Rezultate la Bacalaureat, sesiunea Iunie 2011, municipiul Bucuresti, RODINCIUC - ZVINCA

Friday, 08 July, Year 3 d.Tr. | Author: Mircea Popescu

Aveti dinjos lista cu rezultatele la examenul de Bacalaureat organizat in municipiul Bucuresti, sesiunea de vara 2011, curatata de javascript, flash si alte mizerii. Partea IV, de la Rodniciuc la Zvinca.

Greetz Diana Coman, pe-al carei blog poate ca gasiti si CSV-ul complet (212823 rinduri), daca are chef sa-l publice.

RODINCIUC F IRINA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.35 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.95 experimentat Reusit

ROGOJINA M MARIAN-LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T1 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ROGOJINARU A. ILEANA-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Fizica 5.15 experimentat Reusit

ROGOJINARU M IONEL-AUREL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

ROGOVEANU C BELIZAR

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

ROGOVEANU N SORIN

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

ROGOZ I FLAVIO CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

ROGOZ N. NICOLETA PATRICIA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 8.75 experimentat Reusit

ROGOZ V SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.45 experimentat Reusit

ROHIAN D DUMITRU-RONALD

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.55 Fizica 8.25 experimentat Reusit

ROIBAN A MIMI

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.8 Geografie 7.8 nivel mediu Respins

ROIBAN C ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T1 6.6 Chimie organica T1 Nivel I 6.3 avansat Respins

ROIBU D. DANIEL CATALIN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.85 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.55 Geografie 9.5 nivel mediu Respins

ROLEA M. CATALIN-NICOLAE

    COLEGIUL ROMANO-CATOLIC SFANTUL IOSIF Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Istorie 8.65 Geografie 7.5 experimentat Reusit

ROLER A. ANDREEA-RALUCA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Sociologie 8.8 experimentat Reusit

ROMA A FLORIN-OCTAVIAN

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 incepator Reusit

ROMAN A ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

ROMAN C DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 8.35 avansat Respins

ROMAN C ELENA-DIANA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.8 Logica si argumentare 8.55 experimentat Reusit

ROMAN CT CRISTIAN TUDOR

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Fizica 5.65 experimentat Reusit

ROMAN D ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel II N/p nivel mediu N/p

ROMAN D VERONICA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Respins

ROMAN D. ANDREEA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5.4 incepator Respins

ROMAN D.G ION-ANTONIO

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Fizica 3.6 nivel mediu Respins

ROMAN GH. GEORGE-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.25 Economie 9 avansat Reusit

ROMAN GH. MARIUS-ROMULUS

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.45 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

ROMAN GHE. ANA - MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.3 Geografie 6.6 avansat Respins

ROMAN I MIHAELA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Sociologie 6.8 avansat Reusit

ROMAN I. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 6.45 experimentat Respins

ROMAN I. GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.2 avansat Respins

ROMAN M. MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 5.2 avansat Respins

ROMAN O. ALEXANDRU-OCTAVIAN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

ROMAN P ALIN - ROBERTO

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.75 Geografie 8.4 experimentat Reusit

ROMAN R.ST. CONSTANTIN-EMILIAN

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Reusit

ROMAN S IONELA

    COLEGIUL PREUNIVERSITAR DR. I.C. CANTACUZINO Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

ROMAN V CORNELIUS MARIUS

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

ROMAN V IONUT-COSMIN

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.95 Psihologie 6.4 experimentat Reusit

ROMAN V. LAURA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza Istorie 9.4 Geografie 9.8 experimentat Reusit

ROMAN V. MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Respins

ROMAN-IONITA E. IULIA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.4 Geografie 8.4 avansat Reusit

ROMANENCO M.C. GEORGE - COSTIN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.55 Geografie 7.95 experimentat Respins

ROMANESCU A. ALINA-IULIA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Istorie 8 Geografie 8.4 experimentat Reusit

ROMANESCU E NICOLETA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.55 Geografie 9.3 nivel mediu Reusit

ROMANESCU G.L. COSTIN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba germana moderna B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 7.4 Fizica 8.65 nivel mediu Reusit

ROMANESCU M ALEXANDRU MIHAITA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Reusit

ROMANESCU V. BOGDAN-EUGEN

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.75 experimentat Reusit

ROMANIUC P GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

ROMAS D FLORIAN-DAVID

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 9.55 Geografie 8.15 experimentat Reusit

ROMASCU I. DIANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

ROMASCU I. VALENTINA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

ROMILA M CRISTIAN

    LICEUL MARIN PREDA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

ROMINU V. JENICA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.15 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

RONDELLI C. MARIANA- LAZARINA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

RONDELLI M. ANA-MARIA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

RONEA M MIHAI-ALEXANDRU

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 2.95 experimentat Respins

ROPCEANU C CLAUDIA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Fizica 3.7 avansat Respins

ROSA V. IONUT-VICTOR

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 nivel mediu Respins

ROSALA F.M. VALERIA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Filosofie 6.2 experimentat Reusit

ROSCA C OVIDIU

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 experimentat Respins

ROSCA C TRAIAN PETRE

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.3 nivel mediu Respins

ROSCA C. MARIAN - ALIN

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.9 Geografie 9.2 experimentat Reusit

ROSCA D ALIN-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 4.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 avansat Respins

ROSCA G. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

ROSCA GH. GEORGE RAZVAN

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Informatica T2 C/C++ 5.75 avansat Respins

ROSCA I DOMNITA-EMANUELLA

    LICEUL DE MUZICA GEORGE ENESCU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Istorie 6 Psihologie 5.9 avansat Respins

ROSCA M GABRIELA LILIANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 7.5 experimentat Reusit

ROSCA M. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 1 Fizica 2.3 nivel mediu Respins

ROSCA N. ROBERT ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Chimie organica T1 Nivel II 7.1 experimentat Reusit

ROSCA P. GABRIEL

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Matematica T1 6.4 Chimie organica T1 Nivel I 7 experimentat Reusit

ROSCA-NASTASESCU B DANIEL

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 8.15 avansat Reusit

ROSCANEANU D. GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.4 experimentat Reusit

ROSCULET I. IOAN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 2.95 avansat Respins

ROSEANU A ROBERT ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 4.25 avansat Respins

ROSESCU N CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 1.85 experimentat Respins

ROSESCU S SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ROSETTI I. IOANA-ESAMERALDA-SABINA

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

ROSIAN G. CARMEN RALUCA

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 7.25 avansat Reusit

ROSIANU N CRISTIAN IONUT

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 5.5 Geografie 7 nivel mediu Respins

ROSIOARA C ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Fizica 7.4 experimentat Reusit

ROSIORU E. GEORGIANA-ELENA

    COLEGIUL GERMAN GOETHE Filologie Limba si literatura germana avansat 6.6 limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 7.8 avansat Reusit

ROSIORU I. IOAN-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 7.4 experimentat Reusit

ROSIORU MD SORIN STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.1 Geografie 8.15 experimentat Reusit

ROSIORU V LIVIU

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen nivel mediu Eliminat din examen

ROSOGA N CLAUDIU FLORENTIN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

ROSOGA V. ALINA GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 2.95 Geografie 7.95 experimentat Respins

ROSOI I. ADRIAN-GABRIEL

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Muzica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2--B1-A2-A1 Istorie 6.75 Geografie 7.5 avansat Reusit

ROSU C MARIA-ROXANA

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.75 experimentat Reusit

ROSU C RALUCA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

ROSU C. MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.3 incepator Respins

ROSU C. RAMONA - FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza Istorie 9.7 Geografie 10 experimentat Reusit

ROSU C. ROBERT-MIHAI

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 4.65 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

ROSU D GABRIEL

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

ROSU D. MARIANA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 5.65 nivel mediu Respins

ROSU E. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

ROSU F ADRIAN-FLORINEL

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 avansat Reusit

ROSU F GEORGIANA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Reusit

ROSU F IONUT

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.35 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

ROSU F. ANDREEA DELIA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3 Geografie 8.1 experimentat Respins

ROSU G RAZVAN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Fizica 2.65 avansat Respins

ROSU G. CAMELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba franceza N/p Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 incepator N/p

ROSU G.E LILIANA

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA BUCURESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Geografie 7.75 avansat Respins

ROSU GH DUMITRA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T1 1.8 Biologie vegetala si animala T1 1.8 incepator Respins

ROSU GH. SIMONNE MIHAIL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.25 Fizica 3.8 avansat Respins

ROSU I FLORENTINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.1 Geografie 7.65 avansat Respins

ROSU I. ALINA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 8.3 avansat Reusit

ROSU I. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Informatica T2 C/C++ 6.7 experimentat Respins

ROSU I. COSMINA-GEORGIANA

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 7.5 avansat Reusit

ROSU I. GEORGE-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.5 Chimie organica T1 Nivel II 10 experimentat Reusit

ROSU I. MARILENA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 8.05 Geografie 9.5 experimentat Reusit

ROSU M ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 7.85 incepator Respins

ROSU M SIMONA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

ROSU M. MIRUNA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Psihologie 9.4 experimentat Reusit

ROSU N BIANCA IOANA

    LICEUL MARIN PREDA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 8.15 nivel mediu Reusit

ROSU N DANIELA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.65 Limba engleza Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 9 avansat Respins

ROSU N. MONICA-ROXANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.35 avansat Respins

ROSU N.M ALEXANDRA MONICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.15 experimentat Respins

ROSU P IONUT CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 4.1 incepator Respins

ROSU S ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.35 Biologie vegetala si animala T1 8.9 avansat Reusit

ROSU S ANDREI GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

ROSU S. MARIAN-PETRISOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.6 Chimie organica T1 Nivel I 5.6 nivel mediu Respins

ROSU T. CRISTIAN ADRIAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.7 Geografie 9.45 avansat Reusit

ROSU V ALEXANDRU-PAUL

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Reusit

ROSU V STEFAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 6.75 experimentat Reusit

ROSU V. ANA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza Istorie 9.15 Psihologie 9.8 experimentat Reusit

ROT I MIHAELA-ANISOARA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Respins

ROTARIU D.E. BOGDAN-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 2.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

ROTARIU M. CORINA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza Matematica T1 7.3 Informatica T2 C/C++ 5.65 experimentat Reusit

ROTARIU V.M. SANZIANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza Matematica T1 7.75 Chimie organica T1 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

ROTARU A.C. ANDREEA CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 9.5 experimentat Reusit

ROTARU C CONSTANTIN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

ROTARU C. MADALINA-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.65 Geografie 8.5 experimentat Reusit

ROTARU D ADRIAN MIHAI

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.85 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

ROTARU D CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Informatica T2 C/C++ 5.15 experimentat Reusit

ROTARU D FLORENTINA GEANINA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Logica si argumentare 9.8 experimentat Reusit

ROTARU D IONELA LIGIA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 4.85 experimentat Respins

ROTARU D. IULIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TIMPURI NOI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.15 Chimie anorganica T2 Nivel I N/p avansat N/p

ROTARU D. MIRELA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 4.15 avansat Respins

ROTARU E AURELIA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Reusit

ROTARU E. GIULIO

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Fizica 7.7 experimentat Reusit

ROTARU F DAN CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Filosofie 6 nivel mediu Reusit

ROTARU GH GIGI-DOINA

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.25 Chimie organica T1 Nivel I 5.15 nivel mediu Respins

ROTARU GH MARIANA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.85 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 7.6 avansat Respins

ROTARU I ADRIAN-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

ROTARU I FLORIN-MARIAN

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Fizica 3.2 avansat Respins

ROTARU I. COSMINA-BEATRICE

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Istorie 9.55 Sociologie 9.5 experimentat Reusit

ROTARU I. ION

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

ROTARU M NICU

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

ROTARU M. DANA ANDREEA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.25 Geografie 9.35 avansat Reusit

ROTARU N SORIN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

ROTARU R MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.3 incepator Respins

ROTARU S. DANIEL CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.8 experimentat Reusit

ROTARU SEGALL C ALIN

    COMPLEXUL EDUCATIONAL LAUDER REUT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

ROTARU ST GABRIEL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

ROTARU V IOANA-ANGELA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Filosofie 8.25 avansat Reusit

ROTARU V. MARIUS-RAZVAN

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Respins

ROTARU- TUDOR D SOFIA- STEFANIA

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.25 Geografie 7.3 experimentat Respins

ROTEANU I. IOANA STEFANIA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 9.15 experimentat Reusit

ROTILA D. ANTONIA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 avansat Reusit

ROTMAN S. EUGENIA

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 7.75 experimentat Reusit

ROTUNDU M BOGDAN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 7.7 experimentat Reusit

ROZESCU M. IRINA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Fizica 9.4 experimentat Reusit

ROZNER M. MIKYA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza Matematica T1 7.45 Chimie organica T1 Nivel I 9.25 experimentat Reusit

RROKOJ N. NERTIL

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 8.05 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Respins

RUBEI I. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

RUBINESCU D. DRAGOS - FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 5 avansat Respins

RUCAREANU P. ANDREI-EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 7.4 experimentat Reusit

RUDARU A. STAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana 7.75 Limba franceza Matematica T2 5.5 Geografie 5.45 avansat Reusit

RUDNIC O. IRINA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

RUGHINOV C DRAGOS EUGEN

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Fizica 7.05 experimentat Reusit

RUGINA G CARMEN-IONELA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

RUGINA G ROXANA-NICOLETA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

RUGINA T. ROXANA

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

RUGINA V. DENISA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.75 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Reusit

RUGIUBEI E. MARIAN COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Fizica 3.65 nivel mediu Respins

RUGU N BIANCA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.4 incepator Respins

RUICA I.T. ROBERT-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.6 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.75 experimentat Reusit

RUIU C GEORGE-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 4.05 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

RUJAN M IULIAN-NICOLAE

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 5 experimentat Respins

RUMEGA I MARIUS-FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

RUNCAN ST SICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.75 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

RUNCEANU G. ANDREEA-MADALINA

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Muzica
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

RUNIER E. LUCIA-NICOLE

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.55 avansat Reusit

RUPA E. EMIL

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

RUPEDEAL D CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 3.25 avansat Respins

RUPEDEAL D LAURENTIU

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

RUPRICH P. CRISTINA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.3 Geografie 9.2 avansat Reusit

RUS F. ANDREEA-STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza Istorie 9.8 Geografie 9.2 experimentat Reusit

RUS S. ELENA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza Matematica T1 6.15 Biologie vegetala si animala T1 6.95 nivel mediu Reusit

RUSAN C.O. MARINA-LUISA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 avansat Reusit

RUSANDA DN ANDREI-DANIEL

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana 3.7 Limba engleza Matematica T2 5.5 Fizica 5.35 avansat Respins

RUSANU I LAURENTIU-COSMIN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.35 nivel mediu Respins

RUSCA G. VERONICA-GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.55 Geografie 8.95 experimentat Reusit

RUSCAN D. VALENTIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.3 Fizica 7.65 experimentat Reusit

RUSE A MARIUS VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 2.8 avansat Respins

RUSE G CONSTANTIN ROBERT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.4 avansat Respins

RUSE G. CRISTINA-MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.7 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

RUSE G. RODICA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.25 nivel mediu Respins

RUSE GH COSTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 4.6 experimentat Respins

RUSE GH. LAURA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.85 avansat Respins

RUSE I VICTOR

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.45 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Istorie 2.95 Geografie 7.8 avansat Respins

RUSE M PAUL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 7.45 nivel mediu Respins

RUSE P. GEORGIANA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Fizica 7.75 experimentat Reusit

RUSEA M.H. RAMONA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.8 avansat Reusit

RUSEANU N MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

RUSEN A ADRIAN-MIHAIL

    LICEUL MARIN PREDA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 8.7 avansat Reusit

RUSESCU I MIHAI-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.45 experimentat Reusit

RUSIN P. DAN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

RUSNAC M VICTOR

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.55 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

RUSTI M. GEORGE-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.25 experimentat Respins

RUSU A NELUTA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.7 Limba franceza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.6 nivel mediu Respins

RUSU A. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Chimie organica T1 Nivel I 7.2 experimentat Reusit

RUSU A. GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza Istorie 8.95 Filosofie 8 experimentat Reusit

RUSU A. SORIN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.75 incepator Respins

RUSU C. ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Fizica 6.65 avansat Reusit

RUSU C. ANDREI-STEFAN

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.35 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.55 Fizica 6.3 experimentat Reusit

RUSU C. FLORINELA-IULIANA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.7 experimentat Reusit

RUSU C. IOANA SORINA

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

RUSU C.D. CORNEL-GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 experimentat Respins

RUSU D. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Sociologie 8.5 experimentat Reusit

RUSU D. ANDREI

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

RUSU D. DRAGOS-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

RUSU D.A. GABRIEL CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.35 Psihologie 2.55 experimentat Respins

RUSU DC MARIAN-ADRIAN

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

RUSU F ALEXANDRU-PAUL

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 3.9 Biologie vegetala si animala T1 8.5 avansat Respins

RUSU FLD DANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.45 experimentat Reusit

RUSU G ANDREEA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 7.55 experimentat Reusit

RUSU G. ANCUTA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 8.4 Geografie 9.75 experimentat Reusit

RUSU G.C. BOGDAN-MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 9.65 Fizica 8.7 experimentat Reusit

RUSU G.C. DUMITRU-COSTINEL

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Reusit

RUSU G.M AURELIA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.05 Geografie 9 avansat Reusit

RUSU GH COSMIN IONUT

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.5 Geografie 8.6 avansat Respins

RUSU GH GABRIEL-IONUT

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 5.45 Geografie 8.6 avansat Respins

RUSU I FLORINA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 avansat Respins

RUSU I. IORDANA-DANIELA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-A2-A2-B1 Matematica T1 2.85 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

RUSU I. IRINA-MANUELA

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.2 Biologie vegetala si animala T1 7.3 nivel mediu Respins

RUSU I. MONICA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

RUSU I. NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.05 avansat Respins

RUSU L.C. LIDIA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Geografie 8.4 experimentat Respins

RUSU M ADRIAN DANIEL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 4.3 Geografie 8.1 experimentat Respins

RUSU M DRAGOS-GABRIEL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza N/p Istorie 5.2 Geografie 7.8 nivel mediu N/p

RUSU M. BEATRICE-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Chimie organica T1 Nivel I 3.35 avansat Respins

RUSU M. IOANA CARMEN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 4.65 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.6 Geografie 8.9 avansat Respins

RUSU M. MIRELA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B1-A2-A2-A1-B1 Matematica T2 5.15 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

RUSU M.F. EMANUEL EDUARD

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p 6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 9.55 avansat N/p

RUSU N GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.85 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

RUSU P ALEXANDRU ALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

RUSU P GEORGE ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Fizica 2.4 avansat Respins

RUSU P. DANIEL-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 1.7 nivel mediu Respins

RUSU R ANDREEA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.65 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

RUSU R CRISTINEL-ALEXANDRU

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.6 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

RUSU S FLORINA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

RUSU S STEFAN RAZVAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 1.8 experimentat Respins

RUSU S STEFANITA-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician aviatie
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 4.2 nivel mediu Respins

RUSU S. GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Respins

RUSU V ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 6.9 avansat Respins

RUSU V. ANCUTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.95 avansat Respins

RUSU V. CRISTINA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

RUSU V. DAN ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.25 experimentat Reusit

RUSU V. ELENA - CAMELIA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Geografie 6.35 avansat Respins

RUSU V. FLORIN-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 6.95 experimentat Reusit

RUSU- TANASE M VIORICA

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 8.7 nivel mediu Respins

RUSZ M. MIRCEA-ROBERT

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 10 experimentat Reusit

RUTA A STELIAN

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.65 Geografie 8 nivel mediu Reusit

RUTA S. IOANA-SIMONA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A1-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 9.1 experimentat Reusit

SABADAC I SIMONA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.5 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

SABAREANU F CRISTINA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 3.45 experimentat Respins

SABAREANU M MARIA MADALINA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Logica si argumentare 9.15 avansat Reusit

SABAU A. DANIEL-COSTIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.8 avansat Respins

SABAU G. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba spaniola B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.8 Filosofie 8.6 experimentat Reusit

SABAU N.E. SABIN-NICOLAE-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

SABIE C.N. DANIEL CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Informatica T2 C/C++ 9.2 experimentat Reusit

SABIESCU M. ANDREI-SORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Fizica 6 avansat Respins

SABO D.E.L BOGDAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Fizica 7.35 experimentat Reusit

SACAREA C MARIA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 8.2 nivel mediu Reusit

SACHE D IOANA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.25 Biologie vegetala si animala T1 7.8 nivel mediu Respins

SACHE I. ANDREEA-EMILIA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 9.35 experimentat Reusit

SACHELARESCU Z. FLORIN MIHAI ROLAND

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

SAFA M.K. IASMIN-NURA-MARIAM

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

SAFTA C. NICULINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Chimie organica T1 Nivel I 2.6 nivel mediu Respins

SAFTA I ROXANA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.55 Limba engleza ---A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

SAFTA I. CORNELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

SAFTA M. FLORINA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

SAFTA V ANDREEA VERONICA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza Matematica T1 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

SAFTA V. SERGIU-CRISTIAN

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 8.85 experimentat Reusit

SAHIN GH. LULIANA FLORENTINA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 10 experimentat Reusit

SAICA I. TEODOR-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Fizica 6.25 experimentat Reusit

SAICU I. ALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Fizica 5.1 experimentat Respins

SAIGAU I IULIANA-FLORINA

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 8.75 experimentat Reusit

SAILEANU N. IONEL

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 4.3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

SAIMU L. CRISTIAN IOSIF

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST LOGOS Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.75 Geografie 9.3 avansat Reusit

SAIU I CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 7.25 experimentat Respins

SALAGEAN M ROXANA MARIA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba portugheza B1-A1-A1-B2-B1 Istorie 7.25 Sociologie 7.1 nivel mediu Reusit

SALAI P. MIHAI-MARIUS

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Fizica 2.5 avansat Respins

SALAJAN R.D.I. ALEXANDRU

    COLEGIUL GERMAN GOETHE Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 9.1 limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Fizica 8.85 nivel mediu Reusit

SALARU G. ANDREEA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

SALCEANU C.G. GEORGIANA-DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Fizica N/p avansat N/p

SALCEANU D DORIN

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

SALCEANU F MARIUS-MIHAIL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 9.3 avansat Reusit

SALCEANU G GINA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

SALCIANU C MIHAI

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

SALCIANU C ROBERT-FLORENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician aviatie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 3.1 experimentat Respins

SALCIANU G ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Reusit

SALIM A. KADRIA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

SALIM A. KEMAL

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

SALITRA C. HELENA-CARMEN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 8.4 avansat Reusit

SALMAN S.A. EMIR DRAGOS

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.45 Geografie 5 nivel mediu Respins

SALONTAI C. DANIELA- ELEN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.15 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

SAMARTEAN A DOINA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

SAMBOTIN P MARIA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 7.1 experimentat Reusit

SAMES G. MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza A1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.35 Fizica 3.1 incepator Respins

SAMES V GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

SAMIR A.E.K. ANAIS

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

SAMOILA A. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.3 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

SAMOILA C.G. CRISTINA IULIANA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Geografie 8 experimentat Respins

SAMOILA D ILEANA CRISTIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Fizica 2.4 incepator Respins

SAMOILA I MIHAELA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.6 Geografie 9.4 avansat Reusit

SAMOILA N IULIANA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 7.75 nivel mediu Respins

SAMOILA S ERIKA-ALINA

    COLEGIUL PREUNIVERSITAR DR. I.C. CANTACUZINO Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.45 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Geografie 7.1 experimentat Reusit

SAMOIU D ANA MARIA ROXANA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 3.9 Chimie organica T1 Nivel I 4.1 experimentat Respins

SAMPETREAN E. ALEXANDRU-STEFAN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

SAMSON N. NICOLAE-EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 1.75 Fizica 3.3 incepator Respins

SANAPLOIANU I. CRISTINA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

SANC C.C ANDRA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza A2-B1-A1-B2-B2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Respins

SANCHEZ-MANTILLA M.A. ANDRES-ALBERTO

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Istorie 7.4 Economie 9.4 experimentat Reusit

SANCHI C. TANTA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

SANDA D.GH. ALEXANDRU-MUGUREL

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

SANDA G. CRISTINA-ALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Chimie organica T1 Nivel I 2.95 experimentat Respins

SANDA GH. ALEXANDRU - MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Fizica 9.1 experimentat Reusit

SANDA I FLORIN GABRIEL

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 4.2 Informatica T2 Pascal 3.7 experimentat Respins

SANDA M. IRINA-PAULA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

SANDA N. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.35 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Fizica 3.55 nivel mediu Respins

SANDA R. MIRELA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Biologie vegetala si animala T1 8.75 experimentat Reusit

SANDA R. ROXANA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 8.35 experimentat Reusit

SANDA S CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 4.15 avansat Respins

SANDA S. ALEXANDRU-LAURENTIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.2 Chimie anorganica T2 Nivel II 4.2 nivel mediu Respins

SANDA S. GEORGE VICTOR

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.7 Fizica 5.15 avansat Respins

SANDA V COSMIN-ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 4.05 nivel mediu Respins

SANDESCU V.C. ANDREI-BOGDAN

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII DIMITRIE PACIUREA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 1.85 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica N/p avansat N/p

SANDOIU G. NICOLAE-ANDREI

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

SANDOIU S. ANDREEA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Chimie organica T1 Nivel I 7.35 avansat Reusit

SANDOR N.D. TUDOR - IOAN

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza Istorie 7.55 Economie 9 avansat Reusit

SANDOR P PAUL IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 6.6 nivel mediu Respins

SANDRU A. ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Sociologie 9.35 experimentat Reusit

SANDRU I IOANA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza Istorie 9.2 Geografie 9.45 experimentat Reusit

SANDRU M.V CORNELIA-CARMEN

    LICEUL MARIN PREDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T1 5.9 Fizica 4.35 nivel mediu Respins

SANDU A ANAMARIA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

SANDU A FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 7.45 Fizica 2.4 avansat Respins

SANDU A IULIANA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Fizica 2.95 nivel mediu Respins

SANDU A PAUL VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Fizica 2.6 experimentat Respins

SANDU A. MIHAI-RELU

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Chimie organica T1 Nivel I 4.6 avansat Respins

SANDU C ANDREEA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Fizica 5 avansat Respins

SANDU C CATALIN IONUT

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Matematica T1 6.9 Fizica 7.65 experimentat Reusit

SANDU C MARIANA-DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

SANDU C OANA-CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 4.2 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

SANDU C. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.3 experimentat Reusit

SANDU C. CRISTINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.7 Geografie 8.35 avansat Reusit

SANDU C. EMANUEL-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.05 Chimie organica T1 Nivel I 9.9 experimentat Reusit

SANDU C. IONELA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

SANDU C. IONUT-CONSTANTIN

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 6.35 avansat Respins

SANDU CTIN. OANA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza Matematica T1 8.35 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

SANDU D ADRIAN-LUCIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Istorie 7.1 Geografie 8.85 avansat Reusit

SANDU D DANIELA GABRIELA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 9.05 experimentat Reusit

SANDU D. CRISTIAN-TRAIAN

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat N/p

SANDU D. MARIA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

SANDU D. SABINA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.45 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

SANDU D. SIMONA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 2.55 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

SANDU E MADALINA-ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 8.3 avansat Reusit

SANDU E. GEORGIAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.35 Fizica 5.15 avansat Respins

SANDU E.I. LAVINIA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

SANDU F CONSTANTIN CORNEL

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Geografie 6.1 avansat Respins

SANDU F. CATALIN MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

SANDU F. CRISTINA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.35 Geografie 9 avansat Respins

SANDU F. MARIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.25 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

SANDU G BOGDAN MIHAI

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 4.05 nivel mediu Respins

SANDU G EDUARD FLORIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Fizica 5.8 experimentat Reusit

SANDU G IANA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 avansat Respins

SANDU G. CLAUDIU GEORGE

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.95 Geografie 7.9 experimentat Respins

SANDU G. GHEORGHE-IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

SANDU GH MARILENA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

SANDU GH MIHAI-IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.75 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 experimentat Respins

SANDU GH STELA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.35 Limba engleza B1--A2-A2-B1 Istorie 3.85 Geografie 6.65 avansat Respins

SANDU GH. GABRIELA-MIOARA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Geografie 7 experimentat Reusit

SANDU I ANCA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 7.45 Geografie 8.9 avansat Reusit

SANDU I CRISTINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Fizica 6.8 avansat Reusit

SANDU I EVA-MARIA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Reusit

SANDU I GEORGIAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 4.45 Fizica 2.8 avansat Respins

SANDU I NICHIFOR

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

SANDU I RAMONA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

SANDU I. BOGDAN ADRIAN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.65 experimentat Reusit

SANDU I. CRISTIAN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 7.45 experimentat Reusit

SANDU I. IONELA-CATALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Fizica 5.35 avansat Respins

SANDU I. NICOLETA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.95 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

SANDU I. VERONICA NARCISA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.25 Geografie 9.15 avansat Reusit

SANDU L MUGUREL

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 6.35 nivel mediu Respins

SANDU M CRISTINA-LOREDANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

SANDU M DANIEL

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.2 Biologie vegetala si animala T1 3.15 experimentat Respins

SANDU M GEORGIANA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 8.05 nivel mediu Respins

SANDU M IOANA GEORGIANA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.85 Geografie 9.35 experimentat Reusit

SANDU M MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 nivel mediu Respins

SANDU M. GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Economie 8.05 experimentat Reusit

SANDU M. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Geografie 8.1 nivel mediu Respins

SANDU M. MIRELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Geografie 8.9 experimentat Reusit

SANDU M.R ALIN-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 3.55 experimentat Respins

SANDU N ANDREEA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU VLAHUTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Logica si argumentare 6.55 experimentat Reusit

SANDU N GEORGETA-NICOLETA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba spaniola Istorie 6.1 Geografie 7.3 experimentat Respins

SANDU N ROBERT

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.4 Geografie 9.25 avansat Reusit

SANDU N. CIPRIAN - NICUSOR

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza Matematica T1 8.55 Fizica 9.6 experimentat Reusit

SANDU N. FLORIAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.35 Geografie 9.15 nivel mediu Respins

SANDU N. FLORIN-DAN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 1.7 Biologie vegetala si animala T1 6.95 nivel mediu Respins

SANDU N. ION-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

SANDU N. IONELA-MARIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba franceza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.75 avansat Respins

SANDU N. MIHAELA-GEORGETA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 2.1 incepator Respins

SANDU N. VALENTINA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B2 Matematica T1 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

SANDU O. ECATERINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Fizica 4.75 nivel mediu Respins

SANDU O. TUDOR-FLORIAN

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Muzica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

SANDU P ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 4.45 avansat Respins

SANDU P GEORGIANA-ADNANA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.35 Geografie 7.65 nivel mediu Respins

SANDU P MARIANA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.3 Geografie 8.05 incepator Respins

SANDU P RADU

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 7.9 nivel mediu Respins

SANDU P. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Istorie 8.15 Geografie 8.65 experimentat Reusit

SANDU P. MIRELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.15 Geografie N/p incepator N/p

SANDU PETCU G FLORICA-NICOLETA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 3.2 Limba engleza Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.8 incepator Respins

SANDU R GEORGETA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

SANDU ST. SILVIA-FLORENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 3.25 Limba franceza Matematica T2 5.4 Fizica 6.2 nivel mediu Respins

SANDU T COSTIN DANIEL

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.4 Geografie 7.75 nivel mediu Reusit

SANDU T.B. MUGUREL-MIHAIL

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba germana moderna B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Informatica T2 C/C++ 6.35 experimentat Reusit

SANDU V ADRIANA ELENA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 5.85 Geografie 6.7 experimentat Respins

SANDU V CRISTINA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

SANDU V MIHAI-SILVIU

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 2.65 Geografie 5 nivel mediu Respins

SANDU V NICOLETA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

SANDU V VITTORIO-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

SANDU V. CATALINA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

SANDU V. CLAUDIA-OTILIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Respins

SANDU V. GABRIEL-MIHAI

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.35 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.85 avansat N/p

SANDU V. IONUT ALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

SANDU V. MARINELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.9 Geografie 9.05 experimentat Reusit

SANDUCU I EMIL GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.05 avansat Respins

SANDUCU I LIVIU NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 experimentat Respins

SANDULACHI I ALEXANDRU-CATALIN

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 6.9 Geografie 7.45 experimentat Reusit

SANDULEASA M. MIHAI-ALEXANDRU

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.2 avansat Reusit

SANDULEASA P MIRELA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.85 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 4.4 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

SANDULEASA V. CRISTINA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.55 Fizica 5.85 nivel mediu Reusit

SANDULESCU C CRISTIAN

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

SANDULESCU GH. FLORIN-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

SANDULESCU I ALEXANDRA-MIHAELA

    LICEUL MARIN PREDA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 6.45 Geografie 7.8 avansat Reusit

SANDULESCU I. PAULA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.7 incepator Respins

SANDULESCU M. GEORGE ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Chimie organica T1 Nivel I 3.45 nivel mediu Respins

SANDULESCU M. IULIA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.5 incepator Respins

SANDULESCU N. FLORENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 8.4 avansat Reusit

SANDULESCU P DANIELA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8 Sociologie 9.7 experimentat Reusit

SANDULESCU T. ADRIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

SANGIORZAN V. SERGIU-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

SANTUCCI A ALESSIA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Filosofie 6.3 incepator Respins

SAPCA M. ANNA

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Sociologie 9 experimentat Reusit

SAPOVALOV C DAN-GEORGE

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 3.5 Informatica T1 intensiv Pascal 5.9 experimentat Respins

SAPUNAREANU E. ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.15 avansat Respins

SARACU M MIRELA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.95 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 9.3 avansat Reusit

SARACUTU C. RALUCA - ANDRADA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.9 experimentat Reusit

SARAFU D. GINA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.1 Informatica T2 C/C++ 6.3 experimentat Reusit

SARAIDANEANU I ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

SARAMET D. SILVIA MIMI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu N/p

SARARU D IOAN-MIHAI

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 4 experimentat Respins

SARARU D.C. ANDREEA-RUXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Informatica T2 C/C++ 8.1 experimentat Reusit

SARARU E. GEORGE-SERGIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

SARARU N.E MARIA RUXANDRA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 7.45 experimentat Reusit

SARARU P. MARIANA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza A1--B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

SARAU S. MIHAELA SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 8.45 nivel mediu Reusit

SARBA C AURELIA-GEORGETA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 7 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

SARBAN I ALEXANDRU MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.05 nivel mediu Respins

SARBESCU D.C ANDREEA-LIANA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

SARBU C MIRELA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

SARBU GH SEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba italiana B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 9.35 nivel mediu Reusit

SARBU I BOGDAN CIPRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

SARBU M MARIUS DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-B1-A2-B1-A2 Istorie 6.1 Logica si argumentare 6 experimentat Reusit

SARBU R EMANUEL-ANTONIU-MIRCEA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Filosofie 5.5 experimentat Reusit

SARBU ST. IULIAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.25 Geografie 9.15 nivel mediu Reusit

SARBU V. DANIEL

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

SAREA N EUGEN RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 6.4 avansat Respins

SARGHI S.G IULIAN MIREL

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat N/p

SARIVAN G. MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.35 Geografie 9.8 experimentat Reusit

SARKEIS A.A. DIANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Respins

SARMINI Z ABDULKADER

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.4 Geografie 7.25 avansat Respins

SARZEA P. MARIA-MAGDALENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.35 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.6 experimentat Reusit

SAS C. IOANA -SILVIA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

SAS D.T. DRAGOS IOAN

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Geografie 6.65 experimentat Respins

SASARAN M. ALEXANDRA - SIMONA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 8.1 experimentat Respins

SASCAU V ELENA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 5.35 Chimie organica T1 Nivel II 5.2 nivel mediu Respins

SASEBES C CRISTINA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

SASEBES I. CRISTIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

SASU A ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

SASU V. ADRIANA

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 5.3 experimentat Reusit

SATRAN I. MIHAI-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Fizica 3.3 nivel mediu Respins

SAUCA C. ADRIAN-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 6.1 incepator Respins

SAUCIUC M. CRINA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

SAULEA V. CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

SAULESCU A ELENA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.5 avansat Reusit

SAULESCU C NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 4.15 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

SAVA A SERGIU-DANUT

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 6.45 Geografie 8.35 experimentat Reusit

SAVA A SIMONA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

SAVA A. EMANUELA

    COLEGIUL GERMAN GOETHE Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 9.4 limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.75 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Reusit

SAVA C. ALEXANDRU

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 9.6 avansat Reusit

SAVA D ANCUTA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Fizica 5.1 avansat Reusit

SAVA D NELUTA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

SAVA D. MATEI-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza Matematica T1 8.2 Informatica T2 C/C++ 9.55 experimentat Reusit

SAVA D.A. OANA-FLORENTINA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Geografie 8.95 nivel mediu Respins

SAVA F SINZIANA ANDREEA IRINA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Filosofie 8 experimentat Respins

SAVA F. MARIA-VIRGINIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.25 Fizica 2.55 experimentat Respins

SAVA G ANDRADA-ELENA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.1 Geografie 8.5 experimentat Reusit

SAVA G MARIA CLAUDIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B2 Istorie 5.5 Geografie 5.6 avansat Respins

SAVA G. ANA-MIHAELA

    COLEGIUL ROMANO-CATOLIC SFANTUL IOSIF Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 4.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.9 Geografie 7.85 avansat Respins

SAVA GH ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.25 experimentat Respins

SAVA GH FLORENTINA

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

SAVA I ADRIAN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

SAVA I BEATRICE ANA MARIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 4.4 Geografie 7.15 experimentat Respins

SAVA I. GEORGETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

SAVA I. MARIANA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Reusit

SAVA M ANDREEA TATIANA MARIA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 7.4 experimentat Reusit

SAVA M CONSTANTIN-ION

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 4.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 incepator Respins

SAVA M EDUARD CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Fizica 6 avansat Respins

SAVA N SEBASTIAN-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

SAVA P. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Respins

SAVA RC ALINA-CRISTINA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 3.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.65 experimentat Respins

SAVA S. PREDA HAROLD

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 8.4 experimentat Reusit

SAVA ST. ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Informatica T2 C/C++ 5.7 experimentat Respins

SAVA V ALEXANDRA-CATELUTA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.4 experimentat Respins

SAVA V CRISTINEL SORIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 nivel mediu Respins

SAVA V ROXANA GEORGETA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Fizica 3.3 incepator Respins

SAVEANU T. DIANA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Geografie 7.15 experimentat Respins

SAVESCU AL STELIAN MUGUREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.75 experimentat Respins

SAVESCU C ADRIAN-PETRE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza A1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 nivel mediu Respins

SAVESCU M ELENA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.15 Geografie 8.7 avansat Reusit

SAVIN M. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza Istorie 9.8 Geografie 10 experimentat Reusit

SAVIN M. CRISTIAN-CORNELIU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Fizica 9.3 experimentat Reusit

SAVIN T CARMEN

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 8.15 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

SAVIN V. GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 4.2 incepator Respins

SAVIN V. MARIA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

SAVU A FLORIN-VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

SAVU A IULIAN PAUL

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.55 Logica si argumentare 9.6 avansat Reusit

SAVU A. DIANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.45 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Respins

SAVU C FLORENTINA MERI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 3.55 avansat Respins

SAVU C MARIA MILENA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.55 Chimie organica T1 Nivel I 8.65 experimentat Reusit

SAVU C. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

SAVU C. MIRELA - ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.7 Geografie 9.4 experimentat Reusit

SAVU D. ALIN-DANIEL

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 4.4 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Respins

SAVU D. ILIE-DORIN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

SAVU F. ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba franceza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Fizica 3.2 avansat Respins

SAVU FLM LAURA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza Matematica T1 4.85 Informatica T2 C/C++ 7.6 experimentat Respins

SAVU G GEANINA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 7.45 Geografie 6.1 experimentat Reusit

SAVU GH IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

SAVU H. THEODOR

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.3 experimentat Respins

SAVU I FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 4.85 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

SAVU I. GEORGETA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 2.65 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Respins

SAVU I. IONEL

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 2.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 nivel mediu Respins

SAVU M ALIN-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.95 nivel mediu Reusit

SAVU M IULIAN-FLORINEL

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.75 experimentat Respins

SAVU M RAZVAN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Fizica 6.2 avansat Respins

SAVU M. ADRIANA - ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.65 Geografie 6.2 avansat Respins

SAVU M. CORINA - GIORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8.85 experimentat Reusit

SAVU M. ELENA CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza Istorie 8.95 Sociologie 9 experimentat Reusit

SAVU N. CODRUT-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

SAVU O HORIA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 7.2 experimentat Reusit

SAVU O.L. ROBERT - GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Geografie 6.5 experimentat Respins

SAVU P. NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

SAVU S CONSTANTIN-CORNEL

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.1 Limba franceza Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Respins

SAVU S. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 6.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.95 experimentat Reusit

SAVU S. GABRIEL-IONUT

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Geografie 6.95 experimentat Respins

SAVU T. DORINA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

SAVU V AURELIANA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza A2--A2-A2-B1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 6.25 avansat Respins

SAVU V.F. LAURA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 8.75 experimentat Reusit

SAVUICA C ALINA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL EMANUEL Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 8.85 nivel mediu Reusit

SAVULESCU M GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.75 nivel mediu Respins

SAVULESCU N COSMIN-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.55 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

SAVULESCU V.N. MADALINA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 8.4 Biologie vegetala si animala T1 9.65 experimentat Reusit

SAVULETE I MARINELA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 8 Geografie 9.2 avansat Reusit

SBARCEA C CONSTANTIN MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba italiana B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Economie 9 experimentat Reusit

SBARLEA I DANIEL RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

SBARNAU G. DANIELA-OANA

    CENTRUL SCOLAR NR. 3 Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba engleza B2-A2--B1-A2 Matematica T2 7.75 Fizica 6.2 avansat Reusit

SBIRNEA V GEORGE-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 7.85 avansat Reusit

SCAESTEANU M. VLAD

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Informatica T2 C/C++ 7.65 experimentat Reusit

SCAFARU N. COSTEL

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2--B1-B1-B2 Matematica T1 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

SCALCO GH. LARISA-MONICA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.35 nivel mediu Respins

SCANTEI O. ROXANA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.25 Fizica 2.9 experimentat Respins

SCARLAT A.F LEONARD ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.2 Fizica 2.65 nivel mediu Respins

SCARLAT B MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8 Economie 8.5 experimentat Reusit

SCARLAT C. MARIA DENISA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.55 Geografie 9.25 avansat Reusit

SCARLAT I IRINA FLORENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.8 Geografie 5 nivel mediu Respins

SCARLAT I MADALINA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

SCARLAT IS SORINEL -MARIAN

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 experimentat Respins

SCARLAT L VIOLETA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Fizica 4 nivel mediu Respins

SCARLAT M IONITA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 6.85 Geografie 8 nivel mediu Respins

SCARLAT N PETRONELA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 8.8 experimentat Reusit

SCARLATESCU G. CONSTANTIN-PETRISOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 3.65 nivel mediu Respins

SCAUNAS M FERDINAND

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

SCAUNASU EM. CRISTINA-STELIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 7.3 nivel mediu Respins

SCHEIANU D. ANA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Matematica T1 8.6 Informatica T2 C/C++ 9.75 experimentat Reusit

SCHEINDT L ISABELA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.7 Geografie 7.15 avansat Reusit

SCHEK I. IULIANA - ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.15 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Geografie 6.15 experimentat Respins

SCHIBINSCHI A ALEXANDRU

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 7.3 Geografie 6.3 nivel mediu Reusit

SCHIFIRNET V. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

SCHINTEIE D.C. DAVID ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.2 Fizica 8.9 experimentat Reusit

SCHIOPESCU C DOREL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza A2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

SCHIOPU A ANA-MARIA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL EMANUEL Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Istorie 5.95 Psihologie 5.5 incepator Reusit

SCHIOPU I CLAUDIA NICOLETA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.25 Geografie 6.45 experimentat Reusit

SCHIOPU I GEORGIANA-IULIANA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.35 experimentat Reusit

SCHIOPU I. KATI-MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.4 experimentat Respins

SCHIOPU M MADALINA-ANDREEA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba spaniola Matematica T1 8.7 Chimie organica T1 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

SCHIOPU M. DANIELA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A1 Istorie 8.55 Geografie 8.15 experimentat Reusit

SCHIOPU M. ILIE-SILVIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.05 Fizica 5.25 avansat N/p

SCHIPOR I GIULIANO-NICUSOR

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Fizica 3.7 avansat Respins

SCHIRGER SG IULIA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Fizica 8.7 experimentat Reusit

SCHMIT C LIVIU-MARK

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL EMANUEL Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.8 Psihologie 5.2 nivel mediu Reusit

SCHNEIDER G PAULA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 2.5 avansat Respins

SCHNEPF K. MARIA-LUIZA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

SCHOLTNHER I. FLORIAN VALENTIN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.75 Geografie 9.3 avansat Reusit

SCHWAB C IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.35 Geografie 8.3 avansat Respins

SCHWAB C PAULA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.35 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

SCLIPEI N.C ALEXANDRA

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 6.35 Geografie 7.45 avansat Reusit

SCOBICI GH ADRIAN GEORGE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 3.1 experimentat Respins

SCOICA M ELENA-MONICA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

SCOLIREANU V ANA-MARIA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 8.55 experimentat Reusit

SCOREA V ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

SCORNEA V SILVIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Istorie 5.15 Geografie 7.05 nivel mediu Respins

SCORNEA V VIOREL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

SCORPIE S IULIANA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Reusit

SCORUPSCHI V DANIELA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Respins

SCRIOSTEANU F NICOLETA-MARIANA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

SCRIPCARIU M.F DANIEL

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

SCRIPCARU E OXANA

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.7 Geografie 6.7 avansat Reusit

SCRISU F. MONICA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.65 experimentat Reusit

SCURTU A CRISTIAN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician aviatie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Chimie organica T1 Nivel I 3.75 experimentat Respins

SCURTU C FLORENTINA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.95 Chimie organica T1 Nivel II 5 nivel mediu Respins

SCURTU G CATALINA MARILENA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

SCURTU G. MIHAELA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.75 Fizica 2.1 nivel mediu Respins

SCURTU N ANDREEA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.6 Geografie 9.4 experimentat Reusit

SCURTU V MIHAI CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

SCUTARIU GH.L. CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.9 Informatica T2 Pascal 3.5 experimentat Respins

SCUTARU I CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 3.35 Biologie vegetala si animala T1 8.1 nivel mediu Respins

SCUTELNICU I. PETRU-STEFAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.05 Fizica 1.7 avansat Respins

SCUTELNICU O.M. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Chimie organica T1 Nivel I 9.05 experimentat Reusit

SCUTELNICU S. ALINA-DANIELA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.95 Biologie vegetala si animala T1 7.5 incepator Respins

SCUTELNICU V ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.95 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Geografie 6 avansat Respins

SCUTELNICU V. STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Chimie organica T1 Nivel I 7.2 experimentat Reusit

SDROBIS C ALINA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 nivel mediu Respins

SEBASTIAN C.L. CORNELIA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Istorie 9.25 Geografie 9.55 experimentat Reusit

SEBE C.M. FLORIN-CRISTINEL

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 4.5 avansat Respins

SEBE D. ATENA - ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Fizica 9.35 experimentat Reusit

SEBE M. GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 6.15 Biologie vegetala si animala T1 4.5 experimentat Respins

SEBEA C. DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Geografie 7.65 experimentat Respins

SEBEA F. RALUCA-MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 8.65 Logica si argumentare 8.1 avansat Reusit

SEBOIU A IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 incepator Respins

SECARA D. ANA-GABRIELA-ANDRA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 avansat Reusit

SECEANU M. MIHAI ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.25 Chimie organica T1 Nivel I 3.55 nivel mediu Respins

SECELEANU C.V. GRATIELA-CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Respins

SECELEANU M. ANA-MARIA SORANA

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 5.4 experimentat Reusit

SECELEANU P MIHAI DRAGOS

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.95 Biologie vegetala si animala T1 8.55 experimentat Reusit

SECHEA A MIRCEA-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Respins

SECHEL I. STEFAN-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

SECRETEANU I. IOANA-VALERIA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.85 Chimie organica T1 Nivel I 8.15 avansat Reusit

SECU M TEODOR

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.65 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.05 Informatica T2 Pascal 3.35 nivel mediu Respins

SECUI P. ANA-MARIA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza Matematica T1 8.6 Fizica 9.6 experimentat Reusit

SECUIANU V NICULINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 8.15 nivel mediu Reusit

SEDEF A. MELISA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.95 Geografie 9.45 nivel mediu Reusit

SEEBERGER FL TIBERIU MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.95 Fizica 6.75 experimentat Reusit

SEFU ST ANA MARIA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba italiana B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.9 experimentat Reusit

SEGAL P ELINOR

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.1 Sociologie 6.9 experimentat Respins

SEICARU D ANDERI ANDREI

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII DIMITRIE PACIUREA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 1.15 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 1.75 nivel mediu Respins

SEITAN M. IULIA - GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Fizica 8.35 experimentat Reusit

SELARU A. LAURENTIU-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

SELARU G VALENTIN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Fizica 5.9 avansat Reusit

SELARU V CORINA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

SELEA N. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Economie 9.1 experimentat Reusit

SELISCHI AL. BOGDAN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Fizica 7.95 experimentat Reusit

SEMEN M BIANCA-LARA-IOANA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba portugheza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.9 Sociologie 8.4 experimentat Reusit

SEMEN S ALINA GINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

SEMENCIUC D. DANIEL

    LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BUCURESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.7 Fizica 8.65 experimentat Reusit

SEMENIUC D VASILE ROMEO

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

SENCIUC V RALUCA-ELENA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 2.7 experimentat Respins

SENDE B VALENTINA SILVIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 2.95 experimentat Respins

SENDRE F DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 8.9 nivel mediu Reusit

SENDREA I. ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.75 experimentat Reusit

SENDRIA GH ROXANA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 3.05 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

SENTEA P. DANIEL

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

SEPETEANU C PETRE IONUT

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

SEPI V SIMONA- MARIA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

SERACU D. ELENA-LAURA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Psihologie 9.3 experimentat Reusit

SERAFIM I CLAUDIA GEORGETA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 7.25 experimentat Respins

SERBAN A ALIN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 3.05 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

SERBAN A ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

SERBAN A CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 8.65 experimentat Reusit

SERBAN A ELENA-DIANA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba spaniola B1-B2-B2-B1-B1 Istorie 8.35 Geografie 7.65 avansat Reusit

SERBAN A FLORIN

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Geografie 9.25 experimentat Reusit

SERBAN A. ANDREEA ISABELA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.1 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

SERBAN B CATALIN MIREL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.05 Fizica 3.35 avansat Respins

SERBAN C LUCIAN - MIHAIL

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 8.5 experimentat Reusit

SERBAN C MIHAI-LAURENTIU

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 8.05 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

SERBAN C RARES CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba franceza A2--A1-A1-A2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 3.15 avansat Respins

SERBAN C. DRAGOS

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 2.05 Geografie 6.65 nivel mediu Respins

SERBAN C. IONELA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 1.3 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

SERBAN C. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza Istorie 8.4 Psihologie 10 avansat Reusit

SERBAN C. NICOLETA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.85 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Geografie 8.45 experimentat Respins

SERBAN C. RUXANDRA-DANIELA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

SERBAN C.D. ALEXANDRA DENISA NICOLETA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

SERBAN C.E. ANDREI - EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza Matematica T1 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

SERBAN D ANDRA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.15 Filosofie 6 experimentat Respins

SERBAN D ANDREI MIHAI

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1.6 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Respins

SERBAN D SORIN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.5 Informatica T2 Pascal 4 avansat Respins

SERBAN D. GEORGICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

SERBAN D. PETRE-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p 3 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu N/p

SERBAN E CATALINA-MADALINA

    LICEUL MARIN PREDA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 8.15 avansat Respins

SERBAN E. ANDREEA MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 6.95 Geografie 9.15 experimentat Reusit

SERBAN F ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

SERBAN F VASILE

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

SERBAN F. ADINA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen avansat Eliminat din examen

SERBAN FL. SIMONA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

SERBAN G IRINA ALEXANDRA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 7.35 Geografie 8.6 experimentat Reusit

SERBAN G. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.05 Chimie organica T1 Nivel I 8.8 experimentat Reusit

SERBAN G. ANDREEA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Reusit

SERBAN G. DUMITRU-DANIEL

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.6 Geografie 7.9 avansat Reusit

SERBAN GH ALINA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

SERBAN GH CRISTINEL ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.6 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

SERBAN GH DANIEL ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T1 5.85 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

SERBAN GH GEORGE CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

SERBAN GH. ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

SERBAN GH. ANDREI IULIAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Geografie 9.6 experimentat Reusit

SERBAN GH. DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 4.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 4 incepator Respins

SERBAN GH. ELENA-STEFANIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

SERBAN GH. ELISABETA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T1 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 6.55 nivel mediu Eliminat din examen

SERBAN GH. OANA IONELA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.3 Geografie 9.5 avansat Respins

SERBAN GH. ROXANA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.35 Chimie organica T1 Nivel I 2.6 nivel mediu Respins

SERBAN GH. STEFANIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Geografie 8.05 experimentat Respins

SERBAN I ALEXANDRU DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.3 avansat Respins

SERBAN I ALEXANDRU GABRIEL

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 7.45 experimentat Respins

SERBAN I MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

SERBAN I. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana 2.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

SERBAN I. BOGDAN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 2 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

SERBAN I. LICA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

SERBAN I. LUCIAN

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica N/p avansat N/p

SERBAN I. MARIUS -ADRIAN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

SERBAN I. ROXANA MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 4.3 Fizica 4.6 avansat Respins

SERBAN I. TOMITA-BOGDAN

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Fizica 2.2 avansat Respins

SERBAN I.C. CATALINA- BIANCA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 10 Sociologie 8.6 experimentat Reusit

SERBAN LC ANA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.95 Chimie organica T1 Nivel II 3.95 experimentat Respins

SERBAN M ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

SERBAN M FLORENTIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

SERBAN M GEORGIANA-DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza A1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

SERBAN M MARIAN-MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

SERBAN M MIHAI

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

SERBAN M NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 avansat Reusit

SERBAN M. ANDREI-CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 7.55 Geografie 9.3 experimentat Reusit

SERBAN M. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

SERBAN M. IONELA-VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Geografie 5.95 incepator Respins

SERBAN M. MARIAN CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.8 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

SERBAN M.C. STEFANIA-MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

SERBAN N ALEXANDRA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 8.5 avansat Reusit

SERBAN N GABRIEL-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

SERBAN N SIMONA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Informatica T2 C/C++ 5.4 experimentat Reusit

SERBAN N TUDORA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

SERBAN N. ALEXANDRA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

SERBAN N. FLORIN-IONUT

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 7.65 nivel mediu Eliminat din examen

SERBAN P CONSTANTIN-COSMIN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Fizica 5.1 avansat Respins

SERBAN P PATRIK FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 5.85 avansat Respins

SERBAN P STEFANIA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

SERBAN P TEODOR

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL EMANUEL Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 7.4 incepator Reusit

SERBAN P. CARMEN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.15 Geografie 9.6 avansat Respins

SERBAN P. VASILE IULIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

SERBAN P.A. RADU-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

SERBAN R. ADELA-MARILENA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Geografie 8.15 avansat Respins

SERBAN R. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Reusit

SERBAN R.G ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza Matematica T1 8.3 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

SERBAN S LIVIU-DRAGOS

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 5.85 Geografie 8 nivel mediu Reusit

SERBAN S. IOAN -VLAD

    COLEGIUL GERMAN GOETHE Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 8.3 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza Matematica T1 7.65 Fizica 8.5 experimentat Reusit

SERBAN S.A. VALERIU LUCIAN

    LICEUL TEORETIC HYPERION Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 3 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

SERBAN T GEORGETA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 4.6 avansat Respins

SERBAN T MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

SERBAN T. MARIUS ADRIAN

    LICEUL TEORETIC HYPERION Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 7.05 Limba engleza Matematica T2 8 Geografie 5.75 avansat Reusit

SERBAN V ADRIAN-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII DIMITRIE PACIUREA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 4.65 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.1 Fizica 3.9 avansat Respins

SERBAN V ALEXANDRA- IONELA

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Sociologie 9.05 experimentat Reusit

SERBAN V CATALIN ALEXANDRU

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.65 Geografie 7.2 experimentat Respins

SERBAN V COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T1 2.8 Informatica T2 Pascal 3.3 avansat Respins

SERBAN V FLORIN-PETRU

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 3.9 Geografie 6.65 nivel mediu Respins

SERBAN V GABRIELA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 7.45 nivel mediu Reusit

SERBAN V IONICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

SERBAN V MARIA-ADELINA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

SERBAN V. BOGDAN-IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Chimie organica T1 Nivel I 2.6 experimentat Respins

SERBAN V. CORINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 3.9 Geografie 8.15 avansat Respins

SERBAN V. FLORIN-LIVIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 6.15 Chimie organica T1 Nivel I 6.1 nivel mediu Respins

SERBAN V. OANA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Chimie organica T1 Nivel I 9.3 experimentat Reusit

SERBAN V. OTILIA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

SERBANESCU A. ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza Matematica T2 9.4 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

SERBANESCU C BIANCA-MARIA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Fizica 5 avansat Respins

SERBANESCU G GEORGE - ALBERT - CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.7 experimentat Respins

SERBANESCU G. CARLOS GABRIEL

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.45 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Reusit

SERBANESCU GH LEONARD-GHEORGHITA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.55 experimentat Respins

SERBANESCU GH. CLAUDIA MIOARA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.2 Limba engleza Matematica T2 1 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

SERBANESCU I ALEXANDRA-SIMONA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.45 nivel mediu Respins

SERBANESCU I. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.85 nivel mediu Respins

SERBANESCU L. ANDRA-IRINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba germana moderna Matematica T2 7.7 Fizica 6.6 experimentat Reusit

SERBANESCU L.P. IOANA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

SERBANESCU L.T.L. ANA - DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Chimie organica T1 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

SERBANESCU M ALEXANDRU-CORNEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.4 nivel mediu Respins

SERBANESCU M DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T1 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

SERBANESCU M. PETRUTA ROXANA

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 9.1 Sociologie 9 experimentat Reusit

SERBANESCU O. MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Fizica 6.4 experimentat Reusit

SERBANESCU P. MARIN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

SERBANESCU T.M ECATERINA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

SERBANESCU V. ANDREI-TONI

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.3 Informatica T2 C/C++ 7.4 experimentat Reusit

SERBANESCU V. GABRIEL-VALERIU

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 2.85 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

SERBANICA M ADRIAN-GEORGE

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 7.7 Geografie 8.45 experimentat Reusit

SERBANICA N LUIZA-ANDREEA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Istorie 4.3 Geografie 8.1 nivel mediu Respins

SERBANOIU O. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

SERBANOIU V. MIHAI - LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

SERBU A MARIA-RALUCA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 7.95 avansat Reusit

SERBU GH REMUS

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

SERBU I LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Fizica 2.2 avansat Respins

SERBU S.ST. DENISA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Geografie 8.8 experimentat Reusit

SERBUSCA V. ANDREI-VALERIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Chimie organica T1 Nivel I 5.25 avansat Reusit

SERDEAN I. VASILE-MARIAN

    LICEUL PHOENIX Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Biologie vegetala si animala T1 4.45 avansat Respins

SERETEAN P.A BOGDAN PETRU

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza Matematica T2 7.5 Geografie 8.3 experimentat Reusit

SERGHI F. CATALINA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.25 Chimie organica T1 Nivel I 5 nivel mediu Respins

SERGHI G MARIAN-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Reusit

SERGHIESCU C. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

SERIA-NITESCU I. CARMEN

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

SERSEA M.N. VLAD-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.1 Chimie organica T1 Nivel I 8.6 experimentat Reusit

SESCU I. ECATERINA-RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Fizica 3 avansat Respins

SESCU L ANDREEA LAVINIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.75 Geografie 5 avansat Respins

SESERMAN I. DANIELA-AURELIA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 5.05 Geografie 7.9 avansat Respins

SESSA D.N. MIHAI NICOLA

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 6.25 experimentat Reusit

SEULEANU C. RALUCA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza Matematica T1 8.2 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

SEUSAN MD OVIDIU CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 avansat Respins

SEVASTIAN T. BOGDAN-EMIL-MARIAN

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 6 avansat Reusit

SEVERIN- DINU V DIANA - MIHAELA

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.65 Geografie 6.2 nivel mediu Reusit

SEVOIU E SORINA ANA MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

SEZER I.Y. HASRET

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.3 Logica si argumentare 7.4 experimentat Reusit

SEZIS A. DENIZ

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Istorie 9.55 Sociologie 9.8 experimentat Reusit

SFANT G. DRAGOS-DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Economie 7.45 avansat Reusit

SFETCU A. CEZARA-IOANA-OLIVIA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 avansat Reusit

SFETCU A. MIRUNA-MARIA-ANNABELLA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 avansat Reusit

SFETCU V ANDREEA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

SFETCU-MARIN F BOGDAN-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 8.25 experimentat Reusit

SFIRLOGEANU F. MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza A2-B2-B2-A1-A2 Matematica T2 1.4 Fizica N/p incepator N/p

SGONDEA D. MARA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 10 Limba engleza Istorie 9.4 Geografie 10 experimentat Reusit

SHAHRURI H HANAN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Reusit

SHUKIR M MARWAN

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Geografie 5.85 experimentat N/p

SIANU I. RAZVAN CRISTIAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Reusit

SIBIAN F STEFAN GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 6.35 experimentat Reusit

SIBISAN A.GH. ADRIAN GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

SICHIM V. CRISTIAN

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 6.75 avansat Respins

SICLOVAN V. STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza Istorie 9.6 Geografie 10 experimentat Reusit

SICRIERU I. MARGARETA

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 6.75 nivel mediu Respins

SIDOR C LAURA MARIANA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.3 Geografie 8.1 experimentat Reusit

SIFAKIS C. DIMITRIOS

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza Matematica T1 7.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

SIFFT FL ADRIAN - FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

SILADI M MIHAELA-CARMEN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.45 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 4.75 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Respins

SILAGHI G.T. VICTOR

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza Matematica T1 6.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

SILCOV N. ADRIAN GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.25 Informatica T2 C/C++ 8.3 experimentat Reusit

SILEA R. MONICA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Informatica T2 C/C++ 7.35 experimentat Reusit

SILEANU I ROXANA MARIA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

SILICA P LIDIA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

SILION H PATRICIA

    LICEUL WALDORF Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Filosofie 6.9 experimentat Reusit

SILISTEANU G. RODICA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.3 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

SILISTEANU I EMIL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 7.65 avansat N/p

SILISTEANU I GEORGIANA-FLORINA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

SILISTEANU I IOAN-IONUT

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

SILIVESTRU D ANDREEA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

SILLY AL ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 7.6 experimentat Reusit

SILVEANU F COSTEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

SILVESTRU I. GHEORGHE IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.55 Fizica 2.5 avansat Respins

SIMA C FLORINA-IULIA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Istorie 5.4 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

SIMA C.D. ALEXANDRA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza Istorie 9.8 Geografie 9.4 experimentat Reusit

SIMA D GEORGE

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 7.55 Geografie 6 nivel mediu Respins

SIMA D. FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 8.9 experimentat Reusit

SIMA D. IONUT-VALENTIN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Istorie 7.8 Geografie 8.25 experimentat Reusit

SIMA E STELA DANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.7 experimentat Respins

SIMA F. DIANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL GERMAN GOETHE Filologie Limba si literatura germana experimentat 8.2 limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Sociologie 6.85 avansat Reusit

SIMA G ANDREI-GEORGIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

SIMA G MARIAN

    LICEUL MARIN PREDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza Matematica T1 5.15 Fizica 5.1 avansat Respins

SIMA G. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 avansat Respins

SIMA G. MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

SIMA G. VIOREL

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Fizica 6.2 experimentat Reusit

SIMA G.L. RAISA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC HYPERION Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.35 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

SIMA GH ALEXANDRA-CRISTINA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Fizica 2.2 experimentat Respins

SIMA GH NICOLAE-BOGDAN

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

SIMA GH. ALINA GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Geografie 4.15 avansat Respins

SIMA I GEORGIANA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 6.4 nivel mediu Respins

SIMA I SORIN-IONUT

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 7.55 nivel mediu Reusit

SIMA I. CRISTINA IOANA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 9.2 avansat Reusit

SIMA M CRISTIAN DRAGOS

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.75 Geografie 7 experimentat Respins

SIMA M. GEORGIANA-MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.8 Economie 9.45 experimentat Reusit

SIMA M. OMAR

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 7.6 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

SIMA N. VASILE AUREL

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Chimie organica T1 Nivel I 2.65 avansat Respins

SIMA P LAURA-NICOLETA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Geografie 7.3 experimentat Reusit

SIMA P. GABRIELA-CARMEN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.4 experimentat Respins

SIMA P.I ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.3 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

SIMA T MADALINA STELIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Respins

SIMA T. IOAN ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.85 Biologie vegetala si animala T1 8.9 avansat Reusit

SIMA T. NICOLAE VLAD

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 8.7 avansat Reusit

SIMA V ANDREEA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 8.5 avansat Reusit

SIMA V LARISA-MARIA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

SIMCEA I MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

SIMIAN GH. COSTIN CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

SIMILEA GH. CARMEN ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.55 Geografie 8.95 experimentat Respins

SIMILEA S RAZVAN FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 6.3 nivel mediu Respins

SIMINEANU N. ANGELICA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.4 Geografie 7.85 experimentat Respins

SIMION A ANA-MARIA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Chimie organica T1 Nivel I 6.7 experimentat Reusit

SIMION A COSTIN

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B2-A2-B2 Matematica T1 3.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 3.7 experimentat Respins

SIMION A FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 8.2 nivel mediu Reusit

SIMION A. CRISTINA - GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 8.85 experimentat Reusit

SIMION A. DUMITRU DANIEL

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

SIMION A. ELENA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

SIMION A. MARIA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4.4 Geografie 5.7 avansat Respins

SIMION C ELENA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Istorie 4.25 Geografie 7.5 avansat Respins

SIMION C FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

SIMION C FRUSINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Istorie 5.5 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

SIMION C GEORGE

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Geografie 3.5 avansat Respins

SIMION C MARCEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

SIMION C NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

SIMION C TICA PETRUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba franceza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 1.35 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

SIMION C. MIRELA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

SIMION F IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 4.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Economie 5.45 avansat Respins

SIMION F. RALUCA - MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.25 Geografie 9.9 experimentat Reusit

SIMION F. SILVIA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Istorie 8.5 Psihologie 10 avansat Reusit

SIMION FL. IRINA-IONICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

SIMION G RADA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

SIMION G. CORINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

SIMION G. DANUT-GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Fizica 6.7 experimentat Reusit

SIMION G. DENISA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

SIMION GH IOANA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9.35 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 6.85 Geografie 8.3 avansat Reusit

SIMION GH IULIANA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.9 Geografie 7.7 experimentat Reusit

SIMION GH. ALEXANDRA STEFANIA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 3.65 Economie 8.6 experimentat Respins

SIMION GH. NICOLAE MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.75 nivel mediu Respins

SIMION I ANA-GEORGETA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1--A2-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 7.05 avansat Respins

SIMION I CONSTANTIN MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

SIMION I IULIANA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

SIMION I MARIANA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.45 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

SIMION M BOGDAN-MIHAI

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 2.45 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.45 avansat Respins

SIMION M GEORGE-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza Istorie 8.6 Filosofie 7.1 experimentat Reusit

SIMION M GEORGE-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

SIMION M IOANA-CRISTIANA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 8.35 avansat Reusit

SIMION M. ALEXANDRA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza Istorie 9.6 Geografie 9.45 experimentat Reusit

SIMION M. COSTIN

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Economie 9.2 experimentat Reusit

SIMION M. GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

SIMION M. GEORGE ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 6.35 Geografie 8.9 experimentat Reusit

SIMION M. NICOLETA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1--A2-A2-B1 Matematica T2 4.45 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Respins

SIMION M. PETRICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

SIMION N. CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.95 Geografie 9.25 experimentat Reusit

SIMION N. IONUT - CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T1 7.45 Biologie vegetala si animala T1 9.45 experimentat Reusit

SIMION N. MARIAN-NARCIS

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 1.7 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T1 2.1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 experimentat Respins

SIMION N. REMUS DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TIMPURI NOI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.5 avansat Respins

SIMION R. MARINELA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

SIMION S. ALEXANDRA-STEFANIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 4.8 experimentat Respins

SIMION ST. TUDOREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.75 Fizica 5.8 avansat Respins

SIMION T CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.1 nivel mediu Respins

SIMION V DENIS-IONELA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Geografie 7.9 experimentat Reusit

SIMION V ILIE MIREL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

SIMION V NICOLETA-SILVIA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Fizica 2.6 avansat Respins

SIMION V PETRE RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.6 experimentat Respins

SIMION V PETRUTA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.1 Geografie 5 nivel mediu Respins

SIMION V. ALEXANDRU GABRIEL

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 5.05 experimentat Respins

SIMION V. ANA-MARIA

    CENTRUL SCOLAR REGINA ELISABETA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 7.8 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

SIMION--ILIE I STEFANIA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

SIMION-NEAGU N. IOANA

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

SIMIONESCU DG MARIA - CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Chimie anorganica T2 Nivel II 1.8 incepator Respins

SIMIONESCU GT ROBERT-EMILIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.8 Geografie 7.9 nivel mediu Respins

SIMIONESCU I.G GEORGE BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.95 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

SIMIONESCU M MIHAI-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza A2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.95 experimentat Respins

SIMIONESCU V ALEXANDRU

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Geografie 7.3 experimentat Respins

SIMIONESCU V.N. CATALIN MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.05 Fizica 1.6 avansat Respins

SIMIONICA P. LACRAMIOARA-NELA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

SIMIONOV L. LOREDANA-IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.85 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Reusit

SIMO M MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

SIMOIU E. MARIAN-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

SIMON A. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza Matematica T1 6.95 Informatica T2 C/C++ 7.15 experimentat Reusit

SIMON E. ANDREEA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T1 3.85 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

SIMON G.A IONELA-SABRINA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Reusit

SIMONETTI A ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.6 Fizica 3.15 avansat Respins

SIMONOV V ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

SIMPETRU I LUCIAN-STEFAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Istorie 4 Geografie 6.35 avansat Respins

SIMSEKCAKAN O YASAR MEHMET GABRIEL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 7.45 experimentat Reusit

SIMTINICA V. IONUT-LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Respins

SIMTION V.M. VICTOR-IOAN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Fizica 5.75 experimentat Reusit

SIMU C ADRIANA-PAULA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

SIMU S ANDI-STEFANITA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.85 Geografie 8.15 nivel mediu Respins

SIMZIANU C. MIHAI

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 7 experimentat Respins

SIN V.N. ALEXANDRU-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Geografie 5.5 avansat Respins

SINCA GH MIHAI

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.5 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Istorie 5.15 Geografie 7.95 avansat Respins

SINCA I. DANIELA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

SINCAN I. ANDREEA-CORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 8.4 avansat Respins

SINDIE A. IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 9.65 experimentat Reusit

SINDIE I. ALIDA-IOANA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza A2-B2-B2-B1-B2 Istorie 6.7 Geografie 8.2 avansat Reusit

SINDILA A. DORINA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

SINDILI C.C. DAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 4.35 experimentat Respins

SINDRILARU M.A. MIHAI-CORNEL

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.75 Biologie vegetala si animala T1 8.95 experimentat Reusit

SINDRILARU V LAURA GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.35 Geografie 6.5 avansat Respins

SINESCU D MIHAELA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

SINESCU F GINETA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.2 Limba engleza Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 9.3 avansat Respins

SINGUREANU N.M NICOLAE-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.85 experimentat Reusit

SINGURELU F MARIUS RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 6.75 Geografie 6.85 experimentat Respins

SINOS C MARIAN

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 3.85 nivel mediu Respins

SION C. CLAUDIA - ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 2.1 Fizica 2 avansat Respins

SION I. GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 4.1 incepator Respins

SIONEAN I. MARIA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.4 Geografie 9.6 nivel mediu Respins

SIPICA M.A ALIN-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Fizica 7.05 experimentat Reusit

SIPOTEANU T. MARIUS - MIHAI

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Economie 5.4 avansat Respins

SIPU C. IONUT-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

SIPU GH. OANA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 8.2 experimentat Reusit

SIRB A.N AURELIAN GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza A2--A2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 6.65 avansat Respins

SIRBEANU M.S. ANDREEA-FLORENTA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

SIRBESCU F GEORGE CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza ---A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 1.7 avansat Respins

SIRBOIU N. GABRIEL

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.6 Geografie 9.3 experimentat Respins

SIRBU A MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

SIRBU A. VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.3 Logica si argumentare 7.3 experimentat Reusit

SIRBU C. ELENA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba japoneza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 9.45 Economie 9.7 experimentat Reusit

SIRBU C. GEORGIANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

SIRBU C. MARTA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Geografie 6.8 avansat Respins

SIRBU E CONSTANTIN-CODRUT

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 2.5 Biologie vegetala si animala T1 6.05 nivel mediu Respins

SIRBU E GABRIEL-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.5 Fizica 2.7 experimentat Respins

SIRBU E MIHAI BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.7 Biologie vegetala si animala T1 6.15 experimentat Reusit

SIRBU E. EUGEN EDUWARD

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.7 Geografie 8.8 nivel mediu Respins

SIRBU F LOREDANA-ELENA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.05 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

SIRBU G COSMIN-FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

SIRBU G ELENA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

SIRBU G FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 4.6 Biologie vegetala si animala T1 8.5 avansat Respins

SIRBU G NICUSOARA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza A1--A1-A2-A2 Istorie 4.45 Geografie 5.95 avansat Respins

SIRBU G. IULIA-CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Fizica 3.7 experimentat Respins

SIRBU GH. IRINA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 8.85 avansat Reusit

SIRBU GI FLORIN

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 2.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 4.15 experimentat Respins

SIRBU I CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 8.6 experimentat Reusit

SIRBU I IULIA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

SIRBU I. ION

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Fizica 7.45 avansat Respins

SIRBU I. VALI IONICA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

SIRBU L. ALEXANDRA LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8.8 avansat Reusit

SIRBU M. CATALIN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 6.1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

SIRBU M. CATALINA IOANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza Istorie 7.1 Logica si argumentare 9.05 experimentat Reusit

SIRBU M. NICOLAE-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 nivel mediu Respins

SIRBU P FLORIN FELIX

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 8.1 nivel mediu Respins

SIRBU R MARINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 3.65 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

SIRBU S.T. ANDREEA-IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.3 Economie 7.85 experimentat Reusit

SIRBU V. VASILE

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

SIRGHIE V ANDREI SILVIU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza Matematica T1 6.15 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

SIRMON I OCTAVIAN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Fizica 2.95 avansat Respins

SISILICA V FLORENTINA-OANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

SISU . ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

SISU D GABRIEL GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.9 Geografie 8.2 nivel mediu Respins

SITARU P ROXANA-STELUTA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza A2--B1-A2-A1 Matematica T2 5.8 Fizica 2.9 experimentat Respins

SITARU V VALENTIN-ADRIAN

    LICEUL MARIN PREDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.75 Informatica T2 Pascal 6.75 experimentat Reusit

SITEAVU I DANIEL

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

SIVU M GEORGE IULIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Fizica 1.6 experimentat Respins

SIZOI I DUMITRA IRINA

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 avansat Respins

SLAMNA C CATALIN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B2-B2-A2-B1 Matematica T2 4.15 Fizica 3.8 avansat Respins

SLATE I. VICTOR-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Reusit

SLATE M. OANA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.7 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

SLAV C. LIDIA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.2 Geografie 7.75 nivel mediu Respins

SLAV I VALENTINA IOANA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 nivel mediu Respins

SLAVE D CRISTINA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.25 Filosofie 7.6 avansat Reusit

SLAVE D RARES

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 5.8 experimentat Reusit

SLAVE M. CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 6.5 Geografie 6.3 experimentat Respins

SLAVICI S.M. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 10 Fizica 9 experimentat Reusit

SLAVILA F GEORGE CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

SLAVILA F SIMONA-FLORENTINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.75 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.55 Geografie 9 nivel mediu Respins

SLAVILA I CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.55 Geografie 5.5 avansat Respins

SLAVILA M ALEXANDRU IONUT

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

SLAVITESCU F. FLORIN-EUSEBIU

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 7.4 experimentat Reusit

SLAVU V.C. ORLANDO MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B2--A2-B1-B1 Matematica T2 2.25 Fizica 3 avansat Respins

SLAVUSCA N FLORENTIN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

SLEAHTIN S. MARIUS-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Fizica 7.1 experimentat Reusit

SLIC M.C. GEORGIANA-LUMINITA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 experimentat Reusit

SLOATA D.L. CRISTIAN-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

SLOBOZEANU S FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Respins

SLOTEA M CORINA ELENA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.8 Sociologie 6.5 avansat Reusit

SMADU A.S. GABRIEL-MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 3.95 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

SMARANDA M DANUT MARIUS

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5.15 avansat Respins

SMARANDACHE I MARIA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

SMARANDACHE I. GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

SMARANDESCU G IONUT-CIPRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba franceza A1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 nivel mediu Respins

SMARANDESCU N.M. MARIA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza Istorie 8.85 Geografie 8.75 avansat Reusit

SMARCACI D. MARIUS-ROMEO

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.65 incepator Respins

SMAU M LEONARD-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A2-B2-B1-A2-A2 Matematica T1 3.15 Fizica 6.05 avansat Respins

SMERA C. ANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.5 Geografie 9.85 experimentat Reusit

SMERA C. MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.65 experimentat Reusit

SMEU P MIHAITA CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 4.25 experimentat Respins

SMINTINA C. SORIN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.2 Geografie 8.3 avansat Respins

SMOCOT N IRIS ANDREEA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.15 Geografie 8.1 avansat Reusit

SOAGHER N ANA-MARIA-CORNELIA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

SOANCA O. VALENTIN

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.05 Fizica 8.3 experimentat Reusit

SOARE A ALINA-FLORINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

SOARE A FLORIN-ANDREI

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.75 Geografie 9.35 avansat Reusit

SOARE A IRINA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.55 Geografie 8.35 experimentat Reusit

SOARE A ROXANA CORNELIA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 4.15 Biologie vegetala si animala T1 4.5 nivel mediu Respins

SOARE C BOGDAN MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 4.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 7.3 avansat Respins

SOARE C. MIHAELA-LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

SOARE C.M. ROXANA-GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.75 Geografie 8.45 experimentat Respins

SOARE D CORNELIA ISABELA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Geografie 9.15 nivel mediu Respins

SOARE E DANIEL

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 9 nivel mediu Respins

SOARE F. DELIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Chimie organica T1 Nivel II 9.4 experimentat Reusit

SOARE G DENISA-MARIANA

    LICEUL MARIN PREDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.35 Fizica 5.75 avansat Respins

SOARE G. DANUT

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

SOARE GH. ANDREEA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Informatica T2 Pascal 5.35 nivel mediu Reusit

SOARE I DANIEL GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza A1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

SOARE I GEORGIANA CORNELIA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.05 Geografie 6.6 nivel mediu Reusit

SOARE I IONELA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza Matematica T2 7.65 Geografie 8.05 experimentat Reusit

SOARE I. ALINA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 7.2 experimentat Respins

SOARE I. FLORENTIN-DRAGOS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.25 incepator Respins

SOARE I. ION-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.6 Fizica 9.2 experimentat Reusit

SOARE I.A. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 9.4 avansat Reusit

SOARE L RAZVAN MUNIR

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 1 nivel mediu Respins

SOARE L VALENTIN-NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

SOARE L. CRISTINA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 7 nivel mediu Respins

SOARE M ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 8.55 experimentat Reusit

SOARE M DORINA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

SOARE M VALENTINA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.7 Informatica T2 C/C++ 5.9 experimentat Respins

SOARE M. IONUT-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.7 experimentat Respins

SOARE M. MARIAN-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.15 Fizica 3.25 avansat Respins

SOARE MS MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

SOARE N MARIANA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 2.8 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

SOARE N. FLORENTINA-LUCIANA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5.58 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 2.3 Fizica 2.35 avansat Respins

SOARE O STEFAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 6.8 experimentat Reusit

SOARE S CLAUDIU-OCTAVIAN

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza Matematica T1 7.85 Fizica 8 experimentat Reusit

SOARE S DENISA ALEXANDRA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL EMANUEL Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6 Psihologie 5.2 nivel mediu Reusit

SOARE S.D. BIANCA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 9 nivel mediu Reusit

SOARE ST. LAURENTIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5 nivel mediu Respins

SOARE T RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

SOARE V ANDREI CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.75 Informatica T2 C/C++ 8.4 experimentat Reusit

SOARE V MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Reusit

SOBARU D. SIMONA - PAULA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Fizica 6.85 experimentat Reusit

SOBOLU I ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 4.3 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

SOCACI V. ADINA SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.3 Fizica 5.55 experimentat Reusit

SOCACIU N RADU-GHEORGHE

    COLEGIUL PREUNIVERSITAR DR. I.C. CANTACUZINO Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Geografie 7.15 avansat Respins

SOCAI N ADA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

SOCIU B VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

SOCOL A. ANISOARA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Geografie 7.15 avansat Respins

SOCOL C. CAMELIA

    COLEGIUL GERMAN GOETHE Filologie Limba si literatura germana experimentat 6 limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Filosofie 8.45 avansat Reusit

SOCOL L. ANDREEA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 9.5 experimentat Reusit

SOCOLESCU C IRINA

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 4.35 avansat Respins

SOCOSTIUC V SAMUEL

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T1 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

SOCOTINSCHI O.V. SINZIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.05 Psihologie 7.65 avansat Reusit

SOCRATE A ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 2.55 avansat Respins

SOCRATE C SILVICA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Respins

SOFIAN G COSTEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 5.7 avansat Respins

SOFIANU P MARIUS CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

SOFRAN A IONUT CATALIN

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.1 avansat Reusit

SOFRON A. GEORGE-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.5 Fizica 5 experimentat N/p

SOFRONE I. ROXANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 experimentat Respins

SOFRONIE A. CORINA MARINA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

SOGOR I ELISABETA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.65 nivel mediu Respins

SOGOR V. VENERA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

SOHOREANU A STEFAN-VALENTIN

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

SOHOREANU A. ESTERA-SORINA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

SOHOREANU C. DANIELA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 8.5 experimentat Reusit

SOIMARU . MURAT-PATRIK

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 8.95 experimentat Reusit

SOIMU V. VICTOR

    LICEUL GRECO-CATOLIC TIMOTEI CIPARIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T1 7.2 Fizica 7.4 experimentat Reusit

SOLBA F. IONUT-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 4.6 Fizica 5.5 avansat Respins

SOLCAN I NICOLETA EUGENIA

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B1--B1-A2-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

SOLCAN S. SABINA-IRINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 9.8 experimentat Reusit

SOLDEA C. EDUARD

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.65 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

SOLOGON GHE. ROXANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

SOLOMAN M RAZVAN NICOLAE

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 4.6 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

SOLOMON A DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Fizica 5.9 nivel mediu Respins

SOLOMON I MARIA MAGDALENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza Matematica T1 5.9 Chimie organica T1 Nivel I 8.25 avansat Reusit

SOLOVASTRU F GEORGE

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 8.55 avansat Reusit

SOMACESCU O.A. VICTOR-LUCIAN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Fizica 8.2 experimentat Reusit

SOMANESCU C.G. DIANA - ANDRA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza Matematica T1 7.7 Fizica 8.8 experimentat Reusit

SOMESAN A LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Fizica 4.05 nivel mediu Respins

SON GH. FLORIN DANIEL

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Geografie 9.2 avansat Respins

SOPOTEANU C. GABRIEL

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 9.35 avansat Respins

SORA D LUTA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

SORA GH GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 incepator Respins

SORA I. MARIUS-CATALIN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 6.6 Geografie 7.9 experimentat Reusit

SORA N DANUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.5 avansat Respins

SORA R SERGIU-FLORIN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.45 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

SOREANU I. RADU

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.9 Fizica 6.5 experimentat Reusit

SOREANU M ANA MARIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 4.3 Geografie 7.1 avansat Respins

SOREATA D. GEORGE VALENTIN

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.3 experimentat Reusit

SOREATA S MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

SOREGA I.D. GEORGE-ALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

SORESCU GC ELENA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Respins

SORESCU N. MIHAIL-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.25 Fizica 3.1 experimentat Respins

SORIC S MONICA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1--A2-B1-A2 Matematica T2 2.5 Chimie organica T1 Nivel II 5 incepator Respins

SORICA D. LAURA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba japoneza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 9.7 Geografie 9.4 experimentat Reusit

SORICI A MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5.95 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Reusit

SORICI D. DOREL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Fizica 6.4 avansat Reusit

SORICI M MARIUS-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

SORICI P. CHIRIACHITA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.1 Fizica 5.1 avansat Respins

SOROCEANU C. IULIA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza Matematica T1 7.5 Informatica T2 C/C++ 8.4 experimentat Reusit

SOROCEANU M. GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza A1--A1-A2-A2 Matematica T2 3.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 nivel mediu Respins

SOROIU N.D. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 4.4 experimentat Respins

SOSA F ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Reusit

SOTIR C. ANDREEA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba spaniola B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 9.75 Geografie 8.85 avansat Reusit

SOTIR G GELA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Geografie 6 nivel mediu Respins

SOTIR I. BIANCA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Reusit

SOTIR M ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5.2 avansat Respins

SOTIR M RALUCA ELENA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 7.75 experimentat Reusit

SOUCA A.L. ALEXANDRU-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.1 Informatica T2 C/C++ 2.75 experimentat Respins

SOVAR P. MIHAI-COSMIN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.5 Geografie 8.35 avansat Reusit

SOVAREL-ANGELESCU C. STEFAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

SPAHIU O.E. IOANA-ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Psihologie 8.6 experimentat Reusit

SPAIUC M.A BOGDAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 1.6 experimentat Respins

SPALATELU D ANA MARIA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Fizica 8.7 experimentat Reusit

SPALATELU GH IONUT-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.1 Biologie vegetala si animala T1 7.45 experimentat Reusit

SPANGENTHAL J.J. RAPHAEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Respins

SPANU A. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Fizica 9.1 experimentat Reusit

SPANU I. AMINA ELENA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

SPANU L. IOAN-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

SPANU S MARIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.25 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

SPANU-IORGA S NEAGU-NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 8.7 nivel mediu Respins

SPASENIE G GIGI NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Respins

SPATACEAN V ALIN

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.25 experimentat Reusit

SPATARELU M GABRIELA

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.05 Informatica T2 C/C++ 6.2 experimentat Respins

SPATARELU M. OVIDIU-IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

SPATARIU A. MAGDA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

SPATARIU F.E FLORIN BOGDAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

SPATARIU M PETRE-CONSTANTIN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza A2--A1-B1-B1 Istorie 6.65 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

SPATARU A ANDREI ALEXANDRU

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.65 Geografie 8.6 avansat Reusit

SPATARU A. VICTOR FLORENTIN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

SPATARU C NORICA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.35 Biologie vegetala si animala T1 7.8 nivel mediu Reusit

SPATARU D. RADU ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

SPATARU M SILVIU MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

SPATARU M.E BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 8.95 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Fizica N/p experimentat N/p

SPATARU N. ANDREEA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Matematica T1 8.95 Fizica 9.65 experimentat Reusit

SPATARU N. FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Geografie 7.85 experimentat Respins

SPATARU R.E. RADU-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Matematica T1 6.35 Informatica T2 C/C++ 8.3 avansat Reusit

SPATARU R.I. MARIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 7.95 Chimie organica T1 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

SPATARU T NICOLETA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7 Geografie 7.4 avansat Reusit

SPERIATU G ION-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Fizica 3.05 avansat Respins

SPERIATU I. ELENA - ANDRA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba spaniola B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.45 experimentat Reusit

SPERIATU N DORU MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.05 Limba engleza Matematica T1 6.25 Biologie vegetala si animala T1 3.1 experimentat Respins

SPERMEZAN B. ROBERT ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 4.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.15 experimentat Respins

SPETEANU G GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

SPINGIU I DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

SPINOSU R. IONUT-RADUCU

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

SPINU A IONELA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza A2--A2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

SPINU C. VIOREL CATALIN SALY

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.95 Fizica 5.4 avansat Respins

SPINU C.M. FRANCISCA CARMEN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

SPINU L IONEL-CORNEL

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Reusit

SPINU N ADRIANA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.35 Geografie 7.15 nivel mediu Reusit

SPINU T FLORIN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Reusit

SPINU V. MIHAI GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Chimie organica T1 Nivel I 5.7 nivel mediu Respins

SPIRACHE G MARIANA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

SPIRCA N FLORINA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

SPIRCA P. VIOREL-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

SPIRCU E MIRELA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T1 2.25 Biologie vegetala si animala T1 2.4 incepator Respins

SPIRCU M. ALIN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.05 Fizica 3 experimentat Respins

SPIREA C SILVIU SABINEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 3.65 experimentat Respins

SPIREA C. ALIN-DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.2 Geografie 9.1 avansat Reusit

SPIREA N. MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba spaniola Istorie 9.35 Geografie 9.8 experimentat Reusit

SPIRESCU G ADRIANA FLORENTINA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

SPIRIDON A ANNE-MARIE-CRISTINA

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 8.15 experimentat Reusit

SPIRIDON C. ALEXANDRU-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Respins

SPIRIDON G.M. CRISTINA - ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.25 Psihologie 6.4 avansat Respins

SPIRIDON G.N. CRISTIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.25 Fizica 5.55 avansat Reusit

SPIRIDON GH. DENISA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1--B2-B2-B2 Istorie 8.2 Sociologie 8.3 avansat Reusit

SPIRIDON I. ANDREI-ALIN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.15 Fizica 3.6 avansat Respins

SPIRIDON M MARIAN-VIOREL

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 4.1 incepator Respins

SPIRIDON M. ANDREEA ROXANA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

SPIRIDON N. IULIAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

SPIRIDON V DANIELA IOANA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 7.15 experimentat Reusit

SPIRU M CRISTINA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 3.95 experimentat Respins

SPIS P ALEXANDRA

    LICEUL WALDORF Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Sociologie 8.8 experimentat Reusit

SPITA M VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 2.8 experimentat Respins

SPOIALA I. DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

SPOIALA N.M. DRAGOS-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 7.6 nivel mediu Respins

SPRANCEANA T. ALEXANDRA-IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.85 Fizica 4.25 experimentat Respins

SPRINCEANA V NICOLAE SORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 8 Geografie 6.35 nivel mediu Respins

SPRINCENATU M. ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

SPRINCENATU P PETRU-IONUT

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.65 Geografie 7.6 experimentat Respins

SPULBER C IOANA-CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.75 experimentat Reusit

SRAIER D GELU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.25 Fizica 1.6 avansat Respins

STADLER G RODICA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

STAFIE E. CRISTI MIHAITA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 4.4 nivel mediu Respins

STAFIE S MARIANA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

STAFIE S. ANDREI-VALENTIN

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.75 Fizica 8.8 experimentat Reusit

STAFIE STAN M STELUTA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

STAHL A. IRINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.4 Geografie 10 avansat Reusit

STAICU A.R. ADRIAN MARIUS

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.25 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

STAICU C. ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.9 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

STAICU E ANA COSMINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.95 Fizica 3.4 avansat Respins

STAICU F IONEL

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 2.55 avansat Respins

STAICU F VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

STAICU GH CORNELIA-IOANA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1--A1-A2-A2 Istorie 5.25 Geografie 8.05 avansat Respins

STAICU I MARIANA MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.35 avansat Respins

STAICU I RODICA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 8.65 avansat Reusit

STAICU I. CRISTINA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Geografie 8.35 experimentat Reusit

STAICU I. DOINA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Geografie 8.4 nivel mediu Respins

STAICU I. PARASCHIVA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.65 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

STAICU M RALUCA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 7.75 experimentat Reusit

STAICU M. ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.9 Chimie organica T1 Nivel I 5.65 avansat Respins

STAICU N ALEXANDRA TEODORA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Geografie 8.1 avansat Respins

STAICU N JENICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

STAICU S. GEORGE CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Fizica 2.3 nivel mediu Respins

STAICU T. CRISTINA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

STAICU V. IONELA-FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.3 Sociologie 6.8 avansat Reusit

STAICU Z. FANICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.55 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

STAIU M GHEORGHE

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 9.75 avansat Reusit

STAIU M. ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.55 Economie 8.7 experimentat Reusit

STAMA VELEA C ILEANA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.45 Fizica 3.05 nivel mediu Respins

STAMATA A. ISABELA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.4 Logica si argumentare 9.6 experimentat Reusit

STAMATE D. DANIEL

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

STAMATE G. IONUT

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza Matematica T1 5.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.2 nivel mediu Reusit

STAMATE G. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

STAMATE V ALEXANDRU-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician aviatie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.75 Fizica 3.1 avansat Respins

STAMATE V. NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

STAMATIN T. IULIANA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Geografie 8.6 nivel mediu Respins

STAMBOLIU V.E TALIDA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 8.25 avansat Reusit

STAN A ROBERT COSTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

STAN A. LIGIA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 6.45 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

STAN A. STEFAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

STAN A. VLAD ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 4.35 Limba engleza Matematica T2 1.55 Fizica 2.4 avansat Respins

STAN C ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

STAN C COSMINA FLORIANA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

STAN C DANIEL

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 7 Geografie 7.5 avansat Reusit

STAN C FLORENTINA RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Fizica 3.8 incepator Respins

STAN C FLORENTINA NICOLETA

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.1 Geografie 8.4 avansat Reusit

STAN C IONELA AMALIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 3.15 Geografie 6.9 avansat Respins

STAN C IRINA-ANA-MARIA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

STAN C MARIA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 7.95 nivel mediu Respins

STAN C MARILENA-ELENA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Fizica 1.9 experimentat Respins

STAN C MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 3.6 Geografie 3.6 incepator Respins

STAN C MARIUS-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.95 Chimie organica T1 Nivel I 7.75 experimentat Reusit

STAN C PAULA EMILIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 3.25 experimentat Respins

STAN C STEFAN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Reusit

STAN C. ADRIAN - COSTIN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 8.6 experimentat Reusit

STAN C. CLAUDIAN-VICTOR

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

STAN C. CRISTINA -ADRIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 1.6 experimentat Respins

STAN C. GIANINA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.85 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.45 avansat Respins

STAN C.I. ANAMARIA-ALEXANDRA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba spaniola A2-B1-B2-A2-A2 Istorie 7.8 Geografie 7.05 avansat Reusit

STAN C.M. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

STAN D ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.95 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

STAN D ANDREEA SIMONA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.9 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

STAN D CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.95 Fizica 1.9 experimentat Respins

STAN D CRISTINA MARIA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 7.6 experimentat Reusit

STAN D GABRIEL CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

STAN D GEORGIANA-ALEXANDRA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

STAN D. COSTIN

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician poligraf
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 3.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.9 nivel mediu Respins

STAN D. FLORENTINA - BEATRICE

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.65 experimentat Reusit

STAN D. FLORICA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.05 Geografie 7.2 avansat Respins

STAN D. FLORICA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.85 Geografie 9.65 N/p N/p

STAN D. VASILE - EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.75 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

STAN E BIANCA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba portugheza B1-B2-B1-B2-B1 Istorie 5.55 Sociologie 8.1 experimentat Reusit

STAN E. MARIUS-GRATIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Istorie 6 Logica si argumentare 5.15 avansat Respins

STAN E.I. CONSTANTIN-ORLANDO

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 2.3 Biologie vegetala si animala T1 4.55 nivel mediu Respins

STAN F ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.75 nivel mediu Respins

STAN F. FLORIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 6.6 avansat Respins

STAN F. MIHAI

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Informatica T2 C/C++ 8.5 experimentat Reusit

STAN G ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.7 Fizica 5.2 experimentat Respins

STAN G ALINA-COSTINA

    LICEUL DE MUZICA GEORGE ENESCU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.9 Geografie 8.2 experimentat Reusit

STAN G GABRIEL ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

STAN G GEORGIANA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba portugheza B1-A2-A2-A1-A1 Istorie 5.2 Sociologie 6.95 experimentat Respins

STAN G PETRISOR-EUGEN

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.55 Biologie vegetala si animala T1 3.1 experimentat Respins

STAN G. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.75 Chimie organica T1 Nivel II 8.65 experimentat Reusit

STAN G. ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

STAN G. GEORGE-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Matematica T1 9.2 Fizica 8.1 experimentat Reusit

STAN G. VALENTIN

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 9.3 experimentat Reusit

STAN G.F. DIANA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

STAN GH. GABRIEL-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.95 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 2.25 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

STAN GH. MARIUS-IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.25 Geografie 8.45 experimentat Reusit

STAN GH. NICOLAE CRISTINEL

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

STAN GH. VIOLETA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Reusit

STAN I ALEXANDRA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 avansat Respins

STAN I CORNEL MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

STAN I CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Reusit

STAN I DIANA MARIANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 5.2 avansat Respins

STAN I ELENA ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.35 Geografie 3.8 experimentat Respins

STAN I EMANUEL JAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 6 nivel mediu Respins

STAN I FLORICA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Reusit

STAN I FOTINA-LAURA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

STAN I ILIE-DANIEL

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 9.2 experimentat Reusit

STAN I IOANA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

STAN I LUCIANA CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Respins

STAN I PETRICA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 7.5 experimentat Respins

STAN I SIMONA-ECATERINA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7 Filosofie 8.9 experimentat Reusit

STAN I VALENTIN DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Istorie 5.8 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

STAN I VICTOR-EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician instalatii de bord (avion)
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Fizica 2.8 experimentat Respins

STAN I. ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 4.5 nivel mediu Respins

STAN I. ANDREEA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 10 experimentat Reusit

STAN I. DANIELA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T1 5.85 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

STAN I. DRAGOS CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1 Limba engleza A2-A1-B2-B1-A1 Matematica T2 6.6 Fizica 1 nivel mediu Respins

STAN I. MIHAI OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 nivel mediu Respins

STAN I. NICOLETA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 9.6 Psihologie 9.2 avansat Reusit

STAN I. TANTA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.75 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

STAN I.L. LIVIA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.45 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 experimentat Respins

STAN IA CRISTINA - GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Respins

STAN L. ANTONIO MICHAEL

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 1.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.95 Geografie 8.55 nivel mediu Respins

STAN L. LAURENTIU-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.2 experimentat Reusit

STAN M ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.15 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

STAN M ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 experimentat Reusit

STAN M DANIEL-ILIE

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

STAN M DOINA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 2.5 Chimie organica T1 Nivel I 5.7 experimentat Respins

STAN M DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

STAN M FLORIN

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Geografie 8.1 experimentat Respins

STAN M FLORIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 9.5 Geografie 8.2 avansat Reusit

STAN M FLORINA LUMINITA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 4.5 nivel mediu Respins

STAN M IONUT

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

STAN M IOSIF-DANIEL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 8 nivel mediu Respins

STAN M LUIZA SIMONA ELEONORA

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.35 avansat Respins

STAN M MARIAN GIGEL

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.2 Geografie 5 experimentat Respins

STAN M MIHAELA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

STAN M MIHAI

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.95 experimentat Respins

STAN M MUCENICA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

STAN M RADU

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

STAN M STEFAN-SEBASTIAN

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.75 Informatica T2 C/C++ 7.5 experimentat Reusit

STAN M. ALEXANDRA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.7 nivel mediu Reusit

STAN M. ALEXANDRU-STEFAN

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.6 Informatica T2 C/C++ 6.25 experimentat Reusit

STAN M. CRISTIANA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 3.6 Geografie 8.1 experimentat Respins

STAN M. ELENA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 7.35 Limba franceza Matematica T1 2.85 Biologie vegetala si animala T1 8.3 incepator Respins

STAN M. FLORINA - IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.55 Geografie 7.9 experimentat Respins

STAN M. GABRIEL - MILICA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.3 Geografie 6.4 avansat Respins

STAN M. IOANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 3 Chimie anorganica T2 Nivel I 4 avansat Respins

STAN M. IRINA ELENA

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 7.9 experimentat Reusit

STAN M.L. ELENA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.4 Geografie 7.1 avansat Reusit

STAN N ADRIAN-CRISTIAN

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.2 Geografie 9.15 experimentat Reusit

STAN N ALINA-NICOLETA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

STAN N ANDREEA STEFANIA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.6 Geografie 8.55 experimentat Reusit

STAN N ANDREI-VICTOR

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Matematica T1 7.65 Fizica 9 experimentat Reusit

STAN N DRAGOS ANDREI

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 7.9 experimentat Reusit

STAN N MARIANA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.9 incepator Respins

STAN N. ALEXANDRU-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

STAN N. AURELIAN-DANUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Chimie organica T1 Nivel I 2.8 incepator Respins

STAN N. CORNELIA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba spaniola B1-A1-A2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 7.5 avansat Respins

STAN N. COSTEL-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 4.25 incepator Respins

STAN N. DANIELA-ALEXANDRA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Geografie 8.1 avansat Respins

STAN N. DRAGOS CONSTANTIN

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 6.9 avansat Respins

STAN N. GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

STAN N. IOAN-MIHAIL

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Fizica 9.55 experimentat Reusit

STAN N. IONELA MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Geografie 8.55 experimentat Respins

STAN N. MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 7.4 avansat Reusit

STAN N. MIRIAM MARIA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.2 Geografie 7.95 nivel mediu Respins

STAN O. DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

STAN O.M. ALEXANDRU-GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T1 7.75 Fizica 8.4 experimentat Reusit

STAN P ANDREEA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 8.85 avansat Reusit

STAN P IONICA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Geografie 7.5 avansat Respins

STAN P VICTOR IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

STAN P. ALEXANDRU-MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana 2.8 Limba engleza Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 incepator Respins

STAN P. CATALIN-MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Geografie 7.45 experimentat Respins

STAN P. CEZAR-CAMIL-DEMETRUS

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4.5 avansat Respins

STAN P. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.8 Fizica 5.2 avansat Reusit

STAN R. FLORENTINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.45 Fizica 3.25 experimentat Respins

STAN R. GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.2 Fizica 5.2 experimentat Respins

STAN S ALEXANDRA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Fizica 3.3 experimentat Respins

STAN S MARIUS FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

STAN S. ANDREI-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.6 experimentat Reusit

STAN S. MARIANA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

STAN S. MIHAIL

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Reusit

STAN T OLGUTA-ADRIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.2 Limba engleza A2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 4.35 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Respins

STAN T. ALEXANDRA-OLIVIA

    COLEGIUL ROMANO-CATOLIC SFANTUL IOSIF Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 9 experimentat Reusit

STAN T. DIANA-IULIANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 7.75 Geografie 9.35 avansat Reusit

STAN V CARINA MONICA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 experimentat Respins

STAN V COSMIN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.15 Fizica 4.1 avansat Respins

STAN V COSTIN

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.55 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 6.05 Geografie 8.7 nivel mediu Respins

STAN V FLORELA-SORINA-BEATRICE

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.6 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

STAN V HORIA-MARIUS

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.05 Fizica 5.5 experimentat Respins

STAN V STEFANIA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 7.75 avansat Reusit

STAN V VICTORITA MONICA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza B1--B1-B2-B1 Matematica T2 3.2 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

STAN V. ANDREEA-EMANUELA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza Istorie 9.3 Geografie 9.75 experimentat Reusit

STAN V. CRISTINA-ELIZA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

STAN V. DIANA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza Matematica T1 7.4 Chimie organica T1 Nivel I 8 experimentat Reusit

STAN V. DRAGOS

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza Matematica T1 7.65 Informatica T2 C/C++ 8.6 experimentat Reusit

STAN V. EUGEN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician productie film si televiziune
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 2.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.6 incepator Respins

STAN V. GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

STAN V. ILIE

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Fizica 5.8 avansat Reusit

STAN V. ION LAURENTIU

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza N/p Matematica T2 5.6 Geografie 9.35 avansat N/p

STAN V. TEODOR - GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.45 Filosofie 7.8 experimentat Reusit

STAN V. VASILE-DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

STAN V.A. ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.95 Fizica 5.8 experimentat Reusit

STAN V.T. MIHAI-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.3 Informatica T2 C/C++ 7 experimentat Reusit

STAN V.V. ADELINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 8.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

STAN Z. BIANCA-CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 9.1 Geografie 9.45 experimentat Reusit

STAN Z. STEFANIA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 7.25 Fizica 9.35 experimentat Reusit

STAN--MORARIU I MARIANA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba franceza B1-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 4 incepator Respins

STAN--NITA D ILEANA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

STAN-BOUSTANI I. SAMARA-SARAH

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 9.45 experimentat Reusit

STAN-FRANCU N ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8 experimentat Reusit

STAN-STANCU E. MARIA

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.75 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

STANA C ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Geografie 7.05 experimentat Respins

STANA I. ALEXANDRA-LOREDANA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 9.5 nivel mediu Reusit

STANCA C MIHAI

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII DIMITRIE PACIUREA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza Matematica T2 1 Fizica 1.3 avansat Respins

STANCA C. IOANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba germana moderna A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.5 Informatica T2 C/C++ 8.8 experimentat Reusit

STANCA D ALEXANDRU CEZAR

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Reusit

STANCA D VIOREL-DAMIAN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.75 Fizica 3.2 avansat Respins

STANCA I ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza N/p Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 7.3 N/p N/p

STANCA M IONELA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 8.05 experimentat Reusit

STANCA R.I MIHAELA-LAURA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Fizica 2.5 avansat Respins

STANCA V EMANOIL-MIHAI

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

STANCANA A. IOANA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba spaniola A2-A1-B1-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 7.4 avansat Reusit

STANCEA M. MARIANA - MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.65 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

STANCESCU A. MARIAN-RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T1 6.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.2 experimentat Reusit

STANCESCU FLC ANDREEA TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba italiana B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7 Sociologie 8.6 experimentat Reusit

STANCILA S. SILVIU - CONSTANTIN

    LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BUCURESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba spaniola A2-A1-A1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 9.5 experimentat Reusit

STANCIOIU C. CERASELA-DIANA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B2 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

STANCIU A CRISTIAN-DRAGOS

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 4.5 Geografie 3.3 nivel mediu Respins

STANCIU A. ADELAIDA BIANCA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.75 Geografie 9 experimentat Respins

STANCIU A. CATALIN-PETRICA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba germana moderna B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 6.85 experimentat Reusit

STANCIU A.S. RAZVAN SORIN

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

STANCIU AL CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.6 Logica si argumentare 9.8 experimentat Reusit

STANCIU AL. IONELA

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Fizica 2.1 nivel mediu Respins

STANCIU B. KATALIN

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.95 Fizica 3.15 nivel mediu Respins

STANCIU C ANDREI CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

STANCIU C IRINA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.35 experimentat Reusit

STANCIU C PUSA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 nivel mediu Respins

STANCIU C SERGIU CRISTIAN

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 7.9 experimentat Reusit

STANCIU C. ANTONIO-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Fizica 6.35 avansat Reusit

STANCIU C. CARLO-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

STANCIU C. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

STANCIU C. DAN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.5 Fizica 3.9 avansat Respins

STANCIU C. MARIA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.65 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T1 3.65 Biologie vegetala si animala T1 6.1 incepator Respins

STANCIU C. SERGIU GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba franceza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.45 Fizica 5 avansat Respins

STANCIU C.D MARIANA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

STANCIU D MARIANA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 8.2 nivel mediu Respins

STANCIU D. GEORGE-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician poligraf
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.75 nivel mediu Respins

STANCIU D. GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

STANCIU E.A. FLORINA-RALUCA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 4.45 experimentat Respins

STANCIU F. ANDREEA ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba franceza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

STANCIU F. COSTEL

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

STANCIU F. MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 8.5 Geografie 9.25 experimentat Reusit

STANCIU G ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 3.9 nivel mediu Respins

STANCIU G AURELIU

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Reusit

STANCIU G IONICA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Reusit

STANCIU G. CRISTIAN

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Istorie 7.9 Geografie 8.2 avansat Respins

STANCIU GH CIPRIAN NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Fizica 7.1 nivel mediu Respins

STANCIU GH FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.1 experimentat Reusit

STANCIU I BOGDAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.5 Fizica 3.6 avansat Respins

STANCIU I FLORENTINA

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

STANCIU I GABRIEL-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.95 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

STANCIU I GEORGIANA-MARINELA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.75 avansat Reusit

STANCIU I IONELA-DANIELA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

STANCIU I IONUT-RAZVAN

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.05 Fizica 5.5 experimentat Respins

STANCIU I MARILENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

STANCIU I. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Fizica 2.55 avansat Respins

STANCIU I. COSTEL ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Chimie organica T1 Nivel I 5.7 nivel mediu Respins

STANCIU I. LENUTA

    CENTRUL SCOLAR NR. 3 Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2--B1-B1 Matematica T2 8.25 Fizica 6.2 avansat Reusit

STANCIU I. STEFAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 4.2 incepator Respins

STANCIU I.N. GABRIEL ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Fizica 2.5 experimentat Respins

STANCIU L. ANDREI-LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Fizica 6.6 experimentat Reusit

STANCIU M EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Fizica 6.1 nivel mediu Respins

STANCIU M GEORGETA-MIHAELA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.55 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 6.95 nivel mediu Reusit

STANCIU M IONUT ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

STANCIU M MARIANA-VERONICA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Reusit

STANCIU M. ANDREI-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Fizica 3.25 avansat Respins

STANCIU M. CATALIN-GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 1.55 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 3.55 avansat Respins

STANCIU M. DANIELA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.75 nivel mediu Reusit

STANCIU M. GABRIELA-MINODORA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 8.45 experimentat Reusit

STANCIU M. GEORGIANA-VALENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 8.5 experimentat Reusit

STANCIU M. MARIUS-SORIN

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T1 6.75 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Reusit

STANCIU M.C. OANA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Reusit

STANCIU N BOGDAN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 1.9 Informatica T2 Pascal 4.45 avansat Respins

STANCIU N DAMIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 7.35 experimentat Reusit

STANCIU N ELENA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 avansat Respins

STANCIU N FLORIN

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.8 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

STANCIU N IONUT CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.9 Fizica 2.9 avansat Respins

STANCIU N IONUT RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

STANCIU N MIHAELA CORINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 3.75 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

STANCIU N NICOLETA-MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.45 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

STANCIU N PETRE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

STANCIU N ROBERT IONUT

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII DIMITRIE PACIUREA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza Matematica T2 1 Fizica 2.35 avansat Respins

STANCIU N VICTOR-IONUT

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 8.05 experimentat Reusit

STANCIU N. GEORGE-SILVIU

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.75 avansat Respins

STANCIU P ELENA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

STANCIU R.M. ROBERT-MIHAIL

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Respins

STANCIU S ALINA-MIHAELA-RODICA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Respins

STANCIU S CONSTANTIN-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician instalatii de bord (avion)
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Fizica 5.1 experimentat Respins

STANCIU S DRAGOS-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.8 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

STANCIU S IULICA

    COLEGIUL PREUNIVERSITAR DR. I.C. CANTACUZINO Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Geografie 7.15 nivel mediu Respins

STANCIU S. ALEXANDRA - IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 avansat Reusit

STANCIU S. ALEXANDRU-AMBROZIE

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.25 Informatica T2 C/C++ 5.2 experimentat Reusit

STANCIU T DOREL-TRAIAN

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA BUCURESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 4.35 Geografie 6.75 avansat Respins

STANCIU T GERLANDIDA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Reusit

STANCIU T NICULINA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.8 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

STANCIU T.S. ANDRA - IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.95 Geografie 9.65 experimentat Reusit

STANCIU V ANDREEA-MARIA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Geografie 7.95 experimentat Reusit

STANCIU V FLORIN

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Istorie 6.85 Geografie 6.9 avansat Reusit

STANCIU V. FLORINA-MIRELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.4 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

STANCIU V. MARIUS

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Fizica 1.3 avansat Respins

STANCIU V. OLGA-NICOLETA

    COLEGIUL ROMANO-CATOLIC SFANTUL IOSIF Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza Istorie 6.1 Filosofie 6.65 experimentat Reusit

STANCIU V. PAUL STEFAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 1.75 Limba engleza Matematica T2 5.15 Geografie 6.65 avansat Respins

STANCIU--VELEA S DANIELA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 4.6 nivel mediu Respins

STANCIUC G ALIN-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

STANCIUC I COSTINEL-DAN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.55 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 4.4 nivel mediu Respins

STANCIULESCU I NICUSOR

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

STANCIULESCU I RADU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 8.95 experimentat Reusit

STANCIULESCU R FLORENTINA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.5 Geografie 6.95 avansat Respins

STANCU - TANASA D FLORENTINA

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Geografie 6.75 avansat Respins

STANCU A. GHEORGHITA-FLORIAN

    CENTRUL SCOLAR NR. 3 Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba engleza B1-A2--A2-A2 Matematica T2 6 Fizica 5.7 nivel mediu Reusit

STANCU C CATALIN-OVIDIU

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

STANCU C CONSTANTIN BENIAMIN

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.55 avansat Respins

STANCU C. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 7.1 avansat Reusit

STANCU C. IONUT CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

STANCU C.M MIHAELA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 8.15 nivel mediu Reusit

STANCU D MARIAN

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.1 Fizica 5.7 experimentat Respins

STANCU D. ANDREEA - BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Fizica 2 avansat Respins

STANCU D. ELENA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Fizica 2.35 nivel mediu Respins

STANCU D. ROXANA-STEFANIA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

STANCU F. LAURA

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 6.35 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

STANCU G. MARIUS-GEORGEL

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.05 experimentat Respins

STANCU G.E. CRISTINA-DENIS

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Istorie 9.6 Economie 10 experimentat Reusit

STANCU G.M. DAN-MADALIN-MIHAI

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 9.35 experimentat Reusit

STANCU I ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Reusit

STANCU I ELENA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.85 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 6.85 nivel mediu Respins

STANCU I ELENA ANDRA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.3 experimentat Respins

STANCU I IONELA-DORINA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.05 Geografie 6.35 avansat Respins

STANCU I MONICA ELENA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 7.45 Limba engleza Matematica T2 2.1 Geografie 8.3 avansat Respins

STANCU I NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 3.35 Limba engleza Matematica T2 6.33 Fizica 5.4 incepator Respins

STANCU I RADU

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Respins

STANCU I. ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.45 Chimie organica T1 Nivel II 8.8 experimentat Reusit

STANCU I. ILIE-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 9 avansat Respins

STANCU I.B. RALUCA-SILVIA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Reusit

STANCU L.M. ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

STANCU M ALEXANDRU-MARIAN

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Fizica 7.3 experimentat Reusit

STANCU M COSTINEL

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 incepator Respins

STANCU M FLORENTINA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

STANCU M GABRIELA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Istorie 4.6 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

STANCU M MARIUS-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Respins

STANCU M MIHAI BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Istorie 7.95 Geografie 6.85 avansat Reusit

STANCU M STEFANIA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.85 Psihologie 7.1 nivel mediu Respins

STANCU M VALENTIN-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

STANCU M. ANDRA-MIRUNA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Fizica 7.75 experimentat Reusit

STANCU M. CHIVA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

STANCU M. GEORGIANA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 2.05 experimentat Respins

STANCU M. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Fizica 10 experimentat Reusit

STANCU N CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

STANCU P DANIEL NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.45 Fizica 3.05 experimentat Respins

STANCU S ANA MARIA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Fizica 5.4 experimentat Reusit

STANCU S ELIZA LETITIA SARA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 6.5 experimentat Reusit

STANCU S GEORGE-LUCIAN

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

STANCU S. ANDREEA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 nivel mediu Reusit

STANCU S.F. ANDREEA-CORNELIA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician poligraf
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.4 avansat Respins

STANCU V ADRIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.55 Geografie 8.2 nivel mediu Respins

STANCU V. MARIA AMELIA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.35 experimentat Reusit

STANCU V. MIHAELA - MERY

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.05 Geografie 9.7 experimentat Reusit

STANCULESCU L ANTONIA-MONICA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 8.85 experimentat Reusit

STANCULESCU N. IULIAN-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 8.15 experimentat Reusit

STANCULESCU V. CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.1 Geografie 7.45 experimentat Respins

STANCULET G. IOANA ALINA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

STANCUNA G. ALEXANDRU MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Reusit

STANCUTA M MIHAI

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 incepator Respins

STANEF GH. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.85 experimentat Respins

STANEMIR ST. STEFAN ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.05 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.95 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

STANESCU A EMILIA-ADRIANA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 7.85 nivel mediu Respins

STANESCU A. CEZAR

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.8 Fizica 6.2 experimentat Reusit

STANESCU AL RADU DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T1 3.15 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

STANESCU B.C. ANA - MARIA

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 8.9 nivel mediu Reusit

STANESCU C ALEXANDRA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 5.2 avansat Respins

STANESCU C ALEXANDRA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba spaniola A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.45 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Respins

STANESCU CC CAMELIA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.95 Informatica T1 intensiv Pascal 9.4 experimentat Reusit

STANESCU D LUCIAN CLAUDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.35 Fizica 1.6 avansat Respins

STANESCU D.D. LAURENTIU GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 4.2 Geografie 8.75 experimentat Respins

STANESCU E. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.7 Fizica 6.3 experimentat Reusit

STANESCU G. ADRIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.3 Geografie 9.8 experimentat Reusit

STANESCU G. ELENA MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

STANESCU G. GEORGIAN-BOGDAN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza A2--A1-- Matematica T1 4.5 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

STANESCU G. MARINA CRISTINA NICOLETA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 8.4 experimentat Reusit

STANESCU GH. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.95 experimentat Respins

STANESCU GH.A. ALEXANDRA CLAUDIA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.25 Geografie 9.2 experimentat Reusit

STANESCU I. IONELA VIOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Fizica 5.25 avansat Respins

STANESCU I. ROBERT-DANIEL

    COLEGIUL GERMAN GOETHE Filologie Limba si literatura germana experimentat 7.55 limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.3 Sociologie 8.2 avansat Reusit

STANESCU L FLORIN ROBERT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

STANESCU M DELIA-MONICA

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Fizica 5.1 experimentat Reusit

STANESCU M SILVIA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza N/p Matematica T2 1.5 Fizica 3.5 avansat N/p

STANESCU M. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza Matematica T1 8.1 Fizica 9.1 experimentat Reusit

STANESCU M. ANDREI-IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

STANESCU N. NICULINA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 4.3 Fizica 3.6 nivel mediu Respins

STANESCU O. ALICE

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.5 Geografie 9.1 experimentat Reusit

STANESCU O.C. CALIN-ALEXANDRU

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 7.45 experimentat Reusit

STANESCU P PAUL-CRISTIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.85 experimentat Reusit

STANESCU P. ANA-MARIA-AURELIA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 2 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

STANESCU P.B. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

STANESCU P.L. MIHAELA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 avansat Reusit

STANESCU S.D. ANDREI-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.75 Informatica T2 C/C++ 7.75 experimentat Reusit

STANESCU S.M. MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

STANESCU ST ALEXANDRU

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza A2--A1-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 9 nivel mediu Respins

STANESCU V ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

STANESCU V ELENA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

STANESCU V MARIUS - ALIN

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

STANESCU V. OCTAVIAN-ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

STANESCU V. STEFAN VALENTIN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

STANESCU-GHEORGHE S ALIN-MIHAI

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 9 Fizica 8.1 experimentat Reusit

STANETE I. CAMELIA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Reusit

STANETE I. DORIN-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Fizica 3.4 incepator Respins

STANETE I.N. STEFANIA-LILI

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician poligraf
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.55 avansat Respins

STANGA N. PIRRO

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

STANGA P FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.1 N/p N/p

STANIA F. PAUL

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

STANICA C. ELENA-SILVIA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

STANICA C.L. RADU-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Fizica 8.6 experimentat Reusit

STANICA CTIN MIHAI-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2--B2-A2-A1 Matematica T1 6.5 Fizica 3.4 experimentat Respins

STANICA F FLORENTINA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza A1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Fizica 1.65 nivel mediu Respins

STANICA G ALEXANDRU GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.55 experimentat Reusit

STANICA I MARILENA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.8 Chimie organica T1 Nivel I 6.2 experimentat Reusit

STANICA I. TUDOR ALEXANDRU

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 1.75 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Geografie 8.7 nivel mediu Respins

STANICA T MIHAELA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Economie 9.5 experimentat Reusit

STANICA T.I. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza A2--B2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

STANILA A GEORGE-VALENTIN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.25 Limba engleza Matematica T1 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

STANILA A NICOLAE-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

STANILA D. COSTINA-LUCICA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Reusit

STANILA GH GEORGE MIHATA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 1.65 experimentat Respins

STANILA I. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.55 experimentat Reusit

STANILA I. ANDREI-COSTIN

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba germana moderna B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 6.65 experimentat Reusit

STANILA M LIVIU-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Fizica 3.4 avansat Respins

STANILA V. VASILE

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

STANIMIR P.D. IONUT - ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 avansat Reusit

STANIMIR T. GEANINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 9.15 Geografie 9.4 experimentat Reusit

STANOIU R.M. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.25 Geografie 8.95 experimentat Respins

STANUT M. ALEXANDRU-GEORGIAN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 3.7 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

STARCEA I. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana avansat 1.55 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1 avansat Respins

STARCU A MARIANA-MAGDALENA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

STATACHE D. FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.9 Geografie 8.2 experimentat Reusit

STATE A MARIA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

STATE C.P. MARIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza Matematica T1 8.7 Fizica 8.55 experimentat Reusit

STATE F ELENA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 4.15 nivel mediu Respins

STATE G. LIVIU-NICUSOR

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 avansat Respins

STATE GH. LAURENTIU MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

STATE I MARIUS LAURENTIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

STATE I. ILIE

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.75 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

STATE I. MARIUS-FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.65 Chimie organica T1 Nivel I 2.6 avansat Respins

STATE M LEONICA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana 6.2 Limba franceza Istorie 5.6 Geografie 9.05 nivel mediu Reusit

STATE M. RALUCA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 5.65 nivel mediu Respins

STATE N GEORGETA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Istorie 4.25 Geografie 8.6 nivel mediu Respins

STATE R. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 9.4 experimentat Reusit

STATE T. GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician productie film si televiziune
    Limba si literatura romana 7.2 Limba engleza Matematica T2 7.05 Fizica 5.15 avansat Reusit

STATIVA D DANIEL DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.6 avansat Reusit

STATULESCU M IOLANDA-CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

STAUB L.S. ANDRE-CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Geografie 8.8 experimentat Reusit

STAUDT M. LINDA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.5 avansat Respins

STAVAR C. IONUT-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba italiana B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Biologie vegetala si animala T1 4.25 experimentat Respins

STAVAR M CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

STAVAR N. NICOLAE CONSTATIN

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 5.6 experimentat Respins

STAVARACHE C. OCTAVIAN GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 1.6 experimentat Respins

STAVARACHE M ADRIAN

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

STAVARACHE T CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 8.3 avansat Reusit

STAVARACHE V GEORGETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

STAVARACHI GH. NICULAI

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T1 1.05 Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

STAVARU N. ANDREEA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1.8 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

STAVARU N. MARIUS-CATANITA

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1.7 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

STAVILA C. DAN

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza Matematica T1 5 Fizica 5.95 experimentat Respins

STAVRE C IOANA ANCA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 5.75 Geografie 7 incepator Reusit

STAVRE F ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Geografie 8 experimentat Respins

STAVRI A CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

STAVROSITU C. MIRELA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.65 Geografie 10 experimentat Reusit

STECOZA G.C. CRISTINA-GABRIELA

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza Matematica T1 6.55 Informatica T2 C/C++ 7.15 experimentat Reusit

STEFAN A ALIN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

STEFAN A BIANCA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Fizica 7 experimentat Reusit

STEFAN A CLAUDIU-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

STEFAN A. ALEXANDRA ELENA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 7.6 experimentat Reusit

STEFAN A. IOANA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

STEFAN C ALEXANDRU FLORIN

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Geografie 7.45 experimentat Respins

STEFAN C CONSTANTIN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.75 Fizica 4 nivel mediu Respins

STEFAN C DIANA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU VLAHUTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Istorie 8.7 Logica si argumentare 9.55 experimentat Reusit

STEFAN C LUIZA GABRIELA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Geografie 7.9 experimentat Respins

STEFAN C NICOLETA-ANDREIA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.35 Geografie 8 nivel mediu Respins

STEFAN C RAMONA-LUIZA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4.05 Fizica 3.2 nivel mediu Respins

STEFAN C SANDU

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.15 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

STEFAN C. CLAUDIU CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 6.9 nivel mediu Reusit

STEFAN C. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.25 experimentat Respins

STEFAN C. MARIA MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.25 Geografie 9.2 experimentat Reusit

STEFAN C. MIRUNA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Economie 7.9 experimentat Reusit

STEFAN C. SILVIA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 3 Fizica 7.89 avansat Respins

STEFAN C.C. SILVIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 8.75 experimentat Reusit

STEFAN D ANA-MARIA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 7.95 experimentat Reusit

STEFAN D ANDREI-LIVIU

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Fizica 8.6 experimentat Reusit

STEFAN D. CAMELIA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Respins

STEFAN D.B. ANTONIO ROBERT

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Geografie 8.15 experimentat Respins

STEFAN E. ANDREEA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

STEFAN E. GEORGE-LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

STEFAN E. LAURENTIU-EUGEN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

STEFAN F GEORGE - BOGDAN

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 5 Geografie 6.2 experimentat Respins

STEFAN F IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

STEFAN F. MARIAN-DANIEL

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

STEFAN F.I. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

STEFAN G ANETA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza Matematica T2 1.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 incepator Respins

STEFAN G BOGDAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.55 avansat Respins

STEFAN G IOANA-BIANCA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 8.35 Geografie 8.2 experimentat Reusit

STEFAN G IONUT

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

STEFAN G ROXANA MARIA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Chimie organica T1 Nivel I 6.1 experimentat Reusit

STEFAN G. ALINA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.4 experimentat Respins

STEFAN G. MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

STEFAN G. SILVIA FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.25 Geografie 6.05 avansat Respins

STEFAN GH ALINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 nivel mediu Respins

STEFAN GH. ALINA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.4 Sociologie 8 experimentat Reusit

STEFAN GH. GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Fizica 5.45 avansat Respins

STEFAN GH. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Respins

STEFAN I ADRIAN - DUMITRU

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Geografie 5.85 avansat Respins

STEFAN I ANA MARIA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.25 experimentat Reusit

STEFAN I ANA MARIA BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.15 Geografie 9.4 experimentat Reusit

STEFAN I IULIANA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Geografie 6.2 experimentat Respins

STEFAN I MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Istorie 7.9 Geografie 9.15 avansat Reusit

STEFAN I TOMITA ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Fizica 3.6 avansat Respins

STEFAN I. ALEXANDRU-IULIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.1 Informatica T2 C/C++ 7.65 experimentat Reusit

STEFAN I. ANCUTA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.5 Geografie 7.65 experimentat Reusit

STEFAN I. CONSTANTA CAMELIA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.7 Geografie 9.15 avansat Respins

STEFAN I. CORINA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 8.4 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

STEFAN I. COSTEL-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.55 experimentat Reusit

STEFAN I. FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

STEFAN I. IULIA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

STEFAN I. LAURA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Reusit

STEFAN I. MARIA-ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

STEFAN I. MARIA-CRISTINA

    COLEGIUL ROMANO-CATOLIC SFANTUL IOSIF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

STEFAN J IONUT

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana 2.7 Limba franceza Matematica T2 5 Fizica 6.8 avansat Respins

STEFAN L. ALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Matematica T1 8.45 Chimie organica T1 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

STEFAN L. FLORIAN-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Fizica N/p nivel mediu N/p

STEFAN L.C. VLAD- IONUT

    COLEGIUL GERMAN GOETHE Matematica-Informatica Limba si literatura germana avansat 7.3 limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Fizica 6.25 avansat Reusit

STEFAN M ALEXANDRA - MARIA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza Istorie 6.1 Geografie 7.15 experimentat Reusit

STEFAN M MARIAN-PETRISOR

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 3.25 Fizica 3.1 avansat Respins

STEFAN M MATEI COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 3.15 avansat Respins

STEFAN M MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Reusit

STEFAN M. ALEXANDRU-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Fizica 6.35 experimentat Reusit

STEFAN M. ANA-IULIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.55 Chimie organica T1 Nivel I 8.6 experimentat Reusit

STEFAN M. BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 7.2 avansat Reusit

STEFAN M. EUGEN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Respins

STEFAN M. FLORENTINA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza A2-B1-B2-A2-A2 Istorie 7.15 Geografie 6.05 experimentat Reusit

STEFAN M. GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

STEFAN M. GEORGE

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Geografie 9.25 experimentat Respins

STEFAN M. GEORGE-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

STEFAN M. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Matematica T1 7.15 Chimie organica T1 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

STEFAN M. MARIAN DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.15 Fizica 3.95 nivel mediu Respins

STEFAN M. MIRELA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 experimentat Reusit

STEFAN M. VALENTIN-EDUARD

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

STEFAN M. VALI-RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

STEFAN M.A. GABRIEL-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

STEFAN M.N. MIHAI

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.15 Limba engleza Matematica T1 N/p Fizica 6.7 avansat N/p

STEFAN N ELISABETA ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 8 avansat Reusit

STEFAN N GEORGIAN-MADALIN

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Reusit

STEFAN N ION CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza ---A2-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

STEFAN N MARIUS-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

STEFAN N MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

STEFAN N MIHAELA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

STEFAN N. BIANCA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Chimie organica T1 Nivel I 6.55 experimentat Reusit

STEFAN O DUMITRU DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 3.9 avansat Respins

STEFAN O.D. ADRIANA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Informatica T2 Pascal 7.85 avansat Reusit

STEFAN P DAVID-RAFAEL

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

STEFAN P ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 3.55 avansat Respins

STEFAN P STELIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p Limba franceza Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 5 incepator N/p

STEFAN R FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

STEFAN R ROXANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

STEFAN S ROBERT CONSTANTIN

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

STEFAN S. ALINA-IULIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.05 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

STEFAN S. LOREDANA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Fizica 2.45 incepator Respins

STEFAN T ADINA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Reusit

STEFAN T DANIELA GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.6 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Geografie 7 nivel mediu Respins

STEFAN T MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 1.95 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

STEFAN T PETRE-VIOREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

STEFAN T. ROXANA-ALINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 8.65 nivel mediu Reusit

STEFAN V ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Fizica 3.85 avansat Respins

STEFAN V CARMEN VALENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 5 experimentat Respins

STEFAN V CONSTANTIN CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Fizica 2.5 avansat Respins

STEFAN V DANIEL ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

STEFAN V IONUT PETRUS

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.65 Geografie 8.3 nivel mediu Respins

STEFAN V NICOLETA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

STEFAN V. ADRIAN

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.95 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

STEFAN V. BOGDAN-PAUL

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 avansat Respins

STEFAN V. DIANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Matematica T1 9.1 Fizica 9.4 experimentat Reusit

STEFAN V. IONUT-ANDREI

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

STEFAN V. RAHELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Chimie organica T1 Nivel I 2.6 avansat Respins

STEFAN V. ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

STEFAN V.D SILVIU NICOLAE

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Matematica T1 8.8 Fizica 8.9 experimentat Reusit

STEFAN V.V. MARIAN-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

STEFAN X ANDREEA SORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

STEFANA I MARIO VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

STEFANA P GEORGE-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

STEFANA P MARIANA-IULIANA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 6.9 nivel mediu Reusit

STEFANACHE M CRISTINA MIHAELA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.35 Geografie 10 avansat Reusit

STEFANCU C ADRIANA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 4.05 Geografie 2.2 nivel mediu Respins

STEFANESCU . ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

STEFANESCU A ALEXANDRU-FLORIN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Istorie 6.7 Geografie 7.8 nivel mediu Respins

STEFANESCU A. CONSTANTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Geografie 5.95 nivel mediu Respins

STEFANESCU AL. ALICE

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.5 Economie 8.25 avansat Reusit

STEFANESCU B.C. DRAGOS-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Matematica T1 8 Fizica 9.55 experimentat Reusit

STEFANESCU B.D. RUXANDRA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.1 Fizica 6.5 experimentat Reusit

STEFANESCU C ALEXANDRU

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

STEFANESCU C LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.35 nivel mediu Respins

STEFANESCU C. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

STEFANESCU C. ANDREI-MUGUREL

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.7 Geografie 6.6 incepator Respins

STEFANESCU D CRISTINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 7.05 nivel mediu Respins

STEFANESCU E. ANDREEA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.75 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 nivel mediu Respins

STEFANESCU F. STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

STEFANESCU F.R. MATEI

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Economie 9.7 experimentat Reusit

STEFANESCU G. EUGEN-AUREL

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.1 Geografie 7.75 avansat Respins

STEFANESCU G.R. ANA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Istorie 7.55 Psihologie 10 experimentat Reusit

STEFANESCU GH ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 avansat Respins

STEFANESCU GH. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician aviatie
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Fizica 1.9 avansat Respins

STEFANESCU I ALINA PETRUTA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Geografie 8.4 avansat Respins

STEFANESCU I CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

STEFANESCU I IONUT

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

STEFANESCU I. ALEXANDRU-LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.75 nivel mediu Respins

STEFANESCU I.D. RUXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

STEFANESCU L.G. ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen avansat Eliminat din examen

STEFANESCU L.L. NORA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Reusit

STEFANESCU M. ELENA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.55 experimentat Reusit

STEFANESCU M. MIHAIL EUGENIU

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.5 Fizica 6.1 experimentat Reusit

STEFANESCU M. SERBAN FILIP

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.55 experimentat Respins

STEFANESCU M.D. MIHAI-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Chimie organica T1 Nivel I 7.4 experimentat Reusit

STEFANESCU M.R. FILIP-RADU

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Fizica 2.8 experimentat Respins

STEFANESCU N ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 8 experimentat Respins

STEFANESCU S MARIA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

STEFANESCU V ANASTASIE-SICA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 6.85 nivel mediu Respins

STEFANESCU V ELENA-GEORGETA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

STEFANESCU V.G.M. TANIA-GABRIELA-ALECSANDRA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.05 Chimie organica T1 Nivel I 7.2 experimentat Reusit

STEFANICA L. DIANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Chimie organica T1 Nivel I 9.55 experimentat Reusit

STEFANICA O.N. ALEXANDRU ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.2 Geografie 8.4 avansat Reusit

STEFANUCA ST STELIANA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.55 avansat Respins

STEFU T ADRIAN TOMA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza A2-A2-B2-B1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

STEFU V. IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Istorie 5.65 Geografie 5.25 nivel mediu Respins

STEGARESCU A.I. ANDREEA-DANA-CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza Matematica T1 5.65 Biologie vegetala si animala T1 8.75 experimentat Reusit

STEGARESCU P. ANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 7.9 experimentat Reusit

STEGARU F IONUT GEORGE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.1 avansat Respins

STEGERAN T. CRISTIAN-GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza Istorie 9.35 Geografie 9.6 experimentat Reusit

STEJEREANU A.M. ANDREI COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Fizica 9.15 experimentat Reusit

STELATOS A. STEFANA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza Istorie 8.95 Economie 7.8 experimentat Reusit

STELEA S.A. ANDREI-SORIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Fizica 8.5 experimentat Reusit

STELIAN M CLAUDIU -STEFAN

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 6.15 Chimie organica T1 Nivel I 4.2 experimentat Respins

STELIAN M ROXANA- NICOLETA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.5 Informatica T2 C/C++ 5.15 experimentat Reusit

STEMATE I FLORIN-AURELIAN

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza A2-A2-B1-B1-A2 Matematica T1 5.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 4.4 avansat Respins

STEMATE V. ANA-MARIA-LUIZA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Istorie 8.8 Geografie 10 experimentat Reusit

STERE C. ADRIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.4 Informatica T2 C/C++ 7.85 experimentat Reusit

STERE D. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

STERE G NICOLAS

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

STERE I IOAN BOGDAN

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Geografie 8.25 avansat Respins

STERE SM BOGDAN-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza Matematica T1 7.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.3 experimentat Reusit

STERE V CRISTIAN MIHAI

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Biologie vegetala si animala T1 7.45 experimentat Reusit

STERE V MARIUS VLAD

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

STEREA A MARIUS-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Reusit

STEREA D. MARIANA - CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.3 Geografie 6.45 avansat Respins

STEREA O ALINA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

STERESCU M MIRCEA ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 1.3 experimentat Respins

STERIAN A. ALINA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

STERIAN C IOANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 7.2 avansat Reusit

STERIAN H. IOANA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2 Geografie 8 nivel mediu Respins

STERIAN I. FLORIN-LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Fizica 8.05 experimentat Reusit

STERIAN S ALINA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba spaniola A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

STERIE F FLORIAN

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.5 avansat Reusit

STERPAN S MARIANA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

STERPU GH. VALERICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

STERPU GHE MARCELA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

STICEA C. LAURA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 8.4 experimentat Reusit

STINGA A. CATALIN - GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.05 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

STINGA C FLORIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.85 Geografie 8.85 avansat Respins

STINGA F. BOGDAN ALEXANDRU

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.25 Fizica 5.6 avansat Respins

STINGA M ANDREEA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

STINGA M MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

STINGA M. GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

STINGA P. MARIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 1.5 Biologie vegetala si animala T1 1.8 experimentat Respins

STINGA R ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 9.2 avansat Reusit

STINGA V. GINUTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Fizica 4.2 avansat Respins

STINGA V. LILIANA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.75 Geografie 8.9 avansat Respins

STINGACIU E. IORDACHE

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 1.6 Fizica 2.9 avansat Respins

STINGACIU GH. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

STINGACIU I DOINITA-SILVICA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

STINGACIU M IOAN VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

STINGACIU O. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.35 Limba engleza Istorie 9.05 Geografie 9.6 experimentat Reusit

STIOIU G. ELENA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Chimie organica T1 Nivel I 8.95 experimentat Reusit

STIR G VIOREL

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.8 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Respins

STIRBU C. EDUARD - GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.9 Geografie 6.8 experimentat Reusit

STIRBU M CONSTANTA DANIELA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 incepator Respins

STIRBU T ALINA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.75 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.35 Geografie 8.7 experimentat Respins

STIRBU T FLORIN-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

STIRCU C COZMIN BOGDAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.35 avansat Respins

STIRU V. IRINA - ELIZA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza Matematica T1 6.85 Fizica 7.75 experimentat Reusit

STIUBEI D. PATRICIA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

STIULER C.V. EMANUEL

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Fizica 8.7 experimentat Reusit

STOALFA N CONSTANTIN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.75 nivel mediu Respins

STOCHINA I.P. IONELA-BERNAVETA

    CENTRUL SCOLAR NR. 3 Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 9.15 Limba engleza A2-A2--A2-A2 Matematica T2 7.8 Fizica 6.2 nivel mediu Reusit

STOCHIRLEA G. MIHAI-GABRIEL

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 2.7 experimentat Respins

STOCKEL S. ALEXANDER

    COLEGIUL GERMAN GOETHE Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 7.2 limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Fizica 6.8 experimentat Reusit

STOEAN M MARIAN-MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 4.8 nivel mediu Respins

STOEAN M. ANDREI MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 8.55 experimentat Respins

STOEAN P. MIRCEA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T1 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 6.2 incepator Eliminat din examen

STOEAN S. MIHAI ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Fizica 8.95 experimentat Reusit

STOENESCU A.L. ALEXANDRA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.2 Informatica T2 C/C++ 6.35 experimentat Reusit

STOENESCU C. DANIELA-ALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 8.4 experimentat Reusit

STOENESCU C.C. CATALIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 8.55 Fizica 8.75 experimentat Reusit

STOENESCU C.I ANDREI ALIN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.5 Fizica 5.65 experimentat Reusit

STOENESCU G.F. ANA - RALUCA

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.95 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

STOENESCU M.D. GEORGIANA

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Muzica
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Istorie 7.3 Geografie 8.4 avansat Reusit

STOENESCU S.C CIPRIAN ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 1.5 Fizica 3.65 experimentat Respins

STOENESCU S.V. ANDREEA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza Matematica T2 8.7 Chimie organica T1 Nivel II 9.45 experimentat Reusit

STOENICA A. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Chimie organica T1 Nivel I 9.75 experimentat Reusit

STOIA CE ANDREI ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 9.45 experimentat Reusit

STOIA T.I. MIRCEA-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza Matematica T1 7.1 Informatica T2 C/C++ 6.3 experimentat Reusit

STOIAN A CRISTINA ALEXANDRA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Geografie 8.35 nivel mediu Respins

STOIAN A. FLORIN

    CENTRUL SCOLAR REGINA ELISABETA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 3.9 incepator Respins

STOIAN A. VICTOR

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 9.15 experimentat Reusit

STOIAN C CAMELIA ANDREEA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5.45 avansat Respins

STOIAN C IULIAN

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE Filologie
    Limba si literatura romana N/p 3.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.45 Geografie 3.95 nivel mediu N/p

STOIAN CTIN ANA MARIA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 3.6 experimentat Respins

STOIAN D CRISTIANA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

STOIAN D MARIN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 4.4 incepator Respins

STOIAN D. GEORGIANA-ELENA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.25 experimentat Reusit

STOIAN D. IONELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.4 Chimie organica T1 Nivel I 3 experimentat Respins

STOIAN D. MADALINA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 8 experimentat Reusit

STOIAN F FLORIN- SERGIU

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Informatica T2 C/C++ 6.3 experimentat Reusit

STOIAN F LUCIAN MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

STOIAN F MIHAI IULIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Fizica 2.2 experimentat Respins

STOIAN G ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Sociologie 7.65 experimentat Reusit

STOIAN G STEFANITA-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

STOIAN G. ALEXANDRU-COSTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.75 Fizica 2.8 experimentat Respins

STOIAN GH. FLORIN DANIEL

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.25 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.9 Geografie 9.3 nivel mediu Respins

STOIAN H ALEXANDRA-LUCIA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba spaniola Matematica T1 7.55 Biologie vegetala si animala T1 8.6 avansat Reusit

STOIAN I ADRIANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 6.7 experimentat Respins

STOIAN I ALIN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.45 Fizica 3.15 avansat Respins

STOIAN I CONSTANTIN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

STOIAN I ELENA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.6 Geografie 7.95 nivel mediu Respins

STOIAN I ELENA-LUCIA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

STOIAN I GEORGIANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.35 Economie 5.5 avansat Respins

STOIAN I STEFAN ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.55 Fizica 7.2 avansat Respins

STOIAN I. IRINA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.45 experimentat Reusit

STOIAN I.C. IOANA CRISTIANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 8.7 Informatica T2 C/C++ 8.65 experimentat Reusit

STOIAN M BIANCA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.9 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

STOIAN M FLORENTINA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.55 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 8 Geografie 8.15 avansat Respins

STOIAN M MARIUS-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Reusit

STOIAN M. CRISTINA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 8.95 experimentat Reusit

STOIAN M. GEORGE-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

STOIAN M. IONEL-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.2 experimentat Respins

STOIAN M. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana 6.4 Limba franceza Matematica T2 5.15 Fizica 6.85 experimentat Reusit

STOIAN M. MARIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 experimentat Reusit

STOIAN M. MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5.75 nivel mediu Respins

STOIAN M. ROXANA-FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.8 Geografie 8.35 experimentat Reusit

STOIAN N ANDRA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.55 Psihologie 7.2 experimentat Reusit

STOIAN N. FLORICA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 4.5 nivel mediu Respins

STOIAN N. GEORGE

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.95 Informatica T2 C/C++ 7.9 experimentat Reusit

STOIAN P ANDREEA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

STOIAN R ALINA-GABRIELA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.7 Geografie 8.45 avansat Reusit

STOIAN S ELENA-ALEXANDRA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 1.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 4.25 experimentat Respins

STOIAN ST. COSTIN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.9 Geografie 9.55 experimentat Reusit

STOIAN ST. FLORENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

STOIAN T MARIA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 4.25 Geografie 5.25 experimentat Respins

STOIAN V GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Fizica 5.4 avansat N/p

STOIAN V LUMINITA-CARMEN

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 incepator Respins

STOIAN V MIHAI DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.25 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

STOIAN V VIRGIL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.35 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

STOIAN V. ANDREI-COSMIN

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

STOIAN V. ANNE-MARIE

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Geografie 9.4 experimentat Respins

STOIAN V. VASILE-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 experimentat Respins

STOIAN V.I. IULIAN LEONARD

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Geografie 6.65 avansat Respins

STOIAN-ARTAUD C ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

STOIANOVICI N. MIHAELA NICOLETA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.85 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

STOICA A DANIEL

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

STOICA A MIHAI

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Istorie 9.15 Geografie 9.8 experimentat Reusit

STOICA A. ALIN-MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Reusit

STOICA A. GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Istorie 7.5 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

STOICA B. ANA-MARIA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.8 Limba engleza Matematica T1 5.4 Chimie organica T1 Nivel I 2.3 avansat Respins

STOICA C ANA-MARIA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Istorie 3.75 Geografie 8.4 nivel mediu Respins

STOICA C EDUARD ANDREI

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 1.6 experimentat Respins

STOICA C ELENA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 avansat Reusit

STOICA C GABRIEL MARIUS

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Geografie 8.05 experimentat Reusit

STOICA C IONUT GABRIEL

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.5 nivel mediu Respins

STOICA C IRINA - NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.3 experimentat Respins

STOICA C LIVIU FLORIAN

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Istorie 6.6 Geografie 6.2 avansat Respins

STOICA C LUCIAN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

STOICA C. ALEXANDRU-MARIAN

    COLEGIUL ROMANO-CATOLIC SFANTUL IOSIF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

STOICA C. ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

STOICA C. GEORGE FLORENTIN

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.65 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

STOICA C. GEORGIANA- ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B1 Istorie 8.85 Geografie 6.8 experimentat Respins

STOICA C. IONUT FILIP

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 7.25 Geografie 7.45 nivel mediu Reusit

STOICA C. MIHAELA-IULIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

STOICA C. PETRUTA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 9.7 avansat Respins

STOICA C. ROBERT-IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

STOICA C. VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Chimie anorganica T2 Nivel II 5 nivel mediu Respins

STOICA C. VIOREL

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.1 Geografie 9.05 avansat Respins

STOICA C.I. RAZVAN-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 10 Fizica 10 experimentat Reusit

STOICA C.M. COSTIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza A2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

STOICA C.M. VALENTINA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 4.5 nivel mediu Respins

STOICA C.V MARIA-CRINA

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9 experimentat Reusit

STOICA CV ADRIAN LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-B2-A1-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 7.1 experimentat Respins

STOICA D ANI

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

STOICA D FLORIN-VICTOR

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 6.2 avansat Respins

STOICA D MARIUS LAURENTIU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

STOICA D MIHAI-CLAUDIU

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.6 experimentat Respins

STOICA D. DIANA ALEXANDRA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.7 Geografie 8.3 experimentat Reusit

STOICA D. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Informatica T2 C/C++ 9.7 experimentat Reusit

STOICA D.L OCTAVIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Informatica T2 C/C++ 9.45 experimentat Reusit

STOICA E.M. VASILICA GABRIELA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.65 Geografie 9.55 avansat Reusit

STOICA F DANIEL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 4.1 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

STOICA F. NICOLETA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.75 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

STOICA F. TEODORA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Fizica 5 avansat Reusit

STOICA FL. GEORGIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 9.3 avansat Reusit

STOICA G GEORGETA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu N/p

STOICA G NICOLETA-MARIA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 4.3 experimentat Respins

STOICA G PAUL-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Reusit

STOICA G. ALEXANDRU-IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

STOICA G. NICULAE

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana 3.9 Limba franceza Matematica T2 5.35 Fizica 5.9 nivel mediu Respins

STOICA G. RALUCA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Istorie 8.8 Geografie 10 experimentat Reusit

STOICA G.D. CORNELIUS-FLORIN

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.9 Geografie 6.6 experimentat Reusit

STOICA G.M. NICOLETA - ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.75 Geografie 8.95 experimentat Reusit

STOICA GH. FLORIN ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.25 Economie 9.8 experimentat Reusit

STOICA GH. NINELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Chimie organica T1 Nivel I N/p nivel mediu N/p

STOICA GH. VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Fizica 4.8 avansat Respins

STOICA GH. VIOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TIMPURI NOI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.2 incepator Respins

STOICA GHE NICOLAE-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

STOICA I ALEXANDRU

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

STOICA I CRISTINEL-DANIEL

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

STOICA I EDUARD-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 7.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 7 nivel mediu Respins

STOICA I FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Reusit

STOICA I IULIAN -PAUL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.55 Chimie anorganica T2 Nivel II 4.3 nivel mediu Respins

STOICA I MARIA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.65 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.35 Fizica 6.05 nivel mediu Reusit

STOICA I NICULINA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Reusit

STOICA I RUXANDRA - GABRIELA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 9.15 experimentat Reusit

STOICA I. ALEXANDRA - VIOLETA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.65 experimentat Reusit

STOICA I. ALEXANDRA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-B2-B1-B1-A2 Istorie 6.75 Geografie 8.75 experimentat Reusit

STOICA I. GABRIEL ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 8.5 experimentat Reusit

STOICA I. LAVINIA-CARMEN

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

STOICA I. RODICA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 nivel mediu Respins

STOICA I. ROXANA-TATIANA

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.15 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

STOICA I. STEFANIA-CARMEN

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T1 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

STOICA I. VIOREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

STOICA I.C IOANA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 7.6 Limba engleza Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

STOICA I.D. LAVINIA-ANDREEA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba spaniola Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

STOICA J. CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

STOICA L LAURA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

STOICA L. ANA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

STOICA M ANDREI IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

STOICA M CONSTANTIN-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.9 Informatica T2 Pascal 6.2 experimentat Respins

STOICA M GEORGE ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.55 Biologie vegetala si animala T1 9.35 experimentat Reusit

STOICA M RELU-CRISTIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Istorie 5.25 Geografie 7.55 nivel mediu Respins

STOICA M. ANA-MARIA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.15 avansat Respins

STOICA M. ANDA-DENISE

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1--B1-- Istorie 6.1 Economie 6.7 experimentat Respins

STOICA M. CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.9 Chimie anorganica T2 Nivel II 3.5 nivel mediu Respins

STOICA M. GABRIELA-ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Geografie 9 experimentat Reusit

STOICA M. GEORGE ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.15 Informatica T2 C/C++ 8.9 experimentat Reusit

STOICA M. LAVINIA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.8 Economie 7.75 experimentat Reusit

STOICA M. MIHAELA RALUCA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.75 Geografie 9.45 nivel mediu Respins

STOICA M.D. BOGDAN - CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 8.85 experimentat Reusit

STOICA N ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

STOICA N ALEXANDRU-CRISTIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 7.45 experimentat Reusit

STOICA N ANCA MIHAELA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 8.6 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

STOICA N CORNEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza A2--A1-A2-B1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.2 nivel mediu Respins

STOICA N GHEORGHE

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.55 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Istorie 6 Geografie 7.35 nivel mediu Respins

STOICA N LAURA- PETRUTA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Istorie 6.25 Geografie 6.7 avansat Respins

STOICA N. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

STOICA N. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Fizica 3.5 incepator Respins

STOICA N. LAURENTIU - MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.5 Fizica 5.35 nivel mediu Respins

STOICA N. MIHAELA-ALICE

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

STOICA N. SERGIU-IONUT

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

STOICA P IONEL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

STOICA P. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Filosofie 5.7 avansat Reusit

STOICA P. IOANA-DIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Respins

STOICA P. IONUT MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

STOICA R. IULIAN ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.6 Geografie 8.15 experimentat Respins

STOICA S EMIL-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.65 avansat Respins

STOICA S NICUSOR

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3 Geografie 8.7 nivel mediu Respins

STOICA S. ANDREI - FILIP

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.05 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Fizica 2.8 avansat Respins

STOICA S.D. SORIN-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza Matematica T1 6.65 Fizica 7.05 avansat Reusit

STOICA T AUREL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba franceza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 experimentat Respins

STOICA V ADRIANA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Economie 8.8 experimentat Reusit

STOICA V CORNELIU

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 6.3 incepator Respins

STOICA V ELENA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5.05 Economie 5.8 avansat Respins

STOICA V IOANA-DANIELA

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

STOICA V IONUT GABRIEL

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.75 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5 nivel mediu Respins

STOICA V MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 5.6 avansat Respins

STOICA V MIHAI ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 6.6 experimentat Reusit

STOICA V. ALINA-VALENTINA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.65 Geografie 5.5 experimentat Respins

STOICA V. FILIP-ANTONIO

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Arta actorului
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 8.2 experimentat Reusit

STOICA V. GEORGE

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Fizica 6.85 experimentat Reusit

STOICA V. IRINA - ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

STOICA V. NICOLINA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.4 Geografie 7.35 nivel mediu Respins

STOICA V. OCTAVIAN-FLORENTIN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

STOICA V. VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--B1-A1-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

STOICA V.V CLAUDIA-DIODORA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Istorie 5.8 Geografie 7.9 nivel mediu Respins

STOICA-FUCHS M. BENIAMIN

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.6 experimentat Reusit

STOICAN B.I. COSTIN-ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

STOICAN D. IONUT-DORU-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Istorie 8.5 Geografie 9.6 experimentat Reusit

STOICAN F NICUSOR-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 6.05 avansat N/p

STOICAN I.N ANA-MARIA-IULIA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8.3 experimentat Reusit

STOICAN M MIHAELA-DUMITRA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 9.5 incepator Respins

STOICAN M MIRELA VALENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 6 avansat Respins

STOICAN M MONICA MIHAELA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Geografie 8.45 avansat Reusit

STOICAN M. IOANA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.75 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

STOICAN M. MARIUS - VALENTIN

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 8.85 experimentat Reusit

STOICAN P. ALEXANDRA-MARINA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Istorie 6.3 Geografie 7.55 avansat Reusit

STOICAN V CRISTIANA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 6.35 nivel mediu Respins

STOICAN V. STEFAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza Matematica T1 9.5 Informatica T2 C/C++ 9.4 experimentat Reusit

STOICEA E. MARIA-EMILIA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

STOICEA M ANA MARIA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

STOICESCU A EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.1 Limba franceza Matematica T1 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.3 incepator Respins

STOICESCU A. MARIANA-ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Geografie 8.95 experimentat Reusit

STOICESCU B EMIL IULIAN

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

STOICESCU B STEFAN RAZVAN

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 4.9 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 8.5 nivel mediu Respins

STOICESCU G. FLORIN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.3 Fizica 1.6 avansat Respins

STOICESCU P.A ANA-MARIA

    LICEUL MIRCEA ELIADE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

STOICESCU T. MADALINA BEATRICE

    LICEUL TEORETIC HYPERION Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

STOICESCU V. ALEXANDRA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.85 Geografie 7.05 avansat Reusit

STOICIU A. VALENTIN-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 6.75 avansat Reusit

STOICIU C ROXANA LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 3.75 avansat Respins

STOICIU M. BEATRICE MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.1 experimentat Respins

STOICIU N ROBERT GABRIEL

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

STOICIU V DENIS-RAMONA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 8.45 experimentat Reusit

STOICULESCU D.F. STEFAN-PAUL

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.15 Limba engleza B1-B2-A2-A2-B1 Matematica T1 1.3 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

STOICULESCU E.A ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Matematica T1 6.25 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

STOINESTEANU I DANIEL IULIAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Geografie 8.4 avansat Respins

STOITA D.F ANNE-MARY

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 7.65 avansat Reusit

STOLEARENCO V. DORIN

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.35 Informatica T2 C/C++ 7.35 avansat Reusit

STOLERU T CRISTINA-LARISA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Fizica 5.15 avansat Respins

STOLOJAN C ANA GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.25 Geografie 5.1 avansat Respins

STRACHINESCU D CRISTINA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

STRAMBEI T. DANUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

STRAT D DUMITRA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza Matematica T2 6.7 Fizica 7.35 experimentat Reusit

STRAT L. GABRIELA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.05 Geografie 8.8 nivel mediu Respins

STRAT M ROBERT-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician aviatie
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 experimentat Respins

STRATILA GH. ROBERT-GEORGIAN-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.85 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.1 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

STRATINA I ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 3.4 Fizica 3.5 experimentat Respins

STRATULAT C. ELENA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician poligraf
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.75 avansat Respins

STRATULAT N. LAVINIA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 6.35 experimentat Reusit

STRAUNEANU M. ANA MARIA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.65 Geografie 8.8 avansat Respins

STRECHE A CORNELIA GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

STRECHE S MIHAELA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

STREINU A GABRIEL-ALEXANDRU

    LICEUL BILINGV DECEBAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 8.15 experimentat Reusit

STREINU A. MADALINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba portugheza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 8.85 experimentat Reusit

STRELET M ALEXANDRU VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza Matematica T1 8 Informatica T2 C/C++ 8.25 experimentat Reusit

STRIMBEANU A IONUT

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.15 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Fizica 3.3 avansat Respins

STROE A ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza A2--B2-A2-A2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

STROE C DOREL COSTEL

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 nivel mediu Respins

STROE F. MARIA-MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

STROE F. RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.6 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

STROE G DRAGOS ANDREI

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Chimie organica T1 Nivel I 3.55 experimentat Respins

STROE G ELENA-CRISTINA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

STROE GH. ALEXANDRA VALENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.85 Geografie 9.35 experimentat Reusit

STROE GH. GEORGIANA-ROXANA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T1 7.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.45 experimentat Reusit

STROE I CLAUDIU MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

STROE I GEORGE IONEL

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5 incepator Respins

STROE I GEORGETA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.6 Biologie vegetala si animala T1 6.5 incepator Respins

STROE M RADU CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

STROE M. STELUTA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba franceza N/p Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu N/p

STROE N GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

STROE N.C. LAVINIA-MARIA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza Istorie 8.1 Geografie 9.4 experimentat Reusit

STROE P STEFAN SORIN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba franceza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

STROE R IRINA-GEANINA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 4.7 nivel mediu Respins

STROE R MARIAN

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Geografie 6.05 avansat Respins

STROE R SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

STROE S ALEXANDRA - EVA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 4.6 experimentat Respins

STROE T MONICA SANDRA LUCIA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

STROE T. ANDREEA-DENISA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T1 7 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.45 experimentat Reusit

STROE T. MANUELA-MARINA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.05 Psihologie 8.6 experimentat Reusit

STROE V ALEXANDRU-VIVIAN

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 7.7 experimentat Reusit

STROE V ALINA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

STROE V. ALIN GELU

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 1.3 Limba engleza N/p Matematica T2 7.45 Geografie 7.35 avansat N/p

STROE V. SILVIU-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Fizica 2.65 experimentat Respins

STROESCU A.E. ANDREI GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Matematica T1 6.4 Fizica 8.45 experimentat Reusit

STROESCU DC SEBASTIAN-PAUL

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.5 experimentat Reusit

STROESCU GH CRISTINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 6.3 avansat Reusit

STROIA D.I. DANIEL

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.8 Geografie 9.5 avansat Reusit

STROIA GH LIZICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 5.45 experimentat Respins

STROIE B. COSTINA-OANA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

STROIE D ALINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Fizica 3.3 experimentat Respins

STROIE E ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 5.55 Geografie 8.2 avansat Reusit

STROIE F ELENA-SANDA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.35 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

STROIE I LOUISA-GEORGETA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 3.4 nivel mediu Respins

STROIE M CRISTINA-LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

STROIE N ELENA-MARIA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.75 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

STROIE N. ANA-CRISTIANA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

STROINY A SORIN GEORGE

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.6 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

STROMPL X KAROL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie N/p nivel mediu N/p

STRUGARI F. MARIA-IRINA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Chimie organica T1 Nivel I 7.35 experimentat Reusit

STRUGARI I. GEORGE-CIPRIAN

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 8.8 experimentat Reusit

STRUGARI I. IOAN ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.3 Geografie 8.5 experimentat Reusit

STRUGARI M. DIANA-MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Geografie 9.2 experimentat Reusit

STRUGARIU D. DAN CLAUDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.95 Fizica 4.9 nivel mediu Respins

STRUGARU O. IOANA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.55 Informatica T1 intensiv Pascal 7.65 experimentat Reusit

STRUNGAR VE DECEBAL COSTIN

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.2 Fizica 6.8 experimentat Reusit

STRUT O DUMITRU

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 1.45 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

STUDINEANU A. ALINA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

STUDINEANU A. ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.2 avansat Respins

STUPARU C SORINA-FLORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

STUPARU C. MARIAN-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

STUPARU C.B. BOGDAN MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Informatica T2 C/C++ 9.3 experimentat Reusit

STUPARU G MARIUS GEORGIAN COSMIN

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 experimentat Respins

STUPARU N IONUT RAZVAN

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 7.5 avansat Reusit

STURZU E NICOLETA-ALINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 8.35 nivel mediu Reusit

STURZU V AURELIA-ANDREEA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

SUCHIU P GEORGE-ALEXANDRU

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 7.3 avansat Reusit

SUCILA C ROBERT-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.75 Biologie vegetala si animala T1 1.9 avansat Respins

SUCIU A.C. ANDREI-MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.7 Informatica T2 C/C++ 9.05 experimentat Reusit

SUCIU C. MARIA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Reusit

SUCIU C.FL. CORNELIUS FLORIN

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.85 Informatica T2 C/C++ 6.7 experimentat Respins

SUCIU E ANDREI VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 nivel mediu Respins

SUCIU G OLIMPIA ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.35 Geografie 4.25 nivel mediu Respins

SUCIU GH. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.35 Informatica T2 Pascal 5.4 avansat Respins

SUCIU O.A. ANA-MARIA-ALINA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 8 experimentat Reusit

SUCIU P. FLORENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

SUDITU C CONSTANTIN GABRIEL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

SUDITU GH DANIEL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie N/p Geografie 7.5 nivel mediu N/p

SUDITU I VICTOR VLADUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Reusit

SUDITU V IOAN

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana 3.35 Limba engleza Matematica T2 5.65 Fizica 5 avansat Respins

SUFANA A. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza Matematica T1 7.65 Informatica T2 C/C++ 9.45 experimentat Reusit

SUFER E FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Fizica 2.2 experimentat Respins

SUHAIANU M. ROMEO

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat N/p

SUICEANU G. EUGEN - ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.95 Fizica 5.35 avansat Respins

SUIU M. ALINA - IOANA

    LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BUCURESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Informatica T2 C/C++ 9.7 experimentat Reusit

SUIU P ANA - PETRONELA

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Geografie 6.4 experimentat Reusit

SULEA S.T. COSTIN

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza Istorie 9.9 Economie 8.9 experimentat Reusit

SULEAP G IONUT

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 7.3 nivel mediu Respins

SULEAP G IULIAN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 1 Limba engleza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

SULT R INGRID-ALEXANDRA

    LICEUL DE MUZICA GEORGE ENESCU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 7.8 experimentat Reusit

SULTANA M. ALINA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 7.95 experimentat Reusit

SULTANOIU SF ALEXANDRU PETRU

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 8 avansat Reusit

SULTES V IULIANA ALEXANDRA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

SULU G MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

SULU G. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

SULUGIUC T ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 4.5 Informatica T2 C/C++ 3.3 nivel mediu Respins

SUMAN I ADRIAN MARIAN

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Geografie 3.9 avansat Respins

SUMANARIU GH IULIAN-MARIAN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.65 nivel mediu Respins

SUMURDUC N ELENA-MONICA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 nivel mediu Respins

SURCEL I MIHAI-PAUL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 5.9 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

SURDOAIA V IOAN VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 7.95 experimentat Reusit

SURDU A. AURELIA SIMONA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 9 Psihologie 7.6 experimentat Reusit

SURDU C.D. ALICE - ELENA

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Reusit

SURDU I NICOLETA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 8.6 avansat Reusit

SURDU M MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4.55 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.95 Fizica 3.35 avansat Respins

SURDU N ROBERTA ANAMARIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.05 Economie 4.2 experimentat Respins

SURDU S MARIAN GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 3.1 avansat Respins

SURGHIE A. GEORGIANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.75 Geografie 9.4 experimentat Reusit

SURGHIE F. MARA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza Istorie 9.8 Geografie 10 experimentat Reusit

SURUGIU A. VALENTINA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Geografie 7.7 nivel mediu Respins

SURUGIU G IONUT COSTEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.9 avansat Respins

SURUGIU I FLORINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Geografie 8.8 nivel mediu Respins

SURUGIU I. NICUSOR - ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.3 Geografie 6.05 experimentat Respins

SURUGIU M MARIUS VALENTIN

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Geografie 6.3 experimentat Respins

SURUGIU T. LOREDANA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

SURUIANU I MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 2.3 experimentat Respins

SUSAI C.I. IOANA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

SUSAI F DORIN SILVIU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 2.45 nivel mediu Respins

SUSANU P KARINA-RALUCA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba spaniola Istorie 8 Geografie 7.95 experimentat Reusit

SUSNEA C.F. CATALINA DIANA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 7.15 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

SUSU A.M. LUCIAN

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 7.85 experimentat Reusit

SUSU GH CARMEN ANDRADA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Geografie 7.25 nivel mediu Respins

SUSURINCA M.F MARIA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.15 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

SUTA AC IOANA-TATIANA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Sociologie 9.9 avansat Reusit

SUTA I EMANUEL GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

SUTA M CLAUDIU MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Respins

SUTA O. MARIA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 10 experimentat Reusit

SUTEU A ALINA STEFANIA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.75 Informatica T2 C/C++ 5.7 experimentat Reusit

SUTEU C.S. MIHAI ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Fizica 6.95 nivel mediu Respins

SUTRU GH GEORGETA-LETA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.75 nivel mediu Respins

SUTRU P. MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.05 experimentat Reusit

SUTU N ELENA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza Matematica T1 7.4 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

SUVALCU V. ALINA-VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.7 Chimie organica T1 Nivel II 9.9 experimentat Reusit

SVITLEC E. MADALINA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.25 Limba engleza Istorie 6.75 Geografie 8.1 experimentat Reusit

SZABO A ANA MARIA

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.15 Fizica 5.2 incepator Respins

SZABO E. VERONICA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba spaniola Matematica T1 7.1 Fizica 8.1 experimentat Reusit

SZABO G MARINA IULIA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Reusit

SZABO L ALEXANDRA DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.05 Fizica 1.9 avansat Respins

SZABO L. ROXANA-ERZSEBET

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

SZECHEL G. STEFAN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Reusit

SZEDLACSEK R LUMINITA

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Fizica 5.4 nivel mediu Eliminat din examen

SZEKELY T.L. HARRY-EMANUEL

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.9 Geografie 8.85 experimentat Respins

SZEP I IOAN-ZOLTAN

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE Filologie
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2-A1-B2-A1-A2 Istorie N/p Geografie 6.9 nivel mediu N/p

SZEPI V. ANDREEA GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 9.4 experimentat Respins

SZILAGHY I. NELUTA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Fizica 1.75 avansat Respins

SZILAGI C.ST. ALICE ANDREEA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.65 Geografie 9.8 avansat Respins

SZOCS S. CARMEN OTILIA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

TABACARU I DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician aviatie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Chimie organica T1 Nivel I 3.05 avansat Respins

TABACARU M MARIA CLAUDIA

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

TABACEA A FLORENTINA MIHAELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.95 Geografie 6.2 avansat Respins

TABACU G CATALIN MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.15 Fizica 1.6 avansat Respins

TABACU S.M.M. IULIA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 avansat Respins

TABAN L. BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Biologie vegetala si animala T1 8.55 experimentat Reusit

TABAN M ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 4.55 nivel mediu Respins

TABAROIU-ANDREI G. LIGIA-ELENA

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5 avansat N/p

TABIRCA C. CRISTINEL-FLORIAN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

TACEA G. ANA-MARIA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 2.55 Informatica T2 C/C++ 6.6 experimentat Respins

TACHE A. ILEANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 7.9 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Respins

TACHE C ELENA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 2.9 Geografie 6.25 nivel mediu Respins

TACHE C LUCA EDUARD

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana 2.05 Limba engleza Matematica T2 6.25 Fizica N/p incepator N/p

TACHE CLATINICI V DANIEL

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

TACHE G. STEFAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Respins

TACHE GHE ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.9 Informatica T2 C/C++ 4.7 experimentat Respins

TACHE I DIANA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 avansat Respins

TACHE I MARIUS GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

TACHE I. MIHAI IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.65 Fizica 5 nivel mediu Respins

TACHE I. PETRE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1--B2-A2-A1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

TACHE M FLORIANA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.2 experimentat Reusit

TACHE M. ANDREEA PRISCILA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 9.45 avansat Reusit

TACHE M. IONICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

TACHE N CONSTANTIN COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.5 avansat Respins

TACHE N. DANIELA-ISABELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Reusit

TACHE N. MADALIN-ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

TACHE S ALEXANDRA-CORINA

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 9.1 experimentat Reusit

TACHE S THEODORA-CRISTINA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.9 Geografie 9.4 experimentat Reusit

TACHE TANASA G.M DOINA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Respins

TACHE V. LIANA-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

TACHESCU M ANDREI

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 7.05 avansat Reusit

TACLIT C MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

TACU GH DOINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 4.3 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

TACU V. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

TACUTU Z. ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.55 Biologie vegetala si animala T1 8.05 nivel mediu Reusit

TAGARICI V SORIN CALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

TAGARTA I. LARISA-TEODORA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 8.45 experimentat Reusit

TAGHIEV I NATIC

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 avansat Respins

TAGIRTA I. FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

TAIATU I MARIUS-ILIUTA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2--B1-A1-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 4.6 nivel mediu Respins

TAINA ST. ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

TALAMBA G EMILIA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 8.8 avansat Respins

TALAN S MURAT

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Fizica 2.3 avansat Respins

TALEA G.V. SILVIU-PETRISOR

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Geografie 9.15 experimentat Reusit

TALIANU . MARIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T1 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.85 nivel mediu Respins

TALINGAN I. STEFAN-VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.65 avansat Respins

TALMACIU F. NICOLETA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.65 Geografie 9.3 nivel mediu Respins

TALMACIU G ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 9.15 avansat Reusit

TALMACIU I. IONELA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

TALOI I. ION-DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

TALPALARU D MADALIN-FLORIN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.6 Chimie organica T1 Nivel I 6.15 experimentat Respins

TALPASANU N. AURELIAN-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

TALPASANU S. DANIEL - CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Fizica 5.5 avansat Respins

TALPAU I CARMEN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

TALPEANU G. DANA-CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Fizica 8.6 experimentat Reusit

TALPEANU GH GEORGIANA-VERONICA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 2.35 Biologie vegetala si animala T1 6.65 nivel mediu Respins

TALPEANU I FLORENTINA ANDREEA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

TALPEANU N FLORENTIN CRISTIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.75 Geografie 6.8 avansat Reusit

TALPEANU S MADALIN-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Reusit

TALPOS MS MARIA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Respins

TALVAR N CIPRIAN

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Reusit

TAMAN I IONELA-SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Sociologie 7.2 avansat Reusit

TAMAS A. ALEXANDRA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba germana moderna Matematica T1 9.7 Informatica T2 C/C++ 9.75 experimentat Reusit

TAMAS A. VALERIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

TAMAS P. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 4.55 Fizica 2.5 avansat Respins

TAMAS V. BOGDAN-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba franceza A2-A1-A1-A2-B1 Matematica T2 2.9 Fizica 6.65 experimentat Respins

TAMASANU D. MADELEINE FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.3 experimentat Respins

TAMAZLICARU CM MIHAI-CATALIN

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 8.65 experimentat Reusit

TAMBA VS LOREDANA - CASANDRA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.65 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.9 nivel mediu Respins

TAMPU L. RODICA

    COLEGIUL ROMANO-CATOLIC SFANTUL IOSIF Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

TANASA C. IOANA-GRATIELA

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.5 incepator Respins

TANASA D. ANTONIA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba italiana B1-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.85 Geografie 7.95 experimentat Reusit

TANASA M ANA-CRISTINA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.25 Biologie vegetala si animala T1 5.35 nivel mediu Reusit

TANASA P ANDREEA-BEATRICE

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Chimie organica T1 Nivel I 5.25 experimentat Reusit

TANASA V.I. PAUL-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Fizica 9.15 experimentat Reusit

TANASE A DANIEL COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 6.7 nivel mediu Respins

TANASE A DELIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 avansat Reusit

TANASE A. FLORIAN MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Fizica 3.85 nivel mediu Respins

TANASE A. GEORGE ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.95 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Fizica 4.45 nivel mediu Respins

TANASE A. IONUT AUREL

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T1 8.7 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

TANASE A. PETRICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

TANASE AL. CATALIN-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 avansat Respins

TANASE C. ALEXANDRU TRAIAN

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Fizica 8.8 experimentat Reusit

TANASE C. IOAN-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 6.6 avansat Respins

TANASE C. MARIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

TANASE C. STEFAN-CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Geografie 8 experimentat Reusit

TANASE CA ANDREEA MADALINA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 6.8 avansat Reusit

TANASE D DANA - VIORELA

    LICEUL DE MUZICA GEORGE ENESCU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 8.2 experimentat Reusit

TANASE D ELENA-RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

TANASE D NICOLAE LUCIAN

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza Matematica T1 5.1 Informatica T2 Pascal 6.2 avansat Reusit

TANASE D. ALEXANDRA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

TANASE D. DORINEL IONUT

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

TANASE D.O. MIHAI-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

TANASE E MIHAI

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

TANASE E. ALINA ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Respins

TANASE E. JOZSEF

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

TANASE F ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

TANASE F MIHAELA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.15 Geografie 7.05 nivel mediu Respins

TANASE F MIHAI-ROBERT

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

TANASE F. BOGDAN LAURENTIU

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T1 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 avansat Reusit

TANASE F. DOREL

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

TANASE F. MARIAN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

TANASE G GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

TANASE G. CLAUDIA-ELENA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T1 1.25 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

TANASE G. MIHAI-MARIUS

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

TANASE G.G. BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza Matematica T1 7.3 Fizica 8.45 experimentat Reusit

TANASE GH FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Respins

TANASE GH LOREDANA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.45 Informatica T2 C/C++ 6.9 experimentat Reusit

TANASE GH MARIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 1.65 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 4.25 Geografie 6 nivel mediu Respins

TANASE GH TUDOREL GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.65 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

TANASE GH. MIHAI-LIVIU

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

TANASE GH. OANA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.65 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 experimentat Respins

TANASE GH. ROXANA MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 7.65 Economie 7.4 experimentat Reusit

TANASE GH.D. MIHAI DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Fizica 4.35 nivel mediu Respins

TANASE I ALEXANDRU HELENICK

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Respins

TANASE I DENISA - NICOLETA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Filosofie 8.1 experimentat Reusit

TANASE I MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

TANASE I MIHAI STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

TANASE I NICOLETA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.55 experimentat Reusit

TANASE I STEFANIA GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.25 Geografie 7.2 experimentat Respins

TANASE I. ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Fizica 4.5 avansat Respins

TANASE I. MARIANA-ALINA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.6 Geografie 6 nivel mediu Respins

TANASE I. MIHAIL-ALIN

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.05 Economie 7.35 experimentat Reusit

TANASE I. PAULA-RAMONA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

TANASE I.S. CATALIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.45 Limba engleza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 3.95 Geografie 7.05 avansat Respins

TANASE J SILVIU ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

TANASE L. MIHAI-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Informatica T2 C/C++ 9.45 experimentat Reusit

TANASE M ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 5.15 experimentat Respins

TANASE M DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

TANASE M LILIANA MIRELA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza N/p Matematica T2 5 Geografie 6.3 nivel mediu N/p

TANASE M. ADRIANA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.75 Informatica T2 Pascal 5.4 experimentat Reusit

TANASE M. FLORIN-DAN

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 1.6 incepator Respins

TANASE M. GABRIEL- ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.45 Limba franceza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.65 Fizica 5 nivel mediu Respins

TANASE M. IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.45 Fizica 5 nivel mediu Respins

TANASE M. IRINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

TANASE M. MIRUNA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza Matematica T1 6.75 Fizica 9.9 experimentat Reusit

TANASE M.S ALEXANDRU-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Respins

TANASE N ANDREEA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

TANASE N STEFAN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5.75 Chimie organica T1 Nivel I 2.45 nivel mediu Respins

TANASE N. ALEXANDRU-GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

TANASE N. ANDREEA GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Geografie 7.15 experimentat Reusit

TANASE N. FLORENTINA - GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

TANASE N. IOAN-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

TANASE N. OLIVIA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

TANASE N. RAMONA MARINA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 7.95 Biologie vegetala si animala T1 9.65 experimentat Reusit

TANASE R VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.45 nivel mediu Respins

TANASE R. CARMEN-DAIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

TANASE S CRISTIAN ROBERT

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3 Geografie 7.15 nivel mediu Respins

TANASE S NICOLAE STEFAN

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 1.2 nivel mediu Respins

TANASE S OANA ALINA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.7 Geografie 6.25 avansat Reusit

TANASE S. DRAGOS GEORGIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 1.1 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

TANASE S. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 8.1 experimentat Reusit

TANASE ST. IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TIMPURI NOI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.05 Limba engleza Matematica T2 8 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.05 experimentat Reusit

TANASE T MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

TANASE T. OVIDIU ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

TANASE V CATALIN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 avansat Respins

TANASE V LIVIU AURAS

    LICEUL MARIN PREDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza Matematica T1 5.8 Fizica 7.4 experimentat Reusit

TANASELEA E. IULIANA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

TANASESCU A ANDREEA DORINA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 8.75 experimentat Reusit

TANASESCU B. VLAD

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

TANASESCU C.G ALEXANDRA GIORGIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

TANASESCU L NARCIS

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Geografie 6.4 experimentat Respins

TANASESCU N. DUMITRU-TUDOR

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Chimie organica T1 Nivel I 6.95 experimentat Reusit

TANASESCU O.P. MONICA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Fizica 8.05 experimentat Reusit

TANASESCU R.B. OANA-DARIA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 9 Psihologie 7.7 experimentat Reusit

TANASESCU T. TEODORA MARIA

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 6.85 Informatica T2 C/C++ 6.15 experimentat Reusit

TANASESCU V BOGDAN IONUT

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Reusit

TANASESCU-DIDELOT R.E. ANA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

TANASIE D IOANA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 incepator Respins

TANASIE M. ANA-MARIA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

TANASOIU N BOGDAN-CONSTANTIN

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

TANASOV V. IOANA MADALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

TANASUC I ADNANA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.75 Geografie 5.8 experimentat Respins

TANASUICA I. LYDIA EVELN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.05 Geografie 9.6 avansat Respins

TANASUICA I. SARAH CAROLINE

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.4 Geografie 9.6 avansat Respins

TANCU C MIHAIELA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 8.7 experimentat Reusit

TANE G VASILE RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2--A2-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 7.2 experimentat Reusit

TANE I. CLAUDIU ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.45 Fizica 5 avansat Respins

TANE N. GABRIELA

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 6.4 nivel mediu Reusit

TANEA V ANDREEA GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.8 Geografie 6.55 avansat Reusit

TANGREANU V FLORIN ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

TANGULEA M. ADRIANA MADALINA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.65 Geografie 9.65 avansat Reusit

TANISLAV O IONUT-CATALIN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8.8 avansat Reusit

TANJALA GH. MIHAI MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Fizica 4.5 nivel mediu Respins

TANJALA V. ANICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.05 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

TANSANICA R ROMEO GEORGIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 3.75 avansat Respins

TANTAVEANU M. IONUT-LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 5.75 Geografie 5.8 experimentat Respins

TANU C. LAURENTIU MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.45 Fizica 1 nivel mediu Respins

TAPI F.C. ANDREI-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.85 Informatica T2 C/C++ 9.1 experimentat Reusit

TAPLAMACI M. ADNAN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 7.15 Geografie 5.5 experimentat Respins

TAPU I FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Reusit

TAPU S. NICOLETA-VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

TARAN G ANDREEA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.15 Fizica 1.8 nivel mediu Respins

TARAN V. ANA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza Istorie 9.7 Filosofie 10 experimentat Reusit

TARANGOI ST.I. ALEXANDRA BIANCA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

TARANU F CRISTIAN FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 4.4 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

TARASENIE F MIHAELA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

TARBUZAN S ROXANA-GABRIELA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.8 Geografie 9.6 experimentat Reusit

TARCA V EMILIA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 7.15 experimentat Reusit

TARDA M ADRIAN

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Respins

TARICEANU M CATALIN-ANDREI

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.5 Geografie 8.25 nivel mediu Reusit

TARINA C. FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 8.15 Sociologie 9 experimentat Reusit

TARINA GH. FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Fizica 3.9 nivel mediu Respins

TARINA I. ANDREEA - RAISA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Geografie 8.25 avansat Respins

TARINCA D. MADALINA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.6 Logica si argumentare 7.95 avansat Reusit

TARMIGAN A. ANDRADA-LAURA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 9.1 avansat Reusit

TARNAUCEANU M ALISA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

TAROIU GH ELENA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.15 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

TAROPA T. MIHNEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza Matematica T1 5.4 Chimie organica T1 Nivel I 6.35 experimentat Reusit

TARTAVULEA CONSTANTIN P MIHAELA MAGDALENA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

TARZIORIU I.S GEORGE GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.2 Biologie vegetala si animala T1 4.5 experimentat Respins

TASCA G GICU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Fizica 1 experimentat Respins

TASCA V. LIVIU - COSMIN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Geografie 6.2 avansat Reusit

TASCU N. IULIAN GELU

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 7.4 avansat Reusit

TASE C LAURA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 6.2 avansat Respins

TASE N. IONUT-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Fizica 5.2 experimentat Respins

TASE V RALUCA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Informatica T2 C/C++ 6.45 experimentat Reusit

TASU D GEORGE

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Geografie 8.85 avansat Reusit

TATARANU C. VLAD - BOGDAN

    LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BUCURESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Informatica T2 C/C++ 9.7 experimentat Reusit

TATAREANU CTIN NICU

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Geografie 8.5 experimentat Respins

TATARICI N. LAURENTIU VIOREL

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 7.2 Limba franceza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Reusit

TATARU C.L. MARIA-LUMINITA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.7 Geografie 9.35 experimentat Reusit

TATARU F. OANA-GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.35 Geografie 9.15 experimentat Reusit

TATARU GH AUGUSTIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 2.85 nivel mediu Respins

TATARU GH DANIELA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

TATARU M DANIELA

    COLEGIUL PREUNIVERSITAR DR. I.C. CANTACUZINO Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

TATARU S. ELENA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba spaniola Matematica T1 7.95 Chimie organica T1 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

TATARU V CRISTINA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.4 Geografie 7.85 avansat Reusit

TATARU V. IULIAN-FLORENTIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Fizica 9 experimentat Reusit

TATARU-MIC M. LUMINITA-FLORIANA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

TATARUSANU V IONUT VLADUT

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Fizica 1.9 avansat Respins

TATOI L. ALINA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

TATOI M. MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.15 Fizica 2.5 avansat Respins

TATOI ST EMANUELA PATRICIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 9.15 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Geografie 7.8 avansat Respins

TATOMIR C. ANDREI-DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.45 Geografie 9.6 experimentat Reusit

TATOMIR F. MIREL-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

TATU C IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 8.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.8 avansat Reusit

TATU C.V ROBERT-PETRU

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.05 Geografie 8.65 avansat Reusit

TATU F IULIA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.35 Chimie organica T1 Nivel I 7.2 experimentat Reusit

TATU I. IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.45 experimentat Reusit

TATU I. MARINELA-DIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 nivel mediu Respins

TATU M DANIELA-MIRELA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Chimie organica T1 Nivel I 2.05 nivel mediu Respins

TATU R. CATALIN COSTIN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Reusit

TATU S. STEFANUT MARIUS

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba italiana B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Biologie vegetala si animala T1 9.75 experimentat Reusit

TATU V NICOLETA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Respins

TATU-ZEVEDEI V. PETRUTA-CATALINA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

TATULESCU E. AUREL IULIAN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.15 nivel mediu Respins

TATUT N. RAZVAN-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Fizica 6.1 avansat Respins

TAUT L.A ANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Filosofie 6.9 experimentat Reusit

TAUTAN AL. ANA MARIA ROXANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

TAUTEANU M ANDREEA-BIANCA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8.65 experimentat Reusit

TAVIRLAU M GEORGIANA-VALENTINA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

TEACA G DAN-GEORGIAN

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.8 Informatica T1 intensiv Pascal 5.75 experimentat Respins

TEACA G.R. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Fizica 10 experimentat Reusit

TEBALTOC V.M. MIHAI-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.15 Biologie vegetala si animala T1 6.35 experimentat Respins

TEBEICA L SANDEL

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

TECHIU V MARINA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 5.1 Economie 6.2 nivel mediu Respins

TECU F.F ADELIN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 6.95 experimentat Reusit

TECU S. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.75 Geografie 7.95 experimentat Respins

TECUCEANU I MIHAI-SORIN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5.7 Limba engleza Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 5.4 incepator Respins

TECUCEANU I. MIOARA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

TEIANU E. ADRIANA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba spaniola B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.8 Geografie 7.85 avansat Respins

TEICA V. ALEXANDRU ANTONIO

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Fizica 5.8 experimentat Respins

TEICAN D SORIN CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Fizica 5.3 avansat Respins

TEICAN V ANTONIO-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Respins

TEICU D. EMANUEL-ANDREI

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Fizica 7.65 experimentat Reusit

TEISANU G. TATIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.45 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

TEIUSANU G. ANDREEA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 8.05 experimentat Reusit

TEIUSANU M. IONUT-BOGDAN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Respins

TELEAGA P. BEATRICE-VALERIA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.2 Economie 7.9 experimentat Reusit

TELEANU O.N. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Istorie 8.85 Geografie 9.35 experimentat Reusit

TELEGARU G GABRIEL DUMITRU

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A1-B2-B2-A2 Matematica T2 5.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 incepator Respins

TELEOACA G FLORIN LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

TELESCU M NINA-AURA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Istorie 7.95 Geografie 6.1 experimentat Reusit

TELIAN N. MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Filologie
    Limba si literatura romana 5.35 Limba engleza Istorie 5.2 Geografie 6.95 nivel mediu Respins

TELISCA IL LARISA-DUMITRITA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.25 Informatica T2 C/C++ 8.2 experimentat Reusit

TELISCA V ADRIANA ELENA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

TEMATORU N PANFILITA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 4.4 incepator Respins

TEMEREL V. ALEXANDRU-MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

TEMPEANU M. ILINCA-MARIA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.9 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

TENE D. ELIZA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

TENEA G. PAULA

    CENTRUL SCOLAR NR. 3 Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-A2--A2-A2 Matematica T2 8.1 Fizica 6.2 experimentat Reusit

TENEA I. DIANA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Reusit

TENEA I.P ANGELICA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 incepator Respins

TENEA I.P EMIL

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.35 incepator Respins

TENEA M MARIAN-CATALIN

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Respins

TENEA N ROBERT-SILVIU

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

TENGHER M. CORINA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.65 Geografie 9.4 experimentat Reusit

TENIE C. ADELINA VALENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TIMPURI NOI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

TENTIS G. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Fizica 5.15 experimentat Reusit

TEODOR A.C LUIZA-ALEXANDRA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 9.35 experimentat Reusit

TEODOR M ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Reusit

TEODOREL R. ANA-MARIA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza Matematica T1 7.2 Informatica T2 C/C++ 8.65 experimentat Reusit

TEODORESCU A ALEXANDRU DAN

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.05 Limba engleza Matematica T2 7.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 nivel mediu Respins

TEODORESCU A. DOINA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

TEODORESCU A.S. RAZVAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.3 nivel mediu Respins

TEODORESCU C ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba portugheza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.55 Geografie 7.75 experimentat Reusit

TEODORESCU C. DIANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 8.45 Fizica 8.15 experimentat Reusit

TEODORESCU D. RAZVAN-DUMITRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Fizica 5 experimentat Respins

TEODORESCU E GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Reusit

TEODORESCU E. ALEXANDRU-CRISTIAN-TUDOR

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.65 Geografie 7.5 avansat Reusit

TEODORESCU G PAVEL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 1.5 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 6.95 experimentat Respins

TEODORESCU G ROBERT-DRAGOS

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

TEODORESCU GH. BOGDAN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.85 nivel mediu Respins

TEODORESCU I. CRISTIAN

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.7 Geografie 8.45 experimentat Reusit

TEODORESCU L HORIA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 4.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 nivel mediu Respins

TEODORESCU L.A OANA-MIHAELA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Economie 8.9 experimentat Reusit

TEODORESCU M. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Filosofie 9.6 experimentat Reusit

TEODORESCU M. LIVIU MIRCEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Filosofie 8.8 experimentat Reusit

TEODORESCU N LAURA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza Istorie 9.1 Geografie 8.8 experimentat Reusit

TEODORESCU N. ADRIANA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.25 nivel mediu Respins

TEODORESCU N. ANCA-MONICA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.55 Geografie 8 nivel mediu Respins

TEODORESCU O. OCTAVIAN

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Fizica 8.05 experimentat Reusit

TEODORESCU O.M. MARIA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T1 9.3 Fizica 8.8 experimentat Reusit

TEODORESCU O.P CIPRIAN-OLIMPIU

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Fizica 3.6 avansat Respins

TEODORESCU R MARIA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Respins

TEODORESCU S. ALINA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba japoneza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.85 Geografie 6.6 experimentat Reusit

TEODORESCU S. DIANA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Fizica 7.5 experimentat Reusit

TEODORESCU S. OCTAVIAN GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 5.4 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

TEODORESCU ST. RAZVAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 8 experimentat Reusit

TEODORESCU V STEFANIA-TEODORA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Respins

TEODORESCU-ARGHEZI S. ERTAN

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.2 experimentat Reusit

TEODOROF P OCTAVIA-GEORGIANA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--B1-B2-B2 Matematica T1 1.45 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

TEODORU L. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza Istorie 10 Economie 8.55 nivel mediu Reusit

TEODORU-SAMAN V.S. STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Fizica 9.55 experimentat Reusit

TEODOSIU D. ALIN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Matematica T1 7.45 Chimie organica T1 Nivel I 8.65 experimentat Reusit

TEOHARI V.B CEZAR ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.2 experimentat Respins

TEPORDEI O. ALEXANDRU

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 3 Geografie 6.25 avansat Respins

TEREC E. ANDREEA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

TEREVLEJ A. ROXANA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Sociologie 9.45 experimentat Reusit

TERPEZEANU M ALEXANDRA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

TERZEA O. COSMIN-MATEI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza Matematica T1 8.8 Fizica 9.7 experimentat Reusit

TESA N. MARIETA-SABINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 9.6 experimentat Reusit

TESCAN--COMAN I DANIELA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 5.55 nivel mediu Respins

TESEA N RALUCA-VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.75 Sociologie 9.1 experimentat Reusit

TESLAN A GINA-MARIANA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

TESLARU L. NUTA

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 2.05 Limba franceza Matematica T2 5.4 Fizica 6.55 nivel mediu Respins

THEISZ R CLAUDIA EVELYN

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.4 Geografie 6.95 experimentat Reusit

THEODORESCU M STEFAN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza Istorie 7.9 Geografie 7.6 experimentat Reusit

THEODORESCU M.C. CRISTIAN-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.9 Fizica 5.8 experimentat Respins

THEODORESCU S. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza Matematica T1 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

THEOHARI C BRUNHILDE ODETTE

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU VLAHUTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 7.4 experimentat Reusit

TIBARA N.D ALINA-ARIADNA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.45 experimentat Reusit

TICA A. MARIAN-COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.55 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

TICA D. LAURENTIU - IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 3.8 Limba engleza Matematica T2 5.65 Fizica 5.15 nivel mediu Respins

TICA S.D. LARISA-ELENA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba franceza Istorie 8.7 Economie 9.6 experimentat Reusit

TICA S.G. ALEXANDRU-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.75 Economie 7.4 experimentat Reusit

TICI V. NICOLETA-VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.35 Limba franceza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.6 Fizica 2.65 nivel mediu Respins

TICLEAN G ANDREI-DANIEL

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.1 Informatica T2 Pascal 5.9 experimentat Respins

TICLETE V DIANA-ELENA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana 2.6 Limba franceza Istorie 7.65 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

TICU M. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 4.4 experimentat Respins

TICU M. CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.75 Chimie organica T1 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

TICULEANU C ANDREI-CRISTIAN

    LICEUL MARIN PREDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

TIEANU E. COSMIN

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Geografie 6.75 experimentat Reusit

TIERU C.E PAULA ALINA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8 experimentat Reusit

TIGANESCU E. VIOLETA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.45 Geografie 7.55 avansat Respins

TIGANILA GH DANIELA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.95 Geografie 6.6 nivel mediu Reusit

TIGANILA L ANDREEA

    LICEUL MARIN PREDA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.65 Sociologie 6.9 nivel mediu Reusit

TIGANILA M MARIUS GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Respins

TIGANILA T. CRISTIAN-MARIUS

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.25 experimentat Respins

TIGANOV F IULIANA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.75 Limba engleza Matematica T2 2.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Respins

TIGANUS C. MIHAI ROBERT

    LICEUL TEORETIC HYPERION Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Psihologie 7.45 incepator Respins

TIGANUS D. STEFANIA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

TIGANUS M EMIL STEFAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.9 avansat Respins

TIGANUS O. ALIN-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

TIGAU S. ANDREI

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 7.5 Informatica T2 C/C++ 7 experimentat Reusit

TIGHEAN M. BOGDAN-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

TIGHICEANU T FLORIN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

TIGHICI I. IONUT-MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Chimie organica T1 Nivel I 2.7 experimentat Respins

TIGHICIANU T VASILICA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.55 nivel mediu Respins

TIGLA GH. MARINA-VIORICA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

TIHAN L.G. EDUARD-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 6.8 nivel mediu Reusit

TIHOI C. EMILIA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Reusit

TIHON T. CRISTINA-NICOLETA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

TIHULCA V CRISTIAN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

TILEA S COSTEL-NICOLAE

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Fizica 5.05 avansat Respins

TILIBAN D CEZAR GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 7.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Reusit

TILIBASA N GABRIEL BOGDAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.85 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

TILICA G ANDRA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 7.6 Geografie 8.45 experimentat Reusit

TILICA GH. MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 1.6 avansat Respins

TILIMPEA V. STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

TILOI F. BOGDAN-STEFAN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.2 Informatica T1 intensiv Pascal 8.05 experimentat Reusit

TILVAN G SILVIU-MARIAN

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII DIMITRIE PACIUREA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza Matematica T2 1 Fizica 5 avansat Respins

TIMA S. GEORGE

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Biologie vegetala si animala T1 8.35 experimentat Reusit

TIMIRAS A. STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza Matematica T1 9.4 Fizica 10 experimentat Reusit

TIMIRCAN M. ELENA-DOINA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.15 Limba engleza Matematica T1 1.15 Biologie vegetala si animala T1 9.2 incepator Respins

TIMIS G. CORINA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

TIMNEA I. IOANA-LIVIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

TIMOFOAIA D ANTON PAVEL

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.05 experimentat Reusit

TIMOFTE C. AMALIA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Chimie organica T1 Nivel I 6.9 nivel mediu Reusit

TIMOFTE C.S. CATALIN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

TIMOFTE G ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Fizica 2.8 avansat Respins

TIMOFTE I. ROXANA-GEANINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Geografie 8.35 experimentat Reusit

TIMOFTE P MIRCEA-FLORIN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

TIMOFTE T IOANA-MIRELA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.8 Limba engleza Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 8.6 nivel mediu Respins

TIMOFTE T MARIA-DANIELA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 nivel mediu Reusit

TIMOFTE T. ELENA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

TIMOFTE V GABRIELA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 6.4 Geografie 4.95 avansat Respins

TIMOFTE V GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.15 avansat Respins

TIMOFTEI A MIHAI GIUSEPPE

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.5 experimentat Respins

TIMOFTI AL. CRISTINA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Respins

TIMOHI G. CRISTIAN GABRIEL

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.3 Geografie 9.55 experimentat Respins

TIMOS C.S. SEVASTIANA LUIZA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.45 Fizica 4 avansat Respins

TIMOS I CARMEN-VERONICA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

TIMOS I ROBERT-MARIUS

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.55 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 2.8 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

TIMOSANU D. DRAGOS-DAN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

TIMPAU C. SIMONA PETRONELA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

TIMPAU I DAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.15 Fizica 5.15 avansat Respins

TIMPU A ANA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat N/p

TINCA N MARIAN IULIAN

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

TINCA S. RUXANDRA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 9.5 experimentat Reusit

TINCEA A. ADRIANA-DANIELA

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.25 Geografie 7.2 experimentat Respins

TINCU A ALEXANDRA ALINA

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 7.75 avansat Reusit

TINCU A. EMIL CRISTIAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 1.6 Limba engleza Matematica T2 2.95 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

TINCU N COSMIN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician aviatie
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.2 avansat Respins

TINCU P MADALINA LILIANA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

TINCULETE M.M. ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.15 Psihologie 5.1 experimentat Respins

TINDECHE N COSTIN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 6.1 nivel mediu Respins

TINICA V ALEXANDRU-IONUT

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.4 Limba franceza Matematica T1 5.3 Informatica T2 C/C++ 6.45 avansat Reusit

TIPA C SIMINA-NICOLETA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Geografie 9.6 experimentat Reusit

TIPA F. ADINA - VIORICA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana 5.2 Limba engleza Matematica T2 N/p Geografie 5.7 nivel mediu N/p

TIPARU M. ANDREI BOGDAN

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5.75 Geografie 6.6 experimentat Respins

TIPERCIUC G OANA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 7.1 experimentat Reusit

TIPERCIUC GH. ANDREI

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 avansat Reusit

TIPLEA N ANDREI LUCIAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Geografie N/p nivel mediu N/p

TIPTER A.C. ALEXANDRA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Geografie 5.95 avansat Reusit

TIRCA E CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.8 Geografie 8.1 nivel mediu Respins

TIRCA P SILVIA ELENA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Geografie 6.85 avansat Respins

TIRIBA G ANA-ALEXANDRA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 8.95 experimentat Reusit

TIRLEA GH. GABRIEL ALIN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.7 Fizica 7.7 experimentat Reusit

TIRLEA I. BOGDAN-SORIN-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 3.9 Limba franceza Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

TIRLEA I. DRAGOS-COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.85 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

TIRLEA M. LUCIAN-IONEL

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

TIRLEA RM IULIANA BEATRICE

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Respins

TIRLEA V. DUMITRU TUDOREL

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.9 Geografie 9.55 nivel mediu N/p

TIRLOIU L CATALIN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 7.6 avansat Reusit

TIRLOIU P. VLAD

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.15 Fizica 4.05 avansat Respins

TIRNACOP I. FLAVIUS-COSTIN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Fizica 9.2 experimentat Reusit

TIRON M ADRIAN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

TIRON M DANIEL

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

TIRON M. FLORIN-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Logica si argumentare 7.65 experimentat Reusit

TIRON V. ANA MARIA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.15 Geografie 8.75 nivel mediu Respins

TIRON V. SILVIU-LAURENTIU

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

TIRON-URSU E EMILIANO-SAMIR

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.9 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Respins

TIRSCOVEANU M DANIEL STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.45 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

TIRTAU S. LUCRETIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T1 3 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Respins

TIRZIMAN I. ANDREI

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.6 Geografie 9.2 avansat Reusit

TITA C ROBERT-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician aviatie
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Fizica 5.6 experimentat Respins

TITA D ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.15 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

TITA L CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Economie 8 experimentat Reusit

TITA S RALUCA FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza Matematica T1 8.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.2 experimentat Reusit

TITA V OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

TITEI GH.V. CRISTINA ELENA

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Sociologie 9 experimentat Reusit

TITEICA I FLORIN-DUMITRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

TITERU N VALERICA-GEORGIANA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 8.1 Geografie 7.05 nivel mediu Respins

TITICA GH DANIEL-ALEXANDRU

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.5 experimentat Respins

TITILIA C. ELENA-LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Respins

TITINIU T. ARMAND-CIPRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

TITIRIGA G ROXANA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 2.1 Informatica T2 Pascal 5.65 avansat Respins

TITIRIGEANCA I. ADRIANA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Geografie 5.9 experimentat Respins

TITIRISCA C. ANDREI DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 4.5 nivel mediu Respins

TITOV M. TEODORA-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Informatica T2 C/C++ 9 experimentat Reusit

TITU GH. VIOLETA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.5 Geografie 9.15 avansat Respins

TITULEASA M NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 4.45 Fizica 1.9 avansat Respins

TITULESCU C COSMIN MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

TIU I MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

TIU M. RALUCA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

TIUCA P. OCTAVIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.85 Fizica 8.1 experimentat Reusit

TIVDA V. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 10 Chimie organica T1 Nivel II 9.5 experimentat Reusit

TIVGA I ELENA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba franceza A2--B2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

TIVGA P. ALEXANDRA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.75 experimentat Reusit

TIVILICHI M. ADELA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.75 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 2.8 experimentat Respins

TIVLEA N DANIELA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 9.2 avansat Reusit

TOABA V. GABRIEL-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 4.7 avansat Respins

TOADER A CRISTIAN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Fizica 5.1 avansat Respins

TOADER C ALEXANDRU

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.7 Geografie 8.1 experimentat Reusit

TOADER C LAURENTIU

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 8.3 avansat Reusit

TOADER C. ADRIANA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.75 experimentat Reusit

TOADER C. ADRIANA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 8.7 experimentat Reusit

TOADER C. SERBAN CLAUDIU

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 7.5 experimentat Reusit

TOADER D MARIUS GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.75 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

TOADER D MIHAITA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 incepator Respins

TOADER D. ANDREI DUMITRU

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

TOADER D. CORINA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 8.25 Fizica 8.7 experimentat Reusit

TOADER D. IONELA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 5.35 Limba engleza Matematica T2 7.25 Geografie 6.2 N/p N/p

TOADER F BEATRICE-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

TOADER GH. LAURA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TIMPURI NOI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I 6.75 nivel mediu N/p

TOADER I ALEXANDRA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 8 avansat Reusit

TOADER I AUREL

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.05 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Respins

TOADER I EDENA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.5 Fizica 2.3 experimentat Respins

TOADER I. MIHAELA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.65 Geografie 9 nivel mediu Respins

TOADER I. STEFAN-VIOREL

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 avansat Reusit

TOADER L IONUT CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

TOADER L. ORLANDO-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Fizica 3.85 avansat Respins

TOADER M CRISTINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Fizica 2.5 avansat Respins

TOADER M VALENTIN-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.5 Fizica 3.9 nivel mediu Respins

TOADER M. ELENA ADINA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Geografie 9 experimentat Reusit

TOADER M. IOANA MARIA

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza Matematica T1 9.25 Informatica T2 C/C++ 8.9 experimentat Reusit

TOADER N AUREL

    COLEGIUL PREUNIVERSITAR DR. I.C. CANTACUZINO Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Geografie 7.3 avansat Respins

TOADER N CATALIN ALEXANDRU

    LICEUL MARIN PREDA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.95 Geografie 7.25 nivel mediu Respins

TOADER N IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

TOADER N IULIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Fizica 3.25 experimentat Respins

TOADER P.C. CRISTINA-SILVANA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 8.8 avansat Reusit

TOADER R. ELENA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

TOADER T STEFAN-EUGEN-DAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba engleza A2--A1-B1-B1 Istorie 4.75 Geografie 5 nivel mediu Respins

TOADER T. GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 4.5 Fizica 3.3 nivel mediu Respins

TOADER V IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 incepator Respins

TOADER V. PETRU - SEBASTIAN

    LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BUCURESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Informatica T2 C/C++ 9.8 experimentat Reusit

TOANCA I STELIAN-DOREL

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5.95 Limba franceza Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

TOASO A KATALIN

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 2 Geografie 2 nivel mediu Respins

TOAXEN V. IOANA CRISTIANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.6 experimentat Reusit

TOBA C IONUT-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.95 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

TOC G ION-MARIUS

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

TOCACI M ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

TOCACI N GEORGETA-DANIELA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 4.35 nivel mediu Respins

TOCILEANU M CRISTINA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

TOCILESCU G. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.7 experimentat Reusit

TOCIU D ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

TOCULET V VICTOR

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A1--A2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

TOCULET V. SUZANA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST LOGOS Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.2 experimentat Reusit

TODEA M GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza A2--B2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 4.45 nivel mediu Respins

TODEA M.E ROXANA MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Reusit

TODERASC M. STEFAN-ALIN

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

TODERICA R ALINA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7 Fizica 2.4 incepator Respins

TODIRICA GH AMALIA - GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 4 Chimie anorganica T2 Nivel II 4.1 nivel mediu Respins

TOEA S IOANA-CRISTINA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba spaniola Istorie 7 Geografie 6.8 avansat Respins

TOFAN M.G ALEXANDRU-GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Respins

TOFAN P MARIUS-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

TOFAN V. IRINA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.6 Geografie 8.85 experimentat Reusit

TOI I IOANA-MONICA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 7.5 Geografie 8.55 experimentat Reusit

TOLEA V.I. CRISTINA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 9.35 avansat Reusit

TOLEA X. RAZVAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 4.2 Limba engleza Matematica T1 6.25 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

TOLOAMPA D ADELINA MIHAELA

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1--B1-B1-A2 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 experimentat Respins

TOLOS C. ANCA ELENA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.4 Geografie 9.6 experimentat Respins

TOMA A ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

TOMA A MIHAELA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

TOMA A NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Economie 9.4 experimentat Reusit

TOMA A TIBERIU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

TOMA A.D MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

TOMA AL.C. MIHAELA GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

TOMA B ELENA-CONSTANTINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Istorie 3.5 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

TOMA C EDUARD

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

TOMA C.T. SILVIA-FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 avansat Reusit

TOMA D DANIEL ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Filosofie 10 experimentat Reusit

TOMA D EUGENIA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 4.15 experimentat Respins

TOMA D MARICEL

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.55 nivel mediu Respins

TOMA D. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Fizica 8.3 experimentat Reusit

TOMA D. EDWARD-GEORGE

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 6.45 experimentat Reusit

TOMA D. MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

TOMA E. FLORIAN DANIEL

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Geografie N/p avansat N/p

TOMA F ALEXANDRA GABRIELA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 2.55 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Respins

TOMA F AUREL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Fizica 5.8 nivel mediu Respins

TOMA F FLORENTINA IOANA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 7.35 experimentat Reusit

TOMA F.R. ANA MARIA IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.5 Chimie organica T1 Nivel I 3 avansat Respins

TOMA G ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.6 Fizica 6.55 experimentat Reusit

TOMA G. ANDREEA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 9.4 experimentat Reusit

TOMA G. IOAN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 5.45 experimentat Respins

TOMA GH DAN VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Respins

TOMA GH MIHAELA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

TOMA GH. DANIELA IULIANA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.05 Geografie 9.6 avansat Reusit

TOMA GH. MARIA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

TOMA GH. VIORICA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.65 Geografie 9.65 avansat Reusit

TOMA I ADINA-MIHAELA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

TOMA I ADRIAN-ANDREI

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 8.9 experimentat Reusit

TOMA I FLORIN-MARIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 3.05 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

TOMA I IRINA CATALINA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.45 Geografie 9.5 experimentat Respins

TOMA I OVIDIU MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.3 experimentat Reusit

TOMA I VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

TOMA I. JENICA - FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.5 Geografie 5.1 avansat Respins

TOMA I. MADALINA NICOLETA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba italiana B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.45 experimentat Reusit

TOMA J LAURA - MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

TOMA M ELENA - GABRIELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.3 Geografie 7.1 avansat Respins

TOMA M FLORIN-CRISTIAN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

TOMA M LIVIU ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

TOMA M MIHAI-GEORGE

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 8.5 avansat Reusit

TOMA M OVIDIU-COSTIN

    LICEUL DE MUZICA GEORGE ENESCU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 6 Geografie 7.1 experimentat Reusit

TOMA M PETRICA

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.15 incepator Respins

TOMA M RAZVAN-GEORGE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T1 4.5 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Respins

TOMA M. CRISTIAN

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 6.35 Geografie 8.15 avansat Reusit

TOMA M. CRISTINA-IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Chimie organica T1 Nivel I 8.6 avansat Reusit

TOMA M. GABRIELA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 8.25 experimentat Reusit

TOMA M. GEORGEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.9 Geografie 7.55 experimentat Respins

TOMA M. MARIUS VIOREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3 Fizica 4.5 avansat Respins

TOMA M. MIHAELA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T1 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

TOMA M.F. LAURA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 9.9 experimentat Reusit

TOMA M.M RALUCA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 6.75 experimentat Respins

TOMA M.S. MIHAI-IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Chimie organica T1 Nivel I 9.1 experimentat Reusit

TOMA N ANCA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

TOMA N ANDREEA-NICOLETA

    LICEUL MARIN PREDA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza Istorie 6.25 Geografie 6.65 nivel mediu Reusit

TOMA N GEORGIANA-MONICA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

TOMA N. CATALIN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

TOMA P FLORIAN-VLAD

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

TOMA P IRINA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2.75 avansat Respins

TOMA P OANA-CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 9.6 Geografie 9.4 avansat Reusit

TOMA P. GABRIEL LIVIU

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

TOMA P. PETRUTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Fizica 5 avansat Respins

TOMA S. IULIANA DOINITA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 7.4 Geografie 5.55 experimentat Reusit

TOMA S. VICTOR

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.65 Fizica 6.5 experimentat Reusit

TOMA ST. IONUT-ADRIAN

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Geografie 7.75 avansat Respins

TOMA T NICOLETA-CRISTINA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 7.75 avansat Respins

TOMA T. ANISOARA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 1.9 Geografie N/p avansat N/p

TOMA V ADINA MARIA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 avansat Reusit

TOMA V CORNEL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.9 nivel mediu Respins

TOMA V MIRCEA-MARIUS

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T1 4.15 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

TOMA V. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 7.6 avansat Reusit

TOMA V. CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.3 Geografie 6.65 experimentat Respins

TOMA V. DIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 9 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

TOMA V. LAURA - MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Geografie 8.35 experimentat Reusit

TOMA V. STEFANITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Chimie organica T1 Nivel I 2.85 avansat Respins

TOMA V.A. MIHAELA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

TOMA--RADU F MARIANA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T1 2.6 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Respins

TOMA-BARBU D. ALEXANDRU FLORIN

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

TOMA-IONITA D. MIHAELA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza Matematica T1 6.15 Biologie vegetala si animala T1 8.55 experimentat Reusit

TOMAS M CRISTINA LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 8.75 nivel mediu Reusit

TOMESCU C. ANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.25 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 avansat Reusit

TOMESCU C. LUCIAN ALY SERBAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.3 Geografie N/p N/p N/p

TOMESCU C.T ALEXANDRU-CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Fizica 9.55 experimentat Reusit

TOMESCU G.M. CATALINA-MIHAELA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Psihologie 8.5 experimentat Reusit

TOMESCU G.V ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza Matematica T1 N/p Fizica N/p avansat N/p

TOMESCU I VLAD WILFRED

    COMPLEXUL EDUCATIONAL LAUDER REUT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.35 experimentat Reusit

TOMESCU I. CLAUDIA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza Istorie 9.25 Geografie 7.9 avansat Reusit

TOMESCU J GABRIELA-ANELINE

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Matematica T1 7.55 Chimie organica T1 Nivel I 8.05 nivel mediu Reusit

TOMESCU N. FLORENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 6.7 incepator Respins

TOMICI M. ALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 5.55 Fizica 5.8 experimentat Reusit

TOMINA I MIHAI-SORIN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 5.15 Geografie 5.35 nivel mediu Respins

TOMITA FL ADELA FLORINA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Filosofie 5.1 nivel mediu Reusit

TOMOLE D IOANA-IRINA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.4 Chimie organica T1 Nivel II 2.25 experimentat Respins

TOMULEASA I. PETRUTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.6 Chimie organica T1 Nivel I 2.65 avansat Respins

TON D ANDREEA-STEFANITA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5.35 nivel mediu Respins

TONCEA C DORINEL-IONUT

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.25 Fizica 3.5 avansat Respins

TONCEA F DANIELA-RENAT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 9.2 avansat Respins

TONCEA G OANA-CRISTINA

    LICEUL MARIN PREDA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 8.15 nivel mediu Reusit

TONCEAN C HORIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Geografie 6.25 avansat Respins

TONCIU D. ELISABETA - SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Fizica 8.85 experimentat Reusit

TONCIU L TEODORA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.7 Geografie 8.6 nivel mediu Respins

TONCIU R. IONELA-ALINA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.15 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Reusit

TONCIU T MARIAN LIVIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.85 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

TONCIU T.M. ELENA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 7.75 experimentat Reusit

TONE C. DANIEL-NICOLAE

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 2 Limba franceza Matematica T2 5.5 Fizica 2.5 incepator Respins

TONE E ANA-MARIA

    LICEUL MARIN PREDA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Economie 8.4 experimentat Reusit

TONE E. IULIANA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

TONE F. ELENA-LAURA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 6.2 Geografie 7.6 experimentat Reusit

TONE F. MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 7.6 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

TONE G. ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

TONE G. TABITA BIANCA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST LOGOS Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.15 Geografie 7.4 experimentat Reusit

TONE I FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.65 Fizica 2.2 avansat Respins

TONE I. BENIAMIN ALEXANDRU

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST LOGOS Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.15 experimentat Reusit

TONE IORDACHE C LENUTA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

TONE M GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Reusit

TONE N EMILIAN VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 4.6 nivel mediu Respins

TONE ST. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.85 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.5 Fizica 6.3 nivel mediu Respins

TONEA N GEORGIANA MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Geografie 5.1 avansat Respins

TONEA S. RUXANDRA-EMANUELA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza Matematica T1 7.25 Informatica T2 C/C++ 9.4 experimentat Reusit

TONESCU V ANDREEA GABRIELA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

TONTOI M DANIEL

    LICEUL MARIN PREDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza Matematica T1 5.65 Fizica 6.85 experimentat Reusit

TONTSCH I. DANIELA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Istorie 9.35 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

TOPALA I DORINEL ALIN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Fizica 5.6 nivel mediu Respins

TOPALA L. GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 9.35 Geografie 9.6 experimentat Reusit

TOPALA V DULCINEIA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 7.3 avansat Reusit

TOPARCEANU GH FLORIN-CLAUDIU

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

TOPCIU L. MIRON

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 7.35 nivel mediu Reusit

TOPIRCEANU GH. MIHAIL

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 6.1 Geografie 8.3 avansat Reusit

TOPLICEANU G. DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.7 Geografie 7.7 avansat Reusit

TOPOLENCO M CARMEN ADRIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

TOPOLINSCHI D ADINA-MARIA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

TOPOR A. MAGDALENA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 2.45 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

TOPORAN FL ANDREI VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

TOPORASCU I MARIUS-IONUT

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

TOPORASTE N MIHAI FLORIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.85 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 4.1 Geografie 6.95 nivel mediu Respins

TOPORCEA F CONSTANTIN

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 9.85 experimentat Reusit

TOPUZARU M ALEXANDRU RADU

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 avansat Respins

TORA G. ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.6 experimentat Respins

TORCESCU D ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Geografie 7.1 experimentat Respins

TORLAC A. ANDREEA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.35 Chimie organica T1 Nivel I 5.6 experimentat Reusit

TOROICAN G. IULIA-ANDREEA

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 8.75 nivel mediu Reusit

TOROK I. IOAN

    LICEUL PHOENIX Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.95 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

TOROPOC A FLORIN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

TOROPOC P STELICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 2.85 avansat Respins

TOSCA M ALIN-DORINEL

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p avansat N/p

TOTAN C ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 experimentat Respins

TOTAN F ALEXANDRU

    LICEUL DE MUZICA GEORGE ENESCU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8 experimentat Reusit

TOTH J CSILLA-ANDREA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.15 Geografie 5.45 nivel mediu Respins

TOTOROTEA V. IONEL

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana 3.4 Limba franceza Istorie 5.15 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

TRAIAN V. ANDREI VASILE

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

TRAISTARU A. ELENA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 incepator Respins

TRAISTARU C MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 2.9 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

TRAISTARU D. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.35 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.25 incepator Respins

TRAISTARU I. DENIS

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Chimie organica T1 Nivel II 7.9 experimentat Reusit

TRAISTARU I. SANDRA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Chimie organica T1 Nivel II 7.8 experimentat Reusit

TRAISTARU M IULIANA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 4.4 experimentat Respins

TRAISTARU S. VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 1.8 Fizica 1.9 avansat Respins

TRAISTARU T DANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.35 Geografie 7.5 avansat Respins

TRAISTARU V EMILIA-ALINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

TRANCA M CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 8.55 experimentat Reusit

TRANCA M.T CORNEL IONUT

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.85 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

TRANCA S. GEORGETA-ALINA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

TRANCA T. CONSTANTIN-CATALIN

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu N/p

TRANCAU C IONUT-GIGEL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

TRANCAU M. RALUCA - ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

TRANCAU S VIOLETA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Fizica 6.65 experimentat Reusit

TRANCUTA I AURA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.7 incepator Reusit

TRANCUTA I. ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.4 nivel mediu Respins

TRANCUTA P.I. MIHAELA-TATIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 8.25 avansat Respins

TRANDAFIR A PAUL

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Reusit

TRANDAFIR A. HORIA-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.35 Fizica 9.3 experimentat Reusit

TRANDAFIR A.G. ANASTASIA BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

TRANDAFIR C CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Respins

TRANDAFIR C CONSTANTIN BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 5.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 4 nivel mediu Respins

TRANDAFIR C. ALEXANDRU-EDUARD

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.35 Informatica T2 C/C++ 8.8 experimentat Reusit

TRANDAFIR D. SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

TRANDAFIR F CLAUDIA MIHAELA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5.6 Geografie 9.45 experimentat Reusit

TRANDAFIR F MARIANA-CRISTINA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A1 Istorie 5.6 Filosofie 5.1 avansat Respins

TRANDAFIR F.A. ANDREEA-IULIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Chimie organica T1 Nivel I 7.6 experimentat Reusit

TRANDAFIR G. ADRIAN-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Economie 9.2 experimentat Reusit

TRANDAFIR I ALEXANDRA IOANA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 7.15 experimentat Reusit

TRANDAFIR I ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.3 Fizica 2.8 avansat Respins

TRANDAFIR I TEODOR-IONUT

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Reusit

TRANDAFIR I. MONICA - GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Geografie 6.35 experimentat Respins

TRANDAFIR M DANIEL- STEFAN

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 4.4 Chimie organica T1 Nivel I 5.5 experimentat Respins

TRANDAFIR M MIHAI NICOLAE

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.35 Geografie 8.3 avansat Respins

TRANDAFIR N VALERIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

TRANDAFIR N. VALENTIN-GABRIEL

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 8.65 nivel mediu Reusit

TRANDAFIR R IONUT VIOREL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 4.35 Geografie 8 experimentat Respins

TRANDAFIR S. MIHAI ALIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.05 Fizica 5.1 avansat Respins

TRANDAFIR T.P. MARIA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza Matematica T1 7.5 Chimie organica T1 Nivel I 9.3 experimentat Reusit

TRANDAFIR V. GEORGE-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

TRANDAFIR V. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.35 Chimie organica T1 Nivel II 9.2 experimentat Reusit

TRANDAFIRA G. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana 3.9 Limba engleza Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 8.2 nivel mediu Respins

TRANDAFIRESCU C STEFANA-BIANCA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.55 Geografie 9.2 experimentat Reusit

TRANDAFIRESCU G.C. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Economie 9.5 avansat Reusit

TRANDAFIRESCU M. SORIN-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 7.6 Geografie 7.2 avansat Reusit

TRASCA C ANDREEA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Informatica T2 C/C++ 7.95 experimentat Reusit

TRASCA I. CONSTANTIN

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.45 Geografie 7.1 avansat Respins

TRASCA P MARIOARA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

TRASNEA C.V ALEXANDRU-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie Eliminat din examen Geografie N/p avansat Eliminat din examen

TREFAS P ALIN-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 3.4 avansat Respins

TREFAS P BOGDAN COSTEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 3.65 nivel mediu Respins

TREMURICI MAVROPOL F ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza Matematica T1 7.35 Biologie vegetala si animala T1 6.35 experimentat Reusit

TREPTEANU C.D. DANIEL-ANGELO

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Reusit

TRESTIANU N. FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.65 Geografie 9.15 experimentat Reusit

TREVELEANU N LAURA LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.7 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Respins

TRICA A. ALEXANDRA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Fizica 8.6 experimentat Reusit

TRICA CTIN.L. ANCUTA COSMINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8 Chimie organica T1 Nivel II 9.4 experimentat Reusit

TRICA F VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 5.85 avansat Reusit

TRICA I ADRIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 3.5 Geografie 5.55 nivel mediu Respins

TRICA I ALIN-VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.95 Fizica 3.25 experimentat Respins

TRIF DM IONUT-VALENTIN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

TRIF V ANA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

TRIFAN C CONSTANTIN STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Reusit

TRIFAN C. MARILENA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

TRIFAN E.S. ANDREI -BOGDAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.35 incepator Reusit

TRIFAN G COSMIN-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.85 Fizica 2.35 experimentat Respins

TRIFAN I IONEL

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

TRIFAN P. GEORGIANA-OANA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.55 Informatica T2 C/C++ 9.5 experimentat Reusit

TRIFAN S. VICTORINA

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

TRIFAN V. ANGELICA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana 1.95 Limba franceza Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 nivel mediu Respins

TRIFAN V.D. ALINA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 7.85 nivel mediu Reusit

TRIFAS A. ELENA-ANCA

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 7.9 experimentat Reusit

TRIFU A ANDREI TEODOR

    LICEUL MARIN PREDA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Istorie 6.45 Geografie 8.95 nivel mediu Reusit

TRIFU A.C. OANA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

TRIFU D. STEFANIA-CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 8.85 experimentat Reusit

TRIFU E COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

TRIFU F. CRISTINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza Matematica T1 6.9 Informatica T2 C/C++ 7 experimentat Reusit

TRIFU I MARIAN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.75 Fizica 5 avansat Respins

TRIFU M. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

TRIFU V MIHAELA-SIMONA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 6.8 Geografie 8.95 experimentat Reusit

TRIFULESCU S STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5.95 nivel mediu Respins

TRINCA I REMUS-FLORIAN

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Reusit

TRINCA V. ANDREEA-CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B1 Istorie 9.05 Psihologie 9 experimentat Reusit

TRIPON C.V ALEXANDER

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Filosofie 6.35 experimentat Reusit

TRIPON S.N. ALEXANDRA-OANA

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 6.95 experimentat Respins

TRISCA I. ADRIAN-LORIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.95 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.55 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

TRISNEVSCHI L.I. ANDREEA-CARMEN

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza Matematica T1 8.95 Fizica 7.3 experimentat Reusit

TROACA F MARIAN ALEXANDRU

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.3 Geografie 8.5 avansat Reusit

TROACA I DOINA-IOANA-ADRIANA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 nivel mediu Reusit

TROANCA I. DOREL - LUCIAN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.65 Geografie 5.35 avansat Respins

TROCAN D. DENISA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 9.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.9 experimentat Reusit

TROCAN N.C. IONUT-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Fizica 8.4 experimentat Reusit

TROCARU N NICOLAE ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Reusit

TROFIL GHE. STEFAN - CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 7.8 experimentat Reusit

TROFIN C. MEDEEA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 7.6 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

TROFIN I. MATEI

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Istorie 9.75 Economie 8.7 experimentat Reusit

TROFIN N. ADRIAN

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 9.35 experimentat Reusit

TROFIN N.N. FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 9.25 Geografie 9.35 experimentat Reusit

TRONARU V. ALIS-BEATRIS

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.85 Psihologie 8.2 experimentat Reusit

TRONCEA G. DAN-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

TRUCA M. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.15 Fizica 1.9 avansat Respins

TRUCA N ANDREI-NIKI

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

TRUICA M. ELENA-ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Istorie 5.1 Geografie 5.75 experimentat Respins

TRUPINA M ADRIANA- NICOLETA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII DIMITRIE PACIUREA Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel II 2 avansat Respins

TRUPINA N. FLORIN CATALIN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.65 Fizica 5.25 avansat Respins

TRUSCA M MARIUS DANIEL

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.05 Geografie 8.95 avansat Reusit

TRUSCA M.D. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 2.5 avansat Respins

TRUSCA P.T. MADALINA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 9.5 Chimie organica T1 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

TRUSCA S.L ANCA IULIA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Respins

TRUSCA ST FLORINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 6 nivel mediu Respins

TRUSCA T.O. ALEXANDRU MIRCEA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.35 experimentat Reusit

TRUSE D SIMONA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 2 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

TRUTA C. DRAGOS ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.55 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

TRUTA C.P CLAUDIU NICUSOR

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 6.6 Geografie 8.1 avansat Reusit

TRUTA D. LUISA ANA MARIA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.8 Geografie 9.2 experimentat Reusit

TRUTA M. DORA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

TRUTA T. LILIAN-IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

TUCA C. ANA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Geografie 7.25 experimentat Reusit

TUCA D ALEXANDRU FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

TUCA GHE CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

TUCA I. SOFIA-ROXANA

    COLEGIUL GERMAN GOETHE Filologie Limba si literatura germana experimentat 6.35 limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Sociologie 7 nivel mediu Reusit

TUCA S. ALINA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Istorie 7.55 Geografie 8.5 experimentat Reusit

TUCAN M FLORENTINA DIANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

TUCHILA G LAURA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.75 Fizica 5 avansat Respins

TUCMA I. IULIA-CORNELIA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

TUCRA .. VLAD-FLORIAN

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 7.8 avansat Reusit

TUCU GH. CRISTIAN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza Istorie 9.3 Economie 8.85 experimentat Reusit

TUCU P IONUT-COSTIN

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 8.1 nivel mediu Reusit

TUDICA D. MARIAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 6.95 avansat Respins

TUDOR A ALINA-CRISTIANA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 8.4 avansat Reusit

TUDOR A ANDREEA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Economie 6.4 experimentat Reusit

TUDOR A CRISTIAN ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

TUDOR A FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 4.5 experimentat Respins

TUDOR A GEORGIAN-CATALIN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

TUDOR A IONEL

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

TUDOR A IONUT COSTEL

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.6 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

TUDOR A IULIAN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu Eliminat din examen

TUDOR A STEFAN DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

TUDOR A. ANDREIA DENISA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 8.35 Economie 8.2 experimentat Reusit

TUDOR A. ATENA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.45 Fizica 2.5 experimentat Respins

TUDOR A. LUCIAN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 7.5 incepator Respins

TUDOR A.R. COSTIN-ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 8.65 avansat Reusit

TUDOR C ALEXANDRU GIANINI

    LICEUL BILINGV DECEBAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 3.25 Geografie 8.2 experimentat Respins

TUDOR C ANISOARA GINA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.75 experimentat Reusit

TUDOR C FLORINA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 8.15 avansat Reusit

TUDOR C GABRIELA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 8.4 experimentat Reusit

TUDOR C MIHAI FLORENTIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

TUDOR C PETRUTA ALINA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

TUDOR C. ALEXANDRA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 8.65 experimentat Reusit

TUDOR C. ALINA - CRISTIANA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Geografie 8.1 experimentat Reusit

TUDOR C. LAURA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba engleza B2--B1-A1-A2 Matematica T2 N/p Geografie N/p nivel mediu Eliminat din examen

TUDOR D ADRIAN-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Fizica 2.9 avansat Respins

TUDOR D ANDREEA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Respins

TUDOR D ANDREEA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 4.15 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Respins

TUDOR D ANDREI CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

TUDOR D CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 3.7 Geografie 5.8 avansat Respins

TUDOR D COSMINA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.95 Geografie 7.7 experimentat Reusit

TUDOR D GABRIEL

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 3.7 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Respins

TUDOR D. ANA-MARIA-SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Istorie 9.05 Economie 8.7 experimentat Reusit

TUDOR D. MANDICA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Geografie N/p experimentat Eliminat din examen

TUDOR D.P. ALEXANDRU-COSTIN

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

TUDOR E ANDREI

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2--A2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 8.2 experimentat Reusit

TUDOR E GABRIELA-CRISTINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 3.2 Geografie 5 nivel mediu Respins

TUDOR E LAURENTIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Istorie 5.9 Geografie 3.65 nivel mediu Respins

TUDOR E. CLAUDIA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.95 Geografie 8 experimentat Respins

TUDOR F ANAMARIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.6 Geografie 7.25 nivel mediu Reusit

TUDOR F. AURELIA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

TUDOR F. CRISTINA-MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

TUDOR F. IONUT-OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 4.25 avansat Respins

TUDOR F. IONUT-ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 2.45 Limba franceza Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

TUDOR F. PATRICIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.45 Fizica 10 experimentat Reusit

TUDOR G CRISTIAN

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

TUDOR G MARIUS CLAUDIU

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4.25 Geografie 6.35 nivel mediu Respins

TUDOR G NELUTA IULIA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 3.05 avansat Respins

TUDOR G TRAIAN

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.75 Geografie 7.15 experimentat Respins

TUDOR G. VALENTINA - GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Geografie 7.7 experimentat Respins

TUDOR GH MARIANA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Istorie 6.05 Geografie 6.9 nivel mediu Reusit

TUDOR GH SORIN GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.95 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

TUDOR GH. ION

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.2 Geografie 7.15 avansat Respins

TUDOR I ELENA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.1 Geografie 8.85 nivel mediu Reusit

TUDOR I FANICA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 3.9 nivel mediu Respins

TUDOR I FLORICA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 3.95 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Respins

TUDOR I FLORIN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

TUDOR I FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Fizica 3.4 avansat Respins

TUDOR I ILEANA-GABRIELA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B1-B2-A2-B1-B1 Istorie 5.15 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

TUDOR I ION

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4.05 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

TUDOR I IONUT

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Sociologie 7.3 avansat Reusit

TUDOR I MARIAN GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 2.05 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

TUDOR I MARIANA VALENTINA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 7.25 avansat Reusit

TUDOR I POLIXENIA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.15 Geografie 5.35 nivel mediu Respins

TUDOR I VALENTIN IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Fizica 3.4 avansat Respins

TUDOR I. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.95 Fizica 7.85 experimentat Reusit

TUDOR I. ALEXANDRU

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.1 Geografie 9.6 nivel mediu Respins

TUDOR I. ANDREEA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba italiana A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Sociologie 9 experimentat Reusit

TUDOR I. DUMITRU - CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 8.35 Geografie 8.55 experimentat Reusit

TUDOR I. FLORICICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

TUDOR I. GINA-GEORGETA

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

TUDOR I. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Fizica 7.6 experimentat Reusit

TUDOR I. LAMBITA LUMINITA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.25 Geografie 9.45 experimentat Respins

TUDOR I. MIRELA-PETRUTA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 8.75 avansat Reusit

TUDOR I. NICOLETA-ANGELA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

TUDOR I.A. ADRIAN-VICTOR

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

TUDOR L.V. TEODORA STEFANIA

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 6.65 experimentat Respins

TUDOR M ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.95 Fizica 7.5 experimentat Reusit

TUDOR M ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Reusit

TUDOR M ALEXANDRU LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza ---A1-A1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

TUDOR M DANIELA-DUMITRA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 5 avansat Respins

TUDOR M EUGENIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza A2-B1-A1-A2-B1 Matematica T2 3.5 Geografie 8.2 experimentat Respins

TUDOR M FLORIN-GIGEL

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

TUDOR M FLORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

TUDOR M IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

TUDOR M IONELA MADALINA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Geografie 7.95 avansat Respins

TUDOR M IULIANA-RUXANDRA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.8 Geografie 8 experimentat Reusit

TUDOR M LAURA-SILVIA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Reusit

TUDOR M LAURENTIU

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

TUDOR M MARINELA GEORGIANA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

TUDOR M MARIO ADRIAN

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Geografie 8.2 avansat Reusit

TUDOR M MARIUS-VALENTIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 8.3 experimentat Reusit

TUDOR M. ADRIANA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 avansat Respins

TUDOR M. ALICE-NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.85 Geografie 7.95 experimentat Reusit

TUDOR M. ANCA - ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 7 Geografie 8.95 experimentat Reusit

TUDOR M. ANCUTA-GEANINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Fizica 3.3 avansat Respins

TUDOR M. ANDREEA-MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.45 experimentat Reusit

TUDOR M. DENISA-MARILENA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 8 Geografie 8 avansat Reusit

TUDOR M. FLORIAN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

TUDOR M. FLORINEL-ADI

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 6.05 avansat Respins

TUDOR M. GEORGE ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 4.5 nivel mediu Respins

TUDOR M. GEORGIANA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.45 Geografie 9.25 experimentat Respins

TUDOR M. LARISA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.9 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 8.2 Chimie organica T1 Nivel II 7.5 experimentat Reusit

TUDOR M. NICOLETA-ALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Chimie organica T1 Nivel I 3.15 experimentat Respins

TUDOR M. STEFAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Respins

TUDOR M.R. RADU STEFAN

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.95 Geografie 7.05 experimentat Reusit

TUDOR N CLAUDIA ANDREEA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.55 Geografie 9.7 experimentat Reusit

TUDOR N FLORENTINA ALINA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

TUDOR N NICOLETA FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Respins

TUDOR N. GEORGE-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.35 experimentat Reusit

TUDOR O BOGDAN ALEXANDRU

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.45 Fizica 5.75 avansat Respins

TUDOR O NICOLAE-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

TUDOR O.M. VLAD-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen avansat Eliminat din examen

TUDOR P MARIAN-ROBERT

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.9 Geografie 5.05 avansat Respins

TUDOR P MARILENA ROXANA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.25 experimentat Reusit

TUDOR P MIHAI

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7 avansat Respins

TUDOR P. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.55 experimentat Reusit

TUDOR P. CODRUTA-MARIA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

TUDOR R ALEXANDRU-ION

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 5.75 experimentat Reusit

TUDOR R ANDREEA

    LICEUL DE MUZICA GEORGE ENESCU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8.25 experimentat Reusit

TUDOR R. ALEXANDRA ADRIANA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.2 Geografie 8.7 avansat Respins

TUDOR R. CATALIN FLORIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Fizica 8.05 experimentat Reusit

TUDOR R. CLAUDIU-IONUT

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Reusit

TUDOR S AURELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 5.45 experimentat Respins

TUDOR S CATALIN MIHAI

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 8.55 avansat Reusit

TUDOR S DANA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.6 Chimie organica T1 Nivel I 3.8 experimentat Respins

TUDOR S ELENA CRISTINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.45 Limba franceza B1-B1-A2-A2-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 8.05 avansat Respins

TUDOR S GEANINA LAVINIA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

TUDOR S LUCIAN CORNEL

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Fizica 2.55 experimentat Respins

TUDOR S. ANDREI-TIBERIU

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Fizica 9.25 experimentat Reusit

TUDOR S. ECATERINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Respins

TUDOR T ANDREEA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Filosofie 7.4 experimentat Reusit

TUDOR T IONELA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.3 Fizica 6 nivel mediu Respins

TUDOR T VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

TUDOR T. NICULAE

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.45 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

TUDOR T. RADU-IONEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Fizica 3.6 avansat Respins

TUDOR V ALEXANDRU CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Fizica 5.6 avansat Respins

TUDOR V DANIEL MIHAI

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.4 Geografie 7.95 experimentat Reusit

TUDOR V FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 8 avansat Reusit

TUDOR V GEORGE DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

TUDOR V MARIANA-LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 4.5 avansat Respins

TUDOR V. ALEXANDRU

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 8.05 experimentat Reusit

TUDOR V. EUGEN-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 6.35 experimentat Respins

TUDOR V. GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Fizica 7.05 experimentat Reusit

TUDOR V. JENICA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 3.35 Geografie 6.65 nivel mediu Respins

TUDOR--DIMACHE I NICULINA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

TUDOR-GEBESCU M. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.25 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

TUDOR-MIHAI E. LUCICA

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 6.7 incepator Respins

TUDORA F. ALEXANDRU-LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Geografie 6.25 nivel mediu Respins

TUDORA S VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 8 Geografie 7.75 avansat Reusit

TUDORACHE A AMELIA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 nivel mediu Respins

TUDORACHE A MIRCEA CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

TUDORACHE A. COSTEL ANGHELUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TIMPURI NOI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1--B2-A2-B1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p avansat N/p

TUDORACHE A.S. ANDREI- MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Istorie 7.25 Geografie 7.6 avansat Reusit

TUDORACHE BG DAN- GABRIEL

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.95 Fizica 5.05 experimentat Reusit

TUDORACHE C ADRIAN CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

TUDORACHE C ELISABETA-SIMONA

    COLEGIUL PREUNIVERSITAR DR. I.C. CANTACUZINO Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

TUDORACHE C LAVINIA ELENA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.5 Geografie 8.9 experimentat Reusit

TUDORACHE C. ALEXANDRU -LUCIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.35 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.1 nivel mediu Reusit

TUDORACHE C. BOGDAN-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.05 nivel mediu Respins

TUDORACHE C. LAURENTIU-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.8 Fizica 7.1 experimentat Reusit

TUDORACHE D GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

TUDORACHE D MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat Eliminat din examen

TUDORACHE D NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 2.95 Fizica 2.8 experimentat Respins

TUDORACHE EF PATRICIA ANDREEA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.1 Geografie 8.6 nivel mediu Respins

TUDORACHE F. PAULA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.85 Economie 9.4 experimentat Reusit

TUDORACHE G DRAGOS-STEFAN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

TUDORACHE GH. IONELA

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

TUDORACHE GH. ROXANA-STEFANIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 6.25 experimentat Respins

TUDORACHE I ALIN GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

TUDORACHE I ANGEL-ADRIAN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 1.9 Biologie vegetala si animala T1 7.8 nivel mediu Respins

TUDORACHE I BOGDAN NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

TUDORACHE I DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Fizica 3.3 avansat Respins

TUDORACHE I FLORIN DRAGOS

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

TUDORACHE I. CLAUDIU-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

TUDORACHE I. FLORENTIN-MARIUS

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

TUDORACHE I. FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.8 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

TUDORACHE I. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu Eliminat din examen

TUDORACHE L. TEODOR-CRISTINEL

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T1 3.7 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

TUDORACHE M MONICA ALEXANDRA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.15 Geografie 9.4 experimentat Reusit

TUDORACHE M PETRU RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu Eliminat din examen

TUDORACHE M. CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 incepator Respins

TUDORACHE M. GEORGE-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Istorie 6.05 Logica si argumentare 7.85 avansat Reusit

TUDORACHE N ALINA-CLAUDIA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

TUDORACHE N. IONUT

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

TUDORACHE R MIHAITA-RAZVAN

    LICEUL GRECO-CATOLIC TIMOTEI CIPARIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 4.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Respins

TUDORACHE S. FILOFTEA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

TUDORACHE T MIHAELA FLORENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

TUDORACHE V ELENA-LAVINIA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 nivel mediu Reusit

TUDORACHE V MARIUS-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

TUDORACHE V OLGA - MAGDALENA

    LICEUL ECONOMIC BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Geografie 7.65 avansat Respins

TUDORAN C COSMIN-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.45 Chimie organica T1 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

TUDORAN C FLORIAN-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

TUDORAN C. CORNEL-GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza Istorie 9.6 Geografie 9.55 experimentat Reusit

TUDORAN F.C. MADALINA - DENISA - ALIS

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba spaniola B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.65 Geografie 9.1 nivel mediu Respins

TUDORAN G ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU VLAHUTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.05 experimentat Reusit

TUDORAN G ANDREI

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU VLAHUTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.75 experimentat Reusit

TUDORAN G CRISTINA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza Matematica T1 7.35 Biologie vegetala si animala T1 9.85 experimentat Reusit

TUDORAN I SORIN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana 4.2 Limba engleza Istorie 5.85 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

TUDORAN M. ALIN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Respins

TUDORAN M. OVIDIU FLORIN

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Psihologie 6.8 experimentat Reusit

TUDORAN N CRISTIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

TUDORAN S. ELENA SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 7.4 incepator Respins

TUDOREL AL. IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Respins

TUDOREL I GETA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.65 nivel mediu Respins

TUDOREL I MARIANA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.45 nivel mediu Respins

TUDORICA D. DANIELA-IONELA

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Geografie 7.15 experimentat Respins

TUDORICA G ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Respins

TUDORIE C MARIUS VALENTIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 3.35 Geografie 8.05 avansat Respins

TUDORIE D. MIHAI - ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Istorie 6.95 Geografie 9.15 experimentat Reusit

TUDORIE G CRISTIAN-VICTOR

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 8.9 experimentat Respins

TUDORIE N FLORENTINA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

TUDORIN A. ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 8.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.55 experimentat Reusit

TUDOROIU I. OANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.85 Chimie organica T1 Nivel I 7.7 experimentat Reusit

TUDOSA COSTACHE D NICOLETA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Reusit

TUDOSA I ANDREI COSMIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 7.35 avansat Respins

TUDOSA P. GABRIEL

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

TUDOSA S.D. DANIELA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

TUDOSE C STEFAN AUREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Fizica 2.8 experimentat Respins

TUDOSE F. TEODORA-LAURA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Chimie organica T1 Nivel I 7.95 experimentat Reusit

TUDOSE GEORGESCU G. MIHAELA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.75 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat N/p

TUDOSE GH. MARIANA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B2--A2-A2-A2 Matematica T1 1.05 Biologie vegetala si animala T1 5.35 nivel mediu Respins

TUDOSE I FLORENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 nivel mediu Reusit

TUDOSE I RADU-CLAUDIO

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 1.9 Limba engleza Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

TUDOSE I. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 7.25 avansat Respins

TUDOSE I. CORNELIA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 3.1 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

TUDOSE L NICOLETA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.9 avansat Reusit

TUDOSE M DAMIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

TUDOSE M. LAURA-CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 experimentat Reusit

TUDOSE N LAVINIA-CEZARINA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8 nivel mediu Reusit

TUDOSE N SANDUTA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

TUDOSE P FLORIN STELIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-B2-A1-A2-A2 Matematica T2 4.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.8 nivel mediu Respins

TUDOSE P. AURORA - PETRUTA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Geografie 8.2 avansat Reusit

TUDOSE S. NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

TUDOSE V. ANDY DANIEL

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p avansat N/p

TUDOSIE D DAN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.35 Limba engleza Matematica T1 3.45 Biologie vegetala si animala T1 7.55 avansat Respins

TUFA M. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Fizica 2.5 avansat Respins

TUFA V. ALEXANDRA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Istorie 7 Geografie 6.7 avansat Reusit

TUFAN A ADINA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Fizica 8.55 experimentat Reusit

TUFAN A MARIA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

TUFAN D.M. DIANA-ALECSANDRA

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 7.85 avansat Reusit

TUFAN GH MIHAI

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 incepator Respins

TUFAN I ANDREEA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 4.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Respins

TUFAN I IULIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.9 avansat Respins

TUFAN N IOANA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

TUFAN V VICTORIA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

TUFAN V. MONALISA - NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.85 Fizica 2.5 avansat Respins

TUFARU I CRISTIAN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

TUFEANU B FLORENTIU-DANIEL

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba franceza B1--B2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

TUFEANU F. CATALIN-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

TUFEANU I. CRISTIAN-IONUT

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T1 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu N/p

TUFEANU S. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 2.8 Fizica 2.55 avansat Respins

TUFEANU V ELENA-LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.95 Geografie 7.05 avansat Reusit

TUFIS V. COSMIN - MARIAN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.4 Economie 7.7 experimentat Respins

TUFITA L ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

TUFOI I CONSTANTA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 4.35 Geografie 5.75 nivel mediu Respins

TUGUI C CRINA-STELIANA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

TUGUI D ANDREEA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.5 Informatica T2 Pascal 4.6 experimentat Respins

TUGUI D. ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.15 Fizica 4.4 avansat Respins

TUGUI E. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

TUGUI G. ANDREEA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.65 Geografie 9.55 avansat Respins

TUGUI I IULIAN COSTINEL

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 2.9 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

TUGULAN-ENACHE I SEBASTIAN-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.75 experimentat Reusit

TUICA C. RADU-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza Matematica T1 7.95 Informatica T2 C/C++ 9.7 experimentat Reusit

TUICA I. MARIA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

TUICA R FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.15 Geografie 1.9 incepator Respins

TUINEA C FLORENTINA CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Fizica 6 avansat Respins

TUINEA I LORENA GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 7.7 experimentat Reusit

TUINEA N GABRIELA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.65 Geografie 8.15 experimentat Reusit

TULBURE L. CRISTIAN-ZOLLY

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T1 1.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 nivel mediu Respins

TULBURE L. MIHAELA-LORENA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

TULEA I CORNEL ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.85 nivel mediu Respins

TULEARCA M. EMILIA-MARIA

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.75 Geografie 6.8 avansat Reusit

TULICA M GEORGETA ANCA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 6.1 nivel mediu Respins

TULOI O OVIDIU-MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.5 Informatica T2 Pascal 5.15 experimentat Respins

TUMBA S ANCA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 7.9 avansat Respins

TUNA V. IONUT VIOREL

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.85 Geografie 8.45 nivel mediu Reusit

TUNARU D IONUT FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

TUNARU F MIHAELA OANA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 7.75 nivel mediu Reusit

TUNARU G. DANIEL-PETRICA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

TUNARU N. IOANA GEANINA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.55 Geografie 9.6 avansat Respins

TUNCU I. BOGDAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Fizica 2.65 experimentat Respins

TUNDREA V. ALEXANDRU-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Fizica 8.6 experimentat Reusit

TUNSU G.A GEORGE ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Fizica 3.1 avansat Respins

TUNSU N ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.05 nivel mediu Respins

TUPITA S. CRISTIAN-COSMIN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 3.3 nivel mediu Respins

TURC C TIBERIU CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Fizica 3.1 avansat Respins

TURCAN M CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 2.75 nivel mediu Respins

TURCAN V PETRU

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba italiana B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Fizica 7.6 experimentat Reusit

TURCANU H. RUXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza Istorie 9 Psihologie 9 experimentat Reusit

TURCANU I IONUT-ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.75 Geografie 8.05 experimentat Reusit

TURCANU P. IOAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.1 Geografie 9.5 experimentat Respins

TURCEA FL PAUL - ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Chimie organica T1 Nivel II 6.05 experimentat Respins

TURCEA M.B. VLAD-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 5.55 Logica si argumentare 6.55 avansat Respins

TURCU A MIHAELA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.05 Chimie organica T1 Nivel II 5.6 avansat Respins

TURCU A. MARIO DANIEL

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

TURCU A. MARIUS - ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 6.65 experimentat Respins

TURCU C CONSTANTIN-OCTAVIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 8.95 nivel mediu Reusit

TURCU C. ANA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

TURCU C. ANDREEA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

TURCU C. LARISA-COSMINA

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

TURCU D STEFAN ALEXANDRU

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.7 Geografie 8.65 experimentat Reusit

TURCU D. MARIA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.8 Informatica T2 Pascal 9.35 experimentat Reusit

TURCU F ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

TURCU F. DESPINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 9.55 Fizica 9.8 experimentat Reusit

TURCU GHETU G MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

TURCU I. ILIE-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 2.5 avansat Respins

TURCU I. NICOLETA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Fizica 1.9 experimentat Respins

TURCU P. EMANUEL-VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

TURCU S IONUT-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 7.65 nivel mediu Respins

TURCU S TUDOR-STEFAN

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Fizica 7.85 experimentat Reusit

TURCU S. ANDREI

    LICEUL TEORETIC HYPERION Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

TURCU S. IULIAN-FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 3.1 avansat Respins

TURCU T TOADER DOREL

    LICEUL GEORGE CALINESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.95 nivel mediu Respins

TURCULET _ COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Reusit

TURCULET C ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T1 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

TUREA I. DANIEL - ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 5.9 experimentat Respins

TUREANU C.F. ISABELLA-MARINELA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Geografie 7.7 avansat Respins

TURICA A.C. VICTORIA-BIANCA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 9.2 Psihologie 7.9 experimentat Reusit

TURK M ANNE MARIE

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

TURLAN I. ADINA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

TURLEA A. GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.7 Fizica 10 experimentat Reusit

TURLEA F PETRE CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.85 Biologie vegetala si animala T1 4.6 avansat Respins

TURTA D ROBERT MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

TURTA I IULIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 3.45 experimentat Respins

TURTOI M BIBICA

    COLEGIUL PREUNIVERSITAR DR. I.C. CANTACUZINO Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.7 Geografie 6 nivel mediu Respins

TURTOI M. VLAD ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

TURTUREA G ALEXANDRA MIHAELA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII DIMITRIE PACIUREA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 4.4 avansat Respins

TURTURICA C. AIFER-IONELA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

TURTURICA R ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.35 experimentat Reusit

TURUC O ALEXANDRA-LUCIANA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Reusit

TURUICA S CRISTIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Istorie 3.95 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

TUTA A. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 3.5 avansat Respins

TUTA C MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

TUTA M MONICA-MIHAELA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 5.75 experimentat Respins

TUTA P. MARIANA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 6.4 experimentat Reusit

TUTA V ELENA-MAGDALENA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Istorie 5.3 Geografie 6.1 experimentat Respins

TUTAN D. FLORENTIN-COSMIN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.45 Fizica 3.3 avansat Respins

TUTU D ROBERT GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.75 Fizica 5 avansat Respins

TUTU G GABRIEL

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Fizica 7.55 experimentat Reusit

TUTU GH. GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.35 Chimie organica T1 Nivel I 5.9 nivel mediu Respins

TUTU GH.A. FLAVIA-NATALIE

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T1 4.55 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Respins

TUTU M.N. MARIA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Sociologie 9.2 avansat Reusit

TUTU P VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

TUTUIANU D CEZAR MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 4.35 nivel mediu Respins

TUTUIANU G. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.35 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6 Fizica 2.8 experimentat Respins

TUTUNARU C LUCIAN RICHARD

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.05 experimentat Reusit

TUTUNARU F ALEXANDRU DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.35 Geografie 7.1 nivel mediu Reusit

TUTUNARU G. MIHAELA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Biologie vegetala si animala T1 8.85 experimentat Reusit

TUTUNEA C IONUT-EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician instalatii de bord (avion)
    Limba si literatura romana N/p Limba engleza Matematica T2 6.7 Fizica N/p avansat N/p

TUTUNEA M. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Fizica 5.05 avansat Respins

TUTURLAN V DANUT GEORGIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B2-B2-A1-B2-B2 Matematica T1 5.1 Fizica 3.95 avansat Respins

TUTURUZ FL LUANA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba italiana B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 9.55 avansat Reusit

UBA GH. GEORGETA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.55 Geografie 9.15 nivel mediu Respins

UBAN V. MARIA-IRINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.65 experimentat Reusit

UCUNCU T. CILEM

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.65 Fizica 2.8 experimentat Respins

UCURUM U. DENIZ OLIVIAN

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Istorie 8.6 Sociologie 8.3 nivel mediu Reusit

UDEANU N. ANCA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T1 5.8 Chimie organica T1 Nivel I 7.7 avansat Reusit

UDILA C. ELENA FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.8 Economie 6.5 experimentat Reusit

UDREA D CRISTIAN

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 3.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 5 experimentat Respins

UDREA F STEFAN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 4.45 Fizica 4.05 avansat Respins

UDREA I ANISOARA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 2.75 nivel mediu Respins

UDREA M. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 4.153 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.2 Fizica 4.6 experimentat Respins

UDREA N MARIUS-IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.8 experimentat Reusit

UDREA V. ALEXANDRU CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.7 Fizica 5 experimentat Respins

UDREA V. CORINA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

UDREA-HUIDAN N. CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

UDRESCU C TITA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

UDRESCU I. ANDREEA-VALERIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba franceza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 2.75 nivel mediu Respins

UDRESCU O OVIDIU-GIANLUCA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.3 Informatica T2 C/C++ 7.5 experimentat Respins

UDRISTE I MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 3.35 Chimie anorganica T2 Nivel I Eliminat din examen experimentat Eliminat din examen

UDRISTE I.J. FLORIN-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.55 Fizica 4.3 avansat Respins

UDRISTE M. DIANA-LUCIANA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

UDROIU F BOGDAN-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

UDROIU GH VALENTINA-MARINELA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 nivel mediu Respins

UDROIU M. COSTIN-VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

UDROIU V. MIRCEA VALENTIN

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 5.8 Economie 7.6 experimentat Reusit

UDUP C. ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Fizica 3.2 avansat Respins

UDUP M. DANIEL COSMIN

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.35 Fizica 6.9 experimentat Reusit

UHLOV G IOANA-SORANA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.6 Fizica 7.95 experimentat Reusit

UICA D GEORGIANA TONITA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.65 Geografie 9 avansat Reusit

ULIAN I FELICIA MIHAELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.95 Geografie 7.55 avansat Respins

ULIAN P. SILVIA-KARIN

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.9 experimentat Reusit

ULICI V DARIUS CRISTIAN

    LICEUL GEORGE CALINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.15 experimentat Reusit

ULINICI I. DOINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

ULMEANU I.N. CRISTINA FLORINA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B2-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.6 Geografie 9.4 nivel mediu Respins

ULMEANU M. ELENA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.45 nivel mediu Respins

ULMEANU M. NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.35 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ULMEANU M. RALUCA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 1.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 incepator Respins

ULMEANU O ANAMARIA- GEORGIANA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Geografie 7 experimentat Respins

ULMEANU P CRISTINA FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 8.1 experimentat Reusit

ULRICH L.R. TUDOR-EMIL

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza Matematica T1 8.5 Chimie organica T1 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

UMBRA D CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

UNCUTA M OANA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

UNGUR G.ST. RAZVAN - STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T1 7.15 Fizica 7.9 experimentat Reusit

UNGUR R.O. BOGDAN-GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba germana moderna B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 experimentat Respins

UNGURASU I ELENA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

UNGURASU I.D ANDREI-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

UNGURASU V. TIBERIU -CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Istorie 5.2 Geografie 7.05 nivel mediu Respins

UNGUREAN E.I. TUDOR-VIOREL

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba spaniola B1-B1-A2-A2-A2 Istorie 7.1 Geografie 8.45 experimentat Reusit

UNGUREAN O. TRAIAN - CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.25 Fizica 2.25 avansat Respins

UNGUREANU A GEORGIANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Geografie 7 experimentat Respins

UNGUREANU B CONSTANTIN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Fizica 1.7 nivel mediu Respins

UNGUREANU B COSMIN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.55 Fizica 2.2 avansat Respins

UNGUREANU C LAVINIA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 6.35 experimentat Reusit

UNGUREANU C. BOGDAN LAURENTIU

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.95 Geografie 6.65 nivel mediu Respins

UNGUREANU C. STEFANIA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Istorie 8 Logica si argumentare 8.4 avansat Reusit

UNGUREANU C.A. ADRIAN-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Fizica 7.05 experimentat Reusit

UNGUREANU C.I. CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.8 experimentat Reusit

UNGUREANU D CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Informatica T2 C/C++ 5.2 experimentat Reusit

UNGUREANU D. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 8 experimentat Reusit

UNGUREANU D. VLAD-FLORIAN

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Chimie organica T1 Nivel I 7.4 experimentat Respins

UNGUREANU G ADRIANA CARMEN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 nivel mediu Reusit

UNGUREANU G ELENA-ROXANA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 4.3 incepator Respins

UNGUREANU G. BOGDAN-FLORIAN

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Fizica 8.4 experimentat Reusit

UNGUREANU G. STEFANIA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen nivel mediu Eliminat din examen

UNGUREANU GH VASILE-CRISTIAN

    COLEGIUL PREUNIVERSITAR DR. I.C. CANTACUZINO Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.05 Geografie 5.35 avansat Respins

UNGUREANU GH. GINA-ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

UNGUREANU GH. SORIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

UNGUREANU I ALEXANDRA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Fizica 3.1 avansat Respins

UNGUREANU I FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

UNGUREANU I FLORINA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 nivel mediu Respins

UNGUREANU I RADU ION

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.85 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 4.15 Fizica 5 nivel mediu Respins

UNGUREANU I. DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.6 Geografie 4.15 experimentat Respins

UNGUREANU I. ELENA - ISAURA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Geografie 6.65 avansat Respins

UNGUREANU I. GABRIELA-ALINA

    CENTRUL SCOLAR NR. 3 Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B2-A2--B1-B1 Matematica T2 7.55 Fizica 5 avansat Reusit

UNGUREANU L DENISA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 4.7 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

UNGUREANU M. CORNELIA-FLORENTINA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Geografie 6.4 nivel mediu N/p

UNGUREANU M. CRISTINA - LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

UNGUREANU M.C. ANA-MARIA-CORINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.7 nivel mediu Reusit

UNGUREANU M.C. ANDREI CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 5.8 experimentat Reusit

UNGUREANU M.M RALUCA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

UNGUREANU M.O. ANAMARIA - CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.45 experimentat Reusit

UNGUREANU M.V ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

UNGUREANU N STEFANIA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Reusit

UNGUREANU N. VICTOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TIMPURI NOI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

UNGUREANU N.M ANDREI

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

UNGUREANU P. CARLA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

UNGUREANU R. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.95 Fizica 9.35 experimentat Reusit

UNGUREANU S. DAN

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Informatica T2 C/C++ 6.45 experimentat Reusit

UNGUREANU S. OANA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 7.9 avansat Respins

UNGUREANU T. STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

UNGUREANU T.G. MARIUS-FLORENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

UNGUREANU V STEFANITA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Geografie 5.2 experimentat Respins

UNGUREANU V. LAURA - ELENA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

UNGURIANU D MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana 5.55 Limba engleza Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 4.3 incepator Respins

UNGURIANU ST PETRU MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.05 incepator Respins

UNTARU V LAURA-CARMEN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba franceza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

URDEA D. MIRCEA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Fizica 5.8 experimentat Respins

URDUCEA I MARIA-MIRABELA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Istorie 7.3 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

URECHE FL. LAURA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 6.1 experimentat Respins

URECHE GH. DIANA-CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Economie 5.2 experimentat Reusit

URECHE L ALEXANDRU LUCIAN

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 7.3 experimentat Reusit

URECHE M CLAUDIU GEORGE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

URECHESCU G IOANA- ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

URIASU C.D. ALEXANDRU DAN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.6 Fizica 2.65 experimentat Respins

URITU D GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Fizica 3.6 avansat Respins

URLA G EDUARD-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

URLA I LUIZA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

URLAN A. PATRICIA-IULIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 6.85 Fizica 7.2 experimentat Reusit

URLAN M. OANA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.35 Chimie organica T1 Nivel I 4.3 nivel mediu Respins

URLEA M ANA-MARIA-IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

URMUZ I ANDREEA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 3.75 Geografie 7.75 experimentat Respins

URS I PAULA BEATRICE

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

URS I. MARIA-CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba germana moderna Istorie 8.95 Geografie 8.45 experimentat Reusit

URSACHE A COSMIN LAURENTIU

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

URSACHE D. DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.45 experimentat Reusit

URSACHE I. BEATRICE-IOANA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.75 Geografie 9.35 experimentat Reusit

URSACHE M. MADALINA-VERONICA

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Istorie 6.3 Geografie 7.05 avansat Reusit

URSACHE V MARIAN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.35 incepator Respins

URSACHE V. EMANUELA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Logica si argumentare 9.4 experimentat Reusit

URSACHE V. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana 3.8 Limba engleza Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

URSACHI F. SIMONA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.3 Geografie 9.15 avansat Reusit

URSACHI I OANA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.65 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

URSACIUC V LILIANA MARIANA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Sociologie 7.85 avansat Reusit

URSAN N. MIHAELA-DANIELA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Respins

URSAN O.C NICOLE-ISABELLE

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 8 Geografie 7.8 avansat Reusit

URSARU I. GHEORGHE GEONI

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.4 Geografie 9.15 avansat Reusit

URSARU V. FLORIN CRISTIAN

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 experimentat Respins

URSE C.R FLORIN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

URSE I. CRISTIAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

URSE N ALEXANDRU DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.65 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

URSEA A DANIEL-NICOLAE

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 8.9 experimentat Reusit

URSEA L HELGA-LORENA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

URSEA V. DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Geografie 8.35 experimentat Reusit

URSEANU V. FLORINA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 1.9 nivel mediu Respins

URSEI GH PAULA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.05 Chimie organica T1 Nivel I 2.3 nivel mediu Respins

URSEI I IULIANA-LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 2.75 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

URSEI M. FLORIN-CATALIN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.7 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

URSESCU GHE BOGDAN-FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Respins

URSICA I ANDREEA CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T1 5.3 Fizica 4.1 avansat Respins

URSICA I. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Istorie 9.7 Geografie 9.75 experimentat Reusit

URSOI S RADU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat N/p

URSU D ALIN-MIHAITA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Respins

URSU D FLORIN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

URSU F. ANDREIA-DIANA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 7.4 experimentat Reusit

URSU G. ADRIANA-HERMINA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8.05 experimentat Reusit

URSU I. CATALIN-NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 4.75 avansat Respins

URSU IC IOAN-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 3.85 Chimie organica T1 Nivel I 3.3 experimentat Respins

URSU L. ROXANA-FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Respins

URSU M ALINA MIHAELA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.7 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Respins

URSU M STEFAN MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.25 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

URSU N STANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

URSU V ADRIAN LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Fizica 3.15 avansat Respins

URSU V DANIELA ANA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

URSU V NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

URSUIANU I. VIOLETA-ELENA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 2.65 nivel mediu Respins

URSULESCU FS CLAUDIA-KARLA-OCTAVIA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Fizica 9 avansat Reusit

URZICA M. ANA- MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

URZICA M. CRISTINA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

URZICEANU A. PAUL-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.85 Fizica 9.8 experimentat Reusit

USACOVA R IANA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.3 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

USTUROI V MARIAN ORLANDO

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6.65 experimentat Respins

USURELU I MADALINA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Respins

USURELU R. GEORGE-ALEXANDRU

    CENTRUL SCOLAR NR. 3 Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza A2-A2--A1-A2 Matematica T2 3.8 Fizica 5.5 nivel mediu Respins

USURELU S EMILIA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 4.4 experimentat Respins

USURELU U ALEXANDRA EMILIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

USURELU V. MIHAELA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza A2-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

UTA A.S RUXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

UTA F CATALIN-FLORIAN

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.65 Geografie 8.35 avansat Reusit

UTA G ANA-MARIA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

UTA I ALEXANDRU CRISTINEL

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.7 Limba franceza Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 nivel mediu Respins

UTA I FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 3.55 experimentat Respins

UTA I LIVIU IONUT

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

UTA M GABRIEL ANDREI

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 4.25 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Respins

UTA V.F. GINA-ANAMARIA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

UTAN N ROBERT VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 4.7 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Respins

UTICA D DOINITA ILEANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 2.4 nivel mediu Respins

UTTO D. TEODORA - CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

VACARCIUC N CRISTINA PARASCHIVA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 7.5 experimentat Reusit

VACARESCU C CAMELIA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Respins

VACARESCU C IONUT

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.5 Chimie organica T1 Nivel I 5 experimentat Respins

VACARIU I MONICA-CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 6.25 avansat Respins

VACARIUC C ANGELICA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

VACAROIU C. MADALINA FLORENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.7 Biologie vegetala si animala T1 7.65 nivel mediu Reusit

VACAROIU GH. MARIA-LUIZA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Psihologie 8.3 experimentat Reusit

VACARU C. ELENA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 incepator Respins

VACARU D.G. PAULA-ANAMARIA

    LICEUL GRECO-CATOLIC TIMOTEI CIPARIU Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 7.65 experimentat Reusit

VACARU G. ANDREEA-FRANCISCA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Istorie 9.5 Economie 9.2 experimentat Reusit

VACARU GH MARIUS-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

VACARUS M. IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 3.55 nivel mediu Respins

VACEANU S.O. DANIEL MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Reusit

VADUVA A ANDREEA NICOLETA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.65 Geografie 6.75 experimentat Reusit

VADUVA C LARISA-GRATIELA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Istorie 5.05 Geografie 5.55 experimentat Respins

VADUVA C. IOANA-RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 6.95 experimentat Reusit

VADUVA C.D.D. ALINA - ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 8.55 experimentat Reusit

VADUVA F. VALENTIN AUREL

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.9 Fizica 5.4 avansat Respins

VADUVA GH CARMEN

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza Matematica T1 6.85 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

VADUVA I DANIELA-GEORGIANA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.7 Geografie 7.55 nivel mediu Reusit

VADUVA I GEORGE

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

VADUVA I. ALEXANDRU STEFAN

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Psihologie 6.8 avansat Reusit

VADUVA I. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Sociologie 8.7 experimentat Reusit

VADUVA I. CORNEL-MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 4 Chimie organica T1 Nivel I 2.9 experimentat Respins

VADUVA I. MARIANA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T1 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

VADUVA L.M. SIMINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Matematica T1 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 experimentat Reusit

VADUVA M OANA-MARIA

    LICEUL MARIN PREDA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 9.5 nivel mediu Reusit

VADUVA M. VALENTIN

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Reusit

VADUVA M.O. ALIN - SERGIU

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Fizica 8.7 experimentat Reusit

VADUVA M.O. COSTIN - ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba spaniola A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 8.3 Geografie 9.2 incepator Reusit

VADUVA N CODRUT VIOREL

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII DIMITRIE PACIUREA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza Matematica T2 1 Fizica 5.05 avansat Respins

VADUVA N. REBECA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST LOGOS Teologie Baptista
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.85 Geografie 8.5 experimentat Reusit

VADUVA N. VLAD

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

VADUVA O CATALIN-PETRE

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.8 Geografie 8.8 experimentat Reusit

VADUVA P. ALEX-NICOLAE

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.25 Geografie 9.15 experimentat Reusit

VADUVA P. CONSTANTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 7.25 experimentat Respins

VADUVA P. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.05 Fizica 9.55 experimentat Reusit

VADUVA V CORNELIA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.5 avansat Respins

VADUVA V DIANA FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

VADUVA V ELENA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 1.45 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.65 nivel mediu Respins

VADUVA V IULIAN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.45 nivel mediu Respins

VADUVAN A. ELENA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Geografie 6 nivel mediu Reusit

VAETUS V. MARINELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

VAGNER T MADALINA-CRINA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.6 Economie 8.65 experimentat Reusit

VAI P FLORIN-ALEXANDRU

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.85 nivel mediu Respins

VAIDA A.M. ALEXANDRA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 3.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

VAIDA I CATALIN-NICUSOR

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Psihologie 9.3 experimentat Reusit

VAIDA I.C. BIANCA-IOANA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 experimentat Respins

VAIDA M.G LIVIU-MARIUS

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

VAIREANU D.I. DAN - COSTIN

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

VAITIS M. COSTIN-CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Fizica 2.8 experimentat Respins

VAITIS S MIHAELA-MIRELA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 9 experimentat Reusit

VAJA A. EMANUELA IOVICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TIMPURI NOI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

VAJAITU M. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T1 9.3 Chimie organica T1 Nivel I 9.85 experimentat Reusit

VALCEANU AL MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 2.15 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

VALCU G SIMONA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba spaniola Matematica T1 8.85 Informatica T2 C/C++ 8.55 avansat Reusit

VALCU M. MARIUS-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

VALEANU I. ZENOVIA DANIELA

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.15 nivel mediu Respins

VALEANU M GEORGIANA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.65 Chimie organica T1 Nivel I 8.45 experimentat Reusit

VALEANU N. BOGDAN GABRIEL

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

VALEANU N. RAMONA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A1 Matematica T2 5.1 Geografie 6.85 experimentat Respins

VALEANU W.F OANA-RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

VALESEREANU S IOANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 2.05 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

VALUTA D. STAN-DANIEL

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

VAMANU I. CATALIN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 1.3 Limba engleza Matematica T2 N/p Fizica 6.6 incepator N/p

VANAU P DIANA - VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.253 Limba franceza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

VANCEA D GABRIEL-CATALIN

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

VANDERTY V RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

VANDRA I. STELIANA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Matematica T1 6.55 Informatica T2 C/C++ 8.3 experimentat Reusit

VANGHELE V. GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Reusit

VANGU I. IONELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

VANGU I. PAVEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Chimie organica T1 Nivel I 3.25 experimentat Respins

VANTU I BEATRICE-OANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 6.5 experimentat Reusit

VANTU M. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza Istorie 9.3 Geografie 9.85 experimentat Reusit

VANTUR I MIHAI

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

VANUTA D. CRISTINA-CARLA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 6.95 avansat Reusit

VANUTA D. GEORGIANA-STEFANIA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician productie film si televiziune
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.15 avansat Respins

VANVU C ROMEO

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 2.85 Geografie 7.3 experimentat Respins

VARA F SIMONA-RUXANDRA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.95 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.8 experimentat Reusit

VARARU D.GH. COSMIN

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

VARASTEANU F.G. PERICLE-ION

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza Matematica T1 7.8 Fizica 7.05 experimentat Reusit

VARBAN G ALEXANDRU CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza N/p Matematica T1 4.15 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat N/p

VARBANCIU M VALENTIN

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 6.85 Limba engleza Matematica T2 2.35 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

VARDIANU M ROBERT-EMIL

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 7.35 avansat Reusit

VARDIANU--LEOTESCU F FLOAREA-NICULINA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Respins

VARDISTU I MARGARETA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.15 incepator Respins

VARGA A. IONEL

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.65 experimentat Respins

VARGA A. MIHAI

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Reusit

VARGA I. ANDREEA

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.85 Psihologie 6.9 avansat Reusit

VARGA V. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

VARGYAS G SUZANA-MELINDA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.4 limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

VARLAM V. LIVIU - ADRIAN

    LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BUCURESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

VARTEJEANU D. ALEXANDRU-IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 7.6 experimentat Reusit

VARTOLOMEI M. MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

VARUT M STELIAN MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

VARVARICI G. RAZVAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana 4.6 Limba engleza Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.7 avansat Respins

VARZARU A EMANOIL-RADUCU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.65 nivel mediu Respins

VARZARU AL. ELIZA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

VARZARU C. FLORENTINA CRISTINA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.8 Geografie 8.9 avansat Reusit

VARZARU C. NICOLETA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 6.3 Informatica T2 C/C++ 7.95 experimentat Reusit

VARZARU F IONUT-TIBERIUS

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.15 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

VARZARU L.I. ANA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Economie 8.4 experimentat Reusit

VARZARU M ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 8.7 experimentat Reusit

VARZARU M ALINA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.4 Fizica 2.5 experimentat Respins

VARZARU P. MIHAELA-ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.6 Geografie 9.55 experimentat Reusit

VASCUTA G. CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Fizica 2.8 avansat Respins

VASIE D. DANIELA-FLORENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.6 Chimie organica T1 Nivel I 5.9 avansat Respins

VASII A NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 4.6 experimentat Respins

VASII V. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Chimie organica T1 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

VASILACHE F RAZVAN-ALEXANDRU

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza A1--B2-A1-A1 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 3.35 nivel mediu Respins

VASILACHE M GHEORGHE

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba franceza A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.55 Geografie 7.5 avansat Reusit

VASILACHE ST ANICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

VASILACHI GHE. CARMEN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.6 Geografie 8.5 experimentat Reusit

VASILACHI I. ANDREEA MADALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

VASILAS G.G GEORGE SERGIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

VASILATEANU D. ELISABETA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 nivel mediu Respins

VASILATEANU M ALEXANDRU-TRAIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Respins

VASILCIUC--IONITA V NICOLETA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

VASILE - CRACIUN GH IOANA

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 7.3 Geografie 6.8 avansat Reusit

VASILE A ANTONEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

VASILE A MARIA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza A2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Reusit

VASILE A. ALEXANDRA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 avansat Reusit

VASILE A. ALEXANDRU-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 4.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.15 incepator Respins

VASILE A.M. MIHAELA-RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.75 Geografie 7.3 avansat Reusit

VASILE A.P. CIPRIAN IOAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.5 Chimie organica T1 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

VASILE C ALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Informatica T2 C/C++ 6.8 experimentat Reusit

VASILE C BRINDUS-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

VASILE C DIANA - CRISTINA

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Geografie 6.2 experimentat Respins

VASILE C IULIA-FLORINA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 8.8 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

VASILE C MARIN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.95 Fizica 5.4 avansat Respins

VASILE C VALENTIN

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Fizica N/p incepator N/p

VASILE C VERONICA VIOLETA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Reusit

VASILE C. ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 avansat Respins

VASILE C. ANDREEA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 2.25 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

VASILE C. CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 7.05 Fizica 8.6 experimentat Reusit

VASILE C. CEZAR LAURENTIU

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.35 Geografie 9.75 experimentat Reusit

VASILE C. CIPRIAN-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza Matematica T1 8.3 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

VASILE C. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.25 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

VASILE C. NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 9.6 experimentat Reusit

VASILE C. VICTORITA

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 7.4 experimentat Respins

VASILE C.D. ALEXANDRU-MIHAIL

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.35 Fizica 3.2 avansat Respins

VASILE C.I. ANDREA-STEFANIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 4.4 Fizica 4.3 nivel mediu Respins

VASILE D IOSIF-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 9 Geografie 8.05 nivel mediu Reusit

VASILE D MARIAN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

VASILE D MARIUS GABRIEL

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII DIMITRIE PACIUREA Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana 7 Limba engleza Matematica T2 6.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.7 avansat Respins

VASILE D MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 4.1 Fizica 3.75 avansat Respins

VASILE D STANCU VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 3.35 nivel mediu Respins

VASILE D. GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 1.8 incepator Respins

VASILE D. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.15 Fizica 4.2 nivel mediu Respins

VASILE D. MARIUS-ALIN

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.7 experimentat Respins

VASILE D. MIHAELA ALEXANDRA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

VASILE D.ST. RAZVAN GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.45 Economie 8.8 experimentat Reusit

VASILE E IONELA-LAURA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 8.4 Geografie 8.65 avansat Reusit

VASILE E ROXANA ALINA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 7.45 nivel mediu Reusit

VASILE E. SORIN - CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Fizica 2.3 nivel mediu Respins

VASILE E.C. CRISTIAN-MIHAI

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 6.65 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

VASILE F ALEXANDRU-ALBERT

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

VASILE F DANIEL STEFAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 4.25 avansat Respins

VASILE F ELENA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba spaniola B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.95 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Respins

VASILE F TEODORA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8.6 experimentat Reusit

VASILE F. GEORGETA BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

VASILE FC GEORGIANA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.3 avansat Respins

VASILE G CALIN-MARIAN

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 5.45 Geografie 7.7 avansat Reusit

VASILE G GEORGE-DANIEL

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

VASILE G MANUELA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

VASILE G MARIANA MIHAELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.65 Geografie 1.8 experimentat Respins

VASILE G. EMMA-MADALINA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 8.45 experimentat Reusit

VASILE G. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Informatica T2 C/C++ 8.1 experimentat Reusit

VASILE G. LAURENTIU-NICULAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 8.1 Fizica 3.25 experimentat Respins

VASILE G. LUCIAN-CLAUDIU

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

VASILE G. SORINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Informatica T2 C/C++ 8.65 experimentat Reusit

VASILE G.R. ROXANA - EMILIA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 9.7 experimentat Reusit

VASILE GH CLAUDIU MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.15 incepator Respins

VASILE GH RALUCA GEORGIANA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 8.75 experimentat Reusit

VASILE GH RAZVAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

VASILE GH. ALEXANDRA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.85 Fizica 5 experimentat Respins

VASILE GH. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana 5.05 Limba engleza Istorie 5.2 Geografie 8.35 experimentat Reusit

VASILE I ADRIANA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.25 Geografie 9.05 experimentat Reusit

VASILE I CATALINA-MIHAELA-LAURA

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

VASILE I DANIEL NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.15 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

VASILE I DRAGOS-IONUT

    LICEUL MARIN PREDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.45 Fizica 4.6 nivel mediu Respins

VASILE I ELENA NICOLETA

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 8.85 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

VASILE I EMILIA-ELENA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.65 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Istorie 5.8 Geografie 6.95 nivel mediu Respins

VASILE I GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

VASILE I GABRIELA - MIHAELA

    LICEUL ECONOMIC BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.45 experimentat Respins

VASILE I GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza N/p Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu N/p

VASILE I IONELA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

VASILE I IONUT

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 7.3 experimentat Reusit

VASILE I MAGDALENA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

VASILE I OMAR DANIEL

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 7.2 experimentat Reusit

VASILE I. ADRIANA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Reusit

VASILE I. ALINA - ELENA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 8.75 experimentat Reusit

VASILE I. ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC HYPERION Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Economie 2.2 avansat Respins

VASILE I. IZABELA-LOREDANA

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 nivel mediu Respins

VASILE I. SIMONA MARIANA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 9.5 nivel mediu Reusit

VASILE ID MELANIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.95 experimentat Respins

VASILE L OCTAVIAN

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.35 Fizica 5 experimentat Reusit

VASILE LP MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.4 avansat Respins

VASILE M ALEXANDRA-IRINA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza Matematica T1 6.45 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

VASILE M ANA MARIA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 8.55 experimentat Reusit

VASILE M DANIELA-STEFANIA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T1 2.7 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

VASILE M FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 3.1 Limba engleza Matematica T2 1.6 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

VASILE M GEORGETA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 1.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

VASILE M MIHAITA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.3 nivel mediu Respins

VASILE M NICOLAE DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Fizica 3.25 avansat Respins

VASILE M. ANA - MONICA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.05 Economie 8.2 experimentat Reusit

VASILE M. CATALINA-DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Chimie organica T1 Nivel I 6.2 experimentat Respins

VASILE M. CLAUDIA-ADRIANA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-B2-B1-A2-B1 Matematica T1 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

VASILE M. GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Fizica 8.25 experimentat Reusit

VASILE M.C ILIANA-TEODORA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

VASILE M.E DANIEL WOLFGANG

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.95 Fizica 3.95 experimentat Respins

VASILE M.P. ALEXANDRU-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba germana moderna A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.2 Informatica T2 C/C++ 8.45 experimentat Reusit

VASILE N ADRIAN

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 1.95 Informatica T1 intensiv Pascal 6.7 experimentat Respins

VASILE N ANGHEL-ADRIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Istorie 6.5 Geografie 5.7 nivel mediu N/p

VASILE N DANIEL-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 avansat Respins

VASILE N FLORIN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.25 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

VASILE N IONUT DANIEL

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba engleza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 avansat Respins

VASILE N MARIAN ANTON NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Fizica 5 experimentat Respins

VASILE N. BOGDAN CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC HYPERION Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Informatica T2 C/C++ 9.15 experimentat Reusit

VASILE N. LAURENTIU - DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.65 Geografie 7.8 experimentat Reusit

VASILE P ANA MARIA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.4 nivel mediu Respins

VASILE P ANDREI ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

VASILE P GINA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T1 3.2 Biologie vegetala si animala T1 4.05 nivel mediu Respins

VASILE P. DANIEL-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.1 avansat Respins

VASILE P. IULIANA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

VASILE P. MARINA STELUTA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.9 Economie 7.7 experimentat Reusit

VASILE P. RAMONA-DANIELA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T1 3 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

VASILE R RELU GEORGIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Fizica 3.4 experimentat Respins

VASILE R. FLORENTINA GABRIELA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.8 Geografie 9.6 nivel mediu Reusit

VASILE R.V. VALENTIN-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Chimie organica T1 Nivel I 6.6 experimentat Reusit

VASILE S GABRIEL ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba italiana B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 experimentat Respins

VASILE S MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

VASILE S. FLORIN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba franceza A2-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 1.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.85 nivel mediu Respins

VASILE S.V. DAN ANDREI

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.55 nivel mediu Reusit

VASILE ST CATALIN-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Chimie organica T1 Nivel I 5.1 nivel mediu Respins

VASILE ST. CORNELIA IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 7 experimentat Reusit

VASILE T AURELIAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

VASILE T. COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica 3.7 avansat N/p

VASILE T. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Istorie 8.75 Geografie 9.15 experimentat Reusit

VASILE T. MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

VASILE V FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician aviatie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Fizica 5.1 experimentat Respins

VASILE V GABRIELA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 4.7 Geografie 8 avansat Respins

VASILE V IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

VASILE V. CRISTIAN-GABRIEL

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.55 Geografie 5.75 avansat Respins

VASILE X ILINCA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 2.4 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

VASILESCU A. MARIAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.4 Geografie 9.4 experimentat Reusit

VASILESCU A.C ANDREI-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Psihologie 8.25 experimentat Reusit

VASILESCU A.I. VLAD-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Filosofie 7.7 experimentat Reusit

VASILESCU C BOGDAN NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

VASILESCU C MAREK CATALIN

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.35 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.6 Geografie 8 avansat Reusit

VASILESCU D ROMINA ELISABETA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Fizica 4.4 experimentat Respins

VASILESCU F. AURELIAN MARIAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

VASILESCU G. MARIO-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 6.5 experimentat Reusit

VASILESCU G.A. RALUCA FLORENTINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Geografie 7 avansat Respins

VASILESCU I GEORGIANA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Fizica 2.85 avansat Respins

VASILESCU I. LAVINIA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba italiana B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Fizica 8.75 experimentat Reusit

VASILESCU L.M. CRISTINA-YANG

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Economie 7.7 experimentat Reusit

VASILESCU M ANDREI

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Informatica T2 C/C++ 6.8 experimentat Reusit

VASILESCU M. ANDREEA-EUGENIA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

VASILESCU M. ELENA ADINA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.55 Geografie 9.65 nivel mediu Respins

VASILESCU N EUGENIU IOAN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 9.8 avansat Reusit

VASILESCU S. CATALIN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.45 Chimie organica T1 Nivel I 2.15 avansat Respins

VASILESCU T.F. ANCA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Istorie 9.3 Sociologie 9.8 avansat Reusit

VASILESCU V. GABRIELA-SIMONA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 4.3 Geografie 5.7 avansat Respins

VASILICA A MIHAELA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.95 Geografie 8.25 experimentat Reusit

VASILICA M GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Fizica 2.2 avansat Respins

VASILICA M. ANA-CATALINA

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 4.3 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Respins

VASILICA V. ALEXANDRA-STEFANA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 9.5 Geografie 9.5 experimentat Reusit

VASILICI S ALEXANDRU GEANI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 experimentat Respins

VASILIE E GEORGE-LUCIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.6 Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

VASILIU C MARIAN-LUCIAN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.35 nivel mediu Respins

VASILIU C. ANDREI-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 3.1 experimentat Respins

VASILIU C.I ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T1 7.95 Chimie organica T1 Nivel I 8.85 experimentat Reusit

VASILIU C.V NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Respins

VASILIU F DANIEL-STELIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2--A2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 6.15 experimentat Respins

VASILIU GH STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

VASILIU I DANIELA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.9 experimentat Reusit

VASILIU RD HORATIU IULIU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Respins

VASILIU V. VICTOR-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana 6.65 Limba franceza Matematica T2 7.9 Fizica 2.8 avansat Respins

VASILOIU GH. VIOREL-NICU

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

VASILOIU I GIANINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

VASIU I. VLAD-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 6.9 Geografie 6.4 avansat Reusit

VASS I. OLIMPIU-CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Reusit

VASU-IUGAT C ANA-ALEXANDRA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.4 Geografie 6.85 avansat Reusit

VATA G CRISTINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Istorie 6.75 Geografie 7.35 nivel mediu Reusit

VATAFU D. AURELIA

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

VATAFU D. ILIE-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

VATAFU M VALENTINA DENISA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Filosofie 6.45 experimentat Reusit

VATAFU M. MADALINA - GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.3 Geografie 9.45 experimentat Reusit

VATAFU ST. ANDREEA-VENERA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 8.3 avansat Respins

VATAMANU C. ROXANA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

VATAMANU D. ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Fizica 3.3 nivel mediu Respins

VATASELU M AURELIAN-STEFAN

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 4.3 avansat Respins

VATASELU-ATANASIU M. MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba spaniola A2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 9.7 nivel mediu Reusit

VATASOAIA D. ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Istorie 5.6 Geografie 5.5 avansat Reusit

VATASOAIA I DANIEL-MARIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.25 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

VATAVU G. GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 2.8 experimentat Respins

VATRAI T EMIL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Fizica 2.2 avansat Respins

VAZDAUTANU L. HORIA-BOGDAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Fizica 3 avansat Respins

VEISA I LUIZA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Fizica 2.9 avansat Respins

VELCEA M. MARINA ANDREEA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST LOGOS Teologie Baptista
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 7.85 avansat Reusit

VELCESCU G. FELICIA NELI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

VELCIU GH MIHAELA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Filosofie 8.3 experimentat Reusit

VELCOVICI-SCHMIDT R ANTONIO

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 6.95 avansat Reusit

VELEA F VALENTIN-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

VELEA S LAURENTIU-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Fizica 1.9 avansat Respins

VELICAN T. ELENA NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 6.9 Economie 8.2 experimentat Reusit

VELICU C CONSTANTIN-EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.15 Fizica 3.9 avansat Respins

VELICU C MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

VELICU C MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.4 Fizica 5.25 avansat Respins

VELICU C. GABRIELA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.6 Informatica T2 C/C++ 7.4 avansat Reusit

VELICU D.O. STEFAN-TRAIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Fizica 7.8 experimentat Reusit

VELICU I SILVIU DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.55 avansat Respins

VELICU J. ALINA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.1 Geografie 7.6 avansat Reusit

VELICU M. ANDREEA BYANCA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

VELICU M. DANIEL-GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 3 Limba engleza Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

VELICU P GABRIELA

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

VELICU S MIOARA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.6 Fizica 2.2 avansat Respins

VELICU S. NICOLAE-ANTONIU

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.3 Limba franceza Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.35 incepator Reusit

VENECIUC V.A. ANDREEA GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.65 Geografie 7.95 experimentat Reusit

VENETIS GH. ALEXANDRA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza Istorie 8.55 Geografie 8.6 experimentat Reusit

VENTOME CTIN.D. STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 9.65 avansat Reusit

VERDES I. NICULINA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Chimie organica T1 Nivel I 5.15 avansat Reusit

VERDESI M. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

VERGULESCU D. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

VERNESCU CO ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza A2-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 1.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.55 avansat Respins

VERSTIAC V CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 4.05 experimentat Respins

VERZIU C MARIANA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

VESCA D FLORENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Fizica 2.95 experimentat Respins

VESELIN M. MARIANA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T1 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 nivel mediu Respins

VESPE I CRISTINA-RALUCA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8.3 avansat Reusit

VESSA GH. GABRIEL-CEZAR

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.15 Geografie 7.8 experimentat Reusit

VESTEMAN I SABINA-VALENTINA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7 Filosofie 8.5 avansat Reusit

VESTEMEANU I ADINA DORINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Economie 5.5 experimentat Respins

VEZEANU S. STEFAN-OCTAVIAN

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.95 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Reusit

VICA N TATIANA-ALEXANDRA

    LICEUL MARIN PREDA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza Istorie 7.45 Geografie 8.75 avansat Reusit

VICIU FL IOAN-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Chimie organica T1 Nivel I 3 nivel mediu Respins

VICOL C. LETITIA-ELENA

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p experimentat N/p

VICOL T. ALEXANDRU -MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 8 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.4 nivel mediu Reusit

VIDAN I MADALINA VALENTINA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 avansat Reusit

VIDAN L DRAGOS ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2 Geografie 6.75 avansat Respins

VIDEA T. ADRIAN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

VIDEANU I CRISTINA-EUGENIA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

VIDEANU V CRISTIAN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 9.2 Geografie 7.35 incepator Respins

VIDENIE V. GEORGE

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana avansat 1.55 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 7.1 Geografie 7.6 avansat Respins

VIDRA I ROBERT IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.75 nivel mediu Respins

VIDRASCU D.M. ANA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Geografie 8.35 experimentat Reusit

VIDRASCU-GLISINSCHI R.C. MARIANA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B1--B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

VIDROI I BOGDAN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

VIDU N. LOREDANA-SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

VIERESCU C. CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 1.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 incepator Respins

VIERIU A LILIANA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

VIERIU G. ANDREEA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.7 Sociologie 8.6 experimentat Reusit

VIERIU I. ALEXANDRA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 7.85 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

VIERIU M. ADINA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

VIERU A. ELENA-LIGIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza Matematica T1 9 Chimie anorganica T2 Nivel I 10 experimentat Reusit

VIERU C MIRUNA-MONICA

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza Matematica T1 5.05 Informatica T2 C/C++ 6.6 experimentat Reusit

VIERU GH. MARIA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.45 incepator Respins

VIERU I. MARIA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

VIERU V.C EMIL-PETRICA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.8 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

VIGHECIU MD VASILE ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 3.85 nivel mediu Respins

VIHTA I. KARINA-DORIS

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Matematica T1 10 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.05 experimentat Reusit

VIJA M CLAUDIA-NICOLETA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Psihologie 9.2 avansat Reusit

VIJA P EUSEBIU-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

VIJELEA V. RALUCA-ELENA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 7.85 experimentat Reusit

VIJELIE P MARIA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.4 incepator Respins

VIJELIE V.F. ANA - MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 6.1 avansat Respins

VIJU S.R. IOACHIM

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.1 experimentat Reusit

VILAN S CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat N/p

VILAU A.G. MARIA - CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.75 experimentat Reusit

VILAU D EVELIN GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Reusit

VILCEA D.P. ROBERTO-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

VILCEA F. DIANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 8.05 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

VILCEA G. ALEXANDRA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

VILCEANU C.M. ALEXANDRA-PATRICIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.05 Fizica 7.35 experimentat Reusit

VILCEANU D. OANA-BEATRICE

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.8 Filosofie 5.4 experimentat Reusit

VILCEANU G ALEXANDRA-ELENA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.35 Geografie 9 experimentat Reusit

VILCESCU I OANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

VILCICA E GABRIEL-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Respins

VILCICA V. CONSTANTIN PAUL

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 experimentat Respins

VILCIU D GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

VILCU I COSTIN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Respins

VILCU I STEFANIA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.6 Geografie 6.4 avansat Respins

VILCU L GABRIELA RALUCA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.65 Geografie 9 experimentat Reusit

VILCU N. STEFAN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 1.8 experimentat Respins

VILSAN D. AURA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana 5.9 Limba engleza Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

VINA C PETRA ILEANA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu N/p

VINATORU D ANGELICA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

VINATORU G MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 6.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.2 avansat Respins

VINATORU I SILVIA-MONICA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 6.3 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

VINATORU I. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Informatica T2 C/C++ 9.7 experimentat Reusit

VINATORU S VALENTIN-VASILE

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA BUCURESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 1.85 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 5.3 avansat Respins

VINIKE D.M. ROBERT-GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.9 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

VINOSU I. MIOARA

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

VINTDEVARA L.F. PETRUT DANIEL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 7.25 avansat Reusit

VINTEA G. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.85 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

VINTILA . MARIUS CONSTANTIN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

VINTILA A VICTORIA FLORINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 6.2 Geografie 6.25 nivel mediu Respins

VINTILA C DANIEL ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Fizica 5.2 avansat Respins

VINTILA C IONELA DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 2.1 Geografie 5.9 experimentat Respins

VINTILA D ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.35 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

VINTILA D ALEXANDRU-GABRIEL

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.45 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

VINTILA GH ILEANA - ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Chimie anorganica T2 Nivel II 5 nivel mediu Respins

VINTILA GH.M. EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 4.1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

VINTILA M CONSTANTIN CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza Istorie 7.1 Geografie 6 experimentat Reusit

VINTILA S. ROBERT

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza N/p Matematica T2 6.6 Geografie 9.6 avansat N/p

VINTILA ST. DUMITRU-SORINEL

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B2-A1-B1-- Istorie 6.2 Geografie 9 experimentat Respins

VINTILA ST. VASILE-TUDOR

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.15 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.05 Geografie 5.25 nivel mediu Respins

VINTILA V MARCELA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 4.35 avansat Respins

VINTILA V NICOLETA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

VINTILESCU M CORINA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

VINTILESCU M IOANA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba franceza A1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.75 nivel mediu Respins

VINTILESCU M. RALUCA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

VINTU I. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 7.4 experimentat Reusit

VINTURACHE N LORENA

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Geografie 7.55 avansat Reusit

VIRBAN I. EMILIA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 nivel mediu Reusit

VIRLAN D. ANDREEA-CRISTIANA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

VIRLAN F.E ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza Matematica T2 9.25 Chimie organica T1 Nivel II 9.95 experimentat Reusit

VIRLAN G SERGIU-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 4 Fizica 2.5 avansat Respins

VIRLAN M ANDREI COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.4 Fizica 5.3 avansat Respins

VIRLAN M VIOLETA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

VIRLAN S RODICA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 8.15 Geografie 6.4 nivel mediu Reusit

VIRNA C. CONSTANTIN-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

VIRTEJANU D. GEORGETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza A2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Fizica 5.6 avansat Respins

VIRTOPEANU D. FLORINA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

VIRTOPEANU I. CATALIN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.8 experimentat Respins

VIRVOREANU M. SORIN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 6.85 experimentat Reusit

VISA M FLORENTINA-IULIANA

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 5.6 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

VISALOM G. ALEXANDRA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza Istorie 9.55 Economie 10 experimentat Reusit

VISAN A. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5.45 experimentat Respins

VISAN A. ANDREI-LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.15 Informatica T2 C/C++ 7.65 experimentat Reusit

VISAN A. LIVIU-GEORGE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.35 Chimie organica T1 Nivel I 3 experimentat Respins

VISAN C. ANGHEL

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 1.7 Biologie vegetala si animala T1 6.3 incepator Respins

VISAN C. FLORENTINA-LARISA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Fizica 6.5 experimentat Respins

VISAN CD VLAD-ANDREI

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 2.5 Informatica T1 intensiv Pascal 5.4 experimentat Respins

VISAN D. FLORINA RALUCA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 7 Geografie 8.3 experimentat Reusit

VISAN G FLORIN RAZVAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 2.1 Geografie 7.4 experimentat Respins

VISAN GH.A. COSTIN ADRIAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 9.4 nivel mediu Reusit

VISAN GH.M. DRAGOS-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.25 Fizica 6.55 experimentat Reusit

VISAN I COSMIN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

VISAN I DANIEL COSTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 2.6 avansat Respins

VISAN I NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 4.05 incepator Respins

VISAN I. IONEL - BOGDAN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.45 Geografie 5.15 avansat Respins

VISAN J DOINITA FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 7.8 avansat Reusit

VISAN L. IONUT-LUCIAN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 1.95 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

VISAN M LOREDANA-ELENA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.65 Geografie 9 experimentat Reusit

VISAN M. FLORIN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Istorie 4.6 Geografie 5.2 avansat Respins

VISAN N CRISTIAN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Fizica 1.6 avansat Respins

VISAN N. CLAUDIA-LUCIANA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

VISAN N. GEORGE NICOLAE

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.4 Geografie 9.6 avansat Reusit

VISAN O VIRGINIA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.65 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 2 Informatica T2 C/C++ 3.8 avansat Respins

VISAN R EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.45 experimentat Reusit

VISAN T ADRIAN-VLADUT

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

VISAN V GHEORGHE

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Respins

VISAN--STEFAN M TUDORITA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.3 incepator Respins

VISARION L. LAVINIA-ANA-MARIA

    COLEGIUL GERMAN GOETHE Filologie Limba si literatura germana experimentat 6 limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.2 Sociologie 7 nivel mediu Respins

VISARION-MINGOPOL V. VALENTINA VIORELA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza Matematica T1 6.3 Fizica 6.65 experimentat Reusit

VISEN GH. NICOLETA-MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 7.35 avansat Reusit

VISEN V FLORIAN CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.55 Fizica 3.3 avansat Respins

VISENESCU S GEORGE-MIHAI

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 5.55 experimentat Respins

VISINESCU N. IRINA MARIA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

VISINICA ST CHIRALINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 8.9 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

VISINOIU G CRISTINA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba portugheza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 7.75 avansat Reusit

VISNIUC GH ALEXANDRU GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza A1--B1-A1-A2 Matematica T2 6.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.65 incepator Respins

VISNIUC GH MARIAN VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.85 incepator Respins

VISU I CODRUT TUDOREL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.35 Fizica 2.5 experimentat Respins

VITA M IOANA ADRIANA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

VITAN M LUCIA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Respins

VITAN M. ALEXANDRU-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.1 Fizica 9.4 avansat Reusit

VITAN S.A. BOGDAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 8.8 avansat Reusit

VITAN V. AURELIA - MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.8 Geografie 6 avansat Respins

VITAN V.C. BIANCA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.05 Geografie 9.35 experimentat Reusit

VITIOREANU L.C. CIPRIAN - EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Fizica 7.15 nivel mediu Respins

VIULET N. CORNELIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

VIZANTE G MIHAI

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 4.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.15 Geografie 6.8 experimentat Respins

VIZIREANU M NICOLETA GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 5.4 avansat Respins

VIZIREANU O. SERGIU-MIHAIL

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 5.7 avansat Respins

VIZIREANU R.F. ALEXANDRU-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician productie film si televiziune
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 7.4 Fizica 8.65 avansat Reusit

VIZITEU GH. ALIN IONUT

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.95 Geografie 9.4 nivel mediu Reusit

VIZITEU S BERNARD ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

VIZITIU C PETRICA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.4 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

VIZITIU I ROBERT-FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Fizica 2.6 avansat Respins

VIZITIU N ALEXANDRU VLADUT

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 6.25 avansat Respins

VIZITIU R. EMILIA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.55 incepator Respins

VIZURESTEANU I. FLORENTA

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.35 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

VLACIU D. IULIANA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 8.1 Geografie 8.55 avansat Reusit

VLAD A ANDREEA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza B1-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 3.55 Geografie 7.5 experimentat Respins

VLAD A GEORGE

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

VLAD A MIHAIL

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

VLAD A. ADRIAN-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.7 experimentat Reusit

VLAD C COSMINA-ALINA

    LICEUL MARIN PREDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Fizica 4.65 nivel mediu Respins

VLAD C. CONSTANTIN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.45 avansat Respins

VLAD C. CONSTANTIN CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

VLAD C. CRISTIAN - MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Fizica 9.3 experimentat Reusit

VLAD C. CRISTINA -CONSTANTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.2 nivel mediu Respins

VLAD C. CRISTINA-ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 7.65 Geografie 8.55 experimentat Reusit

VLAD C. GHEORGHE-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza A2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 1.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.8 avansat Respins

VLAD C. IRINA-ANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Informatica T2 C/C++ 9.5 experimentat Reusit

VLAD C. LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

VLAD C. MATEI ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza Matematica T1 6.55 Fizica 8.35 experimentat Reusit

VLAD C.I. ALEXANDRA-CORNELIA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

VLAD D. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Respins

VLAD D. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.25 Fizica 8.4 experimentat Reusit

VLAD D. BOGDAN

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana avansat 4.8 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Istorie 7.65 Geografie 8.8 experimentat Respins

VLAD E RAZVAN FLORIN

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.05 Geografie 6 experimentat Respins

VLAD F ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Fizica 6.9 avansat Reusit

VLAD F PETRICA IULIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 3.1 avansat Respins

VLAD F. MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.15 Economie 7.6 experimentat Reusit

VLAD G NEDELCU MARIN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 6.45 Fizica 2.3 avansat Respins

VLAD G. GABRIEL-MARIAN

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2 Geografie 6.3 avansat Respins

VLAD G. VALENTIN-CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.25 Limba franceza Matematica T2 2.3 Fizica 1.4 avansat Respins

VLAD GH ALEXANDRU FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 2.5 experimentat Respins

VLAD GH ANA-MARIA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

VLAD GH CLAUDIU-CRISTIAN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.15 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

VLAD GH IONUT GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

VLAD GH STELIAN

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4 Geografie N/p avansat N/p

VLAD GH. ALEXANDRU-VICTOR

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

VLAD GH. CLAUDIA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba japoneza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 9.55 Sociologie 9.3 experimentat Reusit

VLAD GH. ROBERT-EUGEN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

VLAD GH. SILVIU-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

VLAD I GEORGIANA LOREDANA