Rezultate la Bacalaureat, sesiunea Iunie 2011, municipiul Bucuresti, MIHAI - ROCHNER

Friday, 08 July, Year 3 d.Tr. | Author: Mircea Popescu

Aveti dinjos lista cu rezultatele la examenul de Bacalaureat organizat in municipiul Bucuresti, sesiunea de vara 2011, curatata de javascript, flash si alte mizerii. Partea III, de la Mihai la Rochner.

Greetz Diana Coman, pe-al carei blog poate ca gasiti si CSV-ul complet (212823 rinduri), daca are chef sa-l publice.

MIHAI A ELENA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.8 Geografie 8.75 experimentat Reusit

MIHAI A FLORENTINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Istorie 6.5 Geografie 7 nivel mediu Reusit

MIHAI A IULIAN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MIHAI A LIVIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.1 avansat Respins

MIHAI A VIORICA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

MIHAI A. IONUT-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.95 Fizica 5 avansat Respins

MIHAI C ALIN ADRIAN

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.35 Geografie 5.85 incepator Respins

MIHAI C BEATRICE MARIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 3.05 Geografie 5.5 avansat Respins

MIHAI C BOGDAN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

MIHAI C CLAUDIU CRISTIAN

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.5 Geografie 6.5 experimentat Respins

MIHAI C CONSTANTIN CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.15 Fizica 4.3 experimentat Respins

MIHAI C ELENA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 1.45 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

MIHAI C GEORGETA ELISABETA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

MIHAI C MIRELA FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Geografie 6.4 avansat Respins

MIHAI C. ADRIAN-VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 9 Geografie 8.8 experimentat Reusit

MIHAI C. BOGDAN-IONUT-VALERIU

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

MIHAI C. DANIEL

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 7.3 experimentat Respins

MIHAI C. IOAN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.9 Limba engleza Matematica T1 2 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

MIHAI C. MIHAELA MINDRUTA CRENGUTA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.25 Geografie 9.35 nivel mediu Reusit

MIHAI C.G CODRIN IOAN

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza Matematica T2 5 Geografie 8.7 experimentat Reusit

MIHAI C.O. RUXANDRA

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza Matematica T1 7.2 Fizica 6.7 experimentat Reusit

MIHAI D ELENA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.5 experimentat Respins

MIHAI D. ANCA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 8.65 avansat Reusit

MIHAI D. ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 8.35 avansat Respins

MIHAI D. ANTONIA-TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Istorie 9.55 Economie 8.2 experimentat Reusit

MIHAI D. GABRIEL-MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.85 experimentat Reusit

MIHAI D. MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

MIHAI D. RAZVAN-VIOREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.35 nivel mediu Respins

MIHAI D.A. VLAD-ALEXANDRU

    COLEGIUL GERMAN GOETHE Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 8.1 limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza Matematica T1 7.3 Fizica 6.75 avansat Reusit

MIHAI E FLORINA -DANIELA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.8 Filosofie 5 experimentat Reusit

MIHAI F IOANA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.95 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

MIHAI F PAULA-LOREDANA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MIHAI F ROBERT GABRIEL

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 nivel mediu Reusit

MIHAI F.M GEORGIANA-IULIANA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza A2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 nivel mediu Respins

MIHAI F.V ANDREI-VICENTIU

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

MIHAI FI JANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.6 Geografie 5.7 avansat Respins

MIHAI G DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

MIHAI G EMANUELA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.2 Geografie 9.65 experimentat Reusit

MIHAI G IONUT-PAUL

    LICEUL GRECO-CATOLIC TIMOTEI CIPARIU Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5.25 avansat Respins

MIHAI G MARIANA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Chimie organica T1 Nivel I 2.8 avansat Respins

MIHAI G SORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 5.3 avansat Respins

MIHAI G. GEORGE-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

MIHAI GH LOREDANA-IOANA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.45 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

MIHAI GH. VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.7 avansat Respins

MIHAI I ALINA IULIANA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.05 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

MIHAI I ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 4.55 nivel mediu Respins

MIHAI I COSTINEL ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2 Geografie 7.9 experimentat Respins

MIHAI I CRISTIAN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Fizica 1.3 avansat Respins

MIHAI I DAN FLORIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 4.15 avansat Respins

MIHAI I DANA-FLORENTA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie Eliminat din examen Geografie N/p avansat Eliminat din examen

MIHAI I IONELA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

MIHAI I JEAN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.3 experimentat Respins

MIHAI I. CLAUDIU-VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Fizica 5.95 experimentat Respins

MIHAI I. DORIN - CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Geografie 7.75 avansat Reusit

MIHAI I. ELENA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.9 Geografie 9.25 avansat Reusit

MIHAI I. GEORGE-RADU

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Fizica 6.1 experimentat Reusit

MIHAI I. GICA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 1.35 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

MIHAI I. MARIUTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

MIHAI I. SILVIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 7 avansat Reusit

MIHAI IVAN N GEORGETA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

MIHAI J GEORGIANA ALEXANDRA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 6.2 Geografie 8.9 experimentat Reusit

MIHAI L BOGDAN CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.15 Informatica T2 C/C++ 5.4 experimentat Respins

MIHAI L CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Fizica 3.65 nivel mediu Respins

MIHAI M ADRIAN FLORIN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.35 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

MIHAI M CRISTIAN-MARIAN

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Reusit

MIHAI M DANIEL

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

MIHAI M IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 6.45 avansat Respins

MIHAI M MARIANA SILVANA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.4 Geografie 9 incepator Respins

MIHAI M MARIUS-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

MIHAI M MIHAELA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

MIHAI M RADU MARIAN

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 8.95 experimentat Respins

MIHAI M. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.35 Fizica 1.9 avansat Respins

MIHAI M. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.35 Chimie organica T1 Nivel II 9.9 experimentat Reusit

MIHAI M. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

MIHAI M. MARINA-DENISA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza Matematica T1 8.25 Fizica 8.85 experimentat Reusit

MIHAI M. MARIOARA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

MIHAI M. NICOLETA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

MIHAI M. PETRUTA-FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Reusit

MIHAI N ADRIAN - ILIE

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 9.9 experimentat Reusit

MIHAI N GEORGIANA PETRUTA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 5.2 avansat Eliminat din examen

MIHAI N NICULINA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.2 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 8 Fizica 5.1 nivel mediu Reusit

MIHAI N. FLORINA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 4.45 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 7.25 avansat Respins

MIHAI N. MARIUS NICUSOR

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.1 experimentat Reusit

MIHAI P. MIHAITA-DANIEL

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1.65 Fizica 5.2 avansat Respins

MIHAI P. SORIN-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.75 Chimie organica T1 Nivel I 8.55 experimentat Reusit

MIHAI R ANDREEA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.65 Geografie 6.65 experimentat Reusit

MIHAI R ANDREEA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Chimie organica T1 Nivel II 6.2 nivel mediu Respins

MIHAI R AURELIU-GEORGIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 8.15 experimentat Reusit

MIHAI R. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Reusit

MIHAI R.M. ANA MARIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 3.65 Geografie 8.6 avansat Respins

MIHAI S ALINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Respins

MIHAI S AUREL GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.35 avansat Respins

MIHAI S MARIANA-ANDREEA-RALUCA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Respins

MIHAI S. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MIHAI S.E. MIHAELA-ADRIANA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 avansat Respins

MIHAI ST ALINA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.25 avansat Respins

MIHAI T GEORGE DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 2.55 Biologie vegetala si animala T1 3.15 experimentat Respins

MIHAI T. ANDREEA-IOANA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

MIHAI V ANA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

MIHAI V CAMELIA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Istorie 8.85 Geografie 9.55 experimentat Reusit

MIHAI V IONEL

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.35 Fizica 3.2 nivel mediu Respins

MIHAI V. ANDREEA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Chimie organica T1 Nivel I 3 experimentat Respins

MIHAI V. DANIEL

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.4 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

MIHAI V. GEORGIAN FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Fizica 6.75 nivel mediu Respins

MIHAI V. LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Fizica 7.4 nivel mediu Respins

MIHAI Z DOINA

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA BUCURESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 7.65 avansat Respins

MIHAI-STAN D ANA-MARIA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 8 Economie 8.3 experimentat Reusit

MIHAIESCU M. GEORGE IULIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TIMPURI NOI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Reusit

MIHAIL FL ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 7.9 experimentat Reusit

MIHAIL G.C. ALEXANDRA - ANDREEA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 2.85 Logica si argumentare 6.55 experimentat Respins

MIHAILA A IONICA-SANDA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Istorie 8.75 Geografie Eliminat din examen nivel mediu Eliminat din examen

MIHAILA A. PAULA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

MIHAILA C ALEXANDRA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.4 nivel mediu Respins

MIHAILA C MADALINA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.9 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

MIHAILA C ROXANA VIOLETA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.6 Geografie 7.6 experimentat Reusit

MIHAILA D ELENA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

MIHAILA D. TEODORA CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.55 Geografie 9.3 avansat Reusit

MIHAILA D. VICTORIA-GEORGINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Chimie organica T1 Nivel I 7.95 experimentat Reusit

MIHAILA D.T. ELENA ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Geografie 7.3 avansat Respins

MIHAILA G VALERIA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.75 experimentat Reusit

MIHAILA GH. RUXANDRA CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

MIHAILA GHE ELENA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba franceza B1--B2-A1-A1 Istorie 6.1 Geografie 5.95 nivel mediu Respins

MIHAILA I ADRIAN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

MIHAILA I FLORENTINA MADALINA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.25 Geografie 5.55 nivel mediu Respins

MIHAILA I. COSTEL

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat N/p

MIHAILA I. ELENA MIRELA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

MIHAILA I.D ALEXANDRA-SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Logica si argumentare 7.95 nivel mediu Reusit

MIHAILA I.L. IOAN-COSTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.8 nivel mediu Respins

MIHAILA L. DENIS-STEFANIA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba spaniola B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 8.1 Geografie 8.6 experimentat Reusit

MIHAILA M SILVIU - ALEXANDRU

    LICEUL DE MUZICA GEORGE ENESCU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 9.65 experimentat Reusit

MIHAILA M. MARIAN LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 6.55 experimentat Respins

MIHAILA N ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 experimentat Respins

MIHAILA N ANDREEA-MARIANA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 8.3 experimentat Reusit

MIHAILA N. ALEXANDRA CAMELIA

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.35 avansat Reusit

MIHAILA P FLORINA VALENTINA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.3 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

MIHAILA R. IZABELL-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba spaniola B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 7.2 avansat Reusit

MIHAILA ST MARIANA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A1 Istorie 5.1 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

MIHAILA T. ANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Logica si argumentare 8.5 experimentat Reusit

MIHAILA V. ADRIAN-VERONEL

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.853 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

MIHAILEANU V DANIELA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 4.25 Geografie 5.65 nivel mediu Respins

MIHAILESCU A. ANDREI CODRUT

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.75 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

MIHAILESCU C DRAGOS-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.75 experimentat Reusit

MIHAILESCU G ALEXANDRU CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.9 Limba engleza Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 4.4 experimentat Respins

MIHAILESCU L.M. MONICA-NASTASIA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba germana moderna B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.1 Informatica T2 C/C++ 9.25 experimentat Reusit

MIHAILESCU M. MIHAI-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MIHAILESCU R.D ALEXANDRU-REMUS

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 6.5 Geografie 8.1 avansat Reusit

MIHAILESCU S. ROBERT-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza Matematica T1 9.2 Fizica 7.05 experimentat Reusit

MIHAILESCU T. NICOLETTA-DANIELA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.4 Geografie 8.05 nivel mediu Respins

MIHAILESCU V ANDREEA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.3 Informatica T1 intensiv Pascal 7.35 experimentat Reusit

MIHAILESCU V.V. ANDREEA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Fizica 5.8 avansat Respins

MIHAILOV V ELENA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.8 Geografie 8.9 experimentat Reusit

MIHAILOVICI A ALFRED SAMUEL

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 5.55 experimentat Reusit

MIHAITA A ADINA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII DIMITRIE PACIUREA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza Matematica T2 1.45 Fizica 5.05 avansat Respins

MIHAITA A. ANAMARIA-MITINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.85 experimentat Reusit

MIHAITA F ANDREEA MIRUNA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.9 Informatica T2 C/C++ 8.5 experimentat Reusit

MIHAITA GH. LOREDANA ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Geografie 8.2 avansat Reusit

MIHAITA GS SORINA-MIHAELA-SIMONA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.2 Informatica T1 intensiv Pascal 7.35 experimentat Reusit

MIHAITA I. MIHAI-ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MIHAITA N ROBERT FLORIN

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 8.05 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

MIHAIU C. ELIZA ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Geografie 7.05 avansat Reusit

MIHAIU P. ELENA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba spaniola B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 7.1 Geografie 7.8 experimentat Reusit

MIHALA I ANDREEA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.95 avansat Reusit

MIHALACHE A NICOLETA-IONICA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Respins

MIHALACHE A VALENTIN-MIHAITA

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

MIHALACHE A. FILIP

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Fizica 5.4 avansat Respins

MIHALACHE A.D. STEFAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

MIHALACHE A.N. MATEI-SERBAN

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.6 Informatica T2 C/C++ 9.05 experimentat Reusit

MIHALACHE C IONUT DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.25 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 1 Fizica 2.2 avansat Respins

MIHALACHE C OANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

MIHALACHE C VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Respins

MIHALACHE C. COSTEL-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

MIHALACHE D ADINA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Fizica 5.75 avansat Reusit

MIHALACHE D ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.55 nivel mediu Reusit

MIHALACHE D THEODORA MARINA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 5.15 nivel mediu Respins

MIHALACHE E ANDREEA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 5.7 avansat Respins

MIHALACHE F. DAVID

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.25 Limba franceza Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.5 incepator Respins

MIHALACHE F.G MARIA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Sociologie 8.85 experimentat Reusit

MIHALACHE FL ANDREI ANTONIO

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 6.35 experimentat Reusit

MIHALACHE G ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

MIHALACHE G. MIHAELA

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Sociologie 10 experimentat Reusit

MIHALACHE I ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza A2-A2-B2-A2-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Respins

MIHALACHE I ANTON

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

MIHALACHE I BOGDAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MIHALACHE I CRISTIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

MIHALACHE I MARIUS

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.95 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 4.1 Geografie 4.5 nivel mediu Respins

MIHALACHE I MIHAIL GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.2 avansat Respins

MIHALACHE I. CRISTIAN-MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 7.2 Chimie organica T1 Nivel I 3.5 avansat Respins

MIHALACHE I. IONUT ALIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 7.25 incepator Respins

MIHALACHE I. IRINA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 8.25 avansat Reusit

MIHALACHE I. MARIUS-CATALIN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.75 avansat Respins

MIHALACHE I. TUDOR IONUT

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.3 Geografie 9.2 experimentat Reusit

MIHALACHE N STEFANITA CORNEL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.35 Fizica 2.6 avansat Respins

MIHALACHE ND ROXANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba spaniola A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 5.65 Biologie vegetala si animala T1 9.4 avansat Reusit

MIHALACHE P ILIE

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 5.6 Geografie 5.95 nivel mediu Respins

MIHALACHE P.P. ANDREEA-LARISA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 avansat Reusit

MIHALACHE R VALENTIN-CLAUDIU

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 6.4 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

MIHALACHE S STEFAN DAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

MIHALACHE ST IOANA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

MIHALACHE ST NINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.95 Geografie 5.05 nivel mediu Reusit

MIHALACHE T OLIVER-RAUL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Istorie 6.55 Geografie 6.5 experimentat Respins

MIHALCEA A. VLADIMIR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 4.8 experimentat Respins

MIHALCEA C ADRIAN-CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 7.5 experimentat Reusit

MIHALCEA C DIANA IOANA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 8.95 experimentat Reusit

MIHALCEA C FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 2.55 avansat Respins

MIHALCEA D CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

MIHALCEA GH DORU

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.05 Limba engleza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 2.2 experimentat Respins

MIHALCEA H. MARIA

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.15 Sociologie 8.3 avansat Reusit

MIHALCEA M. MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 6.25 avansat Respins

MIHALCEA N. MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 7.7 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

MIHALCEA R. ALEXANDRU-DORIN

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 4.35 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

MIHALCEA S.C BOGDAN-GEORGE

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

MIHALCEA ST MARIANA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Istorie 7.3 Geografie 7.1 nivel mediu Reusit

MIHALCEA T. NICOLAE-MARIN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

MIHALCEA V ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.15 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 4.4 nivel mediu Respins

MIHALCEANU E. NADIA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.45 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 5.05 nivel mediu Respins

MIHALE G. FLORIN MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Istorie 8.55 Geografie 9 avansat Reusit

MIHALE P ADRIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.4 Geografie 6.55 nivel mediu Respins

MIHALEA C STEFAN EUGEN

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.4 Geografie 9.3 experimentat Reusit

MIHESTEANU-IONESCU D.R. COSMINA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba spaniola Matematica T1 6.25 Biologie vegetala si animala T1 9.65 experimentat Reusit

MIHOC E. PATRICIA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 8.4 experimentat Reusit

MIHOCI M MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MIHOCI M. BOGDAN GEORGE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Fizica 3.5 avansat Respins

MIHOREANU I CRISTIAN-STEFAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 4.7 avansat Respins

MIHU D ANDREI CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

MIHU P. RAMONA - IOANA

    LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BUCURESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.4 Fizica 9.7 avansat Reusit

MIHUT E. CATALIN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.65 Geografie 9.15 nivel mediu Reusit

MIHUT M. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

MIILER F. ANNE MARIE

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 9.5 experimentat Reusit

MIINEA A VALENTIN GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.05 Fizica 4.5 nivel mediu Respins

MIINEA D. MIHAELA ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TIMPURI NOI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.95 avansat Respins

MIINECI G MARGARETA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.3 incepator Respins

MIINESCU N VICTOR MANUEL

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 4.55 Informatica T2 C/C++ 5.25 experimentat Respins

MIJA G MARIA VIORICA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.35 experimentat Respins

MIJA M. GEORGIAN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T1 4.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

MIKLAUTSCH W. ANDREI

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.35 avansat Reusit

MILANDRU I.C ANDREEA NICOLETA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Geografie 9.2 experimentat Reusit

MILEA C ANDREI

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.7 avansat Reusit

MILEA C.B. ALINA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 9.25 Informatica T2 C/C++ 7.25 experimentat Reusit

MILEA D. ANGELICA DANIELA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 8.2 experimentat Reusit

MILEA D. CORNEL - BOGDAN

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Geografie 7.5 avansat Reusit

MILEA D.C. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

MILEA G. ANDREEA - OCTAVIANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.5 Geografie 9.35 experimentat Reusit

MILEA GHE OVIDIU-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Respins

MILEA I. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.75 Fizica 2 experimentat Respins

MILEA M VICTOR

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.3 Fizica 3.75 avansat Respins

MILEA M. MARCEL

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

MILEA P CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

MILEA P. ANGELICA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 8.9 avansat Reusit

MILEA P. EUGENIA-MARIA

    CENTRUL SCOLAR NR. 3 Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A2--A2-A2 Matematica T2 8.45 Fizica 4.1 avansat Respins

MILESCU C MARIAN DANIEL

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Respins

MILESCU I. ROBERTO - IULIAN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.25 Geografie 7.25 nivel mediu Respins

MILICI C. DOREL OVIDIU

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Geografie 9.15 nivel mediu Reusit

MILITARU C ANDREI CRISTIAN

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 6.35 Fizica 6.8 experimentat Reusit

MILITARU C. AURORA-CONSTANTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 1.95 nivel mediu Respins

MILITARU D. ANDREI-IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 9.45 Fizica 10 experimentat Reusit

MILITARU E ANDREI VICTOR

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza ---- Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

MILITARU G. ALEXANDRU-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.9 experimentat Reusit

MILITARU GH LAVINIA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Reusit

MILITARU I COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 1.95 Fizica 3.1 experimentat Respins

MILITARU I GINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 6.25 Fizica 6.45 avansat Respins

MILITARU L. FLORIN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.05 Geografie 5.4 avansat Respins

MILITARU M ANA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6 Geografie 6.8 nivel mediu Reusit

MILITARU M IONUT DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 2.45 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Respins

MILITARU N SILVIA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.45 Informatica T1 intensiv Pascal 7.15 avansat Reusit

MILITARU N TEODORA SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba franceza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

MILITARU P. ANDREI-SORIN-STELIAN

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Matematica T1 7.95 Informatica T2 C/C++ 7.05 experimentat Reusit

MILITARU S FLORINA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 4.4 Informatica T2 Pascal 6.9 experimentat Respins

MILITARU T MARIAN CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.5 nivel mediu Respins

MILITARU V ANA-MARIA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.75 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.85 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

MILITARU V. DRAGOS-TEODOR

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

MILLA D GEORGIANA EUGENIA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU VLAHUTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.45 experimentat Respins

MILOAGA S LAURA ELENA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B1-A1--A2-A2 Matematica T2 3.85 Geografie 8.7 avansat Respins

MILOIU V VALERIA-BIANCA

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 avansat Reusit

MILOIU V. MIRCEA CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 8.1 Geografie 7.9 avansat Reusit

MILOS R. MARIUS-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.25 Fizica 2.6 avansat Respins

MILOSI G IONEL

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 2.5 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Respins

MINA C. LORENA-ELENA

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 6.4 experimentat Respins

MINA D NICOLAE

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba franceza B2-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MINA D RUXANDRA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

MINA ST IOAN-ANDREI

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Biologie vegetala si animala T1 6.65 experimentat Reusit

MINAC M. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 7.75 nivel mediu Respins

MINCA - TODIREANU M. VLAD

    LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BUCURESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.7 Geografie 9.2 experimentat Reusit

MINCA D. GEORGIANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

MINCA E.C. MARIA-RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.45 Fizica 6.45 nivel mediu Respins

MINCA I IOVITA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Istorie 5.6 Geografie 5 nivel mediu Respins

MINCA I. ANDREEA - MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Geografie 9.05 experimentat Reusit

MINCA M ALINA-MADALINA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza A2-B2-A2-B1-A2 Matematica T2 5.45 Geografie 9.7 experimentat Reusit

MINCA M DANIELA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Respins

MINCA V FLORENTINA-LAURA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 7.4 Geografie 5.2 nivel mediu N/p

MINCA V. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.05 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

MINCEA F ROBERT GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Fizica 3.7 avansat Respins

MINCINOIU V VIOREL MARIUS

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.05 Geografie 7.1 avansat Respins

MINCIOAGA I.R. CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.45 incepator Respins

MINCIU A.P. ALEXANDRA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

MINCIU I MARIAN-RAZVAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 8.55 avansat Reusit

MINCIU S FLORIN DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.45 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

MINCIU V. CATALINA DIANA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 7.65 avansat Reusit

MINCIUNESCU G.A OANA ELISABETA

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.15 nivel mediu Respins

MINCOF V GEORGE-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 3.75 Informatica T2 Pascal 5.95 experimentat Respins

MINCU A. ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Reusit

MINCU A. ANCA DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.15 Geografie 8.55 experimentat Reusit

MINCU C MARIANA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza Matematica T1 5.65 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

MINCU C STELUTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Reusit

MINCU C. BOGDAN-OVIDIU

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 avansat Respins

MINCU C. IRINA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

MINCU GH IONUT-PAUL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.45 experimentat Respins

MINCU I ANA MARIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.35 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

MINCU I EMILIA-MAGDALENA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

MINCU I MIHAI-LAURENTIU

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

MINCU I. ALEXANDRU IULIAN

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba italiana B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

MINCU M. ANDREI

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.7 Geografie 9 avansat Reusit

MINCU M. IONEL

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

MINCU M. TOMITA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.15 incepator Respins

MINCU S CLAUDIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.55 nivel mediu Respins

MINCULESCU A.D. ALEXANDRU-FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 7.7 Geografie 6.65 nivel mediu Reusit

MINCULESCU F CORINA EUGENIA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.95 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 7.5 experimentat Reusit

MINDRA M. RAZVAN-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Respins

MINDROC I MIHAELA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 incepator Respins

MINDROC M. MARIUS-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

MINDROIU C ELENA-MIRABELA

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Istorie 6.3 Geografie 7.25 avansat Reusit

MINDRU I.C. IUNIANA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba japoneza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 9.25 Geografie 8.8 experimentat Reusit

MINDRU P MIRELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 4.85 avansat Respins

MINDRUT C GEORGE-VIOREL

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat N/p

MINDRUTOIU F. GABRIEL-MARIUS

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 4.4 nivel mediu Respins

MINDU N. MARIANA-LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 7 Chimie organica T1 Nivel I 8.15 experimentat Reusit

MINEA F. CONSTANTIN-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

MINEA F.P DAN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-B2-B2-A2-B1 Matematica T2 2.25 Fizica 4.1 avansat Respins

MINEA G ALEXANDRA TEODORA

    LICEUL MARIN PREDA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.4 avansat Reusit

MINEA G. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 9.3 experimentat Reusit

MINEA I. ANGELA - NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 7.05 experimentat Reusit

MINEA I. FLORICA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.6 Limba franceza B2-A2-A2-A1-B1 Matematica T2 4.05 Geografie 9.05 nivel mediu Respins

MINEA M. FLORENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.8 nivel mediu Respins

MINEA N DANIEL-ERACLE

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.7 Geografie 8.45 nivel mediu Reusit

MINEA N MARIAN

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

MINEA P CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

MINEA P. GEORGETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TIMPURI NOI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A2--B2-A1-A2 Matematica T2 4.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.95 nivel mediu Respins

MINEA P.V RADU-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza Istorie 9.45 Filosofie 9.3 experimentat Reusit

MINEA T DAN GABRIEL

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

MINEATA T. ANDREEA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 4.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.7 Geografie 8.45 avansat Respins

MINESCU I. ROXANA-LIDIA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

MINESCU ST BIANCA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL EMANUEL Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 7.65 nivel mediu Reusit

MINGA L. VALERIA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 4.1 avansat Respins

MINGHIR M. ISABELLA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.6 avansat Reusit

MINICEANU M VLAD IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.05 Geografie 6.6 avansat Respins

MINTILIE I. MIHAI-CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Chimie organica T1 Nivel I 6 avansat Respins

MINTU D IONELA VERONICA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.3 Geografie 8.5 avansat Respins

MINTU G. FLORENTINA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B1-A2 Istorie 10 Geografie 9.35 avansat Reusit

MINTULEASA V. BOGDAN-ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Respins

MINTULESCU S ILINCA

    COMPLEXUL EDUCATIONAL LAUDER REUT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Chimie organica T1 Nivel I 7.1 experimentat Reusit

MINZINA V PETRISOR RAZVAN

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 5.85 avansat Respins

MINZU EM. SILVIU-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

MINZU M.E VALENTIN DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.55 experimentat Respins

MIOC G GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 3.5 experimentat Respins

MIOC G RAZVAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Fizica 3.5 experimentat Respins

MIOVEANU I. CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.6 Limba engleza Matematica T1 3.5 Biologie vegetala si animala T1 7.55 avansat Respins

MIRCA V ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

MIRCEA D. GENIFER-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza Matematica T1 6.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

MIRCEA G. COSMIN-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza Matematica T1 5.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.5 experimentat Reusit

MIRCEA GH IOAN-MIHAIL

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.8 Biologie vegetala si animala T1 4.5 experimentat Respins

MIRCEA I. AUREL FLORIN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.75 Geografie 9.35 avansat Reusit

MIRCEA L ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 7.85 Geografie 9.35 avansat Reusit

MIRCEA M.C. MADALINA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

MIRCEA M.S. TUDOR IOAN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician poligraf
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 7.95 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Reusit

MIRCEA P. ELENA ALEXANDRA

    LICEUL MARIN PREDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 1.5 Fizica 3.25 avansat Respins

MIRCEA R MARIUS

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 6.75 experimentat Respins

MIRCEA S GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

MIRCEA S STEFAN-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 8.85 Fizica 8.55 experimentat Reusit

MIRCEA V. IONUT MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Fizica 6.7 avansat Respins

MIRCIOAGA C DIANA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Chimie organica T1 Nivel I 7.5 experimentat Reusit

MIRCIOAGA D. DAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.75 experimentat Respins

MIRCIOIU M. IOANA-ADELA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Sociologie 8.7 experimentat Reusit

MIRCIULESCU A.V. ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza Matematica T1 7.45 Fizica 6.5 experimentat Reusit

MIRCU GH MARIANA-MIRELA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-B2-A2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 6.05 nivel mediu Respins

MIREA A. EMILIA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.15 Geografie 6.35 avansat Reusit

MIREA C. DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 3.5 Limba franceza Matematica T2 5 Geografie 5.25 avansat Respins

MIREA C. NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.25 avansat Respins

MIREA C.C BOGDANA-LUCIA

    LICEUL WALDORF Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.05 experimentat Reusit

MIREA D ELENA-DANIELA

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 7.95 avansat Reusit

MIREA D.I. VLAD-ALEXANDRU

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 8.5 experimentat Respins

MIREA DM CATALIN-ANDREI

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6.75 avansat Respins

MIREA E ALEXANDRU-GABRIEL

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII DIMITRIE PACIUREA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza Matematica T2 1 Fizica 2.8 avansat Respins

MIREA G ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 4.6 experimentat Respins

MIREA I ANGELA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu N/p

MIREA I CLAUDIU

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza N/p Istorie 6.2 Geografie 8.1 N/p N/p

MIREA I ELENA-VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 nivel mediu Respins

MIREA I FLORENTINA-IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Respins

MIREA I MADALINA RODICA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Istorie 8.1 Geografie 9 nivel mediu Reusit

MIREA I MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 2.65 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

MIREA I. ANGELA-SILVIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Fizica 8 experimentat Reusit

MIREA L ALINA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.05 Geografie 8.2 experimentat Respins

MIREA L.C GEORGE-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.75 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

MIREA M LAURA OANA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Istorie 7.35 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

MIREA M. FLORENTINA-GEANINA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Economie 5.25 avansat Respins

MIREA M. RAZVAN-MARIUS

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 7.7 experimentat Reusit

MIREA N ADRIANA-CORNELIA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 4.1 Biologie vegetala si animala T1 6.25 avansat Respins

MIREA N FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

MIREA O ANDREEA-MARINA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 4.85 experimentat Respins

MIREA P CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 4.45 Fizica 5 experimentat Respins

MIREA RC ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B2 Istorie 8.65 Geografie 9.1 experimentat Reusit

MIREA S ANDREI - FLORIN

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza Matematica T1 6.9 Fizica 6.5 experimentat Reusit

MIREA S. VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 8.3 experimentat Reusit

MIREA SF CATALINA MIHAELA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL EMANUEL Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.65 Psihologie 5 avansat Respins

MIREA V MIRUNA - ANDREEA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza Istorie 7.25 Psihologie 8.1 experimentat Reusit

MIREA V. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.45 Fizica 9.2 experimentat Reusit

MIREA V. OLIVIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.7 Fizica 9 experimentat Reusit

MIREANU M IULIAN CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.15 Geografie 7.6 avansat Respins

MIRESCU D ALEXANDRU STEFAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.45 Geografie 9.1 experimentat Reusit

MIRESCU F.C. LUIZA-ROXANA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat N/p

MIRESCU S. ALINA

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

MIREUTA N ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B2-A2-B1-B1 Matematica T1 4.45 Informatica T2 Pascal 3.7 experimentat Respins

MIRICA B. LILIANA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T1 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 incepator Respins

MIRICA F ALINA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.85 Fizica 5.45 avansat Respins

MIRICA GH VALENTIN-STEFAN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 4.6 nivel mediu Respins

MIRICA I. GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

MIRICA M. GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Chimie organica T1 Nivel I 2.6 nivel mediu Respins

MIRICA M. MADALIN-ALEXANDRU

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba franceza A2--A1-B1-B1 Istorie 5.15 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

MIRICA N. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza Matematica T1 6 Informatica T2 C/C++ 7.75 experimentat Reusit

MIRICA V DRAGOS NOEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Respins

MIRICA V. NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

MIRICA V. PUIU-FLORENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

MIRICA V.M. MARIA-CLAUDIA

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Geografie 6 experimentat N/p

MIRICESCU I. CRISTINA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Istorie 5.9 Geografie 6.8 experimentat Respins

MIRION GH GABRIELA MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B1-A1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

MIRIUTA S CLAUDIA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.05 Geografie 8.9 nivel mediu Reusit

MIRIUTA S RAHELA MARIANA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL EMANUEL Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 6.2 avansat Reusit

MIRLENEANU F. MIRELA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.75 experimentat Reusit

MIRLOGEANU P IRINEL ROBERT ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 2.3 nivel mediu Respins

MIRODONI I MARIUS-DANIEL

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.85 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

MIROI I. GRIGORE

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica N/p avansat N/p

MIROI V.E. RALUCA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 6.25 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Reusit

MIROIU C ALINA-GEORGIANA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

MIROIU M. NINETA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.35 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Reusit

MIROIU V OANA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.65 Fizica 2.2 avansat Respins

MIRON C.G. MIHAIL

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.5 Geografie 9.65 nivel mediu Reusit

MIRON D IRINA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

MIRON G CATALIN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 8.35 experimentat Reusit

MIRON G CLAUDIA-DIANA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

MIRON G. GELU

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 5.85 Geografie 6.9 experimentat Respins

MIRON I. BIANCA FELICIA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST LOGOS Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.95 Psihologie 6.8 avansat Reusit

MIRON M.C ROBERT-COSTIN

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

MIRON MV CRISTINA ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 experimentat Reusit

MIRON N. STEFANEL-MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 3.5 avansat Respins

MIRON P TEODORA

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Fizica 8.6 experimentat Reusit

MIRON R CAMELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.5 Geografie 5.2 avansat Respins

MIRON S MIREL

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MIRON V. PETRONELA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T1 1.95 Biologie vegetala si animala T1 5.1 incepator Respins

MIRON-TARCAN P. PETRONELA

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

MIRSANU I DANIEL PETRUS

    LICEUL GEORGE CALINESCU Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 1.7 Limba franceza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

MIRU A RAZVAN- DOMINIC

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 4.4 experimentat Respins

MIRZA A SANDU-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.4 avansat Respins

MIRZA D.C. BENIAMIN

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST LOGOS Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 9.35 experimentat Reusit

MISCHIE GH. MADALINA ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.95 Geografie 7.4 avansat Respins

MISCOCI D. ANDREA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Fizica 7.45 avansat N/p

MISCOCI D. IULIANA MARIANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 8 experimentat Reusit

MISCOCI R.C. MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-A2-A2-A2 Matematica T1 3.75 Chimie organica T1 Nivel I 8.2 avansat Respins

MISCU A. BOGDAN-RAZVAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana 1 Limba engleza Matematica T2 5.6 Fizica N/p avansat N/p

MISTODIE P. OANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Respins

MISU C. ANDREI-LAURENTIU

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

MISU D. IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TIMPURI NOI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.5 Limba engleza Matematica T2 5.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.05 nivel mediu Respins

MIT I IRINA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.6 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

MIT I.F. IONUT-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

MITA GH. FLORENTINA LILIANA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.85 Geografie 8.55 avansat Reusit

MITA N GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 avansat Respins

MITA R OANA -MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 4 Chimie anorganica T2 Nivel II 3.3 incepator Respins

MITACHE I MARIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 5 avansat Respins

MITACHE V. ALIN IONUT

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.3 Geografie 9.3 avansat Reusit

MITACHESCU L.A. VLAD CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.4 experimentat Respins

MITE GH. OANA - SORINA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Fizica 6 experimentat Reusit

MITEA V EMANUELA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 6.5 avansat Reusit

MITEL S OVIDIU - CIPRIAN

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 8.65 experimentat Reusit

MITICA M.D. GABRIEL-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.8 Informatica T2 C/C++ 5.6 experimentat Reusit

MITICA R SORINA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba italiana B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

MITITELU A. ADRIANA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.65 avansat Respins

MITITELU E DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 4.15 experimentat Respins

MITITELU I DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

MITITELU M MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MITITELU N. SANDY-CATALIN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Reusit

MITITELU N.C. NICOLAE-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba germana moderna B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.4 Informatica T2 C/C++ 8.3 experimentat Reusit

MITIU L. ANA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

MITOC I. PAUL IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.1 Chimie organica T1 Nivel I 3.1 avansat Respins

MITOI M COSMIN GEORGE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.3 Biologie vegetala si animala T1 3.85 avansat Respins

MITRACHE A CORNEL STEFAN

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 7.65 avansat Reusit

MITRACHE C FLORINEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.2 Fizica 3.3 nivel mediu Respins

MITRACHE S MIHAELA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-B2-A2-B1-B1 Matematica T1 1.05 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MITRACHE T. ELENA

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 7.95 Geografie 7.85 nivel mediu Respins

MITRACHE V ANA-MARIA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 8.05 Limba engleza Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.5 avansat Reusit

MITRACHE V. CORNEL NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.15 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 7.8 avansat Respins

MITRAN A. LOREDANA-OLIMPIA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 2.35 nivel mediu Respins

MITRAN AL FLAVIUS - COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Chimie organica T1 Nivel II 5.35 experimentat Respins

MITRAN C ELENA CORNELIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.45 Chimie organica T1 Nivel I 7.65 experimentat Reusit

MITRAN C SORIN-ALEXANDRU

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.45 Geografie 9.3 experimentat Reusit

MITRAN G COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Respins

MITRAN O. ANDREEA BEATRICE

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 9.35 experimentat Reusit

MITRAN V FLORIN-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.25 Fizica 5 experimentat Respins

MITRAN V.M. IOANA STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

MITRANA N. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.6 Fizica 9.2 experimentat Reusit

MITRANCA V ROXANA ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.4 Chimie organica T1 Nivel I 2 avansat Respins

MITREA C CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

MITREA C FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Respins

MITREA C MIRELA-SORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 4.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.1 avansat Respins

MITREA C. RAZVAN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.15 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

MITREA I VALERIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba franceza A2--B2-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.55 nivel mediu Respins

MITREA M ALINA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1.95 Fizica 7.4 avansat Respins

MITREA M MIRON-TUDOR

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Biologie vegetala si animala T1 9.95 experimentat Reusit

MITREA S. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

MITREA V. MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 8 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

MITRESCU S.V ALICE DANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.15 nivel mediu Respins

MITRICA C.D BOGDAN-CRISTIAN

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.55 experimentat Reusit

MITRITA D CRISTINA STEFANIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu N/p

MITROFAN C. RALUCA ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

MITROFAN E. ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3 Fizica 6.9 nivel mediu Respins

MITROFAN N IULIA-OLIMPIA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 8.85 avansat Reusit

MITROI A MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

MITROI D. ANDREEA-ALEXANDRA

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.7 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

MITROI D. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MITROI G. ANA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Matematica T1 8.5 Chimie organica T1 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

MITROI I MARIAN IULIAN

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

MITROI I. IULIANA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

MITROI I. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.8 avansat Respins

MITROI M. ADRIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.6 incepator Respins

MITROI M. ALEXANDRA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 avansat Respins

MITROI M. ALEXANDRA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Economie 9.1 experimentat Reusit

MITROI P ALIN BOGDAN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 8.35 experimentat Reusit

MITROI R. CEZARA - SUZANA - MONA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MITROI V VLAD-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba germana moderna B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Informatica T2 C/C++ 7.3 experimentat Reusit

MITROIU M ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 7.8 experimentat Reusit

MITRU GH. VALENTIN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

MITRU I. STEFANIA-MARIA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.35 nivel mediu Respins

MITU D. OLGUTA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

MITU F.GH. RALUCA ANDREEA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.6 Geografie 7.8 avansat Reusit

MITU GH CRISTIAN STEFAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.75 avansat Respins

MITU I. COSMIN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

MITU M. ANAMARIA-ANISIA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Informatica T2 C/C++ 5.65 experimentat Reusit

MITU M. TEODORA-CORINA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.05 experimentat Reusit

MITU N LUCIA - NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MITU RATIU I FLORIN

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Geografie 7.05 incepator Respins

MITU S.M. ALEXANDRA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Fizica 9.4 experimentat Reusit

MITU V. ADRIAN-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.7 nivel mediu Respins

MITULESCU G. DARIUS

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 4.9 Fizica 5.95 experimentat Respins

MIU A. DANIEL

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie 2.9 nivel mediu Respins

MIU A. IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.7 Chimie organica T1 Nivel I 4.6 avansat Respins

MIU C RODICA-MARINA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.3 avansat Respins

MIU D DANA MARIA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.6 Informatica T2 C/C++ 4 experimentat Respins

MIU D. ANDREI-NICOLAE

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

MIU DRAGOMIR M ALINA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.05 nivel mediu Respins

MIU F. NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba franceza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.05 Chimie organica T1 Nivel II 5.9 avansat Respins

MIU G CONSTANTIN

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.65 Geografie 7.95 experimentat Respins

MIU G GEORGE-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MIU G IRINA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

MIU G MADALINA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Informatica T2 C/C++ 8.75 experimentat Reusit

MIU G. RALUCA-GEANINA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Psihologie 8.9 experimentat Reusit

MIU I ANDREI

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU VLAHUTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 9.5 experimentat Reusit

MIU I DENIS-LOREDANA

    LICEUL DE MUZICA GEORGE ENESCU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 4.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 8.05 avansat Respins

MIU I IOANA - TATIANA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.65 Economie 7.8 experimentat Reusit

MIU I. ALEXANDRU-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Reusit

MIU M CRISTIAN-LOUIS

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 7.95 experimentat Reusit

MIU M DANIEL

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.05 Geografie 8.85 experimentat Reusit

MIU M DUMITRU OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana 3.1 Limba engleza Matematica T2 5.2 Fizica 6.3 avansat Respins

MIU M.V. CONSTANTIN-CATALIN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.9 Informatica T2 C/C++ 7.4 experimentat Respins

MIU N. ALEXANDRA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 8.5 experimentat Reusit

MIU N. ALEXANDRA-VERONICA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 8.9 Biologie vegetala si animala T1 9.5 avansat Reusit

MIU P ELENA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 6.7 Geografie 8.35 avansat Respins

MIU P. CRISTIAN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.8 Fizica 1.8 nivel mediu Respins

MIU V AUREL BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 2.55 nivel mediu Respins

MIU V. OVIDIU-MIHAI

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.15 Limba engleza Matematica T2 2 Fizica 1.75 nivel mediu Respins

MIULESCU C MIHAI-ADRIAN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.65 Fizica 5.6 nivel mediu Reusit

MIULESCU F. MIRUNA-LUANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza Istorie 9.3 Psihologie 9.6 experimentat Reusit

MIULESCU F. MUGUREL

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba italiana B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Biologie vegetala si animala T1 6.25 experimentat Reusit

MIULESCU M THEODORA-IONELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

MIULESCU V VALENTIN-CATALIN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.6 experimentat Respins

MIZILEANU A.V. MADALINA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 8.8 experimentat Reusit

MIZILEANU I. LIVIA LARISA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Psihologie 6.2 avansat Reusit

MLADIN I FLORENTINA IONELA

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2.35 nivel mediu Respins

MLADIN IL ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

MLADIN P VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.45 Fizica 4.4 avansat Respins

MLADINESCU F MARIA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T1 2.65 Biologie vegetala si animala T1 9.1 avansat Respins

MLADINOVICI M DANA MARIA CRAITA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.45 Sociologie 9 experimentat Reusit

MLADINOVICI M MADALIN THEODOR

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.8 Geografie 7.5 experimentat Reusit

MLISA S ALEXANDRU-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Fizica 3.95 avansat Respins

MNOHOGHITINI V ROXANA-MARIANA

    COLEGIUL PREUNIVERSITAR DR. I.C. CANTACUZINO Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.6 Geografie 7.15 nivel mediu Reusit

MOACA P GEORGIANA MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

MOACA P. CRISTINA-IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Chimie organica T1 Nivel I 1.7 nivel mediu Respins

MOACA V. IULIANA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Geografie 6 nivel mediu Respins

MOANGHEN I. MIHAI

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 incepator N/p

MOCANASU M CORNELIA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 2.35 nivel mediu Respins

MOCANU - STATE V. MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

MOCANU A. LAURENTIU- ROBERT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Fizica 6.35 experimentat Respins

MOCANU C ALEXANDRA-ADRIANA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 9.1 nivel mediu Reusit

MOCANU C MARIA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.6 Geografie 7.7 experimentat Reusit

MOCANU C TRAIAN-MARIUS

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana 5.1 Limba franceza Istorie 4.4 Geografie 6.2 avansat Respins

MOCANU C. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Fizica 8.2 experimentat Reusit

MOCANU D CONSTANTIN-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.25 Geografie 6.5 experimentat Reusit

MOCANU D IONUT

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.6 Geografie 6.3 incepator Respins

MOCANU D. CORNELIA - IOANA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Fizica 9 experimentat Reusit

MOCANU D.H CRISTIAN SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 8.55 experimentat Reusit

MOCANU DTRU. MARIAN GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 8.25 experimentat Reusit

MOCANU F. GABRIELA-FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Respins

MOCANU G. ANDREEA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Respins

MOCANU G. MADALINA-CLAUDIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

MOCANU G.H. MADALIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.3 Geografie 8.55 experimentat Respins

MOCANU G.V ANDREEA-IOANA

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 7.75 experimentat Reusit

MOCANU GH VICTORITA-FLORICA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 5.75 Geografie 5.15 avansat Respins

MOCANU I DANIEL-IONUT

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 7 experimentat Reusit

MOCANU I. ALIN-FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

MOCANU I. ALINA-PETRUTA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 7.9 nivel mediu Respins

MOCANU I. CRISTIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 2.4 Limba engleza Matematica T2 5.8 Fizica 2.2 avansat Respins

MOCANU I. MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

MOCANU I. ROBERT CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC HYPERION Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.45 Geografie 8.3 nivel mediu Respins

MOCANU J ANDREEA LOREDANA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 9.15 experimentat Reusit

MOCANU L. CARMEN-ANTONIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Chimie organica T1 Nivel I 9.9 experimentat Reusit

MOCANU M IONUT VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Istorie 4 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

MOCANU M. CRISTINA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Reusit

MOCANU M. GABRIEL ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

MOCANU M. NICUSOR DANIEL

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

MOCANU N ELENA MIHAELA

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

MOCANU N ION

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 4.3 incepator Respins

MOCANU N MIHNEA GEORGIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Fizica 5 experimentat Respins

MOCANU P. DIANA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.45 experimentat Reusit

MOCANU P. TUDORITA

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 5.75 Geografie 8.3 nivel mediu Respins

MOCANU R. DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 6.2 avansat Reusit

MOCANU RA VLAD-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Matematica T1 6.65 Fizica 7.05 experimentat Reusit

MOCANU S CRISTIAN-MIRCEA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.55 Geografie 7.5 avansat Respins

MOCANU S DELIA IOANA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 9.1 avansat Respins

MOCANU S SILVIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 7.45 avansat Respins

MOCANU S. IOANA IULIA

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Sociologie 9.1 experimentat Reusit

MOCANU ST MIHAELA - DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Chimie anorganica T2 Nivel II 2 nivel mediu Respins

MOCANU T. MIHAI

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 8.7 Fizica 9.7 experimentat Reusit

MOCANU V ALEXANDRU

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 7.1 experimentat Reusit

MOCANU V ALINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

MOCANU V MIHAI-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 6.75 experimentat Reusit

MOCANU V ROBERTO COSMIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 6.9 experimentat Respins

MOCANU V. ANCA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 7.7 experimentat Reusit

MOCIOC C SORIN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Fizica 5.3 incepator Respins

MOCIOIU I. LIGIA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Geografie 7.95 experimentat Reusit

MOCOFAN FL. GEORGIANA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 9.55 avansat Reusit

MOCOFAN I CONSTANTIN DANIEL

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 9.5 experimentat Reusit

MOCOFANESCU C.T. CRISTIAN

    COLEGIUL GERMAN GOETHE Filologie Limba si literatura germana experimentat 9.55 limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza Istorie 9.65 Geografie 8.55 experimentat Reusit

MOCOFANU F.A OANA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.7 Fizica 2.55 avansat Respins

MODAN C HORIA-FLORIN

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

MODERATU M. LILIANA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

MODIGA D. ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

MODOIANU A. GEORGE MARIUS

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza N/p Matematica T2 5.75 Geografie 9 avansat N/p

MODREANU C MIHAELA-ALEXANDRA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 9.15 avansat Reusit

MODREANU N ALEXANDRU DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.2 avansat Respins

MODROI S. IONELA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 9.8 experimentat Reusit

MOGA D MARIANA-ROXANA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-A1-A1-B1-B1 Istorie 8 Geografie 6.55 experimentat Reusit

MOGA D.I. OANA - RUXANDRA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

MOGA E. CATALIN-MIHAI

    COLEGIUL ROMANO-CATOLIC SFANTUL IOSIF Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 7.05 experimentat Reusit

MOGA I. IRINA MARIA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

MOGILDEA M SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 8.75 experimentat Reusit

MOGOLICU C GABRIEL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.65 Geografie 6 nivel mediu Respins

MOGOS C CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B1 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 5 avansat N/p

MOGOS C. MARIA-CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.65 Chimie organica T1 Nivel I 9.85 experimentat Respins

MOGOS I. CATALIN-MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Fizica 2.5 avansat Respins

MOGOS I. MIHAELA-ROXANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.95 Chimie organica T1 Nivel I 3.3 experimentat Respins

MOGOS M.C ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

MOGOS V ANA-MARIA

    LICEUL MARIN PREDA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Istorie 7.95 Geografie 8.75 nivel mediu Reusit

MOGOSAN S CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 7.35 nivel mediu Respins

MOGOSAN S SIMONA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.95 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

MOGOSANU D SALOMEEA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 6.75 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MOGOSANU D. REBEICA

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

MOGOSEANU M MADALINA-NINA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.8 Geografie 7.4 experimentat Reusit

MOGOSEANU M. CARMEN-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

MOHAMED-MOUSSA I MARCELA-SIMONA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 9.2 nivel mediu Reusit

MOINESCU L MIHAELA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.95 Geografie 8.65 avansat Reusit

MOIS I CORNEL CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

MOISA D ANA MARIA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 4.7 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Respins

MOISA R LUCIANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

MOISE A. GHEORGHITA

    CENTRUL SCOLAR NR. 3 Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A2--B1-B1 Matematica T2 7.35 Fizica 6.1 avansat Reusit

MOISE B. IULIANA-OANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.15 Geografie 9.35 experimentat Reusit

MOISE C DIANA-VALENTINA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba spaniola B1-B1-A1-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 7.5 avansat Reusit

MOISE C. ADRIAN

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

MOISE C. IONUT-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

MOISE D FLAVIUS ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

MOISE D LIVIU COSMIN

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Geografie 9.2 experimentat Reusit

MOISE D PAUL-ALIN

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.4 Geografie 3.75 avansat Respins

MOISE D. ALIN-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B1--B1-A2-B1 Matematica T1 1.25 Biologie vegetala si animala T1 5.6 incepator Respins

MOISE D. GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

MOISE E.C ALIN CLAUDIU

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.2 experimentat Respins

MOISE F BOGDAN - MIHAI

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Economie 6.6 experimentat Reusit

MOISE G IULIAN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 3.5 incepator Respins

MOISE G. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza Matematica T1 7.2 Fizica 6.75 experimentat Reusit

MOISE G. MARILENA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

MOISE G.A. GEORGE CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MOISE GH STEFAN ROBERT

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 2.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 nivel mediu Respins

MOISE I GABRIELA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.7 Geografie 6.2 avansat Respins

MOISE I IOANA NICOLETA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.75 nivel mediu Respins

MOISE I. ANDREEA-EMANUELA

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.2 Fizica 7.3 experimentat Reusit

MOISE I. ELENA SONIA

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 7.15 Chimie organica T1 Nivel I 9.3 experimentat Reusit

MOISE I. VALY

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.25 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

MOISE IE NICOLETA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.55 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

MOISE J. DIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Respins

MOISE M ANDREEA ALEXANDRA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.95 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

MOISE M LAURA CRISTIANA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Reusit

MOISE M MADALINA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.05 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

MOISE M MADALINA ELENA CORNELIA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.2 Economie 5.3 experimentat Respins

MOISE M MADALINA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 9.05 experimentat Reusit

MOISE M PAUL-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

MOISE M. CATALIN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

MOISE N VALENTIN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.85 Geografie 8.85 nivel mediu Respins

MOISE N. FLAVIU-LAURENTIU

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

MOISE NECULA M DANUT

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

MOISE P IOANINA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.9 Sociologie 7.6 avansat Reusit

MOISE P MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

MOISE R. ANDREI MIHAI

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.55 Economie 8.3 avansat Reusit

MOISE S MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

MOISE T MIHAI-ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

MOISE V ALEXANDRA-ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.35 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.4 nivel mediu Respins

MOISE V ANA-MARIA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 6.2 avansat Respins

MOISE V. ADRIAN

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 4.1 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Respins

MOISE V. CRISTINA NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Geografie 8.6 experimentat Reusit

MOISE V. MUGUREL-DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza A2--A2-B2-B2 Matematica T2 3.55 Chimie organica T1 Nivel I 2.95 avansat Respins

MOISE-PUTANU N. CRISTIAN

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza A1--B1-B1-B1 Istorie 6 Psihologie 3.8 avansat Respins

MOISESCU C ADRIAN

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 4.3 Informatica T2 C/C++ 6.7 avansat Respins

MOISESCU GH CRISTINA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.65 Geografie 6.85 nivel mediu Reusit

MOISESCU L. RALUCA - MINELA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Geografie 8.2 avansat Reusit

MOISESCU V.S. CRISTINA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

MOISUC A. CORINA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

MOLAN G. MIHAI MAXIMILIAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Geografie 6.55 avansat Respins

MOLDOVAN A MIOARA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.7 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

MOLDOVAN A. ALIN-CIPRIAN

    LICEUL PHOENIX Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

MOLDOVAN D.D. ANCA

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba franceza Matematica T1 8.7 Chimie organica T1 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

MOLDOVAN DA ALEXANDRU MIHAI

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.1 avansat Reusit

MOLDOVAN F. MARINA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.4 Geografie 8.65 experimentat Reusit

MOLDOVAN I. FLORENTINA-RODICA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 2.7 avansat Respins

MOLDOVAN O. ANDREEA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

MOLDOVAN V GEORGIANA FLAVIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

MOLDOVAN V. BIANCA-IULIA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 5.6 Sociologie 8.2 avansat Reusit

MOLDOVANU G ALEXANDRU ALIN

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.6 Geografie 7.25 nivel mediu Reusit

MOLDOVANU N CARMEN

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 incepator Respins

MOLDOVEANU C. CRISTINA-VIOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.05 Geografie 7 experimentat Respins

MOLDOVEANU C. STELUTA-LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 experimentat Reusit

MOLDOVEANU C.M. IOAN-VLAD

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.15 Geografie 9.1 avansat Reusit

MOLDOVEANU D.O. IRINA-ADNANA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza Istorie 9.5 Psihologie 9.5 experimentat Reusit

MOLDOVEANU E ADRIAN

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Geografie 8.55 experimentat Reusit

MOLDOVEANU F BOGDAN-MARIAN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

MOLDOVEANU G IOANA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 nivel mediu Respins

MOLDOVEANU G. DIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

MOLDOVEANU G. INGRID-ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 8.6 experimentat Reusit

MOLDOVEANU GH. VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 6.5 Chimie organica T1 Nivel I 5 nivel mediu Respins

MOLDOVEANU I ANDREEA-MONICA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

MOLDOVEANU I RAMONA FLORENTINA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.15 Economie 9.5 experimentat Reusit

MOLDOVEANU M BIANCA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MOLDOVEANU M MIRUNA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

MOLDOVEANU M.N. ELISABETA-ELENA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 4.45 experimentat Respins

MOLDOVEANU N. DUMITRU

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.4 Geografie 8.6 avansat Reusit

MOLDOVEANU N. IONUT - ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.65 Fizica 5.55 nivel mediu N/p

MOLDOVEANU P. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

MOLDOVEANU R. FLORENTINA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.95 Informatica T2 C/C++ 5.95 experimentat Respins

MOLDOVEANU V. ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.35 Fizica N/p incepator N/p

MOLDOVEANU V. CATALINA

    LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BUCURESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.75 Geografie 7.75 experimentat Reusit

MOLDOVEANU V. VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.55 Biologie vegetala si animala T1 6.85 experimentat Respins

MOLDOVEANU VD MATEI

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Fizica 7.95 experimentat Reusit

MOLEA I CRISTIAN-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 2.1 Fizica 3.45 nivel mediu Respins

MOLES AL.M. ANDRA ANCA

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Informatica T2 C/C++ 7.05 experimentat Reusit

MOLFA C ANDREI CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Fizica 1.9 avansat Respins

MOLNAR M. ELISABETA - CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.85 Geografie 7.5 avansat Respins

MOLOCA G ANDREI TIBERIU

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

MOLOCEA F CRISTIAN RADU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

MOLOCIA GHE ADRIAN-COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 1.8 Fizica 4.4 nivel mediu Respins

MOLODAU M ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 avansat Respins

MOLOIU M GEORGE-CATALIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8.5 experimentat Reusit

MOLOIU N ANA - MARIA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza Istorie 8.85 Geografie 9.7 experimentat Reusit

MOLOSEAG E. ANA MARIA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL EMANUEL Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Istorie 5.35 Psihologie 3 nivel mediu Respins

MONCEA GH. GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Fizica 9.5 experimentat Reusit

MONDOC L PAUL-DANIEL

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 experimentat Respins

MONEA C.C. IUSTINIAN-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 3.1 Informatica T2 C/C++ 6.8 experimentat Respins

MONEA S. FLORIN LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

MORAN A. NADIN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.45 Fizica 2.9 avansat Respins

MORAR E. CONSTANTIN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

MORAR E. TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.95 experimentat Reusit

MORAR P.V CIPRIAN-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Reusit

MORARIU I MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician aviatie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.05 Chimie organica T1 Nivel I 3.7 nivel mediu Respins

MORARIU I. ANGELICA-MIRELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 5 incepator Respins

MORARIU P. DENISA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza Matematica T1 7.5 Informatica T2 C/C++ 5.15 experimentat Reusit

MORARU A ANDREEA-STANCA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 6.7 experimentat Reusit

MORARU A. DIANA-MIHAELA

    CENTRUL SCOLAR REGINA ELISABETA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 6.45 nivel mediu Reusit

MORARU C ANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.85 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

MORARU D. LIVIU-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

MORARU E VEACESLAV

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Fizica 3.3 experimentat Respins

MORARU E. ALINA MARINA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 4.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.6 Geografie 9.5 avansat Respins

MORARU F.L. HORATIU-VLAD

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 4.55 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

MORARU G MADALINA-GABRIELA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 7.1 experimentat Reusit

MORARU GH. GEORGIANA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

MORARU I PATRICK-EUGEN

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 4.5 avansat Respins

MORARU I. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 9.25 experimentat Reusit

MORARU M CONSTANTINA-COCA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.15 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

MORARU M. CRISTINA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba spaniola Matematica T1 9.45 Fizica 10 experimentat Reusit

MORARU M. IONUT

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.45 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Respins

MORARU S VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.2 experimentat Reusit

MORARU ST. GEORGIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Chimie organica T1 Nivel I 3.15 avansat Respins

MORARU T. GEORGIANA-AURELIA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba spaniola B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 7.9 Sociologie 7.7 experimentat Reusit

MORARU V AURA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 2.85 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

MORARU V COSMIN CEZAR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

MORARU V. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

MORARU-ALEXA I ANA-MARIA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba spaniola B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 9.4 avansat Reusit

MORCOASA D MADALINA EMILIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.35 Chimie organica T1 Nivel I 7.05 avansat Reusit

MOREA M. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 9.45 Chimie organica T1 Nivel I 9.55 experimentat Reusit

MOREANU V EDUARD - CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

MOREGA S ANA-GABRIELA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.85 Geografie 9.2 nivel mediu Reusit

MORI-BARIGAZZI C LUCA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba italiana B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.9 experimentat Reusit

MORLOVA V. EMIL-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 4.4 experimentat Respins

MORMAN B.A DRAGOS-ALEXANDRU

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 7.7 experimentat Reusit

MOROCA C. MARGARETA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

MOROCAN C. OANA-RUXANDRA

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 4.45 nivel mediu Respins

MOROCAN I STELA IRINA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.25 Fizica N/p nivel mediu N/p

MOROGAN GH DANIEL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.95 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

MOROGAN GH FLORIN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.8 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

MOROGAN GH MIHAELA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Reusit

MOROIANU F CRISTIAN-FLORIN

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv Pascal 7.75 avansat Reusit

MOROIANU GH MIHAITA CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.05 Geografie 7.6 avansat Respins

MOROIANU M.S. GABRIEL MIRCEA MARIN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

MOROIANU S. IOANA-MONICA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

MOROSAN C. FLORENTINA - VICTORIA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba spaniola Istorie 9.4 Geografie 8.85 avansat Reusit

MOROSAN G. ALBERT

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.8 experimentat Reusit

MOROSAN L ANDREI-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 8.2 experimentat Reusit

MOROSANU E. ELENA-CATALINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.25 Geografie 9.55 experimentat Reusit

MOROSANU V MARIA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 3.45 nivel mediu Respins

MOROSANU V. ELENA ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.5 experimentat Reusit

MOROSANU V. VALENTINA IULIANA

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 9.75 experimentat Reusit

MOROSANU V.F. MATEI

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Chimie organica T1 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

MOROTI CONSTANTINESCU D.A. ALEXANDRA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza Matematica T1 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

MOSCU E. ADRIAN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T1 1.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.25 incepator Respins

MOSESCU G.D. ALEXANDRA-OANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T1 9.25 Fizica 9.6 experimentat Reusit

MOSOIU C DANIEL-CONSTANTIN-EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7 Geografie 8.4 experimentat Reusit

MOSOIU G GINA-CRISTIANA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 9.05 Geografie 9.2 experimentat Reusit

MOSOIU V CRISTIAN GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Informatica T2 C/C++ 5.1 experimentat Respins

MOSTEANU P MARIA-LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

MOSU A. ELENA-ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba germana moderna B1-A2-B2-B2-B1 Istorie 7.8 Geografie 6.5 experimentat Reusit

MOSU N.I. TOMA-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.2 Fizica 4.25 experimentat Respins

MOSU V. ROXANA-IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

MOT GH. FLORIAN-ALIN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

MOT M. CRISTINA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

MOTA D. MARIUS-ALIN

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza Matematica T1 8.35 Informatica T2 C/C++ 8.85 experimentat Reusit

MOTAESCU N. ANA - GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 7.45 experimentat Reusit

MOTAS E. RADU

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba franceza B1---A2-A1 Istorie 7.5 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

MOTEA N.S. MADALINA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.8 Geografie 8.5 experimentat Reusit

MOTEA V. ANDREEA-ROZALINDA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Chimie organica T1 Nivel II 9.7 experimentat Reusit

MOTILICA V. BOGDAN

    CENTRUL SCOLAR REGINA ELISABETA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 4.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 nivel mediu Respins

MOTOC AL. PAUL-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

MOTOC G. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.1 experimentat Reusit

MOTOC I NICOLETA

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.55 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.45 Geografie 8.35 avansat Respins

MOTOC J. DANIEL-IONUT

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.75 avansat Respins

MOTOC ST ALEXANDRU

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T1 1.05 Biologie vegetala si animala T1 4.35 avansat Respins

MOTOFEANU I ALEXANDRU CATALIN

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

MOTOFEI G. ANDRA-RODICA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 4.5 Biologie vegetala si animala T1 6.15 experimentat Respins

MOTOI D.A CRISTINA-ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 6.75 avansat Reusit

MOTOI MD EDUARD

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza Matematica T1 5.35 Informatica T1 intensiv Pascal 6.25 experimentat Respins

MOTOIANU-MATACHE G. GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

MOTORGA N. NICOLAE SINEL

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

MOTOROI C. ALEXANDRU CRISTIAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.7 Geografie 8.6 incepator Reusit

MOTOTOLEA I. ANISOARA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.55 Geografie 9.35 nivel mediu Reusit

MOTOTOLEA N IOANA - IOLANDA

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 6.95 experimentat Respins

MOTRUNU I. DAN-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

MOUHAMED A.A. AMINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Fizica 8.9 avansat Reusit

MOVILA G VASILE-CLAUDIU

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 5.15 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

MOVILA N. CATALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba franceza A2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 3.95 Fizica 6.55 nivel mediu Respins

MOVILA V BOGDAN

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Biologie vegetala si animala T1 8.95 experimentat Reusit

MOZACEANU C. NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 3.3 Limba engleza Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 incepator Respins

MOZACEANU LAFINEUR M TUDOR

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MOZACU AL. COSTEL CIPRIAN

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 8.55 experimentat Reusit

MOZACU C LILIANA-FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 experimentat Respins

MOZES E. GLORIA- CAROLINA

    COLEGIUL GERMAN GOETHE Matematica-Informatica Limba si literatura germana avansat 9.05 limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Fizica 6.7 nivel mediu Reusit

MOZIR E. IONUT-DRAGOS

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.45 Limba engleza A2--B2-A2-A2 Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.85 Respins

MSUKNISHVILI D. ARCHIL

    COLEGIUL GERMAN GOETHE Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Fizica 6.05 avansat Reusit

MUCA C CATALIN-IONUT

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 4 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.1 experimentat Respins

MUCEANU S. CONSTANTIN

    COLEGIUL GERMAN GOETHE Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 9.55 limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Fizica 7.2 experimentat Reusit

MUCENICA I. EUGEN-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

MUCLEA I NELU-MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

MUCLEA I. RODICA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

MUGEA M. ADELA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Reusit

MUHAREM N VALERICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.45 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

MUHLBACHER W. LOUISE

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Fizica 5.75 experimentat Reusit

MUICA C. ADRIANA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Economie 8.5 experimentat Reusit

MULLER I. PETRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 4.4 incepator Respins

MULTESCU R GEORGE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.65 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

MULTESCU R TUDOREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 7.1 Geografie 5.55 avansat Respins

MUNTEAN G. VALENTIN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

MUNTEAN P ROBERT CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 2.75 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Respins

MUNTEANU A. ANDREEA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 7.9 experimentat Reusit

MUNTEANU A. IONUT ANDREI

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.95 experimentat Respins

MUNTEANU A.S COSTIN RADU

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

MUNTEANU C ANDREI-ALEXANDRU

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 5 avansat Respins

MUNTEANU C IONUT DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.6 Informatica T2 C/C++ 5.25 experimentat Reusit

MUNTEANU C. DANIELA-CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

MUNTEANU C. ELVIRA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B1-A2-A2-A1-B1 Matematica T2 3.55 Geografie 8.45 nivel mediu Respins

MUNTEANU C. MIHAI

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 6 Fizica 7.2 experimentat Respins

MUNTEANU C.D. LAURA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.75 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

MUNTEANU C.V CRISTINA LILIANA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Respins

MUNTEANU CD SABINA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.05 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

MUNTEANU D CATALINA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba engleza B2--A2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

MUNTEANU F. DAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 8.05 Limba engleza Matematica T2 5.3 Geografie 6.35 nivel mediu Reusit

MUNTEANU F. DANIELA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 7.45 Biologie vegetala si animala T1 7.45 experimentat Reusit

MUNTEANU F. STEFAN CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 experimentat Respins

MUNTEANU G MONICA

    LICEUL ECONOMIC BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.8 Geografie 7.05 incepator Respins

MUNTEANU G. ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.9 experimentat Reusit

MUNTEANU G. RALUCA-ELENA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Istorie 5.45 Economie 4.7 experimentat Respins

MUNTEANU GH GEORGE ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Fizica 8.55 experimentat Reusit

MUNTEANU GH. OCTAVIAN IONUT

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 8.75 avansat Respins

MUNTEANU GH.D. ANDREI VICTOR

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Geografie 8.2 nivel mediu Respins

MUNTEANU I ALEXANDRU-AUREL

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 3.45 Geografie 4.05 avansat Respins

MUNTEANU I ANA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

MUNTEANU I MANUELA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 5.8 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

MUNTEANU I MARIA-LIANA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 8.65 avansat Reusit

MUNTEANU I ROBERT FLORIN SAM

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Respins

MUNTEANU I. MADALINA-STEFANIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 4.65 nivel mediu Respins

MUNTEANU I. MIHAI REMI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

MUNTEANU L ANDREEA-MARIA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 9.25 experimentat Reusit

MUNTEANU L ROBERT MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

MUNTEANU L.I. COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana 5.4 Limba engleza Matematica T2 7.85 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

MUNTEANU M. CORINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.85 Chimie organica T1 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

MUNTEANU M. DANIELA - CLAUDIA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.3 Geografie 7.9 avansat Respins

MUNTEANU M. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 1.9 avansat Respins

MUNTEANU M. VLAD-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Fizica 7.8 experimentat Reusit

MUNTEANU N MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

MUNTEANU N PAUL

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Fizica N/p nivel mediu N/p

MUNTEANU N PETRONELA CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.65 avansat Respins

MUNTEANU N. LIVIU

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Istorie 7.7 Geografie 8.4 experimentat Reusit

MUNTEANU P ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Fizica 2.55 experimentat Respins

MUNTEANU P. IULIA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.75 Geografie 9.5 experimentat Reusit

MUNTEANU R GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MUNTEANU T. GEORGE ADRIAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

MUNTEANU V ALINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 8.1 experimentat Reusit

MUNTEANU V IULIANA GIORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.75 Biologie vegetala si animala T1 6.65 experimentat Reusit

MUNTEANU V. ALEXANDRA - FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba spaniola B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 9.25 avansat Reusit

MUNTEANU V. OTILIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5.15 Fizica 4 nivel mediu Respins

MUNTEANU-ENE G. CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 8.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.7 experimentat Reusit

MUNTELE V. ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.15 Geografie 8.9 experimentat Reusit

MUNTIANU ST GABRIELA NONA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MURARIU A DAN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

MURARIU C. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba germana moderna A2-B1-B1-B2-B1 Matematica T1 6.85 Informatica T2 C/C++ 7.75 experimentat Reusit

MURARIU F LOREDANA-NICOLETA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 4.25 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

MURARIU M. ANTONIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Fizica 5.1 experimentat Reusit

MURARIU M. LEVI

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.25 Fizica 5.8 avansat Respins

MURARIU R ANDREI-MIHAITA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 7.8 experimentat Reusit

MURARU D. VALENTIN-EUGEN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.3 Limba engleza Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

MURARU G ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 8.85 experimentat Reusit

MURARU GH RADU

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.3 Geografie 8.2 nivel mediu N/p

MURARU M STELIANA IONELA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 7.05 experimentat Reusit

MURDAREA A. PAULA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 experimentat Reusit

MURESAN G.I. RALUCA MARIA

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Sociologie 10 nivel mediu Reusit

MURESAN N. EUGEN-PAUL

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

MURESAN O.I. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Matematica T1 6.4 Fizica 8.45 experimentat Reusit

MURESAN P. AMALIA-CRINA

    LICEUL PHOENIX Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

MURESAN V VLAD-CATALIN

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Reusit

MURESANU C IULIA - MADALINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 6.3 Geografie 7.25 avansat Reusit

MURESEANU I OANA ILEANA

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 nivel mediu Respins

MURGASANU V. MIHAITA

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.2 Geografie 8.75 avansat Respins

MURGEA M CLAUDIU VIOREL

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Respins

MURGEANU E VIOREL STEFAN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Respins

MURGEANU GHR DIANA THEODORA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza Istorie 9.4 Economie 9.65 experimentat Reusit

MURGESCU B.C. MONICA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza Matematica T1 7.3 Informatica T2 C/C++ 6.25 experimentat Reusit

MURGOCI C. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 7.9 Fizica 8.7 experimentat Reusit

MURGOCI N ELENA-AURELIA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba franceza B1--B2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

MURGU M DANIEL-ADRIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.75 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 5.9 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

MURGU M TUDOR-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.75 Fizica 4.2 nivel mediu Respins

MURGU N. CATALIN AUREL

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba franceza A1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Fizica 1.8 avansat Respins

MURGU V. CAMELIA - ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.55 Geografie 6.85 experimentat Respins

MURGU V. MARIANA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Reusit

MURGULET I ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

MURGULET M. NADIA-MARINELA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 8.7 nivel mediu Respins

MURTEZA GD LARISA-MARIA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MURTZKY H. MARIUS-GUNTER

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 1.65 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

MUSA A. ALEXANDRA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 8.7 experimentat Reusit

MUSA GH GABRIELA CRISTINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 4.45 Geografie 7.3 avansat Respins

MUSA I COSTIN-GEORGE

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.45 Fizica 6.5 avansat Respins

MUSA M DUMITRU

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 7 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

MUSAT A CONSTANTIN TRAIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.75 avansat Respins

MUSAT A IONUT MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.25 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Fizica 2.5 avansat Respins

MUSAT C ADRIANA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 3.85 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

MUSAT C DUMITRU

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.4 Limba franceza Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

MUSAT D. CORINA-ALICE

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

MUSAT D. IOANA-CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Economie 6.75 experimentat Reusit

MUSAT E ANDREI STELIAN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 8.15 experimentat Reusit

MUSAT E. ALEXANDRU-WILLIAM

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Fizica 6.2 experimentat Reusit

MUSAT G ILIE ANDREI

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 8.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

MUSAT G. CLAUDIU-MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

MUSAT GH ALEXANDRU-CRISTIAN

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T1 3.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.5 avansat Respins

MUSAT I ALEXANDRU VIRGIL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

MUSAT I ELENA LILIANA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

MUSAT I NICOLAE

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Respins

MUSAT I VIOREL

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Geografie 8.35 avansat Reusit

MUSAT I. IONICA DIANA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 7.55 experimentat Respins

MUSAT I. MIHAI-MADALIN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.35 Sociologie 7.95 avansat Reusit

MUSAT I. MIRELA-NICOLETA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Geografie 7.9 avansat Respins

MUSAT M ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

MUSAT M DIANA MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 3.75 Fizica 2.6 avansat Respins

MUSAT M. CRISTIAN MARIAN

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 8.55 Geografie 7.45 incepator Reusit

MUSAT M. MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

MUSAT V GEORGIAN - SORIN

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.5 avansat Respins

MUSAT V PAULA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

MUSAT V. VALERIU

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.9 avansat Reusit

MUSATA S. ALEXANDRU

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.8 Geografie 9.45 avansat Reusit

MUSATA S. TANASE VALENTIN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.3 Geografie 8.5 avansat Reusit

MUSATESCU RR BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.45 experimentat Reusit

MUSATESCU V. RALUCA

    COLEGIUL GERMAN GOETHE Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 9.8 limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza Matematica T1 8.9 Fizica 7.85 experimentat Reusit

MUSATOIU C. ALICE GABRIELA

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MUSATOIU L. FLORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Chimie organica T1 Nivel I Eliminat din examen avansat Eliminat din examen

MUSCA M FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

MUSCALITA V ELENA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba spaniola B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.05 Psihologie 8.1 experimentat Reusit

MUSCALIUC MM MILENA MIHAELA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Geografie 8.9 experimentat Reusit

MUSCALU M CATHERINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 8.05 Geografie 6.05 incepator Reusit

MUSCALU M VIOLETA-STEFANIA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 4.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Respins

MUSCALU ST CATALINA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2--B1-A1-A2 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

MUSCELEANU F. VIRGINIA-CORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Chimie organica T1 Nivel I 2.75 avansat Respins

MUSETESCU P. FLORIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

MUSOIU M. IRINA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.35 Geografie 9.05 experimentat Reusit

MUSTAFA I. MARIANA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

MUSTATA C. CLAUDIA

    CENTRUL SCOLAR REGINA ELISABETA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Reusit

MUSTATA GH OANA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII DIMITRIE PACIUREA Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel II 1 nivel mediu Respins

MUSTATA I ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 2.05 Informatica T2 Pascal 3.6 nivel mediu Respins

MUSTATA L ANDREEA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Reusit

MUSTATEA A CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MUSTATEA D GHEORGHITA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

MUSTATEA F IONELA- DANIELA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

MUSTATEA GH VALI-IULIANA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 2.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 5 avansat Respins

MUSTATEA I ADINA-ALINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.4 Geografie 5.25 nivel mediu Respins

MUSTATEA M ADRIAN-MUGUREL

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.5 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

MUSTEA C LAURA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

MUSTEA G ALEXANDRU-AUREL

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

MUSTEATA GH ELENA DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.55 avansat Respins

MUSTEATA I ELENA ANDRA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T1 2.65 Informatica T2 Pascal 3 nivel mediu Respins

MUSTECIOSU V DANIELA- ANDREEA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 4.5 Geografie 5.25 experimentat Respins

MUSTETIU B. IOANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.6 experimentat Reusit

MUSUROI G.R ANDREI-FLORIN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 6.2 experimentat Reusit

MUTA I. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza B2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.35 avansat Respins

MUTAI I. ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Geografie 7.65 experimentat Reusit

MUTI T. ILIE CLAUDIU

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Economie 7.6 experimentat Respins

MUTIS GH GEORGETA ALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

MUTRESCU D ANDREI

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 8.7 experimentat Reusit

MUTU A. ADINA GEORGETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TIMPURI NOI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 4.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.85 avansat Respins

MUTU R IONELA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 3.7 avansat Respins

MUZGOCI M ALINA GEORGIANA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 5.45 avansat Respins

MUZICA I NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.7 Fizica 6.6 avansat Reusit

NABOIU D. MARIANA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.4 Geografie 8.4 nivel mediu Respins

NACEV M.C. ALINA-OCTAVIA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 7.4 experimentat Reusit

NACHE GH LAURENTIU ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.9 Fizica 2.5 avansat Respins

NACHE V. MIRUNA

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.4 avansat Reusit

NACIOVICI I. ALEXANDRA MADALINA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.45 Geografie 9.35 nivel mediu Reusit

NACIU A BIANCA GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

NACIU GH. ANDREI

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 4.25 Fizica 3.9 avansat Respins

NACU F ALIN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.3 Fizica 6.6 avansat Respins

NACU--NEGOI C VIOLETA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

NADANE G ALEXANDRA STEFANIA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 4.4 Economie 7.1 experimentat Respins

NADOLU-GABRIAN D ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Geografie 5.15 avansat Respins

NAE A IOANID CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

NAE A. CATALINA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

NAE B ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

NAE C ANGELA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 5.75 nivel mediu Reusit

NAE C CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

NAE C. ADRIAN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel II 4.3 nivel mediu Respins

NAE C. GHEORGHE - MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

NAE C. SILVIA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 nivel mediu Respins

NAE C.D. FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

NAE D ALINA GEORGETA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 4.05 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Respins

NAE G IONUT FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 6.25 Fizica 3.3 avansat Respins

NAE GH. ANA MARIA ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 8.45 experimentat Reusit

NAE GH. GEORGE-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

NAE GH. MARIUS-EMANUEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

NAE I ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

NAE I GEORGIANA-MARGARETA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

NAE I OCTAVIAN IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.15 Fizica 2.3 nivel mediu Respins

NAE I. CRISTIANA-VASILICA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

NAE I. OANA-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza Matematica T2 5.25 Geografie 8.8 experimentat Reusit

NAE L GEORGIANA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

NAE M GICA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

NAE P. IULIANA-FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Geografie 9.15 avansat Reusit

NAE P. OANA ALINA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.35 Geografie 6.6 avansat Reusit

NAE P. SILVIA-FLORENTINA

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.7 Geografie 7.2 experimentat Reusit

NAE S CATALINA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 6.9 experimentat Reusit

NAE S SORIN

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

NAE S. IONUT CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

NAE S.D. ANDREEA-IONELIA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza Matematica T1 6.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

NAE T ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.7 experimentat Reusit

NAE V TEODORA-CATALINA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Psihologie 6.8 avansat Reusit

NAE V. IONUT-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza Istorie 9.5 Geografie 8.3 experimentat Reusit

NAFAREANU C CLAUDIA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.7 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.4 nivel mediu Reusit

NAGHEL NS IOANA-VALENTINA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba germana moderna B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.25 experimentat Reusit

NAGIT I. PAUL-GEORGE

    CENTRUL SCOLAR REGINA ELISABETA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Reusit

NAGY I.V. FRANCESCA-NORA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 6.65 avansat Reusit

NAIE C IONUT-MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-B1-A2-A1-A1 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

NAIE C. ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Economie 8.2 experimentat Reusit

NAIE N IONUT-GHEORGHE

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 1.05 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

NAITA S. DANIELA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.95 Fizica 1.6 avansat Respins

NALBARU A GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.2 Geografie 8.95 nivel mediu Reusit

NAN CTIN MONICA

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Geografie 6.9 avansat Respins

NAN G.A. ANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza Matematica T1 9.2 Fizica 9.45 experimentat Reusit

NAN G.I. MARILENA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba spaniola B1-A1-A1-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 5.6 nivel mediu Reusit

NAN I ELENA GABRIELA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.5 Geografie 8.25 incepator Reusit

NAN I. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Fizica N/p nivel mediu N/p

NAN M BOGDAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 8.7 experimentat Reusit

NAN N. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Respins

NAN R.F. ANDREI-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Biologie vegetala si animala T1 9.05 experimentat Reusit

NAN S ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 6.55 Fizica 3 nivel mediu Respins

NANASI L NANSY-DANIELA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 5.75 experimentat Reusit

NANAU G. CLAUDIA-REBECA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Chimie organica T1 Nivel II 8.15 experimentat Reusit

NANCIU D. ELENA-DIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 3.85 nivel mediu Respins

NANCU A CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

NANCU A MARIUS DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Reusit

NANCU GH. MIOARA ALINA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

NANCU M. SILVIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 8.5 avansat Respins

NANDREA A ALEXANDRU-CRISTIAN

    LICEUL GRECO-CATOLIC TIMOTEI CIPARIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T1 4.05 Informatica T2 C/C++ 6.45 experimentat Respins

NANEA I ALINA-MIHAELA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat N/p

NANESCU N.A STEFANIA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 8.25 avansat Reusit

NANIA I ANDREI CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Reusit

NANIE G ALEXANDRU COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Fizica 2.6 avansat Respins

NANUTI V. DIANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.45 Fizica 9.1 experimentat Reusit

NAP S ROBERT-MIHAI

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 5.75 Geografie 6.75 nivel mediu Respins

NAS D. VALENTIN MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TIMPURI NOI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.25 Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

NASER K AHMED

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.05 Informatica T1 intensiv Pascal 7.1 avansat Respins

NASSERI-GANJEHEI B MARTA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.15 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 7.25 nivel mediu Reusit

NASTA F IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician instalatii de bord (avion)
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.2 Fizica 5 avansat Respins

NASTA GH GHEORGHE-ROBERT

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

NASTAC G ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

NASTASA C. ALINA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 4.4 Limba franceza Matematica T2 5 Fizica 5.15 nivel mediu Respins

NASTASA F LAURENTIU-FLORENTIN

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

NASTASA G ANDREI

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza Matematica T1 8.8 Fizica 8.95 experimentat Reusit

NASTASA I MARIA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 3.75 Geografie 5.05 incepator Respins

NASTASA V.S. RALUCA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Fizica 6.85 experimentat Reusit

NASTASACHE S. CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Respins

NASTASE A ADRIAN-VALENTIN

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-A2-B1 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

NASTASE A GEORGE-LIVIU

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.9 Fizica 5.5 experimentat Respins

NASTASE A. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Filosofie 9.1 experimentat Reusit

NASTASE A. ANDREEA-AURELIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza Matematica T1 7.9 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

NASTASE C MADALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 3.45 N/p N/p

NASTASE C. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 9.95 Chimie organica T1 Nivel I 9.65 experimentat Reusit

NASTASE C. OLGUTA-VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

NASTASE C.D MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

NASTASE CRISTEA I IONELA-MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Fizica 2.55 avansat Respins

NASTASE D LAURENTIU

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

NASTASE D MARIUS-FLORIN

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 8.65 experimentat Reusit

NASTASE D MIHAELA NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 6.2 experimentat Reusit

NASTASE D. ANCA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 avansat Reusit

NASTASE E ANCUTA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 9.6 Psihologie 8.6 experimentat Reusit

NASTASE E. MIHAELA SORINA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

NASTASE F MARIANA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Psihologie 9.5 experimentat Reusit

NASTASE F PAUL-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.6 Fizica 6.05 experimentat Reusit

NASTASE GH FLORINA-STEFANIA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 4.5 nivel mediu Respins

NASTASE GHE. PAULA CLAUDIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Reusit

NASTASE I GEORGIANA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 4.45 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Fizica 4 nivel mediu Respins

NASTASE I MARIANA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.2 Geografie 8.75 nivel mediu Reusit

NASTASE I MARIANA CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.75 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

NASTASE I ROXANA-FLORENTINA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 8.55 avansat Reusit

NASTASE I. DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

NASTASE I. MARIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 4.45 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

NASTASE L. LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 8.05 Informatica T2 C/C++ 9.6 experimentat Reusit

NASTASE M ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Istorie 9.7 Filosofie 10 experimentat Reusit

NASTASE M GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.55 Geografie 7.45 nivel mediu Respins

NASTASE M MADALIN

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A2-B2-- Matematica T1 4.6 Biologie vegetala si animala T1 7.45 avansat Respins

NASTASE M MARIUS BOGDAN

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 nivel mediu Respins

NASTASE M MIRCEA-ANDREI-ALEXANDRU

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Istorie 5.4 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

NASTASE M. MARILENA-ANGELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.95 experimentat Respins

NASTASE M. RADU-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Informatica T2 Pascal 8.85 avansat Reusit

NASTASE N ANCA-RAMONA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T1 5.55 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

NASTASE N ELENA CRISTINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Geografie 6.2 avansat Respins

NASTASE N. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 2.65 experimentat Respins

NASTASE P ALEXANDRU-VASILE

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

NASTASE P VERONICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 4.65 avansat Respins

NASTASE S CARMEN-AURELIA-ELENA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 7.8 avansat Reusit

NASTASE S. CRISTIAN-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.95 Fizica 5.55 experimentat Reusit

NASTASE T MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician aviatie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.05 nivel mediu Respins

NASTASE T. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T1 2.05 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

NASTASE T. MARIUS

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.45 Geografie 8.5 incepator Respins

NASTASE V IONUT-BOGDAN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 4.55 avansat Respins

NASTASE V. MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

NASTASE V. OANA SIMONA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.9 Sociologie 9.5 experimentat Reusit

NASTASESCU R.I. CRISTIAN

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 8.85 experimentat Reusit

NASTASIA P.B. STEFANIA-ILINCA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 9.55 experimentat Reusit

NASTESCU C.G. OCTAVIAN-ANDREI

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

NASTUR V. VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 7.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

NATU V COSMINA DIANA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU VLAHUTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Logica si argumentare 8.15 experimentat Reusit

NAUM C. DANA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.25 experimentat Reusit

NAUMOVICI C ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Informatica T2 C/C++ 9 experimentat Reusit

NAVIRCA GH. BOGDAN-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

NAWAZ I LARAIB IMRAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T1 1.8 Informatica T2 Pascal 3.7 nivel mediu Respins

NAZARE V. ANDREI - CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

NAZARIAN L ARTUR

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.25 Geografie 8.55 experimentat Reusit

NEACSA G CORINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 avansat Reusit

NEACSIU I. ADRIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

NEACSU A AUREL-MARIUS

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 9.2 experimentat Reusit

NEACSU A KARINA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba portugheza A2-A1-B1-B1-A2 Istorie 6.3 Geografie 6.35 experimentat Reusit

NEACSU A. MIHNEA-FLORIAN

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Fizica 8.2 experimentat Reusit

NEACSU AL RAMONA-LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.9 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.2 incepator Respins

NEACSU C ADRIAN-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

NEACSU C ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Fizica 5.25 experimentat Respins

NEACSU C ANDREI CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 6.65 nivel mediu Respins

NEACSU C FLORENTINA COSMINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

NEACSU C. MIHAELA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.55 nivel mediu Respins

NEACSU C. MIHAI-LAURENTIU

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 9.15 experimentat Reusit

NEACSU C. STEFANIA-LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

NEACSU D ANDREEA FLORINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Geografie 8.3 nivel mediu Respins

NEACSU D NINETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.95 Geografie 5.7 avansat Respins

NEACSU D. CLAUDIA-DIANA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

NEACSU D. DAN-VIRGILIU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.95 Informatica T2 C/C++ 7.65 experimentat Reusit

NEACSU D. GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.7 Geografie 8.25 experimentat Reusit

NEACSU E MARIAN - VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Fizica 2.05 avansat Respins

NEACSU F. NICOLAE-MADALIN

    COLEGIUL ROMANO-CATOLIC SFANTUL IOSIF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

NEACSU G GERARD VALENTIN

    LICEUL MARIN PREDA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 6.55 Geografie 8.55 nivel mediu Reusit

NEACSU G MARIUS-MADALIN

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.25 Geografie 7.05 nivel mediu Respins

NEACSU GH DANIELA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

NEACSU GH LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

NEACSU GH OANA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 8.5 avansat N/p

NEACSU GH. ALIN RAZVAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Fizica 2.7 avansat Respins

NEACSU GH. CRISTIAN-GABRIEL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

NEACSU GH. EMANUEL LUCIAN

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Geografie 8.2 experimentat Reusit

NEACSU GH. ROBERT-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

NEACSU GH.D. LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

NEACSU I CRISTINA ALINA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.55 Sociologie 8.8 experimentat Reusit

NEACSU I LAURENTIU - MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.35 avansat Respins

NEACSU I MARIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

NEACSU I VERONICA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.8 Geografie 6 nivel mediu Respins

NEACSU I. BEATRICE-STELIANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Geografie 9.05 experimentat Reusit

NEACSU I. IULIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.3 Informatica T2 C/C++ 5 experimentat Respins

NEACSU M DANIELA GEORGIANA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 6.3 Geografie 9 nivel mediu Reusit

NEACSU M ELENA DIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.95 Fizica 2 nivel mediu Respins

NEACSU M IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.55 Fizica 2.5 incepator Respins

NEACSU M LAURA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.35 Fizica 4.3 avansat Respins

NEACSU M MIHAI BOGDAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 7.85 experimentat Reusit

NEACSU M NICOLAE

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Geografie 6.95 avansat Respins

NEACSU M VICTOR-MARIAN

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Economie 9.3 experimentat Reusit

NEACSU M. COSMIN -MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.4 Chimie anorganica T2 Nivel II 5 incepator Respins

NEACSU M. MARIUS-DANIEL

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

NEACSU M. SIMONA GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.65 experimentat Reusit

NEACSU M.FL.N. RUXANDRA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.75 Chimie organica T1 Nivel I 8.35 experimentat Reusit

NEACSU M.M. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Respins

NEACSU M.T. DANIEL GEORGE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.95 Fizica 2.6 experimentat Respins

NEACSU N DANIELA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 7 Geografie 8.75 nivel mediu Reusit

NEACSU P ALEXANDRU -CATALIN

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Respins

NEACSU P FLORICA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

NEACSU P VERONICA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

NEACSU P. RALUCA SILVIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Istorie 8.8 Economie 9.25 experimentat Reusit

NEACSU R. MARIUS-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.2 Fizica 9.4 experimentat Reusit

NEACSU R. MARIUS-DUMITRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza A1-B1-B2-A1-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

NEACSU S ANDREI CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Fizica 2.55 nivel mediu Respins

NEACSU S CARMEN LUMINITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

NEACSU S CARMEN-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Fizica 7.35 experimentat Reusit

NEACSU T RAZVAN CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.8 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

NEACSU T. TOMA-TEODOR

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 6.05 nivel mediu Respins

NEACSU V ALINA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.25 Fizica 5 nivel mediu Respins

NEACSU V GENICA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 4.6 nivel mediu Respins

NEACSU V MIHAELA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Respins

NEACSU V TEODORA MARIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Economie 5.4 nivel mediu Reusit

NEACSU V. RALUCA - GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 8.5 avansat Reusit

NEACSU V.G. DANIEL-CONSTANTIN

    COLEGIUL GERMAN GOETHE Filologie Limba si literatura germana experimentat 9.5 limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Sociologie 7 avansat Reusit

NEACSU V.R. LUIZA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

NEACU E. MARIAN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.3 nivel mediu Respins

NEAG F IONUT-CRISTIAN-PAUL

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII DIMITRIE PACIUREA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 N/p Fizica 3.7 avansat N/p

NEAGA C. ION

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

NEAGA F.M. ANDREEA-SILVIA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.1 avansat Reusit

NEAGA M MARIUS

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

NEAGOE D CLAUDIA - CRISTINA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Istorie 9 Geografie 9.2 experimentat Reusit

NEAGOE D MARIE CHRISTIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

NEAGOE F NICULINA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

NEAGOE F. ANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

NEAGOE G LILIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.35 Geografie 5.85 avansat Respins

NEAGOE GH IOAN

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

NEAGOE GH. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

NEAGOE I DANIELA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 5.55 Geografie 6.25 nivel mediu Respins

NEAGOE I IONUT RARES

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza A1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 4.15 avansat Respins

NEAGOE L. GABRIEL - TIBERIU - ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Geografie 7.9 experimentat Reusit

NEAGOE M MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.553 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Fizica 4.05 avansat Respins

NEAGOE N ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

NEAGOE N DANIELA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Reusit

NEAGOE R BIANCA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 experimentat Respins

NEAGOE S. CORNELIA-CAMI

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

NEAGU A CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

NEAGU A MIHAI STELICA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.6 Informatica T2 C/C++ 3.6 experimentat Respins

NEAGU A. ANDREI-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.35 Fizica 2.75 experimentat Respins

NEAGU AL CLAUDIU STEFAN GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 4.7 nivel mediu Respins

NEAGU AL ELENA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 8.25 nivel mediu Reusit

NEAGU AL. STEFAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 6.55 avansat Respins

NEAGU B. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 10 Chimie organica T1 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

NEAGU B. GEORGIANA -ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba italiana A1-A2-A2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 8.4 avansat Reusit

NEAGU C ANDREEA-CATALINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 6.95 experimentat Reusit

NEAGU C ANDREEA-LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.65 Fizica 5 avansat Respins

NEAGU C ANDREI MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

NEAGU C BOGDAN-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 experimentat Reusit

NEAGU C CARINA-ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.8 nivel mediu Respins

NEAGU C CATALIN IULIAN

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.55 Geografie 7.8 avansat Respins

NEAGU C IOANA LIVIA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.4 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.65 Geografie 7.4 incepator Respins

NEAGU C MARCEL

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

NEAGU C MARIA - COSMINA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 6.5 avansat Reusit

NEAGU C RUXANDRA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 6.8 Geografie 7.25 avansat Reusit

NEAGU C. ADRIAN GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.25 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

NEAGU C. ANDREI-HORATIU

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.55 Fizica 6.95 experimentat Reusit

NEAGU C. ANTONINA- MIHAELA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 experimentat Respins

NEAGU C. LOREDANA-ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.5 experimentat Reusit

NEAGU C. ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Informatica T2 C/C++ 8.95 experimentat Reusit

NEAGU D ELENA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.65 Fizica 2.95 nivel mediu Respins

NEAGU D LAURA CAMELIA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 9.15 experimentat Reusit

NEAGU D MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 5.1 Chimie organica T1 Nivel I 2.1 nivel mediu Respins

NEAGU D MONICA VERONICA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.7 Economie 6.4 experimentat Respins

NEAGU D. ALEXANDRU

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.55 Geografie 9.15 experimentat Reusit

NEAGU D. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 7.7 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

NEAGU D. CORINA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Istorie 10 Sociologie 9.7 experimentat Reusit

NEAGU D. GEORGIANA - CORINA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza Istorie 8.95 Geografie 9.75 experimentat Reusit

NEAGU D. ION

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T1 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.2 incepator Respins

NEAGU D.A. ALEXANDRU MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana 3.1 Limba engleza Matematica T2 5.25 Fizica 7.4 nivel mediu Respins

NEAGU D.E. STEFAN-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza Matematica T1 7.5 Fizica 6.95 experimentat Reusit

NEAGU E. MIHAI BOGDAN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.65 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.65 experimentat Reusit

NEAGU E.D. STEFAN

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.7 Biologie vegetala si animala T1 9.2 avansat Reusit

NEAGU F ANDREI-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 avansat Respins

NEAGU F. CRISTINA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

NEAGU F. DIANA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 4.9 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.25 Geografie 8.95 nivel mediu Respins

NEAGU F. FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

NEAGU F. MIHAELA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Matematica T1 7.45 Chimie organica T1 Nivel I 9.65 experimentat Reusit

NEAGU F. NICOLETA-CATALINA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

NEAGU G ADRIAN-LIVIU

    LICEUL DE MUZICA GEORGE ENESCU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 9.1 Geografie 9.55 avansat Reusit

NEAGU G ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 6.35 experimentat Respins

NEAGU G GEORGIAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

NEAGU G. ALINA-GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.25 Geografie 8.9 experimentat Reusit

NEAGU G. CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 experimentat Respins

NEAGU G. MARIAN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Filologie
    Limba si literatura romana N/p 3.9 Limba engleza N/p Istorie 5.8 Geografie 6.6 N/p N/p

NEAGU GH. ANA-MARIA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

NEAGU GH. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-B1 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 avansat Respins

NEAGU GH. VALENTIN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.8 Fizica 6.6 nivel mediu Reusit

NEAGU GHE GHEORGHE-SILVIU

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Fizica 3.5 avansat Respins

NEAGU I ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.2 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

NEAGU I BOGDAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.6 incepator Respins

NEAGU I CRISTIAN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

NEAGU I CRISTINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.05 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 4.5 Geografie 5.35 nivel mediu Respins

NEAGU I FLORENTINA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 4.5 avansat Respins

NEAGU I FLORENTINA STEFANIA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 9.45 Geografie 8.8 avansat Reusit

NEAGU I MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.55 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

NEAGU I MARIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

NEAGU I MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Istorie 8.35 Geografie 8.4 avansat Reusit

NEAGU I MIHAI MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2--A2-A1-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.3 avansat Respins

NEAGU I. ALEXANDRU-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.1 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

NEAGU I. CRISTIAN-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.05 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

NEAGU I. GABRIEL CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T1 8.5 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

NEAGU I. GABRIELA - MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4 Geografie 7 avansat Respins

NEAGU I. IULIAN-BOGDAN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.1 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

NEAGU I. MARIUS CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC HYPERION Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.75 Biologie vegetala si animala T1 6.75 avansat Respins

NEAGU I. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba spaniola B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 8.55 experimentat Reusit

NEAGU I.G. GABRIELA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba italiana B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.9 Geografie 8.5 avansat Reusit

NEAGU L CARMEN ADELA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

NEAGU L. ALEXANDRU-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Fizica 7.4 experimentat Reusit

NEAGU L. ANDREI CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC HYPERION Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A1 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 6.95 avansat Respins

NEAGU M AURELIAN DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 2.65 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

NEAGU M CONSTANTIN DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.1 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

NEAGU M FLORENTINA-DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 4.2 Biologie vegetala si animala T1 6.65 avansat Respins

NEAGU M MARIAN COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.15 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

NEAGU M RENATO-NICOLAE

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Geografie 8.5 avansat Respins

NEAGU M. CATALIN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 1.45 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 5.7 Fizica 6.75 nivel mediu Respins

NEAGU M. COSTINA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 2.55 avansat Respins

NEAGU M. IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.65 Geografie 5.5 avansat Respins

NEAGU M. LIVIU-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza A2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 avansat Respins

NEAGU M. MARIUS-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

NEAGU M. MONICA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza A2-A2-A2-B1-A2 Istorie 6.2 Geografie 7.35 avansat Reusit

NEAGU N ADRIAN-DANIEL

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Reusit

NEAGU N ANDREEA- GABRIELA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Logica si argumentare 8 experimentat Reusit

NEAGU N. MIHAELA-CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Informatica T2 C/C++ 6.7 experimentat Reusit

NEAGU O. STELUTA FLORENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 4.6 avansat Respins

NEAGU P. RODICA MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

NEAGU P.G. ELENA-SIMONA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 4.1 Fizica 6.25 experimentat Respins

NEAGU R.C. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 9.35 experimentat Reusit

NEAGU S ALEXANDRU-GEORGE

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

NEAGU S. ALINA VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.75 Chimie organica T1 Nivel I 3.1 avansat Respins

NEAGU S. LUCIA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B1 Istorie 6.4 Geografie 8.4 avansat Reusit

NEAGU ST. RUXANDRA - ELENA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.7 Biologie vegetala si animala T1 9.45 avansat Reusit

NEAGU T MARIUS ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.55 Geografie 7 experimentat Respins

NEAGU T SAFTA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

NEAGU T VIORICA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 6.15 nivel mediu Respins

NEAGU V ELENA VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Fizica 2.2 avansat Respins

NEAGU V VALENTIN-RAZVAN

    COLEGIUL PREUNIVERSITAR DR. I.C. CANTACUZINO Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

NEAGU V VLAD-ALEXANDRU

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.4 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

NEAGU V. ALEXANDRA-CORNELIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

NEAGU V. CLAUDIA-CRISTINA

    COLEGIUL ROMANO-CATOLIC SFANTUL IOSIF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

NEAGU V. GABRIELA-IOANA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Reusit

NEAGU V. IONUT-CATALIN

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 5 Fizica 7 avansat Reusit

NEAGU V. ROBERT FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Geografie 9.05 avansat Respins

NEAMTU A ANDREI-VLAD

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 8.9 experimentat Reusit

NEAMTU C.S. ADRIAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

NEAMTU I MARIA-MIHAELA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 6.1 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

NEAMTU M. RALUCA-LARISA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.85 Filosofie 8.1 experimentat Reusit

NEAMTU V ALEXANDRA-VIOLETA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza Istorie 6.05 Geografie 6.95 experimentat Reusit

NEAMTU V FLAVIUS-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

NEAMTU V.M. IOANA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.55 Geografie 9.45 incepator Reusit

NEAMU A. DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Reusit

NEAMU A. GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza Matematica T1 8.75 Informatica T2 C/C++ 8.7 experimentat Reusit

NEATA C CARMEN-MADALINA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 nivel mediu Reusit

NEATA G IONEL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

NEATA GH MARIUS CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 5.45 experimentat Reusit

NEATA M. ANGELICA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Informatica T2 C/C++ 7.9 experimentat Reusit

NEATA S DUMITRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 3.35 avansat Respins

NEATU F LUCRETIA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen nivel mediu Eliminat din examen

NEATU F. ANDREEA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 9.2 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

NEATU I. FLORIN-DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 4.4 experimentat Respins

NEBUNELEA C. ANDREEA-SIMONA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Istorie 7.95 Psihologie 6.9 avansat Reusit

NECHIFOR C. MARIUS-CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.55 avansat Respins

NECHIFOR D MARIAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.2 Fizica 3.6 avansat Respins

NECHIFOR GH. FLORINA CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Fizica 7.45 avansat Respins

NECHIFOR M. ELENA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Respins

NECHIFOR R.G. COSMIN-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.15 Fizica 9 experimentat Reusit

NECHIFOR T GEORGIANA PAULA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Chimie organica T1 Nivel I 2.5 experimentat Respins

NECHIFOR V VIOLETA-BEATRICE

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 avansat Reusit

NECHIFOR V. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

NECHITA C VERONICA VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.75 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Fizica 3.1 avansat Respins

NECHITA G. GEORGE-FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Fizica 2.4 experimentat Respins

NECHITA GH MIHAI-CATALIN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.65 avansat Respins

NECHITA GH. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 2 nivel mediu Respins

NECHITA I ALEXANDRU VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

NECHITA I. COSMIN - IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 2.2 Limba engleza Matematica T2 5.65 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

NECHITA P ROXANA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL EMANUEL Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 7.75 nivel mediu Reusit

NECHITA V LOREDANA CARMEN

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 7.1 avansat Reusit

NECHITA V. SORIN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

NECI I. MARIUS-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

NECIU A ANAMARIA-LOREDANA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Informatica T2 C/C++ 6.55 experimentat Reusit

NECIU F. CATALIN MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Fizica 5.85 nivel mediu Respins

NECIU M. MIHAITA - RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Reusit

NECIU S ANIA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

NECOARA I. IONICA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 7.7 nivel mediu Respins

NECSOIU NA NICOLAE

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

NECSULESCU F CONSTANTINA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1--A2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

NECSULESCU F GABRIELA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.25 nivel mediu Respins

NECSULESCU I. GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba franceza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 4.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.1 incepator Respins

NECSULESCU M GEORGE MARIAN

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

NECULA - CHIRIAC I JENI

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Geografie N/p avansat N/p

NECULA - POPA S PETRUTA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 8.75 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

NECULA A FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

NECULA A MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

NECULA A. MADALINA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 4.45 nivel mediu Respins

NECULA C SILVIA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 7.55 experimentat Reusit

NECULA C. ANA - MARIA - DIANA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Istorie 8.5 Psihologie 10 experimentat Reusit

NECULA D BOGDAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

NECULA D GABRIELA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

NECULA D GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

NECULA D LUMINITA GINA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.4 Geografie 8.55 nivel mediu Respins

NECULA D MARIUS TIBERIU

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

NECULA D. CARMEN-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Reusit

NECULA G. FLORIN - MADALIN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.9 experimentat Reusit

NECULA G.R. CALIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.2 Geografie 7.35 avansat Respins

NECULA GH. ALEXANDRA-DIANA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 7.35 experimentat Reusit

NECULA I GEORGE MARIUS

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.15 Geografie 7.1 avansat Respins

NECULA I LIVIU

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.65 Fizica 6.8 experimentat Reusit

NECULA M SORIN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.4 experimentat Reusit

NECULA N ADRIAN NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen experimentat Eliminat din examen

NECULA N IULIUS MIHAI

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 8.25 avansat Reusit

NECULA R. MADALINA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.85 Chimie organica T1 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

NECULA S GICA

    LICEUL ECONOMIC BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

NECULA T MAGDALENA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

NECULA V. VICTORIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

NECULACHE N COSTIN-MIHAI

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.75 Geografie 8.65 avansat Reusit

NECULAE G. GABRIEL-IONUT

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Fizica 7.8 experimentat Reusit

NECULAE G. GABRIELA ALINA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.95 Geografie 9.35 avansat Reusit

NECULAE I ELENA-ASPAZIA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

NECULAESCU G. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

NECULAESCU I ELENA CRISTINA

    LICEUL DE COREGRAFIE FLORIA CAPSALI Coregrafie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 7.65 avansat Reusit

NECULAESCU M ION-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.1 Informatica T1 intensiv Pascal 7.25 experimentat Reusit

NECULAESCU V FLORIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Istorie 5.35 Geografie 6.1 avansat Respins

NECULAI A DRAGOS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.65 Fizica 1.2 nivel mediu Respins

NECULAI A MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 5.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.15 incepator Respins

NECULAI C. MIHAELA-LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

NECULAI E. MIHAI-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.9 Fizica 6.2 avansat Respins

NECULAI I. ALEXANDRU-VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana 6.3 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 8 Geografie 8.9 avansat Reusit

NECULAI V. FLORIANA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Economie 9.5 experimentat Reusit

NECULAIU G. DANIELA - SIDONIA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.25 Fizica 2.35 avansat Respins

NECULCEA D ROXANA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.6 avansat Reusit

NECULCEA M IOAN DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

NECULITA ST CATALIN NICUSOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.5 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

NECUNOSCUTU M. NICOLETA - BEATRICE

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Geografie 6.35 avansat Respins

NEDA D ALEXANDRU FLORIN

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 1.8 Informatica T2 Pascal 3.55 avansat Respins

NEDEA O. ANA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Geografie 8.8 experimentat Respins

NEDEA S. ADRIAN-NICOLAE

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 9.3 Informatica T2 Pascal 9.6 experimentat Reusit

NEDEA V ROXANA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

NEDEA V. MONICA-OANA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Reusit

NEDEL E ALINA MIHAELA

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.8 nivel mediu Respins

NEDELCIU G. MADALINA - MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.75 Geografie 8.1 experimentat Reusit

NEDELCIU GH. LILIANA GEORGIANA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 9.4 experimentat Reusit

NEDELCIU GH. NICOLAE

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Geografie 5.8 avansat Respins

NEDELCIU M IULIAN MARIUS

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.55 Geografie 6.3 incepator Respins

NEDELCIU N. IONELA CATALINA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 5.25 Geografie 7.95 experimentat Reusit

NEDELCIU T MARIAN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.6 nivel mediu Reusit

NEDELCOVICI A ANDREI MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.85 experimentat Reusit

NEDELCOVICI D MARIUS LEONARD

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.55 Informatica T2 C/C++ 8.6 experimentat Reusit

NEDELCU A. ADRIAN-IOAN

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 experimentat Respins

NEDELCU A. ALEXANDRU IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Fizica 5.8 nivel mediu Respins

NEDELCU A. GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5 nivel mediu Respins

NEDELCU C COSMIN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

NEDELCU C VICTOR

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza A1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 2.6 incepator Respins

NEDELCU C. CONSTANTIN

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 9 experimentat Respins

NEDELCU C.V. ALEXANDRA-BEATRICE

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza Matematica T1 6.95 Chimie organica T1 Nivel I 9.75 experimentat Reusit

NEDELCU D ADELA IONELA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.35 nivel mediu Reusit

NEDELCU D VIOREL ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

NEDELCU D. ANA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.9 experimentat Reusit

NEDELCU E ALEXANDRA MADALINA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.45 Geografie 7.35 experimentat Reusit

NEDELCU E. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.55 Chimie organica T1 Nivel I 1.9 nivel mediu Respins

NEDELCU F STEFAN

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.35 Fizica 9 experimentat Reusit

NEDELCU F. ELENA-DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Geografie 7.8 avansat Reusit

NEDELCU G GABRIELA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.8 Geografie 6.9 avansat Reusit

NEDELCU G OVIDIU MARCEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

NEDELCU G. CATALIN-IONUT

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 8.6 Geografie 9.05 experimentat Reusit

NEDELCU G.T DRAGOS CRISTIAN

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.05 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

NEDELCU GH NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 5.9 experimentat Reusit

NEDELCU I. MIHAI CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC HYPERION Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Psihologie 6.95 avansat Respins

NEDELCU I. SIMONA-DENISA-CORINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

NEDELCU M CLAUDIU-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Respins

NEDELCU M COSTEL

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL EMANUEL Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.7 Psihologie 8.5 nivel mediu Reusit

NEDELCU M DANIEL

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

NEDELCU M MARIUS

    LICEUL BILINGV DECEBAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 8.2 experimentat Reusit

NEDELCU M MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 3.7 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Respins

NEDELCU M. BOGDAN CONSTANTIN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

NEDELCU M. MARIAN-BOGDAN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

NEDELCU M. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.6 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

NEDELCU M. PAULA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

NEDELCU M. VLAD-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.95 Biologie vegetala si animala T1 5.85 experimentat Reusit

NEDELCU N. EDUARD-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana 6.65 Limba engleza Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat N/p

NEDELCU N. MIHAI NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.35 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

NEDELCU N.I. IULIANA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza Istorie 9.35 Geografie 9.9 experimentat Reusit

NEDELCU P. IONELA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.4 experimentat Reusit

NEDELCU P. IONUT DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

NEDELCU S EMIL-BOGDAN

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 7.05 experimentat Reusit

NEDELCU S MIHAI CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 8.2 Geografie 9.5 experimentat Reusit

NEDELCU ST CRISTINA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

NEDELCU ST. MARINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

NEDELCU ST.R STEFAN-LEONARDO

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician aviatie
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 2.2 incepator Respins

NEDELCU V CAMELIA-ALINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Chimie organica T1 Nivel I 6.45 experimentat Reusit

NEDELCU V CRISTIAN-ALEXANDRU

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.65 Geografie 8.85 experimentat Reusit

NEDELCU V MARILENA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Fizica 3.75 avansat Respins

NEDELCU V. ALEXANDRA DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

NEDELCU V. DUMITRU

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.55 Geografie 9.5 avansat Reusit

NEDELCU V. GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

NEDELCU V. IONELA-RODICA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Respins

NEDELCU- BULIGA M GABRIELA

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.7 Geografie 8.95 nivel mediu Respins

NEDELEA D FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 1.4 Biologie vegetala si animala T1 7.45 nivel mediu Respins

NEDELEA D GEORGE-IONUT

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 5.35 Geografie 9.2 experimentat Reusit

NEDELEA D OANA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.35 experimentat Respins

NEDELEA E.V ALIN-MARIUS

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 4.6 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

NEDELEA F RELU-AUGUSTIN

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 4.5 Geografie 7.65 nivel mediu Respins

NEDELEA I IOANA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.95 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.35 Geografie 4 nivel mediu Respins

NEDELEA L. DANIEL- CLAUDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.75 Fizica 6.3 experimentat Reusit

NEDELEA M LUCIAN RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

NEDELEA N. GEORGETA-MIRELA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2--A2-A2-A2 Matematica T1 1.7 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

NEDELEA R ANDREI

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 4.05 Fizica 6.35 experimentat Respins

NEDELEA ST GELU ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Fizica 2.2 experimentat Respins

NEDELEA T MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

NEDELEA V ELENA-CRISTINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

NEDELESCU I FLORIN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 2.6 Biologie vegetala si animala T1 6.65 experimentat Respins

NEDELJKOVIC V SLOBODAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Fizica 6.45 experimentat Respins

NEDELOAIA I JOITA

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA BUCURESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.95 Geografie 8.35 nivel mediu Reusit

NEDERITA S VASILE

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 8.45 experimentat Respins

NEDERU N GEORGIANA-IONELA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 9.1 avansat Reusit

NEDIANU I ANDRA GIORGIANA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU VLAHUTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 9.6 experimentat Reusit

NEDU C.I. CATALIN - ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

NEDU D ANA MARIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 8.25 avansat Reusit

NEDU P. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician productie film si televiziune
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.55 nivel mediu Respins

NEFLIU A. IULIAN-LAURENTIU

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 9.1 nivel mediu Reusit

NEFLIU C MIRELA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 4.5 incepator Respins

NEGESCU F.A COSTIN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.2 Fizica 5.05 nivel mediu Respins

NEGHIN V DORIN

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 4.05 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

NEGHIN V. TATIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

NEGHINA C. FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba italiana A1-A2-A2-A2-A2 Istorie 7.8 Geografie 6.7 avansat Reusit

NEGHINA GH FLORENTINA IONELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 3.05 Biologie vegetala si animala T1 1.8 experimentat Respins

NEGHINA S ALEXANDRA-ALICE

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Geografie 5.95 avansat Respins

NEGOESCU A.M. CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.2 Geografie 9.5 experimentat Respins

NEGOESCU C ALEXANDRA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 5.4 avansat Reusit

NEGOESCU GH. COSMIN-MARIUS

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T1 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

NEGOI A MARIUS

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 1.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 nivel mediu Respins

NEGOI D. PETRICA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Respins

NEGOI M PETRE

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.6 nivel mediu Respins

NEGOI M.T. MIHAI ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 5.2 experimentat Respins

NEGOIASA C GEORGE-MADALIN

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

NEGOIASA I LIDIA MARINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 4.45 Geografie 5 avansat Respins

NEGOITA A. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 8.15 experimentat Reusit

NEGOITA A. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

NEGOITA C. MADALINA - ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.75 Geografie 9.85 experimentat Reusit

NEGOITA C. MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 3.4 Geografie 8.3 experimentat Respins

NEGOITA F. ALEXANDRA CRISTINA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 4.8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.3 Geografie 8.35 avansat Respins

NEGOITA G COSTEL

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 4.4 nivel mediu Respins

NEGOITA I ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

NEGOITA I ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.2 nivel mediu Respins

NEGOITA I IONUT-BOGDAN

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Fizica 3.2 avansat Respins

NEGOITA I THEODOR

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Biologie vegetala si animala T1 7.55 avansat Reusit

NEGOITA I. GABRIEL

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 7.25 avansat Respins

NEGOITA I.I. VALENTINA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Chimie organica T1 Nivel I 9.65 experimentat Reusit

NEGOITA M. ALEXANDRA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

NEGOITA M. IULIAN-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 4.65 Limba engleza B2--A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

NEGOITA N. DANIEL-FLORIN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

NEGOITA S STEFANIA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

NEGOITA V MIHAELA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

NEGOITESCU B. IULIAN-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

NEGOITESCU F. ALINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.25 Chimie organica T1 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

NEGOITESCU S EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Reusit

NEGOTEI C. BOGDAN REMUS

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.05 Geografie 8.3 nivel mediu N/p

NEGOTEI R. ALEXANDRU MIHAI

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 4.1 Informatica T2 C/C++ 5.8 experimentat Respins

NEGREA C DENISA-ELENA

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

NEGREA D IONUT GEORGE

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 experimentat Respins

NEGREA F ANCA MARIA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 4.4 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

NEGREA F ANDREEA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 5.65 avansat Respins

NEGREA T GEORGE-VIOREL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.15 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Istorie 6 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

NEGREA V DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

NEGREA V.O. ANDREI OCTAVIAN

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza Matematica T2 4.5 Geografie 8.9 avansat Respins

NEGREANU I. FLORENTINA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

NEGREI C. LILIANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.9 experimentat Reusit

NEGRESCU E. CORINA - IOANA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza Matematica T2 9 Chimie organica T1 Nivel II 9.3 experimentat Reusit

NEGRESCU F. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.1 nivel mediu Respins

NEGRESCU G.S. BRYAN-GRIGORE

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Fizica 9.5 experimentat Reusit

NEGRESCU GH.E. PETRU CRISTIAN CORNEL

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

NEGRICI V. CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.1 Respins

NEGRILA F CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Chimie organica T1 Nivel I 3.3 experimentat Respins

NEGRILA G CLEMENTIN OVIDIU

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza A2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.7 Geografie 7.8 experimentat Respins

NEGRILA GH TEODOR

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.25 Geografie 5 nivel mediu Respins

NEGRILA L. FLORINA-GEORGIANA-IRINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 4.65 experimentat Respins

NEGRILA M. BOGDAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

NEGRILA T RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 3.45 nivel mediu Respins

NEGRILA V NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

NEGROIU F. MIHAELA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

NEGRU A MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Fizica 2.1 nivel mediu Respins

NEGRU C ANDREEA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B2--B1-B2-B2 Matematica T1 3.95 Informatica T1 intensiv Pascal 8.2 experimentat Respins

NEGRU E. LARISA ELENA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.2 Geografie 9.3 avansat Reusit

NEGRU I GABRIELA-ADRIANA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Istorie 5.65 Geografie 5 nivel mediu Respins

NEGRU I. CORNELIU

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7 Geografie 9.4 avansat Reusit

NEGRU I. IOAN ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.95 Geografie 9 experimentat Reusit

NEGRU N. ANDREEA-MARINA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.85 experimentat Reusit

NEGRU V CARMEN

    COLEGIUL PREUNIVERSITAR DR. I.C. CANTACUZINO Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 6.95 nivel mediu Respins

NEGRU V CRISTIAN VICTOREL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

NEGRUS ST. ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 4.4 Chimie organica T1 Nivel I 3.4 experimentat Respins

NEGULEI D.G. SILVIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

NEGULESCU N.G. IRINA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

NEGULICI GH. LIVIU ADRIAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 8.45 nivel mediu Reusit

NEGURA GHE. IONUT-MARIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.9 incepator Respins

NEGUREANU C.C. CRISTINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Chimie organica T1 Nivel I 7.1 experimentat Reusit

NEGURESCU I. ANCUTA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie 3.2 incepator Respins

NEGURESCU-VOINESCU D. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Economie 9.5 experimentat Reusit

NEGURICI I. EMILIA LOREDANA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

NEGUS M. RALUCA-FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba portugheza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.55 avansat Reusit

NEGUT A CRISTIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

NEGUT I MIRELA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 6.05 nivel mediu Respins

NEGUT I. ANDREEA-LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Economie 5.25 avansat Respins

NEGUT I. MIRELA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.2 experimentat Reusit

NEGUT M. CRISTINA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T1 1.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

NEGUTA GH. ALEXANDRA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9 Geografie 9.4 avansat Reusit

NEGUTA V. ROBERT MIHAI

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 5.4 Limba engleza Matematica T2 7.65 Geografie 9.5 experimentat Reusit

NEGUTU M. STEFAN - MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.35 Fizica 5.6 nivel mediu Respins

NEICU D IELIANA-ANDRADA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

NEICU P. MARIUS -ROBERT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.45 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.25 incepator Respins

NELOI T LAURENTIU IONUT

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6 Geografie 7.45 avansat Reusit

NEMES A. DANIELA - CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Geografie 6.9 avansat Respins

NEMESU T. VERONICA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

NEMETI G. BOGDAN-MIHAI

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza Matematica T1 5.4 Fizica 8 experimentat Reusit

NEMOIANU L. LIVIU-ADALBERT

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 avansat Respins

NEMTANU GH. LAURENTIU CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

NEMTANU N. CARMEN

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 8.55 nivel mediu Reusit

NEMTEANU C GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana 5.05 Limba engleza Istorie 6.85 Geografie 3.7 avansat Respins

NEMTESCU R RICHARD-MARIUS

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.7 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.05 nivel mediu Respins

NEMUT G. IOANA-ADRIANA

    COLEGIUL ROMANO-CATOLIC SFANTUL IOSIF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Reusit

NENCIU E. MARILENA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.1 Geografie 7.1 experimentat Reusit

NENCIU V RADU ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 avansat Respins

NENCIULESCU M. ELENA-CARMEN

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza Matematica T1 9.15 Informatica T2 C/C++ 8.6 experimentat Reusit

NENCIULESCU M. ELISABETA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza Matematica T1 9.7 Informatica T2 C/C++ 8.85 experimentat Reusit

NENCU I OVIDIU ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.4 Geografie 6.95 avansat Respins

NENCU ST IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

NENIU C. CLAUDIA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat N/p

NENIU V GIORGIANA IRINA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.55 Geografie 7.3 incepator Respins

NESTIAN M.O. ANDREEA-CARINA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 avansat Respins

NESTIAN S. NICU STELIAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.85 Fizica 5.45 avansat Respins

NESU M ALEXANDRA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.45 Geografie 8.6 experimentat Respins

NESULESCU N.D. SIMONA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Chimie organica T1 Nivel I 7.5 nivel mediu Reusit

NETCU G. GHEORGHE CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Fizica 2 nivel mediu Respins

NETCU T ION

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba franceza B1-A1-A1-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 1.9 experimentat Respins

NETE D. TIBERIUS

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

NETE M. GHEORGHE CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica 7.9 avansat N/p

NETEDU GH. RALUCA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.7 Fizica 5 experimentat Respins

NETEJORU M. CATALINA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

NETEJORU N. IONUT-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

NETEZESCU C CLAUDIA-GABRIELA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

NETEZESCU C. EMANUEL-MIHAITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.65 incepator Respins

NETOIU A.L. RAUL-GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza Matematica T1 5.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.9 experimentat Reusit

NETOIU C.C. FLORIN-STELIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.5 Fizica 7.2 experimentat Reusit

NETU I. DIMITRIE

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 3.8 experimentat Respins

NEUMAN M SEBASTIAN FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.55 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5.15 incepator Respins

NEVODARI D DIONISIE-CRISTIAN

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 incepator Reusit

NEVODARI D IONEL

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 incepator Respins

NGUYEN C THI-KIEU-LOAN

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.6 Fizica 5.05 avansat Respins

NGUYEN V.S. TUAN ANH

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.95 Fizica 7.45 experimentat Respins

NICA A ANDREEA-LAURA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Biologie vegetala si animala T1 9.9 experimentat Reusit

NICA A MARCO ANTONIO

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 2.2 avansat Respins

NICA A OANA-IULIANA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 7 Geografie 5.75 avansat Reusit

NICA A. SILVIU-TIBERIU

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

NICA B. NICOLETA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

NICA C ADRIANA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 8.95 nivel mediu Reusit

NICA C MADALINA-GEORGETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

NICA C. VICTOR

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T1 1.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

NICA D. SAVIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

NICA E. ALINA MIHAELA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.65 Geografie 9.1 nivel mediu Reusit

NICA F PETRUTA-MIRELA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.75 Geografie 9.05 experimentat Reusit

NICA F. MIHAI

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

NICA G ALEXANDRU-VIOREL

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

NICA G DUMITRU- ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Fizica 6.45 experimentat Reusit

NICA I CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

NICA I PETRUTA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.85 nivel mediu Respins

NICA I TEODORA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

NICA I. ANDREI-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.45 Fizica 7.25 experimentat Reusit

NICA I. EMILIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.35 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

NICA I. IRINA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

NICA I. NICULINA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 1.45 Biologie vegetala si animala T1 6.05 nivel mediu Respins

NICA M DUMITRU CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Fizica 4.25 experimentat Respins

NICA M EUGEN-MIHAITA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 3.3 Biologie vegetala si animala T1 4.35 nivel mediu Respins

NICA M IONEL

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

NICA M SORIN-CONSTANTIN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Reusit

NICA M. FLORIN-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T1 1.05 Biologie vegetala si animala T1 5.85 nivel mediu Respins

NICA M. MIHAI-IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 8.95 experimentat Reusit

NICA M.S. CRISTIAN

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.75 Geografie 8.85 experimentat Reusit

NICA N. FLORENTINA - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Biologie vegetala si animala T1 9.25 experimentat Reusit

NICA N. PETRUTA - HORTENSIA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

NICA O. IULIANA-RAMONA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Fizica 2.5 incepator Respins

NICA P ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

NICA P ADRIAN-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

NICA P ADRIANA CRISTINA

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B1-A1--A1-A1 Matematica T2 1.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 incepator Respins

NICA S ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

NICA ST. ADRIANA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-A2 Matematica T2 5 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

NICA V DANIEL EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Chimie organica T1 Nivel I 2.05 nivel mediu Respins

NICA V IOAN-EMANUEL

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 9.55 experimentat Reusit

NICA V. GABRIELA-NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Geografie 9.95 experimentat Reusit

NICEA C. CARMEN

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Informatica T2 C/C++ 7.7 experimentat Reusit

NICEA D. COSTIN

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.45 Geografie 9.5 experimentat Respins

NICEA S. CATERINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

NICHIFOR D.GH. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.55 Geografie 7.2 experimentat Respins

NICHIFOR G TRESTIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba italiana B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.6 Informatica T2 C/C++ 8.3 experimentat Reusit

NICHIFOR I NICOLAE

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.45 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

NICHITA B. CATALINA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Psihologie 8.6 avansat Reusit

NICHITA C. IULIANA-LIDIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 4.1 incepator Respins

NICHITA D. MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Fizica 3.1 experimentat Respins

NICHITOI I MADALINA MARIA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.2 Chimie organica T1 Nivel I 6.5 avansat Respins

NICOARA C DENISA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Fizica 2.1 nivel mediu Respins

NICOARA D.M. MADALINA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Fizica 10 experimentat Reusit

NICOARA F. BOGDAN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza Matematica T1 4.1 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Respins

NICOARA GH. ELENA CATALINA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Geografie 9 experimentat Respins

NICOARA J. COSMIN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Reusit

NICOARA O NICUSOR

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T1 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.75 nivel mediu Respins

NICOARA ST IONEL-DANUT

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana 5.2 Limba franceza Istorie 5.1 Geografie 6.8 avansat Respins

NICODIM C IONELIA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

NICOGLU A THEONA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.55 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 9.55 experimentat Reusit

NICOLA C ROBERT CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

NICOLA D.V IOANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Chimie organica T1 Nivel I 5.85 avansat Reusit

NICOLA F ALEXANDRU CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

NICOLA F CRISTINA-ELENA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

NICOLA M. CLAUDIU-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

NICOLA P PETRU MIREL

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

NICOLAE A ANDREEA ANGELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.5 avansat Respins

NICOLAE A ELENA MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.1 Geografie 2.95 nivel mediu Respins

NICOLAE A. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 7.3 avansat Reusit

NICOLAE A. COSMINA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.15 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

NICOLAE A. IULIAN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 6.65 nivel mediu Respins

NICOLAE B MARIA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba spaniola B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.85 Psihologie 8.2 experimentat Reusit

NICOLAE C ANDREI VIOREL

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Sociologie 8.15 avansat Reusit

NICOLAE C DUMITRU STEFANITA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza N/p Matematica T2 7.15 Geografie 7.1 experimentat N/p

NICOLAE C ELENA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

NICOLAE C IONUT - ALEXANDRU

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 9.25 experimentat Reusit

NICOLAE C MARIANA-DANIELA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.3 Geografie 9.1 experimentat Respins

NICOLAE C MIRCEA DAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

NICOLAE C. NINA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-A1-A1-A1 Istorie 7.35 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

NICOLAE C.D. CEZAR

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

NICOLAE D ANA MARIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.55 Geografie 7.2 experimentat Respins

NICOLAE D BEATRICE

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

NICOLAE D CRISTIAN GABRIEL

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.25 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.65 Geografie 7.3 experimentat Respins

NICOLAE D GEORGE MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.05 avansat Respins

NICOLAE D MARIA MAGDALENA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU VLAHUTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.8 experimentat Reusit

NICOLAE D ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 7 Fizica 5.3 experimentat Reusit

NICOLAE D ROXANA-FLORINA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

NICOLAE D. CONSTANTIN-DORINEL

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Arta actorului
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9 nivel mediu Reusit

NICOLAE D. MARIUS-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 8.4 avansat Reusit

NICOLAE D.E. VICTOR - PETRU

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.85 Informatica T2 C/C++ 8.6 experimentat Reusit

NICOLAE D.M. GEORGIANA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

NICOLAE E CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 8.95 avansat Reusit

NICOLAE E OCTAVIAN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

NICOLAE E. ALINA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

NICOLAE E. ANDREI-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

NICOLAE F GEORGE

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 1.65 Geografie 7.8 experimentat Respins

NICOLAE F IULIANA-ROXANA-FLORIANA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Fizica 3.55 avansat Respins

NICOLAE G ALEXE-GEORGE

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Fizica 5.8 avansat Reusit

NICOLAE G ANDREI-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

NICOLAE G MARIA IRINA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

NICOLAE G. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba germana moderna B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

NICOLAE G. EUGENIA-LUMINITA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 7 avansat Reusit

NICOLAE G. ROMEO-MIHAI

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.55 nivel mediu Respins

NICOLAE GH GABRIELA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

NICOLAE GH. GIANI

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.15 Geografie 7.55 avansat Reusit

NICOLAE I COSMIN ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

NICOLAE I CRISTINA-ALINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.15 Geografie 7 avansat Respins

NICOLAE I DANA

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 3.7 incepator Respins

NICOLAE I GEORGE CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 7.55 nivel mediu Reusit

NICOLAE I ION-CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Informatica T2 C/C++ 6.9 experimentat Reusit

NICOLAE I. CRISTINA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Biologie vegetala si animala T1 9.45 experimentat Reusit

NICOLAE I. IONUT ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Fizica 5.35 experimentat Respins

NICOLAE I. MIHAELA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.5 Geografie 9.5 avansat Reusit

NICOLAE I. MIHAI-DANUT

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza Istorie 8.3 Geografie 9.25 experimentat Reusit

NICOLAE I. SORINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 8.25 experimentat Reusit

NICOLAE I. ZAMFIRICA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Geografie 6.85 avansat Reusit

NICOLAE L.GH STEFAN COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Respins

NICOLAE M MIHAI LEONARD

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3 Fizica 3.4 experimentat Respins

NICOLAE M STEFANIA

    COLEGIUL PREUNIVERSITAR DR. I.C. CANTACUZINO Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

NICOLAE M. DANIEL ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6.75 experimentat Respins

NICOLAE M. LILIANA-FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician poligraf
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 3.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.4 nivel mediu Respins

NICOLAE N DANUT

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 8.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 incepator Respins

NICOLAE N DUMITRU DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Reusit

NICOLAE N MARIUS-LAURENTIU

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.35 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

NICOLAE N OVIDIU-SORIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

NICOLAE N VICTOR-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Istorie 8.65 Geografie 9.1 experimentat Reusit

NICOLAE N. ANDREI-VICTOR

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.2 experimentat Reusit

NICOLAE P FELIX

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 nivel mediu Respins

NICOLAE P.C PAUL IOAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Respins

NICOLAE S DIANA- GEORGIANA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII DIMITRIE PACIUREA Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel II 1.65 incepator Respins

NICOLAE S IONUT GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

NICOLAE S OANA- LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.05 Biologie vegetala si animala T1 8.8 avansat Respins

NICOLAE S. LAURA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

NICOLAE S. MIHAELA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T1 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

NICOLAE S.F. RAZVAN-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

NICOLAE ST. SILVIA FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Geografie 8.05 experimentat Reusit

NICOLAE T FLORINA

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 avansat Respins

NICOLAE T GETA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 3.65 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

NICOLAE T MIHAI

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.9 Geografie 6.95 nivel mediu Respins

NICOLAE T. ANDREEA-IONELA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.5 Sociologie 7 avansat Reusit

NICOLAE T. GABRIELA-VASILICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.15 avansat Respins

NICOLAE T.G. RADU-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Reusit

NICOLAE V MARIAN

    LICEUL MARIN PREDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza Matematica T1 1 Fizica 5.55 avansat Respins

NICOLAE V NICOLETA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Fizica 3 avansat Respins

NICOLAE V RADU

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Matematica T1 7.7 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

NICOLAE V. MARIUS DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 Eliminat din examen Fizica N/p avansat Eliminat din examen

NICOLAE V. MARIUS-VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.25 Geografie 7.6 experimentat Respins

NICOLAE V.A EDUARD

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.45 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Respins

NICOLAE--FULGEANU S ELENA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

NICOLAIE V ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Geografie 6.6 avansat Respins

NICOLAITA I ALEXANDRU-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

NICOLAOS J. ANDREAS-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 9.3 Fizica 9.25 experimentat Reusit

NICOLAU A MARIAN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.75 Fizica 5.05 experimentat Reusit

NICOLAU C ALBERT CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Istorie 5.9 Geografie 7.65 nivel mediu Reusit

NICOLAU C. CATALIN

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.95 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

NICOLAU C. MARIA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.95 Informatica T2 C/C++ 6.25 experimentat Reusit

NICOLAU FDI GEORGE GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

NICOLAU G ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Fizica 9 experimentat Reusit

NICOLAU GH. AURORA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T1 1.65 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Respins

NICOLAU I ELENA MIHAELA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.65 Geografie 8 incepator Reusit

NICOLAU M STELA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.15 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

NICOLAU N.L. RADU-BOGDAN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.7 Geografie 7.65 avansat Reusit

NICOLAU P. RAZVAN-COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana N/p 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

NICOLAU S. IOANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Chimie organica T1 Nivel I 7.3 nivel mediu Reusit

NICOLAU V DUMITRU

    LICEUL MARIN PREDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

NICOLAU V. RADU MIRCEA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 8.7 Biologie vegetala si animala T1 7.95 nivel mediu Reusit

NICOLESCU A IRINA MARILENA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Reusit

NICOLESCU A. ANDREEA - FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.4 avansat Reusit

NICOLESCU C CRISTINA-ELENA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Respins

NICOLESCU C IULIANA

    LICEUL MARIN PREDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.4 Fizica 3.95 experimentat Respins

NICOLESCU C. BOGDAN-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.2 incepator Respins

NICOLESCU C. SIMONA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1--A2-A2-B1 Matematica T2 4.4 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

NICOLESCU E. GIANINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.8 nivel mediu Respins

NICOLESCU G ANCA CRISTINA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 8 Geografie 6.75 avansat Reusit

NICOLESCU H. BOGDAN

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Fizica 9 experimentat Reusit

NICOLESCU I MARIA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

NICOLESCU I. MIOARA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T1 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5.45 nivel mediu Respins

NICOLESCU M.R MIHAIL-MARIO

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 9 experimentat Respins

NICOLESCU N MADALINA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.55 Geografie 6.15 avansat Respins

NICOLESCU O. MARIA-LUIZA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

NICOLESCU S STELIAN GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza A1--A1-B1-B1 Istorie 8 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

NICOLESCU S.C.N. CLAUDIU MARIUS

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

NICOLESCU V. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.15 avansat Respins

NICOLIN M. OANA - FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Fizica 5 experimentat Reusit

NICORICI L. ELENA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Istorie 8.9 Geografie 10 experimentat Reusit

NICU A ALEXANDRU-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.15 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 incepator Respins

NICU E. PAUL-COSTIN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

NICU G LIVIU ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.25 experimentat Reusit

NICU G. DRAGOS GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Fizica 6.8 experimentat Reusit

NICU I CORINA DANIELA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Istorie 9.2 Geografie 7.95 experimentat Reusit

NICU M. NICOLETA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2--B1-B1-A2 Matematica T2 4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

NICU S RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Reusit

NICU S. IULIA-RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.15 experimentat Reusit

NICU V FABIAN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

NICULA C. ANDREI - OCTAVIAN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.95 Geografie 5.6 avansat Respins

NICULA DINCA C RODICA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

NICULA F IULIANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Geografie 5 nivel mediu Respins

NICULA G. MARILENA-ROXANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T1 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

NICULA I CAMELIA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Reusit

NICULA P IOSIF

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Fizica 3.1 experimentat Respins

NICULA S. DRAGOS-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

NICULA V IONELA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T1 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

NICULA--PARASCHIV I RICUTA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.25 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 3.5 incepator Respins

NICULAE A DELIA-ELENA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.95 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Reusit

NICULAE A GABRIELA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 6.85 Geografie 6.75 avansat Reusit

NICULAE A GEORGE

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Respins

NICULAE A. ALEXANDRA IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Economie 9.2 experimentat Reusit

NICULAE C GEORGIANA-MIRELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

NICULAE C MIHAI CRISTIAN

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.35 Geografie 9.6 experimentat Reusit

NICULAE C. CLAUDIU CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Fizica Eliminat din examen avansat Eliminat din examen

NICULAE C. DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Geografie 7.8 experimentat Respins

NICULAE C. IONUT-ROBERT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Chimie organica T1 Nivel I 2.4 avansat Respins

NICULAE C. MIHAI

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Informatica T2 C/C++ 8 experimentat Reusit

NICULAE C. MIRELA-PATRICIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba spaniola Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

NICULAE C. VALENTIN-MARIAN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 8.05 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

NICULAE C.G. RALUCA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.25 Chimie organica T1 Nivel I 8.75 experimentat Reusit

NICULAE D. ALINA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 6.2 avansat Reusit

NICULAE D. ANCUTA-SIMONA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.95 Economie 7.15 avansat Reusit

NICULAE E DANUT

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.6 experimentat Reusit

NICULAE E MIHAELA ELENA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 4.15 avansat Respins

NICULAE E. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-A2-B1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

NICULAE F FLORENTINA-CAMELIA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7 Geografie 9.75 experimentat Reusit

NICULAE F. LIVIU CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Fizica 6.7 nivel mediu Respins

NICULAE F. STEFAN

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza Matematica T1 5.95 Informatica T2 C/C++ 6.6 experimentat Reusit

NICULAE FL DENISA RONCUTA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Geografie 9 nivel mediu Reusit

NICULAE FL. DENISA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

NICULAE G ALINA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.55 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Reusit

NICULAE G FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

NICULAE G MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

NICULAE G. BOGDAN-STEFAN

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.8 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

NICULAE G. ELENA-GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.95 Geografie 8.1 experimentat Respins

NICULAE G. VASILE MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

NICULAE G.D. DIANA-CATALINA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 4.45 Biologie vegetala si animala T1 4.15 experimentat Respins

NICULAE GH VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 4.7 nivel mediu Respins

NICULAE GH. CRISTINA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.35 experimentat Reusit

NICULAE GH. ELVIRA GIANINA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.35 Geografie 8.8 experimentat Reusit

NICULAE GH. IULIAN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica 6.75 avansat N/p

NICULAE GHE. COSTEL

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 7.3 avansat Respins

NICULAE I ALINA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.4 nivel mediu Respins

NICULAE I BOGDAN

    LICEUL MARIN PREDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Respins

NICULAE I IONUT DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.45 Geografie 6.55 avansat Respins

NICULAE I IONUT-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.5 Fizica 2.55 avansat Respins

NICULAE I MARIANA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

NICULAE I RAZVAN FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.65 Geografie 2.7 avansat Respins

NICULAE I VALENTIN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

NICULAE I. ANTONIO-GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

NICULAE I. CRISTINA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza N/p Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat N/p

NICULAE I. FLORENTINA - CORINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Geografie 9.45 avansat Reusit

NICULAE I. GEORGE BOGDANEL

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 7 nivel mediu Respins

NICULAE I. GEORGIANA-PAULA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.4 experimentat Reusit

NICULAE I. LUIZA MIHAELA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.85 Geografie 9.5 nivel mediu Respins

NICULAE I. MARIA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.85 Geografie 9.45 avansat Reusit

NICULAE I. MARIA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.9 Geografie 8.5 experimentat Reusit

NICULAE J ANDREI RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

NICULAE J. BIANCA DIANA

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Informatica T2 C/C++ 7.35 experimentat Reusit

NICULAE J. DAVID-AURELIAN

    LICEUL GRECO-CATOLIC TIMOTEI CIPARIU Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 8.2 avansat Reusit

NICULAE L VALENTIN CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.25 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

NICULAE M ADRIANA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.5 Sociologie 6.3 nivel mediu Reusit

NICULAE M ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.2 Fizica 5.3 avansat Respins

NICULAE M ANGELA-DANIELA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.65 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie N/p Geografie 2.1 incepator N/p

NICULAE M ELENA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.85 Geografie 8.3 nivel mediu Respins

NICULAE M FLORIN

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 6.9 Fizica N/p avansat N/p

NICULAE M FLORIN-VLADUT

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Informatica T2 Pascal 8.45 experimentat Reusit

NICULAE M GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.55 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 2.8 avansat Respins

NICULAE M STEFAN CRISTIAN

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 8.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

NICULAE M. ALEXANDRU-MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

NICULAE M. ELENA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 avansat Reusit

NICULAE M. GINA - MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba spaniola B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 7.1 nivel mediu Reusit

NICULAE M. IULIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Sociologie 10 experimentat Reusit

NICULAE M.G RAMONA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

NICULAE N LOREDANA-TATIANA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

NICULAE N. DANA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Geografie 7.6 avansat Respins

NICULAE N. EMANUEL

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 8.05 avansat Respins

NICULAE N. IONUT GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 9 experimentat Reusit

NICULAE N. SUZANA-EUGENIA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2--A2-B1-B1 Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 incepator Respins

NICULAE P IONUT

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.25 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Fizica 3.9 nivel mediu Respins

NICULAE P MARIUS-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

NICULAE P MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Fizica 4.2 nivel mediu Respins

NICULAE P. MARIUS

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.3 avansat Reusit

NICULAE P. SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

NICULAE R. MADALINA-STEFANIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.85 Geografie 9.5 experimentat Reusit

NICULAE S. NICOLETA - LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

NICULAE S.I. LIVIU CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.05 Informatica T2 C/C++ 8 experimentat Reusit

NICULAE S.M.C. ANDREI-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.45 Chimie organica T1 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

NICULAE T ANDREI

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.05 Informatica T1 intensiv Pascal 7.75 experimentat Reusit

NICULAE T ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

NICULAE T.C. ALEXANDRU SORIN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.55 Fizica 5.15 avansat Respins

NICULAE V ADRIANA ALINA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

NICULAE V PAULA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T1 3.25 Informatica T2 Pascal 3.7 avansat Respins

NICULAE V. ROBERT-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

NICULAE V.V. ALINA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

NICULAE-VADUVA F. IULIAN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

NICULAIE D DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Fizica 2.65 experimentat Respins

NICULAIE T TUDOR GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

NICULAITA GHE MARIANA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.65 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 8.7 incepator Respins

NICULCEA C MIHAI-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.4 Geografie 7.15 nivel mediu Respins

NICULCEA I. DANIELA-IONELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.45 Chimie organica T1 Nivel I 3.15 experimentat Respins

NICULCEA L CRISTINA LUIZA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.85 Geografie 8.45 avansat Reusit

NICULESCU A GEORGETA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

NICULESCU A.P. ALEXANDRA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC HYPERION Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.45 Geografie 8.75 experimentat Respins

NICULESCU C MIHAELA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.15 Fizica 5.1 avansat Respins

NICULESCU C. ALIN-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Matematica T1 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

NICULESCU C.G. ANDREI CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

NICULESCU D. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.35 experimentat Reusit

NICULESCU D. COSTEL

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.7 Geografie 7.65 nivel mediu Respins

NICULESCU D. ELENA-ANDREEA

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 7.3 experimentat Reusit

NICULESCU F MIHAI-ALIN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A1-B1-- Matematica T2 4.5 Fizica 5.2 avansat Respins

NICULESCU G IONEL

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

NICULESCU G. ALINA-FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Respins

NICULESCU G. GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1-B2-B1-A1-A1 Matematica T1 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.4 incepator Respins

NICULESCU I GABRIEL-BETT

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 incepator Respins

NICULESCU I MARIA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.45 Geografie 8.8 incepator Respins

NICULESCU I MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

NICULESCU I. SANDRA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza Istorie 9.3 Geografie 9.05 avansat Reusit

NICULESCU L.C. TUDOR-CEZAR

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza Matematica T1 9.35 Fizica 9.55 avansat Reusit

NICULESCU M ANDREEA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 8.7 avansat Reusit

NICULESCU M MIHAI-EMIL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 4 Fizica 2.55 avansat Respins

NICULESCU M. ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Chimie organica T1 Nivel I 9.45 experimentat Reusit

NICULESCU M. CARMEN - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Istorie 9.6 Geografie 8.55 experimentat Reusit

NICULESCU M. COSTIN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 2.55 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.95 nivel mediu Respins

NICULESCU M. DRAGOS-STEFAN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza N/p Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

NICULESCU M. RAMONA -ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Respins

NICULESCU N ROBERTO-DANIEL

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 8.8 experimentat Reusit

NICULESCU P.F. ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.05 Geografie 7.05 experimentat Respins

NICULESCU R.C. CATALINA MARINA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Economie 9.3 experimentat Reusit

NICULESCU T.C. GEORGE-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 7.65 Geografie 6.7 nivel mediu Reusit

NICULESCU V MIHAI-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 2.95 avansat Respins

NICULESCU-ARON R.N. MARIA-LUIZA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Chimie organica T1 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

NICULIA N COSTICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

NICULICA R GEORGE-VALENTIN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B1 Istorie 7 Geografie 5 nivel mediu Respins

NICULICI V. ANDREEA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 5.55 avansat Reusit

NICULICI V. MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 8.95 experimentat Reusit

NICULITA C. IRINA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.45 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

NICULITA GH. MARIE ELENE

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.05 Chimie organica T1 Nivel II 9.6 experimentat Reusit

NICULITA I. MARIA-IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 4.4 nivel mediu Respins

NICULOIU M. ANDREEA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Chimie organica T1 Nivel II 9.4 experimentat Reusit

NICULUSCA V ROLLAND-FLORIAN

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.1 Geografie 3.65 avansat Respins

NICUT R. CRISTI

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba spaniola B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

NICUTA E. MIHAELA-CIPRIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 3.85 Fizica 2.55 avansat Respins

NICUTA S. ANDREEA-FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Geografie 8.9 avansat Respins

NIDELEA F PAULA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 8.45 nivel mediu Reusit

NIDELEA I FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

NIDELEA I SIMONA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

NIDELEA M. ADRIAN-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

NIDELEA N GHEORGHITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

NIDELEA P FLORENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

NIGA V ION BOGDAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.45 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 3.3 Geografie 8.8 avansat Respins

NIGAI C. FLORENTA - ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Economie 6.7 experimentat Reusit

NIGAI GH DAN CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Fizica 9 experimentat Reusit

NILA F. CRISTINA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 4.6 avansat Respins

NIMARA F.D. VICTOR-FLORIN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.45 Fizica 9.5 experimentat Reusit

NINA M.S. MIRUNA-NAIS

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 6 experimentat Reusit

NINCIULEANU T FLORENTINA

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 8.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.95 nivel mediu Respins

NINE I DANA-MARIA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Istorie 5.1 Geografie 3.85 nivel mediu Respins

NINICU V. ALEXANDRU MARIUS

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST LOGOS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Reusit

NIRISTEAN D. ANDREI-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician aviatie
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 2.55 Fizica 1.3 incepator Respins

NISCOVEANU V. GABRIEL DAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 4.4 incepator Respins

NISIPEANU M ALINA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

NISTOR A VLADUT-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.6 Fizica 7.35 experimentat Reusit

NISTOR B. GABRIELA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.45 Geografie 2 incepator Respins

NISTOR C CONSTANTIN COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.55 Fizica 3.15 avansat Respins

NISTOR C TOADER-CONSTANTIN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--A2-A1-A2 Istorie 5.5 Geografie 5.4 avansat Respins

NISTOR D. ALICE ANA MARIA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

NISTOR D. ALINA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

NISTOR D. ELENA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

NISTOR E COSTEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana 6.75 Limba engleza Istorie 6.1 Geografie N/p N/p N/p

NISTOR E. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza Matematica T1 9.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

NISTOR E. CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza Matematica T1 8.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 10 experimentat Reusit

NISTOR E. PIOTR ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Fizica 6.5 avansat Respins

NISTOR F ANDREI REMUS

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Respins

NISTOR G. NICUSOR-SABIN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

NISTOR GA CARMEN ANNE-MARIE

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 6.2 experimentat Reusit

NISTOR GH CRISTIAN NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

NISTOR I ADRIAN-NICOLAE

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 6.3 experimentat Respins

NISTOR I IULIA-ELENA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.6 Biologie vegetala si animala T1 9.65 experimentat Reusit

NISTOR I LAURA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.6 nivel mediu Reusit

NISTOR I MARIUS IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.8 nivel mediu Respins

NISTOR I RARES-CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.85 Biologie vegetala si animala T1 9.75 experimentat Reusit

NISTOR I. NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 4.35 incepator Respins

NISTOR L FLORIN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Fizica 7.8 experimentat Reusit

NISTOR L. NICOLAE-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

NISTOR M. CARMEN-ESTERA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.85 Limba engleza A2-B2-B1-B1-B2 Matematica T1 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

NISTOR M. EMMA - CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Fizica 6.3 avansat Reusit

NISTOR M. NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

NISTOR M.O. IULIA-MARILENA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Chimie organica T1 Nivel II 10 experimentat Reusit

NISTOR N ANDREI-MARIO

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 8.75 experimentat Reusit

NISTOR N. VIOLETA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba franceza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Chimie organica T1 Nivel I 3.05 nivel mediu Respins

NISTOR O. IOANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

NISTOR S MARIA - RUXANDRA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.05 Geografie 6.8 nivel mediu Reusit

NISTOR S.G. ANDREEA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Fizica 9.25 experimentat Reusit

NISTOR V CONSTANTIN CATALIN

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Respins

NISTOR V. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 9 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

NISTOR V.A. ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Geografie 6.75 avansat Respins

NISTOR-DEIAC I. IOANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

NISTORAN N MIHAELA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.75 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

NITA - VALIMAREANU R. ADINA - GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Geografie 7.9 experimentat Respins

NITA A ANDREEA-MARINA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Geografie 9 nivel mediu Reusit

NITA A ION-ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

NITA A IULIANA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

NITA A. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 avansat Reusit

NITA A. ROXANA NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.05 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

NITA A. VIOREL-CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Reusit

NITA C ALEXANDRA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 7.25 experimentat Reusit

NITA C CLAUDIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 8.3 experimentat Respins

NITA C IONUT RADU

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

NITA C LIVIU-MARIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 5.6 experimentat Respins

NITA C MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 7.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.05 nivel mediu Respins

NITA C MIHAI CIPRIAN

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 experimentat Reusit

NITA C ROBERT-GEORGE

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 4.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Respins

NITA C STEFAN-GEORGE

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 4.5 Geografie 6.45 avansat Respins

NITA C. CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

NITA C. EMILIA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.75 Geografie 8.15 nivel mediu Reusit

NITA C. LUIZA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 9.2 Chimie organica T1 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

NITA C. MIHAI-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza Matematica T1 8.4 Fizica 9.5 experimentat Reusit

NITA C.D. STEFAN-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Fizica 7.6 experimentat Reusit

NITA D ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII DIMITRIE PACIUREA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 4.6 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Fizica 1.75 avansat Respins

NITA D CATALIN-IONUT

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

NITA D. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

NITA D. ANDREEA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Psihologie 8.7 experimentat Reusit

NITA D. FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

NITA D. VLADISLAV

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.5 avansat Reusit

NITA D.T. BOGDAN ALEXANDRU

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.85 Geografie 9.1 avansat Reusit

NITA E ALEXANDRU-MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.3 nivel mediu Respins

NITA E. CRISTIAN-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.25 Geografie 7.5 avansat Respins

NITA EL VLAD-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza Matematica T1 7.75 Informatica T2 C/C++ 8.4 experimentat Reusit

NITA F ELENA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 3.4 Geografie 6.95 nivel mediu Respins

NITA F FLORENTIN CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A2-B1-A1-B2-B2 Matematica T1 6.45 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

NITA F STEFAN-CRISTIAN

    LICEUL WALDORF Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 7.55 experimentat Reusit

NITA F. GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica 5 avansat N/p

NITA G CRISTIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.45 nivel mediu Respins

NITA G IONUT-IULIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

NITA G. IONUT - DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

NITA G.A. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

NITA G.M. BEATRICE-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-A2-B1-A2 Istorie 5.9 Logica si argumentare 6.3 avansat Respins

NITA GH GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 avansat Respins

NITA GH MIRELA-ANDREEA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie 5.75 avansat Respins

NITA GHE. ALINA - MARIANA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Economie 3.1 avansat Respins

NITA GHE. ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.35 Geografie 9.05 experimentat Respins

NITA I ALEXANDRA GERAMINA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL EMANUEL Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.35 Geografie 8.95 nivel mediu Reusit

NITA I ALEXANDRU GABRIEL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Fizica 2.55 experimentat Respins

NITA I ANDREI ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.1 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 1.8 nivel mediu Respins

NITA I ELIZA GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Economie 5.1 nivel mediu Respins

NITA I MARIAN VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.9 incepator Respins

NITA I MARIUS-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba portugheza B1--A2-- Istorie 7.05 Geografie 7.3 avansat Reusit

NITA I RALUCA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba franceza B2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

NITA I. ELENA-CORINA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

NITA I. FLORENTINA CLAUDIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

NITA I. MARIUS-RADUCU

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 1.9 nivel mediu Respins

NITA I. TUDORITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 3.85 avansat Respins

NITA M ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 3.65 nivel mediu Respins

NITA M MIHAELA-IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 7.3 avansat Reusit

NITA M. ALEXANDRU MIRCEA

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

NITA M.C IONUT-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

NITA M.S. VICTOR-ALIN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-B1-A1-B2-B2 Matematica T1 5.95 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

NITA N ALEXANDRA MIHAELA

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 8.9 experimentat Reusit

NITA N ANDEEA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A1-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

NITA N. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

NITA N. GEORGE ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

NITA N. MANUEL - VALENTIN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Geografie 7.5 avansat Respins

NITA P. TUDOR - CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.15 Geografie 8.85 experimentat Reusit

NITA S. COSTIN-SORIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 avansat Reusit

NITA SCURTU N ALINA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 3.15 nivel mediu Respins

NITA ST. DUMITRU-DANIEL

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 10 avansat Reusit

NITA V MARIOARA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza A2-A2-B1-A2-B1 Matematica T1 1.3 Biologie vegetala si animala T1 7.15 nivel mediu Respins

NITA V SIMONA CATALINA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 8.95 avansat Reusit

NITA V VALENTINA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 avansat Reusit

NITA V. ADRIAN-VALENTIN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Logica si argumentare 9.1 experimentat Reusit

NITA V. CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician productie film si televiziune
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2--A2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.95 incepator Respins

NITA V. IULIA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 7.3 Chimie organica T1 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

NITA VM LAVINIA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba italiana B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.65 Geografie 9.1 experimentat Reusit

NITA-VALIMAREANU R DELIA VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 5.85 nivel mediu Respins

NITAS M.N. LAURA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.15 Geografie 9.85 experimentat Reusit

NITESCU A. RODICA-ADRIANA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B2 Istorie 7.9 Geografie 8.8 experimentat Reusit

NITESCU DC GEORGE-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza Matematica T1 6.3 Fizica 6.55 experimentat Reusit

NITESCU I ELENA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 incepator N/p

NITESCU N. LUCIAN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T1 1.6 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

NITESCU T. RADU-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Informatica T2 C/C++ 6.3 experimentat Reusit

NITESCU V RAIMOND - MANUEL

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 4.35 nivel mediu Respins

NITESCU V. VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza Matematica T1 8.15 Chimie organica T1 Nivel I 8.7 experimentat Reusit

NITISOR I. ANDREEA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 4.7 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

NITOI A. CRISTINA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

NITOI D IONELA-CLAUDIA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1.45 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

NITOI G. DANIEL FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

NITOI M. GEORGE-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

NITOI N ANA MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

NITOI T. ANCUTA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Fizica 5 nivel mediu Respins

NITOIU C. VLAD-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Fizica 3 avansat Respins

NITOIU N ALEXANDRA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Fizica 8.9 experimentat Reusit

NITOIU N ELENA-CORINA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

NITU A IONUT

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

NITU C BOGDAN-FLORENTIN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Fizica 5 nivel mediu Respins

NITU C GABRIEL

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 avansat Reusit

NITU C MARIA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.95 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

NITU C MARILENA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 2.7 incepator Respins

NITU C ROBERT LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 6.35 Fizica 3.15 avansat Respins

NITU C. LETITIA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.65 Geografie 7.75 nivel mediu Respins

NITU C. TUDOR-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Informatica T2 C/C++ 7.65 experimentat Reusit

NITU C.V EMILIAN LEONARDO

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Fizica 3.15 avansat Respins

NITU D LUMINITA

    LICEUL ECONOMIC BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 8.3 avansat Respins

NITU D SILVIA CLAUDIA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII DIMITRIE PACIUREA Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Chimie organica T1 Nivel II 2.7 avansat Respins

NITU D. MARIUS-COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.65 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.95 nivel mediu Respins

NITU D. STEFAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Economie 9.7 experimentat Reusit

NITU E MARIAN-IULIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.65 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

NITU E.T. GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Fizica 9.6 experimentat Reusit

NITU F SIMONA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba germana moderna B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 7 Geografie 8.85 experimentat Respins

NITU F. MARIA - DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Geografie 8.45 avansat Respins

NITU G CARMEN ALEXANDRA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 9.05 Geografie 8.85 experimentat Reusit

NITU G LILIANA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza B2--A2-A1-A2 Matematica T2 2.2 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

NITU G MARIUS

    LICEUL DE MUZICA GEORGE ENESCU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 7.85 nivel mediu Reusit

NITU G VALERIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

NITU G. GIULIO-MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Istorie 8.15 Geografie 7.8 nivel mediu Respins

NITU G. MARIUS-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.45 Informatica T2 C/C++ 7.2 experimentat Respins

NITU GH COSTICA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 6.8 nivel mediu N/p

NITU GH. ALEXANDRA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 4.55 Biologie vegetala si animala T1 5.9 incepator Respins

NITU GH. ANDREI

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.4 Geografie 8.9 nivel mediu Reusit

NITU I ADRIANA MARIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 8.35 avansat Reusit

NITU I GEORGETA-GEORGIANA

    LICEUL WALDORF Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.4 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

NITU I. FLORIN-CODRUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p N/p N/p

NITU I. GABRIELA DIANA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.45 Geografie 8.95 nivel mediu Respins

NITU I. IOANA-MARIGELDA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza Matematica T2 6.4 Economie 8.3 experimentat Reusit

NITU I. IULIAN DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.35 experimentat Reusit

NITU L ALEXANDRU-ION

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

NITU L MARINA-VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.65 avansat Reusit

NITU L.G AURA DANIELA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T1 6.4 Informatica T2 C/C++ 5 avansat Respins

NITU M CRISTINA ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 7.3 nivel mediu Respins

NITU M ILIUTA CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Fizica 3.4 avansat Respins

NITU M. ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.4 experimentat Reusit

NITU M. GABRIEL MADALIN

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.45 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 4.3 Informatica T2 C/C++ 6.55 avansat Respins

NITU N ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 4.65 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

NITU N ALINA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

NITU N ANDREEA-JANINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

NITU N DAN-RAZVAN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Fizica 4.4 nivel mediu Respins

NITU N DANIELA-FLORINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 4.05 Geografie 6 nivel mediu Respins

NITU N FLORIN-ALEXANDRU

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Respins

NITU N RADU- BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

NITU N. DANIELA-NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

NITU O MARIAN CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.15 Biologie vegetala si animala T1 2.25 avansat Respins

NITU P STEFANIA

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-B1-B1-A1-A2 Matematica T2 N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

NITU P. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Fizica 6.7 avansat Respins

NITU P. VLAD-EUGEN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Fizica 9.05 experimentat Reusit

NITU R. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Fizica 8 experimentat Reusit

NITU T MIHAI-ALIN

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.5 experimentat Reusit

NITU T. DANIEL - CONSTANTIN

    LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BUCURESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Reusit

NITU V ALEXANDRU AMAR

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 8.05 Biologie vegetala si animala T1 4.65 experimentat Respins

NITU V ANDREI

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.55 avansat Reusit

NITU V DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Fizica 4 avansat Respins

NITU V.E. ADINA-MARIA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza Istorie 8.35 Economie 8 avansat Reusit

NITU V.I. LAVINIA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Chimie organica T1 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

NITULESCU C. FLORENTINA-CATALINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Geografie 8.45 experimentat Reusit

NITULESCU GH MADALINA-MARGARETA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 7.8 avansat Respins

NITURA I. MIRELA

    COLEGIUL ROMANO-CATOLIC SFANTUL IOSIF Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 8.6 experimentat Reusit

NIZERNIUC R SERGEI

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 7.2 experimentat Reusit

NOAJA I. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.1 Fizica 8.85 experimentat Reusit

NOATA P STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

NOROCEL D. FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 8.1 experimentat Reusit

NOUJEIN M.D. SEBASTIAN

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.55 Fizica 4.65 avansat Respins

NOVAC A. IOANA-LUMINITA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 7.95 Geografie 8.65 experimentat Reusit

NOVAC B.N. RUXANDRA-MIRIAM

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.75 nivel mediu Respins

NOVAC C. CONSTANTIN MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Chimie organica T1 Nivel I 5 nivel mediu Respins

NOVAC C. ROXANA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Matematica T1 9.35 Fizica 8.6 experimentat Reusit

NOVAC D NICOLETA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

NOVAC V. ION-OVIDIU

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 3.8 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

NURCIU GHE. MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

NUTA A.L. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Fizica 5 avansat Respins

NUTA GH MIHAI CIPRIAN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 experimentat Respins

NUTA GH. COSMIN-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.65 experimentat Reusit

NUTA I.V. MIHAI-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.35 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.05 experimentat Reusit

NUTA M. BOGDAN-FLORIN

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.55 Fizica 4.3 experimentat Respins

NUTA P. MIRELA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.15 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

NUTA V. ANDREEA NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Geografie 8.85 experimentat Respins

NUTA V. DORU-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.8 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

NUTU M. LAURA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

NUTU N IONUT SILVIU

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

NUTU N. ANDREI-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 7 Limba engleza Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

NUTULESCU A. DRAGOS-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 4.3 Chimie organica T1 Nivel I 3.1 avansat Respins

OAE GH. VALENTINA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza N/p Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

OAE N.G. STEFANIA-ELENA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 9.45 experimentat Reusit

OAE P CONSTANTIN DOREL

    LICEUL GEORGE CALINESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

OAE ST.M MARIAN VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.2 nivel mediu Respins

OAJDEA I BOGDAN-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5.65 Fizica 6.6 nivel mediu Respins

OALA P CRISTINA-IOANA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 5.05 experimentat Respins

OANA A. NELU ANCU

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.15 Geografie 9.25 nivel mediu Reusit

OANA G.F. ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 8.2 avansat Respins

OANA M CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 3.25 Limba engleza Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

OANA ST ROBERT VIOREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.85 Fizica 3.5 experimentat Respins

OANA V DUMITRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.45 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

OANCA M. ROBERT-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 9.25 experimentat Reusit

OANCEA A.R. STEFAN-MARIAN

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

OANCEA F VALENTINA

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA BUCURESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 7.95 nivel mediu Reusit

OANCEA F. AURELIAN-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician poligraf
    Limba si literatura romana 3.3 Limba engleza Matematica T2 6.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.8 nivel mediu Respins

OANCEA F. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.7 avansat Respins

OANCEA F.M. COSTIN-IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.1 Fizica 3.4 experimentat Respins

OANCEA G FLORINA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Fizica 5.3 avansat Respins

OANCEA G MIHAI-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

OANCEA I ANDREEA ELENA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 3.2 avansat Respins

OANCEA I CRISTINA NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 2.75 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

OANCEA I LAURENTIU-CLAUDIU

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 5.8 experimentat Respins

OANCEA I VLAD DUMITRU

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Reusit

OANCEA M IONELA-PETRUTA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 9 experimentat Reusit

OANCEA M PETRE-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.55 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Fizica 3.15 avansat Respins

OANCEA N MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.55 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

OANCEA S CONSTANTIN-BOGDAN

    LICEUL GRECO-CATOLIC TIMOTEI CIPARIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 experimentat Respins

OANCEA S IONUT-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 6.65 experimentat Reusit

OANCEA S. COSMIN - ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Informatica T2 C/C++ 8.6 experimentat Reusit

OANCEA S. ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 8 Economie 6.8 avansat Reusit

OANCEA T GABRIELA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 9.25 experimentat Reusit

OANCEA-ONUTU V.I RAZVAN-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Matematica T1 7.5 Chimie organica T1 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

OANE R. TINCUTA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

OANES A MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.65 Filosofie 5.6 experimentat Respins

OANTA E.M GABRIELA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 6.95 avansat Reusit

OANTA P MARIA-CRISTINA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.05 Geografie 9.45 experimentat Reusit

OANTA P. IONUT- CRISTI

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

OBADA E MIHAELA-CATALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6.65 avansat Respins

OBADA M. ALINA-GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Geografie 9.55 avansat Reusit

OBADA N MARIAN

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

OBEADA-MICU C CRISTIAN

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.4 nivel mediu Respins

OBREJA A LIANA-ODETTE

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

OBREJA C DORINA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.05 Limba engleza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

OBREJA C. IONELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu N/p

OBREJA D ESTELA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 1.55 Biologie vegetala si animala T1 3.55 nivel mediu Respins

OBREJA G GINA LOREDANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.35 Economie 3.55 avansat Respins

OBREJA G. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 1.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Respins

OBREJA-ANDRIES S CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 8.7 Fizica N/p incepator N/p

OBREJAN N MIHAELA VERONICA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.85 avansat Respins

OBRETIN G. COSMIN-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Informatica T2 C/C++ 9.5 experimentat Reusit

OBRETIN I ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 2.3 experimentat Respins

OBRISCA T IULIAN-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.6 Chimie organica T1 Nivel II 6.55 experimentat Reusit

OCHIANA I MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 3.7 Biologie vegetala si animala T1 1.6 avansat Respins

OCHIANA I. MARIAN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T1 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5.2 incepator Respins

OCOS N. ALEXANDRU MADALIN

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.3 Geografie 9.2 experimentat Respins

OCRAIM I IONUT

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII DIMITRIE PACIUREA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

ODAGERU D MARINA-DANIELA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.6 Fizica 3.65 avansat Respins

ODAGERU D. GEORGETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TIMPURI NOI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.35 nivel mediu Respins

ODDOU-MBA C. DANIELLE JOHANN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Fizica 7.25 nivel mediu Respins

ODINA I VICTORIA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 7.05 nivel mediu Respins

ODOBEANU D ANA-MARIA ANDREEA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A1 Matematica T2 5 Geografie 8.55 avansat Reusit

ODOROABA GH DINITA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 6.95 avansat Respins

ODOROG S FLORENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Istorie 6 Geografie 1.5 avansat Respins

ODUKOYA A.A. CRISTIANA-ADETOLA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Matematica T1 7.9 Chimie organica T1 Nivel I 8.7 experimentat Reusit

OELBERG P VICENTIU GIULIANO

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana 6.2 Limba engleza Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu N/p

OFITERU M ALEXANDRU-MARIAN

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 9 experimentat Reusit

OGLINDA AV EMILIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 2.9 avansat Respins

OGNANOVICI L. ANDREI- HARITON

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 5.35 experimentat Respins

OJOG M. CRISTIAN-OCTAVIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Matematica T1 9.7 Fizica 10 experimentat Reusit

OLARIU D. ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.65 Geografie 7.25 nivel mediu Respins

OLARIU P. ANDREI

    COLEGIUL ROMANO-CATOLIC SFANTUL IOSIF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Chimie organica T1 Nivel I 6.25 experimentat Reusit

OLARIU R ALIN CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.85 Geografie 7.95 nivel mediu Reusit

OLARIU V COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

OLARU A ANTONIO CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 7.4 avansat Reusit

OLARU BELGIU V ANDREIA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 3.25 nivel mediu Respins

OLARU C ANA MARIA DUMITRA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Istorie 8.6 Geografie 8.2 avansat Reusit

OLARU C. BRINDUSA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 1.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.2 experimentat Respins

OLARU C. DUMITRU-FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 2.9 experimentat Respins

OLARU D OANA SEMIDA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL EMANUEL Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba franceza Istorie 5.15 Geografie 9.75 Reusit

OLARU D OPREA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

OLARU D.C. ESTERA- DANIELA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T1 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Respins

OLARU D.P. IULIANA NICOLETA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 8.45 experimentat Reusit

OLARU E SORIN-FLORENTIN

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana N/p Limba franceza Istorie 6.1 Geografie N/p avansat N/p

OLARU G COSMIN GEORGE

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.9 avansat Respins

OLARU GH CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

OLARU I CONSTANTIN ILIUTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.8 Fizica 3.4 experimentat Respins

OLARU I LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

OLARU I. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 9.65 nivel mediu Reusit

OLARU L. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.2 avansat Respins

OLARU M FLORENTIN VICENTIU

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 4.4 experimentat Respins

OLARU M MARIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 6.85 nivel mediu Respins

OLARU M. ANDREI-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician poligraf
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 4.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.25 avansat Respins

OLARU M. CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

OLARU N. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.65 Psihologie 5 experimentat Reusit

OLARU O MIHAELA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

OLARU P ALINA VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu Eliminat din examen

OLARU S.T LUMINITA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T1 6.1 Informatica T2 C/C++ 5.85 avansat Reusit

OLARU V ADRIAN

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 4.35 Biologie vegetala si animala T1 8.35 avansat Respins

OLARU V. ANDRA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 8.05 Informatica T2 C/C++ 7.85 experimentat Reusit

OLESCU S.I. GABRIELA SORINA

    LICEUL TEORETIC HYPERION Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Psihologie 7.1 incepator Reusit

OLINGHERU M. GABRIELA-RODICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TIMPURI NOI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.7 nivel mediu Respins

OLOGEANU E.M. ANDREI

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T1 9.3 Fizica 8.5 avansat Reusit

OLOGEL C. IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.15 avansat Respins

OLOGU I. EDUARD MARIAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

OLOGU I.N. ALEXANDRU RAZVAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Fizica 5.5 avansat Respins

OLOGU P.L ILEANA-SABINA

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 7.45 experimentat Respins

OLTEAN A.D. IONUT-AUREL

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 4.5 avansat Respins

OLTEAN T AURELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.7 Geografie 4.55 avansat Respins

OLTEAN V.E. IOAN-VLADIMIR

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.3 Informatica T2 C/C++ 10 experimentat Reusit

OLTEANU A AURELIA ELENA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.3 Geografie 7.85 incepator Respins

OLTEANU A CLAUDIA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 3.55 Biologie vegetala si animala T1 4.6 experimentat Respins

OLTEANU A MONICA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 8.9 experimentat Reusit

OLTEANU A. VIORICA FLORENTINA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.35 Geografie 9.3 nivel mediu Reusit

OLTEANU B CRISTIAN-CLAUDIU

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 4.1 Geografie 7.35 nivel mediu Respins

OLTEANU B FLOAREA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.35 Geografie 8.05 incepator Respins

OLTEANU C CAMELIA BEATRICE

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba franceza A2--A1-B1-B1 Matematica T2 6.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.25 incepator Respins

OLTEANU C FLORICA-CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Fizica 2.65 experimentat Respins

OLTEANU C. ANDREEA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

OLTEANU C. GABRIELA-VALENTINA

    COLEGIUL ROMANO-CATOLIC SFANTUL IOSIF Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.55 Geografie 8.35 avansat Reusit

OLTEANU C. MARIAN STEFANUT

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 3.65 Geografie 8.55 experimentat Respins

OLTEANU D ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Geografie 7.3 avansat Respins

OLTEANU E.L. ANDREI-FLORIN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Reusit

OLTEANU F. ALEXANDRA - ALINA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba spaniola B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 8.45 avansat Reusit

OLTEANU F. EMILIA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.65 Geografie 9.3 avansat Reusit

OLTEANU F.D ANDREI-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

OLTEANU G.I. VLAD-GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Fizica 6.45 experimentat Reusit

OLTEANU GH. ALEN-LUIS-GABRIEL

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.95 Geografie 8.9 experimentat Reusit

OLTEANU GH. DAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.75 experimentat Respins

OLTEANU GH.S. ALEX

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

OLTEANU I AURELIA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 8.3 avansat Respins

OLTEANU I. ADRIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 9.1 Fizica 9.5 experimentat Reusit

OLTEANU I. ALEXANDRU-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.65 Fizica 3.5 experimentat Respins

OLTEANU I. BOGDAN-MARIUS-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Istorie 8.05 Geografie 7.4 avansat Reusit

OLTEANU I. MARINA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Reusit

OLTEANU I. RALUCA-SINZIANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.65 Geografie 8.65 experimentat Reusit

OLTEANU M ALEXANDRU TIBERIU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana 5.4 Limba engleza Matematica T2 1 Fizica N/p nivel mediu N/p

OLTEANU M ALINA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.6 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

OLTEANU M ELENA CARMEN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 2.6 Biologie vegetala si animala T1 2.35 nivel mediu Respins

OLTEANU M MARIUS NICUSOR

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.35 Geografie 8.25 experimentat Respins

OLTEANU M MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

OLTEANU M. DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Geografie 6.75 experimentat Respins

OLTEANU M. MARIUS-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.05 Geografie 7.8 nivel mediu Respins

OLTEANU M. MONICA CRISTINA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.6 Geografie 8.9 avansat Reusit

OLTEANU M. VIORICA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.65 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

OLTEANU N ANAMARIA MONICA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 experimentat Respins

OLTEANU N LIVIU MIHAI

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 4.3 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

OLTEANU N. ADRIANA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.65 Biologie vegetala si animala T1 3.1 experimentat Respins

OLTEANU O STEFAN- CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Fizica 7.55 experimentat Reusit

OLTEANU P ELENA-ELIZA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 6.8 avansat Reusit

OLTEANU P. BOGDAN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.65 Fizica 3.15 nivel mediu Respins

OLTEANU R. MARIUS DOREL

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 4.2 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

OLTEANU ST NICOLAE CLAUDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 3.75 experimentat Respins

OLTEANU T IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Reusit

OLTEANU T. EUGEN-FLORENTIN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.35 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

OLTEANU V ANDREEA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 5.55 Fizica 4.65 experimentat Respins

OLTEANU V MARIANA-FLORENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

OLTEANU V. NICOLAE DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TIMPURI NOI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

OLTEANU V. NICOLETA-ANA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Chimie organica T1 Nivel I 5 experimentat Respins

OLTEANU- BORDEI A TONITA

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.75 Geografie 8.4 avansat Respins

OLTENICEANU I TEODOR-VALENTIN

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 9.55 experimentat Reusit

OLTIANU S.B. ANDREI ROBERT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

OLTU D. MARIUS-PETRISOR

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.45 Fizica 5.2 avansat Reusit

OMUSORU G. EUGEN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

ONARA F ALBERT-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.15 Fizica 4.3 nivel mediu Respins

ONARA I FLORENTINA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

ONCEL C NICOLETA ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Economie 4.5 avansat Respins

ONCESCU P ALEXANDRU-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 6.6 avansat Respins

ONCESCU P. RELU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

ONCIOIU F. RAMONA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza Matematica T1 7.85 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

ONCIU N. IONEL-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 6.55 Fizica 2.65 avansat Respins

ONCIUL E. RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.35 Fizica 8.95 experimentat Reusit

ONCUTA M MARIAN COSTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

ONEA _ FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen avansat Eliminat din examen

ONEA R DANIEL-IONUT

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

ONEATA D RAZVAN GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 2.7 avansat Respins

ONEATA N MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.2 avansat Respins

ONEL B.M. CATALINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Fizica 8.6 experimentat Reusit

ONES D.C EMANUEL CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Fizica 6.1 experimentat N/p

ONESIM M. KARINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ONETE M. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

ONICA D ILEANA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Istorie 6.85 Geografie 8.35 avansat Reusit

ONICA L. VASILE

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Economie 6.4 avansat Respins

ONICA P. ELENA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

ONICA P. MARIA CRISTINA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.45 Geografie 9.3 nivel mediu Reusit

ONICEANU C ROBERT-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician aviatie
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Chimie organica T1 Nivel I 3.2 avansat Respins

ONIGA I. LAURA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 8.45 Fizica 9.1 experimentat Reusit

ONILA N AURELIA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Istorie 6.45 Geografie 4.6 nivel mediu Respins

ONISOARA M.D. CRISTINA-MARIA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Geografie 7.6 avansat Respins

ONISORU GHE CRISTINA-ELENA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Geografie 8.6 experimentat Reusit

ONOFREI G. ANDREI-CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 10 Economie 8.6 experimentat Reusit

ONOFREI M MARIN CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Istorie 7.4 Geografie 7.05 nivel mediu Reusit

ONOFREI M. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.05 Informatica T2 C/C++ 6.7 experimentat Reusit

ONOFREI R.C. ROXANA NICOLETA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.75 experimentat Reusit

ONOFREI SM VLAD-MARIAN

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.25 Fizica 5.35 nivel mediu Respins

ONOFREI V ROBERT-ALEXANDRU

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 experimentat Reusit

ONOFREI-SUHAIANU M. MIHAELA

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.55 Fizica 2.5 avansat Respins

ONU AL. IRINA - TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.45 experimentat Reusit

ONU G. ANA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

ONUS N MARIUS-ALIN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 4.6 nivel mediu Respins

OPARIUC A.G RAZVAN STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Respins

OPARIUC S. GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Fizica 7.35 avansat Respins

OPINCA M IRINA-CASSIANA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 6.65 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

OPREA A ALEXANDRU-DORINEL

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.65 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

OPREA A MARIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 2.75 nivel mediu Respins

OPREA A. ALEXANDRA-MONICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Fizica 6.2 avansat Respins

OPREA A. BOGDAN

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Informatica T2 C/C++ 6.45 experimentat Reusit

OPREA A. IONICA LAVINIA

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 5.7 Geografie 8.1 nivel mediu Respins

OPREA C ANCA-IULIANA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

OPREA C ELENA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

OPREA C MARIUS FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 7 Geografie 6.9 avansat Respins

OPREA C VIOREL

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 8.45 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Reusit

OPREA C. CRISTI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

OPREA C. DUMITRU-TIBERIU

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.55 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

OPREA C.D. NICOLETA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 2.3 Geografie 5.1 avansat Respins

OPREA D FLORIN-REMUS

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Istorie 5.7 Geografie 7.3 avansat Respins

OPREA D FLORINA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1.5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Respins

OPREA D GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

OPREA D. CRISTINA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.95 Limba franceza A2--B1-B2-B2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

OPREA D. GEORGETA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.2 Geografie 10 nivel mediu Reusit

OPREA D. MARIUS-NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

OPREA D.A. IOANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Matematica T1 8.2 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

OPREA E MARIA VIORELA

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 7.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.25 incepator Respins

OPREA E. VALENTINA-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba germana moderna A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.45 Informatica T2 C/C++ 8.2 experimentat Reusit

OPREA F LIVIU-VALERIU

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.2 Geografie 6.75 nivel mediu Respins

OPREA F NICOLAE

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 8.65 Geografie 6.55 nivel mediu Reusit

OPREA F. DANIEL ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 6.45 Geografie 8.8 experimentat Respins

OPREA G ANTONIO-GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.2 avansat N/p

OPREA G MIHAELA

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA BUCURESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.25 Geografie 8.5 experimentat Respins

OPREA G. VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.15 Limba franceza Matematica T1 5.05 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

OPREA G.A. NICOLAE-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.3 Fizica 4.35 avansat Respins

OPREA GH. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.95 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Respins

OPREA GH. GHERGHINA-PETRUTA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza B1-A2-B2-A1-A1 Istorie 7.15 Geografie 7.9 experimentat Reusit

OPREA GHE. MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.2 Limba engleza Matematica T2 6.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.1 avansat Respins

OPREA H MARIA-LUCIA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

OPREA I ALINA-MARINELA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

OPREA I ANDREEA MARIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.6 Biologie vegetala si animala T1 2.55 experimentat Respins

OPREA I GEORGIANA CAMELIA

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.5 avansat Respins

OPREA I IOANA-CORNELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

OPREA I LUCIAN EUGEN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.1 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

OPREA I RELU

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Reusit

OPREA I. IOANA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 5.55 incepator Respins

OPREA I. ION EUGEN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.55 Geografie 9.25 avansat Reusit

OPREA I. IONUT

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 2.75 incepator Respins

OPREA I. MADALINA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

OPREA I. MARIANA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T1 2.3 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

OPREA I. STOICA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

OPREA I.C. CRISTIAN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.4 experimentat Respins

OPREA I.D. ALEXANDRA BEATRICE

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A1 Matematica T2 6.75 Geografie 8.9 experimentat Reusit

OPREA M ALEXANDRU

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 4.45 Geografie 6.65 experimentat Respins

OPREA M CRISTINA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

OPREA M DORA VALENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Geografie 6.8 avansat Respins

OPREA M DOREL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

OPREA M DORU-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician aviatie
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Chimie organica T1 Nivel I 3.15 avansat Respins

OPREA M FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

OPREA M FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

OPREA M IONEL-MARIUS

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 4.4 nivel mediu Respins

OPREA M. ANDREEA CARMEN

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Geografie 9.2 experimentat Reusit

OPREA M. CATALIN-ANDREI

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.15 experimentat Reusit

OPREA M. IONUT ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Fizica 3 avansat Respins

OPREA M. MARIUS OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Fizica 2.7 experimentat Respins

OPREA M.I. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.05 experimentat Reusit

OPREA M.N. VLAD -NICOLAE

    COLEGIUL GERMAN GOETHE Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 9.9 limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Matematica T1 8.05 Fizica 8.6 experimentat Reusit

OPREA N ALEXANDRU-NICOLAE

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 1.45 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

OPREA N CRISTIAN IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 2.15 experimentat Respins

OPREA N GHEORGHE ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Fizica 2.8 avansat Respins

OPREA N. GABRIELA-LUMINITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 2.1 Fizica 7.15 nivel mediu Respins

OPREA P ELENA-MARILENA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.8 experimentat Reusit

OPREA R ADRIAN STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.95 Fizica 4.7 experimentat Respins

OPREA R BOGDAN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Reusit

OPREA R ROMICA-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

OPREA S. ALEXANDRU-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.75 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

OPREA S. FLORINA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 9.5 avansat Reusit

OPREA S. MONALISA-ELENA

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B2-B1-A2-A1-A2 Istorie 4.5 Geografie 5.25 avansat Respins

OPREA ST. RADITA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Respins

OPREA T. DAN-MARIAN

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.25 Geografie 9.6 experimentat Reusit

OPREA V ALBERTO

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

OPREA V COSTEL-VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Fizica 2.6 experimentat Respins

OPREA V GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Fizica 2.6 experimentat Respins

OPREA V MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

OPREA V MIHAI STEFANITA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

OPREA V. ALEXANDRU-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 2.75 avansat Respins

OPREA V. RARES-LAURENTIU

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Informatica T2 C/C++ 9 experimentat Reusit

OPREA V. STEFAN-VICTOR

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.9 Fizica 5.6 experimentat Reusit

OPREA V.P. VALENTINA-MARILENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B2-B2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 4.15 experimentat Respins

OPREA Z ALINA ELENA

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.55 Psihologie 5 avansat Reusit

OPRESCU A. AURELIAN-MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 6.75 avansat Respins

OPRESCU B. DAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza Matematica T1 8.65 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

OPRESCU C. ELENA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

OPRESCU E ANDREEA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Biologie vegetala si animala T1 9.35 experimentat Reusit

OPRESCU F RAZVAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

OPRESCU I. MARIUS-VALENTIN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 9.15 Geografie 9.35 experimentat Reusit

OPRESCU M. RALUCA-MARIA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Chimie organica T1 Nivel II 5 nivel mediu Respins

OPRESCU M.G IONUT SILVIU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

OPRICA G. ADELINA GRIGORINA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.65 Geografie 9.6 avansat Reusit

OPRICA I. ELENA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

OPRICA J GEORGE-MIHAI

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII DIMITRIE PACIUREA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza A1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

OPRICA M. FLORIN-GEORGE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TIMPURI NOI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

OPRINA M CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Fizica 3.75 avansat Respins

OPRIS F.M. LIVIU

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 6.95 avansat Respins

OPRIS F.M. SORIN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 7 experimentat Reusit

OPRIS G. PAUL-RAZVAN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Fizica 7 experimentat Reusit

OPRIS S.G. LOREN

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 7.5 avansat Reusit

OPRISAN A MIHAELA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T1 2.75 Informatica T1 intensiv Pascal 7.2 experimentat Respins

OPRISAN L.D ALEXANDRU-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

OPRISAN P ANDREEA ROXANA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.95 Geografie 8.2 nivel mediu Respins

OPRISAN P NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

OPRISAN-TUDOR M. MARA - THEODORA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.35 Chimie organica T1 Nivel II 7.9 avansat Reusit

OPRISANESCU G.E. ALIN CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Fizica 8.8 experimentat Reusit

OPRISIU V ALEXANDRU CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 8 experimentat Respins

OPRISOR C. GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 6.8 avansat Reusit

OPRISOR I COSMIN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 6.05 nivel mediu Respins

OPRIT M ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Reusit

OPRITA G CEZAR VLAD

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 5.45 Fizica 5.1 avansat Respins

OPRITA V STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.45 experimentat Reusit

ORANICI D.C RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

ORASANU C. ALINA-STEFANIA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

ORASANU N IONUT-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

ORASCU F. FLORENTINA RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.35 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Istorie 9.05 Geografie 9 nivel mediu Reusit

ORASEANU C. MONICA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Economie 8.2 experimentat Reusit

ORASEANU N ANDREEA CARMEN

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.65 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

ORBAN T. ALEXANDRU-ROBERT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Fizica 5.05 avansat Respins

ORBEANU C. LIVIU-GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.7 Chimie organica T1 Nivel I 5.05 avansat Respins

ORBEANU V SILVIA-CRISTINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.6 Geografie 4.1 nivel mediu Respins

ORBISORU V IONELA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba franceza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 5.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.35 avansat Respins

ORDEAN GH. ALINA-MIHAELA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.2 Geografie 7.8 nivel mediu Respins

ORHEANU M. DRAGOS

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Fizica 8.9 experimentat Reusit

ORITA D.A. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 9.45 Fizica 9.1 experimentat Reusit

ORMUZ A. CATALIN-TUDOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 8 Chimie organica T1 Nivel I 2.8 experimentat Respins

ORODEL C CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 2.9 Fizica 5.45 avansat Respins

OROS F. ADRIANA-FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.35 Geografie 7.1 avansat Respins

OROSANU G IONUT AMBROZIE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 2.45 avansat Respins

OROSZ T ANA-MARIA MALINA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Geografie 9.35 experimentat Reusit

ORSA G.V. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Informatica T2 C/C++ 9.25 experimentat Reusit

ORTACU T. EMIL-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Fizica 8.5 experimentat Reusit

ORZAN G CRISTIAN-FLORENTIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

ORZANESCU G CATALIN-STEFAN

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.7 Fizica 8.5 experimentat Reusit

ORZOI V IRINA GABRIELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.35 Geografie 8.15 experimentat Respins

OSICEANU G.V. GABRIEL ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza Istorie 8.1 Geografie 8.8 avansat Reusit

OSMAN F MARIUS DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

OSMAN G FLORIN LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Fizica 5.8 avansat Respins

OSMAN M. FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Informatica T2 C/C++ 7.4 experimentat Reusit

OSMAN M. MARIUS-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Geografie 7.05 nivel mediu Respins

OSMAN M.D. LEONARD-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.65 Fizica 2.5 experimentat Respins

OSMAN O MARINA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

OSMAN O MIOARA-IULIANA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1---B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

OSTAFE D IOANA SILVIA

    LICEUL MARIN PREDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 avansat Reusit

OSTAFI D ADRIAN ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 3.45 avansat Respins

OSTAFI LW MARIO - ROBERTO

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 4.6 experimentat Respins

OSTAHIE C. VICTOR- MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

OSTAN D. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Reusit

OSTROVAN D ANDRA-LOUISE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

OSTROVEANU G. FLORIAN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.75 Filosofie 5 experimentat Reusit

OSTROVEANU M FLORINA-ALEXANDRA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 5.75 Geografie 8.55 experimentat Reusit

OSTROVIANU E. MIHAI-ROBERT

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Respins

OSU M DANIELA-ELENA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

OTALAS C. FLORENTINA-ADELINA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba spaniola B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 4.6 avansat Respins

OTARANU S ALIN FLORENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.4 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

OTAT V CIPRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

OTELEA I. DANIELA VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.05 Fizica 8.5 experimentat Reusit

OTELEA S ANTONIU IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 6.75 avansat Respins

OTELEANU M DANIEL IONEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

OTIRLA P FLORIN MARIUS

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 2.55 Informatica T2 Pascal 5.6 experimentat Respins

OTOBACU M DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Informatica T2 C/C++ 8 experimentat Reusit

OVEDENIE GH.I. OLGUTA - CLAUDIA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza Istorie 6.6 Psihologie 8.4 experimentat Reusit

OZUNU F. VLAD-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.55 Fizica 9.9 experimentat Reusit

PACALA I. MIHAITA DANIEL

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.2 Geografie 9.2 avansat Respins

PACIOAGA M.L. ADRIANA-ANGELICA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.35 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

PACIOGA A.I. ALINA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza Matematica T1 8.25 Biologie vegetala si animala T1 9.35 experimentat Reusit

PACIUCA V. DORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6.2 incepator Respins

PACIUREA V VASILE SORIN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

PACU F. ALEXANDRU CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

PACURARU T. RALUCA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.75 Geografie 9.7 experimentat Reusit

PACUREANU V IONUT

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.65 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

PADEANU E ANDREI ANTONIO

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Geografie 8.05 nivel mediu Reusit

PADURARIU A MARIAN-SILVIU

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.2 experimentat Respins

PADURARIU C CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 3.15 avansat Respins

PADURARIU D. GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza A2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Fizica 5 experimentat Respins

PADURARIU G. ADRIAN DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

PADURARIU N. ANA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T1 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.3 incepator Respins

PADURARIU V CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

PADURARIU V FLORENTINA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.15 Geografie 8.45 incepator Respins

PADURARU A MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 1.7 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Fizica 5.8 avansat Respins

PADURARU GH PETRICA

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.55 Geografie 8.3 avansat Respins

PADURARU I CRISTIAN-IONUT

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.7 Limba engleza Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu N/p

PADURARU M ALEXANDRU-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician aviatie
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.05 nivel mediu Respins

PADURARU N. MIHAITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

PADURARU P. GABRIELA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 6.6 Limba engleza Matematica T2 6.75 Fizica 1.8 nivel mediu Respins

PADURARU P. IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B1-A2-B2-B2-A2 Matematica T2 6.6 Economie 7.9 experimentat Respins

PADURARU S. IONELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

PADURARU V ALEXANDRA-ELENA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.15 Fizica 6.35 experimentat Reusit

PADURARU V. GEORGIANA-LAURA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.35 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

PADURARU- ILINCA I GINA

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.1 Geografie 8.05 avansat Respins

PADUREANU A ADRIAN-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 4.6 nivel mediu Respins

PADUREANU G. FLORENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

PADUREANU V OCTAVIAN IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

PADURET C ALEXANDRU-MADALIN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2--B1-A2-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu N/p

PADURET GH NICOLETA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.6 nivel mediu Respins

PADURET I. CRISTI IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.85 Geografie 8.4 experimentat Reusit

PADURET S GIULIAN-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 nivel mediu Respins

PAGANO M. VIVIANA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST LOGOS Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.4 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

PAGLAS M MARIOS

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.25 Limba engleza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 1.45 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

PAHOME IR ROBERT ALEXANDRU

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.15 Geografie 8.55 incepator Respins

PAHONTU D. ADRIAN-MIHAI

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B2 Matematica T1 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

PAHONTU G.E ALEXANDRU-IOAN

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.25 Psihologie 3.2 nivel mediu Respins

PAHONTU LS STEFAN-LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza Matematica T1 7.65 Informatica T2 C/C++ 9.7 experimentat Reusit

PAIC V. ANGELICA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Geografie 9.2 avansat Respins

PAICU C. ILEANA-ELISABETA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 6.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.55 avansat Reusit

PAIS C. MARIAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.95 Geografie 9.05 avansat Reusit

PAIS I CORINA-STEFANIA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 2.9 experimentat Respins

PAIS P FLORENTINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza A2-A1-A1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 6.05 nivel mediu Respins

PAIS S. NICOLAE

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 6.55 experimentat Respins

PAISA M. MARIUS-LAURENTIU

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

PAIU G GEORGE ADRIAN

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.7 avansat Respins

PAIUS M. CRISTIAN-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.55 avansat Respins

PAIUS T. ANISOARA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 4.55 Geografie 8.8 nivel mediu Respins

PAIUS V. ELENA

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 3 Geografie 6.55 experimentat Respins

PAIUSI T LILIANA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

PAJA A. STELIANA-COSMINA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Chimie organica T1 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

PAL A. STEFAN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A2-A1-A1-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

PALACEAN S ALEXANDRU-VIOREL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Fizica 8.75 experimentat Reusit

PALADA A NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba franceza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

PALADE C. NELU ADRIAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 9.25 avansat Respins

PALADE N ANDREI DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 1.6 experimentat Respins

PALADE P VICTORIA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 3.05 Informatica T2 Pascal 3.1 experimentat Respins

PALADI P. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.1 incepator Reusit

PALADUTA A LAZAR CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.95 Fizica 2.8 avansat Respins

PALAGA C STEFAN

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 8.85 avansat Reusit

PALAGHIA I.D. IRINA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Matematica T2 9.35 Chimie organica T1 Nivel II 10 experimentat Reusit

PALAMARIU T ANDREI-ERIC-GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

PALAMARIU V MINA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T1 1.45 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

PALAMARU G CATALINA-ELENA

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Chimie organica T1 Nivel I 7.1 experimentat Reusit

PALAMIUC I FLORICICA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

PALANCEANU A EUGEN MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.65 Sociologie 7.05 nivel mediu Reusit

PALANGA M GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

PALANGA M. RADU MIHAI

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

PALANGEANU G.V. MARINELA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

PALANITA V ALINA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza A2--A2-B2-B2 Matematica T2 2.65 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

PALANITE P MARIAN-VIOREL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.85 Geografie 5.05 avansat Respins

PALCAU G.I. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8.15 avansat Respins

PALEA C. RAZVAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.8 experimentat Respins

PALEA C. VICTOR-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Fizica 7.55 experimentat Reusit

PALIGORA V.E. GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.1 experimentat Reusit

PALIU C ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.65 avansat Respins

PALIVAN V. DANIEL-ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.55 Fizica 3.1 avansat Respins

PALL E SERBAN-IOAN

    LICEUL GRECO-CATOLIC TIMOTEI CIPARIU Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 6.4 experimentat Reusit

PALOSANU G. ANA-PATRICIA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza A2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 9.3 Biologie vegetala si animala T1 9.6 avansat Reusit

PALTINISANU V ELENA-OANA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

PALUTA A DOINA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.35 Sociologie 8.7 experimentat Reusit

PAMFIL C. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

PAMFIL N. ELENA-RALUCA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Geografie 9.2 experimentat Reusit

PAMFIL V. CRISTIAN-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.6 avansat Reusit

PAMFILIE S.A. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 1.5 avansat Respins

PAMPARAU C MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

PANA A ALEXANDRU IULIAN

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2--A2-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 8.25 experimentat Respins

PANA A ALEXANDRU-IONUT

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.5 experimentat Reusit

PANA C MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 1.65 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

PANA C OANA-IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Sociologie 9.2 experimentat Reusit

PANA C. ALIN-CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

PANA C. IUSTINA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.95 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

PANA C. SIMONA - EUGENIA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

PANA D.M. ANA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 9.55 experimentat Reusit

PANA E. IOANA LUIZA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.35 Biologie vegetala si animala T1 8.15 avansat Reusit

PANA F. ALIN-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Chimie organica T1 Nivel I 2.8 avansat Respins

PANA F. ANDREI-LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.35 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.6 Fizica 3 experimentat Respins

PANA FL. ELENA-MADALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

PANA GH. ALIN CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

PANA GH. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.8 Biologie vegetala si animala T1 9.35 experimentat Reusit

PANA I COSMIN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.65 experimentat Respins

PANA I SILVIU-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

PANA I. CORNEL-IONEL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.1 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

PANA I. DIANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.65 Sociologie 9.1 experimentat Reusit

PANA I. MARIA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

PANA I. ROXANA - ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Psihologie 8.5 experimentat Reusit

PANA J ANA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Fizica 1.9 experimentat Respins

PANA M SIMONA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Biologie vegetala si animala T1 9.45 experimentat Reusit

PANA M. ALEXANDRU-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Reusit

PANA M. ANDREEA-GENIA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.45 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Respins

PANA M. IONELA-DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.5 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

PANA N ALEXANDRA - ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

PANA N NICULAE-EDUARD

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 5.45 Geografie 4.55 avansat Respins

PANA N. ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Geografie 9.6 experimentat Reusit

PANA N. FLORENTINA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

PANA N. JEAN-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 experimentat Respins

PANA O.C FLAVIUS-CONSTANTIN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.05 Geografie 7.25 nivel mediu Respins

PANA P OANA-CORNELIA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

PANA T LORENA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.35 Fizica 4.3 nivel mediu Respins

PANA V PAUL-DANIEL

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1.45 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

PANA V. LOREDANA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

PANAETE N CIPRIAN

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.05 Biologie vegetala si animala T1 8.05 avansat Respins

PANAGHIA C.B. MADALINA - CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Chimie organica T1 Nivel I 9.1 experimentat Reusit

PANAINTE C RAMONA-ELENA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 experimentat Reusit

PANAINTE G LILIANA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4.05 Geografie 8.45 incepator Respins

PANAIT - MIHAI C. VLAD

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.65 Geografie 8.95 experimentat Reusit

PANAIT B FLORENTINA-DIANA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.75 Geografie 9.5 avansat Reusit

PANAIT C ALEXANDRA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

PANAIT C CONSTANTIN-CATALIN

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.65 Geografie 9 experimentat Reusit

PANAIT C MARILENA-IULICA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.6 Geografie 9.15 nivel mediu Reusit

PANAIT C RAMONA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

PANAIT C. GEORGIANA - ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7 Geografie 9.3 avansat Reusit

PANAIT D EUGEN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 6.7 experimentat Respins

PANAIT F COSMIN VIOREL

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 experimentat Reusit

PANAIT G MIHAI DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

PANAIT GH ROBERT-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Respins

PANAIT GH. CONSTANTIN-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

PANAIT I ELENA STELIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.25 nivel mediu Reusit

PANAIT I IULIAN GEORGIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 5.3 Chimie organica T1 Nivel I 2.15 nivel mediu Respins

PANAIT I MARINA-MONICA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T1 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

PANAIT I VASILA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

PANAIT M ANA-MARIA-MIRABELA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba franceza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Reusit

PANAIT M CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.25 avansat Reusit

PANAIT N BOGDAN-IRINEL

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.35 experimentat Reusit

PANAIT N IULIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 5.5 Limba franceza Matematica T2 3.45 Fizica 6.5 avansat Respins

PANAIT N MIHAELA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B2-B1--A1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 3.75 nivel mediu Respins

PANAIT N VASILE-MARIUS

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8.75 avansat Reusit

PANAIT S. CONSTANTIN - DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.3 avansat Respins

PANAIT T. BIANCA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 8.85 experimentat Reusit

PANAIT V CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

PANAIT V STEFAN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

PANAITE A.E. ALEXANDRU - GEORGE

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Geografie 9.4 avansat Reusit

PANAITE GH. CRISTINA-MADALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Respins

PANAITESCU GH. MARIANA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

PANAITESCU I ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Geografie 6.25 nivel mediu Respins

PANAITESCU I ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

PANAITESCU T. DIANA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba spaniola Istorie 6.9 Geografie 9.2 avansat Reusit

PANAITIU V.E TATIANA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 4.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 nivel mediu Respins

PANCEA I. GIORGIANA DIANA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Economie 7.6 experimentat Reusit

PANCENCU B IOAN GEORGE

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Filosofie 5.9 experimentat Reusit

PANCIU N GABRIEL

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

PANCU C. ANA-MARIA-DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.6 nivel mediu Respins

PANDEL D. IONUT-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.85 Fizica 4.3 experimentat Respins

PANDEL O ADRIAN VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana nivel mediu Eliminat din examen Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu Eliminat din examen

PANDELACHI C ECATERINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

PANDELE F EMILIA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

PANDELE G.C. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 10 Fizica 10 experimentat Reusit

PANDELE I ALINA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.95 avansat Respins

PANDELE I IONUT

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 3.1 Limba engleza Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

PANDELE L. CORINA DANIELA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 8.8 avansat Reusit

PANDELE N ANA IULIA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Geografie 8.3 experimentat Reusit

PANDELE N NICULAE

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba engleza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

PANDELE N. ALEXANDRU GEORGE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.4 Fizica 3.3 experimentat Respins

PANDELE N. DANIELA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T1 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 nivel mediu Respins

PANDELE P. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Respins

PANDELE R. CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 experimentat Respins

PANDELE S DANA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Respins

PANDELE V. ELENA- ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.75 Economie 5.75 experimentat Respins

PANDELE V. GABRIELA VALENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 6.75 Geografie 9.05 experimentat Reusit

PANDELEA D PAMELA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Fizica N/p nivel mediu Eliminat din examen

PANDELEA G CRISTIAN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.3 experimentat Respins

PANDELEA I FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

PANDELEA I VERGILIA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 6 Geografie 7.25 nivel mediu Reusit

PANDELESCU V. ANDREEA FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8.35 experimentat Reusit

PANDREA A. ANDREI

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 7 avansat Reusit

PANDREA I.V. IOANA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

PANDREA N DIANA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 4.45 avansat Respins

PANDUROAICA N PETRICA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

PANDUROAICA P ALINA-FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba franceza Matematica T1 8.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.55 experimentat Reusit

PANDURU F. BEATRICE - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza Istorie 9.8 Geografie 9.4 experimentat Reusit

PANDURU GH. DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

PANEA A.R. RAMONA MARCELA

    LICEUL TEORETIC HYPERION Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.75 Geografie 7.25 avansat Respins

PANEA I GEORGE CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.55 Fizica 5.65 avansat Respins

PANEA L CATALIN FLORIAN

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 4.45 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Respins

PANFIL-CHIRIAC I GABRIEL

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Geografie 8.4 experimentat Respins

PANGHE C. CLAUDIA MARIA

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T1 4.4 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

PANICA P. IRINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Istorie 9 Geografie 9.3 experimentat Reusit

PANICAN V.A. CATALIN GABRIEL

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST LOGOS Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 7.15 experimentat Reusit

PANOIU N. OANA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.85 Biologie vegetala si animala T1 8.6 avansat Reusit

PANOIU O. RADU-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 5.75 avansat Respins

PANTA C. GABRIEL

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.95 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

PANTALACHE AL.M. SILVIA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.8 experimentat Reusit

PANTALON-IGNAT M MIRCEA-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

PANTALON-MURASAN A.C. RALUCA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Istorie 9.6 Geografie 10 experimentat Reusit

PANTAN F MARIAN-FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Fizica 3.6 avansat Respins

PANTAZEANU V. GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

PANTAZI G. GEORGIANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Istorie 7.1 Geografie 9.15 nivel mediu Reusit

PANTAZI I LENUTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

PANTAZI M. ADRIAN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B2 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

PANTAZI S. MARIAN-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.1 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

PANTEA A MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Reusit

PANTEA V CORNELIA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1--B2-A2-A1 Matematica T2 5.2 Fizica 3.15 avansat Respins

PANTEL I. DANIELA - ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Fizica 9.8 experimentat Reusit

PANTELIMON D.I. ALEXANDRU-COSTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 3.65 Limba engleza Matematica T1 5.9 Informatica T2 C/C++ 5.35 nivel mediu Respins

PANTELIMON M.E. ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.75 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Reusit

PANTELIMONESCU C. NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Fizica 7 nivel mediu Respins

PANTELIN S. SERGIU-MIHAI

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Fizica 5.6 avansat Reusit

PANTILICA M. DANA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 6.25 Filosofie 6 experimentat Reusit

PANTILIE I. ANDREI-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Fizica 7.05 experimentat Reusit

PANTILIMON D DORINA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.4 incepator Respins

PANTIRU M MARIAN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

PANTOFARU GH. STEFAN-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 4.25 incepator Respins

PANTOFARU M. IONUT CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

PANTURESCU C. GEORGIANA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 9.6 experimentat Reusit

PANTURU I ANA MARIA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 5.05 experimentat Respins

PANTURU N. SCARLAT

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

PANTURU V. ANDRA-FLORINA

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 6.85 experimentat Respins

PANZARIU M ELENA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 4.4 Geografie 5 nivel mediu Respins

PAOLAZZO AL ANDREIA DANIELA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.65 Geografie 9.2 experimentat Reusit

PAPA C.G. LUCIAN-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B2-A2-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

PAPA I MIHAELA-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

PAPACONSTANTIN G STELIAN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.65 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

PAPADOPOL G IOAN-LUCIAN

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5.95 experimentat Respins

PAPAINOPOL V.I. BIANCA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Istorie 9.2 Geografie 8.9 experimentat Reusit

PAPALET E. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.35 experimentat Respins

PAPAN E MIRELA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

PAPANA M IONELA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

PAPARIZOS A. IOANNIS ALEXANDROS

    LICEUL TEORETIC HYPERION Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Psihologie 7.4 experimentat Reusit

PAPUC I. MARIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza A2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

PAPUC M AURELIA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.25 Geografie 8.85 nivel mediu Reusit

PAPUC M PETRE DRAGOS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 nivel mediu Reusit

PAPUHA C VALENTIN MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.1 Informatica T2 C/C++ 3.6 experimentat Respins

PAPURICA I IONUT JENEL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

PARAICU A. IULIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.35 experimentat Reusit

PARALUTA D VERONICA OANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 1.55 avansat Respins

PARAPUF R ANTONIA ISABELA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.25 Geografie 8.75 experimentat Respins

PARASCAN C. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

PARASCHIV A TEOFIL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza A1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.25 Fizica 5.3 avansat Respins

PARASCHIV A. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.55 Fizica 2.85 avansat Respins

PARASCHIV C DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

PARASCHIV C MADALINA MARIA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4.55 Geografie 8.7 nivel mediu Respins

PARASCHIV C MIHAI

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 9.2 experimentat Reusit

PARASCHIV C MIHAI IULIAN

    LICEUL GEORGE CALINESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5.4 Limba engleza Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Respins

PARASCHIV C. CONSTANTIN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Geografie 9.35 nivel mediu Respins

PARASCHIV C. LIVIU NICU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica 7.15 nivel mediu N/p

PARASCHIV C. MARILENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.55 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 3.45 nivel mediu Respins

PARASCHIV C. TUDOR

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 10 Fizica 9.25 experimentat Reusit

PARASCHIV D ANDREI FLORIN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 6.35 Geografie 8.1 avansat Reusit

PARASCHIV D. ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

PARASCHIV E. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba spaniola B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 9.15 avansat Reusit

PARASCHIV F. CATALIN-DUMITRU

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Chimie organica T1 Nivel II 3 nivel mediu Respins

PARASCHIV G ALEXANDRA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.55 experimentat Reusit

PARASCHIV G LIVIU-IONUT

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 9.35 experimentat Reusit

PARASCHIV GH GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Fizica 5.2 avansat Respins

PARASCHIV GH. ALBERT IONUT

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 9.65 nivel mediu Respins

PARASCHIV GHE. ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T2 3.5 Geografie 8.2 avansat Respins

PARASCHIV GHE. MARIANA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Geografie 7.5 experimentat Reusit

PARASCHIV I ALEXANDRU IULIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

PARASCHIV I COSTICA-FLORIN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1.05 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

PARASCHIV I FLORIN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 4.05 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

PARASCHIV I FLORIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Fizica 2.8 avansat Respins

PARASCHIV I MADALIN

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 9.05 nivel mediu Reusit

PARASCHIV I NICOLETA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.9 Geografie 5.55 nivel mediu Reusit

PARASCHIV I PETRUTA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Geografie 8.35 experimentat Respins

PARASCHIV I. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 5.4 experimentat Respins

PARASCHIV I. DENISA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.3 experimentat Reusit

PARASCHIV I. EMILIAN

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Geografie 8.9 experimentat Respins

PARASCHIV I. GEORGE - AUREL

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.75 avansat Respins

PARASCHIV I. SORIN-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 9.45 Fizica 7.3 experimentat Reusit

PARASCHIV I. VASILE VALENTIN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.45 Fizica 5.7 avansat Respins

PARASCHIV I.D ALIN-STEFAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

PARASCHIV L STELIAN-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.45 Fizica 4.6 nivel mediu Respins

PARASCHIV M COSTEL ALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 4.35 Fizica 1.1 nivel mediu Respins

PARASCHIV M GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

PARASCHIV M IULIAN EDUARD

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 6.75 avansat Respins

PARASCHIV M MIHAELA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Sociologie 6.7 nivel mediu Reusit

PARASCHIV N CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

PARASCHIV N LOREDANA ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 4.45 avansat Respins

PARASCHIV N. ANDREI-DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

PARASCHIV N. BERNANDO ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T1 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

PARASCHIV N. ROXANA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

PARASCHIV P STEFANIA MARIA

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza A2-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

PARASCHIV P. NICOLAE-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.25 experimentat Respins

PARASCHIV R ALEXANDRA-MARIA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.95 avansat Reusit

PARASCHIV S. ANA-MARIA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

PARASCHIV SN DANIEL CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza Matematica T1 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 experimentat Reusit

PARASCHIV ST STEFAN-CATALIN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.1 Geografie 7.45 incepator Respins

PARASCHIV T MARIUS-MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba franceza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 5.85 Fizica 2.8 avansat Respins

PARASCHIV T OANA-GABRIELA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Respins

PARASCHIV T OLINA-STEFANIA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 1.05 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

PARASCHIV T.C ROBERT-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

PARASCHIV V IONEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

PARASCHIV V LUCIAN

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.2 Geografie 6.85 experimentat Respins

PARASCHIV V. IONELA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 8.8 experimentat Reusit

PARASCHIV Z LUIZA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.8 nivel mediu Respins

PARASCHIV-UTA M. VLAD ANDREI

    LICEUL TEORETIC HYPERION Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

PARASCHIVA G PETRE ADRIAN

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

PARASCHIVA I. MIOARA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Fizica 6.95 avansat Respins

PARASCHIVESCU F ALBERTH-FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.6 nivel mediu Respins

PARASCHIVESCU M. ADINA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Chimie organica T1 Nivel I 8.85 experimentat Reusit

PARASCHIVESCU M. ANDREEA MONICA

    LICEUL TEORETIC HYPERION Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.05 Psihologie 6.2 nivel mediu Respins

PARASCHIVESCU M.I. ALEXANDRU-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.7 Informatica T2 C/C++ 5.2 experimentat Respins

PARASCHIVESCU R.E. RADU EDWARD

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.45 Fizica 2.2 experimentat Respins

PARASCHIVESCU TH. LOUISE-MARIE

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza Matematica T1 9.4 Informatica T2 Pascal 8.45 experimentat Reusit

PARASCHIVU V MARIA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 6.7 Geografie 7.65 nivel mediu Reusit

PARASCUTA A. GEANINA-LARISA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TIMPURI NOI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p incepator N/p

PARCIU F DIANA-PATRICIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

PARDOS M ALEXANDRA CATALINA

    LICEUL MIRCEA ELIADE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

PAREPA T MIREL

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.25 nivel mediu Respins

PARFENE C MARIAN-CRISTINEL

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 9.6 avansat Reusit

PARFIRIE I. ALEXANDRU-GEORGIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.05 Fizica 2.35 avansat Respins

PARFON I SIMION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.05 Fizica 2.9 experimentat Respins

PARICHI C ANDREEA CAMELIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Geografie 8.35 experimentat Respins

PARIS G. DIMITRIE-PAUL

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.65 Biologie vegetala si animala T1 6.25 avansat Respins

PARJOL C MIRCEA-ANDREI

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Istorie 5.8 Geografie 5.2 avansat Respins

PARNESCU A. CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

PARNIC V. ADRIAN-FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

PARNICA M ROBERT-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PAROTA D.G EUGEN-VIOREL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

PARPALA I. DORIN-MIRCEA

    LICEUL GRECO-CATOLIC TIMOTEI CIPARIU Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Istorie 6.45 Geografie 6.4 experimentat Respins

PARPALEA D.P ALEXANDRU-VIOREL

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 6.2 experimentat Respins

PARPALUTA D. CRISTINA -MARCELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Respins

PARRILLA L GIANLUCA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

PARTAC A.V. CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.5 experimentat Reusit

PARTENIE A CRISTINA FLORENTINA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Istorie 10 Economie 8.35 nivel mediu Reusit

PARTU C IULIANA IONELA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Reusit

PARUS I VIORICA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.2 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 1.7 nivel mediu Respins

PARVAN M. DANIELA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba italiana A1-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.45 Sociologie 8.4 avansat Reusit

PARVAN N. DRAGOS-VLADIMIR

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 6.55 Economie 7.7 experimentat Reusit

PARVAN P VASILI

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Fizica 6.8 experimentat Reusit

PARVAN S. MIHAI

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.65 Geografie 7.85 experimentat Reusit

PARVU L MIRELA-ALICE

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba portugheza B1-B1-B1-B2-B1 Istorie 5.5 Geografie 5.1 experimentat Reusit

PARVU M. CRISTIAN - ALIN

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.35 Biologie vegetala si animala T1 8.95 avansat Reusit

PARVU N ELENA-ADELINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 4 Geografie 5.05 avansat Respins

PARVU S IULIAN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.45 avansat Respins

PARVU T ANDREI-OVIDIU

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

PARVU T. ALEXANDRU RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.45 avansat Respins

PARVU V ALEXANDRU-NICOLAE

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

PARVULET M. MARILENA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.5 Economie 5.65 experimentat Reusit

PARVUTOIU I.V. CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.25 experimentat Reusit

PASA I. IRINA GIORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

PASALAN D. DANIEL-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 4.5 avansat Respins

PASANIUC C ANDREI

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL EMANUEL Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

PASARE A DANIEL CRISTIAN

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.85 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

PASARE B. ALEXANDRA-TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Chimie organica T1 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

PASARE D. DANIEL

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Fizica 6.7 avansat Reusit

PASARE GH CATALIN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.4 Geografie 8.8 avansat Respins

PASARE V BERTHA MARIA ANTONIA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

PASARE V. ALICE-LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba germana moderna Matematica T1 9.1 Fizica 8.75 experimentat Reusit

PASARELU I. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Fizica 8.25 experimentat Reusit

PASARICA D.O. SIMONA ANCA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Chimie organica T1 Nivel I 9.55 experimentat Reusit

PASARIN P. ADRIANA-ANCA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Sociologie 9.7 experimentat Reusit

PASC NA ALINA-NICOLETA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 4.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.55 avansat Respins

PASCA A. ECATERINA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 4.25 nivel mediu Respins

PASCAL C. FLORINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza A1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

PASCAL F MIHAI-ANDREI

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.05 Informatica T2 C/C++ 7.8 experimentat Reusit

PASCALE A RALUCA IOANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 5.65 Geografie 5.7 avansat Respins

PASCALE D ANDREI

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.95 experimentat Reusit

PASCALE I CRISTIANA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Istorie 6.8 Psihologie 8.25 avansat Reusit

PASCALE I RALUCA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

PASCAN C. MARIUS-IONEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

PASCAN C. PETRICA-CLAUDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba franceza A2-B1-B2-A1-A2 Matematica T2 3.2 Fizica 4.3 experimentat Respins

PASCAN I. FLOAREA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

PASCANU C. RADU VIRGILIU

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza Istorie 8.95 Geografie 8.2 experimentat Reusit

PASCARU I. ELVIRA

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 3.95 Limba franceza Matematica T2 8.1 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

PASCARU I.A. ELENA-RALUCA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Matematica T1 7.8 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

PASCU A. ALEXANDRU-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Respins

PASCU C ANASTASIA-ELENA

    LICEUL DE MUZICA GEORGE ENESCU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Istorie 8.7 Geografie 8.65 avansat Reusit

PASCU C DANIEL COSMIN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 3.35 Biologie vegetala si animala T1 4.4 experimentat Respins

PASCU C ELENA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Istorie 5.9 Geografie 4.3 avansat Respins

PASCU C. ELENA-CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

PASCU C. GIULIA ANE MARIE

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza N/p Istorie 5.15 Geografie 5.8 avansat N/p

PASCU F. IOAN

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.8 Informatica T2 C/C++ 4.4 experimentat Respins

PASCU G ELENA IONELA

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

PASCU L.C. IULIA-ANA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza Matematica T2 7.8 Chimie organica T1 Nivel II 8.85 experimentat Reusit

PASCU M ANDREEA-GABRIELA

    LICEUL MARIN PREDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

PASCU M CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.6 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

PASCU M CRISTINA-VIORICA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

PASCU M. SORINA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

PASCU N COSMIN-GELU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.9 Fizica 4 experimentat Respins

PASCU N MARIAN-DUMITRU

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Fizica 4.3 avansat Respins

PASCU N. MARIANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.65 Biologie vegetala si animala T1 9.65 experimentat Reusit

PASCU P RALUCA -THEODORA

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 8.95 nivel mediu Reusit

PASCU P. MARIA - MIRABELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba portugheza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 6.65 Geografie 8.7 avansat Reusit

PASCU T. ADRIAN-FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

PASCU V. ADELINA IRINA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 6.55 Geografie 8.15 experimentat Reusit

PASCULEA S. IONUT - CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.75 Fizica 5.65 nivel mediu Respins

PASCUTOI C MIHAELA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 4.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 incepator Respins

PASESCU C. FLORINA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.15 nivel mediu Respins

PASESCU C.G CLAUDIA ELENA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 5.05 avansat Respins

PASITA C CRISTIAN COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Respins

PASITA--STANCIU I VALERICA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

PASLARU C.G. BOGDAN CATALIN GABRIEL

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba franceza A2--B1-A2-A2 Istorie 6.35 Sociologie 7.4 avansat Respins

PASLEA P. MIHAELA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 1.15 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

PASMANGIU N GEORGE

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

PASOI M.C. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza Istorie 8.15 Geografie 9.7 experimentat Reusit

PASOL V ALINA-ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 avansat Respins

PASOL V.D. ORNELA-STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 avansat Reusit

PASOLEA V. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.75 Biologie vegetala si animala T1 9.85 experimentat Reusit

PASTE I ANDREI-VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Fizica 3.6 nivel mediu N/p

PASTRAMA I ELENA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PASZKA A.V ANDREEA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.7 Psihologie 5.7 nivel mediu Reusit

PATA F DANIELA MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.5 avansat Reusit

PATAC GH FLORIN LAURENTIU

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 4.35 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Respins

PATAC I. MADALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TIMPURI NOI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Respins

PATACHIA M. MADALINA-CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

PATALIU M.I. VLAD - MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Informatica T2 C/C++ 9.25 experimentat Reusit

PATATU C. ALEXANDRU-NICOLAE

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana 3.5 Limba engleza Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

PATERAU _ SILA-TINCA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 3.7 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

PATERNIC E. LUCIAN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8.8 experimentat Reusit

PATRANA C. AURA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 6.75 nivel mediu Respins

PATRANA R. RADU-THEODOR

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

PATRANA T ADRIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Fizica 6.1 experimentat Respins

PATRANA V. COSMIN-ADRIAN

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Muzica
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 9.45 avansat Reusit

PATRANOIU I SILVIA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 6.3 Geografie 5 nivel mediu Respins

PATRASCOIU MVI BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Respins

PATRASCU A ALEXANDRU IONUT

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.6 Geografie 5.4 experimentat Reusit

PATRASCU C FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

PATRASCU C. ADELIN CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 7.85 Geografie 8.9 experimentat Reusit

PATRASCU D ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

PATRASCU D CONSTANTA IULIANA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.85 Geografie 7.75 nivel mediu Reusit

PATRASCU E. CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.45 Fizica 7.25 nivel mediu Respins

PATRASCU F DUMITRU DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.75 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

PATRASCU F. CORNEL IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 1.3 incepator Respins

PATRASCU F.B. ROBERT ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

PATRASCU GH GEORGETA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

PATRASCU GHE. CRISTINA - GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.35 Geografie 7.05 avansat Respins

PATRASCU I CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

PATRASCU M ANDREEA TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba italiana B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.1 Fizica 5.9 experimentat Reusit

PATRASCU M. GABRIELA-SILVICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

PATRASCU P. MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

PATRASCU P. MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Respins

PATRASCU R ROBERT

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.5 experimentat Respins

PATRASCU S. STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba germana moderna Istorie 8.45 Geografie 6.15 avansat Reusit

PATRASCU ST. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 6.4 avansat Reusit

PATRASCU T ION

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Fizica 5 avansat Respins

PATRASCU T ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 4 Geografie 3.2 nivel mediu Respins

PATRASCU V AURA -ANDREEA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Geografie 7.2 experimentat Respins

PATRASCU V. LUCIAN-RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Fizica 6.15 avansat Reusit

PATRASCU V. NICOLETA ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 8.25 experimentat Reusit

PATRASCU VIERU M XENIA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 7.05 Fizica 5.35 nivel mediu Respins

PATRASCU-GRUIN N.G VLAD

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 7 Geografie 8.15 experimentat Reusit

PATRASESCU C MARILENA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.4 Geografie 8.6 experimentat Respins

PATRASESCU R OANA MARILENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.85 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

PATRICHE M. ECATERINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PATRICHE M. PETRU MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.05 Fizica 2.25 nivel mediu Respins

PATRICHI I ELENA-MONICA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 6.75 Chimie organica T1 Nivel II 4.15 avansat Respins

PATRU A. ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

PATRU A. EUGEN

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

PATRU C. MIHAI RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

PATRU D.D. MARIUS

    COLEGIUL GERMAN GOETHE Filologie Limba si literatura germana experimentat 9.3 limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Filosofie 8.5 experimentat Reusit

PATRU F.O. IOANA -ANDREEA

    COLEGIUL GERMAN GOETHE Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 9.8 limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Reusit

PATRU G CLAUDIU-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Fizica 7.95 experimentat Reusit

PATRU G MIHAELA EMILIA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-A2 Matematica T2 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Reusit

PATRU I ALEXANDRA GINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Geografie 6.55 avansat Respins

PATRU I CATALINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Reusit

PATRU I. MARIA - ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.15 Psihologie 8.9 experimentat Reusit

PATRU L. TUDOR-ALEXANDRU

    COLEGIUL GERMAN GOETHE Matematica-Informatica Limba si literatura germana avansat 7.7 limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Reusit

PATRU M.M. MARIA-LAURA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Istorie 9.45 Geografie 10 experimentat Reusit

PATRU N ANDREEA SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

PATRU STD ELENA LIVIA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.55 experimentat Reusit

PATRULESCU R.C. MIHAI-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Respins

PATRUNSU I. NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TIMPURI NOI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 2.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.95 nivel mediu Respins

PATRUNSU M. ANA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.6 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Geografie 9.15 avansat N/p

PATRUTA A. ADRIANA GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Geografie 8.15 experimentat Reusit

PATULEANU H. GHERGHINA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

PAUL J.C. ANA-MARIA-CRISTINA

    CENTRUL SCOLAR NR. 3 Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-A2--B1-B1 Matematica T2 8.4 Fizica 6.6 avansat Reusit

PAULESCU I DRAGOS-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 8.75 nivel mediu Reusit

PAULIUC V. ALEXANDRU-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

PAUN A IONUT-ALEXANDRU-DAN

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1.35 Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

PAUN A. GEORGE IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Fizica 7.1 nivel mediu Respins

PAUN A. RAMONA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B1-A2-B1-A2 Istorie 6.6 Geografie 6 avansat Reusit

PAUN C. CEZAR OVIDIU

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 8.2 avansat Respins

PAUN C. CRISTINA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Chimie organica T1 Nivel I 8.95 experimentat Reusit

PAUN D IOANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 1.7 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 1.7 nivel mediu Respins

PAUN D. MIOARA-AURELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

PAUN D. STELIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

PAUN E RAFILA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

PAUN F BOGDAN VALENTIN

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 5.15 Geografie 9.15 experimentat Reusit

PAUN F. GHEORGHE-ALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.85 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

PAUN F. MARIA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba japoneza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.45 Geografie 9.25 experimentat Reusit

PAUN G DANIELA-BIANCA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba spaniola Matematica T1 8.35 Informatica T2 Pascal 9.5 experimentat Reusit

PAUN G DRAGOS NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Fizica 3.45 avansat Respins

PAUN G. ANTONIO-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 7.3 experimentat Reusit

PAUN G. DANIEL

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

PAUN GH. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

PAUN I DORINEL

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.7 experimentat Respins

PAUN I LUMINITA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

PAUN I MARIAN - CRISTI

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.7 Geografie 8.3 avansat Respins

PAUN I RAZVAN-FLORIN

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Istorie 6.4 Geografie 6.6 experimentat Reusit

PAUN I. IONUT CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PAUN I. MARIAN-DORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.45 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

PAUN I. OANA-MIRELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

PAUN L. MARIN-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 3.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.55 avansat Respins

PAUN M ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.35 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.15 Fizica 3.2 nivel mediu Respins

PAUN M CRISTIAN STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

PAUN M GHEORGHE

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

PAUN M. ALEXANDRU-DORIN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 8.8 Fizica 9.1 experimentat Reusit

PAUN M. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 2 nivel mediu Respins

PAUN M. CORINA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 6.75 Fizica 5.5 nivel mediu Respins

PAUN M. GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 2.2 avansat Respins

PAUN M. IULIA-CLEMENTINA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

PAUN M.E. ALEXANDRA IRINA

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 6.8 avansat Reusit

PAUN MG IONUT-FLORIN

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.35 Informatica T2 Pascal 5.9 experimentat Respins

PAUN MIC S OANA ANCUTA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 4.25 avansat Respins

PAUN N IONUT-CONSTANTIN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 2.3 Geografie 3.5 nivel mediu N/p

PAUN N LUCIAN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana 6.55 Limba engleza Matematica T2 6.8 Fizica 5 nivel mediu Reusit

PAUN N RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

PAUN N. CATALINA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

PAUN N. ELIZA-ALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Reusit

PAUN P. GEORGE COSTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

PAUN S ANA-MARIA-MELANIA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Reusit

PAUN S MIHAI

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.5 experimentat Respins

PAUN SN CATALIN FLORENTIN

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 5.15 Geografie 8.7 experimentat Reusit

PAUN V ANDRA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-B2-A1-B2-B2 Matematica T1 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.5 incepator Respins

PAUN V ANDREI-VALENTIN

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

PAUN V MIRCEA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.5 Biologie vegetala si animala T1 1 incepator Respins

PAUN V. STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Chimie organica T1 Nivel I 8.9 experimentat Reusit

PAUNA M BIANCA - IOANA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 9 avansat Reusit

PAUNESCU - PARCALABU L CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana 1.3 Limba engleza Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

PAUNESCU E BOGDAN

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 6 Geografie 9.25 experimentat Reusit

PAUNESCU MM AURELIA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba germana moderna B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 8 Geografie 7.55 avansat Reusit

PAUNESCU P. ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Chimie organica T1 Nivel II 9.1 experimentat Reusit

PAUNESCU S CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Reusit

PAUNESCU S. AMALIA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.55 Geografie 9.45 experimentat Reusit

PAUNESCU V IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 3.45 incepator Respins

PAUNICA I MIHAIL-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

PAUNICA I PETRUT-AHILE

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Reusit

PAUNICA T CRISTINA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 3.9 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

PAVAL C. ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

PAVAL G MARIANA-ALINA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

PAVAL V MIHAELA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 4.6 nivel mediu Respins

PAVAL-OLARU D. AIDA-CATALINA

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Muzica
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 8.3 avansat Reusit

PAVALASC GH. MARIAN COSTIN GEORGE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

PAVALASC--ANGHEL G MARIA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 4.6 incepator Respins

PAVALOAIA NV CARLO

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 2.7 experimentat Respins

PAVALOIU GH. DOINITA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

PAVALOIU GH. MARIOARA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T1 1.05 Biologie vegetala si animala T1 5.3 incepator Respins

PAVALOIU V LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

PAVALUCA I. MARCEL-IOAN-VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician poligraf
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.3 avansat Reusit

PAVEL A LUCIAN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

PAVEL A SIMONA-CRISTINA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

PAVEL A. ADRIAN - MADALIN

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

PAVEL A. ADRIAN DUMITRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TIMPURI NOI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.5 nivel mediu Respins

PAVEL A. COSTIN - ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.1 Geografie 8.2 avansat Respins

PAVEL C ALEXANDRU

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.65 Limba engleza Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 7.9 avansat N/p

PAVEL C ALEXANDRU CIPRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.9 Informatica T2 Pascal 7.75 experimentat Respins

PAVEL C DUMITRU COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.65 Fizica 2.2 avansat Respins

PAVEL C MARIA ISABELA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 8.5 experimentat Reusit

PAVEL C MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Fizica 5 avansat Respins

PAVEL C. GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 experimentat Respins

PAVEL D MARIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.65 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

PAVEL D. MADALINA-FLORINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 8.5 Geografie 9.75 experimentat Reusit

PAVEL D. STEFANIA-LUIZA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 1.9 Geografie 3.1 experimentat Respins

PAVEL D.V MONICA-CRISTINA-MIHAELA

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

PAVEL F RADU-FLORIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

PAVEL F.L. MIHAELA CORNELIA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza Istorie 8.55 Filosofie 7.7 avansat Reusit

PAVEL G. ALEXANDRU-CATALIN

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.6 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Geografie 8.1 experimentat Respins

PAVEL I ADRIAN

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 4 Geografie 8 avansat Respins

PAVEL I CONSTANTA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

PAVEL I. CARMEN-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Chimie organica T1 Nivel I 3.1 experimentat Respins

PAVEL I. NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.05 Limba franceza Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

PAVEL I. PETRE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

PAVEL L ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Fizica 5 nivel mediu Respins

PAVEL L LUIZA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

PAVEL L. LAURENTIU-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5 nivel mediu Respins

PAVEL M ALEXANDRU MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Fizica 5.6 experimentat Respins

PAVEL M MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 3.2 nivel mediu Respins

PAVEL M. OVIDIU-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Informatica T2 C/C++ 9.35 experimentat Reusit

PAVEL M. SILVESTRU-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Respins

PAVEL MN DANIEL-ALEXANDRU

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 3.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.45 experimentat Respins

PAVEL N ANA MARIA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

PAVEL N DORINA-IULIANA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

PAVEL N GABRIELA-MARIETA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 8.1 experimentat Reusit

PAVEL N.D. GABRIELA-IRINA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 8.3 experimentat Reusit

PAVEL N.R. ANDREI

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Biologie vegetala si animala T1 7.95 experimentat Reusit

PAVEL O SABINA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 7.75 experimentat Reusit

PAVEL P MIHAELA-DIANA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.75 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

PAVEL R.C. GEORGE-ANDREI

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.55 Fizica 5 experimentat Respins

PAVEL S. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

PAVEL ST MARIUS VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 4.75 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.85 Fizica 1.9 experimentat Respins

PAVELESCU GHT TRAIAN CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza Matematica T1 5.6 Fizica 6.1 experimentat Reusit

PAVELESCU I. MIHAI-GEORGE

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Respins

PAVELESCU N MARIUS

    LICEUL GEORGE CALINESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2-A1-B2-- Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1 nivel mediu Respins

PAVELESCU RT SORIN NICOLAE

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Geografie 7.95 experimentat Reusit

PAVELESCU T STEFAN-FLAVIUS

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

PAVILEANU G MIRCEA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.35 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.7 experimentat Reusit

PAXINO N. FLORINA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Sociologie 8.6 experimentat Reusit

PAZARIU GH. VIORICA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.8 Geografie 9.65 nivel mediu Reusit

PEAGU M. MIHAI-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.85 Fizica 2.8 experimentat Respins

PECHEANU C.A. VERONICA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza Matematica T1 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PECIE G MIHAI-DORIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

PEGEANU ST VICTOR

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

PEICANA M MIHAI

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza A2--B2-- Matematica T2 2.8 Fizica 4.55 avansat Respins

PEICU I. CRISTIAN-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Fizica 2.15 nivel mediu Respins

PEICU R ROXANA-FLORENTINA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.75 Fizica 5.1 avansat Respins

PEIU P SILVIU

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

PELEA I.C. ANDREI-VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician poligraf
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 nivel mediu Respins

PELIHACI V. IULIANA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.35 Fizica 2.3 avansat Respins

PELIN M. FLORENTINA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.8 Geografie 9.7 nivel mediu Reusit

PELIN N NECULAI

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 5.2 avansat Respins

PELINEL T.I. LAVINIA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Fizica 3.4 avansat Respins

PELISANU F.D IULIANA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

PELMUS G. ELENA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.4 Fizica 8.3 experimentat Reusit

PELMUSI F. CATALIN-PETRISOR

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 7.85 avansat Reusit

PELTEACU D ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU VLAHUTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.1 experimentat Reusit

PELTZ C. REBECCA-ISABELA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Reusit

PELU C. SILVICA RODICA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.55 Geografie 8.8 experimentat Reusit

PENA - OTCA A. COSTINA ANGELICA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.9 Geografie 7.25 experimentat Reusit

PENA D ANDREEA FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.8 avansat Respins

PENA D.O. DAN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 7.75 experimentat Reusit

PENA F. MARIAN-MADALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

PENA I ALEXANDRU FLORENTIN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

PENA M. IRINA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

PENA N. IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 6.8 Geografie 8.7 experimentat Reusit

PENA N.G. ANDREEA RAMONA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 4.8 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.35 Geografie 9.35 avansat Respins

PENA S CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.6 avansat Respins

PENA S. CRISTIAN - CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

PENA ST.C. MARIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.05 Geografie 8.85 experimentat Respins

PENA V GABRIELA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba portugheza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.8 Geografie 5.5 nivel mediu Reusit

PENARIU A. PATRICIA-STELIANA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.95 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Informatica T2 C/C++ 3.75 experimentat Respins

PENCEA D ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Respins

PENCEA D.M. GEORGE ROBERT

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 9.25 experimentat Reusit

PENCEA GH ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.35 Fizica 8 experimentat Reusit

PENCEA V ION CEZAR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

PENCIU I. ANDREEA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Economie 10 avansat Reusit

PENCIU J STELUTA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.55 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

PENCIU N ANDREEA CRISTINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Geografie 7.8 avansat Respins

PENCIU N. CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Istorie 3.6 Geografie 3.2 nivel mediu Respins

PENCIU T. SORANA-MAGDALENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Fizica 5.6 avansat Reusit

PENCIU V VIORICA-MARIANA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 experimentat Respins

PENCIULESCU M.T MARCELA-VALENTINA

    LICEUL WALDORF Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

PENCU GH. CRISTINA MARIANA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 9 avansat Reusit

PENCU M. ALINA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 5.6 Geografie 6 nivel mediu Reusit

PENCU N ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

PENCU V. VIRGIL EMILIAN MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Filologie
    Limba si literatura romana 3.7 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 6.4 Geografie 3.4 nivel mediu Respins

PENE A.M. COSMIN MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Informatica T2 C/C++ 9.8 experimentat Reusit

PENE C IONUT-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Chimie organica T1 Nivel I 6.7 experimentat Reusit

PENE L.R. VALENTIN-RENE

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza B1-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Geografie 5 experimentat Respins

PENE N DUMITRU AUREL

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.4 Limba engleza Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

PENEACA V. ALICE-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Chimie organica T1 Nivel I 7.45 experimentat Reusit

PENESCU C EMANUELA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

PENISOARA I. RODICA ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.75 Fizica Eliminat din examen nivel mediu Eliminat din examen

PENIU M. OANA-SILVIA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T1 5.1 Informatica T2 C/C++ 8.2 experimentat Reusit

PENU D. ANDREEA-LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

PENU S. ALEXANDRU-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.65 experimentat Reusit

PEPENE I VIOLETA IONELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 3.35 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

PEPENICA CTIN. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 6.55 nivel mediu Reusit

PEPTANUS G FLORENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 4.55 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Respins

PEPTEA GH MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

PEPTEA S LAURENTIU MIHAEL

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.45 Fizica 2.6 avansat Respins

PERDUN A.V DORINA ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.65 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Reusit

PERDUN M VALENTINA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.85 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

PEREAN V IRINA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 8.7 experimentat Reusit

PEREANU D ANDREI-DANUT

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician aviatie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Chimie organica T1 Nivel I 3.45 nivel mediu Respins

PEREANU D STEFAN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 incepator Respins

PERIANU C ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 2.95 Informatica T2 Pascal 3.95 nivel mediu Respins

PERIANU G. CRISTINA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Psihologie 5.75 avansat Reusit

PERIANU N. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

PERICLEANU M NICULAE

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.75 Fizica 5.3 avansat Respins

PERJU C. BOGDAN-GEORGIAN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p Limba franceza Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.35 N/p N/p

PERJU I. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

PERSINARU D. MARIAN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p incepator N/p

PERSINARU D. MIHAELA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.1 avansat Respins

PERSINARU S CONSTANTINA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PERSOIU A.A. DRAGOS NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 3.35 avansat Respins

PERT GH DAN GABRIEL

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 7.9 experimentat Reusit

PERTEA P. CRISTINA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Chimie organica T1 Nivel II 9.2 experimentat Reusit

PESCARU C ROXANA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

PESCARU F IONUT-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Fizica 2.85 nivel mediu Respins

PESCARU I. ALEXANDRU-MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 4 Fizica 5 avansat Respins

PESCARU M NICOLAE

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 4 nivel mediu Respins

PESCARU N CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.55 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

PESCLEVEI I LILIANA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Respins

PESTREA G ALICE MARIANA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

PESTRITU A GEORGE-MARIAN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

PESTRITU BADOI G FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p Limba engleza Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

PESTRITU C ANGELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 nivel mediu Respins

PESTRITU C GEORGE-CRISTIAN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

PESTRITU CA MADALINA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.6 Logica si argumentare 9.2 nivel mediu Reusit

PESTRITU Z. ANDREY-DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

PETARCA C. NICOLETA-LUMINITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.4 Chimie organica T1 Nivel I 2.6 experimentat Respins

PETCANA G ROBERT IRINEL

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B1-A2-A1-A2 Matematica T2 5 Geografie 9.45 experimentat Reusit

PETCU A ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

PETCU C ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.45 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

PETCU C CECILIA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 5.6 Limba engleza Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 2 incepator Respins

PETCU C CLAUDIU ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.85 nivel mediu Respins

PETCU C. ALEXANDRU EMANUEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 6.65 experimentat Respins

PETCU C. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba franceza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Chimie organica T1 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

PETCU D GHEORGHITA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 4.4 incepator Respins

PETCU D VALENTIN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

PETCU D. SILVIU-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.95 avansat Reusit

PETCU F. CATELUTA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7 Geografie 8.55 avansat Respins

PETCU F. FLORIN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.85 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

PETCU G MARIANA-MIHAELA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 3.8 Geografie 5 nivel mediu Respins

PETCU G. ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

PETCU GH FLORIN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Istorie 4.5 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

PETCU GH GABRIEL

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

PETCU GH GABRIEL-FLORINEL

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

PETCU GHE. IONUT - ROBERTO

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Geografie 7.75 avansat Respins

PETCU I ALIN MARIAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.05 Geografie 7.8 experimentat Respins

PETCU I DANIELA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba franceza A2--A1-- Matematica T2 4.45 Geografie 8.5 nivel mediu Respins

PETCU I GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.6 Informatica T2 C/C++ 8.85 experimentat Reusit

PETCU I MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 7.9 avansat Respins

PETCU I. ALEX-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

PETCU I. MARIANA-IOANA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 7.6 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

PETCU I. MARIE-JANETTE-CRISTIANA

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 9 nivel mediu Reusit

PETCU I. OANA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

PETCU I. VALENTINA-IULIANA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 9.4 experimentat Reusit

PETCU L DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

PETCU L. DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 avansat Reusit

PETCU L. DIANA - NELUTA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.15 Fizica 7.2 experimentat Reusit

PETCU M CATALIN ANDREI

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 5.2 experimentat Reusit

PETCU M GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza A2--A1-B1-B1 Matematica T2 6.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.15 avansat Respins

PETCU N. STEFAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Respins

PETCU S LAURA-CRISTINA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 9.45 experimentat Reusit

PETCU S. MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.95 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

PETCU T ELENA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

PETCU T. ALEXANDRU-IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

PETCU V ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 7.85 experimentat Reusit

PETCU V GABRIEL- VLADUT

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

PETCU V MARIUS

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.9 nivel mediu Respins

PETCU-TANASE G. IOANA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

PETCULESCU I GHEORGHE CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T1 1.85 Biologie vegetala si animala T1 2 incepator Respins

PETCULESCU I. ALIN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.55 Fizica 7.05 nivel mediu Reusit

PETCULESCU M PAUL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 3.3 Limba franceza Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 7.6 nivel mediu Respins

PETCULET GH ANGELA-VERONICA-AURELIA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu Eliminat din examen Limba engleza B2--A2-A2-A2 Istorie N/p Geografie N/p nivel mediu Eliminat din examen

PETEC V GEORGIANA-ELENA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.6 Geografie 7.35 experimentat Reusit

PETEOACA A. ELENA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.8 experimentat Reusit

PETER C. ANA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.9 experimentat Reusit

PETER G ANCA MARIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 2.35 avansat Respins

PETER M ION

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 3.25 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

PETHO S MARIA-MAGDOLNA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.55 Geografie 6.65 avansat Reusit

PETICA I. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.65 Sociologie 8.2 nivel mediu Reusit

PETRACHE A. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza A1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.55 nivel mediu Respins

PETRACHE C ANDREEA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.85 Geografie 7.45 nivel mediu Reusit

PETRACHE C MARIUS CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2 Fizica 3.2 avansat Respins

PETRACHE D CATALIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 7.15 Fizica 7.75 nivel mediu Reusit

PETRACHE D DRAGOS-MIHAI

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.5 Filosofie 4 experimentat Respins

PETRACHE D PETRISOR

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Geografie 9.1 experimentat Reusit

PETRACHE D. GEORGE MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Fizica 5 avansat Respins

PETRACHE F. MARIUS-DRAGOS

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

PETRACHE G DRAGOS-SEBASTIAN

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Fizica 4.6 experimentat Respins

PETRACHE G IONELA-MIOARA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.05 Chimie organica T1 Nivel I 2.5 avansat Respins

PETRACHE G. ALEXANDRU - CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 9.1 experimentat Reusit

PETRACHE GH. FLORIN-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T1 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator Eliminat din examen

PETRACHE GH. TUDOREL

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 incepator Respins

PETRACHE I GEORGE-MARINEL

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 4.35 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

PETRACHE I MIHAI-FLORIN

    LICEUL MIRCEA ELIADE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Respins

PETRACHE I PAULA-BIANCA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

PETRACHE I STEFAN ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 3.15 Fizica 3.9 experimentat Respins

PETRACHE I. LAURA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B1 Istorie 8.55 Geografie 7.9 avansat Reusit

PETRACHE I. ROBERT-PAUL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A2 Matematica T2 6.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

PETRACHE L MARIA MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

PETRACHE M ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 2.1 Fizica 2.75 nivel mediu Respins

PETRACHE M ECATERINA NICOLETA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 1.25 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

PETRACHE M ELENA ELIANE

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

PETRACHE M MIRCEA CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.45 Fizica 2.5 experimentat Respins

PETRACHE M NICOLETA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 2.15 Geografie 5.2 avansat Respins

PETRACHE M. COSTIN-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.9 experimentat Reusit

PETRACHE M. DIANA - MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 2.35 nivel mediu Respins

PETRACHE M. STELUTA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

PETRACHE N ELENA-MIHAELA

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA BUCURESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Geografie 7.65 nivel mediu Respins

PETRACHE N FLORENTINA-IULIANA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 4.1 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

PETRACHE N. GEORGE ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 3.1 incepator Respins

PETRACHE P VALENTIN-CRISTIAN

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

PETRACHE R ALEXANDRA CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

PETRACHE S ANDREEA MONICA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Fizica 2.65 nivel mediu Respins

PETRACHE S DANIELA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

PETRACHE S. DORU-DANIEL

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

PETRACHE T. ROBERT MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

PETRACHE V. MARIANA-LENUTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.3 Geografie 6.9 experimentat Reusit

PETRAN E. CRISTINA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba italiana A1-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.15 Geografie 7.6 avansat Reusit

PETRAREANU V. ANDREEA - MARINELA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba spaniola Istorie 9.65 Geografie 10 experimentat Reusit

PETRARIU GH ALEXANDRU-VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.1 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

PETRARIU P PAULINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 2.85 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

PETRARU E CRAITA AMALIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 9.85 experimentat Reusit

PETRARU G. ADRIAN IONUT

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

PETRARU GH LILIANA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba engleza B2--A2-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 5.8 avansat Respins

PETRARU M. ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Fizica 2.55 avansat Respins

PETRAS I.S. VLAD

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Informatica T2 C/C++ 7.6 experimentat Reusit

PETRASCU F. RADU-GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 9.45 Fizica 8.65 experimentat Reusit

PETRE _ GHEORGHE

    CENTRUL SCOLAR NR. 3 Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A2--A2-A2 Matematica T2 6 Fizica 6.2 nivel mediu Reusit

PETRE A ALINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba italiana B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.2 Economie 7.1 experimentat Reusit

PETRE A IONEL-CATALIN

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 3.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.05 avansat Respins

PETRE A. ADRIANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 8.25 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

PETRE A. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 5.4 experimentat Reusit

PETRE A. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Chimie organica T1 Nivel I 8.95 avansat Reusit

PETRE A. LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

PETRE A. MONICA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Geografie 8 nivel mediu Respins

PETRE A. NICULINA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

PETRE A. PATRICK

    COLEGIUL GERMAN GOETHE Filologie Limba si literatura germana experimentat 9.2 limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.2 avansat Reusit

PETRE A. ROBERT NICUSOR

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.45 Geografie 9.1 avansat Respins

PETRE BA VICTOR- GABRIEL

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Respins

PETRE C CATALIN IONUT

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Reusit

PETRE C DRAGOS CONSTANTIN

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 5.55 nivel mediu Respins

PETRE C FLORIN

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 3.6 Informatica T2 C/C++ 6.45 avansat Respins

PETRE C MARIAN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU VLAHUTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.2 experimentat Reusit

PETRE C RAZVAN-GABRIEL

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII DIMITRIE PACIUREA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 1.05 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.1 Fizica 3.4 avansat Respins

PETRE C. ALEXANDRU GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Fizica 5 avansat Respins

PETRE C. ANDREEA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.45 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

PETRE C. MIHAI-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.15 nivel mediu Respins

PETRE C. RODICA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

PETRE C. SARAH-STEFANIA

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza A2--A2-B1-B2 Istorie 6.15 Geografie 8 nivel mediu Reusit

PETRE C. SEBASTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Fizica 7.55 avansat Respins

PETRE CA GEORGE ALEXANDRU GABRIEL

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B2 Matematica T1 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 experimentat Reusit

PETRE D ANDREEA-DENISA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 5.1 Economie 8.2 experimentat Reusit

PETRE D COSMIN DANIEL

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

PETRE D MARIUS GEORGE

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 8.35 nivel mediu Reusit

PETRE D. DORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.95 Fizica Eliminat din examen nivel mediu Eliminat din examen

PETRE D. IONICA DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.55 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

PETRE D. MARIUS-EUGEN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Fizica 8.85 experimentat Reusit

PETRE D.V. ANA MARIA ROBERTA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.4 experimentat Respins

PETRE E MIHAI-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

PETRE EM. FLORENTINA-GRATIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

PETRE F ALEXANDRA MONICA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 5.7 experimentat Respins

PETRE F. CHRISTIAN-MICHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 3.3 Geografie 7.8 avansat Respins

PETRE F. ILEANA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.15 Geografie 7.65 nivel mediu Respins

PETRE F. LILA-VIRGINIA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 4.5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

PETRE FL. GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.4 Fizica 8.35 experimentat Reusit

PETRE FL. MARIA-MAGDA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

PETRE G MARIANA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 7.3 experimentat Reusit

PETRE G. CORNEL - STELIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.2 avansat Respins

PETRE G. CRISTINA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

PETRE G. GABRIEL GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

PETRE G. IONUT-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 1.9 avansat Respins

PETRE G. LARISA-ANCA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Geografie 8.1 experimentat Respins

PETRE G. SILVIA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Informatica T2 C/C++ 9.6 experimentat Reusit

PETRE G. VICTOR-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.1 Limba engleza Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Respins

PETRE GH ANAMARIA - CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 4.5 avansat Respins

PETRE GH MARIA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 experimentat Reusit

PETRE GH TIBERIU-ALEXANDRU

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Istorie 6.5 Geografie 4.15 nivel mediu Respins

PETRE GH. ANA-DORA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T1 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

PETRE GH. BOGDAN -CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.1 nivel mediu Respins

PETRE GH. GABRIEL-IONUT

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 1.95 Biologie vegetala si animala T1 5.5 incepator Respins

PETRE GH. MARIUS-DAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5.85 avansat Respins

PETRE I BIANCA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 6.35 Informatica T2 C/C++ 7.55 avansat Reusit

PETRE I CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

PETRE I DIANA-ANDREEA

    LICEUL MARIN PREDA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

PETRE I FLORENTINA-LARISA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.2 Fizica 6 incepator Respins

PETRE I IONUT-DORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Respins

PETRE I MARIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Istorie 5.05 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

PETRE I VASILICA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.25 Geografie 8.85 nivel mediu Reusit

PETRE I. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 7.6 Fizica 7.35 experimentat Reusit

PETRE I. ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Geografie 9.65 experimentat Reusit

PETRE I. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

PETRE I. ALIS

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.95 Geografie 8.6 experimentat Reusit

PETRE I. ANTONEL-ADRIAN

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.25 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 6.2 avansat Respins

PETRE I. ELENA-LUMINITA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.75 nivel mediu Respins

PETRE I. MIHAI-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.85 Geografie 6.75 experimentat Respins

PETRE I. MIHAI-VIRGIL

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician aviatie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.55 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

PETRE I. ROXANA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

PETRE I.T. CRISTIAN-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.25 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

PETRE L. CORINA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 9.55 experimentat Respins

PETRE M ANA MARIA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 8.4 experimentat Reusit

PETRE M CRISTINA-LILIANA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 1.05 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

PETRE M GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 8.8 avansat Respins

PETRE M IONUT-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.15 Fizica 2 avansat Respins

PETRE M JULIA SYMONA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 8 experimentat Reusit

PETRE M MAGDALENA-ANCA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

PETRE M STEFAN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.3 experimentat Respins

PETRE M. DANIEL

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.2 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Respins

PETRE M. GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 4.05 experimentat Respins

PETRE M. OANA-ADELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.9 Geografie 6.95 avansat Reusit

PETRE M. ROBERT-ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 4.4 experimentat Respins

PETRE M. ROXANA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 8.7 experimentat Reusit

PETRE M.R RADU

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Fizica 6.1 experimentat Reusit

PETRE N CRISTINA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

PETRE N ELENA ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Geografie 4.55 avansat Respins

PETRE N FLORINA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 5.4 nivel mediu Reusit

PETRE N IRINA-GABRIELA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.05 experimentat Respins

PETRE N MARIAN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 4.1 incepator Respins

PETRE N NELU-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

PETRE N VICTORITA CRISTINA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 3.05 nivel mediu Respins

PETRE N. PETRUT ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Fizica 7.5 nivel mediu Respins

PETRE P ANDREEA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

PETRE P IULIANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.05 Economie 6.2 experimentat Respins

PETRE P. MIHAELA DUMITRA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.9 Fizica 2 nivel mediu Respins

PETRE R ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 4.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.7 experimentat Respins

PETRE S VALENTINA-CORINA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba spaniola B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.55 avansat Reusit

PETRE S. ALEXANDRU-ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza B2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 6.35 experimentat Respins

PETRE S.M. BOGDAN-IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 6.85 Geografie 8.1 nivel mediu Respins

PETRE ST. GHEORGHE

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.2 Geografie 7.8 avansat Respins

PETRE T ADRIANA - CRISTINA

    LICEUL ECONOMIC BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.45 Geografie 7.75 avansat Respins

PETRE T. EMANUEL-CRISTIAN

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.25 Geografie 8.1 experimentat Reusit

PETRE T. LUCIAN-DANIEL

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 2.05 incepator Respins

PETRE T. MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

PETRE V IONELA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.35 avansat Respins

PETRE V LAURENTIU DORIN

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Geografie 5.35 avansat Respins

PETRE V. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

PETRE V. ANDREEA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 7.75 experimentat Reusit

PETRE V. GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.7 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.4 nivel mediu Respins

PETRE V. IRINA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

PETRE V. JESSICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.85 Chimie organica T1 Nivel I 3.2 experimentat Respins

PETRE V. MARIANA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 3.75 avansat Respins

PETRE V. SULTANICA-MARILENA

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.5 Geografie 7.6 avansat Reusit

PETRE V. VALENTINA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.05 Geografie 6.35 nivel mediu Reusit

PETRE V.E. IOANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Fizica 8.6 experimentat Reusit

PETRE-ARHIRE V AURA-MIRELA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

PETREA C ADRIEANA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba engleza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 6.25 Fizica 5 nivel mediu Respins

PETREA E ANDREI

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 5 experimentat Respins

PETREA I GINA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.05 Geografie 8.35 incepator Respins

PETREA I LILIANA PETRONELA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.65 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

PETREA M ADRIAN

    LICEUL MARIN PREDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza Matematica T1 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Reusit

PETREA M MIHAELA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.35 experimentat Reusit

PETREA SC MADALINA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.55 Chimie organica T1 Nivel I 5.75 experimentat Reusit

PETREA T ROXANA-MONICA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 5.3 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

PETREAN FD FLORENTINA CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 5 avansat Respins

PETREANU GH VASILE-DANIEL

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

PETREANU S COSTIN-VALENTIN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

PETREASCA C. SORIN - IONUT

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza Matematica T1 8.75 Fizica 9.15 experimentat Reusit

PETRESCU A. MARINA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Sociologie 9.3 avansat Reusit

PETRESCU C ALEXANDRU CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.55 Geografie 7.05 avansat Reusit

PETRESCU C ALEXANDRU TIBERIU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Fizica 5.6 avansat Reusit

PETRESCU C ANDREI VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 7.15 avansat Respins

PETRESCU C. COSTIN ADRIAN

    LICEUL TEORETIC HYPERION Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Reusit

PETRESCU C. MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

PETRESCU C.S. OANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Fizica 8.25 experimentat Reusit

PETRESCU D MIHAI

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 6.05 Informatica T1 intensiv Pascal 6.6 experimentat Reusit

PETRESCU D RAZVAN

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Fizica 6.25 experimentat Reusit

PETRESCU F. BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.2 Fizica 6.75 avansat Reusit

PETRESCU F. FLORINA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba japoneza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 9.3 Logica si argumentare 8.6 experimentat Reusit

PETRESCU G GEORGIANA-BIANCA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

PETRESCU G.A. GABI - ADRIAN

    LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BUCURESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 4.05 Informatica T2 C/C++ 8.2 avansat Respins

PETRESCU GH.A. ALINA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Chimie organica T1 Nivel II 8.3 experimentat Reusit

PETRESCU GHE. DOREL

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Geografie N/p avansat N/p

PETRESCU I IULIANA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 8.25 nivel mediu Reusit

PETRESCU I VICTORIA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.35 nivel mediu Respins

PETRESCU I. MADALINA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba germana moderna B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.05 Chimie organica T1 Nivel I 7 experimentat Reusit

PETRESCU I. RAZVAN - CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

PETRESCU I.S. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 2.8 experimentat Respins

PETRESCU I.S. MARIAN-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.55 Geografie 7.8 avansat Respins

PETRESCU M IONUT-IULIU

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

PETRESCU M SORIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.05 nivel mediu Respins

PETRESCU M. ELENA

    CENTRUL SCOLAR NR. 3 Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-A2--A2-A2 Matematica T2 7.35 Fizica 5 nivel mediu Reusit

PETRESCU M. IOAN-ARMAND

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

PETRESCU M. NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

PETRESCU M.A. ALEXANDRA CRISTIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

PETRESCU M.C RUXANDRA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 6.05 experimentat Reusit

PETRESCU M.C. ADRIAN - ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5.65 avansat Respins

PETRESCU M.F. TEODORA ALINA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 9.8 avansat Reusit

PETRESCU N. FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Istorie 5 Geografie 6.65 nivel mediu Respins

PETRESCU N. FLORICA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.45 Limba franceza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Chimie organica T1 Nivel I 3.6 nivel mediu Respins

PETRESCU R.C. VLAD - ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.05 Fizica 9.4 experimentat Reusit

PETRESCU S. DIANA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza Istorie 9.65 Geografie 8.4 experimentat Reusit

PETRESCU S.C CATALIN GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

PETRESCU T FLORIN

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 4 Geografie 8.4 avansat Respins

PETRESCU T. ALEXANDRA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.15 Chimie organica T1 Nivel I 2.6 nivel mediu Respins

PETRESCU T. ANGELICA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.25 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

PETRESCU V VIRGINIA-MARIA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Reusit

PETRESCU V. FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.6 Geografie 7.95 experimentat Reusit

PETRIA F. COSMINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

PETRICA C. MARIANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

PETRICA D IONUT ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

PETRICA I GEORGE MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.15 Fizica 3.3 avansat Respins

PETRICA M. EMILIA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.55 Biologie vegetala si animala T1 7.9 avansat Respins

PETRICA P. CEZAR

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

PETRICA R STEFAN-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.5 experimentat Respins

PETRICA-BUSCU M. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

PETRICAN N DRAGOS-MARIAN

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 7.4 experimentat Reusit

PETRICAN N. IULIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 7.85 experimentat Reusit

PETRICEANU I ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

PETRICEANU P VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Fizica 1.9 avansat Respins

PETRINI G STEFAN

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.05 Informatica T2 C/C++ 9.05 experimentat Reusit

PETRIS A.I. ALINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza Matematica T1 9.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

PETRIS M. NICUSOR

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5.5 incepator Respins

PETRIS R.I. GABRIELA CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 8.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 nivel mediu Reusit

PETRISOR D DENISA - MIRELA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba franceza B1-B1-A2-B1-A2 Istorie 6.35 Filosofie 2.6 avansat Respins

PETRISOR D MARIANA PETRUTA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

PETRISOR DL CRISTIAN - LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

PETRISOR G ALINA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

PETRISOR I MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Respins

PETRISOR I. MARIA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

PETRISOR I. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.5 experimentat Reusit

PETRISOR P. VASILICA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PETRISOR V ALEXANDRA-MIMI

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Fizica 2.65 avansat Respins

PETRIUC V. RUBEN-FLORIN

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 8.4 avansat Reusit

PETROF A ANDA-COZMINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.55 avansat Respins

PETROI C.M. ANDREEA - IONELA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.35 avansat Respins

PETROI X. ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

PETROIANU D.D STEFAN-CHRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Informatica T2 C/C++ 6.65 experimentat Reusit

PETROIU M. MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 7.6 Geografie 9.15 experimentat Reusit

PETRONIU M. ANTHONY

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 8.6 experimentat Respins

PETROSANU D. ADRIAN-SABIN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Matematica T1 9.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.55 experimentat Reusit

PETROSANU S. ANDREI DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.75 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

PETROSCHI C ELENA-SORINA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.3 Sociologie 9.3 experimentat Reusit

PETROV D CATALIN-DUMITRU

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A2 Istorie 4.5 Geografie 7.7 nivel mediu Respins

PETROVAN D.M. JOHANA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza Matematica T1 5.15 Informatica T2 C/C++ 8.4 experimentat Reusit

PETROVICI V.A. IZET EIP

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.8 experimentat Reusit

PETRU I.L. GEORGE-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.95 experimentat Reusit

PETRUSCA P GABRIELA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 8.25 Sociologie 8.5 avansat Reusit

PETRUT I MARIA-MAGDALENA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL EMANUEL Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.85 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Istorie 8.15 Geografie 8.25 avansat Reusit

PETTRE N FLORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Respins

PETU M. ALEXANDRA CRISTINA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.35 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Reusit

PHAM V.T. MINH TRANG

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Fizica 8.3 experimentat Reusit

PICA M. MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Chimie organica T1 Nivel I 7.8 experimentat Reusit

PICHIU-RADA G. TEODORA

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

PICIU E.M. DANUT-IONUT

    LICEUL GRECO-CATOLIC TIMOTEI CIPARIU Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Istorie 5 Geografie 5.65 experimentat Respins

PICIU V. MIHAELA-CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2 Fizica 2.65 experimentat Respins

PIELE D PETRE-VIOREL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.05 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

PIELE D. AURA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.55 nivel mediu Respins

PIELE GH. CRISTINA-CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician poligraf
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.5 avansat Respins

PIELEANU D. BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 5.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.4 experimentat Respins

PIELEANU I FLORIN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 1.05 Biologie vegetala si animala T1 6.25 nivel mediu Respins

PIELEANU I. OANA-GEORGIANA

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

PIELEANU M. GABRIELA BEATRICE

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

PIELMUS F AURELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 7.6 Geografie 4.5 avansat Respins

PIEPTANARU L. FLORIN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.75 Geografie 8.85 nivel mediu Respins

PIEPTISOR R.N CLAUDIU GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.1 experimentat Respins

PIERSINARU D. GRATIELA

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 7 Geografie 7.7 experimentat Reusit

PIESCU I.E. ALINA-VALERIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.25 Economie 7.9 experimentat Reusit

PIETRARU C NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 4.15 nivel mediu Respins

PIETRARU M STEFAN-MIHAI

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 3 Geografie 7.25 nivel mediu Respins

PIETRARU N. IONUT - STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Fizica 5.6 experimentat Respins

PIETRIS I. DRAGOS-IONUT

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T1 3.95 Biologie vegetala si animala T1 3.35 experimentat Respins

PIFU M. COSTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba franceza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.43 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

PILA E. MIHAI-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 7.65 Fizica 5.4 experimentat Reusit

PILA I FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.45 Geografie 7 experimentat Reusit

PILAT I. IRINA-MARIA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

PINCU P. DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana 5.2 Limba engleza Matematica T2 7.7 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Reusit

PINGICA M MIUTA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.15 Geografie 8.85 nivel mediu Reusit

PINTA A. IONUT-CATALIN

    CENTRUL SCOLAR NR. 3 Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2-A2--A1-A1 Matematica T2 7.55 Fizica 5.5 nivel mediu Reusit

PINTEA C. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Fizica 2.6 avansat Respins

PINTEA G. IONUT-MIHAI

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

PINTEA V MARIA CLAUDIA

    LICEUL MARIN PREDA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

PINTEA V. DANIEL-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.85 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

PINTEA V. LUCA SEBASTIAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.2 Geografie 9 avansat Reusit

PINTEA-DOBRIN S ANDREI

    LICEUL MARIN PREDA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Psihologie 5.5 experimentat Reusit

PINTER--ENESCU N LUMINITA-MIRELA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 5.4 Limba engleza Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

PINTICA M.N MIHAI

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

PINTICAN L CATALIN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 4.7 nivel mediu Respins

PINTILESCU I. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.05 experimentat Respins

PINTILESCU S. CRISTINA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.25 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

PINTILIE C.E. ANDREEA-CATALINA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Economie 7.8 avansat Reusit

PINTILIE C.G. CLAUDIU-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Economie 8.8 experimentat Reusit

PINTILIE D EDUARD

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL EMANUEL Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Istorie 6 Psihologie 5 experimentat Respins

PINTILIE D RAZVAN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.65 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Respins

PINTILIE D ROBERT MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Fizica 2.4 incepator Respins

PINTILIE I ION

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 3.05 Geografie 4.2 nivel mediu Respins

PINTILIE O. FLORIN-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.55 incepator Respins

PINTILIE P ADRIAN

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.8 Fizica 5 nivel mediu Respins

PINZARIU V. ALIN-DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 7.05 Chimie organica T1 Nivel I 3 experimentat Respins

PINZARU F GEORGE DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 2.75 Fizica 3.1 avansat Respins

PINZARU G VIOREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.35 nivel mediu Respins

PIPERA I. MARIN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana 7.05 Limba engleza Matematica T2 7 Geografie N/p avansat N/p

PIPEREA T. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

PIPIRIG D ELENA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 1.4 experimentat Respins

PIPOIU V. ALEXANDRU

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.6 Geografie 9.4 experimentat Respins

PIPOLO E. FEDERICA

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.3 Psihologie 6.7 nivel mediu Reusit

PIRCALABESCU F. CRISTINA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

PIRCALABESCU M ISABELA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 2.25 Fizica 6.3 avansat Respins

PIRCALABU N MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3.75 nivel mediu Respins

PIRCALABU V.D. BIANCA-ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

PIREA C LUMINITA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.5 Geografie 8.45 avansat Respins

PIREU I CATALIN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.95 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.85 incepator Respins

PIRICI GH.C. LETITIA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B2 Istorie 9.4 Sociologie 8.8 experimentat Reusit

PIRITU A ALINA STEFANIA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Fizica 3 experimentat Respins

PIRIU IM MARIA LAURA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8.9 avansat Reusit

PIRJOL A ALBERTO-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Fizica 3 experimentat Respins

PIRJU GH MARIA-MELANIA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.35 Fizica 5 avansat Respins

PIRLEA C STEFAN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.9 Limba franceza Matematica T1 1.05 Biologie vegetala si animala T1 8.6 incepator Respins

PIRLECI N. ROBERT NECULAI

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3 incepator Respins

PIRLITEANU GH. CRISTINA ALINA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 9.4 avansat Reusit

PIRLITU I ALEXANDRU VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.75 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.35 Fizica 2.45 avansat Respins

PIRLOG C MIRELA RALUCA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza Matematica T1 7.1 Chimie organica T1 Nivel I 6.2 experimentat Reusit

PIRLOG D. GABRIELA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba franceza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PIRLOG F.C. DANIEL IONUT

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Geografie 9.4 experimentat Respins

PIRLOG M. VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

PIRNAU T MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba franceza A1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 7.7 incepator Reusit

PIRNECI D MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

PIROI GHE GEORGE CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.7 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 2.55 Fizica 2.55 nivel mediu Respins

PIROIU GH SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

PIRONTEA M FLORIN PETRE

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B1--A2-A2-B1 Matematica T2 2.45 Fizica 3.15 nivel mediu Respins

PIRPIRIU G NICOLETA ANAMARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.15 Geografie 4.35 experimentat Respins

PIRSCOVEANU E LAURA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 9.65 experimentat Reusit

PIRSOIU M. ANDREI NICOLAE

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6 Geografie 6.15 avansat Respins

PIRTEA C FLORENTIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 4.4 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

PIRTEA M CATALINA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 8.95 experimentat Respins

PIRTEA V COSTIN-ALEXANDRU

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.65 experimentat Reusit

PIRTOACA V. LIVIU - DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.65 Geografie 7.35 avansat Respins

PIRVAN A. IONEL-STELIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.95 Fizica 3.1 incepator Respins

PIRVAN A. LIDIA FLORENTINA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.9 Geografie 9.6 nivel mediu Reusit

PIRVAN C.V. CORINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza Matematica T1 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 avansat Reusit

PIRVAN D.D. ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.4 Informatica T2 C/C++ 3.9 experimentat Respins

PIRVAN F LILIANA - COSTINA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 8.05 avansat Reusit

PIRVAN F. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 7.2 avansat Reusit

PIRVAN F.G. ADRIAN COSTIN

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.9 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

PIRVAN GH MARIUS VIOREL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Geografie 9.25 experimentat Respins

PIRVAN I TEODORA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 8.55 avansat Reusit

PIRVAN N STELIANA-DENISA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 7.05 avansat Reusit

PIRVANESCU F DIANA-RUXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.55 avansat Respins

PIRVANESCU M GRIGORE CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.95 Informatica T2 C/C++ 7.8 experimentat Reusit

PIRVANESCU V. GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.5 experimentat Reusit

PIRVANOIU N VALENTIN-DANUT

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Reusit

PIRVEL I ECATERINA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Geografie 6.15 avansat Respins

PIRVOI N MADALIN

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

PIRVU A ALEXANDRU-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 4.35 Biologie vegetala si animala T1 7.05 avansat Respins

PIRVU A. ANA-MIHAELA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 nivel mediu Respins

PIRVU A. GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.75 Chimie organica T1 Nivel I 2.4 experimentat Respins

PIRVU C. BOGDAN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Reusit

PIRVU C. IOANA-TEODORA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.9 experimentat Reusit

PIRVU D ANA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.55 Geografie 5.75 avansat Respins

PIRVU D. GEORGE CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 6.65 Geografie 8.75 experimentat Reusit

PIRVU E.M. ALEXANDRU-EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

PIRVU F. CORINA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.7 experimentat Reusit

PIRVU G CLAUDIU-CEZAR

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza N/p Istorie N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

PIRVU G GABRIEL-LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.55 Fizica 3.05 experimentat Respins

PIRVU G MARIANA-PETRUTA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

PIRVU G. FLORENTINA-DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Economie 6.65 experimentat Reusit

PIRVU GH GEORGICA EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 3.65 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

PIRVU I ALEXANDRU-GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A1-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Fizica 5 nivel mediu Respins

PIRVU I SIMONA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B2--B2-B2-B2 Istorie 3.85 Geografie 7.7 avansat Respins

PIRVU I. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

PIRVU I. MIRCEA-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2--A2-B2-B2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

PIRVU M ALEXANDRU-CODRUT

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

PIRVU M BOGDAN-MIHAI

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba germana moderna B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

PIRVU M CATALIN-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

PIRVU M MARIA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

PIRVU M MIHAI

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.95 incepator Respins

PIRVU M. ALEXANDRU TRAIAN

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 6.8 Geografie 8.55 experimentat Reusit

PIRVU M. LAURENTIU GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.8 Fizica 7.8 experimentat Respins

PIRVU MP IONUT ALIN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 6.8 nivel mediu Respins

PIRVU N MARIUS FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7 Fizica 2.65 avansat Respins

PIRVU N. MARIAN BOGDAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.1 Fizica Eliminat din examen avansat Eliminat din examen

PIRVU N.M ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 3.45 avansat Respins

PIRVU P ELENA CRISTINA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 8.65 experimentat Reusit

PIRVU P ELENA RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.15 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Reusit

PIRVU P EMIL-MARIAN

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 incepator Reusit

PIRVU S. CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 8.3 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

PIRVU T AUREL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Respins

PIRVU T IONUT SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.1 Geografie 8.15 avansat Reusit

PIRVU T MIHAI

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T1 3.75 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

PIRVU V. STEFAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

PIRVULESCU D.L. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 7.85 Informatica T2 C/C++ 9.2 experimentat Reusit

PIRVULESCU I ANDREEA IULIANA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Chimie organica T1 Nivel I 8.2 experimentat Reusit

PIRVULESCU M. MONICA ANAMARIA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Geografie 8.55 experimentat Reusit

PIRVULESCU P ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Reusit

PIRVULESCU V. OANA - MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.2 avansat Respins

PIRVULET GH CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Fizica 2.8 experimentat Respins

PISA D DOINA-MARIANA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.7 Limba franceza Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 9.5 avansat Respins

PISA L.G. MARIUS-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 2.95 nivel mediu Respins

PISARGEAC T.E. ALEXANDRA - RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 9.2 experimentat Reusit

PISAU F.I ADELAIDA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 avansat Reusit

PISCAN G. MIHAELA-EVELYNE

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.7 Geografie 8.7 experimentat Reusit

PISCANU F.E MIHAI-ANDREI

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.15 Geografie 5.1 avansat Respins

PISICA F. FLORIN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba franceza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5.45 Fizica 2.6 experimentat Respins

PISICARU S STEFAN RADU

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

PISICIANU I. CORINA-VALENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Respins

PISLARIU I. ANDREEA MIHAELA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.55 Geografie 9.6 avansat Reusit

PISLARU G. RAMONA VASILICA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

PISLARU NM GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

PISLEAG GH. GHEORGHE-DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--B1-B2-B2 Matematica T2 3 Fizica 3 avansat Respins

PISTEA D EMILIA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.85 experimentat Respins

PISTOL C. GELU MADALIN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.6 Geografie 8.85 avansat Respins

PISTOL G. BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Fizica 9 experimentat Reusit

PISTOL G. IRINEL-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.35 nivel mediu Respins

PISTOL P. ROXANA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

PISTOLEA D. ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 7.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 10 experimentat Reusit

PISTOLEA I SANDU

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Respins

PITESTEANU V. PETRICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

PITIC D BOGDAN-ALEXANDRU

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 3 Geografie 4.2 nivel mediu Respins

PITIC D PAUL-GUARINO

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 4.45 Geografie 6.1 avansat Respins

PITICA B AUGUSTIN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana 6.3 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PITICA B VICENTIU ROBERT

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII DIMITRIE PACIUREA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza Matematica T2 5.05 Fizica 4.5 avansat Respins

PITICA B. GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.65 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

PITICA N GEORGE-ADRIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.25 Geografie 8.8 experimentat Reusit

PITICU V ANDREEA-NICOLETA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 2.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.1 experimentat Respins

PITIGOI G GEORGIANA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.65 Geografie 5.75 experimentat Respins

PITIGOI G NICOLETA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 3.85 nivel mediu Respins

PITIGOI GH RADU CRISTINEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

PITIGOI I. ROXANA-LARISA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Istorie 5.75 Geografie 8.3 avansat Reusit

PITIGOI M. NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.15 nivel mediu Respins

PITIGOI T. VASILICA LILIANA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

PITIS G. BEATRICE-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Geografie 8.45 avansat Respins

PITIS M. RADU-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Matematica T1 6.35 Fizica 8 experimentat Reusit

PITRAN I MARIANA

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.75 Chimie organica T1 Nivel II 8.5 avansat Reusit

PITROP V BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.35 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

PITROP V. IONUT-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

PITU C ASPAZIA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.35 Fizica 4.2 nivel mediu Respins

PITU GH CLAUDIA-ELENA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 7.35 Limba franceza Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 9.6 avansat Respins

PITU I GEORGIANA-CATALINA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.7 Informatica T1 intensiv Pascal 7.9 experimentat Reusit

PITU M FLORIN IONUT

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

PITU M. NICOLAE RAZVAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.4 Geografie 9.05 avansat Respins

PIVODA S MARIA-MAGDALENA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.85 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

PLACINTA C CONSTANTIN IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Fizica 2.4 avansat Respins

PLACINTA M RAMONA-LIVIA

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 9.2 experimentat Reusit

PLACINTESCU RS IOAN BOGDAN

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Istorie 7.85 Logica si argumentare 9.4 experimentat Reusit

PLAIASU N ELISABETA RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza Istorie 9 Economie 9.7 experimentat Reusit

PLAMADEALA I. GIANNI

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 9.6 avansat Reusit

PLATEEV-SERBAN M ANGELICA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T1 5.75 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

PLATICA L. LAURA-ALEXANDRA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 8.7 experimentat Reusit

PLAVITU A IRINA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 avansat Reusit

PLEAVA C. DANIEL

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.2 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Respins

PLES S ALEXANDRU - CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

PLESA D. CARMEN - LILIANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Economie 8.65 experimentat Reusit

PLESA F IULIANA-FLORENTINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PLESA G GEORGE-RAZVAN

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

PLESA M MARIUS-VALENTIN

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T1 3.2 Informatica T2 C/C++ 5.2 experimentat Respins

PLESA S. ALEXANDRU-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Geografie 6.4 avansat Respins

PLESCA M OLIVIA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.75 nivel mediu Respins

PLESCAN D.N. ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 8.15 experimentat Reusit

PLESCAN T. ALEXANDRU-MARIUS

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T1 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

PLESEA A. RAZVAN-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

PLESEA GH SORIN-IULIAN

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.4 Geografie 8.05 avansat Reusit

PLESEA I.M. IOANA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza Matematica T1 7.05 Informatica T2 C/C++ 7.9 experimentat Reusit

PLESESCU M ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

PLESTIU N ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII DIMITRIE PACIUREA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 3.7 avansat Respins

PLETEA C VIRGIL-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Istorie 6.95 Geografie 6.4 avansat Respins

PLETEA V.G IOANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Informatica T2 Pascal 9.65 experimentat Reusit

PLOESTEANU F. JANINA-FLORIANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Reusit

PLOESTEANU M LUCIANA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 5.05 avansat Respins

PLOESTEANU T. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

PLOPEANU A IONUT LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.05 Fizica 3.4 avansat Respins

PLOSCA M. MARIAN-SEVERICA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 8.85 experimentat Respins

PLOSCARU I VALENTINA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.45 incepator Respins

PLOSCARU M. ELENA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.15 Limba engleza Matematica T1 1.75 Biologie vegetala si animala T1 7.3 incepator Respins

PLOSTEANU I. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

PLUGARIU R. MARIAN GABRIEL

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

PLUGARU P. CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

PLUMB D. DAN-RAZVAN

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.75 experimentat Reusit

POCI A. EDVIN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.8 Biologie vegetala si animala T1 8.3 nivel mediu N/p

POCORA P SORIN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

POCOVNICU C ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Reusit

POCOVNICU GH LAVINIA-GEORGETA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Istorie 3.75 Geografie 5.6 avansat Respins

PODAR O ANDREEA-MARIA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 8.5 avansat Respins

PODARASCU A NICUSOR

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.05 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 5 nivel mediu Reusit

PODARASCU N RAZVAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.25 Fizica 3.75 avansat Respins

PODARASCU N. CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

PODARIU C. CAMELIA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 3.8 Informatica T2 C/C++ 7.5 experimentat Respins

PODARIU N GABRIEL-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Fizica 7.75 experimentat Reusit

PODARU V. GETA-NICULITA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.85 Geografie N/p incepator N/p

PODEANU B.ST. CRISTIAN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 1.7 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

PODEANU D. ANA-MARIA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Reusit

PODEANU M FLORIN VASILE

    LICEUL BILINGV DECEBAL Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.25 Geografie 5.55 experimentat Respins

PODEANU N DANIEL

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 7.55 Limba engleza Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 9.5 nivel mediu Respins

PODEANU P MIRELA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

PODGOREANU C CRISTIAN

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.25 Geografie 8.15 experimentat Respins

PODILA I. AUREL-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 4.45 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Istorie 6.3 Geografie 6.2 avansat Respins

PODILA P FLORIAN RADU

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII DIMITRIE PACIUREA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana experimentat 2.65 Limba engleza Matematica T2 1 Fizica 3.1 avansat Respins

PODOREANU P VLAD

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 7.7 avansat Reusit

POENARU C. ANAMARIA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Fizica 5 nivel mediu Respins

POENARU C. COSMIN-DANIEL

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 3.25 avansat Respins

POENARU C. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.25 experimentat Reusit

POENARU G. VALENTIN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat N/p

POENARU GH PAULA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.3 Limba engleza Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Respins

POENARU I. ALEXANDRA-EUGENIA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Reusit

POENARU I. MIHAELA MADALINA

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Chimie organica T1 Nivel I 7.35 experimentat Reusit

POENARU L. ALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

POETASU GH. ADRIAN-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.2 avansat Respins

POGAR A IONUT

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Fizica 3.9 experimentat Respins

POGAR A. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.85 incepator Respins

POGAR ST IULIAN DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Fizica 1.9 experimentat Respins

POGONARU S IONUT

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

POHONTU E. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.15 Informatica T2 C/C++ 8.55 experimentat Reusit

POIANA I IONUT MARIAN

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.75 experimentat Reusit

POIANA T. CATALIN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.45 avansat Respins

POJAR V. MARIA-IZABELA

    COLEGIUL ROMANO-CATOLIC SFANTUL IOSIF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

POJARNICU M.G IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.05 avansat Respins

POJONI I ROXANA - IOANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Economie 5.2 avansat Respins

POLACK C.F. EDUARD-MIHAEL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Reusit

POLANO L. NIKITA-ERMINIA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.95 Geografie 9.8 experimentat Reusit

POLOG F. ADRIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 4.45 nivel mediu Respins

PONCEA C MIHAELA - MADALINA

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.25 Geografie 8.3 experimentat Respins

PONGRACZ R. RADU-FLAVIU

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.3 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

PONOR--BUGA D LUMINITA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B1--A2--A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 4.65 nivel mediu Respins

POP A ANDREI-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Informatica T2 C/C++ 9.65 avansat Reusit

POP A. VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

POP C BEATRICE-LILIANA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T1 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

POP C.M. ISABELLA

    COLEGIUL ROMANO-CATOLIC SFANTUL IOSIF Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 9.15 avansat Reusit

POP D.O. DANUT

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 5.5 experimentat Reusit

POP F. DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Fizica 7.15 nivel mediu Reusit

POP G ANDREI-ALEXANDER

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 7 Geografie 5.85 avansat Respins

POP G.D. GHEORGHE-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 4.5 experimentat Respins

POP I. ALIN-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 8.65 avansat Reusit

POP I. MADALINA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

POP L. EDUARD-STEFAN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba germana moderna B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.45 Chimie organica T1 Nivel I 7.4 experimentat Reusit

POP M ANDREI EDUARD

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.4 experimentat Respins

POP M.I MINA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

POP MO RALUCA ANCA LOREDANA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.2 avansat Respins

POP S ALEXANDRA-SABINA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 5.75 nivel mediu Reusit

POP ST. NICOLETA ROXANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TIMPURI NOI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

POP T. ALEXANDRU-VALERIU

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T1 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

POP-ANGHEL V. MONICA-SIMONA

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

POP-COMAN V. BETTINA-LOREDANA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

POPA - IORDACHE GH VALENTINA - MIHAELA

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.15 Geografie 7.8 avansat Respins

POPA A ADNANA-SORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.65 incepator Respins

POPA A ANDREI CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 4.25 avansat Respins

POPA A ANTONIO-CRISTIAN

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 6.75 Geografie 9.05 avansat Reusit

POPA A CLAUDIU GABRIEL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.35 Geografie 4.3 experimentat Respins

POPA A DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Fizica 3.4 experimentat Respins

POPA A MIRELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

POPA A. DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Fizica 8.2 experimentat Reusit

POPA A. IOANA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.35 avansat Respins

POPA AL. ANDREEA - ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 9.65 experimentat Reusit

POPA C ALINA-ELEONORA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

POPA C ANDREEA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba spaniola Matematica T1 8.5 Chimie organica T1 Nivel I 8.85 experimentat Reusit

POPA C COSMIN CONSTANTIN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 5.95 experimentat Reusit

POPA C FLORIN

    LICEUL MARIN PREDA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B2 Istorie 9.35 Geografie 7.95 nivel mediu Reusit

POPA C IOANA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Biologie vegetala si animala T1 9.15 experimentat Reusit

POPA C IONELA-ALINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Istorie 8.35 Geografie 8.75 nivel mediu Reusit

POPA C. CONSTANTIN-VASILE

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T1 2.25 Biologie vegetala si animala T1 4.1 incepator Respins

POPA C. DANIEL CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

POPA C. FLORINA-ROXANA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.5 Geografie 6.1 avansat Respins

POPA C. GEORGIANA ECATERINA

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.9 experimentat Reusit

POPA C. LAURA-MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

POPA C. ROBERT-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 2.35 Biologie vegetala si animala T1 4.6 experimentat Respins

POPA C.C DRAGOS ANDREI

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Fizica 6.5 experimentat Reusit

POPA C.M GABRIELA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

POPA C.V. ALEXANDRA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 4.45 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Istorie 5 Logica si argumentare 3.35 avansat Respins

POPA C.V. CATALINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T1 6.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.85 experimentat Reusit

POPA CM EMANUELA - DIANA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

POPA D GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

POPA D LAURA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.55 experimentat Respins

POPA D NICOLETA VICTORIA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

POPA D. DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 9.1 avansat Reusit

POPA D. LAURENTIU FLORIN

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

POPA D. OCTAVIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.25 Fizica 6.6 experimentat Reusit

POPA D.G. ADRIAN VALENTIN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

POPA D.I. BETTY-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Chimie organica T1 Nivel II 6.15 experimentat Reusit

POPA E FLORIN STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.35 Fizica 6.3 avansat Respins

POPA E MATEI TUDOR

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 8.35 experimentat Reusit

POPA E.C. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Fizica 7.4 experimentat Reusit

POPA F ADINA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

POPA F BIANCA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

POPA F. CLAUDIA IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Geografie 6.95 experimentat Reusit

POPA F. DIANA- IULIANA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Reusit

POPA F. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.95 Fizica 9.85 experimentat Reusit

POPA G NICOLAE

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 6.6 Fizica 2.6 avansat Respins

POPA G. ANDREEA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.7 avansat Reusit

POPA G. DANIEL-CONSTANTIN

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.95 Geografie 9.1 experimentat Reusit

POPA G. GHENADIE

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.05 Geografie 9.45 experimentat Reusit

POPA G.M. ADRIAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Geografie 8.55 experimentat Respins

POPA GH IONUT

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Chimie organica T1 Nivel I 3.35 incepator Respins

POPA GH LUMINITA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.2 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

POPA GH MIHAELA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.15 Geografie 8.65 nivel mediu Reusit

POPA GH. ALEXANDRU-GEORGIAN

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician poligraf
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 nivel mediu Respins

POPA GH. IULIAN DANUT

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Geografie 6.2 avansat Respins

POPA I ANDREI-IONEL

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.6 experimentat Reusit

POPA I CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.95 Fizica 2.6 avansat Respins

POPA I CORINA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 4.15 avansat Respins

POPA I FLORENTINA MADALINA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-A2-A2-A1-B1 Matematica T2 6.7 Geografie 9.05 experimentat Reusit

POPA I FLORIN-RAZVAN

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 6.15 experimentat Respins

POPA I GABRIELA PAULA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4 Geografie 7.4 avansat Respins

POPA I IONEL DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

POPA I IRINA-ROXANA

    LICEUL DE MUZICA GEORGE ENESCU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.9 Geografie 5.3 experimentat Respins

POPA I MARIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 8.85 avansat Respins

POPA I SILVIU ADRIAN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Informatica T2 C/C++ 6.9 experimentat Respins

POPA I VASILICA CARMEN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

POPA I. ANDREEA-BEATRICE

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7 Geografie 7.1 nivel mediu Reusit

POPA I. COSTIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.5 experimentat Respins

POPA I. MIHAELA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.45 incepator Respins

POPA I. MIHAELA-CATINCA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana 5.55 Limba engleza Istorie 5.6 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

POPA I. MIHAI CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Matematica T1 8.9 Fizica 7.45 experimentat Reusit

POPA I. RAZVAN-MIHAI

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Respins

POPA I. STEFANIA-LETITIA

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

POPA I. VERONICA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1.8 Fizica 6.75 nivel mediu Respins

POPA I.D MIHAELA-CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza Istorie 9.8 Filosofie 9 experimentat Reusit

POPA I.F IULIA-DELIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza Matematica T1 8.9 Fizica 9.55 experimentat Reusit

POPA I.F. SIMONA - CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Psihologie 6.7 experimentat Reusit

POPA I.V. ELENA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 7 Fizica 6.45 experimentat Reusit

POPA J MIHAELA - BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel II 2 incepator Respins

POPA J. GHEORGHITA-JENICA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

POPA L ALEXANDRU-GEORGE

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

POPA L BOGDAN-ALEXANDRU

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.6 avansat Reusit

POPA L. LUCIAN-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 8.55 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

POPA L.D ANA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

POPA L.T. MANUELA-OANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.45 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.4 Chimie organica T1 Nivel I 2.5 avansat Respins

POPA L.V ALEXANDRA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Sociologie 10 experimentat Reusit

POPA L.V ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Sociologie 10 experimentat Reusit

POPA M ANCA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.25 Psihologie 8.1 avansat Reusit

POPA M BOGDAN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Istorie 5.15 Geografie 2.75 nivel mediu Respins

POPA M CLAUDIU-MIREL

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

POPA M CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

POPA M CRISTINA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 nivel mediu Respins

POPA M FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.55 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T1 7.25 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

POPA M GABRIEL

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Istorie 6.55 Geografie 6.75 nivel mediu Respins

POPA M IONUT-CIPRIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 3.25 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

POPA M IRINA VALENTINA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 2.3 Chimie organica T1 Nivel I 3.95 nivel mediu Respins

POPA M MADALINA-AURELIA

    LICEUL GRECO-CATOLIC TIMOTEI CIPARIU Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Istorie 5.45 Geografie 6.1 avansat Respins

POPA M MIHAELA-CARMEN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

POPA M. ANISOARA-ELENA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A2 Matematica T1 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.9 incepator Respins

POPA M. CARMEN-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Istorie 5 Logica si argumentare 5.9 avansat Respins

POPA M. COSMIN- MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Fizica 5 experimentat Respins

POPA M. IOANA-IRINA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza Istorie 9.8 Sociologie 9.5 experimentat Reusit

POPA M. IULIAN-PETRICA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 1.55 Biologie vegetala si animala T1 4.35 incepator Respins

POPA M. ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 8.95 Economie 9.7 experimentat Reusit

POPA M. VIOLETA-VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7.25 avansat Respins

POPA M.D DIANA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Fizica 9.35 experimentat Reusit

POPA M.F. ANDREEA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Istorie 9.4 Psihologie 8.8 experimentat Reusit

POPA N ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.15 Fizica 6 avansat Respins

POPA N BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.15 Chimie organica T1 Nivel I 8.45 experimentat Reusit

POPA N CLARA-ALEXANDRA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Economie 8.6 experimentat Reusit

POPA N DRAGOS NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.85 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Reusit

POPA N GEORGIANA-DOINITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.9 Geografie 4.05 avansat Respins

POPA N MARIN EMILIAN

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 5.8 avansat Respins

POPA N. LAURENTIU-PETRU

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Reusit

POPA N. ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza Istorie 7.5 Economie 8.1 experimentat Reusit

POPA O LIANA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

POPA O LUCIA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 4.3 Geografie 6 nivel mediu Respins

POPA O MARIA-MAGDALENA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.6 Geografie 5.6 experimentat Reusit

POPA O. ALEXANDRU-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B1-A2-B1-A2 Istorie 5.4 Geografie 5.4 avansat Respins

POPA O.D. BOGDAN-ROBERT

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B2 Istorie 7.4 Geografie 8.8 experimentat Reusit

POPA O.V. GEORGE PAUL

    LICEUL TEORETIC HYPERION Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

POPA P IULIAN-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 6.6 experimentat Respins

POPA P. ELENA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 8.8 experimentat Reusit

POPA R RODICA-MONICA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 3.8 Biologie vegetala si animala T1 8.5 nivel mediu Respins

POPA R. ALINA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

POPA S ANA MARIA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Geografie 8.15 experimentat Reusit

POPA S NICOLETA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 3.9 avansat Respins

POPA S. CAMELIA - FLORENTA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 9.4 experimentat Reusit

POPA S. FLORENTIN-EUGEN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 5.6 Limba engleza Matematica T2 6.9 Fizica 3.1 avansat Respins

POPA S. FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 3.5 Limba engleza Matematica T2 6.15 Chimie organica T1 Nivel I 5 nivel mediu Respins

POPA ST MIRCEA IOAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 3.1 Fizica 3.7 experimentat Respins

POPA ST TUDOR-ALEXANDRU

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 4.4 nivel mediu Respins

POPA ST. ALEXANDRA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

POPA ST. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

POPA T. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

POPA T. ADRIANA MIHAELA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.65 Geografie 9.6 avansat Reusit

POPA T. MIHAI TIBERIU

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.2 Fizica 7.6 experimentat Reusit

POPA V DORINA

    COLEGIUL PREUNIVERSITAR DR. I.C. CANTACUZINO Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Geografie 7.4 nivel mediu N/p

POPA V MARIUS-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.55 Fizica 3.4 avansat Respins

POPA V VIORELA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 7.3 avansat Reusit

POPA V. ADRIAN-GABRIEL

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.95 Geografie 8.5 avansat Reusit

POPA V. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Filosofie 3.75 experimentat Respins

POPA V. CATALIN-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza Matematica T1 7.6 Fizica 7.35 experimentat Reusit

POPA V. CRISTINEL ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p experimentat Eliminat din examen

POPA V. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

POPA V. STELA-MONICA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Chimie organica T1 Nivel I 5.05 nivel mediu Respins

POPA V. VALENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

POPARLAN I GEORGETA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

POPAZU PC LIVIU ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

POPEANCA C. DAN-MICHEL

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

POPEANU F. ANA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba spaniola Istorie 5.5 Geografie 8.85 avansat Reusit

POPESC GH. PETRISOR ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica Eliminat din examen avansat Eliminat din examen

POPESCU A FLORINA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 incepator Respins

POPESCU A GEORGIANA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 6.75 avansat Respins

POPESCU A IOANA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza Istorie 9.5 Geografie 7.35 experimentat Reusit

POPESCU A TIBERIU IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Fizica 1.6 experimentat Respins

POPESCU A. ADRIAN VISARION

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.75 Fizica 9.7 experimentat Reusit

POPESCU A. TEODORA-SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-A2-B1-- Matematica T1 6.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 experimentat Reusit

POPESCU A.D. DINU-ANDREI

    COLEGIUL ROMANO-CATOLIC SFANTUL IOSIF Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 8.6 avansat Reusit

POPESCU A.D. VIOREL-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B2 Istorie 8.05 Geografie 9.1 experimentat Reusit

POPESCU A.E. ANDREEA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.9 experimentat Reusit

POPESCU A.L. HORIA-RUSLAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 7.5 Fizica 7.65 experimentat Reusit

POPESCU A.M ADRIANA NICOLETA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

POPESCU C CRISTINA NICOLETA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza N/p Matematica T2 5.75 Geografie 8.55 incepator N/p

POPESCU C CRISTINEL

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

POPESCU C DUMITRU CLAUDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

POPESCU C ELENA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 8.65 experimentat Reusit

POPESCU C GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 nivel mediu Respins

POPESCU C MARIUS CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 8.5 avansat Reusit

POPESCU C MIHAI - CLAUDIU

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza Matematica T1 5.65 Fizica 6.25 experimentat Reusit

POPESCU C MIHAI ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

POPESCU C RUXANDRA GABRIELA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza Istorie 9 Filosofie 6.5 experimentat Reusit

POPESCU C. ADRIAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.3 Fizica 5.6 avansat Reusit

POPESCU C. ALINA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Matematica T1 8.55 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

POPESCU C. CRISTOFOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.15 Geografie 7.5 avansat Respins

POPESCU C. DIANA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.55 Chimie organica T1 Nivel I 8.1 experimentat Reusit

POPESCU C. EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.15 experimentat Reusit

POPESCU C. MIHAELA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 10 experimentat Reusit

POPESCU C. NICOLAE-DANIEL

    CENTRUL SCOLAR NR. 3 Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-A1--A1-A1 Matematica T2 7.2 Fizica 5.7 avansat Reusit

POPESCU C. ROXANA - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.75 Geografie 9.7 experimentat Reusit

POPESCU C.C. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

POPESCU C.G. GEORGE-VLADUT

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

POPESCU C.L. NICULAE-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 1.2 Limba franceza Matematica T1 7.1 Informatica T2 C/C++ 7.7 experimentat Respins

POPESCU C.M. STEFAN-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B1 Matematica T1 6.85 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Respins

POPESCU C.N. TUDOR-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 5.3 Fizica 7.7 experimentat Reusit

POPESCU CC IOANA - CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

POPESCU CV ALEXANDRU BOGDAN

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.95 Geografie 7.95 nivel mediu Reusit

POPESCU D ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

POPESCU D DORIAN NICOLAE

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

POPESCU D GEORGIANA DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.2 avansat Respins

POPESCU D RODICA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

POPESCU D. GEORGE SORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B1-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

POPESCU D. MIHNEA-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

POPESCU D. MIRELA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.6 Fizica 5.3 nivel mediu Reusit

POPESCU D. VALENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 7.15 experimentat Reusit

POPESCU D.D. EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza Matematica T1 3.9 Fizica 5.4 experimentat Respins

POPESCU D.O.N. MIHAI RADU NICULAE

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.95 Fizica 9.8 experimentat Reusit

POPESCU E. MARIA-TEODORA

    COLEGIUL GERMAN GOETHE Filologie Limba si literatura germana experimentat 8.4 limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 9.3 experimentat Reusit

POPESCU E.D. RAZVAN-DANIEL

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 7.45 experimentat Reusit

POPESCU E.G ANDREI SORIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Fizica 2.95 avansat Respins

POPESCU E.V VALENTINA-ELENA

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 4.25 experimentat Respins

POPESCU EAM EUGENIU COSTIN IOAN

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 8.05 nivel mediu Reusit

POPESCU F ANDREI CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Geografie 7.45 experimentat Respins

POPESCU F SANDA-FLORENTINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 4.05 nivel mediu Respins

POPESCU F. AMALIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.65 experimentat Reusit

POPESCU F. MIHAI-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-A2-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

POPESCU F. MIHAI-LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Matematica T1 7.45 Informatica T2 C/C++ 9.5 experimentat Reusit

POPESCU F. REMUS-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Fizica 6.55 experimentat Reusit

POPESCU F. ROBERT

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

POPESCU F.D. DRAGOS-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.6 avansat Respins

POPESCU FL. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6 Informatica T2 C/C++ 6.1 experimentat Reusit

POPESCU G ALEXANDRU MIHAIL

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.05 Biologie vegetala si animala T1 9.55 experimentat Reusit

POPESCU G ANDREEA-GEORGIANA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.45 Geografie 9.25 experimentat Reusit

POPESCU G ANTONIE

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Istorie Eliminat din examen Geografie N/p experimentat Eliminat din examen

POPESCU G CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.55 Geografie 5.5 avansat Respins

POPESCU G CRISTINA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU VLAHUTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 6 experimentat Reusit

POPESCU G GEORGIAN

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p Limba engleza Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu N/p

POPESCU G LICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 3.35 avansat Respins

POPESCU G MARIA-DIANA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 3.3 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Respins

POPESCU G OANA-MARIA-ROXANA

    LICEUL MARIN PREDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Informatica T2 Pascal 8.65 experimentat Reusit

POPESCU G RAZVAN-IONUT

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 incepator Respins

POPESCU G. CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

POPESCU G. DRAGOS-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Istorie 9 Geografie 8.65 experimentat Reusit

POPESCU G. EMMA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.45 Geografie 7.7 experimentat Reusit

POPESCU G. MARIA-FRANCISCA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 8.25 avansat Reusit

POPESCU G. STEFAN-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

POPESCU G.C. BOGDAN-VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza Matematica T1 7.9 Fizica 9.8 experimentat Reusit

POPESCU GH NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 avansat Respins

POPESCU GH VICTOR ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 1.45 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

POPESCU GH. ANA MARIA STEFANIA

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Respins

POPESCU GH. CRISTINA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 8 avansat Reusit

POPESCU GH. GABRIELA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza A2--A2-A2-A2 Istorie N/p Geografie N/p avansat N/p

POPESCU I ANDRA-CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

POPESCU I ANDREEA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 8.75 experimentat Reusit

POPESCU I AURELIA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 2.95 experimentat Respins

POPESCU I BOGDAN-ANDREI

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

POPESCU I DANIEL-IONUT

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Fizica 3.6 avansat Respins

POPESCU I IOANA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

POPESCU I MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 1.45 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5 nivel mediu Respins

POPESCU I MARTA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.9 avansat Reusit

POPESCU I. ALEXANDRU-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

POPESCU I. ANDREEA - MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.55 Geografie 8.85 experimentat Reusit

POPESCU I. ANDREEA-STEFANIA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.65 nivel mediu Reusit

POPESCU I. CLAUDIA SERENA

    LICEUL TEORETIC HYPERION Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.15 Economie 6.9 nivel mediu Respins

POPESCU I. IOANA-MARINA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Chimie organica T1 Nivel I 8.35 experimentat Reusit

POPESCU I. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

POPESCU I. MIHAELA-STEFANIA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Respins

POPESCU I. VLAD-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 8.8 experimentat Reusit

POPESCU L ALEXANDRU DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

POPESCU L. ANDREI-ANTONIU

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.25 Fizica 5.5 experimentat Reusit

POPESCU L.C. VICTOR

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.45 experimentat Reusit

POPESCU L.D. CATALIN IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 6.95 avansat Respins

POPESCU L.V. HORIA ANDREI LIVIU

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.2 experimentat Reusit

POPESCU M ALEXANDRA-STEFANIA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.95 Geografie 9.25 experimentat Reusit

POPESCU M ANDREI

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 9.2 Geografie 9.5 avansat Reusit

POPESCU M CRISTIAN GABRIEL

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 3.8 Geografie 8.05 experimentat Respins

POPESCU M GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 1.85 avansat Respins

POPESCU M ION

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 nivel mediu Respins

POPESCU M LAURA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.35 Geografie 7.95 nivel mediu Reusit

POPESCU M LAURENTIU-STEFAN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 6.95 experimentat Respins

POPESCU M MARIANA-NADIA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5.85 experimentat Respins

POPESCU M MARIUS VALENTIN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.75 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

POPESCU M NAUSICA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.65 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.7 incepator Respins

POPESCU M ROBERT ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.55 Geografie 7.55 avansat Respins

POPESCU M RODICA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Fizica 3.75 experimentat Respins

POPESCU M. ADRIANA-CRISTIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

POPESCU M. ALIN-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza Istorie 10 Filosofie 8.5 experimentat Reusit

POPESCU M. ANDREI-STEFAN

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

POPESCU M. ELENA-ALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

POPESCU M. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Istorie 9.65 Geografie 9.3 experimentat Reusit

POPESCU M. MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

POPESCU M. OLGA MARIA

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza Istorie 9.75 Sociologie 9.1 experimentat Reusit

POPESCU M. PETRE-MIRCEA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza Matematica T2 6.35 Geografie 7.45 experimentat Reusit

POPESCU M. ROBERTA-LUMINITA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza Matematica T1 8.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.1 experimentat Reusit

POPESCU M.C. ALEXANDRA IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.95 Geografie 5.05 avansat Respins

POPESCU M.C..L. FLORIAN GABRIEL EUGEN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 2.7 Geografie 8.15 avansat Respins

POPESCU N ALEXANDRA MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Fizica 2.85 avansat Respins

POPESCU N GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

POPESCU N LAURA-IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Fizica 5 avansat Respins

POPESCU N MARIUS IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

POPESCU N MIHAELA GABRIELA

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Fizica 2.5 avansat Respins

POPESCU N. LUCARDA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T1 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 incepator Respins

POPESCU N. MIHAI-MARCEL

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba italiana A1-A2-A2-B1-B2 Istorie 7.7 Geografie 8.55 avansat Reusit

POPESCU O LAVINIA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

POPESCU O. PETRU

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza Istorie 10 Economie 8.2 experimentat Reusit

POPESCU O.S. MONICA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 8.8 Chimie organica T1 Nivel I 8.45 experimentat Reusit

POPESCU P EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 7.25 experimentat Reusit

POPESCU R.P. ANDREI-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 6.85 Fizica 7.95 experimentat Reusit

POPESCU RB GEORGE-DAN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

POPESCU RB VLAD-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana 3.85 Limba engleza Matematica T2 5.3 Fizica 5.6 avansat Respins

POPESCU S ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.6 nivel mediu Respins

POPESCU S IONEL

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

POPESCU S MARIO-PAUL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Reusit

POPESCU S ROXANA IULIA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza Matematica T2 8.25 Geografie 9.7 experimentat Reusit

POPESCU S. ALEXANDRU

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Geografie 7 nivel mediu Respins

POPESCU S. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza Matematica T1 8.1 Fizica 6.5 avansat Reusit

POPESCU S.D. MIHAELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 4.55 Geografie 9.2 avansat Respins

POPESCU ST IONUT-STEFAN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat N/p

POPESCU T TEODOR-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.6 Informatica T2 C/C++ 7.7 experimentat Respins

POPESCU T. CLAUDIA-CARMEN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat N/p

POPESCU T. LAURA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Economie 8 experimentat Reusit

POPESCU V DORIN CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.5 Geografie 4.35 avansat Respins

POPESCU V DRAGOS COSMIN

    LICEUL MARIN PREDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.95 Limba engleza Matematica T1 4.65 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

POPESCU V ELENA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

POPESCU V LAVINIA MARIA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7 Geografie 7.45 avansat Reusit

POPESCU V ROBERT-ADRIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 7.25 avansat Respins

POPESCU V STELUTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana exp