Rezultate la Bacalaureat, sesiunea Iunie 2011, municipiul Bucuresti, DANA - MIHAESI

Friday, 08 July, Year 3 d.Tr. | Author: Mircea Popescu

Aveti dinjos lista cu rezultatele la examenul de Bacalaureat organizat in municipiul Bucuresti, sesiunea de vara 2011, curatata de javascript, flash si alte mizerii. Partea II de la Dana la Mihaesi.

Greetz Diana Coman, pe-al carei blog poate ca gasiti si CSV-ul complet (212823 rinduri), daca are chef sa-l publice.

DANA F.M. GIOVANI-ALEXANDRU

    LICEUL GRECO-CATOLIC TIMOTEI CIPARIU Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 6.75 experimentat Respins

DANA GH ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

DANA I DANIELA STEFANIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

DANA M. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.7 Geografie 8.65 experimentat Reusit

DANA M.H. RAZVAN-SAMIR

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Fizica 5.75 avansat Respins

DANA N ADRIAN NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

DANACI I LOREDANA CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 avansat Respins

DANAILA A ANDREEA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.9 Geografie 8.4 experimentat Respins

DANAILA A MARIUS COSTIN

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Geografie 7.75 experimentat Reusit

DANAILA C NICOLETA-LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 4.25 nivel mediu Respins

DANAILA I SEBASTIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba engleza A2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

DANAILA R EMILIA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 3.5 Geografie 7.15 nivel mediu Respins

DANALACHE A. ALEXANDRA VALENTINA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

DANALACHE I ALEXANDRU-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza Istorie 8.5 Filosofie 7.1 avansat Reusit

DANALACHE I ANDREEA-LAURA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 6.35 Limba engleza Matematica T2 9.1 Fizica 1.9 avansat Respins

DANALACHE I. CONSTANTIN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Geografie 3.8 avansat Respins

DANALACHE I. COSMINA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

DANALACHE L MIHAI ALEXANDRU

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DANCAU GH. ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Respins

DANCAU I ANDREI FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

DANCESCU I COSMIN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba engleza B1-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

DANCI M CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 nivel mediu Respins

DANCI P. PETRE

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza Matematica T1 5.5 Informatica T2 C/C++ 7.35 experimentat Reusit

DANCILA P. MARIA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 7.95 Filosofie 6.5 nivel mediu Reusit

DANCIU I ELISABETA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Reusit

DANCIU M DUMITRU DANIEL

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.2 Geografie 8.65 experimentat Respins

DANCIU N PETRUTA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

DANCIU S MIHAELA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 7.95 nivel mediu Reusit

DANCIU T GEORGE CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 8 experimentat Reusit

DANCIU V BOGDAN

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

DANCIU V IONELA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.25 Geografie 6.35 experimentat Respins

DANCIUC F. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.15 Fizica 6.25 nivel mediu Respins

DANCIUC I. IOANA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba germana moderna B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.05 Chimie organica T1 Nivel II 9.65 experimentat Reusit

DANCIULESCU A.R. MARIA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DANCIULESCU F. LAURENTIA-MARIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Respins

DANCIULESCU V. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

DANCIULOIU V. MIHAI-LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.45 experimentat Reusit

DANDIS A. ANDREEA-DIANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.7 Geografie 9.9 experimentat Reusit

DANDOCZI C. ISABELLE-ELIS

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza Istorie 7.95 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

DANDU D ADRIAN EUGEN

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 8 avansat Respins

DANE GH BOGDAN-GEORGE

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.85 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.75 Fizica 1.9 avansat Respins

DANE M DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Fizica 3.8 avansat Respins

DANELIUC D DIANA - MADALINA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.1 experimentat Reusit

DANESCU C.C SERBAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza Istorie 9.9 Economie 9.05 experimentat Reusit

DANESCU G BOGDAN

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza Matematica T1 7.3 Informatica T2 C/C++ 3.85 experimentat Respins

DANESCU L. DIANA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza Istorie 9.55 Geografie 9.25 avansat Reusit

DANESCU P RAMONA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 7.2 incepator Respins

DANESCU S CALIN TUDOR

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.85 experimentat Respins

DANGALAS R RAZVAN MARIO

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Respins

DANIEL A ALEXANDRU-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

DANIEL D. ADRIAN

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.35 avansat Reusit

DANILA D.N MIHAI FLORIN

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 experimentat Respins

DANILA E. STELIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

DANILA I IOAN DANUT

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.6 Fizica 3.75 experimentat Respins

DANILA I. BOGDAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.45 Fizica 5.7 nivel mediu Reusit

DANILA I. IONUT - ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Geografie 6.55 nivel mediu Respins

DANILA M ADRIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 3.4 Geografie 4.3 nivel mediu Respins

DANILA S. DIANA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 8.95 experimentat Reusit

DANILA S.M GEORGE-CATALIN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

DANILA V VASILE-CRISTIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.85 Geografie Eliminat din examen avansat Eliminat din examen

DANITA E BOGDAN GABRIEL

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

DANKUJ B.A. ALEXANDRA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.25 Geografie 7.9 experimentat Respins

DANKUJ D. IOANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.7 Chimie organica T1 Nivel I 2.9 avansat Respins

DANTIS N COSTIN-MIREL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Fizica 2.2 avansat Respins

DANULESCU G MIHAI

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 5.2 Limba franceza Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

DAO M.H. KIEU OANH

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Geografie 7.5 experimentat Respins

DAOGARU O RALUCA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

DAOUD M ANDREI IAZAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Fizica 5.4 experimentat Reusit

DARABAN F NATALIA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

DARABAN M RAFAEL STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba franceza B2-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 3.05 nivel mediu Respins

DARABAN N. GIULIA-MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

DARABANA N CRISTIAN-CONSTANTIN

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 incepator Respins

DARAC N. NELU CLAUDIU

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 8.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 nivel mediu Respins

DARAGIU V ANGELA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Sociologie 8.2 experimentat Reusit

DARAGIU V IULIAN ROBERT

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL EMANUEL Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1--B2-B2-B2 Istorie 6.35 Psihologie 6.85 avansat Reusit

DARAIU N. FORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza A2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

DARIE A.M. IASMINA-ANDREEA-ANTONIA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.55 Economie 5.65 avansat Respins

DARIE C FLORENTINA-ALINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Istorie 5.65 Geografie 5.25 nivel mediu Respins

DARIE C. MIHAI-CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

DARIE M ELENA LOREDANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 5.1 Economie 5.3 avansat Respins

DARIE M.S. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 9.3 Geografie 7.6 avansat Reusit

DARIE V. MARIA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 7.45 experimentat Respins

DARIE V. VERONICA

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.05 Limba engleza Matematica T1 3.15 Biologie vegetala si animala T1 9.4 nivel mediu Respins

DARII I EUGENIA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Psihologie 8.7 experimentat Reusit

DARJAN F. IONUT-BOGDAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

DAROIU I. ELENA-CLEOPATRA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.4 Geografie 8.1 avansat Respins

DASAGA V. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 7 Informatica T2 Pascal 8.65 avansat Reusit

DASCALESCU G IOANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.55 Fizica 5.65 experimentat Reusit

DASCALESCU N IONUT-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

DASCALESCU T ALEXANDRU-COSMIN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

DASCALESCU V. MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza A2--A1-B1-B1 Matematica T2 8.75 Geografie 8.6 experimentat Reusit

DASCALITA P FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 2.5 Fizica 4.1 avansat Respins

DASCALU C. ALINA-ELENA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T1 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

DASCALU C.F VICTOR

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 4.6 avansat Respins

DASCALU D ALEXANDRU SILVIU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

DASCALU D MARIUS COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Fizica 1.75 experimentat Respins

DASCALU D. ANDREI CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Fizica 6 nivel mediu Respins

DASCALU E. ALINA CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Respins

DASCALU F ANDREEA-MIHAELA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 6.5 Geografie 5.85 nivel mediu Reusit

DASCALU F. ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Economie 6.7 avansat Reusit

DASCALU G. GEORGE MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.7 experimentat Reusit

DASCALU I CLAUDIU-SEBASTIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B2 Istorie 8 Geografie 6.95 nivel mediu Reusit

DASCALU I ELENA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

DASCALU I MANTUTA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.55 Limba engleza B1-B2-B2-A1-A1 Istorie 6.6 Geografie 8.75 avansat Respins

DASCALU I VANESSA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba italiana B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.4 experimentat Reusit

DASCALU IF NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

DASCALU L ION-TIBERIU

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.25 experimentat Respins

DASCALU N OANA GEORGIANA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 4.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DASCALU N. IONUT-SORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 2.85 experimentat Respins

DASCALU S. GEORGE-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.25 Fizica 9.6 experimentat Reusit

DASCALU T. GEORGIANA-LIVIA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Respins

DASCALU V. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza Istorie 8.85 Psihologie 7.7 experimentat Reusit

DASCALU-IANCU I. ELENA

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5.95 nivel mediu Respins

DASCULTU C ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.75 Chimie organica T1 Nivel I 6.7 avansat Reusit

DASCULTU M MARIUS-EUGEN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana 1 Limba engleza Istorie 6.1 Geografie 5.15 nivel mediu Respins

DASKALU V. ROXANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Economie 10 experimentat Reusit

DASOVEANU L. GEORGIAN

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DATCU A KARINA MIHAELA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Geografie 8.95 experimentat Respins

DATCU A. ARISTICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.45 incepator Respins

DATCU A. RAZVAN-STEFAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

DATCU C GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

DATCU P. CATALIN-FLORIN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

DATCU P. DANIEL

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

DATES V MIHAITA-IONUT

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Fizica 2.6 avansat Respins

DAVID C ALEXANDRA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DAVID D GABI-CRISTIAN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 4.25 Biologie vegetala si animala T1 5.65 nivel mediu Respins

DAVID D. DANIELA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Economie 9.75 experimentat Reusit

DAVID G ROXANA SILVIA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

DAVID GH NICOLETA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Respins

DAVID GH. ALEXANDRA GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B2-B1-A2-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 8.65 experimentat Reusit

DAVID GH. MIHAI-GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

DAVID GM ANDREI CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.55 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.4 avansat Respins

DAVID I. IOANA - LIVIA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.85 Chimie organica T1 Nivel II 9.1 experimentat Reusit

DAVID L. MIHAITA LIVIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.1 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

DAVID L. SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.9 Informatica T2 C/C++ 8.2 avansat Reusit

DAVID M ANDREEA CRISTIANA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba germana moderna B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Geografie 9.4 experimentat Reusit

DAVID M DIANA-ADRIANA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Geografie 8.2 experimentat Reusit

DAVID M. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 9.3 experimentat Reusit

DAVID M. MADALINA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara extractiva
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.85 avansat Respins

DAVID N LARISA-GIANINA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Psihologie 9.6 experimentat Reusit

DAVID N. MARIA - DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 9.85 experimentat Reusit

DAVID S ALEXANDRU-CATALIN

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba germana moderna B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.75 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Reusit

DAVID ST. ALEXANDRU-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 1 avansat Respins

DAVID V ROBERT-VALENTIN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 1.85 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

DAVID V. CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.95 Fizica 6.2 avansat Respins

DAVIDESCU A LAURENTIU-GABRIEL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 3.7 nivel mediu Respins

DAVIDESCU A.M. ANCA-MARIA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza Matematica T1 6.15 Chimie organica T1 Nivel I 7.1 avansat Reusit

DAVIDESCU GH DORIN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.9 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

DAVIDESCU I. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.25 Psihologie 6.9 experimentat Reusit

DAVIDESCU V TITEL STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 4.6 avansat Respins

DAVIDOIU V ANDREI MARIAN

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

DEAC A. SIMINA-NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.8 Chimie organica T1 Nivel I 1.6 avansat Respins

DEAC N. ANA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.8 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

DEACANU I. FLORIN-DANI

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 8.05 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

DEACONEASA AL.M. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DEACONESCU C ROBERT STEFAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Fizica 2.6 avansat Respins

DEACONU DF EMMANUEL-GREGORY

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Psihologie 5.8 experimentat Reusit

DEACONU I ELENA-ANDA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.35 Geografie 9.25 avansat Reusit

DEACONU I RALUCA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Fizica 2.4 experimentat Respins

DEACONU J. CARMEN-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba spaniola A2-A1-A1-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 7 nivel mediu Reusit

DEACONU M. CRISTIAN-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.5 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

DEACONU V IOANA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 7.2 experimentat Reusit

DEACONU Z CRISTIAN VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 3.2 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

DEACU C.A. ANDREEA RALUCA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.05 Fizica 3.6 nivel mediu Respins

DEBU I.N GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician aviatie
    Limba si literatura romana experimentat 1.7 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Fizica 1.6 avansat Respins

DECA R. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 3.55 avansat Respins

DECIANU P COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 1.45 Informatica T2 C/C++ 7.2 experimentat Respins

DECIU-MARINESCU G FLORENTINA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

DECSEI R DRAGOS-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Respins

DECU C IOANA COSMINA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 8.55 experimentat Reusit

DECU C IOANA-MARIA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

DECU C. EMILIAN-PETRE-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Fizica 7.25 experimentat Reusit

DECU C. MIHAI-VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 2.25 incepator Respins

DECU G. CRISTINA-LOREDANA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

DECU M GEORGE

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

DECULESCU D.E. RARES-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Chimie organica T1 Nivel I 8.4 experimentat Reusit

DECUSEARA V VALENTIN-ADRIAN

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.4 incepator Respins

DEDIU A ANDREI

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 nivel mediu Respins

DEDIU D. VLAD

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T1 8.95 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

DEDIU I. GABRIEL-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

DEDU A MIHAI-DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Fizica 1.4 nivel mediu Respins

DEDU A. MIHAELA VALENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.65 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 3.75 avansat Respins

DEDU C COSTEL CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

DEDU E NICOLAE

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.35 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie 6.65 nivel mediu Respins

DEDU GH. DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 3.15 avansat Respins

DEDU I ANA MARIA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T1 5.35 Chimie organica T1 Nivel I 5.5 avansat Respins

DEDU I CATALIN NICOLAE

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 8.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 nivel mediu Respins

DEDU I. ANA - MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba spaniola A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Economie 6 experimentat Respins

DEDU I. BOGDAN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

DEDU V ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

DEDU V. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

DEFTA L CATALIN-GHEORGHE

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 5.8 Geografie 8.7 avansat Reusit

DEFTA N MARIAN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DEFTA ST. TATIANA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.7 Geografie 9.1 experimentat Reusit

DEFTA V ADRIAN IONEL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 9.05 avansat Reusit

DEGERATU I MIRELA CRISTINA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 7.35 avansat Reusit

DEHELEAN M IOANA CRISTIANA

    LICEUL MIRCEA ELIADE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

DELCA A ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 7 experimentat Respins

DELCA S. NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 4.3 incepator Respins

DELCEA M CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

DELCEA M. COSMIN-BOGDAN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.4 Limba engleza B2-A1-B1-- Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.45 experimentat Reusit

DELCEA V VICTORIA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

DELEA G. SIMONA-LIGIA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Istorie 9.5 Geografie 9.95 experimentat Reusit

DELEANU C DIANA-FLORINA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Economie 6 experimentat Reusit

DELEANU C.A. ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.45 Fizica 8.9 experimentat Reusit

DELIANIS G ROBERT-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

DELIU D. DENISA - SABINA - EMILIA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

DELIU N. MIHAELA-LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Respins

DELIU ST. DANUT-STEFAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 6.25 avansat Respins

DELNITA F ANDREEA-GEORGIANA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.95 Geografie 9.8 experimentat Reusit

DELTA C. RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Fizica 8.4 experimentat Reusit

DEMENY C ANDREI

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Geografie 7.7 experimentat Reusit

DEMETRESCU E. ALEXANDRU-CATALIN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

DEMETRESCU-VULCAN A BOGDAN-MATEI

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

DEMI P ENRI

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

DEMIAN I.F ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Biologie vegetala si animala T1 9.95 experimentat Reusit

DEMONTI I. MARIO

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

DENISAN P.M. GEORGIANA-VALENTINA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.15 Geografie 7.95 avansat Reusit

DEPARATEANU A. MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.55 Fizica 6.2 avansat Reusit

DEPARATEANU M SIMONA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

DESCULTU A GHEORGHE ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Respins

DESPA T VALENTIN

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.85 Informatica T1 intensiv Pascal 6.15 avansat Respins

DESPA V IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9 experimentat Reusit

DESPAN M EMANUEL MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.15 avansat Respins

DESPINA I. DUMITRU

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.65 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

DEUTSCHLANDER I IOHAN FLORIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Fizica 2.3 nivel mediu Respins

DEVIZA I ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 incepator Respins

DI-GRANDI L.A. GEORGE

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba italiana B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Biologie vegetala si animala T1 8.85 experimentat Reusit

DI-GRANDI L.A. NICOLETA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba italiana B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Biologie vegetala si animala T1 9.65 experimentat Reusit

DIA A GILBERT-LUCIUS

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 4 Geografie 5.85 avansat Respins

DIAC DV COSMIN-DAN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 4.75 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

DIAC I ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.65 Informatica T2 Pascal 5.6 experimentat Respins

DIACONEASA R. NICOLETA-IONELA

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

DIACONESCU C MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.4 Fizica 4 avansat N/p

DIACONESCU C RADU IOAN

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza Matematica T1 9.5 Informatica T2 C/C++ 9.35 experimentat Reusit

DIACONESCU C. LAVINIA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8.15 experimentat Reusit

DIACONESCU C.G ELENA-ALBERTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.9 Filosofie 7.25 experimentat Reusit

DIACONESCU C.M. RAZVAN-GEORGE

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 9.75 avansat Respins

DIACONESCU C.N RAMONA

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 9 experimentat Reusit

DIACONESCU D ALIN DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza B2-B2-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p incepator N/p

DIACONESCU D ELENA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba franceza B2-A1-B1-B1-A1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DIACONESCU D RODE-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1.45 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Respins

DIACONESCU EN EDUARD

    COLEGIUL PREUNIVERSITAR DR. I.C. CANTACUZINO Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.75 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

DIACONESCU G ANDREEA

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 7 Limba engleza Matematica T1 5.05 Informatica T2 C/C++ 5 experimentat Respins

DIACONESCU G.O.R. RAZVAN-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.6 Fizica 3.05 experimentat Respins

DIACONESCU I.C. BOGDAN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

DIACONESCU I.D. IOANA - ALINA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba spaniola Matematica T1 7 Fizica 8.85 experimentat Reusit

DIACONESCU N. ANDREEA-CRISTIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Istorie 9.75 Psihologie 9.3 avansat Reusit

DIACONESCU P. MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.9 nivel mediu Respins

DIACONU A. ANDREEA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.95 Geografie 6.55 avansat Respins

DIACONU A.C. CORNELIA

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

DIACONU BI ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

DIACONU C ALINA - ALEXANDRA

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

DIACONU C ANDREEA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba italiana B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.4 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Respins

DIACONU C MARIANA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 2.5 Biologie vegetala si animala T1 7.3 nivel mediu Respins

DIACONU C. GABRIELA-SORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

DIACONU C.C. ANDRADA-IZABELA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.7 Geografie 6.3 nivel mediu Reusit

DIACONU D CATALIN

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.8 nivel mediu Respins

DIACONU D MIHAELA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Istorie 4.6 Geografie 4.3 nivel mediu Respins

DIACONU D VASILICA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

DIACONU D VICTOR VIRGIL

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.65 avansat Respins

DIACONU D. FLORIN-NARCIS

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.05 Geografie 4.6 avansat Respins

DIACONU D. MARIA MIHAELA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.65 Geografie 9.45 avansat Reusit

DIACONU F ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Fizica 8.4 avansat Reusit

DIACONU F ELENA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.65 Fizica 3.6 nivel mediu Respins

DIACONU GH BOGDAN-DANIEL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

DIACONU GH. GEORGETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.25 Fizica 5.95 avansat Respins

DIACONU I MARIA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DIACONU I MARIANA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B2-A2-B1-B1 Matematica T1 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.4 incepator Respins

DIACONU M DANIEL FLORIAN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 8.35 avansat Reusit

DIACONU M. MARIAN-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

DIACONU M. VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T1 2.05 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

DIACONU N ALEXANDRU-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 6.35 nivel mediu Respins

DIACONU N MADALIN-IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

DIACONU N MONA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 6.55 nivel mediu Reusit

DIACONU N. ELENA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

DIACONU R. CATALIN-FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 3.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 experimentat Respins

DIACONU S ADRIAN ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 7.4 avansat Reusit

DIACONU ST. RAZVAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 experimentat Respins

DIAMANDESCU J.C. DIANA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 9 avansat Reusit

DIANCA I OCTAVIAN

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 avansat Respins

DIANCU D MARINELA-SANDICA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

DIANU F. CATALINA - SIMONA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.95 Geografie 8.85 experimentat Reusit

DIANU L. EMILIA TEODORA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 8.8 avansat Reusit

DIATCU G CRISTINA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 avansat Respins

DICA C. MADALIN MARIAN

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 8.15 nivel mediu Reusit

DICA D.D. EMANUEL

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 8 avansat Reusit

DICA I OANA AURELIA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.6 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

DICA P. ANDREEA - ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.15 Chimie organica T1 Nivel II 9.1 experimentat Reusit

DICA V.I. IULIAN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 6.15 experimentat Reusit

DICEA I. ANA - MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.25 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.65 Geografie 7.55 experimentat Reusit

DICHER M. ANDREI - OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Fizica 9.4 experimentat Reusit

DICILEA M. CARMEN-IULIANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.9 Geografie 9.9 experimentat Reusit

DICIU M. OANA ZAMFIRICA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.75 Geografie 9.1 avansat Reusit

DICU C ANGELA-MIRELA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Economie 9.2 avansat Reusit

DICU D DANIEL-VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Reusit

DICU D. CRISTINA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B1-A1-A1 Istorie 8.25 Geografie 7.75 experimentat Reusit

DICU D. THOMAS FRANCISC

    LICEUL TEORETIC HYPERION Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

DICU G. CATALIN-GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 2.7 Fizica 9.45 avansat Respins

DICU GH DIANA ANDREEA

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 9.35 experimentat Reusit

DICU I. ANASTASIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba franceza Matematica T1 8.9 Biologie vegetala si animala T1 9.65 experimentat Reusit

DICU I.AL. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

DICU L ALEXANDRA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

DICU L. ADRIAN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.9 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.1 experimentat Reusit

DICU L. IONUT CRISTIAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.4 Geografie 9.45 nivel mediu Reusit

DICU M. VICTOR-IONUT

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 1.95 Biologie vegetala si animala T1 3.5 incepator Respins

DICU N. MARIA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 7.1 nivel mediu Reusit

DIDAC P.D. PETRU DEACU

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.85 Geografie 9.25 avansat Reusit

DIDAIE M DENISA - MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

DIDU M ALINA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.8 Geografie 6.75 incepator Respins

DIKO A. MIRYAM

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba germana moderna Istorie 10 Geografie 9.85 avansat Reusit

DILIMOT A.L IULIAN-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.35 nivel mediu Respins

DILIMOT R. IRINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba germana moderna Matematica T1 9.05 Fizica 7.9 experimentat Reusit

DILIRICI GH ELENA LAVINIA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.95 Chimie organica T1 Nivel I 9.65 experimentat Reusit

DILITA L. STEFAN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

DILTA N.V. CARMINA-MONICA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Informatica T2 C/C++ 6.55 experimentat Reusit

DILVAREA N ELENA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU VLAHUTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.45 experimentat Reusit

DIMA A. CRISTIAN - VALENTIN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.95 Geografie 8.15 avansat Respins

DIMA AS EMANUEL STEFAN

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza Matematica T1 8.75 Fizica 8.5 experimentat Reusit

DIMA C. MARIUS-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza A2--B1-B1-B2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

DIMA D ALEXANDRU-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.05 Fizica 6.1 nivel mediu Respins

DIMA D BOGDAN-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 3.9 nivel mediu Respins

DIMA D CALIN-VALENTIN

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Chimie organica T1 Nivel I 6.15 experimentat Reusit

DIMA D NICOLETA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

DIMA D RUXANDRA-MARIA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 9.5 experimentat Reusit

DIMA D.V. CARMEN-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Matematica T1 7.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.85 experimentat Reusit

DIMA F.T. CATRINEL-LUMINITA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 8.35 Geografie 9.75 avansat Reusit

DIMA G SORIN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.7 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 1.15 Fizica 3.65 experimentat Respins

DIMA GH. SILVIU ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.65 Economie 9.2 experimentat Reusit

DIMA GHE. IONELA - LUMINITA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana 5.5 Limba franceza Matematica T2 5.2 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

DIMA I GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

DIMA I NICOLETA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B1-A1-A2-B1-A2 Istorie 5.2 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

DIMA I. RADU

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza Istorie 9 Filosofie 6.95 experimentat Reusit

DIMA I.C. ALINA-OANA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 6.1 experimentat Reusit

DIMA M IONELA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DIMA M. ANDREEA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.85 Biologie vegetala si animala T1 7.05 avansat Reusit

DIMA M. CATALIN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.9 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.35 Geografie 9.25 nivel mediu Respins

DIMA M. GHEORGHITA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

DIMA MD IONELA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.28 avansat Respins

DIMA N ILIE

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3 incepator Respins

DIMA N VALENTIN COSTIN

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat N/p

DIMA N. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

DIMA N. NECULAI

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 incepator Respins

DIMA S.G. ANA-MARIA-RUXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 8.35 Fizica 9.6 experimentat Reusit

DIMA ST STEFANITA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

DIMA V. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.75 avansat Respins

DIMA V. ANCUTA-LILIANA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 9.05 Geografie 9.15 experimentat Reusit

DIMA V. FILIP

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Istorie 6.65 Geografie 8 nivel mediu Reusit

DIMA V. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Fizica 2.5 avansat Respins

DIMACHE I. RALUCA-MARIA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

DIMANCEA S. VERONICA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba spaniola Istorie 8.15 Geografie 9.9 experimentat Reusit

DIMCIARU C. IANCU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

DIMIAN I. GEORGE DAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat N/p

DIMIAN S LAURA-VIOLETA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

DIMITRIU C.D. TOADER-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

DIMITRIU C.I MARA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba germana moderna Matematica T1 9.15 Chimie organica T1 Nivel I 9.75 experimentat Reusit

DIMITRIU-VILCEA RA ANDREEA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Fizica 7.8 experimentat Reusit

DIMOFTE I NATALIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 5.4 Geografie 5.75 avansat Respins

DIMOFTE L ANDREEA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 9.4 avansat Reusit

DIMOFTE N. ALICE-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.4 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

DIMOFTE V GEORGE DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.3 Informatica T2 C/C++ 8.3 experimentat Reusit

DIMOV C.V. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.8 Logica si argumentare 9.2 experimentat Reusit

DIMULESCU GH ANA SABINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

DIMULESCU M LAURA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.85 Economie 5.35 avansat Respins

DIN C.M. CRISTINA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 8.3 Geografie 8.1 experimentat Reusit

DIN F.A. ALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8.4 experimentat Reusit

DIN GH. IOANA DIANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 9.3 avansat Reusit

DINA C.C. IONUT BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

DINA D MARIANA-EMILIA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1-B2-A2-A2-A2 Matematica T1 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3.6 incepator Respins

DINA GHE MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Fizica 2.7 avansat Respins

DINA I IRINA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Chimie organica T1 Nivel I 3.05 avansat Respins

DINA N ALEXANDRU-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Chimie organica T1 Nivel I 3.65 nivel mediu Respins

DINA N CATALINA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba franceza B1--B2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

DINA N. MARIA-SILVIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Chimie organica T1 Nivel I 8.4 experimentat Reusit

DINACHE I. IRINA-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.55 Geografie 9 experimentat Reusit

DINCA A ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 6.05 nivel mediu Respins

DINCA A ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

DINCA A MIHAELA NICULINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Geografie 5.1 avansat Respins

DINCA A MIRCEA-CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

DINCA A RALUCA - ADRIANA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 7.85 avansat Reusit

DINCA A. ANDREEA-OANA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 8.5 Informatica T2 C/C++ 9.05 experimentat Reusit

DINCA B GEORGE

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

DINCA C. BOGDAN CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza Matematica T1 3.95 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

DINCA C. CRISTINA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba japoneza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 9.6 Geografie 9.55 experimentat Reusit

DINCA C. GEORGICA LAURENTIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.05 Fizica Eliminat din examen avansat Eliminat din examen

DINCA C. LAURA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza Matematica T1 9.2 Fizica 8.25 experimentat Reusit

DINCA C. MARIUS-PETRICA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Respins

DINCA C.E. ALEXANDRA-MARIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 4.5 avansat Respins

DINCA D COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DINCA D IULIAN-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Fizica 3.95 nivel mediu Respins

DINCA D NICOLETA-FLORENTINA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.8 incepator Respins

DINCA D. ANDREI CAMIL

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 8.5 experimentat Reusit

DINCA D. ANDREI-FLORIN-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 6.45 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

DINCA D. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 avansat Respins

DINCA D. MARINELA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.9 Geografie 7.65 experimentat Reusit

DINCA E. RAZVAN-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 4.55 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

DINCA F CATALIN MARIUS

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.5 Geografie 7.8 nivel mediu Respins

DINCA F ION ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 8.65 Fizica 3 nivel mediu Respins

DINCA F. MIHAI

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 8.25 experimentat Reusit

DINCA G ALIN-VASILE

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Reusit

DINCA G DANIELA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.7 Geografie 6.65 nivel mediu Reusit

DINCA H FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

DINCA I MADALINA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 1.45 Limba franceza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DINCA I MARILENA CATALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

DINCA I. DANIELA-MADALINA

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.55 Geografie 5.4 avansat Respins

DINCA I. GEORGE - DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.5 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Respins

DINCA I. MARIANA-LAURA

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 1.9 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Respins

DINCA I. RAZVAN - ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Geografie 4.55 avansat Respins

DINCA M LILIANA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

DINCA M. ANDREEA-RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.5 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

DINCA N COSMIN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.5 nivel mediu Respins

DINCA P.C. ALEXANDRU NICOLAE

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.45 Geografie 9.45 nivel mediu Reusit

DINCA P.C. CONSTANTIN SPIRU

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.15 Fizica 5.4 nivel mediu Reusit

DINCA S. IOANA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 6.65 Informatica T2 Pascal 5.55 experimentat Respins

DINCA T ALEXANDRU CLAUDIU

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 9 experimentat Reusit

DINCA T ANDREEA-FLORENTINA

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 avansat Respins

DINCA V ELENA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Fizica 3.35 nivel mediu Respins

DINCA V STEFAN

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.1 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

DINCA V VIRGIL VESPASIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

DINCA V. GEORGE BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

DINCA--BENEDIC D CAMELIA-MARIANA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.9 incepator Respins

DINCA--CARJAN I ADRIANA-LILIANA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 7.3 incepator Respins

DINCIU I MIHAELA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Istorie 6 Geografie 4.4 nivel mediu Respins

DINESCU A MIRCEA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B1 Istorie 6.4 Geografie 4.15 avansat Respins

DINESCU A.G. VLAD-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

DINESCU C. MARIA-DANIELA

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 8 nivel mediu Reusit

DINESCU D.V. ROXANA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.35 Geografie 6.75 experimentat Respins

DINESCU G. STEFAN CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.8 experimentat Reusit

DINESCU M CONSTANTIN-BOGDAN

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.05 Limba engleza Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 8 incepator Respins

DINESCU M.V. MARINA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

DINICA - STAN C. CORINA - ANA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Istorie 9.6 Geografie 9.95 experimentat Reusit

DINICA A. ANDREEA - CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Fizica 2.5 avansat Respins

DINICA D. OCTAVIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Chimie organica T1 Nivel I 2.9 experimentat Respins

DINICA G IONUT DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Fizica 2.3 nivel mediu Respins

DINICA G. ALEXANDRA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Istorie 9.5 Geografie 9.4 experimentat Reusit

DINICA M MARIUS

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.55 avansat Reusit

DINICA N. CATALIN ANDREI

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Reusit

DINICA V RAZVAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

DINICA V. IOANA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T1 4.85 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

DINICU P MARIUS IONUT

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.35 Fizica 4.1 avansat Respins

DINISOARA D. FLORIN-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Fizica 2.6 avansat Respins

DINITA N. GHEORGHE-MADALIN

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Geografie 7.7 experimentat Respins

DINTICA I. FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

DINU A DIANA FLORENTINA

    LICEUL WALDORF Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 5.75 nivel mediu Reusit

DINU A MARA-LUCIA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.6 Geografie 9.9 avansat Reusit

DINU A. ANDA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Matematica T1 6.05 Chimie organica T1 Nivel I 8.2 experimentat Reusit

DINU A. KARINA-ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 8.8 experimentat Reusit

DINU C ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.35 avansat Reusit

DINU C ALEXANDRU-GIANINI

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-B2-B2-B1-A2 Matematica T2 3.15 Fizica 6.2 avansat Respins

DINU C DANIEL-STEFAN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.2 experimentat Respins

DINU C GABRIEL LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.25 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Reusit

DINU C IONUT-RENEE

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 1.75 Biologie vegetala si animala T1 2.15 incepator Respins

DINU C MIHAIL-CRISTIAN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DINU C. MARIN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

DINU C. MARIUS

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.6 Geografie 7.75 experimentat Reusit

DINU C. MIHAELA-ANDREEA

    COLEGIUL ROMANO-CATOLIC SFANTUL IOSIF Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 7.1 avansat Reusit

DINU C. MIHAI-VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.45 Fizica 2.3 nivel mediu Respins

DINU C.I ANDREEA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Psihologie 9.3 experimentat Reusit

DINU CI ELISABETA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 9.5 experimentat Reusit

DINU D STEFAN BOGDAN

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 5.55 Psihologie 6.3 incepator Respins

DINU D. ANDREI MIHAI

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Fizica 7.25 avansat Reusit

DINU D. DENISE-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.4 Informatica T2 Pascal 8.6 avansat Reusit

DINU D. STEFAN GEORGE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 8.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.75 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

DINU E ELENA ADRIANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Geografie 8.6 avansat Reusit

DINU E. EUGENIA-STEFANIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Respins

DINU E.M. MIHAI EDUARD

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Economie 8.5 experimentat Reusit

DINU F DANIELA-CATALINA

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

DINU F DANIELA-CRISTINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 9.1 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

DINU F DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 6 Limba franceza Matematica T2 6.1 Fizica 2.45 incepator Respins

DINU F IONUT

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5.15 Limba franceza Matematica T2 6.05 Fizica 2.85 incepator Respins

DINU F. ALEXANDRA-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 8.2 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DINU F. EUGENIA - VIVIANA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

DINU F. FABIAN IONEL

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.05 Fizica 1.7 nivel mediu Respins

DINU F. GABRIEL FLORIN

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.65 Geografie 8.55 incepator Reusit

DINU F. IONEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TIMPURI NOI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

DINU F. MARIA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba germana moderna Istorie 9.8 Geografie 9.75 avansat Reusit

DINU F. STEFAN-EMIL

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5.2 Informatica T2 C/C++ 7.8 experimentat Reusit

DINU F. VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 4.4 nivel mediu Respins

DINU G ALEXANDRA-IULIA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

DINU G CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

DINU G ILIE

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba rusa A1--A2-A2-A2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 4.2 incepator Respins

DINU G IULIANA-VALENTINA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie 7.45 nivel mediu Reusit

DINU G ROBERT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 2.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.85 incepator Respins

DINU G ROBERT NICUSOR

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 8.4 avansat Reusit

DINU G. ADRIAN-MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.85 avansat Respins

DINU G. IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

DINU G.M. ALEXANDRU-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Reusit

DINU GH ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.55 Fizica 6.5 experimentat Respins

DINU GH CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.75 nivel mediu Respins

DINU GH ELENA RALUCA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 7.35 experimentat Reusit

DINU GH GEORGIANA-SILVIA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2 incepator Respins

DINU GH. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

DINU GH. ANDREEA-EVA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 8.6 experimentat Reusit

DINU GH. MARIAN-DAVID

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.85 incepator Respins

DINU GHE ILIE

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.85 Geografie 6.15 nivel mediu Respins

DINU I ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Fizica 2.8 avansat Respins

DINU I ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Reusit

DINU I ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

DINU I CATALINA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

DINU I FLORIN

    LICEUL MIRCEA ELIADE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Respins

DINU I FLORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

DINU I FLORINA-EMILIA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 incepator Respins

DINU I GABRIELA MIHAELA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Geografie 7.85 experimentat Respins

DINU I GEORGE-DRAGOS

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.4 Informatica T2 C/C++ 6.1 experimentat Reusit

DINU I LIVIU

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DINU I MARIANA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 8.2 nivel mediu Respins

DINU I NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 9.7 nivel mediu Respins

DINU I STEFAN COSMIN

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

DINU I. ALIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Fizica 8.95 experimentat Reusit

DINU I. ANISOARA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Fizica 2.5 avansat Respins

DINU I. CRISTINA ADRIANA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.05 Geografie 7.95 experimentat Reusit

DINU I. DORIN-CATALIN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DINU I. DRAGOS-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 avansat Respins

DINU I. IOAN-ANTONIO

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DINU I. MARCELA-IONELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 7.05 experimentat Reusit

DINU I. STEFAN GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 3.05 Fizica 3.6 nivel mediu Respins

DINU L. ANDREI-FLAVIUS

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

DINU M DIANA-ELENA

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B2 Istorie 5 Geografie 6.2 avansat Respins

DINU M DRAGOS-GABRIEL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.35 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 3.9 Geografie 3.2 incepator Respins

DINU M IONEL

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 5.9 avansat Reusit

DINU M MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 1.9 avansat Respins

DINU M MARIUS TUDOREL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.8 Chimie organica T1 Nivel I 6.75 nivel mediu Reusit

DINU M MIRELA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Fizica 7.6 nivel mediu Respins

DINU M ROBERT ALEXANDRU

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 10 experimentat Reusit

DINU M VALENTIN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

DINU M. ALEX-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.95 Informatica T2 C/C++ 8.4 experimentat Reusit

DINU M. ALEXANDRA-CATALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

DINU M. ALINA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 avansat Reusit

DINU M. ANDREEA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

DINU M. CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

DINU M. DANIEL-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza Istorie 9.5 Economie 9.25 experimentat Reusit

DINU M. IULIANA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.95 Geografie 7.7 avansat Reusit

DINU M. PATRICIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9.1 Limba franceza Istorie 9.7 Logica si argumentare 8.35 experimentat Reusit

DINU M. SILVIUS

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 nivel mediu Respins

DINU N FLORIN-NICULAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

DINU N GABRIELA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.45 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.2 Fizica 3 nivel mediu Respins

DINU N MARIA-MIRABELA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 7.25 experimentat Reusit

DINU N ROBERT-GABRIEL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

DINU N VALY-MIHAI

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Biologie vegetala si animala T1 8.15 experimentat Reusit

DINU N. ALEXANDRU

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.6 Geografie 9.25 avansat Reusit

DINU N. GEORGE MARIUS

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

DINU N. VLADIMIR-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.35 Fizica 9.8 experimentat Reusit

DINU NO ANDREI-VALENTIN

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 experimentat Reusit

DINU P CRISTINA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 6.05 experimentat Respins

DINU P GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

DINU P IULIAN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 7.45 experimentat Reusit

DINU P LENUTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.35 avansat Respins

DINU P MARINELA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A1--A1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 3.25 nivel mediu Respins

DINU P. GABRIELA-LAURA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.6 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

DINU R ANDREEA-IULIA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 9.7 experimentat Reusit

DINU S GABRIEL ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 avansat Respins

DINU S GHEORGHITA ADRIAN

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 nivel mediu Respins

DINU S ILIE-ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 6.25 Geografie 9.2 avansat Respins

DINU S VLAD SILVIU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.95 Biologie vegetala si animala T1 5.95 nivel mediu Respins

DINU S. SANDRINO EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 4.05 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Respins

DINU T. TOMA-TUDOREL

    CENTRUL SCOLAR NR. 3 Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B1-A1--A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 6.15 nivel mediu Reusit

DINU V ALEXANDRU

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

DINU V DORU-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

DINU V DUMITRU-DANUT

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.8 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.95 Geografie 5.85 nivel mediu Reusit

DINU V FLORENTINA LILIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

DINU V FLORICA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.85 experimentat Respins

DINU V MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 5.2 incepator Respins

DINU V. ELENA-MADALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.45 Fizica 6.2 experimentat Reusit

DINU V. GEORGIANA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 6.8 Sociologie 8.65 avansat Reusit

DINU V. MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 4.4 experimentat Respins

DINU V. ROBERT-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Fizica 1.9 avansat Respins

DINU V. SIMONA-MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.2 Geografie 9.3 experimentat Reusit

DINU V. VIOREL

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.7 avansat Reusit

DINU V. VIRGIL-CIPRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TIMPURI NOI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.25 Limba engleza A2--B2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.75 nivel mediu Respins

DINULESCU I PETRISOR COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

DINULESCU V ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Fizica 5 avansat Respins

DINULESCU V MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Fizica 5 nivel mediu Respins

DINUT I. DUMITRU-DANIEL

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

DIRDA A.M. FLORIN-EDUARD

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba spaniola B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Reusit

DIRJAN P. ROBERTO-ADRIAN

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Muzica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 5.7 Geografie 4.25 nivel mediu Respins

DIRLECI C. IULIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T2 9.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

DIRTA T FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.85 avansat Respins

DIRTU I. RALUCA - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B1 Istorie 9.4 Geografie 8.95 experimentat Reusit

DIRU M TATIANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.6 avansat Respins

DIRVARU S ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

DISCA M GABRIEL

    LICEUL MIRCEA ELIADE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

DIT I CATALIN MARIUS

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.2 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

DITA E. VALERIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4 Fizica 5.1 incepator Respins

DITA F. DIANA-FLORENTINA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

DITA F. LAURA-CATALINA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.65 Geografie 7.8 incepator Reusit

DITA G CONSTANTIN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.15 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 3.9 Geografie Eliminat din examen nivel mediu Eliminat din examen

DITA G STEFAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.85 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 3.7 Geografie Eliminat din examen nivel mediu Eliminat din examen

DITA GH MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 4.6 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen avansat Eliminat din examen

DITA I.M. ALEXANDRA HA ZUKI CONSTANTA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.2 experimentat Respins

DITA P. ALEX GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Fizica 3.2 nivel mediu Respins

DITA-MATASEL V. ELENA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Fizica 5.9 nivel mediu Respins

DITOAIA V MARIA MIRELA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII DIMITRIE PACIUREA Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Chimie organica T1 Nivel II 2.45 avansat Respins

DITOI T. MIHAELA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 3.3 Geografie 8.1 incepator Respins

DITOIU A.D IRINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

DITU C. STEFANIA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 4 experimentat Respins

DITU D. SORIN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 incepator Respins

DITU G. IRINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DITU M. ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 8.1 nivel mediu Respins

DITU ST. ANA SIMONA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 8.5 avansat Reusit

DO DUY D.H.N. KHANH

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Chimie organica T1 Nivel I 8.9 experimentat Reusit

DOAMNEI ST PETRUTA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

DOANA A. GEORGETA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.05 nivel mediu Respins

DOARCA M MIHAI CIPRIAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Geografie 6.15 avansat Respins

DOBA V ADRIAN-GHEORGHITA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 1.25 Biologie vegetala si animala T1 1.6 incepator Respins

DOBA V MARICELA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 2.9 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

DOBANDA L. ANA-MARIA-CATRINEL

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 4.8 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

DOBEANU M STEFAN

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.15 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

DOBINDA R. RUXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

DOBINDA V. DIANA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Chimie organica T1 Nivel I 7.25 avansat Reusit

DOBOARA E. IULIAN-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Fizica 9.3 experimentat Reusit

DOBOI M EUGEN-DUMITRU

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.45 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 5.85 nivel mediu Reusit

DOBOI M OANA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana 5.2 Limba engleza Matematica T2 7.7 Chimie anorganica T2 Nivel II 1.6 avansat Respins

DOBRA C. MARIUS-NICUSOR

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.75 Fizica 5.3 avansat Reusit

DOBRA D MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

DOBRA D. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba germana moderna B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.75 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

DOBRA S. FLORIN -DANUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 7.75 experimentat Respins

DOBRANIS D.V. BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

DOBRE A ALINA-DANIELA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Geografie 9.7 experimentat Reusit

DOBRE A LAURA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Istorie 3.75 Geografie 3.3 experimentat Respins

DOBRE A MARINICA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba franceza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DOBRE A MIHAI

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

DOBRE A. ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Respins

DOBRE A. LAURA - CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Fizica 9.6 experimentat Reusit

DOBRE A.S LAURA-ALINA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 6.95 Chimie organica T1 Nivel I 7.6 experimentat Reusit

DOBRE A.S. DANIEL-GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

DOBRE C ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Fizica 3.7 avansat Respins

DOBRE C ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

DOBRE C CATALIN-IONUT

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

DOBRE C DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

DOBRE C MARIUS-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.35 Fizica 2.7 avansat Respins

DOBRE C NICOLETA-ADINA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Chimie organica T1 Nivel II 8.15 experimentat Reusit

DOBRE C. IONUT-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba franceza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.85 Fizica 5.95 avansat Respins

DOBRE C. LORELEY- MARIA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 8.45 experimentat Reusit

DOBRE C.L. MIHAI-BOGDAN-DORIN

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 6.95 avansat Respins

DOBRE D ANDREI-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.5 Fizica 3.5 experimentat Respins

DOBRE D. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Reusit

DOBRE D. ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DOBRE D. DENISA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.15 Economie 8.5 avansat Reusit

DOBRE E. FLORENTINA-ISABELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Respins

DOBRE F CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Chimie organica T1 Nivel II 7.85 experimentat Respins

DOBRE F. ADIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

DOBRE F. ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.95 Economie 9.1 experimentat Reusit

DOBRE F. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.85 experimentat Reusit

DOBRE F. ECATERINA ELENA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.65 Geografie 9.55 experimentat Reusit

DOBRE FL. MARIA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Sociologie 9.7 experimentat Reusit

DOBRE G ELENA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 7.65 experimentat Reusit

DOBRE G ELENA-ALEXANDRA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Economie 10 nivel mediu Reusit

DOBRE G ELENA-AUGUSTINA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.2 Biologie vegetala si animala T1 7.05 avansat Respins

DOBRE G FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Matematica T1 7.65 Fizica 8.6 experimentat Reusit

DOBRE G GEORGIANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.7 experimentat Reusit

DOBRE G LUCICA ALINA

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

DOBRE G MIRCEA BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6.35 experimentat Respins

DOBRE G. IOANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 9.25 experimentat Reusit

DOBRE G. OPRICA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba franceza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.8 avansat Respins

DOBRE G. ROXANA-ALINA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 8.1 experimentat Reusit

DOBRE G.N ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 6.6 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.7 incepator Respins

DOBRE GH COSMIN NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

DOBRE GH DANIELA FLORENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 1.4 nivel mediu Respins

DOBRE GH FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 2.1 Informatica T2 Pascal 3.7 avansat Respins

DOBRE GH MIHAELA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.8 experimentat Reusit

DOBRE GH. ADRIAN STEFANEL

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

DOBRE GH. CRISTINA-FLORENTA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 1.4 Fizica 1.9 incepator Respins

DOBRE GH. FLORIS-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

DOBRE GH. IOANA DANIELA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.35 Geografie 5.7 nivel mediu Reusit

DOBRE GH. PETRUT-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

DOBRE I ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Respins

DOBRE I ANA ELENA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

DOBRE I ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

DOBRE I ANTONIE

    LICEUL GRECO-CATOLIC TIMOTEI CIPARIU Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Istorie 5.8 Geografie 6.8 experimentat Respins

DOBRE I CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Respins

DOBRE I IONUT-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

DOBRE I STEFAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.75 Limba engleza Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

DOBRE I VALENTIN-GEORGE

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.55 Limba engleza B1-A1-B1-- Istorie 4.6 Geografie Eliminat din examen nivel mediu Eliminat din examen

DOBRE I. ALEXANDRA-FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 7.45 nivel mediu Reusit

DOBRE I. DORINA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 nivel mediu Reusit

DOBRE I. FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 5.9 experimentat Respins

DOBRE I. GABRIEL - ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Geografie 4.7 nivel mediu Respins

DOBRE I. MARIN SILVIU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.9 Fizica 6.55 avansat Respins

DOBRE I. MIHAELA-FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician productie film si televiziune
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.25 incepator Respins

DOBRE I. OCTAVIANA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Geografie 4.9 avansat Respins

DOBRE J. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 3.05 experimentat Respins

DOBRE J. CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 incepator Respins

DOBRE J. GEORGE-ANDREI

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 4.35 Biologie vegetala si animala T1 4.1 incepator Respins

DOBRE L.V. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 4.3 avansat Respins

DOBRE M ANDREEA IULIANA

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 8.95 Fizica 2.8 avansat Respins

DOBRE M CONSTANTIN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.15 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Istorie 5.15 Geografie 5 nivel mediu Respins

DOBRE M DIANA-CRISTINA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.85 Geografie 9.5 avansat Reusit

DOBRE M FLORIN ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Geografie 1.8 nivel mediu Respins

DOBRE M LAVINIA PETRUTA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.05 Geografie 9.4 avansat Reusit

DOBRE M MUGUREL CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.4 experimentat Respins

DOBRE M RALUCA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 avansat Reusit

DOBRE M STEFANIA-LUCICA

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

DOBRE M. ALEXANDRA-RAHELA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.85 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

DOBRE M. ANDREEA BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.85 Chimie organica T1 Nivel I 9.85 experimentat Reusit

DOBRE M. FLORIN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.05 Geografie 9.45 avansat Reusit

DOBRE M. IULIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza Matematica T1 7.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

DOBRE M. MADALINA MARIANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Respins

DOBRE M. MARINEL-NARCIS

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.55 incepator Reusit

DOBRE M. MIRELA RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.75 Geografie 9.15 experimentat Reusit

DOBRE M. STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Fizica 8.5 experimentat Reusit

DOBRE M. VIOLETA-MAGDALENA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.95 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 10 Filosofie 9.4 experimentat Reusit

DOBRE M.I. AISA IOLANDA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.7 Geografie 9.4 avansat Reusit

DOBRE M.I. ANDREI-MIHAIL

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.9 Fizica 8.6 experimentat Reusit

DOBRE N DANIEL-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

DOBRE N MADALINA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.55 Filosofie 6 nivel mediu Reusit

DOBRE N. DENIS-ALEXANDRA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.65 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

DOBRE N. NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Fizica 5.7 experimentat Respins

DOBRE P VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 6.55 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

DOBRE P. SIMONA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Geografie 8.6 experimentat Reusit

DOBRE S ALEXANDRU ADRIAN

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-B1 Matematica T2 6 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

DOBRE S ALEXANDRU NICOLAE

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.95 Geografie 8.15 nivel mediu Reusit

DOBRE S LEONARD

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.8 Geografie 7.7 avansat Reusit

DOBRE S MIRELA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 incepator Respins

DOBRE S MONICA GABRIELA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Geografie 8 nivel mediu Reusit

DOBRE S. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.55 experimentat Reusit

DOBRE T ANTONIO DRAGOS

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Chimie organica T1 Nivel I 7.5 nivel mediu Reusit

DOBRE T MARIUS-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 8.95 experimentat Reusit

DOBRE T. CATALINA-IRINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

DOBRE T. GHEORGHE

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Economie 5.4 experimentat Reusit

DOBRE V ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

DOBRE V EMILIA LARISA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.05 Chimie organica T1 Nivel I 2.9 avansat Respins

DOBRE V. ALEXANDRU - NICOLAE

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Geografie 9.95 experimentat Reusit

DOBRE V. FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.05 Chimie organica T1 Nivel I 7.2 experimentat Reusit

DOBRE V. GEORGE-MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 2.85 avansat Respins

DOBRE V. IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Matematica T2 9.15 Geografie 9.75 experimentat Reusit

DOBRE V. LIVIU FLORIAN

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.4 Geografie 5.6 avansat Respins

DOBRE VAL ALINA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 8.85 experimentat Reusit

DOBRE-LEREANU D CHRISTIAN

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

DOBRE-POSTOLACHE S. DANIEL-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.45 Fizica 2.5 avansat Respins

DOBREA D DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Istorie 6.6 Geografie 7.2 experimentat Reusit

DOBREA N CRISTIAN NICU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.65 experimentat Respins

DOBREANU V MARIUS-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 4.45 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

DOBRESCU A MIHAELA-CATALINA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.55 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 nivel mediu Respins

DOBRESCU A. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 avansat Reusit

DOBRESCU C IONUT BOGDAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.65 avansat Respins

DOBRESCU C. CRISTINA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

DOBRESCU C. LUCIAN-STELIAN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.2 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Respins

DOBRESCU D VICTOR GEORGE

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.6 Geografie 7.75 avansat Reusit

DOBRESCU D. MIHAI-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Reusit

DOBRESCU D.C. VASILE

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Istorie 8.8 Filosofie 8.3 experimentat Reusit

DOBRESCU GH MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.5 nivel mediu Reusit

DOBRESCU I. MIHAI

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 9.3 avansat Reusit

DOBRESCU I. MIRELA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 Eliminat din examen Chimie organica T1 Nivel I N/p avansat Eliminat din examen

DOBRESCU I.S. IOANA-CEZARA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 8.5 experimentat Reusit

DOBRESCU M COSTEL SORINEL

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

DOBRESCU M. MARIUS-STEFANEL

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.5 Chimie organica T1 Nivel I 4 avansat Respins

DOBRESCU N GABRIEL

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Fizica 7.15 experimentat Reusit

DOBRICA B.M. ARCTURUS-CORNEL

    COLEGIUL GERMAN GOETHE Filologie Limba si literatura germana experimentat 8.9 limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 8.9 experimentat Reusit

DOBRICA C.TIN COSTIN CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Fizica 2.5 experimentat Respins

DOBRICA D CRISTIAN-FLORIN

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 7.85 experimentat Reusit

DOBRICA I MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.9 Fizica 8.2 avansat Respins

DOBRICA V CATALIN-ALEXANDRU

    LICEUL GRECO-CATOLIC TIMOTEI CIPARIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 2.85 Informatica T2 C/C++ 5.25 experimentat Respins

DOBRICA V LENUTA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.35 Geografie 7.25 nivel mediu Reusit

DOBRII I. IONUT LAURENTIU

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.35 Geografie 9.15 experimentat Reusit

DOBRILA M GELU ILIE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

DOBRIN A GEORGE

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

DOBRIN C. GABRIEL

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.7 incepator Respins

DOBRIN D. ANDREI ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Fizica 7 nivel mediu Respins

DOBRIN D. MARIUS - LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

DOBRIN F. ALEXANDRU

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.9 Geografie 6.65 avansat Reusit

DOBRIN F. CRISTINA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.3 avansat Reusit

DOBRIN G ROXANA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

DOBRIN G. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.55 Fizica 5.1 experimentat Respins

DOBRIN GH. MIHAELA-LETITIA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 4.05 Geografie 7.4 experimentat Respins

DOBRIN I IULIAN-DANIEL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.6 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5.6 nivel mediu Reusit

DOBRIN I MARIUS-LAURENTIU

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B1 Istorie 5.2 Geografie 6.55 nivel mediu Respins

DOBRIN M. CRISTIAN-MIHAI

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Fizica 6 experimentat Respins

DOBRIN M. NICOLAE

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-B1-A1-A2-A2 Matematica T1 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

DOBRIN N. LAURA-NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 Eliminat din examen Chimie organica T1 Nivel I N/p nivel mediu Eliminat din examen

DOBRIN P GEORGETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 4.15 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

DOBRIN S VIOREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

DOBRIN V MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Fizica 7.2 avansat Respins

DOBRINESCU F IOAN-CRISTINEL

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Reusit

DOBRINESCU I GEORGICA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.5 Fizica 6.5 nivel mediu Reusit

DOBRINESCU T. ALEXANDRA-TEODORA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.4 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A1 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 5 avansat Reusit

DOBRINOIU C KENNY-ANDREAS

    LICEUL MIRCEA ELIADE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 experimentat Reusit

DOBRINOIU F. MIOARA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.7 Limba franceza A1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Fizica 6.25 experimentat Respins

DOBRINOIU M. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Fizica 9.6 experimentat Reusit

DOBRIS C MUGUREL MARIAN

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

DOBRITA VD SABINA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.85 Psihologie 5.6 nivel mediu Reusit

DOBROGEANU G ALINA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 4.35 Informatica T2 Pascal 3.7 avansat Respins

DOBROGEANU I CRISTIAN -ILIUTA

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.7 avansat Reusit

DOBROIU A. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Chimie organica T1 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

DOBROIU D. NICOLETA-OCTAVIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Chimie organica T1 Nivel I 2.85 avansat Respins

DOBROIU S GEORGE MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba franceza A1--B1-A2-A1 Matematica T2 6.25 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

DOBROTA T. DAVID-LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Informatica T2 C/C++ 9.85 experimentat Reusit

DOBROTA V ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Reusit

DOBROTCHI I. ANDREI - ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Fizica 9.15 avansat Reusit

DOBROVAT D.I. STEFAN IONUT

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.35 Fizica 6.4 experimentat Reusit

DOCA M. VALENTIN-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Reusit

DOCAN P.V ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.7 Chimie organica T1 Nivel I 8.6 experimentat Reusit

DOCEA G. COSMIN MARIAN

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.05 Economie 8.4 experimentat Reusit

DOCHIA GH DORICA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.55 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 6.95 nivel mediu Respins

DOCHIA M ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.65 nivel mediu Respins

DOCHIANU I MARIANA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.85 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Istorie 5.15 Geografie 3.55 nivel mediu Respins

DOCHITA F. MIHAI

    LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BUCURESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Fizica 10 experimentat Reusit

DOCIU GH ELENA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.45 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 3.05 nivel mediu Respins

DOCIU M. VALENTIN-IULIAN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Respins

DOCIU M.N. ALEXANDRU MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

DOCU A LIVIU

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Istorie 5.55 Geografie 5.35 nivel mediu Respins

DODE A. ALINA FLORENTINA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.65 Geografie 9.4 experimentat Reusit

DODE A.D LAURENTIU-ADRIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

DODE I. GEORGE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

DODU A. IULIA-RUXANDRA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Matematica T1 6.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.1 experimentat Reusit

DODU B. CARMEN-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

DOFIN E CATALIN LIVIU

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 9.75 experimentat Reusit

DOGARU A. GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza Istorie 9.7 Geografie 9.6 experimentat Reusit

DOGARU A. IULIANA VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.9 Fizica 5.05 avansat N/p

DOGARU D MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 7.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.05 nivel mediu Respins

DOGARU D. CATALINA-IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

DOGARU E MIHAI-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.95 Limba engleza Matematica T1 8.65 Fizica 8.3 experimentat Reusit

DOGARU F ANCA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 experimentat Respins

DOGARU G CLAUDIA-ROXANA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Geografie 9.1 experimentat Reusit

DOGARU G CONSTANTA-VIOLETA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 3.15 Fizica 3.25 experimentat Respins

DOGARU G MADALIN

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.95 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T1 6.95 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

DOGARU I IONUT FLORIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Geografie 8 experimentat Respins

DOGARU I MARIAN-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.95 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

DOGARU I. CLAUDIA ADRIANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

DOGARU M IULIANA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

DOGARU M. DIANA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba italiana B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Chimie organica T1 Nivel I 8.3 experimentat Reusit

DOGARU N FLORIN

    COLEGIUL PREUNIVERSITAR DR. I.C. CANTACUZINO Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.2 Geografie 8.5 nivel mediu Respins

DOGARU V. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza Istorie 9.2 Economie 9.4 experimentat Reusit

DOHOTAR GH. GHEORGHE

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.05 nivel mediu Reusit

DOHOTARIU D FLORENTINA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Geografie 7.3 experimentat Respins

DOHOTARU MA CREMONA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 experimentat Respins

DOHOTARU R.C ELENA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 6.35 Informatica T2 C/C++ 7.8 experimentat Reusit

DOICIN C.V. IRINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 7.35 Chimie organica T1 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

DOICIU G. SABINA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.2 Psihologie 3.3 incepator Respins

DOICU N.S EMIL

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 2.1 avansat Respins

DOICU P. ANDREEA-DENISA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 9.55 experimentat Reusit

DOIGA V. SILVIU-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Fizica 5.7 experimentat Respins

DOJA A. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Fizica 5.5 avansat Reusit

DOJAN G IOANA-RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Chimie organica T1 Nivel I 8.4 experimentat Reusit

DOLGHI V. ANDREI

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Informatica T2 C/C++ 6.9 experimentat Reusit

DOLINTA I EUGENIA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.6 Psihologie 9.4 experimentat Reusit

DOMOKOS L.R. TIMEA-IUDITH

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 4.4 experimentat Respins

DON N. IONUT-DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Fizica 5.25 avansat Respins

DONA G MIHAELA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.85 Fizica 6.8 experimentat Respins

DONCILA G MIREL

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana 3.35 Limba engleza Matematica T2 5.1 Fizica 2.3 nivel mediu Respins

DONCILA--DINESCU P MIRELA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5.8 incepator Respins

DONCIU A MARIA-CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

DONCIU V. OANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

DONCU B.V. ROXANA-VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 8.9 experimentat Reusit

DONDAS O MARIAN CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 7.1 avansat Reusit

DONE B SMARANDA ANA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza Istorie 9.2 Geografie 7.85 avansat Reusit

DONICI C. ANDREEA-ELENA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 7.2 experimentat Reusit

DONIGHEVICI GH ALEXANDRA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie N/p Geografie 8.35 avansat N/p

DONOS I IONUT DANIEL

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Respins

DONOS V. ELENA-OANA-DENISA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Respins

DONU FL PETRUT - CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

DORCA I CIPRIAN IONEL

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

DORCA V. IULIANA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba spaniola B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 7.55 avansat Reusit

DORDEA GH PETRUTA LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

DORDEA TOMA M MIOARA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

DORISSA S.I. GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.7 Geografie 6.4 avansat Respins

DORNESCU I MIHNEA STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Chimie organica T1 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

DOROBANTU A. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

DOROBANTU B.E. ALINA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-B2-A1-B2-B2 Matematica T2 4.35 Geografie 8.6 experimentat Respins

DOROBANTU D IONITA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1.9 Biologie vegetala si animala T1 2.95 incepator Respins

DOROBANTU D. ANDREEA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Informatica T2 C/C++ 8.25 experimentat Reusit

DOROBANTU GH CONSTANTIN-FLORENTIN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 4.3 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

DOROBANTU GH ELENA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.15 Geografie 5 nivel mediu Respins

DOROBANTU GH NICOLETA ROXANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.45 Geografie 5.75 nivel mediu Respins

DOROBANTU GH. CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.85 Limba engleza Matematica T1 1.6 Biologie vegetala si animala T1 7.2 incepator Respins

DOROBANTU H MADALINA-IOANA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

DOROBANTU I. ADRIAN-IULIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

DOROBANTU I. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Respins

DOROBANTU M MIHAI

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 3.8 Informatica T2 Pascal 4.3 experimentat Respins

DOROBANTU M. ANDRA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Sociologie 7 avansat Reusit

DOROBANTU M. RAMONA-LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 6.75 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

DOROBANTU N MIHAI GABI

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Geografie 8.45 avansat Reusit

DOROBANTU P GABRIEL PAUL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Fizica 3 nivel mediu Respins

DOROBANTU ST. DANIEL ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.45 Chimie organica T1 Nivel I 6.4 experimentat Reusit

DOROBANTU V ALEXANDRU-BOGDAN

    LICEUL WALDORF Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.8 Geografie 7.35 nivel mediu Respins

DOROBANTU V GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Chimie organica T1 Nivel I 3.1 avansat Respins

DOROBANTU V. BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Matematica T1 8.45 Fizica 7.9 experimentat Reusit

DOROBAT E DOINITA-PAULINA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 1.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

DOROFTEI C DIANA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 4.7 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

DOROFTEI C. ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Chimie organica T1 Nivel II 5.1 avansat Respins

DOROFTEI D EDWINA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 9.25 experimentat Reusit

DOROFTEI D. DUMITRU-MARIUS

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 7.4 experimentat Respins

DOROFTEI I. IOLANDA ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Fizica 4 nivel mediu Respins

DOROFTEI P MADALINA BEATRICE

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Geografie 7.15 nivel mediu Reusit

DOROHONCIANU M CRISTINA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

DOROICAN V ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

DOROJAN GH. ALEXANDRU-CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 Eliminat din examen Chimie organica T1 Nivel I N/p avansat Eliminat din examen

DOROJAN M. GIANINA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 8.5 experimentat Reusit

DORU D.A. ALEXANDRA - MIHAELA

    LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BUCURESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.8 Geografie 6.95 experimentat Reusit

DORU I VLAD- IOAN

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Reusit

DORU N. GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

DORULET D MARIAN DANIEL ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.25 Geografie 6 nivel mediu Respins

DOSCA I. MIRUNA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

DOSPINA P CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

DOVLEAC M ANA-MARIA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.4 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A1 Istorie 4.5 Geografie 5.25 avansat Respins

DOVLEAC M FLORIAN IOAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 4.2 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

DOVLEAC M TEODORA-CORINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Istorie 4.05 Geografie 5 nivel mediu Respins

DRACEA N NICOLETA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.65 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

DRACOSU I GEORGE

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Geografie 7.65 avansat Respins

DRACOSU I. MIHAI -GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.55 Chimie anorganica T2 Nivel II 4.3 incepator Respins

DRAGAN A TUDOR

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.95 Geografie 8.1 nivel mediu Respins

DRAGAN A. ALINA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 8.75 avansat Reusit

DRAGAN B. LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.65 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.45 Fizica 7.7 avansat Respins

DRAGAN C LOREDANA-MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Respins

DRAGAN C. MIHAELA IULIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 10 avansat Reusit

DRAGAN C.A. VLAD FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Geografie 3.4 nivel mediu Respins

DRAGAN C.M. ANA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Fizica 8.35 experimentat Reusit

DRAGAN C.M. MIHAI-ALBERT

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.45 avansat Respins

DRAGAN F. NICU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DRAGAN G PETRICA IONUT

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.4 nivel mediu Respins

DRAGAN G. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Reusit

DRAGAN GH MIHAI LAURENTIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

DRAGAN GH VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 3.55 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

DRAGAN GH. CONSTANTA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p avansat N/p

DRAGAN I ANA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 nivel mediu Respins

DRAGAN I CRISTINA-ALINA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1.55 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

DRAGAN I. CARMEN-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 4.45 nivel mediu Respins

DRAGAN I.B. RUXANDRA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Respins

DRAGAN L MARIA-DARIA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 6.7 avansat Reusit

DRAGAN L.R. ANDRA-GEORGETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

DRAGAN M EMIL-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.35 nivel mediu Respins

DRAGAN M. MARIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.45 Fizica 6.5 experimentat Reusit

DRAGAN M. MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Economie 8.7 experimentat Respins

DRAGAN M. OANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.25 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

DRAGAN M. VENIAMIN-SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 8.05 avansat Reusit

DRAGAN N. GABRIELA - VALENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Geografie 7.7 nivel mediu Respins

DRAGAN P. FLORENTINA-BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.9 nivel mediu Respins

DRAGAN P.CTIN SILVIA - GEORGETA

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.25 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.2 experimentat Respins

DRAGAN R. ELENA-PAULA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

DRAGAN S IULICA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.75 avansat Respins

DRAGAN S MARINELA-AURELIA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

DRAGAN S MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 5.1 incepator Respins

DRAGAN ST. OVIDIU-MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4.7 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

DRAGAN T TUDOR

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 4.3 nivel mediu Respins

DRAGAN T. EVELINA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.95 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

DRAGAN T. MIRCEA-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 4.45 Biologie vegetala si animala T1 9.35 experimentat Respins

DRAGAN V AURELIA RODICA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DRAGAN V. MARIANA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 8.9 Limba engleza Matematica T2 6.8 Geografie 6.35 nivel mediu Reusit

DRAGAN V. PETRICA DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Fizica 6.3 experimentat Respins

DRAGAN V. STEFANIA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.8 Geografie 6.85 avansat Reusit

DRAGAN-TOMA C. DANIELA

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

DRAGANA S DUMITRU CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

DRAGANESCU F ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

DRAGANESCU M GABRIEL

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Respins

DRAGANESCU N.M. ROBERT ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.4 Fizica 3.3 experimentat Respins

DRAGANESCU R.AL. ISABELLE

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza Istorie 8.35 Filosofie 7.55 avansat Reusit

DRAGANESCU S SIMONA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.85 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Geografie 5.9 experimentat Respins

DRAGANESCU ST ANA-MARIA

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.6 Geografie 7.6 experimentat Reusit

DRAGANESCU T. EMIL

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza Istorie 9.9 Sociologie 9.7 experimentat Reusit

DRAGANESCU V. ALEXANDRU-VIOREL

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 9.15 experimentat Reusit

DRAGANICA F. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza Matematica T1 10 Fizica 9.6 experimentat Reusit

DRAGANOAIA C RODICA -CRISTINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 8.85 experimentat Reusit

DRAGHESCU G. IULIA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.35 Geografie 8.4 avansat Reusit

DRAGHESCU I DANIEL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

DRAGHIA D. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.35 Chimie organica T1 Nivel II 10 experimentat Reusit

DRAGHIA I COSMIN GEORGE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 avansat Respins

DRAGHIA I. COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

DRAGHIA M. VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.45 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

DRAGHIA N ELENA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 nivel mediu Respins

DRAGHIA S. PETRUTA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Chimie organica T1 Nivel I 8.1 experimentat Reusit

DRAGHICEANU F IONEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

DRAGHICESCU I.M. ANDREI COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.8 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

DRAGHICI A STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Chimie organica T1 Nivel II 8.3 experimentat Reusit

DRAGHICI A.C DIANA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5.45 experimentat Reusit

DRAGHICI A.C. ALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Geografie 5.75 nivel mediu Respins

DRAGHICI C ANDREEA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T1 5.95 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

DRAGHICI C FLORENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

DRAGHICI C MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.7 Fizica 5.3 avansat Respins

DRAGHICI D ALEXANDRA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.3 Geografie 7.35 nivel mediu Reusit

DRAGHICI D CRISTINA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.35 Fizica 3.65 nivel mediu Respins

DRAGHICI D PAUL-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Respins

DRAGHICI E. CATALIN

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 8.35 Fizica 6.6 experimentat Reusit

DRAGHICI E. MARIAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.95 Fizica 5.3 nivel mediu Reusit

DRAGHICI F GIULIA-RENATA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 8.1 experimentat Reusit

DRAGHICI G CRISTINA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Fizica 8.55 experimentat Reusit

DRAGHICI G. DIANA STEFANIA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza Matematica T1 8.05 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

DRAGHICI G.C. GABRIEL-VELICU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Chimie organica T1 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

DRAGHICI GH ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

DRAGHICI GH ANDREI-CRISTIAN

    LICEUL MIRCEA ELIADE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

DRAGHICI GH. GEORGIANA-VIORICA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DRAGHICI GM BOGDAN-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 8.75 experimentat Reusit

DRAGHICI I ANDREEA ROXANA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 10 avansat Reusit

DRAGHICI I SORINEL STEFANEL

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

DRAGHICI I. MAGHITA

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 9.05 experimentat Reusit

DRAGHICI I. MIHAIL

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Geografie 8.3 experimentat N/p

DRAGHICI I. OANA-AURELIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

DRAGHICI I. VALENTINA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.55 experimentat Reusit

DRAGHICI I.M. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Respins

DRAGHICI M DANIEL IONUT

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

DRAGHICI M.D. DAN-NICOLAE

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 2.5 experimentat Respins

DRAGHICI N. GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.8 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DRAGHICI O MARIANA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 3.4 avansat Respins

DRAGHICI P. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 7.45 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

DRAGHICI P. MARIA-GABRIELA

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

DRAGHICI P. PAULA IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.05 Geografie 8.85 experimentat Reusit

DRAGHICI P.M. IUSTIN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 4.25 Biologie vegetala si animala T1 7.7 incepator Respins

DRAGHICI S ANDREEA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Fizica 2.95 nivel mediu Respins

DRAGHICI S EDUARD MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Fizica 5 experimentat Reusit

DRAGHICI S ION

    COLEGIUL PREUNIVERSITAR DR. I.C. CANTACUZINO Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Geografie 8.5 nivel mediu Respins

DRAGHICI S. SANDRA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Respins

DRAGHICI V ALEXANDRU-ANDREI

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

DRAGHICI V ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Fizica 3.25 nivel mediu Respins

DRAGHICI V.V. MARIA - CLAUDIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.45 Geografie 9.4 experimentat Reusit

DRAGHICIU E MARIAN

    LICEUL GEORGE CALINESCU Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 nivel mediu Respins

DRAGHICIU I. ALEXANDRU-MARIUS

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.15 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 1.45 nivel mediu Respins

DRAGHIE P. FLORIAN-CATALIN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

DRAGHITA M.I. ANA-MARIA-DORINELA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

DRAGNE A LOREDANA-MIHAELA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.75 Geografie 8.1 nivel mediu Respins

DRAGNE C MIHAI VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Reusit

DRAGNE C. ANE-MARI-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

DRAGNE D CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.6 Fizica 4.25 experimentat Respins

DRAGNE G. MARIUS - IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Fizica 6 avansat Respins

DRAGNE I ALEXANDRU-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

DRAGNE I. AMZA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 7.8 Fizica 5.7 avansat Reusit

DRAGNE I. STEFAN-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

DRAGNE L. FLORENTINA-SILVIA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 7.75 avansat Reusit

DRAGNE M CAMELIA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

DRAGNE M GHERGHINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Istorie 4.35 Geografie 6.25 nivel mediu Respins

DRAGNE M RUXANDRA GABRIELA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza Matematica T2 7.2 Geografie 9.1 experimentat Reusit

DRAGNE M. FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 8.6 experimentat Reusit

DRAGNE M. GETA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Respins

DRAGNE N VERGINICA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

DRAGNE S. SILVIU STEFAN

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 7.75 avansat Respins

DRAGNEA A.O. RARES-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Fizica 8.4 experimentat Reusit

DRAGNEA AL. ROXANA-RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 7.6 nivel mediu Respins

DRAGNEA D. FLORIAN VICTOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

DRAGNEA F ANGELICA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

DRAGNEA F. FLORIAN-CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

DRAGNEA I GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.4 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

DRAGNEA I VASILE-DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 6.2 incepator Respins

DRAGNEA M COSTIN DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.9 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Respins

DRAGNEA M MIHAELA MADALINA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 7.95 experimentat Reusit

DRAGNEA N FLORENTINA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.4 Geografie 6.85 incepator Reusit

DRAGNEA V. CRISTIAN-STEFAN

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

DRAGNEA V.G MARIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

DRAGNESCU G MARIA SVETLANA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 7.65 nivel mediu Reusit

DRAGOESCU G DUMITRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

DRAGOESCU G MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

DRAGOESCU I CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 2.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

DRAGOI A. CATALIN-IONUT

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Informatica T2 C/C++ 8.1 experimentat Respins

DRAGOI C GABRIEL CORNEL

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.7 experimentat Reusit

DRAGOI C. AUREL-ALIN

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 7.15 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

DRAGOI C. MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 8.95 avansat Reusit

DRAGOI D.G. MIHAI-CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DRAGOI D.V. MIHAELA MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.65 nivel mediu Reusit

DRAGOI F. MARIANA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Chimie organica T1 Nivel I 8.6 experimentat Reusit

DRAGOI G ROBERT VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.9 Fizica 5.85 avansat Reusit

DRAGOI I. IOAN

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.9 incepator Respins

DRAGOI I. MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.75 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Fizica 1.5 incepator Respins

DRAGOI M ILIE-CATALIN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.45 Fizica 2.7 avansat Respins

DRAGOI M. ILINCA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Biologie vegetala si animala T1 8.95 experimentat Reusit

DRAGOI N TUDOR VIRGIL

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 7.45 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

DRAGOI P. GABRIELA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Chimie organica T1 Nivel I 8 nivel mediu Reusit

DRAGOI T GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Fizica 6.6 avansat Respins

DRAGOI-MOCANU C STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

DRAGOIU D BOGDAN-NICUSOR

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 nivel mediu Reusit

DRAGOIU-DRAGOMAN D.N. ANDREI-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza Istorie 9.25 Geografie 9.8 experimentat Reusit

DRAGOLICI I.M. ELENA-ARIADNA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Istorie 9.05 Geografie 9.35 experimentat Reusit

DRAGOMAN GD MIHAELA RAMONA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 6.15 avansat Respins

DRAGOMAN M. MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

DRAGOMAN P. MARIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.65 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Reusit

DRAGOMANU M ALEXANDRA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.8 nivel mediu Respins

DRAGOMIR A DAN-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Istorie 5.55 Geografie 7.35 avansat Reusit

DRAGOMIR A. ANDREEA-CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza A2--B2-B1-B1 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

DRAGOMIR A. CRISTINA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.5 Geografie 5.55 nivel mediu Reusit

DRAGOMIR A. DENISA-CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

DRAGOMIR A. IRINA - SARAH

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Geografie 9.4 experimentat Reusit

DRAGOMIR A.G RAMONA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba germana moderna Istorie 9.8 Sociologie 10 experimentat Reusit

DRAGOMIR C ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

DRAGOMIR C ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Geografie 7.4 avansat Respins

DRAGOMIR C GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

DRAGOMIR C. BOGDAN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Fizica 2.5 avansat Respins

DRAGOMIR C. CONSTANTIN-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.45 Fizica 1.9 avansat Respins

DRAGOMIR C. IONUT

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.1 Fizica 5.8 avansat Respins

DRAGOMIR D ANDREEA-VALENTINA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Psihologie 8.8 experimentat Reusit

DRAGOMIR D GEORGE-DOREL

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 4.6 avansat Respins

DRAGOMIR D MIHAELA OANA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8.3 avansat Reusit

DRAGOMIR D NELI-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

DRAGOMIR D. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

DRAGOMIR D. ANDREI-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

DRAGOMIR E BRINDUSA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.5 Sociologie 9.55 nivel mediu Reusit

DRAGOMIR E. IOAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B1--B2-B1-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 8.4 avansat Respins

DRAGOMIR F MIRCEA-EMILIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.55 Geografie 7.4 experimentat Reusit

DRAGOMIR G ADRIAN-CATALIN

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

DRAGOMIR G CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

DRAGOMIR G HILDE-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 5.95 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

DRAGOMIR G. FLORIN - MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Fizica 2.2 experimentat Respins

DRAGOMIR G. GEORGE-BOGDAN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

DRAGOMIR G.V CORINA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 4.35 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Respins

DRAGOMIR GH FLORENTINA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DRAGOMIR GH NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 avansat Respins

DRAGOMIR GH. LAVINIA FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza Matematica T1 6.3 Informatica T2 C/C++ 7.6 experimentat Reusit

DRAGOMIR GH. MARIANA LENUTA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

DRAGOMIR GHE ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DRAGOMIR I ANISOARA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DRAGOMIR I COSMINA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

DRAGOMIR I ELENA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 1.55 avansat Respins

DRAGOMIR I ELENA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6.85 avansat Respins

DRAGOMIR I FLORIN DORIAN

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 7.4 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

DRAGOMIR I ILIE IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Fizica 3.4 avansat Respins

DRAGOMIR I IRIS IULIA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

DRAGOMIR I IULIAN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

DRAGOMIR I LIVIU-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.35 Fizica 4.25 avansat Respins

DRAGOMIR I MIHAI-COSMIN

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

DRAGOMIR I. ADRIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

DRAGOMIR I. ALIN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.35 Fizica 5.1 avansat Respins

DRAGOMIR I. ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.45 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

DRAGOMIR I. COSMIN-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.8 Fizica 10 experimentat Reusit

DRAGOMIR I. GABRIEL-DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 2.65 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

DRAGOMIR I. MARIAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.75 Geografie 9.35 nivel mediu Reusit

DRAGOMIR J COSMIN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 4.6 Geografie 5.5 experimentat Respins

DRAGOMIR J. MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.75 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

DRAGOMIR J.Z. ALINA - GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Respins

DRAGOMIR M ANA MARIA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 1.65 Geografie 7.5 experimentat Respins

DRAGOMIR M GABRIEL PETRISOR

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 5.65 Geografie 8.2 nivel mediu Respins

DRAGOMIR M. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

DRAGOMIR M. BIANCA-ELENA

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

DRAGOMIR M. DAVID

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Geografie 9.05 experimentat Reusit

DRAGOMIR M. FLORIN-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Fizica 9.3 experimentat Reusit

DRAGOMIR M.R. DENISA-CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Respins

DRAGOMIR MV IRINA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.5 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

DRAGOMIR N ALEXANDRU DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.5 Fizica 6.1 experimentat Reusit

DRAGOMIR N IULIAN

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Geografie 6.65 experimentat Respins

DRAGOMIR N MARIN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Chimie organica T1 Nivel I 2 avansat Respins

DRAGOMIR N MIHAI-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.15 Informatica T1 intensiv Pascal 7.75 avansat Respins

DRAGOMIR N. ADRIAN-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Fizica 1.9 incepator Respins

DRAGOMIR N. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

DRAGOMIR N. MIHAELA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 incepator Respins

DRAGOMIR N. SORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.2 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 avansat Respins

DRAGOMIR P GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Respins

DRAGOMIR P.A. STEFAN DANIEL

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

DRAGOMIR R ADRIAN-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 7.65 experimentat Reusit

DRAGOMIR S LAURENTIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

DRAGOMIR S VIOREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.45 Fizica 5 avansat Respins

DRAGOMIR S. NICU - CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

DRAGOMIR S. TEODORA-VALENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.2 Geografie 6.35 experimentat Reusit

DRAGOMIR S.A STEFAN-ADRIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 3.9 Limba engleza Matematica T1 3.1 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

DRAGOMIR T. ELENA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

DRAGOMIR T. RADU MIHNEA

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.7 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

DRAGOMIR V SIMONA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.05 Fizica 2.55 nivel mediu Respins

DRAGOMIRESCU A. DIANA - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Fizica 9.7 experimentat Reusit

DRAGOMIRESCU D CARMEN

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba italiana B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 8.2 experimentat Reusit

DRAGOMIRESCU D. CRISTI DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

DRAGOMIRESCU GH DANIEL-PETRE

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1.75 Biologie vegetala si animala T1 2.1 incepator Respins

DRAGOS A. GINEL

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Geografie 6.25 nivel mediu Respins

DRAGOS I VASILE PETRICA

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 7.4 Geografie 6.85 incepator Reusit

DRAGOS I.L ALIN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

DRAGOS I.N. ANDREI GABRIEL

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 8.15 avansat Reusit

DRAGOS V MADALINA-ADRIANA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.65 Geografie 6 nivel mediu Respins

DRAGOSTIN A ALEXANDRU CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 5.85 experimentat Reusit

DRAGOSTIN C. ALEXANDRU DAN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

DRAGOSTIN C.I. ALEXANDRU-FLORIN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

DRAGOSTIN I IULIAN CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 3.8 Limba engleza Matematica T2 5.75 Fizica N/p nivel mediu N/p

DRAGOTA D MIHAI-GABRIEL

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

DRAGOTEL G CONSTANTIN-ALEXANDRU

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.75 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

DRAGU C CRISTINA STEFANIA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Respins

DRAGU C. CATALIN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

DRAGU C. FLORENTINA ANA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 6.2 Economie 8.6 experimentat Reusit

DRAGU C. LUANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza Istorie 9.05 Logica si argumentare 8.6 avansat Reusit

DRAGU C. MARIUS-FLORIN

    CENTRUL SCOLAR REGINA ELISABETA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Reusit

DRAGU FL. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Fizica 3.6 nivel mediu Respins

DRAGU N MIHAELA-IULIANA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.05 Geografie 8.3 avansat Reusit

DRAGUEASA G ALINA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8.2 avansat Reusit

DRAGUIASA C IOANA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.5 Chimie organica T1 Nivel I 7.3 experimentat Reusit

DRAGULANESCU L.M. VAL-JOHANNES

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.35 Fizica 8.5 experimentat Reusit

DRAGULANESCU L.S. AURA GEORGIANA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.55 Geografie 9.55 experimentat Reusit

DRAGULANESCU V. ADRIAN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DRAGULIN C.G. ROBERTO - CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Fizica 8.15 experimentat Reusit

DRAGULIN I IONUT-LAURENTIU

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.4 incepator Respins

DRAGULIN M DUMITRU ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 6.8 experimentat Reusit

DRAGULIN S. SERGIU STEFAN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza Istorie 8.6 Logica si argumentare 8.3 experimentat Reusit

DRAGULIN V. ION -ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

DRAGULINOIU A. CONSTANTIN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Geografie 7.1 nivel mediu Reusit

DRAGUSIN A. ADRIANA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Chimie organica T1 Nivel II 8.75 experimentat Reusit

DRAGUSIN C ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.15 Fizica 4.5 experimentat Respins

DRAGUSIN F BEATRICE ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Respins

DRAGUSIN FL. PAUL-MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.25 Fizica 5 experimentat Respins

DRAGUSIN GH. NELU-MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 2.75 avansat Respins

DRAGUSIN M EDWART-ROBERTO

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 6.3 Geografie 3.4 nivel mediu Respins

DRAGUSIN M. ANDREEA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Chimie organica T1 Nivel I 8.8 experimentat Reusit

DRAGUSIN M. MIHAELA-GEORGETA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.45 Limba engleza Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

DRAGUSIN V MARGA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3 incepator Respins

DRAGUSIN V OANA-ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 8.65 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DRAGUSIN V SILVIA-AURORA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1.85 Biologie vegetala si animala T1 3 incepator Respins

DRAGUT I CATALIN-CORNEL

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.55 Fizica 1.2 nivel mediu Respins

DRAGUT M. GRUIA-MATEI

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 7.3 experimentat Reusit

DRAGUT V MIRELA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DRAGUTA H.M MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 3.2 Fizica 2 avansat Respins

DRAGUTESCU E MARIAN-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

DRAKOPOULOS I STAVROS

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza Matematica T1 9 Fizica 8.75 experimentat Reusit

DRANGA C. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Informatica T2 C/C++ 9.25 experimentat Reusit

DRAPAC I. ALINA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 9.6 nivel mediu Reusit

DREAJA M. VIRGINICA-LAURA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

DREGICI I. IONUT ADRIAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.65 Geografie 8.6 avansat Reusit

DREGLEA I. ION

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.9 Fizica 6.45 experimentat Reusit

DREPTU C TEODOR-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Respins

DREPTU D CRISTIAN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.25 avansat Respins

DRETCANU P DORIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.35 Fizica 2.9 avansat Respins

DRIDEANU M GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

DRILEA C ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

DRIMBAREAN GH. MARIUS-VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza A2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Fizica 6.15 avansat Respins

DROANA F IONUT-NICOLAE

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

DROANA V. GABRIEL-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

DROASCA D VALENTIN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Respins

DROC N.D TEONA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

DROJ V. MONICA

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

DRONCIOIU I. MIRCEA STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 avansat Reusit

DRONDOE D. DIANA-ALINA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 7.05 nivel mediu Respins

DRONTZAS T. PHILIPOS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Fizica 5 avansat Respins

DRUGA C. GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

DRUGA GH ANDREEA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

DRUGA P CRISTINA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.8 Geografie 8.4 avansat Reusit

DRUGAU C. CATALIN-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Respins

DRUGAU I MARIUS BOGDAN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.45 Geografie 7.45 avansat Reusit

DRUGEA GH GEORGE-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 4.05 Geografie 8.45 avansat Respins

DRUGESCU M. CORNELIA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 9.2 Geografie 8.45 avansat Reusit

DRUMASU F. SIMON

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

DRUMEA D.M. IOANA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.1 Fizica 7.4 experimentat Reusit

DRUMEA G MIHAIL RAZVAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Geografie 5.1 avansat Respins

DRUMEA I ANDREEA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

DRUMEA M NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

DRUMEA S.D COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

DRUTA D. ALINA-OANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 3.85 avansat Respins

DRUTA I ANA MARIA DIANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Chimie organica T1 Nivel I 5 experimentat Respins

DRUTU GH VALENTINA EMILIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

DRUTU I IOANA SIGINA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

DRUTU M. FRANCESCA CRISTIANA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.75 Economie 8 experimentat Reusit

DUCA C. OANA -ALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.95 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.8 incepator Reusit

DUCA I DANUT

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

DUCA M. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana 3.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Respins

DUCA M. RAMONA-DOINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Respins

DUCA N ANDREI

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.4 Geografie 8.7 experimentat Reusit

DUCA P MARIAN PARDALIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 8 Geografie 5.3 avansat Respins

DUCA S MADALIN-NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Fizica 2.7 experimentat Respins

DUCA T.G CORINA-MARIANA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1.8 Biologie vegetala si animala T1 1.8 incepator Respins

DUCAN DC ANA-MARIA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.2 experimentat Reusit

DUCE D. ALEXANDRU-ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician productie film si televiziune
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.85 nivel mediu Respins

DUCU M PAUL - CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

DUCU N. THEODOR-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba spaniola B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

DUDAU C RALUCA CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Reusit

DUDAU L. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Matematica T1 7.25 Chimie organica T1 Nivel I 9.5 nivel mediu Reusit

DUDAU N. ION

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T1 2.9 Biologie vegetala si animala T1 2.85 nivel mediu Respins

DUDESCU G. CAMELIA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

DUDOI F ANA-MARIA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.4 Economie 6.6 experimentat Reusit

DUDU C. GERHARD-ADRIAN

    COLEGIUL GERMAN GOETHE Filologie Limba si literatura germana experimentat 9.6 limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.25 experimentat Reusit

DUDU M. ALICE-MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 8.1 Chimie organica T1 Nivel I 2.85 avansat Respins

DUDUS M ISABELLE MADALINA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 9.7 avansat Reusit

DUDUTA O IULIU-OCTAVIAN

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.05 Fizica 6.4 experimentat Reusit

DUEREL I VALERICA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 4.5 nivel mediu Respins

DUFUOR C MIHAIL ANDREI

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 9.1 experimentat Reusit

DUGAN I.D CRISTIAN-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Chimie organica T1 Nivel II 8.5 experimentat Reusit

DUGHINA A. IOANA-ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 8.3 avansat Reusit

DUHAI V DANIELA-ELENA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.7 Geografie 4.35 nivel mediu Respins

DUHAIR H SAMER

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Economie 6.3 experimentat Reusit

DUHAN C RAZVAN MIHAI

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Geografie 8.4 experimentat Respins

DUICA C MADALINA-ANA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

DUICA G. MIHAELA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

DUICA M. MIHAI - ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 2.7 avansat Respins

DUICA T. SAMIA-IOANA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 incepator Respins

DUICU V MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 3.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

DUINEA GH. SILVIU IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.9 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

DULAN M. LIVIU - FLORIAN

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.25 Fizica 8.7 experimentat Reusit

DULCA I MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 6.15 nivel mediu Respins

DULCEANU D RALUCA SIMONA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 1.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.9 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

DULCELE B. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.4 Fizica 9.55 experimentat Reusit

DULEA I. VLAD - ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 8.55 experimentat Reusit

DULGHERIU M CAMELIA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Fizica 3.7 experimentat Respins

DULGHERU C ADRIAN-NICUSOR

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

DULGHERU I. VENERA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 8.25 experimentat Reusit

DULGHERU M.F. IOANA - MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 8.85 experimentat Reusit

DULGHERU T PETRICA NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Fizica 3.6 nivel mediu Respins

DULGHERU V ALEXANDRA LIDIA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.6 Sociologie 5.5 avansat Respins

DULMAN C CONSTANTIN

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

DULUMAN A. ROXANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.2 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

DULUTA M. BIANCA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

DUMA A ELENA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

DUMA V GHEORGHE EMIL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

DUMAN F. IONUT-MADALIN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.25 incepator Respins

DUMBRAVA A. ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.1 Geografie 8.5 experimentat Reusit

DUMBRAVA I DIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.25 experimentat Respins

DUMBRAVA P PAULA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 8.65 experimentat Reusit

DUMBRAVEANU C ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Geografie 7.35 experimentat Reusit

DUMBRAVESCU C IONUT BOGDAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 4.05 Fizica 2.3 avansat Respins

DUMBRAVESCU V. VALENTIN-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

DUMEA P. CRISTINA LARISA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Biologie vegetala si animala T1 9.55 experimentat Reusit

DUMINICA D RADU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba germana moderna B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.75 Fizica 4.1 avansat Respins

DUMITRA I FLOAREA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 3.3 nivel mediu Respins

DUMITRA I.C. BOGDAN-NICOLAE

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

DUMITRA M MIHAELA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

DUMITRACHE A DAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

DUMITRACHE A GABRIEL

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 5 experimentat Respins

DUMITRACHE A MARIUS-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.6 Geografie 8.6 experimentat Respins

DUMITRACHE A. FLORINA-IONELA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 5.65 Geografie 6.7 experimentat Respins

DUMITRACHE A. MARIUS

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T2 5.95 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

DUMITRACHE A.F. ALEXANDRA NETA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.05 Geografie 6.2 avansat Respins

DUMITRACHE C ALINA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana 5.45 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 incepator Respins

DUMITRACHE C CORNELIA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

DUMITRACHE C MARIUS-IONUT

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Respins

DUMITRACHE C MARIUS-IRINEL

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

DUMITRACHE C. SOFIA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.7 incepator Respins

DUMITRACHE D ANDRA CRINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 5.3 experimentat Respins

DUMITRACHE D. IULIAN DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TIMPURI NOI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.05 nivel mediu Respins

DUMITRACHE E TEODOR NICULAE

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 7.05 nivel mediu Reusit

DUMITRACHE F ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

DUMITRACHE F. BIANCA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.95 Chimie anorganica T2 Nivel II 6 avansat Respins

DUMITRACHE G CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

DUMITRACHE G CORINA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

DUMITRACHE G DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

DUMITRACHE G VALENTIN-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 8.65 experimentat Reusit

DUMITRACHE G. CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

DUMITRACHE G. FLORENTINA-GINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza A1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.9 avansat Respins

DUMITRACHE G.M. FELIX-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza Matematica T1 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 experimentat Reusit

DUMITRACHE GH DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

DUMITRACHE GH DIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.75 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

DUMITRACHE GH NICOLAE

    LICEUL BILINGV DECEBAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 2.9 Geografie 3.8 experimentat Respins

DUMITRACHE GH. ANDA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 9.25 experimentat Reusit

DUMITRACHE GH. CLAUDIA MADALINA

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.15 avansat Respins

DUMITRACHE GH. GABRIEL

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 incepator Respins

DUMITRACHE GH. ION ROBERT

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 8.7 experimentat Reusit

DUMITRACHE GH. OANA-MIHAELA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat N/p

DUMITRACHE I ALEXANDRA - GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

DUMITRACHE I ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.25 Fizica 3.7 experimentat Respins

DUMITRACHE I FLORIN LAURENTIU

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.2 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

DUMITRACHE I FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2 nivel mediu Respins

DUMITRACHE I MARIANA

    LICEUL ECONOMIC BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.35 Geografie 7.95 nivel mediu Reusit

DUMITRACHE I. ANCA-MARILENA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.85 Chimie organica T1 Nivel I 7.75 experimentat Reusit

DUMITRACHE I. CARMEN-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

DUMITRACHE I. MIREL GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

DUMITRACHE I. ROBERTINO-FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 9.1 avansat Respins

DUMITRACHE I.A ROXANA-ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Respins

DUMITRACHE I.M. ALICE-ROSEMARIE

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 7.6 avansat Reusit

DUMITRACHE I.N CRISTIAN ANDREI

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Informatica T2 C/C++ 5.4 experimentat Respins

DUMITRACHE I.V. SILVIU-VALENTIN

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Muzica
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 6 nivel mediu Reusit

DUMITRACHE M ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Respins

DUMITRACHE M ADRIANA MARIA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 8.45 experimentat Reusit

DUMITRACHE M BOGDAN NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Respins

DUMITRACHE M SILVIU-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B1-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Fizica 3 nivel mediu Respins

DUMITRACHE M. DEMISA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.75 Geografie 9.2 nivel mediu Reusit

DUMITRACHE M. VIOLETA-STEFANIA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T1 1.15 Biologie vegetala si animala T1 5.3 incepator Respins

DUMITRACHE N FLORIN - SILVIU

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.4 experimentat Respins

DUMITRACHE N GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

DUMITRACHE N. RADU

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 3.9 Fizica 2.2 avansat Respins

DUMITRACHE O. CRISTIAN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Fizica 3.1 incepator Respins

DUMITRACHE P ILEANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Fizica 3.75 nivel mediu Respins

DUMITRACHE P MARIA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba italiana B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 5.8 experimentat Respins

DUMITRACHE P. ALINA PETRUTA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba italiana B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Reusit

DUMITRACHE P. ANDREI MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.8 Chimie organica T1 Nivel I 2.85 avansat Respins

DUMITRACHE P. FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Geografie 4.7 avansat Respins

DUMITRACHE P. GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

DUMITRACHE S. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Geografie 5.9 incepator Respins

DUMITRACHE V CRISTINA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

DUMITRACHE V. DANIELA-ALICE

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Reusit

DUMITRACHE V. ELVIS FLORIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

DUMITRACHE V. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 9.45 experimentat Reusit

DUMITRACHE V. MARIANA

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Istorie 7.1 Geografie Eliminat din examen avansat Eliminat din examen

DUMITRACHE V. ROBERT GABRIEL

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 2.65 Informatica T2 C/C++ 7.6 experimentat Respins

DUMITRACHE V.V. DORINEL-NICUSOR

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.8 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

DUMITRANA A. FLORIN-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.9 avansat Respins

DUMITRANA GHE LUCIA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 4.05 nivel mediu Respins

DUMITRANA M ALINA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 9.25 avansat Reusit

DUMITRANA M RADU-IOAN

    LICEUL GRECO-CATOLIC TIMOTEI CIPARIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.5 Limba engleza Matematica T1 5.7 Informatica T2 C/C++ 2.7 experimentat Respins

DUMITRANA M. ANDREI-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.1 Fizica 4.8 experimentat Respins

DUMITRANA N. GEORGE-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 3.4 avansat Respins

DUMITRAS M FLORENTINA DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.35 nivel mediu Respins

DUMITRASCU A ANETA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.15 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Istorie 5.8 Geografie 3 nivel mediu Respins

DUMITRASCU A FLORIN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Istorie 8.85 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

DUMITRASCU A. MIRUNA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Istorie 9.5 Geografie 9.45 experimentat Reusit

DUMITRASCU A.V. RADU PENCIUC

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 avansat Respins

DUMITRASCU B CLAUDIA-DENISA

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p Limba franceza Matematica T1 6.25 Biologie vegetala si animala T1 8.6 N/p N/p

DUMITRASCU B.M. MARIUS

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza Matematica T2 7.45 Geografie 9.3 experimentat Reusit

DUMITRASCU D ADRIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 3.85 Geografie 7.3 avansat Respins

DUMITRASCU D DRAGOS-ALEXANDRU

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

DUMITRASCU D GABRIEL-GERYANO

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

DUMITRASCU E. ROXANA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Fizica 5 experimentat Reusit

DUMITRASCU F. OANA-STELUTA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

DUMITRASCU G PETRE

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 4.45 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Respins

DUMITRASCU GH. MARIANA-CORINA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

DUMITRASCU I. CATALIN-SILVIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

DUMITRASCU I. CRISTIAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 1.95 Fizica 3.9 experimentat Respins

DUMITRASCU I. EDUARD-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

DUMITRASCU IG CRISTINA DANIELA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 7.9 experimentat Reusit

DUMITRASCU M ALEXANDRINA-DOINA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 1.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1.4 Biologie vegetala si animala T1 1.8 incepator Respins

DUMITRASCU M ANGELICA LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 experimentat Respins

DUMITRASCU M FLORENTINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 8.5 nivel mediu Respins

DUMITRASCU M LAURA-ELENA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

DUMITRASCU M SILVIA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

DUMITRASCU M. AMIRA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

DUMITRASCU M.Z. DRAGOS CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Chimie organica T1 Nivel I 9 experimentat Reusit

DUMITRASCU N. ANDREEA-LUCIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza A2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

DUMITRASCU P MIHAI

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Istorie 6.75 Geografie 8.9 nivel mediu Reusit

DUMITRASCU S. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

DUMITRASCU S. SORIN

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza Matematica T1 7.5 Fizica 5.8 experimentat Reusit

DUMITRASCU V IONUT-NICUSOR

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

DUMITRASCU V. NICOLAE-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 2.9 Fizica 3 nivel mediu Respins

DUMITRASCUTA C. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Chimie organica T1 Nivel I 8.5 experimentat Reusit

DUMITREL D MIHAI-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Fizica 9.2 experimentat Reusit

DUMITRESCU A ALEXANDRU TIBERIU

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-A2-B1-B1 Matematica T1 2.3 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

DUMITRESCU A ECATERINA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 9.15 experimentat Reusit

DUMITRESCU A.C. OANA - ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.75 Geografie 6.9 avansat Respins

DUMITRESCU C BOGDAN STELIAN

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Fizica 2.2 avansat Respins

DUMITRESCU C CLAUDIU-MIHAI

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

DUMITRESCU C. ALEXANDRU-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 8.8 Fizica 8.9 experimentat Reusit

DUMITRESCU C. CLAUDIA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

DUMITRESCU C. DORINA-ALINA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 7.85 incepator Respins

DUMITRESCU C.C. ALEXANDRU-LUCIAN

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Geografie 7.5 experimentat Reusit

DUMITRESCU C.H. DANIELA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.2 avansat Respins

DUMITRESCU C.M. IOANA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza Istorie 8.85 Geografie 8.9 avansat Reusit

DUMITRESCU C.T. MARIA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Istorie 9.6 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DUMITRESCU D VERONICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 5.65 nivel mediu Respins

DUMITRESCU D.G. IONUT ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.65 Fizica 2.1 nivel mediu Respins

DUMITRESCU D.M. DRAGOS

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.5 Fizica 9.4 experimentat Reusit

DUMITRESCU DD PETRE EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

DUMITRESCU E COSTEL ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.65 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

DUMITRESCU E. ADRIAN IONUT

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Reusit

DUMITRESCU E. ALEXANDRU-OVIDIU

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.25 Geografie 7.7 experimentat Respins

DUMITRESCU E. MIHAI ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Fizica 8.95 experimentat Reusit

DUMITRESCU E. STEFAN-VALENTIN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.05 nivel mediu Respins

DUMITRESCU F. MARIA-LUCIANA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 9.7 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

DUMITRESCU F. SIMONA-ELENA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Chimie organica T1 Nivel I 1.4 nivel mediu Respins

DUMITRESCU F.L. RAZVAN ADRIAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Geografie 8.55 experimentat Reusit

DUMITRESCU F.S. SORINA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 9.05 Fizica 8.55 experimentat Reusit

DUMITRESCU FL. IOANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Fizica 6 avansat Respins

DUMITRESCU G GEORGE EMANUEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 1.5 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.85 avansat Respins

DUMITRESCU G REMUS-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.55 Fizica 2.9 experimentat Respins

DUMITRESCU G. ALINA SIMONA

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza Istorie 8.45 Economie 6.15 experimentat Reusit

DUMITRESCU G. MIHAI-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.15 experimentat Reusit

DUMITRESCU G.D. IRINA-IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza Matematica T1 9.6 Fizica 10 experimentat Reusit

DUMITRESCU GH. CRISTINA-ELENA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Istorie 6.6 Sociologie 8.3 experimentat Reusit

DUMITRESCU GH. PETRU

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-B1 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 6.6 incepator Respins

DUMITRESCU GM MIHAELA-FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Informatica T1 intensiv Pascal 7.25 experimentat Respins

DUMITRESCU I CRISTINA-GEORGETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.75 incepator Respins

DUMITRESCU I. ANTONIO MARIO

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.65 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

DUMITRESCU L. PETRU-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 1.5 Fizica 5 avansat Respins

DUMITRESCU L.M. ANA-LUIZA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Chimie organica T1 Nivel I 8 experimentat Reusit

DUMITRESCU M ANDREEA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.25 Psihologie 5.9 nivel mediu Reusit

DUMITRESCU M GEORGE GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.75 Fizica 7.1 nivel mediu Respins

DUMITRESCU M STEFAN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Fizica 7.6 experimentat Reusit

DUMITRESCU M. DAVID-MANUEL

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician poligraf
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.6 avansat Respins

DUMITRESCU M. LAVINIA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.7 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.95 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

DUMITRESCU M. MIHAI-CIPRIAN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Fizica 9.6 experimentat Reusit

DUMITRESCU M. RALUCA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Chimie organica T1 Nivel I 7.9 experimentat Reusit

DUMITRESCU M. VLAD-PAUL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

DUMITRESCU M.R. ROBERT-MIHAEL-VIRGILIU

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

DUMITRESCU MS ANDREI VALENTIN

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.65 Geografie 7.15 experimentat Respins

DUMITRESCU N CARMEN-LAURA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2--A1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 nivel mediu Reusit

DUMITRESCU N LAURA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 6.75 avansat Respins

DUMITRESCU N. GEORGIANA-ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba franceza A2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 5.5 Fizica 5.6 experimentat Respins

DUMITRESCU O. CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 9.1 Fizica 9.2 experimentat Reusit

DUMITRESCU O.P. OLIMPIA ANDREEA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p Limba engleza Matematica T2 N/p Geografie 5.4 incepator N/p

DUMITRESCU P ALEXANDRA-MARIA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.6 incepator Respins

DUMITRESCU P. GABRIEL-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

DUMITRESCU R RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.25 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Istorie 7.6 Geografie 7.55 experimentat Reusit

DUMITRESCU R. VLAD FLORIAN

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Fizica 7 experimentat Reusit

DUMITRESCU R.M. ROBERT-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

DUMITRESCU S SONIA - ALEXANDRA

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba franceza Matematica T1 6.7 Fizica 6.1 experimentat Reusit

DUMITRESCU S.M. CEZAR MIRCEA STEFAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.05 Geografie 9.3 avansat Reusit

DUMITRESCU S.N. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Informatica T2 C/C++ 9.45 experimentat Reusit

DUMITRESCU ST. MARINELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Reusit

DUMITRESCU T VICTOR-HORIA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.8 Biologie vegetala si animala T1 8.95 experimentat Reusit

DUMITRESCU V VICTORIA-MARGARETA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Istorie 6.2 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

DUMITRESCU V VLAD-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Reusit

DUMITRESCU V. DIANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Sociologie 8.5 experimentat Reusit

DUMITRESCU V.M. ROMARIO-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 4 experimentat Respins

DUMITRESCU Z ANDREI

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 9 experimentat Reusit

DUMITRICA GH. IONELA-SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

DUMITRICA P. MIHAELA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 8.1 avansat Reusit

DUMITRICA V GEORGE-CONSTANTIN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 3.05 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

DUMITRICA V. ALEXANDRU-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Fizica 2.1 nivel mediu Respins

DUMITRIU A.A. ANDREEA ELISABETA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.05 Economie 7.5 experimentat Reusit

DUMITRIU CG MIHAI-CRISTIAN

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.75 Fizica 5 avansat Respins

DUMITRIU I. MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

DUMITRIU L. ALEXANDRU-MARIAN

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 6.25 experimentat Reusit

DUMITRIU S.A. MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.85 Geografie 10 experimentat Reusit

DUMITRU - STANCIU A VALENTINA

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.9 Geografie 6.75 nivel mediu Reusit

DUMITRU . ALEXANDRA-ADRIANA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

DUMITRU A ALEXANDRU-MARIO

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Informatica T2 C/C++ 7.2 experimentat Reusit

DUMITRU A ANDRU VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba franceza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 4.35 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

DUMITRU A ELENA RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

DUMITRU A MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DUMITRU A MIHAI-COSMIN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Istorie 6.5 Geografie 9 avansat Respins

DUMITRU A. ALEXANDRU-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 experimentat Reusit

DUMITRU A. ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 5.5 Economie 3.4 nivel mediu Respins

DUMITRU A. GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

DUMITRU A. IULIAN-MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 4.15 avansat Respins

DUMITRU A. MIHAITA ADRIAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.85 Geografie 9.5 experimentat Reusit

DUMITRU A. OANA-CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Chimie organica T1 Nivel II 8.8 experimentat Reusit

DUMITRU A. SERBAN IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 9.2 Geografie 9.25 avansat Reusit

DUMITRU A.F. DANIELA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 7.9 avansat Reusit

DUMITRU AL ANDREI DANIEL

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

DUMITRU C ALEXANDRU MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.4 avansat Respins

DUMITRU C AURORA-ROXANA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 9.3 experimentat Reusit

DUMITRU C CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.75 Fizica 1.6 avansat Respins

DUMITRU C DANIEL ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 4.6 avansat Respins

DUMITRU C IONUT-ADRIAN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

DUMITRU C MARIA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.9 Fizica 9.6 experimentat Reusit

DUMITRU C MARIAN-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 experimentat Reusit

DUMITRU C MIHAELA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 2.1 Biologie vegetala si animala T1 4.45 nivel mediu Respins

DUMITRU C MIHAI

    LICEUL GRECO-CATOLIC TIMOTEI CIPARIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 6.15 Informatica T2 C/C++ 6.9 experimentat Reusit

DUMITRU C MIHAI

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 6.25 avansat Respins

DUMITRU C MIHAI EMIL

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 3.95 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Respins

DUMITRU C NELU SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

DUMITRU C SORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.7 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

DUMITRU C. ANDREEA-PATRICIA

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 8.35 nivel mediu Reusit

DUMITRU C. GABRIEL

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.8 avansat Reusit

DUMITRU C. TELLY-EMANUEL

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

DUMITRU C.I ANTOANELA-ANISOARA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Istorie 6.4 Geografie 6.35 nivel mediu Respins

DUMITRU D ANDREEA FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU VLAHUTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

DUMITRU D ANDREI-BOGDAN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Respins

DUMITRU D COSTIN VALENTIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Geografie 7.25 nivel mediu Respins

DUMITRU D ELENA-CLAUDIA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.85 Geografie 9.4 avansat Respins

DUMITRU D FLORIAN-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv Pascal 5 experimentat Respins

DUMITRU D GEORGE-MIHAITA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 3.2 Limba engleza Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

DUMITRU D IRINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 4.55 avansat Respins

DUMITRU D MIHAELA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 1.65 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

DUMITRU D OVIDIU-IULIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 incepator Respins

DUMITRU D TEODOR NICOLAE

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Geografie 7.75 experimentat Respins

DUMITRU D. ANA-MARIA

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 5.6 experimentat Respins

DUMITRU D. AURA-GEORGIA

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 5.1 experimentat Respins

DUMITRU D. DENISA-SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Chimie organica T1 Nivel I 8.6 experimentat Reusit

DUMITRU D. DIANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.45 experimentat Respins

DUMITRU D. IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DUMITRU D. IONUT-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.4 nivel mediu Respins

DUMITRU D. MADALINA- ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.15 Geografie 7.2 avansat Respins

DUMITRU D. RAMONA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Geografie 5.95 avansat Respins

DUMITRU D. VIOREL-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

DUMITRU D.I. JESSICA ANNA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.35 experimentat Reusit

DUMITRU E CATALIN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

DUMITRU E EMILIA ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

DUMITRU E GABRIEL-ALIN

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

DUMITRU F ANDREI

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba spaniola B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 2.75 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

DUMITRU F. ALEXANDRA MARIA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.05 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

DUMITRU F. ALEXANDRU FILIP

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

DUMITRU F. FLORIN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Respins

DUMITRU F. FLORIN EMIL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

DUMITRU F.M. ANTONIA-OANA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

DUMITRU FL RAZVAN - MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.253 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 avansat Respins

DUMITRU G ANI

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA BUCURESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

DUMITRU G LORENA - CRISTINA

    LICEUL DE MUZICA GEORGE ENESCU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 4.7 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Istorie 6.05 Geografie 8 avansat Respins

DUMITRU G MIHAELA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

DUMITRU G ROXANA-ELENA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5.15 Limba engleza Matematica T2 7.7 Fizica 2.7 avansat Respins

DUMITRU G RUXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 7.6 Biologie vegetala si animala T1 9.05 experimentat Reusit

DUMITRU G STEREA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Respins

DUMITRU G TUDORITA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DUMITRU G VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

DUMITRU G VLAD

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.4 Filosofie 6.25 avansat Respins

DUMITRU G. ALIN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.65 Chimie organica T1 Nivel I 6.2 nivel mediu Respins

DUMITRU G. DORINA-CARMEN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat Eliminat din examen

DUMITRU G. DRAGOS-GEORGICA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Respins

DUMITRU G. MARIUS -CLAUDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.55 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.2 nivel mediu Respins

DUMITRU G. MIHAELA-AURELIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.7 Biologie vegetala si animala T1 9.25 avansat Reusit

DUMITRU G. VIVIANE-IRIS-MARIE

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 7.3 experimentat Reusit

DUMITRU G.G. DAVID - ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.1 Geografie 5.25 avansat Respins

DUMITRU GH ADRIAN

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 6.1 Geografie 7.25 experimentat Respins

DUMITRU GH ALEXANDRU

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

DUMITRU GH ANA-MARIA-DOINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

DUMITRU GH ELENA-GRATIELA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.95 Psihologie 6.65 experimentat Reusit

DUMITRU GH MIHAI DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Informatica T2 C/C++ 8.4 experimentat Reusit

DUMITRU GH MIOARA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 6.45 avansat Reusit

DUMITRU GH. ELENA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

DUMITRU GH. FLORICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

DUMITRU GH. MIRELA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza A2-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DUMITRU GHE DANIEL IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

DUMITRU GHE. VIRGINIA - IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Geografie 6.4 avansat Respins

DUMITRU I ADRIAN-CONSTANTIN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.6 experimentat Reusit

DUMITRU I ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 incepator Respins

DUMITRU I ALEXANDRU MIHAITA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.8 Geografie 3.4 experimentat Respins

DUMITRU I ALEXANDRU- COSTEL

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.65 Geografie 7.15 experimentat Reusit

DUMITRU I ANA-MARIA- COSMINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Sociologie 8.3 experimentat Reusit

DUMITRU I ANDREEA SIMONA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 6.8 avansat Reusit

DUMITRU I ANDREI COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 6.95 experimentat Reusit

DUMITRU I AURELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

DUMITRU I AURELIA-DANIELA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

DUMITRU I CIPRIAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Fizica 3.4 avansat Respins

DUMITRU I CLAUDIA ALINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.8 Geografie 7.1 experimentat Reusit

DUMITRU I CRISTIANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.5 Informatica T2 C/C++ 8.6 experimentat Reusit

DUMITRU I CRISTINA-MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.8 Geografie 8.8 experimentat Respins

DUMITRU I EUGENIEA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza Matematica T2 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 nivel mediu Respins

DUMITRU I FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

DUMITRU I FLORINEL CRISTINEL

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 9 nivel mediu Reusit

DUMITRU I GEORGIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DUMITRU I GINA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

DUMITRU I MARIAN-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 7.85 Informatica T2 C/C++ 6.95 experimentat Reusit

DUMITRU I VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 4.5 nivel mediu Respins

DUMITRU I. ALIN-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.05 experimentat Reusit

DUMITRU I. MIHAIL

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Muzica
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Istorie 4.35 Geografie 5.05 incepator Respins

DUMITRU I. NICOLETA BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

DUMITRU I. TEODOR

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

DUMITRU I.A DAN-ANDREI

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.55 experimentat Respins

DUMITRU I.F. MUGURAS

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.45 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

DUMITRU I.N COSMIN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Fizica 6.2 avansat Respins

DUMITRU J MARIANA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba italiana B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.45 Geografie 5.8 experimentat Respins

DUMITRU L. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.05 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

DUMITRU L. ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T1 6.5 Fizica 8.65 experimentat Reusit

DUMITRU M ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 8.1 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

DUMITRU M ALEXANDRA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T1 2.7 Biologie vegetala si animala T1 7.5 incepator Respins

DUMITRU M ALEXANDRU COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.45 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

DUMITRU M ANDREI-CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza A2-B2-A2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.25 avansat Reusit

DUMITRU M CRISTIAN

    LICEUL GEORGE CALINESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

DUMITRU M DANIEL MIHAI

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.05 Geografie 9.7 experimentat Reusit

DUMITRU M ELENA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

DUMITRU M EUGENIA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.95 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 3.35 Fizica 5.2 incepator Respins

DUMITRU M FLORINA-LAURA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-B2-A1-B2-B2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 2.45 avansat Respins

DUMITRU M IOANA-MADALINA

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

DUMITRU M MARIANA FLORICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 1.75 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 2.35 nivel mediu Respins

DUMITRU M RADU VALENTIN CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.45 Informatica T2 C/C++ 5.15 experimentat Reusit

DUMITRU M VIOREL ALEXANDRU

    LICEUL MARIN PREDA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6 Geografie 9 avansat Reusit

DUMITRU M. ALINA NICOLETA

    LICEUL TEORETIC HYPERION Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

DUMITRU M. ANDREEA-DIANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Geografie 9.95 experimentat Reusit

DUMITRU M. ANDREEA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba spaniola B1-A2-A2-A2-A1 Istorie 9.55 Geografie 9.55 experimentat Reusit

DUMITRU M. CORNELIA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza A2--B2-A2-A2 Matematica T1 3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DUMITRU M. DUMITRU PETRISOR COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.85 Fizica 5 avansat Respins

DUMITRU M. GABRIEL

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

DUMITRU M. GABRIELA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 3.2 Biologie vegetala si animala T1 7.05 experimentat Respins

DUMITRU M. IRINA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.8 Economie 10 experimentat Reusit

DUMITRU M. MARINELA-DORINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

DUMITRU M. MARIUS

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Geografie 6.4 nivel mediu N/p

DUMITRU M. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.55 nivel mediu Respins

DUMITRU M. MIHAI-EMILIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician aviatie
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.25 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

DUMITRU M. STEFANIA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 4.25 avansat Respins

DUMITRU M.D GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

DUMITRU ME RADU ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 8.4 experimentat Reusit

DUMITRU MG FLORENTINA GEORGIANA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.85 Geografie 8 experimentat Reusit

DUMITRU ML STEFAN RAZVAN

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 avansat Reusit

DUMITRU N ALEXANDRA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Fizica 7.1 experimentat Reusit

DUMITRU N ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.3 Fizica 7.55 experimentat Reusit

DUMITRU N ANTONIO IONUT

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.95 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DUMITRU N DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.25 Geografie 7.4 avansat Reusit

DUMITRU N GEORGE-BOGDAN

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8 avansat Reusit

DUMITRU N. ANDREI-CATALIN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Istorie 6.5 Geografie 7.15 experimentat Reusit

DUMITRU N. DANIEL-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Fizica 2.5 avansat Respins

DUMITRU N.A. ALIN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

DUMITRU P CRISTIAN NICOLAE

    LICEUL GEORGE CALINESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 3.05 nivel mediu Respins

DUMITRU P GIL-ADRIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.25 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 6.15 nivel mediu Respins

DUMITRU P SORIN-ALEXANDRU

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

DUMITRU P STELIANA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Reusit

DUMITRU P. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B1 Istorie 7.7 Geografie 8.5 avansat Reusit

DUMITRU P. ION-VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.35 Chimie organica T1 Nivel I 1.6 avansat Respins

DUMITRU P.C. ALINA-FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Reusit

DUMITRU R. PETRISOR

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 8.65 Fizica 9.35 experimentat Reusit

DUMITRU R.M. SERGIU DAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

DUMITRU S.S. CATALIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza Matematica T1 8.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.7 experimentat Reusit

DUMITRU ST SORIN COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.35 Informatica T2 C/C++ 6.1 avansat Reusit

DUMITRU ST. NICOLETA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST LOGOS Teologie Baptista
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 3.7 Geografie 7.85 avansat Respins

DUMITRU T ANA-MARIA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 9.1 Geografie 9.2 nivel mediu Reusit

DUMITRU T. ELENA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DUMITRU T. NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5.15 Chimie organica T1 Nivel I 5 experimentat Respins

DUMITRU T. NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.55 Economie 7.8 avansat Reusit

DUMITRU T.B. ALBERTO-DANIEL

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.55 Geografie 9.5 avansat Reusit

DUMITRU T.O MIHAI ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 7.85 experimentat Reusit

DUMITRU V CATALIN

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

DUMITRU V CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician instalatii de bord (avion)
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.05 avansat Respins

DUMITRU V GABRIEL

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Reusit

DUMITRU V VERONICA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Logica si argumentare 9.2 avansat Reusit

DUMITRU V. ANDREEA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.8 nivel mediu Respins

DUMITRU V. ANDREI-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

DUMITRU V. CLAUDIA-GEANINA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 8.35 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

DUMITRU V. DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 8.9 nivel mediu Reusit

DUMITRU V. FLORIN SILVIU

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza Matematica T1 9.45 Fizica 9.6 nivel mediu Reusit

DUMITRU V. IONUT-EMANUEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

DUMITRU V. MIHAELA ANDRADA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Chimie organica T1 Nivel I 6.2 avansat Reusit

DUMITRU V. STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Istorie 9.3 Geografie 9.15 experimentat Reusit

DUMITRU V. VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.3 incepator Respins

DUMITRU Z. NICOLAE-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.45 Fizica 1.6 avansat Respins

DUMITRU- BLAGA I. STEFAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba franceza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

DUNA I. MIRELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TIMPURI NOI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.95 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.5 nivel mediu Respins

DUNA M. ALINA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A1--A2-A1-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

DUNA M. DANIELA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Reusit

DUNAREANU E.S. RAZVAN

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

DUNARINTU C FLORIN ALEXANDRU

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5.15 Limba engleza Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

DUNCA C. ROBERT MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.9 Fizica 5 nivel mediu Respins

DUNCA D CLAUDIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

DUNCA I. CRISTINA-DANIELA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

DUNCA N. GEORGIANA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 1.75 nivel mediu Respins

DUNCA V. RAZVAN-VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Istorie 6.1 Geografie 7.05 avansat Reusit

DUNEATA N IONUT CLAUDIU

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Geografie 7 avansat Respins

DUPORT D. CRISTINA-DANA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

DURA F. ANTOANELLA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

DURA GH. MARIAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.5 Geografie 9.6 avansat Reusit

DURAC C VASILE

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Fizica 3.35 nivel mediu Respins

DURAN D. MIHAELA-SABINA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.35 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DURBACA I.I. IULIAN STEFAN

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.15 Geografie 9.65 experimentat Reusit

DURBALA I. CEZAR

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.9 Fizica 5 avansat Respins

DURCA F CRISTINA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.25 Sociologie 8.05 avansat Reusit

DURDUN GH. GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.35 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

DURLEA I. MARIUS-CATALIN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

DURLESTEANU A. STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 9.45 nivel mediu Reusit

DURMUS N. NICULAE-CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat Eliminat din examen

DURU V MARIA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5.05 Limba engleza Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

DURUS D.V. ANDREI - MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Fizica 7.8 experimentat Reusit

DUSA F GABRIEL

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza A2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 1.95 Biologie vegetala si animala T1 7.15 nivel mediu Respins

DUSMANU C.I. MIHAELA VIOLETA

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Sociologie 10 experimentat Reusit

DUSU- GULIE I GHERGHINA - ALINA

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.5 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

DUTA A. ANDREEA GRAZIELA

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 8.7 Psihologie 5.8 avansat Reusit

DUTA C DAVID

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.25 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

DUTA C IONUT

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 8.95 experimentat Respins

DUTA C. MARIAN SILVIAN

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T1 8.25 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

DUTA D.G. VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.65 experimentat Respins

DUTA D.S. THAIS-ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Informatica T2 C/C++ 7.9 experimentat Reusit

DUTA F VICTOR-COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.85 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

DUTA G ALINA-FLORINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 8.5 avansat Reusit

DUTA G PAVEL IOAN

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Fizica 9.05 experimentat Reusit

DUTA GH. SEBASTIAN LAURENTIU

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.85 Fizica 4.35 avansat Respins

DUTA I CLAUDIA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

DUTA I MIHAELA-IULIANA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Istorie 6.3 Geografie 7.15 avansat Respins

DUTA O MIHAELA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

DUTA O. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DUTA P ROXANA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.8 Geografie 7.8 experimentat Reusit

DUTA P VALERIA-LUIZA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 6.75 Limba engleza Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

DUTA P. ANDREEA-LUMINITA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 9.1 experimentat Reusit

DUTA S RAZVAN-CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.4 incepator Respins

DUTA TUDOR D NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 6.7 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

DUTA V. ADRIAN - MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza B1-B2-B1-B1-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.2 avansat Respins

DUTA--TOPOR M MARIANA-LOREDANA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.65 Fizica 1.8 experimentat Respins

DUTESCU GC ALEXANDRU-DANIEL

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 4.4 experimentat Respins

DUTESCU M MARIAN-IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 4.35 nivel mediu Respins

DUTESCU M. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

DUTICA P ALEXANDRA - CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.2 incepator Respins

DUTU F IONUT VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

DUTU M. LAURA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 7.35 experimentat Reusit

DUTUC V. CORINA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Fizica 7 avansat Respins

DUTULESCU M NICOLAE-ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 8.9 avansat Reusit

ECK M. MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Fizica 1.3 avansat Respins

ECOBESCU A.D. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.75 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Reusit

ECOBICI O ADELINA-PETRUTA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Istorie 7 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

EDU M. IULIAN

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

EDU N MARCEL

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 9 avansat Reusit

EDU P CRISTINA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.9 Geografie 10 experimentat Reusit

EDULESCU M.D. ROXANA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Reusit

EFIMOV C RAZVAN - MIHAI

    LICEUL ECONOMIC BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.2 Geografie 7.95 nivel mediu Respins

EFREMOV P. ALINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

EFRIM M MARIUS ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Chimie organica T1 Nivel I 2 experimentat Respins

EFTACHE N. VIORICA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 5.55 Fizica 5.35 avansat Respins

EFTENE N LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.8 Fizica 3.1 avansat Respins

EFTENE N. NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.8 Chimie organica T1 Nivel I 2.6 experimentat Respins

EFTENE R. ROMINA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Chimie organica T1 Nivel I 8.2 experimentat Reusit

EFTIME I. NICOLETA-GEORGIANA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

EFTIMIE A ALIN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.95 avansat Reusit

EFTIMIE E ANDREI

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.25 Geografie 8.75 avansat Reusit

EFTIMIE F ANDY

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 6.55 experimentat Respins

EFTIMIE GH. DANIEL-CONSTANTIN

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.35 avansat Reusit

EFTIMIE I MARIANA-IRINA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Respins

EFTIMIE L.M. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Fizica 10 experimentat Reusit

EFTIMIE N. DORU

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

EFTIMIE S CRISTIAN VLAD

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

EFTIMIU S. RAZVAN-DUMITRU

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 9.7 avansat Reusit

EGYED A IRMA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 1.8 nivel mediu N/p

EKE T. ZOLTAN

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.25 avansat Reusit

EL SADEK M.J. LAMIS

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.25 experimentat Reusit

EL KHATIB A MOHAMED

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.95 Fizica 7.35 experimentat Reusit

EL-HEK H.A MARIAM

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

EL-KHATEEB Z. ABDEL - HALIM

    LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BUCURESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.3 Geografie 7.85 nivel mediu Reusit

EL-MASRI A.R. SUMAIAH

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 avansat Reusit

ELCHIN M. DUMITRU-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.05 Limba franceza Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 8.2 incepator Respins

ELEFTERE D. NICOLETA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Geografie 5.15 avansat N/p

ELEFTERE H RALUCA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician aviatie
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 nivel mediu Respins

ELIAD C MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Fizica 2.75 avansat Respins

ELKAN E. ESIN

    LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BUCURESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 nivel mediu Reusit

EMANCIPATU A EDUARD ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

EMANOIL G ORIANA-ELENA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6 Filosofie 7 avansat Reusit

EMCIUC M. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 4.6 Informatica T2 C/C++ 6.95 experimentat Respins

ENACHE A NICOLAE MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Fizica 2.5 avansat Respins

ENACHE A. CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 1.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 incepator Respins

ENACHE B GEORGE GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza A1---A2-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 2.55 avansat Respins

ENACHE C ALEXANDRU-IONUT

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Respins

ENACHE C BOGDAN-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza A1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 4.9 avansat Respins

ENACHE C COSTEL CATALIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.65 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 5.75 experimentat Respins

ENACHE C FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana 2.4 Limba engleza Istorie 5.5 Geografie 7.15 N/p N/p

ENACHE C MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 3.45 Biologie vegetala si animala T1 8.7 nivel mediu Respins

ENACHE C NICOLAE ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Fizica 7.4 avansat Respins

ENACHE C ROBERT CRISTIAN

    LICEUL GEORGE CALINESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 7.35 avansat N/p

ENACHE C SILVIU-VALENTIN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.4 Biologie vegetala si animala T1 7.05 avansat Respins

ENACHE C VALENTIN-BOGDAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 1.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 5 experimentat Respins

ENACHE C. ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

ENACHE C. CARMEN-TEODORA

    COLEGIUL ROMANO-CATOLIC SFANTUL IOSIF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

ENACHE C. EDUARD-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Fizica 2.2 avansat Respins

ENACHE C. GHEORGHE CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ENACHE C. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-A1-B2 Matematica T2 5.65 Fizica 5 nivel mediu Respins

ENACHE D. ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

ENACHE D. ANDREEA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Fizica 5.3 experimentat Eliminat din examen

ENACHE D. ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba franceza B1--A2-B1-A2 Matematica T2 6.95 Biologie vegetala si animala T1 7.45 avansat Respins

ENACHE D. TUDOR

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Fizica 9.9 experimentat Reusit

ENACHE D.G. BOGDAN-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.45 avansat Reusit

ENACHE E. VIOREL-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1.25 Fizica 2.2 incepator Respins

ENACHE G CORINA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

ENACHE G CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Chimie organica T1 Nivel I 6.4 experimentat Reusit

ENACHE G ELENA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.75 Sociologie 9 experimentat Reusit

ENACHE G. BOGDAN-GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

ENACHE GH ANA-MARIA

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.65 Informatica T2 C/C++ 6.65 experimentat Reusit

ENACHE GH FELICIA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

ENACHE GH NICOLAE

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Geografie 7.25 experimentat Respins

ENACHE GHE ELENA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Fizica 4.1 avansat Respins

ENACHE I ANA MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

ENACHE I MARIUS-MUGUREL

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza A2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.9 experimentat Respins

ENACHE I PAULA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Istorie 7.05 Geografie 7.35 avansat Reusit

ENACHE I PETRU LUCIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Istorie 8.05 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

ENACHE I SIMONA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.55 Sociologie 6.8 experimentat Reusit

ENACHE I. ANDA - MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba spaniola B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Geografie 6.45 experimentat Reusit

ENACHE I. ESTERA-SILVIA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T1 2.55 Biologie vegetala si animala T1 4.25 avansat Respins

ENACHE I. ION-OCTAVIAN

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.75 experimentat Reusit

ENACHE I. IONEL-COSMIN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.65 experimentat Reusit

ENACHE I. MARIA ANCUTA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Fizica 7.45 experimentat Reusit

ENACHE I. VALENTIN-CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 2.55 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

ENACHE M ALEXANDRU

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 avansat Reusit

ENACHE M ALINA-ALEXANDRA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.05 Geografie 9.1 experimentat Reusit

ENACHE M ANDREIA-ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 experimentat Reusit

ENACHE M CRISTINA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

ENACHE M ELENA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 2 incepator Respins

ENACHE M FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 6.5 nivel mediu Respins

ENACHE M FLORIN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

ENACHE M MIHAI - MARIAN

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 5.85 Fizica 5.35 avansat Respins

ENACHE M MIRCEA-COSMIN

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA BUCURESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Geografie 8.15 nivel mediu Respins

ENACHE M SARA-ANDREEA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba spaniola Istorie 7 Geografie 8 experimentat Reusit

ENACHE M. ADRIAN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Fizica 3.4 avansat Respins

ENACHE M. ANDREEA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Informatica T2 C/C++ 5.65 experimentat Reusit

ENACHE M. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 7.25 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

ENACHE M. MIHAI RADU

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 7.8 avansat Reusit

ENACHE M. PETRU EUGEN ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Fizica 1.5 incepator Respins

ENACHE M.D CLAUDIU CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 3.55 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

ENACHE MD IULIANA-ADRIANA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.8 experimentat Reusit

ENACHE N ALEXANDRU-MIHAI

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.7 incepator Respins

ENACHE N ANA-MARIA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.85 Geografie 7.9 avansat Reusit

ENACHE N DANIELA MIHAELA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 5.5 Economie 7.9 avansat Reusit

ENACHE N MARIAN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.9 nivel mediu Respins

ENACHE N NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2.65 avansat Respins

ENACHE N. CARMEN-ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.55 Fizica 2.2 avansat Respins

ENACHE N. PETRE

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Fizica 5.65 experimentat Respins

ENACHE N.T. ELENA-CRISTINA-ANELICE

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza Matematica T2 7.1 Chimie organica T1 Nivel II 7.8 experimentat Reusit

ENACHE P IRINA-LAURA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

ENACHE P. FLORICA

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 incepator Respins

ENACHE P. GEORGIANA-DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba portugheza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.35 Geografie 9.45 experimentat Reusit

ENACHE P. MIHITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.9 Fizica 1.3 avansat Respins

ENACHE R. NIKITA-IOANA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 nivel mediu Reusit

ENACHE S NICOLETA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 10 avansat Reusit

ENACHE S. ALINA-IULIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.85 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

ENACHE S. CRISTINA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 avansat Respins

ENACHE S. TONI-SORIN

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

ENACHE T. ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba engleza B2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 3.95 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

ENACHE V FLORIN

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.8 Fizica 2.7 avansat Respins

ENACHE V LAURENTIU FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 4.4 experimentat Respins

ENACHE V. GEORGIAN FLORENTIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

ENACHE V. SILVIA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.35 Filosofie 5.7 avansat Reusit

ENACHE V. SIMONA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician poligraf
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.55 experimentat Respins

ENACHE V. VIOREL

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba spaniola A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 2.2 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

ENACHE V.H NICOLAE-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

ENACHESCU C. ALEXANDRU

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.4 Geografie 9.35 experimentat Reusit

ENACHI A FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Fizica N/p avansat Eliminat din examen

ENARU I. ALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Reusit

ENASEL M SIMONA TEREZA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.65 Geografie 7.6 experimentat Reusit

ENCEA I NICOLETA-PATRICEA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 8.3 experimentat Reusit

ENCEA P MARIA-MIRABELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

ENCEANU GH. NICOLETA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 8.15 nivel mediu Reusit

ENCIU A. FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.05 experimentat Reusit

ENCIU C. IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 1.3 experimentat Respins

ENCIU D.N. LOREDANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

ENCIU G. CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 8.95 Fizica 9.9 experimentat Reusit

ENCIU I. IONUT

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Istorie 8.2 Geografie 7.4 incepator Reusit

ENCIU I. MIHAI-VASILE

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Fizica 6.25 avansat Reusit

ENCIU M. ROXANA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.75 experimentat Reusit

ENCIU S.C. ANDREEA-MARIA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 6.45 avansat Respins

ENCIULESCU S ANA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.9 Geografie 8.9 nivel mediu Reusit

ENCULESCU I FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

ENE A ADRIAN MARIAN

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

ENE A CONSTANTIN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.55 nivel mediu Respins

ENE A. CARMEN MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Fizica 9.25 experimentat Reusit

ENE A. MADALIN-DANIEL

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza Matematica T1 8.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.7 experimentat Reusit

ENE A.E. CATALIN-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 6.25 avansat Respins

ENE A.N. ALEXANDRU-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 8.9 avansat Reusit

ENE B TEIA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza Istorie 9.35 Filosofie 8.6 experimentat Reusit

ENE C CIPRIAN DUMITRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

ENE C CONSTANTIN

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 7.25 experimentat Reusit

ENE C CRISTINA ADELINA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba portugheza B1-A1-A2-A2-A1 Istorie 6 Geografie 5.75 experimentat Respins

ENE C EUGEN-OCTAVIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Reusit

ENE C. ILIE-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 experimentat Respins

ENE C. RARES-LAURENTIU

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Fizica 5 experimentat Reusit

ENE C.D. IOANA - FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.8 Geografie 9.7 experimentat Reusit

ENE D DANIEL ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

ENE D FLORINELA DANIELA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.5 Geografie 7.9 experimentat Respins

ENE D. ELENA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B2-A1-B1 Matematica T1 1.15 Biologie vegetala si animala T1 5.85 incepator Respins

ENE D. FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Fizica 1.65 nivel mediu Respins

ENE F FLORIN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

ENE FL ALEXANDRU FLORIN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.55 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Reusit

ENE G ADRIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

ENE G ALEXANDRU-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

ENE G STEFANIA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.4 Sociologie 5.6 avansat Respins

ENE GH VIOLETA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

ENE I ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.7 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 experimentat Respins

ENE I ANDREEA-RALUCA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 7.1 experimentat Reusit

ENE I COSTIN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

ENE I ELENA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.4 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 incepator Respins

ENE I FLORENTINA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.15 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

ENE I GEORGE-GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Fizica 2.65 incepator Respins

ENE I IRINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 8 Geografie 5.95 incepator Respins

ENE I LAURENTIU-FLORENTIN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 6.1 Fizica 5 avansat Respins

ENE I MAGDALENA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

ENE I MARIA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.9 Geografie 6.05 nivel mediu Respins

ENE I MARIA ANTOANETA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.55 Geografie 7.2 avansat Respins

ENE I MARIUS CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Informatica T2 C/C++ 5.05 experimentat Respins

ENE I MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Istorie 6.3 Geografie 9.2 avansat Reusit

ENE I RALUCA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

ENE I. ELISABETA

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

ENE I. FLORENTINA TEODORA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

ENE I.V. RAZVAN-NONI

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.9 Geografie 5.2 incepator Reusit

ENE L RAMONA-MIHAELA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 8.85 experimentat Reusit

ENE M ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

ENE M ALEXANDRU-VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Fizica 3.65 nivel mediu Respins

ENE M ANA MARIA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 nivel mediu Respins

ENE M ANDREEA-CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel II 5 avansat Reusit

ENE M BIANCA-ANDREEA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.35 experimentat Respins

ENE M COSTEL MARIUS

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.25 Geografie 7.5 avansat Respins

ENE M GEORGETA MADALINA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 9.4 avansat Reusit

ENE M MIHAI FLORIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B1--B2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen nivel mediu Eliminat din examen

ENE M. ADRIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.65 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 7.8 avansat Reusit

ENE M. ELENA-ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.7 Geografie 9.5 experimentat Reusit

ENE M. FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.9 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Respins

ENE M. MARIA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.85 experimentat Reusit

ENE M.D MADALINA-IOANA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.65 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.35 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

ENE M.I. IONEL

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

ENE M.M. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Psihologie 9.2 avansat Reusit

ENE M.T. VALENTINA - ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.6 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

ENE MGN VLAD CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.7 Geografie 7.5 experimentat Reusit

ENE MV DUMITRU-EDUARD

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Chimie organica T1 Nivel II 4.45 nivel mediu Respins

ENE N IULIANA

    LICEUL MIRCEA ELIADE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Respins

ENE O ANDREI CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.55 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

ENE O. ALEXANDRU COSTIN

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.5 Informatica T2 C/C++ 5.15 avansat Reusit

ENE P. MELANIA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.7 Biologie vegetala si animala T1 4.25 avansat Respins

ENE S ADELA ADRIANA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 8.35 nivel mediu Reusit

ENE S. ELENA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza A2-A2-A2-A2-B1 Matematica T1 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

ENE S. GEORGIANA-SORINA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

ENE T ION

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

ENE T IONUT-ADRIAN

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Informatica T2 Pascal 7.35 experimentat Reusit

ENE T MARANDICA

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA BUCURESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.15 Geografie 8 incepator Reusit

ENE T NICOLETA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 1 nivel mediu Respins

ENE T RADUCU

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 1.6 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

ENE T. DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Reusit

ENE T. MARIAN

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.15 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.2 nivel mediu Respins

ENE T. NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.95 Chimie organica T1 Nivel I 2.8 experimentat Respins

ENE T. TITINA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 6.15 nivel mediu Respins

ENE T.M. ANDREEA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.5 experimentat Reusit

ENE V ANDREEA

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Istorie 5.05 Geografie 3.75 avansat Respins

ENE V ELENA LUIZA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba franceza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Fizica 3.6 nivel mediu Respins

ENE V MARIANA DORINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Economie 7.4 nivel mediu Reusit

ENE V. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana 6.05 Limba engleza Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.7 incepator Respins

ENE V. CAMELUTA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Istorie 5.6 Geografie 7.7 experimentat Reusit

ENE V. GEORGE ALIN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Istorie 5.25 Geografie 7.65 experimentat Reusit

ENE V. GEORGIANA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 experimentat Respins

ENE V. MIRELA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7 Geografie 5.8 experimentat Reusit

ENE--MIROS I VICTORIA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B2--A1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

ENE--VIZIREANU I LILIANA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 7.05 nivel mediu Respins

ENE-STOICESCU E.I. MIHAELA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza Istorie 10 Psihologie 9.9 experimentat Reusit

ENEA-PROTOPOPESCU C.D.C RALUCA-STEPHANIE

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.35 Sociologie 8.7 experimentat Reusit

ENESCU H. MIRCEA-VALENTIN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.9 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

ENESCU N CATALIN

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.95 Fizica 6.3 experimentat Reusit

ENICA GH. IOACHIM

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

ENIN D. IULIA-MONICA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

ENISOR V.G DIANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

ENUTA V ELISABETA ALINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 2.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

EPARU I. COCA-ROMINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.75 Geografie 8.95 experimentat Reusit

EPURAN A ALEXANDRA - CALINA

    LICEUL DE MUZICA GEORGE ENESCU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.75 experimentat Reusit

EPURAN V CONSTANTIN-VALENTIN

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.9 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Respins

EPURE M. BOGDAN-GEORGE

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.85 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

EPURE M. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 nivel mediu Respins

EPURE N. FLORENTINA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B1-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Reusit

EPURE N. GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza A1-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 8 experimentat Reusit

EPURE P NICOLAE-LUCIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Fizica 3.75 experimentat Respins

EPURE P RALUCA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 3.95 Informatica T2 C/C++ 7.9 experimentat Respins

EPURE V. VALERIU

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Chimie organica T1 Nivel I 7.9 nivel mediu Reusit

EPURESCU F. MARINELA-LIVIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Biologie vegetala si animala T1 9.25 experimentat Reusit

EPURESCU I. MAGDALENA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

ERACLE M. MARIUS

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

ERCULESCU D.F. VLAD-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza Matematica T1 6.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.35 experimentat Reusit

ERCUS D. DANUT

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B2-A1-B1-- Istorie Eliminat din examen Geografie N/p avansat Eliminat din examen

ERDOS I.T. MARIA

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 9.25 experimentat Reusit

EREMIA C ELENA DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 6.1 avansat Respins

EREMIA C. COSMIN MUGUREL

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.4 Fizica 5 avansat Respins

EREMIA C. MIHAI-ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 7 Geografie 7.35 nivel mediu Respins

EREMIA F RALUCA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

EREMIA G MADALINA-ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Chimie organica T1 Nivel I 6.8 experimentat Reusit

EREMIA G. CLAUDIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.4 Economie 8.1 experimentat Reusit

EREMIA I. CATALIN COSTEL

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.55 Geografie 9.5 nivel mediu Reusit

EREMIA N LAURENTIU IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.15 experimentat Respins

EREMIA N.D. ANDREEA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 8.9 experimentat Reusit

EREMIA O OCTAVIAN GABRIEL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Geografie 6.25 avansat Respins

EREMIA S. ELENA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T1 1.15 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

EREMIA V. MARIUS-VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba franceza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

EREMIEA M. ANDRA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ERGHELEGIU F.D. TUDOR-ANDREI

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza Matematica T1 9.6 Fizica 9.55 experimentat Reusit

ERIMIA D MARIANA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.45 Geografie 7.4 incepator Reusit

ERIMIA G MADALINA ABBIE

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

ERMIL I. ALEXANDRU - NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

EROS D. IONUT

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.15 Geografie 9.6 nivel mediu Reusit

ERSOVA-RANETTI T.E. CEZAR-MIHAI

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

ESLAM PASAND MR MELINA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL EMANUEL Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 7.2 avansat Reusit

ETEGAN I MIHAI-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 8.05 nivel mediu Reusit

EZARU C ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

FABIAN I ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.35 experimentat Respins

FABIAN I.A STEFAN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.05 Informatica T2 C/C++ 5.35 experimentat Respins

FABIAN V.N. MIHAI-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Fizica 5.9 avansat Reusit

FACALET M VASILICA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.6 Geografie 8.3 avansat Respins

FACUS C SARAH MANUELA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU VLAHUTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 9 experimentat Reusit

FADAM M SERMED CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

FAGARASANU F. CORINA FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Reusit

FALAT V VICA NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

FALCESCU C STEFANIA

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 7.6 Geografie 6.9 avansat Respins

FALCESCU L VLAD-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

FALCOIANU D RUXANDRA-IOANA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 6 avansat Respins

FALCULETE C. MARIUS

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T1 1.05 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

FALFAN GH. GEORGE-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.7 Chimie organica T1 Nivel I 3.05 experimentat Respins

FALUTA F IONICA

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

FANDARAC S CLAUDIU VIOREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu N/p

FANE I GABRIEL-ALFRED

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.9 Geografie 6.35 avansat Respins

FANICA G. ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Fizica 9.4 experimentat Reusit

FARAOANU A GEORGIAN RAFAEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

FARAOANU V ALEXANDRU-DANIEL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.7 Geografie 7 avansat Respins

FARCAS A RUDOLF

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

FARCAS F. MIHAELA

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 3.25 Fizica 2.25 nivel mediu Respins

FARCAS R. ALIN-DAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

FARCAS V.M. CRISTINA-FLORIANA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Psihologie 7.45 nivel mediu Reusit

FARCASEL M CORNEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.15 Fizica 2.35 experimentat Respins

FARIMA V. ANDREI -IONUT

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 6.9 Geografie 9.05 experimentat Reusit

FARIMITA S. SORIN-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.1 Geografie 8.5 avansat Reusit

FARMAZON T ALEXANDRA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 avansat Reusit

FARTADE P. MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 7.3 Chimie organica T1 Nivel I 2.9 experimentat Respins

FARTUSNIC V. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 avansat Respins

FASIE D ELENA -DENISA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Informatica T2 C/C++ 7.4 experimentat Reusit

FASOLA V. VIOLETA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.9 Geografie 7.6 avansat Reusit

FASUI D AURELIA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 1.45 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 6.75 avansat Respins

FATU C ALEXANORA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

FATU F MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

FATU G VASILE CIPRIAN

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 1.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.2 nivel mediu Respins

FATU I ANA - MARIA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.25 Geografie 9.6 experimentat Reusit

FATU I. MIRELA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.1 Geografie 8.75 experimentat Reusit

FATU N ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 3.15 Informatica T2 C/C++ 7.65 experimentat Respins

FAUR M. ALEXANDRU

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana 5.3 Limba engleza Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Reusit

FAUR M.G BOGDAN-GABRIEL

    LICEUL MIRCEA ELIADE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Reusit

FAZAKAS A ANCA MIRELA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.6 Geografie 6.7 experimentat Respins

FAZAKAS A. IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.65 incepator Respins

FECHET F. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba franceza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

FECHETA I MIHAELA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.65 incepator N/p

FEDELES D. BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

FEDELES G CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.4 nivel mediu Respins

FEDOROF MOROZAN D. STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

FELCIUC N OANA-ELENA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Geografie 9.4 avansat Reusit

FELDI N. BOGDAN-GEORGE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

FELEA A NICOLAIE-CONSTANTIN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Istorie 7.9 Geografie 7.65 avansat Reusit

FELECANU C.C. ANA MARIA FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba italiana B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.5 experimentat Respins

FELESTEANU D CRISTINA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 7.45 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

FELIE L. VALENTIN-DARIUS

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Fizica 5 experimentat Reusit

FERARIU O. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 9.55 Fizica 8.1 experimentat Reusit

FERARU A. MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.5 Biologie vegetala si animala T1 3.7 incepator Respins

FERARU I ALEXANDRA DENISA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 9.3 experimentat Reusit

FERARU I STANA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

FERARU M CATALIN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.8 Fizica 4.4 experimentat Respins

FERARU M FLORIN CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Geografie 6 nivel mediu Respins

FERARU M GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 7.7 Geografie 8.8 avansat Reusit

FERARU M VALENTIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Fizica 2.8 avansat Respins

FERARU M. GEORGIAN-GEANINI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 7.3 avansat Respins

FERARU V. ADINA-ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 6.6 Chimie organica T1 Nivel I 2.9 experimentat Respins

FERARU Z. ANDREEA-SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba spaniola B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.85 avansat Reusit

FERASCU P IONICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 6.25 avansat Respins

FERASTRAU I. PETRUTA-CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

FERBINTEANU M ALEXANDRU-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 experimentat Reusit

FERECATU G STEFANUT-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 4.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Respins

FERENT A ALEXANDRU

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.35 Informatica T1 intensiv C/C++ 4.05 experimentat Respins

FERENT S FLORENTIN IONUT

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 7.65 Geografie 6.7 incepator Respins

FERENT V.F. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.6 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

FERENTI O. CRISTINA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.7 Biologie vegetala si animala T1 9.55 experimentat Reusit

FEREZAN M. ANCA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.05 Limba engleza Matematica T2 5.05 Fizica 5.25 avansat Respins

FERFELEA F. VIOREL-STEFAN

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.95 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

FEROAICA GH FLORENTIN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.2 Geografie 6.65 avansat Respins

FERU S IOAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 1 Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

FERU S MIHAI

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 1.65 Limba engleza N/p Istorie 5 Geografie 6.05 N/p N/p

FERU S. MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Fizica 5.8 avansat Reusit

FESTEU C. ILEANA-DIANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.75 experimentat Respins

FETEA GH.D. DORIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

FETEANU E.D. VICTOR ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 avansat Reusit

FETECAU F. COSMIN-FLORENTIN

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

FIANU A.C. CATALIN STEFAN

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

FICA M ANAMARIA TEODORA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 3.7 Chimie organica T1 Nivel I 9.4 experimentat Respins

FICHIDUT I. LAURA - ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.3 Geografie 8.4 experimentat Reusit

FICIU G. DELIA NINA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-B2-B1-A1-A1 Istorie 7 Geografie 7.65 experimentat Reusit

FICLEANU F. STEFANIA-VERONICA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B1 Istorie 6.5 Geografie 6.5 avansat Reusit

FIERARU A OCTAVIAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Fizica 6.05 experimentat Respins

FIERARU A. IONUT-RADU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.55 Fizica 7.7 experimentat Reusit

FIERARU C DUMITRU-MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

FIERARU GH MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Fizica 6.9 nivel mediu Respins

FIERARU I. IONEL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.4 avansat Respins

FIERARU P VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.95 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.95 Fizica 2.3 incepator Respins

FIERARU V ANDREEA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 5.35 nivel mediu Respins

FIERBINTEANU C CORINA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 6.1 experimentat Respins

FIEROIU V. GIANINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

FIFIALA T ELENA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 6.6 avansat Reusit

FIFIITA M.D DANIEL-FLORIN

    LICEUL MARIN PREDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.35 Fizica 5.9 experimentat Respins

FIFIITA M.D RADU-CONSTANTIN

    LICEUL MARIN PREDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.45 Informatica T2 Pascal 6.85 experimentat Respins

FILCEA G MADALINA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.65 Geografie 8.2 incepator Reusit

FILCU V IOANA - VERONICA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza Istorie 8.6 Geografie 9.2 experimentat Reusit

FILFAN D NELA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 1.5 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 1.8 incepator Respins

FILIMON G IONELA NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Fizica 2.2 experimentat Respins

FILIMON M IOANA MADALINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B1 Matematica T2 4.2 Geografie 7.5 avansat Respins

FILIMON P CRISTINA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8.8 avansat Reusit

FILIP A. ADRIAN - ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 5.5 avansat Respins

FILIP C. VALENTIN LUCIAN

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.75 Geografie 8.6 experimentat Reusit

FILIP D DAN-NICOLAE

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B2-B2-B2 Matematica T2 1.95 Fizica 2.2 experimentat Respins

FILIP F. STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Fizica 9.2 experimentat Reusit

FILIP G IUSTINA MARINA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 8.25 experimentat Reusit

FILIP GH. MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 7.55 experimentat Respins

FILIP I ELENA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 experimentat Respins

FILIP I. SILVIU-PETRE

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 4.45 avansat Respins

FILIP I. SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Reusit

FILIP L. VICTOR-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Fizica 9.9 experimentat Reusit

FILIP L.D MARIA TEODORA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 7.5 experimentat Reusit

FILIP M MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

FILIP M SILVIA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

FILIP M. VALENTIN-ALIN

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

FILIP M.P. ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Matematica T1 6.5 Informatica T2 C/C++ 8.35 experimentat Reusit

FILIP N LAURENTIU IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.6 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 5.15 Fizica 7 experimentat Respins

FILIP N VIRGIL MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 7.8 Geografie 7.5 avansat Reusit

FILIP N.C. EMANUEL VALERIU

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 8.4 experimentat Reusit

FILIP P. LUCIAN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 9.5 Geografie 6.9 nivel mediu Reusit

FILIP-FIILOP GH. ALEXANDRA-LUCIANA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Geografie 9.6 avansat Reusit

FILIPAS A DANUT

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.35 Geografie 7.95 experimentat Respins

FILIPESCU F.G. MIRCEA ALEXANDRU

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.95 Geografie 6.2 experimentat Reusit

FILIPESCU G.R. MIRCEA-STEFAN

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T1 8.7 Biologie vegetala si animala T1 8.95 experimentat Reusit

FILIPESCU S.M. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

FILIPOIU F ANTONIO

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

FILIPOIU L. GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 6.5 Geografie 9.1 avansat Reusit

FILOFTEI D. MIHAI

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Informatica T2 Pascal 7.1 experimentat Reusit

FILOTI C RALUCA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 3.3 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

FILOTI IR FLORIANA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 8.2 experimentat Reusit

FINARU M. CLAUDIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Economie 8 avansat Reusit

FINDER E GEORGE-IULIAN

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 9.8 avansat Reusit

FINTA M.A. CYPRIEN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Fizica 5.6 experimentat Reusit

FINTINARU A.L CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Reusit

FIOSOIU M. ALEXANDRU-MIRCEA

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.95 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

FIR M. CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.95 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

FIRAN A FLORICA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

FIRANESCU I.M. MARIANA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

FIRCULESCU M. ADRIAN-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Fizica 8.9 experimentat Reusit

FIRICA A MATEI

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 7.75 avansat Reusit

FIRICA F ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.2 Fizica 6.3 experimentat Respins

FIRICA F ANDRADA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Sociologie 8.8 experimentat Reusit

FIRICA G GEORGE BOGDAN

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Geografie 8.6 avansat Respins

FIRICOAEA I RAZVAN MARIAN

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.05 avansat Reusit

FIRIMITA I. FLORENTINA-CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.45 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.65 Fizica 5.15 experimentat Reusit

FIROIU N. ANDREEA-MARIA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-A2-B1 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

FIRU S. FLORIN - STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Fizica 1 avansat Respins

FIRULESCU A. VIOREL-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.35 Psihologie 5.8 experimentat Respins

FIRUT I MARIAN-CORNEL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 3.55 avansat Respins

FISCA D ANDREI COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

FISCU FL MARIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba italiana B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 experimentat Respins

FISTIC F. DAVID-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Reusit

FISTIC G. GABRIEL-ROBERT

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba franceza A2-B1-A1-A2-B1 Matematica T2 4.5 Geografie 7.4 avansat Respins

FIT M ALBERT IOAN

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 6 experimentat Reusit

FLAMAROPOL N. VALENTIN-DANIEL

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

FLAMINZEANU A MIHAI-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3 Fizica 3.75 nivel mediu Respins

FLAUGIU E LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 7.8 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

FLEANCU T DANIELA-ADRIANA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Istorie 6.25 Geografie 9.15 nivel mediu Respins

FLEICAN I IONUT

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Reusit

FLEICAN N. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica 5.05 nivel mediu N/p

FLEOARCA GH IONUT ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Fizica 3.3 nivel mediu Respins

FLEOARCA N ALEXANDRU-IONUT

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A1 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

FLESERIU A ANDREEA

    LICEUL GRECO-CATOLIC TIMOTEI CIPARIU Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.9 Geografie 6.6 experimentat Reusit

FLESERU I ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.65 Fizica 5.2 experimentat Respins

FLINTA T IOANA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 incepator Respins

FLIUSCA M. FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

FLOAREA A.G. ANDREEA-BIANCA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 4.15 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

FLOAREA I IONELA CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 5.65 avansat Respins

FLOAREA I MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.55 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 5.7 avansat Respins

FLOAREA I VIRGINIA ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

FLOAREA I. MIHAI MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.75 Chimie organica T1 Nivel I 2 avansat Respins

FLOARES R. GEORGIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Respins

FLONTA N. SORINA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

FLOREA A. GABRIELA-ALEXANDRA

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

FLOREA A. GEORGIANA-ADRIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 7.7 Biologie vegetala si animala T1 3.85 avansat Respins

FLOREA C CORNEL-ROBERTINO

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 3.95 Geografie 6.1 avansat Respins

FLOREA C LARISA ELENA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 8.95 experimentat Reusit

FLOREA C MIHAELA ROXANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

FLOREA C MIHAI VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 10 experimentat Reusit

FLOREA C VERONICA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8 Geografie 7.8 experimentat Reusit

FLOREA C. GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Fizica 2.25 nivel mediu Respins

FLOREA C. IONEL-DOREL

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 7.25 nivel mediu Respins

FLOREA C. VLAD-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Fizica 7.6 experimentat Reusit

FLOREA D ANDREEA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

FLOREA D BRINDUSA ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.5 Limba engleza Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

FLOREA D FLORIN ILIE

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 4.4 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Respins

FLOREA D LILIANA-IULIANA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 6.15 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

FLOREA D. ALEXANDRU-OCTAVIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 4.15 avansat Respins

FLOREA E ADINA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Fizica 2.9 experimentat Respins

FLOREA E ALEXANDRA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.85 Fizica 5.2 experimentat Respins

FLOREA F ANDREI

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

FLOREA F ELENA-MARIA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.55 experimentat Reusit

FLOREA F IONUT

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

FLOREA F ZOICA ALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.55 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

FLOREA F. ANDREEA ELENA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.75 Geografie 8.15 nivel mediu Reusit

FLOREA F. DORINA-MARINELA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T1 1.15 Biologie vegetala si animala T1 5.5 incepator Respins

FLOREA F. GHEORGHE -ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.6 nivel mediu Respins

FLOREA FL. CRISTIAN-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

FLOREA FL.A. BOGDAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 experimentat Respins

FLOREA G ANDREEA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza A2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

FLOREA G CORNEL DANIEL

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 2.9 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Respins

FLOREA G. ANDREI-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 6.7 Fizica 5.5 nivel mediu Respins

FLOREA G. VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Economie 8.8 avansat Reusit

FLOREA G. VASILE

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

FLOREA G.S CRISTINA-STEFANIA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.55 Fizica 2.2 avansat Respins

FLOREA GC ANA MARIA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.2 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

FLOREA GH. CRISTINA IONELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Fizica 8.65 experimentat Reusit

FLOREA GH. LILIANA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

FLOREA GH. MARIA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 9.6 experimentat Reusit

FLOREA GHE. MIHAI

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Geografie 6 nivel mediu Respins

FLOREA I MARIUS MIHAI

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

FLOREA I ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Fizica 6.85 nivel mediu Respins

FLOREA I VIOREL-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.45 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 5 avansat Respins

FLOREA I. CARMEN-ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

FLOREA I. IONUT-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 9.5 avansat Reusit

FLOREA I. IONUT-FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

FLOREA I. SIMONA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.95 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

FLOREA I. SORIN-MARIAN

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 2.2 avansat Respins

FLOREA I. VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Fizica 5.1 avansat Respins

FLOREA L ANA MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 6.4 experimentat Respins

FLOREA L. OANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Psihologie 7.05 experimentat Reusit

FLOREA M IONUT- MARIAN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.6 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Fizica 2.2 incepator Respins

FLOREA M. ANA-MARIA

    COLEGIUL GERMAN GOETHE Filologie Limba si literatura germana experimentat 9.6 limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 8.35 avansat Reusit

FLOREA M. IONUT-MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 6.05 avansat Respins

FLOREA M. IULIAN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

FLOREA M. NICOLETA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 7.2 incepator N/p

FLOREA M.D MIHAI-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 1.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.65 avansat Respins

FLOREA M.M. MADALIN-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Fizica 7.4 experimentat Reusit

FLOREA N ALEXANDRU

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Chimie organica T1 Nivel I 9.3 experimentat Reusit

FLOREA N NICOLETA

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.65 avansat Reusit

FLOREA N ROBERT IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.25 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

FLOREA N. MIRELA - RUXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.25 Limba franceza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 1.7 Fizica 1 avansat Respins

FLOREA P CONSTANTIN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1.85 Biologie vegetala si animala T1 4.8 incepator Respins

FLOREA P. LARISA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B1 Matematica T1 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

FLOREA S ADRIAN STEFAN

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Geografie 8.1 avansat Reusit

FLOREA S. ALEXANDRA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 7.55 avansat Reusit

FLOREA S. CLAUDIU-IONUT

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 4.3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

FLOREA S. DANIEL-CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.2 Informatica T2 C/C++ 8.7 experimentat Reusit

FLOREA S. MIHNEA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.1 avansat Respins

FLOREA ST ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Sociologie 9.8 experimentat Reusit

FLOREA T. ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

FLOREA V CRISTINA

    LICEUL MARIN PREDA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie 8.85 nivel mediu Reusit

FLOREA V IRINEL

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.15 Limba engleza Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

FLOREA V LAURA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B1-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 avansat Respins

FLOREA V. LIVIU - EMILIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.2 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Fizica 5 nivel mediu Reusit

FLOREA V. MARIA-MADALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.45 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Reusit

FLOREA V. RUXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.35 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

FLORESCU B ANAMARIA-SIMONA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

FLORESCU C. MARIAN

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST LOGOS Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 8.4 experimentat Reusit

FLORESCU D. ANDREEA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 9.35 experimentat Reusit

FLORESCU D. RARES-LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 3.45 Limba engleza Matematica T2 5 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

FLORESCU G. IOAN CODRUT

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 4.35 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

FLORESCU I GRATIELA-CAMELIA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu N/p

FLORESCU I MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 3.2 Biologie vegetala si animala T1 7.6 nivel mediu Respins

FLORESCU I. ALEXANDRA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza Matematica T1 3.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.7 avansat Respins

FLORESCU I. BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana 2.5 Limba engleza Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 5 incepator Respins

FLORESCU I. MARIUS DANIEL

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 8.65 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Respins

FLORESCU II CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 4.4 Informatica T2 C/C++ 7.25 experimentat Respins

FLORESCU L.V. GEORGE EDUARD

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Psihologie 6.05 avansat Reusit

FLORESCU M VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

FLORESCU M VLAD ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.45 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 8.25 experimentat Respins

FLORESCU M. ALEXANDRU COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

FLORESCU P MARIA-ANTOANETA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 8.8 Geografie 9.05 experimentat Reusit

FLORESCU R CLAUDIA-ANGELA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

FLORESCU T.G THEODORA-IULIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza Matematica T1 8.6 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

FLORESCU V DANIELA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2.15 incepator Respins

FLORESCU V MARIAN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 2.35 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

FLORESTEANU I.P. ANA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Respins

FLORI N. ANDREEA ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica 5.85 avansat N/p

FLORIA N. ELIZA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

FLORIA V ANDREI DAVID

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.75 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

FLORIAN D RAZVAN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.8 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Respins

FLORIAN D.ST. TUDOR-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

FLORIC Z. BRATISLAV

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 incepator Respins

FLORICEANU C. FLAVIUS-BENIAMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.8 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

FLORICEL G.I. ALEXANDRU-COSMIN

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 1 Geografie 5.55 nivel mediu Respins

FLORICEL M CARMEN-MIHAELA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

FLORICICA C.V. RUXANDRA-MARIA-FLORIVIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 4.6 experimentat Respins

FLORICICA I NICHITA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

FLORICICA M.N. RALUCA IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.95 Geografie 8.9 experimentat Reusit

FLORICICA N. ANGEL FLORINEL

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

FLORICIOIU M MARINELA-ELENA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Istorie 7.1 Geografie 6 avansat Respins

FLORISTEANU C. MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.2 Economie 8.6 experimentat Reusit

FLORISTEANU P ALEXANDRU FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

FLOROIU C VLAD-CRISTIAN

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.85 Geografie 9.15 avansat Reusit

FLOROIU M ANA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Geografie 7.3 avansat Reusit

FLOROIU S GABRIELA-MIRELA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

FLOROIU V MIHAITA CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.75 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 6.8 Fizica 3.45 avansat Respins

FLUERARIU P. ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 6.8 nivel mediu Respins

FLUERICI V IONUT-ALEXANDRU

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 2.1 Limba engleza Matematica T2 5.4 Geografie 6.75 incepator Respins

FLUIERIS D.G. SILVIU ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

FLUTUR FL. PAUL

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 8.3 Logica si argumentare 8.8 avansat Reusit

FOAIE M ALEXANDRU ERNEST

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 8.1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

FOAMETE I VIOREL-EUGEN

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

FOAMETE S. DANIEL ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Fizica 7.3 experimentat Reusit

FOANTA C. MARIA-IRINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

FOANTA V. ALEXANDRA-NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.45 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

FOARFECA TM FLORIN - MIHAIL

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

FOCARU GH. CONSTANTA

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.25 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

FOCSA G GEORGE-CRISTIAN

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

FOCSA I. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

FOCULESCU G. VLAD ALEXANDRU

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Fizica 3.8 avansat Respins

FODOR A.N. PAUL

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana Eliminat N/p Limba engleza Matematica T1 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p experimentat Eliminat din examen

FODOR T.A. MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.15 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

FODORICA N MARIA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 1.65 Biologie vegetala si animala T1 4.15 nivel mediu Respins

FODOROIU M.R. RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Matematica T1 8.15 Chimie organica T1 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

FOFIRCA C. IULIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Biologie vegetala si animala T1 9.35 experimentat Reusit

FOGOR N. MIHAELA GABRIELA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.65 Geografie 9.5 avansat Reusit

FOISOR I.G. CRISTIAN-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.25 Fizica 5.7 avansat Respins

FOLEA T. CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.55 experimentat Reusit

FORTU I CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Chimie organica T1 Nivel I 7.35 nivel mediu Reusit

FORTUNATU I LENUTA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 7.7 Geografie 5.9 experimentat Respins

FOTA M DRAGOS-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

FOTACHE P. IONELA-DANIELA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 6.85 avansat Reusit

FOTACHE S.I. MADALINA GEORGIANA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

FOTESCU C ALEXANDRU CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 5.3 avansat Respins

FOTI A. ALFREDO STEFANO

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba italiana B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.6 experimentat Reusit

FRANCISC F AGNES ROXANA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.25 nivel mediu Reusit

FRANCISC F OANA GABRIELA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Istorie 9.05 Geografie 6.3 nivel mediu Reusit

FRANCISC M.I. IULIAN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Fizica 3.45 nivel mediu Respins

FRANCU I. ANDREEA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba japoneza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.9 Logica si argumentare 9.3 experimentat Reusit

FRANCU M JENI-LENUTA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

FRANCU S. FLORIAN ALIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7 Fizica 6.25 avansat Respins

FRANGHIOL A. ELENA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

FRANGULEA V. IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

FRANT GH. SILVIANA-JENI-ALICE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat N/p

FRANTI M DENISA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 experimentat Reusit

FRANTUZ L IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba italiana A2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.8 Geografie 5.9 experimentat Respins

FRASENIUC I NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 4.9 nivel mediu Respins

FRASINA CALIN C ECATERINA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 8.6 nivel mediu Reusit

FRASINEANU A MARIA NICOLETA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Geografie 6.75 experimentat Respins

FRASINEANU N. RAZVAN DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.55 Geografie 8.8 experimentat Reusit

FRASINEANU T. MIHAI-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Reusit

FRATA R SABRINA-PATRICIA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Geografie 9.25 experimentat Reusit

FRATICA D. IONELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.95 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

FRATILA C.M. ANDREEA-MARINELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

FRATILA I ION

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.25 Geografie 7.25 nivel mediu Respins

FRATILA I. IONUT-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 7.45 avansat Respins

FRATILA M ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Economie 9.4 experimentat Reusit

FRATILA M CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.75 Fizica 3.5 experimentat Respins

FRATILA M LAURA-CRISTINA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.6 Psihologie 6.1 experimentat Respins

FRATILA N MUGUREL

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.35 incepator Respins

FRATILA P. VALENTIN

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST LOGOS Teologie Baptista
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Istorie 5.3 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

FRATILA R.S MIHAI-CATALIN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 7.15 experimentat Reusit

FRATILA S.D. NICULAE - DORINEL

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Fizica 5.2 avansat Respins

FRATILOIU M. ANDREEA VALERIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Informatica T2 C/C++ 8.3 experimentat Reusit

FRECATEANU V PAULA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 incepator Respins

FREDORIN D DANIEL MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Istorie 8.3 Geografie 8.25 experimentat Reusit

FRICHINEA S. IONELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Fizica 6.3 avansat Respins

FRIGURA C MARIA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.85 Geografie 8.3 nivel mediu Respins

FRIGURA M CONSTANTIN CORNEL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 3.3 Fizica 7.1 avansat Respins

FRIGURA M. MARINELA-ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

FRINCU A VASILE SORIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T1 4.1 Biologie vegetala si animala T1 8.3 avansat Respins

FRINCU F. MIHAIL BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

FRINCU GH IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician aviatie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5.4 Fizica 2.65 avansat Respins

FRINCU I. CRISTIAN-SORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.35 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.25 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

FRINCU L ADRIAN-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.55 Chimie organica T1 Nivel II 8.3 avansat Reusit

FRINCU M MIHAI-BOGDAN

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 experimentat Respins

FRINCU T MARIA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

FRINCULESCU M. FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.65 Sociologie 9.2 experimentat Reusit

FRINGU T. ELENA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

FRITU A CLAUDIU-STEFAN

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 8.7 experimentat Reusit

FROICU R. MATEI

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba germana moderna B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.9 Informatica T2 C/C++ 6.35 experimentat Respins

FROLOV N. NINA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

FRONE A. CRISTIAN

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Geografie 7.8 experimentat Respins

FRONE I. LENUTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

FRONEA M GEANINA ALIS

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T1 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Respins

FRUJINA P ANDREI-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 4.05 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Respins

FRUMOS D. DORINA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T1 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 incepator Respins

FRUMOSU I CATALIN-ION

    COLEGIUL PREUNIVERSITAR DR. I.C. CANTACUZINO Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A2--B1-A1-B2 Matematica T2 3.85 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

FRUMUSANU I CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Fizica 2.55 nivel mediu Respins

FRUMUZ M MIHAELA LACRAMIOARA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.85 experimentat Respins

FRUMUZACHE V ANA-VIOLETA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.4 incepator Respins

FRUNZA F ALEXANDRU MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba franceza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Fizica 3.35 experimentat Respins

FRUNZA M.I. CLAUDIA-FLORENTINA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.7 Economie 6.5 experimentat Reusit

FRUNZESCU N.D. ROBERT GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.5 Psihologie 6.65 nivel mediu Respins

FRUNZINSCHI S.T STEFAN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

FUGACIU L. CRISTINA GEORGIANA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 8.05 Geografie 9.35 avansat Reusit

FUGARU C. ANAMARIA-CAMELIA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

FUIOREA S. SOFICA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5.4 incepator Respins

FULEA - VASILE T MARCELA

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.35 Geografie 7.8 avansat Respins

FULGA D MIHAI CATALIN

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 incepator Respins

FULGA D. FLORENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.8 Geografie 6 experimentat Respins

FULGA M MARIUS

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 5 experimentat Respins

FULGEANU C. ELENA-ELISABETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza A2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

FULGEANU G VALENTIN MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 4.1 Biologie vegetala si animala T1 8.5 nivel mediu Respins

FULGEANU G VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 4.05 Biologie vegetala si animala T1 7.55 avansat Respins

FULGER M EMILIA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

FULGESCU G. MIHAI-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.45 experimentat Reusit

FULGHECI . RADU-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 8.7 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

FULICEA O.G. ARINA-ALEXANDRA-STEFANIA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.9 experimentat Reusit

FUNDATUREANU P. NICUSOR

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Matematica T1 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

FUNDEANU N.D. LAURA STEFANIA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

FUNDENEANU I. TEODORA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.3 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

FUNDULEA C VERONICA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.05 Geografie 9.2 experimentat Reusit

FUNDULEA ST RADIAN-NINEL

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

FUNIERU O.C. LIDIA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T1 9.1 Biologie vegetala si animala T1 9.9 experimentat Reusit

FURCULITA O. DUMITRU

    COLEGIUL ROMANO-CATOLIC SFANTUL IOSIF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.75 experimentat Reusit

FURDUI I. MARIUS - CATALIN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 6.55 avansat Respins

FURDUI L.D. SORIN

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 7.9 experimentat Reusit

FURDUI RD GABRIEL MIHAIL

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.7 Fizica 5.8 experimentat Respins

FURDUI ST. DANIEL COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.15 Fizica 7.8 experimentat Respins

FURICA M MARIUS-SEBASTIAN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Fizica 5.3 avansat Respins

FURICA M NICOLAE-ALEXANDRU

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.35 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Istorie 5.85 Geografie 4.45 avansat Respins

FURICA V. ALEXANDRA-CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Economie 9.25 experimentat Reusit

FURNICA C. OANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T1 1.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 incepator Respins

FURTUNA A. IULIA-MADALINA

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Arta actorului
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

FURTUNA B.FL. LAURENTIU-GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.35 Fizica 5.85 avansat Respins

FURTUNA C DORU CRISTIAN

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Reusit

FURTUNA E. ELENA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.85 Geografie 8.75 nivel mediu Respins

FURTUNA I GHEORGHE

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

FURTUNA I GINA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.55 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

FURTUNA I LIVIA IOANA

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.4 experimentat Reusit

FURTUNESCU G DRAGOS RAZVAN

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.8 experimentat Reusit

FUSEA C. RAZVAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

FUSEA G. GABRIEL-AUGUSTIN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza Matematica T1 7.25 Biologie vegetala si animala T1 9.55 experimentat Reusit

FUSEA GH MIRCEA CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 4.5 Biologie vegetala si animala T1 4.5 incepator Respins

GABOR D.V SILVIA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

GABOR M ANDREI-IULIAN

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7 Fizica 8.25 experimentat Reusit

GABOR V. ANDREEA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.7 Geografie 8.2 experimentat Reusit

GABORA G.G. OVIDIU-EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Respins

GABREANU L. STEFAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.3 Fizica 6.85 avansat Respins

GABRIAN N. CRISTI VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

GACEANU D SORIN-VIRGIL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

GACHE C ANDREI-TEODOR

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.65 Fizica 2.2 avansat Respins

GACHE M RAZVAN CLAUDIU

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

GACIU P MARIA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

GADEA B CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GAFENCU M MIHAI

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.45 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Geografie 6.7 avansat Respins

GAFTON E GIANINA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 3.7 experimentat Respins

GAFU C.B BOGDAN-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4 Fizica 4.6 avansat Respins

GAFU S COSMIN DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.2 Fizica 8.4 avansat Reusit

GAGEA I. ANISOARA IONELA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 9.3 Psihologie 7.95 experimentat Reusit

GAGEANU C. ANDREEA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

GAGEANU G. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

GAGEANU M. FLORIN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Fizica 1.75 avansat Respins

GAGENOIU I. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Sociologie 9.1 experimentat Reusit

GAGIU C. ANA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Economie 7.5 experimentat Reusit

GAGIU M ANDREEA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 4.2 nivel mediu Respins

GAGIU M RAZVAN FLORIN RAINER

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Fizica 4.4 avansat Respins

GAGIU V. ADRIAN-MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.2 Chimie organica T1 Nivel I 5.35 avansat Respins

GAIDARGI GH SORINEL ANDREI

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 experimentat Respins

GAIDOS L.L. CRISTINA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

GAINA C. ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.65 Geografie 8.55 experimentat Reusit

GAINA E.D. MIHAI-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Matematica T1 8.35 Fizica 8.8 experimentat Reusit

GAINA I ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 4.55 experimentat Respins

GAINA O ELENA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 4.3 avansat Respins

GAINA R. CATALINA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

GAINA S ELLA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.05 Geografie 6.3 avansat Respins

GAINA-PETRISAN A. ANDREEA-IONELA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 6.95 experimentat Reusit

GAINARU-GHEORGHITA L. ANDREEA-CATALINA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza Matematica T1 8.6 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

GAISEANU I. EMILIA-VETA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician productie film si televiziune
    Limba si literatura romana 6.2 Limba franceza Matematica T2 6.7 Fizica 5.1 incepator Reusit

GAITA P VERONICA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

GAITAN F FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 1.85 Fizica 4.4 nivel mediu Respins

GAITAN N AURICA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

GAITAN P LILIANA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Matematica T1 5.4 Fizica 8.5 experimentat Reusit

GAITANARU A MARIUS

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.6 incepator Respins

GAITANARU D. LUSIANA-MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Fizica 1.95 nivel mediu Respins

GAITANARU M LUCIAN-DANIEL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 8.3 avansat Respins

GAITANARU V IONELA CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.15 nivel mediu Respins

GAIZER C LENUTA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.95 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Istorie 6.25 Geografie 6.6 avansat Respins

GAL S. ALINA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Istorie 9.7 Geografie 9.65 experimentat Reusit

GALAGAN O. OLGA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.75 Chimie organica T1 Nivel I 8 experimentat Reusit

GALAN I. MIHAELA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 6.95 experimentat Respins

GALAN N VIOLETA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba franceza A2-A2-A1-A2-B1 Istorie 7.2 Geografie 7.45 avansat Reusit

GALAN P PETRU-GHEORGHE

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5.75 nivel mediu Respins

GALATANU C GABRIELA ADINA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

GALATANU I. MARIUS-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.95 nivel mediu Respins

GALBEAZA T. ANDREEA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 3.3 Fizica 2 nivel mediu Respins

GALBEAZA-BOGDAN V ANDREEA-ZENOVIA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.2 Chimie organica T1 Nivel I 6.4 experimentat Reusit

GALBEN A ALEXANDRA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T1 5 Fizica 2.5 avansat Respins

GALBENUS I GEORGETA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 2.9 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

GALCA F FELICIA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

GALDEAN A MANUELA ECATERINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

GALERIU V ANDREI-ALEXANDRU

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 experimentat Respins

GALES A IONELA DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Geografie 7.25 avansat Respins

GALES C. GABRIELA-VALENTINA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

GALES M. CATALIN-AUREL

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 avansat Respins

GALESCHI A. ADELINA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza A2-B2-B1-A2-A2 Istorie 5.5 Geografie 6.4 avansat Reusit

GALETEANU F RENATO ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 7.75 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

GALETEANU M. LAURA ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 9.05 experimentat Reusit

GALIN C VASILICA-TEODORA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

GALIS V. TABITA-IULIANA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza A2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.9 avansat Reusit

GALL I. IOAN-MIRCEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GALUSCA D. IONUT CRISTAN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 9.3 Geografie 8.65 experimentat Reusit

GALUSCA I. ANDREI

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Reusit

GAMA M. ALEXANDRU GABRIEL

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.05 Fizica 6.6 experimentat Reusit

GAMAN A. AMALIA-RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 7.9 avansat Reusit

GAMAN D COSMIN VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 7.55 Biologie vegetala si animala T1 9.25 experimentat Reusit

GAMAN F STEFANIA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GAMAN P. CRISTIAN IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.85 Geografie 9.1 experimentat Reusit

GAMAN SC BOGDAN-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.2 Fizica 8.25 experimentat Reusit

GAMULESCU D. VERA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel II 7.45 experimentat N/p

GANCEA P FLORIN CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 8.9 experimentat Reusit

GANCIU A.P. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Economie 5.6 avansat Reusit

GANCIU G. MADALINA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

GANCIU M ADRIAN-RAZVAN

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.65 Informatica T1 intensiv Pascal 7.3 experimentat Respins

GANCIULESCU A VALENTIN-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 6.1 incepator Respins

GANE I GEORGIANA-OANA

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA BUCURESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

GANE N. MIRELA DORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

GANEA A GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 4.5 nivel mediu Respins

GANEA A. LIVIU-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

GANEA C. REMU - ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.65 Geografie 8.7 avansat Reusit

GANEA D. GABRIELA-DANIELA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T1 5.4 Informatica T2 Pascal 5 avansat Respins

GANEA F MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GANEA GH. ADRIAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.45 Fizica 4.3 avansat Respins

GANEA I MARIAN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.05 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GANEA L ANDREI-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 8.2 experimentat Reusit

GANEA N LAURENTIU-PAUL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Istorie 8.85 Geografie 9.2 avansat Respins

GANEA N MARIA CORINA

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.05 nivel mediu Respins

GANEA N. MARINA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Fizica 2.95 nivel mediu Respins

GANEA T DIANA-VALENTINA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba spaniola Matematica T1 5.65 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

GANEA T VLAD-MARIAN

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Reusit

GANESCU G. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

GANESCU I CONSTANTIN-ALEXANDRU

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 9.1 experimentat Reusit

GANESCU I.B.S. VLAD

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 N/p Informatica T2 Pascal 1.1 avansat N/p

GANGEA C. TIBERIUS-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T1 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

GANGU C VLAD-HORIA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Istorie 9.45 Geografie 9.6 experimentat Reusit

GANOVICI C MAGDALENA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII DIMITRIE PACIUREA Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba franceza A2--A1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Chimie organica T1 Nivel II 2 avansat Respins

GANOVICI GH. LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

GANTA C SORINA MARIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 6 incepator Respins

GANTA G.F. IONUT MIHAI

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Geografie 7.9 avansat Respins

GANUCI M. DUMITRU-CATALIN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 8.75 experimentat Reusit

GARAGAIANU I STEFAN CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

GARAGAIANU S. CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T1 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 avansat Reusit

GARBEA I. RALUCA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Istorie 9.7 Geografie 10 experimentat Reusit

GARBEA V. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GARBI N MARIUS

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 4.35 Geografie 8.3 avansat N/p

GARCEA V NICOLAE

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.4 Geografie 6.75 nivel mediu Respins

GARGANCIUC FL ANDREEA - COSMINA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.95 Chimie organica T1 Nivel II 3.75 experimentat Respins

GARGAREA P. IOANA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

GARGARITA V. MARIUS-ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.45 Geografie 5.75 experimentat Respins

GARIUTA S.C. ARMAND-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.05 Economie 9.2 experimentat Reusit

GARLEANU A. DANIEL

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GARLEANU F.S. EVA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 7.05 nivel mediu Reusit

GAROFALIDE P MIRCEA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

GAROIU M. CLAUDIA-IONELA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GARU I. BOGDAN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

GASCAN M RALUCA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 1.35 Chimie organica T1 Nivel II 5.2 nivel mediu Respins

GASPAR A.P. ADRIAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

GASPAR C.D. CIPRIAN MIHAI

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Economie 8.6 experimentat Reusit

GASPAR M ALEXANDRU-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Matematica T1 8.2 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

GATA I. VASILE CRISTI

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 6.75 avansat Respins

GATILA N. PETRUTA-PAULA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

GATLAN M IONUT-SILVIU

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 9 nivel mediu Reusit

GATLAN M MIHAELA-SILVIANA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.85 Geografie 9 nivel mediu Reusit

GAUJANEANU V SABINA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 7.35 experimentat Reusit

GAUTA A LOUIS GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.95 Fizica 2.1 nivel mediu Respins

GAVA I. ILIE

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Fizica 5 avansat Respins

GAVA I.E ELENA-CRISTINA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B1 Istorie 5.75 Geografie 8.65 avansat Reusit

GAVARNA I CIPRIAN-IONUT

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.85 incepator Respins

GAVARNA I. RALUCA-PAULA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.5 nivel mediu Respins

GAVRIL F. MARIUS GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.35 experimentat Reusit

GAVRIL I DORINEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

GAVRIL M MIHAELA-LUCIA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana 5.05 Limba engleza Matematica T2 6 Fizica N/p nivel mediu N/p

GAVRIL V FLORENTINA-COCA

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

GAVRILA A GABRIELA-MONICA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

GAVRILA A. ALINA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Respins

GAVRILA C. CARMEN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza Matematica T1 7.95 Chimie organica T1 Nivel I 7.8 experimentat Reusit

GAVRILA D. MARIAN-GEORGE

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T1 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

GAVRILA E MIHAI-CEZAR

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.1 Fizica 3.15 experimentat Respins

GAVRILA E. SINZIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Fizica 2.1 avansat Respins

GAVRILA GH IONUT CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 avansat Respins

GAVRILA GH. ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Chimie organica T1 Nivel I 2.65 experimentat Respins

GAVRILA GH. BOGDAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.45 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

GAVRILA GH. CRISTIAN RAZVAN

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 6.6 Fizica 6.9 experimentat Reusit

GAVRILA GH. MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Reusit

GAVRILA I ANA-MARIA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

GAVRILA I. GEORGETA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.65 incepator Respins

GAVRILA I. MARIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba franceza B1---B1-A2 Matematica T2 1.75 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

GAVRILA M TEODORA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 7.65 nivel mediu Reusit

GAVRILA M. ALIN-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

GAVRILA M. FLORIN-MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Respins

GAVRILA M. GHEORGHE-CRISTIAN

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

GAVRILA N BOGDAN COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 3.15 nivel mediu Respins

GAVRILA N. VLAD-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 4.6 avansat Respins

GAVRILA P MARIAN-MIHAI

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 4.45 Informatica T1 intensiv Pascal 7.25 experimentat Respins

GAVRILA P NICOLAE

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.05 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

GAVRILA P. ADRIAN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Chimie organica T1 Nivel I 2.55 nivel mediu Respins

GAVRILA P. IOANA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 3.45 nivel mediu Respins

GAVRILA R ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.25 avansat Respins

GAVRILA R CAMELIA-ANAMARIA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 7.35 experimentat Reusit

GAVRILA S ALEXANDRU STEFANITA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Geografie 7.15 avansat Respins

GAVRILA S ANTONIO-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 7.65 Fizica 7.8 experimentat Reusit

GAVRILA S DORIS ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 7.6 experimentat Reusit

GAVRILA S. ALEXANDRA MARINELA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.3 Geografie 8.8 experimentat Reusit

GAVRILA T. SORIN-IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TIMPURI NOI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

GAVRILA V FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Istorie 8.1 Sociologie 7.7 nivel mediu Reusit

GAVRILA V GEORGIAN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

GAVRILA V. MIHAI-CATALIN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

GAVRILA VR ANDREEA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Geografie 7.4 avansat Reusit

GAVRILAS O.N. RALUCA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.8 Fizica 1.6 avansat Respins

GAVRILEANU N BOGDAN-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

GAVRILESCU A LIVIU

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 4.55 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 7.85 avansat Respins

GAVRILESCU E DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5.35 nivel mediu Respins

GAVRILESCU I.L. IONUT-VLAD

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Geografie 8.6 avansat Respins

GAVRILESCU V. ILEANA

    COLEGIUL GERMAN GOETHE Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 9.75 limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza Matematica T1 8.05 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Reusit

GAVRILESCU V. MARIA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 6.55 experimentat Reusit

GAVRILET L.D. LIVIU-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza Matematica T1 6.2 Informatica T2 C/C++ 5.8 experimentat Reusit

GAVRILITA M. ANCA MARIA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

GAVRILOIU V. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.3 experimentat Reusit

GAZDARU C.A ROXANA-SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.5 Fizica 8.85 experimentat Reusit

GAZI F SORIN IONUT

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

GEAC P. ANDREEA MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.6 experimentat Reusit

GEADAU I. IOAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 6.95 experimentat Reusit

GEAGULEA C. MAGDALENA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 7.95 Chimie organica T1 Nivel I 8.15 experimentat Reusit

GEAMBASU C. MANOLE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.95 Informatica T1 intensiv Pascal 5.5 nivel mediu Respins

GEAMBASU F. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2--B1-- Istorie 8.5 Geografie 9 avansat Reusit

GEAMBASU G. ALEXANDRU-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.85 experimentat Reusit

GEAMBASU I ANDREI

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza Istorie 9 Geografie 9.1 nivel mediu Reusit

GEAMBASU M. ANA-MARIA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Reusit

GEAMBASU S CLAUDIA-CRISTINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 7.65 experimentat Reusit

GEAMBAZU V. OLIMPIA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Reusit

GEANA G. TRAIAN-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza Matematica T1 8.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 10 experimentat Reusit

GEANA I ELENA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

GEANEL GH. ALEXANDRU - DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 8.45 experimentat Reusit

GEANGUS A VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

GEANTA C MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 5.3 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

GEANTA C. MIHAI DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.05 Fizica 9.2 avansat Reusit

GEANTA F. FLORENTINA VALENTINA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.15 Fizica 5.55 avansat Respins

GEANTA G. DIANA DANA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.7 Geografie 9.45 experimentat Respins

GEANTA I ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Fizica 3.2 nivel mediu Respins

GEANTA I. ANDREI-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.65 Fizica 7.25 experimentat Reusit

GEANTA M COSTIN-ANDREI

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

GEANTA M. ALEXANDRU-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.95 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

GEANTA M.M. ROXANA-RALUCA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B1 Matematica T1 6.75 Informatica T2 C/C++ 6.55 experimentat Reusit

GEANTA ST. IOANA DORINA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 4.65 Psihologie 7.1 avansat Respins

GEANTA V GEORGIANA-ALINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.85 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Istorie 5.65 Geografie 5.65 nivel mediu Respins

GEANTA V SIMONA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 5.2 experimentat Respins

GEATARA C. CLAUDIA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Istorie 7.95 Geografie 9.1 experimentat Reusit

GEGEA M. IONELA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

GEGER V.A. ALEXANDRU CRISTIAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.95 Geografie 7.55 avansat Respins

GELEGRAM D.C HRISTU ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

GELERI O SEMSIYE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 1 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 3.2 avansat Respins

GELERI O SUKRAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 7.15 Geografie 3.65 avansat Respins

GELERI O SULTAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B1-B2-A2-B1-B1 Istorie 7.65 Geografie 3.6 avansat Respins

GEMALA L. DORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

GEMANOIU D. DANIEL-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Reusit

GENERALU G. SILVIA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 4.5 nivel mediu Respins

GENES A MIRELA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

GENOI H.N MARIA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

GENTEA M. CLAUDIU MIHAIL

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.85 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.95 Fizica 5.25 avansat Respins

GENTIMIR T DIANA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.3 Filosofie 8.75 nivel mediu Reusit

GEOGARTEANU T. SERBAN-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.95 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

GEONOIU C SANDEL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 7.2 Geografie 7.35 avansat Reusit

GEORGESCU A ALEXANDRU-IOAN

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba spaniola B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 6.95 Geografie 6.7 experimentat Reusit

GEORGESCU A. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-B1- Matematica T1 3.55 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

GEORGESCU A. ANDREI - IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 5.8 Fizica 1.9 experimentat Respins

GEORGESCU A. IRINA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Fizica 7 experimentat Reusit

GEORGESCU A.M. MATEI-RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Informatica T2 C/C++ 7.45 experimentat Reusit

GEORGESCU C ADRIAN

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA BUCURESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Geografie 7.75 nivel mediu Respins

GEORGESCU C MONICA CARMEN

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 8.55 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

GEORGESCU C. ALBERTO-ALIN

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 7.2 Geografie 7.3 avansat Reusit

GEORGESCU C. ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba spaniola B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.1 Fizica 4.3 avansat Respins

GEORGESCU C.S BOGDAN

    LICEUL GEORGE CALINESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Respins

GEORGESCU D ALIN-LIVIU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza Matematica T1 3.65 Fizica 4.3 avansat Respins

GEORGESCU D. CORNEL

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

GEORGESCU E. ALEXANDRU-LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Informatica T2 C/C++ 7.45 experimentat Reusit

GEORGESCU E.F. VLAD IULIAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.8 Geografie 8.5 nivel mediu Respins

GEORGESCU F ALINA-CRISTIANA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba spaniola Matematica T1 4.4 Informatica T2 Pascal 7.8 experimentat Respins

GEORGESCU F MIHAELA VALERIA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

GEORGESCU G.E. RAZVAN SILVIU

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Fizica 6.25 experimentat Reusit

GEORGESCU G.L. CATALIN-RAZVAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GEORGESCU I ALEXANDRU PAUL

    LICEUL GEORGE CALINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza Istorie 7.6 Geografie 8.1 experimentat Reusit

GEORGESCU I ANICA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Istorie 6.2 Geografie 8.35 nivel mediu Respins

GEORGESCU I. CONSTANTIN-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

GEORGESCU I.A. ANDREEA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Istorie 8.4 Sociologie 10 experimentat Reusit

GEORGESCU M ADRIAN-MUGUREL

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 8.15 experimentat Respins

GEORGESCU M MIHAELA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza Matematica T1 5.65 Fizica 5 experimentat Respins

GEORGESCU M NICULINA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.5 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

GEORGESCU M. EDUARD VALENTIN

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Informatica T2 C/C++ 5.5 experimentat Respins

GEORGESCU M. MARIAN-DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Fizica 2.1 avansat Respins

GEORGESCU M. ROBERT-MIHAIL

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.95 Informatica T2 C/C++ 7.25 experimentat Reusit

GEORGESCU M.D. LAURA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.95 Logica si argumentare 10 nivel mediu Reusit

GEORGESCU S LOREDANA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.55 Logica si argumentare 9 experimentat Reusit

GEORGESCU T. DAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.55 experimentat Reusit

GEORGESCU V GABRIELA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5.1 incepator Respins

GEORGESCU V. ELENA-TEODORA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 9 avansat Reusit

GEORGESCU Z VIOREL-ALEXANDRU

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 9 experimentat Reusit

GEORGIADIS G. DIMITRIOS

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 6.65 Geografie 6.75 avansat Respins

GEREA S. LOREDANA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.2 Geografie 7.45 avansat Respins

GEROTA P. AURICA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

GERU M. STELIAN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

GERU T. CATALINA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.6 Geografie 5 nivel mediu Respins

GHEABAUR D. DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Geografie 6.5 avansat Respins

GHEABLAU I PETRICA-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.8 Fizica 6.4 experimentat Reusit

GHEATA RA IOANA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.35 Fizica 8 experimentat Reusit

GHEBARU I IONELA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

GHEBARU I. MARIAN-COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

GHELASE ST. ADRIAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.05 Geografie 9.35 avansat Reusit

GHELBER D ALEXANDRU

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.2 Geografie 7.1 incepator Respins

GHELBER G. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

GHELBERE E.D. ALEXANDRA-EMILIA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 8.5 Psihologie 9.6 experimentat Reusit

GHELMECI D.N ALEXANDRA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Fizica 2.1 avansat Respins

GHELMECI D.N. ANDREI MIHAI

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 4.15 experimentat Respins

GHELMEGEANU T.L. ADRIAN-CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

GHEMENT R.S. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 7.05 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

GHEMIS M ELENA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.75 Geografie 8 nivel mediu Respins

GHENARE P NATALIA PETRUTA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

GHENCEA C GHEORGHE-BOGDAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 7.4 Geografie 8 nivel mediu Respins

GHENCEA GH ILEANA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A1 Istorie 7.3 Geografie 9.1 nivel mediu Respins

GHENCEA N. MARIN ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 8.55 avansat Reusit

GHENCIOIU G PETRE RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.45 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

GHENEA A ALEXANDRU-DANIEL

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Geografie 9.1 experimentat Reusit

GHENEA A. IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Respins

GHENEA D. FANELA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba franceza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GHENEA GH RODICA ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Respins

GHENEA I. MIHAI-VIOREL

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

GHENEA I. TUDOR-MARIAN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Reusit

GHENEA S. DANA ROXANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba franceza Matematica T1 8.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 10 experimentat Reusit

GHENU A ELENA-CRISTINA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

GHENU C. ANDREEA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 9.25 Sociologie 9.2 avansat Reusit

GHENU CTIN. MARIA IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.85 Chimie organica T1 Nivel I 9.2 avansat Reusit

GHENU F NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.55 Geografie 6.15 avansat Respins

GHENU GH. ELENA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

GHENU I. GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

GHENU M. MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

GHEOCA I ROBERT ROMULUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Istorie 7.7 Geografie 6.95 avansat Respins

GHEORGHE . ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 2 avansat Respins

GHEORGHE A ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Economie 5.8 avansat Reusit

GHEORGHE A DANIELA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.55 avansat Respins

GHEORGHE A GABRIEL-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 8.8 avansat Reusit

GHEORGHE A. ALEXANDRA - VIOLETA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 3.3 Fizica 2.2 experimentat Respins

GHEORGHE A. ALEXANDRU-IONUT

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

GHEORGHE A. ANCA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Fizica 5.7 experimentat Reusit

GHEORGHE A. ARMAND MIHAI

    LICEUL TEORETIC HYPERION Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Psihologie 6.1 nivel mediu Respins

GHEORGHE A. NICOLETA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.1 experimentat Reusit

GHEORGHE A.D ALEXANDRA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Geografie 5.8 avansat Reusit

GHEORGHE A.E TUDOR-GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza Istorie 10 Filosofie 8.6 experimentat Reusit

GHEORGHE A.N IRINA MARIANA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.5 Geografie 7.05 experimentat Respins

GHEORGHE A.V RALUCA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

GHEORGHE C ALEXANDRA NICOLETA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

GHEORGHE C ANDREI VICTOR

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

GHEORGHE C CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 1 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 6.2 experimentat Respins

GHEORGHE C CRISTIAN

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.65 Geografie 8.95 experimentat Reusit

GHEORGHE C DANIELA ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-B2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Respins

GHEORGHE C GEORGE SEVEREL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

GHEORGHE C ROXANA-IONELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 2.65 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

GHEORGHE C SABIN-ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.35 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

GHEORGHE C SIMONA-ELENA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.35 experimentat Reusit

GHEORGHE C. ALIN-NICOLAE

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Fizica 8.9 experimentat Reusit

GHEORGHE C. ANDREEA DELIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Fizica 8.45 experimentat Reusit

GHEORGHE C. LIANA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 9 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

GHEORGHE C. LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 1.9 avansat Respins

GHEORGHE C. MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Reusit

GHEORGHE C. SOFIA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

GHEORGHE C. TATIANA-MIHAELA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.4 Geografie 8.6 avansat Respins

GHEORGHE CE IOANA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.55 Geografie 6.8 avansat Reusit

GHEORGHE CE ROXANA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

GHEORGHE CP ALIN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 nivel mediu Respins

GHEORGHE D ALIN FLORENTIN

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.05 Geografie 7.45 avansat Respins

GHEORGHE D ALIN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.25 Fizica 3.5 experimentat Respins

GHEORGHE D ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.7 avansat Respins

GHEORGHE D BOGDAN

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.7 Biologie vegetala si animala T1 7.75 nivel mediu Respins

GHEORGHE D CONSTANTIN CIPRIAN

    LICEUL GEORGE CALINESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

GHEORGHE D ION

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

GHEORGHE D IONUT LILIAN

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 4.35 avansat Respins

GHEORGHE D LAURENTIA GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.15 Geografie 6.6 avansat Respins

GHEORGHE D MARIUS

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Geografie 7 avansat Respins

GHEORGHE D RAMONA-MIHAELA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 9.5 experimentat Reusit

GHEORGHE D ROBERT-MIHAI

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.65 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Istorie 7.25 Geografie 7.95 avansat Respins

GHEORGHE D SILVICA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

GHEORGHE D. DIANA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Psihologie 8.5 experimentat Reusit

GHEORGHE D. GABI

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5.95 nivel mediu Respins

GHEORGHE D. MARIN

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 6.9 nivel mediu N/p

GHEORGHE D.C. LAURA-MARINA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba germana moderna B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T1 6.3 Informatica T2 C/C++ 7.05 experimentat Reusit

GHEORGHE D.I. CLAUDIA CONSTANTA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 4.6 Geografie 7.35 avansat Respins

GHEORGHE E CRISTINA-IRINA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

GHEORGHE E RAZVAN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.55 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

GHEORGHE E RODICA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Istorie 7.3 Geografie 8.2 avansat Respins

GHEORGHE E. MIHAELA-NATALIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

GHEORGHE E. RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 avansat Reusit

GHEORGHE F CATALIN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

GHEORGHE F DAN-CIPRIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 7 Geografie 5.6 avansat Respins

GHEORGHE F LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza N/p Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 4.4 nivel mediu N/p

GHEORGHE F MARIANA-SIMONA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 4.55 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

GHEORGHE F PAUL-IULIAN

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 4 Geografie 6.96 nivel mediu N/p

GHEORGHE F. ALEXANDRA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 3.75 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

GHEORGHE F. ALEXANDRU-VASILE

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 7.3 nivel mediu Respins

GHEORGHE F. EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba germana moderna A2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 3.15 Geografie 4.2 nivel mediu Respins

GHEORGHE F. IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 9.05 avansat Reusit

GHEORGHE F. MIHNEA - ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

GHEORGHE F. VICTOR - ALEXANDRU

    LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BUCURESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 9.3 nivel mediu Reusit

GHEORGHE F. VLAD-FLORIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Economie 8.7 experimentat Reusit

GHEORGHE F.S. MARCELA CARMEN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.8 Geografie 9.3 nivel mediu Reusit

GHEORGHE G ALEXANDRA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 4.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

GHEORGHE G ANTONIO

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 avansat Reusit

GHEORGHE G COSMIN-GABRIEL

    LICEUL GRECO-CATOLIC TIMOTEI CIPARIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T1 3.25 Informatica T2 C/C++ 6.15 avansat Respins

GHEORGHE G IONUT GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

GHEORGHE G RALUCA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GHEORGHE G. DUMITRU

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 7.5 incepator Respins

GHEORGHE G. EMIL IONEL

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Chimie organica T1 Nivel I 2.25 nivel mediu Respins

GHEORGHE G. FLORIAN

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 6.1 Geografie 5.25 nivel mediu Respins

GHEORGHE G. RAZVAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.6 Fizica 8.8 experimentat Reusit

GHEORGHE G.M. VALENTINA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 4.5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

GHEORGHE GH ANDREEA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.25 avansat Respins

GHEORGHE GH. ALINA LAVINIA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.15 Geografie 9.35 avansat Respins

GHEORGHE GH. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.7 nivel mediu Respins

GHEORGHE GH. ELENA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 7.15 Chimie organica T1 Nivel I 2.75 experimentat Respins

GHEORGHE GH. SORIN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1.6 Biologie vegetala si animala T1 7.6 incepator Respins

GHEORGHE GH.F. VALENTIN-GEORGINEL

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.65 nivel mediu Respins

GHEORGHE GHE CORNELIA-MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 2.6 Fizica 3 nivel mediu Respins

GHEORGHE I ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Fizica 1.95 nivel mediu Respins

GHEORGHE I ALEXANRU CATALIN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.2 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

GHEORGHE I ALINA GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.05 avansat Reusit

GHEORGHE I ANA-MARIA-LUIZA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Economie 9.45 avansat Reusit

GHEORGHE I AUGUSTIN MARIUS

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Geografie 6.8 avansat Respins

GHEORGHE I COSTIN DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4.6 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

GHEORGHE I COSTINELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba engleza A1-B2-A2-A2-A2 Matematica T1 3.05 Biologie vegetala si animala T1 8.75 avansat Respins

GHEORGHE I DANIELA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 9.05 avansat Reusit

GHEORGHE I ECATERINA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 9.6 experimentat Reusit

GHEORGHE I EMANUELA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 3.45 Biologie vegetala si animala T1 7.95 avansat Respins

GHEORGHE I FLORIN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Fizica 3.25 experimentat Respins

GHEORGHE I FLORIN IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 3.55 experimentat Respins

GHEORGHE I IULICA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B1 Matematica T1 4.2 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Respins

GHEORGHE I MIHAI-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.25 Fizica 3.25 avansat Respins

GHEORGHE I PAUL IONUT

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza N/p Matematica T2 2.35 Fizica 3.5 nivel mediu N/p

GHEORGHE I. ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Geografie 9.1 avansat Reusit

GHEORGHE I. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba germana moderna B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.6 Fizica 6.05 avansat Reusit

GHEORGHE I. AUREL

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1-B2-B1-A2-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

GHEORGHE I. CONSTANTIN MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.85 Fizica 5 avansat Respins

GHEORGHE I. CRISTINA-IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 10 experimentat Reusit

GHEORGHE I. PAULINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Reusit

GHEORGHE I. RAZVAN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba italiana B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 8.8 experimentat Reusit

GHEORGHE I. ROBERT-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.7 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Respins

GHEORGHE I.S FLORIN-GABRIEL

    LICEUL MIRCEA ELIADE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 experimentat Reusit

GHEORGHE IA IULIAN - FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

GHEORGHE J ANTINA-ELENA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.35 incepator Respins

GHEORGHE J BIANCA-NICOLETA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

GHEORGHE J. STEFAN-CATALIN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 9.1 Fizica 9.3 nivel mediu Reusit

GHEORGHE L ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.45 Geografie 7.7 avansat Respins

GHEORGHE L ANDREEA LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

GHEORGHE L ELENA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.95 experimentat Reusit

GHEORGHE L LAURA-FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 8.85 experimentat Reusit

GHEORGHE L. MARIA-LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GHEORGHE L. MIRELA-LUCIANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 9.1 experimentat Reusit

GHEORGHE L.B RAZVAN-EUGEN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

GHEORGHE M ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 7.65 experimentat Reusit

GHEORGHE M CONSTANTIN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.6 incepator Respins

GHEORGHE M DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.45 Fizica 5.5 nivel mediu Respins

GHEORGHE M GEORGIAN-ALIN

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 experimentat Reusit

GHEORGHE M GEORGIANA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

GHEORGHE M IULIA ROXANA RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 avansat Respins

GHEORGHE M MADALINA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Istorie 5.6 Filosofie 6.6 experimentat Respins

GHEORGHE M MARIANA-VALENTINA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 2.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 4.1 avansat Respins

GHEORGHE M MIHAELA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 3.7 avansat Respins

GHEORGHE M MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.7 nivel mediu Reusit

GHEORGHE M MIHAI-RADUCU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Fizica 1.5 nivel mediu Respins

GHEORGHE M VIRGIL

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Geografie 6.2 incepator Respins

GHEORGHE M VLAD-IULIAN

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 3.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 5 experimentat Respins

GHEORGHE M. ALEXANDRA CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Chimie organica T1 Nivel I 7.9 experimentat Reusit

GHEORGHE M. ALEXANDRU-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Fizica 6.5 experimentat Reusit

GHEORGHE M. ANDREEA GIORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Economie 8.3 avansat Reusit

GHEORGHE M. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.25 Fizica 2.85 nivel mediu Respins

GHEORGHE M. CRISTIAN-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

GHEORGHE M. ELENA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Fizica 3.1 avansat Respins

GHEORGHE M. FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba spaniola A2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5.9 Economie 5.7 avansat Reusit

GHEORGHE M. IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TIMPURI NOI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.55 nivel mediu Respins

GHEORGHE M. MIHAELA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.9 Geografie 9.45 avansat Reusit

GHEORGHE M. MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 8.2 experimentat Reusit

GHEORGHE M. MIHAITA-FLAVIUS

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Geografie 5.25 nivel mediu Respins

GHEORGHE M. PETRE COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.45 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 3.55 incepator Respins

GHEORGHE M. RAZVAN - MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Biologie vegetala si animala T1 9.45 experimentat Reusit

GHEORGHE M. ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician poligraf
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.05 avansat Respins

GHEORGHE M. SILVANA-ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 7 Chimie organica T1 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

GHEORGHE M. SIMONA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.65 avansat Reusit

GHEORGHE M. SORINA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T1 1.15 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

GHEORGHE M.D. ALEXANDRA-MADALINA

    LICEUL GRECO-CATOLIC TIMOTEI CIPARIU Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 6.2 experimentat Reusit

GHEORGHE N ANCA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Reusit

GHEORGHE N ANDREI VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.05 Fizica 2.2 avansat Respins

GHEORGHE N CLAUDIU-FLORIAN

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 8.85 experimentat Reusit

GHEORGHE N CRISTIAN-LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Respins

GHEORGHE N GEORGE

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.6 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

GHEORGHE N MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

GHEORGHE N MIHAITA MARIAN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GHEORGHE N. ALEXANDRA-NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Fizica 3.85 avansat Respins

GHEORGHE N. CRISTIAN-COSTEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

GHEORGHE N. ELENA SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Chimie organica T1 Nivel I 2.1 nivel mediu Respins

GHEORGHE N.M. ROXANA-CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Matematica T1 8.2 Fizica 7 experimentat Reusit

GHEORGHE P ALEXANDRU- MARIAN

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.05 experimentat Reusit

GHEORGHE P CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

GHEORGHE P NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 7.6 Geografie 6.9 avansat Reusit

GHEORGHE P ROXANA-MARIA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.35 incepator Respins

GHEORGHE P VLAD-COSTIN

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.6 experimentat Reusit

GHEORGHE R MIHAI GRIGORE

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 6.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.45 experimentat Reusit

GHEORGHE S ADRIAN

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 8.75 Limba engleza Matematica T1 4.15 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Respins

GHEORGHE S RADU-STEFAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

GHEORGHE S. ALECSANDRA ELENA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.95 Geografie 9.65 avansat Reusit

GHEORGHE T. ALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.55 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.1 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

GHEORGHE T. ELENA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 8.2 incepator Reusit

GHEORGHE T. MARIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B1-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Fizica 2.4 avansat Respins

GHEORGHE V ANDREEA GEORGIANA

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 9.4 experimentat Reusit

GHEORGHE V CARMEN-DANIELA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 4.35 Limba franceza Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.85 nivel mediu Respins

GHEORGHE V CORNEL-IULIAN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.85 nivel mediu Respins

GHEORGHE V CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.35 avansat Respins

GHEORGHE V GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.5 Limba engleza A2--A2-B2-B2 Matematica T2 4 Fizica 1.9 avansat Respins

GHEORGHE V GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 avansat Reusit

GHEORGHE V MARIUS-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 8.75 experimentat Respins

GHEORGHE V MONICA CRISTINA

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

GHEORGHE V. CLAUDIU-RAZVAN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen nivel mediu Eliminat din examen

GHEORGHE V. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

GHEORGHE V. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.55 Limba engleza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 3.65 experimentat Respins

GHEORGHE V. DAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Chimie organica T1 Nivel I 8.8 experimentat Reusit

GHEORGHE V. FLORIN

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Istorie 5 Geografie 4 incepator Respins

GHEORGHE V. FLORIN-VALI

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 2.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.95 avansat Respins

GHEORGHE V. IONUT VALENTIN

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GHEORGHE V. MARIANA-VIOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GHEORGHE V. MIHAELA-IULIANA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

GHEORGHE V. PETRU-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

GHEORGHE V. ROXANA-GIANINA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2--B1-A1-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 incepator Respins

GHEORGHE- STOICA C. IONEL

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T1 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 incepator Respins

GHEORGHIAN FL. GHEORGHE-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

GHEORGHICA GH MIHAELA LILIANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 2.4 Geografie 6.95 nivel mediu Respins

GHEORGHICEAN CC DRAGOS-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

GHEORGHIESCU EV ADRIANA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T1 3 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

GHEORGHIEV S.F. SLAVIA - ANASTASIA

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza Matematica T1 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

GHEORGHILA C. COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Fizica 7.35 experimentat Reusit

GHEORGHILA V.I. IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 4.45 Geografie 8.6 experimentat Respins

GHEORGHIS F. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.85 Fizica 3.2 experimentat Respins

GHEORGHISAN C GEANINA

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Filologie
    Limba si literatura romana 6.1 Limba engleza Istorie 5 Filosofie 5.4 nivel mediu Respins

GHEORGHISAN C. ALEXANDRINA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 Respins

GHEORGHISENCO A CRISTIAN

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.75 Geografie 8.6 experimentat Respins

GHEORGHISOR I ALEXANDRA IOANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

GHEORGHISOR I. FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Respins

GHEORGHISOR T. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.65 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 8.65 experimentat Respins

GHEORGHITA ANDREI N MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu Eliminat din examen

GHEORGHITA D ANDREEA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.4 Geografie 8.55 avansat Reusit

GHEORGHITA F. DUMITRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 5.4 incepator Respins

GHEORGHITA I IULIAN-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 8.75 experimentat Reusit

GHEORGHITA I RAZVAN-ALEX

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Respins

GHEORGHITA I VASILE

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 8.9 avansat Respins

GHEORGHITA L DRAGOS - GABRIEL

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 5.55 avansat Respins

GHEORGHITA L. BENIAMIN

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.95 Filosofie 6.95 experimentat Reusit

GHEORGHITA M. IOANA -ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 incepator Respins

GHEORGHITA M. IULIAN-MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

GHEORGHITA N. IULIANA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Chimie organica T1 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

GHEORGHITA S MARIAN-COSMIN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 4.55 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 2.7 avansat Respins

GHEORGHIU D. ALEXANDRU-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 2.55 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

GHEORGHIU D. MIHNEA-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.35 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Reusit

GHEORGHIU F ANDREI CRISTIAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 2.35 Geografie 7.25 experimentat Respins

GHEORGHIU F ANTONIO VIOREL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 2.4 Geografie 6.9 avansat Respins

GHEORGHIU G SORIN-GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Respins

GHEORGHIU GH TEODOR

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.85 incepator Respins

GHEORGHIU I GEORGE DANIEL

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

GHEORGHIU I.M. ANELINE-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.95 Fizica 2.1 experimentat Respins

GHEORGHIU L VIRGINIA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL EMANUEL Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.6 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 7.5 avansat Reusit

GHEORGHIU M ANGHEL MARIUS

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 9 avansat Reusit

GHEORGHIU M. BEATRICE-ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza Matematica T1 8.15 Informatica T2 C/C++ 8.85 experimentat Reusit

GHEORGHIU M. TIBERIUS-LUCIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Fizica 2.1 avansat Respins

GHEORGHIU P. GABRIEL-CORNEL

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.45 Geografie 8.85 experimentat Respins

GHEORGHIU S EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.15 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

GHEORGHIU S. CHRISTIAN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

GHEORGHIU T. ANNEMARIE

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.1 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Fizica 2.5 experimentat Respins

GHEORGHIU V ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 1.75 Fizica 3 nivel mediu Respins

GHEORGHIU-RADULESCU D TEODOR-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

GHEORMESCU GH LUCICA-MARIA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.55 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.25 Geografie 7.9 avansat Respins

GHERA S.M. CARMEN - NARCISA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba spaniola B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.25 Economie 8.2 nivel mediu Reusit

GHERACHE I GEORGEL

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 4.5 avansat Respins

GHERASE C.D. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.75 Fizica 8.35 experimentat Reusit

GHERASE D ANDRA - ADA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba franceza Istorie 8.8 Psihologie 7.3 avansat Reusit

GHERASE M GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 5.5 Limba franceza Matematica T2 5.2 Fizica 1.6 avansat Respins

GHERASE M PETRUTA-ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.05 Informatica T2 C/C++ 5.05 avansat Respins

GHERASIM C. BOGDAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Fizica 8.65 experimentat Reusit

GHERASIM D ANTONIO-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Fizica 4.3 nivel mediu Respins

GHERASIM D. MARICICA-VIORICA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu N/p

GHERASIM D. SORIN FLORIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GHERASIM M ANA-MARIA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.15 Geografie 7.05 avansat Reusit

GHERASIM V MIOARA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.65 incepator Respins

GHERBOVET M. ANA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba japoneza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.35 Economie 9.7 avansat Reusit

GHERCA I MARIUS ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Fizica 3.7 experimentat Respins

GHERES C ALEXANDRU NATANAIEL

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL EMANUEL Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.8 Psihologie 5 avansat Reusit

GHERESCHITZ M.F. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.05 experimentat Reusit

GHERGHE A MARIUS

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.35 Geografie 7.75 incepator Respins

GHERGHE C SORIN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu Eliminat din examen Limba engleza B1--A2-B1-B1 Istorie N/p Geografie N/p avansat Eliminat din examen

GHERGHE F MIHAI IONUT

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza A2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 7.25 nivel mediu Respins

GHERGHE GH NUTICA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

GHERGHE I ANDREI

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 experimentat Reusit

GHERGHE I EDUARD ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

GHERGHE I MARINELA-CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 5 nivel mediu Respins

GHERGHE I. IULIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

GHERGHE I.C. ANCA LUIZA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T2 9 Chimie organica T1 Nivel II 9.85 experimentat Reusit

GHERGHE P DUMITRA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

GHERGHE P. MIHAI - CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.55 Economie 9.2 experimentat Reusit

GHERGHELI I GABRIELA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 5.85 avansat Respins

GHERGHEVICI C CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician aviatie
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Fizica 2.3 avansat Respins

GHERGHICEANU I. CRISTIAN-IOSIF

    COLEGIUL ROMANO-CATOLIC SFANTUL IOSIF Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 6.55 experimentat Reusit

GHERGHICEANU I.M. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

GHERGHIN N ALEXANDRA -ELENA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.6 Filosofie 5.5 experimentat Reusit

GHERGHINA C. IONELA-CORINA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 7.05 nivel mediu Reusit

GHERGHINA C.V DORU ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

GHERGHINA G. MIHAI GRIGORAS

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.45 Geografie 9.45 avansat Reusit

GHERGHINA I. FLORINEL ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

GHERGHINA L. STEFAN-LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 5.2 Limba engleza Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

GHERGHINA M CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 7.65 avansat Reusit

GHERGHINA N. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 9.05 experimentat Reusit

GHERGHINA N. COSMIN GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.25 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

GHERGHINA R. GEORGIANA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.9 Geografie 9.6 avansat Reusit

GHERGHINESCU I NICOLAE-STEFAN

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.25 Geografie 6.85 experimentat Reusit

GHERGHINOIU D NICOLAE-CRISTINEL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.55 Geografie 8.4 nivel mediu Respins

GHERGHISOR D. CRISTIAN DANIEL

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 6.65 experimentat Reusit

GHERGU P.P. CAROLINA - ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Fizica 9.4 experimentat Reusit

GHERGULESCU C. MIRELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Fizica 5.1 avansat Respins

GHERGUT DI ALINA-IULIA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

GHERHES I. DANIEL

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.1 Geografie 5.45 nivel mediu Respins

GHERLA C BOGDAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.9 Fizica 4.15 nivel mediu Respins

GHERLAN GH. STEFANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

GHERMAN C COSMIN-MIHAI

    LICEUL BILINGV DECEBAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 9.6 experimentat Reusit

GHERMAN D DAN PAUL

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 3.75 experimentat Respins

GHERMAN G. DIANA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Fizica 10 experimentat Reusit

GHERMAN M. DRAGOS-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 4.65 avansat Respins

GHERMAN P. KRISTIAN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T1 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.4 incepator Respins

GHERMANESCU GH. GINA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.7 Geografie 9.6 nivel mediu Reusit

GHERVAN N. MIHAELA

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.85 nivel mediu Respins

GHERVAN-GOGOASE M. STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Filosofie 6.2 avansat Reusit

GHETA A.B BOGDAN MIHAI

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.9 Geografie 9.2 experimentat Reusit

GHETEA C. ION

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Geografie 8.4 nivel mediu Respins

GHETEA I ROBERT-MIHAITA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A1 Istorie 5.4 Geografie 5.2 avansat Respins

GHETEA N. GHEORGHITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GHETI V.R. MARIUS-ALIN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Fizica 9.65 experimentat Reusit

GHETIA N.A. ANDREEA-IRINA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 3.35 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

GHETU A. MARINA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.55 Fizica 2.5 avansat Respins

GHETU C VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

GHETU D BOGDAN

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.05 experimentat Respins

GHETU D RAZVAN-DRAGOS

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 7 experimentat Reusit

GHETU F. ALIN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GHETU G ANA-MARIA

    LICEUL MARIN PREDA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.3 Geografie 5 avansat Respins

GHETU I ANGELA-MARIA

    COLEGIUL PREUNIVERSITAR DR. I.C. CANTACUZINO Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Geografie 7.7 nivel mediu Respins

GHETU I ROXANA GEORGIANA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.75 Economie 7.4 experimentat Reusit

GHETU M. MIHAELA -GABRIELA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 8.65 experimentat Reusit

GHETU N NICOLAE

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.15 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5.5 avansat Respins

GHETU P GEORGE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GHIBAN I. VLAD

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Fizica 7.6 experimentat Reusit

GHIBURDEL N MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 6.55 avansat Reusit

GHIBURICI M MARIA-AURELIA-RALUCA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.25 Filosofie 9 experimentat Reusit

GHICA G VASILICA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Istorie 7.3 Geografie 8.75 nivel mediu Reusit

GHICA I IOANA-ELENA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 1.95 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 1.05 Biologie vegetala si animala T1 3.6 incepator Respins

GHICIOI M CATALIN

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 avansat Respins

GHICIOV N CLAUDIU-NICOLAE

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.35 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.1 experimentat Respins

GHIDANAC N RUBEN-BENIAMIN

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 7.5 Chimie organica T1 Nivel I 6.55 experimentat Reusit

GHIDARCEA G. PETRE

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 1.9 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

GHIDIA G. ALEXANDRA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST LOGOS Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 6.35 avansat Reusit

GHIGALAU T ROXANA STEFANIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.05 Fizica 2.2 experimentat Respins

GHIGHECI C.C. STEFANIA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Reusit

GHILASE V. PETRUTA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.9 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

GHILEA D ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.6 incepator Respins

GHILESCU N. NICOLAI

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

GHILINTA P. RALUCA - ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 9.65 experimentat Reusit

GHIMES I MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Fizica 3.65 nivel mediu Respins

GHIMIS F MIRUNA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 8.75 Fizica 8.9 experimentat Reusit

GHIMIS F. IULIAN-ILIE

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician poligraf
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 nivel mediu Respins

GHIMPA M.D. HORIA IOAN

    LICEUL TEORETIC HYPERION Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Respins

GHIMPAU I. COSTIN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Filologie
    Limba si literatura romana 5.25 Limba franceza Istorie 5.65 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

GHIMPETEANU A. DAVID

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza A1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Chimie organica T1 Nivel I 2.8 experimentat Respins

GHIMPETEANU C. CRISTINA-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.8 Geografie 8.65 experimentat Reusit

GHIMPU G. ANCA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 4.65 avansat Respins

GHIMPU S VALERIU BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 6.2 experimentat Respins

GHINDA L. LUIZA - ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.55 nivel mediu Reusit

GHINDU M.A.ST. SERBAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.85 Geografie 9.35 experimentat Reusit

GHINEA A ALINA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.5 avansat Reusit

GHINEA C ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 9.3 avansat Reusit

GHINEA C SORINA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.15 avansat Respins

GHINEA C. DANIELA-IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.4 Informatica T2 C/C++ 6.35 avansat Reusit

GHINEA C. MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Reusit

GHINEA D. ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 7.05 Chimie organica T1 Nivel I 2.6 experimentat Respins

GHINEA D.G. CARLA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Psihologie 6.85 avansat Reusit

GHINEA E IONELA-CORINA

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

GHINEA E. RALUCA-BEATRICE-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Chimie organica T1 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

GHINEA E.V. ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Informatica T2 C/C++ 8.8 experimentat Reusit

GHINEA F. IONUT-AURAS

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 3.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.5 avansat Respins

GHINEA G FLORIN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

GHINEA G. TUDOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

GHINEA GH. ADRIAN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 2 Biologie vegetala si animala T1 3.2 incepator Respins

GHINEA GH. SILVIA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GHINEA I ALBERT GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

GHINEA I DUMITRU

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.6 incepator Respins

GHINEA L. GABRIELA ISABELA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.8 Geografie 8.55 experimentat Reusit

GHINEA M. STEFAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

GHINEA N. ROBERT-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 6.4 experimentat Reusit

GHINEA N. VALENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TIMPURI NOI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

GHINEA P FANICA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T1 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.4 incepator Respins

GHINEA V CRISTINA-DELIA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.85 Geografie 9.4 experimentat Reusit

GHINEA V FLORENTINA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 7.65 experimentat Reusit

GHINEA V. CRISTINA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 8.85 experimentat Reusit

GHINESCU A. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T1 7.7 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

GHINESCU M. CAMELIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.65 experimentat Reusit

GHINESCU M.V. IRINA-IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.05 Geografie 7.5 avansat Reusit

GHINGA I IONUT-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 5.1 experimentat Respins

GHINOIU I. MIHAITA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.15 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

GHIOAGA M DANIELA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

GHIOALDA D. RUTH-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1--B1-A2-A1 Istorie 7.6 Logica si argumentare 5.4 nivel mediu Reusit

GHIOALDA P. ADRIAN-IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

GHIOCA GH. TIBERIU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Reusit

GHIOCA I.J.M. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.35 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

GHIOCA M VIORICA IULIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

GHIOCA P FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 8.65 experimentat Reusit

GHIOCEL T. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.95 nivel mediu Respins

GHIORGHE C CATALIN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Fizica 8.8 experimentat Reusit

GHIORGHE D RAZVAN GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 1.15 Limba franceza B2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

GHIORGHE D. RODICA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 3.95 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

GHIORGHE P DENISA ELENA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza Matematica T2 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 nivel mediu Respins

GHIORGHE V NICUSOR-LAURENTIU

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.6 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

GHIORGHICA T. VLAD

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba germana moderna B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Fizica 6.1 experimentat Reusit

GHIORGHILA I. STEFANIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Reusit

GHIORGHISOR M. MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza A2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

GHIORGHIU T.C. MARIANA ANDREEA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Geografie 6.4 experimentat Respins

GHIORGHIU-CONSTANTIN V. ALINA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 9 avansat Reusit

GHIRISAN C. MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

GHITA A ANDREI-ALECSANDRU

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 4.15 experimentat Respins

GHITA A GEORGIANA-ALINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.6 Geografie 8.85 avansat Reusit

GHITA A. MADALINA-ALINA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

GHITA A. RAMONA

    LICEUL TEORETIC HYPERION Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.7 Psihologie 3.3 incepator Respins

GHITA AL ALEXANDRA-IOANA

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Reusit

GHITA AL DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.2 nivel mediu Respins

GHITA AL. COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 4.55 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

GHITA C CATALINA - GABRIELA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.5 experimentat Reusit

GHITA C DANIELA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.15 Limba franceza A2--B1-A1-A1 Istorie 5.35 Geografie 5.05 avansat Respins

GHITA C FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.55 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Fizica 7.9 nivel mediu Respins

GHITA C IONUT

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 9 avansat Reusit

GHITA C MARIAN-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 3.6 Informatica T2 Pascal 5.3 experimentat Respins

GHITA C MARIUS CRISTIAN

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.45 Limba engleza Matematica T2 9.35 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

GHITA C. CONSTANTIN PETRISOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TIMPURI NOI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.35 avansat Respins

GHITA C. COSMIN-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T1 8.15 Fizica 6.3 avansat Reusit

GHITA C. CRISTINA-FELICIA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

GHITA C. GABRIELA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Matematica T1 7.7 Informatica T2 C/C++ 7.8 experimentat Reusit

GHITA C. MIRCEA CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.7 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

GHITA C.I CRISTINA-MIOARA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Reusit

GHITA D CRISTINA

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

GHITA D. ADRIAN - CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba franceza B2-B2-A1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 2.5 avansat Respins

GHITA D. CATALIN-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 3.8 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

GHITA D. ELENA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.6 Logica si argumentare 7.6 avansat Reusit

GHITA E.C DORINA-BEATRICE

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Reusit

GHITA F.C. DAVID CATALIN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.15 experimentat Respins

GHITA G. CATALIN-CRISTIAN

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Muzica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 3.8 incepator Respins

GHITA G. EUGEN-OCTAVIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

GHITA G. MARCELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Respins

GHITA GHE GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Fizica 6.4 nivel mediu Respins

GHITA I COSTIN-LUCIAN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

GHITA I EMILIAN-ANDREI

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GHITA I IONEL

    LICEUL MARIN PREDA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.45 Geografie 5 avansat Respins

GHITA I MADALINA GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.4 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

GHITA I NICOLETA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 7.05 experimentat Reusit

GHITA I PAUL ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Reusit

GHITA I STEFAN-CATALIN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.8 experimentat Respins

GHITA I. ANCA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

GHITA I. ANE MARIE

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.25 experimentat Reusit

GHITA I. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.05 avansat Reusit

GHITA I. GEORGE-DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

GHITA L SORINA MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

GHITA L STEFANIA-MIHAELA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 5.95 avansat Respins

GHITA M ANTONIU MIHAIL

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.95 Geografie 6.95 experimentat Reusit

GHITA M CALIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.8 avansat Reusit

GHITA M ELENA-AURA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 3 Biologie vegetala si animala T1 4.6 nivel mediu Respins

GHITA M LAURENTIU-ALEXANDRU

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.35 Geografie 8.05 experimentat Reusit

GHITA M NICOLAE DANIEL

    LICEUL GEORGE CALINESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

GHITA M VICTOR

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.25 experimentat Reusit

GHITA M. ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

GHITA M. ANDREEA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.25 experimentat Reusit

GHITA M. ANTONIA-ANDREEA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.55 experimentat Reusit

GHITA M. MARINELA-ROXANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 3.65 experimentat Respins

GHITA M. MARIUS-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 2.65 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

GHITA N ADRIAN-IULIAN

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.7 experimentat Reusit

GHITA N SIMONICA GABRIELA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.15 Geografie 7.75 incepator Respins

GHITA N. ALEXANDRU-GEORGE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 7 avansat Reusit

GHITA N. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 4.05 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

GHITA N. ELENA-STEFANIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Fizica 5.45 avansat Respins

GHITA N. LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5.05 Chimie organica T1 Nivel I 5.05 nivel mediu Respins

GHITA P ALINA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

GHITA P LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GHITA R.F. BEATRICE - ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Geografie 6 avansat Respins

GHITA S.D ADRIAN GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.95 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Reusit

GHITA T. VASILE

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.35 Geografie 9.2 nivel mediu Reusit

GHITA V GINA-LAURA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.8 Biologie vegetala si animala T1 4.4 nivel mediu Respins

GHITA V. CLAUDIU-CRISTIAN-SORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

GHITA V. GEORGIANA ORIANA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.1 Chimie organica T1 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

GHITA-BLUJDESCU I.C. ANTON-DAVID

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 7.2 experimentat Reusit

GHITA-NICOLAEV I ANA-DARIA-ALEXNDRA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Filosofie 6.6 avansat Reusit

GHITA-NICULAE C. LAURA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

GHITAN D ALEXANDRU FLORENTIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 7.5 avansat Respins

GHITESCU D CRISTIAN EMIL

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 8.5 avansat Reusit

GHITESCU--DAVID N EMILIA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.15 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

GHITOI C GEORGE

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 nivel mediu Respins

GHITULESCU I ALEXANDRU-DECEBAL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

GHITULESCU L. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Psihologie 7.6 experimentat Reusit

GHITULESCU N CRISTINA IOANA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.55 avansat Respins

GHITULETE N. ANDREI GABRIEL

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 5.55 Geografie 2.7 avansat Respins

GHITULETE N. VIOREL

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Matematica T1 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 incepator Respins

GHITURAN C.I. SIMONA - GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B2-A2-B1-A2 Matematica T2 7.3 Geografie 9.35 experimentat Reusit

GHIURAC C ROXANA IULIANA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

GHIURCA N.GH. NICOLAE ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.35 Geografie 8.3 experimentat Reusit

GHIUZAN M. ALINA-GABRIELA

    COLEGIUL ROMANO-CATOLIC SFANTUL IOSIF Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.75 Geografie 8.15 experimentat Reusit

GHIVICI I. MANUEL CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

GIBESCU I. ALEXANDRA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 9.6 experimentat Reusit

GICA D. ALEXANDRA EUGENIA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba italiana B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.9 Geografie 8.5 experimentat Reusit

GICU G CRISTINA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Geografie 9.45 experimentat Reusit

GICU S. LORENA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba spaniola A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.55 Economie 6.7 avansat Respins

GICU ST. ZOIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.65 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1 Fizica 5 nivel mediu Respins

GIDEA I.M. CORINA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

GIDEA T SORIN MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.35 Limba franceza Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Reusit

GIDEI G DANIEL-MARIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 3.6 Biologie vegetala si animala T1 4.25 experimentat Respins

GIFEI S. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 7.15 Chimie organica T1 Nivel I 8.35 experimentat Reusit

GIGOIU G. DANIEL MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 4.3 Chimie organica T1 Nivel I 2 incepator Respins

GIJU M ROBERT FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Fizica 2.55 avansat Respins

GILCA FL EVELINA FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Istorie 6.4 Psihologie 6.7 avansat Reusit

GILCA M. ANA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T1 2.8 Biologie vegetala si animala T1 7.05 nivel mediu Respins

GINCU F. TATIANA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 9 experimentat Reusit

GINDEA I ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T1 7.8 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

GINDULET V. ADELINA-FLORINA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba spaniola B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Reusit

GINGA P. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Fizica 5.2 experimentat Respins

GINGASU CTIN ROMINA MIRELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.65 Geografie 7.85 avansat Reusit

GINGEA C ELENA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.35 Geografie 8.65 experimentat Reusit

GINGU D CATALIN-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Fizica 4.1 incepator Respins

GINSAR G. STEFAN - ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.1 Geografie 5 avansat Respins

GIOABA I. LENUTA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T1 2.85 Biologie vegetala si animala T1 6.4 incepator Respins

GIOABA T ELVIS-IONUT

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

GIOGA N IANULA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Psihologie 9.8 experimentat Reusit

GIOLU L. CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba spaniola B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Geografie 5.3 avansat Respins

GIOLU N ANDREI

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba germana moderna B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

GIONGIU- ILIESCU D.F. ALINA FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.8 Geografie 9.35 avansat Reusit

GIONTARU ST. MARIA CLAUDIA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 9.15 experimentat Reusit

GIRBOVAN T VLAD

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 8.35 experimentat Reusit

GIRBU D FLOREMTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

GIRCINEANU G GABRIELA ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.35 Geografie 7.4 avansat Reusit

GIREA GH IULIAN

    COLEGIUL PREUNIVERSITAR DR. I.C. CANTACUZINO Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

GIRNOD I ANCA - IONELA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel II 3.6 avansat Respins

GIROE D. IULIAN - MARIAN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Geografie 8.3 avansat N/p

GISCA C NICUSOR VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 2.1 Fizica 3.25 avansat Respins

GISCA P DANIELA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.25 Fizica 2.25 avansat Respins

GISCA T. ELENA-MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 7.35 Geografie 9.4 avansat Reusit

GIUBALCA C FLORIN-COSMIN

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 6.1 avansat Reusit

GIUBEGA I ADRIAN OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 3.15 Limba engleza Matematica T2 5.85 Fizica 6.4 nivel mediu Respins

GIUBERNEA M DAN-STEFAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Istorie 2.2 Geografie 4 nivel mediu Respins

GIUGEA V GEORGE- DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

GIUGIUNEA R. ELENA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 9.95 experimentat Reusit

GIURA F IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.65 avansat Respins

GIURCA GH. CIPRIAN GABRIEL

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

GIURCA I. IONEL ALEXANDRU

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.8 Fizica 5.55 avansat Respins

GIURCANU N. NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.65 avansat Respins

GIURCOVICI M MLADEN-LAURENTIU

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

GIUREA C.G FLORENTIN COSTIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.3 Fizica 5.25 avansat Respins

GIUREA P.P GEORGE ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Respins

GIURESCU C.P. CRISTIAN STEFAN

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.7 experimentat Respins

GIURESCU DUMITRU S CONSTANTIN CODRUT

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 4.55 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Respins

GIURESCU L JOHANN ANDREAS

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Respins

GIURESCU L MARINA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.35 Fizica 5 avansat Eliminat din examen

GIURGESCU V.V. CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.45 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

GIURGICA I CRISTI-ALEXANDRU

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

GIURGICA V ANDREEA FLAVIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza Matematica T1 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 avansat Reusit

GIURGIU T. IOAN-CIPRIAN

    LICEUL PHOENIX Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

GIURICA M. MARINA-ANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Logica si argumentare 8.9 experimentat Reusit

GIUROIU C. ANTON

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

GIUSCA C. MADALINA-CRISTIANA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.15 experimentat Reusit

GIUSCA L.E. DIANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza Matematica T2 7.75 Fizica 7.8 experimentat Reusit

GLAVA E ALEXANDRA-ELENA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 9.6 avansat Reusit

GLAVA G. CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba germana moderna B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.85 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Respins

GLAVA I. MONICA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Sociologie 9.3 experimentat Reusit

GLAVA M IOANA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 1.95 nivel mediu Respins

GLAVAN AL VIOREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GLAVAN C.C EDUARD-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.25 Fizica 2.9 avansat Respins

GLAVAN I ADRIAN-IONUT

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.85 experimentat Reusit

GLAVAN J SIMONA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.05 Limba engleza Matematica T1 2.75 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

GLAVAN L.M. CRISTIAN-LEONTIN

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 8.45 Informatica T2 C/C++ 8.5 experimentat Reusit

GLAVAN M.C MIHAI CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 3.75 Fizica 5.3 experimentat Respins

GLAVASC C AUREL

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

GLEJARU G. ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TIMPURI NOI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 5.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

GLIGA B BEANCA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

GLIGOR L. ADINA MIHAELA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST LOGOS Teologie Baptista
    Limba si literatura romana avansat 8.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 6.05 avansat Reusit

GLIGORE I ALEXANDRA-SIMONA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 2.85 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

GLOD V.L. ALEXANDRU-HOREA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.45 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.6 Geografie 7.7 experimentat Respins

GLODEANU-BOSANCIAN G ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 9.05 experimentat Reusit

GLONT C.I. FLORIN-MARIAN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.25 nivel mediu Respins

GLUFCIOS M MELINA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Biologie vegetala si animala T1 9.35 experimentat Reusit

GLUGA F ANA MIHAELA

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 4.4 experimentat Respins

GLUMBESCHI M. FLORENTINA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 7.35 experimentat Reusit

GNADT E.R. STEFAN-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.05 Geografie 8.1 avansat Reusit

GNEVNOI D RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 6.9 avansat Respins

GOAIE N. ADINA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.55 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.25 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

GOAIMA I MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba franceza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 5.75 incepator Reusit

GOAIMA V GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

GOANTA D MARIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.6 Geografie 9.15 nivel mediu Respins

GOANTA I. CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza Matematica T2 8.65 Chimie organica T1 Nivel II 8.5 experimentat Reusit

GOARTA D. STEFAN MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana 1.5 Limba engleza Matematica T2 6.95 Fizica 5.5 nivel mediu Respins

GOCEA A COSMIN-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 9.05 experimentat Reusit

GOCIU D.G IRINA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu N/p

GODEA R BOGDAN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Fizica 2.5 experimentat Respins

GODEANU C CRISTIAN-ANDREI

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 6.8 experimentat Respins

GODEANU D CAMELIA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Respins

GODEANU I. STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

GODEANU-MATEI R.A. MIRCEA-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 9.55 experimentat Reusit

GODJA I. IOAN

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Muzica
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.55 Geografie 6.3 nivel mediu Reusit

GOG L EMILIA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.2 nivel mediu Respins

GOGA S. MARIUS-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 6.65 Fizica 8.4 experimentat Reusit

GOGAN A. ELENA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

GOGAN I LILIANA ADRIANA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.1 Geografie 8.5 nivel mediu Respins

GOGAN I MARIUS-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.3 Fizica 3.4 avansat Respins

GOGESCU N ADRIAN-VASILE

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

GOGHEZ L.C IOANA-BIANCA

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 6.25 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Reusit

GOGOASA M NINA VIOLETA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 9.55 avansat Reusit

GOGOASA M. MARIUS

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.6 Geografie 5 nivel mediu Respins

GOGOASA M. NICOLETA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Fizica 2.55 avansat Respins

GOGOASA P.C. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 8.8 avansat Reusit

GOGOASA V CRISTIAN DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

GOGOASA V. IONELA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.05 experimentat Reusit

GOGOASE M.I. MADALINA IULIANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.45 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.25 experimentat Reusit

GOGOESCU I. ANDREI-IONUT

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

GOGOI M MARIAN CLAUDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GOGONCIA C GEORGE-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

GOGONEATA I NICOLAE-EDUARD

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p Limba engleza Istorie 6.9 Geografie 7.6 avansat N/p

GOGOR A.N CONSTANTIN-GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 experimentat Reusit

GOGORIN S. ALEXANDRU-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.45 experimentat Reusit

GOGORINA M CLAUDIA IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Geografie 4.05 experimentat Respins

GOGOSAREANU I ANDREEA CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 7.4 experimentat Reusit

GOGOSARU V CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 nivel mediu Respins

GOGU A. MADALINA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.15 Economie 7.95 experimentat Reusit

GOGU C.L. OANA-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

GOIAN G. NICOLETA-LORENA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 7 avansat Reusit

GOIAN M. GEORGE - ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Economie 7.7 experimentat Reusit

GOICEA A. IOANA-CRISTINA

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.65 Geografie 9.2 nivel mediu Reusit

GOINEA A ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.2 Informatica T2 C/C++ 5.9 experimentat Respins

GOLBAN GH.C. RALUCA - ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Psihologie 8.8 experimentat Reusit

GOLCEA C. ALINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba germana moderna B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 5.1 avansat Respins

GOLEA C.L. MARIA-DINA-NINA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B1 Istorie 6.15 Geografie 3.05 avansat Respins

GOLEA M. OCTAVIAN-DRAGOS

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 avansat Reusit

GOLEA P. IRINA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 10 nivel mediu Reusit

GOLEAC B.G. ALEXANDRU-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.15 Fizica 4.2 experimentat Respins

GOLEANU A RADU OCTAVIAN

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.7 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 2.25 Biologie vegetala si animala T1 7.45 nivel mediu Respins

GOLESCU A CONSTANTIN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Respins

GOLESCU D. VASILE

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T1 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

GOLESCU I ALEXANDRU-VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 3.4 avansat Respins

GOLITA F GEORGE ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen experimentat Eliminat din examen

GOLITA N. RAZVAN-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

GOLOGAN I GEORGE MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica 1.6 incepator N/p

GOLOGAN T. RUXANDRA - TEODORA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B1-B1-A2-B1-A2 Matematica T2 3.85 Fizica 2.2 avansat Respins

GOLOGANU A TEODOR-ROBERT

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.9 Geografie 8.25 experimentat Reusit

GOLUMBEANU R. ADELINA-CRISTIANA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

GOMBOS C.B. CAROL-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Informatica T2 Pascal 5.85 experimentat Reusit

GOMEAJA M.I. RADU-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.1 experimentat Reusit

GOMOI N ALEXANDRA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.1 incepator Respins

GONCEARENCO I SILIVESTRU

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 6.25 experimentat Reusit

GONDOS S. MONICA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4.05 nivel mediu Respins

GONGORA A. IONEL

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

GONGU S. ANDREI-ROBERT

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Reusit

GONGU-GRIGORE T.C. RAZVAN ADRIAN

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Istorie 9.8 Psihologie 8.7 nivel mediu Reusit

GONTA AL IRINA-ALEXANDRA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Istorie 8.65 Geografie 9.5 avansat Reusit

GORAN C. ALMA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.15 Chimie organica T1 Nivel I 9.3 experimentat Reusit

GORDITA T VERONICA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.2 Geografie 7.7 nivel mediu Respins

GORDON I. MIHAI-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

GORGAN V CONSTANTIN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.8 Geografie 8.2 avansat Respins

GORGHE V CRISTINA MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 3.95 experimentat Respins

GORGHIU O GIORGIANA ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Geografie 6 avansat Respins

GORGOI I ALEXANDRA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba germana moderna B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.65 experimentat Reusit

GOROVEI N PAUL FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.5 Geografie 6.1 avansat Respins

GORUN D.V. JUSTIN BOGDAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.15 Geografie 6.25 avansat Respins

GOSA L. LAURA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 10 experimentat Reusit

GOSAV V. MARIAN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 nivel mediu Respins

GOSPODIN P ALEXANDRU

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

GOSPODIN P MIHAI-CATALIN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba franceza A1-A1-A1-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 7.65 nivel mediu Respins

GOSTAVICEANU M LUMINITA MARILENA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba franceza A2--A1-B1-B1 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GOSTIN P MARIUS

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

GOSTINOIU A.I. CRISTINA - PATRICIA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.55 Psihologie 6.9 experimentat Reusit

GOTA P DUMITRU-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.45 Fizica 2.95 avansat Respins

GOTIU O.M. ALEXANDRU-HORIA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.15 Chimie organica T1 Nivel I 9.1 experimentat Reusit

GOWHARI M. MEHRSHAD

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.7 Chimie organica T1 Nivel II 7.75 avansat Reusit

GRAB GH. GEORGE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Fizica 6.2 nivel mediu Respins

GRADILA M CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

GRADINARIU C ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII DIMITRIE PACIUREA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza Matematica T2 1.4 Fizica 6.5 avansat Respins

GRADINARIU E CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.65 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

GRADINARIU F OANA ANDREEA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Geografie 8.9 experimentat Reusit

GRADINARU A DUMITRA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

GRADINARU C GEORGE

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 5.9 avansat Respins

GRADINARU D ANDREEA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Fizica 1.6 experimentat Respins

GRADINARU G RAZVAN

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 7.55 experimentat Respins

GRADINARU GC RADU TUDOR

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba italiana B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 4.2 Fizica 7.8 experimentat Respins

GRADINARU T VALERICA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 9.3 avansat Reusit

GRADINEANU M MARIAN ALEXANDRU

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.05 Geografie 7.9 incepator Respins

GRADU M.C ELENA MADALINA

    LICEUL MARIN PREDA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba franceza B1-A1-A2-A2-B1 Istorie 8.6 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

GRAFU F. TEODOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

GRAIF I CIPRIAN MARIUS

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 4.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 nivel mediu Respins

GRAJDAN M ALEXANDRU GEORGE

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.65 avansat Reusit

GRAJDEANU C.E. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza Matematica T1 6.45 Fizica 9.6 experimentat Reusit

GRAJDEANU I MARIUS-NICU

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

GRAMA V. CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Istorie 8 Economie 8.8 nivel mediu Reusit

GRAMATICESCU D CATALINA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Chimie organica T1 Nivel I 6.45 experimentat Reusit

GRANCEA C VIOREL - CRISTIAN

    LICEUL DE MUZICA GEORGE ENESCU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 7.1 experimentat Respins

GRANCEA H. IRINA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.35 Fizica 7.1 nivel mediu Reusit

GRASU A. BIANCA-CHRISTINA

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Respins

GRASU C.V ADELA-CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.35 Fizica 7.3 experimentat Reusit

GRASU H SERBAN - ALEXANDRU

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

GRASU M. MARIA PAULA

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.55 Sociologie 8.85 experimentat Reusit

GRASU P. MARINELA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

GRASUNU F. MARINELA

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 incepator Respins

GRAUR A VIORICA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

GRAUR M. ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 5.6 experimentat Respins

GRAUR R MIRELA CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 4.8 Limba engleza A2--A1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

GRAUR S SORIN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

GRAUR ST.G. STEFAN-OLIMPIU

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 8.4 nivel mediu Respins

GREBLEA A.C. ANDREEA - ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

GRECEA G. AMADRA-ANDREEA-FLORENA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza Matematica T1 6.8 Chimie organica T1 Nivel I 9.8 nivel mediu Reusit

GRECEA R.A. ADRIANA-PETRA

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.95 avansat Respins

GRECEANU D ADRIAN-DORIN

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

GRECEANU-STANCOVICI M. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Informatica T1 intensiv C/C++ 8 experimentat Reusit

GRECIA G DENICE-BIANCA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

GRECU C ADRIAN-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Fizica 2.5 avansat Respins

GRECU E MARIAN CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-B2-A2-B2-A2 Matematica T2 3.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 nivel mediu Respins

GRECU G GEORGE-TIBERIU

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.4 Geografie 8.3 experimentat Reusit

GRECU G. ADRIAN GABRIEL

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Respins

GRECU I ANDREEA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 4.35 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

GRECU I AURELIAN

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 8.5 experimentat Reusit

GRECU I IONELA-ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.15 Fizica 3.2 experimentat Respins

GRECU I. GEORGIANA-IONELA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 8.75 Limba franceza Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.65 incepator Reusit

GRECU N ALEXANDRU-GEORGE

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 1.2 Informatica T2 C/C++ 5.9 avansat Respins

GRECU N MADALINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 7.45 Geografie 8.8 avansat Reusit

GRECU P.I IOANA-PAULA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.05 Filosofie 9.1 experimentat Reusit

GRECU V. FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.3 Fizica 5.1 avansat Respins

GREERE V. DANIELA-IOANA-IULIA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.35 Fizica 9.5 experimentat Reusit

GREGORIEV C. LUKA-ALEX

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Informatica T2 C/C++ 7.8 experimentat Reusit

GREJDINOIU S FLORINEL

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-A2-B1-B1 Istorie 6.05 Geografie 9.25 avansat Reusit

GREMPELS M GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 7.55 experimentat Respins

GRIGORAN P VERONICA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

GRIGORAS C COSTICA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 5.1 avansat Respins

GRIGORAS C. CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T1 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator N/p

GRIGORAS E DANIEL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.15 Limba engleza B2--B2-A2-A1 Istorie 7.55 Geografie 5.65 avansat Respins

GRIGORAS GH ELENA-SIMONA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba franceza A2-A1-A1-A2-B1 Istorie 5.35 Geografie 4.45 nivel mediu Respins

GRIGORAS JV ANCA- GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

GRIGORAS M ALIN MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.75 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Reusit

GRIGORAS M AMALIA-GEORGIANA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

GRIGORAS M MIHAELA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Geografie 6.85 avansat Respins

GRIGORAS M. ALIN GABRIEL

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 9.05 avansat Reusit

GRIGORAS N GEORGIANA ANNABELLE

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Respins

GRIGORAS V ADELA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba spaniola Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 9.05 experimentat Reusit

GRIGORAS V. CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9 Fizica 9.8 experimentat Reusit

GRIGORAS V. SIMONA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 7.65 experimentat Reusit

GRIGORE _ IONELA-GINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.95 incepator Respins

GRIGORE A ALEXANDRU IANI

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 9 avansat Reusit

GRIGORE A MIHAITA ADRIAN

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Geografie 5 experimentat Respins

GRIGORE A PATRICIA MARILENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 3.25 nivel mediu Respins

GRIGORE A VALERIA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Respins

GRIGORE A. MAGDA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 9.1 Biologie vegetala si animala T1 7.15 avansat Reusit

GRIGORE C ANCA-ROXANA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Geografie 8.9 experimentat Reusit

GRIGORE C MIHAELA-VERONICA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.7 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

GRIGORE C MIRELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

GRIGORE C REMUS-NICUSOR

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 2.75 Biologie vegetala si animala T1 4.45 experimentat Respins

GRIGORE C. ANDREEA - ELENA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Fizica 10 experimentat Reusit

GRIGORE C. CRISTIAN GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

GRIGORE C.V GABRIEL IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

GRIGORE D MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GRIGORE D MARIUS-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.8 Geografie 7.8 avansat Reusit

GRIGORE D MIHAELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba franceza B2-A1-A1-B1-A2 Matematica T2 1.65 Geografie 5.45 avansat Respins

GRIGORE D.M. RAZVAN IONUT

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 nivel mediu Reusit

GRIGORE DM ALEXANDRU - ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

GRIGORE F ANETA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 6.4 incepator Respins

GRIGORE F IONUT-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.85 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

GRIGORE GH IONEL ADY

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GRIGORE GH RODICA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.85 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

GRIGORE GH VICTOR

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

GRIGORE GH. CARMEN-XENIA

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

GRIGORE GH. CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica N/p avansat N/p

GRIGORE GH. CRISTINA-ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

GRIGORE GH. OLIMPIA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 8.85 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

GRIGORE I ADRIAN

    LICEUL DE MUZICA GEORGE ENESCU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 7 Geografie 7.95 experimentat Respins

GRIGORE I ADRIAN STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T1 5.6 Fizica 3.85 avansat Respins

GRIGORE I COSTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 7.2 experimentat Reusit

GRIGORE I ELISABETA-ROXANA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 7.1 experimentat Reusit

GRIGORE I MARIA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 incepator Respins

GRIGORE I. ANDREEA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza Matematica T1 9.35 Fizica 9.25 experimentat Reusit

GRIGORE I. SILVIU - GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.85 Fizica 1 avansat Respins

GRIGORE L MIHAI VICTOR

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

GRIGORE L.C. LAVINIA-CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician productie film si televiziune
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1--B1-B2-B1 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.15 nivel mediu Respins

GRIGORE M DAN MIRCEA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.35 avansat Reusit

GRIGORE M FLORICICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 3.85 nivel mediu Respins

GRIGORE M FLORIN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.3 incepator Respins

GRIGORE M MALINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.5 Biologie vegetala si animala T1 9.2 avansat Reusit

GRIGORE M. ANDREEA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

GRIGORE M. CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 4.3 nivel mediu Respins

GRIGORE M. IONUT-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.15 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

GRIGORE M. VALENTIN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B2 Matematica T1 5.5 Informatica T2 Pascal 5.2 experimentat Respins

GRIGORE M.C. ANDREEA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 6.85 avansat Reusit

GRIGORE N GEORGIAN AURELIAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.7 Fizica 6.3 avansat Respins

GRIGORE N LILIANA ANGELICA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.65 Geografie 8.3 avansat Reusit

GRIGORE N MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Fizica 6.4 avansat Respins

GRIGORE N VIOLETA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

GRIGORE N. CARMEN-MARIA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Reusit

GRIGORE N. STEFANIA LETITIA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GRIGORE O. PETRISOR-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 2.9 incepator Respins

GRIGORE P. MADALINA DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.75 Geografie 8.5 experimentat Reusit

GRIGORE P. TUGULDUR

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 7 Chimie anorganica T2 Nivel I 9 avansat Reusit

GRIGORE S FLORIN-MIHAITA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

GRIGORE S LUCICA-FLORENTINA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

GRIGORE S MARIUS ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 avansat Respins

GRIGORE S. MARINA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.65 experimentat Reusit

GRIGORE ST GHEORGHE

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

GRIGORE ST. IONUT-MIHAI

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba franceza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 1.95 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

GRIGORE T CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

GRIGORE T. ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Fizica 7.35 experimentat Reusit

GRIGORE T. VICTOR

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

GRIGORE V ALIN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Reusit

GRIGORE V ALINA GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7 Geografie 7.4 avansat Reusit

GRIGORE V ANDA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 avansat Reusit

GRIGORE V. CLAUDIA-ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Fizica 3.2 avansat Respins

GRIGORE V. IRINA ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

GRIGORE V. MIHAELA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.95 Informatica T2 C/C++ 9.5 experimentat Reusit

GRIGORE-MIHAILA M. FLORICA

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu N/p

GRIGORESCU A DANIELA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

GRIGORESCU A IOANA-ALINA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Istorie 8.45 Geografie 6.2 nivel mediu Reusit

GRIGORESCU D. ADRIAN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.35 incepator Respins

GRIGORESCU E. FAREDIN

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu N/p

GRIGORESCU F MIRELA-LUCIANA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T1 2.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.85 nivel mediu Respins

GRIGORESCU I ROBERT BOGDAN

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 3.55 Informatica T2 Pascal 5.4 avansat Respins

GRIGORESCU M ANA STEFANIA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba engleza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 2.6 Fizica 2.25 incepator Respins

GRIGORESCU M RALUCA - MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

GRIGORESCU M. MARGA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T1 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 incepator Respins

GRIGORESCU MIG ANDREEA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 9 nivel mediu Reusit

GRIGORESCU N ADRIAN-VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

GRIGORESCU N FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza Matematica T1 4.7 Fizica 5.8 experimentat Respins

GRIGORESCU N. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 5.85 avansat Respins

GRIGORESCU O. VICTOR MIHAI

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Fizica 7.6 experimentat Reusit

GRIGORESCU R. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 8.1 experimentat Reusit

GRIGORIE GH. ANDREEA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Fizica 2.5 avansat Respins

GRIGORITA M. CARMEN-FLORENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Fizica 1.8 incepator Respins

GRIMM I CORNELIA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

GRINDEA I. ALEXANDRA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.65 nivel mediu Reusit

GRINDEANU P. SONIA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba germana moderna B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.95 Informatica T2 C/C++ 9.2 experimentat Reusit

GRINZEANU G. ALINA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 avansat Reusit

GROAPA C. NICOLAE-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.45 nivel mediu Respins

GROAPA M NICOLETA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4.45 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.3 Geografie 7.45 nivel mediu Respins

GROMAN A LOREDANA-VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza Istorie 8.3 Geografie 8.75 experimentat Reusit

GRONER E.A. MARIAN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 4.3 experimentat Respins

GROPARU G. IONUT-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.35 avansat Respins

GROPOSILA I MARIA

    LICEUL ECONOMIC BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.65 Geografie 8.2 nivel mediu Respins

GROSA-NUTU V ROBERTO-MARIAN

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.7 Geografie N/p avansat N/p

GROSEANU T LIVIU ION

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII DIMITRIE PACIUREA Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel II 2.2 nivel mediu Respins

GROSOIU I. ROBERT-PETRISOR

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Geografie 6.25 avansat Respins

GROSSU A IULIAN

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Logica si argumentare 8.6 experimentat Reusit

GROSU A ADI

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 8 nivel mediu Reusit

GROSU A ANA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 9.25 avansat Reusit

GROSU C. GRIGORE-OVIDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.05 avansat Respins

GROSU D EMANUEL

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.2 experimentat Reusit

GROSU F CRISTIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana 6.25 Limba engleza Matematica T2 5.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.5 nivel mediu Reusit

GROSU G. GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 6.25 nivel mediu Respins

GROSU GH GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 5.65 incepator Reusit

GROSU GH IONUT-MARCEL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GROSU GH MARIUS ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

GROSU GH. FLORIN VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 4.25 incepator Respins

GROSU I ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.65 incepator Respins

GROSU I MARIUS

    LICEUL GEORGE CALINESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

GROSU I. EUGEN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

GROSU J OCTAVIAN MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B1-B1-B2-B1-A2 Matematica T1 3.35 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

GROSU M. MARIUS -CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba engleza N/p Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.9 N/p N/p

GROSU N CAMELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba franceza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

GROSU N PETRICA STELIAN

    LICEUL MIRCEA ELIADE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

GROSU N. MARINELA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T1 4.05 Biologie vegetala si animala T1 6.1 incepator Respins

GROSU P. FELICIA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

GROSU P.V. PAULA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Chimie organica T1 Nivel I 9.1 experimentat Reusit

GROSU R. VASILICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

GROVU BO STEFAN EUGEN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I 5.7 avansat N/p

GROZA C ADRIAN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Respins

GROZA D. VIRGIL

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Reusit

GROZA D.V ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Fizica 2.2 avansat Respins

GROZA F. ALEXANDRA-ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 10 experimentat Reusit

GROZA G. GAVRIL-COSMIN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.25 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

GROZA M.C. IRENE-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza A2-A1-B2-A2-B1 Istorie 5.1 Geografie 7.3 avansat Respins

GROZA O THEODOR

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

GROZA R.M. MIHAI-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.15 Informatica T2 C/C++ 8.75 experimentat Reusit

GROZAVU I. ELENA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba germana moderna B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Informatica T2 C/C++ 9.1 experimentat Reusit

GROZEA C ANA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Matematica T2 5.9 Economie 7.75 experimentat Reusit

GROZEA C NICOLETA FLORINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 2.5 Geografie 6.05 experimentat Respins

GRUBAR V. ALEXANDRU DANIEL

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 3.5 Geografie 6.85 avansat Respins

GRUIA G.D ADINA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Economie 9.45 experimentat Reusit

GRUIA I ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 nivel mediu Respins

GRUIA I. IONELA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Biologie vegetala si animala T1 9.35 experimentat Reusit

GRUIA M CRISTIAN-MIHAI

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 7.95 nivel mediu Reusit

GRUIA M. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 8.6 Chimie organica T1 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

GRUIA M. ROXANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.2 experimentat Reusit

GRUIANU ST. MARIA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.05 Biologie vegetala si animala T1 7.05 experimentat Respins

GRUMAZESCU C ALEXANDRU CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

GRUMAZESCU G. ELENA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.5 Limba engleza Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 incepator Respins

GRUMEZA N. NICOLETA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza A2-A1-B1-- Istorie 5 Geografie 4.6 avansat Respins

GUBANDRU G. ANDREEA IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Chimie organica T1 Nivel I 2 avansat Respins

GUBERI S. ERGYS

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.5 incepator Respins

GUCIU V. CATALIN CORNELIU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.95 Fizica 2.4 avansat Respins

GUDAC F. ANGHEL-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 2.2 N/p N/p

GUDIMA P MARIANA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 4.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.55 nivel mediu Respins

GUGIU D SORIN NICOLAE

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

GUGIUMAN I. ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2--B2-- Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Reusit

GUGU M MARIAN COSMIN

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 8.3 experimentat Reusit

GUINEA M ADRIAN-STEFAN

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.35 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

GUIU L.C. RUXANDRA MARIA

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Informatica T2 C/C++ 8.85 experimentat Reusit

GUIU N ALEXANDRU-COSMIN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B1--A1-A2-A2 Istorie 5.75 Geografie 8.05 avansat Respins

GUL A YASMINA-CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Respins

GULEREZ P TRAIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.1 Geografie 8.95 avansat Respins

GULIE GH VIRGIL

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Geografie 6.95 avansat Respins

GULIE I. ANDA - IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.05 Geografie 5.9 avansat Respins

GULIMAN I. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

GULIMAN N. GEORGE-CATALIN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Fizica 7.6 experimentat Reusit

GULUNA I CRINA-FLORENTINA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.8 Biologie vegetala si animala T1 7.25 nivel mediu Respins

GUNA I MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.75 Biologie vegetala si animala T1 2.85 nivel mediu Respins

GUNA N.V. GABRIEL-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza Matematica T1 9.35 Fizica 8.5 experimentat Reusit

GUNA P. DANIELA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.05 Geografie 3.7 incepator Respins

GUNA T CRISTIAN

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

GURALIUC I.D RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.75 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

GURAN G.C. ADRIAN-FLORIAN

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T1 8.85 Informatica T2 C/C++ 9.6 experimentat Reusit

GURAN R.L.N. ISABELA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza Istorie 8.55 Geografie 9.2 avansat Reusit

GURAN S BIANCA-ADRIANA

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

GURAU C. ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Geografie 5 nivel mediu Respins

GURAU GH. ALIN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

GURAU I.I CARMEN-NICOLETA

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 6.6 avansat Reusit

GURAU M. DIANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 10 experimentat Reusit

GURAU M. MIHAELA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

GURAU P. CRISTINA -GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Reusit

GURESOAE GH. CRISTINA-CARMEN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.7 incepator Respins

GURESU V ANA MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8 Geografie 5.65 nivel mediu Reusit

GURGU A. RAZVAN-CATALIN

    COLEGIUL ROMANO-CATOLIC SFANTUL IOSIF Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.6 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 7 Geografie 6.95 experimentat Reusit

GURGU F. IOAN COSMIN

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

GURGUI O MARIA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 3.8 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Respins

GURGUTA E. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 10 experimentat Reusit

GURZUN M. IULIAN CATALIN

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 7.95 experimentat Reusit

GUSA L.M. ANDREEA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.95 experimentat Reusit

GUSA M. AUREL ALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.7 Chimie organica T1 Nivel I N/p experimentat N/p

GUSA M. BENI-OCTAVIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-A2-A2-B1-A2 Matematica T1 5.75 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Reusit

GUSAT M ELENA DANIELA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Geografie 9.3 experimentat Reusit

GUSATU I. CORNELIA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

GUSMAN G BEATRICE-NICOLETA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.2 Fizica 6.65 experimentat Reusit

GUSTA G.V. BOGDAN GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Fizica 9.3 experimentat Reusit

GUSTARETU M. ANCA-VALENTINA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 avansat Reusit

GUSTI ME GEORGE-MARIAN

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 4.1 Informatica T1 intensiv Pascal 7.1 experimentat Respins

GUSU A. MARIANA

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

GUSU G ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.65 Fizica 4.75 avansat Respins

GUSULEAC V. BOGDANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 9.65 avansat Reusit

GUTA C ILIE-LAURENTIU

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Informatica T2 C/C++ 9.15 experimentat Reusit

GUTA G. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Chimie organica T1 Nivel I 8.8 experimentat Reusit

GUTA I. STELIAN-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.45 nivel mediu Respins

GUTA I.D. ALEXANDRU-IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

GUTA I.F. MARIA-MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 8.65 Geografie 8.9 experimentat Reusit

GUTA P. CATALIN -FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 incepator Respins

GUTA S. LAURENTIU-MIHAIL

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.6 Geografie 7.8 incepator Reusit

GUTA S. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 9.65 experimentat Reusit

GUTA V. GABRIELA-PAULA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Economie 9.1 experimentat Reusit

GUTAN I IRINA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

GUTANU F.S. ADELINA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5.1 Chimie organica T1 Nivel I 6.5 avansat Reusit

GUTANU L.I. DIANA - FLORINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.6 Geografie 9.5 experimentat Reusit

GUTU B. SMARANDA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza Istorie 9.55 Psihologie 9.7 experimentat Reusit

GUTU DO DUMITRU - DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.55 Chimie organica T1 Nivel II 3.8 experimentat Respins

GUTU G. DENISE-RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 2.2 experimentat Respins

GUTU N CRISTIAN-GABRIEL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 6.85 nivel mediu Respins

GUVEN K. SALIM ANDREI DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Fizica 2.95 avansat Respins

GUZGA M DOREL CATALIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 3.25 Geografie 6.75 nivel mediu Respins

HABA D IONUT-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

HABARA T. ANDREI-VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

HACIU I. IONELA LARISA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

HADAD I DAVID DOR

    COMPLEXUL EDUCATIONAL LAUDER REUT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba ebraica B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 8.65 experimentat Reusit

HAGEA D.E DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 4.45 avansat Respins

HAGI-CRISTIU T LAURA-SINZIANA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 7.55 experimentat Reusit

HAGI-CRISTIU T TEODORA-ALEXANDRA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 6.9 experimentat Reusit

HAGIESCU D. CRISTINA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.6 experimentat Reusit

HAGIU C. DRAGOS - PAUL

    LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BUCURESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

HAGIVRETA C DAFINA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

HAIC I VIOLETA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

HAICAN V. GEORGE ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

HAIDAU S CAMELIA-GEORGETA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

HAIDAU V ANTONIA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.35 avansat Respins

HAIDAUTU C RAHELA-ELISABETA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 2.55 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

HAIDIN R. ROBERT-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 5.05 Limba engleza Matematica T2 6 Fizica 4.45 nivel mediu Respins

HAINAROSIE DO CALIN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Chimie organica T1 Nivel I 8.8 experimentat Reusit

HAINAROSIE SI VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.3 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Respins

HAITA G CRISTINEL

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

HAITA G.M. MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.75 Geografie 9.75 experimentat Reusit

HAIU D CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 3.95 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

HALAGHIUC N ALEXANDRA PAULA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.75 Fizica 3.9 avansat Respins

HALASAG D GEORGIANA SORINA

    LICEUL MARIN PREDA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.15 Sociologie 8.8 nivel mediu Reusit

HALAU C.G. OANA-CATALINA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 6.95 Chimie organica T1 Nivel I 5 experimentat Reusit

HALAUCA G GEORGIANA TEODORA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-B2-A2-A2-A2 Matematica T2 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

HALIME A. SARA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

HAMEED A.R. AMIR

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.05 nivel mediu Respins

HAMOUD Y. HAZEM

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.45 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 7.9 experimentat Respins

HAMZAJ Y. ERVIS

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

HANCERIUC D. NICUSOR-MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.8 Chimie organica T1 Nivel I 2.65 avansat Respins

HANCIU F.A. CLAUDIU-FLORIAN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Istorie 5.5 Geografie 4.2 nivel mediu Respins

HANDREA G ELENA-LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.75 Chimie organica T1 Nivel I 8.5 avansat Reusit

HANGANU A. CEZAR-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Istorie 7.3 Logica si argumentare 9.8 experimentat Reusit

HANGU A. STEFAN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

HANGU C. FLORIN-CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

HANGU I CECILIA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 1.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.5 experimentat Respins

HANIFI M.K. JOUMA-J

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 6.85 Geografie 5.5 experimentat Respins

HANIFI M.K. ZAKARIA

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-B1-A1-A2-A2 Istorie 5.45 Geografie 7.35 nivel mediu Reusit

HANT D ADRIAN DUMITRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.45 Geografie 5.35 avansat Respins

HANTU I.O. CRISTIAN ALI N

    LICEUL TEORETIC HYPERION Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

HAPAU V. ANA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.7 Geografie 9.15 experimentat Reusit

HAPE C CATALIN

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.55 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

HAPECI P ECATERINA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen nivel mediu Eliminat din examen

HARA C CLAUDIA ANA MARIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.5 Geografie 8.8 experimentat Respins

HARABAGIU C CRISTIAN RAZVAN

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Geografie 7.65 experimentat Respins

HARABAGIU G. MIHAELA

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 5.35 nivel mediu Respins

HARABAGIU L. IOANA-ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 3.7 incepator Respins

HARABULA C. IZABELA-CEZARA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T2 8.8 Chimie organica T1 Nivel II 9.4 experimentat Reusit

HARAGA M. LUCIAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T1 8.75 Informatica T2 C/C++ 9.15 experimentat Reusit

HARGHELEGIU A.FL. MIHAI CLAUDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

HARHATA V SORIN-VALENTIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 5.4 experimentat Respins

HARIC C. MIRELA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.95 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

HARIC V.E. LORENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Fizica 5.75 avansat Respins

HARITON V. PAUL ALEXANDRU

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

HARJA C AURELIA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 incepator Respins

HARJA V GEORGIANA-ROXANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

HARLEA C SABINA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL EMANUEL Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 6.3 nivel mediu Reusit

HARLESTEANU I. EUGEN

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 8.4 incepator Respins

HARNAGEA C ALEXANDRA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

HARTAC L IONEL MIREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.7 avansat Reusit

HARTON Z GEORGETA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.95 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Istorie 3.1 Geografie 5.05 avansat Respins

HARUTA I DORIN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.15 experimentat Reusit

HASCU E NICOLETA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

HASEGAN M.O. IULIANA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 5 experimentat Respins

HASNAGIU GH. DUMITRU ADRIAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

HASSAN-HUSSEIN M. IDREES-MOHAMED

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 avansat Reusit

HATULESCU SP CRISTIAN -SILVIU

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

HAU F. CATALINA - ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza Istorie 7.65 Geografie 8.6 experimentat Reusit

HAU I COSMINA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 avansat Respins

HAUCA V ADRIAN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.15 Informatica T2 C/C++ 5.1 avansat Respins

HAUCIUC E. ALEXANDRA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba spaniola B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 7.6 experimentat Reusit

HAURES I IOANA ALEXANDRA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 6.9 Geografie 9.55 experimentat Reusit

HAURES V. TABITA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

HAYKAL M LILAS

    COLEGIUL PREUNIVERSITAR DR. I.C. CANTACUZINO Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 8.25 nivel mediu Respins

HEGHEDUS C. ANNE MARIE

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.95 Geografie 9.6 avansat Reusit

HEGYI I ISTVAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

HEIMERL I. IOAN-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba engleza Matematica T1 8.05 Informatica T2 C/C++ 8.1 experimentat Reusit

HELTIANU G GABRIELA-ELENA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba germana moderna A1--B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

HEMEI V. MARIN

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba italiana B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Fizica 7.65 experimentat Reusit

HERA D ECATERINA MARIANA

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

HERA V. IONELA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.65 nivel mediu Respins

HERA V. ROXANA NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

HERASCU GH ALEXANDRA MIHAELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.25 Geografie 7.65 nivel mediu Respins

HERCIU A ANGELICA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Istorie 6.55 Geografie 7.15 avansat Respins

HEREA GH MARIUS

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.95 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

HEREA V. NICUSOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

HERES I. ALEXANDRA-RAMONA

    COLEGIUL ROMANO-CATOLIC SFANTUL IOSIF Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 5.3 experimentat Reusit

HERESCU A. ALEXANDRU-LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.85 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

HERESCU R NELUTA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 1.05 Biologie vegetala si animala T1 3.15 incepator Respins

HERGHELEGIU GH. MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 7 nivel mediu Respins

HERGHELEGIU V BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 8.5 avansat Reusit

HERGHELEGIU V.F IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

HERGHILIGIU C ILARION ANDREI

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.75 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

HERLEA I. MANUEL

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 experimentat Reusit

HERMAN I. DRAGOS FILIP

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 8.8 avansat Reusit

HERTA V. CONSTANTIN-DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Reusit

HERZOG M. ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza Matematica T1 8.8 Fizica 9.2 experimentat Reusit

HETLER I ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Istorie 3.6 Geografie 4.55 incepator Respins

HIDA S. RISELD

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba franceza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

HIERASCU ST CONSTANTIN IULIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Fizica 1.9 experimentat Respins

HIJ L.M. ANA-MARIA-IULIA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba spaniola Istorie 9.8 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

HILA-ROMAN E MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

HILCA-SILITRA N. VLADIMIR-GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza Istorie 9.5 Geografie 10 experimentat Reusit

HINCU C VICTOR-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician aviatie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.9 Fizica 2.2 avansat Respins

HINCU C. BIANCA

    COLEGIUL GERMAN GOETHE Filologie Limba si literatura germana experimentat 9.8 limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.95 avansat Reusit

HINCU I.C. MARIUS-ADRIAN

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.3 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

HINTESCU M MIHAELA-NICOLETA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.25 Geografie 5.25 avansat N/p

HIRDAU E. ALINA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.55 Geografie 7.45 avansat Respins

HIRJAU GH CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.35 Geografie 8.2 avansat Reusit

HLIBAN M. SIMONA-THEODORA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.75 Informatica T2 C/C++ 9.05 experimentat Reusit

HOAJA P. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.15 avansat Respins

HOANCA G CRISTINA-FLORENTA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.95 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Respins

HOANTA N. DRAGOS RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.85 Fizica 6.4 nivel mediu Respins

HOARA I VLAD-GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 4.65 Fizica 5.1 experimentat Respins

HOARTA RM ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza Istorie 9.6 Economie 9.35 experimentat Reusit

HOATER ST FLORENTINA-ANGELICA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 5.1 Chimie organica T1 Nivel II 5.5 nivel mediu Respins

HOBEANU N. DANA-CATALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

HOBJILA P. LAURA-REBECA-ISABELL

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 8.8 experimentat Reusit

HOBJILA V VALENTIN DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Fizica 1.9 incepator Respins

HOCIUNG G ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

HOCIUNG M ELENA OANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

HODODI D. ROXANA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

HODOROGEA V DORIN MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 nivel mediu Respins

HOFFMAN A. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

HOGAS M. MARIA-LAURA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.3 avansat Reusit

HOGEA C. ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.65 avansat Respins

HOGEA M LIVIU MARIAN

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Respins

HOHAN D. ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza Matematica T1 7.8 Chimie organica T1 Nivel I 9.25 experimentat Reusit

HOHOTA I ANISOARA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.1 incepator Reusit

HOHOTA I NECULAI

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A1-A2--A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

HOINARU V. ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 3.95 nivel mediu Respins

HOJDA-TANASE G. CALINA

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.45 nivel mediu Respins

HOJDEU B RADU - STEFAN

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Fizica 5.8 experimentat Reusit

HOLBAN C. IONELA-ADRIANA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Fizica 6 experimentat Reusit

HOLBAN M. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.9 experimentat Reusit

HOLLY A GEORGE EMANUEL

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 8.1 experimentat Reusit

HOLOM M FLORIN-MIRCEA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.45 Fizica 3.6 nivel mediu Respins

HOLTEI A FLORIN

    LICEUL GEORGE CALINESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat N/p

HONCIERU M MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4 Fizica 3 incepator Respins

HONEA C. CRISTINA-PETRUTA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza A2-B1-B2-A2-A2 Istorie 7.5 Geografie 6.8 avansat Reusit

HOPIRTEAN I CRISTINA ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

HORATAU C PETRICA CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Geografie 8.6 avansat Respins

HORATAU N MADALINA NICOLETA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.6 Geografie 8.9 avansat Reusit

HORDILA V. ANISOARA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T1 4.3 Biologie vegetala si animala T1 5.3 incepator Respins

HORDUNA C NICOLETA CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Fizica 4.05 avansat Respins

HOREA M MIHAI-MARIN

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 7.15 incepator Respins

HORELU D. ADRIANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Matematica T1 9.4 Fizica 10 experimentat Reusit

HORHOCEA D BOGDAN-RAZVAN

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Istorie 5 Geografie 5.8 experimentat Respins

HORPOS AL. ALEXANDRA-ALINA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.65 avansat Reusit

HORUMBA S.E. IRENE-CATALINA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.8 experimentat Reusit

HORVATH E. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

HORVATH GN MIRCEA-DAN

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.45 Fizica 7.75 experimentat Reusit

HORVATH N. ANNA-RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza Matematica T1 6.25 Chimie organica T1 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

HOSSZU M MARIUS-IONUT

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

HOSU I.C. MARIAN GABRIEL

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.3 Fizica 5.1 experimentat Respins

HOTARU I GEORGE CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.8 avansat Respins

HOTIN C. IONEL

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.55 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 3.6 Fizica 1.7 experimentat Respins

HOTIN I SIMONA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

HOTNOG C. STEFAN

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

HOTOIU V. EDUARD-DAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Chimie organica T1 Nivel I 6.3 experimentat Respins

HREAPCA A. ELENA ROXANA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

HRISCAN M. TIBERIU

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza Matematica T1 6.9 Fizica 8.25 experimentat Reusit

HRISCU C PETRONELA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 1.05 Biologie vegetala si animala T1 1.8 incepator Respins

HRISTACHE C. DANA-LAURA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 9 Geografie 9 avansat Reusit

HRISTACHE C. SINZIANA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 8.05 Geografie 6.1 experimentat Reusit

HRISTACHE I GEORGE CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Fizica 5 nivel mediu Respins

HRISTACHE V. IULIANA-RUXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza A2-A1-A2-A2-B1 Istorie 7.7 Geografie 7.1 experimentat Reusit

HRISTEA G EMANUEL - IOAN

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.65 Economie 9.3 experimentat Reusit

HRISTEA I ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Informatica T2 C/C++ 8.75 experimentat Reusit

HRISTESCU V ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.35 Biologie vegetala si animala T1 8.25 experimentat Reusit

HRISTU C. AURELIAN-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

HRISTU S. IONUT-DANUT

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Reusit

HRITCU D DANIELA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 6.05 nivel mediu Respins

HRUBARU GH VALERICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.45 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

HRUSCA G BOGDAN CONSTANTIN

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

HUBER D IONELA-VALENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

HUC C. LAURENTIU-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Chimie organica T1 Nivel II 7 experimentat Reusit

HUCIOG D IOANA DOCHITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.35 Geografie 4.8 avansat Respins

HUDICI D DELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 5.4 avansat Respins

HUDIMA C.T. CRISTINA-TUDORITA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

HUDISTEANU D ROBERT-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 7.55 experimentat Respins

HUIAN E. GABRIEL

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 5.6 avansat Reusit

HUIAN N. MARIUS VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

HULUB G FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.95 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

HUMA G. ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TIMPURI NOI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1--B2-A1-A2 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.35 avansat Respins

HUMA P. ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5.9 Chimie organica T1 Nivel I 2.65 experimentat Respins

HUREZEANU R.C. ANCA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

HURLUI V MARIUS-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-B1-A1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8.55 experimentat Reusit

HURMUZ B ANDREI BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 6 avansat Reusit

HURMUZACHE--ENACHE M LUMINITA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba franceza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 7 incepator Respins

HURMUZACHI P. STEFAN ROBERT

    LICEUL TEORETIC HYPERION Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 6 Psihologie 5.2 incepator Respins

HURTOI D. DIANA

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza Matematica T1 8.4 Fizica 8.35 experimentat Reusit

HURUBA C.L. THEODORA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 6.15 nivel mediu Respins

HURUBAS G.C. VICTOR

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Fizica 9.6 avansat Reusit

HUSEIN L RADU ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.3 Geografie 7.8 avansat Respins

HUSSEIN A NURA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 7.45 experimentat Reusit

HUSU GH ALIN NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 2.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 avansat Respins

HUSZTI S.V ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 8.35 Chimie organica T1 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

HUTAN A. MAGDALENA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

HUTAN P. ALEXANDRU-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Informatica T2 C/C++ 8.95 experimentat Reusit

HUTAN P. PAUL-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.05 experimentat Reusit

HUTANU A IONELA LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.1 nivel mediu Respins

HUTANU A. VICTOR MIHAI

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

HUTANU C FLORIN-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

HUTANU I. ANGELA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

HUTANU N CERASELA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.05 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

HUTANU T. ANDREEA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.3 Fizica 3.2 avansat Respins

HUTANU T. GEORGIANA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 6.9 Fizica 3.2 avansat Respins

HUTULEAC D ALINA ANA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL EMANUEL Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Istorie 5.3 Psihologie 5.7 nivel mediu Respins

HUTULEAC D DANIELA-LIGIA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL EMANUEL Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Istorie 5.3 Psihologie 6.1 nivel mediu Respins

HUTUSORU M.I. ALEXANDRA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.75 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

HUZUM D VIOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 incepator Respins

HUZUM I. CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.45 Limba engleza A1--A1-A1-A1 Istorie 4.65 Geografie 2.35 avansat Respins

IACIU T PETRUTA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Fizica 2.5 avansat Respins

IACOB A. ANA-TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 9.7 Economie 8.7 experimentat Reusit

IACOB A.GH. VLAD ANDREI

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Reusit

IACOB C CATALIN-ANDREI

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 experimentat Respins

IACOB C MIHAELA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 1.05 Biologie vegetala si animala T1 1.8 incepator Respins

IACOB C. ALINA-OLGUTA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

IACOB C. MARIUS-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p Limba engleza Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

IACOB E.M. IULIA DEMETRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Economie 9.75 nivel mediu Reusit

IACOB G ANA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

IACOB G DANA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.5 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.5 incepator Respins

IACOB I ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 4.3 incepator Respins

IACOB I IANCU

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 nivel mediu Respins

IACOB I. DENISA-ANGELICA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 4.4 nivel mediu Respins

IACOB I. ELENA-CORNELIA

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.6 Biologie vegetala si animala T1 6.65 experimentat Respins

IACOB I. GABRIEL

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Geografie 8.5 experimentat Reusit

IACOB I. IONELA ANCA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.85 Geografie 8.1 experimentat Respins

IACOB M ALEXANDRA-CRISTINA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.65 Geografie 7.2 avansat Respins

IACOB M LEONARD EDUARD

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.85 avansat Respins

IACOB M RODICA GABRIELA

    LICEUL WALDORF Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

IACOB M. ALEXANDRA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.65 avansat Respins

IACOB M. ELENA-MONICA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

IACOB N. ANA-MARIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 7.6 experimentat Reusit

IACOB N. IULIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p avansat N/p

IACOB N. SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.25 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

IACOB N.C MARIA-CARMEN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Fizica 2.8 experimentat Respins

IACOB O. MARIA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

IACOB S ANDREEA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.95 Geografie 6.3 experimentat Respins

IACOB S ROBERT-TOMA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 3.5 experimentat Respins

IACOB S. FLORIN-VLADUT

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Istorie 5.7 Logica si argumentare 7.45 avansat Respins

IACOB ST. NICOLETA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.35 Biologie vegetala si animala T1 9.35 experimentat Reusit

IACOB ST. ROBERTO - ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.55 Geografie 7.6 avansat Reusit

IACOB V MIHAELA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba spaniola Matematica T1 7 Informatica T2 Pascal 7.9 experimentat Reusit

IACOB V. GEORGIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

IACOBAN A. CATALIN DANIEL

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Reusit

IACOBAN GH.P MARIUS IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

IACOBESCU - BRATESCU D IOLANDA MARCELA ALICE

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

IACOBESCU I. ADA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza Matematica T1 7 Chimie organica T1 Nivel I 9.15 experimentat Reusit

IACOBESCU S.V EMANUEL-ANTONIE

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 7.75 avansat Reusit

IACOBITA CT. ALEXANDRU

    LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BUCURESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza Matematica T1 7.75 Chimie organica T1 Nivel I 8.25 experimentat Reusit

IACOBU I. CRISTINA - EMANUELA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.5 avansat Reusit

IACOMI I. LILIA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 4.6 nivel mediu Respins

IACOVACHE V DUMITRU-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.05 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

IAGAR N CLAUDIA

    LICEUL DE COREGRAFIE FLORIA CAPSALI Coregrafie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.05 Geografie 3.5 avansat Respins

IAKAB I DANIEL

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 8.8 experimentat Reusit

IAMANDEI I. ELENA-BEATRICE

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

IAMANDEI L FLORENTINA DANIELA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 2.95 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Respins

IAMANDI A DANIEL-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 6.1 avansat Respins

IAMANDI M. STEFANIA ELEONORA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Reusit

IAMANDI N ELENA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

IAMANDI ST. ALEXANDRA-MAGDALENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana experimentat 4.75 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.25 Chimie organica T1 Nivel I 2.4 avansat Respins

IAMANDI V FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 8.7 experimentat Reusit

IANA C ANDREI MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Respins

IANA I IOANA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 1.45 Limba franceza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

IANCEV V. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza Istorie 6.8 Psihologie 7.2 experimentat Reusit

IANCU A IOAN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

IANCU A. EMILIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 5.95 Chimie anorganica T2 Nivel II 4.5 incepator Respins

IANCU AL.IL. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.7 avansat Reusit

IANCU C ADELIN CODRUT

    LICEUL MARIN PREDA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

IANCU C GEORGETA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.85 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

IANCU C PAUL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

IANCU C. ELENA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Istorie 5.7 Geografie 5.1 experimentat Respins

IANCU C. GHEORGHITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.25 Fizica 5.7 avansat Respins

IANCU C. KRISTINA-TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza Matematica T1 9.35 Fizica 9 experimentat Reusit

IANCU C. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

IANCU C. RAMONA - GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.55 Geografie 7.9 avansat Reusit

IANCU C. SORIN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 7.1 experimentat Respins

IANCU D ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

IANCU D ROBERTO-NICOLAE

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Respins

IANCU D. DANUT-VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 7.5 Chimie organica T1 Nivel I 3.35 avansat Respins

IANCU E. ALEXANDRU-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B1-A2-B2-A2 Matematica T2 9.2 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

IANCU F. VALENTIN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.45 Fizica 5.85 avansat Respins

IANCU F.M. DRAGOS ALIN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Fizica 9.3 experimentat Reusit

IANCU G IONEL-CATALIN

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.1 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Respins

IANCU G MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.1 Fizica 3.05 avansat Respins

IANCU G. LUCIAN

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST LOGOS Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 7.6 avansat Reusit

IANCU GH LAVINIA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.3 experimentat Reusit

IANCU GH. DIANA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.85 Chimie organica T1 Nivel I 9.3 experimentat Reusit

IANCU GH. MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Logica si argumentare 9.6 experimentat Reusit

IANCU I DANIELA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 3.75 Geografie 5.9 avansat Respins

IANCU I FLORITA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 incepator Respins

IANCU I. IOANA - AURA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.95 Informatica T2 C/C++ 9.25 experimentat Reusit

IANCU I. MIHAI COSTIN

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Informatica T2 C/C++ 8.65 experimentat Respins

IANCU I. MONICA-ALEXANDRA

    COLEGIUL GERMAN GOETHE Filologie Limba si literatura germana experimentat 6 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Sociologie 7.25 avansat Reusit

IANCU L IONUT LIVIU

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza Matematica T1 5 Fizica 6.75 experimentat Reusit

IANCU M ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

IANCU M GABRIELA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 7.5 experimentat Reusit

IANCU M GABRIELA-MARIANA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Istorie 5.55 Geografie 7.75 avansat Respins

IANCU M. ALEXANDRA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza Matematica T1 8.2 Informatica T2 C/C++ 8.9 avansat Reusit

IANCU M. VIOLETA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

IANCU MA MIHAI ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Fizica 3.15 nivel mediu Respins

IANCU N ALIN-ROBERTO

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.75 Geografie 5 avansat Respins

IANCU N FLORENTINA RENATA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

IANCU N IONELA ADRIANA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Respins

IANCU N LAURENTIU NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Fizica 3.15 avansat Respins

IANCU N. ALEXANDRA-AURA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba germana moderna Matematica T1 7.6 Informatica T2 C/C++ 7 experimentat Reusit

IANCU N. IOANA-STEFANIA

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.85 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

IANCU N. MARIUS-VALENTIN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

IANCU N. MIHAI

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Reusit

IANCU N. MIRELA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 7 Geografie 9.3 nivel mediu Reusit

IANCU P ANDREEA CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Fizica 3.7 avansat Respins

IANCU P IULIA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

IANCU P NICOLETA-ADINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.55 Geografie 8.4 experimentat Respins

IANCU P. DRAGOS-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T1 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5.6 incepator Respins

IANCU P. ELENA LUMINITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.4 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 N/p Fizica 5.3 nivel mediu N/p

IANCU P. VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.95 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

IANCU R CATALINA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba spaniola B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

IANCU S GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.45 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

IANCU S. MIHAI VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Fizica 5 avansat Respins

IANCU S.S. ANDREI-CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

IANCU ST. FLORIN-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

IANCU V ANA-ZAMFIRA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza A1-A1-A1-B2-B2 Istorie N/p Geografie N/p avansat N/p

IANCU V CRISTINA-ANA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.7 Fizica 7.85 experimentat Reusit

IANCU V DANIELA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza A2-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

IANCU V MIRCEA-FLORIN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 3.9 Geografie Eliminat din examen experimentat Eliminat din examen

IANCU V MONICA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.3 incepator Respins

IANCU VLADUCA F IOANA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

IANCULESCU C. SORINA-IONELA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza A2-B1-B1-B1-A2 Istorie 8.85 Geografie 8.75 avansat Reusit

IANCULESCU N. ANDREEA-ANGELA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 7.6 experimentat Reusit

IANDA G. ALEXANDRA-GEORGIANA

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.8 Geografie 7 avansat Reusit

IANOLE M. STEFAN GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Fizica 7.1 nivel mediu Respins

IANOS I.E. LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat N/p

IANOSI A.G. ANDREI-ALEXANDRU

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 8.95 experimentat Reusit

IANUS L. LEONARD-IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 7.9 Geografie 6.95 nivel mediu Reusit

IASCOV N. GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.15 Fizica 5 experimentat Respins

IAZAGEANU S FLORIN-IULAN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 incepator Respins

IBRAM A DENISA CRISTINA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 9.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.05 Economie 8 nivel mediu Reusit

IBRAM C SELGUAN-DALIDA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 5 avansat Respins

IBRAM S DINER

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.55 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Respins

ICA-DUMITRESCU GH ALEXANDRU-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.25 nivel mediu Respins

ICHIM D. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

ICHIM E. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza Matematica T1 7.6 Chimie organica T1 Nivel I 8.5 experimentat Reusit

ICHIM I GHERGHINITA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 3.85 incepator Respins

ICHIM I. ADRIAN-EUGEN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Fizica 2.5 avansat Respins

ICHIM I. MIHAI-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

ICHIM V. ALEXANDRA-CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.7 nivel mediu Reusit

ICHIMAS S FABIAN IOSIF

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU VLAHUTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.15 experimentat Reusit

ICOBESCU V. ANDRADA-BIANCA-NICOLETA

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 5.95 avansat Reusit

ICONARU I. TANTA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 incepator Respins

ICONARU M. DANIELA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3.1 experimentat Respins

IDRICIANU M. ANDREEA-ANCA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Fizica 7.55 experimentat Reusit

IENCIU C DANIEL

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat Eliminat din examen

IFRIM E MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 5.15 nivel mediu Respins

IFRIM G ANDREI GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Geografie 6.1 experimentat Respins

IFRIM I CATALIN ZAMFIR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

IFRIM I MIHAI

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

IFRIM M RADU-STELIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

IFRIM M SILVIU-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5.75 nivel mediu Respins

IFRIM N MIHAITA CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.5 Informatica T2 Pascal 3.9 avansat Respins

IFRIM V. MARIA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

IFTIME GH. MARINELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

IFTIME M EUGENIA-SILVIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 4.6 avansat Respins

IFTIMICIUC GH. IONUT-NICUSOR

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.3 Biologie vegetala si animala T1 7.05 experimentat Respins

IFTODE D BIANCA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.55 Fizica 2.9 avansat Respins

IFTODE V. COSMIN-SERGIU

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 8 nivel mediu Reusit

IGALA V CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 8.9 avansat Reusit

IGNA C. LAURENTIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 avansat Respins

IGNAT C MARIUS

    LICEUL GEORGE CALINESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

IGNAT C PETRISOR-VALERIU

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 experimentat Reusit

IGNAT F IRINA

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza Matematica T1 7.05 Biologie vegetala si animala T1 7.25 avansat Reusit

IGNAT F. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.8 Fizica 9.05 experimentat Reusit

IGNAT M. ADRIAN

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

IGNAT M.S. EDUARD ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 4.05 Geografie 8.1 avansat Respins

IGNAT P. CATALIN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Respins

IGNAT P.F. ADRIAN-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

IGNAT S ANA-MARIA-CATALINA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

IGNAT S DRAGOS ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza A2-A2-A1-B1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

IGNAT V. IONUT-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

IGNAT V. SILVIU-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician aviatie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

IGNATESCU D. ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

IGNATESCU I IONUT ANDREI

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

IGNATIUC GH.D DIANA-RODICA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

IGNUTA ST ELENA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 7.2 Geografie 7.2 avansat Respins

ILAS GH FLORENTINA GEORGIANA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Geografie 8.3 avansat Respins

ILASCU V. MARIAN

    CENTRUL SCOLAR REGINA ELISABETA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Reusit

ILCAU M. CLAUDIA-IONELA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.35 avansat Respins

ILCEA C. SILVIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

ILCU V FLORIN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

ILEANA S CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ILES D MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 4.3 Geografie 4.65 nivel mediu Respins

ILICI F.A. NICOLAE ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.8 Fizica 6.85 experimentat Reusit

ILIE _ MARIN

    CENTRUL SCOLAR NR. 3 Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.95 Limba engleza B1-A2--A1-A1 Matematica T2 5.3 Fizica 6 nivel mediu Respins

ILIE A ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.1 experimentat Respins

ILIE A FLAVIUS LUCIAN

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.2 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Respins

ILIE A PAULA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 7.6 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

ILIE A VASILE RADU

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Respins

ILIE A. MARIAN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Matematica T1 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 incepator Respins

ILIE A. ROXANA - DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 9.25 experimentat Reusit

ILIE AL MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 4.5 nivel mediu Respins

ILIE C ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.3 Informatica T2 C/C++ 8.7 experimentat Reusit

ILIE C ANDREEA - ALEXANDRA

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Informatica T2 C/C++ 5.65 experimentat Reusit

ILIE C CORINA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T1 3.75 Biologie vegetala si animala T1 4.4 experimentat Respins

ILIE C GABRIEL

    LICEUL MARIN PREDA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.15 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

ILIE C GEORGE RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

ILIE C GEORGE-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.75 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

ILIE C ROXANA

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.35 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 3.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 avansat Respins

ILIE C STEFAN MARIUS

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.45 Geografie 8.6 avansat Respins

ILIE C. ANCA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba franceza Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

ILIE C. ANDREEA-CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 9.9 experimentat Reusit

ILIE C. CLAUDIU

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.55 Geografie 9.45 avansat Respins

ILIE C. FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.35 nivel mediu Respins

ILIE C. GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.15 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

ILIE C. MARIAN-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Respins

ILIE C. RAZVAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

ILIE C.I. SABINA-DIANDRA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 9.75 experimentat Reusit

ILIE D ANDREI

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.05 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Istorie 2.05 Geografie 4 nivel mediu Respins

ILIE D ANISOARA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

ILIE D PAUL

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ILIE D RADU-THEODOR

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Chimie organica T1 Nivel I 6.5 avansat Respins

ILIE D RALUCA CRISTINA OCTAVIANA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL EMANUEL Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Istorie 8.2 Psihologie 8.5 avansat Reusit

ILIE D. CARINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 8.1 Informatica T2 C/C++ 8.3 experimentat Reusit

ILIE D. MARIUS-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.15 experimentat Respins

ILIE E DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana N/p Limba engleza Matematica T2 8.4 Fizica 1.9 avansat N/p

ILIE E. ADRIAN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

ILIE E. LUCIAN GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Fizica 8.25 experimentat Reusit

ILIE F ADINA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza Istorie 9 Geografie 8.85 experimentat Reusit

ILIE F CORNEL

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.25 Geografie 8.6 avansat Respins

ILIE F GRIGORE-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.05 nivel mediu Respins

ILIE F MARIUS-VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Fizica 2.85 nivel mediu Respins

ILIE G GEORGIAN MIREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 3.65 Biologie vegetala si animala T1 3.05 avansat Respins

ILIE G MIHAI

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.2 Geografie 8.9 nivel mediu Reusit

ILIE G MIHAI-IONUT

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.8 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Respins

ILIE G SORINA CRISTINA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B2--A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.65 experimentat Reusit

ILIE G. NICOLETA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

ILIE GH MIRCEA BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 2.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.75 avansat Respins

ILIE GH NICULINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

ILIE GH. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.75 Fizica 4 avansat Respins

ILIE GH. ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.15 experimentat Respins

ILIE GH. ANDREEA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Logica si argumentare 5.9 avansat Reusit

ILIE GHE NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ILIE H CLAUDIA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 5.8 Psihologie 5.8 avansat Respins

ILIE I ALEXANDRU-CRISTIAN

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.55 Geografie 5.3 avansat Respins

ILIE I ANDREI GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 avansat Respins

ILIE I CATALIN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-A2--B1-B1 Matematica T2 2.85 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

ILIE I CLAUDIU CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

ILIE I CORNELIA ALIS

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 8.4 avansat Respins

ILIE I COSTINA VALENTINA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 9.3 avansat Reusit

ILIE I DAMARIS LIDIA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU VLAHUTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Logica si argumentare 9.1 experimentat Reusit

ILIE I DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

ILIE I DANIELA - NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Chimie anorganica T2 Nivel II 3.8 avansat Respins

ILIE I DAVID-MIHAI

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.7 Geografie 8.8 nivel mediu Respins

ILIE I FLORIAN-ROBERT

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 5.2 avansat Respins

ILIE I GABRIEL-SILVIU

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

ILIE I SIMON

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.15 Geografie 8.55 nivel mediu Respins

ILIE I VICTOR

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza A1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 incepator Respins

ILIE I. ALEXANDRA - GIANINA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.25 Geografie 7.3 avansat Reusit

ILIE I. ELENA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 avansat Respins

ILIE I. GEORGE-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.15 Fizica 6.6 experimentat Reusit

ILIE I. IULIAN GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

ILIE I.C. CATALIN-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

ILIE L LAURA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza A1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 5.45 Chimie organica T1 Nivel II 8.05 experimentat Reusit

ILIE L. DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Fizica 8 experimentat Reusit

ILIE L. MADALINA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.2 Fizica 2.3 nivel mediu Respins

ILIE L.D. MARIA-RUXANDRA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza Istorie 9.3 Geografie 9.55 experimentat Reusit

ILIE M CLAUDIA FLORENTINA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 9.2 Geografie 8.6 experimentat Reusit

ILIE M FLORIN CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

ILIE M GEORGE ALIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Respins

ILIE M MARIA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba franceza A2--B1-A1-A1 Matematica T1 2.5 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

ILIE M MIHAITA-COSTINEL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.7 Geografie 9.7 nivel mediu Reusit

ILIE M STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

ILIE M. ANA - MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.15 Psihologie 9.5 experimentat Reusit

ILIE M. GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.15 Informatica T2 C/C++ 6 experimentat Respins

ILIE M. MARIAN-EMIL

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Fizica 2.35 nivel mediu Respins

ILIE M. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.5 Fizica 9.9 experimentat Reusit

ILIE MC ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.7 experimentat Reusit

ILIE MI ANDREEA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.8 Sociologie 9.9 avansat Reusit

ILIE N ANA MARIA FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 9.05 avansat Reusit

ILIE N CONSTANTIN-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.5 Biologie vegetala si animala T1 8.1 nivel mediu Reusit

ILIE N CORNEL-FLORIN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Fizica 2.2 avansat Respins

ILIE N CRISTIAN-AURELIAN

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.9 Fizica 8.3 experimentat Reusit

ILIE N EMILIA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.25 Geografie 9.3 experimentat Reusit

ILIE N MIHAI-GABRIEL

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 incepator Respins

ILIE N. CRISTI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

ILIE N. GABRIEL

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.15 Limba engleza Matematica T1 2.6 Biologie vegetala si animala T1 6.9 incepator Respins

ILIE N. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

ILIE N. MARIUS-DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Chimie organica T1 Nivel I 2.6 avansat Respins

ILIE N. STELIAN-FLORIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Reusit

ILIE N.C. FLORENTIN-MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

ILIE O.M. DIANA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.05 Filosofie 9.4 experimentat Reusit

ILIE P MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Reusit

ILIE P NICOLETA VERONICA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 9.5 experimentat Reusit

ILIE R. ANDREEA-BEATRICE

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 7.65 avansat Reusit

ILIE R. IONUT ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

ILIE R.B. ELENA - CATALINA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 7.9 avansat Reusit

ILIE S CLAUDIU TEOFIL

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Respins

ILIE S FLORIN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 4.4 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

ILIE S GEORGICA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Reusit

ILIE S NICOLETA DIANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 6.5 experimentat Reusit

ILIE S VICTORIA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

ILIE S. GEORGE

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2--A2-B1-B1 Istorie 5.7 Geografie 7.3 experimentat Reusit

ILIE S. PETRE NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Fizica 2.2 avansat Respins

ILIE ST. DOINITA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

ILIE T. DOMNICA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 7.35 avansat Reusit

ILIE T. TUDOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 7.7 avansat Reusit

ILIE V ANDREEA-STEFANIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ILIE V ANGELICA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica 3.2 N/p N/p

ILIE V PETRU ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.75 Fizica 2.2 experimentat Respins

ILIE V. ALEXANDRA ADINA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 6.4 Psihologie 10 avansat Reusit

ILIE V. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Fizica 6.6 experimentat Reusit

ILIE V. DORIN-VASILE

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

ILIE V. MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Economie 9.2 experimentat Reusit

ILIE V.A. GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Respins

ILIESCU A MIHAIL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A2 Istorie 5 Geografie 5.15 avansat Respins

ILIESCU C IRINA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Istorie 5.6 Sociologie 7.25 nivel mediu Reusit

ILIESCU C MIRUNA-ELENA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba spaniola Matematica T1 8.9 Informatica T2 Pascal 8.8 experimentat Reusit

ILIESCU C. COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 4.4 nivel mediu N/p

ILIESCU C.L. OANA-ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Reusit

ILIESCU F. MARINA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.5 Logica si argumentare 9.7 experimentat Reusit

ILIESCU G. ANDREEA - MIRUNA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 9.35 experimentat Reusit

ILIESCU I MIHAELA-CRISTINA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 8.45 experimentat Reusit

ILIESCU I. CRISTIAN-IONUT

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 incepator Respins

ILIESCU M ADRIAN

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Biologie vegetala si animala T1 8.15 experimentat Reusit

ILIESCU N ZOIA-SIMONA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T1 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

ILIESCU P CRISTINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Sociologie 8.8 experimentat Reusit

ILIESCU P. PETRE DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

ILIESCU R. MIHAI-RADU

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

ILIESCU T ANDREI

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.3 Geografie 9.7 avansat Reusit

ILIESI C. ANDREEA LOREDANA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.05 Geografie 9.15 avansat Respins

ILINA AL. ELENA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

ILINA C DANIEL FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Fizica 3.3 nivel mediu Respins

ILINCA C. ANDREI- ALEXANDRU- CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Fizica 3.1 avansat Respins

ILINCA C. PETRE-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

ILINCA D ROBERT-BOGDAN

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.6 experimentat Reusit

ILINCA P ANDREEA-CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.85 Fizica 2.7 avansat Respins

ILINCA V ADRIAN CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.35 Geografie 6.6 avansat Respins

ILINCAI C. IRINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Istorie 9.65 Psihologie 8.1 experimentat Reusit

ILINCUTA I. IRINA

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana 5.1 Limba franceza Istorie 5.5 Geografie 6.3 avansat Respins

ILIOIU I MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.55 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 5 avansat Respins

ILIONI V ADRIAN-GEORGE

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.65 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

ILIUTA P.A ROXANA

    LICEUL MARIN PREDA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Istorie 8.35 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

IMBREA N. RAMONA-FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

IMBREA P ANA MARIA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 6.1 avansat Respins

IMBRU IC DANA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 4.1 Informatica T2 C/C++ 6.25 experimentat Respins

IMIREANU D.C. IOAN-CODRIN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.4 Geografie 5.05 avansat Respins

IMPARATEL F. MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

INAICHE I. DIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Biologie vegetala si animala T1 9.05 experimentat Reusit

INDIANOS D. ANDREAS

    COLEGIUL GERMAN GOETHE Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 9.3 limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Biologie vegetala si animala T1 6.95 avansat Reusit

INESCU C.C. RAZVAN-MARIN

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.8 Chimie organica T1 Nivel I 9.55 experimentat Reusit

INGEAUA G. CRISTIAN-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza Matematica T1 8.25 Informatica T2 C/C++ 8.6 experimentat Reusit

IOAN C. ANDREEA-STEFANIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.3 Economie 8.75 experimentat Reusit

IOAN C. DANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba germana moderna Matematica T1 9.1 Fizica 9 experimentat Reusit

IOAN E.P. CATALIN

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 5.65 Chimie organica T1 Nivel I 9.15 experimentat Reusit

IOAN F PETRICA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.95 nivel mediu Respins

IOAN GH ELENA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 1 Limba franceza A2--B1-A2-A2 Matematica T1 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2 incepator Respins

IOAN I. VICTOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TIMPURI NOI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.1 avansat Respins

IOAN M. COSTEL

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.55 Geografie 9.35 nivel mediu Reusit

IOAN N MIHAI-IONUT

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.3 experimentat Reusit

IOAN R. PETRE SORIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 9.25 Fizica 2.8 avansat Respins

IOAN ST ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

IOAN ST. GEORGE -ROBERT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Respins

IOAN V AUREL GABRIEL