Rezultate la Bacalaureat, sesiunea Iunie 2011, municipiul Bucuresti, AANEI - DAN

Friday, 08 July, Year 3 d.Tr. | Author: Mircea Popescu

Aveti dinjos lista cu rezultatele la examenul de Bacalaureat organizat in municipiul Bucuresti, sesiunea de vara 2011, curatata de javascript, flash si alte mizerii. Partea I de la Aanei la Dan.

Greetz Diana Coman, pe-al carei blog poate ca gasiti si CSV-ul complet (212823 rinduri), daca are chef sa-l publice.

AANEI C. CIPRIAN DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TIMPURI NOI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 6.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.2 avansat Respins

AARON F.D. MIHAI

    COLEGIUL ROMANO-CATOLIC SFANTUL IOSIF Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Economie 6.65 experimentat Reusit

ABAAB F SOFIAN-TEODOR

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.65 Geografie 5.45 nivel mediu Respins

ABABEI A. ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Geografie 8.2 experimentat Reusit

ABABEI A.A. ANDREEA-IRINA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.65 Sociologie 8.9 experimentat Reusit

ABABEI GH. ALEXANDRU GABRIEL

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 7.85 Fizica 5.35 nivel mediu Respins

ABABEI I IANCU

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

ABABEI M. MARIAN - CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.75 Fizica 2 nivel mediu Respins

ABABEI V CATALINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Chimie organica T1 Nivel II 8.2 experimentat Reusit

ABABEI V CRISTINA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Istorie 6.65 Geografie 7.05 avansat Reusit

ABABEI V.V. GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.75 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 7.95 experimentat Reusit

ABAGER G. DELIA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8 Sociologie 8.45 nivel mediu Reusit

ABAGIU A ANDREI NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Fizica 2.3 avansat Respins

ABAGIU AH MIHAI HORATIU

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5.75 nivel mediu Respins

ABAGIU G. SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Sociologie 9.55 experimentat Reusit

ABALARU GH. ROXANA-NINA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.33 nivel mediu Reusit

ABALARU M.D. ALEXANDRA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Istorie 9.5 Geografie 9.8 experimentat Reusit

ABALASEI D. OVIDIU MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 N/p Fizica 5 nivel mediu N/p

ABASEACA A.I IONUT CIPRIAN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

ABBAS M. OMAR

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

ABDALLA R AMIR WILLIAM

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.4 experimentat Respins

ABDUL F ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.65 Limba engleza Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Respins

ABDUL R IOANA-TAYBA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 2.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.95 avansat Respins

ABRASU C VICTOR

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

ACASANDREI D MARIA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.3 Geografie 8.15 avansat Reusit

ACASANDREI M. MIHAI - CORNEL

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Geografie 6.8 avansat Respins

ACASANDREI V. MARIANA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Fizica 5.15 experimentat Reusit

ACASANDRI I COSTINEL MARIUS

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.75 Geografie 7.6 incepator Reusit

ACASANDRI I DAN

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 7.25 Geografie 8 incepator Reusit

ACATRINEI GH ADRIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

ACATRINEI I. ELENA-MIRELA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza Istorie 8.75 Geografie 8.9 experimentat Reusit

ACATRINEI V. ANDREEA-CORINA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.55 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Reusit

ACELEANU C ADRIAN VIOREL

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba franceza B1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 3.25 Geografie 6.7 avansat Respins

ACELEANU I FLAVIUS VALENTIN

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat N/p

ACHIM C. DENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

ACHIM D CORINA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

ACHIM D.M. ROBERT GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Geografie 6.1 avansat Respins

ACHIM GH FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

ACHIM I GELU

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 incepator Respins

ACHIM I LUCIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

ACHIM I MARIUS-MERISOR

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 6.65 avansat Reusit

ACHIM I STEFANIA LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 4.3 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

ACHIM N RAMONA ALEXANDRA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Filosofie 9.5 avansat Reusit

ACHIM P. ADRIANA-IONELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 avansat Respins

ACHIM T EDUARD CRISTIAN

    LICEUL MIRCEA ELIADE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

ACHIM T. VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.75 nivel mediu Respins

ACHIMESCU D. ROBERT-NICOLAE

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.8 nivel mediu Respins

ACHIMESCU M GHEORGHITA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

ACHITEI C. FLORENTINA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Reusit

ACIOBANITEI C. ALINA-IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Psihologie 3.4 avansat Respins

ACIOBANITEI V MADALINA ALINA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

ACIUBOTARITEI GH DANIEL VLAD

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

ACOSTACHIOAIE A MARIUS GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 6.15 nivel mediu Reusit

ACOSTACHIOAIEI A ALEXANDRU NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 8.1 Fizica 1.3 experimentat Respins

ACOZMEI M BOGDAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.45 nivel mediu Respins

ACRIS MN OANA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 8.4 experimentat Reusit

ACSINTE C. ALEXANDRU-ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

ACSINTE V NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu N/p

ACSINTOAIE C. MARIUS-PETRISOR

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.9 Limba engleza Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.25 experimentat Respins

ADAM C ANCA-TEODORA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

ADAM C. ROBERT-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.6 Chimie organica T1 Nivel II 10 experimentat Reusit

ADAM D ALEXANDRU LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Fizica 2.65 nivel mediu Respins

ADAM D. CRISTINA - DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Economie 8 experimentat Reusit

ADAM F. NICOLETA-BEATRICE

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.25 avansat Reusit

ADAM G. LUCIA-MARILENA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza Istorie 9.4 Geografie 9.85 experimentat Reusit

ADAM I ADRIAN-AUREL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.15 Fizica 3.6 avansat Respins

ADAM I CONSTANTIN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Istorie 6.7 Geografie 8 avansat Reusit

ADAM I. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Istorie 9.5 Geografie 10 experimentat Reusit

ADAM M CARINA-MIRUNA

    LICEUL DE MUZICA GEORGE ENESCU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.75 experimentat Reusit

ADAM M VIRGIL

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

ADAM N LUCIAN CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5.2 Chimie organica T1 Nivel I N/p nivel mediu Eliminat din examen

ADAM N. CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

ADAM V.V. ALEXANDRU-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 3.6 Fizica 5.1 experimentat Respins

ADAMACHE RE SORIN MIHAIL

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.5 Filosofie 3.4 nivel mediu Respins

ADAMESCU M FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

ADAMESCU V. FLORENTINA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 9.3 Psihologie 8.7 experimentat Reusit

ADAR C. ALINA- OANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Respins

ADASCALITEI C. MARINA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

ADASCALITEI D. ANA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 9.15 experimentat Reusit

ADIACONITEI G. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

ADOMNICAI D ION-TRAIAN

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 9 nivel mediu Reusit

ADOMNICAI M EMILIA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

ADUMITROAEI V ADRIANA-AURELIA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 8.3 avansat Reusit

AELENEI V. VICTORITA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 4 experimentat Respins

AEVOAEI T IRINA IONELA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.65 Geografie 9.3 experimentat Reusit

AFILIPOAE C LOREDANA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.25 avansat Respins

AFILIPOAIE O.R. MIRELA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B1 Matematica T1 2.05 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

AFLOAREI V. VIOREL

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.8 Fizica 5.45 avansat Respins

AFRENTOAIEI P FLORIN-PETRISOR

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

AFTANACHE I. CONSTANTIN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 nivel mediu Reusit

AFTANACHE I. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 4.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 nivel mediu Respins

AFTANACHE S ALIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 5.35 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

AFTENI C CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Fizica 6.3 nivel mediu Respins

AFTIM G CLARA-GABRIELA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.8 nivel mediu Reusit

AGACHE _ ANDREEA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Fizica 2.9 avansat Respins

AGACHE GH NICOLETA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 nivel mediu Respins

AGACHE GH. MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 4.35 avansat Respins

AGACHI I.S LAVINIA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 avansat Respins

AGAFITEI I MIHAIL ALEXANDRU

    LICEUL GEORGE CALINESCU Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

AGAFITEI N. SORINEL-NICUSOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 4.45 avansat Respins

AGAPI P CARMEN PETRUTA

    LICEUL ECONOMIC BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Geografie 5.45 avansat N/p

AGAPIE GH. ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

AGAPIE I. SANDRA ELIZA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.65 Geografie 8.5 avansat Reusit

AGAPIE L AURELIAN-CONSTANTIN

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

AGAPIE N ROBERT DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

AGAPIE-FLOREA C.G ILINCA-ANDRA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

AGAVRILOAIE I. GEORGIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

AGAVRILOAIE P ELENA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 4.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.55 incepator Respins

AGHA Z ZINO

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 8.8 experimentat Reusit

AGIOURGIOAEI M ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 1.95 Fizica 3.05 avansat Respins

AGOSTON S. ALEXANDRA-DUMITRA

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

AGRAPINEI M ARYSS-MADALIN

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

AGRICI C MARIA MAGDALENA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 9.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.45 Geografie 8.5 experimentat Reusit

AGU A MIHAITA-IONUT

    LICEUL GRECO-CATOLIC TIMOTEI CIPARIU Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Istorie 6.4 Geografie 6.15 avansat Respins

AGUSETOAIE G CONSTANTIN DOREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

AIDOIU C. FLORINA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 7.35 experimentat Reusit

AILENEI V. SORINA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 7.85 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Respins

AILIESEI I ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.4 Fizica 2.75 nivel mediu Respins

AIOANEI A. CONSTANTIN-ADRIAN

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 7.45 avansat Reusit

AIOANEI CHIRIAC E IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

AIOANEI GH ADRIAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 7 experimentat Reusit

AIOANEI M. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 avansat Respins

AIOJOAEI P ALINA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 3.2 avansat Respins

AIOJOAEI P VERONICA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

AIONITOAIE A ANTONIA-CAMELIA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.4 Geografie 9.35 avansat Reusit

AL ANI H LINA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

AL ATASY-TUDOSE A RAMY STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.6 Geografie 7.15 avansat Reusit

AL KAFIJY AHAH ALIA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Chimie organica T1 Nivel II 4.75 experimentat Respins

AL MOUZAYEN M.A HANA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba spaniola Matematica T1 7.55 Chimie organica T1 Nivel I 9.55 experimentat Reusit

AL RIFAI G MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.55 Limba franceza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 3.55 incepator Respins

AL- NUAMAI A.K SAMIR

    LICEUL TEORETIC HYPERION Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T1 4.3 Chimie organica T1 Nivel I 4.35 experimentat Respins

AL-GHAFRI M. AMER

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.55 Biologie vegetala si animala T1 7.15 nivel mediu Reusit

AL-KAFHAJI H JOSEF

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 avansat Respins

AL-RAMAHI K. AMIRA

    LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BUCURESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 7.8 experimentat Reusit

ALAMAN GH. ANDREEA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 6.15 Geografie 7.5 experimentat Reusit

ALBEI P. FLORIN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

ALBINA I. ANDREEA-OLGA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza Matematica T1 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

ALBISORU A. ADELINA MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 6.45 avansat Respins

ALBISORU C SORIN

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.4 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.35 Geografie 7.45 avansat Respins

ALBU A. FLORINA-STEFANIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.05 Limba franceza Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

ALBU A. GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.6 Geografie 9.1 experimentat Reusit

ALBU C COSMIN

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.85 Geografie 8.7 avansat Reusit

ALBU C. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Fizica 5.75 nivel mediu Respins

ALBU D IOANA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.9 Geografie 6.35 experimentat Respins

ALBU D IONICA-DOINITA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

ALBU F ALEXANDRU-IONUT

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 7.1 Geografie 7.6 avansat Reusit

ALBU F CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.95 nivel mediu Respins

ALBU G. OANA-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Chimie organica T1 Nivel I 9.35 experimentat Reusit

ALBU G. STEFAN - CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

ALBU I ALIN STEFAN

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 9.8 nivel mediu Reusit

ALBU I. CALIN-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Fizica 5.95 avansat Respins

ALBU I. TUDOR

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.2 Logica si argumentare 3.1 avansat Respins

ALBU I.L GABRIELA

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.7 avansat Reusit

ALBU L. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 4.6 avansat Respins

ALBU M CATALIN FLORIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 4.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 5.9 avansat Respins

ALBU M GEORGE-DANIEL

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

ALBU M. NICOLAE LEONARD

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 6.45 avansat Respins

ALBU M. SILVIU-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 2.85 nivel mediu Respins

ALBU N. VIOREL-GIGEL

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 1.75 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

ALBU P MIHAI-COSMIN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 7.45 experimentat Respins

ALBU S. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Respins

ALBU S. MARIAN CLAUDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5.75 nivel mediu Respins

ALBU S.P. DIANA - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.75 Fizica 8.85 experimentat Reusit

ALBU ST. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 3.1 Limba engleza Matematica T2 5.7 Fizica 2.2 avansat Respins

ALBU V. VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

ALBU V. VLAD ALEX

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

ALBULESCU A. ALINA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.05 Economie 8.1 avansat Reusit

ALBULESCU C. MIRELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

ALBULESCU D.I GEORGE VALI

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 6.6 nivel mediu Reusit

ALBULESCU R.N.A. ADRIAN

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

ALBULET G ROXANA- SINZIANA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Respins

ALBUS A. CLAUDIU OCTAVIAN

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Geografie 7.7 experimentat Reusit

ALBUSI G. COSMINA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Informatica T2 C/C++ 5.15 experimentat Reusit

ALDEA A. ELENA LUMINITA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Respins

ALDEA F ALIN IONUT

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 8.8 experimentat Reusit

ALDEA F. IONELA

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

ALDEA G ADRIANA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

ALDEA M CRISTIAN DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

ALDEA N CRISTINEL

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.65 nivel mediu Respins

ALDEA V. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

ALECSE A ANDREI ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Fizica 5 nivel mediu Respins

ALECSII D. MARIUS-ALIN

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Fizica 6.65 avansat Reusit

ALECU A ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.4 avansat Reusit

ALECU AL.I. GABRIELA-CARMEN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Chimie organica T1 Nivel I 8.25 experimentat Reusit

ALECU C IONUT-LAURENTIU

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

ALECU D DRAGOS

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.3 Geografie 7.1 incepator Respins

ALECU D. GABRIELA FANUTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.55 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.1 experimentat Reusit

ALECU G GHEORGHITA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T1 2.15 Biologie vegetala si animala T1 3.95 nivel mediu Respins

ALECU G LUCIAN FLORENTIN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

ALECU G.P. CRISTINA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

ALECU GH ANGELA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 6.7 experimentat Reusit

ALECU GH.D. CONSTANTIN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.35 Fizica 9.65 experimentat Reusit

ALECU I ANA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.45 avansat Respins

ALECU I CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.25 nivel mediu Respins

ALECU I IULIAN

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 nivel mediu Respins

ALECU I. ANA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Reusit

ALECU I. COSTIN - ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.95 Economie 8.3 nivel mediu Reusit

ALECU I. MARIAN IONUT

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.75 avansat Reusit

ALECU I. MIHAELA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana 5.45 Limba engleza Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

ALECU L. MADALINA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Fizica 8.15 experimentat Reusit

ALECU M GABRIELA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 7.55 Geografie 8.1 experimentat Reusit

ALECU M GEORGE ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.15 Economie 5.6 avansat Respins

ALECU M. ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza A2-B1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.15 Fizica 5.3 nivel mediu N/p

ALECU M. RALUCA ELENA MIHAELA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.6 Geografie 7.7 avansat Reusit

ALECU N MARIUS - ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.65 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

ALECU N. SPIREA - DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Geografie 7.2 experimentat Respins

ALECU R.O. IONUT ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

ALECU S. CRISTINA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.95 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4.05 nivel mediu Respins

ALECU V CRISTIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

ALECU V CRISTINA GEORGETA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 7.5 avansat Respins

ALECU V. GEORGE-VIOREL

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

ALECU V. IOANA - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Biologie vegetala si animala T1 9.55 experimentat Reusit

ALEXA A. DORINA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.5 Geografie 9.3 avansat Reusit

ALEXA C ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Geografie 7.35 avansat Reusit

ALEXA N ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Fizica 2.5 avansat Respins

ALEXA N. NICOLAE-FLORIN

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

ALEXA V ANDREEA MIHAELA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.35 Geografie 7.45 incepator Reusit

ALEXA V. FLORIN-NICU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

ALEXA V.V. MIHAELA-LUMINITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Respins

ALEXANDRACHE G. LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

ALEXANDRESCU A FLORINA DENIS

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Geografie 6.5 experimentat Respins

ALEXANDRESCU C MIHNIEA GEORGIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

ALEXANDRESCU D CLAUDIA RODICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

ALEXANDRESCU D LUIZA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.55 nivel mediu Respins

ALEXANDRESCU D SABINA

    LICEUL DE MUZICA GEORGE ENESCU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 9.3 Geografie 8.05 experimentat Reusit

ALEXANDRESCU E.D ANA-MARIA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

ALEXANDRESCU G. MIHAI-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Informatica T2 C/C++ 6.25 experimentat Reusit

ALEXANDRESCU GD FLORIAN-NICUSOR

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.5 Informatica T2 Pascal 6.55 avansat Reusit

ALEXANDRESCU L.M. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza Istorie 8.9 Geografie 8.75 avansat Reusit

ALEXANDRESCU M ALICE-LOREDANA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 10 Fizica 7.35 experimentat Reusit

ALEXANDRESCU M.E. STEFAN-OCTAVIAN

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

ALEXANDRESCU R. ANDREI

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

ALEXANDRESCU S. BEATRICE-ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 8.75 avansat Reusit

ALEXANDRESCU T.O. CARLA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza Matematica T1 7.4 Fizica 6.3 experimentat Reusit

ALEXANDRESCU V FLORIAN-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

ALEXANDRIS M. MIHAEL

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.1 avansat Reusit

ALEXANDROAIA P ANA MARIA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 4.65 avansat Respins

ALEXANDRU A IONUT

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5.75 Informatica T2 C/C++ 5 experimentat Respins

ALEXANDRU A. ELENA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 1.55 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Respins

ALEXANDRU C ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

ALEXANDRU C CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

ALEXANDRU C LAVINIA ANI

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

ALEXANDRU C OLGA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.95 avansat Respins

ALEXANDRU C. LAURENTIU MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.3 nivel mediu Respins

ALEXANDRU C. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 5.65 Fizica 3.1 avansat Respins

ALEXANDRU C. OCTAVIAN

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.1 Fizica 7.55 experimentat Reusit

ALEXANDRU D ANDREEA-SORINA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ALEXANDRU D CATALIN FLORIN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Biologie vegetala si animala T1 8.15 experimentat Reusit

ALEXANDRU D IONUT ALIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Chimie organica T1 Nivel I 6.2 nivel mediu Respins

ALEXANDRU D LOREDANA SILVIA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

ALEXANDRU D MARIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 7.2 avansat Reusit

ALEXANDRU D TUDOR-GEORGE

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

ALEXANDRU D.N. MARCEL TIBERIU

    LICEUL TEORETIC HYPERION Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.7 Limba engleza Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Reusit

ALEXANDRU F FLORENTINA GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

ALEXANDRU F PETRUT DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba franceza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 4.5 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

ALEXANDRU G. ROXANA-VALENTINA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Respins

ALEXANDRU G.M. RADU

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Fizica 9.4 avansat Reusit

ALEXANDRU GH DIANA RALUCA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 7.9 experimentat Reusit

ALEXANDRU GH. ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician aviatie
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Fizica 2.95 experimentat Respins

ALEXANDRU GHE DORINA-LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Fizica 3.3 nivel mediu Respins

ALEXANDRU I DANIELA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.55 Geografie 8.6 avansat Reusit

ALEXANDRU I DRAGOMIR

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 incepator Respins

ALEXANDRU I FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

ALEXANDRU I GABRIEL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 7.2 experimentat Reusit

ALEXANDRU I RAISA-ELENA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 9.4 experimentat Reusit

ALEXANDRU I. ALEXANDRU CLAUDIU

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.15 Fizica 5.5 nivel mediu Respins

ALEXANDRU I. DENISA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 7.7 avansat Reusit

ALEXANDRU I. GIORGIANA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.35 experimentat Reusit

ALEXANDRU I. IOANA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.6 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.45 Chimie organica T1 Nivel I 2.8 avansat Respins

ALEXANDRU I. MIHAELA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

ALEXANDRU L.T STEFAN CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 2.55 avansat Respins

ALEXANDRU M ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

ALEXANDRU M CORNELIA LARISA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 3 avansat Respins

ALEXANDRU M FLORIN GABRIEL

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.65 Geografie 6.9 incepator Reusit

ALEXANDRU M GEORGE CATALIN

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Biologie vegetala si animala T1 4.6 experimentat Respins

ALEXANDRU M NECULAI

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.05 nivel mediu Respins

ALEXANDRU M. CATALINA-ANA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza Istorie 8 Geografie 8.65 experimentat Reusit

ALEXANDRU M. CLARI

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T1 1.7 Biologie vegetala si animala T1 4.4 incepator Respins

ALEXANDRU M. GEORGIANA-ALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

ALEXANDRU M. MAGDALENA-SPERANTA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Sociologie 8.6 experimentat Reusit

ALEXANDRU M.F. BOGDAN-GEORGES

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Fizica 5.5 experimentat Reusit

ALEXANDRU N DANIEL NICOLAE

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

ALEXANDRU N MIHAELA-MIRABELA

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana 7.5 Limba engleza Matematica T2 4.5 Biologie vegetala si animala T1 5.35 nivel mediu Respins

ALEXANDRU N. ELENA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Chimie organica T1 Nivel I 9.45 experimentat Reusit

ALEXANDRU R MIHAI-DANIEL

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 4.4 Fizica 1.6 avansat Respins

ALEXANDRU R. ANDREI

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

ALEXANDRU S.B. ALINA-CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Chimie organica T1 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

ALEXANDRU S.C. ANDREEA-BEATRICE

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 10 Fizica 8.3 experimentat Reusit

ALEXANDRU ST.E. CEZAR-GEORGE

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 4.15 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Respins

ALEXANDRU T. IONELA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 8.2 Geografie 7.7 avansat Reusit

ALEXANDRU V ALIN GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 3.55 avansat Respins

ALEXANDRU V FLORIN COSMIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Fizica 6.85 experimentat Respins

ALEXANDRU V. ANDREI-VLAD

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 4.4 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

ALEXANDRU V. EUGEN-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

ALEXE _ CRISTINA

    CENTRUL SCOLAR NR. 3 Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza A2-A2--A2-A2 Matematica T2 5.75 Fizica 6.5 nivel mediu Reusit

ALEXE A IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.2 avansat Respins

ALEXE A. LIANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.3 Informatica T2 C/C++ 8.95 experimentat Reusit

ALEXE A.C. ELENA VALENTINA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza Matematica T1 6.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

ALEXE B.C. RAZVAN-ANDREI

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Fizica 6.3 experimentat Reusit

ALEXE C MARIUS IONUT

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 7.45 Geografie 9.3 experimentat Reusit

ALEXE C. IULIANA VERONICA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.8 avansat Reusit

ALEXE C. MARIA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

ALEXE C. STEFANIA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

ALEXE GH LUCICA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ALEXE GH.O. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba franceza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

ALEXE I ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.85 Fizica 6.1 avansat Respins

ALEXE I ANA MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 2.3 avansat Respins

ALEXE I IONUT-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 3 Fizica 3.5 experimentat Respins

ALEXE I. STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.15 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Fizica 2.05 avansat Respins

ALEXE M BOGDAN-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.5 Chimie organica T1 Nivel I 5.25 experimentat Reusit

ALEXE M MARIUS-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Fizica 2.25 nivel mediu Respins

ALEXE M PETRISOR

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 4.75 Geografie 5.95 nivel mediu Respins

ALEXE M. MONICA LACRMIOARA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Geografie 8.7 avansat Reusit

ALEXE M.A. ADRIAN-ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.65 Fizica 4 experimentat Respins

ALEXE M.R. EMILIAN-MARIAN

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.6 Fizica 9.4 experimentat Respins

ALEXE N ADRIAN

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

ALEXE N CORNELIA-ANA-MARIA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Istorie 7.6 Geografie 9.25 nivel mediu Reusit

ALEXE N. MARIUS COSTEL

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ALEXE P MIHNEA LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 8.35 experimentat Reusit

ALEXE S GEORGE BOGDAN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 3.3 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

ALEXESCUL V.D. DAVID-ANDREI

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Fizica 7.55 experimentat Reusit

ALEXEVICI S. ANA-LUISA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza Istorie 9.45 Geografie 9.35 experimentat Reusit

ALEXIE F.I. ALEXANDRU FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 4.6 experimentat Respins

ALEXIE I IONUT CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ALEXIU A.L. ADELA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 9.5 experimentat Reusit

ALEXIU E. SABINA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Psihologie 7.1 experimentat Reusit

ALEXIU I.S ANDREEA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.35 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

ALEXOAEA G. ALEXANDRA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Respins

ALEXOIU B BOGDAN NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.55 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 5.3 incepator Respins

ALHADDAD A. MUNA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 experimentat Reusit

ALI N. RAKDA

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba engleza A1-A1-A1-A1-A1 Istorie N/p Geografie 7.6 avansat N/p

ALIFANTI M DIANA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.4 Geografie 6.55 avansat Respins

ALIOANTE V. ANDREI

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 7 experimentat Respins

ALIONTIOAEI A. IONUT-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ALISTAR V. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Fizica 9.55 experimentat Reusit

ALMAJANU ST ION TUDOREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

ALMAJANU ST VALENTIN PETRISOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 2.3 experimentat Respins

ALNASHAR M. MIHAELA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.8 Geografie 9.85 avansat Reusit

ALOMAN L. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.45 Fizica 8.85 experimentat Reusit

ALPIDA ST FLORIS - ROCHI

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7 Geografie 5.35 experimentat Respins

ALPIDA V. CATALIN-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.3 Fizica 8.75 experimentat Reusit

ALTIPARMAC A. ANDREEA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.1 Fizica 8.95 experimentat Reusit

ALUNGULESEI C. VASILE-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.25 avansat Reusit

ALUNGULESEI V. ELENA-CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

ALUPEI S.C. ANA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza Matematica T1 6.75 Chimie organica T1 Nivel I 9.75 nivel mediu Reusit

ALUPOAEI G.C. DIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

ALUPOAIE D. ANA-MARIA

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 6.7 experimentat Respins

ALVAGIU D TEODOR

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

AMAN N. CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TIMPURI NOI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

AMANCI I IONELA ANDREEA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 1.5 Geografie 6.9 experimentat Respins

AMARANDEI D. MADALIN ALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Fizica 5 experimentat Respins

AMARANDEI L. VICENTIU

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.75 Fizica 5.09 experimentat Reusit

AMARANDEI V IONELA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

AMARANDREI V ALIN COSTIN

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU VLAHUTA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.05 Psihologie 6.55 nivel mediu Respins

AMARIEI GHV CRISTINA MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.55 experimentat Reusit

AMARIEI S. PETRONICA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 1.25 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

AMARITEI C. CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 nivel mediu Respins

AMARITEI V VIOREL-LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 2.5 avansat Respins

AMATO S ANTONINO

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba italiana Istorie N/p Geografie N/p experimentat N/p

AMBARUS A. COSMIN

    COLEGIUL ROMANO-CATOLIC SFANTUL IOSIF Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.15 Geografie 6.25 nivel mediu Respins

AMBARUS F GABRIELA ANCA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza A2-B2-A1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 avansat Respins

AMBRONO M ALINA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.15 experimentat Reusit

AMBROSA A. BIANCA - ALINA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.6 Fizica 9.7 experimentat Reusit

AMBROSIE E. MARIAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.85 Geografie 8.35 avansat Reusit

AMBROZI C. IOANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza Istorie 8.6 Geografie 9.15 experimentat Reusit

AMBROZIE I. ALEXANDRU-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.65 Fizica 3.7 experimentat Respins

AMBRUS C FLORENTINA-CRISTIANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.65 Fizica 2.7 experimentat Respins

AMBRUS D ELENA CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 nivel mediu Respins

AMIREH M MAIS

    THE INTERNATIONAL SCHOOL OF BUCHAREST Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 3.4 experimentat Respins

AMOLDOVENCEI S ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 4.15 nivel mediu Respins

AMURARITEI E. RITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

AMURARITEI M.I. ANCA-FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 4.55 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Respins

AMUZA A. ANGELA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC HYPERION Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.45 Geografie 6 avansat Respins

AMZA D. MARIA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Fizica 7.3 experimentat Reusit

AMZA P. MARIA - CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

AMZA T MARIUS ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 avansat Respins

ANA F. NICOLETA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.75 Geografie 8.45 avansat Reusit

ANASIEI V ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician aviatie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.35 Chimie organica T1 Nivel I 6.05 nivel mediu Respins

ANASTASE P. DIANA-TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Chimie organica T1 Nivel I 9.5 nivel mediu Reusit

ANASTASESCU C.M. RALUCA-CLAUDIA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.5 Geografie 9.25 experimentat Reusit

ANASTASIU M. ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 9.3 experimentat Reusit

ANASTASIU R. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

ANASTASIU TH. COSMIN-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba germana moderna B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Fizica 8.85 experimentat Reusit

ANCA F BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Reusit

ANCA L. ALEXANDRU-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 experimentat Reusit

ANCA N CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

ANCA V MELANIA STEFANIA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.35 nivel mediu Respins

ANCIU I. PAUL

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

ANCIU M PETRUTA ALINA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

ANCU M.F. IONUT - BOGDAN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.35 Geografie 6.9 avansat Respins

ANCUTA C. MICHEL

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 6.25 avansat Respins

ANCUTA GH DOREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 2.55 nivel mediu Respins

ANCUTA I CARMEN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.85 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

ANDA G. ROBERT-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

ANDONE A. RELU - COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 5.6 incepator Respins

ANDONIU A ALIN

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 nivel mediu Respins

ANDRAS A VIORICA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 3.8 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

ANDRAS Z. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 4.1 Limba engleza Matematica T2 5.3 Fizica 5.6 nivel mediu Respins

ANDRASOV M BIANCA IRINA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.85 nivel mediu Respins

ANDREAS I DANIEL- CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Fizica 7.5 experimentat Reusit

ANDREESCU A DANIEL

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

ANDREESCU C.L. DAVID-SORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.95 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

ANDREESCU C.R. ANNA-MARIA-THEODORA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba franceza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.65 Fizica 8.9 experimentat Reusit

ANDREESCU D.D FRANCESCA-DANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.35 Chimie organica T1 Nivel I 8.9 avansat Reusit

ANDREESCU E.L. DRAGOS-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.8 Economie 9.1 experimentat Reusit

ANDREESCU F. DANIELA-MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 7.6 Geografie 9.25 avansat Reusit

ANDREESCU G GRIGORE

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

ANDREESCU GH. ALEXANDRU-VIOREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 2.65 avansat Respins

ANDREESCU V CRISTIAN

    LICEUL GEORGE CALINESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza A1--A2-- Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

ANDREI A DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 8.2 experimentat Reusit

ANDREI A. ANTONIA-IOANA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.1 experimentat Reusit

ANDREI A. EUGENIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

ANDREI A.D. NICOLAE BOGDAN

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII DIMITRIE PACIUREA Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Chimie organica T1 Nivel II 1.7 nivel mediu Respins

ANDREI AD DRAGOS-TUDOR

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 3.4 experimentat Respins

ANDREI C ALEXANDRU-IONUT

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 6 Geografie 2.9 nivel mediu Respins

ANDREI C. IOANA ADRIANA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Chimie organica T1 Nivel I 7.65 avansat Reusit

ANDREI C. NICUSOR-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician productie film si televiziune
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.4 nivel mediu Respins

ANDREI C.V RADU-TUDOR

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

ANDREI CG ANDRA NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 experimentat Respins

ANDREI D CRISTEA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.55 Geografie 9.5 nivel mediu Respins

ANDREI D IONEL

    LICEUL GEORGE CALINESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza --B2-- Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.35 nivel mediu Respins

ANDREI D MARIUS ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

ANDREI D. ALEXANDRA MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.45 Economie 8.7 experimentat Reusit

ANDREI D. ALEXANDRU COSMIN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.3 experimentat Reusit

ANDREI D.S. MARIUS-SEBASTIAN-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

ANDREI E CRISTIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ANDREI E. ELENA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

ANDREI E.F. GABRIEL-CONSTANTIN

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 8.9 experimentat Reusit

ANDREI F FLORIN

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 4.15 Informatica T1 intensiv Pascal 7.6 experimentat Respins

ANDREI F MARIAN BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 6 avansat Respins

ANDREI F. CIPRIAN IULIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Fizica 2.1 nivel mediu Respins

ANDREI F. GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician poligraf
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Reusit

ANDREI F. LIVIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.25 Fizica 9 experimentat Reusit

ANDREI G. CONSTANTIN-CRISTIAN-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza Matematica T1 7.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.95 experimentat Reusit

ANDREI G. MARIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 7.15 avansat Respins

ANDREI G.R. ROBERT-COSTEL

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

ANDREI GH ALEXANDRU DORIN

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 1.35 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

ANDREI GH FLORENTINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.45 Geografie 3.5 avansat Respins

ANDREI GH IOAN-CRISTIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 3.7 avansat Respins

ANDREI GH. ANA-MARIA

    LICEUL MIRCEA ELIADE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

ANDREI GHE SILVIU CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 4.85 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 4.4 nivel mediu Respins

ANDREI I ALIN-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.55 Limba engleza B1-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 2.85 avansat Respins

ANDREI I COSTEL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.4 Geografie 6.65 nivel mediu Respins

ANDREI I DOREL

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

ANDREI I EDUARD-MIHAIL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.95 Fizica 2.2 avansat Respins

ANDREI I ELENA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Biologie vegetala si animala T1 9.85 nivel mediu Reusit

ANDREI I FLORIN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

ANDREI I GABRIEL RAZVAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B2 Matematica T2 2.65 Geografie 6.1 avansat Respins

ANDREI I GABRIELA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 2 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

ANDREI I IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

ANDREI I MARINEL

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.2 incepator Respins

ANDREI I MIOARA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 6.3 nivel mediu Reusit

ANDREI I VALERICA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.35 Geografie 7.55 nivel mediu Reusit

ANDREI I VLAD

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU VLAHUTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.1 experimentat Reusit

ANDREI I. EMIL-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 10 experimentat Reusit

ANDREI I. EVELINA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 3.75 Chimie organica T1 Nivel I 6 avansat Respins

ANDREI I. FLORIN-ION

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.5 nivel mediu Respins

ANDREI I. LIVIU NICUSOR

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.45 Geografie 9.1 experimentat Reusit

ANDREI I.M. ANDY FLORENTIN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.85 Geografie 9.2 experimentat Reusit

ANDREI J. CATALIN MIHAI

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

ANDREI L STEFAN-MARIN

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.7 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

ANDREI M CLAUDIU GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.95 incepator Respins

ANDREI M NICOLETA MADALINA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 7.2 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

ANDREI M ROXANA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.85 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

ANDREI M TEODORA ANTOANETA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.1 Biologie vegetala si animala T1 8.65 experimentat Reusit

ANDREI M. ELENA CORINA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

ANDREI M. GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

ANDREI M. GABRIELA-ANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 4.3 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

ANDREI M. KINDA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.9 experimentat Reusit

ANDREI M. MIHAELA MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 7.05 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Reusit

ANDREI MC DANIEL-ALEXANDER

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

ANDREI N ANCA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 6.85 Fizica 2.25 nivel mediu Respins

ANDREI N CAMELIA-CRISTINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 2 avansat Respins

ANDREI N CATALIN-GABRIEL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6 Fizica 5.25 experimentat Reusit

ANDREI N IONUT-MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Fizica 3.65 avansat Respins

ANDREI P CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.05 Geografie 7.8 avansat Reusit

ANDREI P FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

ANDREI P GABRIELA-MARIANA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.3 Informatica T1 intensiv Pascal 7.15 experimentat Reusit

ANDREI P ROBERT-GEORGE

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2--B2-B2 Matematica T1 2 Biologie vegetala si animala T1 3.75 nivel mediu Respins

ANDREI P. SILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Respins

ANDREI R. MIHNEA-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.8 Fizica 7.65 experimentat Reusit

ANDREI S PETRISOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.9 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

ANDREI ST. CRISTIAN - NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Fizica 9.75 experimentat Reusit

ANDREI ST. MIHAELA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 4.4 experimentat Respins

ANDREI V ALEXANDRA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba spaniola B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 6.55 experimentat Reusit

ANDREI V RALUCA ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 6.45 avansat Respins

ANDREI V. EDUARD-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Fizica 5.6 experimentat Reusit

ANDREI V. GEORGE-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Respins

ANDREI V. MARIA-GEORGETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

ANDREI V. MARIUS-DANIEL

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza N/p Matematica T1 Eliminat din examen Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat Eliminat din examen

ANDREI V. MIRCEA-COSTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.45 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

ANDREIANA C CRISTIAN-CLAUDIU

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.85 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 3.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.25 avansat Respins

ANDREIANA C. ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.65 Geografie 6.9 experimentat Reusit

ANDREIANA GH VIORICA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.05 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

ANDREIAS D ANDRA LAURA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.4 Logica si argumentare 9 avansat Reusit

ANDREIAS G ALEXANDRU MIHAIL

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza Matematica T2 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 avansat Respins

ANDREIASI A.M ROBERT ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

ANDREIESCU I. CORNELIA-MARINELA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 10 Geografie 7.5 avansat Reusit

ANDRIAN N ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Filosofie 9 avansat Reusit

ANDRICIUC R. DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Respins

ANDRIES G COCUTA MARINELA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

ANDRIITEI V ROBERT

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

ANDRIOAEI C. RAMONA-MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.65 Geografie 9.55 experimentat Reusit

ANDRISCA S. VALERIU

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9 Filosofie 7.2 experimentat Reusit

ANDRITOIU S.C. DANIELA-TIMEEA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba spaniola Istorie 8.05 Geografie 8.05 experimentat Reusit

ANDRO L MONICA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

ANDRONACHE S. ANDREI-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 6.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.4 avansat Respins

ANDRONE A. DANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

ANDRONE C. SORINA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8 Chimie organica T1 Nivel II 8.25 experimentat Reusit

ANDRONE D.N DANIELA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.8 nivel mediu Reusit

ANDRONE F MIHAI-FLORENTIN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Istorie 7.4 Geografie 2.8 nivel mediu Respins

ANDRONE F. GEORGE

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 7.3 avansat Reusit

ANDRONE GH. ALEXANDRU IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba franceza B2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Fizica 2.3 avansat Respins

ANDRONE M RADU-COSMIN

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 9.05 avansat Reusit

ANDRONE R. DRAGOS

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.85 Psihologie 5 experimentat Respins

ANDRONE S FLORIN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 2.5 avansat Respins

ANDRONE T.C. IONUT-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.8 Limba engleza A2-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

ANDRONESCU A. EDUARD - MIHAI

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p Limba franceza Matematica T2 8.3 Geografie 5.5 avansat N/p

ANDRONESCU M.C. MATEI

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza Matematica T1 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Respins

ANDRONESCU V ROBERT-IONUT

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

ANDRONIC D. ANDREEA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2-B1-B1-A1-A2 Matematica T2 3.95 Geografie 6.75 nivel mediu Respins

ANDRONIC L. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

ANDRONIC M. GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

ANDRONIC M. GEORGE-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Fizica 2.85 nivel mediu Respins

ANDRONIC P. VASILE

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 1.35 Biologie vegetala si animala T1 4.4 incepator Respins

ANDRONIC S. ANDREEA - CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.6 Fizica 6 avansat Respins

ANDRONIC V ELENA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 1.6 Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

ANDRONIC-DUMITRU M. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ANDRONIE J. TRAIAN-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

ANDRONIE M.M. PETRE-MARIUS

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.65 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

ANDRUNACHI T. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Fizica 1.6 avansat Respins

ANDRUSCA A. ANDREEA-VALERIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Geografie 9.25 experimentat Reusit

ANDRUSCA I. CRISTIAN-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

ANDRUSCA V VICTORIA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Chimie organica T1 Nivel I 5.35 experimentat Respins

ANEA C EDOARDO CRISTIAN

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 6.6 experimentat Respins

ANECULAESEI C. ANDREEA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.35 Fizica 3.9 avansat Respins

ANECULEI T NICU-TEOFIL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.5 Fizica 3.05 nivel mediu Respins

ANGELESCU A VIOREL CLAUDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 6.5 experimentat Respins

ANGELESCU G. FLORENTIN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Fizica 5 experimentat Respins

ANGELESCU I ANA - MARIA

    LICEUL ECONOMIC BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.95 Geografie 7.75 nivel mediu Respins

ANGELESCU T. ALEXANDRU-PETRE

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

ANGHEL A ALINA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Fizica 7.1 experimentat Reusit

ANGHEL A GEANINA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 6.55 Biologie vegetala si animala T1 3.35 nivel mediu Respins

ANGHEL A IONUT CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

ANGHEL A MARIAN IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Fizica 1.45 experimentat Respins

ANGHEL A. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Matematica T1 6.2 Fizica 9.65 experimentat Reusit

ANGHEL A. ROXANA - CRISTIANA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.05 Economie 8.5 avansat Respins

ANGHEL C ANEL-NICOLAE

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A1 Istorie 5.7 Geografie 2.5 nivel mediu Respins

ANGHEL C ANISOARA-IOANA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 3.6 nivel mediu Respins

ANGHEL C OVIDIU FLAVIAN

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

ANGHEL C. CRISTINA DENISSE

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

ANGHEL C. TINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.4 Economie 9.6 avansat Reusit

ANGHEL C. VLAD ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Economie 9.2 nivel mediu Reusit

ANGHEL C.G. MIHAI-ALIN

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.85 Chimie organica T1 Nivel II 6.1 experimentat Respins

ANGHEL C.M CRISTIAN-MUGUREL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

ANGHEL D MARICICA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ANGHEL D. NARCIS-EMILIAN

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician productie film si televiziune
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.05 incepator Respins

ANGHEL DL ANDREEA GABRIELA

    LICEUL DE COREGRAFIE FLORIA CAPSALI Coregrafie
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

ANGHEL F ANDREI-FLORIAN

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 7.3 Geografie 8.55 nivel mediu Reusit

ANGHEL F. MAGDA-MONICA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.6 Filosofie 4.3 experimentat Respins

ANGHEL G MIHAELA MARIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 6.06 avansat Respins

ANGHEL G. ANDREEA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 9.65 Chimie organica T1 Nivel II 9.35 experimentat Reusit

ANGHEL G. FLORIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.75 Chimie organica T1 Nivel I 3.45 experimentat Respins

ANGHEL G. LOREDANA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

ANGHEL G. MIRCEA-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza Matematica T1 6.6 Fizica 8.9 avansat Reusit

ANGHEL G. ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Istorie 9.35 Psihologie 7.15 experimentat Reusit

ANGHEL G.N. ALIN-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Chimie anorganica T2 Nivel I 10 experimentat Reusit

ANGHEL GH ANA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Chimie anorganica T2 Nivel II 5 nivel mediu Respins

ANGHEL GH MARIANA LOREDANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 7.05 Geografie 9.1 experimentat Reusit

ANGHEL GH. ALEXANDRU-FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

ANGHEL GH. IULIANA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

ANGHEL GH. JAN-MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba germana moderna A1-B2-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

ANGHEL GHE ELENA ALICE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.45 nivel mediu Respins

ANGHEL GHE VERONICA VICTORITA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

ANGHEL GHE. MARIA - GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.95 Geografie 7.45 avansat Respins

ANGHEL I ADRIAN-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.8 experimentat Reusit

ANGHEL I ANDREEA-MIHAELA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

ANGHEL I ELENA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.15 Geografie 6.1 nivel mediu Reusit

ANGHEL I ELENA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

ANGHEL I GABRIEL ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Fizica 2.95 nivel mediu Respins

ANGHEL I GEORGE

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 7.5 avansat Reusit

ANGHEL I GEORGE

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 1.15 Biologie vegetala si animala T1 1.4 experimentat Respins

ANGHEL I GEORGETA-LUCIA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.75 Geografie 6.15 nivel mediu Respins

ANGHEL I IOANA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza Matematica T1 8.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 10 experimentat Reusit

ANGHEL I IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.95 Geografie 7.3 avansat Respins

ANGHEL I LAURENTIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

ANGHEL I. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Fizica 8.6 experimentat Reusit

ANGHEL I. BOGDAN SORIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Fizica 5.9 nivel mediu Respins

ANGHEL I. ELENA-FLORENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.8 Chimie organica T1 Nivel I 3.9 experimentat Respins

ANGHEL I. GEORGE

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.75 Geografie 8.55 avansat Reusit

ANGHEL I. LAURA-FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.75 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

ANGHEL I. LICA-ALBERTO

    CENTRUL SCOLAR REGINA ELISABETA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 9.7 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 incepator Reusit

ANGHEL I. MIHAELA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.85 Geografie 8.5 avansat Reusit

ANGHEL I. VLAD ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

ANGHEL I.B IULIAN ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.6 experimentat Respins

ANGHEL IR GEORGIANA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Fizica 2.2 avansat Respins

ANGHEL L IONEL-JANEL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5.55 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

ANGHEL L.C ROBERT-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

ANGHEL M ALEXANDRU

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Fizica 3.05 nivel mediu Respins

ANGHEL M FLORENTINA-LIZICA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.3 Geografie 6.1 avansat Respins

ANGHEL M. ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7 Geografie 9.2 avansat Reusit

ANGHEL M. CRISTINA-DANIELA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza Istorie 8.55 Geografie 7.05 experimentat Reusit

ANGHEL M. FLORIN-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

ANGHEL M. GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Geografie 7.75 avansat Respins

ANGHEL M. NICOLAE GEORGE

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.4 Economie 8.8 experimentat Reusit

ANGHEL M. NICOLETA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.25 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

ANGHEL M. NICUSOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Fizica 7.25 avansat Respins

ANGHEL M. STEFANIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

ANGHEL M.N. CRISTIANA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.45 Geografie 9.5 avansat Reusit

ANGHEL N CATALIN-NICOLAE

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Istorie 5.65 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

ANGHEL N DIANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Geografie 6.25 nivel mediu Respins

ANGHEL N FLORENTINA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.35 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

ANGHEL N GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Fizica 6.4 incepator Respins

ANGHEL N GABRIEL NICOLAE

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.7 Geografie 5.9 experimentat Respins

ANGHEL N GEORGETA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 4.05 Fizica 5 experimentat Respins

ANGHEL N LUANA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Reusit

ANGHEL N NICULINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.2 experimentat Respins

ANGHEL N RAMADAN-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

ANGHEL N. ANDREI GEORGE

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.85 nivel mediu Reusit

ANGHEL N. LIVIA OANA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

ANGHEL N. LUMINITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.85 Chimie organica T1 Nivel I 3.35 experimentat Respins

ANGHEL O.V. SERBAN OVIDIU

    LICEUL TEORETIC HYPERION Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Informatica T2 C/C++ 8.8 avansat Reusit

ANGHEL P FLORIN-ADRIAN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

ANGHEL P NICOLAE CIPRIAN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

ANGHEL P. ALEXANDRA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 10 experimentat Reusit

ANGHEL R. CRISTIAN-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 3.65 experimentat Respins

ANGHEL S ANDREEA -MARINA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

ANGHEL S COSTINEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Respins

ANGHEL S IONEL-CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B1-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 avansat Respins

ANGHEL S. LAURENTIU COSTIN

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Reusit

ANGHEL S. MARIANA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Economie 9.2 experimentat Reusit

ANGHEL S.C. MONICA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 9.1 experimentat Reusit

ANGHEL T ALEXANDRU - NICU

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Fizica 5.15 avansat Reusit

ANGHEL T. COSTELA-IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 3.75 experimentat Respins

ANGHEL T. STELA-FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba franceza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Reusit

ANGHEL T.R. ALEXANDRA-SABINA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 8.1 avansat Reusit

ANGHEL V DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.4 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

ANGHEL V DANIELA-LOREDANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 6.9 avansat Reusit

ANGHEL V GEORGETA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII DIMITRIE PACIUREA Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba franceza A2--A1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Chimie organica T1 Nivel II 1.95 nivel mediu Respins

ANGHEL V IULIA TEODORA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2--B1-A1-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

ANGHEL V RAMONA-DIANA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Respins

ANGHEL V RAZVAN IONUT

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 7.55 experimentat Reusit

ANGHEL V. MARIUS-OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza Matematica T1 6 Fizica 6.35 experimentat Reusit

ANGHEL V.R. GIULIA IOANA

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.35 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

ANGHEL-CRISTEA A ROBERT-IONUT

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.8 Fizica 3.2 avansat Respins

ANGHEL-DAN P. ELENA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 7.7 Limba engleza Matematica T1 2.75 Biologie vegetala si animala T1 9.2 avansat Respins

ANGHELACHE I. JENICA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.35 Geografie 7.95 experimentat Reusit

ANGHELACHE L CALIN

    LICEUL WALDORF Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 8.1 experimentat Reusit

ANGHELACHE M ANDREI-AURELIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 7.4 Chimie organica T1 Nivel I 3.5 avansat Respins

ANGHELACHE M RAZVAN STEFAN

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.25 Geografie 7.2 avansat Respins

ANGHELESCU A. LUCIA-ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Logica si argumentare 8.9 experimentat Reusit

ANGHELESCU C. MARIA-LUIZA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 8.95 experimentat Reusit

ANGHELESCU I. NICOLETA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

ANGHELESCU M. ALINA ESTERA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.7 Geografie 6.65 nivel mediu Respins

ANGHELESCU M. GEORGE - ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 6.85 avansat Respins

ANGHELESCU M.M. ANDRADA-MARIA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

ANGHELESCU N. CATALIN ION

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Fizica N/p nivel mediu N/p

ANGHELESCU PA NICOLETA-ADRIANA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.9 experimentat Reusit

ANGHELINA G OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.55 experimentat Reusit

ANGHELINA M CLAUDIU-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

ANGHELUTA F. IULIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza Istorie 10 Filosofie 8 experimentat Reusit

ANGHELUTA M. ANDREI-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

ANGLITOIU A. ADRIANA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 8.75 nivel mediu Respins

ANICA GH. DIANA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza Istorie 7.4 Economie 9.4 avansat Reusit

ANICA I RAZVAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Fizica 3 nivel mediu Respins

ANICHITOAE M IRINA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba italiana B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 6 nivel mediu Reusit

ANITA P DENIS-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 6.55 Limba engleza Matematica T2 5.6 Fizica 2.9 avansat Respins

ANITA V. DIANA MARIA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

ANTAL-BERBECARU I MARIA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

ANTIP C GABRIELA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.3 experimentat Reusit

ANTOCHE A.F. IOANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 9.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.95 experimentat Reusit

ANTOCHE I MARIUS PAUL

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 8.3 experimentat Reusit

ANTOCHI I MARIA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

ANTOCI A ALBERT

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 8.45 Geografie 7.5 incepator Reusit

ANTOHE M IONUT DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 4.65 Limba engleza B1-A2-A2-A1-B1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.6 avansat Respins

ANTOHI D. DORIANA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 8.4 experimentat Reusit

ANTOHI M. CRISTIAN-SEBASTIAN-LUCIAN

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Respins

ANTON A ALEXANDRA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.55 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

ANTON A ALEXANDRU-VALENTIN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

ANTON C GENSIANA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Fizica 5 avansat Respins

ANTON C. CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.95 Geografie 5.85 avansat Respins

ANTON D ALEXANDRA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.55 Geografie 7.35 experimentat Respins

ANTON D MARIANA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL EMANUEL Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Istorie 6.05 Psihologie 6 nivel mediu Respins

ANTON D. ALEXANDRU-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

ANTON D. ANA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Economie 7.6 experimentat Reusit

ANTON D.C. ANDREEA ELENA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 6.65 experimentat Reusit

ANTON F ALEXANDRU-SORIN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

ANTON F ANCUTA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 8.6 Geografie 8.65 experimentat Reusit

ANTON G ALEXANDRU-DAN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 8.8 nivel mediu Reusit

ANTON G. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Respins

ANTON GH DANUT EUGEN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

ANTON GHE ADRIAN-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 4.45 avansat Respins

ANTON GHE MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.85 avansat Respins

ANTON I ALINA ELENA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

ANTON I VALENTIN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 4.1 Biologie vegetala si animala T1 6.25 experimentat Respins

ANTON I. ALEXANDRU-CATALIN

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 8 Fizica 6.95 experimentat Reusit

ANTON I. MARIUS-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

ANTON I. NICUSOR CATALIN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.4 avansat Respins

ANTON I. RUXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

ANTON I.A. DRAGOS FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 6.5 experimentat Reusit

ANTON L.D RARES FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 4.3 incepator Respins

ANTON M DANIELA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Respins

ANTON M MIHAI-ANDREI

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.95 Geografie 7.4 avansat Reusit

ANTON N. RALUCA ANGELICA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 6.75 experimentat Respins

ANTON N. ROBERT-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ANTON P GABRIELA ALINA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 8.4 experimentat Reusit

ANTON R FLORINA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.25 Geografie 7.4 nivel mediu N/p

ANTON R VASILICA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana 2.35 Limba engleza Istorie 5 Geografie 6.85 nivel mediu Respins

ANTON R. ANDREI CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC HYPERION Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

ANTON S LOREDANA VALENTINA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 7.85 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

ANTON V RUXANDRA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p Limba engleza Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat N/p

ANTON V.A. GEORGIANA-ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.1 Geografie 9.45 experimentat Reusit

ANTON VD ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Filosofie 10 experimentat Reusit

ANTONE M FLORINA ALEXANDRA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.25 Geografie 9.75 experimentat Reusit

ANTONE S.A. TEODORA-RUXANDRA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Istorie 9.25 Geografie 9.8 experimentat Reusit

ANTONENCO M.M. IANCU-MIHAI

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Filosofie 5.65 experimentat Reusit

ANTONENCO V. IULIUS-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.9 incepator Respins

ANTONESCU A. CRISTINA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Reusit

ANTONESCU A. IOANA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.15 avansat Reusit

ANTONESCU A.G. CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

ANTONESCU C ROXANA ALINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.45 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

ANTONESCU C. ALINA-STEFANIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.25 Chimie organica T1 Nivel I 3.35 experimentat Respins

ANTONESCU C. MARIA-DANIELA

    CENTRUL SCOLAR NR. 3 Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2--B2-B2 Matematica T2 8.65 Fizica 6.2 avansat Reusit

ANTONESCU C.M. ANDREI

    LICEUL TEORETIC HYPERION Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.25 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

ANTONESCU D. NICUSOR

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 5.95 nivel mediu Respins

ANTONESCU D.D ESTERA-CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.55 Economie 9.2 experimentat Reusit

ANTONESCU E. EMANUELA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.95 Chimie organica T1 Nivel I 8.4 experimentat Reusit

ANTONESCU I. IONUT-MANUEL

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T1 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

ANTONESCU M.D. IOANA-CATALINA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Geografie 9.5 experimentat Reusit

ANTONESCU- CUARENTE C GEORGETA

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Geografie N/p avansat N/p

ANTONIE E.G. ANAMARIA-LORELEI

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 nivel mediu Respins

ANTONIE M ANDREEA-NICOLETA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

ANTONIE M.I. IOANA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.8 Biologie vegetala si animala T1 7.75 experimentat Reusit

ANTONOAIE C. GABRIEL IULIAN

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Geografie 7.8 experimentat Reusit

ANTONOVICI C RALUCA-MIHAELA

    LICEUL DE MUZICA GEORGE ENESCU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 8.1 experimentat Reusit

ANTONOVICI R. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.55 Geografie 7.4 experimentat Respins

ANUTESCU V GHEORGHE-ANDREI

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 2 Biologie vegetala si animala T1 3.9 incepator Respins

APACHITEI I. SANDRA-CATALINA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.55 Economie 8.5 experimentat Reusit

APAITAN D ELENA- RODICA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba franceza A1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

APALAGHIEI D. TECLA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Chimie organica T1 Nivel I 8.7 experimentat Reusit

APARASCHIVEI D. ROXANA-GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.75 Geografie 9.25 nivel mediu Reusit

APATI C ANDREEA - LILIANA

    LICEUL DE MUZICA GEORGE ENESCU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.75 Geografie 7.75 experimentat Reusit

APAVALOAEI S IGNAT CRISTIAN

    LICEUL MARIN PREDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.95 Informatica T2 Pascal 6.3 avansat Respins

APETRACHIOAIE P IULIA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 avansat Respins

APETREI GH. BOGDAN-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Informatica T2 Pascal 7.75 experimentat Reusit

APETREI I. CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

APETREI M. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

APOPEI G. MIHAELA EMILIA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Fizica 3.05 nivel mediu Respins

APOSTEA V MARILENA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

APOSTOIU D. ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.35 Geografie 8.45 avansat Reusit

APOSTOIU V ANTONIO ANDREI

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 7.3 experimentat Respins

APOSTOL A FILIP-PAVEL

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 4.55 Limba engleza Istorie 8.85 Geografie 7.7 experimentat Respins

APOSTOL A LAURENTIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Istorie 3.1 Geografie 6.4 incepator Respins

APOSTOL C ELENA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 4.4 experimentat Respins

APOSTOL C. COSTEL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.6 Fizica 9.7 experimentat Reusit

APOSTOL C. CRISTIAN GEORGE

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Geografie 5.55 avansat Respins

APOSTOL C. RARES

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Fizica 8.1 experimentat Reusit

APOSTOL D DANIEL IOAN

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII DIMITRIE PACIUREA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza Matematica T2 6.35 Fizica N/p nivel mediu N/p

APOSTOL D. ANDREEA - DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Geografie 7.2 experimentat Respins

APOSTOL G CRISTIAN MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

APOSTOL G. MARIUS GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.25 Geografie 6.35 experimentat Reusit

APOSTOL G.M. ANA-MARIA-BEATRICE

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza Matematica T2 6.85 Chimie organica T1 Nivel II 9.1 experimentat Reusit

APOSTOL GH ANDREI

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.05 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

APOSTOL GH GEORGE CATALIN

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.55 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 avansat Respins

APOSTOL GH LUCIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Istorie 5.95 Geografie 1 nivel mediu Respins

APOSTOL GH. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Biologie vegetala si animala T1 8.55 experimentat Reusit

APOSTOL I ANDREI-CRISTIAN

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Economie 6.1 experimentat Reusit

APOSTOL I. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Fizica 2 nivel mediu Respins

APOSTOL M ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Chimie organica T1 Nivel I 5.95 incepator Reusit

APOSTOL M CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 4.5 incepator Respins

APOSTOL M MARINA ADRIANA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.95 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

APOSTOL M. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Reusit

APOSTOL M. FLORIAN-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

APOSTOL N. ANA-MARIA-BEATRICE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.8 Fizica 2.35 nivel mediu Respins

APOSTOL O IULIA - NICOLETA

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 7.65 avansat Reusit

APOSTOL P MARIA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3 Fizica 2.3 avansat Respins

APOSTOL P PAUL-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Fizica 6.65 experimentat Reusit

APOSTOL S.I SIMINA-LUCIANA

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 7.35 experimentat Respins

APOSTOL V CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

APOSTOL V VERONICA-IULIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.35 Fizica 3.4 avansat Respins

APOSTOL V. VIOREL-FLAVIUS

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Fizica 8.7 experimentat Reusit

APOSTOL Z. ANDREEA-MIRELA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Istorie 9.5 Geografie 9.4 experimentat Reusit

APOSTOLACHE I. FLORIN-DANIEL

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

APOSTOLACHE L IULIA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba spaniola Istorie 9.8 Geografie 8.75 experimentat Reusit

APOSTOLACHE V CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 5.35 avansat Respins

APOSTOLESCU C BOGDAN GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.6 avansat Respins

APOSTOLESCU C CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Informatica T2 C/C++ 5.25 experimentat Respins

APOSTOLICA G. PATRICIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza Matematica T2 6.65 Chimie organica T1 Nivel II 9.15 nivel mediu Reusit

APOSTU G. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 9.6 avansat Reusit

APOSTU GH. MARIAN COSMIN

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.85 Geografie 6.6 experimentat Reusit

APOSTU I. ALEXANDRU-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

APOSTU T. SORIN-COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Chimie organica T1 Nivel I 3.85 experimentat Respins

APREUTESEI V GEORGE ALEXANDRU CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Fizica 5.05 nivel mediu Respins

ARABOLIA I. ROBERT-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 8.1 Geografie 8.55 experimentat Reusit

ARAMA GH FLORENTIN-VALENTIN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T1 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.3 incepator Respins

ARAMA M. DANIEL-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T1 2.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.35 nivel mediu Respins

ARAPU GHE. GHEORGHE

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 1 Geografie 8.1 avansat Respins

ARCALIANU I. ADINEL

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 8.5 experimentat Reusit

ARCHIP C. DAVID-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.4 avansat Respins

ARCUDEANU I. MARINELA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 8.15 Geografie 8.25 nivel mediu Reusit

ARDELEAN D LIDIA-MILENA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.1 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

ARDELEAN D. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Istorie 9.8 Geografie 9.8 experimentat Reusit

ARDELEAN M.C.V. RALUCA-MIRELA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 nivel mediu Respins

ARDELEAN R.M STEFAN CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.3 Fizica 6.4 avansat Respins

ARDELEANU _ ALEXANDRA-MIRUNA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

ARDELEANU C IOANA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba engleza B1--B1-- Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.95 nivel mediu Respins

ARDELEANU D.C DRAGOS CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 6.85 avansat Reusit

ARDELEANU I CONSTANTA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Fizica 3.6 experimentat Respins

ARDELEANU I. ANDREEA-MAGDALENA

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

ARDELEANU M GEORGIANA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 6.35 Chimie organica T1 Nivel I 2 incepator Respins

ARDELEANU N VIOREL MIHAITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 1.6 experimentat Respins

ARDELEANU R GABRIEL

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 3.35 Informatica T2 Pascal 5.75 avansat Respins

ARGANISCIUC V. LIVIA-MARGARETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

ARGESANU A.C. MADALIN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

ARGESANU F FLORICA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 7.7 nivel mediu Respins

ARGESANU F MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 4.65 incepator Respins

ARGESEANU C. SEBASTIAN-ROBERTO

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T1 1.7 Biologie vegetala si animala T1 8.4 incepator Respins

ARGHERIE F IZABELA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

ARGHIR E. OANA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 4.7 avansat Respins

ARGHIR EC ANDREEA MARIA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Geografie 7.2 incepator Respins

ARGHIR I CATALINA-OANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 4.1 Geografie 5.65 avansat Respins

ARGHIR N ANISOARA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

ARGHIRA I MADALINA-IONELA

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 7 Geografie 8.45 avansat Reusit

ARGHIRESCU S. RAZVAN-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

ARGHIRESCU S.L. MIRELA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

ARGHIROI M PETRICA ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 avansat Respins

ARHIP I. VERONICA ALICE ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

ARHIP P. MIHAI

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7 Geografie 5.8 incepator Respins

ARHIRE M VALENTIN SILVIU

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Reusit

ARHIRE N MARIA MAGDALENA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 6.45 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

ARICIU G.A MARIA-IULIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.85 Chimie organica T1 Nivel II 9.7 experimentat Reusit

ARICIU I. GEORGETA LUMINITA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 6.55 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

ARICIUC R.M. LAURA-ALEXANDRA

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.55 Biologie vegetala si animala T1 8.85 experimentat Reusit

ARIMIA S.F. EVELYN-TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza Matematica T1 8.1 Fizica 8.4 experimentat Reusit

ARION G. GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza Matematica T1 9.15 Fizica 8.55 nivel mediu Reusit

ARISTIDE G. RADU-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Fizica 2.6 incepator Respins

ARITON C CRISTINA-LUMINITA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.65 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

ARITON C FLORENTIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2--A2-- Matematica T2 1.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 nivel mediu Respins

ARITON G RAZVAN ADRIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

ARITON G.C. ROXANA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba japoneza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.1 Geografie 8.9 experimentat Reusit

ARITON I. ADRIAN

    LICEUL TEORETIC HYPERION Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T1 4.45 Chimie organica T1 Nivel I 4.2 experimentat Respins

ARITON M DANIELA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.4 Geografie 7.95 nivel mediu Reusit

ARMEANCA M MARIANA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.05 incepator Respins

ARMEANU L MARIAN CONSTANTIN

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ARMEANU M COSTEL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.7 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

ARMEANU N. DIANA ANA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba franceza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Economie 9.2 experimentat Reusit

ARMEANU ST VASILICA-LUMINITA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.2 nivel mediu Respins

ARNAOUT A ABDUL HAMID

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 avansat Respins

ARNAUTOIU V. ADRIAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.8 Geografie 7.55 avansat Respins

ARNAUTU CT COSMIN-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv Pascal 6.3 nivel mediu Reusit

ARNAUTU T FLORIN COSMIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Fizica 2.55 experimentat Respins

ARNAUTU T MARIUS MIHAITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

ARNAUTU V. ANDREEA-ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.65 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

ARON G MARK ANTONIO

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba italiana B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 experimentat Reusit

ARON I IOANA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Istorie 2.8 Geografie 2.5 nivel mediu Respins

ARON S. CONSTANTIN

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

AROTARITEI C. ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Fizica 7 experimentat Reusit

ARSENE C BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 10 avansat Reusit

ARSENE C OANA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Respins

ARSENE D. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

ARSENE I ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana 3.1 Limba engleza Matematica T2 6.45 Fizica 5 nivel mediu Respins

ARSENE I FLORENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 8.4 nivel mediu Reusit

ARSENE I FLORIN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.8 nivel mediu Respins

ARSENE I OVIDIU-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Fizica 3.9 avansat Respins

ARSENE I. ROXANA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Fizica 6 avansat Respins

ARSENE M ALEXANDRU MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 7.75 experimentat Reusit

ARSENE V MARIAN-GEORGIAN

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

ARSENE V. FLORIAN-LUCIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

ARSENIE M NICU-GABRIEL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

ARSINE I IONUT CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2--A1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 nivel mediu Respins

ARSINTE D. LAVINIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.3 Geografie 9.35 avansat Reusit

ARSINTESCU A ANDREI-MIRCEA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza Matematica T1 6.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.15 experimentat Reusit

ARTEM M CORNEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 avansat Respins

ARTENE C. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.2 avansat Reusit

ARTENE N. ALINA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician productie film si televiziune
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.4 nivel mediu Respins

ARTIN I. VLAD ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.25 Economie 8.5 experimentat Reusit

ARTIN M MIHAELA CRISTINA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 7.45 experimentat Reusit

ARTIN P MARIUS IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

ARTUCHE N. MARIUS-STEFAN

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

ARVAT G EDUARD-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.25 Fizica 7.1 experimentat Reusit

ARVAT I. STELIANA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ARVU ST.V. MARIA DANIELA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.7 Geografie 9.6 avansat Reusit

ARVUNESCU S.M. ALEXANDRU-MIRCEA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Chimie organica T1 Nivel I 8 experimentat Reusit

ASAFTEI G. IONUT-CATALIN

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.2 Fizica 5.6 experimentat Reusit

ASAFTEI I. ALEXANDRU DANIEL

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.05 Geografie 8.85 avansat Reusit

ASAFTEI M.F. LOREDANA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Informatica T2 C/C++ 7.45 experimentat Reusit

ASAN D ALI ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.55 nivel mediu Respins

ASAN S ATIGE

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 7.45 experimentat Reusit

ASAN S. YASMIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza Matematica T1 7.35 Biologie vegetala si animala T1 9.9 experimentat Reusit

ASAN V. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4.75 nivel mediu Respins

ASANACHE M. ANDREI

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.65 Fizica 6.35 experimentat Reusit

ASANACHE R LIVIU - ADRIAN

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.55 avansat Respins

ASAVEI C MARIN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

ASAVEI F. ROXANA-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 9.35 experimentat Reusit

ASAVOAIE D DIANA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.4 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 4.35 avansat Respins

ASAVOAIE P. CIPRIAN-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

ASHKAN A. AMIRI

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Psihologie N/p N/p N/p

ASHOOR H.J. AMIR

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.85 Geografie 2.6 avansat Respins

ASIMINEI C MIRELA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

ASIMINICESEI D. CORINA ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

ASLAN M. PATRICIA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza N/p Matematica T2 1 Geografie 6.4 avansat N/p

ASSFOURA N ANDREEA - LILIANA

    LICEUL DE MUZICA GEORGE ENESCU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.2 Filosofie 5.25 avansat Reusit

ASTEFANOAEI I COSMINA-ALEXANDRA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.7 experimentat Respins

ASTEFANOAIE M GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Reusit

ASTILEAN G.V ROBERT GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.5 Limba engleza B1--A2-B1-B2 Matematica T2 1.95 Fizica 2.65 avansat Respins

ATANASIU G ANA MARIA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.05 Geografie 8 avansat Reusit

ATANASIU I OVIDIU-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.15 experimentat Respins

ATANASIU S OANA ROXANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.65 Geografie 8.25 experimentat Reusit

ATANASOAEI R. ALINA-ELENA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 7.55 experimentat Reusit

ATANASOFF S. SILVIA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

ATITIENEI I ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.7 Biologie vegetala si animala T1 8.3 avansat Respins

ATODIRESEI D MARIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 8.5 Limba engleza Matematica T1 1.05 Biologie vegetala si animala T1 9.25 avansat Respins

ATODIRESEI V. SILVICA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza A2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 6.8 Geografie 7.6 experimentat Reusit

AURELIU A ALEXANDRA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Filosofie 7.2 experimentat Reusit

AURICA BALTATU M. PAULA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Filologie
    Limba si literatura romana 6.35 Limba engleza Istorie 5.9 Geografie 6 avansat Reusit

AURICA V VLAD-VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

AVADANEI S. GEORGIANA-BEATRICE

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 9.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Respins

AVADANI C.V. ELENA-FELICIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.1 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

AVARVAREI A ALEXANDRU-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Fizica 3.2 avansat Respins

AVASILINEI G.R. DRAGOS GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 7.3 avansat Reusit

AVIAN GH.S. DANIELA-ALICE

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

AVIRVAREI I MIHAI ANTONIO

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.95 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

AVRAM A. ALEXANDRU-VALENTIN

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5.5 experimentat Respins

AVRAM C CRISTINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 4.15 avansat Respins

AVRAM C PETRICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 2.85 nivel mediu Respins

AVRAM C. MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

AVRAM C. ROXANA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Chimie organica T1 Nivel I 2.05 nivel mediu Respins

AVRAM DM ADRIAN MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 6 nivel mediu Respins

AVRAM E. ADA-GENA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Chimie organica T1 Nivel I 5.55 experimentat Reusit

AVRAM F OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

AVRAM F.P. MARIUS-PETRE

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.75 Geografie 9.2 nivel mediu Reusit

AVRAM G. LIVIU-EDUARD

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.15 Limba franceza Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat N/p

AVRAM I. IOANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T1 8.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

AVRAM L. LAURENTIU-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 7.5 experimentat Reusit

AVRAM M. CRISTIAN-NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 2.15 Limba franceza Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 9.5 avansat Respins

AVRAM N MIHAI-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 8.8 Limba engleza Matematica T2 4.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Respins

AVRAM S. MADALINA-STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza Matematica T1 8.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

AVRAM T ANDREI DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

AVRAM T VALENTIN LAURENTIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Istorie 3.1 Geografie 6 incepator Respins

AVRAM V ANDREEA

    LICEUL MARIN PREDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Respins

AVRAM V. ADI-ADRIAN

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.85 Geografie 6.3 avansat Respins

AVRAM V. DANIELA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.8 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

AVRAMESCU C DANIEL PETRE

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

AVRAMESCU C. TUDOR-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

AVRAMESCU I.N IOANA ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 2.65 nivel mediu Respins

AVRAMESCU I.N. CRISTINA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

AVRAMESCU M DANUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

AVRAMESCU N. IULIAN

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza Matematica T1 7.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.7 experimentat Reusit

AVRAMIUC N. RUXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Fizica 8.8 experimentat Reusit

AVRAMOAEI I ANDREEA IONELA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 8.85 experimentat Reusit

AVRAMOIU V GEORGE

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 4.4 Geografie 3.75 nivel mediu Respins

AVRAMOVICI M ADRIANA-DANIELA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

AVRIGEANU C RARES-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Fizica 7.4 experimentat Reusit

AXENIE CC IONUT OCTAV

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Informatica T2 C/C++ 8.45 experimentat Reusit

AXENTE M ANDREI-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

AXINTE C PETRONELA

    LICEUL ECONOMIC BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.95 Geografie 5 nivel mediu Respins

AXINTE G ANDREEA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 7.9 avansat Reusit

AXINTE G MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

AXINTE M STEFAN

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

AYASH K.A.M. RANIA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Respins

AYGOR A. OKTAY

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

AZAD-MENGIRI A.A GABRIEL-ALIN

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 avansat Reusit

AZAMFIRE G. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Fizica 2.25 avansat Respins

AZAZI A.A. DARWISH

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 6 avansat N/p

BAAK A VALENTIN-MIHAI

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 2.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 5 experimentat Respins

BABA D. CORINA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.55 Limba engleza Istorie 7.55 Geografie 8.95 experimentat Reusit

BABA GH. MIRELA-IULIANA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T1 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5.2 incepator Respins

BABAC A. GINA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

BABAJ F. DORIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

BABALUCA D ALEXANDRU- DORINEL

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.5 Geografie 5.4 experimentat Reusit

BABAN F GABRIELA-IULIANA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 nivel mediu Respins

BABAN F VIOREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

BABAN S DANUT

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII DIMITRIE PACIUREA Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.15 Chimie organica T1 Nivel II 1.5 incepator Respins

BABAN ST ALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.85 Fizica 1.9 experimentat Respins

BABAN V. IOANA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 4.3 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

BABANAU C CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Respins

BABASCU M ALEXANDRA CAMELIA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 8 avansat Reusit

BABAU I GHEORGHE

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 7.7 avansat Reusit

BABEANU F VICTOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 2.85 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

BABII M MIHAIL-EMANUEL

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BABOI A. MARIAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.9 Geografie 9.3 experimentat Respins

BABOI G MARIAN GEORGE

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 3.75 Limba franceza Matematica T2 5.6 Fizica 5 incepator Respins

BABOI G SORIN PAUL

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 4 Geografie 8.25 incepator Respins

BABOI M ALINA BEATRICE

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba italiana A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.65 nivel mediu Respins

BABOI P. RAZVAN-ALEXANDRU

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 6.8 avansat Respins

BABOI V. ALEXANDRU-MADALIN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BABOIU I BIANCA

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 experimentat Reusit

BABU C LUMINITA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5.5 avansat Respins

BACA V IOZEF LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

BACALU G. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

BACALU GH. ADRIAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Fizica 5.1 avansat Respins

BACAN M ALEXANDRU-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.1 Fizica 3.15 experimentat Respins

BACANU G ANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza Matematica T1 7.95 Informatica T2 C/C++ 9.3 experimentat Reusit

BACANU G GABRIEL

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.35 experimentat Respins

BACANU GH. MIHAI-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

BACANU M. GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Fizica 2.4 experimentat Respins

BACANU V FLORIN-MIHAITA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 2.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.25 experimentat Respins

BACAOANU I ROXANA-LUCIA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Fizica 3 experimentat Respins

BACESCU GH VIVIANA-ELENA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 1.6 incepator Respins

BACILA SP COSMIN-IONUT

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

BACILA T.L ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 7.85 Biologie vegetala si animala T1 4.4 nivel mediu Respins

BACIOIU N. FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.45 Fizica 8.65 nivel mediu Reusit

BACIOIU V ROXANA ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Reusit

BACIU C DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

BACIU C ELENA-DORINA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Fizica 3.3 nivel mediu Respins

BACIU C ROBERT-IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

BACIU D DANIEL-CATALIN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

BACIU D MARIUS COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BACIU D SEBASTIAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.65 Geografie 7.5 avansat Respins

BACIU D. CONSTANTIN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Fizica 2.8 avansat Respins

BACIU D.V. ALEXANDRU ADRIAN

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Fizica 5.45 avansat Reusit

BACIU E. DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

BACIU G CRISTIAN-MIRCEA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 6.35 Geografie 5.5 avansat Respins

BACIU G. ANCA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza Matematica T1 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Reusit

BACIU GH ALEXANDRU

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 2.1 Geografie 5.15 avansat Respins

BACIU GH RENATO MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.4 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

BACIU GH ROXANA-ANDREEA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 nivel mediu Respins

BACIU I ALBERT-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.65 avansat Respins

BACIU I CRISTINA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Geografie 8.95 avansat Reusit

BACIU I. NICOLETA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BACIU I. OCTAV ANDREI

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST LOGOS Teologie Baptista
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 7.8 experimentat Reusit

BACIU I. SABINA-SILVIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 9 experimentat Reusit

BACIU P.D. BIANCA - ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.6 avansat Reusit

BACIU R MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Fizica 3.45 avansat Respins

BACIU T AUREL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5.3 avansat Respins

BACOI I REBECA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 6.7 avansat Reusit

BACRAU C. MARINELA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.05 nivel mediu Respins

BACREA M ALEXANDRU GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 4.6 experimentat Respins

BACSIS M ANA-MARIA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Psihologie 9.8 experimentat Reusit

BADAC G.A. DAN - CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 3.5 Fizica 2 avansat Respins

BADALAN V MIHAELA RAMONA

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.45 Fizica 5.15 nivel mediu N/p

BADALAU A DANIEL- ALEXANDRU

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8 experimentat Reusit

BADALAU I LUCIAN COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 6.95 experimentat Respins

BADAN C ALEXANDRU GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 6.5 Geografie 6.75 avansat Reusit

BADAN C.A. CHRISTINA-LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 8.9 avansat Reusit

BADANACE N ALEXANDRU-CRISTIAN

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

BADANOIU I. IULIAN-NINEL

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician productie film si televiziune
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.35 avansat Respins

BADARAU D. ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.65 experimentat Respins

BADARAU I LOREDANA - BEATRICE

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Economie 6.05 avansat Respins

BADAUTA C SILVIA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

BADEA A MADALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.85 Fizica 2.3 nivel mediu Respins

BADEA A MIHAI-CRISTIAN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 incepator Respins

BADEA A PAULA FLORIANA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Geografie 9.6 nivel mediu Reusit

BADEA A. MIHAI SORIN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Matematica T1 9.65 Fizica 8.8 experimentat Reusit

BADEA A.C. CRISTINA-IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 9.75 Geografie 10 avansat Reusit

BADEA A.C. LAURENTIU-CHRISTIAN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BADEA A.D TIBERIU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

BADEA AL ELENA - ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

BADEA B MONICA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.45 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.85 incepator Respins

BADEA B.I. ROXANA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Fizica 8.75 experimentat Reusit

BADEA C ALEXANDRU-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 2.55 Limba engleza B2--A2-A1-A2 Matematica T2 3.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 avansat Respins

BADEA C ALINA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.8 Sociologie 9.2 experimentat Reusit

BADEA C IULIAN - MARCEL

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

BADEA C LILIANA ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 7.25 experimentat Reusit

BADEA C ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 5.6 experimentat Respins

BADEA C. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 6.55 experimentat Reusit

BADEA C. DRAGOS-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza Matematica T1 9.4 Fizica 10 experimentat Reusit

BADEA C. LARISA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 2.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.3 avansat Respins

BADEA C. TEODOR-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

BADEA C.GH. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BADEA C.M. GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

BADEA D EUGEN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

BADEA D IONUT

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

BADEA D MARIANA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 7.3 nivel mediu Respins

BADEA D STEFAN DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

BADEA D. IORDANICA-VICTORITA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.55 nivel mediu Respins

BADEA D. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.6 avansat Respins

BADEA D. MARIANA-MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 2.95 Geografie 6.05 incepator Respins

BADEA D.A. GRATZIELA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza Matematica T1 8.65 Chimie organica T1 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

BADEA D.C. INGRID-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza Matematica T1 9.45 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

BADEA D.D. IOAN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Respins

BADEA D.I. ALEXANDRU GABRIEL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

BADEA F CONSTANTIN IOAN -VICTOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

BADEA F ION

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

BADEA F MARIAN

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.75 Geografie 6.9 avansat Respins

BADEA F MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

BADEA G FLORIN ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

BADEA G GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BADEA G. ANDREEA-GEORGIANA

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 6.95 experimentat Respins

BADEA G. ANDREEA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 4.45 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.2 Geografie 5.35 nivel mediu Respins

BADEA GH FLORIN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.3 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

BADEA GH. COSMIN-GEORGIAN

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

BADEA GH. FLORICA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 1.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

BADEA GH. IONUT-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

BADEA I ADRIAN SORIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

BADEA I ALEXANDRU EDUARD

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T1 3.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 nivel mediu Respins

BADEA I AUREL MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.65 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 7.25 avansat Reusit

BADEA I COSTIN BOGDAN

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Respins

BADEA I DRAGOS-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 avansat Respins

BADEA I FLORINA-ALINA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 8.8 Psihologie 10 avansat Reusit

BADEA I GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BADEA I NICOLETA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 9.45 avansat Reusit

BADEA I NICOLETA ALINA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

BADEA I. BOGDAN-TUDOR

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Fizica 5.4 avansat Respins

BADEA I. IONUT IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 2.9 avansat Respins

BADEA I. ROXANA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

BADEA L. RAZVAN-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 8 experimentat Reusit

BADEA M ALEXANDRU MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Fizica 1.6 avansat Respins

BADEA M ALINA CORINA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 4.1 incepator Respins

BADEA M ANA-MARIA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.4 Geografie 9.1 experimentat Reusit

BADEA M CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

BADEA M ELISE-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Chimie anorganica T2 Nivel II 5 nivel mediu Respins

BADEA M VASILE ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.05 Fizica 4 nivel mediu Respins

BADEA M. GEORGE-IONEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 2.25 avansat Respins

BADEA M. ILEANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba franceza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 2.3 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

BADEA M. TIBERIU-GABRIEL

    CENTRUL SCOLAR NR. 3 Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.25 Limba engleza B1-A2--A1-A1 Matematica T2 7.8 Fizica 6.2 avansat Reusit

BADEA M.V. ANDREEA FLORENTINA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-A2-B1 Matematica T2 6.2 Geografie 9.5 experimentat Reusit

BADEA N ALEXANDRU-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

BADEA N ANA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A1--A2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BADEA N ANA-MARIA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

BADEA N MARIA CARLA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Geografie 6.5 avansat Respins

BADEA N MARIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 5.2 avansat Respins

BADEA N MIHAI

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.65 Fizica 7.75 experimentat Reusit

BADEA N. GEORGIANA ALINA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.45 Psihologie 7.7 experimentat Reusit

BADEA N. LAURA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

BADEA N. LAURENTIU

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

BADEA P MARILENA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 6.65 avansat Reusit

BADEA S ALEXANDRU

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.15 Fizica 2.85 nivel mediu Respins

BADEA S ANDRA MARIA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 8.8 experimentat Reusit

BADEA S MARIUS-FLORIN

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 8.05 experimentat Reusit

BADEA S MIOARA ALINA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Geografie 9.35 experimentat Reusit

BADEA S. DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 9.2 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

BADEA S. GEORGE- VIRGILIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

BADEA T ELENA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Reusit

BADEA V CONSTANTIN VICTOR EMANUEL

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba italiana B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 4.15 Informatica T2 C/C++ 7.9 avansat Respins

BADEA V. GABRIELA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Economie 9.25 experimentat Reusit

BADEA V. MARILENA-ILEANA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza A2-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.3 experimentat Reusit

BADEA V.M. GEORGE-FLORINEL

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

BADEA- POPA S GEORGETA

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.65 Geografie 7.3 avansat Respins

BADEANU I.L. ANDREI-CEZAR

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Reusit

BADEANU L.E STEFAN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 8.8 experimentat Reusit

BADECI G. ELENA

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.65 Geografie 5.9 experimentat Respins

BADECI M. COSMIN-VALENTIN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

BADELITA G TEODORA- LUIZA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 3.95 experimentat Respins

BADESCU C DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

BADESCU C. GIADI

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 3.85 Biologie vegetala si animala T1 7.15 nivel mediu Respins

BADESCU G. OANA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 8.25 avansat Reusit

BADESCU I MARIUS LUCIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BADESCU M ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

BADESCU M. GABRIEL-DUMITRU

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.65 Geografie 9.1 experimentat Reusit

BADESCU R.E ANDREEA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Filosofie 8.7 experimentat Reusit

BADESCU SM MARIUS ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 1.85 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Respins

BADESCU V. IRINA - RUXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Economie 5.9 avansat Respins

BADETCHI A ANGELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

BADETOIU E. ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza Istorie 9 Geografie 7.55 experimentat Reusit

BADIC C. FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5.85 experimentat Respins

BADICA A MARIUS CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Fizica 1.7 incepator Respins

BADICEANU I ADINA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 3.2 Biologie vegetala si animala T1 8.45 experimentat Respins

BADILA ST MIHAI EMIL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

BADILA V ALIN-ROBERT

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.05 Fizica 2 avansat Respins

BADILAS G. COSTINEL-LEONARD

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

BADILESCU C ANDREEA-RALUCA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 6.85 nivel mediu Reusit

BADILITA M.N. ANDREEA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

BADILITA R.P. NICOLAE - ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

BADIN A.I ANDREEA-IULIA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.55 Geografie 5 nivel mediu Respins

BADIN N CIPRIAN-IONUT

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Biologie vegetala si animala T1 7.95 experimentat Reusit

BADINA C. CARMEN-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba germana moderna B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.2 Informatica T2 C/C++ 6.4 experimentat Reusit

BADIT M. ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Geografie N/p avansat Eliminat din examen

BADITA D. CRISTIAN DUMITRU

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

BADITA I FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 3.95 nivel mediu Respins

BADITESCU P NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana 3.1 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

BADIU C MIHAELA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 avansat Reusit

BADIU M. RUXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BADIU M.M. DANIELA-MIOARA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.5 Chimie organica T1 Nivel I 3.7 experimentat Respins

BADOI A. IOANA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B1 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

BADOI C.B. ELENA ADRIANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.5 avansat Reusit

BADOI M SOFICA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Istorie 5.6 Geografie 4.2 nivel mediu Respins

BADOI M.D. NICOLAE

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 4.45 experimentat Respins

BADUCU C. LIVIA MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.35 Biologie vegetala si animala T1 7.95 experimentat Reusit

BADULA A ADRIAN-MIHAI-DANIEL

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Reusit

BADULA A STEFANIA-MARIA-CRISTIANA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

BADULA A. CARINA BIANCA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.1 Psihologie 7.1 experimentat Reusit

BADULESCU A SIMONA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.7 Filosofie 8.2 experimentat Reusit

BADULESCU C.A. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Fizica 9.55 experimentat Reusit

BADULESCU F. LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

BADULESCU S.M. GEORGIANA-RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 7.4 Psihologie 6.35 experimentat Reusit

BADULESCU V ROBERT-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.65 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

BADUNA-IANA C. ADELINA - GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8.25 avansat Reusit

BADUNA-IANA C. ARIADNA - IOANA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 8.5 avansat Reusit

BADUSI I IONUT DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Fizica 2.9 avansat Respins

BAESCU GH. ADINA-VICTORIA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

BAESU S EDUARD IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5.15 Geografie 6.5 experimentat Respins

BAETU- SCARLAT ST LAURA - BEATRICE

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.4 Geografie 6.7 avansat Respins

BAETU--NICOLAE I ECATERINA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 6.2 incepator Respins

BAFANE T. COSTIN-CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.6 experimentat Reusit

BAGHILOVICI V MARIAN-AURELIAN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.9 experimentat Reusit

BAHNA N MONICA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Istorie 5.15 Geografie 1.2 avansat Respins

BAHRIN I. IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.9 Chimie organica T1 Nivel I 3.35 experimentat Respins

BAHULEA C ELENA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.45 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Reusit

BAIASU C. ROXANA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Economie 9.2 experimentat Reusit

BAIATU G. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.45 nivel mediu Respins

BAIBARAC A.M. ANA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.95 Informatica T2 C/C++ 8.1 experimentat Reusit

BAICEA-CARSTEA E CRISTINA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 9.5 avansat Reusit

BAICOIANU AL. IULIAN EMIL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Fizica 6.9 experimentat Respins

BAICOIANU C IONUT-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 8.25 avansat Reusit

BAICOIANU GH. GABRIELA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

BAICOIANU I. RAZVAN GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.25 Fizica 8.55 experimentat Reusit

BAICOIANU S. ANA-SORINA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.55 Limba germana moderna B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.4 Geografie 6.7 avansat Reusit

BAICU D.N. ANA-COSMINA

    COLEGIUL GERMAN GOETHE Filologie Limba si literatura germana experimentat 8.5 limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Sociologie 8.5 experimentat Reusit

BAICU M CONSTANTA CORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.3 Geografie N/p incepator N/p

BAICU M LAURENTIU-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.05 Informatica T2 C/C++ 5 avansat Respins

BAICU M. AURELIA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

BAICU P ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.2 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BAICU P CAMELIA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

BAICU R GABRIEL-PETRE

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

BAICU V OANA ANAMARIA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba germana moderna A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.85 Geografie 8.7 experimentat Reusit

BAICULESCU N. ANDREEA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

BAICUS C.R. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.35 experimentat Reusit

BAICUS S ANDREI ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Fizica 1.9 avansat Respins

BAILA M. VASILICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.8 incepator Respins

BAILA S.L. MIHAI

    COLEGIUL GERMAN GOETHE Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 9.7 limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 7.15 Chimie organica T1 Nivel I 8.5 experimentat Reusit

BAILESCU F MIRELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

BAITEL L ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 7.35 Geografie 5.6 experimentat Reusit

BAJAN D.GH. IONUT ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 4.05 Geografie 6.2 avansat Respins

BAJAN M PAUL

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

BAJAN S. ALEXANDRU-ANDREI

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Istorie 7.1 Geografie 8.2 experimentat Reusit

BAJAN- IONITA C VIRGINIA

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.8 Geografie 7.65 experimentat Reusit

BAJAU C. TIBERIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p 4.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 4.75 N/p N/p

BAJBOI F. IONELA-LUMINITA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.6 Biologie vegetala si animala T1 4.15 nivel mediu Respins

BAJENARU A. VASILE-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 avansat Reusit

BAJENARU F CRISTINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 avansat Respins

BAJENARU F. RUXANDRA - ANAMARIA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Economie 7.5 experimentat Reusit

BAJENARU G. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 7.5 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

BAJENARU M. LAURENTIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Fizica 5.15 nivel mediu Respins

BAJENARU O LAURENTIU-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

BAJENARU P DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Fizica 1.75 avansat Respins

BAJENARU V COSTEL

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 5.1 avansat Respins

BAJENARU V. ALINA-OANA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Chimie organica T1 Nivel I 8.35 experimentat Reusit

BAJENARU V. NICUSOR-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

BAJENARU V. RALUCA-OANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.25 Geografie 8.9 experimentat Reusit

BAKESI I ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Fizica 5 experimentat Respins

BALA M. MIHAELA-LUCIA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.95 nivel mediu Respins

BALABAN D EMANOIL

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 3.2 Geografie 3.7 nivel mediu Respins

BALABAN I ROMEO-PETRU

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 1.9 nivel mediu Respins

BALABAN M. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza Matematica T1 8.65 Informatica T2 C/C++ 9.4 experimentat Reusit

BALABAN N. FLORENTINA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 nivel mediu Respins

BALABAN S GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Fizica 7.35 avansat Reusit

BALABANEANU N DANIELA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Istorie 6.2 Geografie 5.45 nivel mediu Respins

BALABES V VICTOR-LIVIU

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Fizica 3.5 incepator Respins

BALACEANU D GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 8.7 nivel mediu Respins

BALACEANU I. OANA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 2.8 Geografie 6.2 avansat Respins

BALACEANU M ELENA LAVINIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Geografie 7.3 avansat Respins

BALACEANU N. ALEXANDRA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

BALACEANU S ANTON

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

BALACESCU C LUIZA-GABRIELA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

BALACI V CATALIN-DAN

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 8.5 nivel mediu Respins

BALACIANU I.D CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 2.85 avansat Respins

BALAEANU M BOGDAN IULIAN

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.9 Informatica T1 intensiv Pascal 6.2 nivel mediu Respins

BALAHURA C. VICTOR EUGEN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.6 Geografie 7.15 avansat Respins

BALAIANU C ALEXANDRA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

BALAIANU M.G. ADRIAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

BALAITA S DORU ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 3.85 nivel mediu Respins

BALAJ - BACIU M IONELA - FLORINA

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.7 Geografie 7.85 avansat Respins

BALALAU C DAN GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.55 Geografie 6.9 nivel mediu Reusit

BALAN A CAMELIA EVELYNE

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.5 Geografie 7.7 experimentat Reusit

BALAN A GHEORGHE

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen avansat Eliminat din examen

BALAN C ALEXANDRU NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.45 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

BALAN C GEORGE

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 3.9 Informatica T2 Pascal 3.95 avansat Respins

BALAN C MARIANA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 1.6 Biologie vegetala si animala T1 4.2 incepator Respins

BALAN C. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Fizica 8.55 experimentat Reusit

BALAN C. IONUT-CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 1.95 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

BALAN C.T. ALEXANDRU-MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 1 Fizica 3.15 experimentat Respins

BALAN D ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Reusit

BALAN D IONICA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

BALAN E MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.35 nivel mediu Respins

BALAN G GABRIELA DANIELA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 8.5 experimentat Reusit

BALAN G. MIHAELA-CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Chimie organica T1 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

BALAN GHE. CIPRIAN-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 8.55 experimentat Reusit

BALAN I IONEL COSMIN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.3 Fizica 4 experimentat Respins

BALAN I MADALINA-GIANINA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.45 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

BALAN I. MIOARA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 5 avansat Respins

BALAN L VALERIA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7 Filosofie 8 avansat Reusit

BALAN M IULIAN MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 3.5 Limba engleza Matematica T2 6.95 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

BALAN M LARISA-ELENA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza Istorie 7.05 Geografie 9.55 avansat Reusit

BALAN M MITRITA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 3.35 avansat Respins

BALAN M. ANDREEA - CARMEN

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Geografie 9.45 experimentat Reusit

BALAN M. FLORINA GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.2 Geografie 7.95 experimentat Reusit

BALAN N. COSTEL

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BALAN N. LUCIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Chimie organica T1 Nivel I 3.05 avansat Respins

BALAN N.R. ANDREEA-OANA-ALECSANDRA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

BALAN O ALIN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 6.7 nivel mediu Reusit

BALAN S ELENA-ALINA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.8 Geografie 9.05 nivel mediu Reusit

BALAN S MARIA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

BALAN S. ALIN NICUSOR

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

BALAN T. IOANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.75 Chimie organica T1 Nivel I 2.9 experimentat Respins

BALAN V ANAMARIA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.25 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

BALAN V CRISTINA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 8.5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

BALAN V. CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Fizica 7.25 experimentat Reusit

BALAN-IONESCU G DANIELA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Istorie 5.9 Geografie 5.2 experimentat Respins

BALAN-VASILE M ANA-MARIA-DANIELA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.8 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

BALANEANU G ALEXANDRU-MIREL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A1 Istorie 7.85 Geografie 8.65 nivel mediu Reusit

BALANESCU A ANDREEA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.9 Geografie 8.75 nivel mediu Reusit

BALANESCU S.M. DINU-VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza Matematica T1 7.9 Chimie organica T1 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

BALANICA C SILVIU

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.8 Fizica 2.95 nivel mediu Respins

BALANICA F EMIL-DUMITRU

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 1.8 incepator Respins

BALANOIU C FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

BALANOIU C. COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 3.8 Fizica 1.6 avansat Respins

BALANOIU F. ELENA-CORINA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

BALANOIU M. CRISTINA ECATERINA

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.65 Psihologie 8.4 experimentat Reusit

BALANOIU R MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Respins

BALANUTA I ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.9 Economie 6.55 experimentat Reusit

BALANUTA T. GEORGIAN-THEODOR

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BALAREANU D. FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

BALAREANU F ALEXANDRU GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Fizica 3.55 nivel mediu Respins

BALAS P. PETRU-VLAD

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Informatica T2 C/C++ 7.9 experimentat Reusit

BALASA C. DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.9 Chimie organica T1 Nivel I 3.35 avansat Respins

BALASA C.P. DIANA - ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 8.2 Geografie 8.95 experimentat Reusit

BALASA D. CONSTANTIN NICOLAS

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 8.4 avansat Reusit

BALASA GH IOANA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 7.95 avansat Reusit

BALASA I MIRELA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Fizica 2.95 nivel mediu Respins

BALASA I. ADRIANA GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat N/p

BALASA M NICOLAE-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Fizica 3.15 experimentat Respins

BALASA M. FLORENTINA-DENISA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BALASA M. MARIA-ISABELA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.15 experimentat Reusit

BALASA N. GHEORGHE- MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.85 Fizica 1.4 avansat Respins

BALASA S ADRIAN-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 7.15 experimentat Respins

BALASAN I. CALIN

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza Matematica T1 4.55 Biologie vegetala si animala T1 5.95 experimentat Respins

BALASCANU GH ANDREI

    LICEUL MARIN PREDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.5 Fizica 3.9 experimentat Respins

BALASESCU E DOREL CRISTINEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Fizica 4 avansat Respins

BALASOIU F. ANDREEA-IULIANA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

BALASOIU I. IONEL

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BALASOIU V ENOLA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5 avansat N/p

BALASSAN PI ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Biologie vegetala si animala T1 9 avansat Reusit

BALAUCA I. GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.65 Geografie 7.4 avansat Respins

BALCESCU GH NICOLAE FLORENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 4.5 nivel mediu Respins

BALDOVIN T. ALEXANDRU-SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 4.6 nivel mediu Respins

BALEA C. RAZVAN ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Istorie 5.6 Geografie 9.05 avansat Reusit

BALEA--PANESCU M MARIANA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Respins

BALEA--VLAICU M SANDA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 4.1 incepator Respins

BALEANU M IOANA-SIMONA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 9.9 experimentat Reusit

BALEANU N.C. ANDREI-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician aviatie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4 Chimie organica T1 Nivel I 2.5 avansat Respins

BALEANU V. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Respins

BALESCU F. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Istorie 2.8 Logica si argumentare 3.6 avansat Respins

BALESCU I. IONUT-SILVIU

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 1.6 avansat Respins

BALGIU J IOANA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.65 Geografie 1.75 nivel mediu Respins

BALINT D. CRISTIAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.95 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

BALINT D.R. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza Matematica T1 8.25 Informatica T1 intensiv Pascal 8.9 experimentat Reusit

BALINT I. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 7.25 Fizica 6.55 nivel mediu Reusit

BALINT M IOAN MARIUS

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.6 Geografie 8.6 avansat Reusit

BALINT T. GEMA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

BALINT V LAVINIA-VERONICA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.9 experimentat Reusit

BALITCHI N ALEXANDRU CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.25 nivel mediu Respins

BALITCHI N. TINCUTA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

BALMAU F MARIANA-NICOLETA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 7.55 nivel mediu Respins

BALOG P. IONUT-VALENTIN

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana 3.3 Limba franceza Matematica T2 5.1 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

BALOI A. CRISTINA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 avansat Respins

BALOI D. RICHARD-FLORIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 7.35 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

BALOI V MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv Pascal 6.55 experimentat Respins

BALOIU D MARILENA

    LICEUL ECONOMIC BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Geografie 6.05 nivel mediu Respins

BALOIU I. NICOLETA BIANCA

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Sociologie 7.1 incepator Respins

BALOIU L. STEFAN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T1 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

BALOIU LG PAULA ALICE

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 6.9 avansat Reusit

BALOIU M ADRIAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

BALOIU M DANIELA

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA BUCURESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza Matematica T2 5.7 Geografie 6.55 nivel mediu Respins

BALOSU S. MIHAI-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T1 8.6 Fizica 9.45 experimentat Reusit

BALOSU ST. GEORGIANA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 4.05 Geografie 7.3 avansat Respins

BALOTA N GEORGE CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

BALOTA O.L. FILIP-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza Matematica T1 8.8 Informatica T2 C/C++ 9 experimentat Reusit

BALS M. ROBERT ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Informatica T2 C/C++ 7.6 experimentat Reusit

BALSANU P. SABIN-PAUL

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Istorie 9.35 Geografie 9.55 experimentat Reusit

BALSANU-MIC M. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.85 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

BALTA I. GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

BALTA S.M. ELENA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 6.3 Geografie 9.05 experimentat Reusit

BALTA V. IULIAN-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

BALTAC I. ALEXANDRU-STELIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 6.35 Informatica T2 C/C++ 8.1 experimentat Reusit

BALTAC M IOAN-GABRIEL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Istorie 4.3 Geografie 5 nivel mediu Respins

BALTAC S. GABRIEL-CATALIN

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

BALTAG I COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 3.65 incepator Respins

BALTAG I IONUT DANIEL

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 experimentat Respins

BALTAG L. OANA-BEATRICE

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 4.35 Informatica T2 C/C++ 5.55 experimentat Respins

BALTAG-TOPIRCEANU M BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Respins

BALTARETU F. OANA-ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 9 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BALTARETU I IULIA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba italiana B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Psihologie 8.5 experimentat Reusit

BALTARETU I RAZVAN - CORNEL

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.1 avansat Respins

BALTARETU M ELENA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Chimie organica T1 Nivel I 7.15 experimentat Reusit

BALTARETU M. EMIL

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.55 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

BALTARETU M. RAZVAN MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Reusit

BALTATU C ANA-RALUCA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 7.85 experimentat Reusit

BALTATU D. TIBERIU GABRIEL

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza Matematica T1 5.75 Fizica 5.3 experimentat Respins

BALTATU O. MIELUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 4.55 avansat Respins

BALTEANU I CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

BALTES V GEORGIANA-MIRELA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.25 Geografie 4.95 nivel mediu Respins

BALTOI V. RAMONA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.45 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.7 Logica si argumentare 8.25 experimentat Respins

BALTOS G. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Istorie 9.6 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

BALUCEA I ANDREEA-CLAUDIA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

BALULESCU R.M. SANDRA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza Istorie 9.05 Geografie 10 experimentat Reusit

BALUT D. MIHAELA-CORINA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba japoneza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 7.95 Sociologie 8.5 experimentat Reusit

BALUTA I IULIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza Matematica T1 6.35 Chimie organica T1 Nivel I 8.6 experimentat Reusit

BALUTA R.F. IOANA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.95 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

BALUTA V ADRIAN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician aviatie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.75 Chimie organica T1 Nivel I 1.4 nivel mediu Respins

BAN LV EDUARD-IOAN

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T1 2.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.5 nivel mediu Respins

BAN M GABRIEL - VLAD

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Geografie 5.5 avansat Reusit

BAN M. ADELINA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.1 Chimie organica T1 Nivel I 8.7 experimentat Reusit

BAN M. CRISTIANA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 1.45 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

BANA D ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 nivel mediu Reusit

BANA D FLORINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 6.05 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

BANA L.D. EMIL-CRISTIAN

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B2-B2-B2-A2-B2 Matematica T2 5.85 Geografie 5.65 experimentat Respins

BANARESCU GH. NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza -A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4 Geografie 5 nivel mediu Respins

BANARESCU R. NICOLAE-DANIEL

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

BANASEANU I.C. RAUL VALENTIN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Geografie 7.25 incepator Respins

BANCILA I. EDUARD-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BANCILA V CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician aviatie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.75 nivel mediu Respins

BANCILA V ELENA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T1 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.1 incepator Respins

BANCIU A ANDREEA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Fizica 3.4 avansat Respins

BANCIU C ROZICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 avansat Respins

BANCIU S DIANA-ELENA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Biologie vegetala si animala T1 8.55 avansat Reusit

BANCU E BOGDAN - GHEORGHE

    LICEUL DE MUZICA GEORGE ENESCU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Istorie 6.7 Geografie 8 experimentat Reusit

BANDALAC M. GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Chimie organica T1 Nivel I 8.3 experimentat Reusit

BANDEA M. GINA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Geografie 7.6 avansat Reusit

BANDILA D. MIHAELA-OANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

BANDIU C. AURELIA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.65 Chimie organica T1 Nivel I 6.5 experimentat Reusit

BANDOIU I. VICTOR

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza Matematica T1 9.35 Fizica 8.8 experimentat Reusit

BANDRABUR I ELENA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 5.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.1 experimentat Respins

BANDRABUR M ADRIAN SILVIU

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 avansat Respins

BANDRABUR M ROXANA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.15 Fizica 2.3 avansat Respins

BANEA G CONSTANTIN-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5.85 avansat Respins

BANEA N. COSTIN-IULIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2--A2-- Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 4.5 avansat Respins

BANESCU N AURELIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.55 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Reusit

BANGALA I.N. MIHAIL - IOAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Fizica 5.8 nivel mediu Respins

BANGHERU G GEORGE-ALEXANDRU

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 4.75 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.25 Geografie 8.55 avansat Respins

BANICA A. ANDREEA MADALINA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.9 Chimie organica T1 Nivel I 8.6 experimentat Reusit

BANICA C ANTOANETA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 5.55 avansat Respins

BANICA C. ALEXANDRU-RAZVAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 6.85 avansat Respins

BANICA F DIANA-GEORGETA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 8.6 Geografie 9.85 experimentat Reusit

BANICA G SERGIU-MARIUS

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 5.45 Geografie 5.15 avansat Respins

BANICA I ALEXANDRU-GEORGE

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 3.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 5 experimentat Respins

BANICA I. CATALINA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician poligraf
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu Eliminat din examen

BANICA I. MIHAI CLAUDIU

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.75 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Reusit

BANICA M. OANA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza Istorie 9.1 Filosofie 7.8 experimentat Reusit

BANICA M.A. MARIUS

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

BANICA N LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

BANICA N. MARIANA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Filologie
    Limba si literatura romana 1.7 Limba engleza Istorie 5.25 Geografie 5.65 nivel mediu Respins

BANICA N.C. RAZVAN - FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 9.5 avansat Reusit

BANICA P. IOANA MARIA

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.7 avansat Reusit

BANICA S.M. MARIUS

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

BANICA V. GEORGIANA-VALENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.75 Geografie 6.7 experimentat Reusit

BANILA I. MARIANA GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Geografie 8.1 experimentat Reusit

BANISOR D CONSTANTIN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.5 Biologie vegetala si animala T1 4.5 nivel mediu Respins

BANISOR V.D. LUCA-DAG

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza A2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 experimentat Respins

BANITA S IULIU MARIUS

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.6 avansat Respins

BANTU A AUREL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 3.05 avansat Respins

BANU A. ROBERTA - ADELINA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

BANU C. ROXANA - CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Geografie 6.75 experimentat Respins

BANU D. GABRIELA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.85 Geografie 8.65 nivel mediu Reusit

BANU D.A. ADRIAN - VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Fizica 5.8 nivel mediu Respins

BANU D.A. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.05 Fizica 6 nivel mediu Respins

BANU F CRISTINA RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

BANU G MARIUS-GELU

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 avansat Reusit

BANU GH RALUCA IOANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.15 Psihologie 5 avansat Respins

BANU I IULIAN-GABRIEL

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

BANU I PETRE RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 6.6 nivel mediu Reusit

BANU I SORIN-PETRISOR

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.75 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

BANU I. VALENTIN-IONUT

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 4.1 incepator Respins

BANU M CORINA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 8.85 experimentat Reusit

BANU M. CATALIN-GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.15 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

BANU M. ILEANA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.15 Geografie 7.65 avansat Respins

BANU M. LILIANA - GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 8.45 Economie 6.45 experimentat Reusit

BANU M. MARIN-CRISTIAN

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.55 Geografie 8.15 nivel mediu Respins

BANU O. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

BANU S MARIUS-ALIN

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

BANU V. NICOLAE-DORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 3.6 Biologie vegetala si animala T1 2.95 avansat Respins

BANUTA M. MARINELA

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 4.4 nivel mediu Respins

BANUTA S CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Fizica 3.15 nivel mediu Respins

BAR C. COSMIN-CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 1.85 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

BARA A. CRISTIAN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Fizica 1.9 avansat Respins

BARA D.A. ADRIANA-MARINA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.25 Fizica 8.05 experimentat Reusit

BARA M ROXANA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba italiana A2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.5 Geografie 2.85 nivel mediu Respins

BARA T.I. MARINA - ALINA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.3 Chimie organica T1 Nivel II 8.5 avansat Reusit

BARAC M MIHAELA

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA BUCURESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza Matematica T2 1 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

BARAC M. MIHAI

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1--A2-- Istorie 5.6 Geografie N/p avansat N/p

BARAC N. CEZAR-IULIAN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 6.65 nivel mediu Respins

BARAC S COSTIN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

BARACEANU M ALEXANDRA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.7 Geografie 7.95 nivel mediu Reusit

BARAGAN A. ANDREEA

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.95 Economie 8.1 experimentat Reusit

BARAN D GEORGE ALEXANDRU

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 avansat Reusit

BARANGA GH. CONSTANTA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.75 Geografie 9.3 nivel mediu Respins

BARANGA M GEORGIANA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 avansat Reusit

BARANOVSCHI V DENIS

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Fizica 5.6 nivel mediu Respins

BARASCU I. ADRIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.1 Chimie organica T1 Nivel I 2.8 avansat Respins

BARASCU O. MIHAELA DORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

BARAT C BOGDAN LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza A1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

BARAZI K MOHAMMAD-JAMAL

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza Istorie 8.4 Geografie 8.5 experimentat Reusit

BARB C.F. MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.95 Geografie 6.55 experimentat Respins

BARB M. IOANA MARIA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

BARB V. FLORIN VICTOR

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Fizica 5.2 avansat Respins

BARBA P ALICE MIHAELA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.15 Psihologie 5.05 experimentat Reusit

BARBA-LATA N ALEXANDRU CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 nivel mediu Respins

BARBACUTI GHE. LUCIAN FLORIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BARBACUTI M. ANDREEA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

BARBALATA I. CORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

BARBALAU I. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

BARBARASA I. TIBERIU MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 6.9 nivel mediu Respins

BARBATEI M. IOANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Fizica 8.9 experimentat Reusit

BARBATESCU B ANA-MARIA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.25 Logica si argumentare 8.2 experimentat Reusit

BARBIERU C. CARMEN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A1 Istorie 6.4 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

BARBIERU I ANA-MARIA GIORGIANA

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.7 Geografie 9.05 avansat Reusit

BARBIERU I DAN MIHAITA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.45 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BARBIERU I. MIHAI FLORENTIN

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 6.55 nivel mediu Respins

BARBORICA A. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Fizica 6.7 experimentat Reusit

BARBOSU A RAMONA-ELENA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

BARBOSU C. ADRIAN

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.75 Fizica 6.4 experimentat Reusit

BARBU A ADRIANA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.65 Geografie 7.55 avansat Reusit

BARBU A BOGDAN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.45 experimentat Respins

BARBU A DOINA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.05 Fizica 3.7 avansat Respins

BARBU A GEORGIAN TEOFIL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.55 Fizica 5.8 avansat Respins

BARBU A MARIUS IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

BARBU A PETRICA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

BARBU A. ALEXANDRU LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 6.6 nivel mediu Reusit

BARBU A. ANDREEA-MARINA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Chimie organica T1 Nivel I 8.4 avansat Reusit

BARBU A. COSMINA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3.85 nivel mediu Respins

BARBU A. IOAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Fizica 8.45 experimentat Reusit

BARBU A.T. BIANCA-FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.4 Geografie 7 experimentat Reusit

BARBU C ALECSANDRU

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Istorie 6.25 Geografie 5 avansat Respins

BARBU C CATALIN

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.1 Geografie 8 experimentat Respins

BARBU C CLAUDIA MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.95 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Reusit

BARBU C COSMIN-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Fizica 7.3 experimentat Reusit

BARBU C CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

BARBU C DIANA-RUXANDRA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.15 Chimie organica T1 Nivel I 8.8 experimentat Reusit

BARBU C IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

BARBU C IULIANA-VALENTINA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 7.85 experimentat Reusit

BARBU C. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

BARBU C. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.25 avansat Respins

BARBU C. IOANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Informatica T2 C/C++ 9.3 experimentat Reusit

BARBU C. SIMONA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Chimie organica T1 Nivel I 8.05 experimentat Reusit

BARBU C.D. MADALINA-ALEXANDRA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Geografie 9.55 avansat Reusit

BARBU C.H ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

BARBU C.V. MARIUS-VLAD

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 3.75 experimentat Respins

BARBU D ALEXANDRU FLORENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

BARBU D IONEL-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.05 nivel mediu Respins

BARBU D MIHAELA LAURA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Respins

BARBU D. IOANA-CATALINA

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Informatica T2 C/C++ 5.1 experimentat Respins

BARBU D.M. MADALINA-CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Istorie 9.65 Geografie 8.95 experimentat Reusit

BARBU G CATALIN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.5 Geografie 1 nivel mediu Respins

BARBU G CRISTIAN IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

BARBU G FLORIN

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p incepator N/p

BARBU G VALENTIN-DANIEL-VASILE

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 8.9 avansat Reusit

BARBU G.D RAZVAN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Fizica 5.2 experimentat Respins

BARBU GH LILIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

BARBU GH. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

BARBU GH. STELUTA ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

BARBU GHI IONUT

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 3.6 Geografie 5 nivel mediu Respins

BARBU I BOGDAN FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 7.45 avansat Reusit

BARBU I CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 7.1 Geografie 8.75 nivel mediu Reusit

BARBU I CRISTIAN-HORIA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

BARBU I ELENA-SIMONA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

BARBU I GEORGETA

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.95 nivel mediu Respins

BARBU I IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BARBU I VALENTIN-ALEXANDRU

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Informatica T2 C/C++ 6.6 experimentat Reusit

BARBU I. GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

BARBU I. ILEANA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 7.25 experimentat Respins

BARBU I. MARIAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.5 Geografie 9.2 avansat Reusit

BARBU I. ROXANA-VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza A2-B2-B1-A1-A1 Istorie 6.2 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

BARBU L. CONSTANTIN-DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.5 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

BARBU M BOGDAN-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

BARBU M CLAUDIU MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

BARBU M CONSTANTIN CATALIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Geografie 7.4 avansat Respins

BARBU M ELENA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.55 nivel mediu Respins

BARBU M FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

BARBU M FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Geografie 6.45 incepator Respins

BARBU M GICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

BARBU M MADALINA CARMEN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Respins

BARBU M NICULAE AUREL

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1.95 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Respins

BARBU M RAZVAN-MIHAI

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BARBU M VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.4 incepator Respins

BARBU M. ANDRUTA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 4.6 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

BARBU M. CORINA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.1 Chimie organica T1 Nivel I 8 experimentat Reusit

BARBU M. COSMINA-DENISA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

BARBU M. DIANA - GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Geografie 9 experimentat Reusit

BARBU M. GEORGIANA-ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Reusit

BARBU M. IONELA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

BARBU M. MATEI

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Geografie 8.15 experimentat Reusit

BARBU M.V. ATENA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba spaniola B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.65 experimentat Reusit

BARBU N ILIE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.6 incepator Respins

BARBU N LAURENTIU-FLORIN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.35 Geografie 8.15 avansat Reusit

BARBU N LUMINIA-ANA-MARIA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba spaniola B2-B2-B1-A2-A2 Istorie 6.5 Psihologie 9.8 avansat Reusit

BARBU N MIOARA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Geografie 7 experimentat Respins

BARBU N. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Biologie vegetala si animala T1 9.85 experimentat Reusit

BARBU N. DANIELA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.1 Limba franceza Matematica T1 1.8 Biologie vegetala si animala T1 6.95 nivel mediu Respins

BARBU N. MIHAI-EMANUEL

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2--A2-- Istorie 6.2 Geografie 8.25 avansat Reusit

BARBU N. VIOREL NICUSOR

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 6.65 nivel mediu Respins

BARBU P OANA-IRINA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

BARBU P. MARIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 6.6 Chimie organica T1 Nivel I 3.1 experimentat Respins

BARBU P. SIMONA-MARILENA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.45 Biologie vegetala si animala T1 4.4 nivel mediu Respins

BARBU S DANIELA-AIDA-IOANA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba spaniola Istorie 7.3 Geografie 8.95 experimentat Reusit

BARBU S MARILENA ALEXANDRA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.4 Geografie 9.2 avansat Reusit

BARBU S. GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

BARBU S. SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Fizica 1.4 avansat Respins

BARBU S. SORINA - ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 9.25 avansat Reusit

BARBU ST ANTONIA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 10 Economie 9.4 experimentat Reusit

BARBU ST. ANDREI - STEFAN

    LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BUCURESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 4.45 Informatica T2 C/C++ 7.2 experimentat Respins

BARBU T. CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.6 Limba engleza Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

BARBU V ANA-MARIA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B1--A2-B2-B2 Matematica T1 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.6 incepator Respins

BARBU V LUCIAN-DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

BARBU V. ADRIAN BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 5.7 avansat Respins

BARBU V. ANDREEA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel II N/p nivel mediu N/p

BARBU-GURITA K. MONALISA

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

BARBUCEANU D. LUCIAN CODRUT

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 nivel mediu Reusit

BARBUCEANU M. MARIANA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.95 Geografie 6.6 incepator Reusit

BARBUCEANU S DORIN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.95 Limba engleza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 6.3 nivel mediu Respins

BARBUCIANU I FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician aviatie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 2.25 nivel mediu Respins

BARBUIA FL. ELENA CORINA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 8.05 Geografie 9.75 experimentat Reusit

BARBUICA C LAURA-NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.55 nivel mediu Respins

BARBUICA D MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

BARBULESCU B.D ANDREI TUDOR

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 3.15 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

BARBULESCU C TEODOR-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

BARBULESCU C TEODORA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba italiana B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Chimie organica T1 Nivel I 8.5 experimentat Reusit

BARBULESCU C. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 6.45 nivel mediu Respins

BARBULESCU C.B ANDREEA-LACRAMIOARA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Chimie organica T1 Nivel I 9.05 experimentat Reusit

BARBULESCU D ANA MARIA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.35 Geografie 8.7 experimentat Reusit

BARBULESCU D. ANDREAS-THOMAS

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Istorie 5.7 Geografie 7.85 experimentat Respins

BARBULESCU D. DANIELA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.15 Geografie 9.65 experimentat Reusit

BARBULESCU L. ANASTASIA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Matematica T1 6.75 Fizica 8.15 experimentat Reusit

BARBULESCU M. DAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 9.55 Informatica T2 Pascal 9.85 experimentat Reusit

BARBULESCU M. EMANUEL RAZVAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 8.75 experimentat Respins

BARBULESCU M. TIBERIU MIHAI

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.15 Sociologie 7.3 experimentat Reusit

BARBULESCU M.N. ANA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 6.4 Geografie 7.3 experimentat Reusit

BARBULESCU N ELENA RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.8 Economie 8.6 nivel mediu Reusit

BARBULESCU R ION

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BARBULESCU T DIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza Istorie 8.4 Geografie 7.35 experimentat Reusit

BARBUT I NICUSOR PETRICA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

BARBUT M FANE IONEL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BARBUTA G. CATALIN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.8 Geografie 8.7 avansat Reusit

BARBUTA P. IULIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician productie film si televiziune
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.55 nivel mediu Respins

BARBUTOIU LC CRISTIAN-MIHAIL

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza Matematica T1 4.3 Fizica 3.35 avansat Respins

BARBUTU I MARIAN COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 4.15 experimentat Respins

BARCA V. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza Matematica T1 7.9 Chimie organica T1 Nivel I 9.1 experimentat Reusit

BARCAN M ANDREEA-TUDORA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.2 avansat Respins

BARCIU P.L. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.9 experimentat Reusit

BARCUN G. VALERICA-MIHAELA

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.95 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 4.2 Geografie 7.35 experimentat Respins

BARDA E. CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

BARDAC N CRISTINA - ANDREEA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 7 Geografie 8.95 experimentat Reusit

BARDAS A EMIL ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 nivel mediu Reusit

BARDOLAN N. ION

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.2 Geografie 9.05 nivel mediu Reusit

BARFA T. ANDREEA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

BARI T IRINEL

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Respins

BARJOVANU GH. RADU STEFAN

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 6.15 experimentat Respins

BARLAN C. IOANA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Fizica 8.25 experimentat Reusit

BARLATEANU V MADALIN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

BARLEAN M. COSTIN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.65 Economie 9.3 experimentat Reusit

BARLEANU F MARIUS IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza A2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 4.65 nivel mediu Respins

BARLEI GH PAUL IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.35 Fizica 2.8 avansat Respins

BARLIGEA N CRISTIAN NICOLAE

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BARNOSCHI C. ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Reusit

BAROI V ANDREEA - IOANA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

BAROIANU C.G RARES-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.55 Fizica 7.95 experimentat Reusit

BAROIU I PETRU-CATALIN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 5 avansat N/p

BARON C CRISTI-DANIEL

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 5.05 Informatica T2 C/C++ 5.9 experimentat Respins

BARON L.F IULIA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana 8.5 Limba engleza Matematica T2 4.55 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

BARON M.R. ALEXANDRU RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Informatica T2 C/C++ 6.9 experimentat Reusit

BARONEA E GABRIELA-MADALINA

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.85 Chimie organica T1 Nivel II 8.5 experimentat Reusit

BAROSAN N. MIHALACHE

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 3.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 incepator Respins

BARSAN B. IONELA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

BARSAN G. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Logica si argumentare 8.6 experimentat Reusit

BARTA E. IULIA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 10 experimentat Reusit

BARTA E.J. CATALIN-IONUT

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

BARTA V. ANDREEA ALINA

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST LOGOS Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 8.55 Geografie 7.3 avansat Reusit

BARTE I MARIA FLORENTINA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Logica si argumentare 5 experimentat Reusit

BARTOK N. IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Geografie 8.1 avansat Respins

BARTUS A. RAZVAN-MIHAI

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 5.15 experimentat Respins

BARZEIANU P LILIANA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.75 Geografie 8.7 experimentat Reusit

BARZOI I. IOANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.75 experimentat Reusit

BASA I. CLAUDIU NICUSOR

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.7 Geografie 8.85 nivel mediu Reusit

BASA I. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.95 Chimie organica T1 Nivel I 2.4 avansat Respins

BASALAU C. CLAUDIA-EVELINE

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

BASAMAC P. ALINA-MARIA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 8.55 avansat Reusit

BASAMAC V CRISTIAN

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 4.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 incepator Respins

BASANGEAC O MARIANA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.05 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

BASARAB A MIHAELA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.65 nivel mediu Respins

BASARAB G. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza Istorie 7.5 Psihologie 7.75 experimentat Reusit

BASASTEANU C. DANIELA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.75 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

BASCOVEANU M GEORGE ROMEO

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 1.45 nivel mediu Respins

BASESCU F BOGDAN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

BASESCU F LIVIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Chimie anorganica T2 Nivel I N/p incepator N/p

BASHIR FB LINA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Chimie organica T1 Nivel I 8.85 experimentat Reusit

BASNO E ADRIAN

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE Filologie
    Limba si literatura romana N/p 2.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5.05 nivel mediu N/p

BASTAR A. COSTIN-VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza Matematica T1 6.55 Fizica 8.3 experimentat Reusit

BASTARE G VIOLETA-LAURA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Reusit

BASTUREA T. GEORGE-VIOREL

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

BASTURESCU A.G. VLAD-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.85 Biologie vegetala si animala T1 9.45 experimentat Reusit

BASTURESCU DI ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

BATAL E SAYED

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 4.25 avansat Respins

BATANASI G NICOLAE IONUT

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 9.4 avansat Reusit

BATANOIU A CRISTIAN-DANIEL

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

BATAU I. MARIANA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.5 Geografie 9.05 avansat Reusit

BATAUSU D SAMUEL

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Informatica T2 C/C++ 6.05 experimentat Reusit

BATCU E SORIN CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

BATORII F.V. MARIA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 7.75 Chimie organica T1 Nivel I 8.6 experimentat Reusit

BATORII F.V. SILVIA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 7.7 Fizica 8.2 experimentat Reusit

BATRANU I ROXANA-MARIA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Istorie 6.45 Geografie 8.95 nivel mediu Reusit

BATRINCA G. MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Geografie 8.45 experimentat Respins

BATRINU V.M. ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Chimie organica T1 Nivel I 3.8 experimentat Respins

BAUER F.A. IRIS-ALEXANDRA

    COLEGIUL GERMAN GOETHE Filologie Limba si literatura germana experimentat 8.2 limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.95 experimentat Reusit

BAUR D.E. LIDIA ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.85 Geografie 7.1 experimentat Respins

BAZACHIA A MADALIN FLORIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.8 avansat Respins

BAZARCA V VICTORIA MIRUNA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.35 Fizica 7.9 avansat Respins

BAZAREA N MIHAITA - DORINEL

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Geografie 6.35 avansat Respins

BAZAVAN M SILVIA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 8.35 experimentat Reusit

BAZDOACA I. GEORGETA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.45 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 2.85 experimentat Respins

BAZGAN G DRAGOS-COSTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Fizica 6.3 nivel mediu Respins

BAZGAN M. ANDREI-SABIN

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Informatica T2 C/C++ 8.8 experimentat Reusit

BAZGAN M.M. RAMONA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Matematica T1 7.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

BEATU X GIANI MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana 2.9 Limba engleza Matematica T2 2.4 Fizica 2.8 avansat Respins

BEBERECHE I DUMITRU CRISTIAN

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

BEBERECHI GH. DANUT

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

BEBLIUC E GEORGE-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Informatica T2 C/C++ 8.65 experimentat Reusit

BECA GH. COSTIN

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

BECHEANU M VIOREL

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

BECHERU A CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

BECHERU C. FLORENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

BECHERU L. NICOLETA-CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza Istorie 8.25 Psihologie 3.1 experimentat Respins

BECHERU M. ROXANA MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Istorie 7.35 Geografie 8.55 avansat Reusit

BECHERU V. RAZVAN ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza Matematica T1 7.65 Fizica 8.15 experimentat Reusit

BECHIANU V CONSTANTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 2.85 Geografie N/p incepator N/p

BECHIR L ALEXANDRA LUCIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9 Geografie 6.95 experimentat Reusit

BECLENAS M. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza Matematica T1 7.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

BEDE N. IULIAN-TIBERIUS

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Chimie organica T1 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

BEDE V.V. ALEXANDRA-CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Informatica T2 C/C++ 9.55 experimentat Reusit

BEDEREAG V VICTOR GEORGE

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

BEDINA F CORNEL

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.3 Geografie 9.1 nivel mediu Reusit

BEDO V ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician instalatii de bord (avion)
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 2.65 experimentat Respins

BEER E.C. MIHNEA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Chimie organica T1 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

BEGU V NICOLAE-CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BEHAR J RUDDY

    LICEUL MARIN PREDA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.35 experimentat Reusit

BEIANU I ANDREEA TEODORA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.25 Geografie 9.75 experimentat Reusit

BEIANU N AUREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

BEJA A. MIHAELA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 3.45 incepator Respins

BEJAN D. CRISTINA ALINA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.45 Geografie 8.25 avansat Reusit

BEJAN GH LUCICA-ANISOARA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza A2-A2-A1-A2-B1 Istorie 6.95 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

BEJAN I. EMANUELA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 8.9 nivel mediu Reusit

BEJAN M IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.4 Geografie 5.7 avansat Respins

BEJAN PS VLAD IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.35 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Fizica 2.5 incepator Respins

BEJAN T VALENTIN FLORIN

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 7.75 experimentat Reusit

BEJENAR S ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BEJENARU C.P ANA-MARIA-CLARA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba germana moderna B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Fizica 6 avansat Reusit

BEJENARU I IONEL

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p incepator N/p

BEJENARU N. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Fizica 3.1 avansat Respins

BEJENARU N. PETRACHE-REMUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

BEJINARIU B. ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba spaniola A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Geografie 7.05 avansat Reusit

BEJINARIU I IONUT ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

BEJU N.M. MONA-LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 4.5 nivel mediu Respins

BELCIN D. NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

BELCIOI V. NICOLAE ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Respins

BELCU N. ANDREI

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.65 experimentat Reusit

BELDIE C ROBERT-ISSABEL

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 1.55 Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

BELDIMAN D. MIRUNA-IOANA-RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Informatica T2 C/C++ 7.35 experimentat Reusit

BELDIMAN F FLORIN-GABRIEL

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba franceza Matematica T1 6.2 Chimie organica T1 Nivel I 9 experimentat Reusit

BELDIMAN I ALEXANDRA-GEORGETA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.75 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BELDIMAN N. ADELINA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.7 Geografie 7.6 experimentat Respins

BELDIMAN P PETRONELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

BELEA GH MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

BELECCI V. MARINA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 experimentat Reusit

BELECCIU C. IOAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.85 avansat Reusit

BELEGA C. TUDORITA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

BELEI M ANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 4.15 Geografie 6.1 avansat Respins

BELET C ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.75 Limba engleza Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

BELET CAZACU I IONICA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

BELEUZU G MIHAIL

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 5.8 experimentat Reusit

BELEUZU L LUCIAN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

BELIBOU I ADRIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.5 Geografie 6.75 nivel mediu Respins

BELICIU I. MARIUS COSTIN

    LICEUL TEORETIC HYPERION Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Respins

BELITA D FLORENTIN OCTAVIAN

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.25 avansat Respins

BELITU D.D CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

BELOCKLAVEC E ANDREEA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 8.65 experimentat Reusit

BELOVA R. ALLA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Fizica 7 experimentat Reusit

BELOVAN T. DANIEL FLORIN

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.95 Informatica T2 C/C++ 5.85 experimentat Respins

BELU FL CRISTIAN RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza Matematica T1 7.35 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Reusit

BELU V CORINA-ELENA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII DIMITRIE PACIUREA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Fizica 4.45 avansat Respins

BEN O COSMIN-GABRIEL

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BENCEA I TRAIAN-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

BENCHEA A EMANOILA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza A2--B2-A2-A2 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

BENCHEA A MARICELA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A1--B2-A2-A2 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

BENCHEA A. MARIUS-ALEXANDRU

    COLEGIUL ROMANO-CATOLIC SFANTUL IOSIF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

BENCHESCU B.S. BIANCA-STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

BENEA I KATALIN-ANDREEA

    LICEUL GRECO-CATOLIC TIMOTEI CIPARIU Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Istorie 5.65 Geografie 5.5 experimentat Reusit

BENEA N. CLAUDIU-ADRIAN

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 6.35 experimentat Respins

BENEDIC C. ALINA-IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 8.35 experimentat Reusit

BENEDIC I. EMANUELA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.75 experimentat Reusit

BENGESCU I MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Fizica 7.95 experimentat Reusit

BENGESCU S. LAURA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 10 Fizica 9.6 experimentat Reusit

BENGHE ST. ANCUTA SIMONA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 experimentat Reusit

BENGHIU C. ALEXANDRA-CRISTIANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.25 Geografie 8.25 experimentat Reusit

BENGUS J.D. COSMINA IOANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

BENIC R ANDREI

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 9.25 nivel mediu Reusit

BENIN GH. FLORENTINA CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 2.2 incepator Respins

BENOVICI I MADALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2 incepator Respins

BERA M. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.7 Psihologie 6.75 experimentat Reusit

BERARIU V.C. SABINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza Matematica T1 9.55 Fizica 10 experimentat Reusit

BERARIU V.C. SERBAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Matematica T1 9.3 Fizica 9.6 experimentat Reusit

BERARU C ANDREI

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Geografie 8 nivel mediu Respins

BERARU C MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Fizica 5 experimentat Respins

BERARU G.D. SORIN-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.45 Fizica 5 experimentat Reusit

BERATLIEF M. IRA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza Istorie 9.7 Geografie 9.85 experimentat Reusit

BERBEC C NICOLAE

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Geografie 5.1 avansat Respins

BERBECARU C. CRISTIAN

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.05 Geografie 8.05 experimentat Respins

BERBECE N. NICOLAE

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.95 Psihologie 8.7 experimentat Reusit

BERBECEL DT THEODORA AURA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 7.7 avansat Reusit

BERCA I. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Istorie 6.2 Logica si argumentare 5.85 nivel mediu Respins

BERCA S. SORIN -EDUARD

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 9.15 avansat Reusit

BERCARU L VALENTIN ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 7.15 experimentat Reusit

BERCARU T GIGI

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.15 Geografie 8.35 experimentat Reusit

BERCARU T HORIA

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.4 Geografie 8.4 experimentat Reusit

BERCARU T ILIUTA RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

BERCEA I. ADRIAN-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 2.45 experimentat Respins

BERCEANU G. CRISTIAN

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 8.55 Informatica T2 C/C++ 6.85 experimentat Reusit

BERCEANU N. DANUT MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 incepator Respins

BERCIU D. ILEANA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

BERCU F. ANDREI-CATALIN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.9 Limba engleza Matematica T1 3.8 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Respins

BEREHOI F ELENA VIRGINIA

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 7.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.85 nivel mediu Respins

BERES G. IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 8.25 Fizica 8.65 experimentat Reusit

BERES ST. STEFAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.95 Geografie 9.4 avansat Reusit

BERESCU C. PETRU

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.4 Psihologie 7.75 avansat Reusit

BERGHEAUA V CLARA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 incepator Respins

BERHA N.R. ALEXANDER-NIKOLAUS

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.6 Informatica T2 C/C++ 5.55 experimentat Respins

BERHART E. ADRIAN-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

BERINDEA C. IULIA-RUXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba franceza Istorie 9.8 Economie 10 avansat Reusit

BERINTAN V VLADUT VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 8.1 Biologie vegetala si animala T1 6.45 avansat Respins

BERKI N IOANA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

BERKI N NELA-MARIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

BERLEA C VIOREL

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.75 experimentat Respins

BERLESCU N. DANUT-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.7 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 7.75 Logica si argumentare 6.7 nivel mediu Reusit

BERLINSCHI C CRISTINA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Reusit

BERLINSCHI C DANIELA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba franceza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 4.15 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

BERNARD M ROZALIA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 nivel mediu Respins

BERNEA D.G. SILVIU-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

BERSZAN - ALDESCU L ZSUANNA - GYONGI

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.5 Geografie 7.3 avansat Reusit

BERTEA N ALEXANDRA ELISABETA

    LICEUL DE COREGRAFIE FLORIA CAPSALI Coregrafie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

BERTESCU M AURELIAN-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Fizica 2.1 avansat Respins

BESLEAGA D IUSTINA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.7 Chimie organica T1 Nivel II 9.1 experimentat Reusit

BESLEAGA F. COSTEL

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

BESLER I. IRINA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 8 Sociologie 8.2 experimentat Reusit

BESLIU C.A. ANDREI-MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 4.05 Fizica 4.25 experimentat Respins

BESU I STEFAN IONUT

    LICEUL MARIN PREDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 4.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Respins

BET I CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Fizica 3.05 avansat Respins

BETIVU C ALIN- MARIAN

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BEUCEANU G. ALEXANDRA-IRINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.65 Chimie organica T1 Nivel II 8.85 experimentat Reusit

BEUCEANU G. ANCA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 7.85 nivel mediu Reusit

BEUTLER N ELENA-RALUCA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.8 Geografie 9.25 avansat Reusit

BEZNEA V. MIHAI-BOGDAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

BIANCHI O CHRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

BIBAC P. GHEORGHITA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 4.25 Biologie vegetala si animala T1 7 incepator Respins

BIBASCU S MARGARETA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.05 Geografie 8.3 nivel mediu Respins

BIBILICA D. FLORENTINA -CRISTINA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Reusit

BIBIRITA A ANA MARIA CORNELIA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 2.8 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Respins

BIBIRITA MC ANDREEA-LARISA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Fizica 5.4 experimentat Reusit

BICA C MARIUS DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.95 Fizica 5 nivel mediu Respins

BICA H MIHAELA

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.5 Geografie 5.95 avansat Respins

BICA I ANCUTA MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.25 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 4.2 incepator Respins

BICA I. ION-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 3.9 incepator Respins

BICA I.D. ANDREEA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.35 Fizica 9.1 nivel mediu Reusit

BICA R. SORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

BICA S ALEXANDRU STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

BICEA G MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BICHERU S. VLAD-LAURENTIU

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BICHI C.C. CATALIN-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

BICHIR C. CRISTINA-TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 7.1 Chimie organica T1 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

BICHIR F VALENTIN-COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

BICHIR I. NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

BICIUSCA F. MIHNEA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 7.9 experimentat Reusit

BICLESANU R.P. ISABELLE ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

BICUTI C. ISABELA MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 3.25 experimentat Respins

BICUTI G. FLORICA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

BIDA A. GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.45 Fizica 8.4 avansat Reusit

BIDILA L VALENTIN-BOGDAN

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Fizica 6.05 experimentat Reusit

BIDINA M ALEXANDRU-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.55 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T1 2.8 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

BIDINA M. MIHAELA-RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.75 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

BIDIU R. CATALINA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Respins

BIDOIANU M.T THEODOR-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

BIET G CATALINA PETRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Fizica 6.3 avansat Reusit

BIGIU I. IOANA MAGDALENA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.55 nivel mediu Reusit

BIKALI R SORIN

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

BILANIUC N CRISTINA ANISOARA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

BILARGIU D DANIELA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.85 Informatica T2 Pascal 5.8 experimentat Respins

BILAVU I.C. ANDREEA-LIDIA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

BILC V. LARISA

    LICEUL PHOENIX Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BILCIURESCU C GEORGE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 4.5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

BILCIURESCU T ANDREEA-CARMEN

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza Matematica T1 8.05 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

BILCU GH IULIAN FLORENTIN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.4 experimentat Reusit

BILDEA C.S. GEORGIANA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza Matematica T1 5.45 Chimie organica T1 Nivel I 8.85 experimentat Reusit

BILDEA I. MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

BILDEA M GABRIEL CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B1--A2-B1-B2 Matematica T2 2.1 Fizica 2.3 avansat Respins

BILDEA V. RADU

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 Eliminat din examen Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu Eliminat din examen

BILENCU L.B. OCTAVIAN ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 9.15 Geografie 7.95 avansat Reusit

BILIBOU V IONUT-ALEXANDRU

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

BILIUS C MARIA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.35 avansat Reusit

BILIUTA GH VASILE GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.55 Geografie 6.05 avansat Respins

BILTAC G ANDREI-DANIEL

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 9.3 experimentat Reusit

BILTOC C.L. CLAUDIU GEORGE

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Reusit

BINCA N IULIAN-MARIAN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 3.8 Limba engleza Matematica T2 5.05 Fizica 5 avansat Respins

BINCIU N.G. DIANA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Fizica 7.9 experimentat Reusit

BINDAC M IONUT-COSMIN

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.1 Informatica T2 Pascal 5.75 experimentat Respins

BINDAR I. ILEANA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

BINDAR S. CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza B2-A2-A1-A2-A2 Matematica T1 7.15 Chimie organica T1 Nivel I 8.6 experimentat Reusit

BINDEA D. FLORIN CLAUDIU

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.95 Geografie 8 avansat Reusit

BINEATA I ADRIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

BIRA G AUREL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 5.05 avansat Respins

BIRA N. ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 7 experimentat Reusit

BIRCA S MARIUS ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza B1-B2-A1-B2-B2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BIRDAN CTIN DANUT

    COLEGIUL PREUNIVERSITAR DR. I.C. CANTACUZINO Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.15 Geografie 6.9 avansat Respins

BIRDEANU A ALEXANDRU-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Fizica 3.45 experimentat Respins

BIREA V GABRIELA-BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.3 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

BIRICA S ROXANA-IONELA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Sociologie 6.25 avansat Reusit

BIRIGA I VERONICA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Istorie 4.1 Geografie 8.7 nivel mediu Respins

BIRIS R.L. VICTOR MIHAI

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.95 Informatica T2 C/C++ 5 experimentat Respins

BIRISIU I. ADRIAN - IONUT

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza Matematica T1 8.85 Biologie vegetala si animala T1 6.85 avansat Reusit

BIRJARU C IOANA-CATALINA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9 experimentat Reusit

BIRLADEANU L ANDREI-MIHNEA

    LICEUL DE MUZICA GEORGE ENESCU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.25 Geografie 7.6 experimentat Reusit

BIRLEA M CRISTINA- ELENA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

BIRLEA T ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 7.3 Chimie organica T1 Nivel I 8.15 experimentat Reusit

BIRLEANU M FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 8.7 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

BIRLESCU F. CONSTANTIN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.75 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

BIRLICA GH NADIA NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

BIRLICA T. MARIA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

BIRLIGIU E MIHAI-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Respins

BIRMAN M. THEODORA-MARINA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.15 Fizica 2.85 avansat Respins

BIRO A.I. ANDREI-TUDOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

BIROU D MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 avansat Reusit

BIROU D TICU GABRIEL

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII DIMITRIE PACIUREA Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Chimie organica T1 Nivel II 2.35 avansat Respins

BIRSAN A. ANDREIA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

BIRSAN A. ION

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 10 Fizica 9.05 experimentat Reusit

BIRSAN C VASILICA- CRISTINA

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.55 Geografie N/p experimentat N/p

BIRSAN C. CEZAR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 4.25 avansat Respins

BIRSAN C. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

BIRSAN C. MARIUS-VIOREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Chimie organica T1 Nivel I 2.65 experimentat Respins

BIRSAN DN COSMIN-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba portugheza B1--A2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

BIRSAN S. ANDREI-RADU

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Istorie 9.65 Filosofie 9.2 experimentat Reusit

BIRSAN V CATALIN DANIEL

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.85 Fizica 4.45 experimentat Respins

BIRSAN V IOANA- ALEXANDRA

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.75 Geografie 7.5 experimentat Reusit

BIRSANESCU I LAVINIA LOREDANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.95 Fizica 1.6 experimentat Respins

BIRTA F.I. AUREL DUMITRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.25 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.65 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

BIRTOIU P. ANDREEA GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.65 Geografie 7.35 experimentat Reusit

BIRTU C. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Chimie organica T1 Nivel I 7.7 experimentat Reusit

BIRU C. EMANUEL-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

BIRZAN C FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BIRZEIANU A. MIHAELA ADINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel II N/p N/p N/p

BIRZOI A. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Fizica 9.25 experimentat Reusit

BIRZOI I ALEXANDRA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BISCA F. ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.05 Economie 7.8 experimentat Reusit

BISERICANU M.L. LAURA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza Istorie 9.35 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

BISOC E IONUT-DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

BISOCIANU I GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

BISTIU D ROBERT DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 2.95 nivel mediu Respins

BITA D. BOGDANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 8 avansat Reusit

BITA E. CONSTANTIN-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 9.3 avansat Reusit

BITANU V CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Fizica 3.65 avansat Respins

BITARU M GEORGE

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 avansat Respins

BITCA B.A. ANDREI STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Informatica T2 C/C++ 9 experimentat Reusit

BITCA ST DOREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

BITCULESCU I MIHAITA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 avansat Respins

BITCULESCU T. ANDREI-MIRCEA

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.15 Fizica 2.2 avansat Respins

BITINEANU A STEFAN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 avansat Respins

BITIUSCA ST. ALEXANDRA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

BITLAN D.A. RADU-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza Matematica T1 7 Informatica T2 C/C++ 6.7 experimentat Reusit

BITOI C GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 2 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

BITOLEANU D GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.35 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

BITOLEANU G.P. STEFAN-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 3.75 experimentat Respins

BITOLEANU T VALERICA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Istorie 3.3 Geografie 8.7 nivel mediu Respins

BITU G. MIRELA - MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Respins

BITU-TUDORAN V. STEFAN

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 6.1 nivel mediu Reusit

BITULESCU T FLORIN GABRIEL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 2 Geografie 6.8 experimentat Respins

BIVOL V VLAD

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.35 Informatica T2 Pascal 6.8 experimentat Reusit

BIVOLARU C. MIOARA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 3 incepator Respins

BIVOLARU I. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

BIVOLARU M MARIN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Istorie 7 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

BIVOLARU N. IULIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza Matematica T1 8.75 Informatica T2 C/C++ 9.3 experimentat Reusit

BIZGAN N STEFAN EMILIAN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 7.8 Fizica 2.95 avansat Respins

BIZOI I. CONSTANTIN-RAZVAN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 6.35 Fizica 8.1 avansat Reusit

BIZU N. LORENA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

BIZUBAC V ANCA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 2.8 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

BLAGA L.V. ANDREEA -CRISTIANA

    COLEGIUL GERMAN GOETHE Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Fizica 7.6 nivel mediu Reusit

BLAJ G. MARIUS-ANDREI

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

BLAJ GH. IONUT-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T1 3.25 Biologie vegetala si animala T1 9.2 incepator Respins

BLAJ M IULIANA ROXANA

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 1.6 avansat Respins

BLAJ P. IOANA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.65 nivel mediu Respins

BLAJAN G ELVIRA-ADREEA

    LICEUL DE MUZICA GEORGE ENESCU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.65 Geografie 8.05 avansat Reusit

BLANARIU N. IONEL

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 nivel mediu Respins

BLANARU G.I. LAVINIA IOANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.6 Chimie organica T1 Nivel I 6.65 experimentat Respins

BLANDU M ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T1 1.95 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

BLEAJA IM ROXANA-MARIANA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

BLEAU M COSMINA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.05 experimentat Reusit

BLEAV L. CRISTINA-FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T1 6.3 Informatica T2 Pascal 5.15 experimentat Reusit

BLEDEA V MARIA

    COLEGIUL PREUNIVERSITAR DR. I.C. CANTACUZINO Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.45 Geografie 5.5 avansat Respins

BLEJAN GH SABIN

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BLEJUSCA D MARIUS FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 6.6 Geografie 7.35 nivel mediu Reusit

BLENDARAU G.S. DORIN GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Chimie organica T1 Nivel I 6 nivel mediu Respins

BLEOJU L. IORDANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

BLEOTU O. LAURA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 6.45 Chimie organica T1 Nivel I 8 experimentat Reusit

BLIDARIU D ALEXANDRA-SILVANA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.3 Economie 6.1 experimentat Respins

BLINDU I ALINA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 1.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.5 experimentat Respins

BLINDU I MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

BLINDU L.ST. CIPRIAN - FLORIAN

    LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BUCURESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 9.4 Fizica 10 experimentat Reusit

BLOJ V BOGDAN STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

BLOJU S. IRINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.45 Geografie 8.7 experimentat Reusit

BOACA D. NICU - VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Fizica 5.4 avansat Respins

BOACA M. IOAN-VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 7.6 avansat Reusit

BOACA N STEFANIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.55 Geografie 7.3 avansat Reusit

BOADA M. ION

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.85 Fizica 5.1 avansat Respins

BOAGIU A.D. DANIEL-MARIAN

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba spaniola B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.05 Economie 5.25 experimentat Reusit

BOAGIU P. SILVIA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 6.6 avansat Reusit

BOALCA I IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 2.65 nivel mediu Respins

BOALCA V CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

BOANCA M. GHEORGHE-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician productie film si televiziune
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.4 nivel mediu Respins

BOANGIU . MARIA-ANDRA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.15 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

BOANGIU C GABRIELA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 4.45 nivel mediu Respins

BOANTA L. ANDREEA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.65 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BOARTA N IONELA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.4 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.75 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BOASCA P RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 7.75 avansat Reusit

BOATA G BEATRICE

    LICEUL MARIN PREDA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Sociologie 8.8 experimentat Reusit

BOATA GH MIRELA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL EMANUEL Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Istorie 5.5 Psihologie 3.75 nivel mediu Respins

BOATCA V ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.35 nivel mediu Respins

BOB GHE MARIA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba franceza A1--A1-A1-A1 Istorie 7.75 Geografie 9.4 nivel mediu Respins

BOB V VIRGIL-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

BOBA N. ISABELA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 6.95 nivel mediu Reusit

BOBARNAC-FRANGA M.D. ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Istorie 9.9 Geografie 9.45 experimentat Reusit

BOBARNICHE D. IONELA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 avansat Reusit

BOBARU S IONUT CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.2 Fizica 5.3 avansat Respins

BOBE C MIHAELA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.15 Geografie 7.5 incepator Reusit

BOBE E. MARIUS-TIBERIU

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.2 incepator Respins

BOBE G. SORIN DRAGOS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

BOBE I. NICU-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 1.3 incepator Respins

BOBEA D SILVIA-ALEXANDRA

    LICEUL DE MUZICA GEORGE ENESCU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.35 Geografie 8.75 avansat Reusit

BOBEA I ION FLORIN

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 experimentat Respins

BOBEA N SABINA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 7.6 avansat Reusit

BOBEI D.G. RALUCA-OANA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Filosofie 9 avansat Reusit

BOBEI I. TINA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Chimie organica T1 Nivel I 8.65 experimentat Reusit

BOBICIOIU E ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 5.7 Fizica 5.6 experimentat Respins

BOBIRCA PV OANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba spaniola B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

BOBIRNAC N MARIUS-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

BOBLEAGA C MADALINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 5.5 Geografie 7.7 avansat Reusit

BOBLEAGA I. MARIA ROXANA

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.75 Fizica 6.15 nivel mediu Respins

BOBOACA I IONELA-CRISTINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Istorie 5.8 Geografie 7.2 experimentat Respins

BOBOACA NC ROBERTO-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 8.5 experimentat Reusit

BOBOC C. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

BOBOC D.D CONSTANTIN EUGEN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

BOBOC E ALEXANDRU CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T1 2.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 avansat Respins

BOBOC E MARIUS IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 6.1 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

BOBOC GH. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 8.35 Geografie 9.15 nivel mediu Reusit

BOBOC GH. DENISA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 6.45 Limba engleza Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Respins

BOBOC GH. IONUT-GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Fizica 6 experimentat Respins

BOBOC I ANA-MARIA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.45 Fizica 4 nivel mediu Respins

BOBOC I IOANA-FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 2.45 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Fizica 2.05 avansat Respins

BOBOC I. ROXANA-ALEXANDRA

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.35 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

BOBOC I.O GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

BOBOC M ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

BOBOC M LAURENTIU

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

BOBOC N.C. PETRICA-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 4.35 experimentat Respins

BOBOC S. FLORIAN

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 6.55 experimentat Reusit

BOBOC T. GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

BOBOC V. VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.85 Biologie vegetala si animala T1 9.25 experimentat Reusit

BOBOCEA F MADALINA - ANDREEA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.25 Geografie 9 experimentat Reusit

BOBOCEA I. ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Filosofie 6.55 nivel mediu Reusit

BOBOCEA M CLEMANSA MALVINA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.55 Geografie 7.7 nivel mediu N/p

BOBOCEL D. MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.75 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

BOBOCIA T ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A1 Matematica T2 3.85 Fizica 2.6 avansat Respins

BOBOCIA T MIHAI-DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 2 Limba engleza Matematica T2 6.05 Fizica 2.2 avansat Respins

BOBOLEA R.O DRAGOS-HORIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.7 Informatica T2 C/C++ 8.95 experimentat Reusit

BOBOLOCU I. GABRIELA-CORINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.15 Chimie organica T1 Nivel I 9.85 experimentat Reusit

BOBOSILA I ELENA DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 5.75 Geografie 3 avansat Respins

BOBOSILA O FLORINA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.6 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

BOBU G LEONARD

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.15 avansat Respins

BOBU N ION

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

BOCA D FLORIN VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.85 avansat Respins

BOCA GH MIHAELA-ORTANSA-MAGDA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 6.15 Geografie 7.65 nivel mediu Reusit

BOCA I.G CRISTIAN NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

BOCA T. OCTAVIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Informatica T2 C/C++ 9.15 experimentat Reusit

BOCA V. ANDREIA-PARASCHIVA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-A1-B2-B2 Matematica T2 4.25 Geografie 6.4 experimentat Respins

BOCA V. SILVIA- ANDREEA

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Geografie 7.1 experimentat Respins

BOCAN G. GABRIEL ALIN

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.15 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Istorie 5.1 Sociologie 5 experimentat Respins

BOCAN M CLAUDIA-VALENTINA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-A2-B1 Matematica T2 7.4 Geografie 9.1 experimentat Reusit

BOCANCEA T GEORGE STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 2 Fizica 2.25 incepator Respins

BOCANCIA V ALEXANDRA- CRISTINA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Respins

BOCANEALA S. IULIANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 8 Geografie 8.4 avansat Reusit

BOCANET G MADALINA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

BOCEA I.M. CORINA-MARIA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Geografie 5.25 avansat Respins

BOCEANU D CATALIN-MIHAIL

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

BOCIOC GH DOINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A1 Istorie 5.5 Geografie 8.15 nivel mediu Reusit

BOCIU ST. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza Istorie 9.25 Geografie 9.5 avansat Reusit

BOCMAN I ROBERT FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.45 Biologie vegetala si animala T1 3.25 avansat Respins

BOCOS R. DINU ANDREI

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.55 Geografie 8.45 experimentat Reusit

BOCRIS G ELENA-MIHAELA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 1.15 Biologie vegetala si animala T1 4 incepator Respins

BOCRIS GH. DAN -FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.25 avansat Respins

BOCU N. LUCIAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.4 Geografie 8.7 avansat Respins

BOCU S GABRIEL

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 6.5 avansat Respins

BOCU S. MARIUS-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Fizica 3.45 experimentat Respins

BODE V VICTOR STEFANEL

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 8.35 experimentat Reusit

BODEA A BUCUR-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BODEA P. IOAN

    LICEUL PHOENIX Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Biologie vegetala si animala T1 6.35 experimentat Respins

BODEA V DRAGOS-VIOREL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.95 Informatica T2 C/C++ 4.05 experimentat Respins

BODESCU GH ADRIANA DENISA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

BODESCU GH MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.65 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Istorie 4 Geografie 5 experimentat Respins

BODI P. STEPHANIE-LILIANA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

BODICA M. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

BODIRLAU N. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 5.65 Informatica T2 C/C++ 5.45 experimentat Respins

BODO S.D. CRISTIAN STEFAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.65 Geografie 6.1 experimentat Respins

BODOC F. ANCA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Chimie organica T1 Nivel II 9.25 experimentat Reusit

BODOCEAN Z ALIN CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.5 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

BODOGA V. BOGDAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 nivel mediu Respins

BODOR J. GABRIEL

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.75 Geografie 7.65 experimentat Reusit

BOERASU M ALEXANDRU IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Respins

BOERESCU G EMANUEL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.4 avansat Respins

BOERESCU M MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

BOERU P ANDREEA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Istorie 7.6 Sociologie 9 experimentat Reusit

BOERU P GEORGIANA CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

BOGA A DANIELA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.5 Sociologie 8 avansat Reusit

BOGA A. VIVIANA- MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Istorie 5.6 Geografie 5.1 avansat Respins

BOGA C. CATALINA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

BOGACIU A. BOGDAN-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 4 Geografie 5.65 nivel mediu Respins

BOGACIU C. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.7 Fizica 6.55 experimentat Reusit

BOGACIU D. ALEXANDRU - DAN

    LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BUCURESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.6 Fizica 7.75 avansat Respins

BOGACIU N VIOLETA-MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

BOGAN G.C. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 7.9 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

BOGAN J. LUCIANA-CATALINA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

BOGASIU M. STEFAN-CALUDIU

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Fizica 9.55 experimentat Reusit

BOGATU G NICOLAE

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.95 Geografie 5 nivel mediu Respins

BOGATU I. ALEXANDRU BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 6.25 avansat Respins

BOGATU L IOANA-CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Sociologie 9.15 nivel mediu Reusit

BOGATU L. ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Fizica 10 experimentat Reusit

BOGATU N STEFANUT ANDREI

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 8.25 avansat Reusit

BOGDAN A. MADALINA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC HYPERION Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.55 Geografie 6 nivel mediu Reusit

BOGDAN C CORNELIA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.45 nivel mediu Respins

BOGDAN C. GEORGIANA-IONELA

    COLEGIUL ROMANO-CATOLIC SFANTUL IOSIF Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.5 Geografie 8.3 avansat Reusit

BOGDAN CTIN. EMANUEL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Fizica 6.9 experimentat Reusit

BOGDAN D DANIELA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 7.9 experimentat Reusit

BOGDAN D.M. ANDREI-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Matematica T1 8.1 Fizica 9.65 experimentat Reusit

BOGDAN G. IONUT-DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.3 Geografie 9.05 avansat Reusit

BOGDAN I MARIAN-MUGUREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 5.3 avansat Respins

BOGDAN I. NARCISA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

BOGDAN M ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

BOGDAN M. ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 4.2 nivel mediu Respins

BOGDAN M. ANISOARA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 1.95 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

BOGDAN N CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.95 nivel mediu Respins

BOGDAN P ALEXANDRU IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Fizica 2.2 incepator Respins

BOGDAN ST SORIN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.35 incepator Respins

BOGDANECI A. TRAIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

BOGDANESCU N.S CRISTIAN-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician aviatie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 2.65 experimentat Respins

BOGHIAN L.B. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza Matematica T1 7.25 Chimie organica T1 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

BOGHINA D GRETA-BEATRICE

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Geografie 5.1 experimentat Respins

BOGOI GH LUCIIA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 1.05 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BOGONSCHI A. EDUARD-CHRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Informatica T2 C/C++ 5.65 experimentat Respins

BOGORODITA D. MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 3.05 Biologie vegetala si animala T1 3 incepator Respins

BOGOS O.R OCTAVIAN-ALEXANDRU

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A2 Istorie 5.25 Geografie 7.35 nivel mediu Respins

BOIA E DANIEL - CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

BOIANGIU C IULIA-ALEXANDRA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Reusit

BOIANGIU M. ADELINA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza Istorie 9.45 Psihologie 7.75 experimentat Reusit

BOIANGIU N. ALMA-NICOLE

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Arta actorului
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.4 experimentat Reusit

BOIANGIU N. VALI-ANGELICA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

BOICESCU G DANIELA-LOREDANA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

BOICESCU M. MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.25 Fizica 9.55 experimentat Reusit

BOICU A ANA-MARIA

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.3 Geografie 7.95 avansat Reusit

BOICU M ILIE-DANIEL

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 4.2 incepator Respins

BOIEROIU C. CONSTANTIN-CATALIN

    CENTRUL SCOLAR NR. 3 Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-A2--B1-B1 Matematica T2 7.7 Fizica 5.9 experimentat Reusit

BOIEROIU F. FLORIN - MARIAN

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 2.9 Limba franceza Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

BOIERU--MOLDOVEANU A FILOFTEIA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.7 incepator Respins

BOITA G.C. GRETA-MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.9 Logica si argumentare 7.8 experimentat Reusit

BOITAN C LEONTINA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana 7.05 Limba franceza Istorie 4 Geografie 8.25 nivel mediu Respins

BOITEANU N.M. CATALINA

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.45 avansat Reusit

BOITEANU V.N ALINA CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

BOIU C CEZAR MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Fizica 7.15 experimentat Reusit

BOIU ST. STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 8.75 Fizica 7.8 experimentat Reusit

BOIZAS V. MARIUS-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Reusit

BOJA A EUGEN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

BOJA G CARMEN-ELENA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

BOJE F. LILIANA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 5.35 avansat Respins

BOJESCU G.C. ALEXANDRA-MADALINA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba spaniola B1-B2-B2-A2-B1 Istorie 5.25 Geografie 8.35 avansat Reusit

BOJESCU M VICTORINA MARIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 2.85 Geografie 6.8 avansat Respins

BOJESCU ST. MIHAELA-LOREDANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Chimie organica T1 Nivel I 3.6 experimentat Respins

BOJICA AL ALEXANDRU CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.05 Informatica T2 C/C++ 7.65 experimentat Respins

BOJIN G. ALEXANDRA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Istorie 6 Geografie 7 avansat Reusit

BOJIN M SILVIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

BOJIN M.M. ANDREI-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

BOJIN V. MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

BOJOANCA D.F. MARIA -TAMINA

    COLEGIUL GERMAN GOETHE Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Fizica 8.85 experimentat Reusit

BOJOR G CRISTINA-MIHAELA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

BOLBOACA I ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.55 Geografie 6.55 avansat Reusit

BOLBOACA V MARIAN ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 5.1 avansat Respins

BOLBOASA I ALEXANDRU IOSIF

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BOLBOCEANU A DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BOLBOCEANU G MARIA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 5.55 nivel mediu Respins

BOLBOCEANU V.L. CRISTIAN-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.95 experimentat Reusit

BOLBORICI C. CONSTANTINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

BOLDEANU O SIMONA LILIANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

BOLDEATA I IONELA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

BOLDEIU P. GEORGIANA - ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 10 experimentat Reusit

BOLDEIU P. IONELA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BOLDEIU S ALEXANDRINA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

BOLDIS I IOANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

BOLDOI I CRISTIAN-FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

BOLDOR F ADRIANA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza Istorie 9.7 Geografie 9.3 experimentat Reusit

BOLEA I. CLAUDIU GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BOLEA P. SORIN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T1 7.85 Fizica 9 experimentat Reusit

BOLIA C FLORIAN

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

BOLLA R.T. CEZAR-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 6.55 experimentat Reusit

BOLMA I. IONUT

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

BOLMADIR G. ADRIANA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.15 Geografie 6.55 avansat Reusit

BOLMANDIR V. VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 4.65 nivel mediu Respins

BOLNAVU I.G. DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 8.55 Geografie 9.35 avansat Reusit

BOLOCAN C MARIUS CORADO

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.55 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 4.65 Geografie 8.8 experimentat Respins

BOLOCAN M CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.45 Fizica 8.15 experimentat Reusit

BOLOCAN S. GEORGE-DUMITRU

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

BOLOCAN V MARIUS-RAZVAN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.05 Fizica 2.1 nivel mediu Respins

BOLOHAN CN SIMONA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 8 avansat Reusit

BOLOHAN I BOGDAN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 incepator Respins

BOLOHAN N. DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.75 Logica si argumentare 9.5 experimentat Reusit

BOLOS E EMILIA-MARIA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 9.5 Logica si argumentare 8.65 experimentat Reusit

BOLOVAN M ADRIAN CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 4 avansat Respins

BOLOZAN A. ANDREEA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza Istorie 5.3 Geografie 8.85 avansat Reusit

BOMBARASCU S. ANDREEA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 9.35 Fizica 7.7 experimentat Reusit

BONAPARTE N TEODOR

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.2 Geografie 8.6 incepator Reusit

BONCIU P MIHAELA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5.85 experimentat Respins

BONCU A PETRICA-LUCIAN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana 5.1 Limba franceza N/p Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu N/p

BONDARENCU M.I. ADRIAN-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.85 Fizica 5 avansat Respins

BONDOC I CONSTANTIN OCTAVIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

BONDOCEA C ADRIAN STEFAN

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.5 experimentat Respins

BONE D. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

BONEA D OVIDIU CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 4.3 Economie N/p nivel mediu N/p

BONEA M AUREL

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 8.65 experimentat Reusit

BONEA M. DIANA-EMANUELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.25 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

BONGIOIANU D FLORIN DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.55 Biologie vegetala si animala T1 6.65 nivel mediu Reusit

BONGIOIU P ELENA MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Sociologie 9.2 experimentat Reusit

BONTAS G. BOGDAN GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 incepator Respins

BONTAS GH DANA-ELENA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.55 incepator Respins

BONTAS GH GEORGIANA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 4.35 Geografie 7.25 avansat Respins

BONTAS I. IOAN CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Fizica 1.6 avansat Respins

BONTAS M.R GABRIELA

    LICEUL MIRCEA ELIADE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 avansat Reusit

BONTAS M.R MARIA

    LICEUL MIRCEA ELIADE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T1 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Reusit

BONTAS V. LIDIA-EXTERA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician poligraf
    Limba si literatura romana avansat 4.55 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 2.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.2 nivel mediu Respins

BONTEANU M DORIN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Reusit

BONTIS G RODICA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.55 Geografie 8.5 experimentat Reusit

BORACHE M.C. ALEXANDRU-IONEL

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.6 Geografie 8.75 experimentat Reusit

BORANDEL A GEORGIANA ISABELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.25 incepator Respins

BORANESCU IS MIHAI-ILIE

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-A1-A2-A2 Istorie 6.45 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

BORANGIC A. RAZVAN-MIRCEA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

BORCAN M. CARMEN - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza Istorie 9.4 Geografie 9 experimentat Reusit

BORCAN M. DIANA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza Istorie 7.75 Economie 9.2 experimentat Reusit

BORCAU V. FLORIN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

BORCEA _ PETRE-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

BORCEA C EUGEN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 5.15 Limba engleza Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

BORCEA FG FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 avansat Respins

BORCEA I. MARIN

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.7 Geografie 5.85 experimentat Reusit

BORCEA M. FLORINA - MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.95 Geografie 7.65 avansat Respins

BORCEA M. GRIGORE-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

BORCESCU N. TUDOR

    LICEUL TEORETIC HYPERION Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.8 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

BORDEA D CRISTINA-RALUCA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Filosofie 6.6 experimentat Reusit

BORDEA GH GABRIELA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 7.55 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

BORDEANU M.M. ALEXANDRU-ANDREI

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.8 Geografie 8.25 avansat Reusit

BORDEI F ALBERT ALEXANDRU

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.45 experimentat Respins

BORDEI ST LIVIU - FLORIN

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Economie 5 nivel mediu Respins

BORDEI V. DANIEL MIRCEA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Geografie 7.05 nivel mediu Respins

BORDEIANU A MIHAELA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

BORDEIANU T CORINA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

BORDEIANU V FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

BORDEIU C.T. ANDREEA DANIELA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.3 Geografie 8.75 experimentat Reusit

BORDIA GHE LUCIAN GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 4.25 nivel mediu Respins

BORDIA V LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.15 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 4.4 nivel mediu Respins

BORGOVAN I. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-B2-B2-B1-B1 Istorie 5 Psihologie 2.2 experimentat Respins

BORICIANU S ANDREEA PAULA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

BORNAC C MARIAN-IONUT

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.1 experimentat Respins

BORNAZ CD MADALINA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 7.15 experimentat Reusit

BORNAZ D.G. GABRIEL-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 8.2 avansat Reusit

BORNEA I. DANIELA-IOANA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 4.25 nivel mediu Respins

BOROSZ-DRUG I. IONUT MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

BORS I. RALUCA-ELENA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 4.05 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

BORS M. MARIA-MANUELA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Sociologie 8.8 experimentat Reusit

BORS S. ALINA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 incepator Respins

BORSA N. ANDREEA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC HYPERION Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.1 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Respins

BORSA R.I. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8 Fizica 9 experimentat Reusit

BORTAN I BIANCA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BORTEA C. ANA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.95 Psihologie 8.4 avansat Reusit

BORTOI D. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza Matematica T1 8.75 Fizica 8.75 experimentat Reusit

BORTOSU V ANDREEA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.05 avansat Respins

BORTUN V VIOREL-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Fizica 2.95 avansat Respins

BORUGA I. LORENA - FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba spaniola B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.7 experimentat Reusit

BORUGA N DAN NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

BORUZ G ALEXANDRU-VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 7 Fizica 8.9 avansat Reusit

BORVIZ L.T. MIHAI-MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza A2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 4.35 Fizica 5.05 experimentat Respins

BORZA C. FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

BORZEA V. ALEXANDRU -FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.35 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.1 nivel mediu Respins

BORZOS S CORNELIA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza B2-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

BOSANCEAN D. RALUCA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.05 Informatica T2 C/C++ 7.3 experimentat Reusit

BOSANCEANU GHE. CATALIN

    CENTRUL SCOLAR NR. 3 Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 9.85 Limba engleza B1-A2--A1-A1 Matematica T2 7.6 Fizica 6.15 avansat Reusit

BOSCOV I VASILICA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T1 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.4 incepator Respins

BOSCU Z. LENUTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba franceza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3 N/p N/p

BOSILCA V. ALEXANDRA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.6 avansat Respins

BOSINCEANU D LUMINITA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.15 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.35 Geografie 6.6 experimentat Respins

BOSINCEANU D. SILVIA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 incepator Respins

BOSNEA E. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

BOSNEA J. ROBERTINO-COSMIN

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1--B2-A2-A1 Istorie 6.15 Geografie 8.55 experimentat Reusit

BOSNIGEANU N ELENA

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.4 avansat Reusit

BOSOI C DAN-MIHAITA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Fizica 3.45 nivel mediu Respins

BOSOI I CAMELIA - ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

BOSTAN A. LOREDANA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.9 nivel mediu Respins

BOSTAN T ANAMARIA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 4.5 avansat Respins

BOSTAN V DIANA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.3 experimentat Reusit

BOSTAN--NEAGU N GEORGIANA-VERONICA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 4.5 incepator Respins

BOSTINA M RAMONA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Reusit

BOSTINA M. ANDREIA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.65 Geografie 8.2 experimentat Reusit

BOSTINA V GIANINI-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 4.3 Geografie 7.75 avansat Respins

BOSTINARU GH. GABRIEL

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 2.95 nivel mediu Respins

BOSU V CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BOSU V MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

BOSU V MIHAITA VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.3 avansat Respins

BOSU V NICOLETA-TEODORA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.15 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

BOTAN M. ALEXANDRU SORIN

    LICEUL TEORETIC HYPERION Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Respins

BOTAN V LAURA

    LICEUL DE MUZICA GEORGE ENESCU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 7.3 avansat Reusit

BOTANESCU C PETRUT-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

BOTANOIU I DANIEL-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BOTEA A SILVIU-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 3.35 experimentat Respins

BOTEA I FLORENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 7.05 avansat Respins

BOTEA M ALEXANDRA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.1 nivel mediu Respins

BOTEA M. NICOLETA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 4.15 Biologie vegetala si animala T1 7.65 nivel mediu Respins

BOTEA T NICOLAE BOGDAN

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.4 nivel mediu Reusit

BOTEA V ION COSMIN

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

BOTEANU T DAN-FLORIN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 8.65 Geografie 8.75 nivel mediu Respins

BOTESCU GH. ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

BOTEZ G. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

BOTEZ I ADRIAN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

BOTEZ M NICOLAE

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.2 Limba germana moderna Matematica T1 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 avansat Respins

BOTEZ M. ROMEO

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T1 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

BOTEZ V. ANA MARIA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.7 Geografie 9.45 avansat Reusit

BOTEZAN A LOREDANA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 2.25 nivel mediu Respins

BOTEZAT C ROBERT - ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

BOTEZATU C. AURICA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Fizica 3.05 avansat Respins

BOTEZATU C. MADALIN CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9 Geografie 8.35 experimentat Reusit

BOTEZATU D ANTOANELA LARIS

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 2.95 Informatica T1 intensiv Pascal 7 nivel mediu Respins

BOTEZATU I DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 1.4 Informatica T2 Pascal 2.6 avansat Respins

BOTEZATU M LENTA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.35 Geografie 8.7 incepator Reusit

BOTEZATU N.V. RAZVAN-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 7 experimentat Reusit

BOTEZATU P MIHAI ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Geografie 8.55 experimentat Respins

BOTEZATU S ADRIAN-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 6.6 avansat Respins

BOTEZATU V. IULIANA-SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.25 Economie 5.25 avansat Respins

BOTH D.C CRISTINA GABRIELA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

BOTICA N AURELIA-GABRIELA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 8 nivel mediu Respins

BOTICA V ANDREI ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 4.35 nivel mediu Respins

BOTIRCA F VLAD-ANDREI

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 8.05 avansat Reusit

BOTOG D MIHAELA-ROXANA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII DIMITRIE PACIUREA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza Matematica T2 6.54 Fizica 5.3 avansat Respins

BOTOGAN V. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 7.95 avansat Reusit

BOTONADI E.A EVELIN ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Biologie vegetala si animala T1 9.55 avansat Reusit

BOTONEA F. MIHAELA-BIANCA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 6.6 experimentat Respins

BOTOROAGA I COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 4.4 nivel mediu Respins

BOTOROGEANU M FLORINEL

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

BOTOROGEANU V.C. MARIANA-MIRELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

BOTOS I ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 8.8 avansat Reusit

BOTOSAN C. ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Fizica 5 avansat Respins

BOTOSNEANU M CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza A1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.55 avansat Respins

BOTTA V.M.A.S FLAVIO CARMELO

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba italiana B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 9.25 experimentat Reusit

BOULEAN V. ALEXANDRA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba italiana B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Reusit

BOUREANU V MARIAN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.5 nivel mediu Respins

BOURNAZOU I. ALINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.6 Geografie 7.2 avansat Reusit

BOZDOC I RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Reusit

BOZDOROU GH GABRIELA - NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.9 nivel mediu Respins

BOZONCA V.V. MARIAN IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

BRACACIU S. MIRELA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

BRACAU C.D. VASILE SILVIU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Reusit

BRAD M. MARIUS-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Chimie organica T1 Nivel I 9.1 experimentat Reusit

BRAD P. FLORENTINA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza A2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BRADATEANU I. ALEXANDRA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 4.25 avansat Respins

BRADEA M. ROXANA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.8 Economie 8.8 avansat Reusit

BRADEAN E ANDREI ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII DIMITRIE PACIUREA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza Matematica T2 2.5 Fizica 5.3 avansat Respins

BRADEANU S DRAGOS VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

BRADU I.L. ION ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.25 Limba engleza A1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.25 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

BRAESTEANU C EMILIAN

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.9 Informatica T1 intensiv Pascal 5.65 avansat Respins

BRAGA I. DANIELA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.55 Psihologie 8.6 experimentat Reusit

BRAGA V. IONUT-SILVIU

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T1 4.05 Biologie vegetala si animala T1 4.2 incepator Respins

BRAGAU A FLORENTINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 4.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 experimentat Respins

BRAHA V. TINA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

BRAIA A VADIM-GABRIEL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.15 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Reusit

BRAILASU _ MARIA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba italiana B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.8 experimentat Reusit

BRAILEANU D. RADU-NICOLAE

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.6 Geografie 5.95 avansat Respins

BRAILEANU N. VALENTIN CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.75 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

BRAILOIU M MARCELA-EMANUELA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 6.8 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

BRAITOR M DUMITRU-CRISTINEL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 7.55 avansat Reusit

BRAMMER R ESTHERA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL EMANUEL Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 7.5 Psihologie 7 avansat Reusit

BRAN D ALEXANDRA IOANA

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.95 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 avansat Respins

BRAN I DANUT

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.55 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 1 incepator Respins

BRAN I MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat N/p

BRAN I. ALEXANDRU

    CENTRUL SCOLAR REGINA ELISABETA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 4.6 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

BRAN I.M. GEORGE-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.1 experimentat Reusit

BRAN R ANA-MARIA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T1 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.4 incepator Respins

BRAN S.T. NICOLETA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.6 Geografie 9.05 experimentat Reusit

BRAN V MARIA IZABELA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 6.35 nivel mediu Respins

BRANDUSA V RAZVAN ANDREI

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

BRANEANU V ROBERT ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

BRANESCU D LEONARDO MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

BRANESCU O. OCTAVIA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.7 Economie 9.25 experimentat Reusit

BRANESCU S ANDREEA-DORINA

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Istorie 5.1 Filosofie 6.6 avansat Respins

BRANGA I. LUIZA - IOANA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza Istorie 10 Economie 8 avansat Reusit

BRANISTAREANU I. IULIA - ANAMARIA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.5 Geografie 7.4 avansat Respins

BRANISTEANU N ALEXANDRA MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

BRANZEI C ALUNITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 5.05 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

BRANZILA M RADU

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 5.4 experimentat Respins

BRASOV L. MIHAI-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Istorie 9.2 Geografie 10 experimentat Reusit

BRASOVEANU C.T. ANDREI-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.15 Fizica 8.25 experimentat Reusit

BRASOVEANU F GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.4 incepator Respins

BRASOVEANU F. MIHAI-DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

BRASOVEANU I. ALEXANDRA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.85 Geografie 8.45 nivel mediu Reusit

BRASOVEANU V GHEORGHE

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL EMANUEL Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba engleza B1--B1-- Istorie 5 Psihologie 3.7 nivel mediu Respins

BRASOVEANU V ROXANA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII DIMITRIE PACIUREA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza Matematica T2 6 Fizica 5.3 avansat Respins

BRATAN G ALIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Fizica 2.65 experimentat Respins

BRATAN GH MIHAI ALIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.1 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

BRATEANU S IUSTIN GABRIEL

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Informatica T1 intensiv C/C++ 7 experimentat Reusit

BRATESCU I. ROXANA-IRINA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician poligraf
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.2 nivel mediu Respins

BRATESCU I.V. MONICA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.6 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BRATIANU A. MIHAELA- ANISIA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T1 5.85 Informatica T2 Pascal 5.4 experimentat Reusit

BRATOLOVEANU C.V. IULIAN GABRIEL

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.05 Fizica 4.1 avansat Respins

BRATOSIN A NETA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-A1-A1-A1 Istorie 6.55 Geografie 9.45 nivel mediu Reusit

BRATOSIN C FLORIN DANIEL

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

BRATOSIN I DANIEL ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Fizica 4 nivel mediu Respins

BRATOSIN M ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 2.85 Informatica T2 Pascal 3.5 avansat Respins

BRATOSIN M VALENTIN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 3.8 Informatica T2 Pascal 3.7 avansat Respins

BRATOSIN S. ELENA-COSMINA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba spaniola B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Reusit

BRATU A. ANDREI

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

BRATU C. ALINA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 9.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.45 experimentat Reusit

BRATU C. AUGUSTIN

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 7.35 experimentat Reusit

BRATU D.N. BOGDAN-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Fizica 9.25 experimentat Reusit

BRATU E ALEXANDRU

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.7 Geografie 8.25 nivel mediu Respins

BRATU E. ION

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.45 Geografie 5.5 incepator Respins

BRATU G ANDREI RAZVAN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

BRATU G DENISSE-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 9 Limba italiana B2-B2-A2-A2-A2 Matematica T1 4.4 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Respins

BRATU GH IONUT VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 5.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

BRATU I ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 6.65 avansat Respins

BRATU I ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 4 avansat Respins

BRATU I ELENA-CRISTIANA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.25 experimentat Respins

BRATU I. AURELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 4.6 Biologie vegetala si animala T1 5.95 experimentat Respins

BRATU I. ELENA-NUTI

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Reusit

BRATU I. MIHAI-IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Fizica 9.1 experimentat Reusit

BRATU I. SILVIU

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.25 Geografie 8.45 avansat Respins

BRATU I. VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.8 Chimie organica T1 Nivel I 5.2 experimentat Respins

BRATU J. GABRIEL-DANIEL

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.45 Geografie 9.6 avansat Reusit

BRATU L.C ANA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.15 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 avansat Respins

BRATU M GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

BRATU M STAN IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

BRATU M. ANDREEA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 8.2 experimentat Reusit

BRATU M. CIPRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen experimentat Eliminat din examen

BRATU M. MARIA - MIRABELA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 4 Geografie 7.15 avansat Respins

BRATU M. OANA-ELISABETA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

BRATU M. RADU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

BRATU N ANDREEA SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba italiana B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 6.8 avansat Reusit

BRATU N ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Fizica 1.6 experimentat Respins

BRATU R LUCIAN RAZVAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

BRATU R. ADRIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.95 avansat Reusit

BRATU S ALEXANDRU FLORENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

BRATU S. IULIAN-SILVIU

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.15 experimentat Respins

BRATU SM ANDREI-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.75 avansat Reusit

BRATULEANU GH NICOLETA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

BRATULESCU A VIORICA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

BRATULESCU M ALEXANDRA MARINA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 7.55 avansat Reusit

BRATUT E. IULIANA-FLORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 9.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

BRATUT I. RODICA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Respins

BRAZDOI C. DUMITRU - DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Respins

BREABAN G MIHAI COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 3.15 avansat Respins

BREAHNEA D SIMONA-ANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba germana moderna B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Fizica 6.15 experimentat Reusit

BREAZU F MIHAI-TRAIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 6.8 experimentat Reusit

BREAZU G MIHAI-CRISTIAN

    LICEUL GRECO-CATOLIC TIMOTEI CIPARIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 2.5 Informatica T2 C/C++ 6.7 experimentat Respins

BREAZU M. CRISTINA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza Istorie 8.7 Geografie 8.35 experimentat Reusit

BREBEANU C. CRISTINA - ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Economie 8.3 nivel mediu Reusit

BREBENE V LAURA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

BREBENE-BADEA M. VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.4 experimentat Reusit

BREBENEL M. TEODORA-MARINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.65 experimentat Reusit

BREBENEL T. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

BREBENICA I. ANDREEA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 10 experimentat Reusit

BRENER G. ALEXANDRU-ALBERTO

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 8.3 Geografie 6.35 avansat Reusit

BREOI M. NICOLAE EMIL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 4.7 nivel mediu Respins

BRETTFELD LG ALEXANDRU ROBERT

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.15 Chimie organica T1 Nivel I 8.95 experimentat Reusit

BREZAE C. ADELINE-ALICE

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BREZAE C. ADRIEL-DANIEL

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 5.7 Geografie 7.9 experimentat Reusit

BREZAIE M LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

BREZEANU GH. CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.8 Fizica 6.65 avansat Respins

BREZEANU M. RAZVAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

BREZOIANU I BIANCA REBECCA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.8 Informatica T2 C/C++ 5.4 experimentat Reusit

BRIA T ILIE TUDOREL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

BRICEAG D.GH. IOANA GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Geografie 6.15 experimentat Reusit

BRICIAG GH RAZVAN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T1 5.55 Biologie vegetala si animala T1 4.35 avansat Respins

BRICIU I ALEXANDRU FLORENTIN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 2.6 Limba engleza Matematica T2 5.45 Fizica 2.35 nivel mediu Respins

BRIE F ANDREEA-CLEOPATRA

    LICEUL WALDORF Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 8.05 avansat Reusit

BRIGHILA I. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.1 avansat Reusit

BRIGHIU M MIHAI STEFAN

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.45 experimentat Reusit

BRINDUSEL P ADRIANA-LUCIANA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Respins

BRINDUSESCU I. ALINA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

BRINDUSOIU N. ANA-MARIA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.4 Informatica T2 C/C++ 7.95 experimentat Reusit

BRINZA C ADRIAN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza A1-A1-A1-A2-A2 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

BRINZA C. FLORINA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 4.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Respins

BRINZA D MARINELA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 avansat Reusit

BRINZA M. FLORIN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BRINZAN M MIHAIL

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

BRINZAN N. PETRUTA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

BRINZARU D MARIANA ALINA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.45 Geografie 9.1 incepator Reusit

BRINZILA F.S. BENIAMIN-FLORIN

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

BRINZOI I.C. IULIA-ANTONIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 4.55 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

BRINZOIU V. ANDREEA - NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza A2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

BRISAN M.C. MARC-CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

BRISCAN E. BIANCA CORINA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

BROBOANA M CRISTINA LAURENTIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Respins

BROBOANA M GEORGIANA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

BROJBA A CRISTI GABRIEL

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

BROJBA G. IONUT-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 5.1 Fizica 5 avansat Reusit

BROJBA GH. CRISTINA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 8.7 avansat Reusit

BROTEA ST ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 avansat Respins

BRUDASCA L. EUGEN NICUSOR

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 9.6 Geografie 10 experimentat Reusit

BRUJBAN N. CRISTINA NICOLETA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.55 Geografie 9.2 nivel mediu Respins

BRUMA G GEORGIANA-GABRIELA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba spaniola Istorie 8.8 Psihologie 9.8 experimentat Reusit

BRUMA I. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza A2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BRUMA V. IOANA EMILIA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Geografie 4.15 experimentat Respins

BRUMAR C COSTINA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

BRUMARU I ALEXANDRA-IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

BRUMUSILA D VIOREL

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.35 experimentat Respins

BRUMUSILA M RAZVAN-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Reusit

BRUSS I. ANDREI

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 5.653 experimentat Respins

BRUTARU C. RALUCA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Respins

BUBUTANU M. ELENA CORINA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.75 Geografie 9.35 avansat Reusit

BUCA C.M. MIHAI-DAN

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza Matematica T1 9.15 Fizica 9.4 experimentat Reusit

BUCA GH IOANA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen nivel mediu Eliminat din examen

BUCA GH. SORIN-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

BUCA I GHEORGHE IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Respins

BUCA M. OANA-LAURA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 4 incepator Respins

BUCAN I ELENA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 7.5 experimentat Reusit

BUCATARIU V FLORIN-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

BUCATARU D CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Fizica 3.6 nivel mediu Respins

BUCATARU FL. FRANCISCA-NELI

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 4.05 experimentat Respins

BUCATICA D ANA-MARIA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

BUCHE V. FLORENTINA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 2.95 experimentat Respins

BUCHERU A. ADELINA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 9.7 avansat Reusit

BUCHERU L. BOGDAN COSMIN

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.35 Fizica 6.4 experimentat Reusit

BUCICA M.B. VLAD-MIHAIL

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba germana moderna A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 6.05 Chimie organica T1 Nivel I 9.3 experimentat Reusit

BUCILA M. DANIELA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

BUCIN I IULIAN-MARIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 6.25 Geografie 8.45 nivel mediu Respins

BUCIU A. CRISTI

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.35 Geografie 9.25 avansat Respins

BUCIU M ALEXANDRU MIHAI

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 7.9 experimentat Reusit

BUCIUC R.I. LUCIAN-FLORINEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 4.7 Biologie vegetala si animala T1 8.45 avansat Respins

BUCIULEAC A ISABELLE ROXANA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BUCIULICA FL. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 3.75 experimentat Respins

BUCIUMEANU I COSTEL

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Chimie organica T1 Nivel I N/p avansat N/p

BUCIUMEANU ST BOGDAN-MARIUS

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.45 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

BUCOS A VIOREL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 6.35 Geografie 7.35 nivel mediu Respins

BUCOVEANU C. AURA-ALINA-CARMEN

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

BUCOVINEANU P ELENA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.25 Geografie 9.15 nivel mediu Respins

BUCSA C RALUCA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.45 experimentat Reusit

BUCSA GHE ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.25 nivel mediu Respins

BUCSANU V. DOINITA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 9.3 experimentat Reusit

BUCULEI DR THEODOR CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Fizica 6 experimentat Reusit

BUCULEI G MARIUS

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.15 Geografie 9 nivel mediu Respins

BUCUR A LENUTA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Geografie 9 incepator Reusit

BUCUR A. FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza Matematica T1 7.8 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

BUCUR A. MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

BUCUR A. ROXANA PETRUTA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Filosofie 6.8 avansat Reusit

BUCUR A.S. ALEXANDRU-ION

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.6 Chimie organica T1 Nivel II 9 experimentat Reusit

BUCUR C CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 9.35 experimentat Reusit

BUCUR C. ANDREI-GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.2 Fizica 6.4 experimentat Respins

BUCUR C. ESTERA VIOLETA

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.15 Geografie 6.9 nivel mediu Reusit

BUCUR D DUMITRU-CRISTIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.4 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A2 Istorie 7.15 Geografie 9.25 nivel mediu Respins

BUCUR G ANDREI

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.35 Geografie 9.65 experimentat Reusit

BUCUR GH GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 6.65 avansat Respins

BUCUR GH. ANDREEA IOANA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 8.9 experimentat Reusit

BUCUR I IOANA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.3 experimentat Reusit

BUCUR I MARIA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza Matematica T1 4.1 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Respins

BUCUR I. NELU

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.25 Geografie 8.75 avansat Reusit

BUCUR J. ELENA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.35 nivel mediu Respins

BUCUR L FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Fizica 2.15 nivel mediu Respins

BUCUR L.S. ANA-CATERINA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Matematica T1 8.7 Chimie organica T1 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

BUCUR M CRISTINA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T1 3.8 Biologie vegetala si animala T1 2.05 incepator Respins

BUCUR M MIHAI-ARTHUR

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 5 nivel mediu Respins

BUCUR M MONICA-FLORINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Istorie 5.25 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

BUCUR M. CORNELIA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.2 Geografie 9.1 nivel mediu Reusit

BUCUR O CRISTINA-ELENA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Chimie organica T1 Nivel I 7.6 experimentat Reusit

BUCUR P ANA ANDREEA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Geografie 6.4 avansat Respins

BUCUR S ADRIAN STEFAN

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 3.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.9 avansat Respins

BUCUR S. MADALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Fizica 5 avansat Respins

BUCUR ST. MARIA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 6.85 Geografie 5.7 avansat N/p

BUCUR T ALEXANDRA MARIA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.8 Chimie organica T1 Nivel I 6.2 experimentat Reusit

BUCUR T GABRIEL GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 3.55 nivel mediu Respins

BUCUR T.F. ELENA-OANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

BUCUR V CONSTANTIN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

BUCUR V GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.8 Geografie 7.3 experimentat Reusit

BUCUR V MIREL-CATALIN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana 6.15 Limba engleza Matematica T2 5.3 Fizica 2.4 avansat Respins

BUCUR V RAMONA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 3.25 avansat Respins

BUCUR V. ANCA-MIOARA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T1 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.6 incepator Respins

BUCUR V.D. ANDREI-VICTOR

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 4.05 Chimie organica T1 Nivel I 3 avansat Respins

BUCUR Z. MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

BUCURESTEANU E CRISTINA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.2 Geografie 9.55 experimentat Reusit

BUCURESTEANU I. PETRE-COSMIN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.1 Informatica T2 Pascal 5 experimentat Reusit

BUCUROAIA GHS ION DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 6 nivel mediu Respins

BUD C ELENA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T1 1.25 Biologie vegetala si animala T1 2.4 incepator Respins

BUD M FLORINEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Reusit

BUDA M.S. ANDREEA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BUDA T. CRISTIAN NICUSOR

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.55 Fizica 5.1 avansat Respins

BUDA T. LIVIA GEORGIANA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.7 Geografie 8.85 avansat Reusit

BUDA V. MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TIMPURI NOI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.6 nivel mediu Respins

BUDACA V.P VICTOR-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 8.65 avansat Reusit

BUDAI M. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.2 avansat Reusit

BUDAI S MIRCEA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.45 avansat Reusit

BUDALA A. CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.15 experimentat Reusit

BUDALA I ANDREI CIPRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Fizica 2.7 experimentat Respins

BUDEA V. RAZVAN NICOLAE

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Istorie 5.3 Geografie 5.9 avansat Respins

BUDEANU C. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BUDEANU F NICOLETA MADALINA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 9.25 experimentat Reusit

BUDEANU I. MADALINA-TANIA

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.25 Geografie 6 experimentat Reusit

BUDEI GH. MIHAI EUGEN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.8 Geografie 9.2 nivel mediu Reusit

BUDESCU A RUXANDRA VICTORIA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T1 2.65 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

BUDESCU G MIHAELA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 9.6 avansat Reusit

BUDESCU S MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

BUDICA C. CLAUDIA LUMINITA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Geografie 7.15 experimentat Reusit

BUDICA L ANA- MARIA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.5 experimentat Reusit

BUDIN I.N FELICIA

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA BUCURESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 5.55 avansat Respins

BUDIS I. FLORICA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.45 Geografie 8.9 nivel mediu Reusit

BUDU C CARMEN-AURORA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.05 Economie 6.5 avansat Reusit

BUDU M. IRINA ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 nivel mediu Reusit

BUDUIANU C.C. FLORIN

    CENTRUL SCOLAR NR. 3 Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.65 Limba engleza B2-A2--B1-B1 Matematica T2 8 Fizica 6.2 avansat Reusit

BUDULACHE G ANA MARIA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba italiana B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 2.25 Biologie vegetala si animala T1 8.7 avansat Respins

BUDULAN S FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

BUDULAN V FLORIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2--B1-A1-A2 Istorie 6.4 Geografie 6.55 nivel mediu Respins

BUDUR GH. ALEXANDRU-SORIN

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.25 Geografie 2.8 nivel mediu Respins

BUDUREA M CATALIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba engleza B1-B2-B2-A2-B1 Matematica T2 3 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

BUDUROI M. SILVIU-MIHAIL

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.8 experimentat Reusit

BUEA V. GEORGE EDMON

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.35 Fizica 5.35 experimentat Respins

BUF A.C. ANDREI IONUT

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 4.6 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

BUFTEA N. CRISTINA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.65 Limba franceza B1--A1-B1-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BUFU F. NICOLAE-DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 5.85 Chimie organica T1 Nivel I Eliminat din examen experimentat Eliminat din examen

BUGA C ANAMARIA ELENA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 8.05 experimentat Reusit

BUGA C ELENA

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 avansat Reusit

BUGA GH. MARINEL

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Reusit

BUGA M.T MARIAN-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 6.7 avansat Respins

BUGA T. MARIUS-SURAJ

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

BUGA V ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B2--B1-A2-B1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 3.65 nivel mediu Respins

BUGA V. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Fizica 5 avansat Respins

BUGAN I ROXANA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC ALEXANDRU VLAHUTA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 7.6 experimentat Reusit

BUGAN M STEFANIA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza Istorie 9.5 Geografie 6.8 experimentat Reusit

BUGEAC M IRINA MARIANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.6 Geografie 5.4 avansat Respins

BUGEAC M LAURENTIU IONUT

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza A2--B2-A2-B1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

BUGEANU D. IONUT-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

BUGHEATA G GABRIEL - ALIN

    LICEUL DE MUZICA GEORGE ENESCU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.55 Geografie 6.1 avansat Respins

BUGLE G ANDREI IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.25 Fizica 2.2 experimentat Respins

BUGLEA V CIPRIAN ADRIAN

    LICEUL MIRCEA ELIADE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

BUHA T. MIHAI - GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 5.05 Fizica 2.3 avansat Respins

BUHAI GH MADALINA DIANA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.8 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

BUHAI-VOLINTIRU TS GABRIEL

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BUHAN C CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 2.65 nivel mediu Respins

BUHARU T MARIUS ALIN

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 avansat Reusit

BUHARU T. ANDRA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza Istorie 8.8 Geografie 8.65 experimentat Reusit

BUHOLT V.G. ANDREEA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

BUHUS I ALEXANDRU-DANIEL

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

BUIA D IONUT MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.3 experimentat Respins

BUIA M. IONUT FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Fizica 2.5 avansat Respins

BUIA MG ALEXANDRU MIHAI

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 7.55 avansat Reusit

BUIACU I GEORGE MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Fizica 7.3 avansat Respins

BUIANU F. RADU

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.15 nivel mediu Respins

BUIANU M ROBERT CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

BUIBAR L. MARIUS-LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.05 experimentat Respins

BUICA M LAURA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Chimie organica T1 Nivel I 8.4 experimentat Reusit

BUICAN I ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 incepator Respins

BUICULESCU-ISTUDOR D VALI-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 4.75 experimentat Respins

BUIUC T. FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TIMPURI NOI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BUJDEI-TEBEICA G.D. DRAGOS

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.15 Psihologie 7.8 experimentat Reusit

BUJOR C DUMITRU - DANIEL

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 8.8 experimentat Reusit

BUJOR C. ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.7 experimentat Reusit

BUJOR C. MIHAI-FLORIN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Reusit

BUJOR F PETRICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 2.1 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

BUJOR F. VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

BUJOR GH. ELENA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.45 Fizica 1.7 nivel mediu Respins

BUJOR I MARIANA-ADRIANA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p Limba engleza Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.45 N/p N/p

BUJOR T. ANDREEA IONELA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 9.1 experimentat Reusit

BUJOR V.L. RAZVAN-TEODOR

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Fizica 8.4 experimentat Reusit

BUJOREANU C ANDREEA-CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza Matematica T1 5.7 Informatica T2 C/C++ 4.4 experimentat Respins

BUJOREANU E FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 8.7 Geografie 5.9 avansat Respins

BUJORIANU C VASILE SORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.4 experimentat Reusit

BULAC S ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.75 Biologie vegetala si animala T1 6.25 avansat Reusit

BULAI F ADRIAN

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 7.85 experimentat Reusit

BULAI V.D FLORIN LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

BULANCEA M ROBERT MIHAI

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.95 Geografie 7.1 experimentat Respins

BULARDA G. BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.1 Informatica T2 Pascal 9.85 experimentat Reusit

BULAT M. CRISTINA - DENISA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.65 Geografie 9.5 avansat Reusit

BULAT ST. NICOLAE

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

BULATA N SILVIA FLORENTINA

    LICEUL WALDORF Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 5.9 Geografie 6.5 avansat Reusit

BULATEL V. EVELINA

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.75 Sociologie 8.7 nivel mediu Reusit

BULAU V GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.85 avansat Respins

BULCU A.H. ADINA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba franceza Matematica T1 8.3 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

BULDUI C PAUL-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

BULEANDRA A. STEFAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza A2-B1-B2-A1-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

BULEANDRA G. MARIUS DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.15 Fizica 5 avansat Respins

BULEARCA G. GRIGORE-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.85 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

BULEARCA M GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p incepator N/p

BULEARCA V. FLORINA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.35 experimentat Respins

BULENCEA I STEFAN SILVIU

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu N/p

BULFEIU A. LUIGIA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.25 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

BULGAREA T. VLAD

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Fizica 8.45 experimentat Reusit

BULGARESCU C EDUARD-PAVEL

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 3.2 experimentat Respins

BULGARIU C ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.6 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

BULGARIU D IOSIF-MIHAI

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Reusit

BULGARIU M CRISTINA NATALIA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B1-B1-A1-B1-B1 Matematica T1 6.55 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Reusit

BULGARU A VASILE- ADRIAN

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

BULGARU F. CLAUDIA-CRISTIANA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 9.5 experimentat Reusit

BULGARU GH LARISA-FLORENTINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Istorie 8.1 Geografie 6.6 nivel mediu Reusit

BULGARU M MIHAI ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Fizica 5 nivel mediu Respins

BULGARU M VALENTIN-LUCIAN

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie N/p Geografie 4.75 nivel mediu N/p

BULICA M. VLAD-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 avansat Reusit

BULIGA E. EVODIA-AMALIA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba germana moderna Istorie 8.6 Geografie 8.6 avansat Reusit

BULIGA I. MARIAN - DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Respins

BULIGA I.V. CAMELIA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 6.8 Geografie 6.55 experimentat Reusit

BULIGA M VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

BULIGA M. LUMINITA MARIA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.45 Geografie 9.65 avansat Reusit

BULIGA N DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

BULIGA V STEFAN CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Fizica 1.9 avansat Respins

BULIMAN GH ELISABETA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.55 Biologie vegetala si animala T1 6.75 experimentat Reusit

BULUCEK S. MEYREM

    LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BUCURESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.55 Fizica 5.5 experimentat Reusit

BULUGEA V. IULIAN-TIBERIU

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.4 Informatica T2 C/C++ 5.75 experimentat Respins

BULUGEANU M ANA-MARIA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.4 Geografie 5.65 nivel mediu Respins

BULUMAC C DRAGOS COSTIN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Reusit

BULUMAC C. RALUCA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.2 Economie 6.2 experimentat Reusit

BULUMACIU C ROXANA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 5.85 Geografie 6.4 experimentat Reusit

BUMBES L ELENA SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

BUNCEANU C CONSTANTIN RADUCU

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 avansat Respins

BUNCILA I. MARCEL

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie N/p Geografie N/p avansat N/p

BUNDA D. DENIS ADRIAN

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.5 Informatica T2 C/C++ 4.2 experimentat Respins

BUNDA V.C. DRAGOS-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 avansat Respins

BUNEA C. OANA - MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.8 experimentat Reusit

BUNEA G. OVIDIU - IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BUNEA GH ILEANA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Istorie 5.5 Geografie 6.6 experimentat Respins

BUNEA I IOANA-RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BUNEA I NICOLAE-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 experimentat Reusit

BUNEA I. ELENA-AURORA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Psihologie 3.9 experimentat Respins

BUNEA I. NICOLAE TRAIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Fizica 5 nivel mediu Respins

BUNEA L.D. CORNEL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

BUNEA M. DANIELA-MARIANA

    CENTRUL SCOLAR NR. 3 Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2--A2-A2 Matematica T2 7.8 Fizica 6.55 avansat Reusit

BUNEA M. IOANA-RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.35 experimentat Reusit

BUNEA MM MARIN CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 3.05 nivel mediu Respins

BUNEA N. FLORIN

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 6.2 experimentat Respins

BUNESCU F. IONUT-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 avansat Respins

BUNGARAT O MIHAIL

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba franceza A1--A1-A1-A1 Matematica T2 5.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.65 incepator Respins

BUNGEANU D CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.7 Limba engleza Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BUNGHEZ N VASILE

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Istorie 6.8 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

BUNIAN J SHAWKI

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

BUNILA I. VALENTIN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 9.1 Geografie 9.25 avansat Reusit

BUNOAICA F. LUIZA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

BUNOIU O.I. ARISTIDE IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

BURADA D FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.85 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 2 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

BURADA E. COSMINA-CERASELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

BURADA I CRINA MARINA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.9 Informatica T2 C/C++ 7.4 experimentat Reusit

BURADA M. LIVIU

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza Istorie 9.25 Geografie 8.65 avansat Reusit

BURAGA N NICOLAE-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Fizica 2.95 experimentat Respins

BURCA A. MIHAITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TIMPURI NOI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.5 nivel mediu N/p

BURCA P DANIEL ANTONIO

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 8.05 nivel mediu Reusit

BURCA V. NATALIA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza N/p Matematica T1 2.55 Biologie vegetala si animala T1 4.35 N/p N/p

BURCEA A ANDREI MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba italiana B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.15 avansat Respins

BURCEA A DRAGOS-IONUT

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Geografie 9 avansat Reusit

BURCEA A IOANA-IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.8 Sociologie 8.25 nivel mediu Reusit

BURCEA A OANA MARIA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 9.1 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Reusit

BURCEA A. VASILICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

BURCEA D STEFAN-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.05 avansat Respins

BURCEA D. LIVIA MARINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 8.4 avansat Reusit

BURCEA E. ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.2 experimentat Reusit

BURCEA F DANIELA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 7.45 experimentat Reusit

BURCEA F NINEL MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.75 Fizica 2.35 nivel mediu Respins

BURCEA G. ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Geografie 9.7 avansat Reusit

BURCEA I CLAUDIA FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 6.5 Geografie 6.1 nivel mediu Reusit

BURCEA I CRISTIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 7.85 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

BURCEA I MARIAN

    LICEUL MARIN PREDA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 5.35 Geografie 9.1 experimentat Reusit

BURCEA I. MARIUS IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.05 Chimie organica T1 Nivel I 2.3 avansat Respins

BURCEA I.N. MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

BURCEA M MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 7.3 nivel mediu Respins

BURCEA M. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Respins

BURCEA M. CRISTINA FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.3 Geografie 6.75 avansat Reusit

BURCEA M. GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.6 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

BURCEA N CATALIN-ALBERTO

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T1 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2 incepator Respins

BURCEA N CEZAR CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

BURCEA P. ANDREI-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 4.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Respins

BURCEA S. ADRIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BURCEA S. GABRIEL-FLORIN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 6.65 experimentat Respins

BURCEA ST. FLORENTINA LARISA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 8.35 avansat Reusit

BURCEA ST. RALUCA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba spaniola B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.15 Geografie 7.7 avansat Respins

BURCEA T NICOLETA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba franceza B1--B2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.7 experimentat Respins

BURCEA V GEORGE DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

BURCEA V STELIANA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

BURCEA V. ANGELO-HORATIU

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

BURCEA V.N. CATALINA-MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.85 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

BURCESCU S ARPAD TONI CATALIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.65 Geografie 7.4 experimentat Respins

BURCICA F STEFANIA MARIA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

BURCIN I. LILIANA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 9.35 Geografie 9.15 incepator Reusit

BURCIN N NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

BURCINA M MIHNEA MARIAN

    LICEUL GEORGE CALINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 9.05 avansat Reusit

BURCIOIU AL MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 2.45 avansat Respins

BURCIU D. ERMINA CAMELIA

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Respins

BURCIU GH MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Reusit

BURCIU MIC S DUMITRU

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Istorie 7.15 Geografie 3.7 incepator Respins

BURCIU S. GEMALI-VIOLETA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 8.8 experimentat Reusit

BURCU L MIHAI ALEXANDRU

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.65 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BURCUS I CLAUDIU-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Fizica 1.75 nivel mediu Respins

BURCUS M CONSTANTIN-ALEXANDRU

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 6.95 incepator Respins

BURDUCEA C.A SILVIU ANTON

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.15 Fizica 6.3 nivel mediu Respins

BURDUHOIU P MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 3.65 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

BURDULEA _ LUMINITA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 1.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 3 nivel mediu Respins

BURDUN F.M. ELENA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.1 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BURETE D. CLAUDIA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.95 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

BURGHELEA M. CORNEL

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T1 4.2 Biologie vegetala si animala T1 3.1 incepator Respins

BURGUI V. MADALINA-STEFANIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

BURHUC I. VERONICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

BURICAN V IULIAN VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 7.45 avansat Respins

BURICEA V.C TONI

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 4.35 experimentat Respins

BURIMAN S. STELA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza N/p Matematica T2 2.05 Economie 3.65 avansat N/p

BURINARU D. ROBERT MIRCEA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.1 experimentat Respins

BURJAN G BERTALAN-GYULA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.8 Geografie 6.3 avansat Respins

BURLACIOIU G.G. RAZVAN-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba germana moderna Matematica T1 9.75 Fizica 9.8 experimentat Reusit

BURLACU A. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza Istorie 9 Geografie 10 experimentat Reusit

BURLACU AL IOANA - MARILENA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza Istorie 8.7 Geografie 9.4 experimentat Reusit

BURLACU C IOANA-LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.85 Fizica 1.9 avansat Respins

BURLACU C. ALINA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BURLACU CTIN. DAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.05 Fizica 8.8 experimentat Reusit

BURLACU D ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

BURLACU D ROBERT GEORGE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 7.2 avansat Respins

BURLACU G DUMITRU DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

BURLACU G. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Respins

BURLACU GH. GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

BURLACU I. ALEXANDRA LAURA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.05 Geografie 9.05 avansat Reusit

BURLACU L. IULIAN - PETRE

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Geografie 6.9 experimentat Respins

BURLACU M MIHAI-VICTOR

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 8.9 experimentat Respins

BURLACU M. DANIEL-TEODOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Fizica 1.7 avansat Respins

BURLACU M. MARIUS-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.35 incepator Respins

BURLACU N. CATALINA ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 avansat Reusit

BURLACU R.M. ANDRA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Economie 7.6 experimentat Respins

BURLACU V ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.5 Informatica T2 C/C++ 7.6 experimentat Reusit

BURLACU V ROXANA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Fizica 2.05 avansat Respins

BURLEA N. MANUELA-ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Fizica 7.3 experimentat Reusit

BURLOIU I.S. CRISTINA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

BURNEA I. IONUT-GEORGIAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

BURNEL IC ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Sociologie 8.35 experimentat Reusit

BURSUC P. ALEXANDRA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.55 experimentat Reusit

BURTAN I CATALIN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 3.95 avansat Respins

BURTAN M.L. ROXANA-VALENTINA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

BURTEA C MARILENA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

BURTEA I IONUT BOGDAN

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Respins

BURTEA N.C BOGDAN-FLORIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Informatica T2 C/C++ 8.95 experimentat Reusit

BURTEA S ALINA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 3.55 nivel mediu Respins

BURTESCU M. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.35 Chimie organica T1 Nivel II 9.6 experimentat Reusit

BURTICA V ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.75 avansat Reusit

BURTICIOIU E. LIVIU-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

BURTOI A CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

BURTOI G ADRIANA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 4.1 Geografie 7.6 incepator Respins

BURTOIU DAN I CONSTANTA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

BURTOIU I.H. AGATHA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza Matematica T1 8.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.15 experimentat Reusit

BURUIANA C.M. MARIAN ANDREI

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

BURUIANA M. RALUCA GEORGIANA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.7 Geografie 9.4 avansat Reusit

BURUIANA V. ANCA LUCIA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Matematica T1 6.95 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

BUS P. GEANINA - IULIANA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.45 Geografie 5.3 experimentat Respins

BUSA C ELENA-RALUCA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Geografie 9.15 nivel mediu Reusit

BUSCA GH. COSMIN FLORENTIN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.25 Fizica 5 avansat Respins

BUSCA GH. GEORGE CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

BUSCAN C DIANA MIHAELA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Geografie 8.5 experimentat Reusit

BUSCAN GH. ANDREEA CLAUDIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 6.2 avansat Reusit

BUSCOVEANU DTRU. RAMONA ILEANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 8.35 experimentat Reusit

BUSCU I. ANA-MARIA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Economie 7.3 avansat Reusit

BUSE C. IULIANA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

BUSE D MARIUS DUMITRU

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BUSE D. MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Fizica 1.6 avansat Respins

BUSE I. GEORGE-MARIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba franceza A2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 4.4 nivel mediu Respins

BUSE L. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Istorie 6.65 Geografie 6.6 avansat Respins

BUSE M.O ALEXANDRU-MADALIN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba germana moderna B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Chimie organica T1 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

BUSE T. ANA-MARIA-MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.75 Chimie organica T1 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

BUSE V. MARIUS LUCIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BUSEGA-TURCOIU C ANCA- RELI - DANIELA - ELENA

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.9 Geografie 8.35 avansat Reusit

BUSILA C. IULIANA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.35 Psihologie 7.1 nivel mediu Reusit

BUSOI V ADINA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.15 Geografie 7.05 nivel mediu Reusit

BUSTEAGA I VLAD

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

BUSTEI I. MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.9 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

BUSU G.D. DIANA IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 5.4 Geografie 9.4 experimentat Reusit

BUSUIOC A PETRONELA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.75 Fizica 4 nivel mediu Respins

BUSUIOC C ANDREI ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Chimie organica T1 Nivel I 6.1 avansat Reusit

BUSUIOC C. CLAUDIA-CARMEN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Chimie organica T1 Nivel I 8.6 experimentat Reusit

BUSUIOC C. CRISTINA GABRIELA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.8 Geografie 9.4 avansat Reusit

BUSUIOC C.D. ADRIAN-VALENTIN

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.4 Geografie 8.4 experimentat Respins

BUSUIOC I ADRIAN FLORENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

BUSUIOC I ANDRA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B1-A2-B1-A2 Matematica T2 4.75 Geografie 8 experimentat Respins

BUSUIOC I IRINA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3 incepator Respins

BUSUIOC V CLAUDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

BUTA V MARIA-CRISTINA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba spaniola Matematica T1 7.2 Chimie organica T1 Nivel I 9.1 experimentat Reusit

BUTAC G. EMILIA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

BUTACEL P. BIANCA ELIZA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.8 Geografie 7.65 experimentat Reusit

BUTACU P ROMEO

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

BUTAN A.B. TUDOR-MIRCEA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.65 Informatica T2 C/C++ 9.55 experimentat Reusit

BUTAN--ROMANCIUC I MARIANA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BUTAN--RUSU I NICOLETA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BUTANCHE I. ROXANA - GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.65 Geografie 8.25 avansat Reusit

BUTE A BOGDAN - MARIAN

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.5 Geografie 7.2 avansat Respins

BUTE S. NICOLETA

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 4.25 nivel mediu Respins

BUTE S. VERONICA-ADRIANA

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba franceza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 3.45 nivel mediu Respins

BUTEA V KARINA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

BUTIAC RM MADALINA - ELENA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 1.1 Chimie organica T1 Nivel II 2.75 nivel mediu Respins

BUTIRI TG ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.25 Geografie 6.65 experimentat Reusit

BUTNARIU GHE OANA-CECILIA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

BUTNARIU M. ADRIAN ROMEO

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-B2-A1-A1-A1 Matematica T2 6.6 Geografie 9.25 avansat Respins

BUTNARIU N.D. ALEXANDRA LAURA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 9.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.8 Geografie 9.25 experimentat Reusit

BUTNARIU P. IONUT - ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.4 Fizica 2.45 avansat Respins

BUTNARIU S BIANCA IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Geografie 6.2 avansat Reusit

BUTNARIUC T IRINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 6 Geografie 5 avansat Respins

BUTNARU D. EDUARD-LOUIS

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.05 Biologie vegetala si animala T1 4.35 avansat Respins

BUTNARU M. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Fizica 1.9 experimentat Respins

BUTNARU N. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Sociologie 8.55 experimentat Reusit

BUTOI A IONUT ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 8.05 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

BUTOI C FLORENTINA MARILENA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba franceza B1-B1-A1-B1-B1 Matematica T2 6 Geografie 8.9 avansat Reusit

BUTOI C. MIHAELA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T1 5.55 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

BUTOI E.I. CRISTIAN VALERIU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Fizica N/p avansat N/p

BUTOI F. ADRIAN-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

BUTOI G ANDREI COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.75 experimentat Respins

BUTOI-NEACSU I. SILVIAN

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Istorie 5.8 Geografie 8.25 experimentat Respins

BUTOIU M. MARIA-LAURA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba spaniola B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 8.1 experimentat Reusit

BUTUC C CONSTANTINA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 7.4 avansat Reusit

BUTUC D. ADRIAN-LAURENTIU

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Chimie organica T1 Nivel I 9.15 experimentat Reusit

BUTUC P. ANDREEA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.05 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

BUTUCARU R. ANDREEA-MANUELA

    COLEGIUL ROMANO-CATOLIC SFANTUL IOSIF Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.65 Geografie 8.15 nivel mediu Reusit

BUTUCEA I. ANA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T1 8.35 Informatica T2 C/C++ 9.25 experimentat Reusit

BUTUCEL P. MARIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.8 experimentat Reusit

BUTUCEL V MARIAN-VICTOR

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza N/p Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu N/p

BUTUNOI M. MARIUS-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

BUTUNOIU FN ANA-MARIA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T1 4.45 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

BUTURACHE GH ADRIAN-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.35 Biologie vegetala si animala T1 9.5 avansat Reusit

BUTURUGA D ALEXANDRU-DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Fizica 2.2 experimentat Respins

BUTURUGA G COSTINA-ALINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 6.85 nivel mediu Reusit

BUTURUGA M.G. GEORGIAN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Fizica 2.5 avansat Respins

BUTURUGEANU M. IONEL

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza B1-A1-A1-B2-A2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

BUZA V DUMITRU-MARIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 5.6 Geografie 5.75 nivel mediu Respins

BUZALIN F VIOLETA -IONELA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.1 Logica si argumentare 8.3 experimentat Reusit

BUZATEANU B.D.A. THEODOR

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

BUZATU A ADRIANA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 3.55 nivel mediu Respins

BUZATU C ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 4.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BUZATU D. ALEXANDRU-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

BUZATU I. ANISOARA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 8.1 nivel mediu Reusit

BUZATU L. MADALINA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Reusit

BUZATU S ELISABETA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5.8 Limba engleza Matematica T2 2.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 nivel mediu Respins

BUZATU T ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Reusit

BUZATU T NICOLETA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.5 Sociologie 7.5 nivel mediu Reusit

BUZATU V CRISTIAN-DANIEL

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.55 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Geografie 9.65 experimentat Reusit

BUZDUGAN F. GEORGIANA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Reusit

BUZDUGAN V IOASAF-IONUT

    LICEUL BILINGV DECEBAL Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.35 Geografie 7.5 experimentat Reusit

BUZEA F. SORINA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Chimie organica T1 Nivel I 2.15 avansat Respins

BUZEA GH VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

BUZEA GH. SANDEL

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.35 Geografie 9.3 avansat Reusit

BUZEA M IONEL

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.85 Geografie 6.55 nivel mediu Reusit

BUZESCU I CRISTIAN-MARIAN

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Reusit

BUZESCU M. MARIA-VERONICA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.2 avansat Reusit

BUZICA C GEORGE

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 6.35 Limba engleza Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 5.25 incepator Respins

BUZICA V CLAUDIA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza Istorie 7.1 Logica si argumentare 8.9 experimentat Reusit

BUZICA V.F. ALEXANDRU - FLORINEL

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.6 Economie 3.1 experimentat Respins

BUZILA T MARIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

BUZOIANU M. ALINA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.05 Geografie 8.3 avansat Reusit

BUZOIANU M. ELENA-VIOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 3.75 experimentat Respins

BUZOIANU M. MIHAELA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba italiana B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Biologie vegetala si animala T1 9.55 experimentat Reusit

BUZOIANU N ANISOARA

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

BZOVII V DUMITRU

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Geografie 9.7 incepator Reusit

CABA I SERGIU-CLAUDIU

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Respins

CABA V. IULIA ELISABETA

    COLEGIUL NATIONAL EMIL RACOVITA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 avansat Reusit

CABAROIU I COSMIN OCTAVIAN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

CACIUC I CORINA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Reusit

CACIULA S OANA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.35 nivel mediu Respins

CACIULAN I DANA-SORINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

CADAR N.L. CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.7 Fizica 1.6 avansat Respins

CADAR R. LEILA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Reusit

CAINARU C. BOGDAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.05 Geografie 7.55 avansat Reusit

CAINARU GH FLORIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

CAINARU GH IONUT-COSTIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.15 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

CAINARU M. BOGDAN-MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Informatica T2 C/C++ 6.65 experimentat Reusit

CAISIM V.F. CRISTINEL

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.15 avansat Respins

CAJVAN L.G. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.15 Fizica 7.6 nivel mediu Reusit

CAKTI H KARACEVO HASAN

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T1 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

CALAE C. IONUT-COSMIN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 7.15 experimentat Reusit

CALAGIU R ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Fizica 2.55 nivel mediu Respins

CALANCEA C. CARMEN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2.55 nivel mediu Respins

CALANCIA I NICOLETA

    CENTRUL DE STUDII STEFAN CEL MARE SI SFANT BUCOVINA BUCURESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Geografie 5.25 avansat Respins

CALAPAREANU I IONELA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.25 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

CALARASU H.M. GABRIEL CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CALARASU N EUGENIA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.15 Geografie 8 incepator Reusit

CALARETU G. MIHAI CONSTANTIN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

CALAUZ A GEORGE-DRAGOS

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.05 Geografie 7 nivel mediu Respins

CALCAN C FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 9 avansat Reusit

CALCAN GH. CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Respins

CALCISCA D ANNA-MARIA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Informatica T2 Pascal 9.3 experimentat Reusit

CALCIU GH LAURA OLGA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.3 incepator Respins

CALCIU I. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 3.15 experimentat Respins

CALCIU I. STEFANIA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 3.15 experimentat Respins

CALCIU I.GH. OANA ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Geografie 7.1 experimentat Reusit

CALCIU I.I. IULIAN - COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Informatica T2 C/C++ 9.2 experimentat Reusit

CALCIU M. DUMITRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Fizica 6.6 avansat Respins

CALDARARU C. VLAD GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.9 Informatica T2 C/C++ 5.5 experimentat Reusit

CALDARARU M IONUT LIVIU

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.2 Geografie 6.9 experimentat Respins

CALDARARU M IONUT-VICTORAS

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.65 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

CALDARARU M MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 7.4 experimentat Reusit

CALDARUS A CLAUDIA-ALEXANDRA

    LICEUL MARIN PREDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.85 experimentat Reusit

CALEA I NICOLETA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 8.55 experimentat Reusit

CALEAP D. DUMITRU

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.45 avansat Reusit

CALESTRU T. CATALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Chimie organica T1 Nivel I 2.5 avansat Respins

CALIAN M. SEBASTIAN THEODORE

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Geografie 8.9 avansat Respins

CALIN A ANDREEA ROXANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Fizica 2.6 incepator Respins

CALIN A CAMELIA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Fizica 3.9 nivel mediu Respins

CALIN A. GINA-CRISTINA

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.8 Geografie 4.35 experimentat Respins

CALIN A.M. SABINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.55 experimentat Reusit

CALIN C ANDREI -IULIAN

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.75 experimentat Reusit

CALIN C LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

CALIN D ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 5.9 Geografie 8.25 experimentat Reusit

CALIN D. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Chimie organica T1 Nivel I 8.2 experimentat Reusit

CALIN D. DENISA - CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Economie 8 experimentat Reusit

CALIN E LAURA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Biologie vegetala si animala T1 9.75 nivel mediu Reusit

CALIN F COSMIN NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 1.3 avansat Respins

CALIN F. ALEXANDRU-GEORGE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

CALIN G FLORIN

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.75 Fizica 5.35 nivel mediu Respins

CALIN G LIVIU-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.65 Informatica T2 C/C++ 5 experimentat Reusit

CALIN GH IONELA - MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

CALIN GH MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 4.15 nivel mediu Respins

CALIN GH MARILENA-ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.15 Chimie organica T1 Nivel I 2.6 avansat Respins

CALIN GH NICOLETA-DORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

CALIN GH. CRISTINA

    LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BUCURESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.85 Geografie 8.3 avansat Reusit

CALIN GH.R. ANDREI VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Istorie 7.25 Geografie 5.25 nivel mediu Respins

CALIN I DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza A2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

CALIN I MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

CALIN I RADU-CATALIN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Reusit

CALIN I. ANDREI FLORIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza Matematica T1 7.9 Biologie vegetala si animala T1 9.05 experimentat Reusit

CALIN I. MARIUS-FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

CALIN I. PETRISOR-CATALIN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 7.95 avansat Reusit

CALIN I. SIMONA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

CALIN L. VIRGIL MIHAI

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.65 Geografie 7.45 nivel mediu Respins

CALIN M ELENA - CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 7.85 experimentat Reusit

CALIN M MIHAELA-SABRINA

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 9.45 experimentat Reusit

CALIN M. EDWARD-FLORIAN

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

CALIN M. MONICA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Fizica 2 nivel mediu Respins

CALIN N. ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1--A2-A2-B1 Matematica T2 7.9 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

CALIN N. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.65 Fizica 2.7 avansat Respins

CALIN O. IOANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Matematica T1 7.6 Chimie organica T1 Nivel I 9.05 experimentat Reusit

CALIN P ALEXANDRU DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Fizica 2.5 experimentat Respins

CALIN S STEFAN-CLAUDIU

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 3.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.6 experimentat Respins

CALIN S STELUS

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

CALIN T. MARIAN - GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.1 Fizica 8.35 experimentat Reusit

CALIN V FLORENTINA-VIVIANA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 3.8 incepator Respins

CALIN V. GEORGE-MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

CALIN V.M. ALEXANDRU-BOGDAN

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 9.3 avansat Reusit

CALIN-DINU V.C ANDA-LAURA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Economie 8.95 experimentat Reusit

CALIN-MARIN P. NICOLETA

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana 5.15 Limba engleza Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 4.55 nivel mediu Respins

CALINA C FLORIN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.2 incepator Respins

CALINA M. GEORGIANA DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 8.45 avansat Reusit

CALINEATA P STELUTA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.8 Geografie 7.35 experimentat Respins

CALINESCU A VOICHITA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 6.8 experimentat Reusit

CALINESCU E.P RAOUL IULIAN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Informatica T2 C/C++ 4.45 experimentat Respins

CALINESCU G TEODORA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 9 nivel mediu Reusit

CALINESCU M.V. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Reusit

CALISTRU M. GABRIEL CIPRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

CALITA M. ALINA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba germana moderna Matematica T2 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 avansat Reusit

CALITA S MARIA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

CALITESCU I FLORENTINA ECATERINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 3.75 avansat Respins

CALITESCU M FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 experimentat Respins

CALITESCU T FLORIN-AUREL

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

CALITOIU I. GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

CALIU ST. SANDRA-MARICA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

CALMA D. IRINA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Chimie organica T1 Nivel II 8.5 experimentat Reusit

CALMUS I MIHAELA-LACRAMIOARA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

CALMUS I. GEORGE-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5.2 experimentat Respins

CALMUTCHI GH DENIZA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 4.7 avansat Respins

CALOEANU-MATEUCA N.G. DAN-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 4.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Respins

CALOENESCU E. VENERA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

CALOIAN D ALEXANDRU IONUT

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CALOIAN N. IULIA CLISTENA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

CALOIANU M IRINA MARILENA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Fizica 5.45 avansat Respins

CALOIEANU CG MIRCEA FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana 2.75 Limba franceza Istorie 7.8 Geografie 8.2 experimentat Respins

CALOINESCU V ALEXANDRA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician instalatii de bord (avion)
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba franceza N/p Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.15 nivel mediu N/p

CALOIU I. ANDREI-OCTAVIAN

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Informatica T2 C/C++ 9.45 experimentat Reusit

CALOMFIRESCU B. TIMEEA-MICHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 8.85 experimentat Reusit

CALOMFIRESCU R.B. ANA - MARIA - LILIANA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

CALOTA A. MARIANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Chimie organica T1 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

CALOTA C. COSMIN-CATALIN

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 8.9 experimentat Reusit

CALOTA C. GEORGIANA- GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

CALOTA I FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

CALOTA I. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.15 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

CALOTA I. MIHAI-DANIEL

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

CALOTA M. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

CALOTA M. MIHAELA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 8.75 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

CALOTA M.E IOANA NELUTA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Reusit

CALOTA S FLORENTA

    COLEGIUL PREUNIVERSITAR DR. I.C. CANTACUZINO Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Geografie 4.9 avansat Respins

CALOTA T TUDORITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

CALOTA X CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CALOTEASA A. MARIA - RITA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 5.6 Fizica 1.75 avansat Respins

CALOTESCU N. CRISTIAN-NICOLAE

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Respins

CALTEA C. LENUTA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

CALU D. DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Geografie 7 nivel mediu Respins

CALUGAROIU I. VLAD-PAUL

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 5.75 nivel mediu Reusit

CALUGARU C. TATIANA - VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.55 Fizica 5.8 nivel mediu Respins

CALUGARU P AUREL MARIAN

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.65 Fizica 5.35 avansat Respins

CALUIAN T. CRISTINA-VICTORIA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.25 nivel mediu Respins

CALUSARU F. IONUT MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.35 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CAMANLI S SINEM

    LICEUL MARIN PREDA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.4 Geografie 9.1 avansat Reusit

CAMARASU V IULIAN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

CAMBURU G. TUDOR

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.15 Geografie 6.95 experimentat Reusit

CAMEN G. ROBERT MARIUS

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Geografie 4.55 avansat Respins

CAMERZAN V ANA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 9.5 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

CAMILA D ANA MARIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.55 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.05 Geografie 8.4 avansat Respins

CAMPAU Z ELISABETA

    LICEUL DE MUZICA GEORGE ENESCU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.9 experimentat Reusit

CAMPEAN G IOANA ELISABETA

    LICEUL TEORETIC ADY ENDRE Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

CAMPEAN T.C. CATALIN DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 6.75 Fizica 2.85 nivel mediu Respins

CAMPEANU A IONEL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CAMPEANU I MARIAN

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Geografie 8.7 incepator Reusit

CAMUI P. MARIA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 8.85 avansat Reusit

CAN MZ AHMET-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

CANA I SILVIA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

CANA M ANDREEA LOREDANA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2--A2-- Matematica T1 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

CANA R. GEORGETA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Reusit

CANACHE DO IULIA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.6 experimentat Reusit

CANACHEU M. ADRIAN-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.45 Fizica 2.3 nivel mediu Respins

CANCIU GH IANI

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza Matematica T1 6.95 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

CANDOI I. ANA MARIA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.35 Geografie 9.25 avansat Respins

CANEA A.M. GEORGE-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.85 Fizica 3.4 experimentat Respins

CANELA I BENIAMIN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

CANELA S. CORINA - GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.45 Geografie 5.15 incepator Respins

CANELA T. LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

CANELEA VD GEORGIANA CATALINA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.95 nivel mediu Reusit

CANTABINE I. MARIUS - SORIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 3.4 Limba franceza Matematica T2 5.1 Fizica 1.9 avansat Respins

CANTARAGIU F. VLAD

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.65 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

CANTEA D CRISTINA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

CANTEMIR N MIHAI-VLADUT

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 experimentat Respins

CANTOR P. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Fizica 3.05 avansat Respins

CANTORIU I. DOINITA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 3.95 Geografie 6.65 avansat Respins

CANTORIU T. ALEXANDRA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.1 Fizica 5.55 experimentat Reusit

CANTORIU V LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.45 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

CANTUR I EMIL

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

CAPALB M NICOLETA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 7.25 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

CAPAN GH STEFANIA

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.7 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

CAPAN P GABRIELA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 7 Geografie 8.55 experimentat Reusit

CAPANU V.D. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Fizica 5.7 experimentat Respins

CAPAT N.R. THEODOR CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

CAPATANA A VASILICA IULIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 5.65 experimentat Respins

CAPATINA A. FLORIN MARIUS

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.25 Geografie 8.6 experimentat Reusit

CAPATINA FM GABRIELA DANIELA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 3.35 Fizica 4.8 avansat Respins

CAPATINA GH RADU-FLORIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 6.35 Geografie 6.2 avansat Respins

CAPATINA M NINEL ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 4.2 Informatica T2 Pascal 3.95 avansat Respins

CAPATINA N ALEXANDRU- COSMIN- NICOLAE

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

CAPATINA S STEFAN-MARIUS-IONUT

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.85 avansat Respins

CAPET I ALEXANDRA DIANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

CAPEZANU D.L RAZVAN MADALIN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

CAPITANESCU D.M. ADRIAN

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 7.8 avansat Reusit

CAPITANESCU P. ANA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Economie 9.2 experimentat Reusit

CAPITANOIU S FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CAPLEA M RODICA DANIELA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.25 Geografie 8.1 avansat Respins

CAPOTA A. RUXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 8.3 Fizica 9.6 experimentat Reusit

CAPOTA G IRINA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Fizica 3 nivel mediu Respins

CAPRA D DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Fizica 1.75 nivel mediu Respins

CAPRA D LACRAMIOARA

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.55 Fizica 1.9 avansat Respins

CAPRA V SORIN-DRAGOS

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.7 Fizica 7.8 experimentat Reusit

CAPRAR L. CLAUDIU ANDREI

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.9 Logica si argumentare 9.6 experimentat Reusit

CAPRARESCU F. FLORINA-ELENA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 6.15 avansat Respins

CAPRARESCU N. ION

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B2-B2-A2-B1 Matematica T2 7.2 Geografie 8.95 experimentat Reusit

CAPRAROIU D FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Biologie vegetala si animala T1 6.75 avansat Reusit

CAPRARU C. MARIUS IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

CAPRARU D TEODORA-LIVIA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Chimie organica T1 Nivel I 8.95 experimentat Reusit

CAPRARU R. NINA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Chimie organica T1 Nivel I 3.45 experimentat Respins

CAPRARUS S MARIUS-ADRIAN

    LICEUL MIRCEA ELIADE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

CAPREANU C. MIHAITA - STELIAN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.2 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

CAPRIAN M. DANIELA-IRINA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza Istorie 9.8 Economie 7.9 experimentat Reusit

CAPRIOARA D RAZVAN-DRAGOS

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Fizica N/p experimentat N/p

CAPRITA M. ANDREI GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

CAPRITA R.G. BIANCA-OANA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Reusit

CAPRITA ST NICU

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.25 Geografie 7.9 avansat Reusit

CAPSA I VALENTIN BOGDAN

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 1.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 experimentat Respins

CAPUSAN I BITA-ROXANA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 6.35 nivel mediu Respins

CARA D.R. ALEXANDRA IULIANA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.7 Geografie 8.8 avansat Respins

CARABELEA C VISARION

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.95 Geografie 9 avansat Reusit

CARABIN F GEORGIANA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

CARABINEANU A. IOANA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1.85 Limba engleza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Geografie 2.15 avansat Respins

CARABOGDAN S. MARIUS-CORNEL

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 nivel mediu Respins

CARABULEA I DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Fizica 2 avansat Respins

CARABUS M STEFAN MADALIN

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 6.05 Geografie 8.75 avansat Respins

CARAC G CRISTACHE-CATALIN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

CARACAS MF ANTONIA-GEORGETA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.6 Chimie organica T1 Nivel I 8 experimentat Reusit

CARACIOR I. ELENA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

CARACOSTEA C TUDOREL

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.9 Geografie 6.35 avansat Reusit

CARACOSTEA P.C. ANDRA-IRINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza Matematica T1 5.45 Chimie organica T1 Nivel I 9 experimentat Reusit

CARACUDA C LUCIA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 6.55 Geografie 8.3 experimentat Reusit

CARACULEA D BLANCA-CLAUDIA

    LICEUL WALDORF Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Filosofie 7.25 avansat Reusit

CARADEANU D. RAMONA-IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 7.8 Geografie 7.55 experimentat Reusit

CARADIM D.V.M ANDRA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.25 Chimie organica T1 Nivel I 8.1 experimentat Reusit

CARAGEA GH LAURA-VALENTINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 8.2 Geografie 8.15 nivel mediu Reusit

CARAGEA I ION-ALEXANDRU

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

CARAGIOIU M.V BOGDAN TEODOR

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 2.7 Limba engleza Matematica T2 5.55 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

CARAIMAN I GABRIEL

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 8.55 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

CARAION A. BORIS

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Geografie 7.25 avansat Respins

CARAION I. FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

CARAMALAU N. ALEXANDRU-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

CARAMAN D ALEXANDRU GEORGIAN

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 8.35 nivel mediu Reusit

CARAMAN G CRISTIAN-TANASE

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

CARAMETE C TIBERIU

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.5 Informatica T2 C/C++ 7.8 avansat Respins

CARAMFIL M. ANDREEA-RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.8 Sociologie 7.5 experimentat Reusit

CARAMFIL M. GABRIELA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.55 Sociologie 8 experimentat Reusit

CARAMIZARU C ALEXANDRU

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 8.9 avansat Reusit

CARAMIZARU D CATALIN IONUT

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza -B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.75 Informatica T1 intensiv Pascal 5.2 experimentat Respins

CARAMIZOIU I MIHAI-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Fizica 2.8 experimentat Respins

CARANICA D. TANASE

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.65 Limba engleza Matematica T1 3.85 Biologie vegetala si animala T1 6.45 incepator Respins

CARANICA N. ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

CARAPANCEA G ALEXANDRA-GEORGIANA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 5.4 Economie 9.45 avansat Reusit

CARAPANCEANU V NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

CARAS M. EMIL

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 7.65 avansat Reusit

CARATA V RODICA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba franceza B1--B2-B2-B2 Matematica T1 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.95 nivel mediu Respins

CARAULASU S.S. BENIAMIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

CARAVADE C CONSTANTIN CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana avansat 1.55 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 3.6 nivel mediu Respins

CARAVAN A. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.35 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

CARAVAN C IULIAN ALEXANDRU

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Geografie 9.3 experimentat Reusit

CARAVAN C.N. DANIELA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 2.75 avansat Respins

CARAVAN D. GEORGETA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.4 incepator Respins

CARAVAN G. CLAUDIU ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Respins

CARAVAN I MIHAI-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Fizica 1.9 avansat Respins

CARAVAN M ADRIANA-ELENA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Fizica 2.85 avansat Respins

CARAVAN M ELENA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 8.8 experimentat Reusit

CARAVELEA S. MARIA - CARLA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 9.2 experimentat Reusit

CARBUJARU F IONUT-DANIEL

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T1 5.75 Chimie organica T1 Nivel I 6.15 avansat Respins

CARBUNARU I ELENA RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.85 Geografie 7.85 avansat Respins

CARBUNARU T. IULIA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Economie 9.85 experimentat Reusit

CARBUNARU V ANDREI

    LICEUL MIRCEA ELIADE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

CARCALET A. MIHAI AUREL

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

CARCAN M. VALENTINA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

CARCIU N. NICUSOR - CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 6.8 experimentat Respins

CARCIUMARU G ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Informatica T2 C/C++ 5.3 experimentat Reusit

CARDAMISA E. EDUARD-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

CARDAS P. MARIUS-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.8 Biologie vegetala si animala T1 9.25 nivel mediu Respins

CARINDATOIU A ANDREI-AURELIAN

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Geografie 8.85 experimentat Reusit

CARJALIU A ALEXANDRA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.15 avansat Respins

CARJALIU A ALEXANDRU

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Chimie organica T1 Nivel II 8.3 avansat Reusit

CARLESCU T. MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 3.7 Geografie 7.05 avansat Respins

CARLIG CTIN FANEL

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 6.6 nivel mediu Reusit

CARLIGEL A. MONICA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 1.75 Biologie vegetala si animala T1 6.65 nivel mediu Respins

CARNARU A. FLORIN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T1 1.3 Biologie vegetala si animala T1 6.85 incepator Respins

CARNARU F ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 2.3 incepator Respins

CARP A. ADRIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana experimentat 4.55 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.7 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.8 avansat Respins

CARP C. ADRIANA

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 6.55 Geografie 5.05 experimentat Respins

CARP GH IANCU

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 1.85 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.65 Biologie vegetala si animala T1 3.45 experimentat Respins

CARP GH MARCELA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 incepator Respins

CARP I ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 4.35 nivel mediu Respins

CARP I IOAN

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.25 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

CARP I IOAN-DRAGOS

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.15 Limba engleza Matematica T1 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CARP I IONUT-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

CARP M. IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

CARP P. CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Istorie 6 Filosofie 6 experimentat Reusit

CARP V EMIL-NICOLAE

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 6.75 avansat Reusit

CARP V.L. ROBERT-MARIUS

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Informatica T2 C/C++ 5.65 experimentat Reusit

CARPENCO A DUMITRU

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

CARPINIS D. MIHAELA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 2.25 Geografie 6.55 avansat Respins

CARPUSOR C. ALEXANDRU-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.45 experimentat Reusit

CARSTEA P DANIELA-ALEXANDRA

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL EMANUEL Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Psihologie 6.7 nivel mediu Reusit

CARSTEA R.A. MIHNEA-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

CARSTOCEA G DAN

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

CARTAN M ANY-MAGDALENA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba franceza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 nivel mediu Respins

CARTAN V IOANA MARINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Geografie 6.7 avansat Reusit

CARTAS L ANDREEA-SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 2.05 Fizica 2.35 experimentat Respins

CARTOF F. ROXANA ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Geografie 8.4 experimentat Respins

CARTOJAN I VERGINICA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.55 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

CARUNTU G ANA RALUCA

    LICEUL MIRCEA ELIADE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

CARUNTU I. INGRID-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba germana moderna Istorie 8.45 Geografie 8.65 experimentat Reusit

CARUNTU N. ELENA ROXANA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.85 Geografie 8.6 avansat Reusit

CASANDRU S.C. TUDOR

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Matematica T1 7.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.7 experimentat Reusit

CASCARADE I ANDREI GABRIEL

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Respins

CASIAN M VLAD

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.95 Fizica 5.1 experimentat Respins

CASMIROVICI A ROBERT-VALENTIN

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Filosofie 5.85 experimentat Reusit

CASU D.A. GABRIEL VALENTIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 4.6 Geografie 8.3 experimentat Respins

CASU E ELISABETA

    LICEUL DE MUZICA GEORGE ENESCU Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 6.65 avansat Respins

CASU L. MARIANA-ELENA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CATA C DANIEL GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.55 Geografie 6.5 avansat Respins

CATALIN G CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Reusit

CATALINA A. VALENTIN-GEANI

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

CATALINA C ALEXANDRA-MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 8.1 Economie 9.4 experimentat Reusit

CATALINOIU GH. MIRELA-FELICIA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Geografie 7.55 avansat Reusit

CATALINOIU GS ANNE-MARIE

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Chimie organica T1 Nivel II 8.2 experimentat Reusit

CATANA A MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

CATANA A. LAURA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.45 experimentat Reusit

CATANA FL IULIA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 7.6 experimentat Respins

CATANA GH. GABRIEL

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.05 incepator N/p

CATANA GH.D. ALEXANDRU - ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

CATANA I BEATRICE ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

CATANA I.D. ALEXANDRA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 8.25 experimentat Reusit

CATANA M VASILE-TIBERIU

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

CATANA MACIUCEANU C TANTA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.15 nivel mediu Respins

CATANA S VIORICA

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.3 nivel mediu Respins

CATANA S. MARIAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 6.7 avansat Reusit

CATANA V. MIHAI-EUGEN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Chimie organica T1 Nivel I 5.5 experimentat Reusit

CATANEANU V.V. MARIUS

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.8 Fizica 8.1 experimentat Respins

CATANESCU I MARIAN-IONUT

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.15 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

CATANGIU A.D. ANDREI-LIVIU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Informatica T2 C/C++ 6.7 experimentat Reusit

CATANOIU M. MARIUS-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Reusit

CATANSUS I LILIANA

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 N/p Fizica 9.5 avansat N/p

CATANSUS M MIRCEA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Respins

CATARICI A ROBERT

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza A1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.55 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

CATAUTA GH ANDREI OVIDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

CATESCU R CATALINA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 8.15 experimentat Reusit

CATESCU V FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 3.35 avansat Respins

CATIANIS N.M. NICHOLAS

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Sociologie 7.65 experimentat Reusit

CATINA M.L. ALEXANDRU CIPRIAN

    LICEUL TEORETIC HYPERION Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 7.45 experimentat Respins

CATINDATU G RALUCA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.8 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

CATOI A IONELA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

CATRINA C. GEORGE - MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.25 Fizica 2.1 avansat Respins

CATRINA D.O. ELENA-VIORICA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.6 nivel mediu Reusit

CATRINA E. IULIAN-RAZVAN-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

CATRINA N. ELENA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.75 Geografie 9.2 experimentat Reusit

CATRINESCU G.C RUXANDRA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba germana moderna Istorie 9.8 Economie 9.25 experimentat Reusit

CATRINESCU GH. MARIA-STEFANIA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.55 experimentat Reusit

CATRINESCU I CRISTINA - BIANCA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza Istorie 9 Geografie 8.5 avansat Reusit

CATRUNA N. ANDREEA-DENISS

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 7.15 Geografie 7.1 avansat Reusit

CATUNEANU B. VLAD-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.4 Fizica 7.85 experimentat Reusit

CATUNEANU M IONUT-CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

CATUT GH ANCA

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza Matematica T1 6.95 Chimie organica T1 Nivel I 7.5 experimentat Reusit

CAUCA V. CIPRIAN-VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

CAURI S VLAD-GABRIEL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 7 experimentat Reusit

CAVAL M IONUT MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.15 Fizica 2.3 avansat Respins

CAVALERU P. RAZVAN-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba franceza A2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 4 Fizica 6 nivel mediu Respins

CAVAROPOL D.V. DUMITRU-CALIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.85 experimentat Reusit

CAVCA I ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 avansat Reusit

CAZAC G.I MARIA VERONICA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba engleza B2-A1-B1-- Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.65 nivel mediu Respins

CAZAC I IONEL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

CAZAC M LUDMILA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.75 nivel mediu Reusit

CAZAC S STEFAN

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.85 Geografie 8.35 avansat Reusit

CAZACU C VALENTINA CATALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 5.3 avansat Respins

CAZACU D IONUT

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII DIMITRIE PACIUREA Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Chimie organica T1 Nivel II 1.95 nivel mediu Respins

CAZACU D RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie N/p Geografie N/p avansat N/p

CAZACU G DANIELA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

CAZACU G GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician instalatii de bord (avion)
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Fizica 2.15 avansat Respins

CAZACU GH ANA MARIA RALUCA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Fizica 5.05 nivel mediu Respins

CAZACU GH GEORGIAN-COSMIN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Istorie 5.1 Geografie 6.35 nivel mediu Respins

CAZACU GH VALENTIN

    LICEUL TRAIAN LALESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Geografie 6.6 avansat Respins

CAZACU GHE PAUL

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.4 Fizica 3.6 experimentat Respins

CAZACU I. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4.55 Limba engleza A2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 7.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

CAZACU I. VASILE

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.05 Fizica 3.9 avansat Respins

CAZACU I. VICTOR ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

CAZACU M MADALIN MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 7.25 Geografie 7.75 avansat Reusit

CAZACU M MARIUS-VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Chimie organica T1 Nivel I 1.3 avansat Respins

CAZACU M.G. ANDREI-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

CAZACU N ALEXANDRA-CRISTINA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 9 Geografie 8.1 avansat Reusit

CAZACU S PETRUTA-ANA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 1.4 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

CAZACU S VLADIMIR

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 9.15 experimentat Reusit

CAZAMIR B.F. ANDREI-GIANI

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 1.95 Biologie vegetala si animala T1 3.95 experimentat Respins

CAZAN D. FLORICA - CORNELIA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Fizica 1.75 avansat Respins

CAZAN GH. ANDA - IOANA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza Matematica T1 6.15 Chimie organica T1 Nivel I 8 experimentat Reusit

CAZAN I. ANDREEA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

CAZAN IL CRISTIAN ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.35 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

CAZAN N CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.75 Fizica 2 avansat Respins

CAZAN N ROBERT IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.4 Limba engleza B2--A2-A1-A2 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.7 nivel mediu Respins

CAZAN N. NELA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

CAZAN S LAURENTIU MIREL

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.9 avansat Respins

CAZAN V. ALINA - MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Respins

CAZAN-ZARZALIN M. IONUT CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 6 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.8 experimentat Reusit

CAZANESCU CAL ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.75 Chimie organica T1 Nivel I 1.85 nivel mediu Respins

CAZANGIU M CATALIN IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

CAZMAL D DANIELA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza Istorie 9.5 Geografie 8.9 experimentat Reusit

CEACU M DRAGOS-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana 6.1 Limba engleza Matematica T2 5.05 Chimie organica T1 Nivel II 2 experimentat Respins

CEAMURU M VALENTIN

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

CEANGAU C ANGELA-ALEXANDRA-SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 1.4 Fizica 2.2 avansat Respins

CEAU G. ADELA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 9 Chimie organica T1 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

CEAUS C DRAGOS-ALEXANDRU

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

CEAUS M ALEXANDRA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

CEAUSELU R.G. MARIA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.1 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Reusit

CEAUSESCU GH STEFAN-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.1 experimentat Reusit

CEAUSESCU M DIANA ELENA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5 Geografie 6.95 avansat Respins

CEAUSU A. ANDREI-IONUT

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p Limba engleza Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

CEAUSU I. IONUT-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Fizica 7.8 experimentat Reusit

CEAUSU P.P. GEORGIANA-PAULA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.4 Informatica T2 C/C++ 6.95 experimentat Reusit

CECHE P CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 7.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.15 nivel mediu Respins

CEJEVSCHI C LAURA-STEFANIA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.15 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

CELAREL G CRISTIAN-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Chimie organica T1 Nivel I 6.5 experimentat Reusit

CELCAN GH. DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.15 Chimie organica T1 Nivel I 5.4 experimentat Respins

CELEA I. FLORICA-DANIELA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T1 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.9 incepator Respins

CELMARE M. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

CENCU S. GABRIELA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu N/p

CENE-VLAD M ANA - MARIA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.8 experimentat Reusit

CENUSA GH ALINA-CARMEN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.3 incepator Respins

CENUSA I. CRISTIAN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 4.2 Biologie vegetala si animala T1 6.15 experimentat Respins

CENUSA T MARIA-CORINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Reusit

CENUSE D FLORENTINA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba franceza B1--B1-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 incepator Respins

CEORSOIU V GABRIEL MADALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

CEPAN I LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

CEPAN M FLORENTINA ALINA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.95 Geografie 9.6 experimentat Reusit

CEPARU M FLORIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 2 Informatica T2 C/C++ 6.7 experimentat Respins

CEPARU S MARINA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 9 experimentat Reusit

CEPRAGA C.S ALEXANDRU DORU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 3.75 Fizica 5 avansat Respins

CERBU D. ANA-MARIA VICTORIA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.55 Biologie vegetala si animala T1 8.15 experimentat Reusit

CERCEL . PAULA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 3.05 avansat Respins

CERCEL C CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Respins

CERCEL C LACRAMIOARA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

CERCEL C MADALINA IULIA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 7.45 avansat Respins

CERCEL C RUXANDRA SIMONA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.85 Geografie 8.7 experimentat Reusit

CERCEL D. RISMAEL VILI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

CERCEL F IRINA-ALINA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 2.6 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

CERCEL I. FELICIA - GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Fizica 2.05 avansat Respins

CERCEL I. RODICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 3.85 nivel mediu Respins

CERCEL M. CEZAR-GABRIEL-COSTIN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8 avansat Reusit

CERCEL N DANIEL

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL EMANUEL Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.4 Psihologie 5.2 avansat Reusit

CERCEL P. IONEL VIOREL

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.6 Geografie 8.95 nivel mediu Reusit

CERCEL R GEORGE RAZVAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.55 Fizica 1.6 experimentat Respins

CERCELARU G MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 6.75 experimentat Reusit

CERESCU GH. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Fizica 2.2 avansat Respins

CERLENTI S CATALINA-SIMONA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

CERNAGOR GH.S MARCEL

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CERNAIANU C. ALEXANDRU-STEFAN

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Muzica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 6.15 incepator Respins

CERNAIANU D ANA STEFANIA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 8.8 experimentat Reusit

CERNAIANU I RODICA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.5 incepator Respins

CERNAT D EUSEBIU STELIAN

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Economie 5.9 experimentat Respins

CERNAT I.C. OTILIA-MARIA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Fizica 8.1 avansat Reusit

CERNAT I.D ROXANA PETRUTA

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Reusit

CERNAT T.V. CRISTINA-VIOLETA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

CERNEA E.V. CONSTANTIN-MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.05 Fizica 2 avansat Respins

CERNEA I. IONEL

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 5.55 Limba engleza Matematica T2 N/p Fizica 5.1 experimentat N/p

CERNEA M TABITA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

CERNEA M.L IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Informatica T2 C/C++ 9.25 experimentat Reusit

CERNEA S MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Reusit

CERNEANU V OANA-IULIANA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 8.9 N/p N/p

CERNEGA E.L. SILVIU GABRIEL

    LICEUL TEORETIC HYPERION Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Psihologie 1.4 nivel mediu Respins

CERNESCU B ALINA ANDREEA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Economie 9.1 experimentat Reusit

CERNICA G. LUIZA-CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.45 Fizica 7.4 experimentat Reusit

CERNICA I VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

CERNICA I. PAUL-DORIN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 2.3 Biologie vegetala si animala T1 4.2 incepator Respins

CERNICA VV NICOLETA MIHAELA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.25 Geografie 8.55 nivel mediu Reusit

CERNITU M GABRIELA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 4.35 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

CERVEANU M CRISTIAN

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

CERVENCIUC VL RAZVAN-FLORIN

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.6 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

CETANAS S COSMIN ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 7.65 Geografie 7.4 experimentat Reusit

CETEAN A. TEODOR-MIHAI

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Reusit

CEUCA C. CONSTANTIN DRAGOS

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 8.95 nivel mediu Reusit

CEVDAR L. ALINA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 9.7 experimentat Reusit

CEVEI C.M. ALINA-ELENA

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza Matematica T1 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

CHANACHEU N. COSTINA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Istorie 7.7 Geografie 8.2 experimentat Reusit

CHEANIU I CATALIN ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 4.3 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

CHEFU R GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.55 Geografie 6.25 avansat Respins

CHEIANU G.GH CRISTIAN VICTOR

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

CHELARASU D SILVIU-CRISTIAN

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.6 experimentat Respins

CHELARESCU C.S. ALIN FLORENTIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Geografie 8.25 experimentat Reusit

CHELARIU V MIHAEL IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Fizica 1.3 avansat Respins

CHELARU C GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 8.25 avansat Reusit

CHELARU C PAULA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

CHELARU D OANA ELENA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Geografie 9.15 experimentat Reusit

CHELARU G PATRICIA-TEODORA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 8.3 experimentat Reusit

CHELARU I MARIAN-DANIEL

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T1 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.6 incepator Respins

CHELARU M GEORGIANA JULIA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.3 experimentat Reusit

CHELARU M GEORGIANA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Fizica 1.8 nivel mediu Respins

CHELES V RODICA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba franceza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

CHELMAGAN V. ADRIANA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B2 Matematica T1 7.65 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

CHELMUS F. FLORIN-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Chimie organica T1 Nivel I 8.4 avansat Reusit

CHELSOI I MONICA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

CHELU A ALEXANDRU ORLANDO

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Fizica 3.25 nivel mediu Respins

CHELU E MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

CHELU I ALINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

CHELU I DANIEL

    LICEUL TEOLOGIC PENTICOSTAL EMANUEL Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

CHELU I. ELENA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CHELU N GEORGIANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

CHELU N. PETRUTA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 2.15 Biologie vegetala si animala T1 3.4 incepator Respins

CHELU-PRODESCU L. GEORGE

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie N/p Geografie N/p experimentat N/p

CHEN Y.Z. LUOHUI

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.15 experimentat Respins

CHENIC I IONICA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 1.3 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 incepator Respins

CHEORPEC A ANDREI NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.6 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

CHEORPEC I. ALEXANDRA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

CHEPTENE P. RENATA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Istorie 9.3 Geografie 9.8 experimentat Reusit

CHERAN N. ALEXANDRU NICOLAE

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 8.85 experimentat Reusit

CHERASCU M.C. ALEXANDRA GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 3.55 Geografie 7.75 experimentat Respins

CHERESCU D. VICTOR-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

CHERESTESIU A ADRIAN ALBERT

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza A2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.4 Geografie 7.7 avansat Reusit

CHEROIU A MADALINA-GEANINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.2 experimentat Reusit

CHESARU M.E. ANDREI

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Fizica 4.5 experimentat Respins

CHESCA G. STAFANIA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.55 Biologie vegetala si animala T1 6.95 experimentat Reusit

CHETA A. MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 4.6 avansat Respins

CHETELES S ALEXANDRU-COSTIN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.3 experimentat Respins

CHETREANU M. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 N/p Fizica 5.65 incepator N/p

CHETROIU GH. HENDRIK-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 incepator Respins

CHICET V RAHELA VIORICA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5.65 Biologie vegetala si animala T1 8.4 avansat Reusit

CHICHEA E. EUGENIA

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.7 nivel mediu Respins

CHICHEANU T. CLAUDIA VALENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Geografie 9.45 experimentat Reusit

CHICIOROAGA V. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

CHICIUDEAN M DANIEL MIHAI

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Geografie 8.05 avansat Reusit

CHICOS N. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

CHIFA M.N DIANA SORANA

    COMPLEXUL EDUCATIONAL LAUDER REUT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 9.5 experimentat Reusit

CHIFOR L. DANIEL-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.45 experimentat Reusit

CHIFOR R.H ANDREI-TUDOR

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.05 Geografie 9.6 experimentat Reusit

CHILA N. IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.45 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

CHILARASU M ALIS-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

CHILIANU N.V. MARIUS-CRISTIAN

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba spaniola Matematica T1 9.5 Informatica T2 Pascal 9.25 experimentat Reusit

CHILIBAN I CRISTIAN

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.1 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Respins

CHILIBAR P VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

CHILIMON L FLORIN MIHAIL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

CHINDEA N. FILIP - ANDREI

    LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BUCURESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 10 Informatica T2 C/C++ 9.95 experimentat Reusit

CHINEATA N PETRICA-MARCEL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.55 nivel mediu Respins

CHINTOI M ALEXANDRU-DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza B1-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

CHINTOI M ANDREI-MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.45 Limba engleza B1-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

CHIOARIU L. CRISTIAN-MIHAI

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

CHIOIBAS N CATALIN-MIHAI

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII DIMITRIE PACIUREA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

CHIOIBASU N GRATIELA-FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 7.6 nivel mediu Respins

CHIORBEACA R. BOGDAN-COSTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.25 Limba engleza Matematica T2 5.4 Fizica 6.4 experimentat Respins

CHIOREAN I RALUCA- GABRIELA

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 3.702 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

CHIOREAN N. OCTAVIAN-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 5 experimentat Respins

CHIOSAC C ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.85 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Reusit

CHIOSAC I PETRE-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

CHIOSU D. RAMONA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza A2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

CHIOVEANU A. ALEXANDRU - CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Fizica 5.1 experimentat Reusit

CHIOVEANU G. ROXANA-ELENA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Fizica 8.65 nivel mediu Reusit

CHIOVEANU V.M ALEXANDRU MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.35 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

CHIPER C. ELODIE

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza Matematica T1 8 Chimie organica T1 Nivel I 9.1 experimentat Reusit

CHIPER I CLAUDIU-IONEL

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.5 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

CHIPER P. MIHAI-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat N/p

CHIPERI G VERONICA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Chimie organica T1 Nivel I 9 experimentat Reusit

CHIPURICI M. ALEXANDRA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

CHIPURICI ST GEORGE-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician instalatii de bord (avion)
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 2.6 avansat Respins

CHIRA A. MANUELA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 8.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

CHIRA G.D. ALEXANDRU STEFAN

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 6.95 incepator Reusit

CHIRA I RODICA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 2.45 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

CHIRA I. IULIA-ANDREEA

    LICEUL DE MUZICA DINU LIPATTI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 6.85 avansat Reusit

CHIRA M GEORGIANA - STEFANIA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

CHIRAC O. CLAUDIA NICOLETA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Geografie 6.4 nivel mediu N/p

CHIRACHES M ALEXANDRINA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 3.65 Biologie vegetala si animala T1 7.25 nivel mediu Respins

CHIRAN C. GEORGETA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 7.7 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Reusit

CHIRAN D. ALEXANDRA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

CHIRAN E. CRISTINA-GRATIELA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.65 Fizica 9.7 experimentat Reusit

CHIRAN T. NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician poligraf
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.65 incepator Respins

CHIRANA A VIOREL

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.9 Geografie 8.4 avansat Respins

CHIRANA I MIRABELA-RALUCA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 8.85 avansat Reusit

CHIRANA M LAURA ANDREEA

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.35 Geografie 7.95 avansat Reusit

CHIRANESCU D.C. DAN NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.3 Informatica T2 C/C++ 7.4 experimentat Reusit

CHIRCA F TRAIAN ALIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.95 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CHIRCA I. RUXANDRA-STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Chimie organica T1 Nivel I 8.1 experimentat Reusit

CHIRCA V OANA ANDREEA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 6.2 Geografie 9.05 avansat Respins

CHIRCA V. MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 8.25 Chimie organica T1 Nivel I 9.8 avansat Reusit

CHIRCALAN ST MARIUS GEORGIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 4.25 nivel mediu Respins

CHIRCAN C PAULA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 3.8 avansat Respins

CHIRCU G RUXANDRA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Reusit

CHIRCU GH. DRAGOS - CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.05 avansat Reusit

CHIRCULETE N. IUSTINA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CHIRCUS M. CEZAR

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 6.15 Fizica 7.05 avansat Reusit

CHIREA C.D. STANISLAV

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

CHIREA E. ANDREEA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.05 Economie 6.85 experimentat Reusit

CHIREA N. MARIA-CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Chimie organica T1 Nivel I 7.9 experimentat Reusit

CHIRIAC A ADRIAN-AUREL

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

CHIRIAC A CATALIN-CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.2 experimentat Reusit

CHIRIAC A IOAN-MIHAI

    LICEUL GRECO-CATOLIC TIMOTEI CIPARIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 3.05 Biologie vegetala si animala T1 3.15 experimentat Respins

CHIRIAC A MARIAN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

CHIRIAC C. ALEXANDRU-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Reusit

CHIRIAC G ALEXANDRU-IONUT

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.55 Geografie 7.9 avansat Reusit

CHIRIAC I ANDREEA STEFANIA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 5.15 Geografie 7.55 nivel mediu Respins

CHIRIAC M. BIANCA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

CHIRIAC M. MONICA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.9 Fizica 4.3 avansat Respins

CHIRIAC P. GEORGE-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Chimie organica T1 Nivel I 9.1 experimentat Reusit

CHIRIAC R DENISA-EMANUELA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Respins

CHIRIAC S. ILEANA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 nivel mediu Respins

CHIRIAC S. VALENTIN-NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

CHIRIAC T.F LAURENTIU-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba franceza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Fizica 2.25 nivel mediu Respins

CHIRIAC V. GABRIEL-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Reusit

CHIRIAC V. IONELA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.75 Geografie 9.05 experimentat Reusit

CHIRIACESCU A. ALEXANDRU VLAD

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

CHIRICA A ANDREEA CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen experimentat Eliminat din examen

CHIRICA D. DUMITRU-CORNELIU

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 8.5 avansat Reusit

CHIRICA G VALENTIN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 4.7 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

CHIRICA G.L. ANDREEA VICTORIA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

CHIRICA I GHEORGHE-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Fizica 1.9 avansat Respins

CHIRICA I. CRISTINA

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 5.7 Geografie 5.3 avansat Respins

CHIRICEA I IOANA-FLORINA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

CHIRICEANU N. VANESA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza Matematica T1 8.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.3 experimentat Reusit

CHIRICENCU C. OANA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.05 Chimie organica T1 Nivel II 5 avansat Respins

CHIRICHES A. GHEORGHE-GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.95 Chimie organica T1 Nivel I 3.45 experimentat Respins

CHIRICIOIU I ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

CHIRIGIU F TUDOR NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T1 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.35 avansat N/p

CHIRILA C. GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 8.4 avansat Reusit

CHIRILA D. DANY

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.5 Informatica T2 C/C++ 5.4 experimentat Respins

CHIRILA E IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.5 Limba engleza Matematica T1 3.45 Biologie vegetala si animala T1 7.85 incepator Respins

CHIRILA I MADALINA-FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

CHIRILA I MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Fizica 2.8 avansat Respins

CHIRILA I. DUMITRA-LUCRETIA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.1 Geografie 6.05 avansat Respins

CHIRILA N MARIAN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza A1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

CHIRILA ST. GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TIMPURI NOI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.1 nivel mediu Respins

CHIRILA T. EMILIA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

CHIRILESCU I CLARA-ANN-MARIE

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 8.45 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

CHIRIMEACA I. ADRIAN-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Fizica 1.9 avansat Respins

CHIRIMEACA M VALI-DIANA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

CHIRIOGLU V. CONSTANTIN

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Economie 9.2 experimentat Reusit

CHIRITA A ALEXANDRU-MIHAI

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.25 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

CHIRITA A. ALEXANDRU RADU

    LICEUL TEORETIC NICHITA STANESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 4.35 Fizica 6.65 experimentat Respins

CHIRITA A. AURELIA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B2 Matematica T2 5.35 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

CHIRITA A.A. MARIUS

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 7.1 experimentat Respins

CHIRITA C MERCEDE TAMARA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6.55 nivel mediu Respins

CHIRITA C. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.85 Fizica 2.65 avansat Respins

CHIRITA C. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 7 avansat Reusit

CHIRITA C. VIOREL

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Geografie 7.35 nivel mediu Respins

CHIRITA D MARIANA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 incepator Respins

CHIRITA E ALEXANDRU-POLIFRON

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.85 Fizica 5.35 experimentat Respins

CHIRITA G MARIUS DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7 Fizica 2.25 nivel mediu Respins

CHIRITA G. ADRIAN-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.45 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.3 experimentat Respins

CHIRITA G. LAVINIA-BIANCA

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.8 Geografie 8.75 avansat Reusit

CHIRITA GH. CRISTIAN-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 1.7 Fizica 5 experimentat Respins

CHIRITA I GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.65 experimentat Reusit

CHIRITA I OANA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.25 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

CHIRITA I. MARIAN-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen nivel mediu Eliminat din examen

CHIRITA I. ROBERT-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CHIRITA L CRISTINA GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

CHIRITA M ALEXANDRU-MARIUS

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Geografie 6.1 experimentat Respins

CHIRITA M IOANA CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.95 nivel mediu Respins

CHIRITA M MIHAI CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

CHIRITA M. COSTIN ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Geografie 8.55 experimentat Respins

CHIRITA M. SABINA-MARIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

CHIRITA M.I. ADINA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba spaniola Matematica T1 6.2 Chimie organica T1 Nivel I 7.2 experimentat Reusit

CHIRITA N CRISTINA SORINA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Geografie 7.55 avansat Respins

CHIRITA N IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 9.15 Economie 8.25 experimentat Reusit

CHIRITA N.M. ROXANA-GEORGIANA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba germana moderna B1-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 7.25 Geografie 9.6 experimentat Reusit

CHIRITA S. EUGEN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T1 Eliminat din examen Biologie vegetala si animala T1 6.15 incepator Eliminat din examen

CHIRITA ST. ANDREEA-CLARA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.9 Informatica T2 Pascal 7.5 nivel mediu Reusit

CHIRITA V ELENA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.7 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Geografie 7.65 nivel mediu Reusit

CHIRITA V IULIAN-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 7.25 Fizica 5.4 avansat Respins

CHIRITA V MIHAELA DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

CHIRITA V STEFAN VIOREL

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII DIMITRIE PACIUREA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3 Fizica 2.8 incepator Respins

CHIRITA V. TEODOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Fizica 6.9 nivel mediu Respins

CHIRITA-CRISTEA I ALIN-VASILE

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 nivel mediu Respins

CHIRITA-FILIP S. RARES-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Informatica T2 C/C++ 9.35 experimentat Reusit

CHIRITESCU ST DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

CHIRITOIU C GHEORGHITA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

CHIRITOIU F. DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.85 Biologie vegetala si animala T1 2.95 avansat Respins

CHIRITOIU I. ROZALIA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.55 Geografie 9.65 experimentat Reusit

CHIRITOIU M VALENTIN ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Fizica 6.1 nivel mediu Respins

CHIRIVILA F COSTINA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 9.2 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

CHIROI G ISABELA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.5 Geografie 7.3 experimentat Reusit

CHIROI G RALUCA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.8 Geografie 6.85 experimentat Reusit

CHIROIU I.D. BOGDAN-VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.15 Fizica 9.8 experimentat Reusit

CHIROSCA S SORINA-FLORENTINA

    LICEUL GRECO-CATOLIC TIMOTEI CIPARIU Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Istorie 5.1 Geografie 5.35 avansat Respins

CHIRU C ANA-MARIA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

CHIRU C. MIHAI-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 8.4 Fizica 9.65 experimentat Reusit

CHIRU G ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

CHIRU G CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

CHIRU GH MARIA TEODORA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Respins

CHIRU GH.S. GEORGE CALIN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.1 experimentat Reusit

CHIRU I MARIA - ALEXANDRA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 7.95 experimentat Reusit

CHIRU N. GEORGE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

CHIRU N. LAURENTIU-MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

CHIRU P CLAUDIA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 8.9 experimentat Reusit

CHIRU P. NICOLETA-ELENA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Informatica T2 Pascal 7.15 experimentat Reusit

CHIRU P. SIMONA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza Matematica T1 9.2 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

CHIRU S IULIANA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.3 Geografie 9.8 experimentat Reusit

CHIRU V. STEFANIA - SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

CHIRUTA D RADU - MIHAI

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 7.2 avansat Reusit

CHIRVASE C LIVIA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba franceza B2-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

CHIRVASE M COSMIN VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Fizica 2.65 experimentat Respins

CHIRVASE--MOISE C MARIA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza B1-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

CHIRVASIU C.S. EVELINE-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Fizica 9.1 experimentat Reusit

CHIS A. ANDREEA IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.65 experimentat Reusit

CHIS F.E ALEXANDER ARIEL

    COMPLEXUL EDUCATIONAL LAUDER REUT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.85 Geografie 9.55 experimentat Reusit

CHIS G CRISTIAN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

CHIS I. IOANA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.15 Geografie 8.75 nivel mediu Reusit

CHISAMERA C IOANA VANESSA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Geografie 8.8 experimentat Reusit

CHISAMERA C. MIHAELA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Filosofie 9.1 experimentat Reusit

CHISAR I BOGDAN STEFAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Fizica 1.9 avansat Respins

CHISCA I. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 nivel mediu Respins

CHISCA I. DOMNICA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza Matematica T1 8.2 Informatica T2 C/C++ 9.75 experimentat Reusit

CHISCA M ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

CHISCOCI V MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Fizica N/p nivel mediu N/p

CHISCOP V. ROXANA-MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 8.35 Geografie 9.55 avansat Reusit

CHISTOL GH MARIUS CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Fizica 2.8 experimentat Respins

CHITA M MIHAI

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.05 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie 5.6 avansat Respins

CHITA M ROXANA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 8.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CHITA M. GERMIN-NICULAE

    CENTRUL SCOLAR NR. 3 Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza B2-A2--A2-A2 Matematica T2 8 Fizica 6.6 avansat Reusit

CHITA S GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5.2 Chimie organica T1 Nivel I 2 avansat Respins

CHITANAU A. ANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.55 experimentat Reusit

CHITANAU N MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.4 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

CHITESCU I. ANDREI-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Fizica 8.75 experimentat Reusit

CHITESCU P. ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

CHITIC G. OCTAVIAN ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.05 Geografie 7.7 experimentat Reusit

CHITICARU P. PATRICIA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

CHITOI C. IOANA-PARASCHIVA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.15 Geografie 6.45 experimentat Reusit

CHITOROAGA D. SIMONA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 8.8 experimentat Reusit

CHITU A BOGDAN CRISTIAN

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

CHITU A NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

CHITU E.D ROXANA-DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.8 nivel mediu Reusit

CHITU I VLADIMIR ION

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 5.35 Geografie 7.2 avansat Respins

CHITU I. IOANA -MIHAELA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba italiana A1-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 7.3 avansat Reusit

CHITU M. OANA DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 6.25 Economie 8.6 experimentat Reusit

CHITU S ANA ALICE

    LICEUL DE COREGRAFIE FLORIA CAPSALI Coregrafie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 9.05 avansat Reusit

CHITU S. MARIUS DORIN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.75 Fizica 5.3 avansat Reusit

CHITU V. GEORGIANA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Economie 8.65 avansat Reusit

CHITUC A.G. FLORIN-RADU

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Respins

CHITUC E ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.15 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

CHITULESCU L. DIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 8.15 Fizica 8.55 experimentat Reusit

CHIUIA M ALEXANDRU CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Fizica 2.3 nivel mediu Respins

CHIURCIU I PAUL MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Respins

CHIURCIU N CATALINA LILIANA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.2 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

CHIURCIU P. MIHAELA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CHIURTU-MITRANA M. LELIANA

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba franceza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

CHIUZBAIAN V GABRIELA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.8 Geografie 5.2 avansat Respins

CHIVA A. ELENA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.55 Fizica 2.7 incepator Respins

CHIVA I. ANCA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba spaniola A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.7 Economie 6.85 avansat Reusit

CHIVARAN GH. DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.5 incepator Respins

CHIVOIU I ION

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Fizica 2.3 nivel mediu Respins

CHIVU A MIHAI BOGDAN

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Logica si argumentare 8.6 avansat Reusit

CHIVU AL ALEXANDRA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.9 Chimie anorganica T2 Nivel II 5 incepator Respins

CHIVU C MARIN NUTU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen avansat Eliminat din examen

CHIVU C VICTORIA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 1.25 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

CHIVU C. ANDREEA ELENA

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Sociologie 9.4 avansat Reusit

CHIVU D. LUANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza Matematica T1 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

CHIVU D.V. DAN-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Filosofie 9 experimentat Reusit

CHIVU F. CRISTINA - ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 6.85 experimentat Respins

CHIVU G.G MARIO ARMANDO

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.9 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

CHIVU GH ALICE-VALENTINA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5.85 avansat Respins

CHIVU I MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana 6.95 Limba engleza Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.25 avansat Reusit

CHIVU M IONUT

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T1 3.7 Informatica T2 Pascal 3.6 avansat Respins

CHIVU M MIHNEA-THEOFIL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CHIVU M. GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Fizica 2.25 nivel mediu Respins

CHIVU N. THEA-MARINA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.9 nivel mediu Respins

CHIVU T. ELENA CORNELIA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.2 Geografie 8.8 avansat Reusit

CHIVU T. PETRE BOGDAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza N/p Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat N/p

CHIVU V IONUT VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 5 avansat Respins

CHIVU V ROBERT MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 7 avansat Respins

CHIVULESCU S GABRIEL

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 3.35 Fizica 3.9 avansat Respins

CHOKR K RAMONA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 9.4 experimentat Reusit

CHRISTEA G. DANIEL

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

CHUKIRA Z. MOHAMED-TAREK

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

CIAGLIC A. STEFAN-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7 Sociologie 6.3 avansat Reusit

CIAMBUR I MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 5.5 nivel mediu Reusit

CIANGA C. SOLTANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba franceza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

CIANGU I DORINA

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 8.65 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

CIAUSU GH NICOLAE-GEORGE

    SCOALA CENTRALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.5 Informatica T2 C/C++ 8.6 experimentat Reusit

CIAUSU M. IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 9.3 experimentat Reusit

CIBURCIU O OLESEA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

CICEA M. ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

CICETOIU E. IONUT-RAZVAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba franceza A2-B1-A2-A2-B1 Matematica T2 3.4 Fizica 6.5 nivel mediu Respins

CIGLENEAN E. FLORINA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.35 Informatica T2 C/C++ 4.05 experimentat Respins

CIGOREANU I DOINA

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.6 Economie 7.3 avansat Reusit

CILIBIU M DRAGOS NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

CILINCA G. ANDREI-DORU

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 6.2 Fizica 5.4 experimentat Reusit

CILOCI C CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII DIMITRIE PACIUREA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.85 Fizica 3.75 nivel mediu Respins

CILTEA G. OANA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Chimie organica T1 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

CILTEA G. ROXANA-TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Chimie organica T1 Nivel I 8.45 experimentat Reusit

CIMBALA V ELENA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.95 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.85 Fizica 3.2 incepator Respins

CIMILEAC S CRISTIANA-VALENTINA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Filosofie 7.55 experimentat Reusit

CIMPANU V SILVIA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.55 Geografie 7.5 experimentat Respins

CIMPEANU A. FLORIN-EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 1.9 incepator Respins

CIMPEANU C. ORLANDO- VICTOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 6.35 nivel mediu Respins

CIMPEANU H. MARIA-ELENA

    CENTRUL SCOLAR NR. 3 Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2--B1-B1 Matematica T2 8.25 Fizica 6.65 experimentat Reusit

CIMPEANU I BOGDAN MIHAI

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 avansat Respins

CIMPEANU M.F FLORIN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Fizica 2.35 nivel mediu Respins

CIMPEANU R ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 3.95 incepator Respins

CIMPEANU T. MIHAI

    COLEGIUL GERMAN GOETHE Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 9.35 limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Fizica 9.25 experimentat Reusit

CIMPOAE I. NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.85 Geografie 5.4 experimentat Respins

CIMPOCA D FLORENTINA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Geografie 8.9 avansat Reusit

CIMPOCA T.O DAVID

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 6.65 avansat Reusit

CIMPOERU G.I. GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

CIMPOERU M. ROXANA - ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 2.15 Fizica 2.45 avansat Respins

CIMPOERU S. ALECSANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Reusit

CIMPOESU P. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician aviatie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.75 Fizica 2.2 avansat Respins

CIMPOI G. MADALINA STEFANIA

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

CIMPOIERU C MIELUTA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 nivel mediu Respins

CIMPOIERU F FLORIN

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 experimentat Respins

CIMPULUNGEANU I. ANDREEA-ISABELA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba italiana A2-A2-B2-B2-B2 Istorie 4.2 Geografie 8.2 avansat Respins

CIMPULUNGEANU M SIMONA ELENA

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Geografie 8.4 avansat Reusit

CINCA C.L. MIHNEA-VLAD

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.45 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

CINCA G. RAISA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 5.1 avansat Reusit

CINCIU M STEFAN FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.25 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

CINDESCU N.S. ANTOANELA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Psihologie 9.2 experimentat Reusit

CINIERU D. ILIE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

CINPOERU A IONUT-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.35 Fizica 3.4 incepator Respins

CINTEC S. MARIO-FLORIN-DORIN

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 3.45 avansat Respins

CINTIUC D ANDREI-DANIEL

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Istorie 4.95 Geografie 8.1 nivel mediu Respins

CIOABA B ALINA-RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.35 Fizica 3.6 nivel mediu Respins

CIOABA B.P. TUDOR-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.05 Fizica 2.8 experimentat Respins

CIOACA C FLORIAN ADRIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 6.2 Geografie 9.4 nivel mediu Respins

CIOACA GH MIHAIL GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 7.8 Geografie 4.65 avansat Respins

CIOACA L. AURELIA

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 6.4 experimentat Reusit

CIOACATA E. ANDREEA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.55 avansat Reusit

CIOALCA GH. MADALIN NICUSOR

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Economie 8.6 experimentat Reusit

CIOALCA N STEFAN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

CIOANCA I GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.5 Geografie 8.4 avansat Respins

CIOARIC V RAZVAN-EMILIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A1 Matematica T1 3.05 Biologie vegetala si animala T1 6.45 avansat Respins

CIOARTA M. TOADER ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Fizica 4 nivel mediu Respins

CIOATA C. MIHAI-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.75 nivel mediu Reusit

CIOATA G. VALERIA

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

CIOBA A. ANDREEA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B2 Istorie 5.3 Geografie 7.1 experimentat Respins

CIOBANAS I. CARMEN -ALEXANDRA

    COLEGIUL GERMAN GOETHE Matematica-Informatica Limba si literatura germana avansat 8.5 limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Fizica 6.55 avansat Reusit

CIOBANESCU N. SORIN-BOGDAN

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

CIOBANESCU V CRISTINA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.75 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

CIOBANESCU V ELENA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza A2-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

CIOBANICA C. TRAIAN

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.45 nivel mediu Respins

CIOBANICA V. MIHAELA-DANIELA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

CIOBANOVSCHI N. TUDOR - CRISTIAN

    LICEUL INTERNATIONAL DE INFORMATICA BUCURESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 8.55 experimentat Reusit

CIOBANU A. ADRIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Reusit

CIOBANU A. ALIN-IONUT

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.55 experimentat Reusit

CIOBANU A. CRISTIANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician poligraf
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.75 nivel mediu Respins

CIOBANU A. DOINA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

CIOBANU A. GABRIELA MARILENA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 9 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

CIOBANU A.D. IOANA-VALENTINA

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.85 Filosofie 3.85 experimentat Respins

CIOBANU C ADRIAN-MARIAN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

CIOBANU C CRISTINA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.2 experimentat Reusit

CIOBANU C CRISTINA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba portugheza B1-B1-A2-B1-A2 Istorie 5.25 Geografie 7.45 nivel mediu Reusit

CIOBANU C MARIUS GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

CIOBANU C STEFANIA MARIA

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 2.95 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

CIOBANU C. ELENA-MARIA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza A2-B1-B1-A2-B1 Istorie 7.3 Geografie 7.75 avansat Reusit

CIOBANU C. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.65 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

CIOBANU D COSMIN-IONUT

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

CIOBANU D. ANDREEA-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Sociologie 8.1 avansat Reusit

CIOBANU D. LUCIAN DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NR. 19 (R.A.T.B.) Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.65 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

CIOBANU D.M. LAURA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba spaniola Istorie 8.1 Geografie 9.4 experimentat Reusit

CIOBANU E. COSTEL

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.25 Geografie 5.55 nivel mediu Respins

CIOBANU F CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza Matematica T1 6.35 Chimie organica T1 Nivel I 6.6 experimentat Reusit

CIOBANU F. MARIUS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Matematica T2 6.1 Fizica 3.2 avansat Respins

CIOBANU G IONUT

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

CIOBANU G MARICICA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

CIOBANU G MIHAELA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.35 Fizica 6.35 experimentat Reusit

CIOBANU G NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

CIOBANU G VERONICA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

CIOBANU G.D IRINA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC BULGAR HRISTO BOTEV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 3.3 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

CIOBANU GH FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.75 Geografie 5.7 avansat Respins

CIOBANU GH. ANY

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

CIOBANU GH. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

CIOBANU I ANDREEA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.3 experimentat Reusit

CIOBANU I BIANCA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.9 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

CIOBANU I PETRINA ALINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 2.15 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

CIOBANU I. BOGDAN TEODOR

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Sociologie 7.75 avansat Reusit

CIOBANU I. MADALIN FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.7 experimentat Reusit

CIOBANU I. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 6.75 experimentat Respins

CIOBANU I. SILVIA LORENA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.75 Limba engleza Matematica T1 2.25 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Respins

CIOBANU I.M. CRISTIAN-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Informatica T2 C/C++ 9.7 experimentat Reusit

CIOBANU I.V. BEATRICE-ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.9 experimentat Reusit

CIOBANU L ALINA-ADRIANA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza Istorie 9.05 Geografie 8.9 experimentat Reusit

CIOBANU L MIHAI

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Fizica 6.05 experimentat Reusit

CIOBANU L RARES

    COLEGIUL PREUNIVERSITAR DR. I.C. CANTACUZINO Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

CIOBANU L. DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE TECLU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 avansat Respins

CIOBANU L.N. ADELA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

CIOBANU M ALEXANDRU BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.05 Fizica 2.95 avansat Respins

CIOBANU M. ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

CIOBANU M. ANTONICA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

CIOBANU M. CRISTIAN ALIN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 7.45 nivel mediu Respins

CIOBANU M. CRISTINA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.6 avansat Reusit

CIOBANU M. DANIEL MARIUS

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.9 Fizica 5.45 avansat Reusit

CIOBANU M. GABRIELA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 9.2 Geografie 9 avansat Reusit

CIOBANU M. ION COSMIN

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.1 Limba franceza Matematica T1 2.95 Chimie organica T1 Nivel I 6.95 experimentat Respins

CIOBANU M. LENUTA-GELICA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 2 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

CIOBANU M. MIOARA-RODICA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.75 nivel mediu Respins

CIOBANU M. PETRUTA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T1 1.85 Biologie vegetala si animala T1 3.4 incepator Respins

CIOBANU M. VICTOR-IONUT

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 4.45 Chimie organica T1 Nivel I 5.7 experimentat Respins

CIOBANU M.F. FLORIAN

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Fizica 8.05 experimentat Reusit

CIOBANU N LAURENTIU NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 4.4 incepator Respins

CIOBANU N NICULAE

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 1.45 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CIOBANU N. EMILIAN MIHAI

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.85 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Respins

CIOBANU N. ILIE-CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.45 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.25 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

CIOBANU N.T. ADINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

CIOBANU P DIANA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.95 experimentat Respins

CIOBANU P GEORGIAN FLORIN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.95 Fizica 2.55 experimentat Respins

CIOBANU P IULIANA MARILENA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Geografie 8.1 nivel mediu Respins

CIOBANU P MADALIN-EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 experimentat Respins

CIOBANU P. FLORENTINA CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Fizica 6.95 nivel mediu Respins

CIOBANU P.D. ELENA-LIA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 8 Geografie 8.15 experimentat Reusit

CIOBANU S ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ION NECULCE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 6.55 experimentat Reusit

CIOBANU S. FLORICA TINCA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 1.8 incepator Respins

CIOBANU S. GABRIEL

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T1 Eliminat din examen Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p incepator Eliminat din examen

CIOBANU T. PETRE-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

CIOBANU V STEFAN-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 9.3 experimentat Reusit

CIOBANU V. CONSTANTIN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.05 Fizica 2.6 experimentat Respins

CIOBANU--MICU S MARINELA-STEFANIA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

CIOBANU-MIHAI M SIMONA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

CIOBANUCA F GABRIELA FLORENTINA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.2 Economie 7.65 avansat Reusit

CIOBICA M MIRCEA-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 avansat Reusit

CIOBOATA C. GEORGIANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.7 experimentat Reusit

CIOBOATA--IOSUB S.G ANDREEA-CAMELIA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.25 nivel mediu Respins

CIOBOTA A. IOANA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T1 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.2 incepator Respins

CIOBOTA I ALIN NICOLAE

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1--B1-B1-A2 Matematica T2 5.65 Geografie 7.85 avansat Respins

CIOBOTA I CATALIN RAZVAN

    GRUP SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV MIRCEA VULCANESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B2--B2-B1-A2 Matematica T2 5.1 Geografie 8.4 avansat Respins

CIOBOTARU C CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 5.95 Fizica 2.9 avansat Respins

CIOBOTARU D ALEXANDRU-VLAD

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza Matematica T1 2.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 5 experimentat Respins

CIOBOTARU G CATALINA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 7.95 avansat Reusit

CIOBOTARU G. LAURENTIA

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 7.4 Geografie 7.9 experimentat Reusit

CIOBOTARU GH GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.65 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

CIOBOTARU I. TUDOREL

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Geografie 5.15 avansat Respins

CIOBOTARU M. MARIUS

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Fizica 5.7 nivel mediu Reusit

CIOBOTARU N ALIN ANDREEAS

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 8.55 experimentat Reusit

CIOBOTARU P.B OANA-TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Economie 9.7 experimentat Reusit

CIOBOTARU S. ANDREEA-CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.75 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

CIOBOTARU V MARIA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.35 nivel mediu Respins

CIOC A GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 3.95 nivel mediu Respins

CIOC C. ALEXANDRU-EDUARD

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.45 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

CIOC M MARIAN

    LICEUL BILINGV DECEBAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 6.75 experimentat Reusit

CIOCAN C. MIHAITA-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 3.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

CIOCAN D. MARIA STELIANA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Reusit

CIOCAN F COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Fizica 4 avansat Respins

CIOCAN FL GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC COSTIN D. NENITESCU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.35 Fizica 5.5 avansat Respins

CIOCAN GH MARIAN

    COLEGIUL PREUNIVERSITAR DR. I.C. CANTACUZINO Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Geografie 6.75 nivel mediu Respins

CIOCAN I CRISTINA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Reusit

CIOCAN I DANIELA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

CIOCAN L. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Economie 9.5 experimentat Reusit

CIOCAN L. ANDREEA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician poligraf
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.95 nivel mediu Respins

CIOCAN P. GEORGIANA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza N/p Matematica T2 3.3 Fizica 2.5 avansat N/p

CIOCAN R. CLAUDIA-LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.25 Fizica 7.75 experimentat Reusit

CIOCANARU O. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Istorie 8.6 Geografie 9.45 experimentat Reusit

CIOCANAU T GABRIELA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

CIOCANEL M. LOREDANA IONELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.65 Fizica 8.4 experimentat Reusit

CIOCANEL R ANAMARIA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.85 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 3 avansat Respins

CIOCARLA G OANA

    LICEUL MIRCEA ELIADE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 8.3 avansat Reusit

CIOCAU N ELENA-SYLVIA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 3 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

CIOCAZAN L. IULIA-RENATA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba germana moderna A2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 6 nivel mediu Respins

CIOCAZANU R ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 8.9 experimentat Reusit

CIOCEANU A. CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu N/p

CIOCEANU G MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 8 Geografie 6.55 avansat Respins

CIOCHINA S. MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.65 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

CIOCHINA V.S. STEFANIA-OLIVIA

    COLEGIUL GERMAN GOETHE Filologie Limba si literatura germana experimentat 9.05 limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.9 Geografie 9.15 experimentat Reusit

CIOCHINARU R.N. ALINA ROXANA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.65 Geografie 9.4 experimentat Reusit

CIOCIANU GH. GEORGIANA CLAUDIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Economie 3.85 nivel mediu Respins

CIOCILTEU S.M. STEFANIA-ANDA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.1 Fizica 5.8 avansat Reusit

CIOCIOC V. ALEXANDRU-VIOREL

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

CIOCIRLAN C. ELENA-VALENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.95 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

CIOCIRLAN I MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

CIOCIRLAN N ALEXANDRU ROBERT

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 8.05 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CIOCOI F. MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

CIOCOIU D ANDREEA-ELENA

    LICEUL GRECO-CATOLIC TIMOTEI CIPARIU Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 7.2 experimentat Reusit

CIOCOIU GH MARIANA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.85 Geografie 6 nivel mediu Reusit

CIOCOIU M. ANDREEA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

CIOCOIU N GEORGE

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Informatica T2 C/C++ 7.2 experimentat Reusit

CIOCOIU V ELENA-MARINA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII DIMITRIE PACIUREA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.85 Fizica 3.5 avansat Respins

CIOCOIU V VLADIMIR-LEONARD

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.45 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

CIOCOVEANU I. CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Fizica 8.65 experimentat Reusit

CIOCOVENARU AL. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 9.6 experimentat Reusit

CIOFU D MARIA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.35 Geografie 6.7 avansat Respins

CIOFU P. GINEL-RAZVAN

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 6.5 experimentat Respins

CIOGOLEA G. VIRGILIU-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Istorie 5.9 Geografie 6.85 experimentat Respins

CIOINAC S CRISTINA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

CIOLACU D MIRABELA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.1 Geografie 7.1 avansat Respins

CIOLACU D. SORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

CIOLAN F. FLORIN-DAN

    CENTRUL SCOLAR REGINA ELISABETA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2--A1-A1-A1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Respins

CIOLAN N ALEXANDRA

    LICEUL BILINGV MIGUEL DE CERVANTES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 8.15 experimentat Reusit

CIOLAN N IOANA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

CIOLAN-SIMION E.I EDUARD GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.95 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

CIOLCA V. IRINA - ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 9.75 avansat Reusit

CIOLOMPEA D.F. RADU-AURELIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.95 Biologie vegetala si animala T1 9.45 experimentat Reusit

CIOLPAN C CONSTANTIN EDUARD

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.25 Geografie 5.2 incepator Respins

CIOMAG GH GEORGIANA LUCIA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5 Geografie 8.45 avansat Reusit

CIOMAGA C. STEFAN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Fizica 6.55 experimentat Respins

CIONCA M ADRIANA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

CIONOIU D ELENA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.8 Geografie 8.35 incepator Reusit

CIONTEA G ELENA GABRIELA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A2-B1-- Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 1.6 avansat Respins

CIOPATA C. REMUS-FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica 5.55 avansat N/p

CIOPEC V. DANIELA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 6.75 Geografie 5.35 nivel mediu Respins

CIOPEI G MIHAITA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.45 avansat Respins

CIOPRAGA A ALEXANDRA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6 Geografie 7.75 incepator Reusit

CIORA I LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 6.35 nivel mediu Respins

CIORA-WARTHA N.S CODRIN-STELIAN

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.75 Geografie 5.7 experimentat Respins

CIORANEANU F GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.25 nivel mediu Respins

CIORANU S DANIELA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 4.25 Biologie vegetala si animala T1 7.05 experimentat Respins

CIORBA GH. IONUT - CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Biologie vegetala si animala T1 8.55 avansat Reusit

CIORESCU G. DUMITRU

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Filologie
    Limba si literatura romana 5.8 Limba franceza Istorie 5 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

CIORICEANU G DIANA FLORINA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.2 experimentat Reusit

CIORNEI C.C STEFANIA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Sociologie 8.9 experimentat Reusit

CIORNEI L. OANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Istorie 10 Economie 9.35 experimentat Reusit

CIORNENCHI I. FLORINA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 9.35 Geografie 7.3 experimentat Reusit

CIOROABA N ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.65 Geografie 8.8 experimentat Reusit

CIOROABA P IOAN

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 6.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.55 nivel mediu Respins

CIOROBEA F.G. CRISTIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Informatica T2 C/C++ 7.95 experimentat Reusit

CIOROIU I. DANIELA FLORENTA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Fizica 2.9 avansat Respins

CIOROIU ST. VICTOR VALENTIN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

CIOROPINA F. GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Fizica 8.15 experimentat Reusit

CIORTAN N. VICTOR NICOLAE

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7 Geografie 7.85 avansat Reusit

CIORTAN T. GEORGIANA - NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 2.1 Fizica 2.6 avansat Respins

CIORTESCU GH BOGDAN MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Fizica 1.9 avansat Respins

CIORTESCU M ADRIAN VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.55 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CIORTESCU N. CRISTINA-GEORGIANA

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-B1-A1-B1-B1 Istorie 5.85 Geografie 8.85 avansat Reusit

CIORTESCU V ELISEI

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.7 Geografie 7.2 experimentat Respins

CIOSU M. ROBERT-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

CIOT I MARIUS-IONUT

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 8.65 experimentat Reusit

CIOTOI G GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.5 Geografie 7.45 avansat Reusit

CIOTORACU I. ANDRA-CARMINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Chimie organica T1 Nivel I 8.9 experimentat Reusit

CIOVANA V. CRISTINA-FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba spaniola B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 3 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

CIOVEIE C GEORGIANA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

CIPU N LUIZA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba spaniola B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

CIR E.V ALINA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A2-B2-B1-A2 Istorie 6.4 Geografie 6.15 avansat Respins

CIRCEA V. STEFANIA LUMINITA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.65 Geografie 9.4 avansat Reusit

CIRCIUMARU E. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza A2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat N/p

CIRCIUMARU GH. MARIANA-ADELINA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Reusit

CIRCU T. IULIANA - ANTOANETA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 10 Geografie 10 experimentat Reusit

CIRDEIU V. ADRIANA-VIOLETA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T1 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.6 incepator Respins

CIREASA C VLAD-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC TRAIAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 4.45 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

CIRES I. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

CIRES M SERGIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.25 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

CIRES P. LUCIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.05 Geografie 6.3 experimentat Respins

CIRIBLAN R CORINA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B1-B2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.5 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

CIRIC M. COSMIN-NICOLAE

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

CIRIC N. GHEORGHITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Fizica 5.25 nivel mediu Respins

CIRJAN A. ALEXANDRU-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician in activitati de posta
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.3 Geografie 5.85 avansat Respins

CIRJAN D STEFANIA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 6 Geografie 8.25 experimentat Respins

CIRJAN I ALEXANDRA IULIANA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.2 Sociologie 7.4 experimentat Reusit

CIRJAN I. CORINA-LUMINITA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen nivel mediu Eliminat din examen

CIRLANARU C ANDREI-COSMIN

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.05 experimentat Reusit

CIRLESCU G.V. ROBERT-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.55 Fizica 1.8 nivel mediu Respins

CIRLIG N ADRIAN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

CIRLIG V. IOAN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Fizica 3.6 experimentat Respins

CIRMIS V. ANDREI

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 7.75 Fizica 8.1 experimentat Reusit

CIRNARU GH. EMILIA-SILVIA

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 avansat Reusit

CIRNU G ANDREEA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU MAIOR Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

CIRNU M GABRIEL ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

CIRSOT C. LOREDANA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

CIRSTEA . ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 8.8 avansat Reusit

CIRSTEA A. RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Fizica 9.2 experimentat Reusit

CIRSTEA D DAN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.05 Fizica 1.3 experimentat Respins

CIRSTEA D. AMALIA CARMEN

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Geografie 8.2 experimentat Reusit

CIRSTEA F CLAUDIU ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

CIRSTEA F. STEFAN

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 9.1 experimentat Reusit

CIRSTEA G ALINA NICOLETA

    LICEUL ECONOMIC COSTIN C. KIRITESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba franceza B1-B2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

CIRSTEA G. RAZVAN ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.95 Economie 9.25 experimentat Reusit

CIRSTEA I GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 2.05 experimentat Respins

CIRSTEA I. BOGDAN-CLAUDIU

    LICEUL TEOLOGIC ADVENTIST STEFAN DEMETRESCU Teologie Adventista
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.65 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

CIRSTEA L.G. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Chimie organica T1 Nivel II 9.3 experimentat Reusit

CIRSTEA M. DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.3 avansat Respins

CIRSTEA N NICOLAE-CATALIN

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

CIRSTEA V IONUTA MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.05 experimentat Reusit

CIRSTEA V NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CIRSTINOIU NITA N GABRIELA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.1 Fizica 2.55 nivel mediu Respins

CIRTOJANU I LAURENTIU

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

CIRTOJANU M DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 1.6 Biologie vegetala si animala T1 6.25 experimentat Respins

CISMARU GH. DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba rusa A2--A2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

CISMARU GH. REMUS

    LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 7.9 experimentat Reusit

CISMARU N. MIHAI - ALIN

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Fizica 8.75 experimentat Reusit

CISMARU V VERONICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

CISMILIANU C ALEXANDRU MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 6.55 experimentat Reusit

CITU I. PETRUTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Chimie organica T1 Nivel I 7.2 experimentat Respins

CIUBANCAN I ANDREI-STERE

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 6.15 Geografie 5.45 nivel mediu Respins

CIUBEICA I IONUT ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.5 experimentat Reusit

CIUBLEA M FLORIN

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

CIUBOTARESCU C.M. BOGDAN CRISTIAN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.35 Geografie 9 avansat Reusit

CIUBOTARESCU P CONSTANTIN-ION

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 7.7 avansat N/p

CIUBOTARIU I. EDUARD STEFAN

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 8.9 avansat Respins

CIUBOTARIU M. CRISTINA

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.5 Geografie 3.9 avansat Respins

CIUBOTARU GH TEODORA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

CIUBOTARU M. ADRIAN-DUMITRU

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Informatica T2 C/C++ 7.95 experimentat Reusit

CIUBUC A ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Reusit

CIUBUC I VICTOR-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Fizica 4.3 experimentat Respins

CIUCA A.M. MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.45 Chimie organica T1 Nivel I 8.35 experimentat Reusit

CIUCA C MARIAN MARCEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

CIUCA G EMANUIL

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.7 Geografie 7.9 experimentat Reusit

CIUCA I GEORGE

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

CIUCA I. FLORIN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.65 Geografie 9 experimentat Reusit

CIUCA L GABRIEL FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Matematica T2 6.2 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CIUCA M RUXANDRA RALUCA

    LICEUL GEORGE CALINESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.8 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

CIUCA M VASILE JENEL

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.85 incepator Respins

CIUCA M. VICTORIA-IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

CIUCA N ION

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Istorie 6.2 Geografie 8.35 nivel mediu N/p

CIUCA P MARILENA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

CIUCA R.D. DANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC DR. CONSTANTIN ANGELESCU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 9.1 experimentat Reusit

CIUCA TP MIHAI

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

CIUCANEL D. ANA-IOANA

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 6.9 avansat Reusit

CIUCANU I. CATALIN SERGIU IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CEL BATRAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

CIUCARDEL--DANILIUC M FLORICA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 7.3 nivel mediu Respins

CIUCHILAN C MIHAELA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.35 Fizica 2.35 experimentat Respins

CIUCIU C ALECSANDRA

    SCOALA SUPERIOARA COMERCIALA N.KRETZULESCU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.95 Geografie 9.3 experimentat Reusit

CIUCIU C. IRINA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

CIUCIU E ADRIAN-CRISTIAN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Respins

CIUCIU GH. IONELA

    LICEUL CRONOS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.45 Geografie 5 nivel mediu Respins

CIUCIU I LIVIU MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

CIUCIU L. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE IOAN N. SOCOLESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

CIUCIULA C SIMONA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

CIUCLEA D.G. ANA-ANTONIA

    COLEGIUL NATIONAL BILINGV GEORGE COSBUC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza Istorie 9.5 Economie 9.5 experimentat Reusit

CIUCU G CRISTIAN-DORIN

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.35 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.25 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

CIUCU GH.A RAMONA FLORENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL UNIREA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.35 nivel mediu Respins

CIUCULAN D. COSMIN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 nivel mediu Respins

CIUCUR R OLIMPIU CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

CIUCURE M DUMITRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Fizica 2.2 experimentat Respins

CIUDIN V. MADALINA ANCA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.55 Geografie 9.35 nivel mediu Reusit

CIUFU G CLAUDIU FLORENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Respins

CIUFU P ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

CIUFU V. ALEXANDRU - EDUARD

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Geografie 7.6 experimentat Reusit

CIUICA I. IOANA-COSMINA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Istorie 8.6 Geografie 7.9 avansat Reusit

CIULACU A. DANIEL

    LICEUL TEOLOGIC BAPTIST LOGOS Teologie Baptista
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 7.85 experimentat Reusit

CIULACU V MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.7 Geografie 8.3 avansat Reusit

CIULIN M ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p Limba engleza Matematica T2 5.8 Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

CIULIN N CORNELIA MARIANA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

CIULIN N MOISE

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

CIULIN T DOREL IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

CIULIN V. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.2 avansat Respins

CIULPAN C ANDREI-OVIDIU

    LICEUL TEORETIC EUGEN LOVINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv Pascal 7.05 experimentat Reusit

CIUMATU C. ANA MARIA

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.45 Geografie 8.35 avansat Reusit

CIUMETI ST.B. ROBERT NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba franceza B1-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

CIUNGAN A SIMONA-PETRA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Chimie organica T1 Nivel I 6.8 experimentat Reusit

CIUNGAN A.A. ALEXANDRU-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.5 Informatica T2 C/C++ 6 experimentat Respins

CIUNGAN C ANDREEA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Biologie vegetala si animala T1 9.05 experimentat Reusit

CIUNGAN I. OVIDIU

    LICEUL PHOENIX Filologie
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie N/p Geografie N/p experimentat N/p

CIUNGU A. ANNA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.35 experimentat Reusit

CIUNGU N GABRIELA-CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

CIUPAG A. DANIEL-ROBERT

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 7.1 Geografie 6.45 experimentat Reusit

CIUPAG P. ADRIAN-STEFAN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

CIUPAGEANU I NICULAE

    LICEUL GEORGE CALINESCU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2--B1-- Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

CIUPE M LAVINIA-ALINA

    LICEUL GRECO-CATOLIC TIMOTEI CIPARIU Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Istorie 7.2 Geografie 8.1 experimentat Reusit

CIUPEANU A. ADRIANA STEFANIA

    LICEUL TEORETIC JEAN MONNET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.95 Fizica 5.85 avansat Reusit

CIUPERCA A.G. MIHAI-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL MATEI BASARAB Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza Matematica T1 8.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.3 experimentat Reusit

CIUPERCA C ROBERT-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Fizica 4.2 avansat Respins

CIUPERCA M. SORIN - MIHAI

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Geografie 6.6 experimentat Respins

CIUPERCOVICI V CRISTIAN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 4 Fizica 3.9 avansat Respins

CIUPITU C. FLORIN-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.25 experimentat Reusit

CIUPITU G. FILIP CATALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL TIMPURI NOI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba franceza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.1 avansat Respins

CIUPITU GHE. AUREL

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

CIUPITU I VALERICA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Istorie 7.55 Geografie 8.25 avansat Reusit

CIUPITU M. IONUT-ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.75 Geografie 8.85 experimentat Reusit

CIUPUREANU M. DRAGOS-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza Matematica T1 8.55 Fizica 9.6 experimentat Reusit

CIURA M. NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

CIURARIU I. STEFAN-PETRISOR

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1--B2-B1-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

CIURARU M ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR DE CONSTRUCTII-MONTAJ ELIE RADU Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 8.15 Fizica 3.1 avansat Respins

CIURARU N.N. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIHAI BRAVU Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Fizica 2.1 avansat Respins

CIURARU R ALINA-ALEXANDRA

    LICEUL MARIN PREDA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B1--A2-A2-B1 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 avansat Reusit

CIURCA F GIGI-AUREL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

CIURCA S ANA MARIA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.45 Geografie 6.05 experimentat Respins

CIURDEA D.C. CLAUDIA-ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ION CREANGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 8 avansat Reusit

CIUREA D. GEORGETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 4.55 avansat Respins

CIUREA GH. AUREL-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

CIUREA M MIHAI-DANIEL

    LICEUL BILINGV DECEBAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

CIUREA M.T NICOLETA-FLORENTINA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 6.8 nivel mediu Reusit

CIUREA P GEORGE CODRUT

    COLEGIUL NATIONAL AUREL VLAICU Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 5.25 avansat Respins

CIUREA P. NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

CIUREL D ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

CIURESCU V.O. VICTOR-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

CIUREZ V FLORIN-ALEXANDRU

    LICEUL GRECO-CATOLIC TIMOTEI CIPARIU Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 8 Geografie 6.65 experimentat Reusit

CIURTIN B. PETRE

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 6.35 nivel mediu Respins

CIURTIN I DUMITRU CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.8 nivel mediu Respins

CIURTIN P FLORINA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.25 Chimie organica T1 Nivel I 8.65 experimentat Reusit

CIURTIN S. ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON NICOLESCU Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Reusit

CIUTA I MARIA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

CIUTA V. VALENTIN-COSMIN

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

CIUTAC H. ILINCA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba germana moderna B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 9.15 avansat Reusit

CIUTACU C IULIA MARIANA CONSTANTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.5 nivel mediu Respins

CIUTACU M. RODICA MIRABELA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.6 Filosofie 6.2 experimentat Reusit

CIUTACU V CEZAR-VALENTIN

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Chimie organica T1 Nivel I 6.4 experimentat Reusit

CIUTUREANU M. MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC HERMES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 6.3 experimentat Respins

CIUVAT G. IONUT CATALIN

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 7.7 Biologie vegetala si animala T1 7.85 experimentat Reusit

CIUVAT M CLAUDIU-VALENTINO

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

CLADIC GH.E. IONUT ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC VIILOR Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 6.95 avansat Respins

CLADOVEANU C. ANA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Economie 7.9 avansat Reusit

CLAPA S MARIA-COSTELIA

    LICEUL DE ARTE PLASTICE NICOLAE TONITZA Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 7.45 experimentat Reusit

CLAPON C IOANA

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B1-A1-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

CLAPON V CLAUDIA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC DIMITRIE BOLINTINEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 6 Geografie 9 avansat Reusit

CLAPSAN C MIRELA-COSMINA

    COLEGIUL NATIONAL CANTEMIR VODA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 7.9 Geografie 9.4 avansat Reusit

CLENCIU I. GABRIELA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Reusit

CLIM C CRISTINA-LOREDANA

    LICEUL BILINGV DECEBAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.9 Geografie 7.4 avansat Respins

CLINCI I.A. ALEXANDRU-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Respins

CLIPA C. RAMONA-VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.6 experimentat Reusit

CLIPA I. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.1 incepator Respins

CLIPCEA G. ADRIAN-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.05 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

CLODEANU A. EMANUEL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.85 Chimie organica T1 Nivel II 9.35 experimentat Reusit

CLONDA M.S. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 9.45 Geografie 7.5 avansat Reusit

CLONTEA M.C. THEODOR- BOGDAN

    COLEGIUL AGRICOL VIACESLAV HARNAJ Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Geografie 6.2 experimentat Respins

CLUCI D DORA FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC CONSTANTIN BRANCOVEANU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Istorie 7.1 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

CLUCI--AVIERITEI V FLORENTINA

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B1--A2--A1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 5.2 incepator Respins

COACA T IOANA -DOINA

    LICEUL TEORETIC STEFAN ODOBLEJA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza Istorie 8.2 Geografie 7.95 experimentat Reusit

COADA G. TANIA - CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.55 Biologie vegetala si animala T1 9.7 avansat Reusit

COAJA T GEORGE-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.35 Fizica 3.3 avansat Respins

COARNA D ENYA FLORINA

    LICEUL TEORETIC ION BARBU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.7 Sociologie 9.5 experimentat Reusit

COARNA D.C. MARIA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.2 Geografie 8.7 avansat Reusit

COBEL F VASILE-CATALIN

    COLEGIUL TEHNOLOGIC GRIGORE CERCHEZ Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

COBIANU G ANA - MARIA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Sociologie 8.35 avansat Reusit

COBIANU GH. MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC A.D. XENOPOL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.15 Economie 8.75 experimentat Respins

COBRESCU I MIHAELA-DANIELA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

COBZARIU D ADRIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 2.9 avansat Respins

COBZARIU V. STEFAN

    LICEUL TEORETIC HYPERION Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 6.8 nivel mediu Reusit

COBZARU F ROBERT-ADRIAN-PIETER

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 7.55 avansat Reusit

COBZARU I DANIEL-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 5.45 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

COBZARU V. ALEXANDRU

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

COBZARU V. SAMIREL-ISAC

    COLEGIUL TEHNIC MEDIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.65 nivel mediu Respins

COCA A. BOGDAN-CIPRIAN

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba italiana B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Fizica 5.95 experimentat Respins

COCA A.A. MIRUNA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Filosofie 8.4 experimentat Reusit

COCA D FLORIAN COSMIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Fizica 2.3 incepator Respins

COCA D VLADIMIR

    COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR MIHAI I Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.45 Chimie organica T1 Nivel I 5.3 avansat Reusit

COCA D. LAVINIA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 4.15 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

COCA GH MIHAI CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

COCA S ADRIANA IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

COCA-COZMA M ALEXANDRA-CORINA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza Istorie 9.2 Geografie 9.1 avansat Reusit

COCAN I MARIA NELA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 6.85 avansat Respins

COCERJUC V LAURA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

COCHINTU C. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Informatica T2 C/C++ 9.5 experimentat Reusit

COCIANU M. SABIN

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 9.35 nivel mediu Reusit

COCINA V OCTAVIAN

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII DIMITRIE PACIUREA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza Matematica T2 5.05 Fizica 5 nivel mediu Respins

COCINESCU G. GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

COCIOC C. LIVIU-DUMITRU

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Informatica T2 C/C++ 6.1 experimentat Reusit

COCIOC M DANIEL-ANDREI

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 6.75 Geografie 8.6 avansat Reusit

COCIOC N. VIOLETA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.75 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

COCIORAN I. DOREL-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 7.65 nivel mediu Reusit

COCIRTA I. CRISTINA-ELENA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE MOISIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 8.7 experimentat Reusit

COCIS D. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.15 Chimie organica T1 Nivel I 8.6 experimentat Reusit

COCIU FL. LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.55 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

COCOLAN A MIHAI DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DIMITRIE GUSTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.95 Fizica 2.3 nivel mediu Respins

COCOLAN CTIN. STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 5.05 experimentat Reusit

COCOLOS V MARILENA-CORINA

    COLEGIUL NATIONAL VICTOR BABES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.15 experimentat Reusit

COCONEA N. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.1 Economie 7.8 avansat Reusit

COCONEANU M. ANETA-ELENA

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-A2-B1 Matematica T1 2.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 incepator Respins

COCORADA L.G. SIMONA-IULIA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

COCOS A ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA HENRI COANDA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Reusit

COCOS C ANA MARIA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 8.5 experimentat Reusit

COCOS C EMANUELA DENISA

    LICEUL PROFESIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.35 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 7.2 Geografie 8 nivel mediu Reusit

COCOS M. IULIANA-VIOLETA

    GRUP SCOLAR DRAGOMIR HURMUZESCU Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Fizica 5 nivel mediu Respins

COCOS P. ADINA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

COCOS V ADRIAN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

COCOSATU D ELENA MANUELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL DACIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

COCOSILA C. IONELA-LACRAMIOARA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

COCUT M. MIHAI-TEODOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL SFANTUL PANTELIMON Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.7 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

CODARNAI M.G. TUDOR-ION

    LICEUL TEORETIC AL.I. CUZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza Matematica T1 6.7 Fizica 5.6 experimentat Reusit

CODAU S. RAZVAN-IULIAN

    LICEUL TEORETIC ECOPROF Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A1 Matematica T1 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 incepator Respins

CODAU V. FLORIN-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL ELENA CUZA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.7 experimentat Reusit

CODELINSCHI I AURELIA

    COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

CODIN C CONSTANTIN ADRIAN

    LICEUL MIRCEA ELIADE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

CODIN I STELUTA-ROXANA

    LICEUL DE METROLOGIE TRAIAN VUIA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

CODIN N EMIL

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B1-A2 Matematica T2 6.35 Fizica 4.1 avansat Respins

CODREA L.C. OANA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL SFANTUL SAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza Matematica T1 8.4 Fizica 9.4 experimentat Reusit

CODREAN I. MARIANA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Psihologie 9.7 experimentat Reusit

CODREAN I. MIHAELA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.9 Psihologie 9.8 experimentat Reusit

CODREANU C NICULAE IUSTILIAN

    LICEUL GEORGE CALINESCU Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

CODREANU C. ANA-MARIA-VERONICA

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 8.1 Sociologie 9.3 experimentat Reusit

CODREANU I. GEORGE-ALBERT

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

CODREANU I. MARIUS CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.8 experimentat Reusit

CODREANU M GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC IULIU MANIU Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.25 Fizica 5.2 avansat Respins

CODREANU M. ALINA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

CODREANU N.P. ANDREEA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA TUDOR VIANU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

CODREANU P FLORINA-ADNANA

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.6 N/p N/p

CODREANU S CRISTINA-MARIA

    LICEUL TEORETIC C.A. ROSETTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

CODREANU V. RODICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Fizica 6.1 avansat Respins

CODRESCU A EDWARD-CRISTIAN-VICTOR

    GRUP SCOLAR ELECTRONICA INDUSTRIALA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

CODRESCU S. GHEORGHE

    COLEGIUL UCECOM SPIRU HARET BUCURESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.85 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

CODRESCU V. LUMINITA-ELENA

    LICEUL TEORETIC DANTE ALIGHIERI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba italiana B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 8.5 experimentat Reusit

CODRU D FLAVIA - KATARINA

    SCOALA CENTRALA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.95 Filosofie 5.2 experimentat Reusit

COGALNICEANU V. ALEXANDRA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.35 Fizica 7.4 avansat Respins

COICA M. CRISTIAN-MIHAI

    LICEUL TEORETIC BENJAMIN FRANKLIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 3.85 Biologie vegetala si animala T1 1.4 nivel mediu Respins

COICIU M. ANA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.95 Biologie vegetala si animala T1 7.75 avansat Reusit

COICIU Z. VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

COJAN F. DANIELA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA DUMITRU MOTOC Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B2-A2-A2-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

COJAN GH CONSTANTIN

    LICEUL PARTICULAR ONICESCU-MIHOC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

COJAN M. LUMINITA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

COJAN N ALEXANDRU-VALENTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL CONSTANTIN BRANCUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Reusit

COJAN N. MARIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL MECANICA FINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

COJAN V ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DIMITRIE LEONIDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Fizica 5.35 avansat Respins

COJANU C. MARIA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE LAZAR Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Economie 7.9 avansat Reusit

COJANU F. STEFAN-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE POSTA SI TELECOMUNICATII GHEORGHE AIRINEI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.15 experimentat Reusit

COJANU G. OANA MARIA

    CENTRUL SCOLAR REGINA ELISABETA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

COJANU I IONUT-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 6.85 experimentat Reusit

COJOC C. DENNIS-ANDREAS

    COLEGIUL NATIONAL I.L. CARAGIALE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

COJOCARI D.V. ANDREI-LAURENTIU

    COLEGIUL NATIONAL OCTAV ONICESCU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

COJOCARIU C. NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL PETRE PONI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.9 Chimie organica T1 Nivel I 3.7 experimentat Respins

COJOCARIU D. CRISTINA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician in industria pielariei
    Limba si literatura romana 5.3 Limba engleza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 6.75 Fizica 1 incepator Respins

COJOCARIU P. DAN GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza Matematica T1 8.8 Fizica 9.25 experimentat Reusit

COJOCARIU S RAMONA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC CAROL I Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Reusit

COJOCARIU V. DANIEL-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MECANIC GRIVITA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

COJOCARU . RADU-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC PETRU RARES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

COJOCARU A ANDREI MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE MATERIAL RULANT PENTRU TRANSPORTURI FEROVIARE Tehnician in automatizari
    Limba s