Rezultate la Bacalaureat, sesiunea Iunie 2011, judetul Vaslui

Friday, 08 July, Year 3 d.Tr. | Author: Mircea Popescu

Aveti dinjos lista cu rezultatele la examenul de Bacalaureat organizat in judetul Vaslui, sesiunea de vara 2011, curatata de javascript, flash si alte mizerii.

Greetz Diana Coman, pe-al carei blog poate ca gasiti si CSV-ul complet (212823 rinduri), daca are chef sa-l publice.

ABABEI C VERONICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba rusa B1--A2-B1-B1 Istorie 5.45 Geografie 3.3 nivel mediu Respins

ABABEI F PAULA DIANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Istorie 5.6 Geografie 8.25 incepator Reusit

ABABEI GH. GEORGIANA MARIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.3 incepator Respins

ABAZA G IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Respins

ABUZATOAEI M ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--A1-A2-A1 Matematica T2 5 Fizica 3.35 nivel mediu Respins

ACAMENITOAE V LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

ACOSTINOAEI V OANA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

ACSENTE D ION

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.6 nivel mediu Reusit

ACSINTE GH. VASILE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.25 avansat Respins

ADAM AD OANA MADALINA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Respins

ADAM D VALERIAN CATALIN

    GRUPUL SCOLAR CODAESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.15 Geografie 6.6 avansat Respins

ADAM GH CLAUDIU

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 7.4 experimentat Respins

ADAM I LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

ADAM M VICTOR

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

ADUMITROAEI I OANA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.1 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

ADUMITROAEI V IULIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

AELENEI G DRAGOS NICU

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Filosofie 6.7 experimentat Reusit

AELOAIEI R ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

AFTIMESCU-DELEANU LD ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.25 Filosofie 7.2 avansat Respins

AGACHE C LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Fizica 5 nivel mediu Reusit

AGAFITEI E OANA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

AGAFITEI M COSMIN

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Geografie 8.5 experimentat Reusit

AGAFITEI M MADALINA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 experimentat Respins

AGAFITEI P ALIN FLORIS

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba franceza B2-A2-B2-B1-A2 Istorie 8.75 Economie 9.5 experimentat Reusit

AGAPE E IULIA-PETRONELA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Logica si argumentare 9.7 experimentat Reusit

AGARICI I.M. MIHAELA RAMONA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.35 Fizica 4.45 avansat Respins

AGAVRILOAEI G CRISTINA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

AGHEORGHIESEI S EMANUEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

AGRIGOROSOAII I IONEL-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza A2--B1-A2-A1 Istorie 5 Geografie 5 incepator Respins

AGUDARU C CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Istorie 5.75 Geografie 6.15 nivel mediu Respins

AGUDARU V ANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Istorie 5.9 Geografie 5.55 nivel mediu Respins

AILENI L ROBERT VASILE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 8.4 avansat Reusit

AILINCAI I ALINA ROXANA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba spaniola A2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.25 Sociologie 10 experimentat Reusit

AIONESE M SIMONA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A2-B1-- Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

AIPATIOAEI GH COSTEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Istorie 5.6 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

ALBU A CORNEL VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.75 Fizica 2.5 incepator Respins

ALBU C ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Istorie 7 Geografie 7.9 experimentat Reusit

ALBU C MIRELA-ANCUTA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Istorie 8.9 Geografie 8.25 avansat Reusit

ALDEA M MARIUS MITICA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 3.55 Biologie vegetala si animala T1 2.7 experimentat Respins

ALEXA G BOGDAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 4 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.85 nivel mediu Respins

ALEXA L ANAMARIA OANA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 2 incepator Respins

ALEXA M SIMONA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

ALEXA M SORIN-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

ALEXA S ANDREEA ADELINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.8 experimentat Reusit

ALEXA V BOGDAN-VASILE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

ALEXA V VIORELA ELIZA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

ALEXANDRESCU I GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5 nivel mediu N/p

ALEXANDROAIE G ROBERT GEORGE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.4 experimentat Reusit

ALEXANDRU A GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

ALEXANDRU C ALINA ELENA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.6 experimentat Reusit

ALEXANDRU G CRISTINA-GIANINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B1-B2-A1-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 8 experimentat Reusit

ALEXANDRU I CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 7 Geografie 7 nivel mediu Respins

ALEXANDRU I GEORGE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 3.35 nivel mediu Respins

ALEXANDRU N CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Istorie 6.2 Geografie 5.3 incepator Respins

ALEXANDRU V LARISA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-B1-B1-- Istorie 6.1 Psihologie 5 nivel mediu Respins

ALEXUTA I VALENTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 5.95 avansat Reusit

ALICIUC V VASILE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Istorie 6.15 Geografie 5 nivel mediu Respins

ALISTAR B IONUT CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Fizica 2.9 experimentat Respins

ALISTAR E BOGDAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.2 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

ALIXANDRESCU C IOAN VLAD

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Istorie 6.7 Geografie 7.4 avansat Reusit

ALLOUCH M CAMERAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Chimie organica T1 Nivel II 5 experimentat Reusit

ALUPEI M ALINA-IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat Eliminat din examen

AMANCEI C ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 6.05 Geografie 7.25 nivel mediu Respins

AMANCEI G SERGIU-MUGUREL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.35 N/p N/p

AMANCII C ANCUTA LENUTA

    GRUPUL SCOLAR CODAESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B1 Istorie 5.3 Geografie 6.3 avansat Reusit

AMARANDEI C MADALINA PETRUTA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Geografie 7.75 avansat Respins

AMARANDEI C NAUSICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 4.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.25 nivel mediu Respins

AMARANDUCAI I LUMINITA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

AMARIE P PETRICA ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza A2--B1-A2-A1 Istorie 5.6 Geografie 8.6 incepator Reusit

AMARIUTEI D DANIEL-DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

AMARIUTEI T ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Fizica 1.9 incepator Respins

AMIHAESEI I ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-A1-A2-- Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

AMIHAESI P IONUT GABRIEL

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 7.85 Geografie 8.6 experimentat Reusit

AMOCANITEI A ISABELA-MIHAELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.55 Geografie 8.9 nivel mediu Respins

AMURARITEI M ALEXANDRU-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Fizica 9.3 experimentat Reusit

ANASTASIEI I ALINA-IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Reusit

ANCHEVICI P BOGDAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A1 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Respins

ANDON N IULIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 6.2 Informatica T2 Pascal 5.6 nivel mediu Reusit

ANDONE C BOGDAN IULIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 8.4 Limba engleza Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.8 avansat Reusit

ANDONE D IRINEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.25 Limba rusa B1--A1-A2-A2 Istorie 6.1 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

ANDONE V ANCUTA SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.35 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

ANDRAS T MADALINA TEODORA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.5 Psihologie 3.95 nivel mediu Respins

ANDREI C ANDREEA-GEORGIANA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.5 avansat Reusit

ANDREI C FLORIN-ADRIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Respins

ANDREI CAS FINARU G LACRAMIOARA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

ANDREI F ANCA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.7 nivel mediu Respins

ANDREI I DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Logica si argumentare 9.2 experimentat Reusit

ANDREI M NICOLETA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.35 Geografie 10 experimentat Reusit

ANDREI T TEREZA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

ANDRIES D ALINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 9.5 Geografie 8.95 nivel mediu Reusit

ANDRIES F CLAUDIU-IONUT

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 nivel mediu Respins

ANDRIES I MIHAELA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 7.65 nivel mediu Reusit

ANDRIESANU I ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.85 Geografie 7.25 avansat Reusit

ANDRIESCU I PETRONELA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.75 Chimie organica T1 Nivel II 7.5 experimentat Reusit

ANDRONACHE N NICOLETA PARASCHIVA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

ANDRONACHE V ALINA ELENA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.75 Geografie 8.9 experimentat Reusit

ANDRONE L IONEL ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Fizica 5 experimentat Respins

ANDRONI G TUDOREL LUCIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF IOAN GURA DE AUR HUSI Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 9.3 experimentat Reusit

ANDRONIC C ELENA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

ANDRONIC C OANA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

ANDRONIC P ADRIANA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.05 nivel mediu Respins

ANDRONIC R OANA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 6.5 Geografie 9.65 avansat Reusit

ANE G MARIAN-CORNEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.55 Geografie 7.75 incepator Respins

ANE GH ALFRED

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

ANEA D ANDREEA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 7.5 avansat Reusit

ANEA M LAURA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.8 Geografie 9.5 experimentat Reusit

ANGHEL N ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.9 experimentat Respins

ANGHELACHE L GEORGE

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5 Geografie 7.3 experimentat Respins

ANGHELACHE M STEFAN-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Chimie organica T1 Nivel II 2 incepator Respins

ANGHELUS C ALEXANDRU-STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu Eliminat din examen Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie N/p Geografie N/p avansat Eliminat din examen

ANGHELUTA _ CLAUDIU MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 6 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

ANGHELUTA A ANA RALUCA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9 experimentat Reusit

ANGHELUTA I BIANCA-CEZARA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.65 Geografie 9.5 experimentat Reusit

ANGHELUTA V CRISTIAN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 6.55 Fizica 6 avansat Reusit

ANTIP A ANDREI-AURELIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

ANTIP I SANDRINA IOANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.8 Geografie 5.2 avansat Respins

ANTIP M NECULAI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba engleza A2--B1-- Istorie 5 Geografie 6 incepator Respins

ANTIP N MIHAELA-CAMELIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Istorie 5.75 Geografie 7.75 nivel mediu Reusit

ANTOHE C RADU-SERBAN

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

ANTOHI C CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 6.6 incepator Respins

ANTOHI G BOGDAN-LAURENTIU

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 avansat Respins

ANTOHI H MARA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.2 Geografie 7.2 incepator Respins

ANTOHI P LIVIU-NELU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Istorie 7.3 Geografie 8.05 nivel mediu Respins

ANTOHI T DIANA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Informatica T2 C/C++ 8.6 experimentat Reusit

ANTOHI V FLAVIUS STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

ANTOHI V MADALINA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 6.5 Geografie 8.6 avansat Reusit

ANTON A IULIANA-ANDREEA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4 Geografie 8 avansat Respins

ANTON D ANDRA-DANIELA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba spaniola B1-B1-B2-B1-B2 Istorie 7.4 Geografie 9.1 experimentat Reusit

ANTON M ALINA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

ANTON P GRATIELA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.4 Geografie 9.1 experimentat Reusit

ANTON P MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.95 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

ANTON V CIPRIAN IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.5 Geografie 8.9 avansat Reusit

ANTON V DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Geografie 5.75 incepator Respins

ANTON V VERONICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.25 Geografie 8.95 nivel mediu Reusit

ANTONAS E CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

ANTONIU D GEORGIANA-MONALISA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

ANTONIU N CATALINA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

ANTONIU V TIBERIU-VALERIU

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 avansat Respins

ANUSCA C ROXANA ALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 3.35 nivel mediu Respins

ANUTEI V ELENA-MARILENA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.55 Geografie 7.9 avansat Reusit

APENEI C MIHAELA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Economie 9.7 experimentat Reusit

APETRACHIOAIE M COSTICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Istorie 5.55 Geografie 7.5 avansat Respins

APETREA P OANA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.85 nivel mediu Reusit

APETREI I ELENA LAURA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.1 experimentat Reusit

APETREI L FLORIS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p 2.8 Limba engleza N/p Istorie 5.8 Geografie 5.45 N/p N/p

APETREI M ELENA-VALENTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.55 Geografie 6.35 nivel mediu Reusit

APETRIE V ANDREI

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.8 avansat Reusit

APETRIE V MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

APETRII C NICOLAE-CULITA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Fizica 1.3 avansat Respins

APETRII D MIHAITA MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.6 experimentat Reusit

APETROAIEI M IULIA MADALINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B1-B1-A1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

APOSTOL D FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.65 nivel mediu Respins

APOSTOL G ANDRA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

APOSTOL I ALINA IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.05 avansat Respins

APOSTOL M GEORGE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Respins

APOSTU C CORNEL-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

APOSTU D GEORGIANA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

APOSTU D MIHAELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-B1-A1-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 8.7 avansat Reusit

APOSTU E PETRICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B1--B2-- Istorie 5.65 Geografie 6.45 incepator Respins

APOSTU G IONELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Geografie 7.8 avansat Respins

APOSTU T MONICA- MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba franceza A2-B1-A1-B1-B1 Matematica T2 2.2 Geografie 6.8 avansat Respins

APOSTU V CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 7.65 avansat Respins

APOSTU V GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 6.2 incepator Reusit

APRODU C ALEXANDRU-EDUARD

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 8.2 Economie 10 experimentat Reusit

ARAMA _ ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

ARAMESCU I MARIUS CONSTANTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 7.95 incepator Reusit

ARCALEANU I MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba italiana B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 7 Geografie 7.8 avansat Reusit

ARCALIANU D CATALINA-TATIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie N/p Geografie N/p nivel mediu Eliminat din examen

ARCALIANU I ANDREEA LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Geografie 8.1 avansat Reusit

ARCALIANU M ANDA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza N/p Matematica T2 6.6 Geografie 8.4 experimentat N/p

ARGHIRE V MONA-LISA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.75 nivel mediu Respins

ARGHIRE V VASILE-CIPRIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 4.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 nivel mediu Respins

ARHIRE P DIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

ARHIRE V ANDREI MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.75 Biologie vegetala si animala T1 6.55 experimentat Respins

ARHIRE V BOGDAN-DANIEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza A2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Respins

ARHIRE Z ZAMFIREL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

ARION T FLORIN-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.15 Fizica 9.15 experimentat Reusit

ARISTOTEL V DANIEL CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

ARITON D DRAGOS VLADUT

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 6.65 Fizica 3.9 avansat Respins

ARITON N DRAGOS NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

ARITON V VASILE BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.2 experimentat Reusit

ARITON-ILIUTA V ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.25 Limba engleza Matematica T1 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 incepator Respins

ARMEANU G ENRICA GENOVEVA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

ARMENE M COSMIN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.8 experimentat Reusit

AROSCULESEI V DORINEL

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1--B2-A1-A1 Istorie 6.1 Geografie 7.7 avansat Reusit

ARSENE G VLAD

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

ARSENE N VALENTIN-NELU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

ARSENE V STEFANA IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Fizica 6.1 avansat Reusit

ARSENI I MIHAI-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 9.7 experimentat Reusit

ARTENE C IULIA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.8 Sociologie 10 experimentat Reusit

ARTENE C MADALINA-CORNELIA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 7.6 Geografie 9 avansat Reusit

ARTENE T CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A1--A2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 7.8 incepator Reusit

ARTENE V GABRIELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 avansat Respins

ARTENI N NELU-DANIEL-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

ARTENIE I IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.55 experimentat Reusit

ARTION I STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 5.35 avansat Respins

ARUSTEI C GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

ARUXANDI N BENIAMIN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

ARVINTE C ANDREEA-VASILICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Istorie 6.6 Geografie 8.65 nivel mediu Reusit

ASAFTEI G BIANCA IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

ASAULEAC D BOGDAN-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 experimentat Reusit

ASAVEI G GEORGIAN CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.95 incepator Respins

ASAVEI GH. MADALINA OANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 nivel mediu Reusit

ASAVEI I GINA FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B1-B2-A1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 7.55 experimentat Reusit

ASAVEI N MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

ASOFIEI R ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 7 Geografie 8.8 experimentat Reusit

ATODIRESEI I VASILE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

ATOMEI M DANIEL STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

AURSULESEI C MARIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 9.7 avansat Reusit

AVADANEI C CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-A1-B1-- Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

AVADANEI V IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 6.8 Geografie 9.8 experimentat Reusit

AVADANI G SERGIU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in agricultura ecologica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.1 incepator Respins

AVADANI I IONUT MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 7.85 experimentat Reusit

AVADANI I VASILICA DIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7 Geografie 9.4 experimentat Reusit

AVADANII I IONEL-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.15 Geografie 7 incepator Respins

AVANU S MARIUS CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Fizica 3 avansat Respins

AVASILOAIE N GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

AVRAM A RODICA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

AVRAM D ANICA-GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba franceza B1-A1-A2-- Istorie 6.55 Geografie 7.9 nivel mediu Respins

AVRAM I VASILE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 1.6 N/p N/p

AVRAM N MARIUS

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

AVRAM V ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.75 Geografie 7.8 experimentat Respins

AVRAM V ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.8 experimentat Reusit

AXINIEI C ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

AXINTE G DIANA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 4.05 Biologie vegetala si animala T1 3.85 nivel mediu Respins

AXINTE I CRISTI-TEODOR

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 9.7 avansat Respins

AXINTE V ANDREI-VIOREL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 nivel mediu Respins

BABAN C ALEX-CONSTANTIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF IOAN GURA DE AUR HUSI Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 8.5 avansat Reusit

BABATA C BOGDAN IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

BABIIU C GELU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.7 Fizica 1.6 avansat Respins

BABUSANU M ANGELA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.8 experimentat Reusit

BABUSCA P ALINA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba franceza B2--B2-A1-A1 Istorie 6.3 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

BACA-TRUFIA S NICU

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7 experimentat Reusit

BACAN M CORNEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Geografie 6.65 nivel mediu Respins

BACAN V ANA MARIA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba spaniola A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 6.5 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

BACIU C MIHAELA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.15 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

BACIU E LAURA EMILIA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba spaniola Istorie 8.65 Logica si argumentare 9.7 experimentat Reusit

BACIU ED EMANUEL-MARIUS

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 8.4 incepator Respins

BACIU G ANDREEA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BACIU M ALEXANDRU-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 7.9 avansat Reusit

BACIU M DANIEL-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Chimie organica T1 Nivel I 8.6 experimentat Reusit

BACIU M MADALIN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.9 Chimie organica T1 Nivel II 8 experimentat Reusit

BACIU M MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Fizica 6.1 avansat Respins

BACIU P CORINA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 10 experimentat Reusit

BACIU S MIHAI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

BACU D MIHAELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 avansat Respins

BACUTA I IULIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Geografie 8 incepator Reusit

BADAC G ANTOANETA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B1-B2-A1-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 7.9 experimentat Reusit

BADARAU A VLAD-OVIDIU

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.6 avansat Reusit

BADARAU C ANDREEA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.9 experimentat Reusit

BADIU R ROXANA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

BADULESCU C DAN-CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 3.5 nivel mediu Respins

BAERA M MARIAN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

BAETU I DIANA-ANDREEA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba franceza A1-A1--B2-B2 Matematica T2 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 avansat Respins

BAETU V ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

BAGDASAR C BOGDAN-EDUARD

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.6 Informatica T2 C/C++ 6.8 experimentat Respins

BAGU L EDENA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.35 experimentat Reusit

BAHNA A ADRIANA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.5 Chimie organica T1 Nivel II 9.7 experimentat Reusit

BAHNA I RAMONA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.45 Chimie organica T1 Nivel II 9.6 experimentat Reusit

BAHNAR G CONSTANTIN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.25 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 nivel mediu Respins

BAHNAR G DUMITREL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 nivel mediu Respins

BAHNAR I ANDREEA-IOANA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Respins

BAHNAREANU M ALBERT IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 nivel mediu Respins

BAHNAREANU V PETRISOR

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Respins

BAHNARIU I ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

BAHRIM G VLAD GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.45 nivel mediu Respins

BAHRIM I LILIANA IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 7.5 Limba engleza Matematica T2 5.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 incepator Reusit

BAICAN C MIHAI

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 avansat Respins

BAISAN G VASILICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba franceza A2-A1-A1-- Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.85 incepator Respins

BALABAN C ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Fizica 5.8 incepator Respins

BALABAN D ANDREEA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.85 Geografie 8.05 experimentat Reusit

BALABAN I DIANA LILIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 3.15 avansat Respins

BALABAN N CORINA-MIHAELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BALABAN N GABRIEL-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B2-A2-B1-- Matematica T2 1.75 Chimie organica T1 Nivel I 3 nivel mediu Respins

BALABAN V RADU ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 7.35 nivel mediu Reusit

BALAJAN E ALEXANDRA MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 9 experimentat Reusit

BALAN A CATALIN-ANTONAS

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

BALAN C PAUL-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.25 Fizica 7.95 experimentat Reusit

BALAN C SORIN-CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Geografie 8.15 nivel mediu Respins

BALAN D ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Fizica 5 incepator N/p

BALAN E PAUL-MIHAI

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.7 Geografie 6.35 experimentat Respins

BALAN G ANDREI-MIRCEA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 8.55 experimentat Reusit

BALAN G FLORINA-MARIUCA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 9 experimentat Reusit

BALAN GH ALEXANDRA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Logica si argumentare 9.6 experimentat Reusit

BALAN I FLORINA BEATRICE

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

BALAN I MARIA-ELISABETA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 4.2 Fizica 5 experimentat Respins

BALAN M BIANCA-AMELIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-A2-A1-B1-A2 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Reusit

BALAN M GEORGIANA-MIHAELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza A2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 8.5 nivel mediu Reusit

BALAN M OANA-ELENA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

BALAN N OVIDIU

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

BALAN N STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 4.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.05 avansat Respins

BALAN S ANDREEA-LILIANA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 avansat Respins

BALAN V ADRIAN-GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Reusit

BALAN V DIANA-ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 2.7 nivel mediu Respins

BALAN V EMANUEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BALANESCU I ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.3 experimentat Reusit

BALAUTA A COSMIN-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.45 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

BALAUTA C ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Chimie organica T1 Nivel I 2.85 nivel mediu Respins

BALHUI V ELENA-RAMONA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.3 Geografie 8.45 incepator Reusit

BALICA C LUDMILA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1--B1-- Istorie 5.5 Geografie 7.7 incepator Reusit

BALICA N MARIAN-NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

BALINT I PAUL-PETRISOR

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

BALINT M EMILIA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 9.5 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BALTAG N IRINA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Fizica 10 experimentat Reusit

BALTAG N SMARANDA-ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Chimie organica T1 Nivel II 9.9 experimentat Reusit

BALTATEANU V ROXANA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

BALTATU D BOGDAN SEBASTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 8.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.4 experimentat Reusit

BALTATU V ANDA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 8.55 avansat Reusit

BALU C CRISTINA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

BANCU C COSTEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2--A2-- Matematica T2 1.25 Chimie organica T1 Nivel I 2.7 nivel mediu Respins

BANDAC V ROXANA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba spaniola Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Reusit

BANTA A DECEBAL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BANTAS I ANDREI

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Istorie 9 Geografie 9.7 experimentat Reusit

BANU I GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

BARBASCU A COSTEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

BARBASCU I CARMEN-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.45 incepator Respins

BARBOSU GH ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

BARBU E RAZVAN FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Reusit

BARBU-MIC P ANDREI-BOGDAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF IOAN GURA DE AUR HUSI Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 8.65 avansat Reusit

BARBUTA V DANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

BARCA I ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.75 Chimie organica T1 Nivel II 3.4 avansat Respins

BARHAN D MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Chimie organica T1 Nivel I N/p nivel mediu N/p

BARLADEANU N CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Istorie 3.4 Geografie 3.7 nivel mediu Respins

BARNEA D MADALINA-DANIELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

BARNEA I ELENA-MARCELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 5.5 incepator Respins

BARON C IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 6 nivel mediu Respins

BARON P MIHAI ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Reusit

BARZU D BIANCA CRISTIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.9 Geografie 10 experimentat Reusit

BARZU GH GIORGIAN-SEBASTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Geografie 5 nivel mediu Respins

BASTEA C ANISOARA-ALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A1-B2-- Istorie 3.35 Geografie 3.9 nivel mediu Respins

BASTEA M IONUT- GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in agricultura ecologica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

BATCU I NELA-ANAMARIA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza B2--A1-B1-B1 Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 nivel mediu Respins

BAZA C ROBERT-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 5.15 avansat Respins

BAZON L IULIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

BECCIU V.N. ALECSANDRU-NECULAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza A2-A2-B2-A1-A2 Istorie 5.15 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

BEDREAG M ANDREI-ROBERT

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.65 Fizica 2.75 nivel mediu Respins

BEIU I MADALINA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BEJAN A ELENA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 6.1 Geografie 7 nivel mediu Reusit

BEJAN A OANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 5.3 nivel mediu Reusit

BEJAN C MARIA-EMANUELA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Logica si argumentare 9.8 experimentat Reusit

BEJAN D ADRIAN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.7 Limba franceza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 3.45 Chimie organica T1 Nivel I 9.7 experimentat Respins

BEJAN G DIANA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Logica si argumentare 9.8 experimentat Reusit

BEJAN I ALINA-SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 8.55 experimentat Reusit

BEJAN I RAZVAN-GEORGE

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 10 avansat Reusit

BEJAN S ADRIANA-LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.3 Geografie 8.95 experimentat Reusit

BEJAN V MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.95 Fizica 3.7 avansat Respins

BEJAN V SILVIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5.05 avansat Respins

BEJENARIU R COSTEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.8 avansat Respins

BEJENARU N MADALINA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.75 Geografie 9.4 experimentat Reusit

BEJENARU V BEATRICE-VASILICA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Logica si argumentare 8.5 experimentat Reusit

BELDIE D ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 7.35 experimentat Reusit

BELDIMAN IC IOAN RAZVAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Istorie 7.1 Geografie 8.7 avansat Reusit

BELIGAN GH. OANA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 5 nivel mediu Respins

BENCHEA R LAURA-CATALINA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 10 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

BENCHIA L IRINA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba spaniola Istorie 8.8 Logica si argumentare 8.6 experimentat Reusit

BENDEI D MADALINA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba spaniola B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 5.4 experimentat Respins

BENEA V DANIEL

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

BENZA I ROXANA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Logica si argumentare 9.6 experimentat Reusit

BERARU G ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

BERARU G BOGDAN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Logica si argumentare 9 experimentat Reusit

BERBECE L ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-B1-A1-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 7.2 experimentat Reusit

BERBECI E EMILIANA MARCELA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII BIRLAD Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 4.25 nivel mediu Respins

BERESCU M CORNELIU-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

BERINDE OG BOGDAN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Logica si argumentare 10 avansat Reusit

BESLEAGA O ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Logica si argumentare 9.5 experimentat Reusit

BESLEAGA V IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.6 avansat Reusit

BEZMAN G IOANA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.95 experimentat Reusit

BICA I ALEXANDRU-GEORGE

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

BICA V NICOLETA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9.1 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 8.9 experimentat Reusit

BICIUSCA C CONSTANTIN PAUL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.6 avansat Reusit

BICLEA G ANDRA-MIRABELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

BICLEA P ANTONIA CATALINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 7.9 experimentat Reusit

BIGEA G IONEL CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba franceza B1--A1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

BIGHIU D DINU-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.25 nivel mediu Respins

BIGHIU F CRISTINA MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.45 Geografie 8.2 experimentat Reusit

BIGHIU V MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.85 incepator Respins

BIGU _ COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 6.55 incepator Respins

BIGU C VIORICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza A2-A2-A2-- Istorie 3.55 Geografie 2.4 nivel mediu Respins

BIGU M MARIAN IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Geografie 6.5 avansat Reusit

BIICU C ROXANA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 6.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.3 experimentat Reusit

BINGA V ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Fizica 6 nivel mediu Reusit

BIRA T GIOVANI-ANDREI

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

BIRCA C ADRIAN-ANDREI

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.35 avansat Respins

BIRCA G STEFAN MADALIN

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T1 3.95 Biologie vegetala si animala T1 4.4 experimentat Respins

BIRLADEANU F ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.7 experimentat Reusit

BIRLADEANU V ALEXANDRA - MIRUNA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Logica si argumentare 8.8 experimentat Reusit

BIRLEANU GH LOREDANA-CATALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Istorie 5.05 Geografie 3.5 nivel mediu Respins

BIRNOSCHI C CORINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba franceza A1---A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

BIRNOSCHI V LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba franceza A2---A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

BIRSAN GH ANDREI

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF IOAN GURA DE AUR HUSI Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.7 experimentat Reusit

BIRSAN V VASILE RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 9.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

BITA A BOGDAN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Fizica 2.25 nivel mediu Respins

BLAGA I LAURA-IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 8.8 Geografie 8.9 experimentat Reusit

BLANARIU A DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 6.45 Geografie 8.5 experimentat Reusit

BLANARU C ANDREEA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

BLANARU C MIHAITA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.25 avansat Reusit

BLANARU D ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.4 Geografie 6.35 experimentat Respins

BLANARU F OANA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 9.35 experimentat Reusit

BLANARU I SANDEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.9 incepator Respins

BLANARU V MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza A2-A1-A2-- Istorie 3.45 Geografie 2.4 nivel mediu Respins

BLANITA C RAZVAN VASILE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 incepator Respins

BLANITA D DIANA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9 Fizica 9.1 experimentat Reusit

BLEMBEA S LUCIA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.3 Chimie organica T1 Nivel II 9.9 experimentat Reusit

BLINDA C ELIZA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 nivel mediu Reusit

BLINDA M BIANCA-MARGARETA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.35 experimentat Reusit

BLINDA V ANDREI-VICTOR

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

BOAMBA F ALEXANDRU-PAUL

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 2.65 Chimie organica T1 Nivel II 3.5 nivel mediu Respins

BOATA P LOREDANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 9 nivel mediu Reusit

BOBARNAT E MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

BOBOC C ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Economie 10 experimentat Reusit

BOBOC D IULIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.35 Filosofie 10 avansat Reusit

BOBOC G ELENA GENOVEVA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

BOBOC M ALEXANDRU MIHAI

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.8 experimentat Reusit

BOCANET N ALINA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.9 incepator Respins

BOCMAN G REMUS-GEORGE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

BOCMAN N PAUL LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

BODEA L LAURENTIU-GRIGORE

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 7.5 avansat Respins

BODESCU C ARTEMISA IUSTINIANA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 experimentat Reusit

BODIN T RADU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza N/p Istorie 5 Geografie 3 nivel mediu N/p

BODOGA I MIHAI-IOAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

BOGDAN C LAURA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 6.1 avansat Respins

BOGDAN I ALEXANDRU FABIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6 Geografie 8.05 nivel mediu Reusit

BOGDAN S ALINA-TATIANA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana 5.05 Limba engleza Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

BOGDAN V ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 2.3 nivel mediu Respins

BOGHITA M MIHAI OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.2 avansat Respins

BOGHIU C RADU

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

BOGHIU L DANIELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

BOGHIU L NICUSOR CRISTIAN

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Istorie 6.35 Geografie 8.25 experimentat Reusit

BOGOS I ANDRADA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Istorie 8.9 Logica si argumentare 8.6 experimentat Reusit

BOGOS M MARIUS ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2--B2-- Istorie 5 Geografie 7.6 avansat Respins

BOGOS V ALEXANDRU-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 7.8 Geografie 9.1 experimentat Reusit

BOGOS V BOGDAN-TRAIAN

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 7.85 Geografie 9.4 experimentat Reusit

BOHOTINEANU C MIHAI

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 nivel mediu Respins

BOHOTINEANU L ALEXANDRU

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 nivel mediu Respins

BOICU C EDUARD CORNELIU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BOICU V MIRELA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza Istorie 8.9 Geografie 9.3 experimentat Reusit

BOITAN S LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1-A1-A2-- Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

BOJOAGA A LARISA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.7 avansat Reusit

BOJOAGA G IULIAN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

BOLBOCEANU P PETRU CIPRIAN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

BOLBOCIANU ST. NARCISA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Respins

BOLEA G OANA-ELENA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 avansat Respins

BOLEA V ALEXANDRU

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

BOLOHAN G MIHAI

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF IOAN GURA DE AUR HUSI Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 9 Geografie 8.6 avansat Reusit

BOLUM N ANCA SORANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.35 experimentat Reusit

BOMBARI GM AMALIA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba spaniola B1-B2-B1-B1-B2 Istorie 9 Logica si argumentare 10 avansat Reusit

BONDAR D IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

BORCEA M ALEXANDRA-VALENTINA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.1 Psihologie 4.6 nivel mediu Respins

BORDEIANU C IONUT BOGDANEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.7 experimentat Respins

BORDEIANU E CRINA-ANTONIA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

BORDEIANU I COSMIN

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.9 Geografie 7.9 experimentat Reusit

BORDEIANU I MARIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

BORDEIANU I SORINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

BORDEIANU N LENUTA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba rusa B1--A1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 3.05 nivel mediu Respins

BORDEIANU R MADALINA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

BORDEIANU S MARIANA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Chimie organica T1 Nivel II 2.55 nivel mediu Respins

BORLEANU GH DAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5.5 Limba franceza Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 1.4 incepator Respins

BORODA G ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

BOROS D DORINA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B1-B1-A1-B1-B1 Matematica T2 6.9 Geografie 7.75 nivel mediu Reusit

BORS A ION

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1.05 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BORS C ION

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza N/p Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 3.5 incepator N/p

BORS I CHIRIL

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 6.2 experimentat Reusit

BORS I EFIM

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

BORS I IONELA DANIELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 9.45 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BORS J SILVIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 4 Fizica 2.05 avansat Respins

BORS N IOAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 avansat Reusit

BORS S IONUT

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Istorie 6 Geografie 6 nivel mediu Respins

BORS V STEFAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.6 Biologie vegetala si animala T1 4.55 experimentat Respins

BORSOS I IOSIF CRIN

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII BIRLAD Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 experimentat Respins

BORTA C ATNANA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Reusit

BOSINCEANU E CAMIL CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

BOSINCIANU V DIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 2.85 nivel mediu Respins

BOSNEA C LAVINIA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba spaniola A2-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.95 Logica si argumentare 2.55 nivel mediu Respins

BOSNEA M ALEXANDRU IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BOSTACA M COSMIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.75 nivel mediu Reusit

BOSTACA N LIVIU MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 7.05 experimentat Respins

BOSTAN V MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.6 Psihologie 5 incepator Reusit

BOT D DIANA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Geografie 8 avansat Respins

BOT GH ILIE-IULIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Istorie 6.1 Geografie 1.6 nivel mediu Respins

BOT I ANDREI-IONUT

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF IOAN GURA DE AUR HUSI Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 7.85 Geografie 8.2 experimentat Reusit

BOT I IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.55 Geografie 6 avansat Respins

BOT M CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5.15 experimentat Reusit

BOT V CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

BOT V VASILE-CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 3.8 Geografie 6.55 incepator Respins

BOTAN E ANDREI IULIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BOTEA V VASILICA-EMILIAN

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T1 5.05 Fizica 8.05 experimentat Reusit

BOTEZ G MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BOTEZ M ALIN-AURELIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.35 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

BOTEZATU D IONUT-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9 experimentat Reusit

BOTEZATU G ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Geografie 5.9 experimentat Respins

BOTEZATU G CATALIN-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.75 Biologie vegetala si animala T1 9.35 experimentat Reusit

BOTEZATU L ANDREEA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T1 2.65 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

BOTEZATU L ANDREEA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 7.15 avansat Reusit

BOTEZATU M ALIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

BOTEZATU M SABINA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.2 experimentat Reusit

BOTIRLAN C GIORGIANA SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

BOTIRLAN C MADALINA-MARIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Geografie 8.1 experimentat Respins

BOTU C ANDREI

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.55 Geografie 8.5 experimentat Reusit

BOTU C VASILE

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

BOURCEANU G IONUT- ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in agricultura ecologica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 nivel mediu Respins

BOURCEANU I EMILIA- MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

BOUREANU R ROBERT

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.45 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A1 Matematica T2 2.05 Geografie 7.8 experimentat Respins

BOUROS P ELENA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

BOURUC M CLAUDIA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.8 experimentat Reusit

BOURUC M RALUCA GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.8 experimentat Reusit

BOZIANU F ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

BOZIANU G DANIEL SEBASTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.05 avansat Reusit

BOZIANU GH. GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 3.65 nivel mediu Respins

BOZIANU M ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica 5 nivel mediu N/p

BOZIANU M MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 2.05 Limba franceza Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

BOZOANCA C DRAGOS-IULIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

BRACON I IONUT

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Fizica 5.5 nivel mediu Respins

BRADATEANU DF CATALIN MIHAI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 5 Geografie 8.45 experimentat Respins

BRADEA G ANDREI-GEORGE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BRAHUTA D ROBERT GEORGE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5.6 incepator Respins

BRAN I CRISTINEL DANUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BRANICI M VICTOR

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 nivel mediu Respins

BRANISTE GH OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.15 Limba engleza B1--B1-- Istorie 3.6 Geografie 2.8 nivel mediu Respins

BRASOVEANU V ANDREI- ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in agricultura ecologica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

BRATOVEANU D IRINA LAURA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

BRATU D ANDREI-VASILICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Reusit

BREABAN C IRINA ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Istorie 8.15 Psihologie 10 experimentat Reusit

BREAZANU G GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.7 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

BREAZANU R ROXANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

BREAZU V TEODORA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

BREBINE N ADINA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

BRESCAN L IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 5.35 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

BREZANU G ZIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana 5.95 Limba engleza Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.7 incepator Respins

BREZULEANU F MARIA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.2 experimentat Reusit

BRIAZU A OANA BEATRICE

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.5 Fizica 7 nivel mediu Reusit

BRINCOVEANU C ROBERT-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Reusit

BRINZA C LAURA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 1.5 nivel mediu Respins

BRINZA G ANDRA-CARMINA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

BRISCARU F ANDREI

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 avansat Respins

BRISCARU I DUMITRU-STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

BRONEA J BOGDAN-STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

BROSTIC A IONUT

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.15 Fizica 5 incepator Respins

BRUMA CR MIHAI ANDREI

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B2 Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.7 experimentat Respins

BRUNCHI V CLAUDIA-ELENA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

BUCATA V MIHAELA ANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Geografie 5.75 avansat Respins

BUCATARU P PETRU-ALEXANDRU

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF IOAN GURA DE AUR HUSI Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 8.25 Geografie 8.6 avansat Reusit

BUCIN L.I ROBERT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 6.9 experimentat Reusit

BUCIOACA G MARIUS

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 nivel mediu Respins

BUCUR C IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Chimie organica T1 Nivel I 8.6 experimentat Reusit

BUCUR E NELU- NECULAI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba franceza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 1.5 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

BUCUR F JAN STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Geografie 7.1 avansat Respins

BUCUR I IOAN ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

BUCUR I IONEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B2-A1-A1-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 5 nivel mediu Respins

BUCUR P GELU-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba franceza A1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

BUCUR S BRINDUSA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

BUDACEA M ANDREEA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 6.45 avansat Respins

BUDACU D IONUT

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 6 experimentat Respins

BUDACU GH LARISA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 6.7 nivel mediu Reusit

BUDACU I ANISOARA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Chimie organica T1 Nivel II 5.2 nivel mediu Respins

BUDEANU EI ALEXANDRU ANDREI

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 7.3 experimentat Reusit

BUDESCU C OANA-DIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.7 experimentat Reusit

BUDUI G GEORGE ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.25 Geografie 6.65 experimentat Respins

BUDURACHE N ROXANA-MARCELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 8 incepator Respins

BUDUSANU V GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T1 2.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 5 avansat Respins

BUGA V ALEXANDRA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Geografie 6.4 incepator Respins

BUGANU E DIANA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

BUGANU G ANDREEA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

BUGEAC . ANDREEA-GABRIELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 avansat Reusit

BUGEAC I CRISTIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 nivel mediu Respins

BUGHIUS G MADALINA-ZENAIDA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

BUGULET V ANDRA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

BUHAI M MARCEL-ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 4.5 avansat Respins

BUHUSI M ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Geografie 7.7 nivel mediu Respins

BUJDER E CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Reusit

BUJDER M SIMONA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

BUJOR C CRISTIAN CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p Limba engleza Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BUJOR F FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba franceza N/p Istorie 6 Geografie 6.4 nivel mediu N/p

BUJOR I CLAUDIA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.25 avansat Respins

BUJOR M MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5.3 avansat Respins

BUJOR V LUCIAN ILIE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.5 nivel mediu Respins

BUJOREANU I LAURA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 9.35 experimentat Reusit

BULAI D LOREDANA-ELENA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

BULAI V CRISTIAN ANDREI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.7 experimentat Reusit

BULARDA I ANDREEA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.65 Geografie 9.8 experimentat Reusit

BULBOACA D GEORGE-DUMITRU

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 2 Geografie 5.2 experimentat Respins

BULBOACA D MARIA PETRONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

BULBOACA M ALEXANDRA LILIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BULBOACA N MADALINA-MARINA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 9.35 experimentat Reusit

BULBOACA V MARIA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B1--B2-B2-B2 Istorie 3.95 Geografie 2.6 nivel mediu Respins

BULBUC S ANDREEA-PETRONELA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba spaniola B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

BULBUC V ROXANA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 avansat Respins

BULCEA M CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

BULCEA M MIHAI-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

BULENCEA I ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

BULGARESCU V IULIA LUCICA

    GRUPUL SCOLAR CODAESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.45 Psihologie 5.5 avansat Respins

BULGARIU C LUANA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

BULGARIU P ANDREI-IONUT

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BULGARU D FLORIN-CRISTIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.7 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

BULGARU G SANDICA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

BULGARU GH DANUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2 avansat Respins

BULGARU I DOINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu N/p

BULGARU I VLAD- CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 1.1 Geografie 8.15 experimentat Respins

BULGARU N LOREDANA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 nivel mediu Respins

BULGARU V ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.05 incepator N/p

BULIGA L ALEXANDRU-IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B2-B1-B2 Istorie 7 Geografie 9 nivel mediu Reusit

BULUBASA V MARIAN VASILE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

BULUGU E LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

BULUGU I MARIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 7.35 Geografie 6.2 nivel mediu Reusit

BULUGU T DIANA VIORICA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 9.25 experimentat Reusit

BULUMAC CO ADINA-MARINA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.85 Filosofie 8 experimentat Reusit

BUMBAR N PETRONELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Geografie 6.9 avansat Respins

BUMBARU S NICOLETA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII BIRLAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 2.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.85 experimentat Respins

BUMBU V CORNELIU-MIHAI

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.65 Geografie 5.9 experimentat Respins

BUNDUC M RAMONA-LENUTA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 6.55 nivel mediu Respins

BUNESCU M GABRIELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 nivel mediu Reusit

BUNGEANU S LAURA OANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

BURAGA M MIHAITA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 nivel mediu Respins

BURCA D ANDREEA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Respins

BURCIOAGA C GEORGIANA-CATALINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Geografie 7.6 incepator Respins

BURCIU GH MARIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza A2-B2-A1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 8.5 experimentat Reusit

BURCUS I PAULA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 avansat Respins

BURCUTA D ANCA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.65 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

BURDUJANU G ALICE GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.2 experimentat Reusit

BURDUJANU M OANA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BURDUJARIU V LILIANA-VERONICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Istorie 6.35 Geografie 6.6 nivel mediu Reusit

BURGHELEA M MANUELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.8 experimentat Reusit

BURGHELEA N ELENA CATALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

BURGHELEA V VASILE DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.9 experimentat Respins

BURHUC C ALINA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Istorie 7.15 Geografie 3.8 incepator Respins

BURHUC C ANDREI-MARIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Chimie organica T1 Nivel I 2.4 incepator Respins

BURLACU F GEORGIAN MARIUS

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Geografie 9.3 experimentat Reusit

BURLACU G BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

BURLACU L BOGDAN STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

BURLACU M GEORGIANA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 8.9 Geografie 9.3 experimentat Reusit

BURLACU P ANDREEA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

BURLACU V ALEXANDRU COSTEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.7 nivel mediu Respins

BURSUC D ANDREI CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 3.75 nivel mediu Respins

BURSUC G LACRAMIOARA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 avansat Reusit

BURSUC H ANDREI-DRAGOS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.75 Geografie 5 avansat Respins

BURSUC I ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza A1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BURSUC V EDUARD IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.8 experimentat Reusit

BURUIANA V ALECSANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

BURUIANA V GRIGORIE

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.05 Geografie 7.65 experimentat Respins

BUSTIUC E DIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

BUSTIUC V ALEXANDRA-LOREDANA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 nivel mediu Respins

BUSUIOC S LENUTA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 nivel mediu Reusit

BUTA G ION

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.3 incepator Reusit

BUTA I LOREDANA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza A1--A1-B1-B1 Istorie 7 Geografie 5.05 avansat Reusit

BUTA P GETA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 incepator Reusit

BUTCARU . ALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

BUTCARU D SAFTICA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3 Chimie organica T1 Nivel II 5.4 nivel mediu Respins

BUTNARASU V ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.15 Geografie 7.3 avansat Reusit

BUTNARIU N NELU ANDREI

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T1 3.2 Informatica T2 Pascal 5.8 experimentat Respins

BUTNARIU V VASILE-RADUCU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Informatica T2 C/C++ 9.8 experimentat Reusit

BUTNARU C BOGDAN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba franceza A1---A1-A1 Matematica T2 1.55 Fizica 2.2 incepator Respins

BUTNARU CL ELENA DIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza Matematica T1 7.3 Fizica 7.9 experimentat Reusit

BUTNARU D STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Fizica 6.1 experimentat Respins

BUTNARU G GETA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 3.25 Respins

BUTNARU I COSTINA - MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

BUTNARU I LIVIU CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.15 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 2.2 incepator Respins

BUTNARU P ANDREEA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 9.8 experimentat Reusit

BUTNARU P FLORIN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.25 nivel mediu Respins

BUTNARU V ANDREI-SORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 6.75 avansat Respins

BUTNARU V BOGDAN GHEORGHITA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1.25 Fizica 3.1 incepator Respins

BUTNARU V RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 3.5 incepator Respins

BUTUC N NICOLETA VASILICA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.7 experimentat Reusit

BUTUCANU G ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Fizica 8.8 experimentat Reusit

BUTUCEA A ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

BUTUCEA I LUMINITA-MARIANA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 nivel mediu Reusit

BUTUCEA I NICUSOR

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 incepator Respins

BUTUNOI C ANDREEA-GIORGIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

BUTUNOI M MIHAELA DIANA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

BUZAMAT I MARIUS GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 6.35 experimentat Respins

BUZAMAT V NICUSOR-OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza A2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 7.55 avansat Respins

BUZATU D DIANA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 8.15 experimentat Reusit

BUZDUGAN M ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

BUZDUGAN M IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 3.5 Limba engleza Matematica T2 5.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

BUZDUGAN N GINA-MADALINA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 avansat Reusit

BUZNEA I ELENA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 8.75 Chimie organica T1 Nivel II 9.9 experimentat Reusit

CACIULA C ANCUTA-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5.85 incepator Respins

CACIULA G ALIN-SERGIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.7 Geografie 5.25 avansat Reusit

CACIULA ST DIANA-NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.35 Geografie 5.1 incepator Respins

CACIULA ST FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B1--B2-- Istorie 5.35 Geografie 5.3 avansat Respins

CALAVER A ANDREEA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

CALAVER GH CRISTINEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba rusa A2--A2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

CALAVER I LILIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A1--A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 4.3 incepator N/p

CALAVER I MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba franceza A2---A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 5.35 nivel mediu Respins

CALDARE . VASILICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba engleza B2--B1-- Istorie 5.1 Geografie 6 nivel mediu Respins

CALDARE C FLORENTINA-VIOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p 3.9 Limba engleza N/p Istorie 5.05 Filosofie 7 N/p N/p

CALDARE V ROBERT-IONUT

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 8.7 experimentat Reusit

CALEAP C ADRIAN CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

CALFA I CORNELIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 5 nivel mediu Respins

CALFA I DIANA-CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Respins

CALIN G ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

CALIN I ANA-MARIA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 6.25 nivel mediu Respins

CALIN P MIHAI-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Geografie 7.5 avansat Respins

CALIN V ELENA-VASILICA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 2.2 Chimie organica T1 Nivel I 4 avansat Respins

CALIN V IULIAN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

CALINESCU C ELENA-CORNELIA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 9.65 Informatica T2 C/C++ 9.9 experimentat Reusit

CALOIANU C VALENTINA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.75 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

CALTEA C RADU-DANIEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.6 nivel mediu Respins

CALUGARU V ANDREEA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Geografie 6.95 avansat Respins

CAMENIC A OANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Geografie 8.4 avansat Respins

CAMINOC P IONUT

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 5 nivel mediu Respins

CAMPANU G CATALINA CONSTANTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza A2-A2-A1-A2-A2 Istorie 8.65 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

CAMPEANU C ALEXANDRA-ALINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza A2-B1-A1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.2 avansat Respins

CANA E ADRIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.75 Geografie 8.15 avansat Reusit

CANDEL I OCTAV-SORIN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza Istorie 10 Psihologie 10 experimentat Reusit

CANTEA A.M. MIHAELA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba franceza A2---A1-A1 Istorie 5.55 Geografie 6.25 nivel mediu Respins

CANTEA M MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2 Fizica 2.2 avansat Respins

CANTEA N MARIAN-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

CANTUR A AUREL IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.75 avansat Respins

CAPITANU I IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.35 nivel mediu Respins

CAPMARE S CRISTINA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba spaniola B1-B1-B1-B1-B2 Istorie 7 Geografie 8.65 experimentat Reusit

CAPRARU C VLAD

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

CAPRARU G MADALINA-ROXANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.1 Geografie 8.3 avansat Respins

CAPRARU L MIRABELA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Geografie 6.4 incepator Respins

CAPRARU M OANA-DIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 5.8 incepator Respins

CAPRARU S MIHAELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

CAPRARU V GRIGORE-VIRGIL

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

CAPSA C ROXANA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.85 avansat Respins

CAPSA GH MARINELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

CARABA N ANAMARIA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6 Geografie 6.85 avansat Reusit

CARABAS CAS CAPRACEA T TATIANA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Respins

CARABAS G GHEORGHE

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF IOAN GURA DE AUR HUSI Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 7.5 experimentat Reusit

CARABINERU V CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.5 Fizica 3.1 avansat Respins

CARAGATA E GEORGE FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.68 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 7 experimentat Reusit

CARARE MC ALEXANDRA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 9.55 experimentat Reusit

CARARE N ALEXANDRA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

CARCIUG I DANIEL DUMITRU

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 nivel mediu Reusit

CARCIUG I MIHAITA-VLAD

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 1.6 incepator Respins

CARDAS V RALUCA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 7.8 nivel mediu Respins

CARP B ROZINA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B1-A1-A1-B2-B2 Matematica T1 2.85 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

CARP C ALINA MADALINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.6 Geografie 7.2 avansat Reusit

CARP D CRISTIANA FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.65 Logica si argumentare 10 avansat Reusit

CARP D DIANA MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B1-B2-A1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.25 avansat Reusit

CARP F STEFAN-CARDENIUS

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 5 avansat Respins

CARP G CATALIN GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.7 experimentat Respins

CARP G MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

CARP I IOAN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba spaniola B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.9 Geografie 7.5 avansat Reusit

CARP I NARCIS COSMIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

CARP N ALEXANDRU-IONEL

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A2-B1-B2-A1-A1 Istorie 3.7 Geografie 6.15 nivel mediu Respins

CARP N ANABELA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.85 avansat Respins

CARP N IONUT-DANIEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 incepator Respins

CARP P DANIELA- NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 2.3 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

CARP R ALEXANDRU-LAURIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

CARP V ALEXANDRA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza Istorie 8.95 Logica si argumentare 9.6 experimentat Reusit

CARP V CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B1--B2-- Istorie 5.45 Geografie 5.15 nivel mediu Respins

CARTAS - BUDEANU V MONICA CARMEN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 incepator Respins

CARTAS V VLAD

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII BIRLAD Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 avansat Respins

CASU N GEORGE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.5 avansat Respins

CASU S CRISTINEL

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Informatica T2 C/C++ 8.8 experimentat Reusit

CATANA A ANAMARIA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza B1-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 avansat Respins

CATANA P VASILE

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CATARAMA C ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 2.95 incepator Respins

CATARAMA I TEODORA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.2 experimentat Reusit

CATARAMA V TUDOR ALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CATARGIU G NICOLAE-NELU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Reusit

CATARGIU O CRISTI ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 6 experimentat Respins

CATARGIU S CALIN-FLAVIAN

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 7.95 Fizica 9.6 experimentat Reusit

CAZACU . MARIA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 incepator Respins

CAZACU A CORNELIA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

CAZACU G ROXANA-LARISA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 nivel mediu Reusit

CAZACU N MIHAELA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 2.2 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

CAZACU V BOGDAN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.8 Informatica T2 C/C++ 9.7 experimentat Reusit

CAZACU-POPA V OANA VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza N/p Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 nivel mediu N/p

CAZAN V IRINA-ECATERINA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Istorie 2.85 Geografie 3.15 incepator Respins

CEAUSU G ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.85 avansat Respins

CEBAN S NADEJDA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Logica si argumentare 9.1 avansat Reusit

CECMAN C ALEXANDRA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.3 experimentat Reusit

CELMARE G GEORGEL-LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5.8 incepator Reusit

CELMARE V VALENTINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 5.6 incepator Reusit

CENUSA G MADALINA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba spaniola B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.75 avansat Reusit

CENUSA V MARIANA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII BIRLAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

CERCEL I IOAN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 experimentat Respins

CERCEL V GABRIEL CATALIN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

CERCHEZ V ADRIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF IOAN GURA DE AUR HUSI Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 7.15 avansat Reusit

CERNAT A VLAD STEFAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

CERNAT V RAZVAN-VASILE

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Reusit

CERNATESCU I MARIUS-MIHAITA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Chimie organica T1 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

CHELARU E ANDREEA-RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza A2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.75 Logica si argumentare 9.5 experimentat Reusit

CHELARU I CORINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Geografie 9 experimentat Respins

CHELARU N SIMONA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

CHELARU R ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 8 Fizica 9.55 experimentat Reusit

CHELARU T MARIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 1.8 Geografie 7 nivel mediu Respins

CHELMU V MIRELA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Geografie 7.4 avansat Respins

CHETRAN F LAURA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba spaniola B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 7.7 Sociologie 9.6 experimentat Reusit

CHETRARU C VIOREL-IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel II 1.8 incepator Respins

CHICU D ALINA CATALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

CHIFOR V IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

CHIHU O BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.3 incepator Respins

CHILIANU I IONEL

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.5 incepator Respins

CHILICI C ALEXANDRA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Sociologie 10 experimentat Reusit

CHILUG D DANA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba spaniola B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 9.05 experimentat Reusit

CHIOSA E ENACHE- IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

CHIPCIA A ALEXANDRU MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

CHIPER F ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 6.5 Geografie 8.5 avansat Reusit

CHIPER G CRISTINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Chimie organica T1 Nivel II 7.7 avansat Respins

CHIPER M ALEXANDRU-MIHAITA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.05 nivel mediu Respins

CHIPER V LARISA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.25 Fizica 6 nivel mediu Reusit

CHIRAC D LARISA NICOLETA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

CHIRATCU D MARINELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Istorie 6.4 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

CHIRATCU P VASILE-POMPILIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Istorie 6.4 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

CHIRATCU R CRISTINEL IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

CHIRCA I ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Fizica 2.5 avansat Respins

CHIRIAC A DANIELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza Istorie 9.4 Geografie 8.4 avansat Reusit

CHIRIAC C ADRIAN IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba franceza N/p Matematica T2 1.5 Fizica 3.7 nivel mediu N/p

CHIRIAC C ALEXANDRA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Respins

CHIRIAC E ANDREI

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Respins

CHIRIAC G PAUL-GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.1 experimentat Reusit

CHIRIAC I CRISTI- NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 1.5 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

CHIRIAC I DIANA-RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza Matematica T2 9 Chimie organica T1 Nivel II 9.9 experimentat Reusit

CHIRIAC I IONUT

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 8.25 Chimie organica T1 Nivel II 8 experimentat Reusit

CHIRIAC I MARINA-CRINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B1-B1-A1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.2 avansat Reusit

CHIRIAC L ALIN ANDREI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

CHIRIAC L ROXANA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Istorie 8.55 Geografie 9.65 experimentat Reusit

CHIRIAC M DANA-MARCELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 6.65 nivel mediu Respins

CHIRIAC N VASILE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 1.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 5 avansat Respins

CHIRIAC P BOGDAN-MIHAITA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

CHIRIAC V ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.3 experimentat Reusit

CHIRIAC V ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza N/p Matematica T2 1.75 Geografie 2.9 nivel mediu N/p

CHIRIAC V ARIANA-VERONICA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.3 Logica si argumentare 9.8 experimentat Reusit

CHIRIAC V CLAUDIU VASILE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 2.05 incepator Respins

CHIRIAC V IULIAN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Geografie 5 incepator Respins

CHIRICA A IONUT ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

CHIRICA C GEORGE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana 7 Limba engleza Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

CHIRICA G OANA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 6.85 Geografie 8 avansat Reusit

CHIRICA M PAUL GHEORGHE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Istorie 6.15 Geografie 8 nivel mediu Reusit

CHIRICA N ALEXANDRU-DRAGOS

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Respins

CHIRICA N FLORIN-STEFAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba franceza A2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 1 Geografie 6.75 nivel mediu Respins

CHIRICA N LACRAMIOARA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Reusit

CHIRICA V RARES-PETRU

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

CHIRILA G LACRAMIOARA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 8.55 experimentat Reusit

CHIRILA G NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

CHIRILA L ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.95 Geografie 5.9 avansat Respins

CHIRILA M CLAUDIU DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.1 nivel mediu Reusit

CHIRILA P ANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

CHIRILA V FLORENTINA-VIORELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

CHIRITA D ALEXANDRU ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 nivel mediu Respins

CHIRITA E EMANOIL GABRIEL

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 2.55 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

CHIRITA E REBECA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

CHIRITA G PAULA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Geografie 9.6 experimentat Reusit

CHIRITA S CARMEN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 6.55 nivel mediu Reusit

CHIRITA T DAVID

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Fizica 6.7 nivel mediu Reusit

CHIRITOI G BOGDAN-GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Reusit

CHIRITOIU C CRISTIAN-LIVIU

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF IOAN GURA DE AUR HUSI Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 7.2 experimentat Reusit

CHIRITOIU L OANA MIRABELA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

CHIRITOIU M FLORINA-DELIA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CHIROSCA CAS BORDEANU S VIORICA MARCELA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

CHIROSCA G ELENA-RALUCA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Informatica T2 C/C++ 9.6 experimentat Reusit

CHIROSCA G VALENTIN-GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

CHIROSCA I ALEXANDRU NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 4.2 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

CHIROSCA V GEORGE IULIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 2.85 avansat Respins

CHIRVASA G MARIUS COSMIN

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T1 6.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.4 experimentat Reusit

CHIRVASE A FELICIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba franceza A1---A1-A1 Istorie 6.1 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

CHIRVASE D CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 5.95 incepator Respins

CHIRVASE N IOAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.9 Geografie 7.25 nivel mediu Respins

CHIRVASE N MARIA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 7.85 experimentat Respins

CHIRVASE V CORNELIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

CHIRVASE V OVIDIU-VASILE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 8 nivel mediu Respins

CHISAR V CORNEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.7 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

CHISCOP M ALIN LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 avansat Respins

CHISTOL V ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba spaniola B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.85 Geografie 7.3 experimentat Reusit

CHITIC C BOGDAN-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza A1-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.05 experimentat Reusit

CHITIC I IOAN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

CHITIC N DANA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Fizica 3.1 incepator Respins

CIBOTARU M ELVIRA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza A1--A1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.6 Respins

CIDU V CATALINA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 9.3 avansat Reusit

CIMPANU M MARIA MIRABELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.55 nivel mediu Reusit

CIMPANU T DIANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Respins

CIMPEANU P MONICA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

CIMPOI C ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.35 Geografie 8.35 experimentat Reusit

CIOATA D DANIEL-MARIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.35 Geografie 6.65 nivel mediu Respins

CIOATA G ANDA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 5.25 Geografie 7.15 avansat Respins

CIOBANITA C IULIANA-LORINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.75 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

CIOBANU C CRISTIAN-LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5.55 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

CIOBANU C ELIZA-LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Geografie 6.65 nivel mediu Respins

CIOBANU C FLORIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF IOAN GURA DE AUR HUSI Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 6.45 experimentat Reusit

CIOBANU C IULIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 6.05 nivel mediu Respins

CIOBANU C STEFAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 nivel mediu Respins

CIOBANU D BOGDAN IONUT

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-A1-B2-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.8 avansat Reusit

CIOBANU D MADALINA-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 9.2 Chimie organica T1 Nivel I 9.3 experimentat Reusit

CIOBANU F ALEXANDRA-IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

CIOBANU F GEORGE-FLORIN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 avansat Respins

CIOBANU G CLAUDIU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 5.7 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

CIOBANU G GICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.65 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

CIOBANU I ALIN PETRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 nivel mediu Respins

CIOBANU I ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 8.4 experimentat Reusit

CIOBANU I ANDREI FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

CIOBANU I ION

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza A2-A2-A1-A2-A2 Istorie 5 Logica si argumentare 8.9 nivel mediu Respins

CIOBANU I IONEL-ADRIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 nivel mediu Respins

CIOBANU I MARIAN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

CIOBANU I RAMONA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.85 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

CIOBANU M ANCA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

CIOBANU M COSMIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.15 nivel mediu Respins

CIOBANU M LOREDANA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CIOBANU M MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T1 2.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 5 nivel mediu Respins

CIOBANU M MIHAELA-ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

CIOBANU M RALUCA ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.45 Geografie 8.3 experimentat Reusit

CIOBANU M RAMONA MARIANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.05 avansat Reusit

CIOBANU N ELIZA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 avansat Respins

CIOBANU N LARISA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

CIOBANU N VASILE-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A2-A1- Istorie 5.3 Geografie 6 nivel mediu Respins

CIOBANU P ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

CIOBANU R LARISA-MIHAELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 avansat Respins

CIOBANU R ROXANA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 nivel mediu Respins

CIOBANU S CATALIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba franceza A2---A1-A1 Istorie 5.8 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

CIOBANU V FLORINA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.5 avansat Respins

CIOBANU V MANUELA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 7.45 experimentat Reusit

CIOBANU V NICOLETA-MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.95 Geografie 6.7 experimentat Respins

CIOBANU V VLAD

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 experimentat Reusit

CIOBICA A FLORENTINA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 nivel mediu Respins

CIOBOTARIU M MARICEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

CIOBOTARU C ALISA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 8.7 experimentat Reusit

CIOBOTARU C ANCUTA CERASELA

    GRUPUL SCOLAR CODAESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza A2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 7.35 avansat Reusit

CIOBOTARU C ELENA LACRAMIOARA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.35 Geografie 7.55 avansat Respins

CIOBOTARU I ALINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza Matematica T1 3.15 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Respins

CIOBOTARU I FLORINEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.6 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

CIOBOTARU I IULIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-B1-A1-B2-B1 Istorie 8.05 Logica si argumentare 9.5 avansat Reusit

CIOBOTARU M EMANUELA-INA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.3 incepator Respins

CIOBOTARU M MARIA MADALINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 8.8 avansat Reusit

CIOBOTARU M PETRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel II 2 incepator Respins

CIOBOTARU N MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Geografie 5.1 incepator Respins

CIOBOTARU R MONICA-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

CIOBOTARU T ANDREEA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

CIOBOTARU T VLADUT BOGDAN

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Geografie 8.25 experimentat Respins

CIOBOTARU V MALINA ELENA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII BIRLAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

CIOCAN A RAMONA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Geografie 7.9 nivel mediu Respins

CIOCAN C CAMELIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 9.05 nivel mediu Reusit

CIOCAN C IULIAN-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Geografie 6 incepator Respins

CIOCAN C TATIANA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba rusa A2--A2-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 7.75 nivel mediu Reusit

CIOCAN N OANA-ANCUTA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 8.4 experimentat Reusit

CIOCARLAN D ALEXANDRA-ELIZA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B2-A1-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.9 experimentat Reusit

CIOCARLAN O VICTOR

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7 Geografie 7 avansat Reusit

CIOCARLAN V MARIA MARLENA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 7.1 experimentat Reusit

CIOCHINA L ADRIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Fizica 2.85 avansat Respins

CIOCINTA C MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 8.4 experimentat Reusit

CIOCIRLAN I IULIA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Fizica 8.65 experimentat Reusit

CIOCLU P OANA GIANINA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

CIOCOIU D GEORGE

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.7 Geografie 8.3 avansat Reusit

CIOCOIU N FLORIN-LUCIAN

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 8.2 Geografie 9.5 experimentat Reusit

CIOHODARU G GEORGE

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 avansat Reusit

CIOHODARU O CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.65 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 avansat Respins

CIOLAC I IOAN IULIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.6 avansat Reusit

CIOLAC S ELENA MONALISA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Logica si argumentare 10 avansat Reusit

CIOLACU A DENIS LOREDANA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 9.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

CIOLACU A VLAD

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

CIOLAN C RAZVAN CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

CIOLOCA A SABINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

CIOPATA N BEATRICE LAURA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Reusit

CIORATANU V ALEXANDRU-STEFANEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 8.2 experimentat Reusit

CIORBAGIU N DIANA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 9 experimentat Reusit

CIORNEI C COSTEL-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CIORNEI D PAULA LOREDANA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T1 6.25 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

CIORNOVALIC D ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

CIORTAN D ROBERT-MARINEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

CIORTESCU T CATALIN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 avansat Respins

CIOT M CATALINA-MARCELA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.8 Filosofie 8.6 avansat Reusit

CIOT M GEORGIANA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

CIOVNICU I IONUT-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 5.9 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

CIOVNICU V MARINICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.35 Logica si argumentare 9.7 avansat Reusit

CIRCOTA M ALINA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Respins

CIRES C CIPRIAN-IONUT

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.65 avansat Respins

CIRES S MIHAI-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza Istorie 6.05 Geografie 8.1 experimentat Reusit

CIRJONTU V VASILE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 3.6 incepator Respins

CIRLAN M TITI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.3 incepator Respins

CIRLESCU C ELISEI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.7 experimentat Respins

CIRLESCU E CARMEN-NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza A2-A1-A2-- Istorie 6.8 Geografie 8.35 nivel mediu Reusit

CIRNEALA I IOANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Chimie organica T1 Nivel II 9.9 experimentat Reusit

CIRNICEANU C BENONE CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 experimentat Respins

CISMARU G ALEXANDRA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 6.4 incepator Respins

CISMARU G GEORGIANA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 3.25 incepator Respins

CITEA C DIANA IONELA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 experimentat Respins

CIUCA D GICU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza A2-A1-A2-- Istorie 8 Geografie 7.85 nivel mediu Reusit

CIUCA G ELENA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

CIUCHILAN T RAZVAN TOBIAS

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Istorie 6.1 Geografie 8 nivel mediu Reusit

CIUDIN A LAURA ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.25 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

CIUDIN C COSMIN

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T1 5.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.1 experimentat Respins

CIUDIN P PAULA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.6 Psihologie 10 experimentat Reusit

CIULACHE G ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

CIULEI E GIANINA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2-A1-A2-B1-A2 Istorie 6.05 Logica si argumentare 9.8 avansat Respins

CIULEI G COSMIN GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.15 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 3.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 nivel mediu Respins

CIULEI I IOAN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

CIULEI I MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.45 avansat Respins

CIULEI L ANDA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 2.95 Geografie 7 experimentat Respins

CIULEI V STEFAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.15 Chimie organica T1 Nivel II 8.85 experimentat Respins

CIULIN V VIRGIL

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

CIULU V STEFAN VICTOR

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica N/p nivel mediu N/p

CIUMALA T FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

CIUMALA V IONUT-VASILE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 8 Geografie 8.9 nivel mediu Reusit

CIUPILAN V MARIUCA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

CIURARIU CL ANA MARIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Istorie 6.45 Geografie 7.95 nivel mediu Reusit

CIURESCU S MARIA MAGDALENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p nivel mediu N/p

CIURUSNIUC C BOGDAN MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 nivel mediu Respins

CIURUSNIUC I IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

CIURUSNIUC V PETRONEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 3.05 Geografie 7.7 nivel mediu Respins

CLAPA C CIPRIAN VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.15 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

CLAPA P CRISTINA-DUMITRITA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 7.15 Geografie 8.3 avansat Reusit

CLEMINTE G GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Geografie 8.8 avansat Respins

CLEMINTE N RAZVAN-NICOLAIE

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T1 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

CLIMINTE I NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

CLISU G MIHAELA-FELICIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 9.8 experimentat Reusit

CLOSCA G IOANA ROXANA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

COBZARU V VASILICA BIANCA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 4.3 Limba engleza Matematica T2 4.1 Chimie organica T1 Nivel I 1.6 incepator Respins

COCEA M EUNICE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 7.55 avansat Reusit

COCEA M SIMINA-GEANINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 6.95 nivel mediu Respins

COCINDAU V ANDREI-MIHAI

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 8.3 avansat Reusit

COCIOBAN C MIHAELA-NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Chimie organica T1 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

COCIUBANU V GABRIEL-VIOREL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

COCIUBANU V VASILICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

COCUZ C LENUTA-CATALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

COCUZ M IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 8.85 Chimie organica T1 Nivel II 9.3 experimentat Reusit

COCUZ M MADALINA-MARIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 avansat Reusit

COCUZ N GABRIELA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.95 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

COCUZ V MARINELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba franceza B2-A1-A1-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 6.95 nivel mediu Respins

CODREANU A ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Fizica 9.3 experimentat Reusit

CODREANU C CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana 5.7 Limba franceza Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

CODREANU C CORINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

CODREANU D ANDREI

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 6.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.8 avansat Respins

CODREANU F OANA-SIMONA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

CODREANU GHE DIANA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 8.25 experimentat Reusit

CODREANU I ALEXANDRA-IONELA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Filosofie 10 experimentat Reusit

CODREANU I ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

CODREANU V ANDREI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

CODRESCU D VLAD ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5.65 Limba engleza Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat N/p

CODRESCU V ANGELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Istorie 6 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

CODRIANU V ANDREI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A1-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

CODRU S CRISTIAN-SORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Fizica 2.3 nivel mediu Respins

COISIN M STEFAN-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.15 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

COISIN V MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 nivel mediu Respins

COJAN I ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

COJAN I MIHAELA-ROXANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.8 experimentat Reusit

COJAN L ELENA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Reusit

COJAN V CATALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 5.55 nivel mediu Respins

COJAN V MARIA-ANDREEA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 avansat Reusit

COJOCAR G LIVIA-GABRIELA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Filosofie 6.9 experimentat Reusit

COJOCARIU F GIANINA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A2 Istorie 6.1 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

COJOCARU C IULIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

COJOCARU D DORU- AURELIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B2 Matematica T2 2.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 avansat Respins

COJOCARU G FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Chimie organica T1 Nivel I 8.3 avansat Reusit

COJOCARU I LAURENTIU-VASILICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.15 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

COJOCARU P CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.95 Geografie 6 nivel mediu Respins

COLBAN SL MIHAI

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 9 experimentat Reusit

COMAN C CONSTANTIN CRISTINEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 6.45 nivel mediu Reusit

COMAN C.L. ALEXANDRU VLAD

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.55 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

COMAN L ANDREEA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.45 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

COMAN M TAMARA-LAURA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana 6.8 Limba franceza Istorie 2.65 Geografie 6.1 avansat Respins

COMAN N LENUTA MANUELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.2 avansat Respins

COMAN P TINCUTA- GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Geografie 5.5 incepator Respins

COMAN V ANA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T1 5.55 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

COMANESCU N MARIUS-IULIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 incepator Reusit

COMANESCU V DIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.2 avansat Reusit

CONDREA C ANCUTA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

CONDREA C MIRELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 nivel mediu Reusit

CONDREA I VLADUT-ANDREI

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF IOAN GURA DE AUR HUSI Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 7.9 Geografie 8 avansat Reusit

CONDREA S ALEXANDRU-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Istorie 6 Geografie 5.7 experimentat Respins

CONDREA V CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Logica si argumentare 8.45 experimentat Reusit

CONDURACHE G ANCA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

CONDURACHE H OVIDIU-HRISTU

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Chimie organica T1 Nivel I 9.85 experimentat Reusit

CONDURACHE MA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 nivel mediu Respins

CONDURACHE N MIHAELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 nivel mediu Reusit

CONDURACHI P GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 3.55 Geografie 8.4 experimentat Respins

CONDURACHI S IRIINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.7 incepator Respins

CONDURARU N ROXANA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.45 Psihologie 4.55 experimentat Respins

CONEAC V GEORGIANA-ANDREEA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 nivel mediu Reusit

CONSTANDACHE M LAURA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

CONSTANTIN N CRISTINA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.45 nivel mediu Respins

CONSTANTINESCU C PETRU DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 6.3 Limba franceza Matematica T2 5 Fizica 1.95 incepator Respins

CONSTANTINESCU GH RARES-CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9 Geografie 7.7 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU L RAMONA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Geografie 6.7 avansat Respins

COPAE T MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Geografie 6.8 avansat Respins

COPILU C ALEXANDRU IONUT

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 3.9 avansat Respins

COPILU C ALEXANDRU-STEFAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Istorie Eliminat din examen Geografie N/p avansat Eliminat din examen

CORBEANU C BEATRICE-ELENA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2 Geografie 6 nivel mediu Respins

CORBU R ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.55 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

CORCIOVA M ALEXANDRU-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 9.7 Fizica 9.15 experimentat Reusit

CORCODEL C CONSTANTIN-RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Reusit

CORCOZ A RAZVAN-IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.15 Chimie organica T1 Nivel I 5 experimentat Respins

CORDEANU G MAXIMILIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.3 incepator Respins

CORDUNEANU GH DANIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CORDUNEANU I ANA PETRONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 6.5 Limba engleza Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p N/p N/p

CORFALA G OCTAV

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 4.2 nivel mediu Respins

CORLATAN G DIANA MADALINA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.9 Economie 10 experimentat Reusit

CORNEA G ELENA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.7 incepator Respins

CORNEA I MARIA-IONELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 8.2 avansat Reusit

CORODEANU E REBECA-ESTERA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 9.3 Chimie organica T1 Nivel II 9.5 experimentat Reusit

CORODESCU V BOGDAN-GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 9 experimentat Reusit

COROPCIANU V DIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 incepator Reusit

COROZAL S IULIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba spaniola B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.85 Geografie 8.2 experimentat Respins

COROZAL V COSMINA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 8.6 experimentat Reusit

COROZEL G ALEXANDRU-IULIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

COROZEL M MARIAN-SEBASTIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 incepator Respins

COSER V ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 9.15 Fizica 8.85 experimentat Reusit

COSERU C MONALISA-CONSTANTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 8.4 experimentat Reusit

COSMA F BOGDAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.1 avansat Reusit

COSMA P MADALINA-LACRAMIOARA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Reusit

COSMAGIU GH. RAZVAN GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 6.95 experimentat Respins

COSMICI V ANDREI IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.6 nivel mediu Respins

COSNITA S ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

COSPANARU I ANDREI- CRISTI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in agricultura ecologica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 nivel mediu Respins

COSTACHE G GEORGIANA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba spaniola B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.2 Psihologie 7.5 avansat Reusit

COSTACHE N STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana 7.1 Limba engleza Matematica T2 1.1 Fizica 5 nivel mediu Respins

COSTAN C SILVIU ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR CODAESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba franceza A2-B1-A2-B1-B2 Istorie 5.8 Geografie 6.15 avansat Respins

COSTAN D LIVIU-MARIAN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B1 Istorie 8.75 Geografie 9.8 experimentat Reusit

COSTAN I CATALIN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

COSTAN V CARMEN-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.95 nivel mediu Reusit

COSTEA I CATALINA EMILIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.75 Logica si argumentare 9.9 avansat Reusit

COSTEA M GHEORGHE- MILUS

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 incepator Respins

COSTEA T VLAD ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.95 incepator Respins

COSTESCU V CRISTINA AMALIA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII BIRLAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 incepator Respins

COSTIN C GEORGE-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B2 Istorie 7.1 Geografie 8.2 experimentat Reusit

COSTIN G IONUT

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

COSTIN N ALEXANDRA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza Istorie 8.8 Geografie 8.3 experimentat Reusit

COSTIN P RADU

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.6 Economie 10 experimentat Reusit

COSTOI F IONELA-MADALINA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 6.65 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

COSTRAS M SERGIU-IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 3.5 incepator Respins

COSTRASEL C MONALISA-MADALINA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.75 Geografie 7.9 avansat Reusit

COSUG E IONUT-BOGDAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 nivel mediu Respins

COTAE G MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Chimie organica T1 Nivel I 1.7 nivel mediu Respins

COTAIA F CORINA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.8 experimentat Reusit

COTOAVA G CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 1.25 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.35 nivel mediu Respins

COTOFANA D MIHAELA LORENA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba spaniola B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.45 Psihologie 5.85 avansat Reusit

COTOROI T GEORGE- MARIUS

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in agricultura ecologica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 incepator Respins

COTRUTA GR SILVIU

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 5.5 experimentat Respins

COZMA C ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.15 Geografie 3.4 experimentat Respins

COZMA G ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.2 experimentat Reusit

COZMA GH. MARIUS ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 2.25 Geografie 6.2 avansat Respins

COZMA I CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba rusa B2-A1-A2-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 5.8 avansat Respins

COZMA I DANIEL GIGEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Fizica 2.8 avansat Respins

COZMA I NECULAI

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Istorie 8.1 Geografie 7.6 avansat Reusit

COZMA L ROXANA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Economie 10 experimentat Reusit

COZMA O FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza A1--B1-A2-A2 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.45 avansat Respins

COZMA P PAULA STEFANA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

COZMA T IONUT - COSMIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in agricultura ecologica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.7 avansat Respins

COZMA V CRISTI-IONUT

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Reusit

COZMA V CRISTIAN GEORGE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Geografie 5.35 avansat Respins

COZMA V OVIDIU

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 6.3 experimentat Respins

COZMA X ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 7.4 Geografie 8.6 experimentat Reusit

COZMANCA N CATALINA FLORINA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

COZMEI D XENIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 5 avansat Respins

COZMEI V GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

COZMESCU D CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Geografie 5 nivel mediu Respins

COZMINCA D ANCA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.1 experimentat Reusit

COZMINCA I IONUT

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba italiana A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Respins

COZMINCA I PETRONELA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba italiana A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 2.65 Chimie organica T1 Nivel I 3.6 experimentat Respins

COZMINCA V ALEXANDRU-GEORGIAN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Reusit

CRACANA C ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.35 Geografie 6.6 incepator Reusit

CRACIUN A IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.75 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

CRACIUN D MARIUS ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Geografie 6.2 avansat Respins

CRACIUN I ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-- Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 3.4 nivel mediu Respins

CRACIUN I CRISTINEL-CORNEL

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.5 experimentat Reusit

CRACIUN I VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B2-A1-A2-- Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

CRACIUN L BOGDAN

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.45 Geografie 8.6 experimentat Reusit

CRACIUN L CRISTINA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.7 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Respins

CRACIUN M MARICEL-ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

CRACIUN M OANA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Reusit

CRACIUN ST. CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 nivel mediu Respins

CRACIUN T SULTANICA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 incepator Reusit

CRACOSIN I DENISA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.8 experimentat Reusit

CRAESCU C MIRUNA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Istorie 8.9 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

CRAIU C ADINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1-A1-A1-A1- Istorie 5.2 Geografie 4.3 nivel mediu Respins

CRAIU I CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p 1.3 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 avansat N/p

CRASMARU O BOGDAN-GEORGIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Geografie 8 avansat Reusit

CRASNEANU C CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 8.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Reusit

CREANGA D MADALINA-BEATRICE

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.75 Geografie 7.7 avansat Respins

CREANGA D ROXANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

CRETU C ALEXANDRU-CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-A1-B1-- Matematica T2 2.2 Chimie organica T1 Nivel I 2.1 nivel mediu Respins

CRETU D ALEX-CONSTANTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 6.55 nivel mediu Reusit

CRETU D CIPRIAN DORU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.55 nivel mediu Respins

CRETU D ELENA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.5 Respins

CRETU E OANA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba italiana B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.8 Geografie 9.5 experimentat Reusit

CRETU F FLORIN-CRINU

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

CRETU I EUSEBIU

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Reusit

CRETU I ION

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T1 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

CRETU I ROBERT-IONUT

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.35 Geografie 6.85 avansat Reusit

CRETU M BEATRICE ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza N/p Matematica T2 5 Fizica 3.25 experimentat N/p

CRETU M MARIUS GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 avansat Respins

CRETU N MONICA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

CRETU R RAZVAN NECULAI

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CRETU S VIOREL-COSTEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 4.2 incepator Respins

CRETU V ALEXANDRA-ELENA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Filosofie 10 experimentat Reusit

CRETU V ANDREI CATALIN

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 2 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

CRETU V ROXANA IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 6.05 Limba franceza Matematica T2 1.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.35 incepator Respins

CRISTEA D BEATRICE DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

CRISTEA I CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

CRISTEA I GRETA STEFANIA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 6.4 Geografie 7.5 experimentat Reusit

CRISTEA N ALEXANDRA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

CRISTEA N NICU STEFAN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 2.8 avansat Respins

CRISTEA P ROBERT-ANDREI

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

CRISTIAN GH PETRONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

CRISTIAN I IOAN-CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

CRISTIAN S MARIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 7.5 Geografie 8.05 experimentat Reusit

CRISTICA G ANGELICA IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.65 avansat Reusit

CROITORIU R OANA-ANDREEA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.95 Geografie 7.9 avansat Reusit

CROITORU A ANTON-EMANUEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 6.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.95 N/p N/p

CROITORU A IONELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.5 avansat Reusit

CROITORU C ANDREI EMANUEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 avansat Respins

CROITORU C FLORIN-MIHAITA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF IOAN GURA DE AUR HUSI Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 8.3 Geografie 7.4 avansat Reusit

CROITORU I RAMONA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Fizica 4.1 experimentat Respins

CROITORU S LOREDANA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 avansat Respins

CROITORU T IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 3.9 incepator Respins

CROITORU V ALEXANDRU-ANTON

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 avansat Respins

CROITORU V CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 avansat Respins

CROITORU V NICU-IULIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 6.35 incepator Respins

CRUCEANU _ COSTEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

CRUCEANU P DANUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

CRUCEANU V VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.8 nivel mediu Reusit

CRUCIANU D SAMUEL

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

CRUDU C MIRELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 avansat Respins

CUCORANU I ELENA VALENTINA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 9.15 Geografie 8.75 experimentat Reusit

CUCOREANU C MARILENA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6 Filosofie 7 experimentat Reusit

CUCOS D ELENA RALUCA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 5.95 Logica si argumentare 8.95 avansat Reusit

CUCOS I SILVIU-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

CUCOS N GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu Eliminat din examen Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p nivel mediu Eliminat din examen

CUCU G GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Reusit

CUCU L GEORGIANA FLORINA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Geografie 7.6 experimentat Respins

CUCU V FLORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 incepator N/p

CUCU V PETRU-VALDUT

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Geografie 8 experimentat Respins

CUJBA GH ADI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza A1--A2-- Istorie N/p Geografie N/p incepator N/p

CUMPANA E BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 nivel mediu Respins

CUMPANA V PETRONEL-MARIUS

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 6 Geografie 7.65 nivel mediu Reusit

CURCENCO D MARCELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Chimie organica T1 Nivel II 8.35 experimentat Reusit

CURDUMAN F GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.6 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

CURELARU M NARCISA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza Istorie 9.5 Geografie 9 experimentat Reusit

CURULET M TEODORA MARIA

    GRUPUL SCOLAR CODAESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza A2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 8.1 avansat Reusit

CUTINICI T ALINA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B1-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 8.4 avansat Respins

CUZUC M ALEXANDRA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Geografie 5 nivel mediu Respins

DABIJA I ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza A1--A1-A1-A1 Matematica T2 2.45 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

DABIJA S ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.3 avansat Reusit

DACU J MARIUS-CRISTIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 9.15 experimentat Respins

DACU M MARIA-MADALINA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.8 avansat Reusit

DACU V LAURENTIU-MIHAITA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.1 avansat Respins

DADES L DIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Istorie 9.2 Geografie 9.25 experimentat Reusit

DAHORE I ARTUZINA MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba spaniola B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.1 Geografie 8.4 experimentat Reusit

DAHORE V ALEXANDRA-MARIA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 avansat Respins

DAMACEANU M RADU-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Fizica 8.7 experimentat Reusit

DAMIAN N ANDREEA CRINA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Geografie 7.8 avansat Respins

DAMIAN S ELENA EUGENIA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.65 Economie 8.5 experimentat Reusit

DAMIAN S FLORIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Istorie 6.9 Geografie 7.05 nivel mediu Reusit

DAMIAN V IONELA VARVARA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

DAMIEAN C COSTEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

DANAILA C ANDREEA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 8.35 experimentat Reusit

DANAILA G MIRELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Geografie 5.5 incepator Respins

DANCIUG B IONELA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 8 experimentat Reusit

DANDES S DIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.55 experimentat Reusit

DANGA V LAVINIA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Psihologie 8.1 experimentat Reusit

DANILA CAS GANDORE I RODICA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 6.4 incepator Respins

DANILA D NARCIS ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Fizica 6.3 experimentat Reusit

DANILA E VLAD ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Istorie 7.45 Geografie 6.95 nivel mediu Reusit

DANILA I IULIA LIDIA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba spaniola A2-B2-B1-B1-B2 Istorie 8.8 Sociologie 10 avansat Reusit

DANILA L ADINA MADALINA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Filosofie 10 experimentat Reusit

DANILA R LOREDANA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

DANILA V BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

DANIS I MARIA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza Istorie 5.5 Filosofie 8.8 experimentat Reusit

DANU C CRISTINA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Chimie organica T1 Nivel I 2.4 avansat Respins

DARABANA G ANCA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Chimie organica T1 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

DARESCU V ANA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba spaniola A2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 7 Geografie 7.9 experimentat Reusit

DARIE A AURELIA-MARIANA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Geografie 7.9 avansat Respins

DARIE F ROBERT ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 avansat Respins

DARIE G GABRIEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Respins

DARIE L IRINA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 avansat Respins

DARIE M ALIN MIHAI

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2--B1-A2-B1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 experimentat Respins

DARIE M DANA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Reusit

DARIE M ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 experimentat Reusit

DARIE N SORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

DARIE V ALINA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 8.7 avansat Reusit

DARIESCU I MARIUS-TEODOR

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.25 Geografie 7.75 experimentat Reusit

DARINGA R ADRIAN-CRISTI

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T1 6.3 Fizica 5 experimentat Respins

DASCALEANU I LAURA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Geografie 3.6 nivel mediu Respins

DASCALU C TEODOR CODRIN

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.8 avansat Reusit

DASCALU I CRISTINEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 3.2 avansat Respins

DASCALU I LENUTA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba franceza A1--A1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 2.3 nivel mediu Respins

DASCALU I MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

DASCALU I RAZVAN IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba italiana B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.85 Geografie 6.35 avansat Reusit

DASCALU M GABRIEL-IRIMIA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Respins

DASCALU N MADALINA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 6.95 experimentat Reusit

DASCALU ST. ADRIAN MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B1 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 7.1 experimentat Reusit

DASCALU V ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 experimentat N/p

DAVID C DRAGOS-ANDREI

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.1 avansat Respins

DAVID N IOANA NICOLETA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.65 Chimie organica T1 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

DAVID T CULINA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 avansat Respins

DAVID V FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Geografie 6.1 avansat Respins

DAVID V IRINA-GABRIELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 avansat Respins

DAVID V VIORELA-PAULA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza B2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 2.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Respins

DEACU D.E. IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in agricultura ecologica
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

DECUSEARA N ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie 6.1 incepator Respins

DEDIU C ANA MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T1 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

DEICU C VLADUT ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A1-B2-B1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5.1 incepator Respins

DEICU I MIHAI ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

DEICU I RADU GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

DELEU C COSTEL-EDUARD

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba rusa B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 5.35 Geografie 5 nivel mediu Respins

DELIU A ALEXANDRA MARIA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B2 Istorie 5.1 Geografie 8 avansat Reusit

DELIU L LAURA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

DEMETERCA D ALEXANDRU THEODOR

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 6.8 experimentat Reusit

DIACONU B ELENA MADALINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 8 Geografie 8.15 experimentat Reusit

DIACONU C CECILIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba rusa A2--A2-B1-B1 Istorie 4 Geografie 2.1 nivel mediu Respins

DIACONU C CRISTIAN IONUT

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 9.7 Geografie 9.7 experimentat Reusit

DIACONU C OVIDIU-DANIEL

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.15 Geografie 8.45 experimentat Reusit

DIACONU G BOGDAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.65 Geografie 9 experimentat Reusit

DIACONU G RALUCA-OANA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Geografie 7.6 experimentat Respins

DIACONU I ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.55 Geografie 8 experimentat Respins

DIACONU L DIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

DIACONU O ANCA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.8 experimentat Reusit

DIACONU P ELENA INA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba italiana B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

DIACONU R RAZVAN-LAURENTIU

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Chimie organica T1 Nivel I 3.45 experimentat Respins

DIACONU V CIPRIAN MARIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DIACONU V COSTEL-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 4.3 incepator Respins

DIACONU V MIHAELA DIANA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

DIACONU V OANA ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Chimie organica T1 Nivel I 8.6 experimentat Reusit

DIACONU V RALUCA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.8 Geografie 9.3 experimentat Reusit

DIEAC D CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 experimentat Reusit

DIGORI E CHIRILL

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie N/p experimentat N/p

DILCU F IULIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

DIMA M ANDREEA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.05 Chimie organica T1 Nivel I 6.3 incepator Respins

DIMA N ALEXANDRU-NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

DIMA N MADALINA NICOLETA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B1 Istorie 7.6 Geografie 7.1 avansat Reusit

DIMA R ROXANA VLADIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Fizica 7.3 experimentat Reusit

DIMA V DORIN MIHAI

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Respins

DIMA V IRINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1--B1-- Istorie 5.2 Geografie 1.9 avansat Respins

DIMACHE G MADALINA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

DINGA D GIANINA-ELENA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.65 Chimie organica T1 Nivel II 9.6 experimentat Reusit

DINTE E VASILE

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5 Fizica 6 nivel mediu Respins

DINU I VICTOR-IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

DIUGU C DENIS-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

DIUGU L ANDREEA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 5.85 Geografie 7.1 avansat Respins

DOBA C COSMIN-SORIN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza N/p Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat N/p

DOBA C RALUCA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Respins

DOBREA G ANDREEA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.75 Logica si argumentare 10 avansat Reusit

DOBREA N OCTAVIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-- Istorie 5.6 Geografie 6.85 nivel mediu Respins

DOBRILA M GEORGIANA PETRUTA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in agricultura ecologica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

DOCHITA V VLADIMIR TEODOR

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.55 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

DODOI D DORU EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

DODOI D FLORIN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

DOGARIU M EMANUELA-BIATRIS

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 incepator Reusit

DOGARU T DANIEL- CRISTI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie 4.4 incepator Respins

DOHOTARIU GH GHEORGHITA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 5 nivel mediu Respins

DOHOTARIU-NITOI P PETRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

DOLTU A AIDA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 6.45 nivel mediu Reusit

DOLTU C COSMIN IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 6 experimentat Respins

DOLTU V MARIUS-VALENTIN

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Geografie 8.3 experimentat Reusit

DOMINTE T BIANCA RAMONA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba italiana B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.3 avansat Respins

DOMINTE V ADELINA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 7.9 experimentat Reusit

DOMINTEAN D CRISTINA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

DOMINTEANU G ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.05 incepator Respins

DOMINTEANU G MIRELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel II 2 incepator Respins

DONEA A LAVINIA-LACRAMIOARA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 nivel mediu Respins

DONEA D LORENZA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Reusit

DONEA GH NECULAI-IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.25 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 3.2 nivel mediu Respins

DONICI C EUSEBIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana 7.3 Limba engleza Istorie 5.1 Geografie 8 nivel mediu Reusit

DONOSA I ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 7.5 Limba engleza Matematica T1 5.5 Chimie organica T1 Nivel I 6.1 avansat Reusit

DONOSA I IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DONOSA V ROBERT FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.75 nivel mediu Respins

DONOSE E IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2--B2-B1-B2 Matematica T2 1.6 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

DONOSE V COSTEL ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T1 4.15 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DORNEANU V MIHAELA LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 avansat Respins

DOROBAT GC ANDREI MADALIN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.8 experimentat Reusit

DOROFTE M GINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Istorie 6.5 Geografie 9.4 avansat Reusit

DOROFTEI C DANIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A1-B1-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

DOROFTEI I IOAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba rusa A2--A1-B1-B1 Istorie N/p Geografie N/p nivel mediu Eliminat din examen

DOROFTEI M ANDRADA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.25 nivel mediu Respins

DOROFTEI S MARICICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba rusa B1--A2-B2-B2 Istorie 5.15 Geografie 4 nivel mediu Respins

DORU C CRISTIAN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Istorie 8.6 Geografie 7 avansat Reusit

DRAGAN S ANDREEA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 6.2 nivel mediu Reusit

DRAGHICI GH GEORGE-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.55 Limba engleza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 8.1 incepator Reusit

DRAGHICI I IONELA-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.15 Geografie 7.2 avansat Respins

DRAGHICI L ALINA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 experimentat Respins

DRAGOI N IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 6.65 Limba engleza Matematica T2 5 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

DRAGOMAN MC PAULA-MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

DRAGOMIR B EUGEN-NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.25 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 3.9 incepator Respins

DRAGOMIR G TEODOR

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.95 Filosofie 7.6 experimentat Reusit

DRAGOMIR G VASILICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel II 2 nivel mediu Respins

DRAGOMIR I ARINA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.85 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

DRAGOMIR I REMUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.05 Limba franceza A1-A1-A1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 3.2 incepator Respins

DRAGOMIR M IULIAN-MARIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.15 nivel mediu Respins

DRAGOMIR N ANCA CATALINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B2-A2-B1 Istorie 6.75 Geografie 9.15 experimentat Reusit

DRAGOMIR V MARIA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Geografie 5.9 incepator Respins

DRAGOMIR V MONICA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.9 Geografie 6 nivel mediu Respins

DRAGOMIRESCU DF DIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba spaniola Istorie 8.85 Geografie 9.35 experimentat Reusit

DRAGOS G BOGDAN

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 8.7 experimentat Reusit

DRAGUT D ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 5.2 experimentat Reusit

DRAGUT M COSMIN ADRIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

DRANGA C CATALINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.8 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

DRANGA G DIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba franceza A1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

DRANGA M ANDREEA-CAMELIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

DROAHNA C MONICA-ELIZA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.15 experimentat Reusit

DROB M ALEX-OVIDIU

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DROBOTA C CATALIN-VASILE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DRUTU C FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.8 incepator Respins

DUBEI M MARICELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4 incepator Respins

DUBLEA V PETRU

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

DUDAU C DELIA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza Istorie 8.8 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DUDAU CAS TROFIN N CARMEN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.5 avansat Respins

DUDAU M ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Geografie 8.4 experimentat Reusit

DUDAU M IULIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba franceza A2--A2-- Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

DUDEANU A CLAUDIU-CIPRIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 incepator Respins

DUDEANU A CRISTI-MIHAI

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 incepator Respins

DUDEANU GH LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A1 Istorie 5.9 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

DUGHEAN M TUDOR

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

DULAN D LILIANA LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.65 incepator Respins

DULAN I ADELINA IULIANA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

DULCESCU V SILVIU OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.35 Informatica T2 Pascal 7.4 nivel mediu Respins

DULUTA V FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 3.85 avansat Respins

DUMACHI M LARISA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 7.65 avansat Reusit

DUMASCU V SORINA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 incepator Respins

DUMBRAVA N VIOLETA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 6.25 Biologie vegetala si animala T1 6.75 experimentat Reusit

DUMBRAVA S RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.85 Geografie 8.7 experimentat Reusit

DUMBRAVA V PETRISOR ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.6 incepator Respins

DUMBRAVA Z GEORGE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba rusa B1--A2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

DUMITRASC - PINTILIE G MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 1.15 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

DUMITRASC H ELENA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1 Geografie 3.9 incepator Respins

DUMITRASCU C COSMIN

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 8.4 avansat Reusit

DUMITRASCU C DIANA-LACRAMIOARA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

DUMITRASCU G ANDREI GABRIEL

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Chimie organica T1 Nivel I 8.8 experimentat Reusit

DUMITRASCU G COSMINA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Geografie 5.2 avansat Respins

DUMITRASCU T IONUT ROBERT

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.7 avansat Respins

DUMITRASCU T SERGIU EUGEN

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.2 avansat Respins

DUMITRICA M ADINA ROXANA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

DUMITRIU D OANA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza B1-B2-A1-B1-B1 Istorie 6.45 Geografie 7.4 avansat Reusit

DUMITRIU F FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

DUMITRIU G CRINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba franceza A1--A1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 2.3 incepator Respins

DUMITRIU I ALIN-IONUT

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.65 avansat Respins

DUMITRIU L ALEXANDRU COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DUMITRIU M MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba franceza A1--B1-A1-A1 Istorie 5.4 Geografie 4.3 nivel mediu Respins

DUMITRIU V ELENA-RAMONA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 7.35 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

DUMITRU A DAN-MARIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.9 Informatica T2 C/C++ 10 experimentat Reusit

DUMITRU D IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

DUPIR D ANDREEA RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza N/p Matematica T2 1.8 Geografie 7.9 nivel mediu N/p

DURA C ILONA MADALINA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII BIRLAD Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

DURA V ELENA-SILVIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5 incepator Respins

DUTA E ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Respins

ENACHE D ECATERINA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba spaniola A2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.65 Logica si argumentare 9 avansat Reusit

ENACHE G ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

ENACHE G MARIUS DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

ENACHE GH GEORGE-TUDOR

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Fizica 10 experimentat Reusit

ENACHE I ELENA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Istorie 6 Geografie 7.25 avansat Reusit

ENACHE L MIRABELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 avansat Reusit

ENACHE M IONUT-LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Geografie 8.4 avansat Respins

ENACHE T TABITA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.3 Logica si argumentare 10 avansat Reusit

ENACHE V ALIN-CORNEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 N/p Geografie 6.9 incepator N/p

ENACHE V RADU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.8 nivel mediu Respins

ENACHI C LAURA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

ENACHI I CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

ENCIU ST GIGI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 6.3 Geografie 7 nivel mediu Respins

ENE P ANDREI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

ENE V NELA CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

ENEA N IRINEL ANDREI

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

ENI A DAN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 experimentat Respins

ENUTA C GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

EPURE P LINDA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 8 avansat Reusit

EPURE P RAMONA-ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A1-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 7.6 avansat Reusit

EPURE V ROBERT-IONUT

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

ERIMIA C GEORGIANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Istorie 9.6 Geografie 9.65 experimentat Reusit

ESANU I BOGDAN-IONUT

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 experimentat Respins

ESANU V PETRICA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

ESCU D ALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 1.45 Limba franceza A2--A1-- Matematica T2 1.5 Fizica 2.3 nivel mediu Respins

EZERU E MARIUS

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 6.75 Geografie 7.3 experimentat Reusit

FALCA A CRISTIAN- CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in agricultura ecologica
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.75 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

FANARIU GH LENUTA-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

FANARIU I MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 3.4 nivel mediu Respins

FANARU V ANDREEA PETRONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

FANDARAC V ANDREEA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

FARAMA T IRINA MARIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

FAUR C OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

FAUR M ROXANA-PETRONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 avansat Reusit

FICHIU D MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Reusit

FIICANU G GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6 Chimie organica T1 Nivel II 7.7 experimentat Reusit

FILER C.E SORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana 2.3 Limba franceza Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

FILIBIU I ANA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.5 experimentat Reusit

FILICHE I DAN-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

FILICHE I ZOICA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.8 Geografie 8.6 experimentat Reusit

FILIMON M MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 9.25 Chimie organica T1 Nivel II 9.9 experimentat Reusit

FILIP C CRISTIAN-GABRIEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.75 Geografie 6.5 avansat Reusit

FILIP C DENISA-IOLANDA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 avansat Reusit

FILIP C MANUELA-CORNELIA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 8.4 experimentat Reusit

FILIP C RALUCA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 experimentat Reusit

FILIP G GEORGIANA RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

FILIP I IOAN-CLAUDIU

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Reusit

FILIP L ANDREEA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2--B1-A2-A1 Matematica T2 3.2 Fizica 1.7 nivel mediu Respins

FILIP V ANCUTA VASILICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

FILIP V MARIA-LOREDANA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza Istorie 9.45 Geografie 8.95 experimentat Reusit

FILOTE C IUSTIN CONSTANTIN

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Geografie 8.8 experimentat Reusit

FILOTE I MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.4 nivel mediu Respins

FINARIU C MIHAI-CRISTINEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana 1 Limba franceza Istorie 5.5 Geografie 7.1 N/p N/p

FINARIU C RADU-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.95 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Reusit

FINARIU N MARIA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 7.5 Logica si argumentare 9.4 avansat Reusit

FINARIU N MIHAELA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.65 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Geografie 4.1 nivel mediu Respins

FINARU C INA-AMALIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Chimie organica T1 Nivel II 9.9 experimentat Reusit

FIRA L LAURENTIU ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Geografie 9.1 experimentat Reusit

FIRA V ELENA IRINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

FLOREA C ALEXANDRU-VLAD

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza A1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

FLOREA C GEORGE IULIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.85 Geografie 8.4 experimentat Reusit

FLOREA D RALUCA-LAURA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

FLOREA GD THEODOR TRAIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.7 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

FLOREA I CIPRIAN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Fizica 8.25 experimentat Reusit

FLOREA I FILIP

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

FLOREA I FLORIN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 avansat Reusit

FLOREA I GABRIELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba franceza N/p Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 nivel mediu N/p

FLOREA I MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 experimentat Respins

FLOREA L ROBERT LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.8 Fizica 4.2 avansat Respins

FLOREA M VLAD-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

FLOREA R GIANINA-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Geografie 9.5 experimentat Reusit

FLOREA R MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 7.3 Limba engleza Matematica T1 2.8 Biologie vegetala si animala T1 9 incepator Respins

FLOREA S MARIUS

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

FLORIA G LENUTA-MARICICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.5 Geografie 6.9 avansat Respins

FLUTURE I OANA-DENISA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Geografie 9 experimentat Reusit

FOCSA G GEORGE CRISTINEL

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 1.25 Informatica T2 Pascal 5.1 avansat Respins

FOCSA N LOREDANA MARIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba spaniola A2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 8.5 Geografie 9 experimentat Reusit

FOCSA S LAURENTIU

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Geografie 8.7 experimentat Reusit

FOCSA V ALIN-VIOREL

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.15 Chimie organica T1 Nivel II 9.8 avansat Reusit

FOLESCU I ANDREI

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 nivel mediu Respins

FOLESCU PC STEFAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B1--B1-- Istorie 6.15 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

FORTU D CRISTINA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8.1 avansat Reusit

FORTU N RADU MIHAI

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII BIRLAD Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 nivel mediu Respins

FORTU N VALERICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana 5.5 Limba franceza Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 nivel mediu Respins

FOTACHE N MONICA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba italiana B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 avansat Reusit

FRATIAN N ANISOARA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 8 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 2.1 incepator Respins

FRATIMAN M CRINA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-B1-A1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

FRENTESCU C VLAD-CRISTIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 6.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.75 nivel mediu Respins

FRUMUSANU M IULIAN-IONUT

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Reusit

FRUMUZACHE F DAN-NICU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 5.4 incepator Respins

FRUNZA C TANTA-TATIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba franceza N/p Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 1.4 incepator N/p

FRUNZA CAS GRIGORE M MIOARA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Reusit

FRUNZA D IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.65 Geografie 7.1 incepator Respins

FRUNZA G ROXANA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p 1 Limba engleza B1-B1-A1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 4.4 nivel mediu N/p

FRUNZA N CRISTINEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.3 nivel mediu Reusit

FRUNZA ST ROBERT-VASILE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 5 nivel mediu Respins

FRUNZA T MARICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba rusa B1--A1-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 5 nivel mediu Respins

FURCOI C RICHARD

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza Istorie 6.2 Geografie 6.6 experimentat Reusit

GABUREAC C GIANINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

GACEA R DANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.35 Logica si argumentare 9.4 avansat Reusit

GACEA V ANDREEA VICTORITA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza A2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

GACEA V MONICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

GACHE D IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

GACHE G ANDREEA-IONELA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza Istorie 8.65 Geografie 10 experimentat Reusit

GACHE I VASILICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 3.2 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

GACHE S ANGELA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 avansat Reusit

GAES D CONSTANTIN-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.55 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

GAETA M ANDREEA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 experimentat Respins

GAFTON V NELU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.7 incepator Respins

GAIER O ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Fizica 2.5 incepator Respins

GAITA N RAMONA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

GAITA T ANDREEA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 avansat Reusit

GALAN - DUMITRASCU I ALINA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

GALAN . GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana 5.1 Limba rusa Istorie 5.25 Geografie 8.25 nivel mediu Reusit

GALAN E DANUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba engleza B2-B2-A1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

GALAN I OVIDIU RAZVAN

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.1 Geografie 5.7 avansat Reusit

GALAN O CRISTINA EUGENIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 3.15 Fizica 5 nivel mediu Respins

GALATANU I ALEXANDRA-ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Istorie 8 Geografie 8.6 experimentat Reusit

GALBAN I OANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 7.4 experimentat Reusit

GALCA G ANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.25 Geografie 6 experimentat Respins

GALCA G RADU-STEFAN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza Istorie 8.95 Geografie 9.45 experimentat Reusit

GALEA V VASILE- DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

GALER D RAMONA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza A2--B1-- Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

GALERU . VASILICA CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 3.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 3 experimentat Respins

GALOI L DANUT-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 7.15 nivel mediu Respins

GALUSCA I ILIUTA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

GALUSCU T ANA-ANCUTA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Istorie 3.65 Geografie 5 nivel mediu Respins

GANEA A PAULA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.85 Psihologie 9.6 experimentat Reusit

GARTU I MARIUS-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 9.1 experimentat Reusit

GAVRIL M DAN-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Reusit

GAVRIL M NINA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.4 experimentat Reusit

GAVRIL S ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.05 avansat Reusit

GAVRIL V ANDREI-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 5.85 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

GAVRILITA I ANDREEA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Coafor stilist
    Limba si literatura romana 5.4 Limba franceza Matematica T2 5.3 Geografie 3.7 incepator Respins

GAVRILUTA G DIANA-IONELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 nivel mediu Respins

GELES G SILVICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba franceza B1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Fizica 2.65 incepator Respins

GELES P ESTERA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.4 Psihologie 8.7 avansat Reusit

GEORGESCU C IONUT-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Istorie 6.3 Geografie 5 avansat Reusit

GHECIU M MADALINA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.75 Geografie 9.4 nivel mediu Reusit

GHELTU V STEFAN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Fizica 6.3 experimentat Respins

GHENEA G MARINELA -ANCUTA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.45 nivel mediu Respins

GHENGHEA G RAMONA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.2 Chimie organica T1 Nivel II 9.9 experimentat Reusit

GHEORGHE C ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 9.95 Chimie organica T1 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

GHEORGHE C ANCUTA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.8 avansat Reusit

GHEORGHE C CRISTY IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

GHEORGHE D DORU GEANINI

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

GHEORGHE D ENDREA IONUT

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 2.5 avansat Respins

GHEORGHE M DANIEL

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Filosofie 7.4 experimentat Reusit

GHEORGHIES N NICOLAE ANDREI

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 N/p Informatica T2 Pascal 8.5 experimentat N/p

GHEORGHIU C RADU COSNTANTIN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.5 Informatica T2 Pascal 6.6 experimentat Reusit

GHEORGHIU D DANIEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.7 experimentat Reusit

GHEORGHIU L ALINA-BIANCA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

GHERASE I BIANCA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.45 Limba spaniola B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.65 Logica si argumentare 9.25 incepator Reusit

GHERASIM I CRISTINA ELENA

    GRUPUL SCOLAR CODAESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 8.4 avansat Reusit

GHERASIM I IONUT VIOREL

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

GHERASIM O LAURA ONELA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza A2-B1-A2-B1-A1 Matematica T2 6 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

GHERASIM R OANA-NARCISA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza Istorie 8.3 Geografie 8.8 experimentat Reusit

GHERGHELAS I ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 2.7 Geografie 5.5 incepator Respins

GHERGHESCU C GEORGIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.35 Geografie 6.9 avansat Respins

GHERGHESCU G GHEORGHE VLADUT

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Geografie 7.1 experimentat Respins

GHERMAN L ROXANA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 8.8 experimentat Reusit

GHERMANESCU V ARTEMIZA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 2.6 incepator Respins

GHERVAN I MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 6 Geografie 7.7 avansat Reusit

GHERVAN M GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 7.1 avansat Respins

GHETAU D.V MARIUS-IULIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.7 Geografie 4.1 experimentat Respins

GHETU L GABRIELA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Informatica T2 Pascal 6.1 experimentat Reusit

GHETU M VLAD

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 9.45 experimentat Reusit

GHEUCA C MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

GHEUCA M ANA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T1 7.45 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

GHIBAN I IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.05 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

GHIBAN M MIHAELA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Fizica 5 nivel mediu Respins

GHIBIRDIC - STOIAN G DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

GHIBIRDIC G ANDREI IONUT

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII BIRLAD Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Respins

GHIGA O BOGDAN ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.25 avansat Respins

GHIMPU D DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B1-A1-B2-- Istorie 2.95 Geografie 5 nivel mediu Respins

GHINDA C ROXANA- NICOLA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in agricultura ecologica
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 nivel mediu Respins

GHINDA I VASILICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GHINEA V VICTOR DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.55 Limba engleza Matematica T2 5.9 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

GHIORGHE L NICOLAE

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

GHIRVAN V ANCUTA NICOLETA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.9 experimentat Reusit

GHIUR P MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Respins

GHIUR T LEONARD-IONUT

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.95 Geografie 7.6 avansat Reusit

GHIURTU I ANDREEA-ROXANA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

GHIURTU V ANDREI-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Istorie 8.7 Geografie 8.8 experimentat Reusit

GIAMAN L ANDREI-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu N/p

GIBU F MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

GILCA GH CARLA-MONA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.5 experimentat Reusit

GILCA V IRINA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

GILCA V MADALINA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Chimie organica T1 Nivel I 5 nivel mediu Respins

GILCA V MIHAELA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B1-B1-A1-B1-B1 Istorie 6.1 Logica si argumentare 9.9 avansat Reusit

GILEA A DAN-GEORGEL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Fizica 8.45 experimentat Reusit

GILEA C GEORGEL-VIOREL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

GILEA R BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 2 Geografie 5.75 avansat Respins

GILTESCU I ANDREEA SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Fizica 1.9 incepator Respins

GINDU L ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 8.3 experimentat Reusit

GINGHINA C CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Informatica T2 C/C++ 8.7 experimentat Respins

GINGHINA C RAMONA MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.7 Geografie 8.15 avansat Respins

GINJU P ION

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 nivel mediu Respins

GIOACAS R ANDREI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.25 incepator Respins

GIRDEA C ANDREEA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.5 incepator Reusit

GIRDEA C SERGIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Istorie 5.15 Geografie 5 nivel mediu Respins

GISCA V ALEXANDRU STEFANEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 6.9 avansat Respins

GITA C ANDREEA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B1 Matematica T1 5.3 Informatica T2 Pascal 5 nivel mediu Respins

GIURGEA T ANDREEA -MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza A2-B1-A1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 8.4 nivel mediu Respins

GIURGIUCANU I ANGELA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 experimentat Respins

GIUSCA G IONUT-CONSTANTIN

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.35 experimentat Reusit

GIUSCA I ICA IULIANA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

GIUSCA I IONUT-VLADUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Fizica 2.2 incepator Respins

GIUSCA N ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.65 Geografie 6.9 experimentat Respins

GIZA I PAUL ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.8 Logica si argumentare 5.05 avansat Reusit

GOEA GH ANDREI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza A2--A2-B1-B2 Matematica T2 2.7 Geografie 7 nivel mediu Respins

GOGA - BORS G ALINA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.5 incepator Respins

GOGA I MIHAELA- MARCELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana N/p Limba franceza Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 nivel mediu N/p

GOGA V NELA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza A2--A1-A1- Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

GOGHIE I ALINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Geografie 7.2 avansat Respins

GOGOASA G LARISA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 5.6 Chimie organica T1 Nivel II 8.9 experimentat Reusit

GOLITA P OANA MARUSIA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.55 Geografie 4.4 avansat Respins

GOPSA C CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.95 avansat Respins

GORAN M SILVIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.55 Geografie 6.15 nivel mediu Reusit

GORGOS C CONSTANTIN-ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.7 Geografie 7.95 nivel mediu Reusit

GOSAV L MADALINA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 5.4 Geografie 8.7 experimentat Reusit

GOSAV N MADALIN VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.45 Limba franceza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

GOSAV S EVELINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

GOSZA G GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Reusit

GOTU I GICUTA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba franceza A2--A1-- Istorie 3.8 Geografie 5 nivel mediu Respins

GRADINARU A MARIUS

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Istorie 6.7 Geografie 7.4 avansat Reusit

GRADINARU C GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

GRADINARU G ELENA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 10 experimentat Reusit

GRAJDEANU F DIANA-MIHAELA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7 Psihologie 5.55 avansat Reusit

GRAMADA I ANISOARA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba franceza A1-A1-B1-A2-A2 Istorie 3.75 Geografie 5 incepator Respins

GRAMADA L COSTEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 7.1 incepator Respins

GRAPA P STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica 2.2 avansat N/p

GRASU G VIOREL FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Fizica 7.65 experimentat Reusit

GRAUR C MARIUS-BOGDAN

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 6 experimentat Respins

GRAUR I DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba franceza A1--A2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

GRAUR V TEDDY CODRIN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Geografie 6.6 avansat Respins

GRECEA G GEORGIAN STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.35 nivel mediu Respins

GRECU E GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.85 avansat Reusit

GRECU G VIORICA-ANCUTA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

GRECU GH IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.3 experimentat Respins

GRECU I ALIN

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

GRECU I ANDREI

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.25 experimentat Respins

GRECU M CRISTINA-CATALINA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-A1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 8.1 experimentat Reusit

GRECU S ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 5.3 experimentat Reusit

GRECU S ANDREI-IONUT

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

GRECU V CRISTINA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 avansat Reusit

GRECU V VERONICA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 nivel mediu Respins

GRIGORAS A DORINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

GRIGORAS C ANDRIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

GRIGORAS C FLORIN-IONICA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-A1-B1-B1-A2 Istorie 7.35 Geografie 8.65 nivel mediu Reusit

GRIGORAS F GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.55 Geografie 6.1 experimentat Reusit

GRIGORAS N ANGELICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba rusa N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

GRIGORAS R ANDREEA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba spaniola B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.8 Geografie 7.4 experimentat Reusit

GRIGORAS S BIANCA-ELENA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Filosofie 8.2 avansat Reusit

GRIGORAS V CLAUDIU-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.3 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

GRIGORAS V VASILICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza A1--A2-- Matematica T2 1.9 Fizica 1.6 incepator Respins

GRIGORATUS F ANDREEA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Informatica T2 C/C++ 6.2 experimentat Reusit

GRIGORE C MARIA MIRABELA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.95 Chimie organica T1 Nivel I 7.8 experimentat Reusit

GRIGORE I CRISTIAN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

GRIGORESCU V VASILE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Fizica 5.1 avansat Respins

GROSU I CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 8.5 avansat Reusit

GROSU I ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.5 avansat Reusit

GROSU N DUTCHIE-DENIS

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 7.35 experimentat Reusit

GROSU N MIHAI-OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-A1-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 6.65 nivel mediu Reusit

GROSU O MIRELA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.75 Biologie vegetala si animala T1 9.5 avansat Reusit

GROSU V SEBASTIAN-DANIEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

GROZA I SIMONA-IONELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Geografie 4.2 incepator Respins

GROZAVU C DANIEL IONUT

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 7.75 experimentat Reusit

GRUIA V ELENA ROXANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba franceza B1-B1-A1-B2-B1 Istorie 6.3 Geografie 7.6 avansat Respins

GRUMEZA I RAZVAN

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 1.7 Geografie 5.5 experimentat Respins

GRUMEZESCU C ROXANA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 6.75 avansat Reusit

GRUMEZESCU VC ANDREEA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba spaniola B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 9.2 experimentat Reusit

GUCIUC C ANDREEA-ROXANA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Geografie 7.6 avansat Reusit

GUGESCU C IULIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Respins

GUGESCU I CARMEN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B1--A1-B1-B1 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 avansat Respins

GUGIUMAN C MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 9.2 Fizica 9 experimentat Reusit

GUGIUMAN V DIANA-IONELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

GURADEOAIE C GINA IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

GURALIVU V ELVIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Reusit

GURIN C ANA MARIA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII BIRLAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

GURUIAN C SIMONA-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 8.3 experimentat Reusit

GUTU A IONUT-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-A1-A2-- Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

GUTU GH DANIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2--A2-- Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

GUTU L LIVIU-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

GUTU M VICTOR

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana 6 Limba franceza Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

GUTU V.D. DIANA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.2 experimentat Reusit

GUZAN I IOANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.75 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

GUZGA C CATALINA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Fizica 2.5 avansat Respins

GUZGA V MONICA-NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.9 Geografie 6.9 nivel mediu Reusit

HADARAG C BOGDAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B2 Istorie 9.4 Psihologie 9.7 experimentat Reusit

HADARIG P GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 2.25 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

HAGIU M MONICA-GEORGIANA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

HAISAN D ALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba rusa B1--A1-B1-B1 Istorie 5.9 Geografie 5.65 nivel mediu Respins

HALASAG H GABRIEL-NICU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Respins

HANCEANU I FLORIN-MARINEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 3.1 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

HANCEANU I MARICEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.45 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

HANDRABUR O MONICA-CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Istorie 9.55 Geografie 10 experimentat Reusit

HANGANU A ALIN-IULIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.1 avansat Respins

HANGANU A IONUT-AUREL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

HANTALUS V MADALINA - MAGDALENA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 3.5 Informatica T2 Pascal 5.3 avansat Respins

HANTATUC P OVIDIU NELU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 2.75 avansat Respins

HARABAGIU G MADALINA-IRINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 nivel mediu Reusit

HARAGA V ADINA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba franceza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 4 Geografie 3.95 experimentat Respins

HARITON V VASILE-DANIEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 avansat Respins

HARJA I CORNEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

HARJA I IONEL CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 6.5 experimentat Reusit

HARJA V LENUTA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

HARNAGEA C ALINA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Informatica T2 Pascal 6.1 experimentat Reusit

HAZU GH. GEORGIANA ALINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.35 Geografie 7.6 avansat Respins

HINCEANU M DIANA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 7.1 experimentat Reusit

HINCU CAS VIDRU P CECILIA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 1.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 experimentat Respins

HINCU T MARIUS-FLORINEL

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 6.5 experimentat Respins

HLIBAN N CATALINA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.65 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

HLODEC I CLAUDIA IOANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T1 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 experimentat Respins

HOARTA C COSTEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Fizica 1.9 avansat Respins

HOARTA G.I. ANDREEA-CARMEN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.4 incepator Respins

HOBINC V CIPRIAN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2-A2-B2-- Istorie 6 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

HOBINCU GH VALERICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba franceza A2--A1-- Istorie 6.15 Geografie 7 nivel mediu Respins

HODAS C ALEX-IONUT

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Geografie 7.7 experimentat Respins

HODEA V DIANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.3 Logica si argumentare 9.4 experimentat Reusit

HODOROGEANU A ANDREEA-ALECSANDRA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Istorie 9 Geografie 8.55 nivel mediu Reusit

HOIDREAG G DRAGOS-STEFANEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza B2--B1-A1-A1 Istorie 6.45 Geografie 6.8 avansat Respins

HOLBAN I IONELA-LOREDANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza B1---A2-A2 Istorie 5.95 Geografie 7 avansat Reusit

HOLBAN M CIPRIAN STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Reusit

HOLBAN M VASILICA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 avansat Respins

HOLBAN N CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.6 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

HOLBAN N CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza A2-A1-B1-- Matematica T2 1.85 Chimie organica T1 Nivel I 2.1 nivel mediu Respins

HOLTEA C IONUT COSTEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

HOLTEA V MIHAELA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Chimie organica T1 Nivel II 9.7 experimentat Reusit

HORDILA N MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Istorie 3.8 Geografie 5 incepator Respins

HOREICA V MADALINA-ANA-MARIA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 avansat Respins

HORGAN D ANDREI-NICU

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Reusit

HORTOLOMEI M IRINEL-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Informatica T2 C/C++ 8.5 experimentat Reusit

HORTOLOMEI M OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 8.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

HOTOLEANU S ANDREI-EUGEN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B1 Istorie 6.75 Geografie 9.5 experimentat Reusit

HRIB M EDUARD-LIVIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.85 Geografie 6.35 nivel mediu Respins

HRINCA M ANDREEA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Istorie 7 Geografie 8.6 experimentat Reusit

HRINCU - TELETIN I ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

HRISAV A VASILICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba rusa A2--A1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 5.75 nivel mediu Respins

HRISCA I ALEXANDRA CORINA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I 5.7 nivel mediu N/p

HRISCA V MARIAN-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 6.6 incepator Respins

HRISCU A ANDREI

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 8.5 avansat Reusit

HRISCU C ANDREEA ROXANA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

HRISCU J SIMONA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

HRISCU T ANTONIA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Reusit

HRISCU V DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel II 1.9 incepator Respins

HRISCU V ELENA-CERASELA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.6 experimentat Reusit

HRISTACHE M DIANA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 7 nivel mediu Reusit

HRISTACHE N MIHAELA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 7.2 avansat Reusit

HRISTACHE P IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

HRISTEA V DENIS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

HRITUC G ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

HRUSCIOVA V NATALIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

HUCANU D DOREL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.25 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.35 Geografie 6.85 nivel mediu Respins

HUCEANU L OANA-CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 6 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

HUDESCU M ISABELA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.35 Geografie 8.1 avansat Respins

HUHULEA D LACRAMIOARA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.75 Limba franceza Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 incepator Respins

HUHUREZ C ANDREEA-LARISA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.4 experimentat Reusit

HUHUREZ C ANDREI BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.85 Fizica 3.55 nivel mediu Respins

HUIBAN V ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 8 Logica si argumentare 10 nivel mediu Reusit

HUIDIU D CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 1.7 Limba engleza N/p Istorie 5 Geografie 6.15 nivel mediu N/p

HULPAN C COSTEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5.5 incepator Respins

HULPAN V LACRAMIOARA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5.8 incepator Respins

HULUBA I ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Geografie 8.2 nivel mediu Respins

HUMA C NUTY-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 4.6 avansat Respins

HUMA D MIHAELA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Chimie organica T1 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

HUNEA P BIANCA-FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.65 Geografie 8.4 experimentat Reusit

HURDUBAE C RADU-ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.05 Geografie 7.1 avansat Respins

HURDUBAIA C ANCA ELENA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.8 experimentat Reusit

HURDUBAIE G RADU GEORGIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Istorie 6.35 Geografie 8.55 nivel mediu Respins

HURDUC A ANDREI-PAVEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel II 1.8 incepator Respins

HURDUC C ALINA IONELA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba spaniola B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 7 Psihologie 4.45 avansat Respins

HURDUC M IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

HURJUI G GEORGE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

HURMUZ C LORENA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.7 Geografie 9 experimentat Reusit

HUSANU D IULIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.8 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

HUSMAN C ELENA-SIMONA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Geografie 7.9 experimentat Reusit

HUTANU C VIRGINIA DIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 9.15 experimentat Reusit

HUTANU G IULIAN ANDREI

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 5 experimentat Respins

HUTANU G LUCICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

HUTANU I NECULAI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

HUTANU M CATALINA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana 6.5 Limba franceza Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Reusit

HUTANU S PETRONELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.5 incepator Respins

HUTU A MARIUTA MADALINA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Invatator - educatoare
    Limba si literatura romana experimentat 1.5 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T3 7.2 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

HUTUTUI N SAFTICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Respins

HUZUM D ALEXANDRU IOAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 5.05 Geografie 8.6 nivel mediu Respins

HUZUM I ADRIANA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII BIRLAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Geografie 5 nivel mediu Respins

HUZUM M SERGIU-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

HUZUM R MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 8.5 experimentat Reusit

HUZUNA G LENUTA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

IACOB C ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

IACOB C LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.45 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Reusit

IACOB F CRISTINA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza A2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.5 incepator Respins

IACOB I ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza Matematica T1 9.1 Fizica 10 experimentat Reusit

IACOB I ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza Matematica T2 9.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

IACOB L OCTAVIA-CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 9.8 Fizica 10 experimentat Reusit

IACOB M MIHAIL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.65 avansat Respins

IACOB P GEORGIANA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

IACOB P ROXANA IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 2.15 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

IACOB P THEODOR

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 experimentat Reusit

IACOB V LORA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 7.9 experimentat Reusit

IACOB V VLAD-ALIN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Fizica 8.95 experimentat Reusit

IACOMI I IONEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza N/p Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 2 N/p

IAMANDI G DANIEL-IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Geografie 7.9 nivel mediu Respins

IAMANDI I NASTASE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A1--A1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 3.7 Respins

IAMANDI J ROXANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

IAMANDII C GABRIEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.15 Limba franceza Matematica T1 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.3 incepator Respins

IANCU D ANDREEA LOREDANA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 9.3 experimentat Reusit

IANCU I ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Geografie 6.8 incepator Respins

IANCU M COSTEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B2-A2-B1-- Matematica T2 1.9 Fizica 2.2 incepator Respins

IANOS D IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba spaniola A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.65 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

IANOS E LARISA-MARIOARA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Respins

IBANESCU A ROBERT-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 6.5 experimentat Reusit

IBANESCU C IULIAN CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

IBANESCU I IONEL CIPRIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.3 incepator Reusit

IBANESCU I IULIAN IONEL

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.85 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

IBANESCU P MODENA LORENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.35 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.5 experimentat Reusit

IBRIAN V AUREL-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Respins

ICHIM A ALEXANDRU-ION

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza N/p Istorie 5.15 Geografie 2.65 avansat N/p

ICHIM I IOAN ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.1 experimentat Respins

ICHIM I IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A1--A2-A2 Matematica T2 1.65 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

ICHIM T COSTEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Respins

IDRICEANU P ELENA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 7.8 experimentat Reusit

IFRIM C IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

IFRIM N ALINA DENISA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza A1-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.5 Geografie 5 avansat Respins

IFRIM N MADALINA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 8.7 experimentat Reusit

IFRIM V ANDREEA LUMINITA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Fizica 5 experimentat Reusit

IFRIM V ELENA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.25 Geografie 6.9 experimentat Respins

IFRIM V GEORGIANA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

IFROSE G IULIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

IFTEMIE D OVIDIU ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

IFTENE D ANCUTA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.6 experimentat Reusit

IFTENE F MARIUS TEODOR

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 8.4 experimentat Respins

IFTENE I IOAN-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

IFTENE I VLAD IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.95 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

IFTENI L CLAUDIU-FRANCESCO

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.2 experimentat Reusit

IFTENI M IONELA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 8.7 Chimie organica T1 Nivel II 9.9 experimentat Reusit

IFTENI N DIANA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza A1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 avansat Reusit

IFTINCA C VALI-IONEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 avansat Respins

IFTINCA P MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba franceza B2-A1-A2-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 8.2 experimentat Reusit

IGESCU N LENUTA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in agricultura ecologica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 incepator Respins

IGNAT A BOGDAN MARIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Istorie 5.15 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

IGNAT A MIHALACHE-VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.75 incepator Respins

IGNAT C ANDREI

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.9 Fizica 9.6 experimentat Reusit

IGNAT D ROXANA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza A2-B1-A2-B1-B1 Istorie 5.65 Geografie 7.8 avansat Reusit

IGNAT I ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B2-A1-A2-B2-B2 Istorie 5.15 Geografie 8 avansat Reusit

IGNAT I MARINEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 avansat Respins

IGNAT I RADU DANIEL

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Informatica T2 C/C++ 5 experimentat Reusit

IGNAT M ROXANA-IULIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Geografie 8.2 avansat Respins

IGNAT S ANDRA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Geografie 7.55 avansat Respins

IGNAT V MIHAELA-EUGENIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Geografie 7.5 incepator Respins

ILASC C CLAUDIU IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

ILASCU C PETRICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba franceza A2--A2-- Istorie 5.6 Geografie 5.25 nivel mediu Respins

ILAU G ANA MARIA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 6.2 avansat Respins

ILIE A MARIUS-MIHAITA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

ILIE C ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Respins

ILIE F GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.8 Chimie organica T1 Nivel II 9.9 experimentat Reusit

ILIE I FLORINA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba spaniola A2-A2-A2-B1-B1 Istorie N/p Geografie N/p experimentat Eliminat din examen

ILIE P ANCUTA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 5.8 experimentat Respins

ILIES GH LUMINITA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

ILISANU C MADALINA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Reusit

ILISANU D DUMITRU-SEBASTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 1 Limba rusa B1--A1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

ILIUTA G GABRIELA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Geografie 5 nivel mediu Respins

ILIUTA V ALEXANDRU-MARIUS

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza A2--B1-A2-B1 Istorie 7.5 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

IMBRU G CRISTINA-GABRIELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 4 Geografie 7.6 avansat Respins

IOLEA G PETRU

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

ION V CATALIN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Informatica T3 C/C++ 7.9 experimentat Reusit

IONASCU I IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 2.6 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

IONEL N IONUT-ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.3 experimentat Reusit

IONESCU C ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

IONESCU I ANDREI

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Respins

IONESCU M ANGEL-GEORGIAN

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 8.9 Fizica 10 experimentat Reusit

IONESCU N CATALINA-ECATERINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

IONESCU V COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

IONITA C SERGIU ROBERT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 nivel mediu Respins

IONITA D.C. ALIN CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

IONITA F ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

IONITA I IONEL GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

IORDACHE B CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.75 Fizica 10 experimentat Reusit

IORDACHE G ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

IORDACHE I LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

IORDACHE M FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.4 Limba engleza Matematica T2 6.6 Fizica 1 incepator Respins

IORDACHE M IONELA DORINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 2.75 nivel mediu Respins

IORDACHE M LAURA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 8.7 experimentat Reusit

IORDACHE M MARIUS

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

IORDACHE N DANIELA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.9 Geografie 8 experimentat Reusit

IORDACHE N EDNA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Chimie organica T1 Nivel II 9.6 experimentat Reusit

IORDACHI I FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

IORDAN M ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 nivel mediu Respins

IORDAN M ELENA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 8 avansat Reusit

IOSIF - OLARU C NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

IOVU C DANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.9 Geografie 9.4 experimentat Reusit

IOVU I OANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 7.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.1 experimentat Reusit

IOVU V EMILIAN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.45 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

IPATE M BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 9.15 experimentat Reusit

IPATE S LUMINITA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.15 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

IPATIOAIE C SIMONA-MARIUTA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

IRIMIA GH MIHAI - DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 9.1 avansat Reusit

IRIMIA N MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Chimie organica T1 Nivel I 9.9 experimentat Reusit

IRIMIA V IONELA

    GRUPUL SCOLAR CODAESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza A2-B1-B1-B1-B2 Istorie 5.4 Geografie 6.2 avansat Reusit

IRIMIEA N CATALINA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 6 Geografie 8.7 experimentat Reusit

ISAC F MARIAN

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 8.6 avansat Reusit

ISAC I CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.95 Limba engleza Matematica T2 7.25 Fizica 1.3 avansat Respins

ISACHI F FANICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba franceza A2--A1-- Istorie 5 Geografie 3.7 nivel mediu Respins

ISARIU V RAZVAN-IULIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.85 Chimie organica T1 Nivel I 5.4 nivel mediu Respins

ISPIR V ROXANA DANA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 8.8 Geografie 8.5 experimentat Reusit

ISTRATE A IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 5.6 incepator Respins

ISTRATE G BIANCA SIMONA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 6.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.1 experimentat Respins

ISTRATE I IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba franceza A2--A2-- Istorie 3.4 Geografie 5.75 nivel mediu Respins

ISTRATE I.D. ARMEN-VLAD

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

ISTRATE M CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.55 Biologie vegetala si animala T1 8.95 experimentat Reusit

IURASCU V ALEXANDRA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Geografie 7.7 nivel mediu Respins

IURASCU V ANDREEA-VALENTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 avansat Respins

IUTES V ANDREEA ROXANA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A2 Istorie 6.35 Logica si argumentare 7.8 experimentat Respins

IVAN V MADALINA VASILICA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba spaniola B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 7.2 experimentat Reusit

IVANCEA ST ANCA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Istorie 3.9 Geografie 6.05 nivel mediu Respins

IVANCIU C GIANINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Reusit

IVANOV C GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.15 Fizica 1.8 nivel mediu Respins

IVANOV P FIODOR

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 6.55 Chimie organica T1 Nivel I 6.9 experimentat Reusit

IVASCU C GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

IVASCU D GEORGE

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.9 Geografie 10 experimentat Reusit

JIGORANU N ANA-MARIA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

JIGORANU V RAZVAN STEFAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Istorie 6.9 Geografie 7.55 nivel mediu Reusit

JIGOREANU P PANSELUTA-NUTICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

JITAREANU R TABITA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9 experimentat Reusit

JITARU G PAULA-ADELINA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba spaniola B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9 Chimie organica T1 Nivel I 7.9 experimentat Reusit

JITCOVICI C DRAGUTIN SEBASTIAN

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Istorie 7.7 Geografie 8.4 avansat Reusit

JITEA C ELENA

    GRUPUL SCOLAR CODAESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza A2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 6.75 avansat Reusit

JOANTA S MIHAELA-VASILICA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.25 nivel mediu Respins

JOC S ALINA BEATRICE

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 8.55 experimentat Reusit

JORA G ANDRA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 8.4 Fizica 10 experimentat Reusit

JORA G GEORGE ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.3 experimentat Reusit

JORA I LUCIAN-ANDREI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2--B1-B1-A2 Istorie 6.3 Geografie 6.55 nivel mediu Respins

JUPITA A LUCIAN-AURELIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

KONOMI M MIRELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.7 incepator Respins

LACATUS C NELA- IONELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in agricultura ecologica
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 nivel mediu Respins

LACATUS G MARIUS-ROBERT

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.65 nivel mediu Respins

LACATUS I IOAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

LACATUSU M ANDRA DORA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 8.2 experimentat Reusit

LACATUSU T STEFAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.35 incepator Respins

LACUSTA J ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII BIRLAD Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

LAIOS D LARISA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.8 experimentat Reusit

LAIU C NICOLAE

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 nivel mediu Respins

LAIU V TEODORA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

LAPA D BOGDAN CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 8.1 experimentat Reusit

LARGEANU C VALENTINA-IOANA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.1 Chimie organica T1 Nivel I 7.05 incepator Respins

LARION C CATALIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 2.1 incepator Respins

LAZANU C STEFANA IOLANDA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 8.4 Geografie 8.8 experimentat Reusit

LAZAR C ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Chimie organica T1 Nivel II 7.85 experimentat Reusit

LAZAR C LOREDANA LENUTA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.35 Geografie 5 nivel mediu Respins

LAZAR D VLADUT-DORIN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.55 nivel mediu Respins

LAZAR G ALEXANDRU VLADUT

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.15 Geografie 9.6 experimentat Reusit

LAZAR I DIANA ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 7.9 experimentat Respins

LAZAR L DIANA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 8.35 Economie 9.05 avansat Reusit

LAZAR M PETRICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.45 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

LAZAR N ALINA MADALINA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.4 experimentat Reusit

LAZAR S CRISTINA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 7.9 avansat Reusit

LAZAREANU D EUSEBIU-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2--B1-- Istorie 5 Geografie 6.35 nivel mediu Respins

LAZARESCU F DORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza A2--A1-A1- Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

LAZUR S MARIUS

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 6.7 Informatica T2 Pascal 6.55 experimentat Reusit

LAZURCA I PAVEL

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Geografie 5.1 experimentat Respins

LEAHU S TAMARA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 8.25 Fizica 9.45 experimentat Reusit

LEAHU T NICOLETA-ANCUTA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Logica si argumentare 9.65 experimentat Reusit

LEFTER C CARLA IOANA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba spaniola Istorie 9 Sociologie 10 experimentat Reusit

LEFTER C CLAUDIA LUMINITA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.7 avansat Reusit

LEFTER C DIANA MADALINA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza Istorie 9.7 Filosofie 10 experimentat Reusit

LEFTER D ANDREEA IRINUCA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Geografie 5 nivel mediu Respins

LEFTER I CATALIN- IONEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Geografie 9 avansat Respins

LEFTER M CRISTIAN IONUT

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 7.6 Geografie 7.4 experimentat Reusit

LEFTER ST. STEFANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

LEICA C INA-IRENA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.1 experimentat Reusit

LEMNARU P ANCUTA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

LEOGAN I CATALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Fizica 7.2 avansat N/p

LEOGAN I MANUEL

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Geografie 5.4 experimentat Respins

LEONTE D DORINA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.3 Logica si argumentare 9.8 avansat Reusit

LEONTE I BOGDAN GHEORGHE

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 3.2 nivel mediu Respins

LEPADATU F ANDREI OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T1 5 Fizica N/p avansat N/p

LEU I IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 8.2 experimentat Reusit

LEU I VIVI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza A2--A1-- Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

LEU P CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 8.7 experimentat Reusit

LEUSTEAN L ADI EDUARD

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 5.4 experimentat Respins

LEUSTEAN N ANCUTA-RAMONA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.85 nivel mediu Respins

LEUSTEAN V ELENA LUIZA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

LICA G CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR CODAESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 5.65 Geografie 6.3 experimentat Respins

LICA GH. ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 incepator Respins

LILA C OANA-ANDREIA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 nivel mediu Respins

LINGURARU G SICFRID - ANDREI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in agricultura ecologica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 nivel mediu Respins

LINGURARU J GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Geografie 5 nivel mediu Respins

LIPSA P ANDREI-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.95 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Reusit

LIVITA G IONUT-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

LIVOSKI R ROXANA-IONELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B1 Istorie 7.65 Geografie 8.6 avansat Reusit

LOGHIN C IRINA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.4 experimentat Reusit

LOPATARU G ALEXANDRU GELU

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.8 nivel mediu Reusit

LOVIN G GEORGIANA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.75 nivel mediu Respins

LUCA A GHETU-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Istorie 6.15 Geografie 7.5 incepator Respins

LUCA C COSMIN-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza Istorie 9.6 Logica si argumentare 9.75 experimentat Reusit

LUCA C GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.35 avansat Reusit

LUCA D MARIAN DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.85 incepator Respins

LUCA G GEORGE-STELIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Reusit

LUCA GH DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 3.75 Geografie 7.85 nivel mediu Respins

LUCA GH IOANA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII BIRLAD Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba engleza A1-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 incepator Respins

LUCA I ION

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.15 avansat Respins

LUCA M ALIN-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 3.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 avansat Respins

LUCA M MARIA-MIRABELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 8.1 avansat Reusit

LUCA M SANDU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba rusa B1--A2-B1-B1 Istorie 5.05 Geografie 7.7 nivel mediu Respins

LUCA V CRISTI

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Respins

LUCAN S MIRELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

LUCHIAN GH ANA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.95 Chimie organica T1 Nivel I 3.3 nivel mediu Respins

LUCHIAN I IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.95 Fizica 2.55 nivel mediu Respins

LUCHIAN V ROXANA

    GRUPUL SCOLAR CODAESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza A2-A1-B1-A2-B1 Istorie 5.1 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

LUCIU C COSTEL-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 6.7 nivel mediu Reusit

LUCULEASA I ALIN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.4 Geografie 8.4 experimentat Reusit

LUMINA C CORNELIU

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 avansat Respins

LUNGU C GEANINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

LUNGU G ANDREEA - ADINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 8.7 experimentat Reusit

LUNGU G CRISTINA ALINA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII BIRLAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

LUNGU G VIORICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3 incepator Respins

LUNGU I GABRIELA MIHAELA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII BIRLAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

LUNGU I LENUTA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

LUNGU J FLORIN-LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba rusa N/p Istorie 3.2 Geografie 8.5 nivel mediu N/p

LUNGU L ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 9.8 nivel mediu Reusit

LUNGU N OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

LUPASCU D GABRIEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 7.5 experimentat Respins

LUPU A RALUCA-LAURA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

LUPU A VLAD-ALIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Geografie 8.1 nivel mediu Respins

LUPU C ELVIS-IOSIF

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

LUPU C LARISA CEZARINA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII BIRLAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.35 incepator Respins

LUPU G ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Reusit

LUPU G MONICA-ECATERINA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza Istorie 8.1 Filosofie 10 experimentat Reusit

LUPU GH ENE

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII BIRLAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Geografie 5.8 incepator Respins

LUPU I ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 7.7 avansat Reusit

LUPU I ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 experimentat Reusit

LUPU I CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

LUPU L MADALINA IULIANA

    GRUPUL SCOLAR CODAESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Istorie 5.25 Geografie 5 avansat Respins

LUPU M CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1--B1-- Matematica T2 2.8 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

LUPU V ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 6.25 avansat Respins

LUPU V DIANA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B2 Istorie 7.8 Geografie 8.85 experimentat Reusit

LUPU V IULIA ELENA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 nivel mediu Reusit

LUPU V VASILE-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 7.25 avansat Reusit

LUPULEAC I LAURA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

MACARE V IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.35 Geografie 5.8 avansat Reusit

MACARIE C ANDREEA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 9.7 avansat Reusit

MACARIE P AURICA-IONELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

MACARIE R ROXANA-RODICA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 10 experimentat Reusit

MACINOI P FRANT-MANUEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

MACIUCA G VALERIU CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MACOVEI D ANDREEA ELENA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba spaniola B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 6.4 experimentat Reusit

MACOVEI I ALEXANDRU IONEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8.95 avansat Reusit

MACOVEI I IONELA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 7.2 experimentat Reusit

MACOVEI P DANUT VIOREL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

MACOVEI P MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza A2-A1-A2-A2-B1 Istorie 5 Geografie 6.4 nivel mediu Reusit

MACOVEI P PETRONELA MARICICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.25 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 incepator Respins

MACOVEI S.M. GABRIEL ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza N/p Matematica T2 5 Fizica 5.4 avansat N/p

MACOVEI V IONUT ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

MAFTEI I MARIAN RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 incepator Respins

MAFTEI M ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B1 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.2 nivel mediu Reusit

MAFTEI M CRISTINA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

MAFTEI M LIVIU MIHAIL

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5.3 Geografie 8.1 experimentat Reusit

MAFTEI M STEFAN RADU

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 6.1 Geografie 6.4 avansat Reusit

MAFTEI P MONICA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.05 Geografie 5.7 avansat Respins

MAFTEI V ALEXANDRU IONUT

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 7.4 avansat Reusit

MAFTEI V LOREDANA MARIA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba spaniola B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 9.85 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

MAFTEUCA L IULIAN CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Fizica 2.35 nivel mediu Respins

MAGHER M MADALINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu N/p

MALANCA G ADNANA-GABRIELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 6.3 incepator Respins

MALANCA I VASILE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba franceza A1--A1-A1-A1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.6 incepator Respins

MALANCUS C ALINA-GIORGIANA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.85 nivel mediu Respins

MALES L CLAUDIU-SERGIU

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 nivel mediu Respins

MALES R LAURA-MANUELA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 9.95 experimentat Reusit

MALES T COSMIN-NASTASE

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.45 nivel mediu Respins

MALES V ELENA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 nivel mediu Respins

MALOS D ALIN-ANTONIO

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.3 incepator Respins

MANCAS F RADU-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.15 nivel mediu Respins

MANCIU I STEFANIA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 9.95 avansat Reusit

MANDACHE A STEFAN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 5.8 experimentat Respins

MANDACHE C ELENA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

MANEA C ADRIAN-RADU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B1--A2-- Istorie 5 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

MANEA C CORINA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Geografie 6.4 experimentat Respins

MANEA D MIHAI-GABRIEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.25 avansat Respins

MANEA D.F. ANDREEA-CATALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 7 Geografie 5.9 nivel mediu Reusit

MANEA F STEPHANIE

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.85 Geografie 9.6 experimentat Reusit

MANEA I DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

MANEA R DRAGOS-FLORIN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Respins

MANGU I IONUT

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

MANGU T LAURA-SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

MANOLACHE C CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

MANOLACHE C CRISTIAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Geografie 9.4 experimentat Respins

MANOLACHE C MARIA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 8 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

MANOLACHE I CATALIN-FLORINEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 2.45 Geografie 5 nivel mediu Respins

MANOLACHE I IONUT-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

MANOLACHE S OANA PAULA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Istorie 9.2 Geografie 8.2 experimentat Reusit

MANOLACHE ST. GEORGE IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 7.5 Limba engleza Matematica T2 5.1 Fizica 3.35 incepator Respins

MANOLACHE V CEZAR-SANDEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie N/p Geografie 5.95 nivel mediu N/p

MANOLE C NINA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Geografie 7.6 experimentat Reusit

MANOLE D MARIUS-DANIEL

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Respins

MANOLE D ROBERT CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Geografie 8.65 experimentat Reusit

MANOLE G MIHAITA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 avansat Respins

MANOLE N MIRELA-GEORGIANA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba spaniola B1-B1-A2-A2-A2 Istorie 6 Geografie 6.3 avansat Reusit

MANOLE P CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

MANOLE S MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 8.5 experimentat Reusit

MANOLE T ANDREEA-PARASCHIVA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9 experimentat Reusit

MANOLEA I FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

MANOLEA V ANDREEA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

MANOLIU A DANIEL-SORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A1--A1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.9 incepator Respins

MANOLIU G OANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 9.65 experimentat Reusit

MANOLIU O MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8.4 experimentat Reusit

MANTA A OANA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 8.9 avansat Reusit

MANTA A RELU GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza A2---A2-A2 Matematica T2 3.05 Fizica 2.2 avansat Respins

MANTA G ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza B1-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 8.25 Fizica 9.4 experimentat Reusit

MANTA I ROXANA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

MANTA V PETRU PAVEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.35 avansat Respins

MANZATANU M ALEXANDRU MIHAI

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.6 experimentat Reusit

MARANDIS M MARIUS

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

MARAR A CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 10 Fizica 9.7 experimentat Reusit

MARCU C ROXANA-IONELA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.85 Informatica T2 Pascal 5.3 experimentat Respins

MARCU E RADU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.25 Chimie organica T1 Nivel I 3.4 nivel mediu Respins

MARCU I IONELA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Respins

MARCU M PETRONELA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 8.8 experimentat Reusit

MARCU M TATIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B2-A1-A1-A1-A1 Istorie 5.4 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

MARCU M VLAD-PAUL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 9.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

MARCU N LACRAMIOARA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.3 experimentat Reusit

MARCU ON ILONA-OANA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba spaniola B1-B2-B1-B1-B2 Istorie 7.4 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

MARCU S CLAUDIA-BIANCA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 7.25 Geografie 5.8 avansat Reusit

MARCU V ALEXANDRA BEATRICE

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 8.7 experimentat Reusit

MARCU V DANA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 nivel mediu Reusit

MARDAR P ION

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

MARDARE - GHEORGHIU T ALINA PETRONELA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

MARDARE C ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Geografie N/p nivel mediu N/p

MARDARE D DANIELA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba spaniola Istorie 9.2 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

MARDARE G ALEXANDRU GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.8 experimentat Reusit

MARDARE I ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.75 Geografie 6.85 avansat Respins

MARDARE I DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 9.3 avansat Reusit

MARDARE I OANA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 8.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 experimentat Reusit

MARDARE M BOGDAN MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.8 experimentat Reusit

MARDARE V IONEL-ANDREI

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 nivel mediu Respins

MARGARINT F COSMIN CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 nivel mediu Respins

MARIAN V OVIDIU-IULIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.15 Limba engleza Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

MARICA I VIORICA-VIOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Respins

MARICA L ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 10 experimentat Reusit

MARIN G IULIA-ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Matematica T2 8.65 Chimie organica T1 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

MARIN I DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

MARIN I IONUT

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.8 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

MARIN-MATEI GH. ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 5.75 incepator Respins

MARINESCU G STEFAN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Fizica 3.3 avansat Respins

MARMUREANU G ANDREI-MADALIN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.6 experimentat Reusit

MARTINUC I SONIA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

MASDRAG G LUCIAN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

MATASA V ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.75 Geografie 9.7 nivel mediu Reusit

MATEI - CHITOI N LUCICA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.05 nivel mediu Respins

MATEI A ALEXANDRA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

MATEI A GEORGIANA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Geografie 7.7 avansat Respins

MATEI A MARIAN BOGDAN

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A2 Istorie 5.05 Geografie 7.6 avansat Reusit

MATEI C ALEXANDRA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.25 Geografie 7.25 experimentat Reusit

MATEI D GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 N/p Informatica T2 Pascal 9.2 experimentat N/p

MATEI D MAGDALENA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.8 Geografie 5.9 experimentat Respins

MATEI F IOAN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

MATEI G MADALINA-ANCUTA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 nivel mediu Respins

MATEI GH. PAULA CONSTANTA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.7 incepator Respins

MATEI I IONUT

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.55 Chimie organica T1 Nivel II 7 experimentat Reusit

MATEI I IONUT-ALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

MATEI P GABRIELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 6.8 experimentat Reusit

MATEI S IONEL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF IOAN GURA DE AUR HUSI Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 5.05 Geografie 8.7 avansat Reusit

MATEI ST IRINA-STEFANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.15 Limba engleza B1--B1-- Istorie 5.1 Geografie 3.9 nivel mediu Respins

MATEI V CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

MATEI V FLORIN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 2 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

MATEI V MARIAN-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba engleza B1--B1-B1-B1 Istorie N/p Geografie N/p nivel mediu Eliminat din examen

MATRAN P IOAN-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

MATREATA O RAZVAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

MAUCA ST GEORGE

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 7.9 experimentat Reusit

MAVRICHE G GEORGIANA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Chimie organica T1 Nivel II 7.05 avansat Respins

MAVRICHE G MARIUS-MIHAITA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.4 Geografie 6.8 avansat Respins

MAXIM D NICUSOR

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

MAXIM G ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.85 Logica si argumentare 10 avansat Respins

MAXIM I ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MAXIM I SIMONA IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.5 experimentat Respins

MAXIM I SORIN-IONUT

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.8 Geografie 6.4 nivel mediu Reusit

MAXIM L ALIS ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.45 Geografie 8.6 experimentat Respins

MAXIM N LENUTA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1--B2-- Istorie 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

MAXIM P CARMEN-NICUSOR

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 nivel mediu Respins

MAZILU C DORIN-CORNEL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Fizica 9.5 experimentat Reusit

MAZILU V CRISTINEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Respins

MAZILU-CATARGIU C ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.6 experimentat Reusit

MEIROSU A ADRIANA-IULIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza A1--A1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.3 incepator Respins

MELEGHI C GEORGEL-ADRIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 avansat Respins

MELINCIUC V FLORIN-ADRIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Respins

MELINTE C MADALINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 7.9 avansat Reusit

MELINTE G VIOREL MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.35 Geografie 8.6 experimentat Reusit

MELINTE P DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 9.1 avansat Respins

MELINTE SC LUCIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Logica si argumentare 8.6 experimentat Reusit

MENCIU V GEORGE-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Chimie organica T1 Nivel II 9 experimentat Reusit

MENDEL I MONICA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Istorie 5.7 Geografie 6.9 avansat Reusit

MERA I MADALIN-ELVIS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.95 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

MERCAS C BOGDAN-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 9.2 experimentat Reusit

MEREU C IONELA-CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.1 experimentat Reusit

MEREU C IONUT-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2--B1-- Matematica T2 1.3 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

MEREU G ANDREEA-VASILICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Chimie organica T1 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

MEREUTA S LOREDANA SORINA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Economie 9.5 experimentat Reusit

MEREUTA V MIHAI-VLAD

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

MERLA S ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.15 experimentat Respins

MERLAN A ADRIAN-BOGDAN

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 8 avansat Reusit

MERLOI . ANDREEA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 nivel mediu Respins

MERTICARIU D CEZAR

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

MICHICIN D DOINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Filosofie 7.3 avansat Reusit

MICLEA V MARLENA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 5.2 incepator Respins

MICLIUC C SIMONA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MICU G GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza Istorie 9 Geografie 8.35 experimentat Reusit

MICU G IULIAN DRAGOS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

MICU M GEANINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 9.2 Chimie organica T1 Nivel II 9.75 experimentat Reusit

MICU N MARIA-CORINA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

MIHAI A ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.4 experimentat Reusit

MIHAI D ALINA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

MIHAI D IULIA-CRISTINA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.3 avansat Respins

MIHAI D MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

MIHAI G ANDRA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

MIHAI G ANDREEA-MALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.5 Geografie 9.6 experimentat Reusit

MIHAI G ELENA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Economie 10 experimentat Reusit

MIHAI G GEORGE DANUT

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

MIHAI I ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Geografie 8.1 experimentat Reusit

MIHAI I IONUT

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 nivel mediu Respins

MIHAI ST LOREDANA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.15 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

MIHAI V BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 10 experimentat Reusit

MIHAI V MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 5 nivel mediu Respins

MIHAI V TEODOR

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

MIHAICA A CATALIN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 avansat Respins

MIHAILA C IONELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

MIHAILA C LARISA ELENA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII BIRLAD Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 incepator Respins

MIHAILA G ALEXANDRU MARIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Istorie 6.1 Geografie 6.65 nivel mediu Respins

MIHAILA G ILEANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 incepator Reusit

MIHAILA G NECULAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A2--A1-A1- Istorie 5 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

MIHAILA I DORA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 3.7 Geografie 7.3 incepator Respins

MIHAILA I DRAGOS- MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in agricultura ecologica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.95 nivel mediu N/p

MIHAILA I OVIDIU

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

MIHAILA M GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Matematica T2 1.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

MIHAILA P MIHAELA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

MIHAILA T RAMONA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in agricultura ecologica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

MIHAILA V ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Fizica 1.7 nivel mediu Respins

MIHAILA V ELENA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 4.1 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

MIHAITA I ROMEO-CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba franceza A2--B1-A1-A1 Istorie 3.6 Geografie 3.7 nivel mediu Respins

MIHALACHE C GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Filosofie 7.1 experimentat Reusit

MIHALACHE E MIHAI

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.25 nivel mediu Respins

MIHALACHE I ADINA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza Istorie 9 Geografie 8.1 experimentat Reusit

MIHALACHE L MIHAELA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

MIHALACHE M MIHAELA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

MIHALACHE N ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 6.9 Geografie 7.45 experimentat Reusit

MIHALACHE P MARIAN-PETRONEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Istorie 7.6 Geografie 8 avansat Reusit

MIHALACHITA G VLAD

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

MIHALAS I ELVINA-IULIA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

MIHORDEA J CATALIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.5 incepator Respins

MIHULCA V FLORIN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.45 nivel mediu Respins

MILEA I MIHAELA MAGDALENA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.55 Geografie 9.55 avansat Reusit

MILER G EMILIA-GEORGIANA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1--A1-B1-B1 Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 nivel mediu Respins

MILITARU I ELENA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII BIRLAD Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

MILITARU L ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.65 Chimie organica T1 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

MILITARU V ANDREEA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 8.5 Fizica 9.3 experimentat Reusit

MINDRU V AURICA-MIRELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 5.65 nivel mediu Respins

MINEATA S MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Reusit

MINZA N ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Reusit

MINZATIANU M IOAN-CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MIRCEA C ANDRA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.75 Logica si argumentare 8.6 experimentat Reusit

MIRCEA V MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3 incepator Respins

MIRON A SERGIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

MIRON C ANGELA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 nivel mediu Reusit

MIRON C IONUT COSTEL

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 7.5 experimentat Reusit

MIRON C MIRCEA-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.9 experimentat Reusit

MIRON D ALEXANDRA EMANUELA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Respins

MIRON D CATALINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 7.45 experimentat Respins

MIRON F FLORINA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 5.2 avansat Respins

MIRON G CATALIN-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.4 incepator Respins

MIRON G GHEORGHE-FLORIN

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.45 Geografie 6.4 nivel mediu Reusit

MIRON G PANINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.6 avansat Respins

MIRON I DAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 7 nivel mediu Respins

MIRON M FLORIN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 1.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.7 avansat Respins

MIRON N MADALINA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.85 Logica si argumentare 8.4 experimentat Reusit

MIRON P GEORGIANA MADALINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 9 avansat Respins

MIRON R ANDREEA-LORIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.8 experimentat Reusit

MIRON R ROMEL IONEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

MIRON S DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

MIRON V ANDREI-BOGDAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 7.15 avansat Reusit

MIRONESCU I.M. DRAGOS IULIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

MISLEA _ DANIELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 7.9 Geografie 6.5 avansat Reusit

MISTREANU C ROCSANA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 nivel mediu Respins

MISTREANU V DANIELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

MISTRIANU F IONUT-CRISTINEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 nivel mediu Respins

MITITELU C ANDREEA RAMONA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Geografie 5 avansat Respins

MITITELU C NARCIS-COSTINEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

MITITELU GH. GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana 5.05 Limba engleza Matematica T2 2.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.75 avansat Respins

MITITELU V IULIAN-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 7.7 experimentat Reusit

MITITELU V VASILE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 2.9 Geografie 6.75 nivel mediu Respins

MITOCARU I LIVIU-TONI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

MITOCARU R ANDREEA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 8.3 experimentat Reusit

MITRIN I CORINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.9 experimentat Reusit

MITROFAN D CORINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.95 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

MITROFAN I BOGDAN SERGIU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-A1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.8 experimentat Reusit

MITRU D MIRELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba franceza B2-A2-A1-B1-B1 Matematica T1 2.85 Informatica T2 Pascal 5 nivel mediu Respins

MITU I NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 6.5 incepator Respins

MITU V PETRU

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 5 nivel mediu Respins

MOALES I IOAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Reusit

MOCANASU GH. IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.65 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

MOCANU A CATALINA-AURA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.6 Economie 7.25 experimentat Reusit

MOCANU A GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

MOCANU C ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 avansat Reusit

MOCANU C OANA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 1.4 incepator Respins

MOCANU D EMIL-GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.6 Informatica T2 C/C++ 10 experimentat Reusit

MOCANU GH TUDOR

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba rusa B2-A1-A1-B1-B1 Istorie 5.4 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

MOCANU I MARCEL

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-A1-A1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

MOCANU M ALEXANDRA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 9 avansat Reusit

MOCANU M CRISTI SORIN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

MOCANU M VLADUT BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Reusit

MOCANU N VLADUT-VIOREL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 avansat Respins

MOCANU P PAUL-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.15 Geografie 5 avansat Respins

MOCANU P VALERIU

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Istorie 5.7 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

MOCANU V BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.05 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5 nivel mediu Respins

MOCANU V IULIAN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 1.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p experimentat N/p

MOCANU V MADALINA-CLAUDIA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 nivel mediu Respins

MOCANU V MADALINA-ELENA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Geografie 8.9 experimentat Reusit

MOCANU V MARIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba rusa B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5.75 nivel mediu Respins

MODORANU M CIPRIAN ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba franceza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T1 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 avansat Respins

MODORANU V VASILICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.65 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

MOGA V ANDREEA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Logica si argumentare 9.6 experimentat Reusit

MOISA G ALEXANDRA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba spaniola B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 8.2 experimentat Reusit

MOISA I ADRIANA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

MOISA I DIANA ELENA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

MOISA V IONUT ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.75 Geografie 7.5 avansat Respins

MOISA V IOSIF

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

MOISAN M PAUL IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Geografie 5 avansat Respins

MOISEI C DIANA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

MOISEI P VLADUT-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

MOISEI V CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.75 Fizica N/p incepator N/p

MOLAN V ANDREEA GIANINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

MOLDOVAN T ELENA-TEODORA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1--B2-A2-A2 Istorie N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

MOLDOVANU C PETRISOR-COSMIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.05 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2.8 incepator Respins

MOLDOVANU M DANUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Respins

MOLDOVEANU M IONETA- NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in agricultura ecologica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

MOLDOVEANU V ALIN-CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 8 Geografie 8.1 avansat Reusit

MOLOCEA GH MARIUS-IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

MOLOCEA I ANGELICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

MORARIU S IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Chimie organica T1 Nivel I 1.9 incepator Respins

MORARU C ALIN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.55 nivel mediu Respins

MORARU C BOGDAN-COSTEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.2 avansat Reusit

MORARU C MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Logica si argumentare 9.65 experimentat Reusit

MORARU D CRISTINA-LAURA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3 incepator Respins

MORARU G DANIEL-IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 5.75 avansat Respins

MORARU I BIANCA AMALIA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Respins

MORARU I MADALINA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 6.9 experimentat Reusit

MORARU L ADELINA ISABELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

MORARU M ANDRA ELENA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 9.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

MORARU M MIRCEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

MORARU V ELENA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Reusit

MORARU V VASILE-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.05 experimentat Reusit

MOREA V STEFAN-DRAGOS

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 9 experimentat Reusit

MOROSANU A AUREL ILIUTA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 6.2 avansat Respins

MOROSANU D ANDRADA COSMINA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Geografie 9.5 experimentat Reusit

MOROSANU GH. MARINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

MOROSANU I LOREDANA-IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 8.15 experimentat Reusit

MOROSANU S SIMONA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR CODAESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 7.75 experimentat Reusit

MOSNEAGU D ANDREI GABRIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Istorie 6.9 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

MOTEA M GEORGE-IONUT

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.15 nivel mediu Respins

MOVILA P LACRAMIOARA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 5.4 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

MOVILA V BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Logica si argumentare 9.85 experimentat Reusit

MUCENICA D IOANA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9 experimentat Reusit

MUCENICA V OANA-CRISTINA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.15 Geografie 5.9 avansat Respins

MUCILIANU D CRISTINA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

MUNTEANU A ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

MUNTEANU B LAURA ELENA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 5.7 incepator Reusit

MUNTEANU C MARIA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 9.3 avansat Reusit

MUNTEANU C MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Reusit

MUNTEANU E FLORIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.35 avansat Respins

MUNTEANU F SILVIA EVELINA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6 Psihologie 7.1 avansat Reusit

MUNTEANU GH COSTEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba rusa A2--A2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

MUNTEANU GH. CIPRIAN ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Istorie 7.15 Geografie 6.1 nivel mediu Reusit

MUNTEANU I IOAN ALIN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.6 Fizica 6.5 nivel mediu Reusit

MUNTEANU I IRINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba spaniola A2-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.3 Logica si argumentare 10 nivel mediu Reusit

MUNTEANU I NICOLAE-CEZAR

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.1 incepator Respins

MUNTEANU I TEODORA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 8.5 experimentat Respins

MUNTEANU J IULIAN-SORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MUNTEANU L RALUCA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 nivel mediu Reusit

MUNTEANU M DORU-STEFANEL

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Istorie 8 Geografie 8.8 experimentat Reusit

MUNTEANU M MARCELA-MIHAELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.9 experimentat Respins

MUNTEANU M MIHAITA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Respins

MUNTEANU M SILVIA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 5.6 experimentat Reusit

MUNTEANU M VALENTIN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 6.95 avansat Respins

MUNTEANU N LARISA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 nivel mediu Reusit

MUNTEANU P ALEXANDRU MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T1 3.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.9 experimentat Respins

MUNTEANU P BOGDAN-CRISTINEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

MUNTEANU R ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

MUNTEANU R LAURA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.75 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Respins

MUNTEANU T CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in agricultura ecologica
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

MUNTEANU T LAURA-ADNANA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba spaniola B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

MUNTEANU V CRISTINA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Fizica 5 nivel mediu Respins

MUNTEANU V GEORGE-CATALIN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 7.9 Geografie 8.1 avansat Respins

MUNTEANU V SIMONA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 avansat Respins

MUNTIANU C ELENA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba spaniola A2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5 Logica si argumentare 7.85 nivel mediu Respins

MUNTIANU E LUMINITA-LILIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Istorie 5.25 Geografie 6.9 nivel mediu Reusit

MURARIU I DANIELA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

MURGEANU V LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

MURGOCI A ALEXANDRA-ANDREEA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 avansat Respins

MURGULET D ELENA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1--A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

MUSCA I IONUT-CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.2 avansat Respins

MUSTATA I LARISA-ALEXANDRA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.45 Geografie 7.1 avansat Reusit

MUSTEATA M MIHAELA-MIRABELA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.65 Fizica 8.9 experimentat Reusit

MUSTEATA N MIRCEA-DORIN

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Fizica 9.25 experimentat Reusit

MUSTIA F ALINA-LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--A1-- Istorie 5.35 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

MUTU C IOAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

NACU M FLAVIAN

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 6.85 nivel mediu Respins

NADABAICA V MIHAELA-ALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 9.35 experimentat Reusit

NAIDER C CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 9.2 Fizica 9.05 experimentat Reusit

NANEA I IOAN-LIVIU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.9 incepator Respins

NANEA N MIRELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza A1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 avansat Respins

NANTU C RAZVAN-GEORGE

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 experimentat Respins

NANTU D ANDREI-IULIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.55 experimentat Respins

NANU L STERIAN NECULAI

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.1 experimentat Reusit

NAPA D ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.9 Geografie 9.5 experimentat Reusit

NAPOROJNA I VLAD MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.75 avansat Reusit

NASTASA I ALEXANDRA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Respins

NASTASA O ROBERT-ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

NASTASA V OANA ROXANA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza Istorie 9.7 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

NASTASE - NEGREA N ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

NASTASE T DANIELA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Geografie 8.7 experimentat Reusit

NAUM I ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

NDOCI V MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 incepator Reusit

NEACSU C ALINA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Istorie 10 Economie 9.2 experimentat Reusit

NEACSU G PAUL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF IOAN GURA DE AUR HUSI Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 10 Geografie 9.5 experimentat Reusit

NEACSU I MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

NEACSU V IULIANA ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba italiana B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.65 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

NEAGU - PANAINTE G TINCA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

NEAGU I MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 1 Geografie 5 incepator Respins

NEAGU M ANDREI-CIPRIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

NEAGU M GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in agricultura ecologica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.15 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

NEAGU N TUDOR CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 7.35 experimentat Reusit

NEAGU V IOLANDA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 6.7 Geografie 9.2 experimentat Reusit

NEAMTU D ALEXANDRU-GEORGE

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.55 nivel mediu Respins

NEBUNU V DELIA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

NECHIFOR B ELENA - OTILIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

NECHIFOR C DIANA-CORINA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 9.65 Fizica 9.4 experimentat Reusit

NECHIFOR D CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.95 Fizica 4.2 nivel mediu Respins

NECHIFOR G VLAD-MARIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.45 avansat Respins

NECHIFOR I ANTIM

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 9.3 experimentat Reusit

NECHIFOR I DANA-CASIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

NECHIFOR I OANA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

NECHITA A MARIUS

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 7.55 avansat Respins

NECHITA C IOAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu Eliminat din examen Limba rusa A2--A1-A2-A2 Istorie N/p Geografie N/p nivel mediu Eliminat din examen

NECHITA E ECATERINA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

NECHITA I ALEXANDRU-IONUT

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 6 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.05 nivel mediu Respins

NECHITA I RAZVAN-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

NECHITA L GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

NECHITA M ADINA-PARASCHIVA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 experimentat Respins

NECHITA M RENATA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.1 incepator Respins

NECHITA N ANDREEA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 5.4 Limba franceza Matematica T2 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

NECULA C MARIUS-STEFAN

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 7.4 avansat Reusit

NECULA E IULIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

NECULA S GEORGE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 5.7 Logica si argumentare 9 avansat Reusit

NECULAITA G GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 experimentat Reusit

NECULAU C ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 9.4 experimentat Reusit

NECULITA D VIOLETA - GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B2 Matematica T2 1.6 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

NEDELCU I ROXANA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

NEDELCU M IUSTINIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 8.65 avansat Reusit

NEDELCU T IOANA-MADALINA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza B1-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Geografie 7.1 experimentat Respins

NEDELEA C MIHAIL-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 8 experimentat Reusit

NEDELEA S IONUT ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Geografie 7.3 experimentat Reusit

NEGARA G ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Reusit

NEGARA I CRISTINEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in agricultura ecologica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B2--A2-A1-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.8 incepator Respins

NEGARA V ADINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.5 nivel mediu Respins

NEGHINA I GEORGE-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 experimentat Respins

NEGOITA I ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 6.65 Limba engleza Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p incepator N/p

NEGREA C ANDREEA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza A2-B2-A1-B2-B2 Istorie 9.25 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

NEGREA CAS TIPLEA M LETITIA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 experimentat Respins

NEGREA G GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

NEGREA P IRINA IULIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Economie 7.3 experimentat Respins

NEGRESCU E LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

NEGRII N CIPRIAN-IONUT

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.25 nivel mediu Respins

NEGRU C ANA-CATALINA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 nivel mediu Respins

NEGRU D MIHAI

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.75 Geografie 7.4 experimentat Reusit

NEGRU G DIANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Istorie 7.25 Logica si argumentare 9.5 nivel mediu Reusit

NEGRU M DRAGOS-ALEXANDRU

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Geografie 6 experimentat Respins

NEGRUT E STEFAN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Chimie organica T1 Nivel II 4 experimentat Respins

NEGRUT O ANDREEA CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.35 Fizica 5 avansat Respins

NEGRUT V ADRIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza A2-A1-A1-B1-A2 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

NEGRUTZ G ALEXANDRU-GELU

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza Matematica T1 7.9 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

NEGUT M CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.25 N/p N/p

NESTIAN C ANDREEA - CAMELIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in agricultura ecologica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Reusit

NESTOR V CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie 3.4 nivel mediu Respins

NICA C FELIX CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Fizica 6 experimentat Respins

NICA E CONSTANTIN CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

NICA L ANCA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

NICAU ST RAMONA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba rusa B1--A2-B1-B1 Istorie 5.75 Geografie 7.75 nivel mediu Reusit

NICHIFOR C LENUTA-DIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.15 Chimie organica T1 Nivel II 5 nivel mediu Respins

NICHITA I ALEXANDRU GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 avansat Respins

NICOARA G FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 7.7 experimentat Reusit

NICOARA M ELENA IONELA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 7.2 Geografie 7.3 avansat Reusit

NICOLESCU G GEORGE-EMANUEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza A2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

NICUTA I ALINA-MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.7 Geografie 9.3 nivel mediu Reusit

NIMIRCIAG G GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.9 Geografie 7.85 experimentat Reusit

NINU G MIHAELA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

NISTIAN C SERGIU-MIHAITA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 10 experimentat Reusit

NISTOR A ALINA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 8.75 Geografie 9.95 experimentat Reusit

NISTOR I ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

NISTOR I VASILICA IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

NISTOR P ANDREEA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba spaniola B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

NISTOR P LILIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba franceza A1--A1-- Matematica T2 3.65 Chimie organica T1 Nivel I 2.1 nivel mediu Respins

NISTOR R STEFANIA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 9.5 Geografie 8.6 experimentat Reusit

NISTOR T VLAD-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 9.3 experimentat Reusit

NISTOR V IONEL-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Geografie 8.55 experimentat Respins

NITA G ANTONIA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba spaniola B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.75 experimentat Reusit

NITA G ROXANA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

NITA M ALINA-ROXANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Respins

NITAN V NICUSOR

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Respins

NITANU C ADELINA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Chimie organica T1 Nivel I 9 experimentat Reusit

NITICA C ELENA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 8.5 Geografie 9 nivel mediu Respins

NITICA I ALEXANDRA-DIANA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

NITICA I COSMIN IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 incepator Respins

NITICA I IOANA-ELIZA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 7.7 Geografie 9.7 experimentat Reusit

NITICA V ISABELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 10 Informatica T1 intensiv C/C++ 10 experimentat Reusit

NITU O MARIAN- ANDREI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 avansat Respins

NOEA T ROBERT-PETRICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 7.1 incepator Respins

NOOR N MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 5.75 Geografie 9.2 experimentat Reusit

NOROCEA I IVONETA IRINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 10 experimentat Reusit

NOUR V OANA-VIORELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

NOURESCU S ALINA-CRISTINA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

NOVAC A SILVIA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 experimentat Respins

NOVAC V NICUSOR

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 8.4 experimentat Reusit

OAJDEA G DRAGOS-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

OANCEA I ANA-BRINDUSA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 4 Geografie 7.6 incepator Respins

OANCEA I MADALINA-LILIANA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 9 experimentat Reusit

OANEA V ALINA TATIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 8.7 avansat Reusit

OBREJA A CRISTINA MARINELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.3 avansat Reusit

OBREJA A OANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 7.3 Geografie 8.3 avansat Reusit

OBREJA C VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.65 Limba engleza A2--B2-- Istorie N/p Geografie 6.5 nivel mediu N/p

OBREJA D RAMONA-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

OBREJA G GEANIN-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.8 Geografie 9.35 experimentat Reusit

OBREJA I ELA-ROXANA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 7.9 avansat Reusit

OBREJA M ANDREEA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Matematica T1 9.95 Fizica 9.7 experimentat Reusit

OBREJA M ANDREI

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza Istorie 9.5 Geografie 8.7 avansat Reusit

OBREJA P GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 avansat Respins

OBREJA ST ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.8 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

OCHEANA A MAGDALENA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Reusit

OCHIANA P ANDREEA MIHAELA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.95 Geografie 6.9 avansat Reusit

OCHIANU D DINU MIHAITA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.35 nivel mediu Respins

OGRINJI V VLAD ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.15 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 6.3 incepator Respins

OJOC M ANCUTA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Informatica T2 C/C++ 6.9 experimentat Reusit

OLARU - DUMITRIU P MARINETA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

OLARU C ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

OLARU C ANDREEA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 experimentat Respins

OLARU G IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.25 Chimie organica T1 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

OLARU I CRISTINA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII BIRLAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4 Geografie 6.9 experimentat Respins

OLARU L CRISTIAN VLAD

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

OLARU M DRAGOS-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

OLARU P PETRONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-A2 Istorie 7.05 Logica si argumentare 9.9 avansat Reusit

OLARU V ADINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p 6.4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.5 incepator N/p

OLARU V ALINA-MANUELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba franceza A2---A2-A2 Matematica T2 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 nivel mediu Respins

OLARU V ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 3.2 incepator N/p

OLARU V PAULA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 experimentat Reusit

OLTEANU C CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.15 experimentat Respins

OLTEANU IG MARIAN GABRIEL

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.7 Psihologie 8.6 experimentat Reusit

OLTEANU M MARINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba franceza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

ONCIU D CONSTANTIN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B2 Istorie 5.7 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

ONCIU I MARTA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 7.9 avansat Reusit

ONEI G GEORGE DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 8.55 experimentat Reusit

ONEL C OTILIA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

ONICA C ANDREI-ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Logica si argumentare 6.95 experimentat Reusit

ONILA S SORINA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 8.9 experimentat Reusit

ONOFREI C GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

ONOFREI D ROXANA ELEONORA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.3 Chimie organica T1 Nivel II 9.7 experimentat Reusit

ONOFREI F MARIUS

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Respins

ONOFREI V ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Filosofie 10 experimentat Reusit

ONOFREI V GIANINA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Respins

ONOFREI V VIORICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.25 Logica si argumentare 9.2 experimentat Reusit

ONOSA _ GHEORGHITA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Geografie 9 avansat Respins

ONOSE S MARIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 incepator Respins

ONU A TAMARA ALIONA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

ONU I MARIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Reusit

ONUC V LILIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

ONUT G RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza N/p Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu N/p

ONUTA D CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

ONUTA G ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana 3.55 Limba franceza Istorie 5.15 Geografie 8.55 nivel mediu Respins

ONUTA N RAMONA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza A2-A2-B1-A1-A1 Istorie 5.85 Geografie 7.55 nivel mediu Respins

ONUTA V CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

OPREA F CRISTI-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.35 Geografie 8.3 nivel mediu Respins

OPREA M IRINA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Istorie 9.6 Economie 8.55 experimentat Reusit

OPREA M TATIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.3 incepator Respins

OPREA T CRINA MADALINA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.8 Geografie 7.1 avansat Respins

ORASANU S CARMEN ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 nivel mediu Reusit

OSTASE I IONELA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T1 5.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.6 experimentat Reusit

OTAT V OLIMPIA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

OTEL I CRISTINA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.4 Psihologie 7.7 experimentat Reusit

OTEL S ALEXANDRU-IULIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 experimentat Respins

OTEL V SORINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.2 Geografie 6.7 avansat Reusit

OUATU N GEORGIANA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2--A1-B1-B1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 7.7 nivel mediu Reusit

OUATU V VIRGIL COSMIN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

PADURARIU C ALINA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

PADURARIU I GEORGIANA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.85 Geografie 8.1 avansat Reusit

PADURARU A IONEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 3.8 Geografie 3.8 nivel mediu Respins

PADURARU CAS STOLERU V MIRELA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

PADURARU F MARIUS CATALIN

    GRUPUL SCOLAR CODAESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 8.9 experimentat Reusit

PADURARU I ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 5 nivel mediu Respins

PADURARU N ALEXANDRA-NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.35 Geografie 9.3 avansat Reusit

PADURARU P COSTELINA MIRELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 incepator Respins

PADURARU P VASILICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.6 Logica si argumentare 9.3 nivel mediu Reusit

PADURARU S FLORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 3.05 Fizica 1.3 incepator Respins

PADURARU T RAMONA-ECATERINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 3.9 nivel mediu Respins

PAGU F CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 9 Fizica 9.1 experimentat Reusit

PAGU S ISABELA IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.7 incepator Respins

PAGU V VLADUT-COSMIN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 experimentat Respins

PAHOME L CRISTINA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII BIRLAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

PAHONE C ALINA-ELENA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 6.1 avansat Respins

PAIS D ANDREI IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Geografie 6.85 avansat Respins

PAIS V MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.35 Geografie 7.75 avansat Reusit

PAIU _ VLAD

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 5 nivel mediu Respins

PAIU G FLORIN SERGIU

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B1-B1-A2-A1-A1 Istorie 5.9 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

PAIU M DIANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

PAIU V ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.42 Geografie 7 nivel mediu Respins

PAL I STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 2 nivel mediu Respins

PALADE C ALEXANDRU TEODOR

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 3.85 avansat Respins

PALADE C MARIA-SABRINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

PALADE E ALINA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

PALADE E ANDREAS LOTHAR

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Fizica 2.9 experimentat Respins

PALADE I GEORGIANA IULIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B1-A2 Matematica T2 4.25 Geografie 9 experimentat Respins

PALADE I IONEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4.2 incepator Respins

PALADE M ANDREI-IONUT

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 5 experimentat Respins

PALADE M MIHAELA CRISTINA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 5.4 avansat Reusit

PALADE R ANDRA ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.65 Geografie 10 experimentat Reusit

PALADE RN RADU PAUL

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Matematica T1 7.8 Fizica 6.1 experimentat Reusit

PALAGA I ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

PALAGHIU I LENUTA-MIRELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Istorie 5.05 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

PALAGHIU V ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Geografie 8.1 nivel mediu Respins

PALALAE V ALEXANDRU-MIHAI

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 6.9 experimentat Reusit

PALAMIUC I ADELINA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba spaniola A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.75 Geografie 9 experimentat Reusit

PALAMIUC S CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.25 Geografie 6.8 avansat Reusit

PALANCEAN B MIRCEA-BORIS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 8.5 experimentat Reusit

PALASANU I MADALINA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Geografie 6.15 nivel mediu Respins

PALICI D GEORGE STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Fizica 2.9 avansat Respins

PALICI M CORNEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A2 Istorie 5.9 Geografie 7.1 incepator Respins

PALICI N.A ION

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 nivel mediu Respins

PALIE G ANTON-LUCIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 4.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.45 avansat Respins

PALIE V SILVIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

PALIMARIUC D LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 7 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.2 experimentat Reusit

PAMFIL I ANGELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba rusa B2-A1-A2-A2-B1 Istorie 5.05 Geografie 7.25 avansat Respins

PANA C FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PANA C FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

PANA E OANA LARISA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

PANA V DIANA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

PANAGHIE V MONICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba rusa A2--A2-B1-B1 Istorie 5.15 Geografie 7.25 nivel mediu Respins

PANAINTE C ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.35 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Istorie 5.95 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

PANAINTE C GABRIEL GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 experimentat Respins

PANAINTE E CLAUDIA-BIANCA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Reusit

PANAINTE G LUIZA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 3.9 incepator Respins

PANAINTE GH VASILE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.25 Limba franceza A2--A1-A1- Istorie 5.75 Geografie 5.3 incepator Respins

PANAINTE I STEFAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.8 incepator Respins

PANAINTE N CALIN-NICUSOR

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.65 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 avansat Respins

PANAINTE N CEZARA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

PANAINTE V BOGDAN VASILE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.05 nivel mediu Respins

PANAINTE V OVIDIU

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

PANAITE V CARMEN NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Fizica 3.6 nivel mediu Respins

PANCESCU G GIANI-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.8 Geografie 7 avansat Reusit

PANCU I IONEL CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.2 avansat Respins

PANDELACHE C LAURA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.6 Geografie 9.95 avansat Reusit

PANDELEA I ALINA VIOLETA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 6.3 Geografie 7.6 avansat Reusit

PANDELEA I CONSTANTIN-FLORIN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

PANICA D LACRAMIOARA LENUTA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII BIRLAD Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

PANICA G SIMONA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII BIRLAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.45 incepator Respins

PANTAZI V DIANA IULIA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.65 nivel mediu Respins

PANTEA A BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.4 experimentat Reusit

PANTEA G MARIA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

PANTEA GH. DARIUS DANUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza A2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PANTILIMON G GHEORGHITA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.15 avansat Respins

PAPARA G GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 6.6 experimentat Reusit

PAPUC G DIANA-ELENA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.4 experimentat Reusit

PARA D DANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 9.2 Fizica 8.65 experimentat Reusit

PARA I CRISTINA-ELENA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.8 avansat Respins

PARA M MIHAELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 nivel mediu Respins

PARA M SERGIU-CATALIN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 incepator Respins

PARASCA S ANDREEA BIANCA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Respins

PARASCHIV N VIOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Geografie 8 experimentat Reusit

PARASCHIV P IONELA-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.7 experimentat Reusit

PARASCHIV V ALINA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.55 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 6.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

PARDOS P IULIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

PARFENE A MIHAITA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.45 nivel mediu Respins

PARFENE C ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 incepator Respins

PARFENE C MADALINA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 5.95 experimentat Respins

PARFENE C ROBERT VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

PAROARU N STEFANIA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 8.9 experimentat Reusit

PARTENI C ALEXANDRA-NOELA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.95 Psihologie 9.5 avansat Reusit

PARTENI C GABRIEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 avansat Respins

PARTENIE A ALEXANDRU-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p experimentat N/p

PARVU I OVIDIU CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Respins

PASALAU S CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.15 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

PASARGIU T IONELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.2 Limba franceza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

PASARICA I IOANA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 8.9 experimentat Reusit

PASAT T MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

PASAT V CORINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 7.7 Geografie 6.7 avansat Reusit

PASAT V CRISTIAN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

PASCAL D ROXANA-ANDRADA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.8 experimentat Reusit

PASCAL G ANDREEA-BEATRICE

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.05 avansat Reusit

PASCAL G SORIN CATALIN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Chimie organica T1 Nivel II 5.75 experimentat Respins

PASCAL M INGA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

PASCAL M OANA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8 experimentat Reusit

PASCAL ST CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba franceza A2-A1-A2-- Istorie 5 Geografie 7.7 nivel mediu Respins

PASCARU AM ANDREEA RAMONA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba spaniola B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 7.9 experimentat Reusit

PASCARU D ANDREEA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Respins

PASCU F DIANA-FLORINELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Geografie 7.9 nivel mediu Respins

PASCU P PAUL-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 avansat Respins

PASCU V CAROLINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

PATA I MADALINA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.65 Geografie 7.9 avansat Reusit

PATO A ANDREI AURELIAN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 8.7 experimentat Reusit

PATRAS C MARIA ANGELA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.9 avansat Reusit

PATRAS P ANA-MARIA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 avansat Respins

PATRAS T SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza Matematica T1 6.95 Fizica 8.3 experimentat Reusit

PATRASANU G MIHAITA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in agricultura ecologica
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza A2--A2-A2-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 nivel mediu Respins

PATRASCU T DRAGOS-IONUT

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Respins

PATRICHE C ANCUTA-GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

PATRICHE I MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 1.85 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

PATRICHI L ALEXANDRU STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 5 avansat Respins

PATULEA V MIHAELA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.5 experimentat Reusit

PAUN C GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 2.5 avansat Respins

PAUN M BOGDAN - ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

PAUN M EMILIA TEODORA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8 experimentat Reusit

PAVALASC V BIANCA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Fizica 4 nivel mediu Respins

PAVEL I GEORGE-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 4.1 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

PAVEL I OANA LIVIOARA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.5 nivel mediu Reusit

PAVEL N IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5.95 nivel mediu Respins

PAVELIUC I MIRELA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 incepator Respins

PAVELIUC M ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 nivel mediu Respins

PAVELIUC V ALEXANDRU NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

PAVELIUC V IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 7.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.8 experimentat Reusit

PAVELIUC V MARIA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 7.4 experimentat Reusit

PAVLOVSCAIA I MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.5 experimentat Reusit

PELIN D ALEXANDRU DANIEL

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 7.8 avansat Reusit

PENA D DAN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

PENISOARA T CLAUDIA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 7.7 Geografie 8.5 experimentat Reusit

PEPTINE I BOGDAN MARIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 experimentat Respins

PEREBAILOV V VASILE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.45 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 7.15 Geografie 7 nivel mediu Respins

PERJU I OANA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

PESCHER I ADRIAN-IULIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.45 nivel mediu Respins

PESCHER P IONUT

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

PETCU C LUCIANA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.55 nivel mediu Respins

PETCU S ANDA-MARIA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 avansat Respins

PETRACHE S BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 nivel mediu Respins

PETRE M IONEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza A1-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.85 Geografie 8.4 avansat Respins

PETRE P ANAMARIA-SIMONA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 8 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 7.3 incepator Reusit

PETREA C CATALIN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.45 nivel mediu Respins

PETREA C IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4 N/p N/p

PETREA D MIHAITA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.75 Geografie 5.9 avansat Respins

PETREA G GEORGIANA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 8.15 avansat Reusit

PETREA I ALEXANDRA PAULA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

PETREA I CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3 N/p N/p

PETREA I LILIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 5.1 incepator Respins

PETREA I SORINEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

PETREA M DRAGOS - MIHAI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in agricultura ecologica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 nivel mediu Respins

PETREA S NICOLETA - SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 9.2 experimentat Reusit

PETREA T CLAUDIA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

PETRESCU A CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Chimie organica T1 Nivel I 9.9 experimentat Reusit

PETROVICI I BOGDAN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 9.2 Geografie 8.2 incepator Reusit

PETRUSCA V GHEORGHITA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

PILA C ADRIAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

PILA C ANDREEA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.7 Fizica 5.15 experimentat Reusit

PINDARU G SORIN-ALIN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 incepator Respins

PINDARU T ALINA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.15 experimentat Respins

PINTEA A ELENA-LAURA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 6.8 incepator Respins

PINTEA C MIHAELA-GEANINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B1 Istorie 6.3 Geografie 6.5 avansat Respins

PINTEA ST STEFANIA-FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 incepator Respins

PINTILIE C ELVIS-CRISTIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 incepator Respins

PINTILIE CAS HAULICA V NICOLETA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 3.8 Geografie 2.2 experimentat Respins

PINTILIE E ANDREI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 7 Fizica 1.9 incepator Respins

PINTILIE E GINA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A1--A1-A1-A1 Matematica T2 1.45 Chimie organica T1 Nivel II 2.9 incepator Respins

PINTILIE E ROBERT-LUCIAN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.4 experimentat Reusit

PINTILIE G GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

PINTILIE I DAIANA-IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 8.55 experimentat Reusit

PINTILIE I IONUT VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.55 avansat Respins

PINTILIE M MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba franceza A2--A1-A2-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 nivel mediu Respins

PINTILIE N CIPRIAN-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Respins

PINTILIE P IONELA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.15 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

PINTILIE V ANCA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Reusit

PINTILIE V VALENTIN-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 2 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

PINTILII M MARIUS-VASILE

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-B2-B2-B1-A2 Matematica T2 7.6 Geografie 7.85 experimentat Reusit

PIRCALABU GH. ANDREEA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba spaniola A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

PIRCIU C IRINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A1-A2-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

PIRLOG N DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 4.1 nivel mediu Respins

PIRVAN ST. GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana 8.05 Limba engleza Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PIRVU G DIANA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6 Logica si argumentare 8.7 experimentat Reusit

PIRVU S SILVIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza A2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Geografie 8 incepator Reusit

PISALTU F TEOFIL

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 avansat Reusit

PISLARU G MARIA-SILVIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel II N/p N/p N/p

PISLARU M SIMONA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B1 Istorie 7.2 Logica si argumentare 9.4 avansat Reusit

PITU I VERSAVIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1.05 Geografie 5 incepator Respins

PITU P MARIUS PETRONEL

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza N/p Istorie 5.8 Geografie 6.5 experimentat N/p

PIVNICERU I SORIN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 avansat Respins

PLACINTA C ANCA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2--A2-A2-B1 Matematica T2 2.65 Geografie 7 avansat Respins

PLACINTA V GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza A1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

PLAESU NC ANDREEA MARINA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba spaniola B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 5 Logica si argumentare 7 experimentat Reusit

PLATON V MIRCEA MARIAN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.05 experimentat Respins

PLESIU S ANCA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

PLETEA V LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 9.4 Geografie 8.95 experimentat Reusit

PLETOSU V ION-NELU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

PLOP G IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

PLOP L CORADO-ANDREI

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.3 experimentat Respins

PLOP R ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.05 Fizica 9.1 experimentat Reusit

PLOPAN V LAVINIA-LENUTA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p 2.75 Limba franceza A1--A1-- Istorie 5.1 Geografie 5.25 nivel mediu N/p

PLOPU I IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.7 Geografie 5 nivel mediu Respins

PLOPU S MADALINA-ANCUTA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 2.35 Geografie 4.1 nivel mediu Respins

PLOSNITA F EUSEBIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 8 experimentat Reusit

PLOSNITA G MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Geografie 8.8 experimentat Reusit

PLUGARU - FRUNZA L NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

POCOVNICU N ANDRADA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Chimie organica T1 Nivel I 8.15 experimentat Reusit

PODOLEANU S ALIN-PETRUT

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 4.25 Biologie vegetala si animala T1 8.75 experimentat Respins

POENARU I EDUARD

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 5.9 Geografie 5.7 incepator Respins

POIANA V RADU ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

POLCOVNICU C IONELA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.85 nivel mediu Reusit

POLEI T OLIMPIA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.4 Geografie 8.3 nivel mediu Respins

POMANA P PETRU-MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.4 Geografie 6.7 incepator Respins

PONIA V SINZIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Geografie 5 incepator Respins

POP GH EUGEN-AUREL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 3.45 nivel mediu Respins

POPA A ADRIAN-FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.25 Geografie 9.2 experimentat Reusit

POPA A MARIUS ALBERT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 3.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 avansat Respins

POPA A OANA ELIZA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.4 Chimie organica T1 Nivel I 6.5 experimentat Respins

POPA C CLAUDIA BIANCA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Respins

POPA C CONSTANTIN ANDREI

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 6.4 avansat Respins

POPA C CRISTINA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Reusit

POPA D ALEXANDRU COSMIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--A2-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

POPA F BOGDAN FLORIN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Fizica 7.1 experimentat Reusit

POPA G ALINA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 5.5 Geografie 8.9 nivel mediu Reusit

POPA G BOGDAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.55 experimentat Respins

POPA G CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.85 Fizica 5 avansat Respins

POPA G GEORGE-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

POPA GH VIOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 6.45 Geografie 5 nivel mediu Reusit

POPA I ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 8.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.9 experimentat Reusit

POPA I ALIN-IONEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.75 avansat Respins

POPA I BOGDAN-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

POPA I DANIELA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 8.95 experimentat Reusit

POPA I DANIELA-PAULA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.5 incepator Respins

POPA I GEORGE STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

POPA I LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 1 Geografie 5 incepator Respins

POPA I MARIANA-CATALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1--B1-- Matematica T2 2.3 Fizica 1.9 nivel mediu N/p

POPA J ALEXANDRU-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 experimentat Reusit

POPA L CATALIN LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

POPA L REMUS SORIN

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 9.35 experimentat Reusit

POPA M ANDREEA MADALINA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Chimie organica T1 Nivel II 6.8 experimentat Reusit

POPA M AUREL-MIHAI

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 incepator Respins

POPA M COSMIN-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Biologie vegetala si animala T1 9.25 experimentat Reusit

POPA M MARIA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.65 incepator Respins

POPA M SILVIU MIHAITA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

POPA N ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 8.8 experimentat Reusit

POPA O CALIN-OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Reusit

POPA P PAUL IONUT

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Chimie organica T1 Nivel II 8.6 experimentat Reusit

POPA S CORINA GEORGEANA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 incepator Respins

POPA S DRAGOS-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 6.05 Limba engleza Matematica T2 5 Fizica 1.9 incepator Respins

POPA S GEORGE-MARIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

POPA S ROXANA PAULA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Istorie 8.9 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

POPA T ANDREI

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

POPA T MIOARA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

POPA V ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 5.35 Geografie 9 experimentat Reusit

POPA V ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Geografie 9.7 experimentat Reusit

POPA V CATALIN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.75 Informatica T3 C/C++ 7.8 experimentat Respins

POPA V CRISTINEL-DORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba rusa B1--A2-B1-B1 Istorie 6.85 Geografie 7.15 avansat Respins

POPA V DIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Logica si argumentare 9.9 experimentat Reusit

POPA V FANEL-PAUL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.9 incepator Respins

POPA V OANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie N/p nivel mediu N/p

POPA V PAUL-PETRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.35 Geografie 5.95 avansat Respins

POPA V VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

POPA Z ADINA-VASILICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

POPESCU A OANA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 6.65 Geografie 7.9 experimentat Reusit

POPESCU D FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

POPESCU G MARIUS-GEORGEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

POPESCU P ANDRADA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.4 experimentat Reusit

POPESCU V CORNEL-BYLL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B2-B2-B1-- Istorie 5.55 Geografie 5 nivel mediu Respins

POPESCU V IONELA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Logica si argumentare 10 nivel mediu Reusit

POPICA P PETRONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

POPLIUC D MARIUS-SEBASTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 5 nivel mediu Respins

POPLIUC V ANDREEA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

POPOVICI D DANA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 5.2 experimentat N/p

POPOVICI I CORINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 2.8 avansat Respins

POPOVICI V DANIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 2 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

POPOVICI V VASILE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Geografie 6.9 nivel mediu Reusit

PORGRAS C GEORGIANA ELENA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T1 4.2 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

PORUBIN M ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.1 experimentat Reusit

PORUMBIIN T ANDREEA-MADALINA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Respins

POSTIRNAC G DIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 2.4 nivel mediu Respins

POSTOLACHE A VLADUT-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 9.05 Geografie 9.4 experimentat Reusit

POSTOLACHE C ELVIS CONSTANTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Istorie 7 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

POSTOLACHE C IRINEL-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.15 Fizica 1.6 avansat Respins

POSTOLACHE C MARIA-ESTELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 6.3 experimentat Reusit

POSTOLACHE G GRETA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza Istorie 9.35 Geografie 8.95 experimentat Reusit

POSTOLACHE I VLADUT IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 3.65 nivel mediu Respins

POSTOLACHE V IULIA-LARISA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

POSTU P IULIA CERASELA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 9.7 Chimie organica T1 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

POSTU V PAULA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.8 avansat Reusit

POTOP C CRISTIAN-VLAD

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9 experimentat Reusit

POTOP M COSTEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 7.55 avansat Respins

POTORAC S STEFAN EUSEBIU

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.55 experimentat Reusit

POTORAC V CULITA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 2.35 incepator Respins

POTRACHI M ANCUTA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Geografie 7.15 experimentat Respins

PRAJICA M ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 9.3 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

PREDA S ANDREI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.25 Chimie organica T1 Nivel II 2.65 nivel mediu Respins

PRICOLICIU M ELENA-ALINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 6 Geografie 8.6 experimentat Reusit

PRICOP A ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T1 7.95 Fizica 9 experimentat Reusit

PRICOP C RADU FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.6 avansat Respins

PRICOP I IONEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Reusit

PRICOP I IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Istorie 6.9 Geografie 3.6 nivel mediu Respins

PRICOP M BOGDAN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 avansat Respins

PRICOP M CRISTINEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

PRICOP M MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

PRICOP S NICOLETA-LUCIANA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza Istorie 10 Geografie 8.1 experimentat Reusit

PRICOP V IOAN AUGUSTIN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.65 Logica si argumentare 9 experimentat Reusit

PRICOPE F COSMIN-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 9.1 Geografie 9.5 experimentat Reusit

PRICOPE V CRISTINA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba spaniola B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.45 Logica si argumentare 10 avansat Reusit

PRICOPI F MARIA-MAGDALENA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Reusit

PRISACARIU C ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 1.4 nivel mediu Respins

PRISACARU N DIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

PRISACARU N MARIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

PRISACARU N NECULAI

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.3 Geografie 8.2 avansat Respins

PRISECARU B CRISTINA-MIOARA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

PRISECARU D MADALIN-ANDREI

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF IOAN GURA DE AUR HUSI Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 8 experimentat Respins

PRISECARU I VIOREL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

PRISECARU J MARIN - JENICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 8 avansat Reusit

PRISECARU O ARMAND-OCTAVIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.7 experimentat Reusit

PROCA F ALEXANDRU

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

PROCA T DIANA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 2.55 Geografie 6.15 avansat Respins

PROCA V LUCICA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Geografie 6.5 incepator Respins

PRODAN I GABRIEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 avansat Respins

PRODAN T IONELA-CRINA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 avansat Respins

PRODAN T NICOLETA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 9.3 avansat Reusit

PROFIR G ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 9.7 nivel mediu Reusit

PROFIR I ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.8 Logica si argumentare 9.25 experimentat Reusit

PROFIRE C COCULEANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

PROMOROACA I STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 9.2 avansat Reusit

PROTOP V MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 9.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

PRUTEANU _ PAVEL

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

PRUTEANU C MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.9 Geografie 9.6 experimentat Reusit

PRUTEANU D CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

PRUTEANU D MIRCEA-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 9.2 experimentat Reusit

PRUTEANU V ADNANA ELENA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 6.8 experimentat Reusit

PRUTEANU V IONUT DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.15 Geografie 5.55 nivel mediu Respins

PRUTEANU V NORINA CONSTANTA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 6.9 experimentat Reusit

PRUTIANU I MARIANA MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.1 experimentat Reusit

PUITEL G GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

PUIU G RAMONA-TATIANA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 8.9 nivel mediu Respins

PUIU G VALY

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 nivel mediu Respins

PUIU T VICTOR

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza B2--B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 7.8 nivel mediu Respins

PURICE F TUDOR-OCTAVIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza Istorie 6.3 Filosofie 6 experimentat Reusit

PUSCA M ALEXANDRU MARIAN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

PUSCASU A MARIUS DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

PUSCASU C NICOLETA-ALEXANDRINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Reusit

PUSCASU G GEORGIAN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 2.5 Informatica T2 Pascal 5.4 experimentat Respins

PUSCASU I GABRIEL-CRISTINEL

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 6.45 Geografie 8.1 experimentat Reusit

PUSCASU R ROBERT ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Fizica 8.45 experimentat Reusit

PUTOI G ADI CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 experimentat Respins

RACEA R DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

RACHIERU N ANDREEA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

RACHITA V OANA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba italiana B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 8.55 experimentat Reusit

RACNICI I SIMONA-LILIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Chimie organica T1 Nivel I 2.7 nivel mediu Respins

RACOVITA B ANDREEA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 7.6 avansat Reusit

RACOVITA I ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.95 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

RACOVITA I IULIANA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII BIRLAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.75 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

RACOVITA I MIOARA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

RACU G RAZVAN-MIHAI

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

RADACINA C ROXANA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII BIRLAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 3.25 Geografie 7.8 incepator Respins

RADASANU R GEORGIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza Istorie 9.4 Geografie 9.4 avansat Reusit

RADOI A GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 experimentat Reusit

RADOI N COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Fizica 8.35 experimentat Reusit

RADU C ELENA-ECATERINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza A2-A1-A1-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 5.9 nivel mediu Reusit

RADU D RAZVAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.35 Fizica 8.35 experimentat Reusit

RADU E VASILE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.55 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.15 nivel mediu Respins

RADU F GEORGE CALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 avansat Respins

RADU G GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

RADU I ANA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.05 Geografie 9 experimentat Reusit

RADU I ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 7.4 avansat Reusit

RADU I CORNEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Istorie 5.5 Geografie 5.5 nivel mediu N/p

RADU L DORINA-AIDA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Respins

RADU S DRAGOS-BOGDAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 experimentat Respins

RADU T EVELINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 10 avansat Reusit

RADU V ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba italiana B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 9.45 experimentat Reusit

RADU V GHEORGHITA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Geografie 7.95 avansat Respins

RADU V ZINICA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII BIRLAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.35 incepator Respins

RADUCAN D IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

RADUCANU G SIMINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 4 incepator Respins

RADUCANU G VICTOR MIHAI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 7.1 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

RADUCANU N NELU-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 5 nivel mediu Respins

RADUCIOIU A ELENA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.95 Chimie organica T1 Nivel II 9.4 experimentat Reusit

RADULESCU D MARICICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 5.15 nivel mediu Respins

RAFI J MARIUS

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII BIRLAD Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

RAIANU I GINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

RAPANU C CONSTANTIN-PETRU

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.55 nivel mediu Respins

RASCANU B SABRINA BIANCA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Istorie 5.6 Geografie 6.3 avansat Respins

RASCANU C ELENA-OTILIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.95 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.85 experimentat Reusit

RASCANU L RADU GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.6 Geografie 7.1 experimentat Respins

RASCANU N ALEXANDRU MIHAI

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Geografie 9.5 experimentat Respins

RAVARIU G ANDREEA-SIMONA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Respins

REBEGEA V RALUCA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

RELEA M SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

RESMERITA C CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Geografie 8 avansat Reusit

RIMBOI D SERGIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.5 Geografie 5.6 nivel mediu Reusit

RIMBU V OANA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

RINJA V COSMIN-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3 incepator Respins

RIPA - SEIDECARU _ IONICA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2 incepator Respins

RIPAN C ANDREEA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 9 experimentat Reusit

RIPAN D REMUS-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4 incepator Respins

RIPANU V STEFAN-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.9 experimentat Reusit

RIZEA T ALEXANDRU-TEODOR

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.8 experimentat Respins

ROGOJINA C CORNEL TEODOR

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ROHATCA M ANDREI-TOADER

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 experimentat Respins

ROIU F VASILE LAURENTIU

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.6 Geografie 8.4 experimentat Respins

ROMAN C CLAUDIU-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 incepator Respins

ROMAN D ALIN

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.75 experimentat Reusit

ROMAN E EMANUEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba franceza B2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 experimentat Respins

ROMAN F ADRIAN-DORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 5.5 Limba engleza Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

ROMAN I LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 2.5 nivel mediu Respins

ROMAN M GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ROMAN N ALEXANDRA MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba spaniola B1-B2-B2-B1-B1 Istorie 6.35 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

ROMAN N VIOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Geografie 5.1 avansat Respins

ROMAN P CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.65 avansat Respins

ROMAN PAVEL I ELENA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 incepator Reusit

ROMASCU M MARIUS-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.15 incepator Respins

ROMASCU ST STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

ROMASCU V GABRIEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.85 experimentat Respins

ROMILA A ESIDOR

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 5 nivel mediu Respins

ROMILA D EMIL-ROBERT

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.85 experimentat Respins

ROMILA E CARINA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

ROMILA E VLAD

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 1.85 Limba engleza A2--A1-B1-B1 Matematica T2 3 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

ROMILA M COSMIN-MIHAI

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.35 experimentat Respins

ROMILA V BOGDAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.65 Geografie 6.1 experimentat Respins

ROPOTA C VALI GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.1 incepator Respins

ROSCA C DANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 6.5 Limba engleza Matematica T2 6.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.25 incepator Reusit

ROSCA C MARIUS-FLORIN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 nivel mediu Respins

ROSCA G JANETA NICOLETA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.9 Geografie 6.35 experimentat Reusit

ROSCA GH GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A2 Istorie 5 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

ROSCA I IOAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

ROSCA S DIANA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

ROSCA T RALUCA-ELENA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza B2-B1-A1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 5.45 avansat Respins

ROSCA V MARIUS- VLAD

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2--A1-B1-B2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 avansat Reusit

ROSU A GHIORGHE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza A1--A1-B1-B1 Matematica T2 5.8 Fizica 6.1 nivel mediu Reusit

ROSU C PAUL

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

ROSU N OVIDIU-NICU

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

ROSU V MADALINA IULIANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.2 avansat Reusit

ROTARIU N NECULAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.45 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

ROTARIU ST STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 6 Geografie 5 nivel mediu Respins

ROTARU A IONUT ADI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

ROTARU C LOREDANA GEANINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

ROTARU C RARES

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Economie 9.5 experimentat Reusit

ROTARU D ANA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 avansat Respins

ROTARU F RADU

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.55 Logica si argumentare 9.8 experimentat Reusit

ROTARU G CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Geografie 7.3 experimentat Respins

ROTARU G CONSTANTIN-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

ROTARU I ANDREI IONEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

ROTARU I LENUTA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 7.75 Geografie 8.45 avansat Reusit

ROTARU I MIHAELA-GABRIELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.65 experimentat Respins

ROTARU I OANA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5 Geografie 7 avansat Respins

ROTARU L ALEXANDRU

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 nivel mediu Respins

ROTARU M MIRCEA-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza A2--A2-- Istorie N/p Geografie N/p nivel mediu Eliminat din examen

ROTARU N DRAGOS GABRIEL

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 7.5 experimentat Reusit

ROTARU N LAURA NICOLETA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.75 Psihologie 7 experimentat Reusit

ROTARU S ANDREEA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Filosofie 9.4 experimentat Reusit

ROTARU S ROBERT IULIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.65 nivel mediu Reusit

ROTARU T BEATRICE

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Geografie 8.3 experimentat Reusit

ROTUNDU C GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.8 experimentat Reusit

ROTUNDU V VIOREL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 3.75 nivel mediu Respins

RUJA A SIMONA-ADRIANA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.25 experimentat Respins

RUJA P ALEX-GABRIEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.5 avansat Respins

RUJA R PETRICA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.5 avansat Respins

RUSCUTA M MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba rusa B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 5.65 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

RUSCUTA N ANDREEA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

RUSU _ CATALINA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Fizica 1.7 nivel mediu Respins

RUSU C CHIRUTA MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

RUSU C CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.35 Geografie 7.8 nivel mediu Eliminat din examen

RUSU C LENUTA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

RUSU C MARINICA IULIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.65 Logica si argumentare 9.8 avansat Reusit

RUSU C OANA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.45 Logica si argumentare 9.05 avansat Reusit

RUSU D ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Geografie 5 nivel mediu Respins

RUSU D ANCA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 incepator Respins

RUSU G GEORGE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.7 Logica si argumentare 9.5 experimentat Reusit

RUSU GH MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

RUSU I ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 7.85 nivel mediu Reusit

RUSU I IOAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie Eliminat din examen Geografie N/p nivel mediu Eliminat din examen

RUSU L BOGDAN-ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.6 experimentat Reusit

RUSU L VASILICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 2.8 N/p N/p

RUSU M ANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.45 Logica si argumentare 9.8 avansat Reusit

RUSU M MIRONEL FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 1.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.5 experimentat Respins

RUSU M OANA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Reusit

RUSU M. ALINA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 7.6 avansat Reusit

RUSU N GHEORGHITA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza A2--A1-A1- Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

RUSU N MADALINA-VALENTINA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 6.4 nivel mediu Reusit

RUSU N VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Geografie 6.1 experimentat Respins

RUSU S STEFAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8.6 avansat Reusit

RUSU ST AURORA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba rusa B1--A1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 5.35 nivel mediu Respins

RUSU T ELENA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

RUSU V AURORA MADALINA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.2 experimentat Reusit

RUSU V CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

RUSU V GABRIEL

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen experimentat Eliminat din examen

RUSU V LARISA-DANA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba spaniola Istorie 9.2 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

RUSU V VLAD-IONUT

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.6 Chimie organica T1 Nivel II 7.95 experimentat Reusit

RUSU V VLADUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 2.1 experimentat Respins

RUSU-CONDURACHI D ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Matematica T1 9.9 Fizica 9.75 experimentat Reusit

SABADAC C LOREDANA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 9.45 experimentat Reusit

SABADAC F ANDREI-OCTAVIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 2.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

SABADAC F MARIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.5 incepator N/p

SACALIUC N LIDIA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Istorie 5.5 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

SACAREANU I ZAMFIRA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

SACRIERIU P OANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7 avansat Reusit

SAFIR E ALINA GIANINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 6.1 Geografie 6.85 avansat Reusit

SAHAN V IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Istorie 6.9 Geografie 8.5 avansat Reusit

SAIM G GEORGE ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

SAIMU V PETRICA-ALIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3 Fizica 5.5 avansat Respins

SAIN S ANDREEA-SIMONA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

SAIZU CAS GRIGORE T DANIELA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Respins

SALAHORU D EMILIA-LAURA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.95 Geografie 5.15 nivel mediu Respins

SALARU A ANDREI ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

SALAVASTRU D MIHAI-GABRIEL

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Filosofie 8.9 experimentat Reusit

SALDIRAN A NAZILE

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 6.3 experimentat Reusit

SAMOILA A DANIELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B1-B1-A1-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 7.5 avansat Reusit

SAMOILA I DANIELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1-B1-A1-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 8.7 avansat Reusit

SAMOILA M IONEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.7 nivel mediu Respins

SAMSON P ROXANA-SABINA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 5.45 experimentat Respins

SANDACHE T ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Logica si argumentare 7.6 experimentat Reusit

SANDU C ANCA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in agricultura ecologica
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu N/p

SANDU C GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 6.65 Fizica 7.35 experimentat Reusit

SANDU C GIGEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.7 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

SANDU F ELENA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.75 experimentat Reusit

SANDU G COSMIN BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

SANDU G OANA-CORINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 4.4 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

SANDU GH GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A1 Istorie 5 Geografie 8.5 incepator Respins

SANDU GH IONELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba franceza A2-A1-A2-A2-B2 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.15 nivel mediu Respins

SANDU I ILIE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in agricultura ecologica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

SANDU V CATALIN-NICOLAE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 6.1 Geografie 7.75 nivel mediu Respins

SANDULACHE I ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 3.7 incepator Respins

SARAMET C MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 incepator Respins

SARARU S STEFAN DANUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 6.25 avansat Reusit

SARBAN D COSTICA-FLORIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF IOAN GURA DE AUR HUSI Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 7.4 Geografie 9.5 experimentat Reusit

SARBU C MONICA SIMONA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

SARDARU G MONICA-CORNELIA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.7 Chimie organica T1 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

SARDARU P BEATRICE-ANCUTA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza B2-A1-A2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 9.3 avansat Reusit

SARGU A ION

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

SASU P CATALINA-SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.9 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

SAVA A ANDREEA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu N/p

SAVA C IONUT-MIHAI

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.7 Chimie organica T1 Nivel II 9.3 experimentat Reusit

SAVA G ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 7.75 experimentat Reusit

SAVA G ION

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

SAVA G MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

SAVA I VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Respins

SAVA M ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 9.2 nivel mediu Reusit

SAVA T ANDREEA-MONALISA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B1--B2-- Istorie Eliminat din examen Geografie N/p nivel mediu Eliminat din examen

SAVA T OCTAVIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Istorie 3.9 Geografie 6.2 incepator Respins

SAVA V ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1--A1-A2-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

SAVA V CORINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba franceza A2-B1-A1-B1-B1 Matematica T2 2.75 Geografie 5.95 avansat Respins

SAVA V COSMIN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

SAVASTRU I IULIAN-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.1 experimentat Reusit

SAVIN D DANUT SORIN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Fizica 5.5 avansat Respins

SAVIN G FANEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza A2-A1-A2-A2-B2 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

SAVIN I CORNELIA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B2--B2-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

SAVIN M OANA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Fizica 9.6 experimentat Reusit

SAVIN V SORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

SAVUC A CRISTIAN VLADUT

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Reusit

SAVUC G ANDREEA-SIMONA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.95 Biologie vegetala si animala T1 8.6 avansat Reusit

SAVUTA C MIHAELA-VIORICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.75 Geografie 6.1 experimentat Respins

SBIRCIOG GH. ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.15 Geografie 8.8 nivel mediu Respins

SCAFARIU C ELENA-NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba franceza A2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 6.05 nivel mediu Respins

SCAFARIU D ROXANA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5.8 experimentat Respins

SCAFARU A DENISA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Geografie 9.2 experimentat Respins

SCANTEI G GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T1 3 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.3 nivel mediu Respins

SCARPETE N ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza B1--B2-B2-B2 Matematica T2 1.85 Fizica 3.8 avansat Respins

SCHEIANU M DIANA-ALINA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba spaniola A2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.7 Psihologie 8.3 experimentat Reusit

SCHIOPU V LACRAMIOARA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

SCINTEIE C PETRU-MARIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Geografie 6.35 experimentat Respins

SCOIPAN P ANCUTA LOREDANA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Geografie 7.2 experimentat Respins

SCORPIE E MIORITA- MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in agricultura ecologica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza A1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p incepator N/p

SCRABA S TUDOR-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

SCRIPCARU CAS URSU S ELENA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p experimentat N/p

SCURTU N MARIUS-DANIEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.75 avansat Respins

SCUTAREANU G GABRIELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 9.5 experimentat Reusit

SCUTARU G ANDREEA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.35 Geografie 6.1 avansat Respins

SCUTARU R MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.7 Geografie 8.5 experimentat Reusit

SECAREANU M IONELA ELENA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.8 Filosofie 6.8 avansat Reusit

SELARU C MADALINA-ELENA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 avansat Respins

SENTIVEANU C RADU

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.2 experimentat Reusit

SEPENIUC D MARIA CRISTIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.8 Fizica 9.3 experimentat Reusit

SERANFIR G VLAD GELU

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.95 Geografie 8.1 avansat Reusit

SERBAN . ALEXANDRU MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 avansat Respins

SERBAN . NICOLETA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.45 nivel mediu Respins

SERBAN A MIHAELA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII BIRLAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.1 nivel mediu Respins

SERBAN C PETRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Geografie 5 avansat Respins

SERBAN I GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.1 experimentat Respins

SERBAN M ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.8 experimentat Reusit

SERBAN N ANDREI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 experimentat Respins

SERBAN S ADRIAN-MARIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

SERBAN V LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

SEVERIN G ROXANA-MIHAELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Respins

SILAV N SIMONA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

SILE A ANDREI-IONUT

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 6 Limba franceza Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.15 incepator Respins

SILISTRU C MIHAI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.1 Geografie 8.9 avansat Reusit

SILISTRU I SABIN-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.25 Chimie organica T1 Nivel I 2.9 nivel mediu Respins

SILITRA M CRINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.6 Chimie organica T1 Nivel I 9.9 experimentat Reusit

SILITRA M MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 6.4 Geografie 8.5 avansat Reusit

SILIVENSCHI GH GIGI-SILVIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza A2-A1-A1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5.35 incepator Respins

SILVESTRU C MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5.9 incepator Respins

SIMA C ANA-MARIA-CATALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.05 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

SIMA D LAVINIA-IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Logica si argumentare 9.6 experimentat Reusit

SIMA E SIMONA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.2 Limba engleza Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

SIMBOTIN D IONEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

SIMINESCU G COSTEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 incepator Respins

SIMINESCU G IONEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.4 incepator Respins

SIMINICA O OTILIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

SIMINICEANU GH ASPAZIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5.35 nivel mediu Respins

SIMION A OVIDIU

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 6.05 Geografie 7.1 avansat Reusit

SIMION C DIANA MARIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.95 nivel mediu Reusit

SIMION C EDUARD CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 3.05 nivel mediu Respins

SIMION F.D. ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Geografie 8.1 incepator Respins

SIMION G LAURA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.6 Fizica 9.5 experimentat Reusit

SIMION M CAMELIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

SIMIONESCU A ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Geografie 9 nivel mediu Respins

SIMIONESCU C ANA-MARIA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana 5.3 Limba engleza Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 7 incepator N/p

SIMIONICA GH. IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

SINCU R EUSEBIU GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 1.95 nivel mediu Respins

SIPOTEANU J JANINA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 experimentat Respins

SIRBU D ANDREI COSMIN

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.35 Geografie 9.1 experimentat Reusit

SIRBU G OANA-GIORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

SIRBU I ROBERT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.2 experimentat Reusit

SIRBU M COSTICA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.55 incepator Respins

SIRBU M MARIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Geografie 5 incepator Respins

SIRBU M RALUCA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.8 Chimie organica T1 Nivel II 9.9 experimentat Reusit

SIRBU N MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba franceza N/p Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 incepator N/p

SIRBU S ANISIA-COSMINA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 nivel mediu Respins

SIRBU V RAMONA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B2--B2-B2-A2 Istorie 6 Geografie 8.9 nivel mediu Reusit

SIRCU ST LUCIAN-COSMIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu N/p

SIRGHE A GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Filosofie 10 experimentat Reusit

SISCA C TOMA STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 9.6 experimentat Reusit

SLANINA D SIMONA-GIANINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie N/p Geografie N/p nivel mediu Eliminat din examen

SLUSER V ROXANA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.8 Geografie 9.4 avansat Reusit

SMAU V LOREDANA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.65 Logica si argumentare 9.8 nivel mediu Reusit

SMINTINA V ROBERT ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

SOCOLA C IULIA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 5.45 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

SOFIA CG ANDRADA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza Matematica T1 10 Fizica 9.2 experimentat Reusit

SOFRONE M ANGELICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

SOFRONE S IOANA- ANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in agricultura ecologica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.7 nivel mediu Respins

SOFRONIE V MAGDALENA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2--B1-A2-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.6 incepator Respins

SOITU GH CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.15 Fizica 10 experimentat Reusit

SOITU I CEZAR

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Respins

SOLCA P PETRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

SOLESCU N FLORIN MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T1 5.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.15 nivel mediu Respins

SOLOMON A NICOLETA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII BIRLAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 6.9 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

SOLOMON M ALINA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 7.15 experimentat Reusit

SOLOMON N MARIUS ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.7 experimentat Reusit

SOLOMON V ANDREI VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

SOLTUZ C IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Economie 9.2 avansat Reusit

SONEA C IULIAN OVIDIU

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.55 Geografie 6.5 avansat Respins

SONEA G ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.15 nivel mediu Reusit

SOPALCA M LAVINIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Chimie organica T1 Nivel II 6.4 experimentat Reusit

SOREANU M GABRIELA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

SOREANU T IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Fizica 2.2 avansat Respins

SPANACHE D DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

SPATARU G ALEXANDRA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

SPINACHE V ALINA PAULA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 8.85 experimentat Reusit

SPINISTEANU I ALEXANDRU-EDUARD

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.45 experimentat Respins

SPINU I ANDREI-GABRIEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.05 nivel mediu Respins

SPIRIDON . MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

SPIRIDON C MIHAELA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

SPIRIDON I MARIAN-OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 3.75 nivel mediu Respins

SPIRIDON M MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.35 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 3.4 nivel mediu Respins

SPIRIDON N ANCA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza Matematica T1 7.65 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

SPIRIDON S RUDOLF-IONATAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Informatica T2 C/C++ 9.3 experimentat Reusit

SPIRIDON T IRINEL-GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

SPIRIDON V ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

SPRIANU V LOREDANA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

SPRINCEANA D RAMONA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Istorie 5.05 Geografie 5 nivel mediu Respins

SPUNACHE V IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.3 Logica si argumentare 10 avansat Reusit

SPUZA V SIMONA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.05 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

STAFIE G PETRICA- SEBASTIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.3 incepator Respins

STAMATIN I PETRICA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 6.45 experimentat Respins

STAMATIN M FLORIN DANUT

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 8.7 avansat Reusit

STAMATIN V ANDREEA CATALINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 8.45 Geografie 9.1 experimentat Reusit

STAN C VLAD

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.35 nivel mediu N/p

STAN D LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.8 Fizica 10 experimentat Reusit

STAN E ANCUTA-ANDREEA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

STAN F CIPRIAN ANTON

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Geografie 9 experimentat Reusit

STAN I MADALINA LILIANA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII BIRLAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

STAN L EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 7.8 experimentat Respins

STAN M DIANA ALINA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 6.6 avansat Reusit

STAN M SERGIU GIGI

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.45 Limba engleza Matematica T2 2.45 Fizica 3.5 incepator Respins

STAN V ANDREI

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 7.25 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.45 nivel mediu Respins

STAN V ANDREI VALI

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 8.65 experimentat Reusit

STANCESCU N CLAUDIA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.25 Geografie 6 avansat Respins

STANCIU CAS ARUSOAIEI P TINCUTA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 experimentat Respins

STANCIU I DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 9.75 avansat Reusit

STANCIU I MADALINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

STANCIU V SIMONA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza A1--A1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 3.6 incepator Respins

STANCIU V STEFANA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Respins

STANCIUC I ANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 8.8 avansat Respins

STANCU A ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie Eliminat din examen avansat Eliminat din examen

STANCU G DAN IULIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Respins

STANCU I DRAGOS IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

STANCU V CRISTINA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.85 avansat Reusit

STANESCU G CRISTINA FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.3 nivel mediu Reusit

STANESCU I IONUT ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 9 experimentat Reusit

STANGACIU L CRINA-DANIELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.75 Filosofie 7.3 avansat Reusit

STARLUCIUC E ANISOARA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.9 incepator Respins

STARLUCIUC G GINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.1 avansat Reusit

STATE CC RALUCA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba spaniola A2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.25 Logica si argumentare 9.6 experimentat Reusit

STATIVA M ALEXANDRU-MIHAI

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba spaniola B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.7 experimentat Reusit

STATIVA M IULIA ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.35 Geografie 9.85 avansat Reusit

STAVAR C ROXANA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.7 avansat Reusit

STAVARACHE C ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza A2-A1-A1-- Istorie 5.2 Geografie 3.3 nivel mediu Respins

STAVARACHI G MIHAELA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.1 experimentat Respins

STAVARACHI GH GHEORGHE-IRINEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza N/p Istorie N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

STEFAN F FLORENTINA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.25 nivel mediu Respins

STEFAN I IONELA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 3 incepator Respins

STEFANACHE I OANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 8 nivel mediu Reusit

STEFANACHE M MIRELA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

STEFANACHE V VASILICA CATALIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.6 Geografie 8 avansat Reusit

STEFANITA E MANUELA-GABRIELA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba spaniola B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 9.2 Psihologie 9.8 experimentat Reusit

STEFANITA I IULIAN-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A2 Istorie 5 Geografie 8 nivel mediu Reusit

STEFIRCA C NICOLETA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Logica si argumentare 8.55 incepator Reusit

STEFIRCA I ALEXANDRU IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 7.5 Geografie 7.85 nivel mediu Reusit

STESCU T PAUL ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 1 Fizica 1.6 avansat Respins

STINGA E MADALINA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-A2-A1 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 nivel mediu Respins

STINGA P SIMONA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 7.05 experimentat Reusit

STINGACIU C OVIDIU ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 7.9 experimentat Reusit

STINGACIU F ALEXANDRA-ANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9 experimentat Reusit

STINGACIU M ANDREEA-KARINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 7.5 avansat Respins

STINGACIU V CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.25 incepator Respins

STIRBU R CAMELIA-ECATERINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.55 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 5.3 Geografie 5 nivel mediu Respins

STOIAN D CRISTINEL-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.9 incepator Respins

STOIAN G ANDREI MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

STOIAN G CRISTINA ELENA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

STOIAN I PETRICA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 nivel mediu Respins

STOIAN M OTILIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 7.2 incepator Respins

STOIAN P ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.35 Geografie 8.5 experimentat Reusit

STOIAN T IONELA-ALINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 8.5 experimentat Reusit

STOICA C ANDREEA-GEORGIANA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

STOICA C ECATERINA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 6.1 Geografie 9.5 nivel mediu Reusit

STOICA C STEFANIA DIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 7.5 experimentat Reusit

STOICA L ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.65 Fizica 5 avansat Respins

STOICA M THEODORA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Istorie 10 Economie 9.5 experimentat Reusit

STOICA R MADALINA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

STOICA V ANDREEA ELENA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.7 Chimie organica T1 Nivel II 8.7 experimentat Reusit

STOICHICI V ALINA-ADRIANA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 6.8 experimentat Respins

STOICIU M KARLA-BIANCA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Respins

STOLERU I ANA IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 2.15 Geografie 7.95 avansat Respins

STOLERU I CRISTINA-IULIANA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Respins

STRAT V VASILE-ALEXANDRU

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

STRATAN L LIVIU-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 N/p Fizica 6.3 nivel mediu Eliminat din examen

STRATICA G ANDREEA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana 6.8 Limba engleza Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 7.7 incepator Respins

STRATILA V MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica 5 nivel mediu N/p

STRATINA G MARIUS CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.45 experimentat Respins

STRATINA M GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

STRATULAT C ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 incepator Respins

STRIMBEANU I IONUT-ANDREI

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.35 experimentat Respins

STROE E PAULICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba rusa A2--A1-B1-B1 Istorie 5.05 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

STROI A GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba rusa B1--A1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5.1 incepator Respins

STRUFANGA P SILVIU ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.65 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Fizica 1.45 incepator Respins

STRUJAN F DAN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.45 incepator Respins

STUPU G ANDREEA- CRINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 nivel mediu Respins

STUPU R CRISTIAN IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

SUCEVEANU D MIREL ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

SUCULIUC D DELIA MADALINA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

SUDITU I GIULIANO EDUARD

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.15 incepator Respins

SUFLET M MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T1 6.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.3 experimentat Reusit

SUHARU D MARIA-MIRABELA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.55 experimentat Respins

SUIU V ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

SULCINA C SEBASTIAN-VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.45 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

SULEAP V VICTORIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Istorie 5.5 Geografie 3.2 incepator Respins

SUMAN P IERONIM

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba rusa B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.35 Geografie 6.8 nivel mediu Reusit

SUMANDRU GH MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B1--A1-B1-B1 Istorie 5.9 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

SUMANU C PETRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.2 nivel mediu Respins

SURDU G GEORGIAN-ALIN

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 experimentat Reusit

SURLEAC I ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza A2-B1-A1-B2-B2 Istorie 7.9 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

SURLEAC P VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.35 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Fizica 2.2 incepator Respins

SURLEAC V ALINA-CORINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

SURUGIU C MARIUS-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.45 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica 5 incepator N/p

SURUGIU L MARIAN LUCIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 9 avansat Reusit

SURUGIU T MIHAELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

SVARLEFUS I DIANA-ALINA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.85 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

TABACARU-GACHE P GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 6.2 incepator Respins

TABEICA M CRISTINEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Istorie 3.8 Geografie 2.8 nivel mediu Respins

TABUS M IRINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

TACU C LIVIU-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.8 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

TACU I ANDREI IONUT

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

TACU I GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Reusit

TACUTANU A GABRIEL-TUDOREL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza A2--A1-- Matematica T2 2.1 Chimie organica T1 Nivel I 1.4 nivel mediu Respins

TACUTANU GH MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 2.35 Chimie organica T1 Nivel I 1.4 nivel mediu Respins

TAGA V ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Logica si argumentare 8.9 avansat Reusit

TALMACIU L GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Fizica 5.1 avansat Respins

TALPALARU I ANCA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.4 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

TALPALARU I IONUT-FLORIN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 incepator Reusit

TALPALARU L OANA IRINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

TALPIS V ADINA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9 experimentat Reusit

TAMAS D ELENA DANIELA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 8.95 experimentat Reusit

TAMPAU GH NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.25 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Istorie 3.3 Geografie 2.6 incepator Respins

TANASA - DOROFTEI G IONICA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 6 nivel mediu Respins

TANASA A MARIUS

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 3 incepator Respins

TANASA D ALEXANDRA IOLANDA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Reusit

TANASA D ALIN-GHEORGHITA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 avansat Respins

TANASA D CIPRIANA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba spaniola B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.6 Logica si argumentare 10 avansat Reusit

TANASA E ANDREI IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 7.55 nivel mediu Reusit

TANASA M ROXANA MANUELA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Geografie 5 nivel mediu Respins

TANASACHE G ELENA-MADALINA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 avansat Respins

TANASE D DIANA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

TANASE G JENEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.5 incepator Respins

TANASE I LENUTA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 3.1 incepator Respins

TANASE I MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Geografie 7 experimentat Respins

TAPU V DENIS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

TAPURICA I CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza A1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

TARCAN D ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Fizica 1.3 incepator Respins

TARCAN D LENUTA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.45 Geografie 5 incepator Respins

TARITA D ELENA PAULA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Geografie 7.1 experimentat Reusit

TARNOVEANU P ECATERINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.8 nivel mediu Respins

TATARU C ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.25 Geografie 9 experimentat Reusit

TATARU G LAVINIA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.45 experimentat Reusit

TATARU S ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.4 Geografie 7.3 experimentat Respins

TEACA C ALEXANDRA MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 9 experimentat Reusit

TEACA N MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Istorie 5.7 Logica si argumentare 9.8 nivel mediu Reusit

TEIUC D MARIA ELIZA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 3.7 Geografie 7.7 avansat Respins

TELETIN G IOAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 incepator Respins

TELETIN G IRINA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Respins

TELETIN N CHIRIAC

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 7.75 incepator Respins

TELETIN T CIPRIAN-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

TEODORESCU V MARINELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza A1--A2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

TEODORU C RALUCA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.6 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

TEODORU M IRINA-CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B1 Istorie 8.1 Geografie 9.5 experimentat Reusit

TEPES A DANIEL-EMIL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

TERINTE GR JENICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

TESLARIU M CRISTINEL IONEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.8 nivel mediu Respins

TESLARU C RAZVAN CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba italiana A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Respins

TESLARU M PAULA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

TESU C RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana 7 Limba engleza Matematica T2 6.3 Fizica 5.1 nivel mediu Reusit

TESU L BEATRICE IOANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 8.85 Logica si argumentare 10 nivel mediu Reusit

TETIC V FANICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2 incepator Respins

TETIC V IONEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 incepator Respins

TIBIAN A MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A1--A2-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

TIBIREAC C DIANA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

TIBULEAC C MIOARA LENUTA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.35 avansat Respins

TIBULEAC C RADU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 incepator Respins

TICAU S MIHAITA- ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

TICAU V LAURENTIU- ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.25 Geografie 8.6 nivel mediu Respins

TICAU V VICTOR

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 8.2 experimentat Reusit

TICIU A ALICE-GEORGEANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Fizica 8.1 experimentat Reusit

TIGANASU G VASILICA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 1.5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Respins

TIGANASU M EDWARD

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 nivel mediu Respins

TILIUTA V ANCA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII BIRLAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.1 Geografie 6.1 avansat Respins

TIMIRCAN M ANCA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 5.6 Geografie 8.5 avansat Respins

TIMOFTE C ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 9.1 Geografie 9.5 nivel mediu Reusit

TIMOFTE C ANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

TIMOFTE C COSTICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Istorie 9.3 Geografie 7.9 nivel mediu Respins

TIMOFTE C CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6 Logica si argumentare 9 experimentat Reusit

TIMOFTE C MADALINA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza A2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 7.05 Geografie 9.7 experimentat Reusit

TIMOFTE C RICA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 nivel mediu Respins

TIMOFTE I IOAN-CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie N/p Geografie 6 nivel mediu N/p

TIMOFTE M MIHAELA-CATALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 5.7 Geografie 3.9 incepator Respins

TIMOFTE M VASILE-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 5.85 Geografie 6 experimentat Respins

TIMOFTE V BOGDAN-VASILE

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.6 experimentat Reusit

TIMOFTE V MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

TIMOFTI C PAUL ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.45 incepator Respins

TIMOFTI P ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

TIMOFTICIUC I ION

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 5.3 avansat Respins

TIMOFTICIUC I RALUCA IONELA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Economie 9.4 experimentat Reusit

TIMUS M IONEL-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

TINCA R RAZVAN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Chimie organica T1 Nivel I 3.4 nivel mediu Respins

TINTA G PETRONELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 avansat Respins

TINTEA D FLORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 2.2 incepator Respins

TIPLEA FG COSMIN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Informatica T2 C/C++ 9.7 experimentat Reusit

TIRLEA G GEORGE-MIHAITA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 7.3 nivel mediu Reusit

TIRON I ADI CRISTIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Istorie 7.5 Geografie 7.85 avansat Respins

TIRON I GEORGE

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 avansat Respins

TIRON I OVIDIU

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

TIRON M GABRIEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

TIRON T ALIN

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza A2-B1-A1-B1-B1 Matematica T2 7.85 Chimie organica T1 Nivel II 9 experimentat Reusit

TIRON V MONICA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 avansat Respins

TIVDA C CATALIN CRISTI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

TIZU P MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Reusit

TOADER F GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 3.7 Geografie 8.7 experimentat Respins

TOCHIOAE L LARISA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 6.8 avansat Respins

TOCU R GEORGETA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.45 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

TODERASC S SILVIU-IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

TODERASCU C RAMONA ELISA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

TODERASCU M GABRIEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.3 nivel mediu Respins

TODERICA C OANA-RAMONA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Reusit

TODERICA P ANDREEA-CAMELIA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Filosofie 9.3 avansat Reusit

TODERITA A BOGDAN-AUREL

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

TOFAN C DANUT

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

TOFAN D NICOLAE CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

TOFAN D OANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba franceza B1-A1--B1-B1 Matematica T2 7.85 Fizica 9.1 experimentat Reusit

TOFAN F ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba franceza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

TOFAN G IULIAN STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 8.9 avansat Reusit

TOFAN G MARIUS

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Respins

TOFAN I EMANUEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.3 incepator Respins

TOFAN I RALUCA MARIANA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba spaniola B1-B1-A2-A2-A2 Istorie 5.35 Geografie 5 avansat Respins

TOFAN I VIOLETA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.45 Geografie 6.15 incepator Respins

TOFAN M DRAGOS-MIRCEA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba engleza A1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 nivel mediu Reusit

TOFAN N BOGDAN

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.1 avansat Respins

TOFAN P EDUARD BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.95 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

TOFAN V PETRU

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 8.4 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

TOLOLOI I SIMONA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 7.25 avansat Reusit

TOMA A ALEXANDRA-ELENA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 5 experimentat Respins

TOMA C VICTOR-ANDREI

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.2 Geografie 6 avansat Reusit

TOMA I CORNELIU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

TOMA I GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.45 Limba rusa B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

TOMA I GEANINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 1.25 Geografie 5 incepator Respins

TOMA I IOANA-SIMONA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 5.8 avansat Reusit

TOMA I IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 1.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 5 avansat Respins

TOMA I IONUT MARIAN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 5.5 experimentat Respins

TOMA M GRETA MADALINA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.15 Geografie 5 experimentat Respins

TOMA M LILIANA DANIELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B1-B1-A1-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 5 avansat Respins

TOMA N ALIN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.65 experimentat Reusit

TOMA N CRISTIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B1 Istorie 8.4 Geografie 9.2 avansat Reusit

TOMA P MONALISA LOREDANA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII BIRLAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

TOMA R GABRIELA-ALEXANDRA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 5 nivel mediu Respins

TOMA R GRETA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.3 Geografie 8.8 avansat Reusit

TOMESCU C ELENA LARISA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Respins

TOMOZEI EF ALEXANDRU PAULINIU

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.3 experimentat Reusit

TOMOZEI J DANA ARIADNA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

TONCU C MARIAN-EDUARD

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 nivel mediu Respins

TONITA A RADU

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

TONITA C CLAUDIA GETA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

TOPALA D DOREL EDSON

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 3.2 nivel mediu Respins

TOPALA G IULIANA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.7 experimentat Reusit

TOPALA GH. CORNELIA BLANSETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

TOPALA I ADRIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Chimie organica T1 Nivel II 7.1 experimentat Respins

TOPALA M ELENA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

TOPALEA N ALINA-MIHAELA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 3.7 nivel mediu Respins

TOPALEA V GHEORGHE-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza A2--A1-A1- Istorie 7 Geografie 6.7 nivel mediu Reusit

TOPCIANU G ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

TOPLICEANU G STEFAN CATALIN

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 9 experimentat Reusit

TOPOR D DANIEL

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.9 experimentat Respins

TOPOR M NICOLETA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 8.6 experimentat Reusit

TOPOR S ANDREI GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba italiana A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 7.35 Geografie 7.1 experimentat Respins

TOPOR V IONUT

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p experimentat N/p

TOPORAS C ELENA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 7.4 experimentat Reusit

TOPORAS I IONUT

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.15 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

TOPORASCU G IONUT

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 6.7 experimentat Reusit

TOTOI A VICTOR

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Logica si argumentare 8.5 experimentat Respins

TRANDAFIR M CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza A2---A1-A1 Matematica T2 1.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 nivel mediu Respins

TREMURICI L ANCA-STEFANA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.15 Psihologie 9.1 experimentat Reusit

TRIF V OTILIA- LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 avansat Respins

TRIFAN G GEORGIANA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Economie 10 experimentat Reusit

TRIFAN P IULIANA-PAULA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 10 experimentat Reusit

TRIFAN V ALINA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.4 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

TRIFAN VL ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

TRIFU D OANA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

TRINCU V LAURA MIHAELA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Istorie 5.7 Geografie 3.8 avansat Respins

TROFIMOV G VIOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Reusit

TROFIN A OANA-GEORGIANA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 experimentat Respins

TROFIN D RADU STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

TROFIN G ALINA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 3.75 Geografie 7.4 avansat Respins

TROFIN G ALINA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.7 experimentat Reusit

TROFIN M GEORGE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.65 Informatica T2 Pascal 3.3 nivel mediu Respins

TROFIN R MARIUS ANDREI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 8.05 Geografie 8.7 experimentat Reusit

TROFIN ST ADRIANA-ANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba franceza B1--A1-B1-B1 Istorie 9 Geografie 7.25 nivel mediu Reusit

TRUCHINA D FLAVIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Reusit

TRUFEA N CERASINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 5.15 nivel mediu Respins

TUCALIUC M MIHAI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 8.5 Geografie 8.5 experimentat Respins

TUDOR P MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

TUDORACHE F CLAUDIA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.5 Chimie organica T1 Nivel II 8.9 avansat Reusit

TUDORASCU V ALIN

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 5.95 experimentat Respins

TUDOREAN A DORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.5 Logica si argumentare 8.8 avansat Reusit

TUDORIE CAS AIVANESEI I MIHAELA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.75 experimentat Respins

TUDORIE I SIMONA LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

TUDOSA N IULIANA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.4 incepator Respins

TUDOSA N VERONICA-NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

TUDOSE - BOSNEA C LILIANA DIANA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 incepator Respins

TUDURACHE G CRISTINEL-IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Respins

TUDURACHE N NECULAI-CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba rusa B2-A1-A2-A2-B1 Istorie 6 Geografie 6.35 nivel mediu Respins

TUDUSCIUC D CRISTINA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 9 avansat Reusit

TUDUSCIUC ST DORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba rusa B1--A2-B1-B1 Istorie 3.9 Geografie 3.95 nivel mediu Respins

TUFAR I LIVIU-IONEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.6 incepator Respins

TUFAR V MANUELA-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.8 incepator Respins

TUGULEA C ANCUTA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 8.1 incepator Reusit

TUIU GH IONEL-CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

TULBURE C DIDI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Istorie 3.2 Geografie 2.2 incepator Respins

TUNARIU G CRISTIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 8.1 Geografie 8.05 experimentat Respins

TURBATU A AURELIAN COSMIN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

TURCANU C CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

TURCANU D CIPRIAN MARIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

TURCANU M MIHAI-BEBI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

TURCU M IULIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 nivel mediu Respins

TUREATCA C ANGELICA LAURA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Geografie 7.55 nivel mediu Respins

TURITA V SABINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.65 nivel mediu Reusit

TURTICA A ANDREEA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 6.75 Geografie 8.3 experimentat Reusit

TUSCU V CATALIN-COSTEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza A2-A2-A2-B1-A1 Istorie 5 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

TUTU C GRIGORE-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

TUTU C LIVIU-LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B2-A2-B2-- Istorie 3.5 Geografie 5 nivel mediu Respins

TUTU GH MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 3.7 Geografie 5 nivel mediu Respins

TUTUIANU I PAULA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 8.8 avansat Reusit

UGRAN P ALEXANDRA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

ULINIC V ANDREEA-NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 4 Chimie organica T1 Nivel II 2.65 nivel mediu Respins

UNGUREANU . IONUT

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.35 nivel mediu Respins

UNGUREANU A ANDREEA LOREDANA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 avansat Reusit

UNGUREANU C ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza A2--B2-A1-A1 Istorie 3.8 Geografie 7.95 nivel mediu Respins

UNGUREANU C ELENA-CERASELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

UNGUREANU C MARINA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 2.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 avansat Respins

UNGUREANU D ANDRA PAULA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Geografie 9.2 experimentat Reusit

UNGUREANU I CLAUDIU IULIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba italiana B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.5 Geografie 8.9 experimentat Reusit

UNGUREANU I IONUT CATALIN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 2.3 experimentat Respins

UNGUREANU R.C. CORINA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.15 Logica si argumentare 9 nivel mediu Respins

UNGUREANU ST STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba rusa B1--A2-A2-A2 Istorie 5.3 Geografie 4 nivel mediu Respins

UNGUREANU T CASIANA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

UNGUREANU T CIPRIAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza A1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 incepator Respins

UNGURIANU C TEDI-PETRISOR

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.35 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

UNGURIANU GH CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Chimie organica T1 Nivel I 3.4 incepator Respins

UNGURIANU O VICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

UNGURIANU V ALINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 9.2 Geografie 9.6 avansat Reusit

UNTARU V ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Chimie organica T1 Nivel I 2.3 avansat Respins

UNTU E GIANINA IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Geografie 8.9 experimentat Respins

URSACHE A DAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 experimentat Reusit

URSACHI D RUXANDA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 8.8 experimentat Reusit

URSACHI M VICTORIA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9 experimentat Reusit

URSARU V GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba spaniola B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Geografie 8.5 experimentat Respins

URSU A SORINA PATRICIA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

URSU C CRISTINA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba spaniola B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.2 Psihologie 9.6 experimentat Reusit

URSU D VLAD DAN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Reusit

URSU M GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

URSU N NICOLETA-MILICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

URSU P ALINA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-A1-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 8.3 avansat Reusit

URSU P ANA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 7.3 Geografie 9.2 experimentat Reusit

URSU R ANA VALERICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

URSU S DIANA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 8.7 Geografie 9.2 experimentat Reusit

URSULEAC M FELICIA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.05 Fizica 3 avansat Respins

VACARCIUC P IULIAN PETRICA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.4 experimentat Respins

VAMA C OANA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 nivel mediu Respins

VARARU P MADALIN PETRISOR

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

VARGA S ALEXANDRU-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

VARLAM D CONSTANTIN STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 2 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

VARLAM D SIMONA-CATALINA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

VARNACEA V VASILE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba franceza A2---A1-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 3.2 incepator N/p

VARTOLOMEI A CARMEN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 6.3 nivel mediu Reusit

VARTOLOMEI D ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Istorie 5.25 Geografie 5.95 nivel mediu Respins

VARTOLOMEI I NARCIS-IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

VARTOLOMEI P RAMONA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Geografie 8.55 avansat Reusit

VARTOSU S FLORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 7 incepator Respins

VASILACHE A MARIUS

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

VASILACHE C CRISTI-SERGIU

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 7.65 avansat Reusit

VASILACHE C IONELA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Istorie 8.55 Logica si argumentare 9.8 experimentat Reusit

VASILACHE I ANTON-CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

VASILACHE M MIHAELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 avansat Respins

VASILACHE V MADALINA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 experimentat Respins

VASILAS G GEORGE ALBERT

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 5.6 experimentat Respins

VASILE P ISIDOR-CAZIMIR

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 experimentat Respins

VASILENIUC A TUDORITA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana 8.7 Limba engleza Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 4.4 incepator Respins

VASILESCU P VLAD

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 9.8 experimentat Reusit

VASILICA I ROBERT IULIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 7.55 Geografie 8 experimentat Reusit

VASILICA N MARIAN-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

VASILIU C CEZAR

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Geografie 6.7 avansat Respins

VASILIU E DORIN

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 8.95 experimentat Reusit

VASILIU I DOINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba rusa A1-A1-B1-A2-A2 Istorie 4.2 Geografie 6 incepator Respins

VASILIU M VLAD MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.1 experimentat Reusit

VASILIU V ELENA-CATALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.45 Geografie 7.75 nivel mediu Reusit

VASILIU V RAZVAN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

VASILIU V STEFAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza A1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

VASLUIANU T MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 1.3 Geografie 6.25 incepator Respins

VASUI V DOINITA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

VATAMANIUC C VLADUT

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

VATAMANU V GEORGE

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

VECHIU I MARINELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Geografie 7.15 nivel mediu Respins

VEICA A ILIE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Geografie 7.8 nivel mediu N/p

VELICU M ANDREEA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII BIRLAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Geografie 8.05 avansat Respins

VELISCU I ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

VENIN M GINA MARCELA

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII BIRLAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

VERINGA C ROXANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 9.1 experimentat Reusit

VESEL G LAURA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Respins

VEZETEU F COSTEL - NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

VEZETEU M IULIAN- MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 8.45 avansat Reusit

VICOL I ION-CRISTINEL

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T1 5.75 Biologie vegetala si animala T1 7.4 incepator Reusit

VICOL V ROXANA DANIELA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba spaniola B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 5.15 Geografie 5 experimentat Reusit

VIDRU I DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

VIERIU C ADINA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba spaniola B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.6 experimentat Reusit

VIERIU G ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 6.1 incepator Respins

VIERIU V VASILICA-LUCIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 7.7 avansat Reusit

VIERU A ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

VIERU A ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

VIERU C ADRIAN VASILE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 3.7 Geografie 9.5 experimentat Respins

VIERU C CRISTINA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

VIERU C ELENA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

VIERU G TEODORA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba spaniola B1-B2-B2-B1-B2 Istorie 8.4 Sociologie 10 experimentat Reusit

VIERU I ANDRADA LAURA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.9 experimentat Reusit

VIERU I CRISTINEL IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

VIERU I IOANA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.95 Logica si argumentare 9 experimentat Reusit

VIERU N MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

VIERU V VASILICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 3.3 incepator Respins

VIJIAN I ANA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza Istorie 9.4 Geografie 9.8 experimentat Reusit

VILCU C NADIA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza B1--B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

VILCU G GHEORGHE-IONUT

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.25 nivel mediu Respins

VINAGA J JENICA DANIEL

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII BIRLAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 2.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 incepator Respins

VINTILA E ANDREI

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-A2-B1 Istorie 5.7 Geografie 8.6 experimentat Reusit

VINTURACHII G MADALINA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 6.2 avansat Reusit

VIRLAN D CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

VIRLAN M ALEXANDRA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.35 Geografie 2.65 nivel mediu Respins

VIRLAN S ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 1.8 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

VIRLESCU M SIMONA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 6.8 incepator Reusit

VIRLESCU S BIANCA-STEFANA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba spaniola B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 6.5 avansat Reusit

VIRNA M ALBERT-MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 6.25 avansat Respins

VIRNA M FLORINA-PETRONELA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.45 Chimie organica T1 Nivel II 9.9 avansat Reusit

VIRNA V VALENTIN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.25 Limba franceza A2-A2--A2-A2 Matematica T2 1.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 avansat Respins

VIRTOSU G MARIAN-GEORGEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

VISAN C PETRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Reusit

VISTIAN I ALEXANDRU- MIHAI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Geografie 8.6 experimentat Respins

VITELARU I COSMIN-ROBERT

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Geografie 10 experimentat Reusit

VITELARU L BIANCA-NICOLETA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Geografie 6.5 avansat Respins

VITUTA L DIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Istorie 8.55 Logica si argumentare 9.9 nivel mediu Reusit

VIZETEU G RAMONA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician in agricultura ecologica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 6.55 nivel mediu Respins

VIZITIU E ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 3.55 nivel mediu Respins

VIZITIU N IONEL GABRIEL

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T1 5.75 Informatica T2 Pascal 6.4 avansat Reusit

VLAD A ANDREEA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Fizica 3.35 avansat Respins

VLAD N LIVIU CRISTINEL

    GRUP SCOLAR DE ARTE SI MESERII BIRLAD Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Geografie 5.1 avansat Respins

VLAD S ALIN-IULIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 2.7 Geografie 6.8 experimentat Respins

VLASCEANU N LARISA MARILENA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.05 Geografie 9.45 experimentat Reusit

VLASE M ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

VLASE V NARCIS

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 nivel mediu Respins

VLASICI G CORADO SEBASTIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

VLOSE M IONELA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba franceza B2-A1-A1-B1-B1 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.5 nivel mediu Reusit

VODUT D DANIELA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL STEFAN PROCOPIU VASLUI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Reusit

VODUTI I MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.9 Geografie 8.85 experimentat Reusit

VOICILA V VLAD-IULIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 5.9 avansat Respins

VOICU G MARINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Geografie 5 incepator Respins

VOICU M CATALIN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 4 Geografie 3.7 nivel mediu Respins

VOICU N ANGELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

VOICULESCU C PAUL-EDUARD

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

VOIVITCA V MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Respins

VOLOACA N ADRIAN-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.2 experimentat Reusit

VOLOACA S OCTAVIAN-CORNELIU

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.15 Fizica 9.2 experimentat Reusit

VOLOAGA T MAXIMILIAN TEODOR

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Logica si argumentare 9.2 experimentat Reusit

VOLOCARU M MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

VOLOCARU P PETRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.85 avansat Respins

VOLOVATI D ANDREEA-GABRIELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 2.55 Geografie 6.35 nivel mediu Respins

VORNICEANU C DELIA-ANCUTA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 6.3 nivel mediu Reusit

VORNICESCU _ VICTOR

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

VORNICU D ANDREI-IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

VORNICU G GABRIELA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T1 5.6 Informatica T2 Pascal 8.1 experimentat Reusit

VORNICU P ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Respins

VRABIE I DRAGOS-GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 1.2 Limba franceza Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3 incepator Respins

VRABIE I MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba rusa A2--A1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

VRABIE N ANDREEA-RALUCA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba franceza A2-A2-A1-B2-B2 Istorie 5 Geografie 5.1 avansat Respins

VRANCEANU S ANDREI IONUT

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 6.3 Geografie 8.3 experimentat Reusit

VRINCEANU G PAULA

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Psihologie 10 experimentat Reusit

VRINCEANU I GEORGE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba franceza B1---A2-A2 Istorie 5.4 Geografie 7.2 avansat Respins

VRINCEANU I IOAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

VRINCEANU P MARIAN-PETRICA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

VRINCIANU C ION

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 6.05 nivel mediu Respins

VRINCIANU C VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 1.3 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Istorie 5.75 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

VULPE V PAUL EDUARD

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

ZAHARIA C ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 6.45 Geografie 9.5 experimentat Reusit

ZAHARIA D ALEXANDRU

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.55 nivel mediu Respins

ZAHARIA GH MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

ZAHARIA I IONUT-MARIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 nivel mediu Respins

ZAHARIA L ADINA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-A1-B2-B1-A2 Istorie 8.4 Logica si argumentare 9.8 experimentat Reusit

ZAHARIA L SILVIU- TUDOR

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 incepator Respins

ZAHARIA M EMANUEL-CIPRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Respins

ZAHARIA P CRISTINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Filosofie 8.4 experimentat Reusit

ZAHARIA S COSTEL

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.25 Geografie 6.2 incepator Respins

ZAHARIA S VLAD IOAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 incepator Respins

ZAHARIA T MADALINA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.1 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

ZAHARIA V ANDREEA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 avansat Respins

ZAHARIA V IONELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.35 avansat Respins

ZAHARIA V SAMUEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 6.8 experimentat Reusit

ZAILIC V NARCISA ELENA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.7 experimentat Respins

ZAINESCU V ROXANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana 6.9 Limba franceza Matematica T2 2.5 Geografie 6.2 incepator Respins

ZALARU GH DANIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Istorie 5.7 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

ZAMFIR I STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p N/p N/p

ZARAF L IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Istorie 9 Geografie 9.4 experimentat Reusit

ZARAF S ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Fizica 3 avansat Respins

ZAVATE D DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MARCEL GUGUIANU ZORLENI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

ZAVATE DM DRAGOS MIHAI

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Filosofie 8 experimentat Reusit

ZAVATE G ANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.7 Chimie organica T1 Nivel I 9 experimentat Reusit

ZBANTU N IULIA-MARIA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 nivel mediu Respins

ZIMTESCU V CULINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Istorie 7.45 Geografie 8.05 incepator Reusit

ZLATAN D GEORGIANA-IOSEFINA

    COLEGIUL NATIONAL CUZA VODA HUSI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

ZLATAN F DENIS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Logica si argumentare 9.8 avansat Reusit

ZLATAN S DUCU CRISTINEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV VASLUI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana 5.05 Limba engleza Istorie 5.1 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

ZLATARU A RAZVAN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Reusit

ZLATARU L RAZVAN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Geografie 6.95 experimentat Respins

ZOMMERAUER M MIHAI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL PUIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Chimie anorganica T2 Nivel II 1.7 nivel mediu Respins

ZONTEA I CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba rusa A2-A1-A2-A2-B1 Istorie 3.55 Geografie 5 incepator Respins

ZOTA G FELICIA-LUMINITA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 3.6 Geografie 3.95 incepator Respins

ZOTA I MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ION MINCU VASLUI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.55 Fizica 3.85 nivel mediu Respins

ZOTA L GIANINA LOREDANA

    COLEGIUL ECONOMIC ANGHEL RUGINA VASLUI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba italiana B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.8 Geografie 8.7 avansat Reusit

ZOTA M ELENA-ROXANA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE CANTEMIR HUSI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana 6.25 Limba franceza Matematica T2 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 incepator Reusit

ZOTA M MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 6.15 nivel mediu Reusit

ZOTA N CRINA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC AL. I. CUZA BIRLAD Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.2 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

ZUGRAVU M VLAD-STEFAN

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Istorie 7 Geografie 7 avansat Reusit

ZUGRAVU ST. MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL MURGENI Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 avansat Respins

ZUGRAVU V DANIEL

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA VASLUI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 7 incepator Respins

ZUGRAVU V VALENTIN

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

ZUPCAU L MARIA LIDIA

    LICEUL PEDAGOGIC AL. VLAHUTA BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 5.6 Psihologie 7.25 avansat Reusit

ZURBA D ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU BIRLAD Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6 Logica si argumentare 6.6 experimentat Reusit

ZURBA E MAGDA

    LICEUL TEORETIC MIHAI EMINESCU BIRLAD Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 6.25 Economie 8.4 experimentat Reusit

ZUZU C CORNELIU

    LICEUL TEORETIC MIHAIL KOGALNICEANU VASLUI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Informatica T2 C/C++ 9.6 experimentat Reusit

ZVORISTEANU P PETRU-SORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL NICOLAE IORGA NEGRESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

Category: Breaking News
Comments feed : RSS 2.0. Leave your own comment below, or send a trackback.
Add your cents! »
    If this is your first comment, it will wait to be approved. This usually takes a few hours. Subsequent comments are not delayed.