Rezultate la Bacalaureat, sesiunea Iunie 2011, judetul Olt

Friday, 08 July, Year 3 d.Tr. | Author: Mircea Popescu

Aveti dinjos lista cu rezultatele la examenul de Bacalaureat organizat in judetul Olt, sesiunea de vara 2011, curatata de javascript, flash si alte mizerii.

Greetz Diana Coman, pe-al carei blog poate ca gasiti si CSV-ul complet (212823 rinduri), daca are chef sa-l publice.

ABALARU V STEFANA FANUTA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza A2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 6 Geografie 5 nivel mediu Respins

ACHILE G VALENTINA MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 8.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

ACHIM V STEFAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 nivel mediu Respins

ACHIM X ELENA DELIA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

ADAM G.M FLORIN CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.75 Geografie 7.75 avansat Reusit

AGHION P FLORIN CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 6.05 Geografie 6.25 avansat Reusit

ALBASTROIU F MARINEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba franceza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 nivel mediu Respins

ALBASTROIU I DANA MARINELA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.1 experimentat Respins

ALBU C DANUT MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 7 avansat Reusit

ALBU I ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

ALBU S MARIANA EMILIA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.4 avansat Reusit

ALDESCU G GHEORGHE VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 1.45 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Fizica 3.85 avansat Respins

ALECA GA MIHAI MARCEL

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

ALECSANDRU M CRISTI

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 6 Geografie 6.55 nivel mediu Reusit

ALECSIE R FLORINA ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.95 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

ALECU G VASILICA

    LICEUL VITOMIRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 nivel mediu Reusit

ALECU GH DANUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p incepator N/p

ALECU I LAURA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

ALESU M. VLAD CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Fizica 9.15 experimentat Reusit

ALEXANDRESCU E.F. MARIUS-TRAIAN

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

ALEXANDRESCU G DUMITRU MIHAIL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

ALEXANDRU C NICOLETA CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 8.8 avansat Reusit

ALEXANDRU D IONUT SABIN

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.1 Geografie 9.65 experimentat Reusit

ALEXANDRU G. ANDREEA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 9.1 Fizica 9.25 experimentat Reusit

ALEXANDRU G. IULIA AURELIA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

ALEXANDRU I MARINELA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Reusit

ALEXANDRU I TEODORA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.35 avansat Reusit

ALEXANDRU M MARIA ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.7 experimentat Respins

ALEXANDRU N IONUT

    LICEUL IANCU JIANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

ALEXE A MARIN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.05 Geografie 6.95 nivel mediu Reusit

ALEXE M EMIL

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.65 Informatica T2 Pascal 7.2 experimentat Reusit

ALEXIE C GHEORGHITA CORNELIA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 8.3 avansat Reusit

ALEXIE G MARIAN ALIN

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

ALEXIE I MARIANA

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu N/p

ALEXIE I.D. ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Fizica 6.25 experimentat Reusit

ALEXIE M MARIA COSTINA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.1 Geografie 5.7 avansat Reusit

ALIMAN F ALEXANDRU MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.75 Geografie 5.6 avansat Respins

ALIXANDROAE I IONUT FLORIN

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.6 experimentat Reusit

ALMAJANU I. ALEXANDRU MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

AMAXINOAEI G IOANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

AMZA G MARIAN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.45 Fizica 5.6 nivel mediu Reusit

AMZA I MARIUS IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.05 Geografie 5.9 nivel mediu Reusit

AMZA I VALENTIN-NARCIS

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.25 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

AMZA M. ILIE BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.45 Fizica 3.3 avansat Respins

AMZA P DANIELA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

AMZU N COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.5 Geografie 6.2 avansat Reusit

ANA C ADRIAN COSTEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B1--B1-A2-B1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

ANA I. COSTIN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Fizica 3.1 experimentat Respins

ANA M SORIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 5.15 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

ANA V MARIA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 8.4 avansat Reusit

ANASTASIE C IUSTIN

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 9 Geografie 9.5 experimentat Reusit

ANCA M MIHAI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

ANCA T. MARIUS-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.4 Geografie 8.4 experimentat Reusit

ANCUTA L ALEXANDRU FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Reusit

ANCUTA M MARIUS AURELIAN

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 8.9 Limba franceza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 8.4 avansat Reusit

ANDOR O.G. VLAD CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 10 experimentat Reusit

ANDREANA I CATALIN MARIAN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 6.6 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.3 experimentat Reusit

ANDREESCU A MIHAI-IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

ANDREESCU D MARIUS CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.3 Fizica 2.7 avansat Respins

ANDREESCU I ALEXANDRU IONUT

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 9.4 avansat Reusit

ANDREESCU ST MIHAI OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

ANDREESCU T MARIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agronom
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

ANDREI A VASILE-VALERIU

    LICEUL VITOMIRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 avansat Respins

ANDREI C IONELA GENSIANA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.8 avansat Reusit

ANDREI D MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

ANDREI DC CRISTINA LILIANA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

ANDREI F. EUGENIA PETRA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 7.45 Geografie 6.3 experimentat Reusit

ANDREI I. IONUT CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

ANDREI M. MARIA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba spaniola B1-B2-B2-A2-A2 Istorie 7.503 Geografie 8 experimentat Reusit

ANDREI R COSMIN DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

ANDREI S SILVIAN-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Informatica T2 Pascal 9 experimentat Reusit

ANDREI-NICOLAE D LIDIA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 nivel mediu Respins

ANDREIANA A DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Geografie 6.95 experimentat Respins

ANDREIANA A ELENA MALVINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

ANDREIANA GH MARIUS ALIN

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.6 experimentat Reusit

ANDREIANA I IONELA IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

ANDREIANA I MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza A2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 6.1 Geografie 6.9 nivel mediu Reusit

ANDREIANA M CONSTANTIN COSMIN

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.1 Geografie 7.6 avansat Respins

ANDREIANA M. ANDREI COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Logica si argumentare 6.75 experimentat Reusit

ANDREICA GH. DAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.15 Geografie 5.1 experimentat Reusit

ANDREOIU C. GEORGE ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

ANDREOIU I. CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

ANDREOIU I. ION SORIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Fizica 3.25 experimentat Respins

ANDREOIU I. OANA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

ANDREOIU V CRISTIAN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

ANDRONACHE C ALINA EUGENIA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

ANDRONACHE C MARIANA CAMELIA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

ANDRONACHE G GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T1 8.25 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

ANDRONACHE I FLORIN CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 2.45 Fizica 2.2 avansat Respins

ANDRONESCU G MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Fizica 9.5 avansat Reusit

ANGERU F. CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.85 Fizica 6 nivel mediu Reusit

ANGHEL C MARIA-ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 6.05 Chimie organica T1 Nivel I 6.3 nivel mediu Respins

ANGHEL I CLAUDIA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.65 Geografie 6.7 avansat Reusit

ANGHEL M FLORINEL EUGEN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.5 Geografie 7.7 avansat Reusit

ANGHEL M IULIAN

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ANGHEL M MARIUS MADALIN

    LICEUL VALENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.55 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Respins

ANGHEL M NICULINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 5 Fizica 1.9 avansat Respins

ANGHEL M. IONELA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

ANGHEL P. MARIAN

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 7.55 Geografie 6.5 experimentat Reusit

ANGHEL T ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza A2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.2 experimentat Reusit

ANGHEL V. CLAUDIU ALIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Fizica 3.1 experimentat Respins

ANGHEL-DINCA M IULICA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.75 Fizica 5.5 avansat Respins

ANGHELINA N IONELA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 8.6 nivel mediu Reusit

ANITOAIE P ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.75 Geografie 6.7 nivel mediu Reusit

ANTON M CATI MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

ANTON M. ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 8 Geografie 7.2 avansat Reusit

ANTONESCU C. BOGDAN CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Fizica 9.45 experimentat Reusit

ANTONESCU D. MINODORA LUIZA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.7 experimentat Reusit

ANTONIE N ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

APOSTOL A. ANA MARIA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

APOSTOL I. MARIA MANUELA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.8 Fizica 9.2 experimentat Reusit

ARABAGIU M ROXANA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Economie 5.15 avansat Respins

ARAMBASA S SILVIA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 1.9 avansat Respins

ARAPU M FLOREA LIVIU

    LICEUL IANCU JIANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

ARETU P MADALINA ROXANA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agronom
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 nivel mediu Respins

ARGESANU I ELENA EUGENIA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 7.15 nivel mediu Reusit

ARICI M FLORINEL-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.05 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

ARTAN M CONSTANTIN BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Geografie 8.65 experimentat Respins

ASAN P. IONELA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 8.6 experimentat Reusit

ASANICA I TANTEL-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8.1 experimentat Reusit

ASPRA F AUGUSTINA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Fizica 6.1 nivel mediu Reusit

ASPRA M FABIAN

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Informatica T2 Pascal 8.7 experimentat Reusit

ASPRA V CATALIN BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

AVORNICESEI M CORINA MIHAELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 nivel mediu Reusit

AVRAM L.I. OANA ELISABETA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Istorie 8.8 Geografie 8.7 experimentat Reusit

AVRAM M MIRABELA

    LICEUL VITOMIRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 nivel mediu Respins

AVRAM N. MIHAELA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Fizica 6.9 experimentat Reusit

AVRAM S VERONICA MARINELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

AXIN V.M ELENA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 9.2 avansat Reusit

AZOITEI V GELU

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 8.4 nivel mediu Reusit

BABAN D ANDREI BOGDAN

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Respins

BABATE I. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 6.65 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BABICEANU A. REMUS NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

BABICEANU I IONUT-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Istorie 6.8 Geografie 5.4 experimentat Reusit

BABICEANU V. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

BABOI I CONSTANTIN

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Geografie 8.4 nivel mediu Respins

BABOI I IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.5 avansat Respins

BABOI V.S. DIANA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Economie 9.5 experimentat Reusit

BACANU S. CORNELIU-PETRE

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

BACIU GH. ANCA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B2 Istorie 7.25 Geografie 6.3 experimentat Reusit

BACIU M. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

BACIU N MARIAN ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BACIU O LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.6 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

BACIU ST. GABRIELA-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 7.25 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

BACIU T ALIN FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.05 experimentat Reusit

BACIU V. MARIAN CRISTIAN

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 avansat Respins

BACIUCU V. CRISTIAN IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.7 Informatica T2 Pascal 9.25 experimentat Reusit

BACRIS I FANICA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 5 avansat Reusit

BACRIS I MARIANA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza A2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 8.05 avansat Reusit

BADALAN C ALIN COSTIN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.35 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

BADALAN M ELENA LAURA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 9.1 Informatica T2 Pascal 7.7 avansat Reusit

BADALAN M IULIAN-CRISTI

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.95 Geografie 9 avansat Reusit

BADALICA E FLAVIA-CLARA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 8.7 avansat Reusit

BADEA A. IONUT CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

BADEA C GEORGIANA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 7.75 avansat Reusit

BADEA C LUCICA IONELA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

BADEA C. IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 2.45 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 6.25 Geografie 5.9 avansat Respins

BADEA C. VLAD IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.4 Fizica 5.6 experimentat Respins

BADEA D FRANTZ MIRCEA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Fizica 1.7 avansat Respins

BADEA D MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.7 Fizica 3.15 experimentat Respins

BADEA D MARIN

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

BADEA D.M. ANDREI FLORIN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 9.1 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BADEA F CRISTIAN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Fizica 6 nivel mediu Respins

BADEA F NICOLETA-ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.7 experimentat Reusit

BADEA G ANDREI MARIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 nivel mediu Reusit

BADEA G IULIANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 6 Geografie 9 nivel mediu Respins

BADEA GH CLAUDIA GEORGETA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

BADEA I CRISTIAN EMIL

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 9.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

BADEA I MADALINA MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BADEA I MARIN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba franceza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.9 Geografie 7.55 avansat Reusit

BADEA I NICOLAE ADRIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 7.7 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BADEA I. GUTA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

BADEA I. IONUT CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

BADEA I. VLAD ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.7 Limba franceza Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

BADEA M ALINA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

BADEA M MARIAN-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Istorie 8.4 Geografie 7.7 avansat Reusit

BADEA M.M. LIVIU FORIN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Reusit

BADEA N ANA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

BADEA S FLORIN

    LICEUL IANCU JIANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Reusit

BADEA S MARIAN IONUT

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 avansat Respins

BADEA T. LIANA CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Fizica 6.35 experimentat Reusit

BADEA V CONSTANTIN-VALICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1--B1-B1-B2 Matematica T2 3.95 Geografie 5.4 experimentat Respins

BADEA V COSTINEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 5.3 Fizica N/p N/p N/p

BADEA V MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.3 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

BADEA V SORIN DUMITRU

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.65 Geografie 9.5 nivel mediu Reusit

BADEA V. GABRIEL

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 experimentat Respins

BADESCU D MARIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T1 8.05 Fizica 9.65 experimentat Reusit

BADESCU N. NICOLETA EUGENIA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

BADESCU T. VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

BADETOIU S MARICICA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 9.5 Economie 9.8 experimentat Reusit

BADICUT C NICUSOR SORIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.6 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

BADICUT E MIRELA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.2 experimentat Reusit

BADICUT F OCTAVIAN LAURENTIU

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8 Geografie 9 experimentat Reusit

BADITA G GHEORGHE-MIREL

    LICEUL VITOMIRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza A1-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 incepator Respins

BADITA M CONSTANTIN CATALIN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Reusit

BADOI D EMILIA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza Istorie 7.35 Geografie 9 experimentat Reusit

BADOI I MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.7 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

BADOI M ANGHEL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

BADOI N. NINA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.1 experimentat Reusit

BADUCA I RAMONA PETRUTA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.55 Geografie 6.95 avansat Reusit

BADUCA S ANA-MARIA

    LICEUL VITOMIRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.65 Geografie 7.35 avansat Reusit

BADULESCU F IRINA MIHAELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba franceza B1--B1-A2-B1 Matematica T2 4.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.25 nivel mediu Respins

BADUT D MIHAELA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Geografie 9.8 avansat Reusit

BAETICA C.C. XENIA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 avansat Reusit

BAETICA M MARIA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

BAETICA P IONUT MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 8.2 incepator Reusit

BAGDASAR M CORINA ELENA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T1 8.7 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

BAIDAC F LUCIANA TEODORA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.1 nivel mediu Respins

BAILA C GHEORGHITA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.1 Fizica 6.5 nivel mediu Respins

BAJAN C CRISTIAN CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

BAJAN I. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Fizica 3.1 experimentat Respins

BAJAN I.C IONUT-ALIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.9 Fizica 1.75 nivel mediu Respins

BAJAN M. COSMIN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Respins

BAJAN P ALEXANDRA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.3 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

BALA S AIDA STEFANIA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 nivel mediu Reusit

BALACI M PETRE TEODOR

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

BALAN I. ROXANA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.55 Geografie 9.4 avansat Reusit

BALAN MARE F DANIEL ANDREI

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.25 nivel mediu Respins

BALAN P PAUL ANDI ELEODOR

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

BALANESCU N DUMITRA-STELIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

BALASA E. ROBERT IOAN ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Fizica 5.6 experimentat Respins

BALASA G FLORIN GHEORGHE

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p N/p N/p

BALASA G NICOLETA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

BALASA G.I ALEXANDRU IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza A2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.65 Geografie 6.7 avansat Reusit

BALASA M ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BALASOIU C CRISTIAN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 1.4 nivel mediu Respins

BALASOIU I NICOLETA DALINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B1 Matematica T1 9.85 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

BALASOIU I VIOREL

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 4.7 nivel mediu Respins

BALASOIU M IONELA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Reusit

BALASOIU S. ANDREI GEORGE NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Fizica 9.1 experimentat Reusit

BALAURU O. PAUL STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.35 Informatica T2 C/C++ 10 experimentat Reusit

BALCESCU I ALIN-FLORENTIN

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.75 avansat Respins

BALOI D GHEORGHITA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 9 avansat Reusit

BALOI D.I. ELENA AURELIA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 experimentat Reusit

BALOI M CATALIN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 6.45 Geografie 6.3 avansat Reusit

BALOI P IONUT-MANUEL

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

BALOI T NICOLAE CRISTIAN

    LICEUL IANCU JIANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

BALOSEL T MADALIN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

BALOSU G GINA MARINELA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 nivel mediu Respins

BALSANU M.E. MIHAELA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba spaniola A2-A2-B2-A2-A2 Istorie 8 Geografie 7.7 avansat Reusit

BALSANU V CRISTINA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

BALTARETU C IONUT ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BALTARETU P MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.8 Fizica 3.35 nivel mediu Respins

BALTATU L NICOLETA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

BALTEANU GH ILEANA-CRISTIANA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

BALTEANU I VALENTIN FLORINEL

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 10 experimentat Reusit

BALTEANU N. ALIN FLORIN

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Istorie 5.7 Geografie 7.9 nivel mediu Respins

BALUTA A SORINA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Geografie 9.3 avansat Reusit

BALUTA C OVIDIU COSTINEL

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 experimentat Reusit

BALUTA G GABRIEL

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9 experimentat Reusit

BALUTA G MARIAN-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 avansat Reusit

BALUTA I MARIAN MARIUS

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 nivel mediu Respins

BALUTA I OCTAVIAN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Fizica 6 experimentat Reusit

BALUTA I. RADU GEORGIAN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.6 Fizica 3.1 avansat Respins

BALUTA L JEANINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 5.8 experimentat Reusit

BALUTA L. LOREDANA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

BALUTA M ION VALERIU

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Geografie 5.6 experimentat Respins

BALUTA M ROXANA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agronom
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 nivel mediu Respins

BALUTA P MIREL CRISTIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 6 avansat Respins

BAN F. ANDREEA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 9.1 experimentat Reusit

BANCA S CONSTANTIN ALIN LUCIAN

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 2.2 avansat Respins

BANCU I CATALIN GABRIEL

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

BANDICA I. MARINELA-LAURA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Reusit

BANDICA M PETRISOR-NICUSOR

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 7.6 Geografie 6.5 avansat Reusit

BANICIOIU I RAMONA IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 nivel mediu Respins

BANITA A. ANDREEA MARINELA

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 7.4 Geografie 6.7 avansat Reusit

BANITOIU V. DIANA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.7 Filosofie 10 experimentat Reusit

BANU C ANELISE SILVIA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 9.5 Geografie 9.35 experimentat Reusit

BANUTI M MARINA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 avansat Reusit

BARABAS G MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

BARABAS MD ALEXANDRA ELISABETA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 10 experimentat Reusit

BARAITARU G MARINELA FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.05 Geografie 9 experimentat Reusit

BARANESCU M. MELANIA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B2-A2-B2-B1-A2 Istorie 7.1 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

BARASCU M MIHAI-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Geografie 8.4 experimentat Reusit

BARASCU M MIRELA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza A2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 8.2 experimentat Reusit

BARASCU M.V. SERGIU CATALIN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Reusit

BARBU A ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.15 Fizica 5.5 nivel mediu Reusit

BARBU AL. GEORGIANA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9.25 Limba franceza B1-B2-B1-A2-B1 Istorie 7.55 Geografie 7 nivel mediu Reusit

BARBU C ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 avansat Reusit

BARBU C ECATERINA-FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Reusit

BARBU C MARIA-DIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 avansat Reusit

BARBU C MARINEL CORNEL

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

BARBU C MARIUS GABRIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Istorie 6.9 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

BARBU D CORNELIA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Geografie 9.4 avansat Reusit

BARBU E MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 7.35 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

BARBU F. DANIELA FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba spaniola B1-B1-B2-B2-B1 Istorie 8.4 Geografie 8 nivel mediu Reusit

BARBU F. MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.85 Fizica 3.1 avansat Respins

BARBU G IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 8.1 Fizica 5.2 avansat Reusit

BARBU G LUCIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

BARBU G MIHAELA-VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B1-B2-B1-B1-B2 Istorie 7.9 Geografie 5.5 avansat Reusit

BARBU GH LACRAMIOARA MARINA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.85 Geografie 6.6 experimentat Respins

BARBU GH. LIVIU FLORIAN

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

BARBU I. IONUT-COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 5.65 Geografie 7.8 avansat Reusit

BARBU I. MARIA SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Chimie organica T1 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

BARBU IM DUMITRU LAURENTIU

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 8.7 Informatica T2 Pascal 9.15 experimentat Reusit

BARBU M IONUT CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.4 Fizica 3.45 nivel mediu Respins

BARBU M PETRUTA DOINA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 nivel mediu Reusit

BARBU M. DANIELA FELICIA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Sociologie 9.3 experimentat Reusit

BARBU N CRISTINA NICULINA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Geografie 7.2 avansat Respins

BARBU N GEORGETA FLORINA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 experimentat Respins

BARBU N GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.9 Informatica T2 Pascal 8.2 experimentat Reusit

BARBU N LIDIA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 7.1 Geografie 9.2 avansat Reusit

BARBU P GEORGE COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.85 Fizica 6.2 nivel mediu Respins

BARBU R CARMEN-ELIZA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.45 Geografie 5.2 avansat Respins

BARBU S ANICA-COSMINA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.85 Economie 5.15 avansat Respins

BARBU V MIRCEA GEORGIAN

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Reusit

BARBUCEANU N SABIN DORU

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B1--B1-A2-B1 Matematica T2 4.3 Fizica 5 nivel mediu Respins

BARBUIA F FLORENTIN

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 8.8 Geografie 8.7 experimentat Reusit

BARBULESCU M CRISTIAN - LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.1 nivel mediu Respins

BARBULESCU N AURA-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Economie 7.1 experimentat Respins

BARBULESCU N NICULINA-VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 nivel mediu Reusit

BARBULESCU N VASILE MARIUS

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

BARBULESCU V. ANCA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Fizica 7.55 experimentat Reusit

BARCAN C VALENTIN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

BARCAN M LIVIU IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.75 Fizica 2.6 avansat Respins

BAROANA N CRISTINA CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

BAROANA-MIC I MARIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

BASESCU D LAURENTIU SILVIU

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.65 Geografie 9.3 avansat Reusit

BATAGUI N EVELINA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 nivel mediu Respins

BATARIGA N. SORINA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Respins

BATRINCA L DANA IRINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

BAZALIU AO MARIA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 10 experimentat Reusit

BAZAN J. ALEXANDRA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.5 avansat Respins

BECHEANU A IRINA NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 7 experimentat Reusit

BECHEANU I MARIANA-RAMONA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2 Economie 5.55 avansat Respins

BECHERU CURTEANU E FLORIN COSMIN

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

BEGEAC D CRISTINA

    LICEUL TEORETIC OSICA DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 experimentat Reusit

BEGEAC M CONSTANTIN-MADALIN

    LICEUL TEORETIC OSICA DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 experimentat Reusit

BEJAN M. CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Reusit

BEJAN V ALEXA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B1-B1-B1-A1-A1 Istorie 9 Geografie 10 experimentat Reusit

BELCIUG M ALIN-MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

BELCIUG M. MIHAI-LEONARD

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

BELDIE P DANIEL IONUT

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

BELEA D LARISA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

BELGUN S IONUT SEVER

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Geografie 7.5 experimentat Reusit

BELITA N VALERICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T1 4.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.85 avansat Respins

BELITA P MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

BENEC F NICOLETA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 6.5 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

BERBECE A MARIUS ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Informatica T2 Pascal 8 experimentat Reusit

BERBECE C SORIN CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

BERCEA I MARIAN FLORENTIN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

BERCEA I. MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.45 Fizica 5.8 avansat Respins

BERCEA V IRINA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Reusit

BERECHET M. IONEL

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza A2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Fizica 3.15 avansat Respins

BERINDEANU E. DANIEL IONUT

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.7 experimentat Reusit

BERINDEI C IONUT

    LICEUL VALENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 experimentat Respins

BERINDEI S NICOLETA

    LICEUL VALENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Respins

BESCUCA A. RAMONA-TINA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

BESLIU G ALINA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

BESNEA M. MIHAELA CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 9 experimentat Reusit

BEZNA E MIHAELA CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

BEZNA I MARIN ADELIN

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 2.15 nivel mediu Respins

BEZNA T CLAUDIA MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 6.1 Fizica 5.4 nivel mediu Reusit

BIBIRICA N MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

BICA I. IULIA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.25 Fizica 9.4 experimentat Reusit

BICA M. DANIEL MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

BICIU D VALENTIN-SORIN

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

BICIU E. ELENA-RODICA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Reusit

BICU M VASILICA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

BIGIU A ADRIAN CRISTINEL

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.25 Fizica 7.4 experimentat Reusit

BIGIU C MARIN

    LICEUL VITOMIRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1--B2-B1-A2 Matematica T1 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 avansat Respins

BILDEA P. ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

BIMBIRICA P LIDIA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.2 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

BINTA G MONICA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Istorie 8.15 Geografie 8.7 experimentat Reusit

BIOLAN T IONUT-VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 5.8 avansat Reusit

BIRA R ALIN NELU

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A2 Matematica T2 6.3 Geografie 7.3 avansat Reusit

BIRSAN C. MARINELA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba spaniola B1-B2-B2-B1-B2 Istorie 6.6 Geografie 8.8 experimentat Reusit

BISCOVEANU I MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 1.75 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

BISCOVEANU I MARIUS CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BISCOVEANU V. DOREL

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Fizica 3.1 experimentat Respins

BIT N NICOLETA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

BITU M. VALI-CARMEN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Geografie 6 avansat Respins

BITU N DIANA FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 7.9 experimentat Respins

BIZGANU M CLAUDIA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Istorie 8.1 Geografie 9.5 experimentat Reusit

BLAGA C. PAUL VIRGIL

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Reusit

BLAGA I MARIA IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 9.4 avansat Reusit

BLAJE S. FLORENTINA MAGDALENA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 8 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

BLEJA A NICUSOR MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Fizica 3.5 experimentat Respins

BLEJAN C DUMITRU ALIN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 1.95 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.75 nivel mediu Respins

BLEJDEA M VALENTIN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.5 Fizica 5.8 nivel mediu Reusit

BLEOANCA C.V. ALEXANDRU-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

BLINDOIU M. DRAGOS MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 3.5 experimentat Respins

BOANGHER C. LOREDANA MARINELA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.35 Psihologie 5.5 experimentat Reusit

BOANGIU M FLORENTINA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 9 incepator Reusit

BOARNA F NICUSOR MARIUS

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 7.95 Geografie 9 experimentat Reusit

BOBARU C. ELENA CARLA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BOBARU I MARIANA-IOANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Fizica 1.3 experimentat Respins

BOBARU I. ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 7.5 avansat Reusit

BOBARU N COSMINA RODICA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Sociologie 8.9 experimentat Reusit

BOBEANU A ALIN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Respins

BOBEICA C. GEORGIANA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Informatica T2 C/C++ 9.15 experimentat Reusit

BOBICEANU M ANDREEA STEFANIA

    LICEUL TEORETIC OSICA DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Chimie organica T1 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

BOBOLEA I CRISTINA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 8.1 Informatica T2 Pascal 9 experimentat Reusit

BOBONETE I IONELA CATALINA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

BOCAI F VIRGINIA SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 10 Psihologie 9.9 avansat Reusit

BOCAI I SILVIA JEANINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.9 Geografie 10 avansat Reusit

BOCAI M MADALINA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Informatica T2 Pascal 9.5 experimentat Reusit

BOCAI N NINEL COSMIN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 9 experimentat Reusit

BOCAI P. IONUT-SABIN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 4 Fizica 5 nivel mediu Respins

BODESCU I MIHAI ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 9.3 Fizica 10 experimentat Reusit

BODOI I FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

BOGATU C. MIHAIL CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

BOGDAN DUMITRESCU D LENUTA LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 6.3 Fizica 3.3 avansat Respins

BOGDAN I CLAUDIU MIHAITA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 6 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

BOGDAN N OVIDIU-MARINEL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Chimie organica T1 Nivel I 6.5 nivel mediu Respins

BOGDANOVICI M. IONUT DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

BOGEANU D CAMIL AUREL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

BOGEANU V MIHAI ADONIS

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

BOGHIANU D SILVIA ADRIANA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

BOGOI V CRISTINEL-CONSTATIN

    LICEUL VITOMIRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 nivel mediu Reusit

BOIANGIU V. MIHAIL COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba franceza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5.3 Fizica 5 nivel mediu Respins

BOICEA A CATALIN STEFAN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

BOICEA J. EDUARD JULIEN

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 6.95 avansat Reusit

BOJICA G IULIAN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 9.3 experimentat Reusit

BOJICA I RADU MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 avansat Reusit

BOJIN M IONUT DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Fizica 6.4 experimentat Respins

BOLBOREA M MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 8.3 avansat Reusit

BOLCU E MIHAI-NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Reusit

BOLCU M FLORENTINA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

BOLD I MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

BOLD N MARIA-ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.95 Geografie 8.1 experimentat Respins

BOLTAS N NICULINA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

BONDOC G MADALINA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9 experimentat Reusit

BONDOC M OANA NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Geografie 8 experimentat Respins

BONDOC M RAZVAN ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.95 nivel mediu Respins

BONDOC M. MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

BONDOC VELICU G DIANA IONELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agronom
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.35 nivel mediu Reusit

BONDRESCU S STEFAN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Biologie vegetala si animala T1 6.65 avansat Reusit

BORCAN M NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.8 Fizica 3 avansat Respins

BORCAN P ANDREI VALENTIN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

BOREA I. MIHAI-NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

BORITA FL GHEORGHE-AURELIAN

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 avansat Reusit

BORITA I IONUT-NICHITA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 experimentat Reusit

BOROGHINA N ANCA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 8.55 experimentat Reusit

BOROGHINA P GABRIEL-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Istorie 9.5 Geografie 7.4 incepator Reusit

BOROGHINA V ANA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Geografie 9.1 experimentat Respins

BORTA FL. FLORIN ALIN

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 8.2 avansat Reusit

BORUZ I MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.45 Fizica 3.2 nivel mediu Respins

BOSCOR S BOGDAN CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

BOSTINA S. COSTEL MARIO

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

BOSTINARU A CONSTANTIN

    LICEUL VITOMIRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza A2--A1-A1-A2 Matematica T1 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 nivel mediu Respins

BOTA C. SANDICA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza A2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Fizica 3.1 experimentat Respins

BOTA M DANIEL MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Fizica 3.6 nivel mediu Respins

BOTEZ D. DIANA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba spaniola A2-B1-B2-B1-B2 Istorie 9.4 Geografie 8 avansat Reusit

BOZEANU G. DRAGOS-DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.8 avansat Respins

BOZEANU P GEORGIANA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B1 Matematica T2 8.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

BOZGAN G EDUARD CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BOZGAN G NARCIS NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

BRABETE V ADINA MIHAELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 nivel mediu Reusit

BRADIANU I COSTEL-MARIUS

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Geografie 8.5 experimentat Respins

BRAN D NICOLAE ADRIAN

    LICEUL IANCU JIANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 avansat Respins

BRANISTEANU V GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Fizica 5.95 experimentat Reusit

BRASOVEANU G MARIAN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

BRATU I EMIL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Fizica 3.6 avansat Respins

BRATU N.A. FLORINA CRISTINA

    LICEUL VALENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Respins

BRATU T. IONUT COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Reusit

BRATULESCU M.S. SORINA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

BRAZDEANU M VALENTIN-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.95 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

BREAZU C COSMIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

BREAZU D CARMEN FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9 experimentat Reusit

BREAZU M. IULIANA DANA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Respins

BRICEAG A LAVINIA VASILICA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 8.2 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BRICEAG I DANA RUXANDRA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B1 Istorie 8.4 Geografie 9.5 experimentat Reusit

BRICEAG S DANA RUXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 8.2 Geografie 8.25 avansat Reusit

BRINDUSCA S LUMINITA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.8 experimentat Respins

BRULEA A CRISTIAN ANDREI

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BUBUIANU I MARIAN OVIDIU

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Fizica 9.25 experimentat Reusit

BUBUILA I ALEXANDRU CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 8.3 avansat Reusit

BUCA A. FLORIAN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 2.8 experimentat Respins

BUCA I. FLORINEL-LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Reusit

BUCA M. TUDOREL

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 2.5 avansat Respins

BUCA N. CLAUDIA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B1 Istorie 8.7 Geografie 9.1 experimentat Reusit

BUCALET V. RENATA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Reusit

BUCEAG M.L. GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B1 Istorie 6.9 Geografie 8.7 experimentat Reusit

BUCICA I STELUTA DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

BUDRUGEAC I EMIL IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.8 Geografie 7.7 nivel mediu Respins

BUDULAN G FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

BUDULUS S. SORIN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 2.8 avansat Respins

BUDUREA D DUMITRU

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 7.3 incepator Respins

BUGIU I ALEXANDRU-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

BUICA I CARMEN ANGELICA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agronom
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 nivel mediu Reusit

BUICESCU G.V DANA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.25 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

BUINEA T MIHAI TEODOR

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.2 Fizica 2.9 avansat Respins

BULACU M CORNEL CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 2.1 nivel mediu Respins

BULFAN I IULIAN MIHAITA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

BULFAN L. LAVINIA GEANINA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Istorie 6.55 Geografie 8.95 experimentat Reusit

BULICA R GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 9 avansat Reusit

BULIE I. DELIA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.05 experimentat Reusit

BULIGIOIU M OTILIA RODICA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Chimie organica T1 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

BUMBACEA A ANDREI

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T1 9 Fizica 10 experimentat Reusit

BUMBACEA A CORINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.8 Fizica 10 experimentat Reusit

BUNCILA I IULIA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.2 Geografie 8 experimentat Reusit

BUNDA P CATALIN MIHAIL

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 avansat Reusit

BUNEATA M FLORENTINA PETRUTA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Geografie 7.85 experimentat Reusit

BUNGIU G ALEXANDRA NICOLETA

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

BUNGIU M IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.35 Fizica 3.2 nivel mediu Respins

BUNICA G MARIANA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.5 experimentat Reusit

BURADA I ALINA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 8.75 experimentat Reusit

BURADA I DENIS MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Fizica 10 experimentat Reusit

BURCA C GHEORGHE-MARIAN

    LICEUL VITOMIRESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 4.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 nivel mediu Respins

BURCEA I GEORGETA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

BURCEA M DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Geografie 7.8 experimentat Reusit

BURCIOIU F MARIUS-VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 4.55 Geografie 8.15 experimentat Respins

BURCIU D CORNEL MIHAI

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 4.5 nivel mediu Respins

BURCIU G. GEORGIANA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 3.5 avansat Respins

BUREA I MIRELA ADRIANA SANDRA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 9.75 Chimie organica T1 Nivel I 9 experimentat Reusit

BURICATA F ROMINA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

BURLAN I. NELU IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

BURLAN N FLAVIUS GABRIEL

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

BURTAVERDE V MARIANA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 8.45 avansat Respins

BURTEA P MARIA MAGDALENA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

BURTILA G IONELA-LIGIA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

BURUGIU M. MARIUS MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Respins

BURUIANA I. COSTINEL VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

BUSCA D MIHAI COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Fizica 9.05 experimentat Reusit

BUSE M IUSTINA-ADRIANA

    LICEUL TEORETIC OSICA DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 experimentat Reusit

BUSE P ADRIAN-IGNA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

BUSEL V NICOLAE ADRIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agronom
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 nivel mediu Respins

BUSESCU G CONSTANTA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.75 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

BUSICA M GABRIEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

BUSNA A ALIN

    LICEUL TEORETIC OSICA DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Reusit

BUSNA C MARIAN COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Geografie 9.1 experimentat Respins

BUSOI D IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.75 Geografie 9.8 experimentat Reusit

BUSU M ROXANA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 nivel mediu Respins

BUTA C GEORGE - VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.3 nivel mediu Respins

BUTA I VIOREL

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 5.65 experimentat Respins

BUTARU M GHEORGHE IONUT

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Fizica 6 nivel mediu Respins

BUTEATA I.L. ANDREEA TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.15 Fizica 8.9 experimentat Reusit

BUTNARASU C ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 6.7 Fizica 3 nivel mediu Respins

BUTOI C MADALIN CRISTIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 nivel mediu Respins

BUTUSINA F ALINA MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Istorie 7.4 Geografie 8.9 experimentat Reusit

BUTUSINA F.G ALEXANDRU DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Fizica 3.3 avansat Respins

BUZATU F DENISA ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 9.8 Fizica 10 experimentat Reusit

BUZATU L SANDU-DANUT

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

BUZATU M ANDREEAS CATALIN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Istorie 8 Geografie 8.7 experimentat Reusit

BUZATU S. ALEXANDRA IONELA

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.6 Geografie 6.6 avansat Reusit

BUZDUN I GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

CACAU N PETRE-IONUT

    LICEUL VITOMIRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Geografie 9.35 experimentat Reusit

CACIPU A. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba franceza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 1.4 Fizica 3.5 avansat Respins

CACOVEANU C ANCUTA ELENA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Istorie 8.35 Geografie 6.9 experimentat Reusit

CACOVEANU M.M. ALEXANDRA IRINA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

CACOVEANU T BOGDAN-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.55 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 experimentat Respins

CAFACI G IONUT SORIN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.75 Geografie 6.6 avansat Respins

CALAFETEANU G RAMON MIGUEL GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

CALAPOD I CLAUDIA ILEANA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.25 Limba franceza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

CALAPOD S ION

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 8 nivel mediu Reusit

CALATORU I ADRIAN-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Fizica 3.45 nivel mediu Respins

CALATORU I ELENA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 3 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

CALCAN C MARIAN CRISTI

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.15 Fizica 2.5 avansat Respins

CALDARARU D. CORNEL IONUT

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Fizica 3.5 experimentat Respins

CALDARARU F IONUT-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.6 avansat Reusit

CALDARARU M GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.25 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.2 Fizica 1 nivel mediu Respins

CALDARARU S IONICA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B2-A1-A1-A1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

CALIN C CARMEN CONSTANTINA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 9.15 avansat Reusit

CALIN C. ADRIAN ALIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 6.55 experimentat Respins

CALIN D. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

CALIN G GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

CALIN G GEORGIANA RODICA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.9 Geografie 8.6 avansat Reusit

CALIN G. DANIEL VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CALIN G.G MIHAI ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.3 Geografie 5.4 avansat Respins

CALIN M IONUT MARINEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

CALIN M. CERASELA MARINELA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba spaniola B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8.3 experimentat Reusit

CALIN N CLAUDIU PETRISOR

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

CALIN N. MARIA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Fizica 9.1 experimentat Reusit

CALIN P VASILICA-MIHAITA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 7.9 experimentat Reusit

CALIN V MARIA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Geografie 5.9 avansat Reusit

CALINA G MARIA IULIA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 9.6 experimentat Reusit

CALINA I MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CALINA I. ADRIAN CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba spaniola B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.65 Geografie 6.85 avansat Reusit

CALINESCU F. OANA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Geografie 6 nivel mediu Respins

CALINESCU G MARINA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

CALINESCU I MIRCEA OVIDIU

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.15 Economie 8 experimentat Reusit

CALINESCU PM ELENA ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.75 Fizica 9.45 experimentat Reusit

CALOTA D MIHAELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.15 Fizica 6.3 avansat N/p

CALOTA D. DAN-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.5 Fizica 5.7 nivel mediu Respins

CAMEN V ADRIAN MARIAN

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Geografie 8 experimentat Reusit

CAMPEANU E CATALIN SANDU

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

CANALITA N MARIUS DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Geografie 8 experimentat Reusit

CANDOI A. IULIAN-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 6.35 Geografie 7.3 experimentat Respins

CANDOI G GEORGE FLORINEL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 6.45 Fizica 4 avansat Respins

CANDOI S. ANCUTA-ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza A2--B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

CANTEA N IULIANA ROXANA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 10 experimentat Reusit

CAPATANA D ANCUTA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Reusit

CAPATANA D GEORGEL IONUT

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

CAPATINA C MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 nivel mediu Respins

CAPATINA D MIHAELA MADALINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza Istorie 9.1 Geografie 8.7 experimentat Reusit

CAPATINA D OLIMPIA

    LICEUL VITOMIRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza A2--A2-A1-A2 Matematica T1 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

CAPATINA M MARIUS DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

CAPLEA D EMIL CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 7.75 Informatica T2 Pascal 8.6 experimentat Reusit

CAPLEA M ELENA-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

CAPLEA M. SILVIU

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 avansat Reusit

CAPLEA S FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.95 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Reusit

CAPLERU A ALINA-MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 9.4 experimentat Reusit

CAPLERU V IOANA-CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 9.6 experimentat Reusit

CAPRARU M MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 avansat Respins

CAPRARU S. ILINCA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

CAPRUCIU P CATALIN PETRU

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Geografie 9.1 avansat Reusit

CARACUDA M MARIA-CECILIA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Fizica 9 experimentat Reusit

CARAGEA L FLORIN CORNEL

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T1 7.55 Fizica 9.3 experimentat Reusit

CARAIVAN AL. ELENA-NUTI

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 8 avansat Reusit

CARAIVAN AL. MILUTA-MIRCEA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.3 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

CARAMIDA I MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B1-B2-B2-A2-B1 Istorie 7.7 Geografie 9.6 avansat Reusit

CARAMIZARU A ILIUTA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Fizica 1.7 avansat Respins

CARAMIZARU F RAZVAN-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba franceza A1--A2-A2-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 avansat Respins

CARAMIZARU N. GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

CARAMIZOIU L DANIELA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9 experimentat Reusit

CARJAN M NICUSOR VIRGIL

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.95 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

CARLIGEA C FLORICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 4.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 avansat Respins

CARUNTU D IONUT-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.85 Geografie 9.35 experimentat Reusit

CARUNTU I COSTEL

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.75 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

CARUNTU I. NICOLAE IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.3 Geografie 6 avansat Reusit

CARUNTU M COSMINA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 8.7 Fizica 10 experimentat Reusit

CARUNTU T IONEL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.3 avansat Respins

CASANDRA G ELENA ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.6 Geografie 7.65 nivel mediu Reusit

CASANGIU GH. MIHAELA GIORGIANA

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.8 Geografie 8.95 nivel mediu Reusit

CASOTA D DORIN MARIUS

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

CATALINA C LOREDANA GEORGETA

    LICEUL IANCU JIANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 avansat Respins

CATALINA N DANIEL ANDREI

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Respins

CATANA D LIVIA STEFANIA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.8 Geografie 8.7 avansat Reusit

CATANA I IONUT-AUREL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.8 Geografie 8.05 experimentat Reusit

CATANA M GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 8.05 nivel mediu Reusit

CATANESCU M DANIELA MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Istorie 8.5 Economie 9.8 experimentat Reusit

CATANOIU A IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Geografie 6.45 avansat Reusit

CATANOIU C. PAMELA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

CATILA E. ILIE DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

CATILA G. EMILIA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.45 experimentat Reusit

CATRINA V. MARINELA CRISTINA

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.65 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.1 Geografie 8.35 nivel mediu Reusit

CATUN I.M TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba franceza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Fizica 7.6 avansat Reusit

CAVALERU M ION-EDWARD

    LICEUL VITOMIRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B1--B2-A2-A1 Matematica T2 5.75 Geografie 8.25 incepator Reusit

CAZACU A ALINA VALENTINA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 8 Geografie 9.2 nivel mediu Reusit

CAZACU P. ROBERT MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 9.3 experimentat Reusit

CAZAN D. ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Psihologie 8.2 experimentat Reusit

CAZANGIU V LILIAN-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.45 Fizica 3.9 nivel mediu Respins

CEAUS G. MARCELA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Reusit

CEAUSENE G MARIUS FLORIN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 9 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.3 experimentat Reusit

CEAUSENE I DANIELA IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.85 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.75 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

CEAUSENE M CARMEN MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

CEAUSESCU GH IONELA-IOANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Fizica 1.9 avansat Respins

CEAUSU G MARCELA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

CEBUC J IOANA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A2 Matematica T2 6.3 Geografie 6.4 avansat Reusit

CEBUC M VALERIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba franceza N/p Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat N/p

CEBUC P STEFANIA VIORICA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Istorie 7.6 Geografie 8.4 experimentat Reusit

CECANAU D ANCA MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 8.5 experimentat Reusit

CELMARE C BOGDAN PETRISOR

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Istorie 6.45 Geografie 5 nivel mediu Respins

CENUSA VOICU I MIHAELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agronom
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 avansat Respins

CENUSE D SILVIA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Respins

CENUSE S MARINEL

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

CEPAREANU I. EMILIA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.35 experimentat Reusit

CERANU G MARIUS CATALIN

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Geografie 6.7 experimentat Reusit

CERBEANU I. ADRIANA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

CERNAT A IONUT DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5.8 Fizica 1.6 avansat Respins

CERNAT R ROXANA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.55 Fizica 9.5 experimentat Reusit

CERNEA M COSMIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 avansat Respins

CERNEA N. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

CERNEA R.A. ROBERT DANIEL IONUT

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

CHECHE N FILIANA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

CHEFALAN A ION DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 avansat Reusit

CHELAN M. CONSTANTIN-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.3 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

CHELARU M CRISTIAN STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 3.35 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

CHELARU M LAVINIA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza A2-B2-A2-B2-B1 Matematica T2 7.05 Geografie 9.1 experimentat Reusit

CHELARU T MARINA TEODORA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.05 Geografie 7 avansat Reusit

CHELBAN GH MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.9 nivel mediu Respins

CHELU N LAURENTIU-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 nivel mediu Reusit

CHERA V CRISTIAN LAURENTIU

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Informatica T2 C/C++ 7.8 experimentat Reusit

CHERA V OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

CHEROIU F. ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

CHEROIU I VIOLETA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.7 experimentat Reusit

CHEROIU M MARINA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.5 experimentat Reusit

CHESNOIU C ELENA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.65 Fizica 3.95 nivel mediu Respins

CHINEATA DG ELISABETA ELENA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B2-B1-A2 Matematica T1 9.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

CHIRAI I MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba engleza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

CHIRCA V. MARIA GLICI

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

CHIREA D. IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 7.45 experimentat Reusit

CHIREA F MIHAI MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 6.6 Fizica 3.9 nivel mediu Respins

CHIREA M ALBERT CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 avansat Reusit

CHIRIAC N TRAIAN IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

CHIRILA G AURELIA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

CHIRILASI G GABRIEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba franceza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5.65 Fizica 5 avansat Respins

CHIRITA C ANA-MARIA-MIRABELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza B1-B2-A1-B2-B1 Matematica T2 6.8 Geografie 8.65 experimentat Reusit

CHIRITA D.T. ADRIAN IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Fizica 3.6 experimentat Respins

CHIRITA F. EUGENIA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

CHIRITA I CONSTANTIN-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

CHIRITA M FLORINA MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Geografie 6.45 avansat Reusit

CHIRITA M. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.3 experimentat Reusit

CHIRITA N ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza Matematica T1 9.7 Fizica 9.6 experimentat Reusit

CHIRITA N MADALINA SORINA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 4.7 nivel mediu Respins

CHIROIU G GINA GETA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 9.65 experimentat Reusit

CHIROIU I ALEXANDRU IONEL

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.75 experimentat Reusit

CHIRZIRIAN I. MANUEL-IONEL

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5.5 nivel mediu Respins

CHITEZ G RALUCA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.65 experimentat Reusit

CHITEZ I GEORGE COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

CHITEZ I ISABELLA OANA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.5 experimentat Reusit

CHITU DA LUCIA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Economie 10 experimentat Reusit

CHITU FL ADELA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.6 experimentat Reusit

CHITU GH MARIAN CATALIN

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5.75 Geografie 7.1 experimentat Reusit

CHIUCHIUNEA C. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 8.5 avansat Reusit

CHIVU F ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 8.25 avansat Reusit

CHIVU F ROXANA MARIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 8.35 Geografie 8.75 experimentat Reusit

CHIVU M FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B2-A1-A1-A1 Matematica T2 6.6 Chimie organica T1 Nivel I 1.4 avansat Respins

CHIVU M MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 5 nivel mediu Respins

CHIVU T IONUT COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Fizica 2.2 avansat Respins

CIAUSU G FLORENTINA LIA

    LICEUL VALENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 nivel mediu Respins

CICA D ROXANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B2 Matematica T1 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

CICHI E ALEXANDRA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.4 avansat Reusit

CICIU F BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.3 experimentat Reusit

CICIU F IOANA-IULIA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Fizica 9.1 experimentat Reusit

CILTA V. MARIUS-LILIAN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Respins

CIMPEANU C ALEXANDRU GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

CIMPEANU F EMIL-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

CIMPEANU M ROXANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

CIMPEANU M.B. IOANA SABINA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Logica si argumentare 9.6 experimentat Reusit

CINCA B ANISOARA-CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.75 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

CINCA G NICULINA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba franceza A2-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 7.7 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

CINCA I ADRIAN MADALIN

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.7 avansat Respins

CINCA M GRIGORE-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Fizica 5 experimentat Respins

CINDEA M LOREDANA-LUCA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 8.4 avansat Respins

CINTIANU I NARCIS IONEL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.25 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

CIOABLA J STEFANITA ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Geografie 8.85 avansat Reusit

CIOACA C VIOREL COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Fizica 2.6 avansat Respins

CIOACA N ALEXANDRU IONUT

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 9.3 Geografie 8.4 experimentat Reusit

CIOARA E. VIRGIL ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Fizica 10 experimentat Reusit

CIOARA F EMANUEL

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 9.6 avansat Reusit

CIOBANU A CATALIN MARIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 5 nivel mediu Respins

CIOBANU A. ILIE VIRGIL

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.8 Fizica 5.9 experimentat Reusit

CIOBANU A. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Fizica 3.8 avansat Respins

CIOBANU B CRISTIAN TEODOR

    LICEUL VALENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 avansat Respins

CIOBANU C. ADELINA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

CIOBANU D CRISTINA FLAVIA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.15 Geografie 5.95 avansat Reusit

CIOBANU D GINA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Respins

CIOBANU D OANA DANIELA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 9.3 Geografie 7.7 experimentat Reusit

CIOBANU D. IONUT ALIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Fizica 3.5 avansat Respins

CIOBANU F GEORGIANA FLORIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Istorie 8.9 Geografie 8.15 experimentat Reusit

CIOBANU F TEIU

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Geografie 5 nivel mediu Respins

CIOBANU G. ALINA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.75 Fizica 9 experimentat Reusit

CIOBANU G. AMELIA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

CIOBANU I IONELA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.45 experimentat Reusit

CIOBANU I NICOLETA OANA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.75 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

CIOBANU I. MIHAITA GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.7 Fizica 3.6 nivel mediu Respins

CIOBANU L MIHAELA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7.9 avansat Reusit

CIOBANU M ALIN

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Fizica 4.3 nivel mediu Respins

CIOBANU M CONSTANTIN

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Chimie organica T1 Nivel I 5.1 nivel mediu Respins

CIOBANU M MARIANA PAULA

    LICEUL VALENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

CIOBANU M MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Geografie 6.5 experimentat Reusit

CIOBANU M MIHAELA-LUCICA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.7 avansat Reusit

CIOBANU M. MARIANA CORINA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Psihologie 6.2 nivel mediu Reusit

CIOBANU M.G. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

CIOBANU N IONELA LENUTA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 avansat Reusit

CIOBANU S. ALEX-FLORINEL

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.3 Fizica 5.8 nivel mediu Reusit

CIOBANU S. MARIA-DORALINA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

CIOBANU T ALINA-DENISA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B2 Istorie 8.3 Geografie 8.65 avansat Reusit

CIOBANU T GEORGIANA-ANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Economie 5 avansat Respins

CIOBANU T. MARIUS CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Fizica 3.3 avansat Respins

CIOBANU T. TIBERIU CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.45 Fizica 3.3 avansat Respins

CIOBANU V ANDA CORINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Istorie 9.2 Geografie 8.15 experimentat Reusit

CIOBANU V DANIELA

    LICEUL VITOMIRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza A2--A2-A1-A2 Matematica T1 4.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 incepator Respins

CIOBANU V LOREDANA MARIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 8 Geografie 6 experimentat Reusit

CIOBANU V VIOREL MARINEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agronom
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Respins

CIOBANU V. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

CIOBANU-MILITARU R. IONELA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba spaniola B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.7 Geografie 7.4 experimentat Reusit

CIOBOATA I MARIUS OVIDIU

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Respins

CIOBOTAR C ALEXANDRU SORIN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 avansat Respins

CIOC G ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Respins

CIOC I CRISTINA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.75 experimentat Reusit

CIOCAN C ELENA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 9 experimentat Reusit

CIOCAN C FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

CIOCAN G DENISIA DANIELA

    LICEUL TEORETIC OSICA DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 experimentat Respins

CIOCAN I VICTORITA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 7.05 Fizica 4 nivel mediu Respins

CIOCAN N MIHAI ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 9.2 experimentat Reusit

CIOCANEA G GEORGETA LUCIANA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 nivel mediu Respins

CIOCANESCU I GIANI-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 nivel mediu Reusit

CIOCAZAN ZEGHEANU I MARIA ILEANA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agronom
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

CIOCHIA M GABRIELA LOREDANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 7.15 Geografie 6.3 experimentat Reusit

CIOCHINA G ANDREEA ELENA

    LICEUL TEORETIC OSICA DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 experimentat Reusit

CIOCHINA M MARINELA LOREDANA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.85 Limba franceza B1-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.9 Geografie 6.7 avansat Reusit

CIOCHINA-IONESCU M. FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.7 Fizica 9.1 experimentat Reusit

CIOCIRLAN C ELENA MONICA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza B1-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Reusit

CIOCIRLAN I. FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CIOCIRLAN M CONSTANTIN CATALIN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T1 7.6 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Reusit

CIOCIRLAN M VALENTINA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.2 experimentat Reusit

CIOCIRLAN S. MARIUS FLORINEL

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

CIOCOIU G. CHRISTIAN-JURGEN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 5.55 Geografie 7 nivel mediu N/p

CIOFLAN M PETRICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5 Fizica 6.3 nivel mediu Respins

CIOFLAN M. IOANA ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

CIOFLAN P DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.75 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

CIOFLAN T IONUT CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.95 Fizica 4 nivel mediu Respins

CIOICA V LUCIA FLORENTINA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Reusit

CIOLACU A ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.4 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

CIOLACU G LUCIAN NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Sociologie 9.3 experimentat Reusit

CIOLAN E. EMIL ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 10 Fizica 9.35 experimentat Reusit

CIOLPONEA D. COSTEL IONUT

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

CIONTU A ANDREI-EDUARD

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Fizica 1.9 experimentat Respins

CIONTU M NARCIS FLORIN

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 experimentat Reusit

CIORAIA D. CONSTANTA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.45 Geografie 5.9 avansat Respins

CIORECAN F. GHEORGHE

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 avansat Respins

CIORECAN M ION ADRIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.45 Limba franceza A2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

CIORECAN S SILVIA IONELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

CIORICA I IONUT CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 7.55 experimentat Reusit

CIORIIA I GHEORGHE CATALIN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

CIORIIA I TINEL-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2--B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

CIORIIA ST ALEXANDRA IONELA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.75 Fizica 9.9 experimentat Reusit

CIORIIA T TEODOR LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.45 Fizica 3.9 nivel mediu Respins

CIOROIANU C ANDREEA CATALINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

CIOROIANU C TITU

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.8 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 4.6 avansat Respins

CIOROIANU D FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Respins

CIOROIANU GH IONUT DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

CIOROIANU O GIANINA PAULA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 7.05 avansat Reusit

CIOTOR G. ROBERT MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.55 experimentat Reusit

CIOVICA I IONUT-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CIRCEANU I GABRIEL DRAGOS

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Fizica 8.7 experimentat Reusit

CIRCIUMARU C SIMONA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 5.85 experimentat Respins

CIRCIUMARU H.I LUCIAN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

CIRCIUMARU I CATALIN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2 Geografie 8.9 experimentat Respins

CIRCIUMARU I.V DAN-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Reusit

CIRCIUMARU L. FLORINELA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A2--B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 7.7 avansat Respins

CIRCIUMARU N ALEXANDRA-LUMINITA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5.85 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

CIRCIUMARU N MARINA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 9.5 Sociologie 8.8 avansat Reusit

CIRCIUMARU V COSTINEL-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

CIRCIUMARU V DORIAN-FLORENTIN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 8.6 avansat Respins

CIRLAN F.N IONELA MELANIA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

CIRNARIU I ALEXANDRU-SIMION

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 7.3 nivel mediu Respins

CIRNARU M SORIN CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Istorie 8.45 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

CIRNU I NARCIS-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 8.8 nivel mediu Respins

CIRNU M GEORGE

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.4 Geografie 6.1 nivel mediu Reusit

CIRSTEA A OANA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC OSICA DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 experimentat Respins

CIRSTEA A STELA MARIA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.55 experimentat Reusit

CIRSTEA C ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.95 Geografie 9.4 avansat Respins

CIRSTEA D CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 9 nivel mediu Reusit

CIRSTEA F IOANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

CIRSTEA F. PETRUT ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.45 experimentat Reusit

CIRSTEA I LENUTA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Fizica 4.1 avansat Respins

CIRSTEA I MARIAN STEFAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 6.35 Geografie 3.6 nivel mediu Respins

CIRSTEA M FLORENTINA PAULINA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.85 Economie 5 experimentat Reusit

CIRSTEA M IONELA CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 8 Geografie 8.7 avansat Reusit

CIRSTEA M.M. IRINA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.3 experimentat Reusit

CIRSTEA O ELENA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 9.05 Geografie 7.8 avansat Reusit

CIRSTEA T CAMELIA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

CIRSTEA V ION

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 3.8 avansat Respins

CIRSTESCU N. FLORENTINA ALINA

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Reusit

CIRSTOCEA M CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.75 Fizica 8.55 experimentat Reusit

CISMARESCU I FLORENTIN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

CISMARU A. ANDREEA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

CISMARU A. BOGDAN CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 5.6 experimentat Reusit

CISMARU C MARIAN PETRISOR

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba franceza B1--B1-A2-B1 Matematica T2 5.35 Fizica 5.1 avansat Respins

CISMARU G IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Reusit

CISMARU T CRISTIAN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.55 Fizica 5.6 nivel mediu Reusit

CITIREAG M GABRIELA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Respins

CITULESCU I IONEL ADRIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Reusit

CIU A IULIANA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.9 Fizica 3.85 avansat Respins

CIUBUC M MIHAELA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.7 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Istorie 8.1 Geografie 8.2 incepator Reusit

CIUBUC V BRANKA FLAVIA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.5 experimentat Reusit

CIUBUC V FLORIN CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

CIUCA I MARIA RODICA CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B2 Matematica T1 8.5 Fizica 8.7 experimentat Reusit

CIUCA M. IONUT STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 7.75 experimentat Reusit

CIUCA-CORCEAGU M. ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.9 Psihologie 9.3 experimentat Reusit

CIUCAN G.F. GEORGIANA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

CIUCU L. MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 5.75 Geografie 6.9 avansat Respins

CIUCU M GINEL

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza B1-B2-B2-A2-A2 Istorie 6.75 Geografie 7.8 avansat Reusit

CIUCU P VIRGIL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

CIUCU V RAZVAN CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

CIUCULETE G MARIN-GHEORGHE

    LICEUL VITOMIRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B1--B1-A2-A1 Matematica T2 5 Geografie 8.7 incepator Reusit

CIULEI I VALENTINA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 10 experimentat Reusit

CIULIN L ELENA-CATALINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T1 4.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 avansat Respins

CIULIN M IONUT-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

CIULU C FLORENTINA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Respins

CIULU C IONELA ADRIANA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Geografie 6.75 avansat Reusit

CIULU G MIHAI EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Respins

CIULU I LIDIA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Geografie 5 nivel mediu Respins

CIUNESCU V IONUT GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

CIUPERCA O IONELA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CIUPILA T ILEANA DANIELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 8.85 Geografie 8.8 experimentat Reusit

CIUPITU M. COSTEL-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

CIURCU I MARIN VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

CIUREA F MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 2.7 Geografie 5.15 nivel mediu Respins

CIUREA V. ANCUTA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Reusit

CIUREA V.FL. ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2--B2-B1-A2 Istorie 8.6 Geografie 8.35 avansat Reusit

CIURICA P IONUT DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 4.05 Fizica 3.9 nivel mediu Respins

CIUSTEA N LOREDANA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 5.95 avansat Reusit

CIUTA G CAMIL IONEL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

CIUTACU L ANCA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T1 8.6 Fizica 9.7 experimentat Reusit

COADA I ATANASIE GABRIEL

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Chimie organica T1 Nivel I 5.35 avansat Respins

COANTA I CATALINA IONELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 9 experimentat Reusit

COCHINESCU A SEVASTIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 4.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 avansat Respins

COCHINTOIU D STEFANIA GEANINA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

COCONU M VERONICA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B1 Istorie 8.4 Geografie 8.7 experimentat Reusit

COCOSATU I CONSTANTIN MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.55 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

COCOSILA G VASILE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1--A2-B1-B2 Matematica T1 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

COCOSILA I NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3 Fizica 1.4 nivel mediu Respins

COCULEASA A CRISTINA NARCISA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

CODERIE GH DANIELA-FLORINELA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.9 experimentat Reusit

CODREANU P. ANDA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 7.8 nivel mediu Respins

COJAN D ROMEO IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Economie 7.1 avansat Reusit

COJOACA V SIMONA RAMONA IONELA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Fizica 9.05 experimentat Reusit

COJOC FL MADALINA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 8.5 experimentat Reusit

COJOCARU C ADELA VIORICA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Geografie 6.15 nivel mediu Respins

COJOCARU C. MARIA MIRABELA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.05 Fizica 6.1 avansat Respins

COJOCARU D ION

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 4.1 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

COJOCARU GH IONUT ADRIAN

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 experimentat Reusit

COJOCARU I CRISTINA STEFANIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-A2-A2-A2 Istorie 9 Geografie 7 experimentat Reusit

COJOCARU I DUMITRU ADRIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.6 Geografie 5.7 nivel mediu Reusit

COJOCARU I LAVINIA MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Fizica 5.55 nivel mediu Respins

COJOCARU I. CRISTINA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.65 Fizica 9.45 experimentat Reusit

COJOCARU I. GRIGORE ALIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 3.2 nivel mediu Respins

COJOCARU I. ROXANA NICOLETA

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 avansat Respins

COJOCARU M MARIA LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.25 Geografie 9.8 experimentat Reusit

COJOCARU N MARIUS DANIEL

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-A1-A1 Istorie 8.65 Geografie 9.7 experimentat Reusit

COJOCARU S DRAGOS BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 avansat Reusit

COJOCARU T MARIA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Istorie 6.1 Geografie 9.1 nivel mediu Reusit

COJOCARU V VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Respins

COLAC I CRISTIAN GEORGEL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 5.5 avansat Respins

COLAC V.S MARIA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T1 8.6 Informatica T2 Pascal 8.5 experimentat Reusit

COLCEA S.T. IONUT BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 7.3 Geografie 5.65 nivel mediu Reusit

COLCEAG N MADALINA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Istorie 6.5 Geografie 8.2 avansat Reusit

COLESA C ELENA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 7.9 avansat Reusit

COLESA I NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Reusit

COLTA G. MIHAELA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 7.8 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

COLTAN A MIRELA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana 5.3 Limba franceza Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

COMAN E. IOAN ALEXANDRU

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.45 Geografie 8.85 nivel mediu Reusit

COMAN I GHEORGHE LAURENTIU

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 4.5 avansat Respins

COMAN M CLAUDIA IONELA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 experimentat Reusit

COMAN M MARINA ALINA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 9.85 Limba franceza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 7.45 Geografie 9.4 avansat Reusit

COMAN V ELENA DANIELA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.05 Geografie 9.4 experimentat Reusit

COMANCEANU I. CARMEN IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A1 Matematica T1 9.25 Fizica 9.45 experimentat Reusit

COMANEANU V. MARIUS VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

COMANESCU F. ADRIAN MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 10 experimentat Reusit

COMANESCU I THEODOR-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Respins

COMANESCU M GABRIEL MIREL

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Informatica T2 Pascal 9.65 experimentat Reusit

COMANESCU M GRIGORE

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

COMINCEANU F ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Respins

CONSTANTIN C DANIEL-COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 6.75 nivel mediu Respins

CONSTANTIN D. NUTI MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.85 Fizica 3.4 avansat Respins

CONSTANTIN GH. ANDREEA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 6 nivel mediu Respins

CONSTANTIN I COSTEL ION

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

CONSTANTIN I LUMINITA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.05 avansat Respins

CONSTANTIN I MARIA CRISTINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

CONSTANTIN M STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.45 Fizica 4.05 nivel mediu Respins

CONSTANTIN M. MARIUS VIRGIL

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Fizica 5.6 nivel mediu Respins

CONSTANTIN P. LAURENTIU PETRUT

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 8.6 avansat Reusit

CONSTANTIN ST SILVIU-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Chimie organica T1 Nivel I 8.6 experimentat Reusit

CONSTANTIN V MIHAI ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 9.4 experimentat Reusit

CONSTANTIN V. MARIAN COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.8 Fizica 3.1 avansat Respins

CONSTANTINESCU C DIANA MARIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 8.5 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU C VIOLETA CONSTANTINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU C.S. DELIA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.75 Geografie 10 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU F PETRE ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.85 Geografie 6.9 avansat Reusit

CONSTANTINESCU G JAN MITRUT

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

CONSTANTINESCU I LEONARD CORNEL

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

CONSTANTINESCU M FLORENTINA MARIANA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

CONSTANTINESCU O NARCIS NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.05 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

CONSTANTINESCU V ANDREEA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU V VIOREL-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

CONTRA N CELINA-MARINELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 2.45 experimentat Respins

COPILESCU A ELENA CARMEN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 9 experimentat Reusit

CORCAU A CATALIN IONUT

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

CORCAU C LIVIU IULIAN

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

CORCAU F COSMIN OCTAVIAN

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.6 Fizica 5.7 avansat Respins

CORCEAGU D MIRCEA-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Fizica 3.2 nivel mediu Respins

CORCOVEANU I ELENA ROXANA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 avansat Reusit

CORDUNEANU N PANTELIE ALIN

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Chimie organica T1 Nivel I 5.3 nivel mediu Respins

CORNECI G GEORGE-IONEL

    LICEUL VITOMIRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1--B2-B1-A2 Matematica T1 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

COSAREA M LAVINIA MARCELA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 avansat Reusit

COSMA D GINA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Geografie 7.75 experimentat Reusit

COSMA N SILVIAN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

COSMA P ION

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

COSMESCU C DENISA -CRISTIANA

    LICEUL VITOMIRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza A2--A2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 9.7 experimentat Reusit

COSMESCU C TEODOR-COSTIN

    LICEUL VITOMIRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1--B2-B1-A2 Matematica T2 4.4 Geografie 8.45 nivel mediu Respins

COSMESCU G FLOREA

    LICEUL VITOMIRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2--B2-A2-B1 Matematica T2 4.5 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

COSMESCU G NICOLAE MARIUS

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 7 nivel mediu Respins

COSOBEA C. CORINA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Informatica T2 Pascal 9.25 experimentat Reusit

COSOVEANU I.Z. GEORGE CODRUT

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Matematica T1 7.9 Chimie organica T1 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

COSTACHE A. MARIA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana avansat 8.45 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.5 Geografie 5.8 nivel mediu Reusit

COSTACHE C. ALEXANDRA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 10 experimentat Reusit

COSTACHE F. MIOARA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.6 Fizica 3.2 avansat Respins

COSTACHE G ALIN DORINEL

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

COSTACHE I CATALINA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 avansat Reusit

COSTACHE I VASILE DANIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 6.5 avansat Reusit

COSTACHE M TONI ROBERT

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

COSTACHE P. ALEXANDRA SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

COSTACHE P. ION ILIE

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

COSTACHE S. MARIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 4.15 Fizica 5.9 nivel mediu Respins

COSTACHE T SEBASTIANA MARCELA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.4 Economie 8 experimentat Reusit

COSTEA C IONELA LUMINITA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Reusit

COSTEA C MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

COSTEA C. LEONARD ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

COSTEA G DIANA GIANINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 8.7 Geografie 8.9 avansat Reusit

COSTEA I CLAUDIU-IONEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1--A2-A2-B1 Matematica T1 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Respins

COSTEA I IOANA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Informatica T1 intensiv Pascal 10 experimentat Reusit

COSTEA I VIRGIL MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 8.9 experimentat Reusit

COSTEA I. BOGDAN GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

COSTEA J. CARMEN GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.6 experimentat Reusit

COSTEA M IONELA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

COSTEA M VALENTIN

    LICEUL VALENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

COSTEA V VASILE CRISTINEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 5.7 Geografie 6 nivel mediu Respins

COSTORARU N MADALIN COSTINEL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.15 Fizica 3.6 nivel mediu Respins

COTELIN C. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza N/p Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat N/p

COTENEANU I MIHAI

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

COTOI F. GABRIEL COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

COTOI N. CARMEN ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.8 Economie 6.6 experimentat Reusit

COTOILA M VIOLETA-GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Geografie 8.05 experimentat Reusit

COTONEA I FLORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

COTOROGEA D MARIANA COSMINA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.75 Geografie 5.05 avansat Respins

COTULBEA CTIN CRISTIAN MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5.8 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

CRACEA GH. GEORGIAN

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Istorie 6.8 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

CRACEA I IONELA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 8.3 avansat Respins

CRACIUN A. MARIUS-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 1.65 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 5.6 incepator Respins

CRACIUN CRACIUNESCU I IONELA CARMEN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agronom
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza N/p Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 avansat N/p

CRACIUN ENE I CONSTANTA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agronom
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.25 nivel mediu Respins

CRACIUN F MARIAN-VIOREL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 avansat Reusit

CRACIUN I ELENA LUMINITA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 9.6 Fizica 10 experimentat Reusit

CRACIUN N. DANIELA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Reusit

CRACIUN P SIMONA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

CRACIUN P.C MARIAN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 6 Fizica 4 nivel mediu Respins

CRACIUN T ALIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Respins

CRACIUNEANU A MADALIN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-B1-A2-A1-A1 Matematica T1 6.8 Informatica T2 Pascal 7.8 experimentat Reusit

CRACIUNESCU P MARIN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.25 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

CRACIUNICA ST DORINA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Respins

CRAIU M MARCELA-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 experimentat Reusit

CRANTA M EUGENIU-CHRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B1-B2-A2-B1 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 avansat Reusit

CREINEANU M ADI IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.15 Limba franceza Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

CRETEANU G DENISA VERONICA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7 Geografie 9.6 avansat Reusit

CRETU A SORINA MARIA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Reusit

CRETU D FLORENTINA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 8.1 avansat Reusit

CRETU D IOANA

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

CRETU D LUCRETIA DENISA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 9.7 experimentat Reusit

CRETU D. CIPRIAN VALERIU

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.2 Fizica 2.9 avansat Respins

CRETU G. ILIE GEORGIAN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Reusit

CRETU I ADELINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Respins

CRETU I NINA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Fizica 7.4 experimentat Reusit

CRETU I. ELENA LAURA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 6.25 Fizica 3.5 avansat Respins

CRETU N IONELA-CATALINA

    LICEUL VITOMIRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Matematica T2 3.55 Geografie 8.35 incepator Respins

CRETU N MARIAN-ALEXANDRU

    LICEUL VITOMIRESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba franceza B1-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 nivel mediu Respins

CRETU S IONUT ROMICA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Geografie 8.6 avansat Respins

CRETU V CONSTANTIN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

CRETU-BALA G VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 incepator Respins

CRIMU I CATALINA IULIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 9.7 experimentat Reusit

CRIMU I RELU

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 6.1 Fizica 2.9 avansat Respins

CRINGUREANU O MARCEL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Fizica 3.3 nivel mediu Respins

CRINGUS C.C. ALEXANDRA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

CRINGUS I. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

CRINGUS V LAURENTIU VALENTIN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 9.8 experimentat Reusit

CRISTEA C NICU EDUARD

    LICEUL VITOMIRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

CRISTEA E. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 4.3 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

CRISTEA F DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

CRISTEA GANUCI G MARLENA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agronom
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 experimentat Respins

CRISTEA M ALINA LIDIA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

CRISTEA M MANUELA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Reusit

CRISTEA N GIORGIAN ADRIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.5 experimentat Reusit

CRISTEA N NICU

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Fizica 4.2 nivel mediu Respins

CRISTEA O MADALINA MARCELA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

CRISU P ALEXANDRA TEODORA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 8.55 experimentat Reusit

CRIVEANU T GABRIEL CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza Matematica T1 9.2 Fizica 8.6 experimentat Reusit

CRIVINEANU F. FLORENTINA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Reusit

CROITORESCU I MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

CROITORU C. MADALIN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 7.5 avansat Reusit

CROITORU G IONUT DARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CROITORU I IULIAN-IONUT

    LICEUL VITOMIRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

CROITORU M CARMEN IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

CROITORU M PAUL-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 8.4 avansat Respins

CROITORU M STEFANIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 4.35 Fizica 1.9 experimentat Respins

CROITORU N LIVIU-TOMITA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 experimentat Reusit

CROITORU V LUCIAN IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 5.7 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

CRUCERU M GHEORGHITA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 4.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

CRUSOVEANU P CLAUDIU LILIAN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.8 Geografie 6 nivel mediu Respins

CUJE F IONEL DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 6 Geografie 7.05 nivel mediu Reusit

CUJE F. MARIAN ION

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p 5.3 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.1 Fizica 5.6 N/p N/p

CULCESCU A. MADALIN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 7.5 experimentat Respins

CULCESCU V.C CONSTANTIN RAOUL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.35 Fizica 4 nivel mediu Respins

CUMPANASU F CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Istorie 9.1 Geografie 8.9 experimentat Reusit

CURCA I FLORENTINA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.5 Geografie 8.4 experimentat Reusit

CURCA I.C ANDREEA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.6 Geografie 8.95 experimentat Reusit

CURCA V ALINA GHEORGHITA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.25 Geografie 8.6 avansat Reusit

CURCA V MARIUS VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.8 Fizica 5.25 avansat Reusit

CURELARU I. FLORINEL SORIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

CURELEA I ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

CURT D ROBERT

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 8.8 experimentat Reusit

CURT F TONI

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 5.65 Limba franceza Matematica T2 4.2 Geografie 6.45 incepator Respins

CURTEANU F ADRIANA ALINA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.6 Economie 5.2 experimentat Reusit

CURUTU P ANDREEA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 experimentat Reusit

DABU E MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Respins

DABU M FLORENTINA SORINA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.9 Geografie 8.6 avansat Reusit

DABULEANU I ANDREEA LARISA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.4 avansat Reusit

DABULEANU I. IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza A2--B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 8.3 nivel mediu Respins

DABULEANU M CALIN MARIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 5 Geografie 5.1 avansat Respins

DABULEANU V. COSTEL-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.45 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

DABULEANU V. MIHAI-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

DALEA G PETRISOR

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 4.2 nivel mediu Respins

DAMIAN C COSTEL

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 4.6 nivel mediu Respins

DAMIAN S LIVIU STEFANUT

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Geografie 6.6 experimentat Reusit

DAMIAN ST ADRIAN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.75 Fizica 3.55 nivel mediu Respins

DAN A CLAUDIU ADRIAN

    LICEUL TEORETIC OSICA DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 experimentat Respins

DAN D.L ADRIANA TINA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 9 experimentat Reusit

DAN I MADALINA CLAUDITA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.15 Geografie 9.5 experimentat Reusit

DANCIU G DUMITRU DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.4 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

DANCIU G FELICIA IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Geografie 7.85 nivel mediu Reusit

DANCIU M DORU VASILE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 5.4 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

DANCIULESCU I ALIN IONUT

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.6 Geografie 8.7 experimentat Reusit

DANICA A IONEL-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.4 Fizica 5 avansat Respins

DARABANA M. GEORGE MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

DARACILA G. MARINEL RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Fizica 3.3 avansat Respins

DAROCZI A AMALIA ANDREA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.4 Geografie 7.95 nivel mediu Reusit

DASCALESCU I CRISTINA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 avansat Respins

DASCALESCU I IONELA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

DASCALITA M. IONUT ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.8 Geografie 6.5 experimentat Reusit

DASCALU V CATALINA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Reusit

DATCU A. MARIA ROXANA

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 avansat Reusit

DATCU G. ANCA IONELA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.95 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

DATCU M ION SORIN

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Respins

DAVID F IONUT ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Informatica T2 Pascal 9.5 experimentat Reusit

DAVID F. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

DAVID L. CRISTIAN ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza Matematica T1 9.7 Fizica 9.25 experimentat Reusit

DAVID M IONELA RALUCA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 9.8 Geografie 9.9 experimentat Reusit

DAVID O IULIA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

DAVID V ALEXANDRU MARIAN

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Geografie 7.5 experimentat Reusit

DAVIDUICA I DUMITRU MADALIN

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Geografie 8.7 experimentat Reusit

DEACONEASA I GINA CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 experimentat Reusit

DEACONU A. CORINA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Fizica 9.15 experimentat Reusit

DEACONU I IONUT-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 4.15 Fizica 1.9 avansat Respins

DEACONU I IULIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T1 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

DEACONU I MARIUS-IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Fizica 1.9 avansat Respins

DEACONU I NICOLETA SORINA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.1 Geografie 9 nivel mediu Reusit

DEACONU M MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 7.3 nivel mediu Respins

DEACONU V ELENA OFELIA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DECA S VIOREL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agronom
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 avansat Respins

DECU M ELENA-LILIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Reusit

DEFTA A LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

DEFTA G RADULIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 9.1 Fizica 9.7 experimentat Reusit

DEFTA I MARINELA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 8.8 avansat Reusit

DEGERATU S IONUT ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

DELCEA D. IONUT LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 2 avansat Respins

DELCEA E ELIZA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 avansat Reusit

DELCEA G IOANA SORINA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

DELCEA M. ALIN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.45 Fizica 5.7 nivel mediu Respins

DELU I. NICU-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.2 Fizica 6 nivel mediu Respins

DELU V. SILVIU-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

DEMETRESCU G CONSTANTIN-CRISTIAN

    LICEUL VITOMIRESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana 3.6 Limba franceza Matematica T2 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 incepator Respins

DEMETRESCU GH MIHAIL-MIREL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Fizica 1.9 avansat Respins

DENGHEL V ADRIAN LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 6.1 Fizica 3.85 nivel mediu Respins

DEVESELEANU I MIHAELA CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 avansat Respins

DIACONEASA D MIRELA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.5 experimentat Reusit

DIACONEASA N STEFANIA ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Economie 9.7 experimentat Reusit

DIACONESCU D MIHAELA LUDMILA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

DIACONU C CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

DIACONU C. GHEORGHITA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Fizica 3.4 avansat Respins

DIACONU D CORNELICA-CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Reusit

DIACONU F IONELA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.85 Geografie 7.7 nivel mediu Respins

DIACONU F. MARIUS CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

DIACONU F. TEOFIL

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.35 Fizica 5 experimentat Respins

DIACONU M. MARIA VALERIA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 6.6 avansat Reusit

DIACONU S ADINA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 8.7 avansat Reusit

DIBLARU I IULIAN-LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu N/p

DICU C ELENA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

DICU C MARINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

DICU C.A. MADALINA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza N/p Matematica T2 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 avansat N/p

DICU I ANDREEA STEFANIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Matematica T1 8.2 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

DICU I VALENTINA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

DICU M FLORIN OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T1 8.7 Informatica T2 Pascal 7.85 experimentat Reusit

DICU M MARIA LAVINIA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 9.1 experimentat Reusit

DICU M. DANIELA VIOLETA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba spaniola B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 7.8 experimentat Reusit

DICU M.C ALEXANDRU COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.4 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

DICU S GEANINA ALINA

    LICEUL TEORETIC OSICA DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 experimentat Respins

DICU T CORNEL LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.75 Fizica 5 avansat Respins

DIDITA M MARIUS-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 6.15 Fizica 5 nivel mediu Respins

DIDU D.O. DORINA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 7.5 experimentat Reusit

DIEACONESCU N MONICA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 8.3 experimentat Respins

DIMA C CONSTANTIN CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

DIMA C GEORGEL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 7.2 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

DIMA F.L. MIHAELA TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.65 Geografie 7.5 experimentat Reusit

DIMA G ALIN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 5.6 Geografie 8 nivel mediu Respins

DIMA M CRISTINA-NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Geografie 8.55 avansat Respins

DIMA M VERONICA-STEFANIA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 7.55 avansat Respins

DIMA N. ALIN-ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Fizica 5.6 avansat Respins

DIMA T DANA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 9 Geografie 9.4 avansat Reusit

DIMIAN F IONELA MARIANA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

DIMULESCU A LIVIU ANUTIAN

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Fizica 6.9 experimentat Reusit

DIMULESCU G. ALEXANDRU-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

DIMULESCU M IONELA COSMINA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

DIMULESCU M LIVIU BOGDANEL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.7 Fizica 4.15 nivel mediu Respins

DIMULESCU ST MIHAELA STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

DINA A ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 avansat Respins

DINA M MARIAN VICTOR

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Geografie 9.3 experimentat Reusit

DINA M. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Informatica T2 Pascal 9.25 experimentat Reusit

DINA R ALIN DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T1 8.7 Fizica 8.25 experimentat Reusit

DINCA A. ELENA MIRELA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 9.3 experimentat Reusit

DINCA C ELENA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.8 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

DINCA D IONELA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 7.9 incepator Respins

DINCA G IONELA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.95 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Respins

DINCA G. FLORINA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 3.7 avansat Respins

DINCA G. IONUT EDUARD

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

DINCA I MIRELA CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 6.4 nivel mediu Reusit

DINCA L. CORINA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 avansat Reusit

DINCA L. GEORGE CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Fizica 8.8 experimentat Reusit

DINCA M ELENA MADALINA

    LICEUL VALENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 4.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Respins

DINCA M IULIANA

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 8.9 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 5.6 experimentat Reusit

DINCA M MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

DINCA N ANDREI MADALIN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 7.9 nivel mediu Reusit

DINCA N MIRELA DIANA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.6 experimentat Reusit

DINCA R MARIA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.35 Limba franceza B1-A2-B1-A2-B1 Istorie 7.4 Geografie 9.5 avansat Reusit

DINCA V FLORINEL

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 avansat Reusit

DINDIRI A. ALINA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

DINICA C GABRIEL-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 8.4 nivel mediu Respins

DINICA V MARIAN VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

DINU A DENISA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Fizica 9.45 experimentat Reusit

DINU ANESCU M XENIA IULIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.4 experimentat Reusit

DINU C MIRELA FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

DINU CTIN STEFAN MIREL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Fizica 4.2 nivel mediu Respins

DINU GH NARCISA-FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 8.2 nivel mediu Respins

DINU I EMANUELA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.7 Geografie 9.55 avansat Reusit

DINU I EUGENIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 8.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

DINU I. RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.8 Geografie 8 experimentat Reusit

DINU M GIORGIANA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Psihologie 8.3 experimentat Reusit

DINU N ALEXANDRU OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.95 Fizica 4 avansat Respins

DINU N ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 7.75 experimentat Reusit

DINU N NICOLETA CRISTINA

    LICEUL VALENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

DINU S STEFANITA DANIEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 experimentat Reusit

DINU S.M.M IONUT ALEX

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Economie 10 experimentat Reusit

DINU T. DANIELA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 9.35 avansat Reusit

DINU V ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

DINU V CLAUDIU GIGEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 avansat Respins

DINU V GICA MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.45 Fizica 5.1 avansat Respins

DINULESCU C ALEXANDRA CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Chimie organica T1 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

DINULESCU I. TATIANA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Logica si argumentare 8.6 experimentat Reusit

DINULESCU T TUDOR TOMA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 avansat Respins

DINULESCU V MARINEL-GEORGEL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 6.75 nivel mediu Respins

DINUT I ADRIAN MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 7.8 Geografie 6.95 avansat Reusit

DIOSTEANU N MARIA LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Fizica 7 avansat Reusit

DIRA I MIRELA FLORIANA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.95 Geografie 8.4 nivel mediu Respins

DIRNEA M ELENA RALUCA

    LICEUL VALENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

DISAGA G GIORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.55 Fizica 6 avansat Respins

DITU I PETRUTA MARI

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DITU MC BOGDAN VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Fizica 8.6 experimentat Reusit

DOBEANU I CRISTIAN GIGEL

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

DOBEANU I GEORGIAN ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 8 nivel mediu Reusit

DOBRE A ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

DOBRE A ELENA-IULIA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Fizica 9.1 experimentat Reusit

DOBRE A SERBAN CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 avansat Respins

DOBRE D MARIANA CORINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 avansat Reusit

DOBRE I. MARIA STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 8.8 experimentat Reusit

DOBRE L DRAGOS

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Fizica 9.9 experimentat Reusit

DOBRE M VICTOR-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Respins

DOBRE O.G. CEZARA ALEXANDRA

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 avansat Reusit

DOBRE ST RODICA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Istorie 6.65 Geografie 8.9 experimentat Reusit

DOBRE V LUIZA VALERIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

DOBRE V. CATALIN NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Fizica 3.2 experimentat Respins

DOBRESCU G ALEXANDRU GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.8 nivel mediu Respins

DOBRESCU I MIHAELA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Geografie 8.5 experimentat Reusit

DOBRESCU I VALENTIN LEONARD

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DOBRESCU N IULIANA CONSTANTA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.3 nivel mediu Respins

DOBRICA M MARIAN-VALENTIN

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 7.5 experimentat Respins

DOBRICA S. MARIA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

DOBRIN C.F. ANDREEA ELENA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.95 experimentat Reusit

DOBRIN D MARIUS ALEXANDRU

    LICEUL IANCU JIANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 avansat Respins

DOBRIN GH. HORIA CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 10 experimentat Reusit

DOBRITA I ELENA ROXANA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9 experimentat Reusit

DOBRITA M VERGICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 nivel mediu Respins

DOBRITA M. SABINA VERONICA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

DOBRITOIU D MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.8 avansat Reusit

DOBROMIR S IONELA LACRAMIOARA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

DOBROTESCU I CONSTANTIN ADRIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.75 Fizica 9.8 experimentat Reusit

DOBROTESCU V STEFANIA-VERONICA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Fizica 9.4 experimentat Reusit

DOCA C CONSTANTIN

    LICEUL VITOMIRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 nivel mediu Respins

DODITOIU E. AUREL-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.45 avansat Reusit

DOGARU A AURA COSMINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8 Geografie 10 avansat Reusit

DOGARU C COSMIN LEONARD

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.75 avansat Respins

DOGARU E. COSMIN GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

DOGARU F IONUT-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.5 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

DOGARU F ROBERT GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T1 7.6 Fizica 7.9 experimentat Reusit

DOGARU I. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.2 Informatica T2 Pascal 9.25 experimentat Reusit

DOGARU M MARIANA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 avansat Respins

DOGARU M. ALINA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

DOGARU S.C. ALEXANDRU CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

DOGARU V. ANAMARIA LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 9.55 experimentat Reusit

DOLANA V NICOLETA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.3 Geografie 5.5 experimentat Reusit

DOMOCOS S. EDUARD-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2--A2-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 8.1 experimentat Reusit

DONCIU S. NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

DONDEA C STELIAN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

DONDEA D. GHEORGHE ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba spaniola B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 6.1 Geografie 9 experimentat Reusit

DONDEA E. LORENA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 9.3 Fizica 8.85 experimentat Reusit

DORCU M MIHAI-TEODOR

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Fizica 9.5 experimentat Reusit

DORE D FLORIN-GINU

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Reusit

DOROBANTU E MADALIN

    LICEUL VALENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

DOROBANTU M EDUARD

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.05 avansat Respins

DOROBETE S ILIE

    LICEUL VITOMIRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A2-A1-A2 Matematica T1 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 incepator Respins

DOROIMAN N IONUT DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.85 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

DOSINESCU GH MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.85 avansat Respins

DOSPINOIU I GEORGETA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1--B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 9.7 avansat Reusit

DOVAN L MARIA LUCIANA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.35 Geografie 9.9 experimentat Reusit

DOVAN P DIANA MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.6 experimentat Reusit

DOVLEAC M. MARIA LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

DRAGAN C STEFAN

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

DRAGAN C. JENICA VASILICA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

DRAGAN F LILIANA AURORA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Fizica 4.05 avansat Respins

DRAGAN G DENISA-FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

DRAGAN I FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.95 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

DRAGAN I IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5.3 Limba franceza Matematica T2 7.35 Biologie vegetala si animala T1 8.8 nivel mediu Reusit

DRAGAN S. GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 3.2 avansat Respins

DRAGANESCU V DUMITRU DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

DRAGANOIU C PAUL

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 8.95 experimentat Reusit

DRAGHIA M IONUT

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 9.5 experimentat Reusit

DRAGHIA P ANCA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Informatica T2 Pascal 8.8 experimentat Reusit

DRAGHIA-STOENESCU G ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 experimentat Reusit

DRAGHICI A ELENA LOREDANA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.9 avansat Respins

DRAGHICI A IONUT ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

DRAGHICI C NICOLETA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

DRAGHICI C PAULA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 8.5 Geografie 9.4 nivel mediu Reusit

DRAGHICI C VALERIA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Respins

DRAGHICI C VIOREL GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.3 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

DRAGHICI D FLORINEL DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

DRAGHICI F ANDREEA-FELICIA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

DRAGHICI F CONSTANTIN NICUSOR

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

DRAGHICI F. CATALIN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Respins

DRAGHICI G. IOANA MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

DRAGHICI I CRISTIAN FLORENTIN

    LICEUL TEORETIC OSICA DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 experimentat Respins

DRAGHICI I ELENA-MARINELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7 Fizica 5.6 avansat Reusit

DRAGHICI I FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Respins

DRAGHICI I MARIAN-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 experimentat Respins

DRAGHICI I VIOLETA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.2 avansat Reusit

DRAGHICI M. OVIDIU NICUSOR

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.2 Geografie 7 avansat Reusit

DRAGHICI N. IULIAN MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

DRAGHICI P DORINA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie N/p Geografie N/p avansat N/p

DRAGHICI T IONELA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

DRAGHICI V IONUT-SORIN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

DRAGNEA C. VALENTIN DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.7 Fizica 5.1 avansat Reusit

DRAGNEA F GEORGEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A1 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Reusit

DRAGNEA M ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

DRAGNEA N COSMIN OCTAVIAN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DRAGOI I TRAIAN MIHAI

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza B1--B1-A2-B1 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 avansat Respins

DRAGOI N MARIUS PETRU

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Reusit

DRAGOMIR C ANDREEA GIORGIANA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 experimentat Respins

DRAGOMIR F.N MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 nivel mediu Respins

DRAGOMIR I MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.8 avansat Reusit

DRAGOMIR I.M. ALEXANDRA IONELA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza Istorie 9.4 Geografie 10 experimentat Reusit

DRAGOMIR M MARIUS IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B1-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 7.85 Fizica 3.9 avansat Respins

DRAGOMIR M VIRGINIA SORINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 8.2 Fizica 8.3 experimentat Reusit

DRAGOMIR O. ANCA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 8.8 experimentat Reusit

DRAGOMIR V MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Fizica 4 avansat Respins

DRAGOMIROIU M. LILIANA ANCA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.35 Fizica 9.5 experimentat Reusit

DRAGONU I FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DRAGOTA T.D. CRISTINA LACRIMIOARA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 9 experimentat Reusit

DRAGU D. ADINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

DRAGU M ECATERINA CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

DRAGU T ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 experimentat Reusit

DRAGU T ANGELICA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.5 avansat Reusit

DRAGUCEANU I CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

DRAGULIN D MARIUS DORINEL

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

DRAGULIN I MARIAN

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.45 nivel mediu Respins

DRAGULOIU I IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Fizica 5.75 nivel mediu Respins

DRAGUT D. DANUT-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.55 Fizica 6.2 avansat Respins

DRAGUT G. NICUSOR LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5.45 experimentat Respins

DRAGUT I. PETRUTA ANCA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.8 experimentat Reusit

DRAGUT M MARIAN LEONARD

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.55 Fizica 4.2 avansat Respins

DRAGUTU M. RAZVAN ILIUTA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Fizica 1.3 avansat Respins

DREJOI P. NATANAEL

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

DRUGA I CRISTIANA NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Geografie 7.9 experimentat Reusit

DRUGA T ION-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 avansat Reusit

DRUGA V IONELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 4.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 experimentat Respins

DRUGAN C MARIA-CRISTINA

    LICEUL VITOMIRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1--B2-A2-B1 Matematica T2 6.15 Geografie 9.45 incepator Reusit

DRUSA N MARIUS GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba franceza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Reusit

DUCA C CONSTANTIN GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

DUDU V IOANA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 2.65 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

DUDUIALA N CONSTANTIN

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DUFUOR I OVIDIU

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

DUICA M MARIAN CORNEL

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

DUICA N RAMONA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DUICA P RODICA-ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.55 Geografie 6 nivel mediu Respins

DUICA S CAMELIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

DUICA V. ARALD CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

DULCIU F FLORIN COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Geografie 9 avansat Reusit

DULGHERIU V ALEXANDRA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Reusit

DULGHERU D BOGDAN DUMITRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 6.1 experimentat Respins

DULMUS S CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza A2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

DUMBRAVA A CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A1-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 5.15 Fizica 3.55 nivel mediu Respins

DUMITRA M MARIUS CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 9.3 experimentat Reusit

DUMITRASCU GH AURELIA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.95 Geografie 8.3 experimentat Reusit

DUMITRASCU GH IRINA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Geografie 9 experimentat Reusit

DUMITRASCU I DIANA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T1 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 avansat Respins

DUMITRASCU I ION

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 7.25 Informatica T2 Pascal 8.35 experimentat Reusit

DUMITRASCU I IONUT CATALIN

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8 experimentat Reusit

DUMITRASCU N ANCA

    LICEUL VITOMIRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza A2--A2-A1-A2 Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

DUMITRASCU P IONELA RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Fizica 5 experimentat Reusit

DUMITRASCU P. MARIUS IONUT

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Fizica 1.7 avansat Respins

DUMITRESCU _ ANDRA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.3 Economie 5.15 avansat Respins

DUMITRESCU A CRISTIAN IONUT

    LICEUL TEORETIC OSICA DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 experimentat Respins

DUMITRESCU C DUMITRU SILVIAN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Reusit

DUMITRESCU C ECATERINA-MARINA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Istorie 8.3 Geografie 7.2 experimentat Reusit

DUMITRESCU C ION

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba franceza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DUMITRESCU C MIREL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.9 nivel mediu Respins

DUMITRESCU C STEFANEL DECEBAL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agronom
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba franceza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

DUMITRESCU D GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 7.3 Informatica T2 Pascal 8.6 experimentat Reusit

DUMITRESCU D. RALUCA MIHAELA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 7.85 experimentat Reusit

DUMITRESCU E OANA MARIA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.5 Informatica T2 Pascal 8.4 experimentat Reusit

DUMITRESCU G. RAZVAN MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

DUMITRESCU I FLORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.8 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

DUMITRESCU I IONUT MIREL

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 8.35 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DUMITRESCU I TUDOREL IONUT

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 8 Geografie 9 incepator Respins

DUMITRESCU L. LAURENTIU-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Geografie 8.5 avansat Respins

DUMITRESCU M CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.55 Geografie 5.85 avansat Reusit

DUMITRESCU M RAZVAN MARIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Istorie 7.2 Geografie 7.4 avansat Reusit

DUMITRESCU M.F. OANA ADELINA

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

DUMITRESCU N ALEXANDRU

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 8.3 Chimie organica T1 Nivel I 5.25 nivel mediu Reusit

DUMITRESCU OC DANIELA IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Sociologie 9.25 experimentat Reusit

DUMITRESCU S IULIAN-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Fizica 5 nivel mediu Respins

DUMITRU A ANCA NICOLETA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 7.7 incepator Reusit

DUMITRU A GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Respins

DUMITRU A ION ADI

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 1.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Fizica 2.2 avansat Respins

DUMITRU A VIOREL COSMIN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

DUMITRU C GEORGETA-CRISTINA

    LICEUL VITOMIRESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza A2--A2-A2-B1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 nivel mediu Respins

DUMITRU C MIREL CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

DUMITRU D JENI EMILIA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Fizica 6.3 experimentat Reusit

DUMITRU D NICOLAE LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

DUMITRU D TIBERIU MUGUREL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2--B2-A2-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

DUMITRU F PETRISOR CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.75 Fizica 5.4 avansat Respins

DUMITRU G CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.15 avansat N/p

DUMITRU G ILIE - DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza A2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 8 nivel mediu Reusit

DUMITRU I NICOLETA DENISA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Sociologie 8.75 experimentat Reusit

DUMITRU I. ANDREEA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Respins

DUMITRU I.S ALEXANDRU-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 avansat Reusit

DUMITRU M ALIN MARIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agronom
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 4.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 avansat Respins

DUMITRU M IRINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.8 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

DUMITRU MIC D MARINA AMINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.7 experimentat Reusit

DUMITRU N ILINA-MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Economie 5 avansat Respins

DUMITRU N. PETRE IONUT

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

DUMITRU S DANIEL ILIUTA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

DUMITRU S MARIAN MUGUREL

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza A1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.95 Fizica 2.9 avansat Respins

DUMITRU V. FLORIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.7 nivel mediu Respins

DUNA I LIVIA MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DURA N. CRISTINA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.15 experimentat Reusit

DURDU T ILEANA GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.45 Geografie 8.7 avansat Reusit

DURIGO I MARIO GABRIEL

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

DURSAN M VERONICA IONELA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 7.45 nivel mediu Reusit

DUSCA S MIRELA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.65 Fizica 4.05 avansat Respins

DUTA I DORIN NICUSOR

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.35 Informatica T2 Pascal 8.5 experimentat Reusit

DUTA I NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

DUTA M CRISTI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

DUTA M NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

DUTA V DANIELA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

DUTU P MARCEL DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 5.8 Limba franceza N/p Matematica T2 8.2 Biologie vegetala si animala T1 4.05 experimentat N/p

EANA N VALENTINA-NICOLETA

    LICEUL VITOMIRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1--B1-A2-A1 Matematica T2 7.2 Geografie 9.4 nivel mediu Reusit

EFTEMIE GH ALEXANDRA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

EFTENIE M. LUCIANA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba spaniola B1-B1-B2-B1-B2 Istorie 10 Geografie 8.4 experimentat Reusit

ELEKES A. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 3.2 nivel mediu Respins

ELISEI I AURORA RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.2 Geografie 5.95 avansat Reusit

ENACHE A STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

ENACHE A VALI DIANA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 7.05 Fizica 4.2 nivel mediu Respins

ENACHE C. COSTINA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Economie 9.5 experimentat Reusit

ENACHE D DANA ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Geografie 9.1 experimentat Reusit

ENACHE E FLORINEL BOGDAN

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Reusit

ENACHE F. IONELA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 8 Geografie 8.5 avansat Reusit

ENACHE I RAMONA ELENA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 8.8 experimentat Reusit

ENACHE I STEFANIA-MIRABELA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Reusit

ENACHE I. ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 7.8 Informatica T2 Pascal 9.35 experimentat Reusit

ENACHE L.G. DRAGOS

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 8 Geografie 9 nivel mediu Reusit

ENACHE M ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Geografie 7.6 avansat Respins

ENACHE M LAURENTIU NICOLAE

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

ENACHE M. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Informatica T2 Pascal 8.65 experimentat Reusit

ENACHE N MARIANA

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p N/p N/p

ENACHE S. CONSTANTIN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Fizica 2.3 nivel mediu Respins

ENACHE ST.D GABRIELA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba franceza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 nivel mediu Respins

ENACHE T TOMEL DANIEL

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Chimie organica T1 Nivel I 9.9 experimentat Reusit

ENACHE V MARIUS CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.55 Fizica 3.9 avansat Respins

ENACHE V.D. NATALIA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

ENACHE X MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba franceza B1-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 3.8 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

ENCEANU C FLORIANA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 avansat Reusit

ENCEANU D. LILIANA-FELICIA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

ENCULEASA N LUMINITA-CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.7 Limba franceza B2-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 nivel mediu Reusit

ENE C. LENUTA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Fizica 2.1 avansat Respins

ENE CN DIANA ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Sociologie 9.1 experimentat Reusit

ENE D EUGEN ALIN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 9.8 avansat Reusit

ENE D HORATIU TUDOREL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.9 Fizica 3.55 avansat Respins

ENE F MARIA-FLORINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

ENE G. ANA MARIA VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p experimentat N/p

ENE GH ADRIAN FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.7 Geografie 8.1 experimentat Reusit

ENE I AUREL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Reusit

ENE I DUMITRU

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agronom
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza N/p Matematica T2 4.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 N/p N/p

ENE I VASILE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 nivel mediu Reusit

ENE I. PETRUTA ALEXANDRA

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.45 Geografie 9.25 nivel mediu Reusit

ENE N ELENA-MADALINA

    LICEUL VITOMIRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.95 Geografie 9.4 avansat Reusit

ENE O SANDA

    LICEUL VITOMIRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.4 Limba franceza Matematica T1 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.3 incepator Respins

ENESCU C TIBERIU

    LICEUL VITOMIRESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 avansat Respins

ENUSOIU GH. OANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 8 Psihologie 5.1 avansat Reusit

EPARU D IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Respins

EPARU R MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba franceza A2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.45 nivel mediu Respins

EPURAN D DORIANA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Psihologie 5.1 experimentat Respins

EPURAN P.V. GEORGIANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 8.75 avansat Reusit

EPURE A GEORGINEL-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.45 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

EPURE G MARIUS ALIN

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 6.4 Fizica 5 nivel mediu Reusit

EPURE G. GEORGIANA MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

EPURE P. SABINA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8.8 avansat Reusit

ERDOKOZI A ANDREEA GIORGIANA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 9.4 experimentat Reusit

EREMENCU M IONEL VALENTIN

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.2 Fizica 2.2 avansat Respins

EREMIA I RELU ILIE

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Fizica 10 experimentat Reusit

FAINA F MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Reusit

FANA E ANDREEA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

FANITA-FILIP M MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 nivel mediu Respins

FASOLE G MINA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 9.5 avansat Reusit

FASUI C. MARIA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 8.1 avansat Reusit

FATU S MARIAN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Fizica 2.8 avansat Respins

FAURESCU GH MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 6.45 Geografie 8 experimentat Reusit

FELINAR V DRAGOS MIHAIL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza B1--B1-B1-A2 Matematica T2 4.35 Fizica 5 avansat Respins

FELOIU C CONSTANTIN-MARIUS

    LICEUL VITOMIRESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

FENE V CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8.7 avansat Reusit

FERAN CIOCIOI V DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Fizica 1.9 avansat Respins

FERARU I CONSTANTIN SILVIU

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

FERARU I MARIUS IONUT

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 9.35 Informatica T2 Pascal 9.7 experimentat Reusit

FERARU M. AUREL COSTINEL

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Fizica 8.15 experimentat Reusit

FERARU V CONSTANTA SANDA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.25 nivel mediu Respins

FERBINTE S NICU CLAUDIU

    LICEUL VALENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 nivel mediu Respins

FERENT I CRISTINA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 9 avansat Reusit

FESAN I MARIA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.35 Geografie 8.3 experimentat Reusit

FETITA D.T. FLORENTINA ROXANA

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba franceza B2-B1-A1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 avansat Respins

FICA D. ALEXANDRU-SIMONEL

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Reusit

FICA T GEORGIANA RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.8 Geografie 9 avansat Reusit

FIERA N MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

FIERARIU M TATIANA-ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Respins

FIERARU C BOGDAN MARIUS

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.1 avansat Reusit

FIERARU C GEORGE CORNEL

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

FIERARU GH MIHAELA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.4 Fizica 4 nivel mediu Respins

FIERARU I ALIN MIREL

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 7.2 avansat Reusit

FIERARU I RAZVAN GABRIEL

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Reusit

FIERARU M IONUT-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.65 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

FIERARU N. MARINA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba spaniola B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8.5 experimentat Reusit

FIERASCU G TATIANA ANDREEA

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

FILCU D ADRIAN

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

FILEA C PETRE SORIN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

FILEA I.D ELENA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 6.5 Fizica 4.1 avansat Respins

FILIMON D FLORIN DUMITRACHE

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8 avansat Respins

FILIP A VIORICA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 8.25 avansat Reusit

FILIP C CRISTIANA VALENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 8.2 experimentat Reusit

FILIP C. IONUT CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

FILIP I ALIN-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.95 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Reusit

FILIP M TEODOR DANIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 6 Geografie 7.5 experimentat Reusit

FILIP M. ADRIANA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Geografie 7.7 experimentat Reusit

FIRESCU I ALIN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Fizica 4.2 experimentat Respins

FIROIU N STEFAN MIHNEA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

FIRU I GHEORGHE EDUARD

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 8.2 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Reusit

FIRUT G.M. INGRID-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 8.9 nivel mediu Reusit

FLACAU I. CRISTINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T1 9.2 Fizica 9.45 experimentat Reusit

FLEANCU N GEORGE CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 7.7 nivel mediu Reusit

FLESCAN J ANA LUISA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Istorie 8.75 Geografie 9.9 experimentat Reusit

FLOAREA GH MARIANA-LARISA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Reusit

FLOAREA I PETRE DANIEL

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Fizica 9.6 experimentat Reusit

FLOAREA I. ELENA OTILIA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

FLOREA C GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

FLOREA C ROXANA CRISTIANA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 experimentat Reusit

FLOREA D ANDREI DENIS

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 8.7 Geografie 9.1 nivel mediu Reusit

FLOREA D DANIELA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza Istorie 9.7 Geografie 10 experimentat Reusit

FLOREA D GINA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 nivel mediu Respins

FLOREA D.GH. MARIAN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

FLOREA F AUREL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Respins

FLOREA F MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.55 Fizica 5.85 avansat Reusit

FLOREA FL MARIUS-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 experimentat Reusit

FLOREA G GHEORGHE-MARIAN

    LICEUL VITOMIRESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba franceza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.5 incepator Respins

FLOREA G IONELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 avansat Respins

FLOREA G MARIUS SORIN

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.2 Fizica 1.9 avansat Respins

FLOREA G VICTOR-LUCA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza A2--B1-B1-B2 Matematica T2 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 experimentat Respins

FLOREA GH MIRELA-FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 7.9 experimentat Reusit

FLOREA I ANCA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4 Geografie 7.7 nivel mediu Respins

FLOREA I CLAUDIA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

FLOREA I MIRCEA-IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 8.2 Limba franceza Matematica T2 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 nivel mediu Respins

FLOREA I. COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 2.4 avansat Respins

FLOREA M ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.45 Geografie 7.9 experimentat Reusit

FLOREA M ANA MARIA VIOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

FLOREA M COSMIN MARINEL

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

FLOREA M IONUT CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 3.15 Fizica 4.05 incepator Respins

FLOREA M MARIA OLIVIA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 8.7 experimentat Reusit

FLOREA P.M ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 10 Fizica 9.15 experimentat Reusit

FLOREA T FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 2.55 Fizica 2.2 experimentat Respins

FLOREANU GH GHEORGHE CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

FLORESCU E ANA MARIA

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Chimie organica T1 Nivel I 6.1 experimentat Respins

FLORESCU E MARIA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 nivel mediu Respins

FLORESCU F. BOGDAN CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba spaniola A2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7 Geografie 7.8 experimentat Reusit

FLORESCU F. STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 6.55 Geografie 7.75 nivel mediu Reusit

FLORESCU G.M. MARIUS-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Reusit

FLORESCU I ELENA-CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

FLORESCU M CRISTIAN-PETRICA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Respins

FLORESCU M.C. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.2 Fizica 9.5 experimentat Reusit

FLORESCU N MADALINA ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.15 Fizica 8.15 experimentat Reusit

FLORESCU V DANA FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 7.5 experimentat Respins

FLORESCU V DANUT ANDREI

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Reusit

FLORESCU V NICOLETA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.6 nivel mediu Respins

FLORICA A ANGHELINA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 3.8 Geografie 7.8 N/p N/p

FLORICA A BOGDAN MIHAIL

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Fizica 9.9 experimentat Reusit

FLORICA C. PAUL CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

FLORICA G CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.2 Geografie 7.4 nivel mediu N/p

FLORICA I TANIA VALENTINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza Istorie 7.2 Geografie 9.5 experimentat Reusit

FLORICA I. DUMITRU LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

FLORICA P IONUT ALIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 5.85 Geografie 6.65 nivel mediu Respins

FLORICEL I. LIVIA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 8.35 nivel mediu Reusit

FLORICICA G DIANA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.6 Psihologie 9.5 experimentat Reusit

FLORICU S. PAUL MATEI

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 7.75 experimentat Reusit

FLUIERIS D ILIE

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

FLUTURE D.M. MARINA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

FLUTUREL N. ALEXANDRA CONSTANTINA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

FOLGOSI A MIHAELA ANCUTA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.8 Geografie 8.3 avansat Reusit

FOTA D IOAN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Fizica 5 nivel mediu Respins

FOTA F VICTORITA ANTOANETA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.4 Economie 9.5 experimentat Reusit

FOTA M MIHAI CORNEL

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.95 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Respins

FOTA M VASILE

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

FRASINEANU I MARIUS IONEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 avansat Respins

FRINGHIE GH COSTELA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.8 incepator Respins

FRUMOSU M VIOLETA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

FRUMUSELU T.S ADRIAN GEORGIAN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.6 experimentat Reusit

FRUNZA F IONELA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 8.35 Geografie 9.6 experimentat Reusit

FUDULU N BRIGHITTE GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

FUGARU I RADU COSTIN

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 8.15 Fizica 9.7 experimentat Reusit

FULAS P ION MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 6.55 Fizica 4.05 avansat Respins

FULGA GH. BEATRICE GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 7 Geografie 8.45 nivel mediu Reusit

FULGA I. ANTONEL

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 2.45 nivel mediu Respins

FULGA I. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.65 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

FULGA I. MARIAN VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

FULGA R. ALINA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 avansat Respins

FULGA S. NICOLAE IONUT

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GABRIAN GH GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 6.65 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

GABRIAN I CATALIN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T1 4.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 experimentat Respins

GADEA M IONELA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Geografie 7.9 experimentat Respins

GAE N ILEANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.6 experimentat Reusit

GAIE A IONUT CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

GAINA A TEODOR-DORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza A2-B1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Fizica 3.6 experimentat Respins

GALAN G. FLORINEL

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 avansat Respins

GALATEANU F IONUT CRISTINEL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

GALBENUS D. RADU GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 8.15 nivel mediu Reusit

GALBENUS I GHEORGHITA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

GALBENUS I. GEORGIANA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.5 experimentat Reusit

GALBENUS M.A IONUT COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba spaniola B1-B1-B1-B2-B1 Istorie 7.7 Geografie 8.15 experimentat Reusit

GALBENUSE M ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba franceza B1--B2-A2-B2 Matematica T2 1.5 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

GALESANU I IONELA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.1 avansat Reusit

GALESANU M. MARIUTA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 1.85 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.4 nivel mediu Respins

GANCEA S MADI MONICA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 experimentat Respins

GANCEA V LILIANA-CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Reusit

GANE F STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B1-A2-B1-B1-A2 Istorie 6.3 Geografie 7.1 incepator Reusit

GANEA G.T VLAD DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.6 experimentat Reusit

GANEA N GHEORGHITA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.45 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Respins

GANESANU G. NICOLETA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GANUCI D ILIE GABRIEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agronom
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 avansat Respins

GAVRILA E. NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.1 avansat N/p

GAVRILA V ALEXANDRU CONSTANTIN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 avansat Respins

GAVRILESCU C.G. ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

GAVRILESCU E MARIA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

GEABA I CONSTANTIN DANIEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba franceza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5.25 Fizica 4.4 avansat Respins

GEALAPU M.G. VICTORITA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

GEAMBASU A MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.8 nivel mediu Respins

GEAMBASU D MARIAN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Fizica 3 nivel mediu Respins

GEAMBASU I ALINA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 1.25 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.6 avansat Respins

GEAMPAROIU M FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 1.85 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

GEANA M ANA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 8.5 experimentat Reusit

GEANTA C MARINA RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.1 incepator Respins

GEANTA M MARIAN-ADRIAN

    LICEUL VITOMIRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.3 Limba franceza Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 nivel mediu Reusit

GEAPANA G ILIE LAURENTIU

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agronom
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

GEARA V. MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.2 Geografie 8.1 avansat Reusit

GENCARAU F DRAGOS ION

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Respins

GEOARSA M. IONELA SILVIA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.7 Geografie 7.55 experimentat Reusit

GEORGESCU C. COSMIN NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

GEORGESCU F GABRIEL CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

GEORGESCU G. FLORENTINA ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 9.45 experimentat Reusit

GEORGESCU I ANAMARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 8.85 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 3.75 experimentat Respins

GEORGESCU S. ELENA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.6 experimentat Reusit

GEORMAN M CONSTANTIN-LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

GHEARA G DUMITRU MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Fizica 6 experimentat Reusit

GHENA G. EUGEN FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.7 experimentat Reusit

GHENA P. OLIVIA IONELA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 9.2 experimentat Reusit

GHENCIU G ALINA FLORINA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.75 Geografie 9.7 nivel mediu Reusit

GHENEA V.D. RALUCA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Fizica 4 experimentat Respins

GHEORGAN D ANGELA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Chimie organica T1 Nivel I 7 avansat Reusit

GHEORGHE C ELENA-CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 7.25 avansat Respins

GHEORGHE C IONUT SORIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 6.5 avansat Reusit

GHEORGHE C. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

GHEORGHE D LIVIU VALENTIN DANUT

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5.6 Geografie 5.65 avansat Respins

GHEORGHE E. ALINA PETRUTA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8 avansat Reusit

GHEORGHE G FLORINA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Fizica 4.1 avansat Respins

GHEORGHE GH. MARIA MIRABELA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

GHEORGHE I FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 8.4 nivel mediu Reusit

GHEORGHE I MADALINA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

GHEORGHE I. FLORIN ALIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.45 Fizica 4 experimentat Respins

GHEORGHE I. ION ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 8.5 experimentat Reusit

GHEORGHE L.I. ANDREEA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Psihologie 9.7 avansat Reusit

GHEORGHE M ANA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 3.85 Geografie 8.4 experimentat Respins

GHEORGHE M CATALIN VASILE

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 1.3 avansat Respins

GHEORGHE M.F. CRISTIAN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

GHEORGHE M.N. SIMONA ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Economie 7.7 experimentat Reusit

GHEORGHE N NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.65 Fizica 3.9 avansat Respins

GHEORGHE N. EMANUEL ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Fizica 6.7 experimentat Reusit

GHEORGHE N. STEFANIA ALINA

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.1 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T1 2.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 nivel mediu Respins

GHEORGHE S COSMINA IRINA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.5 Geografie 9 experimentat Respins

GHEORGHE S STEFANIA MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

GHEORGHE T. GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie N/p Geografie N/p experimentat N/p

GHEORGHE V ADRIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Istorie 8.9 Geografie 9.8 experimentat Reusit

GHEORGHE V GABRIELA FELICIA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8 nivel mediu Reusit

GHEORGHE V MARIAN FELIX

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GHEORGHE V STEFAN ADRIAN

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GHEORGHE V. ALEXANDRU IONUT

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

GHEORGHEVICI C DAN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

GHEORGHISOR E MARCEL

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 8.9 experimentat Reusit

GHEORGHITA D ALINA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.8 Sociologie 8.1 experimentat Reusit

GHEORGHITA M GEORGIANA ILEANA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 8.7 Fizica 6.52 nivel mediu Reusit

GHEORGHIU BABUCA V MANUELA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

GHEORGHIU G CONSTANTIN CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 8.5 avansat Reusit

GHERASIE C FELICIA-CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 experimentat Reusit

GHERASIM M DAN PETRISOR

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5.35 Fizica 5.1 avansat Respins

GHERGHE G DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 8.15 Geografie 8.2 avansat Reusit

GHERGHE M MARIUS GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 avansat Respins

GHERGHE M. LOREDANA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Geografie 8.4 experimentat Reusit

GHERGHE P CONSTANTIN-MADALIN

    LICEUL TEORETIC OSICA DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 experimentat Respins

GHERGHE S ALEXANDRU LUIGI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 5.25 Geografie 7.2 avansat Respins

GHERGHE ST ANA MARIA BEATRICE

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.4 nivel mediu Respins

GHERGHINA A. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

GHERGHINA AL MADALINA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 8.1 avansat Reusit

GHERGHINA C.M. MIHAI EMIL

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.6 Fizica 5.3 experimentat Reusit

GHERGHINA G ELENA-GABRIELA

    LICEUL VITOMIRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Geografie 9 nivel mediu Respins

GHERGHINA I OCTAVIAN-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 9 nivel mediu Reusit

GHERGHINA N. ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GHERGHINA S. MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

GHERGHINARU M LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.3 nivel mediu Respins

GHERGHINARU M. FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.2 experimentat Reusit

GHERGHITA S IONUT

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8 Fizica 8.2 experimentat Reusit

GHERGU N ELENA LUCIANA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.2 experimentat Reusit

GHICAN I IONELA LILIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.9 experimentat Reusit

GHICAN S ELENA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.8 experimentat Reusit

GHIDARCEA I ANDREI CAMELIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 5.25 Geografie 6.35 avansat Respins

GHIDUREA GH LAURA-MARINA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 experimentat Reusit

GHIDUREA M MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Reusit

GHIGEANU M. LEONARD

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 1.35 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.35 Geografie 6.7 avansat Respins

GHIGHEANU A ALEXANDRA-MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.25 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

GHIGHEANU A MARINA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Fizica 8.8 experimentat Reusit

GHIMIGIU I MARINEL

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.85 Geografie 7.2 avansat Respins

GHIMIS L LOREDANA FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6 Geografie 6.9 avansat Reusit

GHIMISI V.N. ANISOARA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

GHINDESCU S DIANA-CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.2 Geografie 6.6 experimentat Reusit

GHINDESCU S MIRELA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.2 Geografie 7.6 avansat Reusit

GHINEA M MIHAELA GEORGETA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 8.35 Geografie 9.5 avansat Reusit

GHINESCU I. COSTINA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 8.3 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

GHIOCA I. MARIAN OCTAVIAN

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Informatica T2 Pascal 9.15 experimentat Reusit

GHIOCA P. RALUCA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.1 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

GHIOCANU E. IONUT

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.6 Geografie 8.05 experimentat Reusit

GHIOCEL I IONUT-CRISTI

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.65 avansat Reusit

GHIORMA G ILEANA LIGIA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 8.75 nivel mediu Reusit

GHITA A MARIAN CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-B2-B2-B1-B1 Istorie 6.95 Geografie 8.3 avansat Reusit

GHITA A MARIUS GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Informatica T2 C/C++ 9 experimentat Reusit

GHITA C CORNEL

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Fizica 5.2 avansat Respins

GHITA D ALIN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.95 Fizica 6 experimentat Reusit

GHITA D DRAGOS MIHAI

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.8 experimentat Reusit

GHITA E. DENISA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

GHITA F MIRONA ANDRA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.1 experimentat Reusit

GHITA G CONSTANTIN COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

GHITA I CLAUDIA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 5.15 avansat Respins

GHITA I MARIA FRANCESCA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

GHITA I NICOLAE-SORIN

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 5.65 Economie 5.15 nivel mediu Reusit

GHITA I RADU GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Fizica 3.7 avansat Respins

GHITA I RAZVAN STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Fizica 10 experimentat Reusit

GHITA I.I IULIANA JANINA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 8.5 experimentat Reusit

GHITA M MARIA NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Reusit

GHITA N CRISTINA DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 8.8 experimentat Reusit

GHITA N FLORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 6.45 avansat Respins

GHITA O CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

GHITAN A MARINELA STELIANA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

GHITAN E.A. ALEXANDRA CAMELIA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

GHIURCA M RALUCA CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

GHIURLUC F DANIELA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.8 Geografie 8.7 avansat Reusit

GICA F FLOREA

    LICEUL VITOMIRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T1 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.65 incepator Respins

GIDOIU C PARASCHIVA ANISOARA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Geografie 4.4 avansat Respins

GILA A IONUT CONSTANTIN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 avansat Respins

GILCA J CONSTANTIN COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 9 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

GILCA V ADRIAN IONUT

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza Matematica T1 7.6 Chimie organica T1 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

GILEA L ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.35 Chimie organica T1 Nivel I 9.9 experimentat Reusit

GIOGIRDAC G FLORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

GIRD G DIANA MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.5 experimentat Reusit

GIRD M IOANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Reusit

GIRD M MARIANA IONELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Chimie organica T1 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

GIRD M MARIUS SERBAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

GIRGEL I. STEFANIA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 7.9 avansat Reusit

GIRNITA F LIVIA MARINA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.9 Geografie 9.5 experimentat Reusit

GIRTAN I. IULIAN MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 avansat Reusit

GIRVAN D GABRIELA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 8.55 experimentat Reusit

GISCA REZEANU D MARIANA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agronom
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.45 avansat Respins

GIURA GH ELENA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.95 Fizica 8.8 experimentat Reusit

GIURA I.G. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T1 9.3 Informatica T2 C/C++ 9.8 experimentat Reusit

GIUREA M DUMITRU MARIAN

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Chimie organica T1 Nivel I 5.1 avansat Respins

GIUREA M MARIUS CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.95 Geografie 9.35 avansat Respins

GIUREA M. AURA IRIS

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 6.8 incepator Reusit

GLIGORE D NICULINA-ALINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

GLIGORITA S ELENA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

GLISCA I MIHAELA CAMELIA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 5.5 Chimie organica T1 Nivel I 6.5 avansat Respins

GLOGOVEANU I STELIAN IONUT

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

GLONT I.N. MIHAELA OCTAVIA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 8.3 experimentat Reusit

GLONT M. ANDRADA AURORA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 9.55 experimentat Reusit

GLONT M.M ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 9.35 Geografie 9.9 experimentat Reusit

GOGIU I ALINA-DIANA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 8.6 avansat Reusit

GOGOLOI M LUCA - MARIN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 7 nivel mediu Respins

GOGORICI GH IONEL

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 experimentat Reusit

GOGOSEANU I ELENA LUIZA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B1-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 7.7 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

GOICEANU M IOAN DANIEL

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 9.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

GOICEANU ST SORIN FLORENTIN

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Reusit

GOLASEL C MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba franceza B1-A1-B2-B1-A1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

GOLEA B.GH. RALUCA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

GOLEA B.GH. RAMONA-ILEANA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza A2-B1-B1-B2-B1 Istorie 7.7 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

GOLEA I ELENA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.05 Chimie organica T1 Nivel I 9.45 experimentat Reusit

GOLGOJAN GH CLAUDIU-MIHAITA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Fizica 3.6 avansat Respins

GOMOTIRCEANU L CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza B1-B2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 7.5 avansat Respins

GONDAC C CONSTANTIN

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 7.2 experimentat Reusit

GONGEA ANTONIE P PAULA FLORENTINA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agronom
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

GONT F ALEXANDRU-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Geografie 8.7 experimentat Respins

GORCEA D ALEXANDRA MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 9.55 experimentat Reusit

GORGONARU M. CRISTIAN OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Reusit

GORUN I AURELIAN VASILE

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Fizica 3.7 avansat Respins

GOSTAVICEANU I ALINA MARIA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.8 Geografie 10 nivel mediu Reusit

GOTOI E. ADRIAN GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

GRADINARU D.D MARCEL MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.65 Fizica 4 avansat Respins

GRADINARU I. SORIN GEORGIAN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

GRADINARU L FLORINEL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.3 Fizica 4.05 nivel mediu Respins

GRAMNEA GH MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.15 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

GRECU C. IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Geografie 7.1 experimentat Reusit

GRECU M MARIA-SINA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.85 Geografie 7.55 avansat Reusit

GRECU S ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 7 avansat Reusit

GRECU S. BOGDAN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Fizica 2.5 avansat Respins

GREERE M ANDREEA LAVINIA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.5 nivel mediu Reusit

GRIGORAS A MADALINA ELENA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 9.6 Geografie 9.7 experimentat Reusit

GRIGORE A ALEXANDRA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Fizica 1.9 avansat Respins

GRIGORE C MIHAI FLORENTIN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Istorie 8.1 Geografie 9.3 experimentat Reusit

GRIGORE C SAVU COSMIN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.3 experimentat Reusit

GRIGORE C VIRGIL GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.45 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

GRIGORE E.M. GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Fizica 2.9 experimentat Respins

GRIGORE F ANDRA-TANIA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Reusit

GRIGORE I CORNEL STEFANUT

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.45 Geografie 8 experimentat Reusit

GRIGORE I IONUT

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Geografie 7.25 nivel mediu Respins

GRIGORE M DAN

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 experimentat Reusit

GRIGORE M MIHAELA LAVINIA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 experimentat Respins

GRIGORE N ION-ALIN

    LICEUL VITOMIRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T1 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 nivel mediu Respins

GRIGORE S. ALIN RADUT

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat N/p

GRIGORE S. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

GRIGORESCU A DANA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 1.9 Psihologie 6 experimentat Respins

GRIGORIE C NICUSOR-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

GRIGORIE I ILIUTA ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.7 Geografie 9.25 avansat Reusit

GRIGORIE T LOREDANA MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Istorie 9.3 Geografie 8.9 experimentat Reusit

GRIGOROIU I. GHEORGHE CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 6.55 experimentat Reusit

GROSU GH PETRE-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

GROSU M GEORGE ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

GROZA M STEFAN TUDOREL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 6 Fizica 3.6 avansat Respins

GROZAVESCU A IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Chimie anorganica T2 Nivel II 3.4 experimentat Respins

GROZAVESCU C LOREDANA MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 avansat Reusit

GUGILA M DUMITRU MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.7 Fizica 6.65 experimentat Reusit

GUGILA ST ANDREI CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.7 Fizica 9 experimentat Reusit

GUGIU E. DIANA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.65 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

GUGU I EMILIA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.7 Fizica 2.65 nivel mediu Respins

GUIU C ALEXANDRU EDUARD

    LICEUL VITOMIRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T1 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 nivel mediu Respins

GULIE F IONUT FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.35 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

GULIE L MADALINA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Fizica 8.3 experimentat Reusit

GULIE N MARIA-DIANA

    LICEUL VITOMIRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 3.7 Geografie 8.55 nivel mediu Respins

GUNE C. GEORGIANA FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

GUNE F MONICA-SILVIA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 experimentat Reusit

GUNE I. MARINICA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

GURAN I LAURENTIU CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 7.35 Limba franceza Matematica T2 8.55 Fizica 4 nivel mediu Respins

GURICA I RALUCA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 8.65 experimentat Reusit

GURLUI C ANA IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

GUSA B IONUT LUCRETIU

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 4.2 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

GUSA I NICOLAE MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GUSATU M LIVIA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Fizica 10 experimentat Reusit

GUSATU T ANDREEA ALINA LOREDANA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.95 Geografie 7.3 experimentat Reusit

GUSOI M. ALEXANDRU SABIN

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

GUTA D. MONICA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-B2-B1-B1-B2 Istorie 6 Geografie 6.9 avansat Reusit

GUTA GH PETRONELA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.6 Geografie 5.8 nivel mediu Reusit

GUTA M ANDREI FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.1 experimentat Reusit

GUTA M EMILIA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

GUTA P GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 6.75 Geografie 5.65 avansat Respins

GUTULESCU A. CONSTANTIN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba franceza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Fizica 5.6 nivel mediu Respins

GUTULESCU A. LUCIAN-NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

GYORGY D ILEANA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 7.95 avansat Reusit

HALDAN O RODICA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.15 Geografie 7.6 avansat Reusit

HARALAMOV F DANIELA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 8.3 experimentat Reusit

HARPA I GHEORGHITA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

HAULICA-SCINTEIE C. MARIUS-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Respins

HERA M ALEXANDRU-IONEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 nivel mediu Respins

HOARCA F FLORIN-SERGIU

    LICEUL TEORETIC OSICA DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.55 experimentat Respins

HOARCA I. LAURENTIU-IONEL

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Reusit

HORJAN E GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 8.7 avansat Reusit

HRISTEA V SEBASTIAN ANTONICA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

HUTER T ADRIAN IONUT

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 experimentat Reusit

IACIU M ALIN RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 6.8 Fizica 3.9 avansat Respins

IACOB A DANA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.35 Fizica 4 avansat Respins

IACOB C. ALEXANDRU BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Matematica T1 9.8 Fizica 9.75 experimentat Reusit

IACOB F IONUT

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 8.75 avansat Reusit

IACOB F MIHAELA LOREDANA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.6 experimentat Reusit

IACOB I COSMINA IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.8 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.7 Geografie 5.5 avansat Reusit

IACOB I GIANINA MARIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 9 experimentat Reusit

IACOB L ALEXANDRU MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

IACOB L SERGIU VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Sociologie 8.9 experimentat Reusit

IACOB M ALEXANDRA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Sociologie 8.45 experimentat Reusit

IACOB M IONUT MIHAITA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Fizica 9.8 experimentat Reusit

IACOB T NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

IAGAR M ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

IAGAR S ELENA-MIRELA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Geografie 8.2 experimentat Respins

IANA I MARIAN-SORIN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.35 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

IANCU A ELENA IRINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.8 experimentat Reusit

IANCU C. STEFAN ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.55 Geografie 5.45 avansat Respins

IANCU F GHEORGHE-LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

IANCU F. GEORGE-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.35 Fizica 5.7 avansat Respins

IANCU G. FLORINA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

IANCU I ANISOARA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

IANCU I GEORGETA AURELIA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 avansat Reusit

IANCU I MIHAELA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 6.5 Fizica 3.3 avansat Respins

IANCU I SORIN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.45 nivel mediu Respins

IANCU I. ANA MARIA GABRIELA

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.75 nivel mediu Reusit

IANCU M FLORIN-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.65 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

IANCU M GEORGIANA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Sociologie 9.25 experimentat Reusit

IANCU M MARIUS VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Fizica 5.4 avansat Respins

IANCU N IONELA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 7.85 avansat Respins

IANCU X CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 3.7 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

IASIN I TOMITA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica 2.85 nivel mediu N/p

IDITA C ADRIANA

    LICEUL IANCU JIANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 experimentat Reusit

IFRIM C ALEXANDRU-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

IGNAT C STELIAN COSMIN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 avansat Reusit

IGNATESCU N CONSTANTIN LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 9.3 avansat Reusit

ILIE A CONSTANTIN

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

ILIE A MARIA- DIANA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.3 nivel mediu Respins

ILIE C MIRUNA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

ILIE C. SILVIA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B1-B2-B2-B1-B2 Istorie 5.6 Geografie 6.9 experimentat Reusit

ILIE F. IONELA RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.45 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.95 Fizica 2.8 avansat Respins

ILIE GH JAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

ILIE I. MARIUS COSTINEL

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 5.65 avansat Reusit

ILIE L ANDREEA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Geografie 9.65 avansat Respins

ILIE M ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Fizica 3.45 nivel mediu Respins

ILIE M. DANIELA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 5.95 Geografie 7.9 nivel mediu Respins

ILIE N GABRIEL IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.8 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

ILIE N. CRISTINA LILIANA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 6.15 nivel mediu Respins

ILIE V CLAUDIA MARINELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

ILIE V. FLORIN EMIL

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

ILIE V. LAURA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Informatica T2 Pascal 9.25 experimentat Reusit

ILIE-CALOTA I ELISABETA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 nivel mediu Respins

ILIESCU C.A. DOREL ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ILIESCU C.G. MIHAI CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

ILIESCU G. LARISA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2--B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

ILIESCU G. VASILE-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Fizica 5.7 nivel mediu Respins

ILIESCU L LARISA MIHAELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 experimentat Respins

ILIESCU M CECILIA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.65 Geografie 5.95 nivel mediu Reusit

ILIESCU ST. FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 6.35 avansat Reusit

ILIESCU T IONUT CATALIN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Informatica T2 Pascal 8.65 experimentat Reusit

ILIESCU V.L. ELENA ADRIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 experimentat Reusit

ILIN I DANIEL IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 4 nivel mediu Respins

ILIN I VALENTIN GEORGE

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.25 Fizica 5.1 avansat Respins

ILIN N GEORGE COSMIN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agronom
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

ILIN S GEORGE ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 4.1 avansat Respins

ILIN S. OCTAVIA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

ILINA I ELENA LUCIANA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 8.2 experimentat Respins

ILINA I. NICHITA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.1 Informatica T2 Pascal 8.6 experimentat Reusit

ILINCA C GELU

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.9 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

ILINCA D. MARIUS CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Respins

ILINCA D. MINODOR EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.6 Fizica 9.2 experimentat Reusit

ILINCA G. DANIEL IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

ILINCA I IONELA FELICIA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Fizica 8.85 experimentat Reusit

ILINCA M MIHAI-IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 5.3 experimentat Respins

ILINCA S. ROZINA SABINA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.05 Chimie organica T1 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

ILINOIU-VARZARU C ELENA-VANDANA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 nivel mediu Reusit

ILIUTA G DUMITRA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.15 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

ILIUTA R IULIA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.15 experimentat Reusit

IMIREANU R OANA CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.05 avansat Reusit

IOANA C ALEXANDRU COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.95 Geografie 9.05 avansat Respins

IOANA GH. ALEXANDRU ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 8.8 Geografie 7.3 avansat Reusit

IOANA V IONEL VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica 3.9 nivel mediu N/p

IOANA-BABARELU D DORINA-DOINA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Reusit

IOCU C EMIL MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.95 Geografie 9.1 avansat Respins

IOCU C MARIAN CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

IOCU C. TUDOR LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Fizica 3.1 experimentat Respins

IOJA A MANOLE

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

ION A. ADRIANA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Economie 8.6 avansat Reusit

ION C ELENA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8.15 experimentat Reusit

ION CTIN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.85 Fizica 4.15 nivel mediu Respins

ION D ANCUTA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8.6 avansat Reusit

ION G. FLORIN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Respins

ION I MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.8 Geografie 8 nivel mediu N/p

ION I MIHAELA VIOLETA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza Istorie 9.05 Geografie 9.5 experimentat Reusit

ION I. MARIUS ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.95 Informatica T2 Pascal 9.35 experimentat Reusit

ION R. MIHAI GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 5.8 avansat Reusit

ION S. CRISTIAN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

ION V. TEODORA RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8 experimentat Reusit

ION V.I. SILVIU ALIN

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 10 experimentat Reusit

IONASCU D DANIEL-IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Fizica 3.5 experimentat Respins

IONCEA E.N. SORIN CRISTIAN

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.85 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7 Geografie 9 nivel mediu Reusit

IONCEA V. MARIUSICA

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

IONEL G DELIA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Chimie organica T1 Nivel I 9.3 experimentat Reusit

IONEL M. FLORINA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 3.4 avansat Respins

IONESCU D BOGDAN RISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Filosofie 9 experimentat Reusit

IONESCU D MIHAELA LUCRETIA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba engleza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 6.8 Fizica 4 avansat Respins

IONESCU F DUMITRU DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Geografie 5.8 avansat Respins

IONESCU F FLORINA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Respins

IONESCU G ELENA MIHAELA MANUELA

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

IONESCU I FLORIN CATALIN

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 experimentat Respins

IONESCU I ILEANA LAVINIA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 experimentat Reusit

IONESCU I MARIA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 nivel mediu Respins

IONESCU I STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.1 Fizica 3.9 avansat Respins

IONESCU I STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 3.65 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

IONESCU I. CRISTIAN IONEL

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Fizica 5.25 experimentat Reusit

IONESCU I. MARIA DORINA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 10 Informatica T2 C/C++ 10 experimentat Reusit

IONESCU L ALEXANDRU FLORIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

IONESCU L CRISTIAN IONUT

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Reusit

IONESCU L LAURENTIU CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Reusit

IONESCU M BOGDAN ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Chimie organica T1 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

IONESCU M ELENA CORINA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 8 experimentat Reusit

IONESCU M ILIE IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

IONESCU M IULIAN-MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 8.1 experimentat Reusit

IONESCU M SIMONA ANCUTA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

IONESCU N DORINA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 6 nivel mediu Respins

IONESCU P IOANA PAULA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

IONESCU V MONICA MARINELA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.8 experimentat Reusit

IONESCU-ANCULETE I GINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

IONICA I. GEORGIANA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

IONICA I. MARIAN PAUL

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 3.4 avansat Respins

IONITA C CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

IONITA C. ROBERT CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

IONITA F OVIDIU-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

IONITA GH MARIAN-COSMIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.35 Fizica 2.85 nivel mediu Respins

IONITA M CLAUDIU-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 6.95 Limba engleza Matematica T2 2.35 Fizica 3.3 nivel mediu Respins

IONITA S ECATERINA MAGDA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 nivel mediu Respins

IONITA V DOINA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

IONITA-FAUR G CORNELIA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Reusit

IONITA-PATRU I ILEANA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Fizica 7 experimentat Reusit

IORDACHE A. OANA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 6.1 avansat Reusit

IORDACHE D MARILENA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

IORDACHE D. MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Fizica 3.6 nivel mediu Respins

IORDACHE E ANDREI VALENTIN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Reusit

IORDACHE F OTILIA FLORINA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.95 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

IORDACHE GH ILIE-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

IORDACHE I GEORGIAN DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 9.15 Informatica T2 C/C++ 9.1 experimentat Reusit

IORDACHE I IULIAN DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

IORDACHE I PETRUTA ADRIANA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.75 Geografie 6.6 avansat Respins

IORDACHE I. SIMONA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Chimie organica T1 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

IORDACHE M ADRIAN-FLORINEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B2 Matematica T1 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 experimentat Respins

IORDACHE P PAUL IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 6.7 Geografie 5.95 avansat Respins

IORDACHE R DIANA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5.75 nivel mediu Respins

IORDACHE S IONELA EUGENIA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.35 Geografie 7.85 avansat Reusit

IORGA D CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.9 Geografie 8.5 avansat Reusit

IORGA I MARIA MONICA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 6 Geografie 8 nivel mediu Reusit

IOSU I.V. CONSTANTIN BOGDAN

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana 9.25 Limba franceza Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Reusit

IOSUB C. MIHAELA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 9.7 experimentat Reusit

IOSUB C. MIHAI DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Reusit

IOTU C. STANCUTA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Respins

IOTU G CORNEL-MARIAN

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.55 Geografie 6.4 incepator Respins

IOTU I. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Fizica 2.25 nivel mediu Respins

IOVA M. PETRE CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Fizica 2.1 avansat Respins

IOVA P FLORIN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agronom
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 nivel mediu Reusit

IOVA T. COSTINA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

IOVANCEA P CONSTANTIN - ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.5 avansat Respins

ISAILA D DRAGOS ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.85 Geografie 6.9 experimentat Respins

ISAILA M CRISTINA MIRELA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

ISCRU G CLAUDIA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Psihologie 7.7 avansat Reusit

ISPAS C IONEL ALIN

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 3.35 Geografie 7.8 experimentat Respins

ISPAS G SORINA-GIORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 nivel mediu Respins

ISPAS I ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4 Fizica 3.3 nivel mediu Respins

ISPAS M LIDIA MARIANA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 experimentat Respins

ISPAS S GHEORGHITA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Respins

ISPAS V ROXANA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.95 Fizica 4 avansat Respins

ISPAS V. IONUT-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

ISPAS VOICU C MARIA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agronom
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

ISTRATE C CARMEN CRISTINA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Respins

ISTRATE C. SILVIU ANTON

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Fizica 1.9 avansat Respins

ISTRATE D MARIA DALIANA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

ISTRATE D. ANCA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4 Fizica 2.25 avansat Respins

ISTRATE D. IULIANA RALUCA

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 avansat Respins

ISTRATE D. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.8 Fizica 9.25 experimentat Reusit

ISTRATE F. ALEXANDRU-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 5.65 Fizica 5.7 avansat Respins

ISTRATE FL AMALIA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Reusit

ISTRATE M ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

ISTRATE M ION

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

ISTRATE P RADU MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

ISTRATE V IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

ISTRATE V MARCEL-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Respins

ISTRATE V MIREL FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Fizica 4 nivel mediu Respins

ISTRATIE T.R. CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Istorie 9.1 Geografie 8.5 experimentat Reusit

ISUF C ALIN IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 avansat Respins

IVAN A SEBASTIAN FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Respins

IVAN D FLORENTINA-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

IVAN D MARIA COSMINA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Geografie 8.2 experimentat Respins

IVAN F. MARIAN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.35 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4 Fizica 2.15 nivel mediu Respins

IVAN I FLORIN-CRISTINEL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Respins

IVAN I. ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 5.45 avansat Respins

IVAN L DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.95 Geografie 8.1 experimentat Respins

IVAN M ELENA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.5 avansat Respins

IVAN M FLORIN CORNEL

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.6 experimentat Reusit

IVAN M IONEL

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.95 Fizica 3.1 avansat Respins

IVAN M NICOLETA-IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.55 Geografie 9.35 experimentat Respins

IVAN M. FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

IVAN M.G SERGIU VIOREL

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 7.4 experimentat Reusit

IVAN N IONUT CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.65 Geografie 8 nivel mediu Respins

IVAN T AURELIA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.05 Geografie 5.7 avansat Reusit

IVANA I.I. IONUT

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 avansat Reusit

IVANCEA M. FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

IVANCESCU A ILIE-GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Respins

IVANCESCU C. GEORGETA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

IVANESCU C ALEXANDRU

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 nivel mediu Respins

IVANESCU D.F. EMA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.65 Sociologie 8.45 experimentat Reusit

IVANICA C ILIE IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Fizica 3.9 avansat Respins

IVANICA D IONUT DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 6.95 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

IVANICA I. ALIN MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

IVANOAICA A MIHAIL

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.35 avansat Respins

IVANUS I LIVIA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

IVANUTA G. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 5.7 nivel mediu Respins

IVASCU R MARIA LAURA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Istorie 9 Sociologie 10 experimentat Reusit

JIANU A.C. LAURA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 experimentat Reusit

JIANU E ALINA FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.6 experimentat Reusit

JIANU I IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

JIDOVU B IONUT ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Fizica 7.6 experimentat Reusit

JIEANU I STEFAN IULIAN ADRIAN

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

JILAVU S VASILE

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Istorie 8.85 Geografie 9.3 avansat Reusit

JOIA A MARIA TEODORA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Respins

JOIAN M. FLORIN PETRISOR

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.7 experimentat Reusit

JOITA F MADALINA IONICA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

JOITA F MARINELA STELA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.6 experimentat Reusit

JOITA I ELENA LOREDANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza Matematica T1 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

JOITA M. ANDREEA VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Reusit

JUGANARU I. CRISTIAN MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.8 Fizica 8.8 experimentat Reusit

JUGARU C IONELA CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC OSICA DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Respins

JULEA E MARIA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

JULEA I VIOREL FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 7 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

JUNOIU G ALIN MADALIN

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 10 experimentat Reusit

KASSEM A ALIN

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Fizica 8.05 experimentat Reusit

LACATUS M MARIANA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 10 experimentat Reusit

LACATUSU I MARIA-CORINA

    LICEUL VITOMIRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 4 Geografie 7.95 incepator Respins

LACRARU E CONSTANTIN ADRIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 5.6 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

LACRARU M GEORGE

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 8 experimentat Reusit

LACUSTEANU M AURELIA MARINA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 8.15 Fizica 1.8 nivel mediu Respins

LALE I.N. ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Economie 8.85 experimentat Reusit

LALE M. LIANA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Respins

LANCHITA D MARIAN-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 3 Fizica 4 experimentat Respins

LANGU M ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 8.5 avansat Reusit

LAPADAT D ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.65 Geografie 5.4 nivel mediu Reusit

LASCU L GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 4.2 nivel mediu Respins

LAUTARESCU E. GEORGICA LEONID

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.2 Fizica 1.5 avansat Respins

LAUTARESCU F PAUL GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

LAUTARU A CONSTANTIN CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

LAUTARU E SANDY ELENA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza A2-B1-B2-A2-A2 Istorie 8.2 Sociologie 8.6 experimentat Reusit

LAZAR MARE V GABRIEL COSTEL

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 7.35 experimentat Reusit

LAZAR G COSTEL ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 8.3 nivel mediu Reusit

LAZAR GH IONUT-LILIAN

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 avansat Respins

LAZAR M DORINEL MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.1 Geografie 8.65 avansat Reusit

LAZAR M IONUT MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba franceza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 6.5 Geografie 9.7 experimentat Reusit

LAZAR T STELIAN COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 avansat Reusit

LAZARA G ELENA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Chimie organica T1 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

LECU V CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

LEMNARU I. PETRISOR MIHAITA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 1.4 avansat Respins

LEORDEANU I. ALEXANDRU CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

LEORDEANU I. FLORINEL ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Respins

LEOVEANU I CODRUTA ROXANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Istorie 8.9 Geografie 9.9 experimentat Reusit

LEOVEANU T ELENA LUMINITA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.45 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

LETA M MARIUS CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.45 Fizica 2.1 nivel mediu Respins

LIA G. DAN-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2--B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 avansat Respins

LICA D IULIAN MARIUS

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.2 experimentat Reusit

LICA G IOANA

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

LICA P. LAURA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 6.6 avansat Reusit

LICAN I CONSTANTINA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

LICEANU M. CONSTANTA-MONICA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.65 Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie 7.7 nivel mediu N/p

LICIU I. GEANINA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 9.5 experimentat Reusit

LIDER-BURCIULESCU S.S. SOFIA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza Istorie 9.3 Geografie 9.75 experimentat Reusit

LIFU C MARIN-MIREL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 avansat Respins

LILA D LAURENTIU PARASCHIV

    LICEUL IANCU JIANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Reusit

LILIECEANU V. CRISTINA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Respins

LIMPEZOIU C ELENA

    LICEUL VITOMIRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.1 Limba franceza Matematica T1 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

LINCA I. GHEORGHITA-GIGEL

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 6.35 Fizica 6.1 avansat Respins

LINCA M. GHEORGHITA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 6.9 Geografie 8.5 experimentat Reusit

LINCA N. FLORI

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza A2--A2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Reusit

LINCAN M. GEORGE ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.454 Fizica 2.25 experimentat Respins

LISANDRU G DANIELA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 9.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 7.5 Geografie 9.35 avansat Reusit

LISTEVEANU VM ANDREEA VICTORIA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 10 experimentat Reusit

LITA I ADINA IULIA

    LICEUL TEORETIC OSICA DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.75 experimentat Reusit

LITA M CLAUDIA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.85 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

LITOIU I DANIELA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 7.25 Fizica 2.4 avansat Respins

LIUSTEA M LIVIA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.9 Informatica T2 Pascal 9.3 experimentat Reusit

LIXANDRA GH MADALINA ADRIANA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.55 experimentat Reusit

LIXANDRU C GIANINA VERGINICA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.85 Geografie 5.7 avansat Reusit

LIXANDRU I MIHAI

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.3 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

LOGOFATU D DANA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 2.5 Geografie 9.05 avansat Respins

LOGOFETESCU D MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 avansat Respins

LOGOFETESCU M GIORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 7.45 Geografie 8.3 experimentat Reusit

LOMNASANU A ANDRA MARIA

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Respins

LUCA G LILIANA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

LUCA I ADRIANA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 10 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

LUCA S ADELA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

LULACHE G STEFAN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.3 Informatica T2 Pascal 8 avansat Reusit

LULACHE T MARIA MADALINA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.95 Geografie 8.65 nivel mediu Reusit

LUNGANA I COSMIN COSTEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 avansat Respins

LUNGANU I. IONELA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3 Fizica 1.3 avansat Respins

LUNGU A ILEANA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba franceza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

LUNGU C CRISTINA ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 9.7 experimentat Reusit

LUNGU C MARIA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 8.65 Fizica 1.8 nivel mediu Respins

LUNGU E VALENTINA GEORGETA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 9.8 avansat Reusit

LUNGU F ALINA GIANINA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 8.05 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

LUNGU G. MIHAELA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Economie 8.6 experimentat Reusit

LUNGU I. IONELA ADELINA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Respins

LUNGU I. MARIN MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.7 Geografie 5.2 Respins

LUNGU N EUGEN

    LICEUL VALENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 experimentat Respins

LUNGU S FLAVIUS-ALIN

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Fizica 8.1 experimentat Reusit

LUNGU S MARINA-SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

LUPASCU C OANA-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 3.65 Economie 5.1 incepator Respins

LUPEI N.G. GABRIELA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

LUPESCU N RAMONA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

LUPU D CONSTANTIN BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba franceza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Reusit

LUPU G COSTEL ALIN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba franceza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

LUPU GH. FLORINA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

LUPU M IONUT-MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Reusit

LUPU M IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

LUPU M. REMUS CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.55 Fizica 3.6 experimentat Respins

LUPU PREOTEASA N CONSTANTIN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

LUPU T. MARIA DENISA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.7 experimentat Reusit

LUPU V GHEORGHE

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba franceza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

LUPU V MIHAI

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba franceza B1--B1-B2-B1 Matematica T2 5 Fizica 5.7 avansat Reusit

LUTA M. IONUT NELU

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Fizica 1.55 avansat Respins

LUTAC L FLORIN-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.05 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

MACESEANU I SIMONA GIORGIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Reusit

MACESEANU V FLORIN IRIS

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Respins

MAGURICI M MARIUS FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.05 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

MAICANEANU G. NICOLAE DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Fizica 3.6 avansat Respins

MAITA I CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 4.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 avansat Respins

MALACU D VASILE-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

MALACU M IONELA COSMINA

    LICEUL TEORETIC OSICA DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

MALESCU CTIN.F CONSTANTIN COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 2.9 avansat Respins

MAMULEANU V.M. MADALIN LUCIAN

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Fizica 9.25 experimentat Reusit

MANAFU P LEONARD BOGDAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 7.95 Geografie 7.5 experimentat Reusit

MANCIOIU M CERASELA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 avansat Reusit

MANDA F VALERICA

    LICEUL VITOMIRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.85 Limba engleza B1--B1-A2-A1 Matematica T1 2.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 incepator Respins

MANDA G ANDREEA LILIANA IONELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 10 experimentat Reusit

MANDA GH ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 9.2 avansat Respins

MANDA I.D MARIN VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Fizica 3 nivel mediu Respins

MANEA A DRAGOS

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

MANEA C ELENA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Geografie 8.55 avansat Respins

MANEA C MIHAIL

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.4 Geografie 6.6 nivel mediu N/p

MANEA D. IONEL DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Fizica 2.65 experimentat Respins

MANEA D. MARIA IONELA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B2 Istorie 9.6 Geografie 10 experimentat Reusit

MANEA P FIRUTA IONELA

    LICEUL VALENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 avansat Respins

MANEA ST RALUCA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Respins

MANEA T ALEXANDRU NICUSOR

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agronom
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

MANEA V GEORGETA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Geografie 8.7 experimentat Respins

MANEA V MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

MANESCU C CONSTANTIN-RAZVAN

    LICEUL VITOMIRESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

MANESCU O GIANINA ALINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 8.85 experimentat Reusit

MANESCU O MARIUS ADI

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agronom
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba franceza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 avansat Respins

MANGIRU M ALEXANDRU ANTONIO

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 9.1 avansat Respins

MANGIRU N STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Informatica T2 Pascal 9.05 experimentat Reusit

MANICA I. FLORENTINA ILEANA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

MANICEA N. ANTONIA RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

MANICEA T. ALEXANDRU ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba franceza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

MANICEA V VICENTIU GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 6.95 nivel mediu Respins

MANICHE M CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 7.5 experimentat Reusit

MANOLACHE F VIORICA IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 9.4 experimentat Reusit

MANOLACHE I IONEL FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MANOLACHE I. ILEANA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.45 Logica si argumentare 8.15 experimentat Reusit

MANOLACHE I. TATIANA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.65 avansat Respins

MANOLEA I NICOLETA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 7.8 nivel mediu Respins

MANOLESCU GH. VICTOR-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Psihologie 8.8 experimentat Reusit

MANTEA D LILIANA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 9.2 experimentat Reusit

MANU C. MARINELA NINA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 3.7 avansat Respins

MANUCU N PETRISOR DANUT

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

MARA I FLORIN MIHAITA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 7.55 avansat Reusit

MARANCA D. DANIELA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.75 Geografie 8.65 experimentat Reusit

MARANCEA V ALINA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

MARASCU M ION ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 7.05 Fizica 7.1 avansat Reusit

MARCU A. LEONARD-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

MARCU G. LUCRETIA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Fizica 2.4 avansat Respins

MARCU I MARIANA SORINA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

MARCU M MARIA CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 10 Informatica T1 intensiv Pascal 9.5 experimentat Reusit

MARCU M MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.55 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

MARCU M. ANGELICA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Geografie 8.55 experimentat Reusit

MARCU N IRINA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 9.8 Informatica T1 intensiv Pascal 9.8 experimentat Reusit

MARCU N. VALENTIN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.75 Fizica 3.6 avansat Respins

MARCU P CORINA GIORGIANA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 nivel mediu Respins

MARCU V ANISOARA FLORINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8 Geografie 8.7 experimentat Reusit

MARCU V CRISTINA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.75 Fizica 3.8 experimentat Respins

MARCULESCU M CRISTI MIREL

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Chimie organica T1 Nivel I 5.2 nivel mediu Respins

MARCULESCU M. MIHAI ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.5 experimentat Reusit

MARDALE T. MARIN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.35 Fizica 5.6 avansat Reusit

MARDALOIU I MARIA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 8.35 experimentat Reusit

MARE N LAURENTIU ALIN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 9.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 avansat Reusit

MARE S ILEANA CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 avansat Reusit

MARGARIT F. IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba spaniola B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 8 experimentat Reusit

MARGARIT M DANIELA IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.1 nivel mediu Respins

MARGOI I CONSTANTIN IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.85 Fizica 5 nivel mediu Respins

MARIA E VIOREL-MARCEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.3 nivel mediu Respins

MARIA G PATRICIA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

MARIA I LENUTA-PAMELA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.25 Geografie 8.6 experimentat Respins

MARICA F GABRIEL FLORIAN

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Respins

MARICA F NICUSOR BOGDANEL

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 9.8 Geografie 9.15 experimentat Reusit

MARIN A TIBERIU-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 avansat Reusit

MARIN C CRISTIAN STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T1 9.4 Informatica T2 Pascal 8.95 experimentat Reusit

MARIN D DORINA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.95 Fizica 5.75 nivel mediu Reusit

MARIN D.A DAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Fizica 4 experimentat Respins

MARIN F ELENA IRINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T1 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

MARIN F MARIAN DENIS

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Fizica 1.6 nivel mediu N/p

MARIN I ALICE-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 7.9 nivel mediu Respins

MARIN I LARISA CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

MARIN I MARINEL MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.5 Geografie 7.2 avansat Respins

MARIN L LAURA IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 nivel mediu Respins

MARIN L ROXANA LAURA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.55 Geografie 9 experimentat Reusit

MARIN L. DENISA MIRELA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.25 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

MARIN MO IONUT CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Informatica T1 intensiv Pascal 9.2 experimentat Reusit

MARIN P MARIA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 8.8 experimentat Reusit

MARIN V CONSTANTIN CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.2 avansat Reusit

MARIN V IONUT COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba franceza B1-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

MARIN V. GEORGE DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Respins

MARINAS M. MARILENA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 experimentat Reusit

MARINECI A MARCEL-SANDU

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

MARINEL A ANGELICA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

MARINEL D COSTINEL ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

MARINEL F DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Geografie 6.05 nivel mediu Respins

MARINESCU E RADU FLORIN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 8 Fizica 9.6 experimentat Reusit

MARINESCU I GEORGE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 nivel mediu Respins

MARINESCU I.S. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.8 Psihologie 7.75 experimentat Reusit

MARINESCU L ALEXANDRA CORNELIA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Chimie organica T1 Nivel I 8.3 experimentat Reusit

MARINESCU M BENONE MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba franceza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.75 Geografie 8.7 avansat Reusit

MARINESCU M CRINA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.7 experimentat Reusit

MARINESCU M IOANA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 9.65 Informatica T2 C/C++ 9 experimentat Reusit

MARINESCU M RALUCA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 9.6 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

MARINESCU M. ALIN MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 9 avansat Reusit

MARINESCU N FLORICEL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 5.4 Fizica 5 nivel mediu Reusit

MARINESCU T IONUT ARON

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MARINICA G MARIAN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Fizica 4 nivel mediu Respins

MARINICA G SIMONA-FILICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

MARINICA M. MARIA IRINA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B1 Istorie 7.5 Psihologie 6.75 nivel mediu Reusit

MARITA M. CONSTANTIN-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 6 nivel mediu Respins

MARIUS C FLAVIA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

MARTIN N DOREL-IONUT-ALIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.75 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

MARTINESCU GH. SILVIU-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Istorie 6.9 Geografie 9.1 experimentat Reusit

MARUNTELU T MITRUTA MIRELA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 3.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 avansat Respins

MARUNTELU V GEORGIANA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC OSICA DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Respins

MATARAS P MIHAITA ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba franceza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

MATEESCU D. MARIA COSTINA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Fizica 9.6 experimentat Reusit

MATEESCU M MARIA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 experimentat Reusit

MATEI A MADALIN CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 8.6 nivel mediu Reusit

MATEI C ADRIANA

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Chimie organica T1 Nivel I 5.7 avansat Respins

MATEI C CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p 5.95 Limba franceza N/p Matematica T1 3.3 Fizica 4.1 N/p N/p

MATEI C CRISTINA

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 4 Chimie organica T1 Nivel I 5.6 avansat Respins

MATEI C DIANA-MARIANA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Geografie 8.4 experimentat Respins

MATEI C DUMITRU FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.7 Limba franceza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 7.45 experimentat Reusit

MATEI C MARIAN VIOREL

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.4 experimentat Reusit

MATEI C ROMULUS GEORGEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 6.7 Geografie 7.65 nivel mediu Reusit

MATEI C. MADALINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8.2 avansat Reusit

MATEI D. IULIAN ROMEO

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.45 Fizica 6.15 avansat Respins

MATEI DL BOGDAN GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Fizica 8.8 experimentat Reusit

MATEI E PAUL RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Geografie 6.5 experimentat Reusit

MATEI F. LUCIANA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.45 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

MATEI G IONICA LOREDANA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.65 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 8.1 Geografie 7.75 nivel mediu Reusit

MATEI G. CRISTINA DIANA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Respins

MATEI I GEORGE COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Respins

MATEI I MARIAN MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.35 Fizica 3.85 avansat Respins

MATEI I MARINELA STEFANIA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.25 Limba franceza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 9 nivel mediu Reusit

MATEI I VLAD

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Fizica 9.55 experimentat Reusit

MATEI M. ADRIANA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 9.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

MATEI M. ALEXANDRU IONUT

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.85 Fizica 6.4 nivel mediu Respins

MATEI O DIANA MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 9.8 experimentat Reusit

MATEI O PAUL OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.3 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

MATEI S MIHAI

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Respins

MATEI S. MARIA CORINA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 7.7 avansat Reusit

MATEI T CRISTIAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

MATEI T NICUSOR CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Reusit

MATEIANA M MARIUS-ILIUTA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

MATEIAS I NICOLAE CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie N/p avansat N/p

MATEIASI C. MIHAI-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Coafor stilist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

MAXUT T VIOLETA FLORINA

    LICEUL TEORETIC OSICA DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 3.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Respins

MAZDRANGUNA S FLORIN GIORGICA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.4 Fizica 2.4 avansat Respins

MAZILU A IONUT AUREL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.85 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 6.2 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

MEDINTU C TUDORA DORIANA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.35 nivel mediu Reusit

MEDINTU I MARIUS-ALIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

MEJDREA P. COSTIN BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.3 Geografie 6.95 experimentat Reusit

MELEANCA V. MARINELA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

MELENTE M VIOLETA

    LICEUL VITOMIRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T1 2.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 incepator Respins

MENGHES M MIHAELA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 experimentat Respins

MEZDREA . DIANA IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 7.65 avansat Reusit

MEZDREA F FLORIN ROMICA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

MEZDREA V ALEXANDRA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

MICACIU M DRAGOS GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 8.4 avansat Reusit

MICHITELE N DANA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Sociologie 8.5 experimentat Reusit

MICIU I IONEL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

MICU F DANIEL-COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Fizica 2.8 avansat Respins

MICU I IONUT CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

MICU I MARIA

    LICEUL VITOMIRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A2-A1 Matematica T2 5.6 Geografie 7.25 incepator Respins

MICU J MARIUS MIELUS

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 7.8 experimentat Reusit

MICU M CAMI GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

MICU P GINA-NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Geografie 8.4 experimentat Reusit

MICU T SONIA-IASMINA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Istorie 7 Geografie 7.9 experimentat Reusit

MIELCIOIU N FLOREA

    LICEUL VITOMIRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza A2--A2-A1-A2 Matematica T1 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p incepator N/p

MIERLACIOIU P. NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.35 Fizica 3.7 avansat Respins

MIERLEA G SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Matematica T1 9.5 Fizica 9.35 experimentat Reusit

MIERLOI I NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba germana moderna B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 9.3 experimentat Reusit

MIHAESCU G CONSTANTIN

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

MIHAESTEANU M. DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 9.8 experimentat Reusit

MIHAI A IONELA MADALINA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

MIHAI C DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Fizica 8.7 incepator Respins

MIHAI C.G. ALIN VALENTIN

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 3.85 Informatica T2 C/C++ 3 avansat Respins

MIHAI F. MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 experimentat Reusit

MIHAI G ANCA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

MIHAI G DANIEL-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

MIHAI I DORU

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.75 Limba franceza B1-A1-B1-B1-A1 Matematica T2 3.1 Fizica 2.4 avansat Respins

MIHAI I ELENA LORENA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.5 avansat Reusit

MIHAI I.G IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 5.75 nivel mediu Reusit

MIHAI M ALEXANDRU DANIEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1--B1-B2-B1 Matematica T2 3.6 Fizica 4.4 avansat Respins

MIHAI M ALIN

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.65 Geografie 9.3 experimentat Reusit

MIHAI M IONUT GABRIEL

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

MIHAI M. CONSTANTIN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

MIHAI N FLOAREA

    LICEUL VITOMIRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T1 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 incepator Respins

MIHAI S ELENA CORINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Fizica 9.4 experimentat Reusit

MIHAI S.M SILVIA BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 9.3 experimentat Reusit

MIHAI T LUCIANA ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 9.1 experimentat Reusit

MIHAI V DORU IONUT

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba franceza B1--B1-B2-B1 Matematica T2 2.85 Fizica 5 avansat Respins

MIHAICA I ILEANA GIORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 9.25 experimentat Reusit

MIHAICA I YANI OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Fizica 5.45 nivel mediu Reusit

MIHAILA N ALINA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Geografie 8.6 experimentat Reusit

MIHAILA OPRAN C DORINA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Reusit

MIHAILESCU N ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 9.2 nivel mediu Reusit

MIHAILIUC C. MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

MIHALACHE A. ANDREEA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.7 Fizica 10 experimentat Reusit

MIHALACHE G MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza A2-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 5 Geografie 5 avansat Respins

MIHALACHE G SIMONA ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Sociologie 9 experimentat Reusit

MIHALACHE I MARIAN BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

MIHALACHE M GHEORGHITA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

MIHALACHE M. GEORGE ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

MIHALACHE N MARIANA LACRAMIOARA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 avansat Respins

MIHALACHE N MARIUS RADU

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Economie 2.25 nivel mediu Respins

MIHALACHE N TRAIAN DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 9.4 experimentat Reusit

MIHALACHE N. MIHAELA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.3 Psihologie 5.85 nivel mediu Respins

MIHALACHE P LAURENTIU IONUT

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 5.35 nivel mediu Respins

MIHALCEA I. ALIN MADALIN

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 5.6 experimentat Reusit

MIHUTI B BOGDAN FLORIAN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 8.9 experimentat Reusit

MIJE M. ILIE MADALIN

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Fizica 8.75 experimentat Reusit

MILCA D TUDOR

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MILCU M. OLIMPIA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.2 Geografie 8.15 avansat Reusit

MILEA P GEORGE RAZVAN

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.9 experimentat Reusit

MILITARU C DANIELA

    LICEUL VITOMIRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.4 incepator Respins

MILITARU C IONUT ADRIAN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 7.1 incepator Respins

MILITARU C LENUTA-LOREDANA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.4 Geografie 8 experimentat Reusit

MILITARU D. CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Reusit

MILITARU F CORNELIA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 9.2 experimentat Reusit

MILITARU G GEORGIANA IRINA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

MILITARU G. SILVIU

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

MILITARU GH ION MIHAIL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

MILITARU I IULIANA FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 9.6 avansat Reusit

MILITARU I VALENTINA VASILICA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

MILITARU I.M. DANIEL COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba spaniola B1-B2-B2-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 8.6 avansat Reusit

MILITARU I.V. ELENA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.05 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

MILITARU M CRISTIAN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 6 experimentat Reusit

MILITARU M CRISTIAN MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Fizica 8.9 experimentat Reusit

MILITARU M NICUSOR-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 7.8 nivel mediu Respins

MILITARU N MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

MILITARU N. RARES CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 9.8 experimentat Reusit

MINCA DRAGOMIR I LOREDANA GEORGETA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agronom
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

MINCA I. CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5.35 Fizica 5.8 nivel mediu Respins

MINCA I. FLORENTINA CLARA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 7.95 experimentat Reusit

MINCA P AURELIAN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.65 Geografie 5.45 avansat Reusit

MINCA V.S ALIN STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

MINCIUNA L. COSTIN DANUT

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 7.65 avansat Reusit

MINCU P.F DIANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 9.9 Informatica T1 intensiv Pascal 9.5 experimentat Reusit

MINCULEASA I.S. OVIDIU ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 8.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 experimentat Reusit

MINDREANU I MARIUS SORINEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

MINDREANU N. MIHAELA DOINITA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 9.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 9 avansat Reusit

MINULESCU A NICUSOR ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 4.7 nivel mediu Respins

MINZATU I EMIL MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

MIRCEA F. MIHAI-STELIAN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Fizica 5.7 nivel mediu Respins

MIRCEA G AMELIA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

MIRCEA I.C. IONUT ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.6 Economie 8.6 experimentat Reusit

MIRCEA V. NICUSOR-MINEL

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 5.4 avansat Respins

MIRCESCU G.D. CATALINA NICOLETA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 9.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

MIREA A. IONUT ALIN

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.85 Geografie 8 avansat Reusit

MIREA C FLORIN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

MIREA C FLORIN MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.25 Fizica 5.2 experimentat Respins

MIREA C ION

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

MIREA G NICULINA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

MIREA I ELENA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

MIREA I. DUMITRU BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 3.1 avansat Respins

MIREA M. MARIUS CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 3.5 avansat Respins

MIREA S. CATALIN-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 4.3 Fizica 6.1 nivel mediu N/p

MIREA V. MARIA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B2 Istorie 5 Geografie 8 avansat Reusit

MIRICA D FLORIN

    LICEUL VITOMIRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.3 nivel mediu Respins

MIRICA I EDUARD

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 3 Fizica 1.95 experimentat Respins

MIRICA I OCTAVIAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Respins

MIRICA N IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MIRICA N OVIDIU ILIE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 6.5 experimentat Respins

MIRLOI I OANA IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Fizica 5.2 avansat Reusit

MIRZACU M MIHAI CATALIN

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.1 nivel mediu Reusit

MISU L. ANA IVONA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 10 avansat Reusit

MITA C GEORGETA CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba franceza Matematica T2 N/p Geografie 5.25 N/p N/p

MITAC S. IOANA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 9.65 experimentat Reusit

MITCA M MARIAN VICENTIU

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

MITEL C CONSTANTIN-NARCIS

    LICEUL VITOMIRESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

MITITELU GH STEFANIA IZABELA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 experimentat Respins

MITRA I. ALINA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.9 experimentat Reusit

MITRACHE B. DANIELA

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

MITRACHE C MIHAELA LOREDANA

    LICEUL TEORETIC OSICA DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Respins

MITRACHE G ADRIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Fizica 9.8 experimentat Reusit

MITRACHE G GRIGORITA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agronom
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 avansat Respins

MITRACHE GH LAVINIA MARILENA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Reusit

MITRACHE I CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza Matematica T1 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

MITRACHE I LUMINITA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

MITRACHE I. IONUT VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Fizica 6.9 experimentat Reusit

MITRACHE L ALIN ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9 Sociologie 9.75 experimentat Reusit

MITRACHE M IONUT ADRIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 5 Geografie 5.6 avansat Respins

MITRACHE M NICOLETA EUGENIA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 9.2 nivel mediu Reusit

MITRACHE R. ELENA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.3 Psihologie 6.45 avansat Respins

MITRACHE R.I. MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 9.85 experimentat Reusit

MITRACHE T DUMITRA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza A2-B2-B2-B1-B2 Istorie 8.25 Geografie 8 experimentat Reusit

MITRACHE V MADALIN MARIAN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

MITRAN C. ALEXANDRU ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.35 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

MITRAN H VALI

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agronom
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Respins

MITRAN I IONUT ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 3.15 nivel mediu Respins

MITRAN M LIVIU ADRIAN

    LICEUL TEORETIC OSICA DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Respins

MITRE M OANA-MARINA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

MITRICA A DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Fizica 8.1 experimentat Reusit

MITRICA C ILINA

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

MITRICA F GHEORGHE IRINEL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 6.5 Fizica 1.5 nivel mediu Respins

MITRICA F NICOLETA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 avansat Respins

MITRICA G IONUT NARCIS

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

MITRICA M GHEORGHITA-MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Geografie 9.1 experimentat Reusit

MITRICA M IULIANA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Fizica 3.3 nivel mediu Respins

MITRIS G VICTOR

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 9.3 Fizica 10 experimentat Reusit

MITRIS L VIRGIL-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Fizica 3.9 experimentat Respins

MITRIS M NICU

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1--B1-B2-B1 Matematica T2 3.45 Fizica 5 avansat Respins

MITROFAN D BIANCA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 9.3 Geografie 9.7 experimentat Reusit

MITROI G. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

MITROI I CONSTANTIN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 8.95 nivel mediu Reusit

MITROI M. CRISTINEL IONUT

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

MITROI N BIANCA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B1 Istorie 7.45 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

MITROI R ILIE

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MITROI SIMION T FLORINELA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 9.05 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Fizica 1.7 nivel mediu Respins

MITROI V ELENA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 6.8 Geografie 7.5 experimentat Reusit

MITROI V MONICA-TATIANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 8.75 experimentat Reusit

MITRU A CARMEN MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 9.1 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Fizica 5.3 nivel mediu Reusit

MITRU C. MIRELA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 8.4 avansat Reusit

MITRU D DIANA MARINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.35 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T1 9.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

MITRU I IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

MITRU I. IONUT FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 10 experimentat Reusit

MITRU P DANIEL FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

MITRU S RAMONA ELENA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Matematica T1 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

MITRUT D FLORIN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

MITRUT G MIHAI DANIEL

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza Matematica T1 8.2 Informatica T2 C/C++ 9 experimentat Reusit

MITRUT T. IULIAN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.8 Fizica 3.6 experimentat Respins

MIU I LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.2 Fizica 3.5 avansat Respins

MIU M.D. MIHAELA-IONELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 avansat Respins

MIU N MARIAN-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Reusit

MIU V. MARIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

MIULESCU C SORIN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Fizica 9.4 experimentat Reusit

MIULESCU C.N. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

MIULESCU O TOMITA MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza N/p Matematica T2 6.35 Fizica 3.5 avansat N/p

MIULETI T DUMITRU SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Fizica 6 incepator Respins

MLADEN A.S. DIANA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Fizica 9.75 experimentat Reusit

MLADENCIU I. ELENA GEANINA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 6.3 avansat Respins

MLADIN D FLORIN DORINEL

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

MLADIN F. CRISTIAN MARIN

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Fizica 9.7 experimentat Reusit

MOACA I CONSTANTIN-VIOREL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

MOADA BELU F MIHAELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.45 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

MOALE M. DUMITRU DORIN

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.85 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

MOCANU D LUIZA STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

MOCANU M EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Reusit

MOCANU S MARINELA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

MOCANU T IRINA MADALINA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.8 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

MOGA N STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza B1-B2-B2-A2-B1 Istorie 7.2 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

MOGA TONEA I DENISA CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.65 Fizica 5.2 nivel mediu Reusit

MOGOS A LAURENTIU MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Fizica 6.8 avansat Reusit

MOGOS I IULIAN CLAUDIU

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 8.95 experimentat Reusit

MOGOS N. FLORINA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba spaniola B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.6 avansat Reusit

MOGOS V ANDRONEL MARIAN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 6.65 nivel mediu Respins

MOGOSANU T CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 experimentat Respins

MOHOR V IULIANA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MOISE R.M. EUGENIA MARINELA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba spaniola A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 9.45 experimentat Reusit

MOLDOVAN I. ALIN IONEL

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza A1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

MOLDOVEANU I TITEL

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Istorie 6.85 Geografie 9 experimentat Reusit

MONEA GH IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Informatica T2 C/C++ 6.3 experimentat Reusit

MONEA GH MARIA ECATERINA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Geografie 6.6 avansat Reusit

MONEA V ALINA MARIANA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 7.45 experimentat Reusit

MORARET M IONUT FELICIAN

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

MORARU D ELENA-VIORICA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

MORARU F COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Fizica 6.7 avansat Respins

MORARU I MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

MORARU I. SEVASTIAN IOAN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Fizica 3.5 avansat Respins

MORARU L ROXANA MARIA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

MORARU M ADRIAN MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 6.8 avansat Reusit

MORARU N ANAMARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 8.9 experimentat Reusit

MORARU N AURORA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

MORARU N.S MARIA THEODORA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

MORARU S MIRCEA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

MORARU T NICOLAE

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

MORLOVA M. MIHAIL EMILIAN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Fizica 3.5 experimentat Respins

MOROIU M FLORENTIN MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 6.45 Geografie 5.7 avansat Respins

MORONESCU N ANA-NELA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

MOSOR G ILIE NONI

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 experimentat Respins

MOSTEANU D LAURA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

MOTATU M. GEORGIANA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.6 Informatica T2 Pascal 9.35 experimentat Reusit

MOTOANGA A ANDREEA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Reusit

MOTOANGA G ADINA SORINA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 avansat Respins

MOTOC N NICOLAE-MIHAITA

    LICEUL VITOMIRESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba franceza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 incepator Respins

MOTOHON F GABRIEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 4.3 Fizica 4.6 avansat Respins

MOTOI V COSMINA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Geografie 10 experimentat Reusit

MOTOI V MIHAI DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5 Fizica 5.6 nivel mediu Respins

MOZACEANU E. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Fizica 9.8 experimentat Reusit

MUNTEANU F. ILEANA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8.6 experimentat Reusit

MUNTEANU I. FLORIN COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 8.5 avansat Reusit

MUNTEANU L. ELENA ALINA

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 7.95 Geografie 7 nivel mediu Reusit

MUNTEANU M ANAMARIA ADELINA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 6.95 Geografie 5.95 avansat Reusit

MUNTEANU P. ION

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza N/p Matematica T2 2.85 Fizica 3.3 experimentat N/p

MURASAN I. ADINA-OANA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Geografie 8.15 experimentat Reusit

MURGEA A ANCA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 9.8 experimentat Reusit

MURGEA C CAMELIA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 8.3 avansat Reusit

MURGEA M. NARCISA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Economie 9.8 experimentat Reusit

MURGEA-BALUTA V. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

MURGU N ANDREEA NICOLETA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Istorie 8 Geografie 9.1 experimentat Reusit

MURUGA D.D. DENISA MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Economie 9.7 experimentat Reusit

MUSA V IONUT-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Reusit

MUSAT B ROXANA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

MUSAT MARE F ECATERINA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.7 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

MUSAT N GEORGIANA GHEORGHITA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

MUSAT V CORINA ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.7 avansat Reusit

MUSAT V CORNELIU STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 4 Fizica 5 avansat Respins

MUSCALU F MARIUS VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Geografie 9.7 avansat Respins

MUSCALU V. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MUSCUREL M. ROXANA

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.35 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

MUSTATA D MIRELA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Reusit

MUSTATEA M GHEORGHITA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

MUSUROAIA G GHEORGHE

    LICEUL VITOMIRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 nivel mediu Respins

MUSUROI D. ANDRA-SORINA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 7.9 avansat Respins

MUSUROI V. VICTORITA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.65 Geografie 7.5 experimentat Reusit

MUTU D DUMITRU DAN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Geografie 5 nivel mediu Respins

MUTULESCU GH MIHAI PETRISOR

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

NACIU G CRISTIAN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Reusit

NADOLU I IONUT CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.5 nivel mediu Respins

NAE C ANDREEA CARMEN

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 8.4 experimentat Reusit

NAE I COSTINELA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

NAE S GABRIEL

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.5 Chimie organica T1 Nivel I 5.6 avansat Respins

NAFTICA P GEORGE LEONTIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Fizica 7.6 nivel mediu Respins

NAGHEARNEAC G.S AIDA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 8.8 avansat Reusit

NAIDOV F GEORGE-RISTICA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Geografie 8.6 experimentat Reusit

NANORA M DIANA ADELINA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.6 nivel mediu Respins

NAPIRCA M. NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-B1-B2-B2-A2 Istorie 6.5 Geografie 7.9 experimentat Reusit

NARDIN I ADELIN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 avansat Reusit

NARDIN T MIHAIL

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Reusit

NASTASE D. ANA MARIA GRATIELA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

NASTASE I ILIE IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

NASTASE M MIHAITA GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 3.15 Fizica 4.3 nivel mediu Respins

NASTASIA GH FLORINEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba franceza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 nivel mediu Respins

NASTASIE D ELENA IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba franceza A1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Fizica 5 incepator Respins

NASTASIE M IONELA GIORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.15 Geografie 4 avansat Respins

NASTASIE T IONELA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 5 incepator Respins

NATOTU A. CRISTINA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 7.5 avansat Reusit

NATRA I CLAUDIU IONUT

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.05 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

NATRA I. MARIUS TITI

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3 Fizica 3.3 avansat Respins

NEACSA G FLORIN LIVIU

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

NEACSA M DORU DAMIAN

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.4 Fizica 8.1 experimentat Reusit

NEACSU A FLORIN VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Respins

NEACSU A MARIN

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

NEACSU A. DANIA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza Istorie 7.9 Geografie 9.9 experimentat Reusit

NEACSU C FLORIANA-ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Economie 7.2 avansat Reusit

NEACSU C PETRIA-MIHAELA

    LICEUL VITOMIRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.05 Geografie 9.4 nivel mediu Reusit

NEACSU C. ALINA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 9.5 Fizica 10 experimentat Reusit

NEACSU I ADRIAN CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Fizica 3.9 nivel mediu Respins

NEACSU I NATALIA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Reusit

NEACSU I. VALENTIN MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 10 Fizica 9.8 experimentat Reusit

NEACSU P CLAUDIU MARIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 1.4 Geografie 7 avansat Respins

NEACSU P VALERIU FLORENTIN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 avansat Reusit

NEACSU T CONSTANTIN IONUT

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 7.4 avansat Reusit

NEACSU V MARIAN CIPRIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agronom
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

NEACSU V. SEVER MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.85 experimentat Reusit

NEAGOE A. LAURENTIU MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 5 avansat Respins

NEAGOE ALBISORU M MINA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 avansat Respins

NEAGOE D MARIANA LUIZA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Geografie 9.5 experimentat Reusit

NEAGOE E MARCELA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza Matematica T1 7.1 Chimie organica T1 Nivel I 8.9 experimentat Reusit

NEAGOE I ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 7.7 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Reusit

NEAGOE I CAMELIA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

NEAGOE I. DORINEL MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

NEAGOE L CRISTIAN VALENTIN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 9.25 experimentat Reusit

NEAGOE M ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza A2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 6.5 Fizica 5.5 nivel mediu Reusit

NEAGOE M. MARIANA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 9 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

NEAGOE T NICOLAE

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 9 experimentat Reusit

NEAGOE V CATALIN IULIAN

    LICEUL VALENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 experimentat Respins

NEAGOE V. LENUTA VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

NEAGU D ADINA-ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

NEAGU F ANDREEA ROXANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Logica si argumentare 9.8 experimentat Reusit

NEAGU G. IONELA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba spaniola A2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 9.3 experimentat Reusit

NEAGU M ELENA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 avansat Reusit

NEAGU M GABRIELA MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 9.1 Economie 9.6 experimentat Reusit

NEAGU M IONUT ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

NEAGU N CATALINA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.55 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 7 Geografie 3.7 avansat Respins

NEAGUE MARIN N DANIELA GIORGIANA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agronom
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 nivel mediu Respins

NEATA G. MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Fizica 3.2 experimentat Respins

NECA N SILVIU-NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Fizica 3.2 avansat Respins

NECIU GH. ELENA OANA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.7 Geografie 8.5 avansat Reusit

NECOLAU O ESTHER LOUANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 8 nivel mediu Reusit

NECULCEA V SANDA-CAMELIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

NEDEA C DANIELA

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu N/p

NEDEA C ION

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p nivel mediu N/p

NEDEA V MIHAI ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

NEDEA-LICA M IONELA DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 7.95 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

NEDEIANU L LUMINITA MARILENA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 7.5 avansat Reusit

NEDEIANU O CONSTANTIN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Respins

NEDELCU C. FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.65 experimentat Reusit

NEDELCU G GIOGIANA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Reusit

NEDELCU I AIDA FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Reusit

NEDELCU I. ALEXANDRU VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

NEDELCU N. MIHAELA LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Respins

NEDELCU V NICOLAE-CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Fizica 3.8 avansat Respins

NEDELEA A. ADRIAN-FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 5.25 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

NEDELEA C CRISTINA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

NEDELEA G. IONUT ALIN

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

NEDELEA I LIVIU MANUEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.85 avansat Respins

NEDELEA I NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.2 experimentat Reusit

NEDELEA P CONSTANTIN-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Chimie organica T1 Nivel I 5 experimentat Respins

NEDELEA S ALIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Fizica 3.6 avansat Respins

NEDELOAIA P IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 3.55 Limba engleza Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

NEDELOAIA V IRINA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

NEDELOIU G SIMONA STEFANIA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

NEDELOIU GH RADUCU-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.1 Fizica 3.1 experimentat Respins

NEDIANU C.C MIHAELA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

NEDIANU F. MARIANA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Respins

NEDIANU I VLAD IONUT

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Fizica 10 experimentat Reusit

NEDIANU P. AUREL-COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Respins

NEFERU V MARIUS FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.85 Fizica 5.5 nivel mediu Reusit

NEGOIANU I ADELINA MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 8.2 experimentat Reusit

NEGOITA G.F VICTOR VIOREL

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 7.75 avansat Reusit

NEGOITA M. DENISA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 9.6 experimentat Reusit

NEGOITA S CONSTANTIN COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza A1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5.5 Fizica 5 nivel mediu Respins

NEGOIU S MIHAELA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 9.5 experimentat Reusit

NEGREANU C ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.3 avansat Reusit

NEGREANU G. FLORIN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Chimie organica T1 Nivel I 1.9 avansat Respins

NEGREANU I. DOREL

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

NEGRECI N CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 avansat Respins

NEGRECI N LILIAN FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 6.8 Informatica T2 Pascal 8.6 experimentat Reusit

NEGRES V CARMEN LORENA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.3 experimentat Reusit

NEGRESCU I IOAN OCTAVIAN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

NEGRILA A.S STEFANIA VIORICA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 6.1 Geografie 3.6 avansat Respins

NEGRILA C.M ROBERT DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

NEGRILA FL ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

NEGROIU A GHEORGHE

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agronom
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 avansat Respins

NEGROIU A MARINEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agronom
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 avansat Respins

NEGRU M MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 9.3 nivel mediu Reusit

NEGURICI C. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 6.95 experimentat Respins

NEGUT A IULIAN-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.7 Geografie 8.8 experimentat Respins

NEGUT C CRISTIANA-AMELIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

NEGUT I AURICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

NEGUT I CAMELIA-NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 experimentat Reusit

NEGUT M MARIANA-AURA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.55 Geografie 9.1 experimentat Reusit

NEIBOIU S. GEORGIANA SILVIA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 5.4 Geografie 8.55 nivel mediu Reusit

NEICU T VASILE-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 avansat Reusit

NEMOIANU M ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 8.3 incepator Reusit

NEMOIANU T DUMITRU COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 7.8 avansat Reusit

NENU I GABRIEL MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

NESU D VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 6.45 Fizica 5.3 experimentat Respins

NETEA V VIOLETA-ANCUTA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba germana moderna B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.15 Geografie 8.7 experimentat Reusit

NETOI I GIGEL ADONIS

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 8 Fizica 9.4 experimentat Reusit

NETOTU P CRISTINA MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.8 Geografie 8.2 experimentat Respins

NICA A RITITA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 9.2 avansat Reusit

NICA D MIHAELA FLORENTA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 9.15 experimentat Reusit

NICA E MIRELA ROXANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.5 experimentat Reusit

NICA G IUSTINIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza B1-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

NICA I LIVIA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 9.3 avansat Reusit

NICA I MARIA ANCUTA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 9.4 nivel mediu Reusit

NICA I MIHAIL LAURENTIU

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 8.2 avansat Reusit

NICA I. ION-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.6 avansat Reusit

NICA J ALEXANDRA MADALINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 9.3 experimentat Reusit

NICA L ALEXANDRU SINEL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 7.6 nivel mediu Respins

NICA M ANCA IOANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

NICA M MARIANA RALUCA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 6.45 Biologie vegetala si animala T1 7.15 experimentat Reusit

NICA M.D. ELENA CHRISTINELA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 7.6 avansat Reusit

NICA P. DOREL BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.75 Fizica 3.2 avansat Respins

NICA S IONELA RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Geografie 9.1 experimentat Reusit

NICA V ILIE CORNEL

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.1 experimentat Reusit

NICA-NACIU I ANISOARA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 5 experimentat Respins

NICOLA C ADELA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

NICOLA C RAZVAN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Reusit

NICOLA C SIMONA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Fizica 5.2 nivel mediu Reusit

NICOLA D TEODORA ALINA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

NICOLA DI GABRIELA CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

NICOLA G IONELA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1-B2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.75 Geografie 9.3 avansat Reusit

NICOLA N DANUT

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza A2--A2-A2-A1 Matematica T2 5 Fizica 5.55 nivel mediu Respins

NICOLA N MARINEL ANDREI

    LICEUL IANCU JIANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Respins

NICOLA S CATALIN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza A1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 6.3 Fizica 5 nivel mediu Reusit

NICOLA S. CRISTINA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Fizica 2.9 avansat Respins

NICOLA T MARIA-ADELINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.85 Geografie 9.1 experimentat Reusit

NICOLA V. CARMEN ADINA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 7.3 Fizica 5.6 experimentat Reusit

NICOLAE A VIOLETA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Fizica 5 avansat Reusit

NICOLAE C ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Informatica T2 C/C++ 7.8 experimentat Reusit

NICOLAE C GABRIEL

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.2 experimentat Reusit

NICOLAE F. MARINEL-ORANTES

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

NICOLAE G CRISTINA SIMONA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

NICOLAE M ANGELICA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 4.7 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

NICOLAE M ELENA MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 5.95 avansat Reusit

NICOLAE M ION

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.6 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

NICOLAE M IULIANA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

NICOLAE S CONSTANTIN ALEXANDRU

    LICEUL IANCU JIANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

NICOLAE V CONSTANTA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B1 Matematica T1 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 nivel mediu Reusit

NICOLAE V NICOLETA-LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.15 Geografie 8.65 experimentat Reusit

NICOLAESCU N. VIOREL ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 8.05 avansat Reusit

NICOLAESCU S CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Fizica 5.05 nivel mediu Respins

NICOLESCU F CIPRIAN ANDREI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza A1-A1-A2-A2-A2 Istorie 6 Geografie 8.7 avansat Reusit

NICOLESCU I DELIA-ILEANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 9.5 experimentat Reusit

NICOLESCU I IRINA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 8.65 experimentat Reusit

NICOLESCU S CATALIN SORIN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.25 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

NICOLESCU T AURELIAN GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.65 nivel mediu Respins

NICOLICI I MARINELA CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 8.3 avansat Reusit

NICU M MARIA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T1 9.8 Fizica 8.55 experimentat Reusit

NICU M. CONSTANTIN MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Respins

NICU N ION

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agronom
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 avansat Respins

NICU V ANDREI

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Biologie vegetala si animala T1 7.35 experimentat Reusit

NICULA D. ALEXANDRU MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Respins

NICULA GH CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Geografie 8.05 nivel mediu Reusit

NICULA M IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Economie 6.9 incepator Respins

NICULA N STEFAN

    LICEUL VITOMIRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza B1-B1-B2-A2-B1 Matematica T1 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 avansat Respins

NICULAE C IONUT-FLORINEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

NICULAE D. MARIUS CRISTOFOR

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

NICULAE F GIORGIANA VERONICA

    LICEUL VALENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 avansat Respins

NICULAE M. ELENA

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba franceza B2-B2-A1-B2-B2 Matematica T1 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 nivel mediu Respins

NICULAIE M CLAUDIU-RAFAEL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.3 Fizica 9.1 experimentat Reusit

NICULESCU I. MARIUS LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Respins

NICULESCU M CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

NICULICI M STEFAN LUMINEL

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Respins

NICULICI V AURELIAN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 experimentat Reusit

NICUT N CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.4 Fizica 7.5 nivel mediu Respins

NICUT N NICOLAE-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Reusit

NINCIU F. BOGDAN COSTINEL

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

NINCIU I NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

NINE I DORIN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Filosofie 9 avansat Reusit

NINOSU I IOANA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

NINU N IONELA ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba franceza B1-B2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

NISIPEANU V DANIEL IONUT

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agronom
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.3 avansat Respins

NISTOR A DANIEL CORNEL

    LICEUL VALENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.4 avansat Respins

NISTOR C ADRIAN IONUT

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 5.7 avansat Respins

NISTOR F. VASILICA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.9 experimentat Reusit

NISTOR G DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

NISTOR I.V. ELVIRA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3 Fizica 3.4 avansat Respins

NISTOR N FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

NISTOR V.M. ELIZA MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza Istorie 8.9 Geografie 9.2 experimentat Reusit

NITA C COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

NITA C SIMONA MARIA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

NITA E MARINA VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.85 Economie 9.75 experimentat Reusit

NITA G FELICIA ANGELICA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.85 nivel mediu Reusit

NITA G MADALINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 9.2 experimentat Reusit

NITA I GEORGETA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 avansat Reusit

NITA M BOGDAN LAURIAN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 9.4 experimentat Reusit

NITA M MARIN

    LICEUL VITOMIRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A2 Matematica T1 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 nivel mediu Respins

NITA NEGRANU I VIOLETA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.45 Fizica 5.6 avansat Reusit

NITA V MONICA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 8.5 experimentat Reusit

NITISOR I SILVIA IONICA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

NITOI I SIMONA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.05 experimentat Reusit

NITU A DOINA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

NITU C VASILE-VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana 5.65 Limba franceza Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Reusit

NITU C. FLAVIUS

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

NITU D ANDREI DUMITRU

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Sociologie 7.7 avansat Reusit

NITU F BIANCA ANCUTA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 8.3 avansat Reusit

NITU I FLORICA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 3.9 avansat Respins

NITU M EMIL MARIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 8.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

NITU M GEORGIANA ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.65 Geografie 8.9 experimentat Respins

NITU N MARIUS FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 7.8 Fizica 8.65 experimentat Reusit

NITU R VALENTIN IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

NITU V ANDREEA CAMELIA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

NITU V ANDREEA-VALENTINA

    LICEUL VITOMIRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Geografie 9.45 avansat Reusit

NITULESCU G MIHAELA SIMONA

    LICEUL IANCU JIANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

NITULESCU GH DOINA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 experimentat Reusit

NUCA M LILIAN ELVIS

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Fizica 4.1 avansat Respins

NUSCA I NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.9 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

NUTA C. OANA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.4 experimentat Reusit

NUTA G ELENA CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza A2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 6.2 Fizica 5.3 avansat Respins

NUTA M TEODOR-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Fizica 8.2 experimentat Reusit

OAE P NELUTA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

OAIE GH DORINELA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 9 experimentat Reusit

OANCA GO LUCIAN RADU

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Fizica 8.7 experimentat Reusit

OANCEA P TUDORA-MARCELA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 7.9 nivel mediu Reusit

OANTA A NICULINA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.65 nivel mediu Respins

OANTA C.N. ANDREEA OANA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 10 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

OANTA N CARMEN ELENA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 9.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

OANTA S. OANA VIOLETA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

OASCA N NICOLETA-RALUCA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba franceza A1-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.75 experimentat Respins

OBLOJA C FLORINA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 3.55 Fizica 6 nivel mediu Respins

OBOGEANU M. IONUT NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

OBROCEA M.O. MARIA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.5 experimentat Reusit

OCHESCU G. ZENOVIA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Economie 9.25 experimentat Reusit

ODAGIU F ALEXANDRU GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

ODAGIU G GHEORGHE COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Reusit

ODAGIU I. MARIANA

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 3 avansat Respins

ODAGIU M MITINA FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.2 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

OFITERU L. ANCA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

OGEA M VALENTIN VASILE

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

OITA I AURICA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.95 nivel mediu Respins

OLAREANU I LIANA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Geografie 9.1 avansat Reusit

OLARU I LAURA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

OLARU I. FLORIN DANUT

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

OLARU V. DORINA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B2-B2-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Respins

OLITA T. ROBERT BOBY

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

OLTEANU D NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

OLTEANU F DANUT-CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A1 Istorie 6.1 Geografie 8.6 avansat Reusit

OLTEANU F GABRIEL-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza A1--B1-A1-A2 Matematica T2 5.2 Fizica 3.5 avansat Respins

OLTEANU F. FLORINEL-TINEL

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Geografie 7.7 avansat Reusit

OLTEANU M COSTEL IONUT

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

OLTEANU M CRISTIAN IONUT

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 9.6 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

OLTEANU M. MIHAELA OTILIA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

OLTEANU M. ROXANA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 9.2 avansat Respins

OLTEANU N. VIORICA CRISTINA

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.75 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Istorie 6.35 Geografie 7 incepator Reusit

OLTEANU R.H. CATALIN MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 9.4 experimentat Reusit

ONCESCU C FLORIN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

ONCIOIU I SILVIU SORIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Fizica 4.2 nivel mediu Respins

ONEA N EMANUEL ANGEL

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

ONEATA N MARIA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.5 avansat Reusit

ONECI C CRISTIAN MARIN

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Geografie 8.7 experimentat Reusit

ONESCU C. CRISTIAN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.1 Fizica 2.2 avansat Respins

ONICEL C ELENA-ANCUTA

    LICEUL VITOMIRESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza A2--A1-A2-B1 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.8 avansat Respins

ONTICA C NICOLAE CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 8.7 experimentat Reusit

OPORANU V MARIAN ALIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5 Fizica 3.9 nivel mediu Respins

OPRANESCU A. IOANA LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 9.4 experimentat Reusit

OPREA C ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.9 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Reusit

OPREA C COSMINA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.75 experimentat Reusit

OPREA C IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

OPREA C MARIA STELUTA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Fizica 5.7 nivel mediu Reusit

OPREA C.M. MARIUS VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Reusit

OPREA E IOSIF CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Fizica 9.6 experimentat Reusit

OPREA F MARIUS AUREL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B1-A2-B2-B1-A1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

OPREA F. ALINA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.55 avansat Respins

OPREA F. ANDREI SAMIR

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.25 Fizica 1.9 avansat Respins

OPREA F. OANA VIOLETA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

OPREA G ALEXANDRU CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.3 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

OPREA I FLORENTINA-RALUCA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

OPREA I GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

OPREA I IONEL-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Reusit

OPREA I MARIANA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Reusit

OPREA I MIHAELA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Sociologie 8.65 experimentat Reusit

OPREA M GEORGE DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.9 experimentat Reusit

OPREA M. ALEXANDRU AURELIAN

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 9.6 experimentat Reusit

OPREAN P. MARIA MONICA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Chimie organica T1 Nivel II 9.1 experimentat Reusit

OPRESCU M OANA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

OPRIS I CONSTANTA CODRUTA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.3 avansat Respins

OPRIS M CRISTINA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 7.5 experimentat Reusit

OPRIS O AURA-AURELIA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 experimentat Reusit

OPRISAN A IONUT

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.35 Informatica T2 Pascal 8.4 experimentat Reusit

OPRISAN V CRISTINA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Economie 9.8 experimentat Reusit

OPRISOR I ELENA ADELUTA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

OPRISOR V LUCIAN

    LICEUL VITOMIRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza A2--A1-A1-A2 Matematica T1 4.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

OPRITA C STEFANIA OLGUTA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 avansat Respins

OREVICEANU C. ADRIANA SOFIA

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 8.15 nivel mediu Reusit

OROVEANU V OVIDIU IONUT

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

OSICEANU I BOGDAN STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

OSICEANU S. STEFANIA ANDREEA

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Informatica T2 C/C++ 3.6 experimentat Respins

OSMAN G DORII GIGI

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

OSMAN M VICTORIA MIOARA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 8.4 nivel mediu Respins

OTEA P ALINA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 9.45 experimentat Reusit

OZUNU D.F GEORGE IONEL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 6.9 Geografie 5.1 avansat Reusit

PACALA V.S. BOGDAN MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Economie 9.4 experimentat Reusit

PACIONEL BARBU D PETRA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agronom
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 avansat Respins

PACIONEL V FANICA STEFANIA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.05 Fizica 5.3 avansat Reusit

PACIUCA M ELENA DAIANA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 9.3 experimentat Reusit

PAHONTU S. LIANA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.75 avansat Reusit

PALADA A MARIANA IONELA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.8 Geografie 8.5 avansat Respins

PALARIE G NICOLETA GEANINA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Reusit

PALCAU M. ADRIAN MARINEL

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Fizica 1.9 avansat Respins

PALEA L GIGI-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Istorie 8.3 Geografie 8.9 experimentat Reusit

PALIMARIU P CRISTINA PETRONELA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Geografie 4.15 nivel mediu Respins

PALOS L IOANA LAURA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 6.45 Fizica 5 nivel mediu Respins

PANA A.D. ALEXANDRA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 9.1 experimentat Reusit

PANA C. MIHAITA CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.05 Fizica 1.9 avansat Respins

PANA D. ANDREEA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza Istorie 8.65 Geografie 9.65 experimentat Reusit

PANA F.I. BERTA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.6 Geografie 8.95 experimentat Reusit

PANA G. LUCIAN FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 8.8 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

PANA I GEORGETA VALENTINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Istorie 8.9 Geografie 9.5 experimentat Reusit

PANA M MADALINA MIRELA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.9 Informatica T2 Pascal 9.5 experimentat Reusit

PANA M. IONELA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 10 avansat Reusit

PANA N ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 10 Informatica T2 Pascal 9.3 experimentat Reusit

PANA S CONSTANTIN VIOREL

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.55 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

PANA T SARMIZA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Psihologie 6.2 experimentat Reusit

PANA V ADINA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 8.7 experimentat Reusit

PANA V. MIHAI FLORINEL

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 9.4 avansat Respins

PANAGHIANU I LIVIU

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Respins

PANAIT C FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7 Geografie 9.6 experimentat Reusit

PANAIT C VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 3.65 Fizica 5 nivel mediu Respins

PANAIT V. MARIUS DRAGOS

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.6 avansat Reusit

PANTILIMON V. ION LORIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.35 Fizica 2 avansat Respins

PANTUC I ELENA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

PANTUCU G. FLORIN IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.1 Fizica 2.2 avansat Respins

PAPA C. CLAUDIA CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.6 experimentat Reusit

PAPA D FLORIN VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.4 Fizica 5 experimentat Respins

PAPA S IONICA LOREDANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 8.7 experimentat Reusit

PAPARAGICA M. STELUTA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 4 Fizica 2.2 experimentat Respins

PAPUC C. ONORIU

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.85 Limba franceza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

PAPUC I.V CORINA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.9 Informatica T2 C/C++ 9.2 experimentat Reusit

PAPUC S LOREDANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 8.6 experimentat Reusit

PARASCHIV M. ADRIAN STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.95 Fizica 1.9 experimentat Respins

PARASCHIV N ALIN MIHAIL

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.4 Informatica T2 Pascal 8.45 experimentat Reusit

PARASCHIV S. STEFAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Respins

PARASCHIV V CONSTANTIN-CRISTIAN

    LICEUL VITOMIRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 7.2 Geografie 8.95 experimentat Reusit

PARASCHIVA D FLORINA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

PARASCHIVA M MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.4 Geografie 6.65 nivel mediu Respins

PARASCHIVESCU D GEORGE COSMIN

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Geografie 9.2 experimentat Reusit

PARCALABU C DANIEL COSMIN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Fizica 5.2 avansat Respins

PARCEL I IOAN BOGDAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.6 experimentat Reusit

PARFENE V MARIUS CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

PARGA C MARIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 4.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.75 avansat Respins

PASARICA N. ELENA DAIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.8 experimentat Reusit

PASCALAU I GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba franceza B1-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

PASCU A MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza A2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 5.05 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

PASCU A.D. ADELA RODICA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.55 Fizica 5.6 experimentat Reusit

PASCU D MARIUS CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 8.5 nivel mediu Reusit

PASCU G DIANA GEORGETA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.2 experimentat Reusit

PASCU G MIHAI ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.3 Fizica 4.3 avansat Respins

PASCU I LUCIAN EDUARD

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

PASCU L NELA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

PASCU O. MARINA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 8 avansat Reusit

PASCU V DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

PASOL P MARIUS EUGEN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

PASTINA V.S. ANDRA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.7 experimentat Reusit

PATACHIA P DANIELA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Respins

PATRASCOIU A. GEORGE SORIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.15 Fizica 1.9 experimentat Respins

PATRASCOIU M IONELA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.1 avansat Respins

PATRASCOIU M RICHINA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

PATRASCU A SIMONA BEATRICE

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

PATRASCU A. FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

PATRASCU A. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Fizica 1.6 experimentat Respins

PATRASCU C MIHAELA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.9 Geografie 7.85 avansat Reusit

PATRASCU GH ADRIAN GEORGEL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.65 Fizica 5.3 nivel mediu Reusit

PATRASCU I IOAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

PATRASCU I SILVIA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

PATRASCU M ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T1 9.9 Fizica 9.4 experimentat Reusit

PATRASCU M MARIN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 6.2 avansat Respins

PATRASCU M. IONELA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.8 experimentat Reusit

PATRASCU P AIDA-TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 7.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 experimentat Reusit

PATRASCULESCU D. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

PATRU A ELENA LORENA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.3 experimentat Reusit

PATRU D SILVIA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 6.5 Fizica 3.3 nivel mediu Respins

PATRU I MARIUS FLORIN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 7.8 avansat Reusit

PATRU J IONEL

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 6.65 Geografie 8.1 incepator Reusit

PATRU M ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 8.9 experimentat Reusit

PATRU N CRISTINA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.65 Geografie 5.2 avansat Reusit

PATRU P IONICA ANGELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Respins

PATRU R VALENTINA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B1 Istorie 8.85 Geografie 8.7 experimentat Reusit

PATRU S IONUT SILVIU

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.1 Fizica 5 nivel mediu Respins

PATRU T GHEORGHITA PAULA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

PATRU T MARIUS BOGDAN

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 2.8 avansat Respins

PATRULESCU S. SMARANDACHE MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T1 7.4 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

PATRUT G LUCIAN MARINEL

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.95 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Reusit

PATRUT G. NELA STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba spaniola B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 6.75 avansat Reusit

PATULEANU N ELENA ANDREEA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 9.35 experimentat Reusit

PAUN A FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 5.2 Fizica 5 nivel mediu Respins

PAUN A NICOLETA

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

PAUN A RAZVAN MIREL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.45 Limba franceza B2-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 6.7 Fizica 5.2 nivel mediu Reusit

PAUN BI LUIZA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 10 Chimie anorganica T2 Nivel I 10 experimentat Reusit

PAUN D LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 8 experimentat Reusit

PAUN I. GEORGEL EMIL

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 9.4 Fizica 9.75 experimentat Reusit

PAUN M IRINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza A1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 experimentat Reusit

PAUN M OVIDIU ILIE

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.2 Fizica 3.9 nivel mediu Respins

PAUN M. FLORINA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.4 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

PAUN M.D LOREDANA IONELA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.7 experimentat Reusit

PAUN N OPREA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 avansat Reusit

PAUN O MUGUREL NICUSOR

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Fizica 9.5 experimentat Reusit

PAUN P BOGDAN CATALIN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agronom
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 experimentat Respins

PAUN T VALENTINA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 8.9 experimentat Reusit

PAUN-STANCU M DORINA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 avansat Reusit

PAUNA I CRISTIAN EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.15 Fizica 5.7 avansat Respins

PAUNA S. GABRIELA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.05 Logica si argumentare 9.5 experimentat Reusit

PAUNESCU GH ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

PAUNOIU I NICOLETA-MANUELA

    LICEUL VITOMIRESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

PEAGU D DANUT MANUEL

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza A2-B2-B2-A2-B1 Matematica T2 6.45 Geografie 8.5 avansat Reusit

PEIA S DORINELA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.8 Geografie 8.5 experimentat Reusit

PEICEA N FLORENTINA MARIETA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.65 Geografie 9.8 avansat Reusit

PEICEA T. RAZVAN IONUT

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.45 Fizica 9.25 experimentat Reusit

PELCEA P CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Reusit

PELINARU N CRISTINA ADELINA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

PENA I FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

PENCEA E. ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 8.2 avansat Reusit

PENCEA F MARCELA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 8.7 avansat Reusit

PERETEANU C MARIUS-AURELIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

PERIETEANU C. MARIAN FIRICA

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6 Geografie 9.05 nivel mediu Reusit

PERPELEA GH. FLAVIUS GEORGE

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.55 Informatica T3 C/C++ 5.1 experimentat Respins

PESTREA N VIOREL

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

PESTRITU G GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.05 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Fizica 5.1 avansat Respins

PETCU A DOINA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Sociologie 9.15 experimentat Reusit

PETCU G CONSTANTIN SORIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

PETCU G. IONUT SORIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

PETCU I GEORGIANA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.5 nivel mediu Respins

PETCU I ONICA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 experimentat Respins

PETCU L. REMUS-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Reusit

PETCU M. MIHAELA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 6.65 experimentat Respins

PETCU S ILEANA MARTA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.4 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

PETRA I ILIE DAN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 6.9 incepator Respins

PETRACHE E IONELA LARISA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 nivel mediu Reusit

PETRACHE E NICOLAE DANIEL

    LICEUL IANCU JIANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 avansat Reusit

PETRACHE F ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.5 Fizica 5.2 avansat Respins

PETRACHE G CRISTINA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 9.1 Geografie 9.4 experimentat Reusit

PETRE A VICTOR GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Respins

PETRE C IOAN-ADRIAN

    LICEUL VITOMIRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 6.75 Geografie 9.7 experimentat Reusit

PETRE D ANA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.45 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

PETRE E CRISTINA DELIA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.55 Informatica T2 Pascal 8.05 experimentat Reusit

PETRE E. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.15 nivel mediu Reusit

PETRE F GABRIEL DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Fizica 3.1 avansat Respins

PETRE G FLORENTINA

    LICEUL VALENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.75 avansat Respins

PETRE G GHEORGHE-DANIEL

    LICEUL VITOMIRESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Geografie 8 avansat Respins

PETRE I IOANA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 6.1 Geografie 5.3 avansat Respins

PETRE V ALEXANDRA VIOLETA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A1-A1-B1-B1-B1 Istorie 8.45 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

PETRE-BUDEA N. DIANA IONELA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Psihologie 9.55 experimentat Reusit

PETRESCU D GHEORGHE ALIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5.45 experimentat Respins

PETRESCU M MARIAN

    LICEUL VITOMIRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba franceza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 incepator Reusit

PETRESCU M. VERONICA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.8 experimentat Reusit

PETRESCU V NICOLETA CATALINA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.1 experimentat Respins

PETRESCU V. IONELA OPRICA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

PETRESCU-MUSA C MARIANA-SILVIA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 9.4 experimentat Reusit

PETRIA F.P. LAURA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

PETRIA G MIHAELA LOREDANA

    LICEUL IANCU JIANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

PETRICA N ALEXANDRA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

PETRICA V. FLORINELA-NUTI

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.25 Geografie 7.7 experimentat Reusit

PETRICICA A. GABRIEL IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

PETRICICA V FLORINA-ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 8.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

PETRISOR L IONELA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 9 avansat Reusit

PETRISOR N ILIE

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.1 Fizica 5.3 nivel mediu Reusit

PETROF R. ROBERT-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Reusit

PETROI D. VICTOR FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Respins

PETROI P. VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 6.05 Fizica 6 avansat Respins

PETROI T SILVIU

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 8.3 avansat Reusit

PETROI T. RAMONA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 7.6 avansat Respins

PETROVICI I. RELU DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

PETRU M.I. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 9.05 experimentat Reusit

PICAN M TIBERIU IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

PICIOIU V VASILE

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

PICU I FLORINEL-MIREL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

PIELE N SILVIA LAURA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 10 avansat Reusit

PIEPTEA D PETRA PETRONELA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 7.05 Fizica 5.3 avansat Reusit

PIEPTEA H ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B2-B2-B2-A2-B1 Matematica T1 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 avansat Reusit

PIEPTEA M MIHAELA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Fizica 5 nivel mediu Respins

PIEPTEA N FLORENTINA CORNELIA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.35 experimentat Respins

PIINICICA D IULIANA

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Reusit

PILSOIU-NICOLAESCU C GEORGETA CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.25 incepator Respins

PINZARU I ALEXANDRU GEORGIAN

    LICEUL VALENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 experimentat Respins

PIPERA V. GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

PIRCIULESCU F. ALINA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 8.3 Informatica T2 Pascal 8.75 experimentat Reusit

PIRGA M. MIHAI VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

PIRINGA V FLORIAN CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC OSICA DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Respins

PIRLOGEA I MARIUS TEODOR

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Fizica 7 nivel mediu Reusit

PIRLOIU M CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Reusit

PIRLOIU N NICOLETA VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Geografie 10 experimentat Reusit

PIRSCOVEANU I DANIELA CREOLA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.8 Fizica 9.7 experimentat Reusit

PIRSCOVEANU I. CLAUDIA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.5 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

PIRSOAGA F ILIUTA FLORINEL

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9 avansat Reusit

PIRSOAGA F MARIA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 nivel mediu Respins

PIRSOAGA V CRISTI CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.3 Fizica 4.4 avansat Respins

PIRSOAGA V MARIAN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.65 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

PIRVA R ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 3 Limba franceza Matematica T2 5 Fizica 3.8 avansat Respins

PIRVAN C ADRIAN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza Matematica T1 8.5 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

PIRVAN L MARINA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

PIRVAN T VIORELA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

PIRVU C LAURENTIU-NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T1 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Respins

PIRVU CTIN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.9 Fizica 5 nivel mediu Reusit

PIRVU D ILIE

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 6.85 Fizica 5.3 nivel mediu Reusit

PIRVU D MIHAITA DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

PIRVU D PAUL GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

PIRVU M DIANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.7 Chimie organica T1 Nivel I 9.55 experimentat Reusit

PIRVU M.I RADU MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 8.8 experimentat Reusit

PIRVU S FLORIN MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 9.1 Informatica T2 Pascal 9.25 experimentat Reusit

PIRVU T AURA RALUCA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.45 Geografie 10 experimentat Reusit

PIRVU T ILIE

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.85 Fizica 5 nivel mediu Reusit

PIRVU V FLORIN COSMIN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agronom
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 experimentat Respins

PIRVULEASA V FLORIN-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza A1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

PIRVULESCU D RADU STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.6 Fizica 5 avansat Reusit

PIRVULESCU M. FLORINEL-STEFANEL

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.75 Geografie 8.3 avansat Reusit

PISARU C. MARIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.65 Fizica 6.3 experimentat Reusit

PISICA A. GHEORGHE DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Reusit

PISTOL I NICOLETA ANDREEA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 experimentat Respins

PISTOL I.I ANDA VERGINICA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 9.8 avansat Reusit

PISTRITU I. ALEXANDRA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

PITCA C MARIUS CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

PITICU G.C ANDREEA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 8.5 avansat Reusit

PITIGOI G.V MIHAI MURES

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 7.95 experimentat Reusit

PITIGOI L. MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 8.2 experimentat Reusit

PITIGOI M ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.15 nivel mediu Respins

PITIS D NICOLAE ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 8 nivel mediu Reusit

PITIS GH MARIAN CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8 experimentat Reusit

PITIS I CORNELIA FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 avansat Reusit

PITIS M GHEORGHE GABRIEL

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 avansat Reusit

PITULICE-MARE I. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5.8 avansat Respins

PITURU V IONELA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.4 nivel mediu Respins

PLESA I VASILE-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba franceza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 nivel mediu Respins

PLESA S BOGDAN CRISTIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

PLOPEANU D MARIUS DANIEL

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 9.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

PLOPEANU I ION GABRIEL

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 9.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

PLOPEANU P LAURENTIU CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B1-A2-B1-A2-B1 Istorie 6.9 Geografie 6.5 avansat Reusit

PLOPEANU V MARIUS-DORINEL

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Fizica 5 nivel mediu Respins

PLUTEANU P. CORINA ANCA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

POGONARU T MARIA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

POLIFRONIE G VASILE

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.05 Fizica 5.3 nivel mediu Reusit

POLIFRONIE V MIOARA RAMONA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 9 experimentat Reusit

POMANA M. IONUT-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Reusit

POP T CRISTIAN DOREL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

POPA A FLORIN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agronom
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 avansat Respins

POPA A MARIA IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

POPA A. ANA MARIA

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 avansat Reusit

POPA A. GEORGETA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9 avansat Reusit

POPA A. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Respins

POPA A.C TEODOR-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza A1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 3.65 experimentat Respins

POPA A.C. JANETA

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Reusit

POPA C CRISTIANA MALINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 9.2 experimentat Reusit

POPA C FLORIN-ALIN

    LICEUL VITOMIRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba franceza B1--A1-B1-B1 Matematica T1 4.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 avansat Respins

POPA C GEORGETA ISABELLA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Geografie 9.5 experimentat Reusit

POPA C MARIUS-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.9 Fizica 6.1 nivel mediu Respins

POPA D IONELA-ALINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza A2--A1-A1-A2 Matematica T2 3.7 Fizica 4.2 avansat Respins

POPA D.L IONELA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Fizica 5.45 avansat Respins

POPA DI ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 10 Fizica 9.65 experimentat Reusit

POPA E. ELENA LIVIA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.5 Informatica T2 Pascal 8.45 experimentat Reusit

POPA E. FLORENTIN-TINEL

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.8 Fizica 5.7 experimentat Reusit

POPA F ANGELA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 avansat Reusit

POPA F LELIA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.7 experimentat Reusit

POPA F OANA VIORICA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.95 Geografie 9.2 experimentat Reusit

POPA G ISABELLA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.5 experimentat Reusit

POPA I FLORIN

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

POPA I IOANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.45 experimentat Reusit

POPA I LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2--B1-A2-B1 Matematica T2 2.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.45 nivel mediu Respins

POPA I RADUCU-ALIN

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 4.45 Geografie 9.2 experimentat Respins

POPA L LAURENTIU DORIN

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

POPA L VALENTIN LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.75 experimentat Reusit

POPA L VIOREL DANUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 7.4 Geografie 7.35 nivel mediu Reusit

POPA M ADRIANA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.75 Geografie 9.1 experimentat Reusit

POPA M ANDREI OCTAVIAN

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Matematica T1 9.3 Fizica 9 experimentat Reusit

POPA M CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.75 Fizica 5 avansat Respins

POPA M GEORGETA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agronom
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 avansat Respins

POPA M VIOREL LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.95 Fizica 4.35 experimentat Respins

POPA M. MIHAELA LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

POPA M. OANA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.6 Fizica 10 experimentat Reusit

POPA M. PETRUTA CATALINA

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T1 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.45 nivel mediu Reusit

POPA M. SEBASTIAN MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

POPA N GIGI

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Reusit

POPA N SORIN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

POPA N. IONUT GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Reusit

POPA P DIDINA LILIEANA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.85 Fizica 3.6 nivel mediu Respins

POPA P MADALINA IONELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Istorie 9 Geografie 9.5 experimentat Reusit

POPA P SILVIU FLORIN LELIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 experimentat Respins

POPA S.D. DRAGOS MIHAIL

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

POPA ST ANCA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

POPA ST NICUSOR MIREL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.9 Fizica 2.9 avansat Respins

POPA V CAMELIA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

POPA V DANIELA ALINA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.55 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

POPESCU A. DIANA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.4 experimentat Reusit

POPESCU A. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.95 Geografie 8.6 avansat Respins

POPESCU A.A GEORGETA SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Psihologie 8 avansat Reusit

POPESCU C ALEXANDRU MARINEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 3.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

POPESCU C FLORIANA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 8.9 nivel mediu Reusit

POPESCU D ADRIANA TEODORA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 9.2 experimentat Respins

POPESCU D MARIN DANUT

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 10 Fizica 9.55 experimentat Reusit

POPESCU D ROXANA ELENA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 10 experimentat Reusit

POPESCU D.C IOANA RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 10 Fizica 9.6 experimentat Reusit

POPESCU F MARCEL LEONARD

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

POPESCU F MARIAN-ADRIAN

    LICEUL VITOMIRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T1 4.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.4 avansat Respins

POPESCU F. FLORINA-VERONICA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.3 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

POPESCU G. ELENA-CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Geografie 8.35 experimentat Reusit

POPESCU G. GEORGE ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

POPESCU G.I. CRISTINA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8 Informatica T2 Pascal 8.25 experimentat Reusit

POPESCU I ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 9.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

POPESCU I ANDREI CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.7 Fizica 9.35 experimentat Reusit

POPESCU I CRISTIAN-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

POPESCU I FELICIA

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu N/p

POPESCU I IONEL ADRIAN

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

POPESCU I IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 1.95 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.3 Fizica 3.15 nivel mediu Respins

POPESCU I IONUT EMIL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 7.05 Fizica 5.5 avansat Reusit

POPESCU I. ILIUTA ALIN

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 8.9 experimentat Reusit

POPESCU I. SANDU

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Reusit

POPESCU I.C. MIRCEA-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 9.4 experimentat Reusit

POPESCU M ANA-MARIA

    LICEUL VITOMIRESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

POPESCU M DANIEL CORNELIU

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

POPESCU M DIANA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 8.25 avansat Reusit

POPESCU M LUCIAN-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza A1-A2-B1-A1-A2 Matematica T1 4.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Respins

POPESCU M NICOLAE CRISTIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agronom
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba franceza B1--B1-B2-B1 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.85 experimentat Respins

POPESCU M. MARIA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 7 experimentat Reusit

POPESCU M.F MARIANA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Fizica 6.2 experimentat Reusit

POPESCU N MIHAELA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

POPESCU P MADALINA ROXANA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 9.5 Geografie 10 experimentat Reusit

POPESCU P NICULIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 5.95 Fizica 4.15 avansat Respins

POPESCU P. MARIUS DANUT

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.95 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

POPESCU S ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 9.1 avansat Reusit

POPESCU S CLAUDIU CRISTIAN

    LICEUL VALENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 experimentat Respins

POPESCU S. ANDREI VIOREL

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 9.2 experimentat Reusit

POPESCU ST VETUTA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

POPESCU V TATIANA ELENA

    LICEUL TEORETIC OSICA DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Respins

POPESCU V. GEORGIANA RALUCA

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Filologie
    Limba si literatura romana 4 Limba franceza Istorie 6.3 Geografie 7.75 nivel mediu Respins

POPESCU V. IONUT MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza A2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.95 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

POPESCU V. MARIUS-SIBI

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Fizica 5.7 nivel mediu Respins

POPESCU V. STEFANEL-GIANINI

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 experimentat Reusit

POPETE I ALIN FLORENTIN

    LICEUL VALENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

PORNEALA M ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

POROJAN G MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

PORUMBA I GHEORGHITA MIHAITA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.85 Geografie 9.05 nivel mediu Respins

PORUMBEL I VALENTINA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

POSTELNICU E LUMINITA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba franceza B2-B2-A2-B1-B1 Istorie 7.25 Geografie 9.1 avansat Reusit

POTCOVEANU M ADRIAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Respins

POTROPOPU G. IONUT SORIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.1 Fizica 2.5 avansat Respins

POTROPOPU I GHEORGHE

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Economie 6.9 incepator Reusit

PRADATU I ION

    LICEUL VITOMIRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T1 4.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 nivel mediu Respins

PRASACU F IONEL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.15 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

PRASACU M CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Reusit

PRECUP . ELENA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.45 Geografie 6.75 nivel mediu Reusit

PREDA D ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.85 Fizica 3.3 avansat Respins

PREDA D ELENA CORINA

    LICEUL TEORETIC OSICA DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 experimentat Respins

PREDA D PAUL VLADUT

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.5 Informatica T2 Pascal 9.35 experimentat Reusit

PREDA D. ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba spaniola B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 7.3 experimentat Reusit

PREDA F CORNELIA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 nivel mediu Respins

PREDA F MIHAIL FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.05 Fizica 4.25 experimentat Respins

PREDA F. IONUT ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Fizica 5.7 avansat Respins

PREDA G BEBE

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 1.4 Geografie 6 nivel mediu Respins

PREDA G GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

PREDA G MARIOARA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

PREDA G OANA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 9.7 avansat Reusit

PREDA GH TUDOR

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza B1-A1-B2-B1-A1 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

PREDA I FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

PREDA I GABRIEL COSMIN

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 8.6 experimentat Reusit

PREDA L GETUTA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 9.2 avansat Reusit

PREDA M ANCA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

PREDA M CAMELIA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza A1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.4 Fizica 5 experimentat Reusit

PREDA M GEORGETA-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

PREDA M TIBERIU

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 9.3 Geografie 8.9 avansat Reusit

PREDA M VALENTIN-SORIN

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 avansat Reusit

PREDA M. ADRIAN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Fizica 2.5 experimentat Respins

PREDA M. ANDA MARINA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

PREDA M.D MADALINA FLORINA

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

PREDA R. ELENA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Informatica T2 Pascal 9.35 experimentat Reusit

PREDA T LUCIAN-FLORINEL

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 9 experimentat Reusit

PREDA V ALIN RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

PREDEANU M. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.45 experimentat Reusit

PREDESCU C. OANA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.25 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

PREDESCU I BOGDAN GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.1 Fizica 5.15 experimentat Reusit

PREDESCU I LUMINITA-FLORINA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 7.15 Geografie 8.9 experimentat Reusit

PREDESCU M. VALENTIN NICUSOR

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

PREDESCU N. GEORGIANA ADELINA

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Reusit

PREDICA G FLORINA-RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.1 avansat Reusit

PREDISTEANU I. IULIA LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Fizica 1.6 experimentat Respins

PREDOANA D. GEORGIANA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.3 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

PREDUT C.S. CRISTINA CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 8.8 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

PREDUT E IONUT IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

PREDUT I DANIEL NICUSOR

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Reusit

PREDUT I GHEORGHITA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.8 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

PREDUT-STAICU C DANA-FELICIA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.7 Fizica 5 experimentat Reusit

PREOTEASA G OCTAVIAN MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.65 Fizica 5 nivel mediu Reusit

PREOTEASA I CAMELIA NICOLETA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 9.4 avansat Reusit

PREOTEASA I DANIEL FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Fizica 3.1 avansat Respins

PRETORIAN E MIHAIL

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9 experimentat Reusit

PRICINA G CORINA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 9.1 Geografie 9.3 experimentat Reusit

PRIOTEASA F FLORIN-EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

PRIOTEASA I. ILARIANA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.95 Chimie organica T1 Nivel I 9.95 experimentat Reusit

PRIOTEASA V. ANDRADA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

PRISACIANU M CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 10 experimentat Reusit

PRISICEANU C ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 experimentat Reusit

PRUIU V MARIN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agronom
    Limba si literatura romana avansat 4.45 Limba franceza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.65 experimentat Respins

PRUNA I. MIHAELA FELICIA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

PRUNA L GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

PRUNA L LUCIAN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

PRUNA S GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.4 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

PRUNA S STAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agronom
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p experimentat N/p

PRUNARU I CRISTINA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 avansat Reusit

PRUNDEANU A MARIUS NICUSOR

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

PUENEA C. CRISTINA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza A2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

PUENEA C.C. CRISTINA RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

PUENEA P. SORIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 2.5 avansat Respins

PUIU D. IONUT ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Fizica 1.9 avansat Respins

PUIULET I ROBERT NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

PUNGARU M IONUT LUCIAN

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Fizica 7.5 experimentat Reusit

PURCARIN E.G. PETRUT ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

PURCARU C IONELA ELVIRA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

PURCEL P. PATRICIA ANABELA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Economie 9.25 experimentat Reusit

PURECEL I TOMA VIOREL

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 9.2 nivel mediu Reusit

PUROSNICU D NICOLAE LAURENTIU

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 experimentat Reusit

PUSCOCI GH ALEXANDRU-DRAGOS

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Fizica 8.9 experimentat Reusit

PUTICA M. GABRIEL-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

PUTICA S ADRIAN IONUT

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

PUTINICA GH. COSMIN VALENTIN

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 5.25 Informatica T2 C/C++ 3.6 experimentat Respins

RACARU I MARINELA-IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 7.9 nivel mediu Respins

RACELESCU C. ION-CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 6 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

RACIU I FLORIN CLAUDIU

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

RACU G IONUT ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

RADA A ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza N/p Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 4.5 nivel mediu N/p

RADA C MARIA-IULIANA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Geografie 9.6 experimentat Reusit

RADA F IONUT COSTINEL

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 4.5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

RADA G IONUT ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

RADA I COSMIN MARIAN

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.85 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Fizica 3.1 avansat Respins

RADA I IULIAN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Reusit

RADA V ANDREI LUCIAN

    LICEUL VALENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

RADOI A ALEXANDRU CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 6.2 Fizica 5 avansat Reusit

RADOI A FLORINEL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 6.4 Fizica 3.3 nivel mediu Respins

RADOI A FLORINEL STEFANITA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 6 Fizica 3.9 nivel mediu Respins

RADOI C MARIAN ALIN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Economie 9.2 experimentat Reusit

RADOI E.O. ANCUTA-MARINA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

RADOI G DORINELA LORENA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

RADOI I GEORGIANA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

RADOI L. IONICA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Geografie 7.7 experimentat Reusit

RADOI M AURICA IONELA

    LICEUL VALENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2 avansat Respins

RADOI M CRISTI MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.25 experimentat Reusit

RADOI M MARIUS IONUT

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.3 avansat Respins

RADOI P MARIUS-AURELIAN

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Istorie 9.1 Geografie 8.8 experimentat Reusit

RADOI S IULIA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 nivel mediu Reusit

RADOI ST ALEXANDRA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Istorie 6.6 Geografie 9.4 experimentat Reusit

RADOI V MARIANA ALINA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 8.1 Geografie 6.35 experimentat Reusit

RADU A ANDA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Geografie 7.9 experimentat Respins

RADU A FLORINEL DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza A2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 8.3 Fizica 4.15 nivel mediu Respins

RADU A IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Geografie 9.4 experimentat Respins

RADU C COSTINEL CORNEL

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 3.25 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

RADU C. CATALIN GEORGIAN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.35 Fizica 3.1 avansat Respins

RADU C. MARIA HERMINA

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 nivel mediu Reusit

RADU D CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba franceza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 9.5 avansat Reusit

RADU D MARIUS DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Fizica 3.95 avansat Respins

RADU D VALENTIN ALIN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.55 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

RADU F CRISTINA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 6.4 Fizica 5.6 nivel mediu Reusit

RADU G CONSTANTIN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 avansat Respins

RADU G STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

RADU GH ANDREEA FLORINA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Geografie 9.55 experimentat Reusit

RADU I ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3 Fizica 2.75 avansat Respins

RADU I ALEXANDRU FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 5.2 Fizica 5 nivel mediu Respins

RADU I CRISTINA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.05 Geografie 5.1 avansat Reusit

RADU I IONUT DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba franceza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 7.35 nivel mediu Reusit

RADU I MARINELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

RADU L. GEORGIANA LAVINIA

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 5.85 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

RADU M ALEXANDRU TEDY

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.5 experimentat Reusit

RADU M CLAUDIU-IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza A1-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.3 Fizica 3.2 nivel mediu Respins

RADU M DIANA-CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.95 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Respins

RADU M FLORINA DANIELA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Reusit

RADU M IONELA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.55 Geografie 9.2 nivel mediu Reusit

RADU N. ALINA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Fizica 3.5 avansat Respins

RADU P OANA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 8.3 Geografie 8.5 avansat Reusit

RADU P.G. PATRICIA LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 6.2 experimentat Reusit

RADU T MIHAI IULIAN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.35 Fizica 9.2 experimentat Reusit

RADU V ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

RADU V COSMIN ION

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba franceza B1--B1-B2-B1 Matematica T2 3.1 Fizica 2.3 experimentat Respins

RADU V MADALIN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 8.6 incepator Reusit

RADUCANU C FLORIN-IULIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.45 nivel mediu Respins

RADUCANU S MARIANA-MARILENA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 7.45 Geografie 8.5 experimentat Reusit

RADUCANU S. LILIAN-SORIN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.5 nivel mediu Respins

RADUCEA I. MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 5.5 avansat Respins

RADUCEA M. ALEXANDRU-AURELIAN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

RADUCEA M. NELU

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Reusit

RADUCU I CLAUDIU CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.65 Fizica 3.9 nivel mediu Respins

RADUCU I DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 5.2 Fizica 3.9 nivel mediu N/p

RADUICA E MIRELA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.7 Geografie 5.3 avansat Reusit

RADUICA V CONSTANTIN CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

RADULESCU A STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

RADULESCU C CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

RADULESCU C CONSTANTIN-CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

RADULESCU C CONSTANTIN-ION

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

RADULESCU C MARIUS ADRIAN

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

RADULESCU C. IONUT CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

RADULESCU C.E. CORNEL-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

RADULESCU D CARMEN ELENA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 8.8 experimentat Reusit

RADULESCU F AURELA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

RADULESCU F MIHAIL

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 8.8 Geografie 7.9 avansat Reusit

RADULESCU G. SORIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

RADULESCU I IONUT ALEXANDRU

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba franceza B1--B1-B2-B1 Matematica T2 3.2 Fizica 2.6 experimentat Respins

RADULESCU I MARIA IONICA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

RADULESCU I.D. MIHAI ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.5 experimentat Reusit

RADULESCU L. MIHAITA DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

RADULESCU M. ELENA MANUELA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 9.6 experimentat Reusit

RADULET D SPIRU

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 2.55 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

RADULICA D. MARILENA IONICA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 7.8 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

RADUT A. VERONICA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.1 experimentat Reusit

RADUT C ANA

    LICEUL VITOMIRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T1 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 incepator Respins

RADUT C.V. ALINA CRISTINA

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 avansat Reusit

RADUT F. IONELA MANUELA

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Istorie 6.63 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

RADUT G. VALENTIN GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.55 experimentat Reusit

RADUT V MIHAI COSMIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza N/p Istorie 7.05 Geografie 7.2 avansat N/p

RAFAILA M JEAN TEDI

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.75 Fizica 3 nivel mediu Respins

RAGALIE ST ANDREEA FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.45 experimentat Reusit

RAICU C. NICUSOR FLOREA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

RAICU G. ELENA LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.15 Fizica 3.1 avansat Respins

RAICU M. TANIA AMALIA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Sociologie 10 experimentat Reusit

RAICU N. IONUT DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

RAICU T GABRIELA ILINCA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza B1-A1-B2-B1-A1 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

RALITA A IONUT EUGEN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza A2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 4.65 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

RAMADAN A ILIE CRISTI

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

RANJA I SIMINEL

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Geografie 6.85 nivel mediu Respins

RAU I MIHAELA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 7.2 avansat Reusit

RAU M. NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 avansat Respins

RAZBOI M ALEXANDRU MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 10 experimentat Reusit

RAZDAN V.L. GEORGIANA

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 avansat Reusit

RAZIC I GHERGHINA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

REBIGA F AMALIA MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Fizica 6.8 avansat Reusit

REBIGA G ANDRA ARIANA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Respins

REBIGA I.M ADRIAN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.3 Fizica 3.3 nivel mediu Respins

RECE C IONEL CLAUDIU

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agronom
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 avansat Respins

RECE I NICOLETA SILVIA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B1--B1-B2-B1 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 avansat Respins

RECE N FLORIN SILVIU

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.8 Informatica T2 Pascal 8.45 experimentat Reusit

RECE-OAIE I MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T1 6.5 Fizica 8.1 experimentat Reusit

REGIU P STEFANEL

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 nivel mediu Reusit

RETEVOIESCU I. CLAUDIU MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.3 experimentat Reusit

REZEANU C ELENA CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B1-B2-B1-B1-A2 Istorie 6.9 Geografie 6.8 nivel mediu Reusit

REZEANU I OFELIA MADALINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 9.3 experimentat Reusit

RIMBOIU D. DUMITRU CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

RINJA P MIHAELA GINA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

RINJA S IONUT CORNEL

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Respins

RISTEA I IONUT MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

RISTEA I MARIAN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

RIZA M ROXANA AURELIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 9.3 experimentat Reusit

RIZEA D FLORENTINA MONICA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Fizica 6.9 nivel mediu Respins

RIZEA GH MARIA-VIOLETA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

RIZEA M IONELA-CORINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.35 Geografie 7.5 experimentat Respins

RIZEA M.L. LAURA MARIA

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B1 Istorie 8.3 Geografie 9 avansat Reusit

RIZEA VD CAMELIA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

RIZESCU D IONELA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 nivel mediu Respins

RIZOIU I. IONUT MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Respins

ROGOJINARU G EUFROSINA TEODORA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.2 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

ROMAN N ALEXANDRU DANIEL

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

ROSCA D IULIANA

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 7.8 nivel mediu Reusit

ROSCA F GEORGETA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba franceza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.45 Geografie 5 nivel mediu Respins

ROSCA G.G IONUT CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.85 Geografie 8 avansat Reusit

ROSCA M CRISTIAN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Reusit

ROSIANU I MARIA COSMINA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

ROSIANU N. IONUT ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

ROSIANU P MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.9 Fizica 4.4 nivel mediu Respins

ROSIORU I. IONELA-LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Reusit

ROSOGA A. GHEORGHE ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.7 Geografie 8 experimentat Reusit

ROSU A. ANCUTA-ANISOARA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2--B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Geografie 7 avansat Reusit

ROSU C ANDRADA GEORGETA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

ROSU C. STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

ROSU I ANCUTA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.55 Geografie 9.5 avansat Reusit

ROSU M FLORINA-RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

ROSU M MARINELA IONELA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 4.8 nivel mediu Respins

ROSU M VALENTIN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 nivel mediu Respins

ROSU N GHERGHINA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza A1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 3.15 Fizica 3.4 avansat Respins

ROSU S COSMIN DENIS

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba franceza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 9.4 avansat Reusit

ROSU V.V. MADALINA VALERICA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

ROTARIU M STEFAN LAURENTIU

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

ROTARU C LAURA CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 8 Geografie 9.75 experimentat Reusit

ROTARU C MARIAN COSMIN

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 9.1 experimentat Reusit

ROTARU G STEFAN GEORGIAN

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.7 Fizica 9.05 experimentat Reusit

ROTARU G. MADALIN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

ROTARU I DUMITRU MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

ROTARU I. TEDY ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

ROTARU M ANDREEA CATALINA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

RUINEA M VIORICA CONSTANTA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.2 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

RUIU C CONSTANTIN CRISTINEL

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Fizica 4.5 nivel mediu Respins

RUSANEANU F VALENTIN CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 7 avansat Reusit

RUSANU I. FLORENTINA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 7.95 experimentat Reusit

RUSCU G MIHAI-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 7.7 Geografie 9.7 avansat Reusit

RUSIN I MARIUS MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Fizica 3.15 avansat Respins

RUSU F COSMIN IRINEL

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

RUSU I ANDREI IONUT

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.75 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

RUSU I IONUT DRAGOS

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Fizica 8.55 experimentat Reusit

RUSU M AURELIAN BOGDAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Istorie 7.75 Geografie 8.6 experimentat Reusit

RUTA D. GEORGE-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 8.4 experimentat Reusit

RUTA D. PETRISOR MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.05 Fizica 3.7 experimentat Respins

RUTA M DANIELA ADINA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B1-B2-B1-B1-B2 Istorie 7.85 Geografie 7.8 avansat Reusit

RUXANDA D GABRIEL CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 5.45 nivel mediu Respins

RUXANDA O OANA MARIA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 9.5 experimentat Reusit

RUXANDOIU F CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-A1-B2-B1-A1 Matematica T2 2.9 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

SAFCIU G. RAZVAN-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Fizica 5.8 avansat Respins

SAIOC E ALEXANDRA

    LICEUL VALENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 experimentat Respins

SAIOC F MARIA MADALINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 5.3 avansat Reusit

SAIOC G. CLARA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza A2--B1-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 8 avansat Reusit

SAIOC I. ANDREEA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 9.5 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

SALCEANU ST ALINA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.8 Fizica 5.6 experimentat Reusit

SALOMIA I ION ALIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

SANDA C COSMIN ILIE

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 8.6 Geografie 8.5 experimentat Reusit

SANDA G PETRISOR

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 8.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

SANDOI M EUGENIA-MARINA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B1 Istorie 7.45 Geografie 7.6 experimentat Reusit

SANDOIU M AURELIA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

SANDU C MARIUS-SORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Fizica 3.45 nivel mediu Respins

SANDU E ANCA MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Reusit

SANDU I ADELA IONELA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba franceza A2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

SANDU I ALEXANDRU IONUT

    LICEUL IANCU JIANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 avansat Reusit

SANDU I GEORGIANA-FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 6.65 avansat Respins

SANDU I MIHAELA GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

SANDU J SORINA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Fizica 5.4 nivel mediu Reusit

SANDU L. CRISTINA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

SANDU M ADRIAN FLORINEL

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

SANDU M.M. ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Respins

SANDU V IONELA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

SANDULESCU G ELENA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 10 Fizica 10 experimentat Reusit

SAPCA GH MARIUS-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Reusit

SAPCA M VIORICA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 8.7 Geografie 9 avansat Reusit

SAPTELEI M ANDREEA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

SAPUNARU G IONELA MADALINA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 avansat Respins

SARDAN N FLORENTINA RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza B1-B2-B2-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 7.9 avansat Reusit

SARDAN S TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.05 Geografie 7.5 avansat Reusit

SARSAN I OVIDIU NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 3.5 nivel mediu Respins

SARSAN I TOMA DACIAN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.35 Geografie 4.2 nivel mediu Respins

SARU I.C. GABRIELA CORINA

    LICEUL VALENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 experimentat Respins

SAVU I GIGI GIGEL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

SAVU N FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Fizica 4 nivel mediu Respins

SAVULESCU C CRISTINA CONSTANTINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T1 10 Chimie organica T1 Nivel I 9.1 experimentat Reusit

SAVULESCU D SOFIA IONELA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Respins

SAVULET N. GABRIELA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.95 Sociologie 9.35 experimentat Reusit

SBENGHECI D CRISTINA GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Respins

SBENGHECI V ALIN IULIAN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.15 Geografie 9.1 nivel mediu Reusit

SBIRNAU GEODESCU M ANTONIA MARUSIA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Fizica 4 avansat Respins

SBIRNEA M.R RALUCA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Fizica 5 nivel mediu Reusit

SBURLIS E CONSTANTIN-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.1 avansat Respins

SBURLIS G. IONUT MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Fizica 7.4 experimentat Reusit

SBURLIS I. SILVIA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.4 experimentat Reusit

SCAETE G. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.65 Fizica 3.4 experimentat Respins

SCAETE G. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.75 Fizica 2.8 avansat Respins

SCAETE I IULIA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Economie 9.8 experimentat Reusit

SCAETE I. IULIAN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Respins

SCAETE I. TATIANA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3 Fizica 3.1 experimentat Respins

SCARLAT A. ADRIANA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

SCARLAT D MARIAN CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.95 Fizica 4.3 incepator Respins

SCARLAT M FLORIN MARIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 6.5 Fizica 4.3 avansat Respins

SCARLAT M. ELENA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 5.15 experimentat Reusit

SCARLAT P. MARIAN MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Fizica 3.5 experimentat Respins

SCARLAT S DANI FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Geografie 7.5 experimentat Respins

SCARLAT T LUIZA RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

SCARLAT V. CONSTANTIN VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Fizica 3.5 experimentat Respins

SCHINTEIE V MARIA EVELINE

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 10 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

SCIRLAT C FLAVIUS CONSTANTIN

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Fizica 2.5 avansat Respins

SCRIECIU V CRISTINA-MARINA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.9 Geografie 7.5 experimentat Reusit

SECEANU F ELENA MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.05 Geografie 9.35 avansat Respins

SEGARCEANU G LAVINIA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8 avansat Reusit

SENDRE GH VASILE PETRE

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

SERBAN _ ALEXANDRA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Geografie 9.5 experimentat Reusit

SERBAN A NICOLETA-LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 8.3 experimentat Reusit

SERBAN C ANA MARIA VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 10 experimentat Reusit

SERBAN C BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 10 Fizica 9.45 experimentat Reusit

SERBAN C. MARIA LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.2 Fizica 1.9 avansat Respins

SERBAN D IONELA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.85 Fizica 4 nivel mediu Respins

SERBAN D. GEORGE CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Informatica T2 C/C++ 9.3 experimentat Reusit

SERBAN E ILEANA LUMINITA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

SERBAN E. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Fizica 1.9 avansat Respins

SERBAN F ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 3.65 nivel mediu Respins

SERBAN F CORINA-IONELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 8 Limba franceza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

SERBAN F GHEORGHE CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.7 Geografie 8.85 experimentat Reusit

SERBAN F. EUGEN ILIE

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

SERBAN F.D. CRISTIAN DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 6.95 experimentat Reusit

SERBAN G NUTA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Geografie 4.1 nivel mediu N/p

SERBAN GH FRUSUNA GENICA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 nivel mediu Respins

SERBAN GH TUDORITA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 avansat Respins

SERBAN I ELVIRA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

SERBAN I ISABELA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.4 Geografie 5 avansat Reusit

SERBAN I. GEORGICA-LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 4.15 Fizica 4.5 incepator Respins

SERBAN I. ILIE

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Fizica 1.9 experimentat Respins

SERBAN I. MARIA MELISSA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

SERBAN I. NICUSOR STEFANITA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.8 experimentat Respins

SERBAN L CORNELIA GIORGIANA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

SERBAN M ION-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza A1-A1-A1-A2-B1 Matematica T2 3.95 Geografie 8 experimentat Respins

SERBAN M IONELA-FLORINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 avansat Respins

SERBAN M IRINEL-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 avansat Respins

SERBAN M LUCICA

    LICEUL VALENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

SERBAN M MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Reusit

SERBAN N ADRIAN-OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

SERBAN P. CLAUDIU FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

SERBANA A. MARIUS ALIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 experimentat Respins

SERBANA I.V ANISOARA-NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza A2--A1-A2-A2 Matematica T1 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.4 avansat Respins

SERDAN S MARIUS GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 9.8 avansat Reusit

SFARAIALA M DANUT MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Geografie 8.7 nivel mediu Respins

SFETCU E.G ADRIAN FLORINEL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 7.25 Geografie 6.8 avansat Reusit

SFETCU F. ADRIAN FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Fizica 9.85 experimentat Reusit

SIIA E FULVIA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 3.65 Geografie 3 nivel mediu Respins

SIMA C CLAUDIA AURELIA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 9.6 Geografie 8 experimentat Reusit

SIMA T ANCA EVELINA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.9 Fizica 4.3 avansat Respins

SIMA V. IONUT VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 6.45 experimentat Reusit

SIMION C DANIELA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Geografie 9.5 experimentat Reusit

SIMION C OANA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.8 experimentat Reusit

SIMION F MADALINA-CONSTANTA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 9.2 avansat Reusit

SIMION I DANIEL IONUT

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 10 Fizica 8.8 experimentat Reusit

SIMION M GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba franceza A1--A2-A2-A1 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 avansat Respins

SIMION V DANIELA-FLAVIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba franceza A1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.55 avansat Respins

SIMOIU G CATALINA-ANDREEA

    LICEUL VITOMIRESTI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 3.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.7 nivel mediu Respins

SINCU M. CRISTIAN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

SINCU M. IONUT MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

SINCU N GABRIEL-DANUT

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 8.1 experimentat Reusit

SINCU N. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.6 Geografie 8.7 avansat Reusit

SINCU NITA F ADINA GIORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 9.55 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.5 Fizica 4.4 avansat Respins

SINCU T PAULA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.05 Fizica 9.3 experimentat Reusit

SINCU V. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.95 Geografie 9 experimentat Reusit

SINDILA C. DANUT MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana 5.25 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

SIRBU C ANDREI EUGEN

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

SIRBU D ADRIAN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.8 Geografie 9 avansat Reusit

SIRBU D EMILIA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Reusit

SIRBU F DANIEL-LOREDAN

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.8 avansat Reusit

SIRBU F DANIELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 9.65 Chimie organica T1 Nivel I 9.9 experimentat Reusit

SIRBU I LAURENTIU ALIN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 4.8 nivel mediu Respins

SIRBU I. MIHAELA-CARMEN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 8.5 Geografie 6.8 avansat Reusit

SIRBU L. FLORIN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Fizica 3.1 experimentat Respins

SIRBU M FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Geografie 8.9 incepator Respins

SIRBU M. IONUT CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 8.85 Fizica 9.5 experimentat Reusit

SIRBU N NICOLETA-LUIZA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.1 experimentat Reusit

SIRBU N. IONEL MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

SIRBU N. STELIAN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Fizica 2.5 avansat Respins

SIRBU S GIANINA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 9.4 experimentat Reusit

SIRBU T MARIUS IONUT

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 avansat Respins

SIRMON F. FLORIN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 6.2 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

SIRMON P MARINELA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana 3.5 Limba franceza Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 experimentat Respins

SISCU F. CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.6 nivel mediu Respins

SISCU M. LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Reusit

SISIU I. VERGINIA ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 8.85 experimentat Reusit

SLAMNOIU M ALINA IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

SLAVOIU P. ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 8.9 experimentat Reusit

SLAVULETE I IONUT

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 9.25 experimentat Reusit

SMARANDA C OANA-ALINA

    LICEUL TEORETIC OSICA DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 experimentat Respins

SMARANDA D CLAUDIA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

SMARANDA F MADALIN-GEORGICA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

SMARANDACHE APOSTOL M CORNELIA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7 Fizica 4.3 nivel mediu Respins

SMARANDACHE D LOREDANA SORINA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Chimie organica T1 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

SMARANDACHE GHE MIHAI-ANDREI

    LICEUL TEORETIC OSICA DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

SMARANDACHE I IONELA RAMONA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Istorie 8.5 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

SMARANDACHE I LILIANA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 10 avansat Reusit

SMARANDACHE I. BOGDAN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.2 experimentat Reusit

SMARANDACHE I. SILVIU

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Respins

SMARANDACHE M CONSTANTIN DORU

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.4 Fizica 5.25 nivel mediu Reusit

SMARANDACHE N CRISTIAN LAURENTIU

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 4.2 Geografie 9.35 experimentat Respins

SMATREA A DORINA MIHAITA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Geografie 9.7 avansat Reusit

SMEDESCU D STEFAN MADALIN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.15 Geografie 4 nivel mediu N/p

SMEDESCU N AURELIA-VICTORIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 nivel mediu Respins

SNOP D FLORINA RAMONA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 5 nivel mediu Respins

SOANCA C MIHAI ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A2 Matematica T2 2.85 Fizica 5 nivel mediu Respins

SOARE C. FLORINA LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

SOARE M COSTINEL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

SOARE M. TUDOREL

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

SOARE V MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.25 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

SOARECE T ILEANA-VIVIEN

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.2 avansat Reusit

SOCOTEANU M MARINEL IULIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.6 Fizica 9.4 experimentat Reusit

SOPIRLEANU C. IONUT REMUS

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-A2 Matematica T1 8.85 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

SORA E ALINA IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 2.55 Geografie 8.8 avansat Respins

SOREANU F IONELA LOREDANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.8 experimentat Reusit

SOREANU M VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 6.4 Fizica 4.3 nivel mediu Respins

SOROIU N SORIN COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 8.45 Geografie 6.7 experimentat Reusit

SOVAREL V. SORIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

SPAIUC G DANIELA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 nivel mediu Reusit

SPALATELU F FLORENTINA ALINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 6.9 avansat Reusit

SPALATELU N. IONEL ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

SPATARU B IONELA PETRINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 9.3 experimentat Reusit

SPATARU M GHEORGHE

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba franceza B1--B1-B2-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

SPERIATU C ANDREEA MARGARETA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Matematica T1 9.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

SPINU F. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 3.5 experimentat Respins

SPINU M ADRIANA IONELA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Matematica T1 9 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

SPINU P.D CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 7.55 Fizica 5 nivel mediu Reusit

SPIRIDON M IULIANA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba franceza A2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

SPIRIDON M. CASANDRA FRANCESCA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.8 experimentat Reusit

SPIRIDON N PETRU-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

SPOITU M. CONSTANTIN ALIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Respins

SPRENTEROIU GH ADELA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

SPRINCENATU M MIRELA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

STAICU A CATALIN CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Reusit

STAICU I ADRIANA IONICA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza A2-B1-A2-A2-A2 Istorie 8.4 Geografie 7 experimentat Reusit

STAICU I LUCIA-MARIANA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 1.4 Economie 7.3 incepator Respins

STAICU T ECATERINA FLORINA

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.1 Limba franceza B2-B1-A1-B2-B2 Matematica T1 6.3 Informatica T2 C/C++ 3.25 avansat Respins

STAICULESCU G.D. IONUT COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.75 Informatica T2 Pascal 8.65 experimentat Reusit

STAIU G. MIRELA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T1 8.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.55 experimentat Reusit

STAMATIE V CRISTIAN-MUGUREL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

STAMIN V ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 8.7 experimentat Reusit

STAN C ANDREI ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.9 avansat Reusit

STAN C ELISA MARIA

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

STAN C FLORINA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza A2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 3.4 Geografie 6.75 experimentat Respins

STAN C GEORGIAN IONUT

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 experimentat Reusit

STAN C OVIDIU ALEXANDRU

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.75 Chimie organica T1 Nivel I 5.35 experimentat Reusit

STAN GH. ELVIRA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B1-A2-B2-B1-A2 Istorie 7.1 Geografie 6.6 experimentat Reusit

STAN I AUREL GABRIEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba franceza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Fizica 3.1 avansat Respins

STAN I LAURENTIU IONUT

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

STAN I MIHAELA LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

STAN I MIHAELA ROXANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 8.15 Geografie 8.8 experimentat Reusit

STAN I VALERIU IONUT

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.75 Fizica 9.3 experimentat Reusit

STAN M EMILIA MARIA LAURA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 8 nivel mediu Reusit

STAN M MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Geografie 7.5 incepator Respins

STAN N NONI GEORGE

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

STAN N RALUCA GEORGIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

STAN P ELENA IONELA

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Chimie organica T1 Nivel I 6 experimentat Respins

STAN T. ALIN

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Informatica T2 Pascal 9.15 experimentat Reusit

STANA I VALENTINA MADALINA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Informatica T2 C/C++ 7 experimentat Reusit

STANA M LAURA GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Geografie 9.15 experimentat Respins

STANCA E. EMILIA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba franceza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Fizica 2.8 avansat Respins

STANCA G GHEORGHE ALIN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 2.65 Geografie 3.9 nivel mediu Respins

STANCIOIU D SORIN CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.9 Informatica T1 intensiv Pascal 9.5 experimentat Reusit

STANCIOIU I IONELA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Istorie 9 Geografie 8.5 experimentat Reusit

STANCIU A CLAUDIA GEORGETA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.2 Geografie 8.6 experimentat Reusit

STANCIU A FLORIAN IULIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Fizica 3.1 avansat Respins

STANCIU D DRAGOS PETRISOR

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Geografie 2.6 nivel mediu N/p

STANCIU E PAUL DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 6.9 Fizica 4.35 nivel mediu Respins

STANCIU F. STEFAN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Reusit

STANCIU I AUREL IONUT

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.3 experimentat Reusit

STANCIU I DANIEL MARINEL

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

STANCIU I FLORENTINA IULIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Reusit

STANCIU I GHEORGHITA-LUMINITA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

STANCIU M COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.2 Fizica 5 avansat Reusit

STANCIU M CRISTI

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.7 Fizica 4.5 nivel mediu Respins

STANCIU M DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 5.85 nivel mediu Reusit

STANCIU M.E COSTINEL CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2--B1-B1-B2 Matematica T2 7.15 Fizica 4.3 avansat Respins

STANCIU M.V ALINA MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 nivel mediu Respins

STANCIU N IRINA NICULINA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 experimentat Respins

STANCIU P LIVIU

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

STANCIUCU T EMIL DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

STANCOVICI I LENUTA DIANA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

STANCU C ELENA-ROXANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza A2-B2-A2-A2-A2 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

STANCU C FLORICEL DANIEL

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7 Sociologie 7.5 experimentat Reusit

STANCU C MARIA MIRABELA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

STANCU C. CRISTIAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

STANCU C. DANIELA IONELA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 4.4 experimentat Respins

STANCU D MIOARA ANDRA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 9.15 experimentat Reusit

STANCU F TEODOR MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1--B1-A2-B1 Matematica T2 6.95 Geografie 3.5 avansat Respins

STANCU G ALEXANDRU IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 7.9 avansat Reusit

STANCU G CARMEN ELENA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

STANCU G CERASELA MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Chimie organica T1 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

STANCU I AUREL-GHEORGHE

    LICEUL VITOMIRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T1 4.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.8 nivel mediu Respins

STANCU I GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza A1-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.55 experimentat Respins

STANCU I VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.25 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7 Fizica 5 nivel mediu Reusit

STANCU I. FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 7.45 avansat Reusit

STANCU I. ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

STANCU J FLORIN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 6.9 Geografie 5.4 avansat Reusit

STANCU M ALINA IRINA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 9 experimentat Reusit

STANCU M LAURA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza A2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.75 Geografie 7 experimentat Respins

STANCU M MIRELA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Respins

STANCU M VASILE ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Geografie 8.8 experimentat Respins

STANCU N FLORIN VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Fizica 3.9 nivel mediu Respins

STANCU N IONELA NICOLETA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba franceza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

STANCU N MARIAN AUREL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6 Fizica 5 nivel mediu Reusit

STANCU P PAULA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Respins

STANCU S IONELA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Fizica 5 incepator Respins

STANCU S IULIANA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Chimie organica T1 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

STANCU V ION VASILE

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba franceza B1--B1-B2-B1 Matematica T2 4.5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

STANCULESCU A SONIA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

STANCULESCU A. LUCIA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Chimie organica T1 Nivel II 9.25 experimentat Reusit

STANCULESCU L MIHAIL ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I 6.6 experimentat N/p

STANCULESCU R. BOGDAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Fizica 3.4 experimentat Respins

STANCULESCU V BIANCA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza A1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4 Geografie 9.1 experimentat Respins

STANCULET GH CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Fizica 4.3 nivel mediu Respins

STANCULET M LIVIU FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.8 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.8 Fizica 4.3 nivel mediu Respins

STANESCU C MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.15 nivel mediu Respins

STANESCU C.S.P RALUCA LIGIA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 10 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

STANESCU D CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.85 Fizica 4 nivel mediu Respins

STANESCU D NICOLAE-SERGIU-CRISTINEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

STANESCU F.L FLORENTIN-MIRCEA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 6.8 nivel mediu Reusit

STANESCU G VIOLETA ANCA ELENA

    LICEUL TEORETIC OSICA DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 experimentat Respins

STANESCU G. ALINA-IULIA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.85 Geografie 8.4 nivel mediu Respins

STANESCU L MARIAN MIHAITA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Geografie 9 experimentat Reusit

STANESCU M CORINA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 nivel mediu Respins

STANESCU M. IONUT VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 3.3 Informatica T2 Pascal 8.05 experimentat Respins

STANESCU V. CATALIN IONUT

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 6.75 experimentat Reusit

STANGA V. FLORIN-MUGUREL

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

STANICA I ANDREEA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Economie 10 nivel mediu Reusit

STANICA I LOREDANA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Fizica 5.2 avansat Reusit

STANICA ST GABRIEL-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

STANILA C. LAURA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 7.7 avansat Reusit

STANILA M GEANINA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.95 avansat Respins

STANILA M MARILENA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 8.8 avansat Reusit

STANILA-VILCU C CECILIA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.85 Fizica 4.35 experimentat Respins

STANOI G MARIAN-EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Respins

STANOI M ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.95 Fizica 4.3 avansat Respins

STANOIU P CONSTANTINA EMILIA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.95 Geografie 7.95 experimentat Respins

STATE M ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 7.45 avansat Respins

STATIE V. VASILICA MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.2 experimentat Reusit

STEFAN A CRISTINA ILEANA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

STEFAN C. ALEXANDRU MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 6.85 experimentat Reusit

STEFAN C.I. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Economie 8.5 experimentat Reusit

STEFAN D. DOREL MIHAI

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Istorie 5.6 Geografie 6.8 incepator Respins

STEFAN DELCEA I CAMELIA COSMINA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agronom
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.75 avansat Respins

STEFAN E.S ALINA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Fizica 4.2 avansat Respins

STEFAN F. MARINELA PAULA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T1 7.15 Fizica 5.1 experimentat Reusit

STEFAN G FLORIN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

STEFAN G LOREDANA

    LICEUL TEORETIC OSICA DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 4.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 experimentat Respins

STEFAN G VERONICA FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 experimentat Respins

STEFAN G. COSMIN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 9 Fizica 9.7 experimentat Reusit

STEFAN GH ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 4.15 Geografie 8.8 experimentat Respins

STEFAN I ADRIANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

STEFAN I DANIEL EDUARD

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba franceza A2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5.55 Fizica 6.1 nivel mediu Reusit

STEFAN I ELEONORA

    LICEUL VITOMIRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

STEFAN I FLORIN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Geografie 7.7 nivel mediu Respins

STEFAN I IONELA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Geografie 9 avansat Reusit

STEFAN I IONUT MIHAI

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 8 Geografie 7.9 experimentat Reusit

STEFAN I MARGARETA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

STEFAN I MARIA ADELINA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Informatica T2 C/C++ 6.6 experimentat Reusit

STEFAN I MIRCEA-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.1 experimentat Reusit

STEFAN I. ANTONIO CLAUDIU ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.45 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

STEFAN M MARIAN

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

STEFAN M PETRE

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba franceza B1--B1-B2-B1 Matematica T2 4.2 Fizica 3 avansat Respins

STEFAN O ALEXANDRU-NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.25 experimentat Respins

STEFAN P DANIELA MARIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.6 Geografie 8.5 experimentat Reusit

STEFAN SAVU N FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.3 nivel mediu Respins

STEFAN T. MIHAITA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 1.9 avansat Respins

STEFAN V ELENA-ELVIRA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Respins

STEFAN V.M ALEXANDRU MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.85 Fizica 3.7 avansat Respins

STEFAN-MIHALACHE I VALERICA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 avansat Reusit

STEFANA F OCTAVIAN MIHAI CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 8.2 Fizica 8.4 experimentat Reusit

STEFANACHE D GABRIEL DUMITRU

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.3 experimentat Reusit

STEFANACHE G VALENTIN MARIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba franceza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

STEFANESCU A CRISTINA MARIA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Fizica 9.7 experimentat Reusit

STEFANESCU C CATALINA ALINA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba franceza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Respins

STEFANESCU F. ION FLAVIUS

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Reusit

STEFANESCU M. LARISA IONELA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

STEFANICA I ANDREEA DANIELA

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Chimie organica T1 Nivel I 7 experimentat Reusit

STEFANICA I BIANCA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Geografie 9.5 experimentat Reusit

STEGARIU C ALEXANDRU STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

STEGAROIU N RALUCA ELENA

    LICEUL PIATRA-OLT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Fizica 6.7 experimentat Reusit

STEGARU N OTILIA DENISA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.65 Limba franceza A1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.25 Fizica 5 nivel mediu Reusit

STEMAT M ION VIOREL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza B1--B1-B2-B1 Matematica T2 4.15 Fizica 2.6 avansat Respins

STERIE G MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 3.75 Geografie 4.1 nivel mediu Respins

STERPAN G FLORINEL LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

STERPU GH ANA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B1-A2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

STIAN C CLAUDIU MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 6 Geografie 6 nivel mediu Respins

STIAN C DAN VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 6 Geografie 6 nivel mediu Respins

STICLEA ST MARIA MIRELA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Reusit

STILPEANU O. IONELIA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.1 experimentat Reusit

STINGA A IONELA

    LICEUL VALENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

STINGA G. DENIS MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.15 Fizica 3.5 experimentat Respins

STINGA M. LUCIANA-LACRAMIOARA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 7 nivel mediu Respins

STINGA N MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

STINGA P. IONELA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 8.4 avansat Reusit

STIRBU D TUDOREL

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 7.05 Fizica 4.1 avansat Respins

STIRBU E MANUELA IONELA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 8 experimentat Reusit

STIRBU G.S ANDA IZABELA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 10 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

STIRBU I GEORGIANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.9 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

STIRBU T COSMIN IRINEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 7.6 Geografie 6.25 avansat Reusit

STIRCIOGEANU G. VICTORITA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p 2.3 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.7 Fizica 1.9 avansat N/p

STOCHITA N. MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 6.4 Fizica 5.4 avansat Respins

STOEAN V. DENISA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Fizica 9.7 experimentat Reusit

STOENESCU P OCTAVIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

STOENESCU S IONUT-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5 nivel mediu Respins

STOENICA G IULIAN GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

STOIAN A LUCIAN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu N/p

STOIAN E MARIA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.8 experimentat Reusit

STOIAN I IOANA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p 5.6 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 9 N/p N/p

STOIAN L PAUL-MIHAITA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

STOIAN P. IULIU SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4 Fizica 2.2 experimentat Respins

STOIAN V ALIN NELUTU

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.15 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

STOIANA F MARIUS-FLORINEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza A2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 3.95 Fizica 1.3 avansat Respins

STOIANA S. EUGEN MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

STOICA A MARINA MONALISA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.9 Fizica 9.45 experimentat Reusit

STOICA C ALIN-EUGEN

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 9 avansat Reusit

STOICA C IONUT GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

STOICA C LUDMILA ANA MARIA

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Respins

STOICA C NASTASE-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.05 Fizica 5 nivel mediu Respins

STOICA C. ALEXANDRU MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 7.1 experimentat Reusit

STOICA D. LOREDANA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba spaniola B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 7.2 experimentat Reusit

STOICA F FLORIN

    LICEUL VITOMIRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

STOICA GH STEFANUT-CATALIN-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza A2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Reusit

STOICA I DUMITRU CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.9 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

STOICA I.I MARIA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A1-A2-A1-B2-B2 Matematica T1 4.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.65 experimentat Respins

STOICA M IULIA MINODORA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 4.5 nivel mediu Respins

STOICA M IULIANA MADALINA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Reusit

STOICA M MARIAN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

STOICA M MARIUS CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 7.55 Fizica 5 nivel mediu Reusit

STOICA N. CRISTI NICOLAE

    LICEUL STEFAN DIACONESCU POTCOAVA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 4.1 Informatica T2 C/C++ 3 avansat Respins

STOICA ST ADRIANA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.7 experimentat Reusit

STOICA T GHEORGHE MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.15 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Fizica 5 nivel mediu Reusit

STOICA V FLORENTINA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Geografie 9.2 experimentat Respins

STOICA V RONALD-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

STOICANESCU R IONUT CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

STOICEA G CRISTINA GIORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

STOICESCU S IOANA RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

STOICHESCU G SORINA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

STOICULESCU C ALINA PAULA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3 Geografie 2 nivel mediu Respins

STOICULESCU C PAUL DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 1.3 avansat Respins

STOINEA O MARIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B1 Istorie 7.95 Geografie 9.6 avansat Reusit

STOINEA V ALIN

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Reusit

STOLERU I. CORINA IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

STRECHE M. DIANA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 7.3 avansat Respins

STREJESCU I VERONICA-GIGICA

    LICEUL TEORETIC OSICA DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 experimentat Respins

STRINU V VIORELA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 avansat Reusit

STROE . IONELA RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.6 experimentat Reusit

STROE A LIVIU CONSTANTIN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba franceza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Fizica 2.5 avansat Respins

STROE A. ION GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 2.4 Limba franceza Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

STROE N ALEXANDRU-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

STROE N FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 avansat Respins

STROE P FLORIAN DANIEL

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba franceza B1--B1-B2-B1 Matematica T2 5.9 Fizica 2.9 avansat Respins

STROE P. MARIAN GEORGEL

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Geografie 3.7 nivel mediu Respins

STROE S.G. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.85 Fizica 9.3 experimentat Reusit

STROESCU E FLORIN LEONARD

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

STROILA I STEFANIA IONELA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

STUPARU E FLORENTINA ANCUTA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 8.45 Geografie 8.95 avansat Reusit

STUPARU I MIHAI-MARIAN

    LICEUL VITOMIRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T1 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 avansat Respins

STUPARU V VALENTINA MARIANA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Respins

STUPARU V. MARIA CARLA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza A2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat N/p

SUBASU I ELENA-CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 7.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 avansat Reusit

SUICAN M CAMELIA MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.75 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

SUICAN N FLORENTIN EUGEN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.6 experimentat Reusit

SULGER C.R NELU VIOREL

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 avansat Reusit

SULGER N. ALEXANDRU IONUT

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

SULU F GABRIEL-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 8.9 experimentat Reusit

SURCEL N BICA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.45 nivel mediu Respins

SURDU N IONUT-DINEL

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.25 Geografie 9.3 experimentat Reusit

SURLIN I DANIELA MARILENA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 8.65 nivel mediu Reusit

SURUGIU I ADRIAN IONUT

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

SUTU-COSMA I. MIHAI ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Fizica 9.5 experimentat Reusit

TABACU A MARINELA ROXANA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

TABACU L.I FLORIN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.95 Geografie 5.05 avansat Respins

TABIRCA N DENISA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

TABLA A IONELA COSTELA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 7 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

TACALAU P. RAMONA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Reusit

TACU G AURELIA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.75 Geografie 8.1 nivel mediu Respins

TACU L ADRIAN PETRUT

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Fizica 9 experimentat Reusit

TAIFAS N. MIHAI ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 6.75 experimentat Reusit

TALPIGA M LUCIANA-LAURA

    COLEGIUL NATIONAL A.I.CUZA CORABIA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 9.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 8.05 Geografie 8.8 avansat Reusit

TAMBALAU I NICOLETA DANIELA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8 Informatica T2 Pascal 8 experimentat Reusit

TAMBALAU I VICTOR

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.65 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

TANASE A CLAUDIU-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.1 avansat Respins

TANASE C MIRELA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 10 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

TANASE E RALUCA VASILICA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Respins

TANASE E. DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

TANASE G MARIANA

    LICEUL VITOMIRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Matematica T1 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 incepator Respins

TANASE I CAMELIA CONSTANTINA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

TANASE I LAURENTIU CONSTANTIN

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician agronom
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

TANASE I PANTELIE MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.15 Fizica 5.3 nivel mediu Reusit

TANASE I. MARIAN IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

TANASE M GHEORGHE CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3 Fizica 1.5 avansat Respins

TANASE M. ELENA STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 6.4 experimentat Reusit

TANASE M. ROXANA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

TANASE P MARIANA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

TANASE T CARMEN MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Fizica 3.8 avansat Respins

TANASIE A MADALINA IONELA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 10 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

TANASIE C. CONSTANTIN COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Respins

TANASIE I. GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Fizica 6 nivel mediu Respins

TANASIE M COSMIN BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Reusit

TANASIE M RODICA-FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

TANASIE O PARASCHIV

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

TANASIE P.E. DIANA OTILIA

    LICEUL TEORETIC PETRE PANDREA BALS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Reusit

TANASUICA C JANA-ANA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 9.5 nivel mediu Reusit

TANCIU M. DANIEL IONUT

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 7.9 experimentat Reusit

TANDARICA I. LAURENTIU CORNEL

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 10 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

TANDARICA M IULIAN VIOREL

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

TATARU F IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 avansat Respins

TATARU I GIORGIANA SIMONA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 experimentat Reusit

TATARU I. GIANINA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

TATARU V. AUREL

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Fizica 9.7 experimentat Reusit

TATU I. MARINELA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

TEBEASA A. IOANA

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.2 Fizica 2 nivel mediu Respins

TECIOIU D MADALIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Istorie 6.6 Geografie 5.55 nivel mediu Respins

TECU C MARIAN CRISTIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza A2-B1-A2-A2-A2 Istorie 8 Geografie 6.9 experimentat Reusit

TECU FC VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 9.8 Informatica T2 Pascal 9.55 experimentat Reusit

TECUCEANU M. DORIN NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Matematica T1 8.5 Fizica 8.7 experimentat Reusit

TECUCI T MARIA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 3.4 incepator Respins

TEGLICI N MADALINA LAVINIA

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Fizica 9.6 experimentat Reusit

TEICA G MARIAN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

TEISANU O STEFANIA ANCA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-B1-A2-A2-A2 Istorie 8 Geografie 8 experimentat Reusit

TELESPAN V IOANA

    LICEUL VITOMIRESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T1 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 incepator Respins

TENE A ALEXANDRA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Chimie organica T1 Nivel II 7.8 avansat Reusit

TENE E. NICU-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Geografie 8.2 avansat Reusit

TENE G. FLORENTIN-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.55 Fizica 5.6 avansat Respins

TENE O IRINEL CATALIN

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 2.8 avansat Respins

TENEA M.D CLAUDIA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.65 Fizica 2.9 avansat Respins

TENEA S CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC MIHAI VITEAZUL CARACAL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 experimentat Reusit

TEOACA G. MARIUS ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Fizica 1.6 avansat Respins

TEODORESCU F MARIAN DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.5 Geografie 5 nivel mediu Respins

TEODORESCU I CONSTANTIN EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Geografie 7.5 avansat Respins

TEODORESCU I PETRICA-ION

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.45 Geografie 6 nivel mediu Respins

TEODORESCU I. RAZVAN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Fizica 6.55 avansat Respins

TEODORESCU N GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL SCORNICESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 avansat Respins

TEODORESCU V EUGEN

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 nivel mediu Respins

TEPELIGA G. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B1--B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Geografie 8.1 experimentat Respins

TEPELIGA I.F AURELIA VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7 Geografie 5.25 avansat Reusit

TESOIU M DOREL MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION MINCU SLATINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.5 Fizica 7.3 incepator Respins

TICULOIU D CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

TIGANASU X CARMEN CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba franceza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 8 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

TILVAN C RAMONA IONICA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.2 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

TIMIS T ANA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

TIMOFTE D IONUT ALIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.25 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

TINCA L ADRIAN

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

TINCA N GABRIEL MARCEL

    LICEUL IANCU JIANU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 avansat Reusit

TIRCA A VASILE MIHAITA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.8 Geografie 9.2 experimentat Reusit

TIRCOMNICU I ALINA-FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.15 Geografie 8.9 nivel mediu Reusit

TIRCOMNICU N.S. LUCIAN STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL VOCATIONAL NICOLAE TITULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Fizica 5.5 experimentat Reusit

TIRIPLICA I MIHAI DRAGOS

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.8 Fizica 10 experimentat Reusit

TIRIS E MARIA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 9 experimentat Reusit

TIRIS I LEONARD MIREL

    COLEGIUL NATIONAL AGRICOL CAROL I SLATINA Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

TIRIS I. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC METALURGIC SLATINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

TIRIS M. ELENA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.4 Fizica 9.2 experimentat Reusit

TIRIS V MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ALEXE MARIN SLATINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-B2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Respins

TIRLEA S. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 6.5 Fizica 5.8 avansat Respins

TIRS T. IONUT-IENCUSOR

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIUS CORABIA Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

TIRU M DUMITRU MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 5.2 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

TIRZIU-STOICA C ALEXANDRA ALINA

    COLEGIUL TEHNIC NICOLAE BALCESCU BALS Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 nivel mediu Reusit

TISTEA V VALENTIN SORIN

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 6.75 Fizica 2.7 avansat Respins

TITA A IOANA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.8 Fizica 9.7 experimentat Reusit

TITA I. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ION MINULESCU SLATINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Respins

TITA M IONELA LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 nivel mediu Reusit

TITA N MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL RADU GRECEANU SLATINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 9.8 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

TITA O SORIN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 5.2 experimentat Respins

TITIRIGA A.M FLORIN CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC MATEI BASARAB CARACAL Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Fizica 2.7 avansat Respins

TIUGAN F ROMICA DUMITRU

    COLEGIUL AGRICOL DIMITRIE PETRESCU CARACAL Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.5 Fizica 2.9 avansat Respins

TIUGAN I ALINA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL IONITA ASAN CARACAL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Psihologie 8.6 avansat Reusit

TOADER D FLORINA

    COLEGIUL ECONOMIC P.S.AURELIAN SLATINA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Reusit

TOADER I ONITA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC BALS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.6 Limba franceza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 8.85 avansat Reusit

TOBESCU D MARIA LUIZA

    LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRAGANESTI-OLT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.55 Geogra