Rezultate la Bacalaureat, sesiunea Iunie 2011, judetul Neamt

Friday, 08 July, Year 3 d.Tr. | Author: Mircea Popescu

Aveti dinjos lista cu rezultatele la examenul de Bacalaureat organizat in judetul Neamt, sesiunea de vara 2011, curatata de javascript, flash si alte mizerii.

Greetz Diana Coman, pe-al carei blog poate ca gasiti si CSV-ul complet (212823 rinduri), daca are chef sa-l publice.

AANEI G. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

AANEI M. CATALIN-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.7 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 3.15 incepator Respins

ABABEI N OANA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza A1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

ABABEI V. BOGDAN-IULIAN

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.15 nivel mediu Respins

ABABII A. ANA-IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

ABAGERU V PETRUT-AUREL

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ABALASEI L. ANDREI

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 1.3 incepator Respins

ABALASEI V. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 nivel mediu Respins

ABITEI GH ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Geografie 5.5 experimentat Respins

ABORSEI I. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 8.8 experimentat Reusit

ABOSCULESEI C. VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 experimentat Reusit

ABUCATARITEI D ANDREI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.7 Geografie 6.3 avansat Respins

ABUCATARITEI M SILVIU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 7.25 incepator Reusit

ACATRINEI C. SILVIU-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Fizica 9.5 nivel mediu Respins

ACATRINEI D. EDUARD-SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Chimie organica T1 Nivel II 8.5 experimentat Reusit

ACATRINEI I CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 avansat Respins

ACATRINEI V SIMONA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 nivel mediu Respins

ACATRINEI V. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 avansat Reusit

ACHIRITOAEI I. SABINA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.4 experimentat Reusit

ACONSTANTINESEI V CASIANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

ACOSTACHIOAIE I. VASILE-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza A2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ACOSTACHIOAIEI I COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Fizica 2.8 avansat Respins

ACOZMEI N DIANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

ACOZMEI V ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 7 Fizica 5.7 experimentat Reusit

ACSINIA D IOAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Reusit

ACSINIA G LAURA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

ACSINTE G RARES-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

ACSINTE I ANDREEA-ALINA

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.15 Geografie 9.6 experimentat Reusit

ACSINTE I. SERGIU-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

ADAM I. ADRIAN - VALERIU

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SFANTUL FRANCISC DE ASSISI ROMAN Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 8.95 experimentat Reusit

ADAM ST. STEFAN-CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Reusit

ADAMACHE V DANIEL-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana 6.05 Limba engleza Matematica T2 2.25 Geografie 9.6 Respins

ADASCALITEI G BIANCA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Psihologie 8.7 experimentat Reusit

ADASCALITEI G RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 9.7 Psihologie 8.7 experimentat Reusit

ADASCALITEI-SAVIN I ANDREI

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Geografie 8.9 avansat Reusit

ADIACONITEI M ELENA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

ADIACONITEI T GHEORGHE-EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 avansat Respins

ADOCHITEI V VASILE

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T1 N/p Fizica N/p N/p N/p

ADUMITROAEI G. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.2 avansat Respins

AFETELOR A. IOAN-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

AFLOAREI M. IOANA-ADELINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

AFLOARI M MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.55 experimentat Reusit

AFRASILOAIA D STEFANIA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 6.05 Geografie 9.05 avansat Reusit

AFRASILOAIEI V. ADRIAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Fizica 7.8 avansat Respins

AFRASINEI F. STEFAN-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Logica si argumentare 9.5 experimentat Reusit

AFRASINEI M. FLORIN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 4.7 nivel mediu Respins

AFTANASE C SILVIU-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana 7.6 Limba engleza Matematica T2 3.05 Geografie 8.8 Respins

AFTODE D. SILVIA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 6.85 experimentat Reusit

AGACHE C VASILE

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-A2-B1 Istorie 6.25 Geografie 7.5 experimentat Reusit

AGAFITEI D. IOANA-MARINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

AGAFITEI M. MARIA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

AGAPI C. VLADUT-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.4 avansat Respins

AGAPIE CAS TALPALARIU A MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Respins

AGAPIE I CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

AGAPIE I IONELA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-B1-B2-A2-A2 Istorie 8.2 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

AGAVRILESEI I. CONSTANTIN-SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 avansat Respins

AGAVRILOAEI N IOANA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 avansat Reusit

AGAVRILOAIEI GH. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 1.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

AGHEORGHESEI C. MIRCEA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Logica si argumentare 8.7 experimentat Reusit

AGIURGIOAEI E ALEXANDRA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 8.4 experimentat Reusit

AGIURGIOAIE P. FABIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

AGRIGOROAEI F ROBERT-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Fizica 6.1 experimentat Reusit

AGRIGOROAIEI GH. ALEXANDRU-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

AIACOBOAIEI M. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Fizica 2.5 avansat Respins

AILENEI N CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.55 Chimie organica T1 Nivel II 9 experimentat Reusit

AILINCAI C. BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.85 experimentat Reusit

AILINCAI D DANUT-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Geografie 6.55 avansat Respins

AILINCAI GH. LUMINITA-IONELA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.6 nivel mediu Respins

AILINCAI P. PAVEL-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 nivel mediu Respins

AILINCAI PC PAULA-RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.85 Logica si argumentare 7 nivel mediu Reusit

AILIOAEI C IOANA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.65 experimentat Reusit

AILIOAEI CAS GHEORGHIU A. MANUELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 2.65 Fizica 2.2 incepator Respins

AIOANEI D. BOGDAN-NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

AIOANEI V ION-SORIN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.45 nivel mediu Respins

AIOANEI V. DUMITRITA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 experimentat Respins

AIOJOAEI I SERGIU-FLORIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.15 Geografie 8.1 avansat Reusit

AIOJOAEI L. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 incepator Respins

AIOJOAEI P. PETRONELA-MARILENA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

AIOJOAEI R. IOSIF

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SFANTUL FRANCISC DE ASSISI ROMAN Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.8 Geografie 7.35 experimentat Reusit

AIONOAIEI A. ANDREI

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL SFINTII IMPARATI CONSTANTIN SI ELENA PIATRA NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.35 Geografie 6.9 avansat Reusit

AIRIMITOAIE N IONELA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.55 Fizica 2.75 nivel mediu Respins

AIRINEI M GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

AIRINEI P PETRU-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Reusit

ALBEI V ALEXANDRA-VALERICA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.5 experimentat Reusit

ALBERT I PAUL- SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.3 avansat Reusit

ALBET P. ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.4 avansat Respins

ALBIS C. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza A2-A2--A1-A2 Istorie 5.05 Sociologie 6.1 nivel mediu Respins

ALBIS D. ANA-MARIA-LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

ALBU C OVIDIU-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 1.2 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

ALBU D IRINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 9.1 experimentat Reusit

ALBU I. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza N/p Istorie 5 Sociologie 5.9 nivel mediu N/p

ALBU M. ALEXANDRU-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 2.2 Fizica 2.2 avansat Respins

ALBU V. CLAUDIU-VASILE

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Geografie 8.8 avansat Reusit

ALECSANDRU C BRINDUSA BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 10 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.75 experimentat Reusit

ALECSANDRU N.C. EDWARD-SEBASTIAN

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.35 nivel mediu Respins

ALERGUS C. CONSTANTIN-GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

ALEXA G IONEL

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 7.15 Fizica 6.4 avansat Reusit

ALEXA G.D. LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 8.6 experimentat Reusit

ALEXA I. IOAN-VLADUT

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T2 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

ALEXA I. OANA-VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 6.15 Geografie 7.1 nivel mediu Reusit

ALEXANDROAIA B LAURA

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Geografie 8.05 experimentat Reusit

ALEXANDROAIE I. MARGARETA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1--B1-- Matematica T2 4.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 nivel mediu Respins

ALEXANDRU D. FLAVIAN

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.6 experimentat Reusit

ALEXANDRU F. SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

ALEXANDRU I. LOREDANA-OANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 experimentat Reusit

ALEXANDRU M OANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 10 experimentat Reusit

ALEXEI G ADRIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.55 Logica si argumentare 8.9 experimentat Reusit

ALISTAR A ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 nivel mediu Respins

ALISTAR N. NICOLETA-CARMEN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B2-- Matematica T2 6.15 Chimie anorganica T2 Nivel II 1.9 avansat Respins

ALISTAR O DANIEL

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.3 Fizica 6 experimentat Respins

ALIXANDRESCU I LIDIA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.5 Geografie 9.2 avansat Reusit

ALIXANDRESCU I. ELISABETA

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.2 avansat Reusit

ALIXANDRU I STEFAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

ALMASANU D. MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.6 Chimie organica T1 Nivel I 9 experimentat Reusit

ALUCAI D ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Sociologie 8.25 experimentat Reusit

ALUCAI M. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-B1-B1-A2 Matematica T1 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 experimentat Respins

ALUCHIENESE- ENACHE G MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 7.65 Fizica 6.2 avansat Reusit

ALUI ION V MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Respins

ALUI-GHEORGHE A. VLAD-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 9 experimentat Reusit

ALUI-GHEORGHE C CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 9.35 experimentat Reusit

ALUI-GHEORGHE G IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-A2-B1-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 9 avansat Respins

ALUI-GHEORGHE I PETRU-IUSTIN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.15 experimentat Reusit

ALUI-IOAN CAS TOLONTAN I MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Respins

ALUNGULESEI V FLAVIA-MIRUNA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

ALUNICA G ELENA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 8.5 Logica si argumentare 9.2 incepator Reusit

ALUPULUI C. CONSTANTIN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2-A1-B1-- Istorie 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

AMAICEI G GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.95 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

AMAICEI G MADALINA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.8 experimentat Reusit

AMALITII N. AUGUSTIN-IUSTINIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Istorie 5.75 Sociologie 8.8 incepator Reusit

AMANCEI GH IRINA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 8.25 experimentat Reusit

AMARIEI C MIHAELA-VERONICA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.95 Geografie 8.35 nivel mediu Reusit

AMARIEI C.O. BOGDAN-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1--B1-- Matematica T2 5.15 Chimie anorganica T2 Nivel II 1.6 avansat Respins

AMARIEI E. EDMOND-IOSIF

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

AMARIEI G VASILICA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 6.55 nivel mediu Respins

AMARIEI G. MARCELA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza Istorie 9.5 Logica si argumentare 9.5 experimentat Reusit

AMARIEI I. CRISTINA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 4.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 avansat Respins

AMARIEI I. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Istorie 6 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

AMARIEI V IONUT-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.55 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Respins

AMARINEI I. ION

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

AMARINEI M GIORGIANA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

AMARISCAI N. IRINA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Reusit

AMARIUTEI C ANDREEA FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 7.55 Chimie organica T1 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

AMARIUTEI M. COZMIN

    LICEUL DE ARTA VICTOR BRAUNER PIATRA NEAMT Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

AMARIUTEI O. DUMITRITA-TEOFILIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Respins

AMATIOAEI I. PETRU-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel II N/p N/p N/p

AMBROSA V. ANA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 experimentat Respins

AMBROSA V. GABRIEL-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

AMBROSE C BIANCA - CRISTINA

    LICEUL TEOLOGIC ORTODOX CUVIOASA PARASCHEVA AGAPIA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Istorie 6.75 Geografie 8.8 experimentat Reusit

AMBROSE C. CONSTANTIN-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5 Sociologie 6.1 avansat Respins

AMBRUS A. VICTOR-VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 avansat Respins

AMIHALACHIOAEI T. TEODORA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.1 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.7 avansat Respins

AMIRONESEI I ALEXANDRU-IOAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.9 Geografie 8.8 experimentat Reusit

AMIRONESEI I. OANA-GEMINGA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Economie 3.3 nivel mediu Respins

AMIRONOAIEI GH IOAN-SERGIU

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

ANA D ION

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.95 Fizica 7.25 nivel mediu Respins

ANANOAIE C. ELENA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 8.5 experimentat Reusit

ANASTASIEI D. MARIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Chimie organica T1 Nivel II 9.6 experimentat Reusit

ANASTASIEI M IONEL

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.75 Fizica 6.3 experimentat Reusit

ANCUTA T VASILE-VALERIAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T1 N/p Fizica N/p N/p N/p

ANDARAS M. MIHAELA-BETINA

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.45 nivel mediu Respins

ANDONE G.S. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Fizica 6.05 nivel mediu Respins

ANDONESCU I. OANA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 experimentat Reusit

ANDONI V VASILE

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

ANDRAS N. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

ANDRAS V. VASILE-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Reusit

ANDREI A. ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.6 experimentat Reusit

ANDREI A. MARIUS

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SFANTUL FRANCISC DE ASSISI ROMAN Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.3 experimentat Reusit

ANDREI C ELENA-OANA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Geografie 8.45 avansat Reusit

ANDREI C ELENA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

ANDREI C LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 1 Geografie 6.35 avansat Respins

ANDREI C MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B1-B1-A1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Respins

ANDREI CAS STANCIU N. MARIA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 nivel mediu Respins

ANDREI CRISTIA A CAMELIA-GHEORGHINA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 3.45 Fizica 7.15 avansat Respins

ANDREI D CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.1 experimentat Reusit

ANDREI D DANIELA-BIANCA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9 avansat Reusit

ANDREI D ELENA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 5.4 Fizica 6.4 nivel mediu Respins

ANDREI D. DANIELA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

ANDREI E. ALINA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.7 experimentat Reusit

ANDREI I EMANUELA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2--B1-A1-A2 Matematica T2 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.65 nivel mediu Respins

ANDREI I IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.55 Geografie 8.25 nivel mediu Reusit

ANDREI I. ELENA-LILIANA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

ANDREI L ANDREEA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

ANDREI N ELENA-LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

ANDREI O DANIEL-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL ION IONESCU DE LA BRAD HORIA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ANDREI P. SORIN-VASILE

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2 Geografie 7.1 avansat Respins

ANDREI T PETRU

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 7.8 Geografie 8.2 experimentat Respins

ANDREI T VALERIAN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 experimentat Reusit

ANDREI V ALEXANDRINA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Geografie 6.35 nivel mediu Respins

ANDREI V MIHAITA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 avansat Respins

ANDREI V. STEFAN-VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.45 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

ANDRES T. ALINA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 8.15 Limba franceza Matematica T2 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 Respins

ANDRICI C. SERGIU-PAUL

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

ANDRICI I. FANICA CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 incepator Respins

ANDRICI L. LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

ANDRIES A. ALEXANDRU-TEODOR

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Logica si argumentare 9.7 experimentat Reusit

ANDRIES E. ALEXANDRU

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SFANTUL FRANCISC DE ASSISI ROMAN Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 9 experimentat Reusit

ANDRIES I VLAD-STEFAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.25 experimentat Reusit

ANDRIES V SINZIANA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Geografie 8.55 avansat Respins

ANDRIESCU M MIRELA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.9 Geografie 7 avansat Respins

ANDRIESCU V DANIELA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 8.5 Filosofie 8.1 experimentat Reusit

ANDRII N. ELENA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Fizica 6.25 avansat Reusit

ANDRIOAIA M MIHAIL-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Respins

ANDRISOAE I CRISTINA-DUMITRITA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Respins

ANDRISOAEI C ROXANA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 9 experimentat Reusit

ANDRO P IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Respins

ANDRO V IONUT-SILVIU

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.65 Fizica 5.2 avansat Respins

ANDRON D. DANA-MARIA

    LICEUL DE ARTA VICTOR BRAUNER PIATRA NEAMT Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.65 Geografie 7.15 nivel mediu Reusit

ANDRON V. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.65 avansat Reusit

ANDRONACHE G IOAN-VLADUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.45 Geografie 8.15 avansat Reusit

ANDRONACHE N. CRISTINA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6 Chimie organica T1 Nivel I N/p avansat N/p

ANDRONACHE V CONSTANTIN-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 2.4 Geografie 7.85 nivel mediu Respins

ANDROSCA M. ANDREEA-MIHAELA

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.1 nivel mediu Reusit

ANDRUSCA V FLORINA-ROXANA

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Geografie 8.6 experimentat Reusit

ANDURNACHE G MIHAELA-GEANINA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 5.55 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

ANECHITEI A ALINA-ROXANA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 6.75 avansat Respins

ANGHEL C. CONSTANTIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 5 experimentat Respins

ANGHEL C. CONSTANTIN-CRISTI

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.2 incepator Respins

ANGHEL C. CONSTANTIN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 3.5 Fizica 1.95 nivel mediu Respins

ANGHEL I IOANA-RAMONA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Geografie 5.3 avansat Respins

ANGHEL I. IOANA

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Geografie 7 nivel mediu Respins

ANGHEL N MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Respins

ANGHEL V FABIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 7.45 nivel mediu Reusit

ANGHELUS D IONUT MARIUS

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 avansat Reusit

ANGHELUS M. ADRIAN EREMIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5.45 avansat Respins

ANGI I MARIUS IONUT

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 5.5 avansat Respins

ANISIA G. ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

ANISIEI V. VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

ANITEI V DRAGOS ALIN

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 6.45 Geografie 9.35 experimentat Reusit

ANITOAIEI V. GHEORGHE-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

ANTAL C CODRIN-VLADUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 7.25 avansat Respins

ANTAL L.R. PETRICA ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Economie 7 avansat Respins

ANTAL M. EDUARD - IOSIF

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SFANTUL FRANCISC DE ASSISI ROMAN Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 9.35 experimentat Reusit

ANTAL P PAULA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

ANTAL V. CORINA IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.7 avansat Respins

ANTALOAIE I. VLAD-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7 experimentat Reusit

ANTALUT I. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.45 Fizica 2.35 nivel mediu Respins

ANTI B. EMILIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

ANTI I. CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.9 nivel mediu Respins

ANTI M MIHAI-SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 1.65 avansat Respins

ANTICA C IOSIF-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

ANTICI I. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.55 nivel mediu Respins

ANTILI P ROXANA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 9.8 nivel mediu Reusit

ANTOANE A. GABRIEL

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SFANTUL FRANCISC DE ASSISI ROMAN Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 5.7 Geografie 6.8 experimentat Respins

ANTOCE C CONSTANTIN-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

ANTOCE C ELENA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 avansat Reusit

ANTOCE CAS CIOBANU G. GINA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p incepator N/p

ANTOCE D STEFAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T1 N/p Fizica N/p N/p N/p

ANTOCE I. CORINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

ANTOCE T. MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B1-B1-A1-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 experimentat Respins

ANTOCHE M. DORU

    LICEUL DE ARTA VICTOR BRAUNER PIATRA NEAMT Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.55 Geografie 7.8 avansat Reusit

ANTOCHE M. PAULA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 8.25 experimentat Reusit

ANTOCHE V. VASILE-VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.75 nivel mediu Respins

ANTOCHI C. BOGDAN-OREST

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 6.3 Limba franceza Matematica T2 6.75 Fizica 1.6 experimentat Respins

ANTOCHI I. LUCIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 3.15 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

ANTOCI A ANDREEA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Istorie 5.55 Geografie 5 nivel mediu Respins

ANTOCI E EMANUEL

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 5.7 avansat Reusit

ANTOFE S. ALINA-MIRUNA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.75 experimentat Respins

ANTOHI D BOGDAN MARIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. GHEORGHE ROMAN Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 9.1 experimentat Reusit

ANTOHI V. PETRU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

ANTON C COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza B1-B1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.55 avansat Respins

ANTON C. ALIN-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 experimentat Respins

ANTON E. CORNELIU- EUGEN

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Fizica 1 nivel mediu Respins

ANTON F. MONICA-PETRONELA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Geografie 5.75 experimentat Respins

ANTON I. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

ANTON I. GABRIEL

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SFANTUL FRANCISC DE ASSISI ROMAN Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Istorie 8.35 Geografie 9.5 experimentat Reusit

ANTON M CEZAR-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

ANTON O. ANDI-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--B2-A2-A2 Matematica T2 2.55 Fizica 1.9 avansat Respins

ANTON V ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.95 Geografie 8.7 avansat Respins

ANTON V. EMANUELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.75 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 avansat Respins

ANTON-AANEI CAS MARIUTA N FELICIA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 nivel mediu Respins

APALAGHIE I. MARIUS-IULIAN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba franceza B1-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 7.35 incepator Respins

APETREI A MIHAI-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

APETREI A. RAZVAN-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Matematica T1 9.3 Fizica 9.9 experimentat Reusit

APETREI C. CONSTANTIN-ALEXANDRU

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

APETREI D. RADU CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A2-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

APETREI G. GHEORGHITA-ALIN

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Respins

APETREI I MARIUS

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 nivel mediu Reusit

APETREI I. BIANCA-ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza A2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.25 nivel mediu Respins

APETREI I. SILVIU-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 6.8 Limba engleza Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 Respins

APETREI M. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

APETREI N IONUT ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.45 experimentat Reusit

APETREI N. OANA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

APETREI S ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

APETREI V. IOAN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

APETREI V. LUCIAN-VASILE

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.95 Fizica 2.4 avansat Respins

APETREI V. NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.35 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

APETRI C MARIA - CRINA

    LICEUL TEOLOGIC ORTODOX CUVIOASA PARASCHEVA AGAPIA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.65 Geografie 8.9 experimentat Reusit

APETRI I CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 avansat Reusit

APETRI I. SEFORA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 7 avansat Respins

APETRI N. ALINA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

APETRII A. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A1-B1-- Istorie 6.6 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

APETRII CAS AMIHALACHIOAEI C CRINA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 incepator Respins

APETRII D. DENIS

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Fizica 7.5 experimentat Respins

APETROAEI V VLAD-CODRIN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 avansat Reusit

APINTEI V ANA-LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 9.45 Geografie 8.45 experimentat Reusit

APINTEI V. GABRIEL-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 5.9 incepator Respins

APOPEI A ALIN AUGUSTIN

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Fizica 5.75 avansat Reusit

APOPEI P PAUL-ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 5.95 Geografie 5.55 nivel mediu Respins

APOSTOL A FLAVIAN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

APOSTOL C.C. CARMEN-PETRINA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza Istorie 6.1 Geografie 7.95 experimentat Reusit

APOSTOL CAS OBREJA V TATIANA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.45 Limba franceza B1-B2-A1-B2-B2 Matematica T2 3.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Respins

APOSTOL G ALEXANDRA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.6 experimentat Reusit

APOSTOL G ELENA-CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 6.75 experimentat Respins

APOSTOL I IOAN ALEXANDRU

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-B1-B2-A2-B1 Istorie 6.7 Geografie 7.6 experimentat Respins

APOSTOL M. CARMEN-MARINELA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Respins

APOSTOL N GEORGIANA-ALICE

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

APOSTOL P. IULIA-ADRIANA

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

APOSTOL S ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Reusit

APOSTOL V. VASILE-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

APREUTESEI D. ILIE-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.3 experimentat Reusit

APREUTESEI I.R. NICOLAE-RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.05 experimentat Respins

APREUTESEI M. FLAVIUS-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.4 experimentat Reusit

APROFIREI V ADRIAN-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 experimentat Reusit

APROFIREI V SILVIA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 6.55 experimentat Reusit

ARADEI V. CONSTANTIN COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A2--B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

ARADOAIE C ANAMARIA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2--B1-A2-A1 Istorie 5 Geografie 7.6 avansat Respins

ARADOAIE C. ELENA-DIANA

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Geografie 7.8 avansat Respins

ARADOAIE V. ALEXANDRU-MARIUS

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

ARBOREANU S. IOAN-TEBRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Fizica 2.65 nivel mediu Respins

ARCHIP C. BOGDAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 1.6 avansat Respins

ARCHIP C. CLAUDIA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 8.05 experimentat Reusit

ARCHIP C. IRINEL-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.25 Informatica T2 C/C++ 8.1 experimentat Reusit

ARCHIP I. CASANDRA-DUMITRA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.7 experimentat Reusit

ARCHIP M ALEXANDRU-IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 5.35 nivel mediu Respins

ARDELEANU C. IONUT-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.4 Geografie 8 experimentat Reusit

ARDELEANU V. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 experimentat Respins

ARGHIRESCU M.N. ANDREI-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Respins

ARITON C SIMONA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 9.8 experimentat Reusit

ARMANU I IOAN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza A2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

ARMANU I. CONSTANTIN-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 avansat Respins

ARMANU V. ANTONELA-DIANA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 6.9 avansat Respins

ARMENIA C ANDREEA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza A2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.45 Logica si argumentare 8.5 nivel mediu Respins

ARMENIA N. CRISTIAN-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 4.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.45 experimentat Respins

ARNAUTU V PAULA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.75 Fizica 6.8 experimentat Respins

ARON C. ELENA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

ARON C. TEONA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.1 experimentat Reusit

ARON D MARIA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8.65 experimentat Reusit

ARON G ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5.3 experimentat Respins

ARON G. IOAN-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 5 avansat Respins

ARSENE CAS MANOLE I ANA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 nivel mediu Respins

ARSENIE A SORIN-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

ARSINE G CLAUDIA-MARIANA

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 8.85 experimentat Reusit

ARSINTE D. DUMITRU-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.9 experimentat Reusit

ARSINTE M IULIAN-CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.1 Geografie 8.4 experimentat Reusit

ARUSOAIEI V. FLORINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

ARUSTEI V MIHAITA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

ARUXANDEI I. IONUT

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.3 experimentat Reusit

ARUXANDEI M. ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.25 Informatica T2 Pascal 3.05 experimentat Respins

ARUXANDI I IOAN-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 avansat Reusit

ASAFTEI C.L. ANDREEA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Geografie 9.4 avansat Reusit

ASAFTEI G LAVINIUS-IOAN

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.9 Geografie 7.85 experimentat Reusit

ASANDEI C RAMONA DENISA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Logica si argumentare 6.4 avansat Reusit

ASANDEI C. ANDREIA-DELIA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

ASANDEI CAS BUDURLEANU C. MARIA-LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Respins

ASANDEI GH. GHEORGHE-CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.8 Fizica 6.7 nivel mediu Respins

ASANDULUI S. BOGDAN-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.45 avansat Respins

ASAVEI C. CONSTANTIN-ALEXANDRU

    LICEUL DE ARTA VICTOR BRAUNER PIATRA NEAMT Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.85 Geografie 7.55 nivel mediu Respins

ASAVEI C. REMUS-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.35 experimentat Respins

ASAVEI D. DUMITRITA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 2.15 Fizica 5 avansat Respins

ASAVEI I ANA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Geografie 8.6 nivel mediu Respins

ASAVEI I. ANCUTA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 4 nivel mediu Respins

ASAVEI I. IOAN-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 8.6 Limba engleza Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

ASAVEI M. OANA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 4.2 incepator Respins

ASAVEI T. ALIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Reusit

ASAVEI V. IULIA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.45 experimentat Reusit

ASAVEI V. PAUL

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Biologie vegetala si animala T1 8.45 experimentat Reusit

ASAVINEI N CLAUDIA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

ASAVINEI N STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 experimentat Reusit

ASIMINEI TAZLAOANU V GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T1 N/p Fizica N/p N/p N/p

ASIMINEI V MARIA-MAGDALENA

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 2.2 Geografie 6.9 incepator Respins

ASIMIONESEI C. LUCIAN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 Reusit

ASIMIONESEI D. DOINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza A2-A1-B2-- Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

ASMARANDEI D. DELIA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

ASMARANDEI G SINZIIANA-ELIZA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 6.4 avansat Reusit

ASMARANDEI I ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 7.4 Logica si argumentare 8.8 avansat Reusit

ASMARANDUCAI G. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Biologie vegetala si animala T1 9.65 experimentat Reusit

ASOFIEI I IOAN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

ASOFIEI I. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.45 experimentat Reusit

ASOFIEI M LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.35 Fizica 1.9 avansat Respins

ASOFRONIEI N. NECULAI-SILVIU

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 experimentat Respins

ASTANEI C OANA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Chimie organica T1 Nivel II 9.5 experimentat Reusit

ASTANOAEI F. ELENA-ADINA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza Istorie 9.55 Sociologie 9.9 experimentat Reusit

ASTEFANOAEI E. VIRGIL

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 4.15 avansat Respins

ATANASIU C. ANA-ANCUTA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

ATANASIU L CORIOLAN

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 8.35 experimentat Respins

ATASIEI N IONUT-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 4.65 avansat Respins

ATODIRESEI CAS VASILIU I MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 2.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Respins

ATODIRESEI V DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

ATOFANEI V. VLADUT MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.05 nivel mediu Respins

ATOMEI C BEATRICE-LAURA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Istorie 7.5 Logica si argumentare 8.6 avansat Reusit

ATOMEI C CODRIN-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.65 experimentat Reusit

ATOMEI C CONSTANTIN-IUSTIN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.55 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Fizica 4.35 experimentat Respins

ATOMEI C ELENA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

ATOMEI C MIHAIL

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana N/p 6.7 Limba engleza A1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 experimentat N/p

ATOMEI G CRISTIAN

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4 Geografie 8.05 experimentat Respins

ATOMEI I MIHAI ANDREI

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B2 Istorie 5.35 Geografie 8 experimentat Reusit

ATOMEI I. ALEXANDRU-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.2 experimentat Reusit

ATOMEI N MARIA-MAGDALENA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.4 Biologie vegetala si animala T1 8.25 experimentat Reusit

ATOMEI V VASILE-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba franceza B1-B1-A1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 nivel mediu Respins

ATOMULESEI G IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 nivel mediu Respins

ATUDOREI C MIHAI-TUDOR

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 8.35 experimentat Reusit

ATUDOREI V VALERICA-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Respins

ATUDORII T SILVIU-IONUT

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 2.95 Fizica 5.5 nivel mediu Respins

ATUDOSIE C. CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 avansat Respins

ATUDOSIEI T.V. TUDOR

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

AURSULESEI C.C. OVIDIU-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.65 Limba engleza Matematica T1 7.2 Informatica T2 C/C++ 9.15 experimentat Reusit

AURSULUI I. CATALIN-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician prelucrari pe masini cu comanda numerica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Fizica 1.7 incepator Respins

AVADANEI D.N. VLAD-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

AVADANEI G. ALEXANDRA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 avansat Respins

AVADANEI V BIANCA DUMITRITA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Geografie 6.7 experimentat Respins

AVADANI B. EGIDIU BENONE

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 1.95 nivel mediu Respins

AVADANI L VENERANDA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba engleza B2-A1-A1-A2-B1 Matematica T2 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 nivel mediu Respins

AVADANI P. LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

AVADANII E. CLAUDIU-EDI

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Geografie 7.7 avansat Respins

AVASALCAI C MARIA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.75 avansat Respins

AVASILCAI G. MIHAI-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana 6.4 Limba engleza Matematica T2 1.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 avansat Respins

AVASILCAI M. DANIEL

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 avansat Respins

AVASILOAIE S MARIUS CONSTANTIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 7.45 experimentat Reusit

AVELOAE I MARIA-IRINA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.75 Geografie 7.95 nivel mediu Respins

AVELOAEI I IULIA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Pedagog scolar
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2-B2-A2-A2-A2 Istorie 5.05 Geografie 3.95 nivel mediu Respins

AVIRVAREI I IONUT

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza A1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

AVIRVAREI N. NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 avansat Respins

AVORNICITEI C LAURA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B1-B1-A1-B1-B1 Istorie 7.1 Geografie 7.6 avansat Reusit

AVRAM C OANA-CAROLINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Logica si argumentare 8.9 experimentat Reusit

AVRAM I IOAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 7.65 experimentat Reusit

AVRAM P. PAULA-CASIANA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Chimie organica T1 Nivel II 10 avansat Respins

AVRAM T IULIANA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza B1-A2-A1-A1-A2 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 nivel mediu Reusit

AVRAMIA C CLAUDIA-SINZIANA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Respins

AXENTIEV - DIACONU D LENUTA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.2 Fizica 3.8 nivel mediu N/p

AXINIA V NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.55 nivel mediu Respins

AXINTE C ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Fizica 5.4 experimentat Reusit

AXINTE C MIHAELA LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 9.4 Geografie 9.8 avansat Reusit

AXINTE C. MADALINA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.35 nivel mediu Respins

AXINTE G. CONSTANTIN-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana N/p Limba engleza Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu N/p

AXINTE I SILVIU-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T1 3.4 Fizica 5 avansat Respins

AXINTE I. IONUT-ALEXANDRU

    LICEUL DE ARTA VICTOR BRAUNER PIATRA NEAMT Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 8.65 avansat Respins

AXINTE L.V. LIGIA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B2-B2-A2-B1 Istorie 9.1 Geografie 8.2 experimentat Reusit

AXINTE M STEFAN-OVIDIU

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 8.4 experimentat Reusit

AXINTE N. RARES-PETRU

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T1 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

AXINTE P. DUMITRICA-LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

AZAHARIOAIE P. IULIAN-STEFAN

    LICEUL DE ARTA VICTOR BRAUNER PIATRA NEAMT Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Logica si argumentare 9.4 avansat Reusit

AZANFIREI VV IOANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Reusit

AZOITEI V. CONSTANTIN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1--B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

AZOITEI V. NICOLETA-DIANA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Respins

BABALAU M. MIHAELA-ADNANA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Geografie 7.9 experimentat Reusit

BABATA C. MARIAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

BABATA C. MIRIAM-BETINA

    LICEUL DE ARTA VICTOR BRAUNER PIATRA NEAMT Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.75 Geografie 8.05 avansat Reusit

BABATA V. IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 avansat Respins

BABAU GH. COSTEL-CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 incepator Respins

BABOI I IONUT

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.1 Fizica 7.3 nivel mediu Respins

BABUS D. ANDREI-IONUT

    LICEUL DE ARTA VICTOR BRAUNER PIATRA NEAMT Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.65 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

BABUTA M AMELIA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Psihologie 8.65 experimentat Reusit

BACAOANU A. IULIANA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 avansat Respins

BACAOANU E. GEANINA FRANCA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Reusit

BACAOANU I CLAUDIA BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A1 Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

BACAOANU I. ANDREEA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 6.3 experimentat Respins

BACAOANU I. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.45 nivel mediu Respins

BACAOANU L GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.35 experimentat Reusit

BACITA M MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 8.2 experimentat Reusit

BACIU A. OVIDIU-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T1 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.75 avansat Respins

BACIU C. ALEXANDRU-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.1 experimentat Reusit

BACIU C. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Istorie 9.5 Economie 10 experimentat Reusit

BACIU CAS RESMERITA G. CONSTANTIN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 1.7 avansat Respins

BACIU D. STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 4.15 incepator Respins

BACIU G. CEZAR-SORIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 7.75 experimentat Reusit

BACIU G. RARES-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 1.55 avansat Respins

BACIU I IOANA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.5 experimentat Reusit

BACIU I. ELENA-BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

BACIU I. MELIA-RAMONA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

BACIU L IOAN-VLAD

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.45 Geografie 6.2 avansat Respins

BACIU M FLORIN

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Geografie 8.4 nivel mediu Respins

BACIU N. ANA

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 3.2 Fizica 5 nivel mediu Respins

BACIU R. CATALINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza Istorie 9.65 Logica si argumentare 9.7 experimentat Reusit

BACIU S. BOGDAN-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Istorie 7.9 Geografie 9.15 experimentat Reusit

BACIU SARBU I ELENA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.65 Fizica 7.5 nivel mediu Respins

BACIU-CIUCANU GH MARIA-MAGDALENA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.5 Geografie 10 experimentat Reusit

BACOSCA A PAULA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

BACOSCA D PAULA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Reusit

BACOSCA I IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 7.4 experimentat Reusit

BACOSCA M IOANA-LACRAMIOARA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

BACOSCA S LUIZA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

BADIN M. CRISTINA-EMANUELA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza Istorie 8.85 Logica si argumentare 9.4 experimentat Reusit

BADITA N. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.4 experimentat Respins

BAESU V. VLAD-GEORGIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.9 experimentat Reusit

BAETU C. SERGIU-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

BAGHIU C ANDA ELENA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Respins

BAGHIU D. ALEXANDRU-CIPRIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL SFINTII IMPARATI CONSTANTIN SI ELENA PIATRA NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 5.7 experimentat Respins

BAGHIU I. IONEL

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza N/p Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu N/p

BAGHIU T. ANDREI-TEODOR

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 1.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Respins

BAGHIU V SILVIU-MIIHAI

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.65 avansat Reusit

BAGHIU V. STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.65 Sociologie 10 experimentat Reusit

BAGIU V IOAN-IULIAN

    LICEUL PARTICULAR NR.1 PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza --A1-A2-A2 Istorie 5.5 Geografie 7.75 N/p N/p

BAHAN C. CONSTANTIN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.5 experimentat Reusit

BAHNEANU C. MIHAI-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

BAICAN C.A. SABINA

    LICEUL DE ARTA VICTOR BRAUNER PIATRA NEAMT Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 7.85 avansat Reusit

BAICEANU C IULIANA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 nivel mediu Respins

BAICU C.S. IOANA-OZANA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza Istorie 9.2 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BAISAN V IONUT-VLAD

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.65 Geografie 8.8 avansat Reusit

BAJUREAN P ALISA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 6.85 Filosofie 5.1 nivel mediu Reusit

BALAITA C. MADALINA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

BALAITA D DANA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 10 experimentat Reusit

BALALAU CAS VINTEA C CIPRIAN-VLADIMIR

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Respins

BALAN C CONSTANTIN COSMIN

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 avansat Reusit

BALAN C. ALINA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

BALAN C. ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

BALAN G ALEXANDRA

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Geografie 8.25 experimentat Reusit

BALAN G IULIA SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 nivel mediu Respins

BALAN I EUSEBIU

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Matematica T1 8.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.2 experimentat Reusit

BALAN I. COZMIN-DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 5.4 Limba engleza Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 Respins

BALAN I. MARICEL-NARCIS

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 avansat Respins

BALAN I. VICTOR-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 avansat Respins

BALAN L MIHAI-MARCELIN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p 2.9 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Fizica 1.7 nivel mediu N/p

BALAN M BOGDAN MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 9.5 experimentat Reusit

BALAN M MIHAI- ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

BALAN M. MARIA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza B1-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 6.5 incepator Respins

BALAN N. GEORGE-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.25 Fizica 8.9 experimentat Reusit

BALAN V ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.3 Logica si argumentare 9 avansat Reusit

BALAN V. COSMIN-VASILE

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.5 avansat Respins

BALAOIU G. GHEORGHE-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4.75 Limba engleza B2-A1-B1-- Istorie 5.25 Geografie 6.8 avansat Respins

BALASA A AURELIA-MARIA

    LICEUL PARTICULAR NR.1 PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 7.8 incepator Reusit

BALASA CAS ARUXANDEI M. ANDREEA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 nivel mediu Respins

BALASCA I ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.95 Geografie 6.9 nivel mediu Reusit

BALASCA M. IOANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Informatica T2 C/C++ 7.75 experimentat Reusit

BALASCA N IULIAN PETRU

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 avansat Reusit

BALAU M MARIUS-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 3 Fizica 6.7 avansat Respins

BALAU M. IONUT-RADUCU

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 avansat Respins

BALAU V VALERICA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 3 Fizica 5 nivel mediu Respins

BALAUCA A. CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.1 avansat Respins

BALAUCA A. CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Geografie 7 experimentat Respins

BALAUCA E ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 incepator Respins

BALAUCA E FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 nivel mediu Respins

BALAUCA M ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

BALCAN E.D. NICOLAE-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 1.6 experimentat Respins

BALCAN V. ANDREI-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

BALINT A. MARIAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

BALINT D. VLAD-EDUARD

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Geografie 7 experimentat Respins

BALINT E. ALINA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

BALINT F IOAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL ION IONESCU DE LA BRAD HORIA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

BALINT F. MARIUS

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 9.1 incepator Respins

BALINT L. CORNEL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Fizica 2 avansat Respins

BALINT M. MARIA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.7 Informatica T2 C/C++ 6.55 experimentat Respins

BALMUS CAS RUSU G ANA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.05 nivel mediu Respins

BALMUS I MARICICA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Geografie 8.9 experimentat Respins

BALMUS V. TEONA-VASILICA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 8.15 experimentat Reusit

BALTA E.I. BOGDAN-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.9 experimentat Reusit

BALTAG M. MIHAI-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 nivel mediu Respins

BALTAG P ANA LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Geografie 4.1 nivel mediu Respins

BALTAG S RADUCU

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

BALTATESCU C CONSTANTIN-CORNEL

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 experimentat Respins

BALTATESCU D. CARMEN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza B1--A1-B2-B2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

BALTATESCU D. IOAN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 incepator Respins

BALTATESCU I IOAN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 4.05 experimentat Respins

BALTATESCU I.I. FLORIN-CONSTANTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 9.25 experimentat Respins

BALTATESCU N NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 nivel mediu Respins

BALTATESCU S ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

BALTATESCU V. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 avansat Reusit

BALTATESCU-SAVIN I. CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 avansat Respins

BALTEANU I. ANDREEA-IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Geografie 6.7 experimentat Reusit

BALUT C. LUCIAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 nivel mediu Respins

BALUT I. LILIANA-MAGDALENA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 experimentat Respins

BALUT V LAVINIA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

BALUT V. CATALINA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 4.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 experimentat Respins

BANARESCU M. ANDREI-CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza Matematica T1 5.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.8 experimentat Reusit

BANCU V. DANA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

BANISOR C. IONUT-CATALIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL SFINTII IMPARATI CONSTANTIN SI ELENA PIATRA NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Istorie 6.75 Geografie 7.2 avansat Reusit

BANTAS CAS CHIRILA C. ANA-ROXANA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 avansat Respins

BANTAS V VASILICA REMUS

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

BANU G VLAD

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Fizica 3.7 experimentat Respins

BANU G. SORINA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.3 Sociologie 7.25 avansat Respins

BARARIU N. RAMONA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.65 Sociologie 8.5 avansat Reusit

BARAT E. LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 1.7 avansat Respins

BARB A. BOGDAN-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

BARB N GHEORGHITA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Geografie 7.9 experimentat Respins

BARB-DUDAN GH ALEXANDRA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BARBIERU I LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 avansat Respins

BARBIERU I. IOAN-CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.85 experimentat Reusit

BARBIERU N. NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 avansat Respins

BARBU G COSMIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 4.65 experimentat Respins

BARBU G NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.65 Limba engleza A2-B1-B1-A1-A2 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 avansat Respins

BARBU M. IONUT-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.95 experimentat Reusit

BARBU V OANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.35 Chimie organica T1 Nivel II 8.8 experimentat Reusit

BARBU V. ROXANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Reusit

BARBUT C. EMILIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Reusit

BARCAN C. FLORENTINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.15 experimentat Reusit

BARCAN C. RAZVAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

BARCAN CAS ZBRANCA V. CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.15 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 nivel mediu Respins

BARCAN I. DANIEL-IONUT

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BARCAN P. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

BARCAN V VERONICA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Geografie 8.4 experimentat Reusit

BARCAN V. ANDRA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.45 Geografie 5.95 avansat Respins

BARGAU CAS GAVRILOAE V MARIA-CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Geografie 8.75 avansat Respins

BARJOVANU M.S. RARES-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen experimentat Eliminat din examen

BARNA R. ROMICA-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 5.85 Limba engleza Matematica T2 1.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 Respins

BARNA V. IULIANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 experimentat Reusit

BARNA V. LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.95 avansat Respins

BARNA V. VASILICA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4 Fizica 5 nivel mediu Respins

BAROI C NICOLETA-ANI

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5.3 Geografie 8.6 avansat Reusit

BAROI C. ANDREI-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician prelucrari pe masini cu comanda numerica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

BAROI P MARIUS CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 incepator Respins

BAROI P. CRISTIAN-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 5.4 incepator Respins

BAROTE A SORIN - IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba franceza A1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 5.8 Fizica 5 nivel mediu Respins

BARSAN G. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Fizica 2.5 incepator Respins

BARSAN M MIHAELA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.1 experimentat Reusit

BARSAN-SAVINOIU GR LAVINIA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 8.8 Logica si argumentare 9.2 experimentat Reusit

BARTICEL A. COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B1-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 3 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 experimentat Respins

BARTICEL G ELENA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

BARTICEL I ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-A2 Istorie 7 Sociologie 5.75 nivel mediu Respins

BARUTA C. ALEXANDRU CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Fizica 2.6 avansat Respins

BARUTA C. RAZVAN-DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

BARZU V. CRINA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 3.35 Geografie 7.3 avansat Respins

BASA I. NICOLETA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

BASMAGIU V. NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 6.5 Limba engleza Matematica T2 1.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 nivel mediu Respins

BATAOANU G MONICA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.3 Logica si argumentare 9.3 avansat Reusit

BATARAGA D ADRIAN-CONSTANTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.05 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

BATARAGA I LULUSA-PARASCHIVA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.75 Geografie 8 avansat Respins

BATIN F FLORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL ION IONESCU DE LA BRAD HORIA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 4.5 avansat Respins

BAZU N LORENA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 9.3 experimentat Reusit

BEATU P. GEORGIANA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

BECA S. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Reusit

BECIU L IONUT-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 1.9 incepator Respins

BEDA D. EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

BEDA M STEFANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.85 nivel mediu Respins

BEDA R. EDUARD

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Fizica 3.25 nivel mediu Respins

BEJAN CV ELENA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.9 Logica si argumentare 8 nivel mediu Reusit

BEJAN D BRINDUSA MARIANA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.65 experimentat Reusit

BEJAN D. PAVEL

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SFANTUL FRANCISC DE ASSISI ROMAN Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Istorie 6.3 Geografie 8.4 experimentat Reusit

BEJAN E MADALINA-MANUELA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 9.1 experimentat Reusit

BEJAN G ADRIANA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B1 Istorie 6.15 Geografie 9.75 experimentat Reusit

BEJAN G.G. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 2.4 experimentat Respins

BEJAN I ANCA-NATALIA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A1 Istorie 5 Geografie 5.8 avansat Respins

BEJAN I RAMONA-MONICA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.2 avansat Reusit

BEJAN I. IONEL-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-- Istorie 7.35 Geografie 6.4 nivel mediu Reusit

BEJAN I. MARICICA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Geografie 6.4 experimentat Respins

BEJAN N ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.9 Geografie 8.95 avansat Respins

BEJAN N. CONSTANTIN-AUGUSTIN

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.25 nivel mediu N/p

BEJAN P GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T1 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 avansat Respins

BEJAN P PETRU

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

BEJAN P SABINA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.1 Geografie 8.95 experimentat Reusit

BEJAN S. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Fizica 3.2 nivel mediu Respins

BEJENARIU I GEORGE-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 3.85 experimentat Respins

BEJENARU C ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.95 Fizica 2.1 avansat Respins

BEJENARU L CIPRIAN-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 6.35 Fizica 6.1 experimentat Respins

BEJENARU V. CLAUDIU-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 2.75 Chimie anorganica T2 Nivel II 2 avansat Respins

BELDIMAN V. VASILE-OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

BELEUZ I. GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

BELIGAN D LARISA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BELOIU M ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 8.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.5 experimentat Reusit

BENCHEA E. MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

BENCHEA I PAULA SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 9.35 avansat Reusit

BENCHEA I. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

BENCHEA M ANDREEA BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

BENCHEA R ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.35 experimentat Reusit

BENEA A. ANDREEA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 6.7 avansat Respins

BERARIU M LIVIU GABRIEL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.9 Geografie 6.95 experimentat Reusit

BERBECE L.M. LIVIU-VLAD

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Geografie 6.35 avansat Respins

BERCARIU G. DIANA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Fizica 2 nivel mediu Respins

BERCARIU V. COSMIN-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BERCARU G. IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

BERUICA I. IOANA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 avansat Reusit

BERZA M IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.25 experimentat Reusit

BESLEAGA I. ANDREIA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza B2-B1-B2-A2-B2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 2.85 avansat Respins

BESLEAGA V. ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T1 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.45 experimentat Respins

BESLEAGA V. BOGDAN VASILE

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Psihologie 6.4 experimentat Respins

BETA A. IULIAN

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SFANTUL FRANCISC DE ASSISI ROMAN Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.05 Geografie 8.45 experimentat Respins

BETA I. PETRE

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 1.8 incepator Respins

BIBIRE GH ELENA-PAULA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 5.65 nivel mediu Respins

BIBIRE V GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.75 Chimie organica T1 Nivel II 9 experimentat Reusit

BICA M. TEODOR-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

BICAJANU C. NICOLAE-OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

BICAJANU I ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B2-B2-A1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Geografie 7.8 avansat Respins

BICI COBUZ I MARIA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 3.3 Fizica 2.8 incepator Respins

BIRA T. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 6.8 Limba engleza Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 Respins

BIRDAHAN O ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.95 Logica si argumentare 6.4 experimentat Reusit

BIRGAOANU I PAULA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T1 N/p Fizica N/p N/p N/p

BIRGAOANU LACATUSU N ELENA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T1 3.45 Fizica 7.5 nivel mediu Respins

BIRGAU I ELENA-IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.45 nivel mediu Respins

BIRGAUANU ENACHESCU C MIHAIELA-CORINA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T1 5.4 Fizica 8.25 incepator Reusit

BIRLADEANU G. REMUS-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician prelucrari pe masini cu comanda numerica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza A1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.65 Fizica 1.6 incepator Respins

BIRLADEANU N. ANCA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 5.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.6 avansat Reusit

BIRLIBA CAS UNGUREANU V MIHAELA-GABI

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 nivel mediu Respins

BIRLIBA I NICOLAE

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 6.85 Geografie 8.55 avansat Reusit

BIRLIBA V VASILE-LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 3.75 avansat Respins

BIRLIBA V. VERONICA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 nivel mediu Respins

BIRLIGA M. ANDREEA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

BIRNAT A MARIA-MANUELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 6.5 Logica si argumentare 9.3 avansat Respins

BIRSAN C LAVINIA-COSTINA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

BIRSAN C. ELENA-NADIA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.7 incepator Respins

BIRSAN C. MIREL

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 incepator Respins

BIRSAN D FLORENTINA-CLAUDIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.45 Geografie 6.05 avansat Reusit

BIRSAN D GEORGIANA-ROXANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 5.7 experimentat Respins

BIRSAN I. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.31 Limba franceza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Respins

BIRSAN M. FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Respins

BIRSAN N. NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.65 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BIRSAN P. ANA-MINODORA

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.05 avansat Respins

BIRSAN R CONSTANTIN-DARIUS

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.65 Logica si argumentare 9.5 avansat Reusit

BIRSAN V. GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3 Fizica 3.55 experimentat Respins

BIRSANUC D DUMITRU-IULIAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 nivel mediu Reusit

BISEN F ZEYNEP

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.7 Logica si argumentare 9.1 avansat Reusit

BISOC L. COSMIN

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SFANTUL FRANCISC DE ASSISI ROMAN Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.15 Geografie 8.05 experimentat Reusit

BISTRICEANU M. GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Informatica T2 C/C++ 7.05 experimentat Reusit

BISTRICIANU V. VASILE-OCTAVIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BITCA G DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba franceza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T1 2.9 Fizica 7.7 incepator Respins

BIZU F. RALUCA-VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Fizica 5.65 experimentat Reusit

BIZU I MARINA

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Geografie 8.4 experimentat Reusit

BLAGA C. VASILE

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

BLAGA GH. NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba franceza B1-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5.2 incepator Respins

BLAGA H. ALEXANDRA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Respins

BLAGA I ALINA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Reusit

BLAGA I. IOANA-PETRONELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 3.05 experimentat Respins

BLAGA N. BIANCA-IOANA

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

BLAGA N. IOANA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.65 Fizica 8.75 experimentat Reusit

BLAGA N. LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Respins

BLAGA T. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.65 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.8 nivel mediu Respins

BLAJ A ADRIANA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Istorie 3.9 Geografie 5.2 avansat Respins

BLAJ A CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza -A1-B1-A2-B1 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Respins

BLAJ A SILVIU-MADALIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B1-B2-A2-B1 Istorie 5 Geografie 7.6 avansat Respins

BLAJ B. ANDREEA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Geografie 5.5 experimentat Respins

BLAJ E ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Respins

BLAJ E. MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 4 Fizica 5 experimentat Respins

BLAJ F. FLORIN-VLADIMIR

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 6.95 experimentat Reusit

BLAJ G. CLAUDIA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

BLAJ G.D. ELENA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

BLAJ I ADRIAN IOSIF

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 8.7 experimentat Reusit

BLAJ I ANDREI FLAVIAN

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 9 experimentat Reusit

BLAJ I. ALINA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 6.75 avansat Reusit

BLAJ I. COSMIN

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Fizica 1.3 incepator Respins

BLAJ M. IULIA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BLAJ P. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

BLAJUT I. CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.95 Geografie 6.3 experimentat Respins

BLANARU D. MARIANA-DANA

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.65 Geografie 7 nivel mediu Respins

BLANITA C ADRIANA ANISOARA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

BLEBEA G. DRAGOS-PETRU

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

BLEBEAN F FLORINA-GINA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Respins

BLEHAN G IONUT

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B2 Istorie 6.1 Geografie 6.6 experimentat Reusit

BLEOJU G ANCUTA MARIA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B1 Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 experimentat Reusit

BLINDA I. CEZAR

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SFANTUL FRANCISC DE ASSISI ROMAN Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 9.35 experimentat Reusit

BOACA C ANCA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 avansat Respins

BOACA C MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Geografie 9 experimentat Respins

BOACA-ANDRIAN D MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 10 experimentat Reusit

BOANCA G ALEXANDRU-GEORGIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

BOANTA N. MIHAI

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 nivel mediu Respins

BOARIU C. OANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Reusit

BOBESCU L NONA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 avansat Respins

BOBOC V CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B1-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 nivel mediu Respins

BOBOC-JITARU V. VASILE-CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 nivel mediu Respins

BOBRIC C CONSTANTIN-ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 6.95 experimentat Reusit

BOBRIC C. LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.35 avansat Respins

BOBRIC C. RAZVAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 10 experimentat Reusit

BOBRIC D ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 nivel mediu Respins

BOBRIC I. ELENA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

BOBRIC V ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 8.7 experimentat Reusit

BOBU C IULIANA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Geografie 7 avansat Respins

BOBU G. RAZVAN-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 6.3 Limba franceza Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 Respins

BOCANCEA F. VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

BOCANCEA G. DRAGOS-FLORIN

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.4 experimentat Reusit

BOCANCEA I GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba franceza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 nivel mediu Respins

BOCANCI C ALEXANDRU-IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BOCANCIA G GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T1 4.3 Fizica 6.5 incepator Respins

BOCANCIA I. CORINA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Fizica 5.4 experimentat Respins

BOCANCIA I. PAUL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

BOCANET M CLAUDIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

BODAPROSTE C ALEXANDRU -IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Fizica 4.55 avansat Respins

BODESCU I. ANDREEA

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 5.3 Geografie 7.85 experimentat Reusit

BODESCU- ARDELEANU I GIANINA- IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BODOGAN S. IULIAN ROBERTINO

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 2.1 avansat Respins

BODOSCA A.C. ANTON-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Informatica T2 C/C++ 7.35 experimentat Reusit

BODOSCA I ALEXANDRU-PAUL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Logica si argumentare 7.1 avansat Reusit

BODRON C LAURENTIU-COSTEL

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Matematica T1 3.5 Fizica 7.35 nivel mediu Respins

BODRON CILTA C LAURA-CARMEN

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Matematica T1 3.7 Fizica 6.65 nivel mediu Respins

BODRON V BOGDAN

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 8.85 experimentat Reusit

BODRON V COSMIN-VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

BOERU G NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 nivel mediu Reusit

BOERU OE VLAD-OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 8.95 experimentat Reusit

BOGATU E. ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.8 experimentat Respins

BOGDAN G.D. ANDREEA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Geografie 5 nivel mediu Respins

BOGDAN S STEFANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Economie 9.4 experimentat Reusit

BOGHIAN GH AMALIA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 3.65 Geografie 9.1 avansat Respins

BOGHIAN I VIRGILIU-FLORENTIN

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.95 Geografie 9.15 experimentat Respins

BOGHIAN I. IOANA-ALEXANDRA

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 7.3 experimentat Respins

BOGLES I. CRISTIAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p avansat N/p

BOGLES S. CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Respins

BOGLIS B. IONUT-OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Respins

BOGOS G.C. BIATRICE-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.3 Fizica 3 avansat Respins

BOGZA I CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 4.2 incepator Respins

BOICIUC D.A. ROXANA

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 9.1 experimentat Reusit

BOLOG A. OANA LUCIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

BOLOG C NARCIS MIHAITA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 9.15 experimentat Reusit

BOLOG CAS SIMON P. VERONICA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

BOLOG L BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.35 Geografie 9.05 incepator Respins

BOLOG S. STEFAN-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Fizica 8.75 experimentat Reusit

BOLOHAN A OVIDIU-ADRIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 5.8 experimentat Respins

BONDALICI I GHEORGHE

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 6.35 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BONDAR I TEODORA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B1-A2-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

BONDAR V ALEXANDRU-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 nivel mediu Respins

BONTAS V. MARIA-PETRINA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 incepator Respins

BONTEANU M ALINA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 experimentat Respins

BORCA D PETRU CATALIN

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2--B1-A1-A2 Matematica T2 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Respins

BORCEA V. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 4.5 experimentat Respins

BORCEA V. FLAVIU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.75 Fizica 3 avansat Respins

BORDEA - AMARIEI V VIORICA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Fizica 4.15 experimentat Respins

BORDEA C CRINA-VIOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

BORDEA D. PAUL-ANTONEL

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BORDEA M. MIHAI-CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 7 Geografie 7.35 nivel mediu Reusit

BORDEANU V. VASILE-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

BORDEI A. LIANA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 nivel mediu Respins

BORDEIANU I ROMINA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

BORDEIANU I ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana 7.15 Limba engleza Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BORDIEANU I. DANIEL-CONSTANTIN

    LICEUL DE ARTA VICTOR BRAUNER PIATRA NEAMT Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 8.35 experimentat Reusit

BORLEANU I. CLAUDIA-PAULA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.25 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

BOROEANU C. ELENA-PETRUTA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T1 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 experimentat Respins

BOROEANU G. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

BOROS A. CATALIN-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B1 Matematica T1 6.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.7 experimentat Reusit

BORS A IRINA-SANDRINA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Geografie 8.5 experimentat Reusit

BORS G GEORGE

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Matematica T1 2.9 Fizica 7.25 incepator Respins

BORS I IONELA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.05 Geografie 8.6 nivel mediu Respins

BORS I MIHAIL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. GHEORGHE ROMAN Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 4 Geografie 5 nivel mediu Respins

BORTA G MIHAELA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 7.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

BORTA GH LARISA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Geografie 8.1 experimentat Respins

BORTAS M. LOREDANA-IOANA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Reusit

BORTOAE E. EMIL-MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

BORTOS L. LUCIAN OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba engleza B2-B2-A2-A2-B1 Matematica T2 3.4 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

BORTOS M LOREDANA-MADALINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 6.3 experimentat Respins

BOSOI V CIPRIAN- VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.1 avansat Respins

BOSTAN A MIHAI

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T1 N/p Fizica N/p N/p N/p

BOSTAN C ELENA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Respins

BOSTAN D PETRONELA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Fizica 5.8 incepator Respins

BOSTAN G. ANAMARIA

    LICEUL DE ARTA VICTOR BRAUNER PIATRA NEAMT Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 5.35 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

BOSTAN V ELENA-CORINA

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.2 Geografie 7.85 avansat Respins

BOSTAN V. GABRIELA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

BOTEA M. MARIUS-MARCEL

    LICEUL DE ARTA VICTOR BRAUNER PIATRA NEAMT Muzica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 6.1 avansat Respins

BOTEZ C LOREDANA- ELENA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

BOTEZ D. DANIELA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.15 incepator Respins

BOTEZ GH. MARCEL-COSTINEL

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 incepator Respins

BOTEZ O.V. DIANA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 10 Fizica 6.75 experimentat Reusit

BOTEZ P STEFAN-BOGDAN

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 4.1 Geografie 7.65 avansat Respins

BOTEZATU C OVIDIU-CONSTANTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.5 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BOTEZATU D. STEFANIA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.65 experimentat Reusit

BOTEZATU I. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-A2-B1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 experimentat Respins

BOTEZATU V ELENA-FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Respins

BOTU I. MARIA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 6.8 incepator Respins

BOTU R. MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Reusit

BOTU V ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 8.9 avansat Respins

BOUARIU P. COSMIN PETRICA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

BRADESCU M ANA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

BRAHARU C. CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

BRAHARU G CRISTINA - ELENA

    LICEUL TEOLOGIC ORTODOX CUVIOASA PARASCHEVA AGAPIA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 4.45 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Istorie 5.35 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

BRAIS N MARIA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza A2-B2-B1-B1-B1 Istorie 9.6 Geografie 9.65 experimentat Reusit

BRAIS V MARIA-MADALINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.45 Geografie 5.85 avansat Respins

BRAN C. CONSTANTIN-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 avansat Reusit

BRAN P. RALUCA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

BRAN V MARIANA-CERASELA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 5 incepator Respins

BRANISTE J CAMELIA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 N/p Fizica N/p incepator N/p

BRASOVANU V. RALUCA-CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

BRASOVEANU G. RODICA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 6.55 Geografie 7.1 avansat Reusit

BRASOVEANU S CONSTANTIN-MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 1.65 incepator Respins

BRATU I ILINCA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-A2-A2-B1 Istorie 6.95 Geografie 7 experimentat Reusit

BREHUTA F. DORU-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

BRICI V. BOGDAN-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.55 avansat Respins

BRINZEI M. IONUT-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.1 experimentat Respins

BRINZUCA M GABRIELA LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza A2-A1-B1-A2-B1 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 avansat Reusit

BRINZUCA M MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 7.9 nivel mediu Respins

BUBA GH MIHAI

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. GHEORGHE ROMAN Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza A2-B1-B2-B1-A2 Istorie 8.25 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BUCA S. ANDREEA-ANCUTA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

BUCATARITA A.L. VLAD-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 nivel mediu Respins

BUCATARIU M. MIHAELA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.35 incepator Respins

BUCATARIU V.S. ALEXANDRU DAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

BUCATARU C. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 5 Fizica 5 experimentat Respins

BUCATARU G MIHAELA-ALINA

    LICEUL PARTICULAR NR.1 PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

BUCATARU V.V. MARIUS-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

BUCULEI V. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.85 Geografie 7.1 avansat Reusit

BUCUR A. ALEXANDRU-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Fizica 1.5 avansat Respins

BUCUR A. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.4 experimentat Respins

BUCUR D. DIANA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

BUCUR D. LARISA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Fizica 8.15 experimentat Reusit

BUCUR G. CONSTANTIN-GERALD

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.45 nivel mediu Respins

BUCUR G. GEORGE-ALEXANDRU

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Geografie 7.35 nivel mediu Respins

BUCUR G. LOREDANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.05 Psihologie 9.8 avansat Reusit

BUCUR G. MIHAI-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

BUCUR I. ADINA-VANESSA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

BUCUR I. GABRIEL-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

BUCUR I. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

BUCUR P GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Matematica T1 2.7 Fizica 8.2 nivel mediu Respins

BUCUR T ION

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Geografie 3.7 incepator Respins

BUCUR-RADU C. ANAMARIA

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Istorie 8.3 Geografie 7.2 experimentat Reusit

BUCURESTEANU I. ILIE-SEBASTIAN

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

BUDACA N. SILVIU-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

BUDAU E. ALEXANDRU-PAUL

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2 avansat Respins

BUDESCU I. IOANA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.15 experimentat Reusit

BUDIS C. CATALINA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.05 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel II 1.8 nivel mediu Respins

BUDIS C. FLAVIUS

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.05 experimentat Respins

BUDUROI V. CORINA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba franceza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

BUGA I GEORGETA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 6.2 experimentat Reusit

BUGA P LIVIA-SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Geografie 9.4 nivel mediu Respins

BUGAN C. OANA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Geografie 5.3 experimentat Respins

BUGAN G CRISTIAN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana 3.6 Limba franceza Istorie 5 Geografie 7 nivel mediu Respins

BUHUS I. CONSTANTIN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 nivel mediu Respins

BUHUS R.GH. ELENA-LARISA

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

BUHUSANU N ELENA-CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5.65 Geografie 7.3 avansat Reusit

BUHUSI GH.C. ELENA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.8 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

BUHUTA E. ANCA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

BUIUM T INA-IONELA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 nivel mediu Reusit

BUJOR V IOAN -ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 3.35 nivel mediu Respins

BULAI C LAURA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Geografie 9.15 avansat Respins

BULAI C. ELENA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.45 avansat Respins

BULAI D ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.75 experimentat Reusit

BULAI E. ALEXANDRU-VENIAMIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

BULAI I. ROXANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Respins

BULAI S. ELENA-LACRAMIOARA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BULAI T. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

BULAI V MADALINA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.3 experimentat Reusit

BULAI V. DANIELA-CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 10 nivel mediu Reusit

BULANCEA I. MARIAN CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

BULEU P. FLAVIUS-TUDOR

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 7.45 avansat Reusit

BULEU V CONSTANTIN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 avansat Reusit

BULGARU V ALEXANDRA GEANINA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Sociologie 9.55 experimentat Reusit

BULUGHEANA G ILIE

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 2.7 Fizica 5.85 nivel mediu Respins

BULUGHEANA G IOAN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 3.15 Fizica 5.8 nivel mediu Respins

BUMBAR I. IOAN-ELADIE

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 7.3 Informatica T2 C/C++ 7.2 experimentat Reusit

BUMBU P. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Logica si argumentare 9.4 experimentat Reusit

BUMBU V ANDREEA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5.25 Geografie 8.1 experimentat Reusit

BURAGA C MARIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Fizica 7.6 experimentat Reusit

BURAGA D RAMONA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 9.3 Chimie organica T1 Nivel I 9.3 experimentat Reusit

BURAGA G ESTERA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

BURAGA P. LARISA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

BURAS D. ALEXANDRA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Fizica 2.4 avansat Respins

BURCA I. IULIA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BURCA N OANA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Reusit

BURCA V COSTINA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.3 experimentat Reusit

BURDEA V. ALINA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Reusit

BURDUJA L. TUDOR

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

BURDUJA M. GABRIEL-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.35 Fizica N/p nivel mediu N/p

BURDUJA V. OLIVIA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.1 Chimie organica T1 Nivel I 9.1 experimentat Reusit

BURDUN M. DUMITRU-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.2 Fizica 3.3 experimentat Respins

BUREA D BOGDAN COSMIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Istorie 5.05 Geografie 6.25 experimentat Respins

BURLA P. GEORGE

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL SFINTII IMPARATI CONSTANTIN SI ELENA PIATRA NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.6 Geografie 7.3 experimentat Reusit

BURLACU A. DAN

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Chimie organica T1 Nivel II 9.4 experimentat Reusit

BURLACU A. EUSEBIU

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SFANTUL FRANCISC DE ASSISI ROMAN Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.3 experimentat Reusit

BURLACU A. IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

BURLACU D DIANA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie 5.25 Psihologie Eliminat din examen N/p Eliminat din examen

BURLACU I. ANDREEA-RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

BURLACU V DUMITRITA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 1.95 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 avansat Respins

BURLACU V IFTIME

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.35 avansat Respins

BURLACU V. IONELA

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 1.6 avansat Respins

BURSUC CAS IONITA O. ELENA-CARMEN

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 nivel mediu Respins

BURSUC S EDUARD

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.05 Geografie 7.75 experimentat Reusit

BURSUC V. SABINA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.3 Geografie 7.15 experimentat Reusit

BURUIANA C. ELISZABETH

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.8 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

BURUIANA C. JENNIFER-BONNY

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Reusit

BURUIANA E EUGENIA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 experimentat Respins

BURUIANA M. MONALISA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

BURUIANA P PETRONELA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

BURUIANA R. BOGDAN-IONUT

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.25 Geografie 7 avansat Respins

BURUIANA S. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 8 avansat Reusit

BUSCU G NICOLETA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

BUSUIOC I IONUT-DANIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5.2 avansat Respins

BUSUIOC I. ANDREI-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Fizica 2.3 avansat Respins

BUSUIOC P. SERGIU ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.05 avansat Respins

BUTA V. SIMONA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.2 Psihologie 5.6 avansat Respins

BUTACU G GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 6 nivel mediu Respins

BUTACU V. LAURENTIU-IONEL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.05 Fizica 3 avansat Respins

BUTNARASU F PETRONEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba franceza B2-B1-B2-A2-B1 Istorie 3.45 Geografie 6.55 avansat Respins

BUTNARESCU V CORNEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL ION IONESCU DE LA BRAD HORIA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

BUTNARIU C. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 7.3 experimentat Respins

BUTNARIU C. IOANA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 avansat Reusit

BUTNARIU E EUGENIA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba spaniola Istorie 8.45 Geografie 9.65 avansat Reusit

BUTNARIU O RARES-ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.7 experimentat Reusit

BUTNARIU V ILIE-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.25 avansat Respins

BUTNARU D CORINA IONELA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 7.25 avansat Reusit

BUTNARU G. GEORGE-DRAGOS

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

BUTNARU G. GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.75 avansat Respins

BUTNARU I ANISOARA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 nivel mediu Reusit

BUTNARU I IOANA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Chimie organica T1 Nivel II 8.8 experimentat Reusit

BUTNARU I MADALINA MIHAELA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

BUTNARU N NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL ION IONESCU DE LA BRAD HORIA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BUTNARU P. LEONARD

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 avansat Respins

BUTNARU V VASILE

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 3.15 Fizica 7.5 incepator Respins

BUTUC C. CORNELIU-IOAN

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

BUTUC C. NADIA-VIORICA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BUTUC N. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 avansat Reusit

BUTUNOI C. DUMITRU-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 9.4 Logica si argumentare 9.6 experimentat Reusit

BUTUNOI I. FLORIN-CRISTINEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A2-A1-B2-B1-A2 Matematica T1 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Respins

BUZDEA CAS APREDOAEI E GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 avansat Respins

BUZDEA I VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.85 Geografie 9 avansat Respins

BUZDUGAN M SORIN

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T1 3.2 Fizica 5 nivel mediu N/p

BUZDUGAN S STELIANA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 8.4 experimentat Reusit

BUZDUGAN V. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.3 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

CACAREAZA V CATALIN-VASILE

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Respins

CADAR D DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 8.6 experimentat Reusit

CADAR G. ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.8 Fizica 5.65 experimentat Reusit

CADAR I GRETA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 8.5 avansat Reusit

CADAR M. ANDREI-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1--B2-B1-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

CADAR V. ANDREEA-ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.4 experimentat Reusit

CADERE G. IONUT-MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 1 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CADERE M GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Geografie 9.15 experimentat Reusit

CADERE S STEFANIA EUGENIA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-B2-A1-A2-A2 Istorie 8.05 Geografie 8.9 nivel mediu Reusit

CAESCU C. ILIE-CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat N/p

CAIA C. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 avansat Respins

CAIA P. PAUL-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.55 avansat Respins

CAIA PANCU D DIANA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Istorie 5.3 Geografie 7.4 avansat Reusit

CAIA T. ANTONIA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

CAIA V. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba franceza B1-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

CAIA V. VICTOR

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 9.5 Geografie 6.9 experimentat Reusit

CALANCEA G CIPRIAN CASIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 8.8 experimentat Reusit

CALANCEA I. VASILE

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 experimentat Respins

CALDARE D. DUMITRU ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4 Geografie 5 avansat Respins

CALDARE G. ALEXANDRU-TUDOR

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

CALIAN V. VIOREL-NARCIS

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I N/p avansat N/p

CALIMAC C CATALIN- CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.2 Fizica 5 experimentat Respins

CALIMAN C. CONSTANTIN-OCTAVIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician prelucrari pe masini cu comanda numerica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.95 Fizica 1.75 nivel mediu Respins

CALIMAN M. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Geografie 8.75 experimentat Reusit

CALIN D GEORGE-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.1 Geografie N/p avansat N/p

CALIN G. GEORGE-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

CALIN O ANDREIA-AURA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.25 Geografie 5 experimentat Respins

CALIN T. ANA-MARIA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Reusit

CALISTRU M ANDREEA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Geografie 10 experimentat Reusit

CALUGARU D SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

CALUGARU M. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Respins

CAMARASU S. ANCA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.2 experimentat Reusit

CAMCIUC N. DANIEL

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

CAMPEANU M.V. SERGIU-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 3.5 Fizica 2.85 nivel mediu Respins

CANDET I ANDREEA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 8.45 experimentat Reusit

CANDREA C TEODORA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 7.8 avansat Reusit

CANDREA V. IULIANA

    LICEUL DE ARTA VICTOR BRAUNER PIATRA NEAMT Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-A2-A1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 7.3 avansat Reusit

CAPATINA C. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 7.95 experimentat Reusit

CAPITANU V. DIANA-VASILICA

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

CAPMARE G. ADRIAN-DRAGOMIR

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1 incepator Respins

CAPRA M. VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 1.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 experimentat Respins

CAPRARU P PETRICA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 9 avansat Reusit

CAPRIOARA I IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 6.8 experimentat Reusit

CAPRITA N.G. ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Informatica T2 C/C++ 9.05 experimentat Reusit

CAPSA I. IOAN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.3 avansat Respins

CARAIVAN C. SILVIU-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

CARAMIDA P. FLORIN-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

CARAZA I DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Respins

CARBUNE V SERGIU-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.45 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

CARJA OGLINZANU I MARIA-DANA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba franceza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T1 2.8 Fizica 6.05 avansat Respins

CARJAN D RADU LIVIU

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza Matematica T1 8.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.25 experimentat Reusit

CARNARIU C LIVIA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 9.7 experimentat Reusit

CARP C ROXANA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 4.1 Geografie 5.5 avansat Respins

CARP D. GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza A2--B1-A2-B1 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 avansat Respins

CARPUSOR A GEORGE ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.25 experimentat Reusit

CARPUSOR G ANDREI

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.55 nivel mediu Respins

CARPUSOR V. BOGDAN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

CARSTOIU I. XENIA

    LICEUL DE ARTA VICTOR BRAUNER PIATRA NEAMT Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.65 avansat Reusit

CARUNTU G IOAN

    LICEUL PARTICULAR NR.1 PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 8.8 incepator Respins

CARUNTU I IOANA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

CASERIU C. STEFAN

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

CASIAN R CATALIN-PETRICA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza A1-A1-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 6.4 incepator Respins

CASMIR I NELA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.05 Geografie 9.1 experimentat Reusit

CATALIN A MADALINA- CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.35 Geografie 6.35 avansat Respins

CATANA C. GIOVANI-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

CATANA G.L. MIHAELA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza A2--B1-A1-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 1.65 avansat Respins

CATANA I DIANA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.25 Geografie 6.2 avansat Reusit

CATANA R. CONSTANTIN-RAIMOND

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Reusit

CATANA T. MIOARA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Respins

CATANA T. TEODORA-IRINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.55 Fizica 2.2 avansat Respins

CATARGIU C. MARIANA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

CATRE I DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.95 Geografie 8.7 experimentat Reusit

CATRINESCU M MARCELA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 avansat Reusit

CATRINOI A. AUREL

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Sociologie N/p incepator N/p

CATRINOI A. VIOREL

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 4.2 Sociologie 5.65 incepator Respins

CATRINOI G DUMITRU DANIEL

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Fizica 5.15 avansat Respins

CATRINOI N MONICA MARIANA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Reusit

CATRINOIU I. ANDREI-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T1 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Respins

CAUTISANU G IONUT-COSMIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 7.9 avansat Reusit

CAUTISANU G. ANCUTA-LACRAMIOARA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 7.8 experimentat Reusit

CAUTISANU G. GABRIEL-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Geografie 7 experimentat Respins

CAZACU A STEFAN-MATEI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Logica si argumentare 8.6 experimentat Reusit

CAZACU C IOANA MAURA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

CAZACU D IULIAN-DAN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Geografie 5.95 experimentat Respins

CAZACU D. DAVID

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A2 Istorie 5.45 Sociologie 6.7 nivel mediu Respins

CAZACU D. SILVIU-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.9 experimentat Reusit

CAZACU M. CONSTANTIN-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 6.65 Geografie 6.95 avansat Respins

CAZACU V. CRISTIAN

    LICEUL DE ARTA VICTOR BRAUNER PIATRA NEAMT Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 6.15 experimentat Respins

CAZAMIR I. LAVINIA-BIANCA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CEAUSU G. FLORIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

CEBAN I. ANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 avansat Respins

CENUSA V. VIOREL-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Fizica 6.5 experimentat Respins

CEOBANU I EMANUEL

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 6.8 experimentat Reusit

CEPARIU N. CATALIN-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 1.6 experimentat Respins

CEPARIU R IONUT-ROMEO

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.9 incepator Respins

CERBU I ANDREEA-LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 7.8 experimentat Reusit

CERCEL CAS CROITORIU A ANGELA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 nivel mediu Respins

CERCHIA M. FILIP

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 1.45 Fizica 1.3 avansat Respins

CERNEVA V NADEJDA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.15 Psihologie 8 avansat Reusit

CERNICA A LUCICA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Fizica 6.2 nivel mediu Respins

CHAR V ANCA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B1-B1-A2-A2-B1 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Reusit

CHELARIU A ALINA ELENA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 avansat Respins

CHELARIU C. MADALINA-COSTINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

CHELARIU CI GEORGE IONUT

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3 Fizica 6.7 nivel mediu Respins

CHELARIU F. LAURA-MARINA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

CHELARIU I. VASILE

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

CHELARIU N MADALINA-LILIANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.35 Geografie 6.75 avansat Respins

CHELARIU S. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

CHELARU D ALINA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

CHELARU F. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Geografie 6.3 experimentat Respins

CHELARU F. SERGIU IONEL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Reusit

CHELARU G DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Geografie 8.45 experimentat Respins

CHELARU G MARCELIN - GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

CHELARU G. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 4 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.6 experimentat Respins

CHELARU GH ILIE-EMANUEL

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Geografie 8.45 experimentat Reusit

CHELARU I IONELA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5.4 Geografie 6.6 experimentat Reusit

CHELARU M. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.65 avansat Respins

CHELARU P ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.9 experimentat Reusit

CHELARU P PETRU-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.45 Fizica 5.5 experimentat Respins

CHELARU V COSMIN VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 8.6 Geografie 9.5 experimentat Reusit

CHELARU V GEORGE

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.9 Fizica 6.3 avansat Reusit

CHELARU V. ANA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

CHELARU V.C. CRISTINA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Respins

CHERTIC M. BIANCA-IOANA

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Geografie 5 nivel mediu Respins

CHERTIC S.R. ELENA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 experimentat Respins

CHETRARIU D MARIUS GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B2 Istorie 8.3 Psihologie 6.8 avansat Reusit

CHETRARU I. MIRCEA-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 nivel mediu Respins

CHIBEA D DUMITRELA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 nivel mediu Respins

CHIHAI V GABRIELA

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 3.7 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

CHIHAIA C MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

CHILU C DUMITRITA-LAURA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Respins

CHIMINA ST. EDUARD-LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

CHIMU C. MARIA-MIRABELA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 nivel mediu Respins

CHINDEA I. MARINEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen nivel mediu Eliminat din examen

CHINEZ I. MARIAN-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.4 experimentat Reusit

CHIOARIU V. MADALINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

CHIORBEJA S ROBERT

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 7.15 experimentat Respins

CHIPERI D DAIGORO-NATHANIEL

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Respins

CHIPERI V VLAD MICHAEL

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 7.55 experimentat Reusit

CHIRA D.E. CRISTINA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

CHIREA D. PETRONELA-LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Reusit

CHIRIAC C MARIANA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Istorie 7.45 Geografie 7.3 experimentat Reusit

CHIRIAC C TUDOR-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Chimie organica T1 Nivel I 9 experimentat Reusit

CHIRIAC D MANUEL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Istorie 7.65 Geografie 6.75 experimentat Reusit

CHIRIAC G. MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Fizica 5.6 experimentat Respins

CHIRIAC L GEORGIANA-IULIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Respins

CHIRIAC V IULIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 8.2 experimentat Reusit

CHIRIAC V MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 avansat Respins

CHIRIAC V OANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.15 Geografie 8.6 avansat Reusit

CHIRIAC V. MIHAELA-LAURA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CHIRIAC V. VASILE-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

CHIRIC V OANA-MARIA

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Geografie 6.95 nivel mediu Respins

CHIRIC V. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 4.2 Sociologie 6.4 avansat Respins

CHIRICA C. PAULA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Respins

CHIRICA I. DANA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

CHIRICA V RALUCA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 8.95 avansat Reusit

CHIRILA C. BIANCA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

CHIRILA C. NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.25 Chimie organica T1 Nivel I 6 avansat Reusit

CHIRILA C. SINZIIANA-PAULA

    LICEUL DE ARTA VICTOR BRAUNER PIATRA NEAMT Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 6.25 avansat Reusit

CHIRILA G GHEORGHITA-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Chimie organica T1 Nivel II 7 experimentat Reusit

CHIRILA G MARIUS-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

CHIRILA G TOADER

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T1 3 Fizica 8.35 nivel mediu Respins

CHIRILA I IOAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-A1-A1-A1 Matematica T1 3.2 Fizica 5.9 nivel mediu Respins

CHIRILA I. ADELINA

    LICEUL DE ARTA VICTOR BRAUNER PIATRA NEAMT Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 7.3 avansat Reusit

CHIRILA M FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 avansat Respins

CHIRILA N ELIZA MARCIANA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

CHIRILA N MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.55 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Geografie 8.4 avansat Respins

CHIRILA T AMALIA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 nivel mediu Reusit

CHIRILA T SIMONA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 incepator Respins

CHIRILA V ALINA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.7 experimentat Reusit

CHIRILA V GELU

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

CHIRILA V IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 experimentat Respins

CHIRILA V OANA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

CHIRILA V. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Matematica T1 8.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 8 experimentat Reusit

CHIRILA V. ELENA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

CHIRILA-RADU M. ELENA-OANA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.7 Geografie 8.4 experimentat Reusit

CHIRILEASA I. ROBERT-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.25 Fizica 2.75 experimentat Respins

CHIRILOAIE I DIANA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 8.1 avansat Reusit

CHIROVSCHI I. STEFAN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician prelucrari pe masini cu comanda numerica
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

CHIRTES I SORIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Fizica 4 experimentat Respins

CHIRU CAS POPA C. PETRONELA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 3.55 nivel mediu Respins

CHIRUT M GEORGE

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 7.45 experimentat Reusit

CHIRUTA C. OVIDIU-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 2.4 avansat Respins

CHIRUTA I ALEXANDRU-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 avansat Reusit

CHIRUTA I VASILE

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Matematica T1 2.4 Fizica 5 incepator Respins

CHIRUTA I. MIHAI-SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 avansat Respins

CHIRUTA V VASILICA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 7.4 Geografie 9 experimentat Reusit

CHISTOL G.C. DRAGOS-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.45 Informatica T3 C/C++ 6.55 experimentat Reusit

CHISTOL N.S. STEFAN-OCTAVIAN

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 9.5 experimentat Reusit

CHITAN V MARIA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.75 experimentat Reusit

CHITIC P PAVEL-LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 4 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

CHITIMUS N MARIA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.65 Geografie 9.6 experimentat Reusit

CHITIMUS N MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.3 Geografie 6.75 avansat Reusit

CHITU G. CARMINA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.4 Psihologie 10 experimentat Reusit

CHITU I IOAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.35 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 avansat Respins

CHIUARIU C. GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 1.2 nivel mediu Respins

CHIUARIU F IONUT

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 5.2 Fizica 5.75 nivel mediu Respins

CHIUARIU I. IOAN-PETRONEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 3.05 incepator Respins

CHIUARIU V. CONSTANTIN-CRISTI

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.95 avansat Respins

CHIUCHIU V ANDREEA-ROXANA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 8.2 Geografie 9.25 experimentat Reusit

CHIUOARIU C. MIRUNA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Logica si argumentare 9 experimentat Reusit

CIAUSU C. ALINA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 nivel mediu Respins

CIAUSU M. ROXANA-STEFANIA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

CIBEA I DANIELA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 avansat Reusit

CILTA G GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T1 N/p Fizica N/p N/p N/p

CIMPANU D ANCA-AURELIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 experimentat Reusit

CIMPEANU G LILIANA

    LICEUL PARTICULAR NR.1 PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Istorie 4.15 Geografie 5 incepator Respins

CIMPEANU V SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 avansat Respins

CIMPOESU DUMITREAN T PETRONELA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T1 3.4 Fizica 7.3 nivel mediu Respins

CIMPOESU I. ELENA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Geografie 9.3 experimentat Reusit

CIMPOESU P CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Fizica 8.8 incepator Reusit

CIMPOESU R ROXANA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 6 Geografie 8.2 experimentat Reusit

CIMPULUNGEANU D VASILICA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 avansat Respins

CIOANCAS V. CRISTINA-MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 avansat Respins

CIOB V IRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Istorie 7.9 Geografie 7.3 avansat Reusit

CIOBACA M. ALEXANDRA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

CIOBANCA P ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.4 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

CIOBANCA P CAMELIA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.15 Geografie 5 avansat Respins

CIOBANCA P CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 5.6 avansat Respins

CIOBANITA C.V. ALEXANDRA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.45 avansat Respins

CIOBANU A CATALIN

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 4.3 Geografie 6.3 avansat Respins

CIOBANU A CATALINA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 avansat Reusit

CIOBANU A MONICA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 3.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.5 avansat Respins

CIOBANU A TEREZA-IZABELA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 3.7 incepator Respins

CIOBANU C ANDA- DUMITRITA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Reusit

CIOBANU C COSMIN COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.85 nivel mediu Respins

CIOBANU C ELENA- NADIA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 7.05 experimentat Respins

CIOBANU C VASILICA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Reusit

CIOBANU C. ANDREEA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

CIOBANU C. ELENA-LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 nivel mediu Respins

CIOBANU D ALEXANDRU ANDREI

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Geografie 6.6 experimentat Respins

CIOBANU D ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Reusit

CIOBANU D. ANCUTA LUCICA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.3 avansat Respins

CIOBANU E. CRISTINA-ADINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 avansat Respins

CIOBANU E. LARISA-MARINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

CIOBANU E. PAUL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

CIOBANU E.M. MIHAELA-SINZIANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Chimie anorganica T2 Nivel II 1.6 avansat Respins

CIOBANU F. MARIA-CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.55 avansat Respins

CIOBANU G GHEORGHE-MARIUS

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Istorie 5.5 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

CIOBANU G. GELU-CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.95 experimentat Respins

CIOBANU G.C. ANDREI-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.6 experimentat Reusit

CIOBANU I CATALINA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

CIOBANU I GHEORGHE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Logica si argumentare 9.1 experimentat Reusit

CIOBANU I IULIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL ION IONESCU DE LA BRAD HORIA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba engleza N/p Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat N/p

CIOBANU I PETRICA-PAUL

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Istorie 4.3 Geografie 5 avansat Respins

CIOBANU I ROXANA-IOANA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 avansat Reusit

CIOBANU I. CLAUDIU-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

CIOBANU I. ELENA-DIANA

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Geografie 5.75 nivel mediu Respins

CIOBANU I. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.65 experimentat Respins

CIOBANU I. PAUL ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2--A2-B1-A2 Matematica T2 5.15 Geografie 4 avansat Respins

CIOBANU I. PAUL AUGUSTIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 4.05 experimentat Respins

CIOBANU I.D. IOANA-PAULA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Reusit

CIOBANU L CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.55 Geografie 7.1 avansat Reusit

CIOBANU L LUCIAN-VLADUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.05 Geografie 6.4 avansat Respins

CIOBANU M AMELIA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 8.05 Geografie 8.4 experimentat Reusit

CIOBANU M FLORIN GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.2 Fizica 6.1 avansat Respins

CIOBANU M IULIA-CECILIA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Respins

CIOBANU M PETRICA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 5 experimentat Respins

CIOBANU P BRINDUSA- DIANA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.85 experimentat Reusit

CIOBANU P. PATRICIA-ADNANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Fizica 7.7 experimentat Reusit

CIOBANU R. ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.2 incepator N/p

CIOBANU S. LAURA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 8.4 experimentat Reusit

CIOBANU V MIRUNA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 3.05 experimentat Respins

CIOBANU V. LIDIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.05 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.5 avansat Reusit

CIOBANU V. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

CIOBANU V. MIHAELA-BEATRIS

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

CIOBANU- RUSU D MARICICA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5 avansat Respins

CIOCAN C MADALINA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

CIOCAN C. ROXANA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6 Sociologie 7.9 avansat Reusit

CIOCAN G. PAUL CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 4.25 avansat Respins

CIOCANARIU V ANDREI

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 7.7 experimentat Reusit

CIOCARTAU G RODICA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba franceza B1-B2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.5 avansat Respins

CIOCOIU CAS TOTARO N. NICOLETA-GEANINA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Respins

CIOCOIU I DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 avansat Respins

CIOCOIU N. NECULAI

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu N/p

CIOCOIU T. IOAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A1--B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

CIOFOAIA I. ANDREI-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

CIOFU A. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Geografie 6.4 avansat Respins

CIOFU C MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 avansat Respins

CIOFU C. IONEL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.05 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.3 avansat Respins

CIOFU F MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Filosofie 6.4 experimentat Reusit

CIOFU P IOANA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Respins

CIOINEAG V. MADALINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Fizica 7.3 experimentat Reusit

CIOINEGEL P. MARIA-RAMONA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

CIOLPAN M.E. ANDRA-LARISA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.3 Geografie 5.1 avansat N/p

CIOMEICA C. ANDREIA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Chimie organica T1 Nivel I 9 experimentat Reusit

CIOMEICA I. LAURENTIU-IOAN

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.7 experimentat Respins

CIORBEA V DANIEL IONUT

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T1 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Reusit

CIORBEA V NICOLAE-MARIUS

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 2.6 Geografie 5.65 avansat Respins

CIORNEI V MIHAELA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.05 Geografie 7.2 experimentat Reusit

CIOROBITCA C CONSTANTIN-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2 Geografie 6.45 avansat Respins

CIOROBITCA C. CONSTANTIN-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Fizica 5 experimentat Respins

CIOSU C. ALINA-PAULA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

CIRES N AURA-ANDA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.55 Geografie 8.55 avansat Reusit

CIRES N. NICU-CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 6 avansat Reusit

CIRESA C ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 9.2 Chimie organica T1 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

CIRJA D DAMARIS

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.5 experimentat Reusit

CIRJA D VLADUT-VASILE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

CIRJA G FLORIN-ALIN

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 6 Fizica 8.1 nivel mediu Reusit

CIRJA N IONUT

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.05 Fizica 8.1 nivel mediu Reusit

CIRJA P ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Fizica 7.7 experimentat Reusit

CIRJEU B. LIVIUTA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B1-A1-B1-- Istorie 5.7 Geografie 6.8 avansat Respins

CIRLIGEANU A. GENOVEV

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

CIRMACI R GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Fizica 5.05 avansat Respins

CISMARU I NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 avansat Respins

CIUBOTA A GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.1 Fizica 6.45 avansat Respins

CIUBOTA C BOGDAN-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T1 2.4 Fizica 3.4 incepator Respins

CIUBOTA F STEFANEL

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

CIUBOTARIU A LOREDANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 avansat Respins

CIUBOTARIU C ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5 avansat Respins

CIUBOTARIU D. VASILE-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

CIUBOTARIU E IOANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 8.8 experimentat Reusit

CIUBOTARIU I IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CIUBOTARIU I. MIRCEA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.85 experimentat Respins

CIUBOTARIU P. PAUL-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3 Fizica 3.05 nivel mediu Respins

CIUBOTARIU T ALIN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

CIUBOTARIU V AGNES-LARISA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 3.2 Geografie 7.65 nivel mediu Respins

CIUBOTARU C IOANA-LAURA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 8.6 experimentat Reusit

CIUBOTARU CAS STOIAN E ANA-AURORA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Coafor stilist
    Limba si literatura romana 5.3 Limba engleza Matematica T2 1.3 Geografie 6 Respins

CIUBOTARU I MIHAELA-RALUCA

    LICEUL PARTICULAR NR.1 PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 6.3 experimentat Reusit

CIUBOTARU V RAMONA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.45 experimentat Reusit

CIUBOTARU V. VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza A1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.85 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CIUBOTARU V.I.C. VICTOR-ANTONIO

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat N/p

CIUCA F. ALIN-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Chimie organica T1 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

CIUCAN I. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza Istorie 9.5 Geografie 8.8 experimentat Reusit

CIUCANEL C. ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.85 experimentat Reusit

CIUCANEL M MARIETA

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 6.2 Geografie 8.1 experimentat Reusit

CIUCANU C ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.75 Geografie 6.3 avansat Respins

CIUCANU I ROBERTO-NECULAI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 3.8 Geografie 5.15 avansat Respins

CIUCANU S. MARIA-MAGDALENA

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.25 avansat Respins

CIUCHES G GABRIELA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.45 Geografie 7.5 avansat Respins

CIUCHES I. IOSIF CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.05 Limba engleza B2--B1-A2-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

CIUCHES M ALEXANDRU-IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 2.55 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 8.8 avansat Respins

CIUCHI D PAULA LARISA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.5 experimentat Reusit

CIUCHI I ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Fizica 5.75 avansat Respins

CIUCHI P. ADRIAN VASILE

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.35 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.4 nivel mediu Respins

CIUDIN A. ANDREEA

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 6.7 experimentat Reusit

CIUDIN I IOAN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 9 experimentat Reusit

CIUDIN I. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician prelucrari pe masini cu comanda numerica
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

CIUDIN M. ANA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 nivel mediu Respins

CIUDIN V. GABRIELA- MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.05 experimentat Reusit

CIULIN C. ANDREEA-CORNELIA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.15 avansat Respins

CIUPERCA C.F. BEATRICE-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Istorie 9.4 Geografie 9.45 experimentat Reusit

CIUPERCA C.I. PAUL-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 avansat Respins

CIUPERCA M. ADRIAN-OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

CIURCA C MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

CIURDEA N IULIANA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 nivel mediu Respins

CIURDEA V IULIAN-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 nivel mediu Respins

CIURDEA- ROIBU T ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

CIURDIA M. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Informatica T2 C/C++ 8.85 experimentat Reusit

CIUREA C. ANISOARA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.15 avansat Respins

CIUSTEA F VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 2 incepator Respins

CLAPA G. ALEXANDRU GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.15 avansat Respins

CLAPA M RADU CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 experimentat Reusit

CLOPOTARU M. DANIEL - MARIAN

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SFANTUL FRANCISC DE ASSISI ROMAN Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.4 Geografie 7.65 experimentat Reusit

CLOSCA V IONUT-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.25 Geografie 5 nivel mediu Respins

COBANEL V. SIMINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.5 Sociologie 7.85 nivel mediu Respins

COBREA L. LUDOVIC-COSMIN

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Geografie 5.7 avansat Respins

COBREA M.C ALBERTO

    LICEUL PARTICULAR NR.1 PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B1--B1-A2-A1 Istorie 5.3 Geografie 6.05 nivel mediu Respins

COBUT V RALUCA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

COBUZ C ANDREI-COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 4.4 experimentat Respins

COBUZ C CONSTANTIN-CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.7 experimentat Reusit

COBUZ C IONEL-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.2 Fizica 5 avansat Respins

COBUZ M.C. GABRIEL-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

COBUZ N ALINA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

COBUZ N GABRIEL-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

COBZARIU F ANA- MARIA- NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 avansat Respins

COBZARIU GH ELENA-FLORINA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 3.8 incepator Respins

COBZARIU I IONUT-CATALIN

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Respins

COBZARIU I MADALINA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Respins

COBZARIU O. PAULA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

COBZARU A ALEXANDRU-MARIAN

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 8.2 avansat Respins

COBZARU D ANDREEA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 6.3 avansat Respins

COBZARU M ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 avansat Respins

COBZARU M. ADRIAN

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SFANTUL FRANCISC DE ASSISI ROMAN Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.25 Geografie 8.75 experimentat Reusit

COBZARU M. ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

COCEA V. CIPRIAN IOAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

COCHIOR M. ROBERT

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SFANTUL FRANCISC DE ASSISI ROMAN Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.65 Psihologie 8.8 experimentat Reusit

COCHIORAS I MARIA-MAGDALENA

    LICEUL PARTICULAR NR.1 PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5 Geografie 4.25 avansat Respins

COCUT F. ESTERA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.3 Geografie 8.75 experimentat Reusit

COCUT L RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

CODITA S. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.35 Fizica 3.5 experimentat Respins

CODREANU V DOINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.4 Psihologie 7.4 avansat Respins

CODREANU V. CARMEN-GIORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 6.6 experimentat Respins

COJOC C. DRAGOS-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B2-A1-A2 Matematica T2 1.65 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

COJOC M. TEODORA-SILVIA

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 avansat Respins

COJOC O ROBERT-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

COJOC V ALEXANDRA-SABINA

    LICEUL PARTICULAR NR.1 PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 6.15 experimentat Respins

COJOCARIU - ISCIUC N FLORENTINA - DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 5 avansat Respins

COJOCARIU C IONUT

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 5.9 Geografie 6.4 experimentat Respins

COJOCARIU G GHEORGHE-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Respins

COJOCARIU I. IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2--A2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

COJOCARIU M. ALEXANDRU-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 2 Fizica 2.8 incepator Respins

COJOCARIU N. RALUCA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza Matematica T1 8.7 Fizica 9 experimentat Reusit

COJOCARIU P IULIAN-GAVRIL

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Respins

COJOCARIU P. IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 8.8 avansat Reusit

COJOCARIU P. MIHAI-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 3.3 nivel mediu Respins

COJOCARIU V. VASILE-EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 3.35 Fizica 1.95 avansat Respins

COJOCARU A VLAD

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza Istorie 9.45 Geografie 9.05 avansat Reusit

COJOCARU A. PETRU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

COJOCARU C ANDREEA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 8.8 Logica si argumentare 9.1 experimentat Reusit

COJOCARU C. CONSTANTIN-MARIUS

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 4.2 incepator Respins

COJOCARU C. SILVIA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-A2-B1 Matematica T2 8.9 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

COJOCARU D PATRICIA-SIMINA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.7 Geografie 3.85 avansat Respins

COJOCARU D. DANIEL-DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

COJOCARU D. ELENA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba franceza B1-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 incepator Respins

COJOCARU E NICULAE-SILVIU

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.45 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

COJOCARU G ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 nivel mediu Respins

COJOCARU G. MIRCEA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.7 Biologie vegetala si animala T1 7.85 experimentat Reusit

COJOCARU H ELENA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Biologie vegetala si animala T1 8.95 experimentat Reusit

COJOCARU I IONUT

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Reusit

COJOCARU I IONUT CODRIN

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.6 experimentat Reusit

COJOCARU I IRINEL

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 5.05 avansat Respins

COJOCARU I. ADELINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Geografie 6.7 avansat Respins

COJOCARU I. EMILIA-SILVIA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Chimie organica T1 Nivel II 10 experimentat Reusit

COJOCARU M SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.25 Geografie 6.55 experimentat Respins

COJOCARU N IONUT-LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.15 Logica si argumentare 8.7 experimentat Reusit

COJOCARU O VASILE

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

COJOCARU S BEATRICE-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 7.35 experimentat Reusit

COJOCARU V VALENTIN IONUT

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza Matematica T1 9.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.55 experimentat Reusit

COJOCARU V. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 8.25 Geografie 7.8 experimentat Reusit

COJOCARU V.C. CODRIN CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

COKELAER N. ANCA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.65 Geografie 7.2 experimentat Reusit

COLOBANIA I. OCTAVIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

COLONESCU C. GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

COLONESCU G SILVIU GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 10 experimentat Reusit

COLONESCU G. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 7.65 avansat Respins

COMAN D. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.3 avansat Respins

COMAN N LACRAMIOARA ELENA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 avansat Respins

COMAN V IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 avansat Respins

COMANESCU G. GEORGE-SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza Matematica T1 9 Informatica T2 C/C++ 8.55 experimentat Reusit

COMANITA I. ANTONELA OANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Geografie 5.2 avansat Respins

COMONITA A CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

COMONITA G CODRUTA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 8.65 Geografie 9 avansat Reusit

COMORASU D. COSMIN-ALADIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.95 Geografie 9 experimentat Reusit

CONACHI I. IOAN-EMILIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CONDURAT G. ALINA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

CONDURESCU G ANDREEA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.55 experimentat Reusit

CONEAC I DORINA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 6.8 experimentat Reusit

CONSTANDACHE C. BOGDAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Informatica T2 C/C++ 8 experimentat Reusit

CONSTANTIN D. EMANUEL

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CONSTANTIN E.C. GHEORGHE-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Fizica 8.9 experimentat Reusit

CONSTANTIN I. MIHAI-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

CONSTANTIN M FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

CONSTANTIN N. IULIANA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

CONSTANTIN P. ANDREI EUSEBIU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

CONSTANTINESCU D. DORINA

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 avansat Reusit

CONSTANTINESCU M.M. ELIZA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.15 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

CONSTANTINIU P PAULA-EMILIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

CONTOI D GETA-CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T1 3.45 Fizica 8.55 nivel mediu Respins

CONTU F PETRONELA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 4.15 Geografie 8.25 nivel mediu Respins

CONUT MC CLAUDIU-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 7.8 experimentat Reusit

CORBAN C DIANA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.7 experimentat Reusit

CORBU C CORNELIA-CEZARA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Logica si argumentare 9.8 experimentat Reusit

CORCIOVA F.A FLORIN IULIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Istorie 6.1 Geografie 7.5 avansat Respins

CORDONEANU G. MIHAELA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.7 avansat Respins

CORDUNEANU C ALEXANDRA LAURA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba spaniola Istorie 8.3 Geografie 8.9 avansat Reusit

CORDUNEANU C. SUZANA-LUIZA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.1 avansat Respins

CORDUNEANU E RIANA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza Matematica T1 8.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.7 experimentat Reusit

CORDUNEANU I LENUTA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 4.2 Fizica 6.85 avansat Respins

CORDUNEANU P SILVIU

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 5 Fizica 6 avansat Respins

CORDUNEANU S. RALUCA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Chimie organica T1 Nivel II 9.4 experimentat Reusit

CORDUNEANU V CAMELIA

    LICEUL TEOLOGIC ORTODOX CUVIOASA PARASCHEVA AGAPIA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 8.5 experimentat Reusit

CORFU A. SILVIU

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Fizica 7.7 experimentat Reusit

CORNEA M. ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

CORNEA M. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

CORNILA P. BOGDAN VASILE

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

COROABA D DIANA-ALEXANDRA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.85 Geografie 8.15 avansat Reusit

COROBAN L RALUCA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2-B1-A2-A1-A2 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 avansat Respins

CORODESCU E BOGDAN NICOLAE

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. GHEORGHE ROMAN Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5.3 avansat Respins

COROI CAS PRICOPE N.C. ROXANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Geografie 5.6 avansat Respins

COROPCA M VLAD-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 avansat Respins

CORUGA I. IONEL-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

CORUTIU M MIHAI

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T1 3.9 Fizica 6.4 avansat Respins

COSA M. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

COSALBERT I LIDIA-ADELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Istorie 9.05 Logica si argumentare 9.4 avansat Reusit

COSMA C BRINDUSA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 avansat Reusit

COSMA GH. GEANI

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 3.9 incepator Respins

COSMA M MIHAELA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

COSMA V ANGELA-IRINA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Geografie 6.1 avansat Respins

COSMAGA C. GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

COSMESCU N ANDREEA-DIANA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 9.2 experimentat Reusit

COSNETE C ANDREI-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 avansat Respins

COSNITA M. ANA-BIANCA

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Geografie 9.2 experimentat Reusit

COSOFRET C IONELA

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

COSOFRET CAS BALAN M MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 nivel mediu Respins

COSOFRET G CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Fizica 6.55 experimentat Reusit

COSOFRET I. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 experimentat Reusit

COSOFRET N CAMELIA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

COSTACHE M. IONUT CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

COSTACHE N ANA-RALUCA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.45 Geografie 2.8 nivel mediu Respins

COSTAN C. OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

COSTAN I MARIUS-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 experimentat Reusit

COSTAN N GABRIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana 2.5 Limba engleza Istorie 5.1 Geografie 5.7 incepator Respins

COSTAN N. CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza Matematica T1 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

COSTEA G. IOANA-ARGENTINA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

COSTEA I ELENA CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B1 Istorie 7.2 Geografie 8.65 experimentat Reusit

COSTEA L.R. ROBERT-LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Respins

COSTIN D CIPRIAN VASILE

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5.75 nivel mediu N/p

COSTIN G CLAUDIA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.45 Biologie vegetala si animala T1 8.75 experimentat Reusit

COSTIN GM CODRIN MIHAI

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 8.8 avansat Reusit

COSTIN P FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 nivel mediu Respins

COTEANU D. CONSTANTIN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

COTFASA CAS MURARIU I. MARINELA LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Fizica 1.3 avansat Respins

COTFASE V CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 nivel mediu Respins

COTIRGASANU F STEFANEL-IONUT

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 6.1 avansat N/p

COTOVANU C LARISA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 9.9 experimentat Reusit

COTRIGASANU M MIHAI

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.8 Geografie 8.35 avansat Reusit

COVACI M. VASILE

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SFANTUL FRANCISC DE ASSISI ROMAN Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Istorie 5.3 Geografie 6.3 experimentat Reusit

COVASAN G. ION

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 4.7 incepator Respins

COVASAN I. MARCEL

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana N/p 1 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Istorie 2 Sociologie N/p N/p N/p

COVASAN N GHEORGHITA ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

COVASAN V LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 avansat Reusit

COVRIG I IOAN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 3.4 Geografie 8 experimentat Respins

COVRIG L. ELENA-ESTERA

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

COVRIG P. ION-IULIAN

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

COZMA C PAUL-COSTIN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 nivel mediu Respins

COZMA C. ANDRA-STEFANA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 7.7 experimentat Reusit

COZMA C. CONSTANTIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 experimentat Respins

COZMA C. DANIELA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Respins

COZMA C. GABRIEL-FABIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.55 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

COZMA C. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.9 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

COZMA C. MIHAI-COZMIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Fizica 2.45 nivel mediu Respins

COZMA C. RADU-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

COZMA F FLORIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

COZMA G. ELENA-LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

COZMA G. GHEORGHE-SEVERIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza N/p Matematica T2 2.3 Fizica 2.25 nivel mediu N/p

COZMA I MARIUS-COSTEL

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T1 N/p Fizica N/p N/p N/p

COZMA I. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.85 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen experimentat Eliminat din examen

COZMA M MARIAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Fizica 9.15 experimentat Reusit

COZMA M.S. VASILE-RADUCU

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.6 avansat Respins

COZMA N IOANA IZABELA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Psihologie 7.05 experimentat Reusit

COZMA N. ANTINA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.4 experimentat Reusit

COZMA R.V. DIANA TEOFANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel II 8.6 experimentat Reusit

COZMA V ANDREI

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 8.4 experimentat Respins

COZMA V. ANA-MARIA

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

COZMA V. VASILICA-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 experimentat Respins

CRACAOANU S NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba franceza B1-B1-A1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 nivel mediu Respins

CRACIUN C. ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Respins

CRACIUN G GEORGIANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 9.4 Economie 6.45 avansat Reusit

CRACIUN G. GEORGE-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

CRACIUN G. LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Respins

CRACIUN G. PETRU-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Reusit

CRACIUN M. CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.2 incepator Respins

CRACIUN P. ANA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel II 1.8 nivel mediu Respins

CRACIUN R. CLAUDIU-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

CRACIUN V. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza B1-A1-A2-- Istorie 5.45 Geografie 6.2 avansat Respins

CRACIUN V.S. ANDREEA-SORINA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Informatica T2 C/C++ 8.35 experimentat Reusit

CRAESCU D MADALINA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.65 nivel mediu Respins

CRAESCU F. GHEORGHE-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5 avansat Respins

CRAINICEANU M. NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Fizica 3 avansat Respins

CRAIU I IOAN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.25 nivel mediu Respins

CRAIU I MARIA-STEFANIA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

CREANGA G DUMITRELA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 nivel mediu Respins

CREANGA I DUMITRELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL ION IONESCU DE LA BRAD HORIA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba franceza B1-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 4.5 nivel mediu Respins

CREANGA V MARCELA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.5 experimentat Reusit

CRENGACHE C ANDREEA

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.3 Geografie 9 avansat Respins

CRETU C. CRISTIANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.45 avansat Respins

CRETU D. DENISA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 8.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.85 experimentat Reusit

CRETU G. FLORIN-MADALIN

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 7.9 avansat Reusit

CRETU GH. ELENA-LUMINITA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 3.8 incepator Respins

CRETU I ALIN-VASILICA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 avansat Reusit

CRETU I ANDREI

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Reusit

CRETU I ELENA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 8.55 experimentat Reusit

CRETU I. ELISABETA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Istorie 8.55 Sociologie 9.8 experimentat Reusit

CRETU M ANCUTA-MIHAELA

    LICEUL PARTICULAR NR.1 PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 5.15 avansat Reusit

CRETU M IONELA-LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.5 Geografie 7.6 avansat Reusit

CRETU M. CRISTI-ION

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 nivel mediu Respins

CRETU N DIANA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 avansat Respins

CRETU P VIORICA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B2-B1-A2-B1 Istorie 6.8 Geografie 8.15 avansat Reusit

CRETU P. PAUL

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 avansat Respins

CRETU P. PETRU-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Reusit

CRETU V GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Reusit

CRETU V IONELA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 nivel mediu Reusit

CRETU V PAULA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 experimentat Respins

CRETU V. CATALINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 5.85 experimentat Reusit

CRETU V. MADALINA-DUMITRITA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

CRETU V. MARIA

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Geografie 6.75 nivel mediu Respins

CRETU V. VALENTINA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

CRISMARIU C. TRAIAN-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Chimie organica T1 Nivel II 7.5 experimentat Reusit

CRISMARU V IOANA-DENISA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 6.3 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

CRISMARUC CAS IURCU M. ANGELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

CRISMARUC F MARIA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.85 experimentat Reusit

CRISTEA C ELENA OCTAVIANA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

CRISTEA I. ALEXANDRU-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.6 avansat Respins

CRISTEA V. CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 avansat Respins

CRISTESCU CAS MACARIE I OLIVIAN-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Respins

CRISTIA I IONEL

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T1 3.9 Fizica 8.3 nivel mediu Respins

CRISTIA N. NECULAI-DOREL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Fizica 2.5 incepator Respins

CRISTIAN N. GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

CRISTIAN N. MIHAIL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza A2--A1-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.3 incepator Respins

CRISTIAN V. VLADUT

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Logica si argumentare 9.7 nivel mediu Reusit

CROITORIU D DAMIAN-RARES

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Reusit

CROITORIU G. ALEXANDRA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 6.75 Geografie 6.75 experimentat Reusit

CROITORIU I LAVINIA-IONELA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.95 Geografie 7.9 experimentat Reusit

CROITORIU S FLORINA-EMILIA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Respins

CRUSITU I VLAD FLORIN

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1.6 Fizica 5.65 nivel mediu Respins

CUCOS C NICOLETA

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Geografie 9.2 experimentat Respins

CUCOS CAS MIHAILA G MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza B1-B2-A1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.25 nivel mediu Respins

CUCOS G. ALEXANDRA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.6 Fizica 7.85 experimentat Reusit

CUCOS G. SERGIU-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 3.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.6 experimentat Respins

CUCOS I ROXANA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-B1-A1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

CUCOS V ANA-MARIA-BRINDUSA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 experimentat Reusit

CUCOS V ANDREI-VASILE

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Reusit

CUCU C. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.2 avansat Reusit

CUCU-PADURARU T RUCSANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.1 avansat Reusit

CUCULESCU D ANDREEA-IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p nivel mediu Eliminat din examen

CUCULESCU G ANA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 9.55 Geografie 8.55 avansat Reusit

CUIBARI C EUSEBIE

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 avansat Respins

CURBAT D. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

CURBAT I. IONUT-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 3.2 Fizica 2.2 avansat Respins

CURCA G ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 9.1 Geografie 5.9 avansat Reusit

CURCA G GHEORGHITA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.25 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

CURCA P ANCUTA FLORICICA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Respins

CURCAN I. IRINA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza A2-B2-B2-B1-B2 Istorie 7.6 Economie 6.4 avansat Reusit

CUSTURA C LAVINIA-ANDREEA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.05 Geografie 8.45 nivel mediu Respins

CUSTURA C. CRIZANTEMA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 experimentat Respins

CUSTURA ST ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.15 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

DABIJA F CATALIN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Geografie 8.9 incepator Respins

DACHE D. ELENA LAURA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

DADES A. ALEXANDRU-VASILE

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.45 experimentat Reusit

DAMASCHIN G MADALINA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 nivel mediu Respins

DAMBU P IOAN-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza N/p Matematica T1 N/p Fizica N/p N/p N/p

DAMIAN - RUSU V MIHAELA-VIORICA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 7.6 Fizica 7.4 avansat Reusit

DAMIAN C. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.85 Geografie 5.95 nivel mediu Respins

DAMIAN M MIHAELA

    LICEUL TEOLOGIC ORTODOX CUVIOASA PARASCHEVA AGAPIA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 8.6 experimentat Reusit

DAMIAN P. CARMEN-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

DAMIAN V ANDREI-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.05 Logica si argumentare 8.3 nivel mediu Reusit

DAMIAN V ELENA SABINA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 9.7 experimentat Reusit

DAMIAN V IONUT DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Logica si argumentare 9.35 experimentat Reusit

DAMOC A FILIP

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Respins

DAMOC F ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 avansat Respins

DAMOC F ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 6.7 avansat Reusit

DAMOC I ALINA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

DAMOC I ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.8 Fizica 5.55 experimentat Respins

DAMOC I. ANCA MARINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

DAMOC I. DENISIA-ANTOANETA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Reusit

DAMOC M. MADALIN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.05 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

DAMOC P ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Respins

DAMOC P. CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 avansat Respins

DAMOC R ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

DAMOC V. PETRU

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 8.65 experimentat Reusit

DAN G. MIHAI-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Informatica T3 C/C++ 7.3 experimentat Reusit

DANAILA D CONSTANTIN-DORU

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 8.35 experimentat Reusit

DANALACHE I.D. ELENA- MADALINA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.95 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Reusit

DANCA - MIHAICA N EMILIA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

DANCA C.I. DIANA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 8.4 experimentat Reusit

DANCA I. ALEXANDRU-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 4.65 avansat Respins

DANCA I. CATALIN-IOSIF

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Respins

DANCA M FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

DANCI V. ANCA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

DANCIU M AURORA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 8 Geografie 8.9 avansat Reusit

DANDU A ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Geografie 7.85 avansat Respins

DANDU A. ANCUTA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba engleza -A1-B2-A1-A1 Istorie 5.45 Sociologie 6.6 N/p N/p

DANDU D. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.15 Sociologie 6.6 avansat Respins

DANDU D. TUDOR

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.35 Sociologie 6.9 nivel mediu Respins

DANDU G GICU CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Istorie 5.75 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

DANDU I NICU

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

DANDU I. IONELA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana N/p 3 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Istorie 5.3 Sociologie N/p N/p N/p

DANDU N. IONEL

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.15 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5 Sociologie 6.4 N/p N/p

DANDU S MARIAN FLORIN

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.85 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

DANDU V CATALIN

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.25 Geografie 9 nivel mediu Reusit

DANDU V. ANA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

DANDU V. ANDREEA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T1 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

DANELIUC I. DRAGOS-NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Fizica 1.9 incepator Respins

DANGEANU D. PETRONELA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.1 avansat Respins

DANILA - ENEA V LACRAMIOARA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.2 Fizica 5.4 avansat Respins

DANILA C TEODOR MARCEL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 7.85 experimentat Reusit

DANILA C. SIMONA-ELENA

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Geografie 6 avansat Respins

DANILA E. IONELA-ALINA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Respins

DANILA I. GRETA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Fizica 5 experimentat Reusit

DANILA M CLAUDIU-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 9.25 Logica si argumentare 9.6 nivel mediu Reusit

DANILA S.D. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 6.6 avansat Reusit

DANU V STEFANIA CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 8.4 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

DARABA S COSMIN-GEORGIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 1.75 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 1.6 Geografie 2.2 nivel mediu Respins

DARABAN M RODICA-PAULA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 7.65 avansat Reusit

DARABANA M. SILVIA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Respins

DARABANU G. COSMIN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

DARANDOI L. IOAN-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 4.1 Geografie 5 avansat Respins

DARIE C. MARIAN-DORU

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Respins

DARIE C. OANA-ELENA

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Logica si argumentare 8.8 nivel mediu Reusit

DARIE M. BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 7.35 avansat Reusit

DARIE V. AMALIA-STEFANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

DARLOMAN V. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

DARTU C. DANIEL-VASILE

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 8.35 experimentat Reusit

DASCA I DIANA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 6.35 experimentat Respins

DASCA M EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

DASCALEANU C. DIANA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

DASCALESCU CAS FODOR N. CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

DASCALESCU D. CATALIN-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

DASCALESCU M MIHAI ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T1 5.55 Fizica 7.2 experimentat Reusit

DASCALESCU V. ANA-DIANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

DASCALU D OTILIA-SIMONA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 avansat Respins

DASCALU D. ANDREEA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.05 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Reusit

DASCALU GH. COSMIN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

DASCALU I. IOANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.55 experimentat Reusit

DASCALU M. CONSTANTIN-SERGIU

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL SFINTII IMPARATI CONSTANTIN SI ELENA PIATRA NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.25 Geografie 7.7 experimentat Reusit

DASCALU N ANA-RAMONA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 8.25 Geografie 7.9 avansat Reusit

DASCALU V ALEX VICTOR

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p experimentat N/p

DASCALU V.S. OANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.85 nivel mediu Respins

DASCALUL I. CRISTINEL-PETRICA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

DAVID D. BOGDAN-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 8.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Reusit

DAVID G AVIVA CARMEN

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.55 experimentat Reusit

DAVID I. IONELA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

DAVID I. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 avansat Respins

DAVID N. GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 nivel mediu Respins

DAVIDESCU I. IOAN-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 6.75 avansat Reusit

DAVISCA CAS LUNTRARIU N. NICOLETA VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

DEAC M ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4.6 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 incepator Respins

DEACONU G GEORGE-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 avansat Reusit

DEACONU I. CATALIN-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza B1--B2-A1- Matematica T2 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.35 experimentat Respins

DEACONU ZANOAGA V MARIANA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T1 3.8 Fizica 5.8 nivel mediu Respins

DEBONA M VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 5 nivel mediu Respins

DEDEAGA SLATINARU C CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.7 Fizica 6.2 nivel mediu Reusit

DEDIU D MADALINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba spaniola Istorie 8.65 Geografie 9.8 experimentat Reusit

DEDIU V LIVIU-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL ION IONESCU DE LA BRAD HORIA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 4.25 nivel mediu Respins

DEDIU V MARIA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 9.6 experimentat Reusit

DEDIU V. LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.2 Fizica 6.15 experimentat Reusit

DEICEANU E EMILIAN ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-B1-A2-A2-B1 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 avansat Respins

DELEA G. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.8 experimentat Reusit

DEMETERCA V. PAUL-COSMIN

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

DIAC A. ALINA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.75 experimentat Reusit

DIAC D EMANUEL-DANIEL

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.1 experimentat Reusit

DIAC I ANDREEA- ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 2.75 experimentat Respins

DIAC I PAUL-SERAFIM

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.8 Geografie 7 avansat Respins

DIAC I RALUCA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza A1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 5.55 nivel mediu Respins

DIAC M LOREDANA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 3.75 Geografie 5.65 nivel mediu Respins

DIAC M MIHAI-PETRU

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.95 Fizica 6.6 experimentat Respins

DIAC P CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 nivel mediu Respins

DIAC V MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

DIACONESCU C FLORIN-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 experimentat Reusit

DIACONESCU V. SILVIU-IONUT

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Fizica 5.7 experimentat Respins

DIACONU A COSTICA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Fizica 5.15 nivel mediu Respins

DIACONU A. RUXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Istorie 7.55 Filosofie 10 experimentat Reusit

DIACONU C LUCIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 6.15 Geografie 9.5 avansat Respins

DIACONU CAS IRIMIA I. ELENA-CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 experimentat Respins

DIACONU D DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

DIACONU D IOAN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.25 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

DIACONU G GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 avansat Respins

DIACONU G. MARIA-ANDREEA

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.8 Geografie 7.55 avansat Reusit

DIACONU GH. VLAD-CODRIN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DIACONU I ROBERT-ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 4.3 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

DIACONU I. CRISTIAN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

DIACONU I. DIANA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 7.1 avansat Reusit

DIACONU I. STEFAN-IOAN

    LICEUL DE ARTA VICTOR BRAUNER PIATRA NEAMT Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 5.95 avansat Reusit

DIACONU P ILIE

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. GHEORGHE ROMAN Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 7.1 avansat Reusit

DIACONU P. SORIN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.1 incepator Respins

DIACONU R DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Fizica 9.35 experimentat Reusit

DIACONU S MIRELA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Fizica 6.45 nivel mediu Respins

DIACONU V IOANA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Geografie 8.9 experimentat Reusit

DIACONU V IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Fizica 7.25 experimentat Reusit

DIACONU V. STEFANA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.6 experimentat Reusit

DIACONU V. STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Istorie 8.2 Logica si argumentare 9.4 experimentat Reusit

DIM P. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Fizica 1 nivel mediu Respins

DINA S ALICE-REBECA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.65 avansat Respins

DINCA V ROXANA-MARIANA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza B1--A2-A2-A1 Istorie 5.1 Geografie 5 nivel mediu Respins

DINCULESCU V CARMEN-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 9.4 experimentat Reusit

DINET I DORU-COSTINEL

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Geografie 6 avansat Respins

DINU D ALEXANDRU-GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.35 experimentat Respins

DINU I. ELENA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.6 Psihologie 6.1 avansat Respins

DINU I. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Istorie 9.65 Geografie 9.3 experimentat Reusit

DINU V. VASILE LOREDAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

DIONISIE C.C. VLAD

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 8.9 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

DIORDEA P. ANDREEA-CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

DIRE F CIPRIAN-VALENTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

DIRLOMAN V ANDREEA-RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 avansat Respins

DIRTU F ELIZA-GEORGEANA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza N/p Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 incepator N/p

DISCA I DANIELA - MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 avansat Respins

DISCA I. BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Geografie 8 experimentat Respins

DISCA M. IONUT MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

DITA C DUMITRITA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.7 Logica si argumentare 9.4 nivel mediu Reusit

DITU N NICUSOR

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Geografie 8.8 nivel mediu Respins

DITU S. ALEXANDRU-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Fizica 8.25 experimentat Reusit

DIVILE A. LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

DOBA N SIMION

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.3 Geografie 9 experimentat Reusit

DOBOS -ROCA D OLIMPIEA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Fizica 6.25 avansat Respins

DOBOS A ANCUTA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.25 experimentat Reusit

DOBOS D. IOSIF BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 1.4 avansat Respins

DOBOS E. CATALIN

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.7 experimentat Reusit

DOBOS E. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5.05 experimentat Respins

DOBOS F. DIANA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

DOBOS I ADRIAN- CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Fizica 5.05 nivel mediu Respins

DOBOS I MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.7 experimentat Reusit

DOBOS I MARIUS-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 6.5 nivel mediu Respins

DOBOS I. TIBERIU DAMIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

DOBOS V OTILIA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Respins

DOBREA A. ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DOBREA A.L. ANDRADA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.85 Filosofie 10 experimentat Reusit

DOBREA A.L. SERGIU ALIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 9 experimentat Reusit

DOBREA M. SEBASTIAN-LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 experimentat Respins

DOBREA V.N. IULIA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 3.35 experimentat Respins

DOBREANU T CONSTANTIN-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

DOBREANU V. ANCUTA-VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 9.45 Sociologie 10 experimentat Reusit

DOBRICA G MIHAI

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T1 5.15 Fizica 6.9 nivel mediu Respins

DOBRILA N. CORINA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 9.15 Geografie 9.4 experimentat Reusit

DOBRIN G. ELENA-CORINA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5.15 Geografie 6.1 experimentat Respins

DOBRITOIU D. TIBERIU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Fizica 5 experimentat Respins

DOBROTA D DANA-ELENA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 7.4 avansat Respins

DOCHITA CAS LISMAN S ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Geografie 7.75 nivel mediu Respins

DOCHITA IONITA M ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 6 nivel mediu Respins

DODITA C. ION

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

DOGARIU C. MARIA-MIRABELA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.95 Geografie 5 avansat Respins

DOGARIU D IRINA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Fizica 7 experimentat Respins

DOGARIU G RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 9.9 experimentat Reusit

DOGARIU I IONEL ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.3 experimentat Reusit

DOGARU M.S. ANDREI-GEORGE

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.35 Geografie 7.2 avansat Respins

DOHOTARIU C. GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

DOHOTARU I ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 experimentat Respins

DOLCAN V. NICOLETA

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2 Geografie 6.45 avansat Respins

DOLHAN C. COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

DOLHESCU D IRINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.85 experimentat Reusit

DOLHESCU I CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Fizica 5.25 nivel mediu Respins

DOLHESCU V ANDREEA

    LICEUL PARTICULAR NR.1 PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Istorie 5.25 Geografie 6.15 incepator Respins

DOLHESCU V NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.95 Fizica 5.5 avansat Respins

DOLHESCU V VASILICA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.6 Geografie 8.35 avansat Respins

DOLTU F. SERBAN

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.35 Fizica 3.9 avansat Respins

DOMBICI I. IONUT-IULIAN

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

DOMINTE E. VASILE-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Geografie 2.3 incepator Respins

DOMINTE G ANDREI-GHEORGHITA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 4.8 Limba franceza B2-B1-B2-A2-B1 Istorie 5.4 Geografie 7 avansat Respins

DOMINTE G. MARTA RENATA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel II 5 nivel mediu Respins

DOMINTE I LARISA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.35 Sociologie 7.75 experimentat Reusit

DOMINTE T ESTERA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.45 Chimie organica T1 Nivel II 9.4 experimentat Reusit

DONCIU V. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

DONCIU V. MARA-CATRINEL

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Reusit

DONICEANU C ALEXANDRU-PAVEL

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 6.9 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

DONICI D. VASILICA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.3 Chimie organica T1 Nivel II 8 experimentat Reusit

DORCU E LIVIU-EMIL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL ION IONESCU DE LA BRAD HORIA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DORCU E REMIGIU

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 nivel mediu Respins

DORCU I. NARCISA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 2.45 Fizica 5 avansat Respins

DORCU P BIANCA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 7.4 experimentat Reusit

DORCU V. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Geografie 7.5 experimentat Reusit

DORCU V. BOGDAN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

DORNEANU D COSMIN

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Fizica 7.45 nivel mediu Reusit

DORNEANU S. MARIUS-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Fizica 5.15 experimentat Reusit

DORNEANU V ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 1 Limba franceza Matematica T1 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Respins

DORNEANU V. DESPINA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.6 experimentat Reusit

DORNESCU C ANDREEA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 6.25 Geografie 9.6 experimentat Reusit

DOROFTEI E CHRISTINA-EMILIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.85 Economie 6 nivel mediu Reusit

DOROFTEI V VASILE-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.35 experimentat Reusit

DOSOFTEI C DIANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 7.25 Geografie 9.5 experimentat Reusit

DOSPINESCU GH. VIORICA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 incepator Respins

DRAGAN G. BIANCA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

DRAGAN N ALINA-DAIANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

DRAGANESCU I DUMITRU

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 experimentat Reusit

DRAGHICEANU S GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL ION IONESCU DE LA BRAD HORIA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 3.75 nivel mediu Respins

DRAGHICI M. EUGENIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

DRAGOI I. ION-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 4.2 incepator Respins

DRAGOI M. ANDREI-TEODOR

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 8.5 experimentat Reusit

DRAGOI M. DENISA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 10 experimentat Reusit

DRAGOI V. MARIUS-VICTOR

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.05 avansat Respins

DRAGOMIR D. MIHAITA-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Fizica 3.5 experimentat Respins

DRAGOMIRESCU D ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

DRAGUSANU R. MARIA-LIDIA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

DRAM G. GEORGIANA-ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

DRAMU C MADALINA-EUGENIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL ION IONESCU DE LA BRAD HORIA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

DRANGU E. ALEXANDRU-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DRANICERIU C. ELENA-LAURA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.05 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

DRANICERIU M. ADRIAN-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician prelucrari pe masini cu comanda numerica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

DRANICERU M. FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.15 Sociologie 9.3 nivel mediu Reusit

DRANICERU V. ELENA-CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1--B1-B1-A2 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.45 nivel mediu Respins

DRIAN P CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.3 Fizica 6.3 experimentat Respins

DRINGU-LUPASCU V. CRISTINA

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 7.25 avansat Reusit

DRIU S BOGDAN STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 9.5 experimentat Reusit

DROANCA M BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 2.7 Fizica 6.45 nivel mediu Respins

DROZMAN I IUSTIN-IOAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza N/p Matematica T1 N/p Fizica N/p N/p N/p

DRUGA C. ELENA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Reusit

DUBAN I MARIA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Geografie 7.4 avansat Respins

DUBEI D. ROXANA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.75 experimentat Reusit

DUDANU D. MIHAELA-CARMEN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.5 incepator Respins

DUDANU V ADI-GABRIEL

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 9.15 avansat Reusit

DUDAU GH. STEFANA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Reusit

DUGUTIN P. CLAUDIA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Respins

DULFU S. ALEXANDRU-STELIAN

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Geografie 8.05 avansat Respins

DULHAI E ELENA-GEANINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 8.25 Geografie 8.05 nivel mediu Reusit

DUMA C LAVINIA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 avansat Respins

DUMBRAVA R. FLORELA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 8.9 experimentat Reusit

DUMBRAVEANU I CONSTANTIN CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 nivel mediu Respins

DUMEA A LIVIU

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.35 experimentat Reusit

DUMEA A. ANDREI-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p avansat N/p

DUMEA A. MARIUS

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.4 incepator Respins

DUMEA CAS NUTU M MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

DUMEA I. IONUT SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Geografie 7.7 experimentat Respins

DUMEA M. CORINA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

DUMEA M. MARCU

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.65 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

DUMEA P MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 6.95 avansat Respins

DUMEA P. ALEXANDRU VASILE

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1--B1-B1-B2 Matematica T2 1.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 experimentat Respins

DUMEA P. CANDIDA IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 1.2 incepator Respins

DUMEA P. CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

DUMEA P. IOANA ISABELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 1.95 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

DUMEA V ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.65 Geografie 9.55 experimentat Reusit

DUMINICA A ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.95 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DUMINICA E. MARIUS FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Fizica 1.3 incepator Respins

DUMINICA L IOAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5.6 avansat Respins

DUMITRACHE I. COSMIN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.95 Fizica 2.95 experimentat Respins

DUMITRASC ARUSTEI I LILIANA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 7.55 avansat Respins

DUMITRASC G GHEORGHITA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Istorie 6 Logica si argumentare 8.1 avansat Reusit

DUMITRASC I ION-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba franceza N/p Matematica T1 3 Fizica 7.6 nivel mediu N/p

DUMITRASCU N GEORGIANA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Geografie 6.7 avansat Respins

DUMITRASCU N MAGDALENA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Geografie 8.7 avansat Respins

DUMITRASCU V. ANA-ADELINA

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Geografie 7.35 avansat Respins

DUMITRESCU M. CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Respins

DUMITRIU I TEODOR IONUT

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 experimentat Reusit

DUMITRIU I. ANA-BRINDUSA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 8.9 experimentat Reusit

DUMITRIU I.C. GEORGE-VLAD

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 experimentat Respins

DUMITRIU N. NICULINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A1-B1-- Istorie 7.85 Geografie 8.4 avansat Reusit

DUMITRIU O. FLAVIA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.3 experimentat Reusit

DUMITRIU S MARIUS-GABRIEL

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Geografie 8.9 experimentat Reusit

DUMITRIU V. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

DUMITROAE C ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 avansat Respins

DUMITRU D. PETRU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A1-A2-- Istorie 6.55 Geografie 8.6 avansat Reusit

DUMITRU D. SIMONA-LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.45 experimentat Reusit

DUMITRU I IONUT-CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 experimentat Reusit

DUMITRU I OANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 9.8 experimentat Reusit

DUMITRU M MARIAN-CONSTANTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.95 Geografie 7.1 experimentat Reusit

DUMITRU N ALEXANDRU-IULIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 4.1 Geografie 6.15 nivel mediu Respins

DUMITRU S GABRIEL-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

DUMITRU V. VALERICA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.55 Geografie 7.35 nivel mediu Reusit

DUMITRU V. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 avansat Respins

DUNARE C. CRISTINA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

DUNARE G. ISABELA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza Istorie 7.55 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DUNCA I IOANA-IULIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 7.7 Informatica T2 Pascal 8.75 experimentat Reusit

DURNESCU V. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Chimie anorganica T2 Nivel II 5 nivel mediu Respins

DURUBALA I FLORENTINA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 avansat Respins

DUTU C GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Respins

ELISAIU GH. ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana N/p Limba engleza Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

EMIRALI E. MADALINA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

ENACHE C. OANA DIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.5 Geografie 6.3 incepator Reusit

ENACHE I ANA-ROXANA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 2.6 Geografie 4.05 nivel mediu Respins

ENACHE N. RAZVAN-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 3.65 avansat Respins

ENACHE P. STEFAN-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

ENACHE V ANDREEA VIOLETA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 avansat Reusit

ENACHE V. ANDREEA-RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 nivel mediu Respins

ENASCUT I. MARCELA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Geografie 7.1 experimentat Reusit

ENASOAIE P. ANCA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 8.5 experimentat Reusit

ENCICA V. IOANA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza A2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8.7 experimentat Reusit

ENCIU C GEANINA-LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Respins

ENCIU C MADALINA- IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.65 Geografie 7.3 avansat Respins

ENE V. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 7.15 experimentat Reusit

ENEA CASATORITA BOJEAN C. ELENA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.45 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 2.85 experimentat Respins

ENEA F. ILIE-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

ENEA G. RALUCA-GEANINA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Reusit

ENEA I MIHAELA- IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Fizica 6.65 experimentat Reusit

ENEA M VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.7 nivel mediu Respins

ENEA V IOANA LUCIA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza Matematica T1 7.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.7 experimentat Reusit

ENEA V. DIANA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba franceza Matematica T1 9.05 Fizica 10 experimentat Reusit

ENEA-BOSOI M MARIA-SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 6.2 Fizica 6.3 avansat Respins

ENICA P. MADALINA LUCIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

ERAM D. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 8 experimentat Reusit

ERDES I. MARIUS

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

ERHAN I. EMANUELA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.85 experimentat Reusit

ERHAN V VASILICA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

ESANU GH. IRINA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

ESANU M. ROXANA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 8.2 experimentat Reusit

ESANU N. STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 3.75 nivel mediu Respins

EVA A ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Istorie 5.15 Geografie 6.6 avansat Respins

EVA I ANTONELA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 7.9 avansat Reusit

EVA I RAZVAN-MADALIN

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 avansat Respins

FABICH M. PAULA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 avansat Respins

FAICIUC P GIANI-PAUL

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1 Geografie 5.4 incepator Respins

FANTANARU G ANDRA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 7.05 avansat Reusit

FARAOANU I. GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.4 Informatica T2 C/C++ 6.75 experimentat Reusit

FARCAS - COCUT V LUMINITA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Fizica 7.4 avansat Reusit

FARCAS A ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.7 nivel mediu Respins

FARCAS A AURELIA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.35 Geografie 6.1 avansat Respins

FARCAS A CRISTINA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 4.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 experimentat Respins

FARCAS A MARIUS

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.7 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

FARCAS A. CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

FARCAS D ANDREEA-SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.7 Geografie 3.95 nivel mediu Respins

FARCAS E. LARISA-BIBIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

FARCAS I ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Respins

FARCAS I ANA-MARIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.75 Geografie 9.4 experimentat Reusit

FARCAS I CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.7 experimentat Reusit

FARCAS I IUSTINA- VIOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

FARCAS I. ANCA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 6.45 Geografie 7.6 experimentat Reusit

FARCAS I. MARIAN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 7 Informatica T2 C/C++ 5 experimentat Respins

FARCAS I. PAUL-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Informatica T2 C/C++ 5 avansat Respins

FARCAS I. RAIMUND-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 9.45 Fizica 7.3 experimentat Reusit

FARCAS L MARIA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.35 experimentat Reusit

FARCAS M. ANDREI GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

FARCAS M. MARIUS-CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Informatica T2 C/C++ 8.15 experimentat Reusit

FARCAS P CORALIA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Logica si argumentare 9.25 experimentat Reusit

FARCAS P. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 8.4 experimentat Respins

FARCAS P. FLAVIAN CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Fizica 1 nivel mediu Respins

FARCAS V ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 6.2 nivel mediu Reusit

FARCASANU D. MADALINA-OANA

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

FARCASANU I SIMONA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

FARCASANU I VASILE

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Geografie 7 avansat Respins

FARCASEL P. PAUL OCTAVIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

FARCASEL V. RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Geografie 8.5 experimentat Respins

FARTADE E. VIRGIL EUSEBIU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza A1--A2-A2-A1 Matematica T2 2.7 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

FECHETA A. ALINA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.3 experimentat Reusit

FECHETA I FRANCISCA PAULA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.5 experimentat Reusit

FECHETA P. RAFAELA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 10 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

FECHETA-BIRSAN E LORIN CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 10 experimentat Reusit

FECHITA E. MIHAI-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

FECHITA I. IOSIF-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

FECHITA V CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.9 Geografie 7.15 avansat Reusit

FECIORU S ANA ELENA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.35 Geografie 6.2 avansat Respins

FEDELES P CARMEN-ANCUTA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

FEDELES SOLESCU V MARIA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza N/p Matematica T1 N/p Fizica N/p N/p N/p

FEDELES V FLORIN

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-B2-A1-B2-B2 Matematica T1 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Respins

FELDY M.E. BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 experimentat Reusit

FERARIU I. COSMIN IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza A1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

FERARU I. IOANA-RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 experimentat Respins

FERARU N COSMIN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Istorie 7.8 Geografie 7.7 avansat Respins

FERASTRAOARIU C IONUT-ANDREI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

FERCAL CHIRILIANU E MARIANA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba franceza B2-A2-A1-A2-A2 Matematica T1 5.1 Fizica 7.8 nivel mediu Respins

FERESTAOARIU G ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 nivel mediu Reusit

FERMUS V. VASILE-OCTAVIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.4 experimentat Reusit

FESTILA-BUFTEA ST. STEFAN-LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

FILIMON G ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 9.4 experimentat Reusit

FILIMON G DINU-GELU

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

FILIMON G. RADU-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.25 avansat Respins

FILIMON I CARMEN-MARIA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza A2-B1-A1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.3 experimentat Reusit

FILIMON V DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

FILIMON V. LILIANA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B1-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

FILIP C GEORGIANA-DIANA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 2.75 nivel mediu Respins

FILIP C PAULA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 1.75 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.25 nivel mediu Respins

FILIP G ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

FILIP G. STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 9.4 Fizica 8.7 experimentat Reusit

FILIP I IOAN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Fizica 4.35 avansat Respins

FILIP M ALINA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 5.8 nivel mediu Reusit

FILIP M. ILINCA-ANIELA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

FILIP M. PETRONELA-LACRAMIOARA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

FILIP V. ROBERT-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 3.25 nivel mediu Respins

FILIP V.V. VASILE-LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 8.8 experimentat Reusit

FILIPEANU A. BIANCA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Reusit

FILIPOAIA M. VASILE

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

FILIPOI V LUIZA VASILICA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

FILON I IOAN EMANUEL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.15 Geografie 7.5 avansat Respins

FILOTE M MARIUS-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 avansat Respins

FINDRIHAN P. PAUL-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Chimie organica T1 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

FIRTADE A. ROBERT IONUT

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

FIRTADE I. DANIEL-EMANUEL

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

FIRTALA G ALINA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Fizica 5.45 nivel mediu Respins

FIRTESCU CAS IORGA C. VASILICA-VIOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

FIRTIGU G. OANA-VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B2 Istorie 6.05 Geografie 9.05 experimentat Reusit

FLOAREA R. ELENA-LOREDANA

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.75 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

FLOCEA I IULIAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

FLORE G. SERGIU-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Respins

FLOREA C MARIUS CRISTINEL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. GHEORGHE ROMAN Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 3.8 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

FLOREA D ION- BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

FLOREA E DORINEL

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 avansat Respins

FLOREA E. SUZANA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

FLOREA G ANDREI

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T1 3.4 Fizica 6.45 nivel mediu Respins

FLOREA G. ALEXANDRU-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 experimentat Respins

FLOREA I ALINA IOANA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 3.8 incepator Respins

FLOREA M RAZVAN-NECULAI

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 2.95 Fizica 7.95 nivel mediu Respins

FLOREA P IOAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 8 avansat Respins

FLOREA P. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 2.85 Chimie organica T1 Nivel I 5 experimentat Respins

FLOREA S ALEXANDRU-GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.7 Geografie 8.35 experimentat Reusit

FLOREA T GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL ION IONESCU DE LA BRAD HORIA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

FLOREA V ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.1 Geografie 7.9 experimentat Respins

FLOREA V OANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.75 Geografie 8 avansat Respins

FLOREA V. ANISOARA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.4 avansat Respins

FLOREA V. BOGDAN-VASILE

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8.3 experimentat Reusit

FLOREA-PURICE M. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T1 3.2 Fizica 2.5 avansat Respins

FLOREAN CAS MOISII V MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Respins

FLOREAN G OCTAVIAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

FLOREAN-URSACHE V IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

FLORESCU C. CONSTANTIN-DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 incepator Respins

FLORESCU E SILVIU

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T1 4.2 Fizica 7.35 nivel mediu Respins

FLORESCU M. CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

FLORESCU S. ANA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 2.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 nivel mediu Respins

FLORIAN G. BIANCA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-A2-B1-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 experimentat Respins

FLORISTEANU H. ELENA-CRIZANTEMA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 avansat Respins

FLORISTEANU I. PAUL-IONUT-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Fizica 3.15 nivel mediu Respins

FLOROIU I. DELIA-NARCISA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 5.45 experimentat Respins

FLOS I IOAN-OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T1 4 Fizica 7.35 nivel mediu Respins

FLOS P PAULA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.65 experimentat Reusit

FLUERASU T GEORGE-MUGUREL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.35 nivel mediu Respins

FLUERASU T. ANDREEA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

FOCSA A IONELA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

FOCSA D MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.65 experimentat Reusit

FOCSA N DORIN STEFAN

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

FODOR G CONSTANTIN-CODRUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 5.25 Geografie 6.55 nivel mediu Respins

FODOR I. ANCA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 9.05 experimentat Reusit

FODOR I. MIRABELA-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 2.6 incepator Respins

FODOR M. CIPRIAN-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.4 Geografie 6.95 avansat Respins

FODOR V VASILE

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.05 Fizica 4.4 avansat Respins

FODOR V. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 5.8 Fizica 3.7 experimentat Respins

FOSALAU G.R. OVIDIU-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Fizica 7.55 experimentat Reusit

FOTA M.C. DANIELA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.3 Logica si argumentare 8.8 experimentat Reusit

FOTEA N IOAN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

FOTEA V.F. CONSTANTIN-SILVIU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.05 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

FRANCU M. MARIUS ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

FRANCU P LIDIA ADINA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 9.6 experimentat Reusit

FRANDAS A. ANDREI-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 3 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Respins

FRANDAS D MARIA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 incepator Respins

FRANTUGU L.D. LIVIU-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 3.5 Fizica 6.45 experimentat Respins

FRANTUGU S ANDREI-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 8.7 experimentat Respins

FRASINEL - CAIEA G ELENA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

FRENT E.D. CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Geografie 8.5 nivel mediu Respins

FRENT E.D. DANIELA FRANCESCA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-A2 Matematica T2 2.1 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

FRIGARE P MARINICA-IUSTIN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 avansat Respins

FRON R. MADALINA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 8.5 Informatica T2 C/C++ 8.55 experimentat Reusit

FRONA E. ALINA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

FRONA M. CATALIN

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Informatica T2 C/C++ 8.15 experimentat Reusit

FRONA P. IULIAN-EDUARD

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 4.05 experimentat Respins

FUNDACESCU V CONSTANTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 7.6 experimentat Reusit

FURTUNA D DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Respins

FURTUNA I ALINA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 avansat Reusit

FURTUNA J. BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Respins

GABOR B. SILVIA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.1 experimentat Reusit

GABOR C. COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

GABOR C. ELENA-CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza A2--A2-A2-A1 Matematica T2 1.25 Chimie anorganica T2 Nivel II 1.8 avansat Respins

GABOR D BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

GABOR I IOANA-ANGELA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 5.95 Geografie 9.4 avansat Respins

GABOR I LUCIANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 nivel mediu Reusit

GABOR I SERGIU-LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Fizica 5 nivel mediu Respins

GABOR I SILVIU-EMANUEL

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Fizica 6.4 avansat Reusit

GABOR I. EMILIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza N/p Matematica T2 1 Fizica N/p N/p N/p

GABUR P. MARIA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 incepator Respins

GABUR V MIHAELA

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 9 avansat Reusit

GABUROI I. FLORENTIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 2.3 Fizica 1.9 avansat Respins

GACHE N. OANA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 nivel mediu Respins

GAFINCU G GHEORGHE-IULIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL ION IONESCU DE LA BRAD HORIA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba franceza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

GAFINCU G LILIANA-CORINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL ION IONESCU DE LA BRAD HORIA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba franceza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

GAFITA C CRISTIAN-VLADUT

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Fizica 7.65 experimentat Reusit

GAFITA D ROXANA-DUMITRELA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.4 experimentat Reusit

GAFITA V. ANDREI-VIOREL

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

GAFTON C. PAVEL

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 experimentat Respins

GAGEA E.E. WALTER

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 2.2 incepator Respins

GAINA D ALEXANDRU

    LICEUL PARTICULAR NR.1 PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.8 Geografie 7.8 nivel mediu Respins

GAINA F ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 nivel mediu Reusit

GAINA G ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 incepator Respins

GAINA G OANA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

GAINA GH. IULIAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 avansat Respins

GAINA M GEORGIANA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

GAINA S VICTOR

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.65 nivel mediu Reusit

GAINARU M. MARIANA-PAULA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 3.5 nivel mediu Respins

GAINUTA R PETRU

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Istorie N/p Geografie N/p avansat N/p

GAITA M.M. COSTINA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 4.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.45 experimentat Respins

GAITA S STEFAN-LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 nivel mediu Respins

GAL P PAUL

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.05 Geografie 7.3 experimentat Reusit

GAL V BIANCA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

GALATANU D SERGIU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.35 Geografie 7.9 experimentat Reusit

GALATANU I. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 3.75 experimentat Respins

GALAVAN M. ANDREEA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

GALBEAZA I. TUDOR

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Geografie 6.75 avansat Reusit

GALBEAZA V FLORIN

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 incepator Respins

GALBEAZA V. MADALIN-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GALEANU I CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL ION IONESCU DE LA BRAD HORIA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

GALEANU I MARCEL

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Respins

GALIT O OCTAVIA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.95 Sociologie 8.75 experimentat Reusit

GARBEA C. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 6.3 nivel mediu Respins

GARBEA C. RAZVAN-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Fizica 6.3 experimentat Reusit

GARBULET S. FLORIN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 incepator Respins

GARBULET S. NICULINA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Geografie 6.2 avansat Respins

GASCA C. ANCUTA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 9.4 Geografie 10 experimentat Reusit

GAUCAN M.D. ALEXANDRU-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Fizica 5 avansat Respins

GAVANAS G ROMINA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.8 Geografie 5.2 avansat Respins

GAVRIL A. ADRIANA-MARINELA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

GAVRIL D. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GAVRIL I. VASILE SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.35 nivel mediu Respins

GAVRIL I.S. ALIN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

GAVRIL M. IULIAN-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Reusit

GAVRIL V BOGDAN-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Informatica T2 C/C++ 8.15 experimentat Reusit

GAVRIL V IONUT-COSMIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 8.65 experimentat Reusit

GAVRIL V. ELENA-LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba germana moderna Istorie 8.55 Geografie 9.55 experimentat Reusit

GAVRILA I ALEXANDRINA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Logica si argumentare 9.75 experimentat Reusit

GAVRILESCU C. COSMINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.6 experimentat Reusit

GAVRILESCU C. ROBERT-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 7.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.25 experimentat Reusit

GAVRILESCU G ANCA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

GAVRILESCU G STEFAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.85 Fizica N/p incepator N/p

GAVRILESCU V. VASILE-IOAN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 avansat Respins

GAVRILIU D. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 1.65 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.85 nivel mediu Respins

GAVRILIU G IOAN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GAVRILIU I IOAN-VLADUT

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba franceza B1-B1-A2-A2-B1 Matematica T2 2.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.35 avansat Respins

GAVRILIU N GEORGETA-SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Respins

GAVRILIU V IULIANA-VASILICA

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.7 avansat Reusit

GAVRILIU V. TUDOR-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.35 Fizica 8.1 experimentat Respins

GAVRILOAE P MARIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

GAVRILOAIA A LUMINITA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B2-B1-A2-B1 Istorie 6.95 Geografie 8.4 avansat Reusit

GAVRILOAIA GH. GICA-ECATERINA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 3.5 incepator Respins

GAVRILOAIA V RALUCA-AURA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B1-- Istorie 8 Geografie 6.65 nivel mediu Reusit

GAVRILOAIA V. PETRICA-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

GAVRILUT I. MARIA-MAGDALENA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.15 avansat Respins

GAVRILUT P GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 4.25 Fizica 8.15 avansat Respins

GAVRILUT V. MIHAI-ALEXANDRU

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL SFINTII IMPARATI CONSTANTIN SI ELENA PIATRA NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 7.8 avansat Reusit

GAVRILUTA C. GEORGE-COSTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.15 experimentat Respins

GEANA CR ELENA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

GEANA D GHEORGHE-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 5.15 Fizica 7.6 nivel mediu Respins

GEANGU P. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 3.7 Geografie 9.5 avansat Respins

GEMANARU V ILIE SEBASTIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 6.6 avansat Reusit

GEORGESCU CAS COZMESCU S. LUMINITA-ANDREIA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

GEORGESCU N CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B2--B1-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 3.8 avansat Respins

GHEBOSU C. MARIA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T1 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.65 experimentat Respins

GHEGHICI C NARCISA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 6.55 Logica si argumentare 7.2 nivel mediu Reusit

GHELASA C. LAVINIA-ANDREEA

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.9 Logica si argumentare 9.5 avansat Reusit

GHELASE DAN VIRGIL

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 avansat Reusit

GHENADE C. ALIN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 avansat Respins

GHEORGHE M FLORIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.05 Logica si argumentare 7.9 experimentat Reusit

GHEORGHE N. ANDREI-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.5 Sociologie 8.6 avansat Reusit

GHEORGHEASA C. ELENA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Fizica 3.95 avansat Respins

GHEORGHECIUC D.T. BIANCA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 10 experimentat Reusit

GHEORGHI V VIOREL

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 nivel mediu Respins

GHEORGHITA D DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba franceza A2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Fizica 6.9 incepator Respins

GHEORGHITA I ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

GHEORGHITA I NICOLAE

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 6.9 avansat Reusit

GHEORGHITA N ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

GHEORGHITOI V. NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Respins

GHEORGHIU A ANTONEL-VASILE

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 incepator Respins

GHEORGHIU C. CONSTANTIN-LIVIU

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

GHEORGHIU G MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 avansat Reusit

GHEORGHIU G. FLORINELA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 9.1 experimentat Reusit

GHEORGHIU M. GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

GHEORGHIU M.C. TEODOR-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Geografie 8.7 experimentat Respins

GHERASIM A STEFANA-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 nivel mediu Respins

GHERASIM C COSMIN EUGEN

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 nivel mediu Respins

GHERASIM C IONELA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.15 Geografie 9.3 avansat Respins

GHERASIM C. IULIAN-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.95 Fizica 6.8 nivel mediu Reusit

GHERASIM C. MARIUS-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Fizica 2.2 avansat Respins

GHERASIM G DUMITRU VLAD

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.65 Geografie 6.85 experimentat Respins

GHERASIM G MADALINA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 avansat Reusit

GHERASIM I BOGDAN LUCIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 6.95 avansat Reusit

GHERASIM N. ANDREI

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

GHERASIM N. MARIA-LARISA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GHERASIM S. MARIUS-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 incepator Respins

GHERASIM S.M. SORINA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.7 experimentat Reusit

GHERASIM V. ANDREI-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Respins

GHERASIM V. RAZVAN-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.55 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 6.25 Fizica 5.85 experimentat Respins

GHERCA A LARISA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.75 Fizica 6.45 experimentat Respins

GHERCA A MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 6.55 nivel mediu Reusit

GHERCA A. LAURA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

GHERCA E. FLAVIAN-EGIDIU

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen avansat Eliminat din examen

GHERCA I IULIAN-GABRIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 6 nivel mediu Respins

GHERCA I IUSTINA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 8.85 experimentat Reusit

GHERCA I. MARIAN-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

GHERCA I. SABINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Geografie 6 nivel mediu Respins

GHERCA S OVIDIU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba franceza B2-B1-B2-A2-B1 Istorie 6.45 Geografie 7.7 experimentat Reusit

GHERGHEL C BOGDAN-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 2.4 incepator Respins

GHERGHEL GH. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

GHERGHEL I MIHAI

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9 experimentat Reusit

GHERGHEL M MIHAI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 7.85 nivel mediu Respins

GHERGHEL M. ANDREEA-LOREDANA

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.8 Logica si argumentare 9.3 avansat Reusit

GHERGHINA A. BOGDAN-IULIAN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

GHERGUT D OVIDIU-MIHAI

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.2 experimentat Reusit

GHERGUT M. DIANA-MIRABELA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba franceza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

GHERMAN G.D. DELIA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 8 experimentat Reusit

GHERMAN G.V. STEFAN-ALBERTO

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Fizica 5.7 avansat Respins

GHERMAN V IOANA-ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.4 Geografie 5.15 nivel mediu Reusit

GHERVASA V MARIA CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Economie 9.9 experimentat Reusit

GHERVASIA V IRINA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 nivel mediu Reusit

GHET F. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 1.55 Fizica 1.9 avansat Respins

GHET M ANDREEA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.75 experimentat Reusit

GHET V DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.15 nivel mediu Respins

GHIATA V. ROBERTA-VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 6.4 Fizica 6.95 experimentat Reusit

GHIBA CAS PASCU N MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 avansat Reusit

GHIBA V IOANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

GHIBA V. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Fizica 2.8 incepator Respins

GHIBAN V IULIANA-CATALINA

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.4 experimentat Reusit

GHINDAOANU V ELENA-CATALINA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

GHINET C. MARIUS-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 6.15 experimentat Respins

GHINET L ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Respins

GHIROAGA G RARES-NICOLAE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 3.8 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

GHIROAGA I ANDREEA- IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 nivel mediu Respins

GHIRVU G. BOGDAN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

GHIRVU G. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

GHITU G MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 avansat Respins

GHIURCA D DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

GHIUZAN A ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 6.4 Geografie 7.45 nivel mediu Reusit

GHIUZAN A. EMA PAULA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 avansat Respins

GHIUZAN A.M. SABINA-ALINA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GHIUZAN F. IOSIF

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.9 Fizica 6.05 experimentat Reusit

GHIUZAN I. ANDREEA-IULIANA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.9 experimentat Reusit

GHIUZAN M MARIUS-IRINEL

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.6 Fizica 7.15 avansat Reusit

GHIUZAN M. PAULA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.2 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

GHIUZAN S. TEREZA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Geografie 7 avansat Respins

GIANGU I SEBASTIAN-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Fizica 7.7 experimentat Reusit

GICOVANU R ANA IULIANA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Fizica 5.35 avansat Reusit

GICOVEANU C. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Reusit

GIDIOI P. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

GIDIOI V. NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza A2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

GINSAC C PAUL-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Respins

GIOSANU C. ALEXANDRU-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GIOSANU D. RADU-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

GIOSANU P. MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

GIRBEA D IULIANA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba franceza B2-A2-A1-A1-A2 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Reusit

GIRBEA I IONELA

    LICEUL PARTICULAR NR.1 PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.4 Geografie 5.6 incepator Respins

GIRBEA S ANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 experimentat Respins

GIRBEA V. IONUT

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Fizica 2.85 incepator Respins

GIRBULET I. IONEL-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 nivel mediu Respins

GIRCINEANU N. NICUSOR

    LICEUL DE ARTA VICTOR BRAUNER PIATRA NEAMT Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.75 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

GITLAN I IONELA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 9.2 avansat Reusit

GITLAN V.V. ALIN-CONSTANTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza B2-B1-B2-A2-B1 Istorie 6.1 Geografie 7.45 avansat Respins

GITU D. MADALINA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 3.35 experimentat Respins

GITU M MIHAI-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Respins

GIURCONIU R MARA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza Matematica T1 7.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.95 experimentat Reusit

GIURGI C. ISABELA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Geografie 8.5 experimentat Reusit

GIURGI I ALBERTINA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba spaniola Istorie 7.6 Geografie 9.7 experimentat Reusit

GIURGI I ANA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba spaniola Istorie 8.1 Geografie 9.2 experimentat Reusit

GIURGIU - BANGA- LEAHU C MIRELA- LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3 Fizica 7.25 avansat Respins

GIURGIUMAN I. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.95 experimentat Respins

GLIGA C. COSMIN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba franceza A2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.85 incepator Respins

GLIGA C. IRINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.75 nivel mediu Respins

GLIGA CAS BUHUS N. ELENA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 nivel mediu Respins

GODOCIU V.S. SORINA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B1-A1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GOGONEL V.C. BIANCA-ALEXANDRA

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Geografie 5.9 avansat Respins

GOIAN N ANCUTA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Filosofie 7.7 experimentat Reusit

GONDOR C. LAURA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 experimentat Reusit

GONDOR I ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 avansat Reusit

GONTARU C CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 8.7 experimentat Reusit

GORBANESCU E PETRU

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. GHEORGHE ROMAN Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 7.3 experimentat Reusit

GORGOS C ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 7.7 Geografie 8.55 avansat Reusit

GORODENCO M ILINCA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

GOTCA C.R. CONSTANTIN MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.15 Limba franceza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.65 Fizica 2.2 incepator Respins

GOTCA G GEORGE-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL ION IONESCU DE LA BRAD HORIA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

GRADINARIU G. SILVIU-GHEORGHITA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.25 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

GRADINARIU GH ALBERTO-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2 Geografie 5.9 experimentat Respins

GRADINARIU S. ELVIS FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Fizica 1 incepator Respins

GRADINARU A ADRIAN GABRIEL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.45 Geografie 6.15 avansat Reusit

GRADINARU D. BIANCA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.5 experimentat Reusit

GRADINARU E EUGEN-ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 7.35 experimentat Respins

GRADINARU G. ANDREI

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 2 incepator Respins

GRADINARU I IONUT-MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.4 Fizica 7 nivel mediu Respins

GRADINARU I. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 7.45 avansat Respins

GRADINARU N NECULAI-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Respins

GRADINARU N. MARIA-NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 6.65 avansat Reusit

GRADINARU P FLORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL ION IONESCU DE LA BRAD HORIA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

GRADINESCU N SABIN-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Filosofie 6.35 experimentat Reusit

GRADINESCU T.C. IOANA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 8.5 experimentat Reusit

GRAJDEANU V MARIA-CRISTINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 9.25 avansat Reusit

GRAJDEANU V. CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

GRAMA I DUMITRINA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 avansat Reusit

GRAPA V ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 8.15 Geografie 8.3 experimentat Reusit

GRASU G. MARIA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

GRAUR C. DIANA-COSMINA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-A1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GRECU C. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.75 avansat Respins

GRECU C. ELENA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana 7.45 Limba engleza Matematica T2 4.2 Fizica 5.55 Respins

GRECU D ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Chimie organica T1 Nivel II 9.2 avansat Reusit

GRECU D.C. TUDOR-COSTINEL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

GRECU GH. CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 incepator Respins

GREURAS D. MIHAELA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 nivel mediu Reusit

GRIBINCEA V ION

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 6.95 experimentat Reusit

GRIGORAS C. FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

GRIGORAS D IOANA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

GRIGORAS E SORINA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.8 experimentat Reusit

GRIGORAS G IOAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 2.6 Fizica 6.25 nivel mediu Respins

GRIGORAS I IOANA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 8.85 Fizica 10 experimentat Reusit

GRIGORAS I NICOLETA-ROXANA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza A1--B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Geografie 8.4 experimentat Reusit

GRIGORAS I. ALEXANDRA

    LICEUL DE ARTA VICTOR BRAUNER PIATRA NEAMT Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 8.65 avansat Reusit

GRIGORAS I. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Reusit

GRIGORAS I. ELENA-CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

GRIGORAS M ALEXANDRA

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 7.9 avansat Respins

GRIGORAS M ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-B1-A2-A2-B1 Matematica T2 4.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Respins

GRIGORAS V ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

GRIGORAS V. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1--A1-B2-B2 Matematica T2 4.1 Fizica 2.6 incepator Respins

GRIGORAS V. MARIA-RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 avansat Respins

GRIGORAS V. VASILE

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 nivel mediu Respins

GRIGORE A. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A1 Istorie 5.55 Geografie 6.1 experimentat Respins

GRIGORE C ANTONIA-CORNELIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-B1-A2-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 8.9 experimentat Reusit

GRIGORE G.S. CEZAR-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza Matematica T1 9.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.9 experimentat Reusit

GRIGORE R MIOARA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 9.3 avansat Reusit

GRIGORE V DAN - RELU

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.4 avansat Respins

GRIGORICI I. MARIUS-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GRIGORIU D. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Matematica T1 8.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Reusit

GRIGOROSOAIA I. IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

GRINBERG M SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.75 experimentat Reusit

GROSARIU P PETRU

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GROSOIU E. ALEXANDRU-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 7.2 avansat Respins

GROSU D MARIA-SIMONA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Fizica 8.15 avansat Reusit

GROSU F. ANDREI VASILE

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1--B1-B1-A2 Matematica T2 8.1 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.45 experimentat Reusit

GROSU I. VERONICA

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 6.85 avansat Reusit

GROSU N IONUT-VLADUT-MADALIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.3 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

GROSU V. VICTOR-STEFAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL SFINTII IMPARATI CONSTANTIN SI ELENA PIATRA NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 8.7 experimentat Reusit

GRUMAZESCU - CASATORITA SAVOAIA M. DIANA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

GRUMAZESCU C. CRISTIAN-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 nivel mediu Respins

GRUMEZESCU G VLADUT VASILE

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.9 experimentat Reusit

GUGOASA D. COSMINA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

GUGOASA V. MARIN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.95 Limba franceza B2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

GUGUIANA C. LOREDANA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

GUGUIANU G GEORGIANA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

GUGUTA V RADU

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 nivel mediu Respins

GULEI G.M. BOGDAN-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

GURALIUC V CIPRIAN DUMITRU

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B1-B1-B2-A2-B1 Istorie 6.5 Geografie 5.75 avansat Respins

GURAN S. ANA-SEBASTIANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.15 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

GURAU C MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 8.1 experimentat Reusit

GURAU I. GABRIELA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Reusit

GURIN I VERONICA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 5.5 Geografie 6.4 avansat Reusit

GURLAN I IONELA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.3 Geografie 7.85 nivel mediu Reusit

GURZUN D ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Geografie N/p avansat N/p

GUSA C. IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Fizica 2.2 incepator Respins

GUSA S. GEORGE-CODRIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

GUSAN I MARINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 5.8 experimentat Reusit

GUSAVAN V SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 avansat Respins

GUSTEA C CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3 Fizica 4.15 avansat Respins

GUTANU I ZENOVIU VASILE

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 6.9 experimentat Reusit

GUTOIU C IRINA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 avansat Respins

GUTU M. GABRIELA-RODICA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

GYURI A IULIANA ELENA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 8.05 Geografie 9.3 avansat Reusit

HABASASCU C. ELENA-DIANA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.55 experimentat Reusit

HABUC G. IULIA-MIRUNA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.7 Chimie organica T1 Nivel I 5 experimentat Reusit

HAGIU F MARIA - RODICA

    LICEUL TEOLOGIC ORTODOX CUVIOASA PARASCHEVA AGAPIA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 8.75 avansat Reusit

HAISAN L PETRU-ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 7.2 avansat Reusit

HAISU L. MARIUS-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.75 Fizica 3.85 nivel mediu Respins

HAJA I ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Reusit

HALACIUGA D ANCUTA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 avansat Respins

HALALAI A. AURELIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.6 Sociologie 6.35 avansat Reusit

HALDAN V TEODORA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Geografie 8.15 avansat Respins

HALIT M. RALUCA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Economie 8.3 experimentat Reusit

HANDARIC V.S. ANA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.3 Chimie organica T1 Nivel II 10 experimentat Reusit

HANDARIC-FARTALA I IONUT

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Geografie 3.7 nivel mediu Respins

HANDARIC-FIRTALA GH LENUTA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.85 Geografie 5.7 avansat Respins

HANDARICI V VASILICA-ADINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 5.95 nivel mediu Respins

HANGANESCU G. OANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.75 Geografie 9.3 experimentat Reusit

HANGANU _ FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL ION IONESCU DE LA BRAD HORIA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

HANGANU F BIANCA FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.65 Geografie 9.4 experimentat Reusit

HANGANU I ALIN-ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.35 Logica si argumentare 8.8 experimentat Reusit

HANGANU IM ANA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Istorie 7.15 Geografie 6.6 nivel mediu Reusit

HANGANU N. LIVIU-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

HANGANU V MARIA-IUSTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 avansat Reusit

HANTAR I OANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

HANTAR V IOAN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 avansat Respins

HAPCIUC G IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza A2-B1-B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 7 avansat Respins

HARA D TIMOTEI-DAVID

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

HARABAGIU M. ADINA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.9 Geografie 10 experimentat Reusit

HARIGA V. MARIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Biologie vegetala si animala T1 7.15 experimentat Reusit

HARLEA I OANA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Istorie 8.7 Geografie 7.1 nivel mediu Reusit

HARNAGEA E. ANA-MARIA

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 6.3 avansat Reusit

HARPA V GHEORGHITA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Reusit

HARTIE C. ANDREI

    LICEUL DE ARTA VICTOR BRAUNER PIATRA NEAMT Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.7 avansat Reusit

HATAPUC M MIHAELA-DIANA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 8.75 Geografie 8.9 experimentat Reusit

HAU A IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Respins

HAU G MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 9.85 experimentat Reusit

HAVRICI D ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.3 experimentat Reusit

HAVRILIUC CAS MOROI T. DELIA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Fizica 1.4 nivel mediu Respins

HAZANAU C. ELENA-RAMONA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.3 experimentat Respins

HELGIU D OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 avansat Reusit

HEPCAL F.I. STEFAN-ALEXADRU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

HERCIU N MIHAELA-LUCICA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Geografie 5.95 experimentat Respins

HERCIU P ROMICA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.55 Fizica 6.9 avansat Respins

HERDES C. CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

HEREMCIUC CAS MOCANU I. VERA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

HEREMCIUC G NICU

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba franceza A1-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 5.15 Fizica 5.3 avansat Respins

HERGHEA I. NICOLAE-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba franceza A2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 nivel mediu Respins

HERTA C. GABRIELA-NICOL

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.8 experimentat Reusit

HIRJETE S IRINA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 8.6 avansat Reusit

HIRLAOANU I CIPRIAN IONEL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. GHEORGHE ROMAN Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Istorie 6.9 Geografie 7.7 experimentat Reusit

HIRTAN G GHEORGHE BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.15 experimentat Reusit

HIRTAN G. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Chimie organica T1 Nivel II 9.2 avansat Reusit

HIRTAN I MADALINA PETRONELA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza A1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

HIRTAN M. MIHAELA-ELENA

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.05 Logica si argumentare 8.1 avansat Reusit

HIRTAN N MIHAIL-DANUT

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

HIRTOPEANU C MIHAI-BOGDAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 5.15 Geografie 7.7 experimentat Respins

HIZANU CAS ATOMEI I IOANA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 avansat Respins

HIZANU V LIDIA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 avansat Reusit

HOCIUNG G. TEODORA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 experimentat Reusit

HOCIUNG I CORINA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 6.05 Fizica 7 experimentat Respins

HODOR C. IRINA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

HODOR N. STEFAN-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 experimentat Respins

HODOROGEA G. ANA-MARIA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Informatica T2 C/C++ 8.4 experimentat Reusit

HOGAS C. ALINA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 experimentat Respins

HOGAS C. COSTEL-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Geografie 7.6 avansat Respins

HOGEA C ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 avansat Reusit

HOGEA C. MIHAI-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 6.5 avansat Respins

HOLINDRARIU C IOANA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Pedagog scolar
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.1 Logica si argumentare 7.7 nivel mediu Reusit

HOLINDRARIU CAS RADUCANU V. CLAUDIA-LARISA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 nivel mediu Respins

HONGU F. MIHAELA RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

HORCIU G SABINA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 avansat Reusit

HOREA V MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.45 Fizica 4.5 avansat Respins

HORGHIDAN C. RUXANDRA-ANA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.5 Chimie organica T1 Nivel II 10 experimentat Reusit

HORLAI I. OANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 nivel mediu Reusit

HORLESCU V. ANDREI-OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza A2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

HOROBET D. ANDREEA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.65 experimentat Respins

HOROSANU C CATALIN-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Respins

HORVAT P. IUSTIN - IONUT

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SFANTUL FRANCISC DE ASSISI ROMAN Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8.15 experimentat Reusit

HOTNOG C. ELENA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.5 avansat Respins

HOTNOG M MIHAELA-LAURA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Geografie 6.7 avansat Respins

HOTNOG T. OFELIA

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

HOTOLEANU A. CATALINA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

HRISCU M. ADRIANA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 6.65 Fizica 5.25 avansat Respins

HRITONOV I. ZENOVIA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.4 experimentat Reusit

HRUSCA T. VICTOR

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Matematica T1 9 Fizica 8.35 experimentat Reusit

HUCI G. IOANA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Respins

HUGEANU T. ALINA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Geografie 8 experimentat Respins

HUGIANU E OTILIA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Reusit

HULEA I.L. LUCIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba franceza B2-B1-B2-A2-B1 Istorie 6.95 Geografie 8.8 avansat Reusit

HUMA A ALEXANDRA-ANTONELA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Respins

HUMA CAS DULGHERU I PARASCHIVA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Respins

HUMA I ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

HUMA I. FLORIN-LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 3.7 incepator Respins

HUMA M. LUCIAN-NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 nivel mediu Respins

HUMENUC I IONUT-DRAGOS

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 6 avansat Respins

HUMINIUC C. LARISA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

HUMULESCU I IOAN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5.65 Fizica 4.1 avansat Respins

HURBA I GEORGE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 4.75 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 6.7 avansat Respins

HURJUI V. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

HURMUTA S STEFANIA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.65 avansat Reusit

HUSANU V CRISTINA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.9 Geografie 9 experimentat Reusit

HUSARIU I IONUT VLADUT

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 avansat Respins

HUSARU E. CLAUDIU-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 3.55 avansat Respins

HUTANU P. ANDREI

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Geografie 6.15 avansat Respins

HUTUPAN C. ANDREI-VLAD

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.1 Fizica 6.75 experimentat Reusit

IACOB C. ANA-LORENA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

IACOB C. DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician prelucrari pe masini cu comanda numerica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.5 experimentat Respins

IACOB C. SIMONA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Filosofie 10 experimentat Reusit

IACOB G ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

IACOB I SABINA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

IACOB I. ANTON

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 3.95 experimentat Respins

IACOB I. ANTON

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.5 experimentat Reusit

IACOB I. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 experimentat Respins

IACOB I. IOANA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

IACOB I. LAURA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba franceza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 3.65 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

IACOB I. MIHAITA-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 experimentat Respins

IACOB M CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 7.85 nivel mediu Reusit

IACOB M. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.45 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

IACOB M. MIHAIL

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

IACOB R FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Reusit

IACOB V GABRIEL DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

IACOB V. MIHAI

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 6.2 incepator Respins

IACOBAS I TEODOR

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 experimentat Respins

IACOBESCU M. ALEXANDRU GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 nivel mediu Reusit

IACOBESCU OTI MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.2 avansat Respins

IACOBOAE G VASILE

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Respins

IACOBOAIA I. MARIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Reusit

IACOME S. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

IAMANDI D ANCA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba franceza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.75 Geografie 9.45 experimentat Respins

IAMANDI G. ROMARIO-ILIE

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1 incepator Respins

IANCU C GHEORGHE-MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 experimentat Reusit

IANCU C. LAURA IONELA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2--B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

IANCU D ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza Istorie 8.8 Filosofie 7.5 experimentat Reusit

IANCU G. ROBERT-GICA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.05 experimentat Reusit

IANCU I. IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 3.75 nivel mediu Respins

IANCU L. EMILIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 avansat Reusit

IANCU V MARIA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.05 experimentat Reusit

IANUS B. CRISTIAN - VICENTIU

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SFANTUL FRANCISC DE ASSISI ROMAN Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.35 experimentat Reusit

IANUS M. SILVIU-CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Respins

IAUTA C. CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

IAUTA V FLORINA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 nivel mediu Respins

ICHIM P ELENA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 experimentat Respins

ICHIM S. MARIA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.3 avansat Respins

ICHIM T TUDOR-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

ICHIMESCU C ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 9 Psihologie 6.55 experimentat Reusit

ICHIMOAE F. LIANA-VALERIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

IDICIANU AV LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Reusit

IFRIM C. ALIN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.75 experimentat Respins

IFRIM I. ION-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.15 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 experimentat Respins

IFRIM M. MARINELA-MIRABELA

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

IFRIM S. ADAM

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.85 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.1 Sociologie 6.6 avansat Respins

IFTIME A MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 avansat Respins

IFTIME C DOINA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.2 experimentat Reusit

IFTIME C.M. RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

IFTIME G NINA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

IFTIME I. TEODOR-EMILIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

IFTIME P. ANDREEA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 9.35 experimentat Reusit

IFTIME P. CRISTIAN-PETRU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.15 Fizica 6.15 experimentat Reusit

IFTIME P. PETRU-LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.1 Psihologie 3.6 avansat Respins

IFTIME S LAURA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Biologie vegetala si animala T1 9.15 experimentat Reusit

IFTIMI M MIHAI-DORIN

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

IFTIMIE E PETRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 7.15 experimentat Respins

IFTIMIE I. IOANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

IFTIMUT V GABRIELA-VASILICA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 2 Geografie 7.9 avansat Respins

IFTINCA- PETREA M ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5.9 Fizica 6.75 nivel mediu Respins

IGNAT C CIPRIAN-NECULAI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 7.1 avansat Respins

IGNAT C. DIANA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

IGNAT G ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 avansat Reusit

IGNAT N. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.2 experimentat Reusit

IGNAT P CLAUDIA-IUSTINA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Reusit

IGNAT P. GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 avansat Respins

IGNAT V GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Chimie organica T1 Nivel II 8 experimentat Reusit

IGNEA C.V. CATALIN-VASILE

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

IGNEA G. MIHAI VLADUT

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ILARIE C. CARMEN-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.7 Chimie organica T1 Nivel II 9.6 experimentat Reusit

ILASCU V. VASILE-DOREL

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 experimentat Respins

ILC A ROBERT

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.2 Fizica 2.65 nivel mediu Respins

ILEA C. COSTINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 10 experimentat Reusit

ILESEI G. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

ILIE A MARIA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.65 Geografie 6.9 avansat Reusit

ILIE A. ELENA-LIVIANA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.9 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

ILIE C. MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Logica si argumentare 9.6 experimentat Reusit

ILIE G IULIAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T1 2.9 Fizica 6.65 avansat Respins

ILIE G ROXANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.55 Logica si argumentare 7.8 avansat Reusit

ILIE I ANA GEANINA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 avansat Reusit

ILIE I ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 experimentat Respins

ILIE I ANDREI

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Fizica 5.95 nivel mediu Respins

ILIE I. DENIS-ALEXANDRU

    LICEUL DE ARTA VICTOR BRAUNER PIATRA NEAMT Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 5.35 incepator Respins

ILIE IM MARIA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 10 experimentat Reusit

ILIE M. ANDREEA-NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.4 experimentat Respins

ILIE N MADALINA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.6 experimentat Reusit

ILIE P. DUMITRITA-MIRELA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

ILIE P. RAMONA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

ILIE S SABINA-ANTONETA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 8.5 experimentat Reusit

ILIES D GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.55 Limba franceza B1-B1-A2-A2-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Reusit

ILIES I. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Psihologie 5.05 experimentat Respins

ILIES M. PAUL

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SFANTUL FRANCISC DE ASSISI ROMAN Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 8.9 Geografie 9.3 experimentat Reusit

ILIES N. VASILE-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician prelucrari pe masini cu comanda numerica
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 3.25 nivel mediu Respins

ILIES V CONSTANTIN-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba franceza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 avansat Respins

ILIES V. OANA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.95 Geografie 8.2 avansat Respins

ILIESCU C ALEXANDRU-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Respins

ILIESCU C CRINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.55 Psihologie 7.2 avansat Reusit

ILIESCU CD CALINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Sociologie 7.75 experimentat Reusit

ILIESCU N SERGIU-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Reusit

ILIESCU P. PETRU-RADUCU

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 6.8 incepator Respins

ILINCA D. GABRIEL-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.25 experimentat Respins

ILIOAIE N. ROXANA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Geografie 8.5 experimentat Respins

ILIOAIE V DIANA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Chimie organica T1 Nivel II 9.3 experimentat Reusit

ILISEI C IOANA-LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Geografie 8.9 experimentat Reusit

ILISEI C. ROBERT-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.8 experimentat Respins

ILISEI N. LILIANA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Respins

ILISEI V. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.5 experimentat Reusit

ILISESCU G COSMIN-GIORGIAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Reusit

ILITOI V. VIOREL

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.95 Fizica 8.05 experimentat Reusit

ILIUTA L. ALEXANDRU-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T1 4 Fizica 3.9 experimentat Respins

IMBREA A MARIAN-IULIAN

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

IMBREA E ELENA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 6.55 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

IMBREA I MARIA-RODICA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Respins

IMBREA I MONICA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 avansat Reusit

IMBREA M. IOSIF CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Reusit

IMBRISCA A MARIAN

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 nivel mediu Respins

IMBRISCA M PAUL

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 nivel mediu Reusit

IMBRISCA P. VLAD

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

IMBRU N. VASILE-VLAD

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 avansat Respins

IOAN M IOANA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 avansat Respins

IOJA P. ANDREEA-SIMONA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 7.25 avansat Respins

ION C ANCA-PATRICIA

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.5 experimentat Reusit

IONASCU A MIHAELA IULIANA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.8 Geografie 8.4 avansat Reusit

IONASCU I. COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 3.1 avansat Respins

IONASCU N. SORIN-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

IONASCU V. MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Chimie organica T1 Nivel I 9 experimentat Reusit

IONEL S. VICTOR STELIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

IONESCU A. NINEL-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 2.15 avansat Respins

IONESCU C ANDREEA

    LICEUL TEOLOGIC ORTODOX CUVIOASA PARASCHEVA AGAPIA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 7.2 avansat Reusit

IONESCU I. ROXANA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 4.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 experimentat Respins

IONESCU V. CATALIN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B1--B1-A2-B1 Matematica T2 1.5 Fizica 1.95 nivel mediu Respins

IONICA D FLORIN-COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 3.45 avansat Respins

IONICA S. ANDREEA-ANCA-SORINA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba franceza Matematica T2 9.8 Chimie organica T1 Nivel II 10 experimentat Reusit

IONITA DB MARIA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Informatica T2 Pascal 9.45 experimentat Reusit

IONITA G MARIA-SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.2 experimentat Reusit

IONITA G. CARMEN

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.9 avansat Reusit

IONITA M ELENA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Fizica 7.8 experimentat Reusit

IONITA S OANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Respins

IORDACHE D ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 8 experimentat Reusit

IORDACHE D MADALINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Istorie 7.4 Geografie 9.25 nivel mediu Reusit

IORDACHE D. CLAUDIU-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza Matematica T1 8.95 Chimie organica T1 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

IORDACHE M. LAURA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

IOSIF T. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 8.6 experimentat Reusit

IOSUB C MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Geografie 8.2 avansat Respins

IOSUB G. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

IOSUB M MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 avansat Respins

IOSUB M. ALINA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

IOSUB N NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 experimentat Reusit

IOSUB P ANCA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

IOSUB P IRINA ELENA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 avansat Reusit

IOSUB T. DUMITRU-CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.3 avansat Respins

IOSUB V. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1--B2-A2-B1 Matematica T2 1.85 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

IOVOAEA C RALUCA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.45 Logica si argumentare 8.8 experimentat Reusit

IPATE A. FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.8 Chimie organica T1 Nivel II 10 experimentat Reusit

IRIMIA C ANDREEA - IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.1 avansat Respins

IRIMIA C ELEONORA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p experimentat N/p

IRIMIA C. CIPRIAN-VASILE

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

IRIMIA C. CONSTANTIN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Respins

IRIMIA CAS COLBU GH IULIANA-MARCELA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Geografie 6.15 avansat Respins

IRIMIA G EMILIA VALERICA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 8 Geografie 7.1 avansat Reusit

IRIMIA G. ANDREI-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 3.45 nivel mediu Respins

IRIMIA GA DIANA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.45 Geografie 7.8 avansat Respins

IRIMIA I ALINA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

IRIMIA I ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.65 Logica si argumentare 8.5 avansat Reusit

IRIMIA I DUMITRITA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Geografie 6 avansat Respins

IRIMIA I IOANA-STEFANA

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Geografie 7.7 nivel mediu Respins

IRIMIA I. PETRUTA-LARISA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Reusit

IRIMIA M CLEMENT-DORIN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

IRIMIA M. DANUT-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

IRIMIA NV IOANA-IRINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Psihologie 5.95 experimentat Reusit

IRIMIA S. MIREL-FANICA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.6 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 experimentat Respins

IRIMIA V. CONSTANTIN-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician prelucrari pe masini cu comanda numerica
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

IRIMIE V. MARIA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

IRIMIEA CAS CRACIUN C. ANA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Respins

IRIMIEA S. SILVIU-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician prelucrari pe masini cu comanda numerica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B2-B1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 1.6 avansat Respins

IRINA D LUCIANA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.45 Psihologie 7.4 experimentat Reusit

IRINA M MIRUNA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

IRINA P MARIA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 8.1 avansat Reusit

IROD V. GELU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Fizica 3.2 nivel mediu Respins

IROFTE V. IRINA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.75 Fizica 6.95 experimentat Reusit

ISACHE A IONUT-ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Logica si argumentare 8.5 experimentat Reusit

ISACHE G BOGDAN CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 avansat Reusit

ISACHI M ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Fizica 7.4 avansat Reusit

ISACHI P. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

ISFAN V ANA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5 Geografie 6.95 nivel mediu Respins

ISPAS N. MONALISA NICULINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 avansat Respins

ISTINE C. IUSTINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 avansat Respins

ISTINE M ROBERT

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 3 Fizica 7.2 nivel mediu Respins

ISTIUC C. RADITA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza A2-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

ISTOC C. GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 5.5 avansat Respins

ISTOC E CECILIA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Respins

ISTOC I. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Fizica 2.55 avansat Respins

ISTRATE C. ELENA-ANGELA

    LICEUL DE ARTA VICTOR BRAUNER PIATRA NEAMT Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.5 avansat Reusit

ISTRATE C. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 avansat Respins

ISTRATE CAS UNGUREANU G MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.85 experimentat Respins

ISTRATE D IOANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.25 Sociologie 6.95 experimentat Reusit

ISTRATE F. NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 6.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 9 experimentat Reusit

ISTRATE G GELU-VLADUT

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Reusit

ISTRATE G. GHEORGHE-EUSEBIO

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.3 avansat Respins

ISTRATE I IOAN-OVIDIU

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.15 Geografie 8.4 avansat Respins

ISTRATE L. ANA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 4.5 nivel mediu Respins

ISTRATE M GELU-PETRONEL

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.75 Fizica 2.85 incepator Respins

ISTRATE N MARINA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana 6.9 Limba engleza Matematica T2 3.55 Geografie 8.7 Respins

ISTRATE N. NICOLAE-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba engleza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 experimentat Respins

ISTRATE P. PAVEL-CALIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 1.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 avansat Respins

ISTRATE S ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

ISTRATUCA I DORU-CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

ISTRATUCA M ANDREI-MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

ITCUS M MIHAITA MIRCEA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.05 Geografie 8 experimentat Reusit

IURASCU F. MADALINA-NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

IURASCU V ELENA IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.9 Chimie organica T1 Nivel II 8.6 avansat Reusit

IUTES M DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 avansat Respins

IVAN G PETRU

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 avansat Reusit

IVAN G VIOLETA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 avansat Reusit

IVAN GH. CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 avansat Respins

IVAN I CRISTINA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 avansat Respins

IVAN I MARIA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.45 incepator Respins

IVAN I. VLAD-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.85 experimentat Respins

IVAN P. LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 3.6 Geografie 8.4 experimentat Respins

IVAN S. IONUT-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

IVAN V ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.95 Chimie organica T1 Nivel II 9.2 experimentat Reusit

IVANCEA C.O. ALEXANDRA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.8 experimentat Reusit

IVANESCU I IONUT-CLAUDIU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.65 Geografie 7.7 experimentat Respins

IVANOV D. DIONISIE-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.45 Fizica 2.95 avansat Respins

IVASCU G ALEXANDRU

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 7.65 experimentat Reusit

IVASCU I. IOAN-OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

JAHALEANU C VALENTIN-VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

JAHALEANU I OANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Reusit

JARDAN G. ECATERINA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.25 Logica si argumentare 9.6 experimentat Reusit

JDERU C LAURA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 nivel mediu Reusit

JELERIU I. ILIE ANGELIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica N/p incepator N/p

JIDANU V. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.65 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

JIGAU M. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

JIGAU O ROBERT-OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.55 Logica si argumentare 9 avansat Reusit

JIJIIE D IOANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Fizica 7.9 experimentat Reusit

JINGA C. CEZAR-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.7 avansat Respins

JIPA A. BIANCA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 8.5 experimentat Reusit

JIPA D ANA-LUIZA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.95 Geografie 8.65 experimentat Respins

JIPA G. DANIELA-ALEXANDRINA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

JIPA M. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.55 Fizica 6.3 nivel mediu Respins

JITARU M. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

JITARU V.I. MADALIN

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.75 Fizica 6.4 avansat Reusit

JITARU V.S. FLORIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Geografie 8 experimentat Respins

JORA-BOEROSU O. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Chimie organica T1 Nivel I 10 avansat Reusit

JORASCU A.V. DIANA-STEFANA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Geografie 8.75 avansat Reusit

JORJOCA I DAN-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

JUFA G. VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 1.9 incepator Respins

JUNCANARIU V ANA-MARIA

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 2.4 Geografie 7.7 avansat Respins

JUNCU I IOAN BOGDAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. GHEORGHE ROMAN Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Istorie 7.05 Geografie 5 experimentat Respins

JUNCU V. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza Matematica T1 6.45 Chimie organica T1 Nivel I 8.2 experimentat Reusit

JUVERDEANU I.F. IOAN-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

KAPUSZTA CAS STANCUTA N. GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.4 N/p N/p

KULPINSKY C.F. ALEXANDRA-TEONA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Istorie 8.85 Geografie 9.3 experimentat Reusit

LABONTU GH. ADRIANA-PETRONELA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 avansat Respins

LACATUS G DUMITRU IONEL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.65 Geografie 8 avansat Reusit

LACATUSU V. BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.15 experimentat Reusit

LADANY V. ALEXANDRU-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 7 Chimie organica T1 Nivel I 1.6 experimentat Respins

LAIC G. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Informatica T2 C/C++ 8.6 experimentat Reusit

LAIU C. CONSTANTIN-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Respins

LAIU C. MALINA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 5 experimentat Respins

LAIU D CATALIN-VASILE

    LICEUL PARTICULAR NR.1 PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 7.65 incepator Respins

LAIU I. BIANCA-GABRIELA

    LICEUL DE ARTA VICTOR BRAUNER PIATRA NEAMT Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 8.25 avansat Reusit

LAIU I. IONEL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2--A2-- Matematica T2 1.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 avansat Respins

LAIU V. BOGDAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Reusit

LAMATIC V. IOAN-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.35 experimentat Respins

LAMBRU -ALEXA N MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.2 Fizica 6.9 avansat Reusit

LAPTES D. IULIA-STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

LAPUSNEANU CAS TABLAN V. NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

LAPUSNEANU V. IOAN

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

LARGER V. GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.45 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

LARION V. ANDREI-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

LASLAU S. ALEXANDRU - GABRIEL

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SFANTUL FRANCISC DE ASSISI ROMAN Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 9.45 Geografie 7.85 experimentat Reusit

LAST CAS HAVRICI G. GEORGETA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 nivel mediu Respins

LATES S. RAZVAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 4.15 Fizica 3.3 incepator Respins

LAVRIC D. IULIAN-COSTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.25 incepator Respins

LAZAR C. DRAGOS-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Fizica 3.25 experimentat Respins

LAZAR F. MARIANA-MONICA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 5.45 nivel mediu Reusit

LAZAR G GEORGIANA RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Psihologie 9.55 experimentat Reusit

LAZAR G MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.35 experimentat Reusit

LAZAR G. CEZAR-ANDREI

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Geografie 6.8 avansat Respins

LAZAR I EMILIA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 7.6 Geografie 8.75 avansat Reusit

LAZAR I MARIA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

LAZAR P. PETRUT

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

LAZAR S. CONSTANTIN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

LAZAR ST RADU

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.9 avansat Reusit

LAZARESCU V ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.05 experimentat Reusit

LAZAROIU S ALEXANDRU-CRISTIAN

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 9.1 avansat Reusit

LAZER N. NICOLAE-OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 1.9 experimentat Respins

LAZURCA I LARISA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza A1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Geografie 8.15 avansat Respins

LEAHU O. BEATRICE-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 9 experimentat Reusit

LEAHU V CIPRIAN-CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

LEANCA C CONSTANTIN CATALIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 3.5 Geografie 7.2 avansat Respins

LEANCA V. ALEXANDRU-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 5 experimentat Respins

LEBADA T ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.7 experimentat Reusit

LECA GH. ELENA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

LEFTER A. PAULA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Respins

LEFTER C CLAUDIU CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica 6.8 avansat N/p

LEHONSCHI M ELENA-IOLANDA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.65 Geografie 8.7 experimentat Reusit

LEMNARU I. ION-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

LEONTE - PADURARU L LAURA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.3 Fizica 6.4 nivel mediu Respins

LEONTE . DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.5 avansat Respins

LEONTE G GEORGE-VIOREL

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 experimentat Reusit

LEONTE H DIANA-DUMITRITA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

LEONTE V. CIPRIAN IONEL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Fizica 2.65 incepator Respins

LEOREANU C. CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

LEOREANU D. ANCUTA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza A2-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

LEPADATU C. CRISTIAN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Fizica 2.8 incepator Respins

LEPADATU I. IOANA-MADALINA

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.95 avansat Reusit

LESUC T. VASILE

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

LET V. COSMIN-VASILE

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.55 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.2 experimentat Reusit

LETU G DUMITRU-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 8.7 avansat Reusit

LEUSTEAN C CONSTANTIN-GEORGE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.15 Logica si argumentare 8.1 avansat Respins

LEVARDA C ELENA MELANIA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 7.45 experimentat Reusit

LEVARDA I. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 experimentat Respins

LEVIRDA R RAZVAN-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 7.25 Fizica 6.85 avansat Respins

LIC I IUSTINIAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 avansat Reusit

LICA A LAURA-ELENA

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Geografie 9.65 avansat Respins

LICA CAS BOROEANU G ANA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 avansat Respins

LICHIUTA M. MIHAI-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7 Sociologie 8.7 nivel mediu Reusit

LICIU A. STEFA-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 N/p Fizica 5 nivel mediu N/p

LICIU I.C. ELISABETA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

LINZIG WG SABRINA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

LIPAN M GRIGORE

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 6.45 incepator Respins

LIPAN S IULIA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Sociologie 8.75 experimentat Reusit

LIPAN V ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.85 avansat Respins

LIPAN V ANDREEA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

LITA D. VLADUT

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 avansat Respins

LIVADARU AL. MIHAITA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.75 experimentat Reusit

LIVADARU C. MARTA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Reusit

LOCIC C ELENA-LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B2-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.2 Geografie 8.1 avansat Respins

LOGHIN A CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 experimentat Respins

LOGHIN D CONSTANTIN-CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

LOGHIN M. MARIAN-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.4 experimentat Reusit

LOHAN V LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Respins

LOSTUN C DRAGOS

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T1 5.2 Fizica 7.5 nivel mediu Respins

LOSTUN L. MARIANA-LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

LOZONSCHI F. ALEXANDRU-MIHAIL

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.25 Logica si argumentare 9.4 avansat Reusit

LUCA C CONSTANTIN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.75 avansat Respins

LUCA C DAMIAN

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Geografie 9.9 experimentat Reusit

LUCA D CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 avansat Respins

LUCA D EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 9 experimentat Reusit

LUCA D IRINA-ANDREEA

    LICEUL PARTICULAR NR.1 PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.95 Geografie 5.05 incepator Respins

LUCA G DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 7 nivel mediu Reusit

LUCA I ANA-ROXANA

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B1-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 5.45 Geografie 7.85 avansat Reusit

LUCA I. ELENA-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba franceza A2-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

LUCA N ANDA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.75 Fizica 7.3 experimentat Reusit

LUCA N VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.75 avansat Respins

LUCA N. MARIA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.85 avansat Respins

LUCA P. MADALINA-LAURA

    LICEUL DE ARTA VICTOR BRAUNER PIATRA NEAMT Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.65 Geografie 8.8 experimentat Reusit

LUCA V ROXANA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 9.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

LUCA V. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.4 Fizica 6.25 experimentat Reusit

LUCACI LEAHU A PETRUTA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL ION IONESCU DE LA BRAD HORIA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

LUCACI A IULIANA- EMONA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

LUCACI A. ANA-CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

LUCACI C. MADALINA-ANTONIA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Matematica T1 7.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.5 experimentat Reusit

LUCACI E. DANIEL-IULIAN

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

LUCACI E. EDUARD-IULIAN

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

LUCACI F CARMEN-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8.85 experimentat Reusit

LUCACI I ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 avansat Reusit

LUCACI P. ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Reusit

LUCACI P. IULIA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.3 avansat Reusit

LUCACI S. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

LUCACIU C MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.3 experimentat Reusit

LUCHIAN D LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Respins

LUCHIAN G. MIOARA VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

LUCIU V. VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.8 Fizica N/p nivel mediu N/p

LUDU C VASILE COSMIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. GHEORGHE ROMAN Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 7.8 experimentat Reusit

LUNCASU V. ALEXANDRA

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.2 experimentat Reusit

LUNGOAIA C MARIA- OANA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.55 avansat Reusit

LUNGU C ANA-ROXANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.65 Geografie 8.5 avansat Reusit

LUNGU F BIANCA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.3 experimentat Reusit

LUNGU I. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 4.25 nivel mediu Respins

LUNGU N REBEICA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 avansat Reusit

LUNGU N. ALIN-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

LUNGU V MIHAELA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 avansat Respins

LUNGU V. VICTOR

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.75 experimentat Respins

LUNGULESCU E. ALEXANDRU-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana 6.15 Limba engleza Matematica T2 1 Fizica 1.6 Respins

LUPASCU A. COSTIAN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

LUPASCU D CLAUDIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.2 Logica si argumentare 7.7 avansat Reusit

LUPASCU G FELIX COSTIN

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Chimie organica T1 Nivel II 6.8 avansat Respins

LUPASCU I BOGDAN-IONUT

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 8.85 nivel mediu Respins

LUPASCU I. DANIEL-CORNEL

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza A1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.95 avansat Respins

LUPU A. ELISABETA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.35 nivel mediu Respins

LUPU C. GABRIEL-DANUT

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.35 Geografie 7.5 avansat Reusit

LUPU DM IOAN SILVIU

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. GHEORGHE ROMAN Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 6.95 experimentat Reusit

LUPU I. ADINA-IONELA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

LUPU I. BOGDAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 6.4 experimentat Respins

LUPU M STEFAN-ALEXANDRU

    LICEUL PARTICULAR NR.1 PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.15 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

LUPU M. MARIUS-LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 experimentat Respins

LUPU S ANDREEA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Psihologie 7.9 experimentat Reusit

LUPU V MIHAI-MARIUS

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.95 Geografie 9.35 avansat Respins

LUPU V. ADELIN

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat N/p

LUPU-BUJOR P ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.8 experimentat Reusit

LUPU-MARINEI D. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 7.8 experimentat Reusit

LUPU-OTAL M. VALENTINA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 experimentat Respins

LUPU-OTEL V. GIANINA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 experimentat Respins

LUPU-TOMA C. ALIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

LUPULEASA I IONELA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 3.7 Geografie 7.7 experimentat Respins

LUPULIASA D VALENTIN-BOGDANEL

    LICEUL PARTICULAR NR.1 PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 7.1 nivel mediu Reusit

LUTA M MIREL-CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL ION IONESCU DE LA BRAD HORIA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

MACAREI M MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

MACAREI M MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 avansat Respins

MACARIE D.A. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

MACARIE T PETRICA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba franceza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.45 Fizica 8 nivel mediu Reusit

MACARIU M DIANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 7.65 Logica si argumentare 9.1 avansat Reusit

MACHIDON V VASILICA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 7.65 avansat Reusit

MACINCA S CRISTINA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

MACINCA V VLADUT-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

MACOVEI D. VALENTIN-VASILE

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL SFINTII IMPARATI CONSTANTIN SI ELENA PIATRA NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 8.55 Geografie 8.5 experimentat Reusit

MACOVEI I ELENA LIVIA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza A1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.45 Geografie 7.6 avansat Respins

MACOVEI I. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 2.45 Fizica 2.05 avansat Respins

MACOVEI M MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Istorie 6.75 Logica si argumentare 9.2 avansat Reusit

MACOVEI N. GEORGIANA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba franceza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MACSIM C. ALEXANDRA-PETRONELA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Logica si argumentare 9.7 experimentat Reusit

MACSIM G. IOANA-RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 10 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

MACSIM V MARIUS-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 4.05 Fizica 7.5 nivel mediu Respins

MAFTEI A. ANA-SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.7 experimentat Reusit

MAFTEI A. MAGDA-ELIZA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 8.05 Chimie organica T1 Nivel I 10 avansat Reusit

MAFTEI C GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 avansat Respins

MAFTEI C GHIOCEL MARIUS

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 avansat Respins

MAFTEI C. GEORGE-MARIUS

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

MAFTEI D MARIA-MAGDALENA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Chimie organica T1 Nivel II 8.1 experimentat Reusit

MAFTEI D.I. RADU-NECULAI

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Reusit

MAFTEI F MADALINA STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.05 Economie 9.45 experimentat Reusit

MAFTEI GH. ANA

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Respins

MAFTEI I NOUR-GRIGORE

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 experimentat Reusit

MAFTEI I. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 6.6 avansat Reusit

MAFTEI-VACARU V ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 9.1 experimentat Reusit

MAGDALIN I. IOANA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 3.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 experimentat Respins

MAGDAN I MIHAI

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Reusit

MAHU D. ANDREEA-VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MAIDAN C.S. CONSTANTINA-SABINA

    LICEUL DE ARTA VICTOR BRAUNER PIATRA NEAMT Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.75 Geografie 7.25 avansat Reusit

MALAU V. LUCICA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 4.05 nivel mediu Respins

MALINICI C. CONSTANTIN-SILVIU

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Respins

MALINICI C. FLAVIUS-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

MALINICI D. TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 7.55 Fizica 7.75 experimentat Reusit

MAN F.G. SILVIAN-EMANUEL

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Sociologie 10 experimentat Reusit

MANCAS E.B. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.85 experimentat Respins

MANCAS F MADALINA-IRINA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 2.85 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

MANCIUC G. ALICE

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

MANCIUC G. LORELEI

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 5.8 avansat Reusit

MANCUTA- GHIROAGA M MIHAELA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6 Fizica 6.9 experimentat Reusit

MANDEA F VICTOR-MIHAI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 8.6 avansat Respins

MANDRU G CATALIN-GAVRILAS

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL ION IONESCU DE LA BRAD HORIA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba franceza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

MANDRU G GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 avansat Reusit

MANDRU G IONUT

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 8.55 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 avansat Reusit

MANEA C. EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 2.95 avansat Respins

MANEA CAS BABOI D DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 nivel mediu Respins

MANEA S ALINA-PETRONELA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T1 4 Fizica 8 nivel mediu Respins

MANOLACHE C RAZVAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Fizica 7.15 experimentat Reusit

MANOLACHE C SIMONA-MARCELA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 5.75 Fizica 7.3 avansat Reusit

MANOLACHE C. RAZVAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.5 avansat Respins

MANOLACHE CAS HARPA I ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.55 nivel mediu Respins

MANOLACHE D ELENA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 9.1 Geografie 9.3 experimentat Reusit

MANOLACHE G. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician prelucrari pe masini cu comanda numerica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

MANOLACHE I ILIE-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

MANOLACHE I IOAN-LAURENTIU

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.6 Geografie 9.25 experimentat Reusit

MANOLACHE I. IULIAN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 4.35 avansat Respins

MANOLACHE N LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 9.1 experimentat Reusit

MANOLACHE O. DIANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Fizica 5.2 experimentat Reusit

MANOLACHE V CLAUDIU ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.4 experimentat Reusit

MANOLACHE V VASILICA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.85 experimentat Reusit

MANOLACHE V. ALINA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5.1 incepator Respins

MANOLE G. COSMIN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.75 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

MANOLE I. ELENA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

MANOLE N STEFANA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 9.05 avansat Reusit

MANOLE V IOAN-ALEXANDRU

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 Eliminat din examen Geografie Eliminat din examen avansat Eliminat din examen

MANOLE V MARIAN-VASILE

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 10 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Reusit

MANOLE V. BOGDAN-VASILE

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.4 Fizica 8.05 experimentat Reusit

MANOLE V.V. PAULA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

MANOLEA G. ANA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 1.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Respins

MANOLESCU M DUMITRINA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Geografie 5.95 avansat Respins

MANOLESCU VV DANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Reusit

MANOLIEASA C FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.9 Logica si argumentare 9.55 experimentat Reusit

MANOLIU E OVIDIU-STEFANEL

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 avansat Reusit

MANOLIU P ALINA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

MANTEA C ALEXANDRA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba engleza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 5.7 avansat Respins

MANTEA C. LUCIAN-CONSTANTIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL SFINTII IMPARATI CONSTANTIN SI ELENA PIATRA NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 7.5 experimentat Reusit

MARARIU G. LAURA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

MARARU N MARIA-DELIA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 5.25 Geografie 9.5 avansat Reusit

MARC C. ELENA-CORA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.35 Geografie 7.7 avansat Reusit

MARCA V ANDREI

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 6.4 avansat Respins

MARCANASU I. IONUT-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 8.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 10 experimentat Reusit

MARCOCI L.M. LIVIA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Filosofie 9.2 experimentat Reusit

MARCU D. BOGDAN-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.55 Informatica T2 C/C++ 6.65 experimentat Reusit

MARCU F. DRAGOS

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

MARCU S ADRIAN STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 9.1 experimentat Reusit

MARCU V CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 nivel mediu Respins

MARCU V. EULALIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.5 avansat Respins

MARCULESCU C ROXANA ELENA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Reusit

MARCULET E. SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.05 experimentat Reusit

MARDARE A. OANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.6 experimentat Reusit

MARDARE C. CONSTANTIN-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Reusit

MARDARE C. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.3 experimentat N/p

MARDARE T. CRISTIAN-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

MARDAROF M. MARIAN-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 incepator Respins

MARES A. BIANCA-ANELISE

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

MARES T. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Informatica T3 C/C++ 9.5 experimentat Reusit

MARES T. THEODOR

    LICEUL DE ARTA VICTOR BRAUNER PIATRA NEAMT Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 6.85 nivel mediu Reusit

MARGINEANU M. IOANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.55 Chimie organica T1 Nivel I 9.35 experimentat Reusit

MARIAN C. IONUT-COSMIN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

MARIAN C. MATEI-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

MARIAN D OVIDIU

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. GHEORGHE ROMAN Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9 experimentat Reusit

MARIAN E IONELA-BIANCA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.35 Logica si argumentare 6.2 nivel mediu Reusit

MARIAN G ANA EMILIA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Geografie 3.9 avansat Respins

MARIAN I IONELA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

MARIAN V. ALIN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.65 experimentat Respins

MARIEAN-SCHIOPU I IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 avansat Respins

MARIN C ELENA-CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 8.95 experimentat Reusit

MARIN GH ANA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

MARIN I. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

MARIN N. NICOLAE-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Respins

MARIUT E. IOSIF

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 4.45 experimentat Respins

MARIUTA I IOAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

MARIUTA N NECULAI

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2--A2-A1-A1 Matematica T1 5.2 Fizica 6.65 avansat Respins

MART E. FLORIN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 6.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 experimentat Respins

MART M. MATEI CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

MARTIN G GEORGIANA-MARIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5.4 avansat Respins

MARTIN S GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.55 avansat Respins

MARTINAS F MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza A2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 1.05 Geografie 5 experimentat Respins

MARTINAS N. ANDREEA-PAULA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MARTINAS P BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 9.6 experimentat Reusit

MARTINAS P CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 8.65 Geografie 8.7 experimentat Reusit

MARTINAS V. OANA SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 avansat Reusit

MARTINUT E. ROXANA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 avansat Reusit

MARTINUT I MARICICA-AUGUSTINA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 experimentat Respins

MARTISCA F. FRANCISC INOCENTIU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

MARTISCA I MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 7.5 experimentat Reusit

MARTOLEA P CRISTIN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1 Limba franceza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 5.55 Fizica 5.8 avansat Respins

MARTONCA V. PAUL-SILVIU

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

MASLINCA S CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Fizica 7 nivel mediu Respins

MATALICA E ALEXANDRU-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 7.4 experimentat Respins

MATECIUC V MADALINA ELENA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

MATEI C LEONARDO-CONSTANTIN

    LICEUL PARTICULAR NR.1 PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.25 Geografie 7.9 nivel mediu Respins

MATEI C. ROBERT PETRUT

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

MATEI M ANCA-MARIA

    LICEUL PARTICULAR NR.1 PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 3.6 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

MATEI M. CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Fizica N/p nivel mediu N/p

MATEI P CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 avansat Respins

MATEI S. ANDREEA-CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 nivel mediu Respins

MATEI V ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 avansat Reusit

MATEI V. VASILE-LIVIU

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 avansat Respins

MATIES I ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Fizica 8.15 experimentat Reusit

MATIES I. IONELA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1--A2-A2-B1 Matematica T2 5.05 Psihologie 2.55 nivel mediu Respins

MATIES N NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.25 Geografie 9.8 experimentat Reusit

MAXIM A MARIUS-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.95 Fizica 6 experimentat Respins

MAZAREANU C.I. FLORIN-OCTAVIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

MAZAREANU V ALINA-MARIA

    LICEUL PARTICULAR NR.1 PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.65 Geografie 4.4 nivel mediu Respins

MAZAREANU V. CATALIN-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 2.25 nivel mediu Respins

MAZARIANU C. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

MAZEPIUC POPESCU A MIHAIELA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 2.7 Fizica 7.8 nivel mediu Respins

MAZILU - BACIU G CAMELIA- ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B2-B2-A1-A2-A2 Matematica T2 7.2 Fizica 7.15 avansat Reusit

MAZILU D. IOAN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.15 experimentat Respins

MAZILU M. ALEXANDRU-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 3.8 incepator Respins

MECHIS D. ARUN

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 avansat Respins

MECLEA D CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T1 5.3 Fizica 7.4 nivel mediu Respins

MEDVES A. MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Fizica 6.05 experimentat Reusit

MEDVES D. IOSIF

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.65 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 1.3 avansat Respins

MELEMCIUC C MARIUS-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.5 experimentat Reusit

MELINTE V. SORANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.3 Fizica 6.3 experimentat Reusit

MELUSCA C ANDREEA- ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 avansat Respins

MEREU V. IULIANA OTILIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

MEREUTA D MIHAI-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.95 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

MEREUTA D SEBASTIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Fizica 5.45 experimentat Reusit

MEREUTA G MIHAELA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B2 Istorie 6.6 Geografie 7.4 experimentat Reusit

MEREUTA I. IONELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Chimie anorganica T2 Nivel II 1.6 avansat Respins

MERLESCU N MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MERLUSCA - BORDEA C MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.2 Fizica 5.5 nivel mediu Reusit

MERLUSCA G ILIE DANIEL IONUT

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 8.4 experimentat Reusit

MICHIU P. ANDREI-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

MICU C NARCIS-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 10 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

MICU D CLAUDIU-CONSTANTIN

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.95 Geografie 9.15 experimentat Reusit

MICU L. ELENA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Respins

MIHAES I. CLAUDIA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

MIHAES L. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.7 experimentat Reusit

MIHAES M. ANDREEA-PETRONELA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 8.4 Geografie 5.2 avansat Reusit

MIHAES M. SEBASTIAN

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.253 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Fizica 6 experimentat Reusit

MIHAES T. CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 7.9 experimentat Reusit

MIHAI A.V. ADRIAN-VASILE

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.45 experimentat Reusit

MIHAI D. ADI IONUT

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

MIHAI D. DANIELA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Chimie organica T1 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

MIHAI E GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.1 Fizica 7 experimentat Reusit

MIHAI G OVIDIU-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.95 Fizica 3.65 experimentat Respins

MIHAI G. ROBERT-ION

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 3.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 nivel mediu Respins

MIHAI I IOANA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 8.45 experimentat Reusit

MIHAI I MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.8 Geografie 7.25 nivel mediu Reusit

MIHAI I. IULIANA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

MIHAI M GABRIELA-LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1.95 Geografie 5.8 avansat Respins

MIHAI N SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

MIHAI P. ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

MIHAI S ALEXANDRA-SPRIA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Geografie 6.4 experimentat Respins

MIHAI S. IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

MIHAI T DIANA LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.6 experimentat Reusit

MIHAI VC VALENTIN ANDREI

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.25 Geografie 9 avansat Reusit

MIHAIASA V MIHAI-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

MIHAICA A. GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Reusit

MIHAIES T SIMONA IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.7 experimentat Reusit

MIHAIES V DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.4 Fizica 3.35 avansat Respins

MIHAIES V.G. ELENA-BIANCA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Geografie 6.3 avansat Respins

MIHAILA C IONUT- ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 6.55 experimentat Reusit

MIHAILA C. ROXANA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

MIHAILA F.G. FLORINA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B1-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

MIHAILA G DUMITRU

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.65 Geografie 7.4 experimentat Reusit

MIHAILA G GHEORGHITA-LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 avansat Respins

MIHAILA J. DUMITRELA-IRINA

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.05 nivel mediu Respins

MIHAILA LC OANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

MIHAILA M ANA- MARIA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Reusit

MIHAILA M. TEONA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 avansat Reusit

MIHAILA N. DIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

MIHAILA N. TEODOR

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana 3.05 Limba franceza Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 nivel mediu Respins

MIHAILA V ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7 Fizica 4.4 nivel mediu Respins

MIHAILA V MADALINA CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 avansat Respins

MIHAILA V. ALEXANDRA-MARINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MIHAILA V. ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.05 Geografie 5.7 avansat Respins

MIHAILEASA I ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Geografie 8.1 avansat Reusit

MIHAILESCU G MARIA-MIRELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 9.3 Geografie 9 experimentat Reusit

MIHAILESCU M MARIA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.3 experimentat Reusit

MIHALACHE C CONSTANTIN-CRISTINEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.4 Geografie 6.95 experimentat Respins

MIHALACHE G. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba franceza B2--A1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.25 avansat Respins

MIHALACHE I IONELA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Reusit

MIHALACHE P. ALINA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

MIHALCEA I IONELA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 avansat Reusit

MIHALCEA I. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Respins

MIHALCUT I. CRISTIAN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.3 experimentat Reusit

MIHALUT I ANDREEA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

MIHALUTE T ANDREEA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Reusit

MIHART D. ALEX CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Fizica 7 nivel mediu Respins

MIHOC G. PAUL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

MIHOC I. EDUARD-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

MIHOC P. PAUL-LUDOVIC

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

MIHUT C. ROXANA

    LICEUL DE ARTA VICTOR BRAUNER PIATRA NEAMT Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Istorie 7.3 Geografie 3.5 nivel mediu Respins

MIHUT GH. GEORGE-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

MIHUT I. IOANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 nivel mediu Respins

MIHUT N STEFAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.35 Geografie 6.3 avansat Respins

MIHUT V. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 avansat Reusit

MIHUT V. VASILE-VLADUT

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 avansat Reusit

MIHUTA C. BIATRICE-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 9 experimentat Reusit

MILBAUER S. SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

MILITARU I MARIA-REBECA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Istorie 7.05 Logica si argumentare 9.45 avansat Reusit

MILOS A ELENA BEATRICE

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 7.5 experimentat Reusit

MILUT A ELENA PETRONELA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T1 8.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.4 experimentat Reusit

MINA C. ANDREEA-BEATRICE

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Reusit

MINAC C LOREDANA-LILIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 avansat Reusit

MINAC C. CLAUDIU-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 1.55 nivel mediu Respins

MINDRU C. IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

MINDRU I ANDREIA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B1 Matematica T1 3.95 Fizica 8.35 experimentat Respins

MINDRU I DANIEL-CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL ION IONESCU DE LA BRAD HORIA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MINTENAS C MARIA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

MINUT E EDUARD CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Fizica 5 avansat Respins

MINUT I ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.55 Geografie 8.9 experimentat Respins

MINUT M. EMANUELA

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Respins

MINUT P ALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 9.45 Logica si argumentare 9.4 avansat Reusit

MINUT P MARIA-MAGDALENA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.35 Geografie 6.35 avansat Respins

MINUT V. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

MINUTE M.V. VASILE-ANDREI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 4.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.05 Geografie 5.6 experimentat Respins

MIRCA C IOANA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 7.3 experimentat Reusit

MIRCEA A. CONSTANTIN VLAD

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MIRCEA P IOAN- DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 N/p Fizica 5.05 avansat N/p

MIRCESCU CAS BARBU N. MARIA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.45 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Respins

MIRON C CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Respins

MIRON C NICOLETA-ROXANA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Geografie 9.5 experimentat Reusit

MIRON C. IUSTINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

MIRON G GEORGIANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Psihologie 6 experimentat Reusit

MIRON G. MIHAELA

    LICEUL DE ARTA VICTOR BRAUNER PIATRA NEAMT Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 7.7 Geografie 5 nivel mediu Reusit

MIRON I. CONSTANTIN-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 incepator Respins

MIRON M. MIHAELA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.35 nivel mediu Respins

MIRON M. STEFANA-IULIANA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

MIRON S. IOANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.35 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 avansat Respins

MIRON T GHEORGHE-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Geografie 7.95 experimentat Respins

MIRON V ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 4.35 Geografie 8.45 avansat Respins

MIRON V. CODRIN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 8.8 Limba engleza Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 Respins

MIRON V. VASILE MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Fizica 5.1 avansat Respins

MIRONAS S ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.1 Chimie organica T1 Nivel II 9.6 experimentat Reusit

MIRONEASA A ADRIAN-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

MIRONESCU V. VANESA-MELANIA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Fizica 5 nivel mediu Respins

MIRT A AUREL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5.1 avansat Respins

MIRT A. ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.1 experimentat Reusit

MIRT G. CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Informatica T2 C/C++ 8.9 experimentat Reusit

MIRT I ANCA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A1 Istorie 6 Geografie 6.6 nivel mediu Reusit

MIRT P DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Respins

MIRTI I. OCTAVIAN

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

MIRZA I. GABRIEL-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.9 Fizica 5 experimentat Respins

MISAILA G. MARIA-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.55 Sociologie 7.4 avansat Respins

MISAILA I. DOREL-COSTIN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

MISAILA V. ANA-ALISA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 1.8 nivel mediu Respins

MISTREANU V VASILICA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.15 Geografie 7.4 experimentat Respins

MITESCU C COSMIN-CONSTANTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.05 Geografie 7.5 experimentat Respins

MITITELU G. GABRIEL-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.3 Fizica 5 nivel mediu Respins

MITITELU I. GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.8 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Respins

MITOC D ANCA-DIANA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

MITOCARU I IOAN-DANUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.05 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

MITREA B. DUMITRU-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Fizica 2.55 avansat Respins

MITREA F. SABINA-CATRINEL

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Istorie 8.85 Geografie 9 experimentat Reusit

MITREA V. ELENA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 avansat Respins

MITRIA N. FLORIN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

MITRICA B. SERGIU

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

MITRICA D ANDREEA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Fizica 5.5 avansat Respins

MITU G. ALIN-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

MOALE G. GEORGE-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

MOALE G. GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 incepator Respins

MOALE V. DOINA-LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.55 Geografie 8.35 avansat Reusit

MOALES I. CRISTIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL SFINTII IMPARATI CONSTANTIN SI ELENA PIATRA NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B2 Istorie 6.5 Geografie 9.2 experimentat Reusit

MOCANASU D. RALUCA-STEFANIA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza Matematica T1 8.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.35 experimentat Reusit

MOCANU C RAMONA- ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.45 experimentat Respins

MOCANU I MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 avansat Reusit

MOCANU M. MIHAITA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba franceza A2-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

MOCANU S. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.65 Fizica 10 experimentat Reusit

MOCANU T TRAIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.65 experimentat Reusit

MOCANU V. ELENA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza A1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 1.25 Informatica T2 Pascal 1.4 avansat Respins

MOGA M ELENA-LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 7.3 experimentat Respins

MOGA T ANCA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

MOGA T PAULA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.55 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Reusit

MOGAN D ANDREI

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 N/p Fizica 6.4 nivel mediu N/p

MOGLAN N. LUIZA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.05 Fizica 5.75 experimentat Respins

MOGLAN O. GABRIEL-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 8.2 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Reusit

MOGOS C ELENA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 7.6 Geografie 7.2 experimentat Reusit

MOHANU .I LUCIAN-IONEL

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

MOISA C ALIN CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 7.35 experimentat Reusit

MOISA CAS ATUDOREI N. IOANA-RALUCA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Respins

MOISA D. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.75 nivel mediu Respins

MOISA I FLORENTIN-CONSTANTIN

    LICEUL PARTICULAR NR.1 PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5.25 experimentat Respins

MOISA I MIHAI LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

MOISEI V. ELENA-CRISTINA

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Istorie 6.9 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

MOISI VS VASILE-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Logica si argumentare 9.7 experimentat Reusit

MOISII D SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

MOISII G ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

MOISII G DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba franceza B1-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 experimentat Respins

MOISII N PAVEL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 6 experimentat Reusit

MOISINCU I. VASILE

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 experimentat Respins

MOISINCU V. FLORINEL

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

MOLDOVAN B. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.65 Geografie 9.1 experimentat Reusit

MOLDOVAN C ALEXANDRU-IULIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 5.7 nivel mediu Reusit

MOLDOVAN G. ALINA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

MOLDOVAN I. STEFAN-IONEL

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.3 avansat Respins

MOLDOVAN M EMIL

    LICEUL PARTICULAR NR.1 PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.75 Geografie 6.85 nivel mediu Respins

MOLDOVAN M. FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

MOLDOVAN S TEODORA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.35 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

MOLDOVAN S. FLORIN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

MOLDOVAN V ANDREEA MARIA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

MOLDOVANU I. IOANA-CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Logica si argumentare 9.7 avansat Reusit

MOLDOVANU L DIANA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 8.3 experimentat Reusit

MOLDOVANU V ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 3.2 Fizica 3.65 experimentat Respins

MOLDOVANU V DORU- GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.05 Fizica 5.15 nivel mediu Respins

MOLDOVEANU I IOAN- ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Reusit

MOLNAR C CATALINA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Geografie 6.95 avansat Respins

MONAC H STEFAN LAURENTIU

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 7.7 experimentat Reusit

MONAC I CONSTANTIN-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

MONU A ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

MORARIU C. IONUT-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 avansat Respins

MORARU B MARIA-MAGDALENA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 1.3 Geografie 8.4 nivel mediu Respins

MORARU C. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 6.7 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

MORARU I PAUL-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza N/p Matematica T1 N/p Fizica N/p N/p N/p

MORARU L. EDUARD

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Geografie 5 experimentat Respins

MORARU R CRISTINA-STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Istorie 7.15 Geografie 5.45 avansat Reusit

MOREANU P SARA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.7 nivel mediu Respins

MORIANU I STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 7.2 experimentat Reusit

MOROSAN A GEORGE CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.75 experimentat Reusit

MOROSANU C IULIANA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Fizica 8 experimentat Reusit

MOROSANU C MARIUS-COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 2.8 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

MOROSANU C. IONELA-MADALINA

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Istorie 8.7 Geografie 8.75 nivel mediu Reusit

MOROSANU F SILVIU-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 3.1 experimentat Respins

MOROSANU G.F. MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.65 experimentat Reusit

MOROSANU I ELENA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 experimentat Reusit

MOROSANU I. ROXANA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Fizica 6.65 experimentat Reusit

MOROSANU S. STEFANA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Istorie 5.45 Geografie 6.05 avansat Reusit

MOROSANU V. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

MOROSANU V. ION

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Respins

MOROSANU V. SEBASTIAN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

MORTUN M.I. ROBERT-IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 7.8 experimentat Reusit

MOSNEAGU P RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Fizica 8.55 experimentat Reusit

MOSNEAGU S. DENISA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.35 avansat Respins

MOSNEGUTU A IRINA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza A1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Fizica 5 incepator Respins

MOSU C. CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

MOSU V. NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

MOSUC P COSMIN-STEFAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T1 3.25 Fizica 7.7 avansat Respins

MOTFOLEA AL. MARIAN

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

MOTFOLEA GH. GHEORGHE-CODRUT

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 nivel mediu Respins

MOTFOLEA M. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

MOTFOLEA V. SEBASTIAN

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 7.95 experimentat Reusit

MOVILA G MARIA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 6.4 incepator Respins

MOVILA I. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

MOVILA M. RAZVAN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.45 avansat Respins

MOVILA M. ROXANA-IOANA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Reusit

MOVILA S ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Fizica 8.65 experimentat Reusit

MUCENICU I GEORGE BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 experimentat Reusit

MUJDEI G FLORIN

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T1 Eliminat din examen Fizica N/p nivel mediu Eliminat din examen

MUJDEI G IULIAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T1 3.7 Fizica N/p avansat N/p

MUJDEI GR. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

MUJDEI N ANDREEA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.2 Fizica 8.55 experimentat Reusit

MUJDEI V FLORENTINA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.05 Geografie 7.7 experimentat Reusit

MUMGIAN A NVART-IOANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MUNTEAN M. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 2.15 Fizica 3.6 nivel mediu Respins

MUNTEAN V AXENIA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 6.4 Fizica 3.35 experimentat Respins

MUNTEANU A. STEFAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL SFINTII IMPARATI CONSTANTIN SI ELENA PIATRA NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 6.9 experimentat Reusit

MUNTEANU C BIANCA ELENA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.8 Geografie 6.25 avansat Respins

MUNTEANU C ELENA-LAURA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 8.45 experimentat Reusit

MUNTEANU C. CLAUDIU-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Reusit

MUNTEANU D BIANCA

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 8.15 Geografie 9.65 avansat Reusit

MUNTEANU E CONSTANTIN-MARIUS

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL ION IONESCU DE LA BRAD HORIA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5.75 nivel mediu Respins

MUNTEANU E IONUT COSMIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. GHEORGHE ROMAN Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 5.7 avansat Respins

MUNTEANU G LAURA-MAGDALENA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.8 experimentat Reusit

MUNTEANU G. STEFAN-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 1.9 experimentat Respins

MUNTEANU I IOAN-CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Geografie 5.2 experimentat Respins

MUNTEANU I. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

MUNTEANU I. ROXANA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 6.2 Chimie organica T1 Nivel I 3 nivel mediu Respins

MUNTEANU J ELENA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 8.8 avansat Reusit

MUNTEANU M. TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.55 Sociologie 8.7 nivel mediu Reusit

MUNTEANU N CATALINA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 experimentat Reusit

MUNTEANU N. VALENTIN-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Fizica 3.45 experimentat Respins

MUNTEANU P BIANCA-PAVELINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8.4 experimentat Reusit

MUNTEANU P. ANA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza -A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

MUNTEANU V DIANA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Fizica 7 experimentat Reusit

MUNTEANU V. ANDREI-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 2.75 nivel mediu Respins

MUNTEANU V. ELENA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana 3.5 Limba engleza Matematica T2 2.9 Geografie 5 nivel mediu Respins

MUNTEANU V.N. ALEXANDRU-ELVIS

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Fizica 5.9 experimentat Reusit

MURA D CLAUDIU NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.8 Fizica 1.65 nivel mediu Respins

MURARESCU D. MIRELA-ALINA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.1 experimentat Reusit

MURARESCU M EMILIA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.3 experimentat Reusit

MURARESCU V ALEXANDRU-IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza A1-A1-A1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 6.75 avansat Respins

MURARITA V. VASILE-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

MURARIU E CARMEN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B2--A1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Fizica 5.65 avansat Respins

MURARIU G IONELA-RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.95 experimentat Reusit

MURARIU G SILVIA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 experimentat Respins

MURARIU GH BIANCA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3 Geografie 8.65 nivel mediu Respins

MURARIU I ALEXANDRA MARINA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.8 experimentat Reusit

MURARIU I LAURA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Istorie 6.75 Logica si argumentare 6.4 avansat Reusit

MURARIU I VASILE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL ION IONESCU DE LA BRAD HORIA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 4.35 nivel mediu Respins

MURARIU I. SARA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

MURARIU L LAURENTIU-ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

MURARIU M ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba franceza B2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 3.6 Fizica 7.6 nivel mediu Respins

MURARIU M. LIDIA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Psihologie 9.8 experimentat Reusit

MURARIU M. MIHAI DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 2.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Respins

MURARIU P ALEXANDRA PAULA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

MURARIU P ALMA-PAULA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

MURARIU V. VIVIANA-LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba engleza A1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.7 Sociologie 7.35 avansat Respins

MURARU G MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Fizica 5.8 avansat Reusit

MURARU GH. GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 avansat Respins

MURARU I. SABIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 incepator Respins

MURARU M. OANA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

MURARU P PETRU-LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

MURARU P. ANA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

MURESAN P SERGIU PAUL

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.6 experimentat Reusit

MURESAN S. ANDREI-MIRCEA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Fizica 2.55 avansat Respins

MURESAN S.V. SEBASTIAN-ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 7.7 avansat Respins

MURESANU E.C. EDUARD IONUT

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MURESANU V DORU ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 7.95 experimentat Reusit

MUSCALU E IONUT EUGEN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. GHEORGHE ROMAN Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B2 Istorie 6 Geografie 6.8 experimentat Respins

MUSCALU I ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 9.4 experimentat Reusit

MUSCALU I MARCELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 7.2 Geografie 5.2 avansat Respins

MUSCALU M. MIHAELA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

MUSCALU S GEORGIANA-LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 nivel mediu Respins

MUSCHERU O. ALIN-OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MUSTEATA A ROXANA

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.85 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

MUSTEATA C GABRIEL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 7.2 experimentat Reusit

MUSTEATA I LIVERTUS-DORU

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 avansat Respins

MUSTEATA I. ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

MUSTEATA I. CRISTINA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

MUTU C. GEORGIANA-REBECA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Sociologie 9.9 experimentat Reusit

MUTU D GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Respins

MUTU M MARIA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Geografie 8 nivel mediu Reusit

MUTU V. ROBERT-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

NACU C. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.8 Geografie 6.3 experimentat Reusit

NACU CAS BREM D. ALINA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

NACU M. MIHAI-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.85 avansat Respins

NADA T. TIBERIU-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.45 Sociologie 8.45 avansat Reusit

NADEJDE M BOGDAN-IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B2 Istorie 5.2 Geografie 8.2 avansat Respins

NAFAREAN D. GHEORGHITA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

NAFAREANU N. OCTAVIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

NAGY A. ALEXANDRU-MIHALY

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.35 Geografie 8.05 avansat Reusit

NAHOI C ALEXANDRU-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.55 experimentat Respins

NAHOI I ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.1 Geografie 8.4 experimentat Reusit

NAIMAN G SOFRONIA

    LICEUL PARTICULAR NR.1 PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Istorie 2.6 Geografie 3.8 nivel mediu Respins

NAITA C ANDREI-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

NANAU V. FLORIN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Fizica 2.3 incepator Respins

NARGAN D. ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

NARGAN D. NICOLETA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A1 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

NASCU C. RAZVAN- CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Respins

NASIESCU F FLORIN-COSTACHE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 6.7 Geografie 5.15 nivel mediu Respins

NASOI F. LIVIU

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 9.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.6 experimentat Reusit

NASTACA C. CORINA-CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Economie 8.6 experimentat Reusit

NASTACA I. LAURA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

NASTASA C. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 9.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 8.2 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Reusit

NASTASA D ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

NASTASA D. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

NASTASA F.A. MIHAELA-RAMONA

    LICEUL DE ARTA VICTOR BRAUNER PIATRA NEAMT Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Istorie 6.8 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

NASTASA I. PETRU FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 Eliminat din examen Fizica N/p experimentat Eliminat din examen

NASTASA I.M. ELENA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 8.6 experimentat Reusit

NASTASA L. PETRA-VANDA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 8 experimentat Reusit

NASTASA V ANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8 Geografie 9.55 avansat Reusit

NASTASA V ANDREI-VASILE

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

NASTASE A. MADALINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 avansat Reusit

NASTASE C. IONUT ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 2.45 Limba franceza B2--A1-A2-A2 Matematica T2 2.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 experimentat Respins

NATEA C MARIAN COSMIN

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

NAZARE C. ANDREI-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza Matematica T1 7.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.1 experimentat Reusit

NEACSU T. ELENA-DIANA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.55 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 avansat Respins

NEAGU I ELENA RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.9 Fizica 6.3 nivel mediu Respins

NEAGU I ROBERT-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 7.2 experimentat Reusit

NEAMTU G IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Fizica 7 nivel mediu Reusit

NEATA I IONUT-VLAD

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza B1-A2-B2-A2-B1 Istorie 5.65 Geografie 6.3 experimentat Respins

NECHIFOR M. BEATRICE-ELENA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

NECHIFOR V. GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

NECHITA C ELENA GEANINA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 6.55 Fizica 5 experimentat Respins

NECHITA C ELENA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.05 Logica si argumentare 6.6 nivel mediu Reusit

NECHITA C. DIANA-RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.8 experimentat Reusit

NECHITA C. VASILE-LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 4.35 incepator Respins

NECHITA CHIPERI G OLTITA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL ION IONESCU DE LA BRAD HORIA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

NECHITA E NICOLLE

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.6 experimentat Reusit

NECHITA G. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba franceza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Psihologie 6.3 experimentat Respins

NECHITA G. CRINA-IONELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 avansat Respins

NECHITA I. CRISTIAN-ALEXANDRU

    LICEUL DE ARTA VICTOR BRAUNER PIATRA NEAMT Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 4.3 avansat Respins

NECHITA I. IOAN-CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.25 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

NECHITA I. LAVINIA-MIHAELA

    LICEUL DE ARTA VICTOR BRAUNER PIATRA NEAMT Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 5 avansat Respins

NECHITA M MARIUS-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.25 experimentat Reusit

NECHITA T ANDREEA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.15 Sociologie 6.6 experimentat Reusit

NECHITEI-COZMA I. LAURA-STEFANIA

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 1.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

NECULA C. DANIELA-CORNELIA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba franceza A1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3 incepator Respins

NECULA I MIHAITA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 6.85 experimentat Reusit

NECULAI - MARE I CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 6.3 Fizica 6.2 avansat Respins

NECULAI A ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

NECULAI GH GEORGE-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 5 nivel mediu Respins

NECULAI M ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.7 experimentat Reusit

NECULAI V CIPRIAN-VIOREL

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 3.25 Geografie 7.35 avansat Respins

NECULAITA G. ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Chimie organica T1 Nivel II 9.6 experimentat Reusit

NECULAITA G. MARIA-MONICA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

NECULCEA N IOAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. GHEORGHE ROMAN Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Istorie 6 Geografie 8.6 avansat Reusit

NEDELCU G CRISTINA-STEFANIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Logica si argumentare 9 nivel mediu Reusit

NEGOITA I. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician prelucrari pe masini cu comanda numerica
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.95 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

NEGREANU G. EMILIAN-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

NEGREI S ANDREEA-STELIANA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 avansat Respins

NEGRESCU I. IOANA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Fizica 9.05 experimentat Reusit

NEGRII G. ADINA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

NEGROAE G. GABRIELA-STEFANA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B1 Istorie 8.45 Logica si argumentare 9.5 avansat Reusit

NEGRU C. ELENA-CERASELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Chimie anorganica T2 Nivel II 3.4 avansat Respins

NEGRU C. FLORINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 7.7 experimentat Reusit

NEGRU I CONSTANTIN COSMIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana experimentat 1.3 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 5.55 Geografie 7.2 avansat Respins

NEGURA C. ELENA-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 6.95 experimentat Reusit

NEGURA G. CONSTANTIN-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza A2--A2-A2-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.95 avansat Respins

NEGURA G. IONUT-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Fizica 2.85 experimentat Respins

NEGURA I GRIGORE

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Istorie 5.5 Geografie 7.2 experimentat Respins

NEGURA I. ION

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Reusit

NEGURA V. COSMINA-ALEXANDRA

    LICEUL DE ARTA VICTOR BRAUNER PIATRA NEAMT Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 6.15 experimentat Reusit

NEGURITA T.I. SEBASTIAN-BOGDAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza A2--B1-A2-B1 Istorie 5.9 Geografie 9.05 experimentat Reusit

NEGUSTOR D MIHAI

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Istorie 8 Geografie 8.8 experimentat Reusit

NEMES F IASMINA-VIOLETA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Geografie 6.45 avansat Respins

NEMTANU C DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.25 Fizica 5 avansat Respins

NEMTANU G ANDREEA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1--B2-A2-A1 Matematica T2 3.75 Geografie 5.6 experimentat Respins

NEMTANU G. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 7.45 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

NEMTANU G. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 5.1 experimentat Respins

NEMTANU V. MARIA-SIMONA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.75 Fizica 2.8 avansat Respins

NENICA N RAMONA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL ION IONESCU DE LA BRAD HORIA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba franceza A2--B1-A2-B1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

NETEDU I. ANDREI

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.3 Fizica 4.15 experimentat Respins

NETEDU I. IONELA-CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

NETEDU M ALINA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

NICA A LOREDAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 6.45 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

NICA C. COSMIN-COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 2.35 avansat Respins

NICA C. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2--B1-- Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 nivel mediu Respins

NICA C. STEFANIA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 2.85 Chimie anorganica T2 Nivel II 1.7 avansat Respins

NICA D ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.35 avansat Reusit

NICA D ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Psihologie 4.45 avansat Respins

NICA D. ANDREI

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza N/p Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.25 experimentat N/p

NICA P. DRAGOS-PETRUT

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.95 experimentat Respins

NICHITA CAS LOHAN V. MONALISA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.35 Fizica 2.3 avansat Respins

NICHITA I. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 experimentat Respins

NICHITEAN M. ALEXANDRU-MODEST

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

NICHITOAE D ANCA-IONELA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Geografie 8.7 avansat Reusit

NICHITOAE G GHEORGHITA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

NICOARA A. CALIN-CRISTIAN

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 8.8 experimentat Reusit

NICODIM O GEORGE-OVIDIU

    LICEUL PARTICULAR NR.1 PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.7 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

NICOLAU C. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 Eliminat din examen experimentat Eliminat din examen

NICOLAU G.F. ANDA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8 experimentat Reusit

NICORESCU M IULIAN

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 2.35 Geografie 5.1 Respins

NICORESCU M. MIHAITA-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba franceza A2-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 1.9 avansat Respins

NICORESCU M.C. TUDOR-GRATIAN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

NICORESCU V. OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

NICULESCU M AUGUSTIN-EMANUEL

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T1 N/p Fizica N/p N/p N/p

NICULESCU O OANA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

NICUTA C DOREL

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A1 Matematica T2 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Respins

NICUTA N ELENA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.25 experimentat Reusit

NICUTA N NICU-MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

NICUTA V. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.95 Fizica 2.7 avansat Respins

NIGA S SORINA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.85 experimentat Reusit

NISTOR A. GEORGIANA-DIANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.1 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.75 experimentat Respins

NISTOR C. ELENA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Geografie 5 nivel mediu Respins

NISTOR C.V. DIANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 8.9 avansat Reusit

NISTOR D FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 experimentat Reusit

NISTOR G SILVIU GEORGIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Istorie 3.3 Geografie 6.35 avansat Respins

NISTOR I. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.75 avansat Respins

NISTOR M. RADU-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

NISTOR N PETRU

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 8.25 Geografie 6.4 avansat Reusit

NISTOR P MARTA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

NISTOR T VALERIAN-LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Matematica T1 3.8 Fizica 5.5 incepator Respins

NISTOR T. DUMITRU-GHEORGHITA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 2.45 avansat Respins

NISTOR V. ALEXANDRU-EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza Istorie 7.8 Geografie 7 experimentat Reusit

NISTOR V. ALEXANDRU-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.35 nivel mediu Respins

NISTOR V. VASILE MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

NITA A. NELIDA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Fizica 6.15 experimentat Reusit

NITA C. ANDREI-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

NITA F ADRIAN-FLORIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

NITA G DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T1 Eliminat din examen Fizica N/p incepator Eliminat din examen

NITA G GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL ION IONESCU DE LA BRAD HORIA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

NITA G RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 avansat Respins

NITA M EMILIA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 experimentat Reusit

NITA V. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza --A2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 nivel mediu Respins

NITU D.L. IONELA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.95 experimentat Reusit

NITU N. GEORGETA-LARISA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 avansat Reusit

NITUC I ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba franceza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T1 3.6 Fizica 7.55 avansat Respins

NITUC V SIMION

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Reusit

NOHAI C. VIRGIL-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 3.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

NOHAI I. TEODORA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.2 Informatica T2 C/C++ 8.55 experimentat Reusit

NOVAC L CONSTANTIN-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL ION IONESCU DE LA BRAD HORIA Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

NOVACOV A ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Logica si argumentare 9.65 experimentat Reusit

NUTU C ALEXANDRU-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T1 5.7 Fizica 8.35 experimentat Reusit

NUTU C DANIELA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Organizator banqueting
    Limba si literatura romana 5.6 Limba franceza Matematica T2 1.05 Geografie 7.85 Respins

NUTU C. ADINA-PARASCHIVA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

OANCEA G. DIANA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Geografie 5.7 experimentat Respins

OANCEA N. DORINA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.25 experimentat Reusit

OANEA V TEFAN

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza A1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.55 Fizica 6 avansat Respins

OBREJA C CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.65 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Respins

OBREJA E IONUT DUMITREL

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Respins

OBREJA G IOAN-LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

OBREJA G VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 experimentat Respins

OBREJA G VASILICA-VALENTINA

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Geografie 8.15 avansat Reusit

OBREJA I ELENA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.55 Filosofie 5.5 experimentat Reusit

OBREJA V RAZVAN-VASILE

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 10 Fizica 9.1 experimentat Reusit

OBREJA V VIOLETA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

OCNEANU D. BOGDAN-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

OGLAGE M CLAUDIU-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 7.7 experimentat Reusit

OGLINZANU G GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 experimentat Respins

OJICA V. ALEXANDRA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

OLARI C IOAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.85 Geografie 6.2 experimentat Respins

OLARIU C. ELENA-COSTINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Fizica 5 experimentat Respins

OLARIU G ALINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.35 avansat Reusit

OLARIU N LUCIA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

OLARIU O. ADINA-VIORELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

OLARIU V MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.8 Geografie 5.75 nivel mediu Reusit

OLARIU V VASILE MIREL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. GHEORGHE ROMAN Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Istorie 6.9 Geografie 6.4 experimentat Reusit

OLARIU V. ELENA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza A2-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

OLARIU-ACASANDREI G. ELENA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2 incepator Respins

OLARU A. VLAD

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 6.25 Sociologie 7.6 nivel mediu Respins

OLARU C. CIPRIAN-ROMICA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

OLARU D. MIHAITA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL SFINTII IMPARATI CONSTANTIN SI ELENA PIATRA NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A1 Istorie 8.85 Geografie 6.5 experimentat Reusit

OLARU O SIMONA-NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.4 Geografie 7.1 avansat Reusit

OLARU P. AIDA-BIBIANA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.2 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

OLARU S. GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 avansat Respins

OLARU V VLAD-MADALIN

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.3 Informatica T2 C/C++ 8.3 experimentat Reusit

OLTEANU C. CONSTANTIN-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

OLTEANU D ELENA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8.05 experimentat Reusit

OLTEANU D VLAD-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Geografie 5 nivel mediu Respins

OLTEANU D. ANDREEA-STEFANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

OLTEANU E.C. CRISTIANA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Logica si argumentare 8.7 experimentat Reusit

OLTEANU G GEORGIANA

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Geografie 9.15 experimentat Reusit

OLTEANU G PAULA- ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Fizica 5 avansat Reusit

OLTEANU L. ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza N/p Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 nivel mediu N/p

OLTEANU L. LIVIA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Chimie anorganica T2 Nivel II 6.3 experimentat Respins

OLTEANU M MIRCEA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.7 experimentat Reusit

OLTEANU V ALEXANDRU-MANUEL

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 experimentat Reusit

OLTEANU V GABRIELA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Reusit

ONICA V ANDREEA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Reusit

ONIGA N ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Geografie 8 avansat Respins

ONIGA V MARIA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Geografie 6.85 avansat Respins

ONISEI I. DIMITRIE-NARCIS

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

ONISORU B. BOGDANEL ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 3.3 avansat Respins

ONOFREI A BOGDAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

ONOFREI C CRISTIAN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 7.8 experimentat Reusit

ONOFREI I CRISTINA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 avansat Respins

ONOFREI T ALINA-TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

ONOFREI V PAUL

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.45 Geografie 8.3 experimentat Respins

ONTANU V.I. EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 experimentat Reusit

ONU D ALEXANDRA-MIRUNA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.8 Geografie 5 nivel mediu Respins

ONU D. CRISTI-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 1.7 nivel mediu Respins

ONU P IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

ONU V. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 experimentat Reusit

OPARIUC V. VASILE-NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Fizica 4.15 incepator Respins

OPINCARU C CLAUDIA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana 8.6 Limba engleza Matematica T2 2.6 Geografie 9.4 Respins

OPINCARU V. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.3 avansat Respins

OPREA C BIANCA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.5 experimentat Reusit

OPREA C IONELA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

OPREA C. CONSTANTIN VLADUT

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica 7.45 incepator N/p

OPREA I ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 nivel mediu Respins

OPREA I. FLORINEL SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

OPREA P. CATALIN

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SFANTUL FRANCISC DE ASSISI ROMAN Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 9.15 Geografie 8.95 experimentat Reusit

OPREA S TUDOR

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Chimie organica T1 Nivel II 8.7 experimentat Reusit

OPRICA C. ELENA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.45 nivel mediu Respins

OPRISAN A. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 5 experimentat Respins

OPRISAN V. ECATERINA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba franceza A2-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Geografie 5 nivel mediu Respins

ORCHEANU V. VASILE-VALERIU

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.35 experimentat Respins

OSLOBANU A ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.8 avansat Reusit

OSLOBANU C DUMITRU-DOREL

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p 1.95 Limba franceza N/p Matematica T1 3 Fizica 6.9 N/p N/p

OSLOBANU C VASILE-DRAGOS

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba franceza N/p Matematica T1 3.7 Fizica 6.3 N/p N/p

OSTAFICIUC G. GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 6.35 experimentat Reusit

OSTAHIE G GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Geografie 7.65 nivel mediu Reusit

OSTAHIE L. PAUL-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.55 Fizica 2.45 experimentat Respins

OSTAHIE M. BIANCA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 7.8 experimentat Reusit

OSTAHIE V. PETRICA-DANUT

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 2.65 avansat Respins

OUATU F. PAUL-IULIAN

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Geografie 7.5 avansat Respins

PACURARU CHIRUTA P NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T1 2.9 Fizica 7.15 incepator Respins

PADURARIU C.C. ALEXANDRU-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.9 experimentat Respins

PADURARIU D. MADALIN-CERASEL

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Respins

PADURARIU N MIHAITA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Respins

PADURARU C CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 6.15 avansat Reusit

PADURARU C. ADRIAN-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

PADURARU I. SILVIU

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Reusit

PADURARU M. PAUL-MIHAIL

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Filosofie 9.4 experimentat Reusit

PADURARU S. GABRIELA-STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.7 experimentat Reusit

PADURARU V RAMONA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 4.2 Fizica 5.05 avansat Respins

PADURARU VD ANDREEA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 9 Logica si argumentare 9.7 avansat Reusit

PADURE C. CONSTANTIN-STELIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 5 nivel mediu N/p

PADURE D MIHAELA LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7 Geografie 8.4 experimentat Reusit

PADURE V VASILICA-ROXANA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

PAFTALUTA C. ELENA-LAURA

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 7.45 nivel mediu Reusit

PAHARUT CIRJA G CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba franceza B2-A2-A1-B1-B1 Matematica T1 3.65 Fizica 7.8 experimentat Respins

PAHOME A. CRISTIAN-AUREL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 9.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 9.55 Geografie 9.4 experimentat Reusit

PAHONTU N ANCUTA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5.8 incepator Respins

PAL D. OVIDIU PETRICA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.45 avansat Respins

PAL I ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 experimentat Respins

PAL P ALEXANDRA-CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Fizica 5.5 avansat Respins

PAL P. MARIUS CORNEL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Geografie 5 avansat Respins

PALAGHIA A LUCIANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 5.85 experimentat Reusit

PALAGHIA J. ELENA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.25 experimentat Reusit

PALAGHIA V COSMIN-ANDREI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 7.7 nivel mediu Respins

PALAGHIA V. IOANA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 5.7 experimentat Respins

PALCAU D DANUT BOGDAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. GHEORGHE ROMAN Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Istorie 9.4 Geografie 7.35 experimentat Reusit

PALEU A ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.45 Fizica 5.7 nivel mediu Reusit

PALEU M CORINA ELENA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.85 Geografie 8.1 experimentat Reusit

PALEU N VASILE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL ION IONESCU DE LA BRAD HORIA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

PALEU N. NICULINA-CORINA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Logica si argumentare 9 experimentat Reusit

PALI I. CRISTIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Respins

PANAC C MIHAI-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.1 Fizica 8.45 experimentat Reusit

PANAITE CAS USTUROI L LUMINITA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 experimentat Respins

PANAITE R. ELENA-RALUCA

    LICEUL DE ARTA VICTOR BRAUNER PIATRA NEAMT Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Istorie 6.25 Geografie 5.05 experimentat Reusit

PANAITE TAFTA L MIHAIELA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza N/p Matematica T1 N/p Fizica N/p N/p N/p

PANCU C. RUXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Istorie 9.2 Geografie 8.75 nivel mediu Reusit

PANOSCHI A. CRISTINA-LAURA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza Istorie 9.7 Logica si argumentare 9.6 experimentat Reusit

PANOSCHI GH GEORGE-DAN

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Geografie 9.5 experimentat Reusit

PANTEA I IOANA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T1 3.8 Fizica 7.6 nivel mediu Respins

PANTEA M. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

PANTEA-MOGLAN I IONEL

    LICEUL PARTICULAR NR.1 PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 5.95 Geografie 5.25 nivel mediu Respins

PANTIR G. IONUT-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

PANTIR S DUMITRITA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

PANTIR T MARIA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 9.4 experimentat Reusit

PANTIRU D NICOLETA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 9.3 Logica si argumentare 9.5 avansat Reusit

PANTIRU F ALEXANDRU-FANICA

    LICEUL PARTICULAR NR.1 PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 7.3 Geografie 6.35 incepator Respins

PANTIRU I. PAUL

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Informatica T2 C/C++ 6.8 experimentat Reusit

PANTIRU S DANIEL IONEL

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.15 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Respins

PAPA N. MAGDALENA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.55 experimentat Respins

PAPARA S LOREDANA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.6 experimentat Reusit

PAPUC D CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 9.45 experimentat Reusit

PAPUC GH CONSTANTIN-COSMIN

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Geografie 8.15 avansat Reusit

PAPUC I MARLENA-IONELA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 nivel mediu Respins

PAPUC S. ELENA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Respins

PARA V. MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.35 Fizica 7.2 experimentat Reusit

PARASCA C ELENA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.25 Sociologie 9.4 experimentat Reusit

PARASCANU D. BOGDAN-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 1.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 nivel mediu Respins

PARASCHIV C COSTINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

PARASCHIV D ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 10 experimentat Reusit

PARASCHIV E ALINA-NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

PARASCHIV F. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Geografie 7.2 avansat Respins

PARASCHIV G MARIA-LOREDANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 7.6 experimentat Reusit

PARASCHIV V FLORIN-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 7 Fizica 6.6 nivel mediu Respins

PARASCHIV V. DRAGOS CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.55 avansat Respins

PARLEA P. STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1 experimentat Respins

PARPUCEA I MIHAI-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Matematica T1 3.9 Fizica 8 nivel mediu Respins

PARTAC I. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

PARTAC I. FLAVIAN-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

PARUSCHI C. LAURENTIU-IULIAN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

PARVU N ELENA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Reusit

PASALAU I MARIUS-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 10 Fizica 9.15 experimentat Reusit

PASALAU N IUSTIN-CONSTANTIN

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B1-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 6.15 Geografie 8.6 experimentat Reusit

PASANIUC V ELENA-LUMINITA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 nivel mediu Respins

PASCAL C. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Fizica 3.7 avansat Respins

PASCAL N.A. TUDOR

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Fizica 8.2 experimentat Reusit

PASCAL V. SIMONA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

PASCARIU C ALEXANDRA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.8 Logica si argumentare 9.35 avansat Reusit

PASCARIU D.F. PAUL-ANDREI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 8.7 avansat Respins

PASCARIU M IUSTINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

PASCARIU M. MIHAI

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.5 nivel mediu Respins

PASCARIU N.L. MIHAELA-LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.5 incepator Respins

PASCARU C. MIHAI-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 9.6 Geografie 9.2 avansat Reusit

PASCARU I. OANA-RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

PASCARU V ANA-STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Istorie 7.7 Geografie 8.85 avansat Reusit

PASCU C. CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.1 incepator Respins

PASCU G GHEORGHE SORIN

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

PASCU GH NICOLAE

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. GHEORGHE ROMAN Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 8 experimentat Reusit

PASCU I LORENA-BETTYNA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

PASCU I. MADALINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Fizica 7.15 experimentat Reusit

PASCU I.C. BIANCA-CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza Istorie 10 Logica si argumentare 9.7 experimentat Reusit

PASCU M ADRIAN-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

PASCU N. ANDREIA-NARCISA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Fizica 6.5 experimentat Reusit

PASCU P. SIMONA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

PASCU V VASILE ANDREI

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Respins

PASCU V. ANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.65 Fizica 4.35 experimentat Respins

PASCU V. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

PASERE D LILIANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

PASLARU C CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

PASNIC A ANDREI-IONUT

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

PASTRAVANU C. RADU-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Informatica T2 C/C++ 8.4 experimentat Reusit

PASTRAVANU G ELENA-FLORENTINA

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 6.3 Geografie 8.7 avansat Reusit

PASTRAVANU T CONSTANTIN-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Reusit

PATACHI I ANDREEA IULIA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.15 experimentat Reusit

PATILEA M. GABRIEL-LAURENTIU

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Fizica 7.95 experimentat Reusit

PATRASCU F. VASILICA-BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 experimentat Respins

PATRASCU P. LAURENTIU - CLAUDIU

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SFANTUL FRANCISC DE ASSISI ROMAN Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 8.8 experimentat Reusit

PATRICHE V. OVIDIU-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.05 Sociologie 6.3 avansat Respins

PATRICHI C DOREL STEFAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. GHEORGHE ROMAN Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Istorie 6.25 Geografie 6.8 experimentat Reusit

PATROLEA I GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 avansat Respins

PATROLEA I IRIMIA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.65 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

PATRU V. VASILE

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.15 Fizica N/p nivel mediu N/p

PATRUT I. CRISTINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Psihologie 7.4 experimentat Reusit

PAULET I PAVEL

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.2 Fizica 6 avansat Reusit

PAULET M ELENA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 7 Fizica 7 nivel mediu Respins

PAUN M. ADRIAN-ILIUTA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

PAUN S STEFAN

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 7.4 experimentat Reusit

PAVAL C ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 experimentat Respins

PAVAL C. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

PAVAL C. CONSTANTIN-MARIO

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 incepator Respins

PAVAL E. VERONICA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

PAVAL I MARIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 9.7 experimentat Reusit

PAVAL I. FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 2.35 avansat Respins

PAVAL I. SERGIU-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.1 Informatica T2 C/C++ 9 experimentat Reusit

PAVAL V BOGDAN GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Economie 9.55 experimentat Reusit

PAVAL V. CIPRIAN-IOAN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

PAVALASC G. MARIUS-GHEORGHITA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Fizica 6.55 experimentat Reusit

PAVEL C ANDREEA VIOLETA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Reusit

PAVEL D. LAURA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.55 experimentat Respins

PAVEL I CATALIN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Respins

PAVEL I ELIZA ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 9.8 experimentat Reusit

PAVEL I. ALEX-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Fizica 6.85 experimentat Reusit

PAVEL M. MIHAI

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

PAVEL V ANDREI-VLADUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie N/p Geografie N/p avansat N/p

PAVEL V. BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 1.65 nivel mediu Respins

PAVEL V.D. CLAUDIU COSTIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Geografie 5.4 experimentat Respins

PELEVERDE- BACAOANU I LENUTA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba franceza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 6.9 Fizica 6.3 nivel mediu Respins

PELIN G. GEORGE-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Informatica T2 C/C++ 8.5 experimentat Reusit

PELIN H MARIA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 2.45 Geografie 7.95 avansat Respins

PELIN P. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Fizica 3.15 nivel mediu Respins

PELIN V. DIANA ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 2.5 experimentat Respins

PENTILESCU G CODRIANU ALEXANDRU

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.65 Geografie 7.5 experimentat Reusit

PERCA A. LIVIU-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

PERCA B EMANUELA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.6 Fizica 6.5 avansat Respins

PERCA B MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.9 Fizica 6.1 avansat Reusit

PERCA P CATALIN-EDUARD

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

PERJU A CODRIN

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza Matematica T1 6.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.35 experimentat Reusit

PERTA I. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.15 Chimie organica T1 Nivel II 10 experimentat Reusit

PESTE C. ANDRA-IOANA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.6 Informatica T2 C/C++ 8.6 experimentat Reusit

PESTEREAN P LILIA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

PETRACHE A ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

PETRACHI V. ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Reusit

PETRARIU C ANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 avansat Reusit

PETRARIU C CRINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Sociologie 6.95 experimentat Reusit

PETRARIU G. MIHAI-ALEXANDRU

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL SFINTII IMPARATI CONSTANTIN SI ELENA PIATRA NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 8.55 experimentat Reusit

PETRARIU I IOANA-IULIA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza A2-B2-A1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

PETRARIU I. CATALIN-IOAN

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

PETRARIU P OANA

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B1-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 7.15 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

PETRARIU P ROBERT- ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 7.05 Fizica 6.8 avansat Respins

PETRARIU V ALEXANDRU-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.6 Fizica 8.2 experimentat Reusit

PETRARIU V. VASILE-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 2.05 nivel mediu Respins

PETRE I. CONSTANTIN-FLAVIUS

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

PETREA B. COSTIN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.15 experimentat Respins

PETREA G.H. DIANA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.9 experimentat Reusit

PETREA I. MADALINA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

PETREA N. NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p experimentat N/p

PETREA V CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B1-A2 Istorie 6.65 Sociologie 7.1 experimentat Reusit

PETREANU V CLAUDIU-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

PETRESCU C ROMEO

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Respins

PETRESCU G TEDY-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Fizica 8.9 experimentat Reusit

PETRESCU M.G. VLAD-ANTONIO

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 9.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 9 avansat Reusit

PETRESCU V ADINA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 6.9 avansat Reusit

PETRESCU V MARIUS-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza A1--A1-A1-A1 Matematica T2 4.3 Geografie 8.25 avansat Respins

PETRICA V ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 9.2 experimentat Reusit

PETRILA A ALINA -LUIZA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.45 Fizica 6.6 avansat Reusit

PETRIN G IULIA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Istorie 9.35 Psihologie 9.75 experimentat Reusit

PETRINA I. ANDREEA IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 Eliminat din examen Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p experimentat Eliminat din examen

PETRISOR E. SILVIU-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 1.6 experimentat Respins

PETRISOR I. IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Fizica 5 avansat Respins

PETRISOR I. MARIA-RALUCA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.85 Chimie organica T1 Nivel I 8.4 experimentat Reusit

PETRISOR V PETRU

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T1 3.2 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

PETROVICI C. IOAN-MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 5.2 experimentat Respins

PETRUT L. CEZAR BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

PETRUT V CLAUDIU-ANDREI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 8.7 avansat Respins

PICA C ANDREEA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 7.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.45 experimentat Reusit

PICHIU C RALUCA-ELENA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 6 avansat Reusit

PIETRARIU S ELENA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Geografie 9 nivel mediu Respins

PILAT A.M. MIHAI-OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 1.65 nivel mediu Respins

PINCU V ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Fizica 7.2 nivel mediu Respins

PINGICA D CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Logica si argumentare 8.9 avansat Reusit

PINTEA I. DOREL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.5 Fizica 2.5 incepator Respins

PINTEA L.D. VLAD-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 7.55 experimentat Reusit

PINTEA N. BOGDAN-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.05 Informatica T2 C/C++ 6.3 experimentat Reusit

PINTEA S NECULAI-VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Istorie 5.2 Economie 5 incepator Respins

PINTEA V.C. ANDREI-VASILE

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 avansat Respins

PINTILIE A. CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Economie 10 experimentat Reusit

PINTILIE C. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 7.8 experimentat Reusit

PINTILIE C. VASILE

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

PINTILIE C.D. IOANA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Geografie 8.1 experimentat Respins

PINTILIE I. ANA-MONICA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 7.35 Chimie organica T1 Nivel I 2 avansat Respins

PINTILIE M. PAUL-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 avansat Respins

PINTILIE P ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 3 Geografie 8.9 nivel mediu Respins

PINTILIE P.T. DRAGOS-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

PINTILIE V VASILE

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica 5 nivel mediu N/p

PINTILII D. ANDREI-DANUT

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

PINTILII V. ROMINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 9.1 Geografie 9.4 avansat Reusit

PINZARI D DIMITRIE

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Istorie 6.5 Geografie 7.75 avansat Reusit

PINZARIU M STEFAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 7 experimentat Reusit

PIPA V. IOAN

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza N/p Matematica T2 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat N/p

PIRJOLEA G. ROXANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

PIRJU F MARIA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.8 Geografie 8.9 experimentat Reusit

PIRLEA M. COSMINA-DEBORA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

PIRLECIU G VLAD GABRIEL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 7.2 experimentat Reusit

PIRTAC I SABINA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 incepator Reusit

PISALTU A. ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.6 Fizica 6.5 experimentat Reusit

PISICA P MARINELA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 8.65 experimentat Reusit

PISLARU _ ANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 8.2 experimentat Reusit

PISLARU G GEORGIANA-PAULA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.95 Geografie 7.8 experimentat Reusit

PITARU R. MARIA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 6.6 nivel mediu Reusit

PITI G IULIANA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba franceza B1--B1-A1-A1 Matematica T1 3.3 Fizica 5.95 incepator Respins

PITIRICI E. MARIUS-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 experimentat Respins

PITIRICI F. PAULA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Geografie 5 avansat Respins

PITIRICI I IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B2 Istorie 3.65 Geografie 7.2 avansat Respins

PIZAMOSCA D NECULAI

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza A2--B1-A1-A1 Matematica T1 2.8 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

PLACINTA D DUMITRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.05 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

PLACINTA G ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Respins

PLACINTA M IONELA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 3.6 Geografie 7.5 experimentat Respins

PLACINTA N CODRUTA-NICULINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.3 avansat Reusit

PLACINTA S MADALINA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.4 Geografie 8.2 experimentat Respins

PLACINTA V DORINA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 avansat Reusit

PLAESU D. ADELINA-DUMITRITA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Istorie 8.5 Geografie 8.3 experimentat Reusit

PLATON F. OANA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 experimentat Reusit

PLATON I MIHNEA-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

PLATON V. TUDOR-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Fizica 9.9 experimentat Reusit

PLESCA P ANA

    LICEUL TEOLOGIC ORTODOX CUVIOASA PARASCHEVA AGAPIA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 9.25 experimentat Reusit

PLESCAN N. DIANA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 avansat Respins

PLESCAN V VASILE- ALIN

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.8 Fizica 6.7 experimentat Respins

PLESCOIANU E.A. DORIN-MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

PLESOIANU G. CARMEN

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Geografie 7.25 avansat Respins

PLETOSU M ALEXANDRA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Logica si argumentare 9.7 experimentat Reusit

PLOSCARU D.M. MIHAI-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 8.1 experimentat Respins

PLOSCARU G. GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 avansat Respins

PLOSCARU L IULIAN

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 9.2 avansat Reusit

PLOSCARU R OANA-IONELA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 7 Geografie 8.45 experimentat Reusit

PLOSCARU V. PETRONELA-CATALINA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.35 avansat Respins

PLUGARU A VASILICA -DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 6.2 Fizica 7.1 nivel mediu Reusit

POCOVNICU SM TUDOR-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.2 Logica si argumentare 9.2 experimentat Reusit

PODARU D BOGDAN-IONUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 9.05 experimentat Reusit

PODARU G GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.25 Fizica 7.3 avansat Reusit

PODARU G. RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 avansat Respins

PODGOREANU D DANIEL ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Fizica 6.3 avansat Respins

POETELEA C. ALEXANDRU-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Reusit

POETELEA G ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.4 Geografie 7.4 experimentat Reusit

POETELEA G. BOGDAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 3.95 experimentat Respins

POHARU M. ALINA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba franceza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 4.2 Fizica 5 experimentat Respins

POITELEA I. IONUT-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

POLITANSCHI V. TEODOR

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

POLOTANU C. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel II 2.2 avansat Respins

POMANA I. ROXANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

POP I. ION

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.3 experimentat Respins

POP M ELENA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 3.85 Fizica 7.55 nivel mediu Respins

POP RAZBUC G IULIANA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

POP RAZBUC I MARIA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 avansat Reusit

POP RAZBUC N NICUSOR MARIAN

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.15 Geografie 8.3 avansat Reusit

POP V ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Informatica T2 Pascal 5.9 experimentat Reusit

POP V VALENTINA IONELA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

POP-TIFREA E LACRAMIOARA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.05 Geografie 7.45 nivel mediu Reusit

POPA A MARIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 9.9 experimentat Reusit

POPA C ANDREEA-BRINDUSA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.95 Geografie 9.8 experimentat Reusit

POPA C ELENA-CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.95 Logica si argumentare 9 experimentat Reusit

POPA C MARIA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Reusit

POPA C. MIHAITA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

POPA D. LAURA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 experimentat Respins

POPA D. MARIAN-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 8.7 experimentat Reusit

POPA G EMANUEL-GEORGE

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.55 Geografie 8.55 avansat Respins

POPA G.C. CEZAR

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

POPA I ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-B2-A1-B1-B1 Matematica T2 2.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Respins

POPA I ANDREEA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.45 nivel mediu Respins

POPA I. ANA-LAURA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.2 avansat Reusit

POPA I. ANA-MARIA

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.95 experimentat Reusit

POPA M ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Geografie 6.35 incepator Respins

POPA M MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 avansat Respins

POPA M MIHAI-LEONTIN

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.15 Geografie 8.7 avansat Respins

POPA M. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza A2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 1.9 Geografie 7.35 avansat Respins

POPA M. PETRU

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Filosofie 10 experimentat Reusit

POPA ME ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Filosofie 6.9 avansat Reusit

POPA N VLADUT

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Geografie 8.7 experimentat Reusit

POPA N. GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

POPA N. PETRONELA PETRUTA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

POPA P. PETRONELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.05 avansat Respins

POPA R. RALUCA-OANA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.8 experimentat Reusit

POPA T. BOGDAN-COSTEL

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 4.15 experimentat Respins

POPA V ALINA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza A2-B2-A1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 avansat Respins

POPA V IONUT

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.6 experimentat Reusit

POPA V VASILICA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

POPA V. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

POPA V. GABRIELA

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7 avansat Respins

POPA V. GEORGE NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 4.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.85 avansat Respins

POPA V. IOAN-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 1.95 nivel mediu Respins

POPA V. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

POPA V. RADU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

POPA- SIRGHI G IULIA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5 nivel mediu Respins

POPA-STEPANOV O ANTONIO

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV DIN PIATRA NEAMT Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 8.45 avansat Reusit

POPECI G.D. CRISTIAN-RAUL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.9 Geografie 8.2 avansat Respins

POPESCU A. MIOARA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba franceza A2-B1-B2-A2-B2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Respins

POPESCU C DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba franceza N/p Matematica T1 2.6 Fizica 6.75 avansat N/p

POPESCU C MARIUS-CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 2.95 Fizica 7.25 avansat Respins

POPESCU C OANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.15 Chimie organica T1 Nivel II 9 experimentat Reusit

POPESCU C. COSTICA-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

POPESCU D. LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 8.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.1 experimentat Reusit

POPESCU D. LUCIA-LARISA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.15 experimentat Reusit

POPESCU E IONUT-MIHAITA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6 Fizica 6.8 nivel mediu Respins

POPESCU F. COSMIN IONEL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

POPESCU G.C. ANDREEA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.7 experimentat Reusit

POPESCU I STEFAN-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

POPESCU L LAURA IOANA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Geografie 5.9 avansat Respins

POPESCU P PAVEL

    LICEUL ECONOMIC VASILE CONTA TG NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 10 experimentat Reusit

POPESCU P.L. GEORGIANA-IULIANA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.35 Geografie 6.2 avansat Respins

POPESCU V CORNEL GEORGE

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

POPESCU V. VASILE-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

POPINCIUC R. ION

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 3.1 Sociologie 6 nivel mediu Respins

POPIRDA D. IOANA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Logica si argumentare 9.5 experimentat Reusit

POPIRDA M. MIHAI-VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Fizica 5.15 experimentat Respins

POPIRDA V. ANDREI-FLORIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL SFINTII IMPARATI CONSTANTIN SI ELENA PIATRA NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8 Geografie 8.2 experimentat Reusit

POPOAIA E DANIEL

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.95 Geografie 6.6 avansat Respins

POPOAIA T. TEODORA-LENUTA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

POPOF S. ALEXANDRU-FLORENTIN

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 avansat Respins

POPOVICI A.B. ECATERINA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 8.65 Geografie 9.8 avansat Reusit

POPOVICI C CIPRIANA ANA

    COLEGIUL NATIONAL ROMAN-VODA ROMAN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 7.75 experimentat Reusit

POPOVICI GH. ECATERINA-VIORICA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 nivel mediu Respins

POPOVICI I ELENA-IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

POPOVICI I IOAN MIHAI

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Reusit

POPOVICI I OVIDIU FLORIN

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Respins

POPOVICI I. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS PIATRA NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Filosofie 10 experimentat Reusit

POPOVICI I.M. VLAD-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 experimentat Respins

POPOVICI M ILIUTA-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.75 Geografie 9.2 avansat Respins

POPOVICI M RADUCU-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.45 Geografie 9.2 avansat Respins

POPOVICI M. MIHAIL

    GRUPUL SCOLAR VASILE SAV ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 6.95 experimentat Reusit

POPOVICI S ALEXANDRU-SILVIU

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Reusit

POPOVICI V. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 5.55 Limba engleza Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 Respins

POPUTOAIA C COSMINA - IOANA

    LICEUL TEOLOGIC ORTODOX CUVIOASA PARASCHEVA AGAPIA Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Istorie 6.4 Geografie 8.9 experimentat Reusit

PORCARU I. IOANA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.7 Biologie vegetala si animala T1 6.15 nivel mediu Respins

PORTARESCU N CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.65 Logica si argumentare 9.35 experimentat Reusit

POSMOSANU C DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

POSTELNICU M ELENA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.05 Geografie 8.8 experimentat Respins

POSTOLACHE I. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

POSTOLACHE M ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 2.45 Geografie 4 nivel mediu Respins

POSTOLACHE V. LIVIU GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.2 experimentat Respins

POSTOLACHI CN BOGDAN-GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.85 Geografie 8.95 experimentat Reusit

POSTOLACHI V. IOAN

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.5 experimentat Respins

POSTOVAN C DIANA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

POTIRCA G. SIMINA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 5.75 Geografie 8.5 avansat Reusit

POTOCIANU M MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR BICAZ Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Psihologie 8 experimentat Reusit

POTOPEA S. ALEXANDRA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza Matematica T1 9.55 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

POZDERCA P. ELENA-CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Istorie 8 Sociologie 8.7 avansat Reusit

PRAJESCU N OANA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.25 avansat Respins

PREDA I. CRISTIAN-FLORIN

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Geografie 9.1 nivel mediu Reusit

PREDA I. ELENA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 nivel mediu Respins

PREDA I. NICOLAE

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL SFINTII IMPARATI CONSTANTIN SI ELENA PIATRA NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 9.8 experimentat Reusit

PREDA V VALERIU BOGDAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 9.4 experimentat Reusit

PREDA V VASILE-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

PREDOAE N TEODORA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

PREDOAIA V ANDREEA-VALERINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

PREJVARA CAS APREUTESEI V ELENA-BRINDUSA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

PRELUCA G MARIAN COSMIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Istorie 6.95 Geografie 7.7 avansat Reusit

PREPELITA D. OANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Reusit

PREPELITA I IOAN-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL ION IONESCU DE LA BRAD HORIA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba franceza A2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

PREPELITA V. IONUT BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Economie 5.1 avansat Respins

PREUTU D. ELENA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 8.3 nivel mediu Respins

PREUTU V. GRIGORE

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Respins

PRICOP CAS CIURLEA O. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 avansat Reusit

PRICOP L. STEFAN-SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.75 experimentat Respins

PRICOP M CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 experimentat Respins

PRICOPE D. IOAN-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician operator procesare text imagine
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

PRICOPE I ANDREEA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

PRICOPE M. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Respins

PRICOPE V. GIANINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.9 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Istorie 5.75 Geografie 8.7 avansat Respins

PRICOPE V. MARIA-MONICA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.05 experimentat Respins

PRICOPIE D OANA

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 experimentat Respins

PRICOPIE D ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 10 experimentat Reusit

PRICOPIE D. ELENA-LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 experimentat Respins

PRIPAS V. ANCA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6 Fizica 5 experimentat Respins

PRISACA I. MARIUS-IULIAN

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 3.1 incepator Respins

PRISACA M.I. ALEXANDRA-GABRIELA

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Istorie 8 Geografie 7.1 avansat Reusit

PRISACARIU C. ANCA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.05 avansat Respins

PRISACARIU I. PARASCHIVA

    GRUPUL SCOLAR DIMITRIE LEONIDA PIATRA NEAMT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza A2-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 nivel mediu Respins

PRISACARIU V. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 2.2 experimentat Respins

PRISACARU P. PETRICA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 10 Fizica 8.35 experimentat Reusit

PRISECARIU C. IONEL

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica 5 experimentat N/p

PRISECARIU GH MARIUS GHEORGHITA

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. GHEORGHE ROMAN Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 8.5 avansat Reusit

PRISECARU G ALEXANDRA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.4 Geografie 7.85 avansat Reusit

PRISECARU V.A. ROXANA-FLORELA

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.95 Geografie 7.8 experimentat Reusit

PROBOTEANU G GABRIELA-BIATRICE

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 3.1 Geografie 7 avansat Respins

PROBOTEANU GR FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Geografie 5.55 nivel mediu Respins

PROFIR CAS PETRACHE C. LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC PETRU PONI ROMAN Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-B2 Matematica T2 1 Fizica 7 nivel mediu Respins

PRUTEANU D. ELENA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 5 nivel mediu Respins

PRUTEANU G.H. GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Biologie vegetala si animala T1 7.85 experimentat Reusit

PUIU C LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC ION CREANGA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.45 experimentat Respins

PUIU M.C. FLORIN-MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC MIRON COSTIN ROMAN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Geografie 7.8 experimentat Respins

PUIU P. ANA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

PUIU S SORIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ROMAN Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 3.2 Geografie 6.2 avansat Respins

PUNGUTA C. PETRU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI PIATRA NEAMT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu N/p

PURCARIU C VICTOR

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Geografie 3.6 avansat Respins

PURCARIU C. MARIA-MADALINA

    LICEUL COMERCIAL SPIRU HARET PIATRA NEAMT Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 1.7 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

PURCARIU G ANA-LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ASACHI PIATRA NEAMT Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 8.15 Geografie 6.1 avansat Reusit

PURCARU NEGHINA E CECILIA

    GRUPUL SCOLAR MIHAIL SADOVEANU BORCA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T1 N/p Fizica N/p N/p N/p

PURICE C. MIHAI-LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.2 experimentat Reusit

PURICE CAS SAVIN I. ELENA-MIOARA

    GRUPUL SCOLAR ROZNOV Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Respins

PURICE I. OANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE CARTIANU PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Fizica 5 experimentat Reusit

PUSCASU A ADRIAN

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.9 Geografie 6.1 experimentat Reusit

PUSCASU B.V. GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES PIATRA NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Matematica T1 9.8 Fizica 9.6 experimentat Reusit

PUSCASU G OTILIA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Istorie 6.6 Geografie 6.7 experimentat Reusit

PUSCASU GH ANDREEA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.35 Geografie 8.05 avansat Reusit

PUSCASU L DRAGOS-ANDREI

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.5 experimentat Respins

PUSCASU P GABRIELA

    LICEUL TEORETIC VASILE ALECSANDRI SABAOANI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Respins

PUSTIANU F. ALEXANDRU

    LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SFANTUL FRANCISC DE ASSISI ROMAN Teologie Romano-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.25 Geografie 8.25 avansat Reusit

PUSTIU C MARIUS CONSTANTIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX VENIAMIN COSTACHI MANASTIREA NEAMT VANATORI NEAMT Patrimoniu cultural
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 7.7 experimentat Respins

RACARIU C. ROXANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 experimentat Respins

RACARIU N. VLADIMIR

    COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA PIATRA-NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

RACHERIU I MARIA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE TARGU NEAMT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

RACHERIU I. BOGDAN