Rezultate la Bacalaureat, sesiunea Iunie 2011, judetul Prahova

Friday, 08 July, Year 3 d.Tr. | Author: Mircea Popescu

Aveti dinjos lista cu rezultatele la examenul de Bacalaureat organizat in judetul Prahova, sesiunea de vara 2011, curatata de javascript, flash si alte mizerii.

Greetz Diana Coman, pe-al carei blog poate ca gasiti si CSV-ul complet (212823 rinduri), daca are chef sa-l publice.

ABABEI C MARIA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.75 Fizica 7.65 experimentat Reusit

ABAGERU GH. IULIANA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A1-A2-B1 Matematica T2 5.45 Fizica 2.85 nivel mediu Respins

ABALINTOAIE CASAT ENACHE L LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat N/p

ABDUALEV K. ROMAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.55 Geografie 6.35 avansat Respins

ACHIM A. GEORGIANA ELENA

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.15 experimentat Reusit

ACHIM C.C. CONSTANTIN DANIEL

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.95 Geografie 8.55 avansat Respins

ACHIM E.A ALEX CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

ACHIM I MIHAI ALIN

    LICEUL ECONOMIC SANSA PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.05 Geografie 6 experimentat Respins

ACHIM I. MARIUS IOAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.75 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.75 avansat Reusit

ACHIM T ALEXANDRU-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Geografie 8.7 experimentat Reusit

ACONSTANTINESEI C. MIHAI

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.2 experimentat Respins

ACOSTANDEI ST. DAN - VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician agronom
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 4.15 nivel mediu Respins

ADAM A MARIUS CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Fizica 2.65 avansat Respins

ADAM GH VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

ADAM GH. IULIAN COSMIN

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Fizica 5 nivel mediu Respins

ADAM I STEFANIA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

ADAM I. ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 3.15 Geografie 6.55 experimentat Respins

ADAM M. ALEXANDRA RALUCA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

ADAM N. ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 8.3 experimentat Reusit

ADAM O IRINA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.95 experimentat Respins

ADAM R CATALINA FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Geografie 6.7 avansat Respins

ADAM S. GEORGIANA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

ADAM V ALEXANDRU-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Fizica 6.15 experimentat Reusit

ADJIEV V ELENA LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 4 Fizica 2.55 nivel mediu Respins

AFLOAREI V.G. ANDRA-IOANA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

AGA A GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 7 incepator Respins

AGURA A STEFAN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.05 experimentat Reusit

AGURIDA I IONUT-CRISTINEL

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.15 avansat Reusit

AIONITOAE E. CLAUDIU IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

AL SAFTII CASATORITA TOTAN G RAMONA ALEXANDRA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5.25 incepator Respins

ALANGESCU R ALEXANDRU VALENTIN

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.25 Economie 4 nivel mediu Respins

ALBU A CATALINA FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.3 experimentat Reusit

ALBU A. ADRIANA - MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 6.55 Logica si argumentare 8.95 experimentat Reusit

ALBU A. ALICE ELENA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.55 Geografie 6.5 avansat Respins

ALBU A. IOAN

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Reusit

ALBU C. ADRIANA - MAGDALENA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.25 Limba engleza Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat N/p

ALBU C. RODICA IULIANA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Reusit

ALBU C.C. GIORGIANA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B2 Matematica T2 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.25 avansat Respins

ALBU D. ALEXANDRA RENATA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana 5.6 Limba engleza Matematica T2 2.65 Geografie 6.85 nivel mediu Respins

ALBU D. GEANINA MIRELA

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

ALBU G FLORIN ALEXANDRU

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Geografie 6.75 incepator Respins

ALBU I FLORICICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 2.45 avansat Respins

ALBU M DIANA-MIHAELA

    LICEUL DE ARTA CARMEN SYLVA PLOIESTI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.7 Geografie 8.15 avansat Reusit

ALBU M IRINA IULIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 5.55 Limba engleza Matematica T2 5 Fizica 3.8 avansat Respins

ALBU M.S IONUT ROMEO

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 6.5 Limba franceza Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

ALBU N VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

ALBULESCU V. MARIA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.65 Geografie 10 experimentat Reusit

ALDEA A. MARIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5 Limba rusa Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 4.25 avansat Respins

ALDEA C. STEFAN CORNELIU

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9 Fizica 7.8 experimentat Reusit

ALDEA C. STEFAN CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Fizica 2 avansat Respins

ALDEA CAS CIOLOMPEA E. MIHAELA-ANDREEA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.65 nivel mediu Respins

ALDEA CAS VASILE I. GEORGIANA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

ALDEA GH. GEORGIAN-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 8.65 experimentat Respins

ALDEA I CORINA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 4.2 Biologie vegetala si animala T1 4.85 experimentat Respins

ALDEA I GIORGIANA FLORENTINA

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Geografie 5.05 avansat Respins

ALDEA I. ADINA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 9.1 Chimie organica T1 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

ALDEA M.C. GEORGETA-ALEXANDRA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5.65 Limba engleza Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 incepator Reusit

ALDEA N ELENA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR FILIPESTII DE PADURE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

ALDEA S. CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

ALDESCU G MARIAN

    LICEUL DE ARTA CARMEN SYLVA PLOIESTI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Istorie 6.35 Geografie 9 avansat Reusit

ALDOBRITEI-IONITA V RAZVAN CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.25 Geografie 7.2 experimentat Reusit

ALECSE C ANDREI ALIN

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Fizica 9.75 experimentat Reusit

ALECSE G. ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Reusit

ALECSE G. CONSTANTIN BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 4.25 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Respins

ALECSE GH. VALENTINA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

ALECU C.C. ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

ALECU GH MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba franceza A1--A2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

ALECU GH.I. MADALINA - STELUTA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.65 experimentat Reusit

ALECU I ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.65 Geografie 9.05 experimentat Reusit

ALECU I CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 6.2 Limba engleza Matematica T2 5.2 Geografie 5.7 avansat Respins

ALECU I FLORINA VIORELA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Fizica 2.45 incepator Respins

ALECU I. BOGDAN IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 avansat Respins

ALECU I. MADALINA ELENA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 8.05 experimentat Reusit

ALECU M. ELENA-STEFANIA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.15 Geografie 3.85 avansat Respins

ALECU N. MARIAN-DANUT

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.25 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 4.3 Biologie vegetala si animala T1 6.25 experimentat Respins

ALECU P ANDREEA-LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7 Psihologie 7.35 experimentat Reusit

ALEXANDRESCU C MIHAI

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.05 Geografie 5.5 avansat Respins

ALEXANDRESCU C. IOANA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.55 avansat Respins

ALEXANDRESCU CAS GEORGESCU T MARIANA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Geografie 7.6 avansat Respins

ALEXANDRU A.G. IOANA-NASTASIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza Matematica T1 9 Biologie vegetala si animala T1 9.95 experimentat Reusit

ALEXANDRU C LUCIAN LIVIU

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

ALEXANDRU C VICENTIU GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Matematica T2 5 Economie 5.55 avansat Respins

ALEXANDRU C. ALIN-MADALIN

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza Istorie 9.15 Economie 8.05 experimentat Reusit

ALEXANDRU D DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 1 nivel mediu Respins

ALEXANDRU D. FLORIN GABRIEL

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.85 avansat Reusit

ALEXANDRU D.M THEODOR EMILIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 3.1 experimentat Respins

ALEXANDRU G MARIAN

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2---A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

ALEXANDRU G. MONICA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 avansat Reusit

ALEXANDRU I NICOLAE OCTAVIAN

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Respins

ALEXANDRU I RAZVAN NICUSOR

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.85 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

ALEXANDRU I. VASILE

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A1 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 avansat Reusit

ALEXANDRU M GEORGE ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

ALEXANDRU M. LAURENTIU VLAD

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.7 Fizica 5.3 experimentat Reusit

ALEXANDRU O CAMELIA - GEORGIANA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

ALEXANDRU S. IONELA RALUCA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

ALEXANDRU V.I BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

ALEXE C CATALINA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 8.45 experimentat Reusit

ALEXE C OANA-CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.55 Chimie organica T1 Nivel I 4.25 experimentat Respins

ALEXE D FLORENTIN GEORGE

    COLEGIUL MILITAR LICEAL DIMITRIE CANTEMIR BREAZA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 6.95 Biologie vegetala si animala T1 6.95 experimentat Reusit

ALEXE F ROXANA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 7.75 experimentat Respins

ALEXE G. DANUT-RADU

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba franceza A2-A1-A1-B1-A2 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 5.75 incepator Reusit

ALEXE I IULIA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Logica si argumentare 9.1 experimentat Reusit

ALEXE I. DANIEL IOAN

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Chimie organica T1 Nivel I 3.05 nivel mediu Respins

ALEXE I. MARIUS CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Biologie vegetala si animala T1 6.55 experimentat Reusit

ALEXE I.G. LIVIU SAMUEL

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.4 Informatica T2 C/C++ 6.55 experimentat Reusit

ALEXE M. VLAD-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza Istorie 8.25 Psihologie 7.65 experimentat Reusit

ALEXE R ALEXANDRA DUMITRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Respins

ALIONTE M. CRISTINA-NATALIA

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.3 Geografie 9.3 experimentat Reusit

ALNITI D. RAZVAN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 3.7 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

AMARIEI C.F. CORNELIU-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Economie 9.45 experimentat Reusit

AMBROSE N. DENISA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Respins

AMMAR I.Z. TAREK

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

ANA GH ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Fizica 2.7 avansat Respins

ANA I IONUT

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Fizica 3.55 nivel mediu Respins

ANASTASE GH GEORGIANA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Reusit

ANASTASESCU V. OANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Istorie 9.45 Geografie 9.2 avansat Reusit

ANCA CASATORITA DAVIDESCU V DANIELA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5.05 incepator Respins

ANCA GH MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

ANCA I ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.85 experimentat Respins

ANCA S. DANUT GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

ANCA V. OANA VIOLETA

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 7.45 experimentat Reusit

ANCUTA D.P. ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.4 nivel mediu Respins

ANDON T CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 4.45 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

ANDONE G CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza A1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.05 Logica si argumentare 2.2 nivel mediu Respins

ANDONE S. STEFAN-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T2 8.9 Chimie organica T1 Nivel II 9.4 avansat Reusit

ANDREESCU C. RODICA-MARIANA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.55 Geografie 6.85 incepator Respins

ANDREESCU GH GEORGE

    COLEGIUL MILITAR LICEAL DIMITRIE CANTEMIR BREAZA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Fizica 8.1 experimentat Reusit

ANDREESCU I. TEODORA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba spaniola B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.25 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

ANDREESCU N. GEORGIANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Geografie 6.35 experimentat Respins

ANDREI C RAZVAN CATALIN

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5.05 Limba engleza Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 incepator Respins

ANDREI C. CLAUDIA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 9.2 Informatica T1 intensiv Pascal 9.8 experimentat Reusit

ANDREI C. CLAUDIU CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 incepator Respins

ANDREI C. GHEORGHE

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Geografie 8.2 experimentat Respins

ANDREI C. IRINA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza Matematica T2 7.55 Chimie organica T1 Nivel II 7.35 avansat Reusit

ANDREI C. VASILE-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Reusit

ANDREI CAS ZEVEDEI M CONSTANTA-CLAUDIA

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.75 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

ANDREI CASAT STOICA D ELENA LILIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.15 Fizica 2.55 nivel mediu Respins

ANDREI CASAT ULESTEANU S ADRIANA ALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 8.1 experimentat Respins

ANDREI D.M. ADRIAN

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.95 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

ANDREI D.P. MIHAELA BEATRICE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Respins

ANDREI GH SERBAN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

ANDREI I. ANA MARIA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B2-A2-A2-A2-B1 Matematica T1 3.3 Biologie vegetala si animala T1 7.05 avansat Respins

ANDREI I. MIHAI ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

ANDREI I.G. GIORGIANA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.25 Geografie 7.95 avansat Respins

ANDREI L. ANGELICA - ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.95 experimentat N/p

ANDREI L. FLORIN-VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba germana moderna B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

ANDREI M GEORGICA ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.35 nivel mediu Respins

ANDREI M. ELENA-COSMINA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.2 Chimie organica T1 Nivel II 9.2 experimentat Reusit

ANDREI M. GEORGIAN IULIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 3.55 Fizica 1.95 avansat Respins

ANDREI P GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.65 Fizica 3.2 experimentat Respins

ANDREI S ALEXANDRU BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR CIORANII DE JOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Respins

ANDREI S. ELENA

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Geografie 9.3 experimentat Reusit

ANDREI ST. ROMEO VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.5 Limba franceza Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 2.75 incepator Respins

ANDREI T COSMIN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.75 Fizica 2.2 avansat Respins

ANDREI T. DANIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.75 avansat Reusit

ANDREI V DIANA-VIORELA

    LICEUL DE ARTA CARMEN SYLVA PLOIESTI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Logica si argumentare 9.2 avansat Reusit

ANDREI V GEORGIAN VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana 5.1 Limba franceza Matematica T2 5.4 Chimie organica T1 Nivel I 6 nivel mediu Respins

ANDREI V. ANA MARIA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Informatica T1 intensiv Pascal 8.25 experimentat Reusit

ANDREI V. COSMIN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.85 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

ANDREI-BUNESCU G OANA

    GRUPUL SCOLAR FILIPESTII DE PADURE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 6.35 Limba franceza Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 incepator Respins

ANDREIANA I. ION

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ANDREIU I. TEODOR-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Economie 8.85 experimentat Reusit

ANDREOIU I. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 5 experimentat Respins

ANDRIES L. ANDREEA MARIANA

    LICEUL TEORETIC FILIPESTII DE PADURE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.5 Limba engleza Matematica T1 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

ANDRIESANU V. GEORGE-OVIDIU

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 7 experimentat Respins

ANDRONACHE C GEORGE CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

ANDRONACHE C. MARIA ANTONIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.75 Chimie organica T1 Nivel II 9.3 experimentat Reusit

ANDRONACHE C.G. IONUT ALEXANDRU

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.9 Informatica T1 intensiv Pascal 8.3 experimentat Reusit

ANDRONACHE I. FLORIN IONUT

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.7 Fizica 7.95 experimentat Reusit

ANDRONACHE I. MARIAN-LEONARD

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.05 Logica si argumentare 9.3 avansat Reusit

ANDRONACHE M. ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Geografie 6.3 experimentat Respins

ANDRONACHE M. ANDREEA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.15 experimentat Respins

ANDRONACHE V.C. CONSTANTIN-VIOREL

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza Istorie 5.05 Logica si argumentare 9.6 avansat Reusit

ANDRONE AL. ION

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

ANDRONESCU CASATORITA BODEA C VIORICA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

ANDRONIC L.N. ELENA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Reusit

ANGELESCU E MIHAI CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 7.15 experimentat Reusit

ANGELESCU E. ANDREEA ALICE

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba germana moderna Istorie 9.65 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

ANGELESCU I. CORINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 9.05 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

ANGELESCU V. SERGIU CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.85 Geografie 7.85 experimentat Respins

ANGHEL A MARIUS CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.4 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.65 Chimie organica T1 Nivel I 2.6 nivel mediu Respins

ANGHEL A. IOANA - CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Respins

ANGHEL A. STEFAN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Reusit

ANGHEL C ANCUTA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.15 Geografie 7.7 experimentat Reusit

ANGHEL C LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Chimie organica T1 Nivel I 7.5 avansat Reusit

ANGHEL C MARIA MIRABELA

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 6.7 Limba franceza Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 7.75 incepator Respins

ANGHEL C MIHAI

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Geografie 9 experimentat Reusit

ANGHEL C.G. VLAD GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Fizica 8.3 experimentat Reusit

ANGHEL CAS COJOCARU N MARIANA

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Respins

ANGHEL CAS MARIN N. NICOLETA - LAURA

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.95 Geografie 5.75 incepator Respins

ANGHEL CASAT BOCAN ANGHEL S. VIOREL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ANGHEL CASAT PLOSCARU I MIRELA EMANUELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Istorie 5.7 Geografie 6 avansat Respins

ANGHEL D. RALUCA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9.55 Limba franceza Istorie 9.5 Geografie 10 avansat Reusit

ANGHEL F. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.4 avansat Reusit

ANGHEL GH FLORENTIN ALIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

ANGHEL GH VLAD

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

ANGHEL GH. ADRIAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.85 Geografie 6.75 experimentat Respins

ANGHEL GH. CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

ANGHEL I. CLARA-KARINA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 incepator Respins

ANGHEL M MIHAELA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 5.75 nivel mediu Reusit

ANGHEL N CLAUDIU MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

ANGHEL N TIBERIU

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Psihologie 9.55 experimentat Reusit

ANGHEL N. GEORGIANA - RAMONA

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

ANGHEL N. ION RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5.4 incepator Respins

ANGHEL P. ADRIAN MIHAI

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 nivel mediu Respins

ANGHEL P. RAMONA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.55 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

ANGHEL S MARIA ESTERA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Reusit

ANGHEL S. CATALIN MARIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ANGHEL V.M. ALEXANDRA SIMONA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Geografie 8.5 experimentat Reusit

ANGHELACHE E. CRISTINA-CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.8 experimentat Reusit

ANGHELACHE F MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

ANGHELACHE GH. ALIN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 avansat Respins

ANGHELACHE I CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Istorie 4.4 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

ANGHELACHE I RAZVAN-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.7 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 6.15 incepator Reusit

ANGHELACHE I. IOANA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 8.95 experimentat Reusit

ANGHELACHE P.M SIMONA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 7.85 experimentat Reusit

ANGHELESCU CAS SPIRIDON V. ALINA ELENA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.1 Geografie 7.8 avansat Respins

ANGHELESCU S. STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 9 experimentat Reusit

ANGHELINA A MARIA- OLGUTA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.75 Geografie 7.2 experimentat Respins

ANGHELOIU D MIHAI BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.2 Biologie vegetala si animala T1 6.65 experimentat Respins

ANGHELOIU V. ELENA-LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T1 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 avansat Reusit

ANGHELUS I FLORINEL

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza A2---B2-B2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5.65 incepator Respins

ANGHELUS I.G. ALINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 8.6 avansat Reusit

ANGHELUS V. IULIANA ANCA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

ANISIA E.G. EDOUARD-DUMITRU

    LICEUL DE ARTA CARMEN SYLVA PLOIESTI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.35 Geografie 9.35 avansat Reusit

ANITA GH ALINA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Reusit

ANITA I MARIA CATALINA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BREAZA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Geografie 5.45 nivel mediu Respins

ANITA I.M VLAD CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 2 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

ANTAL CASATORITA MARIN Z. GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 incepator Respins

ANTEMIR C MARINELA-FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.65 Geografie 8.95 experimentat Reusit

ANTOFIE N. IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

ANTON A. LAURENTIU ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 6.15 experimentat Reusit

ANTON C LAURA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba spaniola B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6 Sociologie 8.8 experimentat Reusit

ANTON C ROXANA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Geografie 6.3 avansat Respins

ANTON C. ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 6.2 Limba engleza Matematica T2 7.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 incepator Reusit

ANTON CASAT PARIS M GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 5.7 avansat Reusit

ANTON D. COSMIN DORINEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

ANTON D. DORA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 8.4 experimentat Reusit

ANTON D.G. HANELLORE-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Reusit

ANTON G CATALIN MADALIN

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Geografie 8.3 avansat Respins

ANTON G. VASILE ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

ANTON GH CRISTINA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

ANTON I NICOLAE ROBERTO

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Respins

ANTON I. GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

ANTON I. RALUCA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.9 avansat Reusit

ANTON M LUIGI GEORGE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Respins

ANTON N CATALIN MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 4.6 avansat Respins

ANTON N. ALEXANDRU MARIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.8 experimentat Respins

ANTON O.C. DIANA-STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Logica si argumentare 9.3 experimentat Reusit

ANTON ST.V ELENA MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 8 Geografie 8.6 experimentat Reusit

ANTON V MARIANA GEORGETA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 3.35 Fizica 2.55 nivel mediu Respins

ANTON V. IONUT

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Informatica T1 intensiv Pascal 6.25 experimentat Reusit

ANTONESCU A.G. OANA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.45 avansat Reusit

ANTONESCU F. GEORGE FLORIN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T1 6.9 Informatica T2 C/C++ 6.2 experimentat Reusit

ANTONESCU G IULIA DANIELA

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Geografie 7.85 nivel mediu Respins

ANTONESCU I.T. ALEXANDRA DENISA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 8.8 experimentat Reusit

ANTONOIU V NICOLAE

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Geografie 8.6 experimentat Reusit

APETREI GH BIANCA LENUTA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 avansat Respins

APETREI M. ELENA - MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B1-B2-A1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Logica si argumentare 9.2 experimentat Reusit

APETREI P.D. ANDREI MIHAI

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.7 avansat Reusit

APETROAIA C VLAD ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

APOSTOL C MELANIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.65 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Respins

APOSTOL C. CORINA

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Chimie organica T1 Nivel I 9.3 experimentat Reusit

APOSTOL C. IOANA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN TESILA VALEA DOFTANEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 8.1 experimentat Reusit

APOSTOL C.S. GEORGIANA CASANDRA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Reusit

APOSTOL I GHEORGHE - GEORGINEL

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 6.15 experimentat Reusit

APOSTOL I ROBERT DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.35 Geografie 9 experimentat Reusit

APOSTOL I.P. ANDREEA ALINA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 6.25 Biologie vegetala si animala T1 8.4 nivel mediu Reusit

APOSTOL L DANIEL STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Fizica 6.85 experimentat Reusit

APOSTOL M. IOANA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza Matematica T1 6.95 Fizica 8.4 experimentat Reusit

APOSTOL M. PAUL RAZVAN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 8.05 nivel mediu Reusit

APOSTOL P IONUT LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 6.75 experimentat Reusit

APOSTOL S VASILE DAN

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 6.3 Limba engleza Matematica T2 1 Geografie 7.4 incepator Respins

APOSTOL V. IULIANA-LUMINITA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza Matematica T1 8.5 Informatica T2 Pascal 9.35 experimentat Reusit

APOSTOLACHE D. GEORGIANA-VICTORIA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T1 9.25 Informatica T1 intensiv Pascal 10 experimentat Reusit

APOSTOLESCU C. IONUT IULIAN

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Geografie 8.45 experimentat Reusit

APOSTOLESCU I IULIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 4.05 avansat Respins

ARDELEAN G PAUL DANIEL

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza A1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Geografie 4.3 incepator Respins

ARDELEANU C. EDUARD-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Chimie organica T1 Nivel I 9.35 experimentat Reusit

ARDELEANU G. MIHAIL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana 7.1 Limba franceza Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ARDELEANU GH CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

ARDELEANU I MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 3.45 avansat Respins

ARDELEANU M ELEONORA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.4 Geografie 7.2 avansat Respins

ARDELEANU M ROZICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

ARDELEANU M. ALINA ALEXANDRINA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.75 Biologie vegetala si animala T1 8.1 nivel mediu Reusit

ARDELEANU P.M. FELICIA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Psihologie 5.2 nivel mediu Respins

ARDELEANU T ANDREI - DORIN

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Geografie 1.7 incepator Respins

ARGATU D. VIORICA RALUCA

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B1-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 7.9 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Reusit

ARGESANU D. CRISTIAN-GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 9.4 experimentat Reusit

ARGHIR F ALEXANDRA - ELENA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Reusit

ARHIR G.V. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.35 Geografie 9 avansat Reusit

ARICIU C MARIAN MARIUS

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

ARICIU C. ELENA CRISTIANA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.35 Geografie 7.65 nivel mediu Respins

ARICIU CAS SAVU C. FLORINA-AURELIA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.6 Geografie 6.95 experimentat Respins

ARICIU GH. MIHAI-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T1 6.15 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Respins

ARICIU L.B. NICOLAE FLORIN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.8 Informatica T2 C/C++ 6.2 experimentat Respins

ARICIU N. FLORIN

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Chimie organica T1 Nivel I 3.25 nivel mediu Respins

ARICIU S. IOAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.75 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

ARION N ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Chimie organica T1 Nivel I 3.7 incepator Respins

ARON AL CONSTANTIN ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ARON C. NICOLETA - ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 5.25 Limba franceza Matematica T2 3.75 Geografie 6.8 avansat Respins

ARSENE C MARIAN BOGDAN

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.35 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

ARSENE GH ELENA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Geografie 5 nivel mediu Respins

ARSENE M. ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 4.45 avansat Respins

ARSENE S.T ANDREEA MARIA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.35 Chimie organica T1 Nivel I 8.25 nivel mediu Reusit

ARSENIE C. ALEXANDRU-CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Istorie 7 Geografie 9.25 avansat Reusit

ARTENE CASATORITA STOICA V ALINA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

ARUSILOR N CONSTANTIN ROMULUS

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Chimie organica T1 Nivel I 2.4 incepator Respins

ARVUNESCU C. VICTOR

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 9.65 experimentat Reusit

ARZANCEA M IOANA CLAUDIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Economie 7.1 experimentat Reusit

ASANACHE G.F. ANDRA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza Matematica T1 7.6 Informatica T1 intensiv Pascal 6.1 experimentat Reusit

ASOFIE M MIHAI

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 7.55 experimentat Reusit

ASSFOUR B KINDA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.3 Informatica T2 Pascal 5.6 experimentat Reusit

ATANASIU A. CRISTINA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.3 nivel mediu Reusit

ATANASIU I. MONICA VERONICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Reusit

ATANASIU N. MIHAELA-MICSUNICA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

AVADANEI M. BOGDAN-MIHAI

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Chimie organica T1 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

AVANU G. TIBERIU

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 3 Limba franceza Matematica T2 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 avansat Respins

AVRAM A. OVIDIU-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza Matematica T2 5.45 Chimie organica T1 Nivel II 9.6 experimentat Reusit

AVRAM C. FLORIN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

AVRAM C.I. ISABELA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

AVRAM D. ADRIAN-CATALIN

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Informatica T2 Pascal 6.55 experimentat Reusit

AVRAM GH CONSTANTIN - CATALIN

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.2 avansat Respins

AVRAM GH IRINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 8.35 avansat Respins

AVRAM GH MIHAI ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba franceza B2-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 nivel mediu Respins

AVRAM I. ANDREEA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T1 6.4 Chimie organica T1 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

AVRAM I. CRISTIANA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 6.5 Informatica T2 C/C++ 7.15 experimentat Reusit

AVRAM I. OANA LUCRETIA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 8.25 avansat Reusit

AVRAM M MIHAELA - CRISTINA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Reusit

AVRAM M. GEORGIANA SILVIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Chimie organica T1 Nivel I 4 incepator Respins

AVRAM N ROXANA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Geografie 8.95 experimentat Reusit

AVRAM O. STEFANEL GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Chimie organica T1 Nivel I 4.1 avansat Respins

AVRAM S. ROXANA-SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.7 Fizica 8.8 avansat Reusit

AVRAM S.M. MIHAELA-CORNELIA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

AVRAM S.N SORINA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Psihologie 5.1 experimentat Respins

AVRAM T CRISTIAN

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Reusit

AVRAM V ANDREEA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Reusit

AVRAM V TIBERIU ION

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.65 Chimie organica T1 Nivel I 3.2 incepator Respins

AVRAM V. ANDREI ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Reusit

AVRAM V. ELENA MIHAELA

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

AVRAM V. MARIUS ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Respins

AVRAM-CASATORITA SERBAN I NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

AVRAMESCU A.N. GEORGE ADRIAN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

AVRAMESCU M ALEXANDRU NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Respins

AVRAMESCU P.C. GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Respins

AVRAMESCU ST PAUL

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 9.05 experimentat Reusit

AXENTE C. CATALINA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana N/p 7.15 Limba engleza N/p Matematica T2 5 Geografie 6.8 N/p N/p

AXINTE M. MIHAI CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.8 avansat Respins

BABA V. ELENA-CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 10 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

BABAN G. IONELA CATALINA

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.35 Biologie vegetala si animala T1 7.55 experimentat Respins

BABAN N. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Matematica T1 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

BABEANU M ELENA - VALENTINA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

BABESCU I. ANDREEA - ALICE

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Fizica 3.25 avansat Respins

BABOS S. MIRUNA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza Istorie 9.25 Geografie 9.15 experimentat Reusit

BABOS S. SIMINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza Istorie 9.05 Geografie 8.9 experimentat Reusit

BABUS N ELENA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Respins

BACANU A FLORIAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR FILIPESTII DE PADURE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 6.25 nivel mediu Respins

BACANU I ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Reusit

BACANU I CATALIN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

BACANU M. CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba franceza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Geografie 5.1 avansat Respins

BACANU MA MARIANA CERASELA

    GRUPUL SCOLAR FILIPESTII DE PADURE Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

BACANU V MARIA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

BACANU V. GEORGE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.05 Fizica 2.6 incepator Respins

BACAREA C. GENTIANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.55 experimentat Reusit

BACESCU V. DANIEL - VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.1 Geografie 8.75 experimentat Respins

BACIOIU I FLORIAN

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 3.2 Limba franceza Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.35 incepator Respins

BACIU A EMANUEL ROBERT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Fizica 2.7 experimentat Respins

BACIU A. ILEANA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 6.3 Limba franceza Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.55 nivel mediu Respins

BACIU C. ALEXANDRU-ION

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza Matematica T1 7.85 Fizica 9 experimentat Reusit

BACIU C.M. CRISTINA-PETRONELA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

BACIU D STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.65 Chimie organica T1 Nivel I 3.25 experimentat Respins

BACIU D. ALEXANDRA FLORENTINA

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

BACIU D. GEANIN GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BACIU D. MARIAN VIOREL

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Geografie 7.55 experimentat Respins

BACIU E.L STEFAN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 6.35 experimentat Reusit

BACIU G GEORGE CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.45 experimentat Respins

BACIU G. AURELIAN LAURENTIU

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7.45 experimentat Reusit

BACIU GH. ANDREEA ELENA

    GRUPUL SCOLAR SIMION STOLNICU COMARNIC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Respins

BACIU GH. IONUT DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 nivel mediu Respins

BACIU GH. MARIUS NICOLAE

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.35 Limba franceza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 nivel mediu Respins

BACIU I ONUT ADRIAN

    LICEUL ECONOMIC SANSA PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.3 avansat Respins

BACIU I. ELENA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 4 Chimie organica T1 Nivel I 5.6 avansat Respins

BACIU I. ELENA EMANUELA

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Reusit

BACIU M CRISTINA- ELENA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.15 Geografie 5.5 experimentat Respins

BACIU M IONUT STELIAN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.65 nivel mediu Respins

BACIU N. ANA-MARIA-EMILIA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.05 experimentat Respins

BACIU R. GEORGE LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba franceza B2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 2.9 Geografie 6.25 avansat Respins

BACIU S. IULIA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.75 Logica si argumentare 9.9 experimentat Reusit

BACIU ST. MARIA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.45 Chimie organica T1 Nivel I 5.9 avansat Respins

BACIU T. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 8.1 avansat Reusit

BACIU V. ANGELA ADINA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.9 incepator Respins

BACIU V. MONICA-MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 7.5 Logica si argumentare 8.55 nivel mediu Reusit

BACIU V.V. ELENA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Informatica T1 intensiv Pascal 7.8 experimentat Reusit

BACIUC C. IRINA GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza A2-A2-A1-A1-A2 Matematica T2 5.15 Fizica 6.8 avansat Respins

BACULESCU V CERASELA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR FILIPESTII DE PADURE Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

BACZ L. VASILE EUSEBIU

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.65 incepator Respins

BADEA A. CEZAR GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

BADEA A. DANIEL-EUGEN

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza A1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 N/p Geografie N/p incepator N/p

BADEA C GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.8 Limba engleza Matematica T1 1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

BADEA C. DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Istorie 7.15 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

BADEA C. GABRIELA-IULIA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.35 Biologie vegetala si animala T1 9.05 experimentat Reusit

BADEA C. VLADUT CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 7.25 nivel mediu Respins

BADEA E.C. MIRELA-CLAUDIA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Geografie 6.2 experimentat Respins

BADEA F ALEXANDRU MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 7 experimentat Respins

BADEA I ANDREEA-FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Geografie 6 avansat Respins

BADEA M NICOLAE CRISTIAN

    LICEUL ECONOMIC SANSA PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 6 avansat Respins

BADEA M. FLORIN DAMIAN

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Geografie 5.9 experimentat Respins

BADEA M. VASILE - DRAGOS

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.4 Logica si argumentare 6.15 experimentat Respins

BADEA M.L GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Respins

BADEA M.S. IONUT COSMIN

    GRUPUL SCOLAR SIMION STOLNICU COMARNIC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.05 Limba engleza Matematica T1 2.1 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Respins

BADEA N. CRISTIAN-MIHAI

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.55 experimentat Reusit

BADEA N. NICOLAE-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Reusit

BADEA V ADRIAN IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

BADEA V ANDREEA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 2.7 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

BADEA V CIPRIAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 6.65 avansat Reusit

BADEA V NARCISA EMANUELA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.3 nivel mediu Respins

BADEA V. CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

BADECI D. OANA CORINA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.7 Economie 8.4 experimentat Reusit

BADIC A. CORNEL CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BADIC C. GHEORGHE-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Informatica T2 Pascal 5.1 experimentat Reusit

BADICEANU C. ALEXANDRA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 9.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.8 experimentat Reusit

BADICEANU M ANDRA-LUIZA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 8.95 experimentat Reusit

BADICEANU M. SILVIAN - GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza A2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

BADICI CAS CIUTA M. ADINA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Geografie 7.3 avansat Reusit

BADICIOIU N IONELA ALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 6.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 avansat Respins

BADICIOIU V LOREDANA CAMELIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 7 avansat Respins

BADICIOIU V. MADALINA STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Logica si argumentare 8.7 experimentat Reusit

BADICU A. EUGEN NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Biologie vegetala si animala T1 9.35 experimentat Reusit

BADICU A.I DANIEL ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BADICU G.A. ANDREEA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.3 Chimie organica T1 Nivel II 9.05 avansat Reusit

BADICU N. MIHAI MARIUS

    LICEUL TEORETIC FILIPESTII DE PADURE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

BADILA I BOGDAN GEORGE

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Geografie 7 nivel mediu Respins

BADILA M MIHAIL VALENTIN

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

BADILA R. ANA-MARIA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

BADILA R.M. VLADUT-GABRIEL

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Economie 5.7 experimentat Reusit

BADILA V. LUCIAN-GABRIEL

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.75 experimentat Reusit

BADINOIU R GEORGIANA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana 3.95 Limba engleza Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Respins

BADIRCEA B. LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T1 5.95 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

BADITA A. STEFAN VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

BADITA V EUGEN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.2 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

BADOIU C. MIHAI

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Reusit

BADULESCU C. ANDREI LAURENTIU

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.9 experimentat Reusit

BADULESCU D. NICOLETA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.5 experimentat Reusit

BADULESCU T. ELENA-STEFANIA

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.85 Geografie 9.65 experimentat Reusit

BAGEAC G. DIANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T1 5.55 Informatica T2 Pascal 5 experimentat Respins

BAGEAC I. IONUT ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Reusit

BAGIAC V ADRIAN VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 3.2 nivel mediu Respins

BAICAN C. MARINA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 9.75 experimentat Reusit

BAICAN D OANA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 3.4 Limba engleza Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BAICAN N. ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 7.25 Geografie 9.3 experimentat Reusit

BAICAN O. ALEXANDRA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 6.85 Limba franceza Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7.4 incepator Reusit

BAICAN V.V. LOREDANA ELENA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.4 Geografie 7 avansat Reusit

BAICEANU T. ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

BAICOEANU C.V. MIHAELA GABRIELA

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Reusit

BAICOEANU V ELENA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 2.1 Chimie organica T1 Nivel I 2.6 experimentat Respins

BAICOIANU B. MIHAI STEFAN

    LICEUL TEORETIC FILIPESTII DE PADURE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

BAICOIANU C GEORGIANA CATALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

BAICOIANU C. DRAGOS CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

BAICOIANU F. FLORINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba franceza Istorie 9.8 Geografie 9.25 avansat Reusit

BAICOIANU F. IONUT GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 8.45 experimentat Reusit

BAICOIANU GH. ELENA VERGINICA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.7 Geografie 5.2 avansat Respins

BAICOIANU M. GEORGIANA-IRINA

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Chimie organica T1 Nivel I 7.5 experimentat Reusit

BAICOIANU T.D. DENISA FLORINA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 8.95 experimentat Reusit

BAICU G. RALUCA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

BAICU I.S. ALIN ALEXANDRU

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.9 Fizica 9.5 experimentat Reusit

BAICU O OCTAVIAN CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.1 avansat Respins

BAICU-CASATORITA NEAGU I LUMINITA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

BAJENARU CASAT CARP I MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 6.85 nivel mediu Respins

BAJENARU D. IOANA - LARISA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Logica si argumentare 6.05 nivel mediu Respins

BAJENARU GH. GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

BAJENARU I MARIAN CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BAJENARU I. FLORENTINA CATALINA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Geografie 8.7 nivel mediu Respins

BAJENARU L. LAURA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Reusit

BAJENARU P CIPRIAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

BAJENARU V ALEXANDRA ALINA

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 nivel mediu Reusit

BAJENARU V DIANA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

BAKONYI A. ANDREI CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 3.5 Limba engleza Matematica T2 1.85 Fizica 2.3 nivel mediu Respins

BALABAN C LAVINIA MARA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 experimentat Reusit

BALACEANU A PAUL ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Respins

BALACEANU D ELENA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.95 nivel mediu Reusit

BALACEANU I.M. RAISA IONICA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 7.75 avansat Reusit

BALACEANU M. MIHAELA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba franceza A1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Geografie 6.95 avansat Respins

BALAIORU C.F. MARIANA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Fizica 3.65 avansat Respins

BALAN C DORU FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 2.6 Limba franceza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.95 nivel mediu Respins

BALAN D. GEORGE TIBERIU

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Chimie organica T1 Nivel I 3.5 nivel mediu Respins

BALAN E GRETA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

BALAN G.T. ANDREEA-ELIZABETH

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 avansat Reusit

BALAN G.T. OANA-BEATRICE

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 avansat Reusit

BALAN I. ANCA SINZIANA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Respins

BALAN V. CATALINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza Istorie 8.5 Geografie 9.45 experimentat Reusit

BALAN V. FLORIN-STEFAN

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 5 experimentat Respins

BALANESCU M MIHAI RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.35 experimentat Respins

BALANESCU V. CONSTANTIN IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 3.75 nivel mediu Respins

BALANICA C. ANDRA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR SIMION STOLNICU COMARNIC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B1-B1-A1-B1-A2 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

BALANICA C.S ALEXANDRA IOANA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B1-A2-A1-B1-A2 Matematica T1 5.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.05 avansat Reusit

BALANOIU C CATALIN MARIAN

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 8.4 experimentat Reusit

BALANOIU M MONICA

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

BALANOIU M.S MARIA MAGDALENA

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 5.95 experimentat Reusit

BALAS GH. ANDREI - VLAD

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 4.65 experimentat Respins

BALAS N. STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Fizica 5.05 experimentat Respins

BALASA D LUIZA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

BALASA E. ALINA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.55 Fizica 6.2 avansat Reusit

BALASA E. RALUCA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Fizica 7.55 avansat Reusit

BALASA M. MIHAI-RAFAEL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Matematica T1 6.25 Informatica T2 Pascal 7.95 experimentat Reusit

BALASESCU I. SORINA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Geografie 7.2 avansat Respins

BALASOIU M. GABRIEL - CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

BALAZS CAS TOMA I. TIMEA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 7.25 nivel mediu Respins

BALBARAU GH IONUT LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 6.85 Limba franceza Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BALCAN I.V. CRISTINA-MARIA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Filosofie 6.35 avansat Reusit

BALCAN N MARIAN VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba engleza A2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BALCAN V ELENA CLAUDIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.2 avansat Respins

BALDOVIN M. DRAGOS IONUT

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Respins

BALEA N RALUCA NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Geografie 9.1 experimentat Reusit

BALESCU M. MIHAI ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 6.35 Limba engleza Matematica T2 1.85 Fizica 3.5 avansat Respins

BALIC M. RAZVAN IONUT

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza A1--B1-A2-A2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

BALOSU GH. GHEORGHE - SORIN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 8.4 avansat Reusit

BALOSU V IONUT LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR FILIPESTII DE PADURE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BALTARETU I. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Biologie vegetala si animala T1 7.05 experimentat Reusit

BALTARETU M. CLAUDIU-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 8.65 Informatica T3 Pascal 7.65 experimentat Reusit

BALTEANU A MARIAN

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.1 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 incepator Respins

BALTEANU N. FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.25 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

BANA B. BEBE DANIEL

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Biologie vegetala si animala T1 6.95 avansat Reusit

BANA D. RENATO VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Fizica 5.85 experimentat Reusit

BANA DANILA M. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.35 Chimie organica T1 Nivel I 3.35 nivel mediu Respins

BANA GH. GEORGE CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza A2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Geografie 8 nivel mediu Respins

BANA T. IOAN DANIEL

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Chimie organica T1 Nivel I 3.5 nivel mediu Respins

BANARU GH CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

BANCILA I. CATALINA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 8.2 Psihologie 6.5 avansat Reusit

BANCILA O. IZABELA - ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

BANCIU I. SIMONA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T1 2.7 Informatica T2 Pascal 7.15 experimentat Respins

BANCIU M. CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.1 incepator Respins

BANCIU M. FLORINEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.75 nivel mediu Respins

BANDERO F.I. LUCIANO

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana 5.15 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

BANESCU A. DANUT EMILIAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 3.2 nivel mediu Respins

BANESCU N.M. ALEXANDRA-GEORGIANA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza A1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 3.35 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

BANESCU T. ION-ROMEO

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.25 Limba franceza Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5.85 nivel mediu Respins

BANESCU V.V. ION FLORIN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL DIMITRIE CANTEMIR BREAZA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Fizica 9.3 experimentat Reusit

BANICA C LIVIU GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

BANICA C MIHAI

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.75 Chimie organica T1 Nivel I 3.9 avansat Respins

BANICA C. COSMIN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.3 Informatica T3 Pascal 5.2 experimentat Respins

BANICA CASAT CONDILA A FLORICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 1.45 Geografie 1.2 incepator Respins

BANICA D MARIUS DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 5 experimentat Respins

BANICA GH CIPRIAN

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 2.5 Geografie 5.75 incepator Respins

BANICA I. ELENA LARISA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba franceza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BANICA I. LUMINITA - MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 6.15 experimentat Respins

BANICA I.S. RAZVAN-IONUT

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.05 Geografie 8.15 avansat Respins

BANICA M. IOANA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Fizica 9.1 experimentat Reusit

BANICA N. ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.05 avansat Respins

BANICA N. GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 8.55 experimentat Reusit

BANICA N. IONUT

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.55 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

BANICA N. VICTOR ROBERT

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.05 Fizica 2.55 avansat Respins

BANICA O COSTIN-MARIAN

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 7.35 experimentat Reusit

BANICA S IULIAN CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

BANICA ST.A. CARMEN-BIANCA

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 8.9 experimentat Reusit

BANICA T FLORENTINA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 9.05 experimentat Reusit

BANITA C LOREDANA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.5 Geografie 8.5 experimentat Respins

BANITA D. ADRIAN CATALIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.45 Fizica 2.45 avansat Respins

BANITA P TASE ION

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

BANITA R ELENA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.2 Geografie 9.3 experimentat Respins

BANU B GABRIEL

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Geografie 5.75 nivel mediu Respins

BANU CAS GHITA GH. ELENA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 3.5 experimentat Respins

BANU E.I. IOAN-VALENTIN

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Respins

BANU F EDUARD-CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Geografie 8.8 avansat Respins

BANU F. IULIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza Istorie 8.4 Logica si argumentare 9.9 experimentat Reusit

BANU M ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p 3.2 Limba engleza N/p Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 3.7 N/p N/p

BANU M STEFANIA LAVINIA

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Sociologie 8.45 avansat Reusit

BANU M. IONUT - RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 1.8 Limba engleza Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

BANU M.V EMANUEL DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Chimie anorganica T2 Nivel I N/p avansat N/p

BANU N. EMILIA ROXANA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.3 experimentat Reusit

BANU O IULIANA ROXANA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.5 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

BANU V. ANCA ALEXANDRA

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba franceza Matematica T1 5.5 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

BANUT I. CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 6.85 avansat Respins

BANUTA D. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana 5.95 Limba engleza Matematica T2 5 Geografie 7.1 nivel mediu Reusit

BANUTA V. MARIUS ANDREI

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.45 experimentat Respins

BARA M. IONUT-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 7.7 Fizica 9 experimentat Reusit

BARABANCEA M SANDRA-MARIA

    LICEUL DE ARTA CARMEN SYLVA PLOIESTI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 8 Economie 6.45 nivel mediu Reusit

BARAGANESCU GH.M. CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.6 Fizica 5.85 experimentat Respins

BARAITAREANU T MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Respins

BARAN C. VLAD EMIL

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Psihologie 9.8 experimentat Reusit

BARAN V. GEORGE MARIUS

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Chimie organica T1 Nivel I 2.65 nivel mediu Respins

BARAONECIU I FLORIAN

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.95 Geografie 6.8 avansat Respins

BARASCU I. VLAD-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 8.4 experimentat Reusit

BARBIERU A. ROXANA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Logica si argumentare 9.5 avansat Reusit

BARBIERU GH.R. INGRID-CEZARINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 9.75 experimentat Reusit

BARBU A. CONSTANTIN

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 6.5 avansat Respins

BARBU C DANIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 7.25 avansat Reusit

BARBU C VICTOR IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.35 Fizica 2.9 experimentat Respins

BARBU C. CATALIN-RADU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.05 Fizica 7.2 experimentat Reusit

BARBU C. ELENA-LAURA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Chimie organica T1 Nivel I 8 experimentat Reusit

BARBU CASATORITA DRAGHICI C ROZALIA

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 4.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 incepator Respins

BARBU D PETRUTA CATALINA

    LICEUL ECONOMIC SANSA PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Geografie 5.1 avansat Respins

BARBU D.S. ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 incepator N/p

BARBU GH MARIAN IULIAN

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 5.9 Limba engleza Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5.4 incepator Respins

BARBU GH. FLAVIU ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Fizica 6.1 experimentat Respins

BARBU I ANDREEA FLORINA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Geografie 9.4 experimentat Reusit

BARBU I CONSTANTIN-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR CIORANII DE JOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 8.25 experimentat Reusit

BARBU I FELIX ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

BARBU I. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

BARBU I. ALEXANDRA - MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BARBU I. ALEXANDRU GEORGE

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.7 Geografie 9.45 experimentat Reusit

BARBU I. ANA MARIA

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Reusit

BARBU I. CRISTIAN STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 3.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.9 nivel mediu Respins

BARBU I. GEORGE ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B2-B2-A1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.25 nivel mediu Reusit

BARBU I. ION

    GRUPUL SCOLAR SIMION STOLNICU COMARNIC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Respins

BARBU I. MIHAI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana 5.3 Limba engleza Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

BARBU M ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 8.2 experimentat Reusit

BARBU M EMANUEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 3.3 avansat Respins

BARBU M. ADINA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

BARBU M. MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.75 Chimie organica T1 Nivel II 8.95 experimentat Reusit

BARBU M. RUXANDRA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Istorie 9.8 Logica si argumentare 9.7 experimentat Reusit

BARBU M. TIBERIUS - NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 experimentat Respins

BARBU N CRISTIANA DENISA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 8.4 Geografie 8.8 avansat Reusit

BARBU N ILEANA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.75 Logica si argumentare 9.4 experimentat Reusit

BARBU N. ALEXANDRU COSMIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.55 Limba franceza Matematica T1 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

BARBU S DRAGOS GIORGIAN

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Geografie 4.45 nivel mediu Respins

BARBU S. ARMANDA-CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Economie 7.45 avansat Reusit

BARBU S.T ANDREI GEORGE

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BREAZA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

BARBU V SORIN ZAMFIR

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2-B2-B2-A1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.75 nivel mediu Respins

BARBU V.A. STEFAN ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.45 Geografie 5 avansat Respins

BARBUCEANU A. GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 3.6 Fizica 3.2 nivel mediu Respins

BARBUCEANU D. MARIAN-GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 4.15 incepator Respins

BARBUCEANU GH MIHAI

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Reusit

BARBUCEANU I. VASILE

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 4.1 Fizica 1.7 nivel mediu Respins

BARBUCEANU N MARIANA - ANDREEA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 7.05 experimentat Reusit

BARBUCEANU V FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.4 Geografie 7 avansat Respins

BARBULESCU A. MARIA MANUELA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.75 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Reusit

BARBULESCU I ALEXANDRU PAUL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.2 experimentat Respins

BARBULESCU V. ALINA STELUTA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.1 incepator Respins

BARDAUS CAS MIHALCEA ST. CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BARDEA V. CLAUDIA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 5.5 avansat Respins

BARDOT M. OANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza Matematica T1 5.8 Fizica 9.1 experimentat Reusit

BARDOT S.M. BOGDAN NICOLAE

    LICEUL TEORETIC AZUGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 6.85 nivel mediu Respins

BAROIAN T. SEBASTIAN-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Fizica 8.55 experimentat Reusit

BARTA A. ROBERT FERDINAND

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.35 nivel mediu Respins

BARUS F DANIEL

    COLEGIUL MILITAR LICEAL DIMITRIE CANTEMIR BREAZA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 7.45 experimentat Reusit

BASA R.C. ANDREI-VLAD

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.55 Fizica 8.4 experimentat Reusit

BASAG-COJOCARU D ANDREEA-LILIANA

    LICEUL DE ARTA CARMEN SYLVA PLOIESTI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.9 avansat Reusit

BASAMAC I.S. BOGDAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 6.55 experimentat Reusit

BASTUREA S CONSTANTIN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 3.15 nivel mediu Respins

BATRANEANU CASAT GHEORGHE C GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

BATU V. MIHAELA CAMELIA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN TESILA VALEA DOFTANEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BAZAVAN D. ION

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.95 Fizica 7.65 experimentat Reusit

BAZAVAN G. ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza Matematica T1 7.95 Informatica T2 Pascal 9 experimentat Reusit

BAZAVAN I. GEORGE CRISTIAN

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 8.05 avansat Reusit

BAZOIU P. ROBERT PHILLIP

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza Matematica T2 6.95 Chimie organica T1 Nivel II 9.15 experimentat Reusit

BAZON I IONUT

    LICEUL DE ARTA CARMEN SYLVA PLOIESTI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza N/p Istorie 6 Logica si argumentare 5 avansat N/p

BECHEANU GH. IONELA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

BECHEANU M. GEORGE COSMIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

BECHEANU N VASILE DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 6.55 nivel mediu Reusit

BEIANU S. MARINA CATALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

BEJ N ALEXANDRU NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

BEJAN I RADU ANDREI

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Economie 3.3 avansat Respins

BEJGU M ELENA-ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.8 Geografie 9.7 experimentat Reusit

BELCIUG C BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

BELCIUG C MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 8.8 avansat Reusit

BELCIUG C. IOANA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.85 nivel mediu Respins

BELCIUG C. MADALINA-AURELIA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.05 Chimie organica T1 Nivel I 2.1 nivel mediu Respins

BELDIMAN GH. LAURA STEFANIA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Geografie 6.8 avansat Reusit

BELDIMAN P LACRAMIOARA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Geografie 8.55 experimentat Reusit

BELOAE V.N. ALEXANDRU CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.95 nivel mediu Respins

BELU CASAT RADULESCU GH GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

BELU GH. ALINA - ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 5.95 incepator Respins

BELU S.E. IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Reusit

BENCEA I. SORIN MIHAIL

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.15 Chimie organica T1 Nivel I 3.05 experimentat Respins

BENEDIC H. GINA LAVINIA

    LICEUL TEORETIC FILIPESTII DE PADURE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.45 Biologie vegetala si animala T1 8.65 experimentat Reusit

BENGA N.A. GEORGE - MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

BENGEA GH.M. ANDA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 7.95 experimentat Reusit

BENGEA R. MARIAN CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician electronist
    Limba si literatura romana 7 Limba engleza Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

BENIASU A. ANDREEA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8.1 experimentat Reusit

BENIASU I MADALINA RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Chimie organica T1 Nivel I 2.8 experimentat Respins

BERBEC V DUMITRU PETRU

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Reusit

BERCAROIU GH.D. MARIA - CATALINA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.5 avansat Respins

BERCARU N. CORINA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Chimie organica T1 Nivel I 3.1 nivel mediu Respins

BERCARU S COSMIN VASILE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 4.7 avansat Respins

BERCEA A. DOREL IONUT

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

BERCEA M. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 9.15 Geografie 9.3 experimentat Reusit

BERCIU GH IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.45 Informatica T2 Pascal 7.35 experimentat Reusit

BERECHET I CLAUDIA-CHRISTINE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Chimie organica T1 Nivel I 8.1 experimentat Reusit

BERENDEI V. DARIE STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Fizica 2.3 avansat Respins

BERINDE M.S ANA MADALINA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.3 Fizica 7.8 experimentat Reusit

BERNEA M LUCIAN NICOLAE

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 6.75 Geografie 9 experimentat Reusit

BERTALAN A. ANTON-MIHAIL

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza Matematica T1 5.8 Fizica 9 experimentat Reusit

BERTEANU C ALEXANDRU CATALIN

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza Istorie 8.55 Geografie 7.65 experimentat Reusit

BERTEANU C. CONSTANTIN

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

BERTEANU CAS CIOC A. LAVINIA-ELENA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

BESA GH. CONSTANTIN ALIN

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

BESCHIERU C. NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

BESLEAGA A. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza Matematica T1 9.7 Fizica 10 experimentat Reusit

BESNEA C.D. CATALIN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.4 Chimie organica T1 Nivel I 3.75 experimentat Respins

BEZNEA D. MANUELA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 8.8 experimentat Reusit

BEZNEA M.S. MIHAI-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.25 experimentat Reusit

BEZNEA S.V. ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

BICA I. MARIUS GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.35 experimentat Reusit

BICIIANU I ALEXANDRU CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Informatica T2 Pascal 7.3 experimentat Reusit

BICLINERU C. CRISTINA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza Istorie 9.8 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

BICU GH NICOLAE GEORGE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5.55 experimentat Respins

BICU ST ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Fizica 3.15 experimentat Respins

BILCIURESCU P CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

BINDAR V GEORGE

    COLEGIUL MILITAR LICEAL DIMITRIE CANTEMIR BREAZA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Biologie vegetala si animala T1 8.75 experimentat Reusit

BIRCA I. STEFANIA AURA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Fizica 8.45 avansat Reusit

BIRCA M. MARIUS

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 nivel mediu Reusit

BIRDEA I. ANDREI DANIEL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.4 avansat Respins

BIRDEA N. ELENA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.95 Chimie organica T1 Nivel I 9.35 experimentat Reusit

BIRDEA S SOFIA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.8 incepator Respins

BIRLICA I ANDRA ELENA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

BIRLICA I. DENISA-ANDREEA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

BIRLIGIU R. ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.05 Limba franceza Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 5.9 incepator Respins

BIRLOGEANU CR.C. MADALINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza Matematica T1 7.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.9 experimentat Reusit

BIRNOVEANU E. ANDREI MIHAIL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

BIRSAN CASAT CHIVA I ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Fizica 2.25 nivel mediu Respins

BIRSAN I ADELINA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

BIRSAN I FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BIRSAN M. ADINA ELENA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Geografie 6.4 experimentat Respins

BIRSAN M.I. COSMIN CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC FILIPESTII DE PADURE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

BIRTA N COSMIN MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.15 nivel mediu Respins

BIRZILA CAS BADICEANU M. PETRONELA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 nivel mediu Respins

BISCUBSCHI S.I. ALEXANDRU MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza A2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Reusit

BITA F. ADINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.45 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.65 Informatica T2 Pascal 5.6 experimentat Reusit

BITA GHEGOIU D. RAMONA ELENA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Chimie organica T1 Nivel I 3.55 nivel mediu Respins

BITCA M. CRISTINA-ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BITICA C RAZVAN GHEORGHE

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BREAZA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 8.3 nivel mediu Respins

BITIESCU I. GEORGE

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

BITOIU N NICOLETA MARIANA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

BITON C IRINA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 6.85 experimentat Reusit

BITON I. IULIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.95 Sociologie 9.65 experimentat Reusit

BITU GH. ALEXANDRU - ILIE

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

BIZINECHE I. MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

BIZINECHE L.N. ANDRADA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 9.1 avansat Reusit

BIZOI GH. DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 7.25 nivel mediu Reusit

BLAGOI T MARIAN

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4 Fizica 2.65 experimentat Respins

BLAJ V. SORINEL-VALENTIN

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

BLIDARU I. ANCA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B1-B2-A2-A2-A2 Matematica T1 6.65 Biologie vegetala si animala T1 8.15 experimentat Reusit

BOBE F. MIHAI

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Fizica 5.15 experimentat Reusit

BOBE GH SIMONA CATALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 6.9 avansat Respins

BOBE M. TEODOR

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

BOBEA GH. GEANINA VIOLETA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Reusit

BOBEA M. GEORGIANA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.4 avansat Reusit

BOBEA N.N FLORIN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

BOBEA T. ELENA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 5.95 nivel mediu Respins

BOBEICA C CRISTIAN MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 4.15 Fizica 2.85 nivel mediu Respins

BOBEICA C STELIAN ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.95 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

BOBEICA M ROXANA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

BOBEICA M. ANDREI-VASILE

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.05 experimentat Reusit

BOBEICA V FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 9.4 experimentat Reusit

BOBELICA D.A COSMIN ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.45 Informatica T2 Pascal 7.25 experimentat Respins

BOBESCU GH ELENA

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 6.65 incepator Respins

BOBESCU I. CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

BOBESCU M. SABINA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Logica si argumentare 9.9 experimentat Reusit

BOBESCU N. GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

BOBOC M ANAMARIA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 4.6 nivel mediu Respins

BOBOC M ANDREEA - IULIANA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

BOBOC V ANDREEA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.65 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

BOCAN D. MARIA-MANUELA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 10 Fizica 9.35 experimentat Reusit

BOCANU L.V PAUL MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Fizica 6.2 experimentat Reusit

BOCIOACA GH. STELIAN CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie 3.9 experimentat Respins

BODAESCU D. VLAD OCTAVIAN

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Fizica 7.2 experimentat Reusit

BODEA N CRISTIAN

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Respins

BODEA N.C. NICOLAE RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Economie 5.55 nivel mediu Respins

BODEA V.A. BIANCA ELENA

    LICEUL TEORETIC FILIPESTII DE PADURE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 8.45 avansat Reusit

BODEANU T. TIBERIU STEFAN

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Fizica 3.15 nivel mediu Respins

BOERESCU G ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

BOERESCU G. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 9.65 experimentat Reusit

BOERU D. MARIA - MAGDALENA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 7 Logica si argumentare 8.4 incepator Reusit

BOGATEANU L.N. ANDREI SILVIU

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.6 Informatica T2 Pascal 6.7 experimentat Reusit

BOGDAN I ALEXANDRA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.3 experimentat Respins

BOGDAN M.C. SILVIA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 6.8 Limba engleza Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu N/p

BOGDAN M.R. DENISA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.4 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BOGDAN N. GEORGE

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.55 Fizica 6.2 nivel mediu Reusit

BOGDAN R. ANDREI-VALERIU

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 7 Informatica T2 Pascal 8.2 experimentat Reusit

BOGHICIU GH. GHEORGHE-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza Istorie 6.6 Geografie 8.95 experimentat Reusit

BOHILTEA D. ANDREI ALIN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.8 nivel mediu Respins

BOHILTEA GH ELENA CRISTIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Geografie 9.65 experimentat Reusit

BOHILTEA GH. GHEORGHE VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

BOHILTEA M. MARIA MAGDALENA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.2 avansat Reusit

BOIANGIU A ANDREI

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

BOIANGIU GH MIHAIL - CLAUDIU

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

BOIANGIU M NICHITA-FLORIAN

    GRUPUL SCOLAR CIORANII DE JOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 8.25 experimentat Reusit

BOJAN C IONUT RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Fizica 3 experimentat Respins

BOJOAGA G. ALINA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 4.4 Fizica 2.3 avansat Respins

BOLDOJAR C. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.7 Fizica 9.85 experimentat Reusit

BOLGIU C. CRISTINA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Chimie organica T1 Nivel II 7.65 experimentat Reusit

BOLINTIRU G. MARIANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza Matematica T1 6.75 Informatica T2 Pascal 6.9 experimentat Reusit

BOLINU GH ILIE VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

BOLOCAN N. LOREDANA IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.85 Geografie 9.45 experimentat Reusit

BOLOGA A MARINELA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B2-B2-A2-A2-B1 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

BOLOS I ADRIANA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

BOLOZAN C VALENTINA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.25 avansat Respins

BOLTASU D OVIDIU - IONUT

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

BONCIU M DANIELA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Fizica 3.3 nivel mediu Respins

BONDARET M. MIHAELA FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Reusit

BONDILA F.N MARIUS GEANINI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

BONDOC A.C MIHAELA

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 8.15 Biologie vegetala si animala T1 8.25 experimentat Reusit

BONDOR V.V ALEXANDRU GEORGE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 5.7 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

BONDU I GABRIELA MIRABELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.35 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BONTEA I ALEXANDRU BOGDAN

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p Limba engleza Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 nivel mediu N/p

BORCAEAS G. ANDREI-NICOLAE

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba franceza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

BORCAN I. PETRU RUBIAN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BORCAN N STEFAN ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Respins

BORCEA I ELENA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Geografie 8.2 experimentat Reusit

BORDEANU V VALENTIN

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana 6 Limba franceza Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

BORDEI G. ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC AZUGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5.1 Limba franceza Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 nivel mediu Respins

BOREA R.L.D ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza A2--A2-B2-A1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

BORFA I MADALINA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.9 nivel mediu Reusit

BORICEANU GH. ADRIAN-BENONE

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 9.05 Geografie 7.75 experimentat Reusit

BOROS F.V GABRIELA IRINA

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.7 avansat Reusit

BOROSOIU I VLAD CONSTANTIN

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 5 Geografie 7.85 nivel mediu Reusit

BOROVINA C. ELENA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza A2--B2-B1-A2 Matematica T2 5.35 Chimie organica T1 Nivel II 8.6 incepator Reusit

BORS C. ALEXANDRU STEFAN

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

BORS F.I. ANDREEA-DENISA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6 experimentat Respins

BORS M. GEORGIANA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 9.85 experimentat Reusit

BOSCA N. LAURENTIU CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC FILIPESTII DE PADURE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

BOSCODARU I CONSTANTIN CATALIN

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Reusit

BOSCORNEA C VASILE

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BOSNEANU S. MARIUS-SORIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza Matematica T1 6.65 Fizica 9.3 experimentat Reusit

BOSOVEI I. GRATIELA-LILIANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.65 experimentat Reusit

BOSTAN I CATALIN IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza A2--B2-A2-A2 Matematica T2 5.95 Geografie 9 experimentat Reusit

BOSTINA C FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.05 Fizica 2.5 experimentat Respins

BOSTINA C GEORGE GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

BOSTINA C. AUREL

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 6.35 Chimie organica T1 Nivel II 7.1 experimentat Reusit

BOSTINA D LUCIAN

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 5.05 Limba engleza Matematica T2 2.9 Geografie 7.15 nivel mediu Respins

BOSTINA D VALENTIN-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 6.25 avansat Respins

BOSTINA D. IONUT ROBERT

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.25 nivel mediu Respins

BOSTINA F CRISTIAN ALIN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

BOSTINA GH ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

BOTEA A. IULIA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

BOTEA F. FABIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Istorie 9.3 Logica si argumentare 9.7 avansat Reusit

BOTESCU G.F. RARES IOAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Informatica T2 C/C++ 6 experimentat Reusit

BOTEZATU A. DAVID

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

BOTEZATU C. FLORIN-EDUARTD

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

BOTEZATU C. LIVIU - DANIEL

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

BOTEZATU D. MARIUS DORU

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.7 experimentat Reusit

BOTEZATU G. NICOLAE VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.85 experimentat Respins

BOTEZATU R.A. NICOLETA CORINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Geografie 5 avansat Respins

BOTINA M. ANDREI RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.05 experimentat Reusit

BOTINA M. GEORGE CATALIN

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.9 experimentat Respins

BOTNARENCO M MARUSIA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana 4 Limba engleza Matematica T2 2 Geografie 5.8 experimentat Respins

BOTOACA GH. GHEORGHE-ROBERT

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

BOTOACA R. ROBERT CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR SIMION STOLNICU COMARNIC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T1 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

BOUNEGRU S. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 9.35 experimentat Reusit

BOZIANU P. GIORGIANA ALINA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 7.8 incepator Reusit

BRADUT C. ELENA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.45 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

BRAGAU V. ELENA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza Matematica T1 5.35 Informatica T2 Pascal 6.5 experimentat Reusit

BRAGUTA C SILVIU CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

BRAN F ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Geografie 5.1 avansat Respins

BRAN N.C. NICOLAE LUCIAN ALIN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 6.95 experimentat Reusit

BRAN V. MIHAELA ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T1 7.15 Biologie vegetala si animala T1 7.85 experimentat Reusit

BRANCIOG I. LUIZA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN TESILA VALEA DOFTANEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 4.3 Geografie 6.5 experimentat Respins

BRANESCU N. BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza Matematica T1 7.25 Fizica 8.45 experimentat Reusit

BRANESCU N. CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 8.4 Chimie organica T1 Nivel I 8.9 experimentat Reusit

BRANOIU G. ANDREI-OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Fizica 8.5 experimentat Reusit

BRANOIU I. MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.1 Fizica 5 experimentat Reusit

BRANOIU N.C PETRUTA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Respins

BRANOIU V. MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 7.95 avansat Respins

BRANZEA C ION

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Reusit

BRANZEA I IOAN SERGIU

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Informatica T1 intensiv Pascal 7.6 experimentat Reusit

BRASOV A ELENA LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 4.55 avansat Respins

BRASOV I ELENA GEORGIANA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.15 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

BRASOV M. MIHAI-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

BRASOV V VASILE ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

BRASOVEANU C. ANDREEA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.75 experimentat Reusit

BRATASANU CASAT CIMPEAN D ALINA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

BRATIANU GH. ION

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 2.45 Limba franceza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Geografie 7.15 experimentat Respins

BRATOIANU I. SILVIU - ILIE

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 avansat Respins

BRATOIU I. IOANA VASILICA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Reusit

BRATOSIN S. ANDREEA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

BRATU C. VIOLETA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Informatica T2 Pascal 8.1 experimentat Reusit

BRATU CASAT FALCESCU C CRISTINA VOICHITA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

BRATU D VASILICA - ROXANA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 5.65 avansat Respins

BRATU D.M IOANA ALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana 6.1 Limba franceza Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 6.45 avansat Respins

BRATU G. CONSTANTIN

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 2.3 nivel mediu Respins

BRATU GH. ELENA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.1 Limba franceza Matematica T1 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.75 avansat Reusit

BRATU I. AURELIA

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.85 Geografie 9.05 experimentat Reusit

BRATU I. CONSTANTIN BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.95 Limba engleza Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 7.55 nivel mediu Reusit

BRATU I. EVELINA GEORGIANA

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Reusit

BRATU S. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.55 Chimie organica T1 Nivel II 9.5 experimentat Reusit

BRATU S. MONICA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Reusit

BRATU V. CATALIN VALENTIN

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

BRATU V. GRATIELA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Sociologie 8.1 avansat Reusit

BRATULESCU G. NARCIS CLAUDIU

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

BRATULESCU V. MIRUNA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T1 9.1 Informatica T2 Pascal 8.9 experimentat Reusit

BREAJEN A.D. ADIN ERWIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

BREAZU GH ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

BREBEANU C.R. ALEXANDRU ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

BREBEANU CASATORITA MANOLE N BIANCA FLORINA

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza A2---B1-B1 Matematica T2 4.5 Biologie vegetala si animala T1 5.75 incepator Respins

BREBEANU GH. CORNEL

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

BREBEANU I. IONELIA - GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.5 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Respins

BREBEANU L.V MONICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 3.85 nivel mediu Respins

BREBEANU M. LAVINIA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Logica si argumentare 9.9 experimentat Reusit

BREBEANU S.L ELIZA IOANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Geografie 9.5 experimentat Reusit

BREBENE I.N. ANAMARIA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.15 Logica si argumentare 8.8 experimentat Reusit

BREBENEL C. IONUT IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

BREBENEL GH GEORGIAN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 incepator Respins

BRETEN I.R. DADIANA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 6.65 avansat Reusit

BREZEANU A. MARINA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.85 Informatica T1 intensiv Pascal 8.6 experimentat Reusit

BREZEANU C. CLAUDIA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 8.55 Geografie 9.7 experimentat Reusit

BREZEANU D. DANIELA - STEFANIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 6.75 experimentat Reusit

BREZEANU GH.C. GEORGIANA-SABINA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Logica si argumentare 8.75 nivel mediu Reusit

BREZEANU I. MARIA - LARISA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Reusit

BREZEANU M.G. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Economie 7.45 experimentat Reusit

BREZEANU M.N. MIRCEA-LAURENTIU

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.7 Informatica T1 intensiv Pascal 7.9 experimentat Reusit

BREZEANU N LIVIU IRINEL

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BREZEANU P CONSTANTIN CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 2.9 Limba franceza Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 7.05 nivel mediu Respins

BREZEANU T. LOREDANA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.05 Geografie 6.05 avansat Respins

BREZEANU V. MARIA LUIZA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Geografie 7.65 nivel mediu Respins

BREZOIANU V.L. MARIUS-LEONARD

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Geografie 7.45 incepator Respins

BRICA GH OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR FILIPESTII DE PADURE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.75 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 incepator Respins

BRINZA C. CRISTINA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza Matematica T1 9.9 Fizica 10 experimentat Reusit

BRINZEA A. SABINA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 6.45 avansat Reusit

BRINZEA C. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.85 Fizica 4.15 experimentat Respins

BRINZEA CTN IONUT-IULIAN

    LICEUL DE ARTA CARMEN SYLVA PLOIESTI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A1-A1-B1-A1-A1 Istorie N/p Geografie N/p avansat N/p

BRINZEA I MARIA LOREDANA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

BRINZEA M. EDUARD-STEFAN

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.75 nivel mediu Respins

BRINZEI P. PAULA-LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 8.4 experimentat Reusit

BRINZI I. IRINA ELENA

    GRUPUL SCOLAR SIMION STOLNICU COMARNIC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

BROTAC D. GEORGETA-CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza Istorie 7.8 Geografie 9.55 experimentat Reusit

BROTAC GH ION ALIN

    LICEUL ECONOMIC SANSA PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.15 Geografie 7.1 avansat Respins

BROTOIU P.C SIMINA PETRONELA

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.4 Geografie 8.95 experimentat Reusit

BRULEA P. ANDREI MADALIN

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.75 Fizica 4.2 experimentat Respins

BUCA F ALEXANDRU FLORIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.85 Fizica 3.9 nivel mediu Respins

BUCHEARIU T IULIANA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 5.75 Limba engleza Matematica T2 5.25 Fizica 5.7 nivel mediu Respins

BUCLEA V. ANDREI CATALIN

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Fizica 8.1 avansat Reusit

BUCOVEANU C. NICOLETA ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.75 Logica si argumentare 9.3 experimentat Reusit

BUCSE A ANDA CORNELIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Geografie 9.45 experimentat Reusit

BUCSE V. RAZVAN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.1 avansat Respins

BUCUR A. CONSTANTIN BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 3.15 avansat Respins

BUCUR C GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.8 avansat Respins

BUCUR C IONUT ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

BUCUR CAS TANASE P. GABRIELA CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

BUCUR D.I. VICTOR-DUMITRU

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

BUCUR G. FLORIN

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Informatica T1 intensiv Pascal 6.9 experimentat Reusit

BUCUR GH LEONARD ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 nivel mediu Respins

BUCUR GH MADALIN- NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.2 Geografie 9.35 experimentat Reusit

BUCUR GH. MARIUS CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 avansat Respins

BUCUR GH.E. TAISIA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Fizica 7 experimentat Reusit

BUCUR I ALEXANDRU

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.7 Geografie 7.05 experimentat Reusit

BUCUR I MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.3 nivel mediu Respins

BUCUR I RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BUCUR I. RALUCA - ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 6.5 Limba engleza Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BUCUR M. MARIA-LUCIA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 8.15 avansat Reusit

BUCUR M.C CONSTATIN STEFAN

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BUCUR M.M. ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Reusit

BUCUR N PAULA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.15 Geografie 9 experimentat Reusit

BUCUR O. ALEXANDRU OCTAVIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.85 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

BUCUR S. ALEXANDRA-CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.95 Informatica T1 intensiv Pascal 9.6 experimentat Reusit

BUCUR ST. GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Reusit

BUCUR ST.FL. ALEXANDRA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 1.8 nivel mediu Respins

BUCUR ST.FL. ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.35 avansat Respins

BUCUR T CORINA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 avansat Respins

BUCUR V ANDREI IONUT

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 6.6 Limba franceza Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 2.7 nivel mediu Respins

BUCUR V CATALIN CONSTANTIN

    LICEUL ECONOMIC SANSA PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.4 Geografie 8 avansat Respins

BUCUR V ROXANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T1 4.3 Biologie vegetala si animala T1 6.35 experimentat Respins

BUCUR V. ANDREI - VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.65 experimentat Reusit

BUCUR V. BOGDAN-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 2 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

BUCUR V. VLAD-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

BUCURA I BOGDAN DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana 5.15 Limba engleza Matematica T2 4.75 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

BUCUREI L ALIN CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 nivel mediu Respins

BUCUREI O. DANIELA OCTAVIA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 nivel mediu Respins

BUCUREL I IOANA ALINA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

BUCURESCU A. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8 Chimie organica T1 Nivel II 8.25 experimentat Reusit

BUCURESCU M.A. FLORIN GEORGE

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 experimentat Reusit

BUDEANU M RADU

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 8.55 avansat Reusit

BUDIN L MARIAN-BOGDAN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL DIMITRIE CANTEMIR BREAZA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

BUDREGA G. CORNELIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8 Chimie organica T1 Nivel I 8.4 experimentat Reusit

BUDULACU GH. MARIAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.35 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

BUDUROI C. RALUCA-ADINA

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 8.4 avansat Reusit

BUGA A. GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Fizica 2.5 incepator Respins

BUGA L. CRISTINA MONICA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.75 Geografie 8.5 experimentat Respins

BUGA V MARILENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

BUGEAC M. NICUSOR-CODRIN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Fizica 5.9 experimentat Reusit

BUGHEANU L. CATALINA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.65 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

BUGOIU S. EUGEN STELIAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

BUGUS G. SANDA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 8.2 Chimie organica T1 Nivel I 8.6 experimentat Reusit

BUINCEANU M.C. RALUCA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Reusit

BUJANITA M. GEORGE-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Fizica 9.6 experimentat Reusit

BULAREANU N. ION

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 6.2 Informatica T2 C/C++ 6 experimentat Reusit

BULEARCA V. COSMIN VASILE

    GRUPUL SCOLAR SIMION STOLNICU COMARNIC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 2.6 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

BULEI P SILVIU ALEXANDRU

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 9.4 nivel mediu Reusit

BULGARU I. IONUT-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Istorie 7.7 Geografie 8.85 nivel mediu Reusit

BULIGA D LAURENTIU ION

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Geografie 7.35 nivel mediu Respins

BULIGA I ALEXANDRU MADALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.55 Fizica 3.5 avansat Respins

BULIGA I. FLORIN - VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

BULIGA I. MIHAELA-MADALINA-ANGELA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 5.8 experimentat Respins

BULIGA M.R. EMANUEL-GEORGE

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.95 avansat Reusit

BULIGA V VASILICA GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4.4 Geografie 7.9 experimentat Respins

BULIGA V. MARIANA PETRUTA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

BULIGESCU G. BOGDAN-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.55 experimentat Reusit

BUMBACEA C. ADELA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.25 Chimie organica T1 Nivel II 8.05 avansat Reusit

BUMBACEA I. IONELA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza A2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

BUMBU CAS PASCU G. STELA LIDIA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Economie 3 nivel mediu Respins

BUNACHE V ANDREEA LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

BUNDA M CONSTANTIN GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 3.5 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 avansat Respins

BUNEA C. LAURENTIU

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba rusa A1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

BUNEA GH CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

BUNEA GH. LAURENTIU-ROMULUS

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

BUNEA M BOGDAN

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 6.35 experimentat Reusit

BUNEA M. MARIA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.9 Geografie 8.95 experimentat Reusit

BUNEA S DANIELA NICOLETA

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Reusit

BUNESCU C. ROBERT PETRISOR

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

BUNESCU GH IONEL OVIDIU

    LICEUL ECONOMIC SANSA PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Geografie 7.9 avansat Respins

BUNESCU V. LACRAMIOARA NARCISA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2 Geografie 6.6 incepator Respins

BUNGHEZ C. DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.8 nivel mediu Respins

BUNGHEZ CASATORITA IANCU I RODICA MARIA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BUNICA M RALUCA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BURADA I DORIN CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4.6 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

BURBUTAN D DANIELA - MIOARA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 3.85 experimentat Respins

BURCHI V. CONSTANTIN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

BURCI CASAT CONSTANTINESCU N IULIANA IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Respins

BURCUS C IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Chimie organica T1 Nivel I 1.85 avansat Respins

BURDUCEA CASAT RADUS I OANA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.85 incepator Respins

BURDUCEA M. ANDREEA-ELENA

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

BURDUJA V. MARIANA CRISTIANA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B1-B2-A1-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

BURDUSEL D. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Istorie 8.55 Geografie 9.75 experimentat Reusit

BURDUSEL GH. GEORGIANA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 5.65 nivel mediu Respins

BUREATA I. FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Fizica 2.1 avansat Respins

BURETEA A. ALEXANDRA LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR SIMION STOLNICU COMARNIC Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Respins

BURIAC M. ALEXANDRU EDUARD

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

BURLACU A PAULINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.1 avansat Reusit

BURLACU C. DOREL CLAUDIU

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

BURLACU C. LEONARD GEORGIAN

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.15 Fizica 8.15 experimentat Reusit

BURLACU C. MADALINA MARIANA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Fizica 8.3 experimentat Reusit

BURLACU C.V ALEXANDRA DENISA

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Reusit

BURLACU CAS ANDREI GH. GEORGETA-ANDREEA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BURLACU D MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR CIORANII DE JOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 8.35 nivel mediu Reusit

BURLACU D. STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Fizica 2.6 experimentat Respins

BURLACU F. ANAMARIA-LUIZA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.45 nivel mediu Respins

BURLACU G. LUCIAN VASILE

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

BURLACU GH. ADRIAN IRINEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu N/p

BURLACU GH.M. GHEORGHE-SERBAN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.95 avansat Reusit

BURLACU M STEFANIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Chimie organica T1 Nivel I 6.1 avansat Respins

BURLACU M. GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Chimie organica T1 Nivel II 7.2 experimentat Respins

BURLACU MATEI I. SIMONA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.15 Chimie organica T1 Nivel I 3.45 experimentat Respins

BURLACU N. NICULINA - ALINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

BURLACU P. ELENA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6 Logica si argumentare 6.7 avansat Reusit

BURLACU ST VASILICA

    LICEUL ECONOMIC SANSA PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba engleza B2-A1-B1-- Matematica T2 1.45 Geografie 6.6 avansat Respins

BURLACU V ANDREEA-ROXANA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T2 1.75 Geografie 6.5 avansat Respins

BURLACU V. ANDREEA - GIULIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Logica si argumentare 8.7 experimentat Reusit

BURLAN A.C. IOAN LAURIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

BURLAN C GEORGIANA MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.35 Geografie 6.6 avansat Respins

BURLOIU A. ANDREI-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Logica si argumentare 6.8 nivel mediu Reusit

BURLOIU I. GHEORGHE GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.5 Informatica T2 C/C++ 6.1 avansat Reusit

BURLOIU M MIRCEA STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

BURLOIU M. ALEXANDRU ION

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Reusit

BURNESCU C GEORGIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

BURTEA G.D. CLAUDIA ANAMARIA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 6.45 avansat Respins

BURTEA GH. GEORGETA-ELENA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana 5.6 Limba engleza Matematica T2 1 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

BURTEA M.D. ANDREI-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

BURTEA M.T. ANDREI MIHAI

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.1 Fizica 7.95 experimentat Reusit

BURTEA N GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza Matematica T1 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

BURTEA V. BEATRICE - FLORICICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 5.45 experimentat Respins

BURTEL GH STEFANIA RAMONA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Reusit

BURTICA P. ADELA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Istorie 9.5 Economie 8.65 experimentat Reusit

BURTICA V. GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5.05 Limba franceza Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

BURTOIU I. ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza Istorie 8.1 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BURUIANA GH FELICIA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.95 Biologie vegetala si animala T1 6.55 experimentat Reusit

BURUIANA M RAZVAN PAUL

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.8 Geografie 6.15 nivel mediu Respins

BURUIANA M. MARIAN CEZAR

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.65 avansat Reusit

BURUIANA N GEORGIAN-GABRIEL

    LICEUL DE ARTA CARMEN SYLVA PLOIESTI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Logica si argumentare 9.7 experimentat Reusit

BURULEANU D. VIOREL-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.25 experimentat Respins

BUSCU C MARIAN - DANUT

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba franceza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 3.55 avansat Respins

BUSUIOC F ALEXANDRU DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 3 Informatica T2 Pascal 7.35 experimentat Respins

BUSUIOC T. NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

BUSULEANU P. ELENA CLAUDIA

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Fizica 7.45 avansat Respins

BUTA V.O. OLIVIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Geografie 7.25 avansat Respins

BUTARU D. FLORENTINA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Respins

BUTARU G.M. LIVIA GABRIELA

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

BUTEAN GH. GILDA-EUTALIA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba spaniola B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 7.45 Geografie 8.1 avansat Reusit

BUTNARU GH. ANAMARIA-RAMONA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana 5.3 Limba engleza Matematica T2 1.05 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

BUTNARU V ROBERT IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza Matematica T2 6.8 Geografie 8.9 experimentat Reusit

BUTOI D.V VLAD-ALEXANDRU

    COLEGIUL MILITAR LICEAL DIMITRIE CANTEMIR BREAZA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.9 experimentat Reusit

BUTOI I. CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.2 avansat Respins

BUTUCEANU A. IONUT NARCIS

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 4.45 Limba engleza Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 avansat Respins

BUTUNOI D LEONARD-DUMITRU

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Logica si argumentare 9.9 experimentat Reusit

BUTURUGA G. OANA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Matematica T1 8.8 Fizica 7.75 experimentat Reusit

BUTURUGA T ALEXANDRA-MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Informatica T2 Pascal 7.75 experimentat Reusit

BUZA GH. GEORGIANA ELENA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.6 Geografie 8.6 experimentat Respins

BUZAEANU G.V ALEXANDRU LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T1 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BUZAS-NEAGOE GH.F. MIHAI-ALEXANDRU

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

BUZATOIU G ELENA SIMONA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 4.85 avansat Respins

BUZATU E. CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 1.5 Limba franceza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 5 avansat Respins

BUZATU E.V. RAZVAN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 2.5 incepator Respins

BUZEA GH CONSTANTIN-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 2.05 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

BUZEA MARIA N NINA ELENA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

BUZILA I DANIEL CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

BUZOIANU C. ANCA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Istorie 7.55 Geografie 8.45 incepator Reusit

BUZULECIU MOCANU V MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

CACIULA C STEFANIA CRITIS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.85 Logica si argumentare 8.45 experimentat Reusit

CADAR A.M ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 4.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Fizica 3.5 experimentat Respins

CADAR D. MIRELA MARIA

    LICEUL TEORETIC FILIPESTII DE PADURE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.95 Biologie vegetala si animala T1 9.35 avansat Reusit

CADAR I. ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR SIMION STOLNICU COMARNIC Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 6.95 avansat Respins

CADAR M.I. SILVIU-ION

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana 1.9 Limba engleza Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 nivel mediu Respins

CADRI R VICTOR RADU

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

CALAVER D BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

CALAVIE COJOCARU P. VIOREL IOAN

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 7.25 experimentat Reusit

CALCIU C.N. BIANCA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Geografie 8.25 avansat Respins

CALDARARU C. ALEXANDRU VALENTIN

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 experimentat Respins

CALDEANU D. ALEXANDRU MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.7 avansat Reusit

CALESTRU C.M. ALEXANDRA-MIHAELA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Geografie 7.15 nivel mediu Respins

CALIMENT I. GEORGIANA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Reusit

CALIN A IOANA SABINA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Istorie 6.25 Psihologie 7.3 avansat Reusit

CALIN C IOANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.95 Biologie vegetala si animala T1 8.15 experimentat Reusit

CALIN C. ALEXANDRA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 8.85 avansat Reusit

CALIN CAS TOADER V. PAUNA RODICA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 5.7 Geografie 8.7 avansat Reusit

CALIN D LOREDANA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Chimie organica T1 Nivel II 8.1 experimentat Reusit

CALIN D. GEORGE-TEODOR

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Fizica 10 experimentat Reusit

CALIN F COSTIN GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.5 avansat Respins

CALIN F. GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

CALIN F. IULIANA - MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Logica si argumentare 9.05 avansat Reusit

CALIN I ALEXANDRU

    COLEGIUL MILITAR LICEAL DIMITRIE CANTEMIR BREAZA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Fizica 9.4 experimentat Reusit

CALIN I NICOLETA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Respins

CALIN I. MARIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.4 Fizica 9.35 experimentat Reusit

CALIN I.C ELENA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.85 Fizica 1.3 incepator Respins

CALIN L LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Geografie 7 nivel mediu Respins

CALIN M CRISTIAN

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Geografie 8.5 incepator Reusit

CALIN M IOANA-ADELINA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Respins

CALIN M MARCEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.85 avansat Reusit

CALIN M RALUCA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

CALIN M. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza Matematica T2 9.85 Fizica 9.2 experimentat Reusit

CALIN N GEORGE

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 4.25 experimentat Respins

CALIN N. CATALIN NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

CALIN S MIHAELA VERONICA

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Reusit

CALIN S. ELENA VALENTINA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.15 Geografie 9.15 experimentat Respins

CALIN V. ILIE ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Informatica T2 C/C++ 5.4 experimentat Reusit

CALIN V. IOANA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

CALIN V. MIHAI DANIEL

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza Matematica T1 6.7 Fizica 5.45 experimentat Reusit

CALINET-PETRE C. ANTONIA-RENATA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.6 experimentat Reusit

CALINOIU C. STEFAN-GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Chimie organica T1 Nivel I 9.45 experimentat Reusit

CALINOIU G ALEXANDRU - CATALIN

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 5.05 nivel mediu Respins

CALINOIU P ALIN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.8 Geografie 8 avansat Respins

CALITA D. GEORGE CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CALITA I VIOLETA-CATALINA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.35 Fizica 3.25 experimentat Respins

CALNEGRU V.L DARIE STEFAN

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 7.15 Informatica T1 intensiv Pascal 8.6 experimentat Reusit

CALOENESCU I.D. MARIUS CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CALOIANU V. ANDREI IONEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 2.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.4 nivel mediu Respins

CALOIU G. VALERIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

CALOTA CAS APOSTOL I. GIANINA IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

CALOTA F. MIHAELA RAMONA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.8 Geografie 8.5 experimentat Reusit

CALOTESCU I. THEODOR CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Geografie 6.1 avansat Respins

CALUGAREANU A. IRINA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Istorie 9.8 Geografie 9.85 experimentat Reusit

CALUGAREANU AL. LAURENTIU

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Fizica 9.1 experimentat Reusit

CALUGAREANU M SORIN-EMANUEL

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 9.4 experimentat Reusit

CAMPEANU N.A. NICOLAE-BOGDAN

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 6.45 Limba franceza Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Respins

CANAILA D. MARIAN GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Reusit

CANE A. NICOLAE ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 4.35 avansat Respins

CAPATANA V. IONUT DANUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 incepator Respins

CAPATINA C LAURA STEFANIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.4 Economie 6.55 experimentat Reusit

CAPATINA C.R. DIANA ELENA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Geografie 8.85 experimentat Respins

CAPATINA CAS GEANTA S. STELIANA LUMINITA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Chimie organica T1 Nivel I 2.2 nivel mediu Respins

CAPATINA V VERONICA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Geografie 9.45 experimentat Reusit

CAPATOIU N. NICOLETA MARGARETA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.05 nivel mediu Respins

CAPITANU S.C. FLORINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 9.45 Economie 9.3 avansat Reusit

CAPRACIA D. ADELUTA LUMINITA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 7.45 incepator Respins

CAPRARU A DENISA-STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba franceza Istorie 8.55 Sociologie 8.35 experimentat Reusit

CAPRARU CASAT NICOLAE A SIMONA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.75 Biologie vegetala si animala T1 7.75 avansat Reusit

CAPRARU M MIOARA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BREAZA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.15 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

CAPRARU N DANIELA LOREDANA

    LICEUL ECONOMIC SANSA PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.85 Geografie 8.05 avansat Respins

CAPSUNA A.E. EMANUEL

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.45 avansat Respins

CARABELEA D.D. DANIEL MIHAI

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN TESILA VALEA DOFTANEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 4.5 Geografie 7.6 avansat Respins

CARABULEA M. ANA MARIA

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Fizica 6.9 experimentat Reusit

CARABULEA M. MARIAN GEORGE

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Fizica 7.2 experimentat Reusit

CARABUS CASAT BUCUR N MARIOARA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.85 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Reusit

CARAGHIOSU E.I. DIANA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B1 Istorie 8 Logica si argumentare 9.8 experimentat Reusit

CARAGIOIU I. FLORIN CIPRIAN

    LICEUL TEORETIC FILIPESTII DE PADURE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 2.65 Fizica 3.2 avansat Respins

CARAMALAU CAS DUCU G.D. LUCIA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba franceza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 6.25 nivel mediu Respins

CARAMIDARU C. ELENA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Chimie organica T1 Nivel I 8.85 experimentat Reusit

CARAVIA C GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Fizica 7.45 experimentat Reusit

CARAVIA D. RUXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Economie 7.75 experimentat Reusit

CARAVIA GH. LUCIAN - ANDREI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Geografie 8.4 avansat Respins

CARAVIA I. ADRIAN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 8 experimentat Respins

CARAVIA V. RUXANDRA CONSTANTA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p nivel mediu N/p

CARBUNARU V. OANA

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.4 Fizica 8 nivel mediu Respins

CARBUNESCU V MONICA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.05 Geografie 7.5 experimentat Reusit

CARDASOL M. ANDREEA RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 9.2 experimentat Reusit

CARNUTA A MADALIN ION

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.15 Geografie 9.2 experimentat Reusit

CARNUTA D. MARIA - VERONICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Geografie 8.5 experimentat Respins

CARNUTA R ALEXANDRU AURELIAN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 4.2 incepator Respins

CARNUTA R. MADALINA ELENA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 8.6 experimentat Reusit

CARNUTA V. SILVIU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.55 Limba franceza A1--A1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 nivel mediu Respins

CAROL M GEORGIANA-MIHAELA

    LICEUL DE ARTA CARMEN SYLVA PLOIESTI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 7.75 avansat Reusit

CARPEN I. ION ADRIAN

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 4.45 Fizica 6.7 nivel mediu Respins

CARPEN N. FLORINA-CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.45 incepator Respins

CARSTEA F GEORGE-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 7.1 avansat Respins

CARSTEA G ANDREI-MIHAIL

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 6.5 Fizica 2.8 avansat Respins

CARSTEA G. GEORGE VIOREL

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-A1-A1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Fizica 6.5 experimentat Reusit

CARSTEA S CLAUDIU CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

CARSTIAN I. ALEXANDRA - ELENA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

CARSTICA G LIVIU CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CARSTOCEA B. IULIAN-NICOLAE-GEORGIAN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-A2 Istorie 8.05 Geografie 8.55 experimentat Reusit

CARSTOCEA B. RAMONA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9 experimentat Reusit

CARSTOCEA I. DRAGOS GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Biologie vegetala si animala T1 9.55 experimentat Reusit

CARTAS F. CODRUT - ANDREI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.25 Geografie 8.8 experimentat Respins

CARUTASU I CRISTIAN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 5.7 Limba engleza Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Reusit

CASAPU M. DANIEL LIVIU

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.7 Geografie 9.35 experimentat Reusit

CASLARU T. GEORGE-DANIEL

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

CATALIN C ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Fizica 5.55 experimentat Respins

CATALIN I. ADRIAN COSMIN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 nivel mediu Reusit

CATALIN I.G.C. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 8.5 avansat Reusit

CATALIN M IOANA VIOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.95 experimentat Respins

CATALIN M.M. COSMIN-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 9.05 experimentat Respins

CATANA C. CONSTANTIN-ALIN

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza Matematica T1 6.5 Fizica 8.5 experimentat Reusit

CATANA D IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana 7.4 Limba engleza Matematica T2 1.4 Geografie 5.25 nivel mediu Respins

CATANA I.V. ANDREEA-GABRIELA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Geografie 4.1 avansat Respins

CATANA N. GEORGE IULIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 7 avansat Respins

CATANESCU D MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

CATANESCU M.I. CATALINA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Istorie 7.85 Geografie 8.65 experimentat Reusit

CATANESCU S. IONUT

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 5.45 Limba franceza Matematica T2 4 Fizica 5 avansat Respins

CATARGIU T SORIN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CATEA F. LAURENTIU MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 6.55 Chimie organica T1 Nivel I 7.75 experimentat Reusit

CATESCU C. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.05 Economie 8.6 experimentat Reusit

CATICU N. ALEXANDRA-IOANA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie 6.9 avansat Respins

CATIESANU G. IRINA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Logica si argumentare 9.4 avansat Reusit

CATINDATU A ALEXANDRU MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.35 Chimie organica T1 Nivel I 6.45 nivel mediu Reusit

CATRINA CONSTANTINESCU O SIMONA IOANA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 6.45 avansat Respins

CATRINESCU AL. IONUT-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Fizica 9.4 experimentat Reusit

CATRINESCU N. FLORIN EUGEN

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 8.3 experimentat Reusit

CATRINESCU V. CARMEN-LUIZA

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Matematica T1 6.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.15 avansat Reusit

CATUNEANU GH MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.15 Geografie 9.3 experimentat Reusit

CATUNEANU N. ROBERT MARIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.85 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

CAVAL C. CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 9 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

CAZACU D. MARIA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

CAZACU GH. BOGDAN-FLORIN

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

CAZACU M. STEFAN

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.45 Limba franceza Matematica T2 2.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.8 nivel mediu Respins

CAZACU O GEORGE OCTAVIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.6 Fizica 2.65 experimentat Respins

CAZAN E. FLORENTIN-MADALIN

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

CAZAN E. VASILE ADRIAN

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.25 experimentat Reusit

CAZAN I NICOLETA MIRUNA

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Istorie 5.85 Sociologie 9.2 avansat Reusit

CAZAN I STEFAN-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Geografie 7 experimentat Reusit

CAZAN I. ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CAZAN M. MARIA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.75 Economie 9.25 experimentat Reusit

CAZAN T. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza A2-A1-A1-B2-B1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

CAZAN V ANDREEA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 7.55 experimentat Reusit

CAZAN V. CRISTINA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 9.75 experimentat Reusit

CAZAN V. LILIAN ROBERTO

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Chimie organica T1 Nivel I 5.5 experimentat Respins

CEACIRU CASAT PUIULET A IULIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 8.55 experimentat Reusit

CEANCAU I.S. ADRIAN BOGDAN

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.9 experimentat Respins

CEAPA B.D. ALINA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Informatica T2 Pascal 6.4 experimentat Reusit

CEAPA I ADELINA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.75 Geografie 8.4 experimentat Reusit

CEAPA I ELENA IRINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5 experimentat Respins

CEAPA I PERSIDA

    LICEUL ECONOMIC SANSA PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 5.45 avansat Respins

CEAPA S. MARIA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A1 Istorie 8.2 Geografie 8.5 experimentat Reusit

CEAPA ST GABRIELA-MONIANA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.3 Geografie 8.3 avansat Reusit

CEAUS GH ANDREEA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Respins

CEAUSU D FLORIN BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

CEAUSU I. VICTOR - GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Geografie 8.15 experimentat Respins

CEAUSU T. ANA-MARIA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Istorie 7.4 Geografie 8.25 nivel mediu Reusit

CEPARU C. ALEXANDRU-DANUT

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Fizica 5.7 experimentat Respins

CEPOIU C. CONSTANTIN CATALIN

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 3.15 experimentat Respins

CEPOIU C. RARES CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

CEPOIU C. ROXANA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.25 Geografie 8.65 avansat Respins

CEPOIU I. IONUT COSMIN

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.2 Chimie organica T1 Nivel I 8.05 experimentat Respins

CEPOIU I. MARIA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Geografie 6.6 avansat Respins

CERNAT A. DANIEL

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba franceza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.8 Geografie 8.7 experimentat Reusit

CERNAT A. IULIA SIMONA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Istorie 3.75 Geografie 5.85 experimentat Respins

CERNAT C ALEXANDRU- DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.35 Chimie organica T1 Nivel I 4 avansat Respins

CERNAT C. ALEXANDRA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 4.2 avansat Respins

CERNAT C.C. CRISTINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Istorie 7.3 Logica si argumentare 9.7 experimentat Reusit

CERNAT CASATORITA NEGOITESCU I NICULINA

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 4.5 Biologie vegetala si animala T1 5.55 nivel mediu Respins

CERNAT E CATALIN CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 7.15 avansat Respins

CERNAT GH. LOREDAN-NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie 7.1 avansat Respins

CERNAT I GEORGIAN - ALEXANDRU

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Fizica 4.05 nivel mediu Respins

CERNAT I IONEL

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba franceza A2---B1-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 6.35 nivel mediu Respins

CERNAT I STEFANITA-ROMEO

    COLEGIUL MILITAR LICEAL DIMITRIE CANTEMIR BREAZA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

CERNAT I. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.85 Fizica 8.7 experimentat Reusit

CERNAT M. RODICA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--A1-A1-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 incepator Respins

CERNAT N. GEORGE MARIAN

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 7.9 experimentat Reusit

CERNAT N. GEORGIANA LOREDANA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.8 Limba engleza Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

CERNAT N. VALENTIN ADRIAN

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CERNAT R. ELENA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.35 Geografie 7.25 avansat Reusit

CERNAT S. DUMITRU DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

CERNAT S.I. COSTIN MIRCEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 1.85 Limba engleza A1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

CHEJNOIU A. MIHAI

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 6.25 Biologie vegetala si animala T1 8.45 avansat Reusit

CHEJNOIU GH. DRAGOS - COSTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

CHEJNOIU I. IONELIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 1.95 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.45 incepator Respins

CHEJNOIU M. ANDRADA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.55 Geografie 9.4 experimentat Reusit

CHELARU V.GH. VICTOR CODRUT

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.15 Geografie 9.25 experimentat Respins

CHELBA FL. GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 experimentat Reusit

CHELBA S.C STEFAN IULIAN

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1--B1-A2-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

CHELBEA C. MIHAI-EUSEBIU

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 6.55 experimentat Reusit

CHELCAN N DRAGOS IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza A1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 3.15 avansat Respins

CHELU M NICOLETA - GEORGIANA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CHEPTIS I. ANCA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

CHEPTISI AL. MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 1.15 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 3.55 Fizica 2.1 incepator Respins

CHESCA C GEORGE LEONARD

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Respins

CHESCA CAS RUSU D. MARIA-LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.45 avansat Reusit

CHESCA D. ANCA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 8.3 avansat Respins

CHESCA I ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 4.2 Fizica 3.15 nivel mediu Respins

CHESCA N.D. ANDREEA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Chimie organica T1 Nivel I 4 experimentat Respins

CHETRONIE E. NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Respins

CHEZAN M.B. BOGDAN MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.35 Fizica 7.6 experimentat Reusit

CHICA CASAT IONITA C. MIRELA CAMELIA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.35 nivel mediu Respins

CHICA D. DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza Matematica T1 8.9 Informatica T1 intensiv Pascal 9.8 experimentat Reusit

CHICIOREANU GH. ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Chimie organica T1 Nivel I 8.5 experimentat Reusit

CHICIOREANU GH.F. ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

CHICIOREANU I IRINEL

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.6 Geografie 8.7 experimentat Reusit

CHICIOREANU I. ADRIAN CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.25 Geografie 6.8 experimentat Respins

CHILIANU CD IONUT COSTIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

CHIOTOROIU A. CARMEN ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.25 Geografie 6.3 experimentat Respins

CHIOTOROIU G. VIOREL

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

CHIOTOROIU T. IONUT CATALIN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.85 Economie 7.6 experimentat Reusit

CHIOVEANU I. MARIA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 10 experimentat Reusit

CHIOVEANU I. MARIAN

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.25 Limba engleza Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

CHIOVEANU S IONUT - CATALIN

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

CHIPON N. EMILIAN

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

CHIRACU M. PATRICIA-MIOARA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza Matematica T1 9.15 Informatica T2 C/C++ 9.65 experimentat Reusit

CHIRASNEL F.L. FLORINA LUIZA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Geografie 8.45 avansat Reusit

CHIRASNEL M ALINA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

CHIRCA D EUGEN

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.7 Geografie 8.1 experimentat Reusit

CHIRIAC A. GEROGIANA ASLINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.1 Limba engleza Matematica T1 4.5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

CHIRIAC AT DAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Informatica T2 Pascal 6.65 experimentat Reusit

CHIRIAC C. OANA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

CHIRIAC C.E. ALEXANDRA - ELENA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5.2 incepator Respins

CHIRIAC I GEORGIAN RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.15 avansat Respins

CHIRIAC L.B STEFANIA LUIZA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

CHIRIAC M CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.7 incepator Respins

CHIRIAC N. CORINA IOANA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.25 Geografie 8.85 avansat Respins

CHIRIC M. FLORENTINA BRANDUSA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.85 Sociologie 9.2 experimentat Reusit

CHIRILA CAS GHITA GH GEORGETA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.2 Geografie 5.05 avansat Respins

CHIRILA D IOANA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 3.45 experimentat Respins

CHIRILA GH. ANDREEA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.75 Geografie 4.2 avansat Respins

CHIRILA S. ADRIANA - DANIELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CHIRION I ELENA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.05 Geografie 6.05 experimentat Respins

CHIRITA C ANCA ANDREEA UTA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Psihologie 9 experimentat Reusit

CHIRITA C. ANDREEA-SILVIA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 9.7 experimentat Reusit

CHIRITA CAS MIHAI M STEFANIA - LILIANA

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 8.2 Geografie 7.1 nivel mediu Reusit

CHIRITA D CRISTINA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Reusit

CHIRITA F.M. ADELINA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Psihologie 5 avansat Respins

CHIRITA G. DENISE MIHAELA

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Fizica 6.9 experimentat Reusit

CHIRITA GH CATALINA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.45 Geografie 4.15 avansat Respins

CHIRITA I. DRAGOS - ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza A1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 6.2 incepator Respins

CHIRITA M.G. GEORGE REMUS

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T1 3.8 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

CHIRITA T. RODICA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza Istorie 10 Logica si argumentare 9.6 experimentat Reusit

CHIRITA V CONSTANTIN BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Chimie organica T1 Nivel I 3.8 nivel mediu Respins

CHIRITESCU M.G. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 8.2 avansat Reusit

CHIROBOCEA I. SORELA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Informatica T2 Pascal 8.2 experimentat Reusit

CHIROBOCEA N NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

CHIROBOCEA S. CORINA IONELA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.4 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

CHIROBOCIA ST. GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza Matematica T1 8.05 Chimie organica T1 Nivel I 9.85 experimentat Reusit

CHIROBOCIA ST. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza Matematica T1 9.15 Chimie organica T1 Nivel I 9.65 experimentat Reusit

CHIROIU I. NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A1-B1-A2-B1-A2 Matematica T2 2.7 Geografie 8.9 nivel mediu Respins

CHIRU C.V. ECATERINA-NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Economie 8.3 experimentat Reusit

CHIRU M ROXANA-ALINA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Geografie 3.4 avansat Respins

CHIRU P CRISTINA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.75 Chimie organica T1 Nivel I 5.3 avansat Respins

CHIRU P.C. ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Fizica 7.25 experimentat Reusit

CHIRU ST ALEXANDRA CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.65 incepator Respins

CHIRUTA C.V. FLORENTINA-AURA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.15 Chimie organica T1 Nivel I 5.4 nivel mediu Respins

CHISI M.F GABRIEL ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.05 Fizica 1.9 avansat Respins

CHITICARU N CONSTANTIN - ALEXANDRU

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 5.1 Limba franceza Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

CHITOIU I IOANA- ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

CHITOIU V. CONSTANTIN CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 3.8 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Respins

CHITU F ALEXANDRU DRAGOS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

CHITU S.F MARIA SORINA

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Chimie organica T1 Nivel I 6.7 experimentat Reusit

CHITU V MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.7 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

CHIUORU C MIHAELA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

CHIVA T CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 6.55 nivel mediu Respins

CHIVARAN G RAMONA - FLORENTINA

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Geografie 7.65 nivel mediu Reusit

CHIVESCU I. ELENA CORINA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 5.55 Geografie 7.2 incepator Respins

CHIVU A IONITA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.05 Geografie 7.6 avansat Reusit

CHIVU C.C. PETRUTA ANISOARA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 7.9 Geografie 8.9 avansat Reusit

CHIVU D.V. CORINA-VIORELA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.95 experimentat Reusit

CHIVU G.L. ANDREI CATALIN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Istorie 6.15 Geografie 7.75 avansat Reusit

CHIVU GH. GEORGIANA-CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana 7.3 Limba franceza Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 nivel mediu Respins

CHIVU I.S. CONSTANTIN-IRINEL

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba franceza A1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Chimie organica T1 Nivel I 2.3 nivel mediu Respins

CHIVU I.S. OANA AMELIA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN TESILA VALEA DOFTANEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.45 Geografie 8.15 experimentat Reusit

CHIVU M BOGDAN-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Fizica 3.8 avansat Respins

CHIVU T MARIA CORINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

CHIVU V. ALEXANDRU-CRISTINEL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza Matematica T1 9.3 Chimie organica T1 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

CHIVULESCU V. IULIAN-PETRU

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

CIKI G. MIRELA STELIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 4.15 Biologie vegetala si animala T1 5.55 incepator Respins

CIMPEANU C NICOLAE TEODOR

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 6.45 avansat Reusit

CIMPEANU CASAT TRICU AL LUCRETIA MARILENA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

CIMPEANU V COSTIN RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Istorie 5.25 Geografie 6.6 avansat Respins

CIMPINEANU N. STEFAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 4 Fizica 3.25 nivel mediu Respins

CIMPOCA S. ANDREI CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.3 Geografie 9.7 experimentat Reusit

CIMPOERU C FLORIN

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.2 Limba franceza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

CIMPOIASU D. DENISA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.7 experimentat Reusit

CINCAN M ALEXANDRA MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

CINJAU P GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

CIOACA G. OANA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 8.65 experimentat Reusit

CIOANCA C. FLORINA CORNELIA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET PLOIESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana 5.2 Limba engleza Matematica T2 5.05 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

CIOANCA CAS BAICU M. DANIELA - ALINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 1.9 Geografie 8.25 avansat Respins

CIOBANU A ADRIAN-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.85 Chimie organica T1 Nivel I 3.9 experimentat Respins

CIOBANU D VIRGINIA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 6.35 Limba franceza Matematica T2 7.25 Fizica 1.65 avansat Respins

CIOBANU D.D. ALEXANDRU-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

CIOBANU I ANDREI-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 2.65 avansat Respins

CIOBANU M. ANDREI MIHUT

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.75 Informatica T2 C/C++ 7.15 experimentat Reusit

CIOBANU M. MARIA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba franceza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.3 Chimie organica T1 Nivel II 9.6 experimentat Reusit

CIOBANU M. OLIVER

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 3.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 incepator Respins

CIOBANU N ANDREI MIHAIL

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Informatica T2 C/C++ 5.4 experimentat Reusit

CIOBANU P BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 2 Fizica 5.55 experimentat Respins

CIOBANU S. IONELA-STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

CIOBANU TRANDAFIR C DANIELA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 8.35 experimentat Reusit

CIOBANU V ANA-ELENA-MEDINA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Reusit

CIOBANU V. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 7.6 avansat Reusit

CIOBANU V. RALUCA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 9.45 experimentat Reusit

CIOBOATA C.E. LIDIA ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Logica si argumentare 9.3 experimentat Reusit

CIOBOTARU CI GEORGE CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.25 Biologie vegetala si animala T1 8.35 experimentat Reusit

CIOBOTARU I. ALEXANDRU-LIVIU

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

CIOBOTARU M TEODOR

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 6.1 Logica si argumentare 9.5 experimentat Reusit

CIOBOTARU M.M MIHNEA RADU

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.5 Chimie organica T1 Nivel I 5.85 experimentat Reusit

CIOC GH VASILE

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

CIOC I. IOANA - MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.5 incepator Respins

CIOC V. ALEXANDRU-EUGENIU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Istorie 8.5 Geografie 8.95 experimentat Reusit

CIOCEA C IONUT- DORINEL

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Geografie 7.5 experimentat Respins

CIOCEA V. ROXANA ELENA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.85 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

CIOCIRDEL C. FLAVIUS BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.65 Fizica 7.65 experimentat Reusit

CIOCOIU A.R. SARAH - EVELIN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Reusit

CIOCOIU S. SORINA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Biologie vegetala si animala T1 4.15 nivel mediu Respins

CIOFLAN G. ROBERT OCTAVIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana 5.35 Limba franceza Matematica T2 5.4 Chimie organica T1 Nivel I 5.7 nivel mediu Respins

CIOFLAN V. ELISA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 2.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 nivel mediu Respins

CIOINARU S CARMEN-ANDREEA-LAURA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Geografie 8.6 experimentat Reusit

CIOMAG C. IOANA-ALIS

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza Matematica T1 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

CIOMAG F.F. ELENA-MELANIA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 5.35 Limba franceza Matematica T2 7.35 Biologie vegetala si animala T1 5.1 incepator Respins

CIONCA A.F VLADUT ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

CIONGRADI A IOANA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Geografie 9.1 experimentat Reusit

CIORA M.I. LAVINIA-IOANA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Geografie 6.25 incepator N/p

CIORANEANU I.D. MARIAN MADALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.75 nivel mediu Reusit

CIORASCU D. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Geografie 5.55 nivel mediu Respins

CIORCAU G BOGDAN PETRUS

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.6 Geografie 5.2 experimentat Respins

CIORESCU V OCTAVIAN-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.75 Fizica 10 experimentat Reusit

CIORNEI C.D. MIHAI-OVIDIU

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.25 Geografie 6.25 nivel mediu Respins

CIORNEI G. IOANA VERONICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

CIOROBA GH. ELENA LOREDANA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Geografie 8.3 avansat Respins

CIOROBEA I. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Logica si argumentare 9.85 avansat Reusit

CIOROBEA T. VASILE-VALENTIN

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Chimie organica T1 Nivel II 8.9 experimentat Reusit

CIOROIANU I. MADALINA - MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CIOROPINA D. DRAGOS-MIHAIL

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

CIOROPINA I. ANDREIA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Logica si argumentare 8.75 avansat Reusit

CIORTEA I. REMUS-FLORIAN

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

CIOVANA A.A ELENA ADINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

CIOVLICA V. ANDREI-RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.05 Geografie 8.3 avansat Respins

CIRA S ANDREEA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 6.7 avansat Respins

CIRCIU F MIHAI RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

CIRCIUMARU D. ANDREEA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 9.3 Fizica 9.6 experimentat Reusit

CIRESANU D. ANDREI

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 1.6 incepator Respins

CIRIC G. MIHAI-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza Matematica T1 8 Informatica T1 intensiv Pascal 9.5 experimentat Reusit

CIRJAN CAS STANCIU N. FLORENTINA CAMELIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Fizica 1.8 nivel mediu Respins

CIRJAN GH. DRAGOS GEORGE

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4 Chimie organica T1 Nivel I 6.3 incepator Respins

CIRLAN C ANDREEA-ROXANA

    GRUPUL SCOLAR CIORANII DE JOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Respins

CIRLAN S CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

CIRLANESCU A. IOANA-CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

CIRSTEA D. RALUCA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 avansat Reusit

CIRSTEA I.V. ION ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN TESILA VALEA DOFTANEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza A2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5.5 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

CIRSTEA M.M FLORIN

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana 6.5 Limba engleza Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.15 incepator Respins

CIRSTEA N ION

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 incepator Respins

CIRSTEA N. GIANINA VALENTINA

    LICEUL TEORETIC FILIPESTII DE PADURE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T1 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

CIRSTEA O ELISABETHA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 8.5 experimentat Reusit

CIRSTEA P. FLORINA CORINA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B1 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 7.7 nivel mediu Reusit

CIRSTEA V. ELENA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.3 experimentat Reusit

CIRSTEI C TIBERIUS ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Respins

CIRSTEI I. MARIA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR SIMION STOLNICU COMARNIC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

CIRSTESCU C ADRIANA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana 6.45 Limba engleza Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

CIRSTESCU E MARIAN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Geografie 7.15 nivel mediu Respins

CIRSTIAN CAS STOICAN S. OANA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T1 2.45 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

CIRSTOIU N VALENTIN MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 1.65 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

CIRSTOIU V. IONUT MARIAN

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

CISMARU A. MADALINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza Istorie 8.25 Geografie 9.5 experimentat Reusit

CISMARU F. IONUT - DANIEL

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 8.95 experimentat Reusit

CISMARU GH COSTIN NICOLAE

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.8 Geografie 7.4 avansat Reusit

CISMAS C. ALEXANDRU-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza Matematica T1 8.85 Fizica 9.5 experimentat Reusit

CIUBOTARIU N. CRISTINA DIANA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.85 Geografie 9.05 experimentat Reusit

CIUCAN A. RAMONA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Istorie 8.8 Geografie 9.05 experimentat Reusit

CIUCAN C MARIUS - BOGDAN

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 4.35 avansat Respins

CIUCHEA G. IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 incepator Respins

CIUFU G. NICOLAE CRISTINEL

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.65 nivel mediu Respins

CIUFU N LUCIAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR FILIPESTII DE PADURE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 incepator Respins

CIUFU N. IULIA- LUIZA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.2 Geografie 7.25 nivel mediu Respins

CIUFU T GABRIEL ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.55 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 nivel mediu Respins

CIULAC G.I. SILVIU-MIHAIL

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Economie 8.5 experimentat Reusit

CIUNGU C ANA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Chimie organica T1 Nivel I 4.4 avansat Respins

CIUPA S. SORINA IOANA

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

CIUREA P VALENTIN ALEXANDRU

    COLEGIUL MILITAR LICEAL DIMITRIE CANTEMIR BREAZA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Fizica 8.65 experimentat Reusit

CIUREL M MIRELA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 9.05 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 6.15 nivel mediu Respins

CIUSCOIU A MARIA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza A2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.15 Geografie 6 experimentat Reusit

CIUSE T GEORGE ALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 4.35 avansat Respins

CIUTA C.H. DIANA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza Istorie 7.3 Logica si argumentare 8.75 experimentat Reusit

CIUTA GH.F CIPRIAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Reusit

CIUTULIN AL. MARIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

CLATINICI M. DUMITRU DANIEL

    LICEUL TEORETIC AZUGA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba germana moderna A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5.85 nivel mediu Respins

CLINCI C.V IULIAN CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

CLINCI GH.E ANDREEA CATALINA

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.55 Biologie vegetala si animala T1 6.85 avansat Respins

CLINCI T. FLORENTINA LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN TESILA VALEA DOFTANEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Geografie 7 experimentat Respins

CLOSCA CASAT COSTACHE M OTILIA EMILIA

    GRUPUL SCOLAR FILIPESTII DE PADURE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu N/p

CLOTAN G. ANDREI-DANIEL

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

CLUCERESCU L. IOANA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 7.95 avansat Reusit

COADA T CATALIN-COSMIN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL DIMITRIE CANTEMIR BREAZA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Biologie vegetala si animala T1 9.75 experimentat Reusit

COANCA E. ALEXANDRA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza Matematica T1 7.75 Fizica 8.55 experimentat Reusit

COARFA C LUCIAN CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Geografie 7.3 experimentat Reusit

COARNA F VALENTIN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Fizica 2.4 avansat Respins

COARNA M MARIA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.95 Geografie 9.15 experimentat Reusit

COASA C ANA ELISABETA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 experimentat Respins

COBAN C. MIHAELA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Respins

COBASA CASAT OSTACHI R MADALINA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 3.45 nivel mediu Respins

COBEANU A MARIANA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BREAZA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

COBEANU D. IOANA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.5 Geografie 6.3 experimentat Reusit

COBEANU G ALEXANDRU CIPRIAN

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie 5.2 incepator Respins

COBEANU GH.V. ANDREEA - CARMEN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 5.45 experimentat Respins

COCHINTOIU A FLORIN GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5.05 Limba franceza Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 5.6 incepator Respins

COCIOARTA D.M. ANCUTA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.15 Logica si argumentare 9.85 experimentat Reusit

COCIRLEA D ANA-MARIA-CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

COCIRLEA M.I. EDUARD CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

COCIS S. VLAD-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza Matematica T1 5.05 Chimie organica T1 Nivel I 5.1 experimentat Reusit

COCIU L.G. ALEXANDRA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.15 Sociologie 8.2 experimentat Reusit

COCIU S. CRISTINA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 5.9 experimentat Reusit

COCOLOS I VLAD

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Fizica 7.4 experimentat Reusit

COCONEA L. ANDREEA CATALINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.45 Geografie 8.1 experimentat Reusit

COCONESCU A.M MADALINA VICTORIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.25 Geografie 6.15 avansat Respins

COCOS GH. GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.85 Fizica 9 experimentat Reusit

COCOSATU I VASILE

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician horticultor
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

COCOSATU S COSMIN-MIODRAG

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

CODAU F. ALEXANDRA-ELENA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

CODREANU C. GABRIELA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.25 experimentat Reusit

CODREANU C.C. ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Reusit

CODREANU CTIN CRISTINA-ANDREEA

    LICEUL DE ARTA CARMEN SYLVA PLOIESTI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Istorie 9.5 Geografie 8.3 avansat Reusit

COFARIU E ANDREEA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

COFARU C ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

COFARU G COSMIN ALEXANDRU

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BREAZA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 2.25 Limba engleza A2--B1-B2-B2 Matematica T2 1.05 Geografie 7.5 avansat Respins

COFARU S.I. ELENA-LARISA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

COFARU V. GEORGE BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR SIMION STOLNICU COMARNIC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Reusit

COJA CASATORITA GLONT M. FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza A2-A2-A1-B2-B2 Istorie 4 Geografie 6.7 incepator Respins

COJANU C RAZVAN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

COJANU GH GEORGE-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Fizica 3.9 avansat Respins

COJANU GH. ANAMARIA-GEORGIANA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 9.2 experimentat Reusit

COJANU I. VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.45 Chimie organica T1 Nivel I 5.65 incepator Respins

COJANU N NICOLAIE- EUGEN

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Geografie 8.25 experimentat Respins

COJANU R.I. GEORGE-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 4.3 experimentat Respins

COJOCARU CASATORITA PREDA N MARIANA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 4.65 avansat Respins

COJOCARU A EDUARD

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 6 Limba franceza Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.8 incepator Reusit

COJOCARU A LOREDANA-FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Geografie 9.4 experimentat Reusit

COJOCARU A RALUCA-ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Geografie 8.75 experimentat Reusit

COJOCARU C GEORGE CAROL

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 6.15 nivel mediu N/p

COJOCARU C. ALEXANDRA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.85 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

COJOCARU C. NICOLETA ALINA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 7.3 experimentat Reusit

COJOCARU CAS NICULAE I. CRISTINA-ELENA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 6.15 nivel mediu Reusit

COJOCARU G. ANCA-ANTONIA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Logica si argumentare 10 avansat Reusit

COJOCARU I FLORIN-IRINEL

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.6 Fizica 2.6 avansat Respins

COJOCARU I GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.55 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Fizica 4.15 avansat Respins

COJOCARU I GRORGE IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN TESILA VALEA DOFTANEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza A2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 5.15 Geografie 7.5 avansat Reusit

COJOCARU I. DRAGOS-CONSTANTIN

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 2.1 avansat Respins

COJOCARU I. DUMITRU LEONTIN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.1 Limba engleza Matematica T1 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 avansat Respins

COJOCARU I. LIVIU MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.5 avansat Respins

COJOCARU I. MARIA IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B1-B2-A1-B2-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 7.1 avansat Reusit

COJOCARU I.GH SEBASTIAN MIHAI

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T1 3.95 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

COJOCARU L. LEONARD CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR SIMION STOLNICU COMARNIC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T1 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Respins

COJOCARU M MIRCEA ADRIAN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL DIMITRIE CANTEMIR BREAZA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Fizica 9.15 experimentat Reusit

COJOCARU M.I. IULIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Logica si argumentare 9.75 experimentat Reusit

COJOCARU M.M ALBERT GABRIEL

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.35 Geografie 8.8 experimentat Reusit

COJOCARU R.D. ROMINA - MARIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza B1-B1-A1-B1-B1 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Reusit

COJOCARU ST.D. MIHAI-ALIN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.15 Geografie 9.15 experimentat Reusit

COJOCARU V. VASILE-ANDREI

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 7.1 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

COJOCARU V.J. DRAGOS IONUT

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

COLAC S.V. CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba germana moderna Matematica T1 5.8 Chimie organica T1 Nivel I 8.65 experimentat Reusit

COLAN G. CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.4 Fizica 7.4 experimentat Reusit

COLAN V. VALERIU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Chimie organica T1 Nivel I 6.45 incepator Respins

COLCIGEANU C. MARIUS ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

COLCIGEANU I. ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

COLCIGEANU I. GEORGIANA NINA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

COLCIGEANU S GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.35 incepator Respins

COLCIGEANU S. IULIANA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 incepator Respins

COLES N. ANAMARIA-THEODORA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

COLITESCU I GENA CRISTINA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.45 Geografie 8.25 avansat Respins

COLT A. ECATERINA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.1 incepator N/p

COLTEANU M.I ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.45 nivel mediu Respins

COLTOIU I.D LAURA ELENA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Geografie 8.6 experimentat Reusit

COMAN C CARMEN ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR FILIPESTII DE PADURE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 incepator Respins

COMAN C. ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Chimie organica T1 Nivel I 5.5 nivel mediu Respins

COMAN C. ALISA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 3.75 nivel mediu Respins

COMAN C. IOANA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 3.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.05 experimentat Respins

COMAN C. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.45 experimentat Reusit

COMAN C. MARIA-ANDRADA-ISABELA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 6.35 nivel mediu Respins

COMAN C. OANA MARIANA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T1 6.85 Biologie vegetala si animala T1 8.65 nivel mediu Reusit

COMAN C. ROBERT-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Fizica 9.35 experimentat Reusit

COMAN CASATORITA BACZ S MARIANA MONICA

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5.85 Limba franceza Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 6.7 incepator Reusit

COMAN D. DANIELA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

COMAN D.V. GEORGIANA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza A2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Reusit

COMAN G IOANA-ALBERTA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 7.35 experimentat Respins

COMAN G. NICOLAE VLAD

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana 5.6 Limba franceza Istorie N/p Geografie N/p avansat N/p

COMAN I CONSTANTIN-MARIUS

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Chimie organica T1 Nivel I 5 experimentat Respins

COMAN I IOANA VERONICA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 2.65 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

COMAN I. IULIANA-NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba franceza B1-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Geografie 3.9 avansat Respins

COMAN I. STEFANITA DANIEL

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 4 Limba franceza Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Respins

COMAN I.G. ALIN MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

COMAN M FLORIN

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.15 Fizica 6.25 avansat Respins

COMAN M. MARINA HERMINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

COMAN M. MARIUS-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 4.6 experimentat Respins

COMAN N. ANDREI

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 6.15 nivel mediu Reusit

COMAN N. IOAN CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 incepator Respins

COMAN N.L. ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

COMAN P. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

COMAN T. CRISTINA CATALINA

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Fizica 6.1 experimentat Reusit

COMAN V DRAGOS FLORIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

COMAN V MARIUS GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Chimie organica T1 Nivel I 3.95 avansat Respins

COMAN V VLAD PETRU

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 6.45 nivel mediu Reusit

COMAN V. MARCEL ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

COMAN V.A. COSMIN GEORGIAN

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.55 avansat Reusit

COMAN V.C ISABELE MARIA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.85 experimentat Reusit

COMANESCU M. RAZVAN COSTIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

COMANICI CASATORITA MUSAT V. IULIA-MAGDALENA

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

COMANITA L.O DAMIAN FLORIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

COMANOIU C. IONUT-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T1 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 avansat Reusit

COMARNICEANU I. ION LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN TESILA VALEA DOFTANEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza Matematica T2 5.75 Geografie 8.55 experimentat Reusit

COMARNICEANU V ALEXANDRU

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 8.45 avansat Reusit

COMISEL A. LAURA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Logica si argumentare 9.6 experimentat Reusit

COMISEL GH. GHEORGHE PETRE

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.95 Fizica 3.25 incepator Respins

COMISELU V. VLAD

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.25 Chimie organica T1 Nivel II 8.6 experimentat Reusit

COMSA A.G ROXANA FLORINA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza Istorie 8.65 Geografie 9.3 nivel mediu Reusit

COMSA N ION

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba franceza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

COMSA N. GEORGE VALENTIN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 4.15 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

COMSA V. DUMITRU EDUARD

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 6.65 incepator Respins

CONCIU C.A. DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.7 Fizica 5.8 avansat Reusit

CONCOLI HOVANET C ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CONDREA C LAURENTIU VASILICA

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.25 incepator Respins

CONDRUT A. ALEXANDRU NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 4.45 avansat Respins

CONDRUT V. ALEXANDRU RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.7 avansat Respins

CONDRUZ F ANAMARIA SORINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

CONDURACHE I PAULA LILIANA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 6.35 avansat Reusit

CONDURACHI A LORENA VALENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Geografie 6 experimentat Reusit

CONDURATEANU C. ADRIAN GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 9.15 experimentat N/p

CONDURATEANU G. ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.9 avansat Respins

CONSTANDA A. ANA MARIA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza A2-A1--B1-B1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 3.05 avansat Respins

CONSTANDA V. IONUT

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.15 Fizica 9.1 experimentat Reusit

CONSTANTIN A. ALINA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Informatica T2 Pascal 6.25 experimentat Reusit

CONSTANTIN A. NICOLAE

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.95 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.75 Fizica 5.8 avansat Respins

CONSTANTIN B. DAVID CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Logica si argumentare 9.7 experimentat Reusit

CONSTANTIN C ELENA-EVELINA

    LICEUL DE ARTA CARMEN SYLVA PLOIESTI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 7.65 experimentat Reusit

CONSTANTIN C FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 7.75 experimentat Respins

CONSTANTIN C FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.45 Geografie 8.25 experimentat Reusit

CONSTANTIN C. RALUCA-CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.75 Chimie organica T1 Nivel I 9.45 experimentat Reusit

CONSTANTIN C. ROXANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Chimie organica T1 Nivel I 8.75 experimentat Reusit

CONSTANTIN CASAT CHINA A LAURA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

CONSTANTIN CASAT ONEA N VILICA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 7.55 avansat Respins

CONSTANTIN CASATORITA GHINDESCU GH NICOLETA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 6.85 Limba franceza Matematica T2 1.85 Chimie organica T1 Nivel II 7.1 nivel mediu Respins

CONSTANTIN D IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Logica si argumentare 9.5 experimentat Reusit

CONSTANTIN D. CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

CONSTANTIN D. GEANINA-IONELIA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.45 nivel mediu Respins

CONSTANTIN F. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.6 experimentat Reusit

CONSTANTIN F. GEORGIANA DANIELA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 9.4 experimentat Reusit

CONSTANTIN F. MIHAI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 avansat Respins

CONSTANTIN G ELENA OANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza A2-A2-A1-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 5 nivel mediu Respins

CONSTANTIN G. ADELINA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza Matematica T1 8.85 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

CONSTANTIN G. DANIELA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 6.45 avansat Respins

CONSTANTIN G. LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.45 nivel mediu Respins

CONSTANTIN GH CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.75 Chimie organica T1 Nivel I 2.45 nivel mediu Respins

CONSTANTIN GH GABRIELA AURELIA

    LICEUL ECONOMIC SANSA PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.15 Geografie 6.4 avansat Respins

CONSTANTIN GH LAURA - MARIA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

CONSTANTIN GH PATRICIA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza Matematica T2 6.75 Geografie 9 experimentat Reusit

CONSTANTIN GH STEFANIA-REYLDA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 8.8 experimentat Respins

CONSTANTIN GH. GEORGIANA-EVELINA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 8.1 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

CONSTANTIN GH. MIHAITA CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Fizica 1.9 experimentat Respins

CONSTANTIN I DANIEL MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

CONSTANTIN I GABRIELA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.05 Geografie 6.5 experimentat Respins

CONSTANTIN I RALUCA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 7 experimentat Reusit

CONSTANTIN I RALUCA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.25 Sociologie 6.95 experimentat Reusit

CONSTANTIN I REBECCA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 7.35 experimentat Reusit

CONSTANTIN I VASILE

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba franceza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5.25 incepator Respins

CONSTANTIN I. VALENTIN DANUT

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

CONSTANTIN I.M. MADALINA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv Pascal 5.8 experimentat Reusit

CONSTANTIN L ANDRADA-IRINA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

CONSTANTIN L. ALEXANDRU IONUT

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba franceza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 7.35 Fizica 7.2 experimentat Reusit

CONSTANTIN L. ANDREI GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 4.15 avansat Respins

CONSTANTIN M. DENIS-VALENTIN

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 6.65 Geografie 8.45 avansat Reusit

CONSTANTIN N DENISA FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana 5.6 Limba engleza Matematica T2 5 Geografie 5 experimentat Respins

CONSTANTIN N NICOLAE

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.65 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.45 Geografie 6.15 nivel mediu Respins

CONSTANTIN N PAULIN GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.85 incepator Respins

CONSTANTIN N. ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Chimie organica T1 Nivel I 8 experimentat Reusit

CONSTANTIN N. GEORGIANA-MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

CONSTANTIN P. RADU-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana 6.1 Limba engleza Matematica T2 5.2 Fizica 5 avansat Respins

CONSTANTIN S. CRISTINA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T1 3.15 Biologie vegetala si animala T1 4.15 nivel mediu Respins

CONSTANTIN S. IULIANA-ANCUTA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 7.25 incepator Respins

CONSTANTIN S.G. ADRIAN GABRIEL

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 8 Informatica T2 Pascal 8.2 experimentat Reusit

CONSTANTIN V CONSTANTIN CATALIN

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 5.2 Limba franceza Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 1.8 incepator Respins

CONSTANTIN V LAURENTIU CLAUDIU

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 6.65 avansat Respins

CONSTANTIN V MARIA-ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Istorie 6.95 Geografie 6.8 avansat Reusit

CONSTANTIN V NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

CONSTANTIN V. IOANA-ANASTASIA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Matematica T1 7.15 Biologie vegetala si animala T1 9.25 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU A SILVIU MARIAN

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 5.3 Limba engleza Matematica T2 5.2 Geografie 6.7 avansat Respins

CONSTANTINESCU A. ION

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 4.5 avansat Respins

CONSTANTINESCU A. RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.6 avansat Reusit

CONSTANTINESCU A.T. ALEXANDRA DENIS

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.55 Fizica 4.65 experimentat Respins

CONSTANTINESCU CAS DUTU S. LUANA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Reusit

CONSTANTINESCU CASAT CIUFU GH LUCIANA VIOLETA

    GRUPUL SCOLAR FILIPESTII DE PADURE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

CONSTANTINESCU D ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu N/p

CONSTANTINESCU G. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CONSTANTINESCU I ROBERT GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 3.25 avansat Respins

CONSTANTINESCU I. CLAUDIA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU I.A EVELINA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.35 Fizica 5.45 nivel mediu Reusit

CONSTANTINESCU I.A. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 9 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU M ANDREEA IOANA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana 5.8 Limba engleza Matematica T2 1 Geografie 2.9 nivel mediu Respins

CONSTANTINESCU M.V. VALENTINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.25 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU N. ELENA-DELIA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza Matematica T1 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

CONSTANTINESCU S. LAURENTIU COSTIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Reusit

CONSTANTINOIU C CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.85 Chimie organica T1 Nivel I 2.5 avansat Respins

CONSTANTINOIU C ELENA ANGELA

    LICEUL ECONOMIC SANSA PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Geografie 7.5 avansat Respins

CONSTANTZEANU FL.P GABRIELA VIORICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Fizica 2.8 avansat Respins

CONTES N. STEFAN-ADRIAN

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 8.8 experimentat Reusit

CORBEANU M RADU ADRIAN

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Geografie 7.85 experimentat Respins

CORBU D. COSTIN MARIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 7.35 experimentat Reusit

CORBU L.M. NARCISA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 9.4 experimentat Reusit

CORBU L.N. ALEXANDRU FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.25 avansat Respins

CORCIU C VALERICA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T2 3.4 Geografie 7.8 nivel mediu Respins

CORCIU GH ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Geografie 6 nivel mediu Respins

CORCODEL A NICOLAE-MARIUS

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

CORCODEL M EUGEN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.6 Informatica T2 C/C++ 5.15 experimentat Respins

CORDOS I ANTONIA OANA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.55 Geografie 9.1 experimentat Reusit

CORIND G.M ALEXANDRU GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Fizica 4.25 avansat Respins

CORIND L.C. ALEXANDRA - GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

CORLADE D. LUCIA DENISA MARIA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 7.35 experimentat Reusit

CORLATESCU D. BOGDAN VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Respins

CORNEA D. AURELIAN-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 7.3 avansat Reusit

CORNEANU M. ANA - STEFANIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 2.8 avansat Respins

CORNEANU N. STEFANIA IONICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

COROERU CASAT GHETU V MARIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

COROI S LAURENTIU IULIAN

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 3 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

COSAC D. COSMIN MARIUS

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 6 experimentat Respins

COSEREA S. ANDREI-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 8.3 Fizica 9.1 experimentat Reusit

COSEREANU G. ROXANA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 9 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

COSEREANU V.L. ALEXANDRU NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 experimentat Respins

COSERU L. LUCIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Matematica T1 7.95 Informatica T2 C/C++ 9.3 experimentat Reusit

COSMA D. GABRIEL

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5.8 Limba engleza Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Respins

COSMA D.P. ANDREEA LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 9.5 Geografie 9.1 experimentat Reusit

COSMA F IONUT

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.75 Geografie 9.2 experimentat Reusit

COSMA I. VIOREL ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 nivel mediu Respins

COSMA L. MARIUS-ALIN

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 8.05 experimentat Reusit

COSMA M GEORGE ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2 Fizica 3.65 avansat Respins

COSMA N. FLORINA ANCA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 incepator Respins

COSMINEANU L.I. IONUT LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

COSNEANU B TIBERIU CRISTIAN

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 8.4 avansat Reusit

COSOVLIU A. RALUCA-ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

COSTACHE C. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

COSTACHE C. VLAD

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

COSTACHE CASAT ION ST MARIA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 2 Fizica 4.4 incepator Respins

COSTACHE CTIN BRINDUSA-ELENA

    LICEUL DE ARTA CARMEN SYLVA PLOIESTI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie 6.7 avansat Respins

COSTACHE D ANDREEA

    LICEUL ECONOMIC SANSA PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.1 Geografie 5.25 avansat Respins

COSTACHE D MARIAN-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 9.45 experimentat Reusit

COSTACHE D MIHAI LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.7 incepator Respins

COSTACHE D. IONUT CATALIN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 7.15 avansat Reusit

COSTACHE F SINTIA-IOANA

    LICEUL DE ARTA CARMEN SYLVA PLOIESTI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 8.1 avansat Reusit

COSTACHE F. MIHAELA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

COSTACHE G MIHAELA CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza A1--A1-B1-B1 Matematica T2 1.1 Fizica 3.85 nivel mediu Respins

COSTACHE GH LUCIA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 8.5 avansat Respins

COSTACHE GH NICOLETA DANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

COSTACHE GH. ELENA-RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Chimie organica T1 Nivel I 4.5 avansat Respins

COSTACHE I FLORINA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

COSTACHE I NICOLETA RUCSANDRA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 6.45 avansat Respins

COSTACHE I. MARIA-SORINA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 2.75 Geografie 5 avansat Respins

COSTACHE I. MARIUS ADRIAN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 8.85 avansat Reusit

COSTACHE L CRISTIAN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.25 Geografie 8.6 experimentat Respins

COSTACHE M. ALIN-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.5 avansat Reusit

COSTACHE M. IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

COSTACHE M.G. IONUT GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.1 Fizica 4.2 experimentat Respins

COSTACHE N. LUMINITA MARCELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Istorie 7.8 Geografie 7.8 incepator Reusit

COSTACHE N. MIHAELA COSTINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.15 Economie 5.1 experimentat Reusit

COSTACHE N. SILVIA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.6 experimentat Reusit

COSTACHE P GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.25 incepator Respins

COSTACHE S. MIHAI GEORGE

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.25 Geografie 9.3 experimentat Reusit

COSTACHE T DUMITRU LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba franceza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

COSTACHE V ALEXANDRU - ADRIAN

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 3.4 Fizica 5.25 nivel mediu Respins

COSTACHE V. GEORGE-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.8 Informatica T1 intensiv Pascal 7.65 experimentat Reusit

COSTACHIOIU I. CLAUDIA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 8.75 experimentat Reusit

COSTAS C ALEXANDRA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.05 experimentat Respins

COSTE G CRISTINA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.65 experimentat Respins

COSTEA A ANDREI IOAN

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Geografie 6.6 experimentat Reusit

COSTEA C. IONEL ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Reusit

COSTEA D. IOANA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Matematica T1 8.35 Biologie vegetala si animala T1 9.35 experimentat Reusit

COSTEA D. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 9 experimentat Reusit

COSTEA D.P. ANDREEA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN TESILA VALEA DOFTANEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.05 Geografie 6.7 experimentat Respins

COSTEA G. CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.1 incepator Respins

COSTEA GH. ANDRA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Logica si argumentare 9.9 experimentat Reusit

COSTEA GH. CONSTANTIN CATALIN

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Chimie organica T1 Nivel I 6 avansat Respins

COSTEA I DANIEL LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

COSTEA I. COZMIN-IULIAN

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.35 nivel mediu Respins

COSTEA I. MARIA ELENA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.25 Geografie 8.9 experimentat Reusit

COSTEA I. NICOLETA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 7.7 nivel mediu Reusit

COSTEA L.V. RADU LUCIAN

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T1 N/p Informatica T1 intensiv Pascal N/p N/p N/p

COSTEA M. ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.45 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.95 Chimie organica T1 Nivel II 4.3 avansat Respins

COSTEA M. AMALIA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

COSTEA N ELENA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 8.25 experimentat Reusit

COSTEA N MARIANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.35 Geografie 7.7 experimentat Reusit

COSTEA N. GEORGIAN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.3 nivel mediu Respins

COSTEA ST. VIOREL

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 incepator Respins

COSTESCU CASAT MICU I CRISTINA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

COSTESCU P MARIUS GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba franceza A1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 5.85 avansat Respins

COSTIN A. SILVIA MONICA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.7 Chimie organica T1 Nivel II 9.45 experimentat Reusit

COSTIN C. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 3.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.55 avansat Respins

COTEI I. STEFAN

    GRUPUL SCOLAR SIMION STOLNICU COMARNIC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

COTEI M. FERNANDO-ANDREI

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Reusit

COTET ST MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.25 incepator Respins

COTET V CIPRIAN NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

COTICI CASAT ROSU N. ALINA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

COTOBAN N. DUMITRU ALIN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 nivel mediu Respins

COTOC A IONUT DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

COTOFANA M ANDREEA - GEORGIANA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

COTOFANA P.L. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T1 6.6 Chimie organica T1 Nivel I 8.2 avansat Reusit

COTOROS M. DRAGOS MIHAI

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN TESILA VALEA DOFTANEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.4 Geografie 6.25 experimentat Respins

COTUNA CASATORITA ALBESCU V MIRELA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

COVACI C IONELA GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T2 5.8 Economie 5.25 avansat Respins

COVACI I.D. MARIAN LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Reusit

COVRIG F. ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

COVRIG G CONSTANTIN-DANUT

    COLEGIUL MILITAR LICEAL DIMITRIE CANTEMIR BREAZA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.9 experimentat Reusit

COVRIG GH ELENA CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.45 avansat Respins

COVRIG M. IOANA-RALUCA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.85 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.4 Filosofie 6.05 avansat Reusit

COZAC N.M. LIVIU - ONISIM

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 2.55 experimentat Respins

COZI M. VLAD MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.3 Geografie 8.95 experimentat Reusit

COZMA V STEFANIA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.25 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

COZOROZ D. ADRIAN CORNEL

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.35 Chimie organica T1 Nivel I 5.2 avansat Reusit

COZOROZ D. MADALIN CONSTANTIN

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.85 Chimie organica T1 Nivel I 5.1 avansat Respins

CRACHINA I ALINA PETRUTA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 incepator Respins

CRACIUN A. ANDREEA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Matematica T1 6.6 Informatica T2 Pascal 8.2 experimentat Reusit

CRACIUN A. IONUT

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.35 Informatica T2 Pascal 6.75 avansat Respins

CRACIUN A. NICOLETA-ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Logica si argumentare 9.8 experimentat Reusit

CRACIUN C. ADRIAN GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Geografie 6.1 experimentat Reusit

CRACIUN C. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Biologie vegetala si animala T1 8.25 experimentat Reusit

CRACIUN C.C. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B1 Istorie 7.9 Geografie 9.65 avansat Reusit

CRACIUN C.D. FLORIN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

CRACIUN F. OANA ELENA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.95 Geografie 5.65 incepator Respins

CRACIUN G. GABRIEL ALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 6.85 experimentat Respins

CRACIUN I IONEL

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Geografie 7 nivel mediu Respins

CRACIUN I. ALEXANDRU - GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.85 nivel mediu Respins

CRACIUN I. ANA MARIA ALEXANDRA

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Reusit

CRACIUN I. CRISTINA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 7.7 experimentat Reusit

CRACIUN I. IONUT EDUARD

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

CRACIUN L. MIRUNA ELENA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Geografie 6.05 experimentat Reusit

CRACIUN M IONUT BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

CRACIUN M. IOAN DANUT

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 7.05 experimentat Reusit

CRACIUN M.I. ADELINA-MARIA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 9.15 experimentat Reusit

CRACIUN N ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 3.45 experimentat Respins

CRACIUN N. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 3.85 nivel mediu Respins

CRACIUN N. ANDREI-IULIAN

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 4.35 Geografie 8.85 experimentat Respins

CRACIUN P. ADELINA ELENA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Geografie 5.65 incepator Respins

CRACIUN S ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Informatica T2 Pascal 8 experimentat Reusit

CRACIUN ST. CRISTINA-FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 8.75 nivel mediu Reusit

CRACIUN ST. MIHAI VICTOR

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.85 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

CRACIUNESCU A STEFAN - ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5.7 Fizica 7.25 avansat Reusit

CRACIUNESCU CASAT TASE C CARMEN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica 3 incepator N/p

CRAITA T. RADU-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

CRASMARU S VALENTIN COSMIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

CRETISTEANU N ANDREI

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Fizica 4.15 experimentat Respins

CRETOI CAS VOLOSENCO M. MARIANA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.15 Geografie 7.5 avansat Respins

CRETOI P.V. LUMINITA ELENA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Biologie vegetala si animala T1 8.05 avansat Reusit

CRETOIU C MARIA MAGDALENA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Chimie organica T1 Nivel I 3.7 avansat Respins

CRETU C ALEXANDRU-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Fizica 5.1 avansat Respins

CRETU C. ALINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza Istorie 9.6 Filosofie 9.45 experimentat Reusit

CRETU CASAT DOBROIU O GABRIELA SOFICA

    GRUPUL SCOLAR FILIPESTII DE PADURE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba rusa A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 5.4 incepator Reusit

CRETU CASATORITA MARIN E. VIORICA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 3.55 incepator Respins

CRETU D. DIANA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.65 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Reusit

CRETU F. AURELIA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.8 avansat Reusit

CRETU FILCEA I CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Reusit

CRETU G. CRISTIANA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

CRETU G. IOANA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

CRETU GH NICOLAIE MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.5 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

CRETU GOGOT I MARIANA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

CRETU I. MARIA-LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

CRETU IORGOIU N GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.85 avansat Reusit

CRETU L ANDREEA VIOLETA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.35 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

CRETU M.G DRAGOS CONSTANTIN

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Geografie 7.55 avansat Respins

CRETU N ANDRA ELENA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BREAZA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza A2--B1-B2-B2 Matematica T2 1.05 Geografie 6.25 experimentat Respins

CRETU N.E. COSMIN NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN TESILA VALEA DOFTANEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 6.9 experimentat Respins

CRETU S CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 4.5 Limba franceza Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.5 incepator Respins

CRETU S. ALEXANDRA-VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Fizica 7.25 experimentat Reusit

CRETU S.GH. CORINA ELENA

    LICEUL TEORETIC AZUGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5.05 Limba franceza Matematica T2 4.45 Biologie vegetala si animala T1 5.65 incepator Respins

CRETU V. MIRUNA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba germana moderna B1-B1-B2-B2-B1 Istorie 9 Economie 8.5 experimentat Reusit

CRINGASU M. OANA CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Chimie organica T1 Nivel I 8.15 experimentat Reusit

CRINTEA L. ALEXANDRU-EDUARD

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.1 Geografie 8.3 avansat Reusit

CRISAN L. ANDREEA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Fizica 6.35 experimentat Reusit

CRISTACHE CASAT MARIN N NICOLETA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 6.4 avansat Reusit

CRISTACHE I ALEXANDRU

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6 avansat Respins

CRISTACHE N NICOLAE CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana 5.5 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

CRISTACHE N. NICOLAE - ALIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Geografie 8.2 experimentat Respins

CRISTE V.G. TEODORA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Fizica 5.7 experimentat Reusit

CRISTEA A.M. IONUT COSMIN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 8.1 avansat Reusit

CRISTEA C DRAGOS

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Geografie 5.9 avansat Respins

CRISTEA C.C. GABRIEL VLADUT

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza Matematica T1 8.25 Informatica T2 Pascal 8.9 experimentat Reusit

CRISTEA G. DUMITRU DANIEL

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.8 Fizica 5.85 experimentat Respins

CRISTEA GH. GABRIELA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza Matematica T1 7.85 Informatica T2 Pascal 7.2 experimentat Reusit

CRISTEA GH. MIHAELA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3 Geografie 5.7 avansat Respins

CRISTEA I ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 8.15 Informatica T2 Pascal 9.25 experimentat Reusit

CRISTEA I MIHAI

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.55 Geografie 8 experimentat Reusit

CRISTEA I. ANCUTA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.65 Geografie 7.85 experimentat Reusit

CRISTEA I. ELENA LORENA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza A2--A1-A2-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 6.3 avansat Respins

CRISTEA I. GEORGIAN CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza B1-B1-A1-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

CRISTEA M GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Fizica 1.4 nivel mediu Respins

CRISTEA M IONUT-FLORIN

    LICEUL DE ARTA CARMEN SYLVA PLOIESTI Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Istorie 5.45 Geografie 8.55 experimentat Reusit

CRISTEA M MIHAELA DIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Geografie 9.4 experimentat Reusit

CRISTEA M.R. LAURA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza Istorie 9.1 Economie 9.7 experimentat Reusit

CRISTEA N FLORIN-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.3 Geografie 7.75 experimentat Respins

CRISTEA T CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Informatica T2 Pascal 7.6 experimentat Reusit

CRISTEA V ANDREEA MELANIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.1 Geografie 9.4 experimentat Reusit

CRISTEA V FLORIN ION

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 6.35 experimentat Reusit

CRISTEA V. DANIELA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Reusit

CRISTEA V. IONELA - LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-B2-A1-B2-B2 Matematica T2 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 avansat Reusit

CRISTESCU C EMIL

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

CRISTESCU D ARINA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 experimentat Reusit

CRISTESCU D. MARIAN CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Fizica 2.9 experimentat Respins

CRISTESCU M COSTIN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.1 nivel mediu N/p

CRISTIAN G DAN ADRIAN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL DIMITRIE CANTEMIR BREAZA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

CRISTIAN L. FLORINA-RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba franceza A2-A2-A1-B2-B2 Matematica T1 5.65 Informatica T1 intensiv Pascal 6.3 experimentat Reusit

CRISTIAN L. RAZVAN - MARIAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana 5.1 Limba franceza Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

CRISTIAN M. ALEXANDRU-GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Matematica T1 7.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.3 experimentat Reusit

CRISTIAN M. MIHAI VLAD

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Geografie 7.85 avansat Reusit

CRISTIAN T.V GEORGE DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 8.45 experimentat Reusit

CRISTINESCU N. NICOLETA TATIANA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 8.15 experimentat Reusit

CRISTINOIU V. MARIANA-DIANA

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Economie 8.2 nivel mediu Reusit

CRISTU F.C. GIORGIANA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.35 Biologie vegetala si animala T1 8.8 avansat Reusit

CRISTU N. CATALIN-FLORIN

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.95 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

CRISU S IONELA-RALUCA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.65 experimentat Respins

CRIVAT M. GEORGIAN

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza A1--A1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

CRIVAT V MARIUS IONUT

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Chimie organica T1 Nivel I 3.9 avansat Respins

CROITORU A COSMIN-ADRIAN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL DIMITRIE CANTEMIR BREAZA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

CROITORU B BIANCA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 avansat Respins

CROITORU D. CATALINA

    LICEUL TEORETIC AZUGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 avansat Reusit

CROITORU GH. ELENA ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Economie 8.3 experimentat Reusit

CROITORU I VASILE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Istorie 5.45 Geografie 6 avansat Respins

CROITORU I. MIHAI-VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.65 Geografie 8.95 experimentat Reusit

CROITORU M. ALIN-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

CROITORU S. ALEXANDRU-THEONEL

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 6.85 Fizica 8.75 experimentat Reusit

CROITORU V. BIANCA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Geografie 5 avansat Respins

CROITORU V. MONICA ADELA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.75 Economie 8.5 experimentat Reusit

CRUCERU C. SORIN - MIHAI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 4 incepator Respins

CRUCERU CASAT NEAGU I. RODICA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CRUCERU D. DUMITRITA-MIRABELA

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Geografie 8 experimentat Respins

CRUCERU O.M. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Istorie 9.4 Geografie 9.4 experimentat Reusit

CRUCERU V MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.35 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

CRUCERU V VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

CRUCIERU C CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-A2-B1 Matematica T2 6.4 Geografie 8.05 experimentat Reusit

CRUSITU I IULIANA FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.9 Geografie 9.2 experimentat Reusit

CUCIOVAN I.M. EMANUELA-ZENOVIA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5.5 Economie 6.4 incepator Respins

CUCU C ELIZA ELENA

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 4.05 experimentat Respins

CUCU G. TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

CUCU GH. CONSTANTA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Geografie 5.85 experimentat Respins

CUCU I CATALINA BIANCA

    COLEGIUL MILITAR LICEAL DIMITRIE CANTEMIR BREAZA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.85 experimentat Reusit

CUCU I IOANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 6.65 avansat Reusit

CUCU M. ION

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

CUCU M. PETRE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza A2-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

CUCU M. SIMONA-ANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza A2-A2-A1-B1-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Respins

CUCU S. IRINA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T2 8.3 Chimie organica T1 Nivel II 9.3 experimentat Reusit

CUCULEANU V.D. ADRIANA VICTORIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Geografie 7.85 experimentat Reusit

CUCULESCU CASATORITA CIOC C ELENA-DANIELA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Respins

CUDALBU I.L. MARIAN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Informatica T2 Pascal 6.4 experimentat Reusit

CULCEA C. AURELIA-VANINA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Chimie organica T1 Nivel I 6 avansat Respins

CULCEA N CATALIN MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 6.45 Limba franceza Matematica T2 5 Fizica 1.7 experimentat Respins

CURAVALEA GH LARISA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Respins

CURCA C ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Reusit

CURCA C SABINA ELENA

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Reusit

CURCA C. ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 7.1 Limba engleza Matematica T1 2.85 Informatica T2 Pascal 5.25 avansat Respins

CURCA C. GEORGE CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Chimie organica T1 Nivel I 5.4 avansat Respins

CURCA D ION IRINEL

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1--A1-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.6 incepator Respins

CURCA G. ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Fizica 8.15 experimentat Reusit

CURCA I IOANA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 8.25 Geografie 6.15 experimentat Reusit

CURCA O.C ALEXANDRA STEFANIA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

CURCA R.D. ELENA ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.25 Chimie organica T1 Nivel II 9.2 experimentat Reusit

CUREA CAS VISAN D. STELUTA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

CURELEA A CATALIN-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Geografie 8.15 experimentat Reusit

CURELEA C. ALEXANDRU NICOLAE

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-B2-A2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CURELEA C. ELENA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Chimie organica T1 Nivel I 4.6 nivel mediu Respins

CURELEA GH NICUSOR

    LICEUL ECONOMIC SANSA PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Geografie 8.2 avansat Respins

CURELEA S. COSMIN STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

CURSARU A ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 8.55 experimentat Reusit

CURSARU A. FLORIN OCTAVIAN

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B2-B1-A2-A1-A2 Matematica T2 3.1 Geografie 7 incepator Respins

CURSARU C. CONSTANTIN MADALIN

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.65 Geografie 6.95 incepator Respins

CURSARU C. ION ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

CURSARU C. MIHAI-ADRIAN

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana 5.3 Limba franceza Matematica T2 5.5 Geografie 8.35 nivel mediu Reusit

CURSARU CAS VASILE I. CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 5.15 Limba engleza Matematica T2 1.05 Geografie 7.55 nivel mediu Respins

CURSARU GH. ANDRA MARIA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-B2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.55 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

CURSARU GH. SILVIU MARIAN

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Fizica 4 nivel mediu Respins

CURSARU N. ADRIAN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Geografie 8.15 experimentat Respins

CURSARU N. ANDREEA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Biologie vegetala si animala T1 8.15 experimentat Reusit

CURTEANU I. MARIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.75 avansat Respins

CURTEANU V. SORINA STEFANIA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

CUTULEA G. NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.4 Geografie 9.3 experimentat Reusit

DABI C ALINA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 8.45 avansat Reusit

DABIJA D. ELENA-BEATRICE

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba spaniola B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 9.6 Logica si argumentare 10 avansat Reusit

DAEA L. IULIAN - GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Respins

DAFINA A. ANDREI MIHAIL

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Geografie 8.05 experimentat Respins

DAFINA V IOANA-CATALINA

    LICEUL DE ARTA CARMEN SYLVA PLOIESTI Muzica
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.6 Geografie 8.05 experimentat Reusit

DAFINOIU GH.A IOANA ALINA

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

DAMIAN M. IONUT VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DAMIAN M.F ROBERT IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 6.1 avansat Respins

DAMIAN N FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.1 avansat Respins

DAMIAN N. ANDREI CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.8 Informatica T2 C/C++ 6.65 experimentat Reusit

DAMIAN O. ANDREI-MARIAN

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Geografie 9.5 avansat Reusit

DAN C OANA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.65 Geografie 9.15 experimentat Reusit

DAN C. ALINA MARIA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Economie 8.2 experimentat Reusit

DAN C. IONUT COSMIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DAN F. ISABELA-NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.05 Geografie 9.45 experimentat Reusit

DAN F.B. ALEXANDRU

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Fizica 7.35 experimentat Reusit

DAN GH ALISA-NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

DAN GH RALUCA- TABITA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Chimie organica T1 Nivel I 5.5 experimentat Reusit

DAN GH. CARMEN - ELENA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Respins

DAN GH. EVELINA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba spaniola B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.5 experimentat Reusit

DAN I CIPRIAN FLORIN

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 5.2 incepator Respins

DAN I IONUT ELVIS

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.65 incepator Respins

DAN I. LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 2.1 nivel mediu Respins

DAN M IOANA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.3 Geografie 9.35 experimentat Reusit

DAN MINEA ST MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Reusit

DAN N GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 8.2 experimentat Reusit

DAN T.S HORIA ANTONIO

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

DANAC M LIVIU IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

DANAILA I CONSTANTIN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BREAZA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1.65 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Geografie 6.55 nivel mediu Respins

DANCESCU A IONELA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

DANCESCU L DOINA LAURA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 8.45 experimentat Reusit

DANCIU D. MARIA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Fizica 5.25 experimentat Respins

DANCIU I. IULIAN-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza Matematica T1 5.05 Chimie organica T1 Nivel I 6.3 experimentat Reusit

DANCIU V FLORIN ALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.5 nivel mediu Respins

DANES C. CRISTIANA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.2 Chimie organica T1 Nivel II 9.3 experimentat Reusit

DANES I. GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.1 Geografie 8.6 experimentat Reusit

DANIL R. ROBERT - FLORIN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

DANILA A. ALINA ELENA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Reusit

DANILA BURLAN GH. ELENA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.65 Chimie organica T1 Nivel I 6.2 avansat Respins

DANILA C ROXANA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4.1 Chimie organica T1 Nivel I 6.1 nivel mediu Respins

DANILA G. ALEXANDRA-VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Fizica 3.15 experimentat Respins

DANILA GH IULIAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

DANILA I. CONSTANTIN ALIN

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Chimie organica T1 Nivel I 6.4 avansat Respins

DANILA V VALERIU STEFANITA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.35 Geografie 7.3 experimentat Reusit

DANILUC V. IOANA-ALINA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 8.05 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Reusit

DANIS G.V. ANDREEA NATALIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Reusit

DANOIU GH. FLORIN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Istorie 6.35 Geografie 8.25 nivel mediu Reusit

DANTIS S AUREL

    COLEGIUL MILITAR LICEAL DIMITRIE CANTEMIR BREAZA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Fizica 9.55 experimentat Reusit

DARIE CASATORITA STANESCU I DANIELA VICTORIA

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B1--A1-B2-B2 Matematica T1 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p incepator Eliminat din examen

DARIE I NICOLETA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

DARINDAU V ROXANA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T1 5.85 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Reusit

DARSTARU V. SILVIU-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 5.9 Fizica 9.15 avansat Reusit

DASCALITA V AURA ANDREIA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.95 avansat Respins

DASCALU B. ELENA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza Istorie 10 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

DASCALU C. ANCUTA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR SIMION STOLNICU COMARNIC Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DASCALU I. IOANA MELANIA

    GRUPUL SCOLAR SIMION STOLNICU COMARNIC Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 9.15 avansat Reusit

DASCALU P. PETRU OCTAVIAN

    GRUPUL SCOLAR SIMION STOLNICU COMARNIC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T1 1.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 nivel mediu Respins

DASCALU V. ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5.75 Limba franceza Matematica T2 5.25 Fizica N/p experimentat N/p

DATCU A.G. ANDREI-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba germana moderna Matematica T1 9.9 Fizica 9.9 experimentat Reusit

DATCU GH. GEORGIANA-ELENA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

DAVID A MARIAN RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.35 nivel mediu Reusit

DAVID C. ELENA-RALUCA

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 7.85 avansat Respins

DAVID CASAT OPREA N NATALIA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

DAVID E.A GEORGIANA OANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

DAVID G DENISA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba spaniola B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.05 Logica si argumentare 8.5 experimentat Reusit

DAVID GH. ELENA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Geografie 4.5 avansat Respins

DAVID I GABRIEL-VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Fizica 2.6 experimentat Respins

DAVID I IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Fizica 1.3 avansat Respins

DAVID I STELUTA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza B2--A2-B1-B1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

DAVID I. VASILICA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.75 Geografie 8.45 experimentat Reusit

DAVID M ANDREI MIHAIL

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.25 experimentat Respins

DAVID M MARIA CRISTINA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BREAZA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 1.65 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.15 Geografie 7.05 nivel mediu Respins

DAVID M. MIHAI-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 9.25 experimentat Reusit

DAVID N. ANDREEA-CORNELIA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Reusit

DAVID TOADER T MARIANA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Respins

DAVID V. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Chimie organica T1 Nivel I 8.7 experimentat Reusit

DAVID V.V. IOANA CORINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 8.1 experimentat Reusit

DAVIDESCU C EMILIA ILONA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 7.15 avansat Reusit

DAVIDESCU C.L. AMALIA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Geografie 6.05 experimentat Respins

DAVIDESCU F. ANAMARIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Geografie 9.4 avansat Reusit

DAVIDESCU GH. FLORIN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.55 Geografie 6.15 avansat Respins

DEACANU I. MADALINA - IOANA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba franceza B1-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.45 Biologie vegetala si animala T1 2.45 avansat Respins

DEACONU V. ANA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 8.2 avansat Reusit

DEAK L. ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

DECIU D RADU RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

DECIU I AURELIAN

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.15 Geografie 5.15 avansat Respins

DEDU C. GIANINA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

DEDU C.V. FLORIN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T1 1.1 Informatica T2 C/C++ 5.35 incepator Respins

DEDU E ADRIANA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba franceza A2--A2-B1-A2 Matematica T2 1.95 Geografie 5 nivel mediu Respins

DEDU GH CONSTANTA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

DEDU GH MARIETA - EMILIA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 6.35 nivel mediu Respins

DEDU I. IONEL-GEORGE

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba franceza B2-B1-B2-A1-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.25 nivel mediu Respins

DEDU I. LORENA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Fizica 2.3 incepator Respins

DEDU I. ROBERT IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 5.3 Limba engleza Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 2.95 incepator Respins

DEDU P ELENA ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 5.5 nivel mediu Respins

DEDU V MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

DEGENARU S. CEZAR

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.95 Fizica 8.75 experimentat Reusit

DEICU V. ANDREEA - VASILICA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

DELEA I. MARILENA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

DELIMOT S ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.7 nivel mediu Respins

DELIU GH DRAGOS PETRE

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.7 Limba engleza Matematica T1 2.2 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

DERSCANU G. ROXANA GABRIELA

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Reusit

DESPA N MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

DIAC A.A ADRIANA CORNELIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.9 Logica si argumentare 9.7 experimentat Reusit

DIACONEASA N ANA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Geografie 6.2 avansat Respins

DIACONESCU A ELENA - RAMONA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Respins

DIACONESCU I MIHAI ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 1.35 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

DIACONESCU I. MARINA CATALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

DIACONU A. MARIA-LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DIACONU C. GEORGE DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 3.85 Biologie vegetala si animala T1 6.35 experimentat Respins

DIACONU CAS DRAGOMIR R. ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza N/p Matematica T2 3.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.15 nivel mediu N/p

DIACONU CAS IONESCU GH ANGELICA - ELENA

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 7.3 Geografie 7.45 nivel mediu Reusit

DIACONU D. DUMITRU CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.15 Fizica 1.95 avansat Respins

DIACONU E CRISTINA - ALEXANDRA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Respins

DIACONU GH. MARIA ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

DIACONU I. FLORIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza A2-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

DIACONU I. LOREDANA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza Matematica T1 9.15 Informatica T1 intensiv Pascal 9.75 experimentat Reusit

DIACONU M DORU GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.45 experimentat Respins

DIACONU T. BOGDAN-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.1 Fizica 9 experimentat Reusit

DIACONU V. ION

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Fizica 2.7 avansat Respins

DIACONU V. LIGIA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.2 Fizica 7.25 experimentat Reusit

DICU F. FLORIN

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Chimie organica T1 Nivel I 5.05 avansat Reusit

DICU I DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 1.8 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

DICU M. ALBERT CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

DICUSEARA M. NICULINA ALEXANDRA

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 7 experimentat Reusit

DILCU G. GEORGE VIOREL

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Biologie vegetala si animala T1 8.45 experimentat Reusit

DILIMOT I.T. IOANA-BIANCA

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 8.3 avansat Reusit

DILITA I. ELENA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Reusit

DIMA A CONSTANTIN - DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Reusit

DIMA C ANGELA MARIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Chimie organica T1 Nivel I 3.2 nivel mediu Respins

DIMA C GEORGE - EMILIAN

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 4.4 Fizica 5.5 nivel mediu Respins

DIMA D. MIHAI

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

DIMA GH. GEORGIAN

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B1-A2-A1-A2-B1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DIMA GH.F ALEXANDRU VLADUT

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Geografie 8.65 experimentat Reusit

DIMA I DAN IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Chimie organica T1 Nivel I 3.8 avansat Respins

DIMA I. ALEXANDRU VASILE

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat N/p

DIMA M. DENIS-ANA-MARIA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza A1-A2--B1-B1 Matematica T2 4.5 Geografie 8.7 avansat Respins

DIMA R. MARIUS LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 5.35 Limba engleza Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 4 incepator Respins

DIMA S. ROXANA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Reusit

DIMA V CRISTIAN VIOREL

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.75 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DIMA V NICOLAE VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 1 Fizica 2.2 avansat N/p

DIMITRIU I.M VLAD

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 9.85 experimentat Reusit

DIMONU CAS IVAN C MARIA

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

DIMONU V.A TIBERIU LIVIU VASILE

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Istorie 5.7 Geografie 6.7 avansat Respins

DIMULESCU I CLAUDIU GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.85 experimentat Respins

DIN I ANTONIA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 8.85 avansat Reusit

DINA S MIHAELA CAMELUTA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

DINCA CASAT CALIN D NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

DINCA D ROGER

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.45 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Respins

DINCA F DARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Reusit

DINCA F. OCTAVIAN CORNELIU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.65 nivel mediu Respins

DINCA GH. MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.85 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

DINCA I GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Fizica 5.25 experimentat Respins

DINCA I SANDRA MONALISA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.4 Geografie 7 experimentat Reusit

DINCA N ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 4.25 Fizica 1.3 experimentat Respins

DINCA N. COSMIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 3.45 avansat Respins

DINCA S. PETRE

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.15 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

DINCA V. OANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5.4 Chimie organica T1 Nivel II 7.45 avansat Reusit

DINDAREANU C. ANDREEA-CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.75 Logica si argumentare 2.3 nivel mediu Respins

DINESCU A IONUT CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 8.35 experimentat Reusit

DINESCU C ELENA IULIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 7.5 avansat Reusit

DINESCU I OCTAVIAN - IOAN

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

DINESCU O. DAN-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.35 Fizica 8.6 experimentat Reusit

DINICA C CRISTINA ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 5.9 experimentat Reusit

DINICA C. ADRIAN VLAD AURELIAN

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba franceza A2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 4.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.9 avansat Respins

DINICA G OANA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

DINICA M. BIANCA - GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 2.9 Geografie 9 avansat Respins

DINICU FL. RAZVAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.55 Fizica 2.9 avansat Respins

DINICU M.B. TIBERIU

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Istorie 8.55 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

DINICU N MADALINA-VALENTINA

    GRUPUL SCOLAR CIORANII DE JOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.25 experimentat Reusit

DINITA CASATORITA PETRE T.E. MARIANA RODICA

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DINITA GH SAVIANA-ELIZA

    LICEUL DE ARTA CARMEN SYLVA PLOIESTI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.6 Geografie 9.15 avansat Reusit

DINITA L STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 8.6 avansat Reusit

DINITA V. GABRIELA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 6.25 nivel mediu Respins

DINOIU D DANIEL FLORIN

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.55 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

DINU A ADRIAN - IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.3 Geografie 8.4 experimentat Reusit

DINU A GEORGE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.15 Fizica 3.6 nivel mediu Respins

DINU A ION

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

DINU A. MADALINA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Reusit

DINU C RAMONA VIORICA

    LICEUL ECONOMIC SANSA PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.95 Geografie 5 avansat Respins

DINU C TIBERIU FELICIAN

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.35 Informatica T1 intensiv Pascal 6.65 experimentat Respins

DINU C. CRISTINA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 8.25 experimentat Reusit

DINU C. ION-MARIUS

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Reusit

DINU C. IULIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.65 experimentat Reusit

DINU C. MARIUS - CATALIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.45 avansat Respins

DINU C.I. ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 8.1 Limba franceza Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Reusit

DINU C.M. ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 8.2 avansat Reusit

DINU C.M. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 7.3 experimentat Reusit

DINU CAS CAMPEANU D. MARIA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 6 nivel mediu Respins

DINU CASAT DUMITRU G. ALINA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

DINU CASATORITA TUDOR AL. ELENA

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 2.05 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

DINU D ELENA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Geografie 8.65 experimentat Reusit

DINU D FLORENTA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 7.55 Geografie 8.3 avansat Reusit

DINU D. MIHAELA-VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza Matematica T1 8.95 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

DINU D.N. GEORGE-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.9 Fizica 9.25 experimentat Reusit

DINU E. LIGIA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.5 experimentat Reusit

DINU G IONELA-MANUELA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

DINU G. CIPRIAN-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.15 Chimie organica T1 Nivel II 8.85 experimentat Reusit

DINU G. ECATERINA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.1 Geografie 6.35 experimentat Reusit

DINU G. GABRIELA-LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.65 Chimie organica T1 Nivel II 9.4 experimentat Reusit

DINU G. NICOLAE LIVIU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Fizica N/p nivel mediu N/p

DINU G.M. ANCA-MARINA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.7 Biologie vegetala si animala T1 8.45 nivel mediu Reusit

DINU GH ALIN-VICTOR

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.15 Fizica 3 avansat Respins

DINU GH GEORGIANA CATALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 5.85 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.85 avansat Respins

DINU GH. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 7 experimentat Reusit

DINU GH. CATALIN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

DINU GH. COSTINA - GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 7.55 nivel mediu Reusit

DINU GH. RAZVAN GEORGE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.85 Fizica 2.7 avansat Respins

DINU I FLORIAN

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.3 incepator Respins

DINU I MARIAN

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba franceza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

DINU I. ALEXANDRU BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 nivel mediu Respins

DINU I. MADALINA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza Istorie 6.65 Logica si argumentare 9.1 experimentat Reusit

DINU M. ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

DINU M. IOANA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.35 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

DINU M. IONUT CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 7.35 nivel mediu Respins

DINU M. MIHAI RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

DINU M. NICOLETA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.4 Informatica T2 Pascal 9.55 experimentat Reusit

DINU M.I ALINA MARIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 7.65 nivel mediu Reusit

DINU N CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Geografie 7.4 experimentat Respins

DINU N GEORGE MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B2-B2-B1-B1-A2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

DINU N. ADINA-ELENA

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Reusit

DINU N. IONEL

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

DINU P.D ATHENA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.05 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

DINU R EDUARD

    LICEUL DE ARTA CARMEN SYLVA PLOIESTI Muzica
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.8 Geografie 8.2 experimentat Reusit

DINU S IACOB CIPRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.1 Geografie 9.05 experimentat Reusit

DINU S. EDUARD FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.4 Logica si argumentare 9.35 experimentat Reusit

DINU S. SERGIU FLORIAN

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5.1 experimentat Respins

DINU S. VIVIANA-ELENA-SINZIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Matematica T1 9.3 Informatica T1 intensiv Pascal 9.65 experimentat Reusit

DINU S.C. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

DINU T. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.75 experimentat Reusit

DINU V ILIE DRAGOS

    LICEUL ECONOMIC SANSA PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B2-A2-B1-- Matematica T2 3.8 Geografie 7.75 avansat N/p

DINU V IONELA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Informatica T2 Pascal 8.15 experimentat Reusit

DINU V. ALEXANDRA CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DIONISIU V.A. BOGDAN-CATALIN

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

DIRMAN C.A ANDREEA BIANCA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

DITU A IULIA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba spaniola Istorie 9.25 Geografie 8.45 avansat Reusit

DITU A. ADRIANA-RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 1.8 experimentat Respins

DITU M MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

DOBRA C COSTIN MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 6.7 Limba engleza Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6.35 nivel mediu Respins

DOBRA C IONUT COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.2 Informatica T2 C/C++ 5.15 experimentat Respins

DOBRA I GEORGIAN EMANOIL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

DOBRE A MADALINA-VIOLETA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 7.95 avansat Reusit

DOBRE C. ANDREI LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

DOBRE C. EMILIA-ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 9.15 experimentat Reusit

DOBRE C. SILVIA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

DOBRE C.C IONUT RAZVAN

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.35 Economie 4.05 nivel mediu Respins

DOBRE CAS BURLACU GH. IOANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

DOBRE CASAT MARINESCU D CAMELIA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DOBRE D. CORNELIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.85 experimentat Reusit

DOBRE F. EMANUEL

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Logica si argumentare 9.6 experimentat Reusit

DOBRE F. ROBERT NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Fizica 1.3 incepator Respins

DOBRE G. MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.45 nivel mediu Respins

DOBRE G.L. GEORGE BOGDAN

    LICEUL TEORETIC FILIPESTII DE PADURE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.05 Limba engleza Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DOBRE GH. MARINELA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.65 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

DOBRE I MARIAN GEORGE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Respins

DOBRE I. IONUT

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.2 Limba engleza Matematica T1 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

DOBRE I. TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.15 Informatica T1 intensiv Pascal 9.55 experimentat Reusit

DOBRE L ANDREEA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

DOBRE L. IOANA - SAIDA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

DOBRE M. CRISTIANA-GABRIELA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Geografie 10 avansat Reusit

DOBRE N. ALBERT ADRIAN

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 7.15 experimentat Reusit

DOBRE O. GIGEL VASILICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 incepator Respins

DOBRE P DENISA ILEANA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.1 nivel mediu Reusit

DOBRE S. GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

DOBRE ST GHEORGHE - ROMEO

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Reusit

DOBRE V ELENA MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 8.6 experimentat Reusit

DOBRE V. IOANA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza Istorie 7 Economie 9.65 nivel mediu Reusit

DOBRE V. IULIA FLORINA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 6.85 experimentat Reusit

DOBRE V. RADU-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Informatica T2 Pascal 8.5 experimentat Reusit

DOBRE V. VALENTINA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Geografie 6.5 avansat Respins

DOBREA M. SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

DOBRESCU CAS CONSTANTIN L.S ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.85 Geografie 8.55 experimentat Reusit

DOBRESCU L.M. OANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Informatica T2 Pascal 7.75 experimentat Reusit

DOBRESCU L.V ANDREI DRAGOS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.55 Informatica T2 Pascal 7.05 experimentat Reusit

DOBRESCU S.F. CATALIN-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.85 Fizica 6.65 experimentat Reusit

DOBRESCU V. MONICA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza Istorie 9.9 Logica si argumentare 9.75 experimentat Reusit

DOBRI M CRISTINA-ADELINA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 7.7 experimentat Reusit

DOBRI P PAVEL

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.5 nivel mediu Respins

DOBRIBORS I. DORIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

DOBRICA I ANDA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 8.15 experimentat Reusit

DOBRICA N STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

DOBRIN C. BOGDAN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 4.4 incepator Respins

DOBRIN E.C ANDREEA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.05 Geografie 8.3 experimentat Reusit

DOBRIN F BOGDAN-GEORGE

    GRUPUL SCOLAR CIORANII DE JOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 3.55 experimentat Respins

DOBRIN I CODRUT FLORENTIN

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.35 Geografie 8.5 experimentat Reusit

DOBROIU GH. CRISTINA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.5 Limba franceza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 4.1 Geografie 7.25 nivel mediu Respins

DOBROIU P FELICIA-LARISA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.15 Fizica 2.75 experimentat Respins

DOBROTEANU G. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 9.4 experimentat Reusit

DOCEA D FELIX CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5 avansat Respins

DOCEA D OANA-BEATRICE

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.15 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

DOCHIA M.G. RAZVAN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Reusit

DOCHITA T GEORGE - VALENTIN

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.35 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

DODOC I. VASILE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 incepator Respins

DODOIU S ALIN NICUSOR

    COLEGIUL MILITAR LICEAL DIMITRIE CANTEMIR BREAZA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Biologie vegetala si animala T1 8.95 experimentat Reusit

DOGARU C DORIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Fizica 5.65 experimentat Reusit

DOGARU D.GH. DRAGOS MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 8.5 experimentat Reusit

DOGARU F FLORICA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

DOGARU F. MIHAI LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 6.25 experimentat Respins

DOGARU GH. LIVIU ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.75 Limba engleza A1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Reusit

DOGARU I. MARIUCA-LAURA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 8.35 experimentat Reusit

DOGARU M ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DOGARU V ALEXANDRU MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Reusit

DOGARU V LAVINIA MIHAELA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 3.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.45 nivel mediu Respins

DOICARU I ELENA-RAMONA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

DOICIN GH MIRELA

    COLEGIUL MILITAR LICEAL DIMITRIE CANTEMIR BREAZA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.85 experimentat Reusit

DOLCAN F. CATALINA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 1.8 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

DOLETE N. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Chimie organica T1 Nivel I 8.45 experimentat Reusit

DOLTU GH. IULIANA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 7.55 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

DOMBECK GH GEORGIAN BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana 4.45 Limba engleza Matematica T2 8.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

DOMSA I PAUL

    LICEUL DE ARTA CARMEN SYLVA PLOIESTI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 9 experimentat Reusit

DONADIN M NICOLETA LUIZA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 2.75 nivel mediu Respins

DONOS I VASILE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Fizica 6.4 experimentat Reusit

DOROBANTU A. ADELINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9.5 Limba engleza Istorie 8.5 Logica si argumentare 9.8 experimentat Reusit

DOROBANTU B ION GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR FILIPESTII DE PADURE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana 5.8 Limba engleza Matematica T2 5.05 Fizica 2.7 incepator Respins

DOROBANTU C. GABRIEL CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

DOROBANTU C. GEORGIANA-ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

DOROBANTU I. VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.55 nivel mediu Respins

DOROBANTU L.E. ALEXANDRA CATALINA

    LICEUL TEORETIC AZUGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 9.05 Limba engleza A2-B2-A2-B1-B2 Matematica T2 4.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 avansat Respins

DOROBANTU M GEORGE IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Reusit

DOROFTEI M. IULIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza Matematica T1 8.35 Informatica T2 C/C++ 9.8 experimentat Reusit

DOROFTEI M.M. MIHAI VLADUT

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 9.15 experimentat Reusit

DOROFTEI V BEATRICE - NICOLETA

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.95 Geografie 5 nivel mediu Respins

DOSARU I. ION CATALIN

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 7.1 experimentat Reusit

DOSARU V MIHAI-GEORGE-CLAUDIU

    LICEUL DE ARTA CARMEN SYLVA PLOIESTI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 7.2 avansat Reusit

DOVANCESCU V MARIANA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 2.65 nivel mediu Respins

DOVINCA C MIHAI MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Informatica T2 C/C++ 4.5 nivel mediu Respins

DOVINCA I MARIUS CATALIN

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

DRACEA C. NICOLETA ANCUTA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

DRACEA D.I.R. SORINA MINERVA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR SIMION STOLNICU COMARNIC Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

DRACEA G.M. GEORGE ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR SIMION STOLNICU COMARNIC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 nivel mediu Respins

DRACEA GH. IOANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

DRACEA GH. OANA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Economie 9.7 experimentat Reusit

DRACEA GH.M ISABELA ELENA

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 7.35 Geografie 7.7 avansat Reusit

DRACEA I. NICOLAE ION

    GRUPUL SCOLAR SIMION STOLNICU COMARNIC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.05 Fizica 5.45 experimentat Respins

DRACEA M IONUT

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Respins

DRACEA V ANCUTA ELENA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza A2-A1-A1-B1-A2 Istorie 5.3 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

DRAGAICA T.V. CRISTIAN NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T1 1.4 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

DRAGAN C DANIEL FLORENTIN

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 9.25 avansat Reusit

DRAGAN C GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

DRAGAN C. DAN-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Matematica T1 8.65 Fizica 8.85 experimentat Reusit

DRAGAN C. IONUT-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Geografie 8.15 avansat Respins

DRAGAN C.I. ANA-ALEXANDRA

    LICEUL DE ARTA CARMEN SYLVA PLOIESTI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.3 Geografie 5.85 avansat Respins

DRAGAN F. MIHAELA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Fizica 8.45 experimentat Reusit

DRAGAN F.S. ION - ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 5.65 nivel mediu Respins

DRAGAN G MIHAELA GEORGIANA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 2.9 Geografie 7.95 nivel mediu Respins

DRAGAN G. COSMIN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

DRAGAN M ALEXANDRU VALERIU

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

DRAGAN M GEORGE IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 experimentat Respins

DRAGAN M IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 3.25 nivel mediu Respins

DRAGAN M. COSTIN RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 6.85 avansat Respins

DRAGAN M. MIHAELA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza A2--A1-B1-B2 Matematica T2 1.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.55 incepator Respins

DRAGAN M. RAMONA OLIMPIA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 4.4 Limba franceza Matematica T1 5.1 Fizica 5.1 avansat Respins

DRAGAN N NECULAI

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

DRAGAN N.R. MIHAITA ALIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

DRAGAN S ADRIAN - GABRIEL

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Fizica 3.95 nivel mediu Respins

DRAGAN T. AURORA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

DRAGAN V. VASILE TEODOR

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DRAGANESCU D. ANA SORINA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.15 Geografie 6.05 avansat Reusit

DRAGANESCU M. IOANA - ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Respins

DRAGANOFF E.V ANDRA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

DRAGANOIU CASATORITA CIRSTEA I GEORGETA ADELA

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A1---A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.5 incepator Respins

DRAGANOIU I. GABRIEL ANDREI

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.45 Geografie 7.8 avansat Respins

DRAGANOIU V. ANDREI

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 7 Fizica 8.75 avansat Reusit

DRAGHICEANU C. ANDREI - GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DRAGHICEANU F.M. NADIA LACRAMIOARA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.25 Geografie 9 experimentat Reusit

DRAGHICI CASATORITA NEAGU I ELENA - GEORGIANA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

DRAGHICI C. ANTONELA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.45 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Respins

DRAGHICI C. IULIANA NICOLETA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 incepator Respins

DRAGHICI C. SORINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza Istorie 8.2 Logica si argumentare 9.6 experimentat Reusit

DRAGHICI C.D IOANA TATIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

DRAGHICI C.D. MIRCEA CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 6.6 avansat Reusit

DRAGHICI CASAT MIHAILA C LIDIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba franceza B2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

DRAGHICI G.E. ANDREEA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.7 Chimie organica T1 Nivel I 8.55 experimentat Reusit

DRAGHICI I ALINA GEORGETA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba franceza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 7.55 incepator Respins

DRAGHICI I. IOANA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 7.15 experimentat Respins

DRAGHICI I. PETRICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.35 Limba franceza Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

DRAGHICI J CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

DRAGHICI J GHEORGHE

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

DRAGHICI M. STEFAN-VLADIMIR

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

DRAGHICI N IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.55 experimentat Reusit

DRAGHICI S. MIHAI - ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza A1--B2-A1-A2 Matematica T2 3.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 incepator Respins

DRAGHICI V ALEXANDRA-SORINA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

DRAGHICI V VERONICA MARGARETA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

DRAGHICIU I ION

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza A2---A1-A1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

DRAGNEA N SEMIDA LUMINITA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.2 Geografie 7.2 avansat Respins

DRAGNEA N VALENTIN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL DIMITRIE CANTEMIR BREAZA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

DRAGNEA ST EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 6.85 Chimie organica T1 Nivel I 8.3 experimentat Reusit

DRAGNEA T NICOLETA ALINA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

DRAGOE M RAZVAN - VALENTIN

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.45 Geografie 6.25 nivel mediu Respins

DRAGOESCU L NICOLETA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.45 Fizica 1.95 incepator Respins

DRAGOI D. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

DRAGOI I FLORENTINA - RALUCA

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.95 Geografie 5.35 nivel mediu Respins

DRAGOI I IONUT-CRISTIAN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL DIMITRIE CANTEMIR BREAZA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 8.95 Fizica 9.8 experimentat Reusit

DRAGOI I PETRA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 7.35 nivel mediu Respins

DRAGOI I. ALINA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.7 Informatica T3 Pascal 7.2 experimentat Reusit

DRAGOI N. NICOLAE CATALIN

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.95 Fizica 2 avansat Respins

DRAGOI S GEORGIANA-AMALIA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.8 experimentat Reusit

DRAGOI S NICOLETA-EUGENIA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 6.4 Limba franceza Matematica T2 5 Fizica 4.05 nivel mediu Respins

DRAGOIU GH. RADU-MARIAN

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

DRAGOMIR A ALEXANDRA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR CIORANII DE JOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 7.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.1 experimentat Reusit

DRAGOMIR A. IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Informatica T1 intensiv Pascal 8.3 experimentat Reusit

DRAGOMIR A. OANA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Fizica 8.25 experimentat Reusit

DRAGOMIR C BIANCA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 7.5 experimentat Respins

DRAGOMIR C CONSTANTIN

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba franceza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.3 avansat Respins

DRAGOMIR C GEORGE - ROBERT

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Reusit

DRAGOMIR C MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 nivel mediu Respins

DRAGOMIR C. DIANA-LORENA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

DRAGOMIR C.G. RAZVAN COSTIN

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Informatica T1 intensiv Pascal 8 experimentat Reusit

DRAGOMIR C.N. MADALIN-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.35 avansat Respins

DRAGOMIR CAS STANCU V VALENTINA

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

DRAGOMIR CASATORITA RAICAN GH ELENA MIRELA

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

DRAGOMIR D. ANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

DRAGOMIR D. ANDREI

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Fizica 8.15 experimentat Reusit

DRAGOMIR D. CLAUDIA-ISABELA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza Istorie 5.4 Geografie 9.4 experimentat Reusit

DRAGOMIR ENACHE C VIOREL

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.05 Limba franceza Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

DRAGOMIR F.T. BOGDAN MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

DRAGOMIR G ANDREEA IULIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Psihologie 3.7 avansat Respins

DRAGOMIR G. SILVIU FLORIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 6.2 Limba engleza Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Respins

DRAGOMIR GH ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.35 incepator Respins

DRAGOMIR GH ALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

DRAGOMIR GH GEORGE ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Reusit

DRAGOMIR I ANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 9.5 experimentat Reusit

DRAGOMIR I DRAGOS DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Chimie organica T1 Nivel I 6.5 nivel mediu Respins

DRAGOMIR I IULIANA-LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.25 Geografie 9.5 experimentat Reusit

DRAGOMIR I MARIUS - IULIAN

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician agromontan
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.35 nivel mediu Respins

DRAGOMIR I. CORNELIA IOANA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

DRAGOMIR I. HERMINA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.2 avansat Respins

DRAGOMIR I. IONUT-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

DRAGOMIR L.A. AURORA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.35 Informatica T2 Pascal 7.05 experimentat Reusit

DRAGOMIR M ELENA-IULIANA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Geografie 8.7 avansat Respins

DRAGOMIR M. COSTIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Fizica 6.6 nivel mediu Respins

DRAGOMIR M.R EDWARD GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 3.15 avansat Respins

DRAGOMIR O. STEFAN CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Biologie vegetala si animala T1 8.15 avansat Reusit

DRAGOMIR P ALINA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.6 Fizica 2.95 experimentat Respins

DRAGOMIR R. ANTONIA GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

DRAGOMIR S. ALIN CONSTANTIN

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.65 experimentat Reusit

DRAGOMIR S. MARIUS

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Fizica 3.9 nivel mediu Respins

DRAGOMIR S. MIHAELA-GEORGIANA-ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 9.15 Logica si argumentare 9.8 experimentat Reusit

DRAGOMIR V CONSTANTIN MARIAN

    GRUPUL SCOLAR FILIPESTII DE PADURE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 incepator Respins

DRAGOMIR V STELUTA

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Geografie 5.25 nivel mediu Respins

DRAGOMIR V. IULIA-FLORENTINA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Geografie 7.85 nivel mediu Respins

DRAGOMIRESCU M. LIVIU DUMITRU

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 1.65 incepator Respins

DRAGOMIROIU I. IONELA CATALINA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.55 Informatica T2 Pascal 7.25 experimentat Reusit

DRAGOS D. RADU-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.6 Informatica T2 Pascal 5.1 experimentat Reusit

DRAGOS I. ROBERT

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Istorie 8.95 Logica si argumentare 3.2 nivel mediu Respins

DRAGU C. CRISTIAN STEFAN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.3 experimentat Reusit

DRAGU CASATORITA TRIFANESCU D LUMINITA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

DRAGU G. ILEANA-SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.1 nivel mediu Reusit

DRAGU G. MADALINA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza Istorie 9.55 Logica si argumentare 9.8 experimentat Reusit

DRAGU I MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.25 experimentat Respins

DRAGU I. LUCIA FLORIANA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

DRAGU I.D. VIOLETA-GEORGETA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

DRAGU T GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.8 Fizica 5.35 nivel mediu Respins

DRAGU V. BIANCA - DANIELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 9.55 avansat Respins

DRAGULEA T. LAURENTIU CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

DRAGULIN A GEORGIANA LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Reusit

DRAGULIN M. ALIN ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2--B1-A2-B1 Matematica T2 2.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.2 experimentat Respins

DRAGULIN M. BOGDAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

DRAGULIN M. MARCELA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 3.45 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

DRAGUS A ELENA VIORELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 2.9 Fizica 1.6 avansat Respins

DRAGUSIN C. MIHAI ALIN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 4.15 avansat Respins

DRAGUSIN F. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Fizica 8.5 experimentat Reusit

DRAGUSIN I. IULIANA - ELENA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

DRAGUSIN N. NICOLETA - GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

DRAGUSOIU S.V. SIMONA GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 8.2 experimentat Reusit

DRAGUT M.R. ANDREEA-SILVIA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.35 experimentat Reusit

DRAJNEANU N VALENTINA LAURA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Fizica 2.75 nivel mediu Respins

DRAJNEANU P. MAGDALENA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

DRAJNEANU V. VASILE CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DREZALIU CASATORITA GHEORGHE M ELENA

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 3.6 Limba franceza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.15 incepator Respins

DREZALIU T MIHAI CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba franceza A2---B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 incepator Respins

DRUGA C. MIHAI

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.45 Chimie organica T1 Nivel I 6.95 avansat Respins

DRUGA ST. DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Informatica T2 Pascal 8.65 experimentat Reusit

DRUGAN C MIHAITA-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.1 Geografie 7.35 experimentat Respins

DUCA A.C. ANDREEA CALINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Fizica 6.9 experimentat Reusit

DUCA I CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 2.5 avansat Respins

DUCA I IOANA CATALINA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.55 Geografie 5.95 nivel mediu Respins

DUCA M. CONSTANTIN-ROBERT

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza A1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Respins

DUCA N.C. BOGDAN-MIHAIL

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza A2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5.15 Chimie organica T1 Nivel I 2.1 avansat Respins

DUCA V. ALEXANDRU STEFAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza B1--A1-B1-B1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 8.25 experimentat Respins

DUDAU F. CATALIN GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

DUDU A FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

DUDU A VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu Eliminat din examen Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu Eliminat din examen

DUDU GH ADRIAN-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Reusit

DUDU GH VALENTIN-EDUARD

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Chimie organica T1 Nivel I 3.25 experimentat Respins

DUDU GH. ALEXANDRU

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 6.85 nivel mediu Reusit

DUDU I ION-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.3 Fizica 3.15 avansat Respins

DUDU M DENISA NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.6 Geografie 8.4 experimentat Reusit

DUDUI P. CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

DUIA N. CONSTANTIN-SORIN

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 6.45 nivel mediu Reusit

DUICA A.E. IOANA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 5 experimentat Respins

DULAMA I. ION-CATALIN

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

DULAMA V ELENA VERONICA

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

DULCE D GEORGIAN BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Chimie organica T1 Nivel I 4.15 experimentat Respins

DULCE D NICOLAE DORIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.45 Chimie organica T1 Nivel I 3.8 experimentat Respins

DUMA A. ALINA GEORGIANA

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

DUMA C CORNEL DUMITRU

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 5.05 Limba engleza Matematica T2 2.35 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

DUMA C OANA GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.3 Geografie 8.55 experimentat Respins

DUMA F.R. IULIA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 7.55 Chimie organica T1 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

DUMA GH. OANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.45 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 4.45 avansat Respins

DUMA I. GEORGIAN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Reusit

DUMA I. MARIA-EMANUELA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3.15 avansat Respins

DUMBRAVA GH. ALEXANDRU MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Respins

DUMITRACHE A FLORINA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.05 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Reusit

DUMITRACHE A. ANDREEA BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza Istorie 8.85 Geografie 9.75 experimentat Reusit

DUMITRACHE A. NICOLETA ALINA

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

DUMITRACHE A. VLAD-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Matematica T1 6.75 Fizica 7.7 experimentat Reusit

DUMITRACHE A.I. MARINA GEORGIANA

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Informatica T1 intensiv Pascal 9 experimentat Reusit

DUMITRACHE C. ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Respins

DUMITRACHE C.G GEORGIANA MARCELA

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.7 avansat Respins

DUMITRACHE CAS VLAD E ALINA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7 Geografie 5.85 nivel mediu Reusit

DUMITRACHE CASAT CALOTA C GEORGETA RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DUMITRACHE CASAT GEORGESCU I GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 8.15 avansat Reusit

DUMITRACHE D. ALEXANDRU - MIREL

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Fizica 4.6 avansat Respins

DUMITRACHE E. RENATA - GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.65 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

DUMITRACHE F AMALIA-PETRONELA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Geografie 6.15 experimentat Reusit

DUMITRACHE G. ISSABELA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 7.1 Geografie 8.3 experimentat Reusit

DUMITRACHE GH IOANA CATALINA

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Chimie organica T1 Nivel I 3.95 nivel mediu Respins

DUMITRACHE GH. IULIAN - CATALIN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 8.5 avansat Reusit

DUMITRACHE I. STEFAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba franceza B2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

DUMITRACHE L.ST. CAMELIA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 8 avansat Reusit

DUMITRACHE M ADELIN - CONSTANTIN

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

DUMITRACHE M GEORGE - MIREL

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.85 Fizica 5 nivel mediu Respins

DUMITRACHE M. EDUARD ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Respins

DUMITRACHE M. LIVIA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Logica si argumentare 10 avansat Reusit

DUMITRACHE M. MARIA VALENTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

DUMITRACHE N. IONUT VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 7.75 Limba engleza Matematica T1 3.65 Informatica T2 Pascal 5 avansat Respins

DUMITRACHE N. MARIUS-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Fizica 2.95 avansat Respins

DUMITRACHE N.M. ALIN CONSTANTIN

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 avansat Respins

DUMITRACHE P. BOGDAN-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T1 5.1 Informatica T2 Pascal 5.1 nivel mediu Reusit

DUMITRACHE R MIHAI DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5.85 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DUMITRACHE R. REMUS

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 8.25 Geografie 9.65 nivel mediu Reusit

DUMITRACHE S MARIANA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Reusit

DUMITRACHE ST. LOREDANA STEFANIA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Geografie 7.7 experimentat Reusit

DUMITRACHE V MARIUS-CATALIN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL DIMITRIE CANTEMIR BREAZA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Biologie vegetala si animala T1 9.15 avansat Reusit

DUMITRACHE V VIOLETA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.25 Geografie 6 avansat Reusit

DUMITRACHE V.V. BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 8.4 experimentat Reusit

DUMITRACHESCU G. NICOLETA-LAURA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Informatica T2 Pascal 8.95 experimentat Reusit

DUMITRACHESCU S. SILVIU MIHAI

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Geografie 7.35 experimentat Respins

DUMITRAN A MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 7.45 experimentat Reusit

DUMITRAN I. GEORGIANA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-B1-B2-B1-A2 Matematica T1 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

DUMITRASCU C ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

DUMITRASCU C.F ALINA IOANA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5.05 Limba franceza Matematica T2 4.5 Biologie vegetala si animala T1 7.25 nivel mediu Respins

DUMITRASCU CR. MIHAELA-EVELINA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 8.1 experimentat Reusit

DUMITRASCU D ANDREEA DORINA

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

DUMITRASCU D. CARMEN FLORINA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.45 Geografie 8.65 experimentat Reusit

DUMITRASCU GH. RUXANDRA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Chimie organica T1 Nivel II 7.6 avansat Reusit

DUMITRASCU I ION LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR FILIPESTII DE PADURE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.85 nivel mediu Respins

DUMITRESCU A. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Chimie organica T1 Nivel I 8.3 experimentat Reusit

DUMITRESCU A. IONELA - DANIELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5.45 incepator Respins

DUMITRESCU C CRISTINEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza A1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 4.5 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

DUMITRESCU C IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana 6.85 Limba engleza Matematica T2 6.05 Chimie organica T1 Nivel I 3.15 experimentat Respins

DUMITRESCU C MIHAELA

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 7.9 avansat Reusit

DUMITRESCU C OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.45 experimentat Respins

DUMITRESCU C. DORINA IOANA

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 6.3 avansat Reusit

DUMITRESCU C. ION-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

DUMITRESCU C. MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.7 Chimie organica T1 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

DUMITRESCU CAS DINESCU ST. MONICA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Geografie 7.95 nivel mediu Respins

DUMITRESCU D. ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.45 Chimie organica T1 Nivel I 5.5 experimentat Respins

DUMITRESCU D.F. ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 4.5 avansat Respins

DUMITRESCU E. GEORGE-ROMICA

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

DUMITRESCU E.S DANIEL ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Informatica T2 Pascal 6.45 experimentat Reusit

DUMITRESCU E.V MIHAELA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.55 Geografie 6.7 avansat Reusit

DUMITRESCU G GEORGE JUNIOR

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5.75 nivel mediu Respins

DUMITRESCU G. IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

DUMITRESCU GH. CLAUDIA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza B1-A1-A1-A2-B1 Matematica T2 4 Chimie organica T1 Nivel I 5.9 experimentat Respins

DUMITRESCU I ION

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 6.65 Geografie 6.4 avansat Reusit

DUMITRESCU I IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 8.55 experimentat Reusit

DUMITRESCU M BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Geografie 9 experimentat Reusit

DUMITRESCU M. GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

DUMITRESCU O ALINA MARIA

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.65 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

DUMITRESCU P. ELENA ANCUTA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 6.2 avansat Respins

DUMITRESCU P.L. MIHAI

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

DUMITRESCU R.F. DRAGOS

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.55 experimentat Respins

DUMITRESCU S. SABINA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.8 experimentat Reusit

DUMITRESCU V. MARCEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

DUMITRESCU-VLAD ST. ADELINA

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Istorie 4.4 Geografie 4.3 avansat Respins

DUMITRICA C ALEXANDRU CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.25 Fizica 4.35 nivel mediu Respins

DUMITRICA C GEORGE CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

DUMITRICA C. IONUT

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.35 avansat Respins

DUMITRICA D ANA-MARIA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.9 Fizica 5 avansat Reusit

DUMITRIU C ANDREI - THEODOR

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Economie 5.3 avansat Respins

DUMITRIU M. ELENA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.2 Geografie 9.5 nivel mediu Respins

DUMITRU A BEATRICE

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 9.2 Psihologie 9.7 experimentat Reusit

DUMITRU A CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.95 Chimie organica T1 Nivel I 5.35 avansat Respins

DUMITRU A DANIELA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza Istorie 5.7 Geografie 7.15 experimentat Reusit

DUMITRU A. ELENA CORNELIA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

DUMITRU A. RALUCA-SILVIANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 8.6 experimentat Reusit

DUMITRU C DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.45 Fizica 1.3 incepator Respins

DUMITRU C ELENA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.15 Geografie 3.7 avansat Respins

DUMITRU C GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.55 Geografie 9.55 experimentat Reusit

DUMITRU C. CRISTIAN FLORENTIN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Reusit

DUMITRU C. FLORIN GABRIEL

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

DUMITRU C. GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

DUMITRU CASAT COSMA C IULIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.9 nivel mediu Respins

DUMITRU CASAT NEDELCU I MIHAELA IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu N/p

DUMITRU CASAT SLANICEANU V ANA

    GRUPUL SCOLAR FILIPESTII DE PADURE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

DUMITRU CASATORITA AVRAM A GEORGETA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Respins

DUMITRU CASATORITA GHEORGHE L VIOLETA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

DUMITRU D DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

DUMITRU D. ANCUTA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 8.55 experimentat Reusit

DUMITRU D. COSMINA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.9 Fizica 6.1 experimentat Reusit

DUMITRU D. DRAGOS

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 nivel mediu Respins

DUMITRU D. MARIA CATALINA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Chimie organica T1 Nivel I 7.85 experimentat Reusit

DUMITRU E DIANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.25 Geografie 6.6 experimentat Reusit

DUMITRU E. ELENA-LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 8.45 experimentat Reusit

DUMITRU F. ANDREI-GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Matematica T1 6.4 Informatica T2 Pascal 7.4 experimentat Reusit

DUMITRU F. CATALIN - MIHAI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

DUMITRU F. FLORINA- LORENA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Geografie 2.7 avansat Respins

DUMITRU F. LAURA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Chimie organica T1 Nivel I 9.75 experimentat Reusit

DUMITRU F.C. IOLANDA-FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 nivel mediu Respins

DUMITRU F.P. MADALINA GEORGIANA

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Informatica T1 intensiv Pascal 8.2 experimentat Reusit

DUMITRU G PAUL LIVIU

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BREAZA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.95 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

DUMITRU G SILVIU CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Fizica 3.15 avansat Respins

DUMITRU G. GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 8.05 experimentat Reusit

DUMITRU G. GEORGIANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

DUMITRU G. IOLANDA-STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.65 experimentat Reusit

DUMITRU GH ALINA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.9 Geografie 9.6 experimentat Reusit

DUMITRU GH. DRAGOS VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana 5.75 Limba engleza Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

DUMITRU GH. MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5.6 Limba engleza Matematica T2 4.5 Fizica 2.1 avansat Respins

DUMITRU GH. SIMONA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5.1 incepator Respins

DUMITRU I ANDREI-EMANUEL

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.55 Fizica 7.55 experimentat Reusit

DUMITRU I MARIAN MADALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.45 avansat Respins

DUMITRU I. ALEXANDRU - GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.35 experimentat Respins

DUMITRU I. ALINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.85 experimentat Reusit

DUMITRU I. ANDREEA

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.45 Biologie vegetala si animala T1 6.65 avansat Respins

DUMITRU I. CAMELIA-ALINA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.85 experimentat Reusit

DUMITRU I. CATALINA-IONELA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.15 avansat Respins

DUMITRU I. FLORIN-IRINEL

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 5.4 Informatica T2 Pascal 6.25 experimentat Respins

DUMITRU I. ION

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

DUMITRU I. OVIDIU MIHAI

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.1 Geografie 5.5 avansat Respins

DUMITRU I.GH ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 8.8 avansat Respins

DUMITRU I.M. ROXANA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Matematica T1 8.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 9 experimentat Reusit

DUMITRU L. ANDREEA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

DUMITRU L.R. FLORENTINA-LIVIA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Logica si argumentare 9.7 experimentat Reusit

DUMITRU M ANTONIO

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.35 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Respins

DUMITRU M CLAUDIU COSMIN

    GRUPUL SCOLAR FILIPESTII DE PADURE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

DUMITRU M FLORIN - PUIU

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5.45 Limba engleza Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 4.65 experimentat Respins

DUMITRU M. ANA MARIA IZABELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

DUMITRU M. ANDREEA - LACRAMIOARA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 7 avansat Respins

DUMITRU M.G. GEORGIANA-SIMONA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Filosofie 5.8 avansat Reusit

DUMITRU M.G. LAURENTIU GEORGIAN

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Fizica 7 experimentat Reusit

DUMITRU N ELENA RALUCA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

DUMITRU P CORINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 7.4 Geografie 5.4 nivel mediu Reusit

DUMITRU S CATALIN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

DUMITRU S. CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana 5.1 Limba franceza Istorie 4 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

DUMITRU ST MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Reusit

DUMITRU V CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 3.15 Fizica 1.8 experimentat Respins

DUMITRU V IOANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza Istorie 8.65 Logica si argumentare 9.8 experimentat Reusit

DUMITRU V. ADRIAN CATALIN

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.45 Geografie 9 experimentat Reusit

DUMITRU V. COSTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5.45 nivel mediu Respins

DUMITRU V. MIHAELA ANCA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Respins

DUNEL D.D ELENA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BREAZA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.15 Geografie 5 nivel mediu Respins

DUPU I. RUXANDRA IONELA

    GRUPUL SCOLAR SIMION STOLNICU COMARNIC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza A2-B1-A1-B1-B1 Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Reusit

DURBACEA D. CATALIN CONSTANTIN

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.15 experimentat Reusit

DURBACEA I LILIANA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 1.7 avansat Respins

DURBALA N IONEL

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5.5 Fizica 5 avansat Reusit

DURICU N. VALENTIN - CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Geografie 9.1 experimentat Reusit

DURICU P PETRE ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

DUSA D EMANUEL-ROBERT

    GRUPUL SCOLAR CIORANII DE JOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

DUSA GH. GEORGE-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza Matematica T2 5.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.5 avansat Respins

DUSA I. SIMION

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Chimie organica T1 Nivel I 6.9 avansat Respins

DUSESCU R. MIHAIL EMILIAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 1.15 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DUTA A CONSTANTIN - ALIN

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza A2--B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

DUTA A. ALEXANDRA-CATALINA

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 7.15 avansat Reusit

DUTA A. OVIDIU MARIUS

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Reusit

DUTA C MARIA BEATRICE

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

DUTA C. GEORGE ADRIAN

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Informatica T2 Pascal 7 experimentat Reusit

DUTA C. RAZVAN-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza A2-A2-A1-B2-B2 Matematica T1 6.55 Fizica 7.1 nivel mediu Reusit

DUTA CASAT MARCU GH NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 7.5 experimentat Reusit

DUTA D ALEXANDRU-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.75 Geografie 8.15 avansat Reusit

DUTA F.L. ROBERT-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza Istorie 9.25 Geografie 9.8 experimentat Reusit

DUTA G ALEXANDRA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 4.25 Fizica 1.6 incepator Respins

DUTA G GHEORGHE ADRIAN

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Geografie 7.7 incepator Respins

DUTA I ADRIAN STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Reusit

DUTA I GEORGETA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 incepator Respins

DUTA I LAURA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

DUTA I. FLORINA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Istorie 8.95 Logica si argumentare 9.9 experimentat Reusit

DUTA I. MARIANA-CORINA

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Geografie 8.4 avansat Reusit

DUTA L FLORENTINA ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Geografie 7.85 avansat Reusit

DUTA M. ANA - MARIA - MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.9 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

DUTA N. BOGDAN-ALIN

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 9 Fizica 8.2 avansat Reusit

DUTA N. FLORIN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.35 nivel mediu Respins

DUTA N. VIOREL VLAD

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.65 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

DUTA V SILVIU ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 4.15 avansat Respins

DUTCA D LOREDANA IOLANDA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DUTU CASATORITA GHEORGHITOAE B NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Respins

DUTU CASATORITA NITU I DENISA CRISTINA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

DUTU D. ELENA-VALENTINA

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 avansat Reusit

DUTU F.V GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.85 Geografie 8.35 experimentat Reusit

DUTU GH. CONSTANTIN

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 6.9 Geografie 6.8 nivel mediu Reusit

DUTU I IONUT FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.6 Fizica 7 nivel mediu Reusit

DUTU M. IONUT-MARCEL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Chimie organica T1 Nivel II 8.75 avansat Reusit

DUTU M. RALUCA-STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Chimie organica T1 Nivel II 9.2 experimentat Reusit

DUTU S MARIUS DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

EDITOIU I. CIPRIAN-MARIAN

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

EDU I EUGEN TEODOR

    LICEUL ECONOMIC SANSA PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Geografie N/p avansat N/p

EFTEMIE I MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3 Fizica 1.9 avansat Respins

EFTEMIE V EUGEN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

EFTIMIE GH. MIRELA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p 5.1 Limba engleza N/p Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.9 N/p N/p

EFTIMOIU CASATORITA PANA I CATALINA SIMONA

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5.55 Limba franceza Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7.6 incepator Reusit

EFTIMOIU O.C MADALIN FLORIAN

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Fizica 5 nivel mediu Respins

ELISEI GH NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.75 experimentat Respins

ELISEI GH.L. BOGDAN EDUARD

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 9.35 avansat Reusit

ENACHE A. ELENA - LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 9.75 nivel mediu Reusit

ENACHE A.D ROXANA MARIA

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.05 Biologie vegetala si animala T1 8.25 experimentat Respins

ENACHE A.V. RALUCA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 8.9 experimentat Reusit

ENACHE C GEORGE CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Fizica 8.7 experimentat Reusit

ENACHE C. COSTIN DRAGOS

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.95 Fizica 9.5 experimentat Reusit

ENACHE C. CRISTIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Fizica 7.1 experimentat Reusit

ENACHE C. MARIA

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

ENACHE CAS IVAN T ALEXANDRA ALICE

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 6.45 incepator Respins

ENACHE CAS MARES G DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Geografie 7.95 avansat Respins

ENACHE CASAT BRAHA T GINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

ENACHE CASAT SOARE GH ELENA SPERANTA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

ENACHE D ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

ENACHE D. ADRIAN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.95 Geografie 7.5 avansat Respins

ENACHE FL. CATALINA-MARIA

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 7.75 experimentat Reusit

ENACHE G IONUT

    COLEGIUL MILITAR LICEAL DIMITRIE CANTEMIR BREAZA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

ENACHE G RAZVAN ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

ENACHE G. ALEXANDRA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Istorie 9.15 Economie 9.6 experimentat Reusit

ENACHE G. MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

ENACHE G. MIHAI-VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 8.85 Fizica 9.2 experimentat Reusit

ENACHE G.D. MARIAN CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 2.45 Fizica 2.1 nivel mediu Respins

ENACHE GH. ADELINA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.05 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

ENACHE I FLORIN

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Geografie 8.8 avansat Respins

ENACHE I FLORIN ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

ENACHE I. GEORGIANA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.05 Geografie 7.2 avansat Respins

ENACHE I. OCTAVIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

ENACHE L ELENA-ADINA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.65 avansat Respins

ENACHE L. ANDREI-EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Fizica 7.7 experimentat Reusit

ENACHE M ION CONSTANTIN

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.7 Geografie 8.15 experimentat Reusit

ENACHE M IULIA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 7.9 Geografie 8.55 experimentat Reusit

ENACHE M MIHAIL SILVIU

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.8 Geografie 9.5 experimentat Reusit

ENACHE M. ANDREA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

ENACHE N. GEORGIANA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Geografie 5.65 experimentat Respins

ENACHE R.C. ANCA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Chimie organica T1 Nivel II 7.15 experimentat Respins

ENACHE S. VLAD-COSTIN

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza A2-A2-A1-B2-B2 Matematica T1 7.35 Chimie organica T1 Nivel I 8.45 experimentat Reusit

ENACHE ST NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

ENACHE T.L. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.95 Geografie 9.1 experimentat Reusit

ENACHE T.M IOANA

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.95 experimentat Reusit

ENACHE V ALIN GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Reusit

ENACHE V AUREL

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.3 avansat Respins

ENACHE V VALERIU-MARCIAN

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Fizica 1.35 nivel mediu Respins

ENACHE V. COSMINA ANDREEA

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.55 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

ENACHE V. IONUT-MIHAI

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Psihologie 5.65 experimentat Reusit

ENACHESCU C ALINA-IONELA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Chimie organica T1 Nivel I 3.1 experimentat Respins

ENCUNA CASATORITA RADU V AURELIA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba franceza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

ENCUNA V ELENA - RODICA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba franceza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

ENE A ADRIAN RADU

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

ENE A.D ALEXANDRU MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

ENE A.F. MARIANA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 7.9 avansat Reusit

ENE A.V. ALEXANDRA DANIELA

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

ENE C DANUT-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Geografie 9.2 avansat Respins

ENE C FLORIAN MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Reusit

ENE C. CRISTIAN COSTIN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.95 Geografie 8.4 avansat Reusit

ENE C. GEORGE MADALIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.15 experimentat Reusit

ENE C. LILIANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana N/p Limba rusa Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat N/p

ENE CAS IONITA I ANDREEA

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.55 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

ENE CASAT MANOLE T CORINA RAMONA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 8 experimentat Respins

ENE CASATORITA NICULA I ANDREEA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 3.85 incepator Respins

ENE E IULIANA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR CIORANII DE JOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.55 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

ENE GH AURELIAN FLORIN

    GRUPUL SCOLAR FILIPESTII DE PADURE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 incepator Respins

ENE GH PATRICIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 8.1 avansat Reusit

ENE I ARTEMON STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba franceza A2-A1-A1-A2-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

ENE I GEORGE CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Respins

ENE I GEORGEL CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.65 Fizica 5 experimentat Respins

ENE I IRINA FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6 Fizica 6 nivel mediu Respins

ENE I.I. ALEXANDRU

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Fizica 7.65 experimentat Reusit

ENE IE LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR FILIPESTII DE PADURE Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana 3.25 Limba engleza Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

ENE M GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.25 Chimie organica T1 Nivel I 3.5 nivel mediu Respins

ENE M GEORGIANA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 8.05 Geografie 9.45 experimentat Reusit

ENE M. CATALINA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET PLOIESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.55 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Geografie 5.5 experimentat Respins

ENE N ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Fizica 8.85 experimentat Reusit

ENE N. ANCA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

ENE N. CLAUDIA-VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.6 Biologie vegetala si animala T1 9.65 experimentat Reusit

ENE N. EMILIA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Biologie vegetala si animala T1 7.35 experimentat Reusit

ENE N.M. ALEXANDRU-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 8.55 experimentat Reusit

ENE P ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

ENE P PETRUTA ANDREEA

    COLEGIUL MILITAR LICEAL DIMITRIE CANTEMIR BREAZA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 7.25 Biologie vegetala si animala T1 10 avansat Reusit

ENE P. FLORENTINA-RALUCA

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.7 Biologie vegetala si animala T1 3.45 experimentat Respins

ENE S. ALINA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 avansat Reusit

ENE T MIHAIL LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

ENE T. JUSTIN MARIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 5.15 experimentat Reusit

ENE V DENISE-ELENA

    LICEUL DE ARTA CARMEN SYLVA PLOIESTI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 7.7 Geografie 8.7 avansat Reusit

ENE V MARIUS VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Fizica 1.95 avansat Respins

ENE V. MADALINA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza A1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.4 Geografie 7.15 avansat Reusit

ENE V. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 7.95 experimentat Reusit

ENESCU C GEORGE BOGDAN

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.15 Geografie 9.6 experimentat Reusit

ENESCU CAS STAN P. GINA - STELUTA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician agronom
    Limba si literatura romana 3.6 Limba franceza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

ENESCU CASAT PLESEA T DANIELA VIOLETA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 incepator Reusit

ENESCU D.V ALEXANDRU VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 4.55 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

ENESCU G.A. CRISTIANA-BEATRICE

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza Istorie 9.4 Geografie 9.2 experimentat Reusit

ENESCU GH. ANDREEA-MARIUCA

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 7.35 Geografie 8.55 avansat Reusit

ENESCU I. ALINA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.8 experimentat Reusit

ENESCU L.A. ALINA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.7 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Reusit

ENESCU M.P ADINA GEORGIANA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza A1-A1-A2-B1-A2 Istorie 7.95 Geografie 8.15 nivel mediu Reusit

ENESCU N.E. IOANA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.05 avansat Reusit

ENICA C ANDRADA-MIRUNA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

ENICA I. CATALIN-ANGELO

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Reusit

ENUTA G GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR CIORANII DE JOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

ENUTA M ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 3.45 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Respins

EPURE N. STEFAN-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.4 Geografie 8.9 experimentat Reusit

ERCUS S SEBASTIAN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

EREMISCA I.V. FLORENTINA CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 8.1 nivel mediu Respins

EROSS I. FLORIN

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 4.2 Geografie 2.8 avansat Respins

ERSOY H. DENIZ

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.35 experimentat Reusit

EVANGHELIDE P. SEBASTIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

EZARU M HORIA STEFAN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BREAZA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

FABIAN E GEORGETA ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.4 avansat Respins

FACAIANU GH MADALINA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician veterinar
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Respins

FACALET D. GHEORGHITA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

FACALET I FLORENTINA CERASELA

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

FAKHOURI A AIDA MARIA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B1 Matematica T1 7.65 Fizica 7.5 nivel mediu Reusit

FALIBOGA C.A LUANA MARIA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.65 Chimie organica T1 Nivel I 8.7 nivel mediu Reusit

FANICA V. MARIUS-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 6.8 Fizica 6.8 experimentat Reusit

FARCAS A AUREL

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.45 nivel mediu Respins

FATA A. MARIANA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Geografie 9.1 experimentat Reusit

FATU G. COSMINA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

FATU I ANDREEA ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.45 Geografie 6 experimentat Respins

FATULESCU P. PETRISOR - ANDREI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

FAUR I. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 1.25 Chimie organica T1 Nivel I 2.5 nivel mediu Respins

FECHETE C. NICOLAE LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5.15 Limba franceza Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

FEDELES GH ALEXANDRU ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana 6.55 Limba engleza Matematica T2 2.5 Geografie 8.4 avansat Respins

FEDESCU S VALENTINA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Chimie organica T1 Nivel I 2.3 experimentat Respins

FEKETE I.C. KAROL-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Logica si argumentare 9.75 experimentat Reusit

FENDU ST ANA MARIA LUIZA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.5 incepator Respins

FENIC GH ALEXANDRU MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 7.6 Limba franceza Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.15 avansat Reusit

FENICHIU I. VIRGILIU

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Informatica T3 Pascal 5.2 experimentat Reusit

FERARU A. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.95 Fizica 5.25 experimentat Reusit

FERARU D. ELENA DIANA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

FERARU I.L ELENA LIVIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.5 experimentat Reusit

FERARU M ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

FERENT V. ALEXANDRA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-A1-B2-B1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 4.1 incepator Respins

FERESTEANU R ANDREI CRISTIAN

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Matematica T1 8.4 Fizica 7.75 avansat Reusit

FETICU I ION CIPRIAN

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Respins

FIERARU L. GEORGE GABI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 2.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

FIERARU M.V ALINA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5.75 Fizica 5 avansat Respins

FILICA I. ELENA LUMINITA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

FILIP A STELUTA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 3.7 Limba franceza Matematica T2 5 Fizica 3.35 avansat Respins

FILIP C. ANA - MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.8 Chimie organica T1 Nivel II 9.15 experimentat Reusit

FILIP C. GEORGIANA CATALINA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Respins

FILIP DUMITRU I GAROFITA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.5 Biologie vegetala si animala T1 6.85 avansat Respins

FILIP GH. ION ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Biologie vegetala si animala T1 7.25 experimentat Reusit

FILIP L. SANZIANA-RUXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza Matematica T1 5.55 Biologie vegetala si animala T1 9.25 experimentat Reusit

FILIP L.G. ALEXANDRU-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.5 experimentat Reusit

FILIP S ELENA ROXANA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3 Geografie 5.35 nivel mediu Respins

FILIP T. IULIAN

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Fizica 7.25 experimentat Respins

FILIP V. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.35 experimentat Respins

FILIPOIU ANDOR N. VASILICA SIMONA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

FILIPOIU B LAVINIA-ADELINA

    LICEUL DE ARTA CARMEN SYLVA PLOIESTI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 8.7 experimentat Reusit

FILIPOIU CHICIOREANU M. ALINA ILEANA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T1 5.2 Chimie organica T1 Nivel I 5.4 nivel mediu Respins

FILIPOIU D.V. ELENA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.45 nivel mediu Reusit

FILIPOIU GH ANDREI DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana 6 Limba franceza Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 5 nivel mediu Respins

FILIPOIU P. ANDREI NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

FILOSTACHE A. SABIN-ANTOINE-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza Matematica T1 7.35 Fizica 8.5 experimentat Reusit

FILTA I. GEORGE MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 5 Fizica 6.3 avansat Respins

FIRASTRAERU I BOGDAN ANDREI

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Respins

FIRICEL L.V. IULIAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.75 Limba engleza Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat N/p

FIRIMITA C. ALIN-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3 Fizica 3.1 experimentat Respins

FLINTASU J. ROXANA

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Economie 8 experimentat Reusit

FLINTASU V. ANDREEA-RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 6.9 Chimie organica T1 Nivel I 8.45 experimentat Reusit

FLOREA A DANIEL-STEFAN

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.05 Chimie organica T1 Nivel I 4.2 experimentat Respins

FLOREA A. FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.25 Limba engleza Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Respins

FLOREA C BIANCA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

FLOREA C. IULIANA-DANIELA

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.35 Geografie 7.3 experimentat Reusit

FLOREA C. MARIUS DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Reusit

FLOREA C. RAZVAN MIHAIL

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.05 Geografie 8.15 experimentat Reusit

FLOREA C. VICTOR IOAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 9.15 avansat Reusit

FLOREA CASAT CIORANEANU C NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 incepator Respins

FLOREA D ION CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Reusit

FLOREA E.F. EDUARD STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

FLOREA GH. ION GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 4.6 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

FLOREA GH. MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.25 nivel mediu Respins

FLOREA I SILVIU ALEXANDRU

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 3.55 avansat Respins

FLOREA I. MADALINA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9 experimentat Reusit

FLOREA I. RAZVAN NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Respins

FLOREA M ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.45 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5.65 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Reusit

FLOREA M MIHAELA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 7.55 avansat Respins

FLOREA M. ALEXANDRU-OCTAVIAN

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.45 Fizica 4.2 experimentat Respins

FLOREA N ANA LUCIA

    LICEUL ECONOMIC SANSA PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.15 Geografie 5.25 avansat Respins

FLOREA N. OANA ALINA

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

FLOREA P. ELENA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Respins

FLOREA S. GEORGE CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.65 Geografie 9.75 experimentat Reusit

FLOREA V. MIHAI-VASILE

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

FLORESCU GH DUMITRU LIVIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

FLORESCU I IULIAN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I N/p incepator N/p

FLORESCU M.V. ANCA-TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza Matematica T1 8.35 Chimie organica T1 Nivel I 8.7 experimentat Reusit

FLORESCU N. BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p 3.4 Limba engleza N/p Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 5.1 N/p N/p

FLORESCU V VIORICA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 6.8 Limba engleza Matematica T2 5.05 Fizica 3.7 avansat Respins

FLORESCU V. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.6 experimentat Reusit

FLORICICA D. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.45 Geografie 9.35 experimentat Reusit

FLORISTEANU V ELENA-CATALINA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.05 Fizica 3.4 experimentat Respins

FLORISTEANU V VIOLETA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Fizica 3.3 experimentat Respins

FLOROIU I. DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

FLOROIU M. DANIEL-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 6.3 Fizica 8.45 experimentat Reusit

FLOSTOIU C.M MATEI CRISTIAN

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.45 Geografie 9.25 experimentat Reusit

FLUTURE G. GEORGE CRISTI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Fizica 4 avansat Respins

FOCSENEANU D ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Psihologie 9.55 experimentat Reusit

FOCSENEANU M ALEXANDRU COSMIN

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 3.75 avansat Respins

FOCSENEANU V VLADIMIR

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BREAZA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Geografie 8.65 nivel mediu Reusit

FODAC C IOANA MIRUNA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza A2---A1-A1 Matematica T2 4.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.2 avansat Respins

FODAC CAS TIRBOIU D FLORINA RUXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.65 Geografie 7.25 avansat Respins

FODOR ST. ALEXANDRU-EDUARD

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.75 Fizica 8.15 experimentat Reusit

FOFIRCA C. ALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

FOFIRICA I MARIAN VALERIU

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.25 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

FOGOROS S CRISTINA CATALINA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T2 8.75 Geografie 9.35 experimentat Reusit

FORGACIU F. VASILE - ALIN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

FOTA GH. ANA-MARIA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5.45 Economie 5.65 nivel mediu Respins

FRANCU GH ALEXANDRU-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

FRANCU I. CIPRIAN TILEMARHOS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 7.55 nivel mediu Reusit

FRANCU M.N. LAVINIA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 4.4 nivel mediu Respins

FRANCU S. RADU-MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 9.25 experimentat Reusit

FRANCULET P.P. PETRE MARIUS

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Chimie organica T1 Nivel I 6 nivel mediu Respins

FRANGULEA AL. COSTIN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

FRANGULEA M ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 5.2 nivel mediu Respins

FRANGULEA N OCTAVIAN TEODOR

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 8.15 avansat Reusit

FRATEA M CRISTINA DENISA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.95 Geografie 8.15 experimentat Reusit

FRATILA GH. CIPRIAN

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2--A2-B1-B1 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

FRATILA I. ALEXANDRA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Geografie 6.6 avansat Respins

FRATILA I. EUGEN-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Fizica 8.5 experimentat Reusit

FRATILA M. ALEXANDRU ALIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 5.85 Limba franceza Matematica T2 3.55 Fizica 2.9 avansat Respins

FRATILA M. IOANA CORINA

    LICEUL TEORETIC AZUGA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

FRATILA M. NICOLAE-MARIAN

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5.75 incepator Respins

FRATILA N. IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 incepator Respins

FRATILA V. ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 nivel mediu Respins

FRATILA V. MARIANA-LUMINITA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 8.55 nivel mediu Reusit

FRECATEL CAS GREERUS S. MARIANA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.15 Geografie 4.2 avansat Respins

FRICATEL T.S ANDREI-COSMIN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL DIMITRIE CANTEMIR BREAZA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.35 Fizica 10 experimentat Reusit

FRIDRICH D CLAUDIU GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 avansat Respins

FRIGESCU M ELENA DENISA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.45 Geografie 8.25 nivel mediu Reusit

FRINCU C MIHAITA-IULIAN

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Fizica 3.1 avansat Respins

FRINCU C. ANDREEA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Informatica T2 Pascal 6.5 experimentat Reusit

FRINCU C. MIHAI COSMIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Fizica 6.6 avansat Reusit

FRINCU C.L. LAURA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 nivel mediu Reusit

FRINCU D DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Informatica T2 Pascal 7.3 experimentat Respins

FRINCU D. GEORGIANA-LUIZA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.25 Geografie 9 experimentat Reusit

FRINCU I. CAMELIA ELENA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 5.9 experimentat Reusit

FRINCU I. VASILE OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba franceza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

FRINCU N. MARIUS-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A1 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 experimentat Reusit

FRINCU S GEORGIAN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

FRINCU S VALENTIN BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

FRINCU T VICTOR TRAIAN

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.35 Geografie 8.9 avansat Reusit

FRINCU V MARIANA

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

FRINCULESCU I. OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza Matematica T2 7.6 Fizica 8.55 avansat Reusit

FRINCULESCU T.L. GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

FRINCULET D. LAURENTIU STEFAN

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Reusit

FROICU GH. MARIA-MAGDALENA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza Istorie 8.55 Economie 8.95 experimentat Reusit

FRONE D.P. RUXANDRA-ANA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.2 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Respins

FRONE N. LARISA MADELENA

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5.1 experimentat Respins

FRONEA P CRISTIAN-VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 6.6 Limba franceza Matematica T2 6.3 Fizica 5.05 avansat Respins

FRONIE I. ION COSMIN

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.25 Chimie organica T1 Nivel I 5.75 nivel mediu Respins

FRUMUZACHE I ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.55 Logica si argumentare 8.25 experimentat Reusit

FRUNZA - VERDE C ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.65 experimentat Respins

FRUNZA V. JEAN LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

FRUNZEANU G.H. VICTOR IONUT

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Fizica 5.05 experimentat Reusit

FRUSINA A. IONUT

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

FRUSINA I ANGELICA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

FRUSINOIU I. CRISTINA IONELA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.45 experimentat Reusit

FRUSINOIU N ALEXANDRA-IZABELA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.5 Geografie 8.1 experimentat Respins

FRUSINOIU S. SERGIU MIHAI

    GRUPUL SCOLAR SIMION STOLNICU COMARNIC Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

FULGA T. GHEORGHE - CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

FULGEANU GH ANDREEA - IULIANA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

FULGEANU GH CATALIN - VALER

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.95 Limba franceza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

FULGEANU P. MARIUS-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A1 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

FULGEANU V. GEORGE

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

FULGER I ELENA-IULIA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Reusit

FUNIERU CAS STOIAN GH. GABRIELA-EMANUELA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

FURDUI D MARIA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

FURNEA T. LIDIA-NAOMI

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Logica si argumentare 9.6 experimentat Reusit

FURTUNA C BOGDAN TIBERIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.25 experimentat Respins

FURTUNA C. OANA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

FUSU V EMIL IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.35 Geografie 8.85 experimentat Reusit

GABOR I.A. MIHAELA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 9.1 nivel mediu Reusit

GAFTOI C. PETRE OCTAVIAN

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.85 Fizica 2.1 nivel mediu Respins

GAFTOI I STEFAN EDUARD

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

GAGAUTU N VIOLETA LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.55 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.55 incepator Respins

GAGENEL C.M. CLAUDIA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR SIMION STOLNICU COMARNIC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

GAGIU D BEATRICE

    LICEUL DE ARTA CARMEN SYLVA PLOIESTI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.9 experimentat Reusit

GAGIU I IOAN ALEXANDRU

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Geografie 7.75 experimentat Respins

GAGIU V. IULIAN MIHAIL

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.2 Informatica T2 C/C++ 5.45 experimentat Reusit

GAINA I. MARILENA ANCUTA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Economie 8.4 experimentat Reusit

GAINUSE L PAUL-GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

GALBAU C MARIUS-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Geografie 8.05 experimentat Respins

GALES I. IOANA ANCA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

GALES I. OANA BEATRICE

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 10 experimentat Reusit

GALES M GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

GALETCHI G. LAURENTIU LORIN

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Reusit

GALICEANU V. ALINA

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

GALIDANGELO M. ADRIAN IULIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana 5.75 Limba engleza Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

GAMAN POPOIAG I CORNEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Istorie 5.7 Geografie 6.9 experimentat Respins

GAMAN T VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

GANEA G ALINA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.6 nivel mediu Respins

GANEA GH MARIUS GEORGIAN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana 5.05 Limba engleza Matematica T2 5.2 Fizica N/p N/p N/p

GANEA I STELIAN-SURAJ

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Chimie organica T1 Nivel I N/p N/p N/p

GANEA M. ANDRA MARIA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Biologie vegetala si animala T1 6.75 experimentat Reusit

GANEA T. DRAGOS CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza Matematica T2 8 Chimie organica T1 Nivel II 9.15 experimentat Reusit

GARBEA I. EMIL-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B1 Matematica T1 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Reusit

GARBOVU D. OCTAVIAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GAROSEANU I. ANDREI-RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T2 8.65 Fizica 8.75 experimentat Reusit

GASPAR A.P. MARIUS - IULIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5.2 incepator Respins

GASPAR D. VALENTINA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Geografie 4.4 avansat Respins

GASPAR I IONUT CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.65 experimentat Reusit

GASPOR N ALEXANDRU - OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.35 experimentat Respins

GATEJ E.D. MIHAELA-ALEXANDRA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

GATEJ I. BOGDAN-NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.95 Fizica 8.1 experimentat Reusit

GATEJOIU CTIN ANDREI-MARIAN

    LICEUL DE ARTA CARMEN SYLVA PLOIESTI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.75 Geografie 8.25 avansat Reusit

GAVANEANU D.V. RALUCA-MARIA

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza Matematica T1 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.4 experimentat Reusit

GAVRILA A. VIOLETA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba franceza B1-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Geografie 2.85 avansat Respins

GAVRILA C. BOGDAN STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 6.65 experimentat Reusit

GAVRILA F ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

GAVRILA GH.AL. GHEORGHE-ARMANDO

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Fizica 7.5 experimentat Reusit

GAVRILA I. ANDREEA ROBERTINA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.05 Geografie 10 experimentat Reusit

GAVRILA N ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.95 nivel mediu Respins

GAVRILA N. CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

GAVRILA V. MIHAIL

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 8 Fizica 7.4 experimentat Reusit

GAVRILESCU CASAT DRAGOMIR C IUSTINA VERONICA

    GRUPUL SCOLAR FILIPESTII DE PADURE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 incepator Respins

GAVRILESCU I ELENA CORNELIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

GAVRILOIU F IONUT - ALEXANDRU

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 4.35 experimentat Respins

GEANA N. ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Matematica T2 8.4 Fizica 8.4 avansat Reusit

GEANA N. NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba franceza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Geografie 5 avansat Respins

GEANGU I. ANISOARA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Istorie 9.2 Logica si argumentare 9.8 experimentat Reusit

GEANGU M.A. FLORINA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza B1-A1-A1-A2-B1 Matematica T2 5.15 Geografie 7.3 avansat Respins

GEANTA C ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.05 Geografie 5.9 avansat Respins

GEANTA I. DANIEL-CAZIMIR

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

GEANTA M. LOREDANA-MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 9.55 experimentat Reusit

GEANTA N. FLORENTINA-RALUCA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 5 avansat Respins

GEANTA P ELENA - CRISTINA

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 9.2 avansat Reusit

GEANTA V.L. ANDREI-VALERIU

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.25 avansat Respins

GENOSU S. MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.95 Geografie 7.45 experimentat Reusit

GEORGESCU A ANDREI

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 6.05 Fizica 6.75 experimentat Reusit

GEORGESCU A. LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 avansat Reusit

GEORGESCU C LAURENTIU ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

GEORGESCU C MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.75 Chimie organica T1 Nivel I 4.05 avansat Respins

GEORGESCU C. FLORIN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

GEORGESCU C.G. IOANA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.75 avansat Respins

GEORGESCU CAS IONESCU V. MIHAELA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.15 Geografie 3.9 avansat Respins

GEORGESCU CASAT MARACINEANU C MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Fizica 1.9 incepator Respins

GEORGESCU G. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza Istorie 7.1 Geografie 8.75 experimentat Reusit

GEORGESCU I EMIL STEFAN

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Respins

GEORGESCU I. BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

GEORGESCU I. CATALINA-EUGENIA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 3.45 Chimie organica T1 Nivel I 5.1 avansat Respins

GEORGESCU I. DRAGOS MARIAN

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 4.25 Geografie 3 avansat Respins

GEORGESCU I. FLORIN-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.75 nivel mediu Respins

GEORGESCU M. NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GEORGESCU N MARIUS NICOLAE

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.4 Geografie 7.7 experimentat Respins

GEORGESCU S. ANDREI CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.45 Fizica 4.1 avansat Respins

GEORGESCU S. IULIA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba franceza Matematica T2 6.3 Chimie organica T1 Nivel II 8.55 avansat Reusit

GEORGESCU ST.B MIHAI SEBASTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GEPU I. AURA FLORENTINA

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba franceza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

GEREA N. IOAN-IULIAN

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Fizica 8.8 experimentat Reusit

GEROSANU I. DANIELA-MARILENA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba franceza Istorie 9.4 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

GERU C JULIAN SABIN

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.6 nivel mediu Respins

GHEGOIU S. ILIUTA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.95 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.4 Chimie organica T1 Nivel I 5.55 nivel mediu Respins

GHELBAS A DRAGOS CRISIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Chimie organica T1 Nivel I 3.7 avansat Respins

GHELMEZ C.A. LIVIA-ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.55 Biologie vegetala si animala T1 3.35 experimentat Respins

GHENEA P IULIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

GHENOIU M.GH. IOANA-EVELINE

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza Matematica T2 9.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

GHEOCA N ELENA LILIANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza A2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.45 Geografie 8.9 experimentat Reusit

GHEORGHE A ELENA - LAVINIA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza A2--B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Respins

GHEORGHE A OCTAVIAN MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 7.9 experimentat Reusit

GHEORGHE A. ADRIAN

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Fizica 7.2 experimentat Reusit

GHEORGHE A. CRISTINA CATALINA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.05 Geografie 7.55 experimentat Reusit

GHEORGHE A. CRISTINA GABRIELA

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba franceza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Respins

GHEORGHE A. ROXANA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 9.75 avansat Reusit

GHEORGHE A. SABIN - ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2--A1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 incepator Respins

GHEORGHE A.M. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Istorie 7.75 Geografie 8.3 experimentat Reusit

GHEORGHE B. ANDREI ROBERT

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Geografie 7.4 experimentat Reusit

GHEORGHE C CRISTINA - GEORGIANA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

GHEORGHE C GABRIEL VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 experimentat Respins

GHEORGHE C VALERIU MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

GHEORGHE C. ELENA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 7.15 experimentat Reusit

GHEORGHE C. STEFAN-LAURENTIU

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Istorie 6.55 Logica si argumentare 9.7 experimentat Reusit

GHEORGHE C.D MARIUS FLORENTIN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 6.15 experimentat Respins

GHEORGHE CAS STAN M. SOFICA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 8.5 experimentat Reusit

GHEORGHE CAS TEODORESCU C. OANA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana 5.3 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Respins

GHEORGHE CASAT SAVU N IULIA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.15 nivel mediu Respins

GHEORGHE CASATORITA ENESCU S MARIANA VIORICA

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.2 Limba franceza Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 8.8 incepator Respins

GHEORGHE CTIN MIHAITA

    LICEUL DE ARTA CARMEN SYLVA PLOIESTI Muzica
    Limba si literatura romana avansat 8.45 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 7.6 Geografie 8.4 avansat Reusit

GHEORGHE D. ANDREEA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba franceza Matematica T1 6.7 Fizica 4.3 experimentat Respins

GHEORGHE E CATALIN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Chimie organica T1 Nivel I 5.1 experimentat Respins

GHEORGHE E TUDOR

    COLEGIUL MILITAR LICEAL DIMITRIE CANTEMIR BREAZA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.95 Fizica 9.1 avansat Reusit

GHEORGHE F. FLORENTINA MAGDALENA

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Informatica T2 Pascal 7 experimentat Reusit

GHEORGHE GH CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 3.3 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

GHEORGHE GH. CAMELIA-ELENA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5 avansat Respins

GHEORGHE GH. CRISTIAN-MARGARIT

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 4.3 avansat Respins

GHEORGHE GH. IULIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.25 nivel mediu Respins

GHEORGHE GH. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.5 nivel mediu Respins

GHEORGHE GH. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 2.85 avansat Respins

GHEORGHE GH.N. MONICA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Geografie 6.5 avansat Respins

GHEORGHE I IONEL ANDREI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

GHEORGHE I MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.35 Biologie vegetala si animala T1 9.3 avansat Reusit

GHEORGHE I ROXANA

    LICEUL ECONOMIC SANSA PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Geografie 7.1 avansat Respins

GHEORGHE I VALERIA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.9 Logica si argumentare 9.1 avansat Reusit

GHEORGHE I VICTOR BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.7 nivel mediu Respins

GHEORGHE I VIOREL MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 2.25 experimentat Respins

GHEORGHE I. ANDREEA VIOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

GHEORGHE I. FLORENTINA PETRUTA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Geografie 5.4 avansat Respins

GHEORGHE I. GEORGE VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Reusit

GHEORGHE I. IOANA-VIORICA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 4.55 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.85 nivel mediu Respins

GHEORGHE I. OANA-RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba franceza A2-B2-A2-B2-B2 Istorie 9.1 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

GHEORGHE I. VASILICA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 2.5 incepator Respins

GHEORGHE M. FLORICA ALEXANDRINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Chimie organica T1 Nivel I 4 nivel mediu Respins

GHEORGHE M. MARIANA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.25 Fizica 2.25 experimentat Respins

GHEORGHE M. MARIUS-PETRE

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

GHEORGHE M. ROXANA GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Geografie 6.4 avansat Respins

GHEORGHE M. STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GHEORGHE M. STEFANIA-LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Fizica 1.75 avansat Respins

GHEORGHE M.C. STEFAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 3.95 Geografie 9.65 nivel mediu Respins

GHEORGHE M.L ALBERTO ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GHEORGHE N CIPRIAN DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Chimie organica T1 Nivel I 5.3 avansat Respins

GHEORGHE N. ALEXANDRA-ILEANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

GHEORGHE N. ANDREEA-RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.8 Geografie 8.95 experimentat Reusit

GHEORGHE N. DRAGOS-STEFAN

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.15 Fizica 8.4 experimentat Reusit

GHEORGHE P. CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5.35 nivel mediu Respins

GHEORGHE P. IOANA ALINA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 6.75 experimentat Reusit

GHEORGHE P. IONUT MARIUS

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Fizica 6.05 experimentat Respins

GHEORGHE P. MADALINA - ELENA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B1-B2-A1-B2-B2 Matematica T2 6.55 Logica si argumentare 8.5 experimentat Reusit

GHEORGHE R ADRIANA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 8.85 experimentat Respins

GHEORGHE S.S. MIHAIL-OCTAVIAN

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 9.5 Limba engleza Istorie 8.05 Logica si argumentare 8.9 avansat Reusit

GHEORGHE ST. MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.15 Fizica 3.5 avansat Respins

GHEORGHE ST.V. LAURENTIU-MARIUS

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza A2-A1-A1-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 8.15 experimentat Reusit

GHEORGHE T. DANIEL-NICOLAE

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

GHEORGHE V CAMELIA LUCIANA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

GHEORGHE V ECATERINA DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 8.05 Geografie 8.05 experimentat Reusit

GHEORGHE V. IOAN CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.65 nivel mediu Respins

GHEORGHE V. LORENA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 6.45 nivel mediu Respins

GHEORGHE V. MONICA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 7.35 experimentat Respins

GHEORGHE V. NICOLETA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

GHEORGHE V.M. IOANA VIRGINIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.75 Fizica 3.2 nivel mediu Respins

GHEORGHETOAE V ALEXANDRA ISABELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

GHEORGHITOAE G. STEFAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

GHEORGHIU E.V. COSMIN

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 2.3 avansat Respins

GHEORGHIU GH. EDUARD - COSTIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Geografie 7.75 avansat Respins

GHEORGHIU I MARIANA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR FILIPESTII DE PADURE Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 3.75 nivel mediu Respins

GHEORGHIU S. DAVID STELIAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 2.6 incepator Respins

GHEORGHIU T. ANDREEA-MIHAELA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.45 Filosofie 6.4 avansat Reusit

GHEORMESCU I. MADALINA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.25 Chimie organica T1 Nivel II 7.5 nivel mediu Reusit

GHERASIMESCU CTIN MIHAI-ALEXANDRU

    LICEUL DE ARTA CARMEN SYLVA PLOIESTI Muzica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.65 Geografie 6.6 avansat Reusit

GHERCA V DRAGOS NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 3.45 avansat Respins

GHERGHE CASATORITA IORDACHE S ADELA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba franceza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.95 nivel mediu Respins

GHERGHE E. GEORGIANA LOREDANA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.55 experimentat Reusit

GHERGHE M.F. MIHAELA-STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Logica si argumentare 8.85 experimentat Reusit

GHERGHE P. IVONA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 8.75 experimentat Reusit

GHERGHE S. EMIL

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 incepator Respins

GHERGHESCU R LIVIU MIHAI

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 8.7 avansat Reusit

GHERGHICEANU D. DORA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Economie 6.8 experimentat Reusit

GHERGHICEANU G. DRAGOS ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza Matematica T1 8.15 Chimie organica T1 Nivel I 8.75 experimentat Reusit

GHERGHINOIU GAFTOI I. LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 3.1 Limba franceza Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

GHERGHINOIU I. ALIN CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba franceza A2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 6.35 Fizica 5 nivel mediu Respins

GHERISESCU GH. AURA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 8 experimentat Reusit

GHEUCA R. ANTONIO GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5.65 Limba engleza Matematica T2 5 Fizica 2.9 avansat Respins

GHIBERCEA M. ALIN - NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.15 incepator Respins

GHICA C CRISTINA - MADALINA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana 5.9 Limba franceza Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GHICA CASATORITA BADEA C MIHAELA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

GHICA GH. VALENTINA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 7.15 avansat Reusit

GHICA L CRISTINA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.4 experimentat Reusit

GHICIOI GH NATALIA-NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.25 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

GHIDEL I. RADU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Fizica 10 experimentat Reusit

GHILE G. RAMONA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

GHINDA A. COSTIN

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.55 avansat Reusit

GHINEA A CONSTANTIN

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Respins

GHINEA A MARIUS

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Eliminat din examen

GHINEA A. GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 6.65 experimentat Respins

GHINEA C. MARIUS ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Chimie organica T1 Nivel II 8.55 experimentat Reusit

GHINEA E LUMINITA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 1.35 Biologie vegetala si animala T1 6.65 nivel mediu Respins

GHINEA G. RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GHINEA I IONELA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana 5.2 Limba engleza Matematica T2 1 Geografie 6.7 avansat Respins

GHINEA I. GEORGE-MADALIN

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T1 6.7 Informatica T2 Pascal 5.6 experimentat Reusit

GHINEA M MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.6 experimentat Respins

GHINEA M. ANDREEA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 7.95 experimentat Reusit

GHINEA N. ION-RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza Matematica T1 8.1 Fizica 9.25 experimentat Reusit

GHINEA ST. ADRIAN GABRIEL

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 incepator Respins

GHINEA V. RODICA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana 5.1 Limba franceza Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.6 incepator Respins

GHINESCU M. BOGDAN ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6 Informatica T2 C/C++ 5.8 experimentat Reusit

GHINESCU N. IULIA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza Istorie 8.95 Logica si argumentare 9.5 experimentat Reusit

GHINESCU R. CRISTIAN VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 6.5 Limba engleza Matematica T2 4.05 Fizica 5.5 nivel mediu Respins

GHINESCU V CATALINA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

GHINESCU V SANDA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Respins

GHINIA V IULIAN ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Geografie 5.65 avansat Respins

GHINOIU L. SPIRIDON

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5.35 incepator Respins

GHINOIU S. ANA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 9.1 incepator Reusit

GHIOARCA GH GEANINA CORINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Respins

GHIONOIU C.N. ALINA-GEORGETA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 6.15 Geografie 7.7 avansat Respins

GHIONOIU GH. ALINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza Istorie 9.45 Geografie 9 experimentat Reusit

GHIORGHICI D MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

GHISOIU GH GEORGE - CATALIN

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5.9 Fizica 5 avansat Respins

GHITA C. FLAVIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Chimie organica T1 Nivel I 7.9 experimentat Reusit

GHITA C.C. VLAD FLORIN

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Reusit

GHITA CAS SOARE N MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.4 Geografie 8.5 avansat Respins

GHITA CASAT STAN I ALINA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Respins

GHITA CASATORITA TANASE I STELUTA FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

GHITA D ADRIAN DAN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

GHITA FL. GEORGIANA-ADINA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 8.35 experimentat Reusit

GHITA G. ALEXANDRU COSMIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Respins

GHITA G. FLORENTINA CORINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 6.3 Limba franceza Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.15 nivel mediu Respins

GHITA GH ADRIANA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba franceza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 1.9 experimentat Respins

GHITA GH LUCIAN - IONUT

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GHITA GH VIOREL

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.65 nivel mediu Respins

GHITA I ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 6.25 Limba engleza Matematica T2 1.2 Fizica 4.35 nivel mediu Respins

GHITA I LILIANA-MARIANA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.2 Geografie 6.65 avansat Respins

GHITA I. ALECSANDRU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

GHITA I. MARIA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.3 experimentat Reusit

GHITA I.R. STEFAN ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician prelucrari la cald
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p avansat N/p

GHITA M GEORGE ALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 1.95 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.25 Fizica 3.4 avansat Respins

GHITA M. IONEL CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.1 avansat Respins

GHITA M. ROBERT-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B1-B2-B1-A2 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

GHITA M.S. FLORENTINA ROMELIA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.65 avansat Reusit

GHITA N ANDREI IOAN

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.95 avansat Respins

GHITA N. FLORIAN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana 6.2 Limba engleza Matematica T2 N/p Geografie 6.25 nivel mediu N/p

GHITA N. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Geografie 5.1 avansat Respins

GHITA N.G. CATALIN PETRUT

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.7 Geografie 8.05 experimentat Reusit

GHITA O. ADRIAN GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 8.25 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Reusit

GHITA S ALEXANDRA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.45 Informatica T2 Pascal 8.35 experimentat Reusit

GHITA ST. MIHAI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.55 avansat Respins

GHITA V IOLANDA GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.15 Geografie 7.65 experimentat Reusit

GHITA V. ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 7.45 experimentat Reusit

GHITA V. MARIUS GEORGIAN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.55 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

GHITA V. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 6.6 experimentat Respins

GILCA N. ELENA NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.6 Geografie 9.4 experimentat Reusit

GILCA N. IONUT DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.3 nivel mediu Respins

GILCA V ALEXANDRU NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 7.2 Limba engleza Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Reusit

GINGEA N. ALEXANDRU CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC FILIPESTII DE PADURE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 1.05 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Respins

GIRBA C CECILIA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Geografie 6.75 experimentat Respins

GIRBACEA I CRISTINA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Fizica 5.4 avansat Respins

GIRBEA A.C. ION-ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.7 Fizica 6.55 experimentat Reusit

GIRBEA C ANDRA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.75 Geografie 9.5 experimentat Reusit

GIRBEA C ELENA ADRIANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.4 Geografie 8.25 experimentat Reusit

GIRBEA CASAT BOGIU S ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

GIRBEA CASAT RADU GH MONICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

GIRBEA GH ELENA CATALINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.4 Geografie 7.75 avansat Respins

GIRBEA V LAURENTIU NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

GIRLAN I DANUT BOGDAN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BREAZA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

GIRLICEL C GEORGE ADRIAN

    LICEUL ECONOMIC SANSA PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Geografie 7.45 avansat Respins

GIUBERNEA A.M. MARIAN BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GIUROIU CAS CALUGAREANU E. REBECA VALENTINA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana 8.4 Limba engleza Matematica T2 3.3 Geografie 8 experimentat Respins

GLAVAN D GEORGETA-ANDREIA

    COLEGIUL MILITAR LICEAL DIMITRIE CANTEMIR BREAZA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.85 avansat Reusit

GLAVAN L. RAZVAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba ebraica B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.65 Geografie 7.7 experimentat Reusit

GLESNEA V. IONUT LIVIU

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN TESILA VALEA DOFTANEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 8.2 experimentat Respins

GLIGA M.I ANCA REBECA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 9.2 experimentat Reusit

GLISCA L ANDREI TEODOR

    COLEGIUL MILITAR LICEAL DIMITRIE CANTEMIR BREAZA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Fizica 9.55 experimentat Reusit

GLONT C. VASILE

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

GLONT GH MARIUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 7.2 experimentat Reusit

GLONT N GEORGETA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.35 Geografie 6.05 avansat Respins

GLONTARU M.F PETRE-FLORIN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL DIMITRIE CANTEMIR BREAZA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Fizica 9.1 experimentat Reusit

GOAGA D. ALEXANDRA-DANUTA

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

GOAGA P. IONELIA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

GOAGA S.S CATALIN GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

GOAGA V ANDREEA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 5.05 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

GOAGA V. ALEXANDRU GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana 3.4 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GODEA I. ALIN CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.45 Fizica 3.55 nivel mediu Respins

GOGA C. MIHAI MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Fizica 3.45 avansat Respins

GOGA F ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Respins

GOGA O. MIRCEA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza Matematica T1 6.7 Fizica 8.6 experimentat Reusit

GOGA V ANA-MARIA-LAURA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

GOGAN C. IOANA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Reusit

GOGAN C. VASILE FLORIAN

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Chimie organica T1 Nivel I 5.95 nivel mediu Respins

GOGAN V. CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.45 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

GOGOASA GH CAMELIA GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.75 Geografie 7.6 experimentat Reusit

GOGOASE D VLAD-ALEXANDRU

    COLEGIUL MILITAR LICEAL DIMITRIE CANTEMIR BREAZA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Informatica T1 intensiv Pascal 8.55 experimentat Reusit

GOGONEA GH ROBERTO

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Geografie 8.6 experimentat Reusit

GOGONEA S. IOANA LAURA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Geografie 6.9 avansat Reusit

GOGONEA V VALERIA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.85 Fizica 1.9 avansat Respins

GOGOT C ANDRADA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Geografie 8.35 experimentat Respins

GOGU CASATORITA ADAM I RODICA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

GOGU G. LAURENTIU COSTIN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Fizica 9.25 experimentat Reusit

GOGU GH IULIAN CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 6.05 nivel mediu Respins

GOGU GH STEFAN IRINEL

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

GOIA I. CRISTIAN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

GOIA S CONSTANTIN IRINEL

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Geografie 8.25 experimentat N/p

GOICEA F.S. ANDREEA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

GOICEA G. ANDREEA CATALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 5.65 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

GOICEA I. CRISTINA-STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

GONT F BENIAMIN

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza A2-A1-A2-B1-A2 Istorie 6.3 Geografie 9.1 nivel mediu Reusit

GORAN GH. CATALIN - IONUT

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

GORAN M AUGUSTIN

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.45 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 3.05 nivel mediu Respins

GORAN V ALIN VASILE

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 incepator Respins

GORDIN D GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 6.85 experimentat Respins

GORGAN GH VLAD GEORGE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 3.15 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Respins

GORGOS I.L. ANTONIA-GREGORIANA

    LICEUL DE ARTA CARMEN SYLVA PLOIESTI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 7.95 Limba engleza Istorie 8.4 Geografie 8.6 experimentat Reusit

GORGOTEANU C. ANDREI GEORGE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 1.9 Limba engleza Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 4.2 experimentat Respins

GORTOESCU CASAT BASTUREA C MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 1.95 incepator Respins

GORTOESCU I EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Chimie organica T1 Nivel I 3.15 experimentat Respins

GORTOESCU I VASILE

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

GOSPODIN A. NEOPHYTOS - RIKOS

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Respins

GOSU C.S. OANA

    COLEGIUL MILITAR LICEAL DIMITRIE CANTEMIR BREAZA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.2 Fizica 9.05 experimentat Reusit

GRABOSCHI M. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.25 Informatica T2 Pascal 6.35 experimentat Reusit

GRAD C. IULIA - ROXANA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

GRADINARU A. CATALIN STEFAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.4 Geografie 8.8 experimentat Reusit

GRADINARU D. RUXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.65 experimentat Reusit

GRADINARU I GINGLUIELA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 2.55 nivel mediu Respins

GRADINARU M CONSTANTIN

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie 7.4 experimentat Respins

GRADINESCU D. CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza Matematica T1 7.25 Chimie organica T1 Nivel I 7.65 experimentat Reusit

GRAFF S. ALEXANDRA RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Chimie organica T1 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

GRAJDAN G.V CRISTINA LUCIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

GRAMA A. LUCIAN-ANTONIO

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.25 Chimie organica T1 Nivel I 3.2 experimentat Respins

GRAMA CAS VERES C. VALENTINA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Geografie 5.15 avansat Respins

GRAMA I. BEATRICE ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR SIMION STOLNICU COMARNIC Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

GRAMA O ANA-MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 7.05 experimentat Reusit

GRAMA R. GEORGIAN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 1.85 Limba engleza Matematica T2 2.65 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

GRAMA V.D. LIANA-FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

GRANCEA C. VASILE ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

GRANCEA I FLORIN - IONUT

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

GRANCEA I IONUT-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba germana moderna B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.3 Informatica T2 Pascal 6.7 experimentat Reusit

GRANCEA I. STELUTA-DENISA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Reusit

GRATIE I GEORGETA VALERICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 8.35 avansat Respins

GRATIE T.V FLORENTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.65 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

GRAUR D. IONUT-LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 1.5 Geografie 6 avansat Respins

GRECHI E. SILVIA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Informatica T2 C/C++ 7.5 experimentat Reusit

GRECIANU N. ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GRECU D ANDREI - DORU

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 8.55 Limba franceza Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Reusit

GRECU I. GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

GRECU M.D. DIANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza Istorie 10 Logica si argumentare 9.9 experimentat Reusit

GRECU T. GEORGE CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Fizica 3.65 incepator Respins

GRESIANU C.Z ALINA ELENA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B1 Istorie 7.6 Geografie 8.95 nivel mediu Reusit

GRIGA E IRINA-CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba spaniola B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.35 Logica si argumentare 9.7 experimentat Reusit

GRIGORAS S IULIAN-EDUARD

    GRUPUL SCOLAR CIORANII DE JOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

GRIGORAS V. MIHAITA-IULIAN

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Reusit

GRIGORE CAS MANOLACHE P. VIORICA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

GRIGORE A. RADU DORU

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Chimie organica T1 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

GRIGORE A.M. ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 8.1 experimentat Reusit

GRIGORE A.S. CARMEN FLORENTINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 8.35 Geografie 9.05 experimentat Reusit

GRIGORE A.S. MIHAI IULIAN

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.05 Fizica 7.9 experimentat Reusit

GRIGORE C DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza A1-A1-B2-A1-A2 Matematica T1 2.15 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Respins

GRIGORE C GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

GRIGORE C IONUT MARIAN

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 9.55 experimentat Reusit

GRIGORE C. PETRE-SORIN

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.75 nivel mediu Reusit

GRIGORE CAS CIORANEANU C MIRELA SILICA

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Geografie 6.65 avansat Respins

GRIGORE CASAT DUNCA I MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 8 Geografie 7.8 experimentat Reusit

GRIGORE CASAT MANEA V ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 6.65 avansat Respins

GRIGORE CASAT URSAN P DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.8 Limba engleza Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Respins

GRIGORE D SERGIU MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Reusit

GRIGORE D. DUMITRU-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B1-A2 Matematica T1 5.3 Fizica 7.7 experimentat Reusit

GRIGORE D. ILEANA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana 5.3 Limba engleza Matematica T2 5 Geografie 5.4 experimentat Respins

GRIGORE D. LARISA RAMONA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 6.9 experimentat Reusit

GRIGORE E. FLORIN-COSTIN

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

GRIGORE FL. CARMEN-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

GRIGORE FL. CORNELIA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

GRIGORE FL. OANA-TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza Matematica T1 6.15 Fizica 8 experimentat Reusit

GRIGORE G EDUARD GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.65 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

GRIGORE G. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 8.85 avansat Reusit

GRIGORE G. GEORGE-RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 7.55 experimentat Reusit

GRIGORE G. LUCIANA

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 7.05 experimentat Reusit

GRIGORE GH. ALICE-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.6 Logica si argumentare 8.85 avansat Reusit

GRIGORE GH. LOUIS-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 7.6 experimentat Reusit

GRIGORE GH. MARIA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Geografie 5.95 experimentat Respins

GRIGORE I ION MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana 5.8 Limba franceza Istorie 5.3 Geografie 7.6 avansat Reusit

GRIGORE I LAURENTIA

    COLEGIUL MILITAR LICEAL DIMITRIE CANTEMIR BREAZA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.3 Fizica 8.25 experimentat Reusit

GRIGORE I. ANCA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Istorie 8.3 Logica si argumentare 9.8 experimentat Reusit

GRIGORE I. CONSTANTA-CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

GRIGORE I. GEORGIANA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.1 Biologie vegetala si animala T1 8.5 avansat Reusit

GRIGORE I. IONUT-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 3.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.3 nivel mediu Respins

GRIGORE I. NINA-ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 10 avansat Reusit

GRIGORE L. DIANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 8.6 avansat Reusit

GRIGORE M GABRIELA ADRIANA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.4 Geografie 7.15 experimentat Reusit

GRIGORE M. ELENA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 10 avansat Reusit

GRIGORE M. ELENA-VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 5.35 nivel mediu Respins

GRIGORE N ANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 7.1 Logica si argumentare 8.5 experimentat Reusit

GRIGORE N. DANIEL IONUT

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 7.55 experimentat Reusit

GRIGORE N. ELENA - GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 6.75 nivel mediu Respins

GRIGORE O. VALENTIN OCTAVIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.65 nivel mediu Respins

GRIGORE P.D. GEORGE-IONEL

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 6.35 Fizica 5.35 experimentat Reusit

GRIGORE S ION-ALEXANDRU

    COLEGIUL MILITAR LICEAL DIMITRIE CANTEMIR BREAZA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 8.25 Fizica 8.25 experimentat Reusit

GRIGORE S. MARIUS-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Geografie 8 experimentat Respins

GRIGORE S.C ALEXANDRU IULIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba germana moderna A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 4.15 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Respins

GRIGORE V DANUT-VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Geografie 8.6 avansat Respins

GRIGORE V DENISA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1-B1-A1-B2-B2 Matematica T2 1.25 Fizica 1.95 incepator Respins

GRIGORE V. ADRIAN SEBASTIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

GRIGORE V. ANDREEA-VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 3.75 nivel mediu Respins

GRIGORE V. ELENA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 7.7 experimentat Reusit

GRIGORESCU C. CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GRIGORESCU C. ELENA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza Istorie 9.7 Logica si argumentare 9 experimentat Reusit

GRIGORESCU M. ALEXANDRU MARIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

GRIGORESCU S. ANDREEA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba franceza N/p Matematica T2 2.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.25 nivel mediu N/p

GRIGORESCU V. DAVID STEFANEL

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.3 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

GRIGORESCU V.D. VALENTIN IONUT

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.8 Informatica T1 intensiv Pascal 8 experimentat Reusit

GRIGORIU M ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

GRIGOROVICI R. SARAH-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 6.9 Chimie organica T1 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

GRILLO V EDUARD

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 3.25 avansat Respins

GRINDEANU V.L. GEORGE-CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.8 experimentat Reusit

GRINDEI I. ANA VICTORIA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

GROSSMANN E.O. ROBERT THEODOR

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.95 Geografie 6.45 experimentat Reusit

GROSU A IONEL

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba franceza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 4.45 nivel mediu Respins

GROSU GH CIPRIAN-GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.63 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Geografie 7.45 avansat Respins

GROSU GH. EUSEBIU VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.25 Geografie 7.7 experimentat Respins

GROSU GH. GEORGIANA LAURA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 4.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 nivel mediu Respins

GROSU I IONUT MUGUREL

    LICEUL ECONOMIC SANSA PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.15 Geografie 7.05 avansat Respins

GROSU I. GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Fizica 7.05 experimentat Reusit

GROSU M MADALINA-IULIA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Geografie 7.9 avansat Respins

GROSU P. PETRUTA - SIMONA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B1-B1-A1-B2-B2 Matematica T2 7.75 Logica si argumentare 8.45 experimentat Reusit

GROU A NICOLE LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

GROU V BOGDAN IOAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.2 avansat Respins

GROZA M.I ANA MARIA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.15 Geografie 8 avansat Reusit

GROZA N. CRISTINA DANIELA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 6.8 experimentat Reusit

GROZAV M. MIHAIL IULIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.4 avansat Reusit

GROZEA F. FLORINA - ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba franceza B1-B2-A1-B2-B2 Matematica T2 3 Logica si argumentare 8.9 experimentat Respins

GROZEA I ALEXANDRU BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 6.45 avansat Respins

GROZEA T. ELENA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

GRUIA D DRAGOS EMANUEL

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Chimie organica T1 Nivel I 7.85 experimentat Reusit

GRUIU E ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Geografie 6.15 avansat Respins

GRUSEA G.M MADALINA MIHAELA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.6 Geografie 8.45 experimentat Reusit

GUEF V. LAVINIA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Istorie 8.6 Geografie 8.95 experimentat Reusit

GUGULAN I. IONUT-LUCIAN

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

GULOIU E EMILIA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Reusit

GURALIUC C CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.1 avansat Respins

GURAU -TUDORAN P.A. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Fizica 8.1 experimentat Reusit

GURGU T. NICOLAE

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

GURUIANU C.V GABRIELA CATALINA

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Chimie organica T1 Nivel I 4.2 experimentat Respins

GUSA GH COSTIN IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 4.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 avansat Respins

GUSA I DANIEL ION

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

GUTA GH MIHAI ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 8.4 experimentat Respins

GUTA I. ALEXANDRU ION

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.15 Fizica 6.45 avansat Reusit

GUTILA N. AURA NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 7.3 nivel mediu Reusit

GUTILA N. JANINA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 8.9 Limba franceza B1-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 6.95 Biologie vegetala si animala T1 8.2 nivel mediu Reusit

GUTOIU M ALEXANDRU MADALIN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

GUTU L DENISA-CLARA

    LICEUL DE ARTA CARMEN SYLVA PLOIESTI Muzica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 5.4 Geografie 8.2 experimentat Reusit

GUTU S.D. LOREDANA

    LICEUL DE ARTA CARMEN SYLVA PLOIESTI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Logica si argumentare 9.05 avansat Reusit

GUZU A. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Economie 7.1 experimentat Reusit

HABEANU F.S ANDRA SORINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 6.25 experimentat Reusit

HAITA C ELENA-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Respins

HAITA CAS BANU GH. ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

HAITA I ANDREI

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Geografie 9 experimentat Respins

HANCHEVICI I.V. CODRUT ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Fizica 7.2 experimentat Reusit

HANGIU G. ANDREI

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.05 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Fizica 5.25 experimentat Reusit

HARAIDON I. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.7 Informatica T2 Pascal 7.9 experimentat Reusit

HARAIDON VASILE I VASILICA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 4.65 avansat Respins

HARALAMBIE GH MARIA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 9.35 experimentat Reusit

HARALAMBIE S. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Istorie 5.05 Economie 5.2 avansat Respins

HARCAN I. ELENA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.75 nivel mediu Reusit

HARCAN T. CRISTIAN MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.3 avansat Reusit

HARITON R. EMIL

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

HARNAGEA D MARIAN AURELIAN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.95 Chimie organica T1 Nivel I 5.8 avansat Respins

HARSAN T MIHAIL-PHILIP

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza Istorie 7.3 Logica si argumentare 9.65 experimentat Reusit

HARSIA C.I. SILVIA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza Istorie 6.75 Logica si argumentare 9.9 experimentat Reusit

HASAN C. ALEXANDRU-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

HEREPEANU F ANDREI FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.95 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

HERGHELEGIU C. CRISTIAN MIHAI

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN TESILA VALEA DOFTANEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5.05 Geografie 7.6 experimentat Reusit

HERGHELEGIU F. NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.55 Limba engleza Matematica T1 5.8 Informatica T2 Pascal 5.9 avansat Reusit

HIMER M. ROBERT-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Logica si argumentare 10 avansat Reusit

HIRA C ADRIAN NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.75 nivel mediu Respins

HIRSCH A GABRIEL

    LICEUL DE ARTA CARMEN SYLVA PLOIESTI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.55 Geografie 7.7 avansat Reusit

HODOIU I. GEANINA FLORENTINA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 7.8 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

HODOROGEA ST STEFAN-MIHAIL

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.75 Fizica 3.15 experimentat Respins

HODREA P LORENA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba germana moderna Istorie 8.2 Logica si argumentare 9.1 experimentat Reusit

HOESCU C MARIA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.2 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

HOITAN V LAURA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

HORASCU M MIHAELA IULIANA

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 4.4 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

HORJEA M. MARINA LUCIANA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.45 Geografie 6.75 avansat Reusit

HORNEA N MARIUS ION

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

HOSU G.D. LAURA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR SIMION STOLNICU COMARNIC Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Reusit

HOTESCU D. OANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba franceza Matematica T1 9.3 Chimie organica T1 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

HRIBAN V. EUGEN-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Istorie 7 Geografie 9.1 experimentat Reusit

HRISCA D GABRIEL IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.4 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

HROMEI H. STEFAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.4 nivel mediu Respins

HUIDES D. ELENA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.35 Economie 6.35 experimentat Reusit

HUIU N IOANA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.65 Geografie 9.6 experimentat Reusit

HURGOI I ANDREI VALERIU

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

HURU V. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Fizica 5.75 experimentat Reusit

HUSTEA O.I. RAZVAN MIHAEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza A2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

HUTAN D IOSIF ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.9 experimentat Respins

HUZUI I IOANA ANDREEA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.05 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

IACIU E.C. LOREDANA-GABRIELA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.2 experimentat Reusit

IACOB A ELISABETA CORINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

IACOB A STEFANIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 4.35 avansat Respins

IACOB A. ALEXANDRU - CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

IACOB A. ALEXANDRU MARIUS

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Informatica T2 Pascal 8.4 experimentat Reusit

IACOB C CARMEN-IOANA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.6 experimentat Respins

IACOB C ELENA-DENISA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Geografie 7.9 avansat Respins

IACOB C. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.5 Chimie organica T1 Nivel I 8.4 experimentat Reusit

IACOB C.A. CLAUDIU - IONUT

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.35 Fizica 5.8 avansat Respins

IACOB C.M. NICOLETA IONELA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

IACOB C.S. LIGIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

IACOB F DAN FLORIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

IACOB GH FLORIAN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza A2-A1-A1-B2-B2 Matematica T1 8.15 Biologie vegetala si animala T1 7.85 experimentat Reusit

IACOB I CATALINA-IONELA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Reusit

IACOB I DANIEL

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza N/p Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat N/p

IACOB I. VIORICA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 8.35 avansat Reusit

IACOB L VLAD

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.25 Logica si argumentare 9.55 experimentat Reusit

IACOB N. SILVIA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

IACOB P. GEORGE AUREL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Chimie organica T1 Nivel I 5 nivel mediu Respins

IACOB R.I. IULIA GABRIELA

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.95 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

IACOB ST NARCIS-NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.55 Geografie 7.3 experimentat Respins

IACOB T. GEORGIANA - ALINA

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.85 nivel mediu Respins

IACOB V. ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.6 experimentat Reusit

IACOB V. CRISTIAN DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

IACOBESCU T MIHAI

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Geografie 6.8 avansat Respins

IACOBOVSCHI D CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 7.2 avansat Reusit

IACOMIR CAS MATEI GH. ELISABETA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba franceza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.85 Geografie 6.7 avansat Respins

IACOMIR L.GH. COSMIN VALENTIN

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 8.75 avansat Reusit

IACOMITA V VICTOR

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

IAMANDACHE M. MARIAN-CEZAR

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

IAMANDEI E MARIA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Chimie organica T1 Nivel I 1.9 experimentat Respins

IAMANDI I TABITA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Geografie 6.95 experimentat Respins

IANA B BOGDAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

IANA GH NICOLAE ANGEL

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.75 Informatica T2 C/C++ 4.45 experimentat Respins

IANA GH. ROBERT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba franceza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 6.05 incepator N/p

IANCOVICI G MIHAELA-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.95 Logica si argumentare 9.6 experimentat Reusit

IANCU C. ANTONIA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.65 Geografie 8.45 experimentat Reusit

IANCU C. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Geografie 5.4 avansat Respins

IANCU C.G. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Informatica T2 Pascal 8.15 experimentat Reusit

IANCU CASAT DINU N ELISABETA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

IANCU CASATORITA LUPU V CARMEN MIHAELA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 4.6 nivel mediu Respins

IANCU E VASILICA-LILIAN

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.3 Fizica 5 experimentat Respins

IANCU F.M ALEXANDRU FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.15 Fizica 2.8 experimentat Respins

IANCU FL. ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

IANCU G CATALINA STEFANIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 4.4 experimentat Respins

IANCU G GABRIEL CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.25 Chimie organica T1 Nivel I 3.2 experimentat Respins

IANCU G. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.35 Fizica 2.3 avansat Respins

IANCU G. CRISTIAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.8 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

IANCU G. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 7.75 Limba franceza Matematica T1 3.85 Informatica T2 Pascal 6.65 avansat Respins

IANCU GH BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 7.85 Fizica 5.9 experimentat Respins

IANCU GH FLORENTINA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

IANCU GH MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

IANCU GH VASILE CATALIN

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 5.3 Fizica 5.05 nivel mediu Respins

IANCU GH. LAURENTIU GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

IANCU GH.O. MARIA-MANUELA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Logica si argumentare 9.5 experimentat Reusit

IANCU I ADELINA LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.65 avansat Reusit

IANCU I. CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

IANCU I.G. CATALIN-GEORGE

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Fizica 5 nivel mediu Respins

IANCU M PAUL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 8.4 experimentat Reusit

IANCU M. LAURA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Informatica T2 Pascal 8.3 avansat Reusit

IANCU N ALEXANDRA-GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Geografie 8.3 experimentat Respins

IANCU N. FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

IANCU N. MARIUS

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.15 Geografie 6.45 experimentat Respins

IANCU N.D. MIHAI BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Fizica 3.15 experimentat Respins

IANCU S. ANDREEA VALENTINA

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

IANCU ST.M. MARINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.85 Fizica 6.6 experimentat Reusit

IANCU T TEODORA GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 4 Geografie 6.6 experimentat Respins

IANCU V MARIA-ANDREEA

    LICEUL DE ARTA CARMEN SYLVA PLOIESTI Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.6 experimentat Reusit

IANCU V. IONUT - GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.35 experimentat Respins

IANCU V. OANA-COSMINA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Matematica T1 7.6 Chimie organica T1 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

IANCU V.D. ALEXANDRU-CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba franceza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Informatica T2 Pascal 5 experimentat Reusit

IANCU-RINJEA N. ELENA

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

IANCULESCU C.V. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.8 Logica si argumentare 8.4 experimentat Reusit

IANU S. DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 4.05 nivel mediu Respins

IASCU R DIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 9.4 experimentat Reusit

IAZAGEANU S MARIUS CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Fizica 7.5 experimentat Reusit

IBA FL. ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.35 Fizica 3.6 avansat Respins

ICHIM A IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.2 nivel mediu Respins

ICHIM A.M. SEBASTIAN LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

ICHIM C. ADONIS COSTIN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Informatica T2 C/C++ 7.65 experimentat Reusit

ICHIM T CATALINA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Fizica 3.2 experimentat Respins

IFTIME B.N. ROBERT

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

ILA C. POMPILICA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Respins

ILEA G IOANA

    LICEUL ECONOMIC SANSA PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7 avansat Respins

ILEA GH. GEORGETA ARGENTINA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Geografie 7.2 experimentat Reusit

ILEA M. MARIUS CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 7.25 experimentat Reusit

ILEANA A MARIAN

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Respins

ILEANA C CATALINA RUXANDRA

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T1 7.7 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

ILEANA C LARISA IOANA

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 6.95 experimentat Reusit

ILIAS I. GABRIELA DIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Fizica 4.1 nivel mediu Respins

ILIE A ILEANA VALENTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Fizica 3.8 experimentat Respins

ILIE A VICTOR TIBERIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

ILIE A. ANDREI - RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 7.25 experimentat Respins

ILIE A. BOGDAN-CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.65 Geografie 8.1 experimentat Reusit

ILIE A. GABRIEL CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 6.5 experimentat Respins

ILIE C IONUT

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.95 Fizica 2.4 experimentat Respins

ILIE C. CLAUDIA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 9.15 experimentat Reusit

ILIE C. DOINITA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 4.15 Limba franceza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 incepator Respins

ILIE C. MARIAN-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 3.5 experimentat Respins

ILIE C. MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 7 experimentat Reusit

ILIE CAS MANOLACHE I. MARCELA-CECILIA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba franceza A2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

ILIE CASAT RUSU M GEORGIANA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 2.5 incepator Respins

ILIE CASAT SCRIPCARU GH SIMONA MARIETA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

ILIE D ALEXANDRU IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

ILIE D. ALEXANDRU EUGEN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.7 Fizica 3.9 experimentat Respins

ILIE D. ANDREEA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.65 nivel mediu Reusit

ILIE D. DUMITRU MIHAIL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.15 experimentat Respins

ILIE D.I. ALINA-GABRIELA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 8.45 experimentat Reusit

ILIE E EMANUEL OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

ILIE F. ALEXANDRA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Economie 7.4 experimentat Reusit

ILIE F. ANCA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.7 Logica si argumentare 9.8 experimentat Reusit

ILIE G. IONUT IRINEL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Fizica 5 nivel mediu Respins

ILIE GH ADRIAN RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 3.3 avansat Respins

ILIE GH OANA LUCIANA

    LICEUL ECONOMIC SANSA PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba franceza B2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 1.95 Geografie 5 avansat Respins

ILIE GH SORINA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Respins

ILIE GH. EDUARD-SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8 Fizica 8.15 experimentat Reusit

ILIE GH. MARIUS

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Istorie 7.65 Geografie 7.9 avansat Reusit

ILIE I IONELA - MADALINA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza A2--B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

ILIE I SORINA-MARIANA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.5 Geografie 8.5 avansat Respins

ILIE I. ALEXANDRA IULIANA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.35 Geografie 5.15 avansat Respins

ILIE I. ALEXANDRU RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3 Geografie 5.1 avansat Respins

ILIE I. ALINA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Chimie organica T1 Nivel I 5.35 nivel mediu Respins

ILIE I. MARIUS-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

ILIE I. ROBERT-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.65 avansat Reusit

ILIE M ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Fizica 7.7 experimentat Reusit

ILIE M ANDRA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Informatica T2 Pascal 6.85 experimentat Reusit

ILIE M. RODICA-GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza A2-B1-A2-A2-B1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

ILIE M.F. VALENTIN DRAGOS

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Reusit

ILIE N. ALEXANDRU MARIAN

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.45 Fizica 7.95 experimentat Reusit

ILIE N. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 8.5 experimentat Reusit

ILIE N. ANDREI-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 7.6 experimentat Reusit

ILIE N. DUMITRU GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 3.95 nivel mediu Respins

ILIE N. LAURA-GEANINA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 4.4 avansat Respins

ILIE N. MIHAI

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

ILIE N.E BIANCA STEFANIA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BREAZA Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Geografie 5 nivel mediu Respins

ILIE P.M. SABIN-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 6.55 experimentat Respins

ILIE S. IOANA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 2.25 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

ILIE S. IONELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.6 Chimie organica T1 Nivel I 3.6 nivel mediu Respins

ILIE S. VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 1.8 Chimie organica T1 Nivel I 3.15 avansat Respins

ILIE ST GEORGIAN GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

ILIE V CORNELIA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Informatica T2 Pascal 7.45 experimentat Reusit

ILIE V. LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.75 Geografie 5.1 avansat Respins

ILIE V. MIHAELA-DENISA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.4 Chimie organica T1 Nivel I 8 experimentat Reusit

ILIE V. MIHAELA-LUMINITA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 9.25 Economie 8 experimentat Reusit

ILIESCU C. MIHAELA - CEZARA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza A2-B1-A1-B2-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 9.35 experimentat Reusit

ILIESCU C. VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8.85 experimentat Reusit

ILIESCU CASAT BUNDA I ELENA VANGHITA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 incepator Respins

ILIESCU CASAT COROMELCEA N ANDREEA SORINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Logica si argumentare 6.5 nivel mediu Reusit

ILIESCU G. EMIL - CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 7.05 incepator Respins

ILIESCU I CONSTANTIN OVIDIU

    LICEUL ECONOMIC SANSA PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Geografie 7.2 avansat Respins

ILIESCU I DANIEL NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B2-B2-A1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.35 nivel mediu Respins

ILIESCU I VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 3.4 Informatica T2 C/C++ 4.4 experimentat Respins

ILIESCU I. CREMONA LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 4.15 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

ILIESCU N GEORGIANA ALECSANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

ILIESCU V CEZAR

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 5.2 experimentat Respins

ILIESCU V MIHAI

    COLEGIUL MILITAR LICEAL DIMITRIE CANTEMIR BREAZA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.35 Fizica 7.95 avansat Reusit

ILINA M. LORENA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.75 Logica si argumentare 10 avansat Reusit

ILINA M. VASILE DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ILINA S. DORIAN STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 5.55 Limba engleza Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 5.35 nivel mediu Respins

ILINA V. CONSTANTIN-DORINEL

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

ILINCA C.N. NICOLAE ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2--A1-A1-A2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 2.6 incepator Respins

ILINCA GH FLORIN GEORGIAN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

ILINCA I STEFANIA- MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Geografie 8.9 experimentat Reusit

ILINESCU L. NARCIS-LUCIAN-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 7.1 Geografie 7.2 experimentat Reusit

ILIOIU C ANDREEA-MARILENA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 6.2 Chimie organica T1 Nivel I 3.55 experimentat Respins

ILIOIU D. SABINA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Fizica 6.1 experimentat Reusit

ILIOIU D.M. CATALIN-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.1 Fizica 7.05 experimentat Reusit

ILIOIU I CATRINEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

ILIOIU N DANIELA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

ILIOIU N. CRISTINA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.85 Chimie organica T1 Nivel II 9.6 experimentat Reusit

ILIOSU V FLORINA-LILIANA

    COLEGIUL MILITAR LICEAL DIMITRIE CANTEMIR BREAZA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.75 Fizica 9.8 experimentat Reusit

ILIUTA GH.C. ANA - MARIA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.85 avansat Reusit

ILOSVAI A.A. PAULA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 8.6 experimentat Reusit

ILOSVAI D ROXANA ELENA

    GRUPUL SCOLAR FILIPESTII DE PADURE Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 1.7 nivel mediu Respins

INPUSCATU R CONSTANTIN RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.9 Fizica 7.55 experimentat Respins

IOAN C. MARIA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 8.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Geografie 5 nivel mediu Respins

IOAN D. MIHAELA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 8.65 avansat Reusit

IOAN G. LIZETA-DENISA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 9.55 experimentat Reusit

IOAN I DANIEL-MIHAIL

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.7 Fizica 10 experimentat Reusit

IOAN S.L. RALUCA-IRINA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Psihologie 8.35 avansat Reusit

IOANA C. FLORIN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

IOANA GH. MIHAI DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.75 Geografie 7.05 nivel mediu Respins

IOANA V ELENA CATALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 1.75 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Chimie organica T1 Nivel I 2.1 nivel mediu Respins

IOANITESCU D CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 5.55 Chimie organica T1 Nivel I 4.1 avansat Respins

ION A. COSMIN CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR SIMION STOLNICU COMARNIC Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 7.65 avansat Respins

ION A. CRINA MONICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

ION A. MIHAI DANIEL

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.25 Geografie 8.25 experimentat Reusit

ION B.M. CORINA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.85 Logica si argumentare 8.5 experimentat Respins

ION C. BOGDAN ANDREI

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Reusit

ION C.D. ANDREEA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.65 Chimie organica T1 Nivel II 9.05 nivel mediu Reusit

ION CASAT ANGHEL I OANA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 7.5 Chimie organica T1 Nivel I 3.7 avansat Respins

ION CASAT IANCU GH ANGELICA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza A1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

ION D FLORIN GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 6.55 experimentat Respins

ION D SAMUEL-DANIEL

    LICEUL DE ARTA CARMEN SYLVA PLOIESTI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.25 experimentat Reusit

ION D. IONELA MIRELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza B1-B1-A1-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

ION F. FLORENTINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.2 Fizica 8.6 experimentat Reusit

ION F.C. FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.55 Chimie organica T1 Nivel I 4.3 avansat Respins

ION FL COSMIN MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 6.6 Limba franceza Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

ION G. ALINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 7.65 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

ION GH GEORGE-RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.45 Fizica 2.5 experimentat Respins

ION GH. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

ION GH. FILIP-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.8 Informatica T2 Pascal 7.7 experimentat Reusit

ION GH. ION

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Geografie 8.15 experimentat Respins

ION I AURELIA ADELINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Fizica 2.1 nivel mediu Respins

ION I CRISTIAN-GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR CIORANII DE JOS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Respins

ION I CRISTINA FLORINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

ION I. FLORIN

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Respins

ION I. VALERIU-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 7.75 experimentat Reusit

ION M ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

ION M VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

ION M VICTOR

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ION M. MARIUS ALEXANDRU

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Fizica 5.7 experimentat Reusit

ION N NICOLAE MARIUS

    LICEUL ECONOMIC SANSA PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Geografie 6.35 avansat Respins

ION O DANIEL ONISIE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

ION P ELENA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Chimie organica T1 Nivel I 1.4 avansat Respins

ION P. ALIN PETRUS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 incepator Respins

ION P. ANCA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba spaniola B2-A2-B1-B1-A2 Istorie 8.15 Logica si argumentare 8.85 experimentat Reusit

ION P. GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician electronist
    Limba si literatura romana 3.65 Limba engleza Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ION S.A MARIA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.65 Geografie 9.4 experimentat Reusit

ION S.F. ADRIAN EUGEN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Fizica 6.8 avansat Reusit

ION ST. LIVIU - MIHAI

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.15 Geografie 9.45 nivel mediu Respins

ION T MARIA ATENA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.95 Limba franceza A1--A1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.85 incepator Respins

ION T. DANIEL RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.2 Limba engleza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ION V ANDREEA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5.75 experimentat Respins

ION V CONSTANTIN

    LICEUL ECONOMIC SANSA PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.65 experimentat Respins

ION V DANUT

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 incepator Respins

ION V DIANA-ALEXANDRA

    LICEUL DE ARTA CARMEN SYLVA PLOIESTI Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.5 Geografie 6.15 nivel mediu Respins

ION V. ALEXANDRU - VASILE

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

ION V. AUREL NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 5.6 avansat Respins

ION V. CLAUDIA-MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.3 Logica si argumentare 5.85 experimentat Respins

ION V. DAVID

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2--A2-B1-B1 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Reusit

ION V. DORIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5.9 Limba engleza Matematica T2 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.5 incepator Respins

ION V. GEORGIANA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Chimie organica T1 Nivel II 9.45 experimentat Reusit

ION V. VASILICA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

ION V.M. IULIAN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 3.15 Biologie vegetala si animala T1 6.1 incepator Respins

IONASCU C. RADUCU IONUT

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

IONASCU D IOANA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

IONESCU A DAIANA-ANDREEA

    LICEUL DE ARTA CARMEN SYLVA PLOIESTI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Istorie 9.75 Geografie 9.2 experimentat Reusit

IONESCU A ELENA-ALEXANDRA

    LICEUL DE ARTA CARMEN SYLVA PLOIESTI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza Istorie 8.95 Geografie 9.15 experimentat Reusit

IONESCU A GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 7.45 avansat Respins

IONESCU A MADALINA-NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.15 experimentat Reusit

IONESCU A MARILENA

    COLEGIUL MILITAR LICEAL DIMITRIE CANTEMIR BREAZA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.25 Fizica 9.55 experimentat Reusit

IONESCU A. DIANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba franceza Matematica T1 7.35 Fizica 9.05 experimentat Reusit

IONESCU A.I. GEORGIAN MIHAI

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-B2-B1-B1-A2 Matematica T2 4.5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

IONESCU C. CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

IONESCU C.C. MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

IONESCU C.T. SORIN - MIHAIL

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie 8.65 avansat Respins

IONESCU CAS ZAMFIRESCU N. CARMEN NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 incepator Respins

IONESCU CASAT MOLDOVEANU F ELISABETA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Reusit

IONESCU CASATORITA TANASE I MARIA CORINA

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.15 Limba franceza Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Respins

IONESCU D ALEXANDRA DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.65 Geografie 7.95 experimentat Respins

IONESCU D ANDREI CONSTANTIN

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.15 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Geografie 3.7 incepator Respins

IONESCU D CRISTINA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Economie 5.15 experimentat Respins

IONESCU D MARIANA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 9.6 experimentat Reusit

IONESCU D RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza Matematica T1 9.2 Fizica 9.2 experimentat Reusit

IONESCU D. ANDREI CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Respins

IONESCU D. OANA-RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza Matematica T1 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

IONESCU D.G. ANDREEA-LILIANA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza A2--B2-B1-B1 Istorie 6.25 Geografie 7.75 avansat Reusit

IONESCU D.S. ALEXANDRU - ANDREI

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

IONESCU F. ADRIANA-VALENTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba germana moderna Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 8.65 experimentat Reusit

IONESCU F. ALINA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.15 Psihologie 9.8 avansat Reusit

IONESCU F. BIANCA MARIA

    LICEUL TEORETIC FILIPESTII DE PADURE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.6 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

IONESCU F. LAURA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Logica si argumentare 9.7 experimentat Reusit

IONESCU G.D. ADRIAN PETRUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 4.1 experimentat Respins

IONESCU GH. ALIN

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.45 Geografie 7.75 experimentat Respins

IONESCU GH. EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

IONESCU I. IONUT MARIAN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.1 nivel mediu Respins

IONESCU I. IULIA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

IONESCU I.G. ROXANA ELENA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.8 experimentat Reusit

IONESCU L. MIHAI DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.8 Fizica 8.45 experimentat Reusit

IONESCU M ANDRADA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

IONESCU M DENISA MARIANA

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 nivel mediu Respins

IONESCU M. CONSTANTIN-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

IONESCU M. DRAGOS-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

IONESCU M. MAGDALENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.9 incepator Respins

IONESCU M. MIRCEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.6 avansat Respins

IONESCU M. PETRE LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 nivel mediu Respins

IONESCU M. TOMA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba germana moderna B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.75 Chimie organica T1 Nivel II 8.05 experimentat Reusit

IONESCU M.I MIHAI-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.05 Chimie organica T1 Nivel I 5 experimentat Respins

IONESCU M.V. ELIZA-CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 9.4 avansat Reusit

IONESCU N ANA MARIA

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Economie 2.45 avansat Respins

IONESCU N. GEORGIAN SERBAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 6.8 Limba engleza Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

IONESCU N. RAMONA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.45 Geografie 8.1 experimentat Reusit

IONESCU R ALIN CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Fizica 1.9 avansat Respins

IONESCU S.O OCTAVIAN MIHAI

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.05 Geografie 9.4 experimentat Reusit

IONESCU T. LIDIA ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.2 nivel mediu Respins

IONESCU V VIOREL OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.55 Fizica N/p nivel mediu N/p

IONESCU V. ANCA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.75 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

IONESCU V. ANDREI-ALIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba germana moderna Matematica T1 7 Fizica 5.5 avansat Reusit

IONESCU V. LUIZA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza Matematica T1 7.8 Informatica T1 intensiv Pascal 9.35 experimentat Reusit

IONESCU V.A MIHAELA LIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 4.05 Fizica 5 avansat Respins

IONICA C ALICE MIHAELA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Biologie vegetala si animala T1 8.5 avansat Reusit

IONICA C LILIANA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Matematica T2 2.55 Geografie 5.65 avansat Respins

IONICA D. IZABELLE OCTAVIA

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 4.25 nivel mediu Respins

IONICA G. VASILE-ALIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 9.4 Geografie 9.15 experimentat Reusit

IONICA I. MIHAI

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 6.95 avansat Respins

IONITA CAS ISE C MARIA

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 1.45 Geografie 7.1 Respins

IONITA A IRINA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Informatica T2 Pascal 6.3 experimentat Reusit

IONITA C LUIZA ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

IONITA C MIHAI ALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.15 Chimie organica T1 Nivel I 6 experimentat Respins

IONITA C. ANDREEA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 9.15 experimentat Reusit

IONITA C. DANUT-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

IONITA C. FLORIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 9.05 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

IONITA C. IULIANA ADINA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.85 Geografie 7.2 experimentat Reusit

IONITA C. MARA LIGIA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.2 Geografie 8.35 avansat Reusit

IONITA C. VALENTINA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.65 Geografie 9.6 experimentat Reusit

IONITA C.D. ANDREI GEORGIAN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Biologie vegetala si animala T1 9.65 experimentat Reusit

IONITA C.D. IONELIA-ALINA-AMALIA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.75 experimentat Reusit

IONITA C.F. ALIN IONUT

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Reusit

IONITA CASATORITA IVAN I DOINITA ZOICA

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

IONITA D. DANA RAMONA GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza A2-A2-A1-A2-B1 Matematica T2 6.75 Fizica 3.25 nivel mediu Respins

IONITA D. IULIA-THEODORA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.7 Chimie organica T1 Nivel II 9.15 experimentat Reusit

IONITA D.D. ANDREI CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6.75 experimentat Respins

IONITA F. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba germana moderna Matematica T1 9.2 Biologie vegetala si animala T1 8.85 experimentat Reusit

IONITA G ALEXANDRU IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in achizitii si contractari
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Geografie 6.8 experimentat Respins

IONITA G GEORGE ALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Fizica 2.9 avansat Respins

IONITA G. ALEXANDRU SILVIU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.6 nivel mediu Respins

IONITA G. COSMIN GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5.05 Limba engleza Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 5.55 nivel mediu Respins

IONITA G. FLORIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Fizica 6 avansat Respins

IONITA G.I. SABINA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 8.2 experimentat Reusit

IONITA GH ALEXANDRU DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

IONITA GH DANIEL ALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 6.95 nivel mediu N/p

IONITA GH DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 4.05 experimentat Respins

IONITA GH IONUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.05 nivel mediu Respins

IONITA GH IONUT GEORGIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Fizica 3.7 avansat Respins

IONITA GH OANA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba italiana B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.75 Logica si argumentare 9.6 experimentat Reusit

IONITA GH VASILE

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

IONITA GH VICTOR NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Fizica 3.4 avansat Respins

IONITA GH. CONSTANTIN-ALIN

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.45 Informatica T2 Pascal 6.75 experimentat Reusit

IONITA GH. LUIZA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

IONITA GH. MIHAELA-LAVINIA

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

IONITA I COSTEL BANICA

    LICEUL ECONOMIC SANSA PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.3 Geografie 6.05 avansat Respins

IONITA I DUMITRU

    LICEUL ECONOMIC SANSA PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 1.55 Geografie 5.9 avansat Respins

IONITA I IULIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

IONITA I IULIAN DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Respins

IONITA I. CRISTIAN - CATALIN

    GRUPUL SCOLAR AGRICOL BARCANESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.8 Geografie 9.45 nivel mediu Respins

IONITA I. CRISTINA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana 7.7 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

IONITA I. DANIEL GEORGE

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 6.15 Limba engleza Matematica T2 3.8 Fizica 6.2 avansat Respins

IONITA I. LUCIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.25 experimentat Reusit

IONITA I. MARCEL

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

IONITA I. MARIA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7 Chimie organica T1 Nivel I 7.75 avansat Reusit

IONITA I. MIRELA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.8 experimentat Reusit

IONITA M RAZVAN FLORIAN

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 3.6 Limba franceza Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 5.95 nivel mediu Respins

IONITA M. ANA MARIA

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza A2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 3.9 Fizica 5 experimentat Respins

IONITA M. IONUT-RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza Matematica T1 9.45 Informatica T2 Pascal 9.2 experimentat Reusit

IONITA M. MIHAI

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 8.4 avansat Respins

IONITA M. MIHAI-GEORGIAN

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 9.4 experimentat Reusit

IONITA M. SERGIU-PAUL

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Istorie 5.25 Geografie 8.4 experimentat Reusit

IONITA N OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Matematica T1 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.25 incepator Respins

IONITA N RALUCA IOANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

IONITA N. GEORGE-COSTIN

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

IONITA N. ROXANA-IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 10 avansat Reusit

IONITA P. ANDREI EMANUEL RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.3 Informatica T2 C/C++ 6.2 experimentat Respins

IONITA P.V ALIN PETRUT

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 8.45 avansat Respins

IONITA P.V. BIANCA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 5.55 experimentat Reusit

IONITA R. BEATRICE

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.5 Fizica 7.55 experimentat Reusit

IONITA S CATALINA-ELENA

    LICEUL DE ARTA CARMEN SYLVA PLOIESTI Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza Istorie 9.35 Geografie 10 experimentat Reusit

IONITA S DIANA VALENTINA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.8 Geografie 8.05 experimentat Respins

IONITA S RALUCA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

IONITA S RUXANDRA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba germana moderna Istorie 9.2 Geografie 9 experimentat Reusit

IONITA S. FLORIN-OCTAVIAN

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.35 Informatica T2 Pascal 5.75 experimentat Reusit

IONITA ST. ALEXANDRU-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

IONITA T GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Reusit

IONITA V. FLORINA VALENTINA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Geografie 1.95 nivel mediu Respins

IONITA V.C. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Logica si argumentare 9.9 experimentat Reusit

IORDACHE B.M. CLAUDIU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 5.65 Informatica T1 intensiv Pascal 7.9 experimentat Reusit

IORDACHE C ELENA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.1 experimentat Reusit

IORDACHE C ELENA-CARMEN

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 5.45 Limba franceza Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

IORDACHE C. FABIAN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

IORDACHE C. MADALINA ANDREEA

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Reusit

IORDACHE C. STEFANIA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B1--A1-B1-B1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

IORDACHE CAS FETICU GH. MARIANA-ADINA

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 6.8 Limba engleza Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 avansat Reusit

IORDACHE CASATORITA DAFINESCU GH DANIELA SORINA

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

IORDACHE CASATORITA VOICILA I. EMILIA

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Respins

IORDACHE D. ADRIAN - DRAGOS

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 6.4 Limba franceza Matematica T2 2.15 Logica si argumentare 5.3 nivel mediu Respins

IORDACHE D. CORINA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza Istorie 9.5 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

IORDACHE D. OLIMPIA RAISA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN TESILA VALEA DOFTANEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.4 Geografie 8.1 experimentat Reusit

IORDACHE D.C VERONICA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

IORDACHE E. IULIA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Chimie organica T1 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

IORDACHE F OCTAVIAN PAUL

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

IORDACHE F. ELENA GRATIELA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana 5.45 Limba engleza Matematica T2 5.1 Geografie 5.8 incepator Respins

IORDACHE F.V GEORGE CRISTIAN

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.95 Fizica 9.25 experimentat Reusit

IORDACHE G. BIANCA FLORIA

    GRUPUL SCOLAR SIMION STOLNICU COMARNIC Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

IORDACHE GH. CONSTANTIN-AURELIAN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 avansat Reusit

IORDACHE GH. GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Geografie 5.6 avansat Respins

IORDACHE I BOGDAN CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5.55 Fizica 5 avansat Respins

IORDACHE I IONUT OCTAVIAN

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Geografie 7.65 nivel mediu Respins

IORDACHE I LAVINIA GEORGIANA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.35 Biologie vegetala si animala T1 9.25 nivel mediu Reusit

IORDACHE I NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

IORDACHE I. GEORGE

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.45 nivel mediu Respins

IORDACHE I. IULIA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Matematica T1 7.35 Informatica T2 Pascal 8.2 experimentat Reusit

IORDACHE I. MIHAI COSMIN

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.05 nivel mediu Respins

IORDACHE L. ELENA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 3.3 Biologie vegetala si animala T1 7.35 incepator Respins

IORDACHE M DANIELA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.95 experimentat Reusit

IORDACHE N TEODOR RAZVAN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BREAZA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Geografie 5 nivel mediu Respins

IORDACHE P. ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.6 Fizica 7.7 experimentat Reusit

IORDACHE S CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.4 Geografie 8.65 experimentat Reusit

IORDACHE S GEORGIANA-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 3.05 Geografie 7.4 avansat Respins

IORDACHE V AURELIAN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.25 incepator Respins

IORDACHE V COSMIN DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.65 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

IORDACHE V LUCIAN ANTONIO

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

IORDACHE V. ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 5.2 Limba engleza Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

IORDACHE V. ELENA DANA

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza A2-B1-A2-B1-A2 Matematica T2 3.45 Fizica 3.65 avansat Respins

IORDACHESCU V. RODICA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Chimie organica T1 Nivel I 5.15 avansat Respins

IORDACHIOIU T.I MIHAELA CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie organica T1 Nivel I 2.25 incepator Respins

IORDAN N. ANDREI-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Istorie 6.95 Logica si argumentare 9.5 experimentat Reusit

IORDANESCU M.G. ANA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 7.55 incepator Respins

IORDANESCU M.V. MIHAI

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Matematica T1 2.35 Biologie vegetala si animala T1 8.4 avansat Respins

IORGA C. ELENA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

IORGA C.M. ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

IORGA F.L OCTAVIAN GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 8.45 avansat Respins

IORGA G. CRISTIANA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9.45 Limba franceza Istorie 9.5 Geografie 10 avansat Reusit

IORGA L.V. LIVIU - CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 6.6 Limba franceza Matematica T2 5 Logica si argumentare 8.6 nivel mediu Reusit

IORGA M COSTIN MADALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Fizica 2.2 avansat Respins

IORGA M.I. EVELINA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.55 Geografie 9.25 experimentat Reusit

IORGA N. DANIELA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba franceza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 5.3 avansat Respins

IORGA V ION SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 5.3 Limba franceza Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 4 incepator Respins

IOSIF C. ALEXANDRU-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Logica si argumentare 8.9 experimentat Reusit

IOSIF C. DANIEL-CONSTANTIN

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 avansat Reusit

IOSIF E.A. EDUARD GABRIEL

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

IOSIF GH ALINA - GEORGETA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

IOSIF GH NICOLETA - FLORINA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

IOSIF GH STELIANA LUMINITA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.05 avansat Respins

IOSIF P CRISTIANA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

IOSIF S. FLORINA ANDREA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 10 experimentat Reusit

IOSIF S. IULIAN IRINEL

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.95 incepator Respins

IOSIF V GEORGIANA-VALENTINA

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.65 Geografie 6.5 experimentat Respins

IOSIF V. ALEXANDRU FLORINEL

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Fizica 8.9 experimentat Reusit

IOSIF V. ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.45 Geografie 7.55 experimentat Reusit

IOSIF V.V. IULIAN

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN TESILA VALEA DOFTANEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3 Geografie 7.65 avansat Respins

IOVICI G ALIN

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.4 Geografie 7.9 nivel mediu Respins

IRIMESCU D. MARIA IRINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Sociologie 9.1 experimentat Reusit

IRIMESCU I.O ALEXANDRA IOANA

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T1 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

IRIMESCU M LAVINIA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 4 experimentat Respins

IRIMESCU V. BIANCA ELENA ANCUTA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5.7 Geografie 8.2 nivel mediu Respins

IRIMIA C. VALERIU

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.65 Informatica T2 C/C++ 7.4 experimentat Reusit

IRIMIA F GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.5 Limba franceza Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 9.65 incepator Respins

IRIMIA M VLAD

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A2 Matematica T1 3.15 Biologie vegetala si animala T1 7.95 nivel mediu Respins

IRIMIA M. MARIAN

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Geografie 5.05 experimentat Respins

IRIMIA N ALEXANDRA ELENA

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Biologie vegetala si animala T1 6.85 avansat Reusit

IRIMIA N. LIVIU - GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Respins

IRIMIA T BOGDAN SAVIAN MIHAI

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Reusit

ISACESCU D. ROBERT MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.2 Geografie 7.9 avansat Reusit

ISACOF M DANIEL ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 6.35 experimentat Respins

ISAIU C. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza Matematica T2 9.2 Fizica 9.55 experimentat Reusit

ISAR V.E. NICOLETA-LARISA

    GRUPUL SCOLAR SERBAN VODA SLANIC Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 8.5 experimentat Reusit

ISCRU V.V MARIUS-STEFANEL

    COLEGIUL MILITAR LICEAL DIMITRIE CANTEMIR BREAZA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.85 Biologie vegetala si animala T1 9.55 experimentat Reusit

ISPAS C MIHAI CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 7.25 experimentat Respins

ISPAS M ION ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 avansat Respins

ISPAS V MARIAN

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 6.1 incepator Respins

ISTRATE C LUIGI MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

ISTRATE G AUREL EDUARD

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 7.45 experimentat Respins

ISTRATE G. CONSTANTIN COSMIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza A2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.7 experimentat Respins

ISTRATE G.S MIHAI COSMIN

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.1 Fizica 6.25 avansat Respins

ISTRATE I COSMIN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC AUREL VLAICU BREAZA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 5.3 experimentat Reusit

ISTRATE I ELENA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

ISTRATE I. FLORIN DANIEL

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

ISTRATE I. STEFANIA-VERONICA

    COLEGIUL NATIONAL NICHITA STANESCU PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 9.75 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

ISTRATE S.S GEORGE CATALIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

ISTRATE T. HORATIU-NICOLAE

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 6.2 incepator Respins

ISTRATE V. DRAGOS OCTAVIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.7 Fizica 3.75 experimentat Respins

ISTRATE V. IULIAN-ADRIAN

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 7.95 avansat Reusit

ISTUDOR P. ALEXANDRU NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

ITU S NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 8.6 avansat Respins

IUGA I. ION ALIN

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Fizica 4.2 experimentat Respins

IVAN AL. GEORGIANA-SORINA

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

IVAN C ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Pedagog scolar
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.1 experimentat Reusit

IVAN C MIHAI

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 6.15 Limba franceza Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

IVAN C. EUGEN

    LICEUL TEORETIC BRANCOVEANU VODA URLATI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6 Informatica T2 Pascal 6.15 experimentat Reusit

IVAN C. GEORGIANA ADELINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Logica si argumentare 9.65 experimentat Reusit

IVAN CAS VASILE M STEFANIA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.05 Geografie 8.3 avansat Reusit

IVAN CASAT IANCU V MARIA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Respins

IVAN CASAT MIHAI V MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.45 experimentat Respins

IVAN CASATORITA BUSCU N OANA - MARIA

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

IVAN G. CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

IVAN G. IOANA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

IVAN G. MARIAN-ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Chimie organica T1 Nivel II 8.45 experimentat Respins

IVAN GH. NICOLETA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE GRIGORESCU CAMPINA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Logica si argumentare 8.5 experimentat Reusit

IVAN I. ADELA RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.15 Fizica 2.25 incepator Respins

IVAN I. CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5.4 Limba engleza Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

IVAN I. IULIAN-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL NICOLAE IORGA VALENII DE MUNTE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Istorie 5.5 Geografie 8.5 avansat Reusit

IVAN I.L ANDREEA COSMINA

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 8.65 experimentat Reusit

IVAN M ADRIAN

    COLEGIUL AGRICOL GHEORGHE IONESCU-SISESTI VALEA CALUGAREASCA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2--B2-A2-A2 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

IVAN M COSTIN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.15 experimentat Reusit

IVAN M IULIAN

    COLEGIUL ECONOMIC VIRGIL MADGEARU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 7.7 experimentat Reusit

IVAN N. FLORIN PETRISOR

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.25 Limba engleza Matematica T2 5.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 experimentat Respins

IVAN P. MIHAI TRAIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat N/p

IVAN S. ALINA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.3 Geografie 9.6 experimentat Reusit

IVAN V NATALIA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIE USOARA PLOIESTI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.35 avansat Respins

IVAN V. ALINA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 9.9 experimentat Reusit

IVAN V. ILEANA-COSMINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.4 Logica si argumentare 9.6 experimentat Reusit

IVAN V. IULIANA

    GRUPUL SCOLAR ADMINISTRATIV SI DE SERVICII VICTOR SLAVESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.25 Geografie 8.65 experimentat Reusit

IVANESCU M.S. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza Istorie 8.2 Geografie 10 experimentat Reusit

IVANESCU N. IONUT ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC FILIPESTII DE PADURE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.45 avansat Respins

IVANOIU D ELENA

    LICEUL ECONOMIC MIHAIL MANOILESCU PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Geografie N/p avansat N/p

IVANOIU I. MIHAIL DANIEL

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.5 avansat Reusit

IVANOV C.D MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

IVANOVICI P. IONUT MARIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL DE PETROL TELEAJEN PLOIESTI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Chimie organica T1 Nivel I 3.4 avansat Respins

IVASCIOIU V GEORGEL-NEIE

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Fizica 5.55 avansat Reusit

IVASCU C. GABRIEL NARCIS

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Geografie 7.35 experimentat Reusit

IVASCU C.G. ELENA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 5.05 avansat Respins

IVASCU GH ALIN-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN ROMEO CONSTANTINESCU VALENII DE MUNTE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Fizica 2.6 experimentat Respins

IVASCU GH. ALEXANDRU IONUT

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.5 Fizica 2.65 avansat Respins

IVASCU N GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.25 Informatica T2 Pascal 7.55 experimentat Reusit

IVASCU N. NICOLETA RAMONA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL 1 MAI PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5.25 Limba engleza Matematica T2 5.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.8 nivel mediu Respins

IVASCU V. MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

IZDRAILA V GEORGE DRAGOS

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T1 6.45 Informatica T2 C/C++ 6 experimentat Reusit

JAGA C.I IONUT MUGUREL

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Istorie 5.8 Geografie 8.1 avansat Reusit

JALBA C. NICUSOR-SORIN

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza A2--A2-A2-B1 Matematica T2 1.3 Fizica 1.9 avansat Respins

JALBA P ANDREI DRAGOS

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

JANTEA I. ANDREEA CARMEN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 4.1 Geografie 8.7 nivel mediu Respins

JARAVETE C CRISTIAN EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 1.05 Informatica T2 C/C++ 2.9 experimentat Respins

JARAVETE I CIPRIAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR TEODOR DIAMANT BOLDESTI-SCAIENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Respins

JARNEA P IONUT-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Geografie 7.25 experimentat Respins

JERCALAU GH. MIHAELA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC GRIGORE TOCILESCU MIZIL Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

JERCALAU V GEORGE-ALIN

    GRUPUL SCOLAR TASE DUMITRESCU MIZIL Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.53 Limba franceza Matematica T2 3.2 Fizica 4.3 avansat Respins

JERCAN A. CONSTANTIN

    COLEGIUL ION KALINDERU BUSTENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.65 Biologie vegetala si animala T1 9.3 avansat Reusit

JERCAN C. LAURA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 4.5 Geografie 8 experimentat Respins

JERCAN I.GH. GENTIANA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.05 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

JERCAN I.GH. MARIA MONICA

    GRUPUL SCOLAR MANECIU-UNGURENI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza A2-A2-A1-A2-B1 Matematica T2 5 Fizica 5.2 avansat Respins

JIANU I.F MIHAELA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.2 avansat Respins

JIANU M. ELENA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 2.9 nivel mediu Respins

JILAVEANU C. ELENA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba ebraica B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.85 Geografie 7.9 experimentat Reusit

JILAVEANU I. IRINA-LUCIANA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 6.25 nivel mediu Respins

JILAVEANU M. ANCA-FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza Matematica T2 8.35 Chimie organica T1 Nivel II 9.1 avansat Reusit

JINGA V. MIHAI

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza Matematica T1 5.5 Informatica T2 Pascal 5.7 experimentat Respins

JINGAROIU C. ALEXANDRU ANDREI

    GRUPUL SCOLAR DE TRANSPORTURI PLOIESTI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

JIPA C RAZVAN DANUT

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

JIPA I.C. ION COSMIN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTIN CANTACUZINO BAICOI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 8.05 experimentat Reusit

JIPA M MARIA DENISA

    COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE LAZAR PLOPENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Reusit

JITARIUC D.N DIANA ADELINA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL TOMA N.SOCOLESCU PLOIESTI Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Respins

JITARU C CONSTANTIN LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

JITARU C.V. MARIANA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN TESILA VALEA DOFTANEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.35 Geografie 5.4 experimentat Respins

JITARU I. CARMEN IONICA

    GRUPUL SCOLAR AGROMONTAN TESILA VALEA DOFTANEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Geografie 8.55 avansat Respins

JITARU M. MARIA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI VITEAZUL PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza Matematica T1 7.2 Fizica 8.8 experimentat Reusit

JITCOVICI V. ADINA IOANA

    LICEUL TEORETIC FILIPESTII DE PADURE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T1 5.45 Fizica 3.2 avansat Respins

JITEA F. GHEORGHE ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC CONSTANTIN ISTRATI CAMPINA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

JOITA D CARMEN ELENA

    LICEUL ECONOMIC SANSA PLOIESTI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Geografie 7.4 avansat Respins

JOITA V GEORGE DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

JOITA V STEFAN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.05 nivel mediu Respins

JOITA V. CATALIN-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL ION LUCA CARAGIALE PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.45 Chimie organica T1 Nivel II 7.85 experimentat Reusit

JOITA V. MARIUS-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B1-A2-A1-B1-B2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 4.6 nivel mediu Respins

JUGANARU D DUMITRU-LUCIAN

    COLEGIUL MILITAR LICEAL DIMITRIE CANTEMIR BREAZA Matematica-informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

JUGANARU D.V ALEXANDRU

    COLEGIUL MIHAIL CANTACUZINO SINAIA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.65 avansat Reusit

JUGANARU E ROXANA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL CONSTRUCTII DE MASINI CAMPINA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.1 avansat Respins

JUGANARU I.M ANDREI GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA PLOIESTI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.4 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Respins

JUGANARU T. ELENA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER CAMPINA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.65 experimentat Respins

JUJU C AUREL

    COLEGIUL TEHNIC ELIE RADU PLOIESTI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.45 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

JUNGHIATU V. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR DE SERVICII SFANTUL APOSTOL ANDREI PLOIESTI Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Geografie 8.9 nivel mediu Respins

KLEIN GH. CRISTINA-CATALINA

    COLEGIUL TEHNIC LAZAR EDELEANU PLOIESTI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

KOLLO F ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL JEAN MONNET PLOIESTI Bibliotecar documentarist
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Logica si argumentare 7.5 experimentat Reusit

KONIG F MARIA CARMEN

    GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ENERGETIC CAMPINA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.05 avansat Respins

KOVACI S. BIANCA ALEXANDRA

    COLEGIUL SPIRU HARET PLOIESTI Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematic