Rezultate la Bacalaureat, sesiunea Iunie 2011, judetul Mures

Friday, 08 July, Year 3 d.Tr. | Author: Mircea Popescu

Aveti dinjos lista cu rezultatele la examenul de Bacalaureat organizat in judetul Mures, sesiunea de vara 2011, curatata de javascript, flash si alte mizerii.

Greetz Diana Coman, pe-al carei blog poate ca gasiti si CSV-ul complet (212823 rinduri), daca are chef sa-l publice.

ABABEI M. MIHAELA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.9 incepator Respins

ABODI-NAGY D. SZABOLCS

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in prelucrarea lemnului Limba si literatura maghiara experimentat 8.4 limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 6.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.8 avansat Reusit

ABONYI C. ORSOLYA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.8 limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.85 Biologie vegetala si animala T1 7.9 avansat Reusit

ABRAM A. SANDOR - CSABA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B2--A2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

ABRAN F. CSILLA-HAJNALKA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.45 limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

ABROHAM C CAROL CRISTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba franceza B2--B2-- Matematica T2 5.4 Fizica 6.3 incepator Respins

ABROHAM I IOANA SIMONA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 8.1 Chimie organica T1 Nivel I 8.25 nivel mediu Reusit

ABRUDAN V. TEODORA-ELENA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Geografie 5.4 avansat Respins

ACHIM F. LEHEL-CSABA

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara avansat 7.6 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 6.5 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

ACS S ILDIKO-GABRIELLA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara avansat 8.25 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.1 Geografie 6.2 avansat Reusit

ADAM A ANA-MARIA

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

ADAM C.I. CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 8 Geografie 7.5 experimentat Reusit

ADAM D.A. DANA CORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

ADAM I ANDREI

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 3.15 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

ADAM N. ROXANA-LAVINIA

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Istorie 9 Geografie 8.35 experimentat Reusit

ADAM S. ISTVAN

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 incepator Respins

ADORJAN A ILDIKO JUDITH

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician designer vestimentar Limba si literatura maghiara avansat 6.4 limba si literatura romana nivel mediu 2.05 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

ADORJANI T ORSOLYA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 9.3 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.05 Geografie 8.15 experimentat Reusit

ADORJANI Z TIMEA

    LICEUL DE ARTA TG MURES Muzica Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.5 experimentat Reusit

AGOSTON F. SZABOLCS

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in turism Limba si literatura maghiara avansat 8.5 limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.6 Geografie 9 experimentat Reusit

AGOSTON I SIMION-IOAN

    GRUP SCOLAR IERNUT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 experimentat Respins

AGYAGASI L.M. ANDREA-KRISZTINA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician de telecomunicatii Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

AGYAGASI S.J. CSILLA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician de telecomunicatii Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.3 nivel mediu Reusit

AITONEAN M.A. VLAD - MIHAI

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.7 experimentat Reusit

ALB A ALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Reusit

ALB GH AURA ADELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-A2 Matematica T2 5 Fizica 6 nivel mediu Reusit

ALBERT A. GASPAR

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 9.5 limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.7 experimentat Reusit

ALBERT I ISTVAN - ZSOLT

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara avansat 7 limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 nivel mediu Reusit

ALBERT I. MARIUS

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza A2---A1-A1 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 incepator Respins

ALBERT L. BLANKA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie Limba si literatura maghiara nivel mediu 6 limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba germana moderna Istorie 5 Geografie 6.05 experimentat Respins

ALBU AL RAMONA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR IERNUT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.9 Informatica T2 C/C++ 6.5 experimentat Reusit

ALBU D LUCIAN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat N/p

ALBU G ANAMARIA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Respins

ALBU G OVIDIU-CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Fizica 6.1 experimentat Respins

ALBU I.V. VALENTIN-CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 9.6 experimentat Reusit

ALBU L. IOANA-CORNELIA

    GRUP SCOLAR IERNUT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2.1 nivel mediu Respins

ALBU L. VALENTIN FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.6 experimentat Respins

ALDEA D. COSMIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 N/p Geografie N/p avansat N/p

ALECU N DAN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza Istorie 9.5 Logica si argumentare 9.2 experimentat Reusit

ALEXA M. ALEXANDRA MARIA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 avansat Respins

ALEXA S. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2--A2-B1-B1 Matematica T1 2.05 Biologie vegetala si animala T1 7.3 nivel mediu Respins

ALEXANDRESCU A. VICTORIA - ANCUTA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T1 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

ALEXANDRESCU I. VLAD

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 experimentat Respins

ALEXANDRU D. LAURA- BERNADETT

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

ALMASAN E PAULA ANCA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.4 experimentat Reusit

ALMASAN I ALEXANDRA-MONICA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 6.35 experimentat Reusit

ALMASAN L. TATIANA - MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba italiana A1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.6 Geografie 8.8 avansat Reusit

ALUAS I NATANAEL DANIEL

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 6.6 nivel mediu Reusit

ALUAS I VLAD-CATALIN

    LICEUL DE ARTA TG MURES Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 7.9 experimentat Reusit

ALZNER D DIETER FLORIN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

AMARIEI GF ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

AMBRUS A. ANDRAS LORAND

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9 experimentat Reusit

AMBRUS A. BELA

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare Limba si literatura maghiara avansat 6.3 limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

AMBRUS A. CSABA - ANDRAS

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5.5 Geografie 8.4 avansat Respins

AMBRUS I. IZABELLA

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare Limba si literatura maghiara experimentat 6.7 limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 6.55 nivel mediu Respins

AMBRUS J JOZSEF ATTILA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara avansat 6 limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Fizica 1.95 avansat Respins

AMBRUS V. IULIANA-FLORINA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-- Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 Respins

ANCA A LUMINITA-LAURA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

ANCA D.I. MADALINA - ANGELA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Geografie 9.8 nivel mediu Reusit

ANCA R TALIDA-ANAMARIA

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 5 experimentat Respins

ANDONE I. IULIA - MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.2 Geografie 10 experimentat Reusit

ANDRAS L. LASZLO

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 5 limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.5 Geografie 5.2 avansat Respins

ANDRASI GY MARTA-KLARA

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6.8 limba si literatura romana avansat 6.2 Limba germana moderna B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 3 Chimie organica T1 Nivel I 3.6 experimentat Respins

ANDREI A. IOANA-ADINA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.2 experimentat Reusit

ANDREI G GHEORGHE-ADRIAN

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Respins

ANDREI I CLAUDIU-TEODOR

    GRUP SCOLAR IERNUT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 2.25 avansat Respins

ANDREI M.S. MARIUS - MIRCEA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.4 experimentat Reusit

ANDREI N. IOAN - DANIEL

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T1 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ANDREI V COSMINA

    GRUP SCOLAR IERNUT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 incepator Reusit

ANDREIKA V. ROXANA-RODICA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 10 experimentat Reusit

ANDRESAN A CLAUDIU CALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

ANDRITOI ST. TIMEA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 3 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

ANGHEL A. ALINA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Filologie Limba si literatura germana experimentat 9.1 limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 8.5 experimentat Reusit

ANGHEL M.G. MARIUS-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

ANGHEL M.N. ANDREA-IRISZ

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Matematica T2 9.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

ANGHELUS I. CARMEN - CRISTINA

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 6.2 Geografie 9 avansat Reusit

ANTAL CS. SZILAMER-ZALAN

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.4 limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.4 experimentat Reusit

ANTAL I ISTVAN-CSABA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

ANTAL S LEVENTE

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Coafor stilist Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Geografie 8.75 nivel mediu Respins

ANTAL Z EDUARD

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician in constructii si lucrari publice Limba si literatura maghiara nivel mediu 5 limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 incepator Respins

ANTONICA M MIHAI

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 avansat Respins

APAFAIAN G. GAVRIL - AUREL

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 2.5 incepator Respins

APAFAIAN V RAUL CALIN

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

APAFAIAN V VLAD VASILE

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica N/p nivel mediu N/p

APOLTAN I IOACHIM-PAUL

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 6 experimentat Respins

ARANYI K.I ISTVAN

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara experimentat 3.2 limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

ARCHIUDEAN ST. SILVIU STEFAN

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.75 experimentat Reusit

ARGINT V.D. DANIEL-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Fizica 5.8 nivel mediu Respins

ARNANDOF I.O. BUNEA-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie Limba si literatura maghiara avansat 5.4 limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 6 avansat Reusit

ARON AL. SANDOR

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician de telecomunicatii Limba si literatura maghiara experimentat 6.2 limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.9 nivel mediu Respins

ARSENI C CRISTIAN OCTAVIAN

    GRUP SCOLAR IERNUT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Reusit

ARVA A. ORSOLYA - BEATA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Geografie 5 incepator Respins

ASAVEI N GEORGE-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Fizica 6 avansat Respins

ASOLTANEI I CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Chimie organica T1 Nivel II 9.2 experimentat Reusit

ASTALUS I. CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.1 incepator Respins

ASTELEAN V CIPRIAN-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Fizica 3.35 incepator Respins

ASZALOS E HELENA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician in chimie industriala Limba si literatura maghiara experimentat 5.05 limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza A1-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 Respins

ASZALOS L. ADELA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Geografie 9.15 experimentat Reusit

ASZALOS Z SZIDONIA BRIGITTA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.6 limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 7.8 avansat Reusit

ASZTALOS C. ZSUZSANNA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Geografie 6 nivel mediu Respins

ASZTALOS IL LEVENTE-CSABA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Fizica 6 avansat Respins

AVADANEI N. VLAD MARIN VASILE

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.75 avansat Reusit

AVRAM E. IZABELLA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.4 experimentat Reusit

AVRAM GH.S. SORINA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 7.95 experimentat Reusit

AVRAM GHE.T. LUCIAN

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

AVRAM I. MARTA-KINGA

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Fizica 1.9 incepator Respins

AVRAM T.O. RAUL-OLIMPIU

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1.15 Fizica N/p avansat N/p

BABA I SILVIU BOGDAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--A2-- Istorie 5 Geografie 10 avansat Reusit

BABA I. RAZVAN-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

BABAN C. LUMINITA CONSTANTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

BABO J.L. DENISA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Geografie 5 incepator Respins

BABOS CASATORITA SUCIU A. TUNDE-RITA

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

BABOTA A. BARNA-JANOS

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.45 Fizica 6.1 avansat Respins

BACALI AL. ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

BACALI R. DRAGOS - BOGDAN

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 8.1 Geografie 8.3 avansat Reusit

BACHMAN E EVA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura germana experimentat 9.35 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.5 Logica si argumentare 5.4 nivel mediu Reusit

BACIU A ALEXANDRA-DORINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

BACIU AL. ANCA - ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.5 Geografie 10 experimentat Reusit

BACIU G GRIGORE RARES

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

BACIU G. ANDREEA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 experimentat Respins

BACIU L.A ADRIANA

    LICEUL DE ARTA TG MURES Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 10 experimentat Reusit

BACIU M PAUL

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 avansat Respins

BACIU M.D. DANIEL LIVIU

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Istorie 6.6 Geografie 7 nivel mediu Respins

BACIU O DAIANA ROXANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 8.8 Geografie 5 nivel mediu Reusit

BACIU O. ALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 8.8 Informatica T1 intensiv Pascal 8.3 experimentat Reusit

BACIU V. CRISTIAN-VASILE

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Istorie 9.4 Geografie 10 experimentat Reusit

BACOS G. IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

BADARINZA T RADU

    LICEUL PARTICULAR CONCORD TG. MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.4 avansat Respins

BADESCU G. MARIA-VICTORIA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B2-A1-A1-B1-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 Reusit

BADEU AL. ALEXANDRU-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 nivel mediu Respins

BADIU G PAULA-FLORENTINA

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.3 experimentat Reusit

BAGHIU C TIMEA ORSOLYA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 6.8 limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.4 Chimie organica T1 Nivel II 5.75 nivel mediu Respins

BAGHIU I IONICA

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 2.2 Limba engleza Matematica T2 5.85 Fizica 5 Respins

BAIETAN C ANDREI AUREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara avansat 7.3 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-- Matematica T2 2.1 Chimie organica T1 Nivel II 5.8 incepator Respins

BAJKO I. RENATA ADRIENN

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.15 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

BAKALO I TIMEA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician chimist de laborator Limba si literatura maghiara experimentat 7.8 limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 1.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

BAKALO M KINGA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 6.4 limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza A2-A2-A2-A2-B1 Istorie 5 Geografie 6.8 avansat Respins

BAKI I. CSILLA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Coafor stilist Limba si literatura maghiara experimentat 6.8 limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Geografie 6.75 incepator Respins

BAKI I. IULIA-ROZALIA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

BAKO A GELLERT SANDOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

BAKO F.Z. HUNOR

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.1 limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Informatica T1 intensiv Pascal 7.5 experimentat Reusit

BAKO I ZOLTAN

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Filologie Limba si literatura maghiara avansat 8 limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.7 Geografie 7.4 avansat Respins

BAKO L SANDOR

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului Limba si literatura maghiara experimentat 6.1 limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

BAKO L.I. EMESE

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9 experimentat Reusit

BAKO S. SANDOR-LEVENTE

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in turism Limba si literatura maghiara avansat 7.7 limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Geografie 6.2 experimentat Respins

BAKO Z. ADAM

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 9.7 limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.75 experimentat Reusit

BAKOS E ETA PIROSKA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician designer vestimentar Limba si literatura maghiara experimentat 5.85 limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

BAKOS I KATALIN

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in turism Limba si literatura maghiara experimentat 8.8 limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.3 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

BAKOS L. LEVENTE

    LICEUL DE ARTA TG MURES Muzica Limba si literatura maghiara experimentat 6.3 limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8.7 avansat Reusit

BAKOS T. TIMEA-BEATA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana avansat 8.5 Limba germana moderna B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 avansat Reusit

BALAIE I ANDRADA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR IERNUT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.65 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.7 experimentat Reusit

BALAS C.GH. PAUL VLAD

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 avansat Respins

BALAS F. LUCIA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1--A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Respins

BALAZS A CSABA ATTILA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician desenator pentru constructii si instalatii Limba si literatura maghiara avansat 7.2 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

BALAZS A ZSOLT

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 6.1 limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.75 Geografie 7.5 avansat Respins

BALAZS E EDUARD

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Fizica 2.65 nivel mediu Respins

BALAZS F RENATA-ANDREA

    GRUPUL SCOLAR BAND Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

BALAZS J GYONGYVER

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician in chimie industriala Limba si literatura maghiara experimentat 7.7 limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 7 avansat Reusit

BALAZS K BEATA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Bibliotecar documentarist Limba si literatura maghiara experimentat 9.6 limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Psihologie 8.45 avansat Reusit

BALAZS L. JACINT-SZILARD

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Reusit

BALAZS M LEVENTE

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Filologie Limba si literatura maghiara avansat 7.5 limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 7.3 Geografie 7.1 avansat Reusit

BALAZS S. ADEL

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

BALAZS S. SANDOR

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare Limba si literatura maghiara experimentat 6.2 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

BALAZS ZS. ZSIGMOND

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.25 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

BALAZS-FULOP L ATTILA

    GRUP SCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 3.8 Geografie 7 nivel mediu Respins

BALAZSI F. BEATA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.4 Chimie organica T1 Nivel II 9.3 experimentat Reusit

BALAZSI J MARGIT REKA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

BALAZSY A STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 nivel mediu Respins

BALDEAN A SEBASTIAN TRAIAN

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.25 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 nivel mediu Respins

BALEA G GHEORGHE

    GRUP SCOLAR IERNUT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 nivel mediu Respins

BALEA G. GHEORGHINA ANGELA

    GRUP SCOLAR IERNUT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 2.65 nivel mediu Respins

BALEA V VALERIA DORINA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.4 incepator Respins

BALI I. EMESE

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.3 limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.7 Geografie 7.5 avansat Reusit

BALINT A BOTOND LASZLO

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara nivel mediu 5 limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba germana moderna A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Fizica 3.1 avansat Respins

BALINT A LEHEL

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

BALINT A. ATTILA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 incepator Respins

BALINT A. CSILLA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

BALINT CAS BALIZS A. ILDIKO

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

BALINT D. IMELDA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 8.8 experimentat Reusit

BALINT D. LAURA-ENIKO

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.1 limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 9.7 avansat Reusit

BALINT I. STEFAN

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.75 nivel mediu Respins

BALINT J JOZSEF-BARNA

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.65 experimentat Respins

BALINT J NOEMI

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Tehnician in administratie Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.1 Geografie 6.4 avansat Respins

BALINT L. LEVENTE

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 avansat Respins

BALINT L.S. SZABOLCS

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in automatizari Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 3.65 Fizica 7.4 experimentat Respins

BALINT M. LORAND

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 7 avansat Reusit

BALLA A. JUDIT

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 7.75 limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Istorie 6.9 Geografie 6.95 nivel mediu Reusit

BALLA ZS. TAMAS-ZSOLT

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in turism Limba si literatura maghiara experimentat 8.2 limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 5.15 avansat Respins

BALLAI S.A. CRISTINA

    GRUP SCOLAR IERNUT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Respins

BALOG A ERIKA

    GRUP SCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 avansat Respins

BALOG A. ANDREEA-CLAUDIA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

BALOG CAS KELEMEN F GYONGYVER

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 incepator Respins

BALOG F FERENC

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Filologie Limba si literatura maghiara avansat 6 limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.7 Geografie 8.15 nivel mediu Reusit

BALOG F. VLAD

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 2.9 nivel mediu Respins

BALOG I. NOEMI

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 8.7 Geografie 7 avansat Reusit

BALOG I. ZSOLT JANOS

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Filologie Limba si literatura maghiara avansat 6 limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 7.3 Geografie 6.5 avansat Reusit

BALOG S SZILVIA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Tehnician in administratie Limba si literatura maghiara avansat 7.5 limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.2 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

BALOG Z. ZOLTAN

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.6 limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Reusit

BALOGH A. SZILARD

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 6.8 limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.65 Geografie 5.5 avansat Respins

BALOGH E.C. BEATA-SZIDONIA

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare Limba si literatura maghiara experimentat 6.9 limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.95 experimentat Respins

BALOGH F. BERNADETTE-KINGA

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare Limba si literatura maghiara experimentat 5.3 limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 7.05 experimentat Respins

BALOGH F.A. DANIEL-FERENC

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza Matematica T1 8.6 Fizica 5.85 experimentat Reusit

BALOGH I RUDOLF JOZSEF

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara avansat 7.3 limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

BALOGH M. MIHALY-ALBERT

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.05 Fizica 5.05 experimentat Respins

BANCSI A. TIMEA-MARIA

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BANCSI S. ORS TAMAS

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician designer vestimentar Limba si literatura maghiara avansat 6.2 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Reusit

BANDI A. NORBERT-SZABOLCS

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician electromecanic Limba si literatura maghiara avansat 5.6 limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Fizica 2.8 avansat Respins

BANDI D ERIKA ZSUSZANNA

    SCOALA DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI TIRNAVENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.8 avansat Reusit

BANDI F KLARA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Tehnician in administratie Limba si literatura maghiara experimentat 8.3 limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 8.4 avansat Reusit

BANDI I CSONGOR-ISTVAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician electrotehnist Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 7.5 avansat Respins

BANDI V LEVENTE

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 1.7 Fizica 2.05 nivel mediu Respins

BANEA S RAZVAN SORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2--B2-A1-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.7 incepator Respins

BANYAI C. ATTILA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6.1 limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 avansat Reusit

BARABAS A REKA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 5.5 limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 7.8 avansat Reusit

BARABAS A. SANDOR-ZSOLT

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Chimie organica T1 Nivel I 5.4 experimentat Respins

BARABAS CASATORITA MIKLOS L VALENTINA-ANGELA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

BARABAS D. DENES

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

BARABAS I IMRE-BARNA

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara experimentat 6.6 limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.2 avansat Respins

BARABAS I. ANITA-IZABELLA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.8 limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

BARABAS I. IOAN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie Limba si literatura maghiara avansat 6 limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 7 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BARABAS L. LASZLO-SZILARD

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.4 limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

BARABAS L. LEHEL

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in automatizari Limba si literatura maghiara experimentat 7.9 limba si literatura romana avansat 3.6 Limba germana moderna A2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5.05 Fizica 7.7 experimentat Respins

BARABAS S MARGIT-TUNDE

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Chimie organica T1 Nivel I 6.3 avansat Reusit

BARABAS Z. ZOLTAN

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Chimie organica T1 Nivel I 5.1 experimentat Respins

BARABAS-BADIU M. ALEXANDRA- MARIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

BARABASI A. EMESE

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.95 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BARABASI E. ADRIAN - IULIAN

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Istorie 7.2 Geografie 6.6 nivel mediu Reusit

BARABASI GY. TIBOR-ZSOLT

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in automatizari Limba si literatura maghiara experimentat 8.5 limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Fizica 7.7 experimentat Reusit

BARABASI I. ISTVAN

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BARABASI L. LORAND-LASZLO

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului Limba si literatura maghiara avansat 3.2 limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Chimie organica T1 Nivel I 1.6 experimentat Respins

BARABASI M. KINGA-KLAUDIA

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician electromecanic Limba si literatura maghiara experimentat 7.7 limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Fizica 2.8 experimentat Respins

BARAIAN P. ADRIANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

BARANYAI F ROBERT JANOS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara avansat 9.65 limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Chimie organica T1 Nivel II 6.7 nivel mediu Respins

BARAT A. HUNOR

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare Limba si literatura maghiara avansat 6 limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

BARB I. IOAN ISTVAN

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 9 Geografie 9.4 avansat Reusit

BARB I. PETER TEDDY

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A1--B1-A1-A1 Istorie 9 Geografie 9 avansat Reusit

BARBU AL. IOANA-EMMA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 avansat Reusit

BARBU I. LUCIAN FLORIN

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.15 incepator Reusit

BARCZI V. IOHANNA - MAGDALENA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

BARDAS V. VIOREL-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

BARDOCZI J. IBOLYA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 8.5 limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.05 experimentat Reusit

BARDOSI I ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T1 3.5 Biologie vegetala si animala T1 4.55 experimentat Respins

BARDOSI I MARCEL IOAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.7 Geografie 6 avansat Respins

BARDOSI I. IOANA NICOLETA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 avansat Respins

BARHTA S LEHEL-JOZSEF

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara avansat 7 limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

BARI GY. GYORGY

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 incepator Respins

BARI Z. DOROTTYA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 8.3 limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 8.7 avansat Reusit

BARIC B. HAJNAL

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.6 limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.55 experimentat Reusit

BARLA A MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

BARLEAN V. VIOREL

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 incepator Reusit

BARNA G LORAND

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician in constructii si lucrari publice Limba si literatura maghiara experimentat 5.55 limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 1.3 avansat Respins

BARNA I ANITA TIMEA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician designer vestimentar Limba si literatura maghiara experimentat 6.15 limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 2.85 avansat Respins

BARNA V SEBASTIAN-VASILE

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Fizica 2.55 incepator Respins

BAROTI C. LORANT

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T1 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3 Respins

BARSAN CAS UNGUR I. MARINELA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 8.4 Geografie 8 nivel mediu Respins

BARSAN I. EMILIAN

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 3.65 Fizica 5.1 incepator Respins

BARSAN P. VASILE EMIL

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 experimentat Respins

BARTA C. KAROLA MONIKA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.8 limba si literatura romana experimentat 9 Limba germana moderna B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

BARTA CS ALPAR

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

BARTA L LASZLO

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Chimie organica T1 Nivel II 7.35 nivel mediu Reusit

BARTA M MARTON

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician in constructii si lucrari publice Limba si literatura maghiara avansat 6.25 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5 nivel mediu Respins

BARTA P. TIMEA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 8.8 limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BARTA-ALMASAN B. TONI

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 9.5 Informatica T2 Pascal 9 experimentat Reusit

BARTAHA D TAMAS HUNOR

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv Limba si literatura maghiara avansat 7.3 limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 7.4 Geografie 5 nivel mediu Reusit

BARTALIS A. CSABA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician de telecomunicatii Limba si literatura maghiara experimentat 5.25 limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 3.4 incepator Respins

BARTALUS P. HUNOR-CSABA

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician electromecanic Limba si literatura maghiara experimentat 6.7 limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.85 Fizica 2.8 experimentat Respins

BARTALUS P. IZABELA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 9.5 limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.05 Geografie 7.25 experimentat Reusit

BARTHA A IZABELLA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician in industria textila Limba si literatura maghiara avansat 5 limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.5 Fizica 5 avansat Respins

BARTHA A LORAND

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara experimentat 6.1 limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.6 avansat Respins

BARTHA A. BEATA LINDA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician designer vestimentar Limba si literatura maghiara experimentat 7.6 limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BARTHA A. BEATRIX

    LICEUL DE ARTA TG MURES Arte plastice si decorative Limba si literatura maghiara experimentat 8.75 limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 6.1 experimentat Reusit

BARTHA G SZENDE

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician chimist de laborator Limba si literatura maghiara experimentat 7.15 limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 1.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.2 incepator Respins

BARTHA I JOZSEF-LEHEL

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Reusit

BARTHA I ZOLTAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara experimentat 6.9 limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.35 Fizica 1.65 experimentat Respins

BARTHA I. DOROTTYA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.35 limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BARTHA J LORAND SZABOLCS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba franceza B1--B2-- Matematica T2 2.6 Fizica 5.25 incepator Respins

BARTHA J. LINDA-GIZELLA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.5 limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 9.8 avansat Reusit

BARTHA L. BALAZS-SZILARD

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in automatizari Limba si literatura maghiara experimentat 8.2 limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Fizica 7.9 experimentat Reusit

BARTHA L. BORBALA-GIZELLA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.2 limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

BARTHA L. NOEMI-ESZTER

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BARTHA P KATALIN

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician in chimie industriala Limba si literatura maghiara experimentat 6.55 limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza A1--A1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.8 incepator Respins

BARTHA S ZOLTAN

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.45 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

BARTHA S. ORCHIDEA-EVELYN

    LICEUL DE ARTA TG MURES Muzica Limba si literatura maghiara experimentat 8.4 limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 8.2 experimentat Reusit

BARTHA ZS. BEATA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Matematica T2 8.3 Chimie organica T1 Nivel II 9.55 experimentat Reusit

BARTHUS A EMILIA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician chimist de laborator Limba si literatura maghiara experimentat 7.65 limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza A2-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

BARTOS A. ISTVAN-ANDRAS

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 8.95 limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8 avansat Reusit

BARTOS F. KATALIN

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

BARTOS M. JULIA-DOROTTYA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Matematica T1 9.55 Fizica 9.5 experimentat Reusit

BARTUS A. LASZLO

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara experimentat 8.3 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5.25 Geografie 8.45 nivel mediu Reusit

BARTUS CAS MISZTI J. ERIKA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

BARTUS N. ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

BARTUS P. PETRE-GHEORGHE

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza A2-A1-B1-A2-B2 Matematica T2 1 Geografie 5.9 avansat Respins

BASCA C ADRIANA-CORNELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.1 incepator Respins

BATAGA E ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 8 Logica si argumentare 6 experimentat Respins

BATHORY I EMESE BRIGITTE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 3.4 nivel mediu Respins

BATIZ Z. ROLAND ZOLTAN

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara avansat 7 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Reusit

BECHES A. RALUCA

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Filologie Limba si literatura germana experimentat 8.2 limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.5 experimentat Reusit

BECZE J. JOZSEF

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

BEDEA I. IOSIF

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BEICA V. VIORELA LUMINITA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 experimentat Respins

BEJAN A. VLAD-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 incepator Respins

BELASCU D.I. DANIEL-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T1 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

BELDEAN AL. MIHAELA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 avansat Respins

BELDEAN I.S PAULA LUCIA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 4.1 Geografie 9 nivel mediu Respins

BELDEAN M. SIMONA-MARIA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 8 Geografie 8 avansat Reusit

BELDEAN V ADRIAN-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.05 Informatica T1 intensiv Pascal 8.4 experimentat Reusit

BELEAN A ADRIANA - MONICA

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 10 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

BELEAN O. ANDI ARMIN

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Reusit

BELENI I. EDITH KATALIN

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 nivel mediu Reusit

BENCZE G. GHEORGHE - DANIEL

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.4 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3.1 incepator Respins

BENCZE I. FLORIN RAZVAN

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 experimentat Respins

BENCZE J. ROBERT

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Fizica 5.2 avansat Respins

BENCZE P. MADALINA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.9 incepator Respins

BENDE A. ARPAD-ZOLTAN

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician de telecomunicatii Limba si literatura maghiara experimentat 6.9 limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Fizica 2.7 experimentat Respins

BENDRES I. IOANA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 9.4 Geografie 8.75 experimentat Reusit

BENDRES V VASILE-BOGDAN

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.85 experimentat Respins

BENDRIS T.M. TEODORA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Matematica T2 9.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BENEA E. CORNELIA AURELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.45 Limba engleza B2--A1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

BENEA E. EMILIA ANDREA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BENEDEK I.S. ILDIKO-ANNABELLA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 10 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.45 experimentat Reusit

BENEDEK T. TIBERIA - STEFANIA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.8 avansat Reusit

BENEDEKFI L LEVENTE

    GRUP SCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.75 experimentat Respins

BENKE L ESZTER ANDREA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Bibliotecar documentarist Limba si literatura maghiara experimentat 5 limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 5 avansat Respins

BENKO A. REKA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 9.7 limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.85 avansat Reusit

BENKO J. ARPAD-ZOLTAN

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului Limba si literatura maghiara avansat 6 limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.8 Chimie organica T1 Nivel I 1.4 experimentat Respins

BENKO S.G. ANDREI

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 nivel mediu Reusit

BENO F SZABOLCS

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.25 experimentat Reusit

BENO I. TIMEA

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare Limba si literatura maghiara nivel mediu 6.6 limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-B2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 3.25 avansat Respins

BENO M IULIANA RAMONA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 7.3 experimentat Reusit

BERAR A STELIAN LUCIAN

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.8 incepator Respins

BERCEA CAS LAPADAT T. MINERVA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

BERCEA D. IOANA - ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5.75 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

BERCEA I. VIOREL-PETRU

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Respins

BERCEA M. DELIA - MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 9.5 Limba italiana A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.95 Geografie 8.4 avansat Respins

BERCEA S. ANDRADA-COSMINA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 7.15 experimentat Reusit

BERCHESAN E COSMINA ADRIANA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

BERCHI A HORATIU-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

BERCHI C CAROL MARCEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza B1-A2-B2-A2-B2 Istorie 8.05 Geografie 3.9 avansat Respins

BERCHI T MADALINA CRISTINA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 9.2 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BERCU E. ADINA-DIANA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

BERCZI Z. ZSOLT

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara experimentat 7.15 limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.5 Geografie 7.95 avansat Respins

BERECKI F TIMEA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 6.1 limba si literatura romana nivel mediu 8.5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Istorie 8.1 Psihologie 7.05 avansat Reusit

BERECKI K ENIKO

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Tehnician in activitati de comert Limba si literatura maghiara experimentat 5.1 limba si literatura romana avansat 1.4 Limba germana moderna B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.85 Geografie 7.2 avansat Respins

BERECZKI B ZSOLT

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician desenator pentru constructii si instalatii Limba si literatura maghiara experimentat 8.15 limba si literatura romana avansat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Reusit

BERECZKI CS. ISTVAN

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.6 limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.8 experimentat Reusit

BERECZKI E BOTOND

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba germana moderna B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.6 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

BERECZKI E NOEMI CSILLA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Bibliotecar documentarist Limba si literatura maghiara experimentat 9.4 limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.85 Psihologie 8.5 experimentat Reusit

BERECZKI I SZILARD

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba germana moderna B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 9 experimentat Reusit

BERECZKI S. STEFAN

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 6.75 limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 8.3 Geografie 6.7 incepator Respins

BERECZKY S. SANDOR

    LICEUL DE ARTA TG MURES Arte plastice si decorative Limba si literatura maghiara experimentat 6.7 limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 8.15 experimentat Reusit

BEREI S. ATTILA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 8.25 limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.1 avansat Reusit

BEREI S. BEATA-IMOLA

    LICEUL DE ARTA TG MURES Arte plastice si decorative Limba si literatura maghiara experimentat 9.4 limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Istorie 8.7 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BEREI-OZSVATH S. IMOLA

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului Limba si literatura maghiara avansat 8.75 limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Chimie organica T1 Nivel I 2.8 avansat Respins

BEREKMERI B CSABA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 5 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.05 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

BEREKMERI F. GABRIELLA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 9.8 limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.4 experimentat Reusit

BEREKMERI G GYOZO

    GRUP SCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba franceza B1-A1-A2-- Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 avansat Respins

BEREKMERI J. ARNOLD

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.7 limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5.2 Informatica T1 intensiv Pascal 7.9 experimentat Reusit

BERES J SZILARD-ARNOLD

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician desenator pentru constructii si instalatii Limba si literatura maghiara experimentat 9.1 limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B2--B1-B1-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

BERES M. SZABOLCS

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6.7 limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

BERES N ANAMARIA

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.85 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.5 Geografie 6.9 nivel mediu Reusit

BERES N CLAUDIU

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Istorie 5.8 Geografie 7.2 avansat Respins

BERES S ARNOLD EDUARD

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv Limba si literatura maghiara experimentat 7.35 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 5 avansat Reusit

BERESESCU O. OLIVIA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

BERINDEIE RD DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza Matematica T2 9.4 Chimie organica T1 Nivel II 9.7 experimentat Reusit

BERNASCHI T. ANDREI-CATALIN

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

BERNASCHI V. MARCELA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Respins

BERTA A ALEXANDRA ANAMARIA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.9 Geografie 7.8 avansat Reusit

BERTIA EM DIANA PAULA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 6.1 experimentat Reusit

BERTIA S. MIHAI - GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

BESLEAGA D. COSMINA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 nivel mediu Respins

BESLEAGA D. DANIELA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1--B1-B1-A2 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 nivel mediu Respins

BEXA GH. MARIANA-SILVIA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba franceza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2 Chimie organica T1 Nivel I 5.75 nivel mediu Respins

BIBIRE V. ANA - MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.1 avansat Reusit

BICHIS E ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Respins

BICHIS I. ANDRADA-DENISA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 avansat Reusit

BICHIS ST STEFAN-CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Fizica 5.5 experimentat Respins

BICHIS ST.T. ADRIAN MIHAI

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.7 Sociologie 9.55 experimentat Reusit

BIDI I. IOSIF GABRIEL

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

BINDEAN M. ANDA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.8 experimentat Reusit

BINDILA I. ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare Limba si literatura maghiara avansat 5.5 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

BIRIS N ADRIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 4.45 nivel mediu Respins

BIRIS P. PETRU-RADU

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

BIRIS V IOANA

    GRUP SCOLAR IERNUT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

BIRIS V.S. BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba franceza Istorie 9.9 Geografie 9.65 experimentat Reusit

BIRLEAN I IOANA VIRGINIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 10 experimentat Reusit

BIRO A KATALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.9 incepator Respins

BIRO A NORBERT

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.3 limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 9 avansat Reusit

BIRO A. ADEL

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Coafor stilist Limba si literatura maghiara experimentat 6.55 limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

BIRO A. ALEXANDRA CARINA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 avansat Reusit

BIRO A. SZABOLCS SZILARD

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 avansat Reusit

BIRO AL. DALMA VIOLA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician designer vestimentar Limba si literatura maghiara avansat 6.3 limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

BIRO BARABASI E ENDRE

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p Limba engleza Matematica T2 7 Fizica 5.2 N/p

BIRO D HANGA BRIGITTA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv Limba si literatura maghiara experimentat 6.8 limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Istorie 7.4 Geografie 5 nivel mediu Respins

BIRO F LORAND - FERENC

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara nivel mediu 5 limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BIRO I. ALEXANDRU-CIPRIAN

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 3.55 Chimie organica T1 Nivel I 7 experimentat Respins

BIRO I. JOZSEF

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara avansat 7.15 limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

BIRO J LEVENTE

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara 7 limba si literatura romana 1.1 Limba germana moderna Matematica T2 6.1 Fizica 5.05 nivel mediu Respins

BIRO J. BARNA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in turism Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Geografie 5 avansat Respins

BIRO J. JOZSEF-LEVENTE

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 7.3 experimentat Respins

BIRO S MELINDA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana 1 Limba engleza Matematica T2 5.45 Geografie 6 nivel mediu Respins

BIROU I DUMITRU - ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

BIRSAN A.I. ALEXANDRU-PAUL

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.55 Geografie 8.3 avansat Respins

BIRSAN CASATORITA MUNTEAN D. DANA-LILIANA

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

BIRSAN D. IOANA-ANDREA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.2 Geografie 8.1 incepator Respins

BIRTA A. JOZSEF

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in turism Limba si literatura maghiara experimentat 8.2 limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 6.5 Geografie 8 avansat Respins

BIRTA I. ILIE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

BIRTALAN GY. SZILARD

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician electromecanic Limba si literatura maghiara experimentat 5.3 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Fizica 5 experimentat Respins

BIRTALAN I IOAN

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Respins

BIRTALAN L. NORA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 9.4 limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.75 experimentat Reusit

BIRTALAN M. PAULA-ANCA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Istorie 8.5 Sociologie 10 experimentat Reusit

BIRTALAN S. ZSUZSANNA-SZONIA

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 8.3 limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BIRTAS M. BIANCA

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 7.65 avansat Reusit

BIRTON A. ARANKA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

BIRTON D ARNOLD

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Tehnician in administratie Limba si literatura maghiara avansat 5.9 limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 6.15 Geografie 8.2 avansat Respins

BIRTON L. ORS

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.1 limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BIRTON L. ORSOLYA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza A2-B1-B1-B1-A2 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Reusit

BIRTON S.M. IMOLA

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului Limba si literatura maghiara experimentat 6.75 limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 2 Chimie organica T1 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

BISZIOK M. IZABELA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.65 experimentat Reusit

BITA I. RADU-GABRIEL

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BLAGA A ALEXANDRU MIHAI

    GRUP SCOLAR IERNUT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p incepator N/p

BLAGA A. MONICA - ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 9.4 Geografie 9.3 experimentat Reusit

BLAGA M ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

BLAGA M. PAUL-MIHAI

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Respins

BLAGA N CAMELIA DIANA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

BLAGA P. LUMINITA-SIMONA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Chimie organica T1 Nivel I 5.75 avansat Respins

BLAGA V FLORICICA-ADELA

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-B2-B2-A2-B1 Istorie 8.6 Geografie 8.3 avansat Respins

BLAGA V. ANDREI VASILE

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Fizica 6.7 experimentat Respins

BLAJ CAS DIACU I JANA CARMEN

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 7 nivel mediu Reusit

BLEAHU I ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-A2-B2-A2-B1 Istorie 8.5 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

BLEAHU N. ALEXANDRA ALINA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 avansat Reusit

BLEAHU V LIDIA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.9 Geografie 9.7 experimentat Reusit

BLOCA S.I. SORINA RALUCA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Geografie 10 experimentat Reusit

BLOJ A ALEXANDRA-IOANA

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8 Geografie 8.3 avansat Reusit

BLOJ I AURICA

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B2 Istorie 9.6 Geografie 8.7 avansat Reusit

BLOJ P.L. MARIA IOANA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

BLOJ V ANA-MARIA

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.7 avansat Reusit

BLOJ V MIHAI-VASILE

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.35 experimentat Respins

BLOZS I.M. MIRCEA - BOGDAN

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 1.25 Biologie vegetala si animala T1 2.4 incepator Respins

BOANDA H.M. SABINA CORINA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

BOANDA I PAULA SILVIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Reusit

BOANTA A ALEXANDRA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Instructor animator
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.7 Geografie 7.9 experimentat Reusit

BOANTA P. EMILIA ANCUTA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 avansat Reusit

BOANTA R. REMUS ALIN

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 avansat Respins

BOANTA ST. STEFANIA DANIELA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 nivel mediu Reusit

BOAR A.S. DIANA-MARIA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 5.65 Chimie organica T1 Nivel II 7.35 experimentat Reusit

BOAR D. GABRIELA MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba franceza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 1.75 Fizica 1.3 avansat Respins

BOAR G. MARIA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 9 experimentat Reusit

BOAR L. VOICHITA-MARIA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BOAR V LUCIA ELENA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.6 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 7.6 experimentat Reusit

BOAR V MIHAITA

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3 Biologie vegetala si animala T1 8.85 experimentat Respins

BOARIU A. DANIEL-ANDREI

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.7 avansat Reusit

BOARIU A.R. SANDA MARIA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

BOARIU S. PAUL-COSMIN

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 incepator Respins

BOARU S TEODORA

    LICEUL DE ARTA TG MURES Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Filosofie 8.5 experimentat Reusit

BOBIS M.D. IOANA - MARIA

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 avansat Reusit

BOBLETEC A IOAN-VIOREL

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 1.9 incepator Respins

BOCA A.S. STEFAN-ALIN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza Matematica T1 8.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.9 experimentat Reusit

BOCA P.I. EMILIA - PETRONELA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T1 2.05 Biologie vegetala si animala T1 3.3 incepator Respins

BOCICOR M CALIN-MARCEL

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.35 nivel mediu Respins

BOCICOR Z. DANIEL

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

BOD P. SANDOR

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician designer vestimentar Limba si literatura maghiara experimentat 6.05 limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

BODAN A ALINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.7 Logica si argumentare 8.7 experimentat Reusit

BODAN D. BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

BODAN I. IONUT CORNEL

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Reusit

BODAN I. ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.3 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BODAN L. ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.7 experimentat Reusit

BODI I ATTILA-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 3.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.85 experimentat Respins

BODI I IOAN-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

BODNAR I. ANDREA

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A1--A2-A2-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

BODO A ALBERT ISTVAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician desenator pentru constructii si instalatii Limba si literatura maghiara experimentat 5 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BODO I MATYAS ARNOLD

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2--B2-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 6.2 avansat Respins

BODO I. TAMAS

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 9.1 limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 7.3 avansat Reusit

BODO J.Z. ROLAND ZOLTAN

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara avansat 8.25 limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 avansat Reusit

BODO JS ORSOLYA IRMA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Bibliotecar documentarist Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 7.35 experimentat Reusit

BODO L. SAROLTA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 9.2 limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 8.7 experimentat Reusit

BODO Z EVELYN

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician in chimie industriala Limba si literatura maghiara experimentat 7.05 limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 1.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.35 avansat Respins

BODO Z. GYONGYVER DALMA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 8.2 limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.7 Geografie 7.15 avansat Respins

BODO Z. ZOLTAN

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

BODONI A. BOTOND

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.65 limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T1 6.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.55 experimentat Reusit

BODONI B ZOLTAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician desenator pentru constructii si instalatii Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

BODONI J. CSILLA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.7 limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.45 experimentat Reusit

BODONI J.O. ILDIKO

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Istorie 7.25 Geografie 7 nivel mediu Respins

BODONI L.L. LEHEL-CSABA

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.2 limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv Pascal 7.3 experimentat Reusit

BODONI M JULIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 9 experimentat Reusit

BOER D. DANIEL - DOREL

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 9.5 experimentat Reusit

BOER I. CSILLA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie Limba si literatura maghiara avansat 7.3 limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba germana moderna B2-B1-B2-A1-A1 Istorie 7 Geografie 7.1 avansat Respins

BOER I. IONUT-BOGDAN

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

BOER M. ENIKO-EMMA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.4 limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T1 8.4 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

BOER T. LASZLO

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 5.4 Informatica T2 Pascal 5 experimentat Reusit

BOER V CSABA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara 5 limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 6.2 Fizica 6 nivel mediu Respins

BOGA F. LASZLO-ATTILA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.65 limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BOGA J NOEMI

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Tehnician in administratie Limba si literatura maghiara experimentat 6.4 limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 6.5 Geografie 7.8 avansat Respins

BOGAT L.M. BOGDAN ADRIAN

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Respins

BOGATAN C. ANDREI

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Geografie 8.1 experimentat Reusit

BOGDAN D DRAGOS ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

BOGDAN I. ALIN-STEFAN

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

BOGDAN I. CLAUDIA-MADALINA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.5 incepator Reusit

BOGDAN K.A. ROBERT-DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura germana experimentat 6.85 limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Istorie 6.5 Geografie 7.8 experimentat Reusit

BOGDAN M.I. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 experimentat Respins

BOGNEAN I IOAN

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 avansat Reusit

BOGOLEA M. MIHAI-IOAN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

BOGOLEA M. MIRELA-NICOLETA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 avansat Respins

BOGZA V. DRAGOMIR - VIOREL

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T1 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.3 incepator Respins

BOHOLT A. LUCIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

BOILA A. IONEL SIMION

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 experimentat Respins

BOILA C.M. TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.5 Chimie organica T1 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

BOILA M IOANA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza Matematica T1 8.8 Fizica 9.1 experimentat Reusit

BOILA M. RUBEN

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.3 limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B1 Matematica T1 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 avansat Respins

BOITAN S COSMIN STEFAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 7.75 Informatica T2 C/C++ 9.3 experimentat Reusit

BOJTE I KATALIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 experimentat Respins

BOJTE P ROZALIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.65 experimentat Respins

BOJTE P SILVIU BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 1.55 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.15 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

BOKOR A ZOLTAN

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Tehnician in activitati de comert Limba si literatura maghiara experimentat 3.4 limba si literatura romana nivel mediu 1.65 Limba germana moderna B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

BOKOR I DALMA-TIMEA

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba germana moderna B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8.7 experimentat Reusit

BOKOR Z. ZOLTAN

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare Limba si literatura maghiara experimentat 5.7 limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.55 experimentat Respins

BOKOR Z.K. ANDREA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.25 limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BOLBOCEANU V.D. DORU-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Fizica 8.1 experimentat Reusit

BOLDIZSAR GH. ZSOLT

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.35 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BOLOGA F. ADELINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 9.35 Geografie 10 experimentat Reusit

BOLONI E AGNES-ETELKA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara avansat 6.5 limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.25 Geografie 6.85 nivel mediu Respins

BOLONI F ANDREA IBOLYA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara avansat 8 limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 5.5 experimentat Reusit

BOLONI-HORVATH I.SZ. ADRIENN

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului Limba si literatura maghiara avansat 6 limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Chimie organica T1 Nivel I 1.4 nivel mediu Respins

BOMPA I.H. IOAN-MARK

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 9.75 limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 8.5 experimentat Reusit

BONDOR F. CSABA - LASZLO

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.5 incepator Respins

BONDOR J. NIMROD

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in turism Limba si literatura maghiara experimentat 7.7 limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Geografie 5.5 avansat Respins

BONDOR S.A. ANDREEA-SORINA

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Filologie Limba si literatura germana avansat 8.75 limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 7 avansat Reusit

BONDREA M.D. DORINA BIANCA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Fizica 1.4 avansat Respins

BONTA K. TIMEA

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

BONTA M. RAZVAN-MIRCEA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Informatica T2 Pascal 9.3 experimentat Reusit

BOR I. ALEXANDRA-MIRELA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.05 Chimie organica T1 Nivel I 6.9 experimentat Reusit

BOR IL ADEL

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara avansat 6.9 limba si literatura romana avansat 7.2 Limba germana moderna B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 7.35 experimentat Reusit

BORBATH CS NOEMI

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.1 limba si literatura romana experimentat 7 Limba germana moderna B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 7.95 experimentat Reusit

BORBATH S EMOKE

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.7 limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 9 Geografie 8.5 experimentat Reusit

BORBEI A ALEXANDRU - MIHAI

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Istorie 6.8 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

BORBEI A IOAN

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 1.3 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 avansat Respins

BORBELY A ALBERT

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Filologie Limba si literatura maghiara avansat 5.1 limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A2 Istorie 6.1 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

BORBELY A. REKA BERNADETTE

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician designer vestimentar Limba si literatura maghiara experimentat 7.8 limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BORBELY G GERO TIBOR

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Respins

BORBELY G KINGA - ADRIENN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B2-A2-A2-B1 Istorie 7 Geografie 8.4 avansat Reusit

BORBELY I KATALIN

    GRUP SCOLAR IERNUT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 incepator Respins

BORBELY J. JANOS CSONGOR

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 avansat Respins

BORBELY L ENIKO MELINDA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician desenator pentru constructii si instalatii Limba si literatura maghiara nivel mediu 6.3 limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BORBELY L. AGICA

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara experimentat 6.6 limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 6.5 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

BORBELY S ISTVAN - GABOR

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

BORBELY T.L. TUNDE ENIKO

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician in industria textila Limba si literatura maghiara experimentat 7.4 limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 6.5 Fizica 5 avansat Reusit

BORCA I. CAROLINA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 Respins

BORCHES O.I. OVIDIU-VLAD

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 6.6 Logica si argumentare 7.6 experimentat Reusit

BORDA M MIHAI IONEL

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza B1--B2-B1-B1 Istorie 7.8 Geografie 6.1 incepator Reusit

BORDA M.C. DRAGOS-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

BORDAS G. LIVIU - GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.15 Geografie 8 experimentat Reusit

BORDEAN D. DANIEL

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.95 avansat Reusit

BORDI A ANDRAS

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara avansat 2.9 limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

BORDI I IBOLYA-EVA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-B1-A2-A2-B1 Istorie 5.95 Geografie 8 nivel mediu Reusit

BORDI I. JOZSEF-NORBERT

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului Limba si literatura maghiara experimentat 5.5 limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Fizica 3.05 experimentat Respins

BORDI S EDINA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza Istorie 8.65 Geografie 7.7 experimentat Reusit

BORDI S SANDOR

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara experimentat 5 limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.8 nivel mediu Respins

BORDI S. EVELIN

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba germana moderna A2-A2-B2-B1-B2 Istorie 7.7 Geografie 9.5 experimentat Reusit

BORDI-MESAROS A. ANDRAS

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.1 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 7.5 Geografie 6.45 avansat Reusit

BORDOS S STEFAN - CALIN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-B2-A1-A2-B1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

BORDY T. TIMEA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Filologie Limba si literatura maghiara avansat 7.15 limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Istorie 8.3 Geografie 7.5 avansat Reusit

BORLEA D DANIEL-LAURENTIU

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Respins

BOROS I. ANDREEA-NOEMI

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.2 limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 avansat Reusit

BORSA C. DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 2.5 Geografie 8.35 nivel mediu Respins

BORSA I AUGUSTIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.8 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BORSA I. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.8 experimentat Reusit

BORSA T. IOAN

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2--A2-B1-B1 Matematica T1 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.5 incepator Respins

BORSAN A. SUSANA - RODICA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T1 1.65 Biologie vegetala si animala T1 4.4 incepator Respins

BORSAN I.A. DIANA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.35 Geografie 8.5 experimentat Respins

BORSOS L. ISTVAN

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.6 limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T1 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Reusit

BORSOS L. ZALAN

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza Matematica T1 10 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.8 experimentat Reusit

BORSOS S. KINGA-ERIKA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 9.35 limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba germana moderna Istorie 8.8 Filosofie 10 experimentat Reusit

BORZ A ALEXANDRA BIANCA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 5 experimentat Respins

BORZ I.GH. IACOB-FLORIN

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

BORZ T. SILVIU

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

BORZ V. MARIUS - SEBASTIAN

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

BORZ V. OVIDIU

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T1 1.55 Biologie vegetala si animala T1 3.5 incepator Respins

BORZ V. VASILE - MIRCEA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5.1 incepator Respins

BORZASI B.E. ELISABETA

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in turism Limba si literatura maghiara experimentat 6.8 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.65 Geografie 6.05 nivel mediu Respins

BORZASI B.E. VIORICA

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in turism Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Geografie 7.75 nivel mediu Reusit

BORZOS T. MARIA - TEODORA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba italiana A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.55 Geografie 7.1 experimentat Reusit

BOSA TD DANA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8 experimentat Reusit

BOT J EMESE ERIKA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 6.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.95 nivel mediu Respins

BOTA AL. ALEXANDRA AURORA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 experimentat Respins

BOTA C. NATALIA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 7.45 experimentat Reusit

BOTA G. JULIANNA - KATALIN

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2--A1-A2-A2 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

BOTA GH. GEORGETA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 avansat Respins

BOTA I. CRISTINA-ANAMARIA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

BOTA I. DARIA- VALI

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

BOTA I. PETRU - DORINEL

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T1 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.9 incepator Respins

BOTA M. PAUL-MARCEL

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 7.4 experimentat Reusit

BOTA V. SEPTIMIU

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Informatica T2 Pascal 8.95 experimentat Reusit

BOTA V. SORINA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-A1-B2-B1 Matematica T2 2.9 Geografie 7.9 incepator Respins

BOTAN I ADRIAN-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Respins

BOTEANU G. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 incepator Respins

BOTHA D. EMESE

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.4 limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BOTOS D MARA-CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba germana moderna Istorie 10 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

BOTOS D.I. IULIAN-PETRICA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza A2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 2 Chimie organica T1 Nivel I 5.5 avansat Respins

BOTOS G. RALUCA-SORINA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.8 experimentat Reusit

BOTOS GH. IZABELLA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

BOTOS I. MARIUS

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1--B2-A2-A1 Matematica T2 3.55 Fizica 6.75 experimentat Respins

BOTOS S LASZLO

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 2.6 Respins

BOTOS T DAN IONEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

BOTOS V. ORSOLYA-ZSUZSA

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 8.2 limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BOTZ N. LEVENTE

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 7.15 avansat Reusit

BRAD S REKA GABRIELLA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 7.05 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BRAD T TEODORA-LAURA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 8.8 experimentat Reusit

BRADEA V. MAGDALENA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 1.35 Geografie 6 avansat Respins

BRAGUTA C LIVIU CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

BRAI V RAMONA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

BRANEA M.S. RADU

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 9.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

BRASOVEAN I CALIN IONUT

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

BRASOVEAN V MIHAI-VILUT

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Respins

BRASOVEAN Z. VALENTIN

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 4.1 incepator Respins

BRATIAN M. SORIN-MIHAI

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 2 incepator Respins

BRATU O.G. IOANA-ANDRADA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.2 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BREJAN T. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BRETFELEAN E.G. CRISTINA-RALUCA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Reusit

BRETFELEAN V.C. CONSTANTIN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 10 Logica si argumentare 9.9 experimentat Reusit

BREZAIU I. IOANA - LOREDANA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

BRUHS M.M. LARISSA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 7.5 experimentat Reusit

BUBAU V LENUTA FLORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.1 incepator Respins

BUBAU V. ANA-MARINA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BUCATARU CAS FLOREA I MILICA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

BUCILA C. ELENA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

BUCIN A ALEXANDRU-OVIDIU

    GRUP SCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 8.2 Geografie 9 experimentat Reusit

BUCIN A MARIA CATALINA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Psihologie 8.25 avansat Reusit

BUCIN I. LENUTA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 incepator Respins

BUCIN M.I. MARINELA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

BUCIN S.I. ANCA - CRISTINA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 8.4 avansat Reusit

BUCIN V VASILE MARIAN

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BUCSA D. SIMONA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 8.9 experimentat Respins

BUCSIA V CALIN VASILE

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

BUCULEU V. ALINA MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.75 experimentat Reusit

BUCUR AL. BOGDAN - ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.2 Geografie 9.4 experimentat Reusit

BUCUR GH BOGDAN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T1 8.4 Informatica T2 C/C++ 8.65 avansat Reusit

BUCUR I. CRISTIAN - AUGUSTIN

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.8 incepator Respins

BUCUR I. IOAN

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.4 Fizica 5 avansat Respins

BUCUR I. TEODORA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.35 experimentat Reusit

BUCUR L BERNADETT RENATA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara avansat 5.6 limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.8 Geografie 6.15 avansat Reusit

BUCUR T. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BUCUR V MARIUS - MIHAEL

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 5 Fizica 3.55 incepator Respins

BUCUR V MIHAELA IOANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 6.5 incepator Respins

BUCUR V. MADALINA - MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.3 Geografie 10 experimentat Reusit

BUDA D. RAZVAN-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

BUDA EC ANDREEA LAURA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 6.2 experimentat Reusit

BUDA I FLORINA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Logica si argumentare 9.7 avansat Reusit

BUDA I IOAN

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

BUDA T TEODORA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-B2-B1-B1-B1 Istorie 7.8 Geografie 7.4 avansat Reusit

BUDA-SUCIU M. FLAVIU-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.4 Geografie 6.3 avansat Respins

BUDAI C IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BUDUSAN I ALEX PAUL

    GRUP SCOLAR IERNUT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

BUGA F. CORINA-DIANA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.65 Chimie organica T1 Nivel I 6.85 experimentat Respins

BUGNAR J. ZSOLT

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

BUHAS A. ALEXANDRA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.35 avansat Respins

BUHAZI A LAURENTIU-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 6.1 avansat Reusit

BUHAZI F FRANCISC-ZSOLT

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

BUKKOSI C. KINGA TIMEA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.25 experimentat Reusit

BUKSA M PANNI

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.55 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

BULARCA M RAUL MIRCEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.95 Informatica T2 C/C++ 8.95 experimentat Reusit

BUMB A OVIDIU - CALIN

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Istorie 9.1 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

BUMBAC T IULIA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Fizica 6.5 incepator Respins

BUMBU D. IONELA MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.35 Fizica 1.8 avansat Respins

BUMBU E. EMILIA DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

BUNEA CAS TACSA I RODICA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 3.2 incepator Respins

BUNESCU H. ALIN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Chimie organica T1 Nivel II 5.85 avansat Respins

BUNGARDEAN A.F. RAMONA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.5 experimentat Reusit

BUNGARDEAN I MARGARIN

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 1.4 nivel mediu Respins

BUNGARDEAN P. PETRU - LUCIAN

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BUNGARDEAN T RAZVAN - TRAIAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Fizica 1.9 incepator Respins

BUNUS E. ANDRADA-MELITTE

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 7 experimentat Reusit

BURCEA A. CLAUDIU-AURELIAN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.7 experimentat Respins

BURCSA B.I. ISTVAN

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p Limba engleza Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

BURIAN A. EMANUELA - CRISTIANA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.8 Geografie 9.2 avansat Reusit

BURIAN F. VLAD ADRIAN

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Reusit

BURIAN GH. GEORGE RAZVAN

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 3 Geografie 6.8 experimentat Respins

BURIAN I IOANA - VIORICA

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 6 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

BURIAN K ZSOLT KALMAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician in constructii si lucrari publice Limba si literatura maghiara experimentat 6.2 limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

BURIAN Z NORBERT-ZOLTAN

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara experimentat 4 limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.55 Fizica 2.2 avansat Respins

BURJE D. ALEXANDRU-ANDREI

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Filologie Limba si literatura germana nivel mediu 6.3 limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 9.4 Geografie 6.65 avansat Reusit

BURLAC I. NICU

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

BURTICA T TEODOR KALMAN

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

BURUS E. RAMONA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 Respins

BUSC D DANIELA MARIA

    SCOALA DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI TIRNAVENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Geografie 7.65 avansat Respins

BUSTYA L. LORAND-LEVENTE

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 9.3 experimentat Reusit

BUSTYA S ZSOFIA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 8.2 limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba germana moderna B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 5.25 experimentat Reusit

BUTA C. OLIMPIA AURORA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

BUTA I. CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.05 Geografie 8.8 experimentat Reusit

BUTA I. IOAN

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 6.7 incepator Respins

BUTA T. MARIUS ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 2.55 avansat Respins

BUTA V. ANA - MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

BUTILA L. DANIEL IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

BUTILCA E LUCIAN

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Fizica 6 avansat Respins

BUTILCA T VALENTIN

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.6 Biologie vegetala si animala T1 8.35 experimentat Respins

BUTIU CAS COVRIG I OTILIA VIORICA

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 Eliminat din examen nivel mediu Eliminat din examen

BUTIU I. ANGELA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 1.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

BUTIU T. LAUREAN-FLORIN

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Fizica 5.6 nivel mediu Respins

BUTIURCA M ANA-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 9.7 avansat Reusit

BUTIURCA S. JULIA-MANUELA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.55 limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 8.1 Informatica T2 Pascal 7.4 experimentat Reusit

BUTNAR D SEPTIMIU COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 2.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.55 experimentat Respins

BUTNAR P. PETRU

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 avansat Respins

BUTNARASU GH. GABRIELA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 incepator Respins

BUTNARIU D VLAD

    LICEUL DE ARTA TG MURES Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 9.3 experimentat Reusit

BUTUZA B. BOTOND

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.8 limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza Matematica T1 8.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.8 experimentat Reusit

BUZA C SZABOLCS CSABA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara avansat 6.2 limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2--A2-- Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

BUZA I. ERZSEBET

    GRUP SCOLAR IERNUT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 incepator Respins

BUZAN A CRISTINA MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.3 Logica si argumentare 6.9 experimentat Reusit

BUZAS P PETRU-GRIGORE

    GRUP SCOLAR IERNUT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

BUZOGANY D DENES

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Tehnician in administratie Limba si literatura maghiara avansat 7.3 limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 7.3 avansat Respins

CABUT L. LAURENTIU-ADRIAN

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

CABUT T. TEODORA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 8.4 experimentat Reusit

CABUZ I. OVIDIU CRISTIAN

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician electronist
    Limba si literatura romana 1.4 Limba franceza Matematica T2 6 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.2 Respins

CACULA T. SOLOMON-DANIEL

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.4 incepator Respins

CADAR AL. SANDOR

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician de telecomunicatii Limba si literatura maghiara experimentat 6.5 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CADAR I. RALUCA -LOREDANA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

CADARIU I.D. IULIA-MARIA

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Filologie Limba si literatura germana nivel mediu 6.85 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 6.1 avansat Reusit

CADIS I. ROXANA-DAMARIS

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.25 nivel mediu Respins

CALAU N.O. OCTAVIAN-SANDEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CALAU S. MARIA-LAURA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 3.2 avansat Respins

CALBAZA T. TRAIAN

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 incepator Respins

CALBUREAN N. ROXANA-MADALINA

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 8.75 limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.6 Informatica T1 intensiv Pascal 9 experimentat Reusit

CALIMAN M. MIHAI-BOGDAN

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

CALIN A FLORINA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR IERNUT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 avansat Reusit

CALIN E. DANIELA RAMONA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 experimentat Respins

CALIN I. CAMELIA-IRINA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.35 avansat Reusit

CALIN I. LIGIA - ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.1 Geografie 10 experimentat Reusit

CALIN V. VASILE

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 avansat Respins

CALMIC I ALEXANDRU CRISTIAN

    GRUP SCOLAR IERNUT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

CALO B. ARISTOTELA - MARINA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1 Geografie 5 incepator Respins

CALUGAR A. BOGDAN ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.95 experimentat Reusit

CALUGAR C.I. BIANCA-MONICA-EUGENIA

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 7.4 experimentat Respins

CALUGAR D.C. ADELA-MARGARETA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 9.3 experimentat Reusit

CALUGAR M MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2--B2-- Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.6 incepator Respins

CALUGAR O OCTAVIA CRINUTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

CALUGAR V IULIA CLARA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.75 limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 8.1 experimentat Reusit

CALUGAR V PAUL GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B1-- Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

CALUGAR V VERONICA GUSTICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza A1--B2-A1-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CALUGARU I.G. ROXANA-BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 avansat Reusit

CALUSER G.D. DIANA-SUSANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Respins

CALUSER V VLAD-HORIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 experimentat Reusit

CALUTIU A. CRISTINA LILIANA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 8.5 Logica si argumentare 9.6 experimentat Reusit

CAMPEAN CASATORITA HAIDU I. IOANA-CATALINA

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 2.1 incepator N/p

CAMPEAN D.I. DORIAN CATALIN

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 8.7 experimentat Reusit

CAMPEAN I. ANA DIANA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

CAMPEAN I. RADU - LAURENTIU

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Geografie 9.1 experimentat Respins

CAMPEAN V IBOLYA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.7 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.7 Geografie 8 nivel mediu Reusit

CANDALEA M SIMONA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

CANDEA E POMPEI EMIL

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Fizica 1 nivel mediu Respins

CANDEA L.D. BIANCA-CARINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 9.2 Logica si argumentare 9.3 avansat Reusit

CANTOR I. HELGA JULIA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.7 limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T1 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

CAPATA I IOANA EMILIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

CAPRAR T ALIN TRAIAN

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.1 Informatica T2 Pascal 5.5 experimentat Respins

CAPRAR T SABINA

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-B1-B2-A2-B1 Matematica T1 3 Informatica T2 Pascal 5 avansat Respins

CAPRARIU I.D. IOAN-DANUT

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

CAPUSAN GH SEBASTIAN RAZVAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2--B1-- Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

CARAULAN N. VICTOR

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8 Logica si argumentare 9.8 experimentat Reusit

CARBUREAN V. PAUL-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR IERNUT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Reusit

CARCIUMARU I. SZABOLCS

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare Limba si literatura maghiara nivel mediu 5 limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

CAROLI C. SIMINA - MARIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.65 nivel mediu Respins

CAROLI M. ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

CAROLI P. OVIDIU-CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2--B1-A1-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.7 avansat Respins

CARP C. COSTELA-MARIA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A2-A1-A2-A1 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 incepator Respins

CARPACI N LIBERA CRIMELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T1 8.8 Chimie organica T1 Nivel I 6.65 avansat Reusit

CASARU C. CATALINA-OLIVIA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Reusit

CASARU GH. ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 6.15 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

CASIAN M ELENA

    SCOALA DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI TIRNAVENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.85 experimentat Reusit

CASONI E EMIL COSMIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 6.2 nivel mediu Reusit

CASVAN A. MADALINA-ELENA

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 3.3 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Respins

CASVAN CAS FRATILA D TATIANA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CASVAN I. IONELA-FLORENTINA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CASVEAN I. MIRCEA-VASILE

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 1.2 Limba engleza Matematica T2 5.6 Fizica 8.55 Respins

CATALAN M MIHAI

    GRUP SCOLAR IERNUT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

CATANA E ANDREI FLORIN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CATANA G IULIANA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR IERNUT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

CATANA P. FLORINA MADALINA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

CATANA V. VIORELA - ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5.35 Geografie 10 experimentat Reusit

CATANAS V SERGIU VASILE

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza A2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

CATARIG A. GRIGORE- TOADER

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

CATARIG O. ALIN-VASILE

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.05 avansat Reusit

CATELINA C. FLAVIUS

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

CATI I LARISA - IOANA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9 avansat Reusit

CATINEAN C.E. ALINA

    GRUP SCOLAR IERNUT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

CATINEAN CAS SUCIU I LUCIA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

CATINEAN T. TANIA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 8 experimentat Reusit

CAZAC A SORIN MARINEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba franceza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Fizica 5.2 incepator Respins

CAZACU GH. MELANIA - LARISA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.2 Geografie 10 experimentat Reusit

CAZAN I. CLAUDIU IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 1 avansat Respins

CAZAN M. VICTOR-MARCEL

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 7.8 experimentat Reusit

CEAUSU G. MARIA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 incepator Respins

CEGOLDI C. ARANKA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba franceza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 incepator Respins

CENAN G ALINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.6 experimentat Reusit

CENAN G ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.3 experimentat Reusit

CENGHER C.S. MIHAI FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

CENGHER L.O. EMANUEL OVIDIU

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Reusit

CENGHER T MIHAI-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 3.2 Limba franceza Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.75 avansat Respins

CENGHER T. SORINA-RAFILA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B2-A2-- Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

CEPOI LR DIANA ANDREEA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Istorie 9.5 Logica si argumentare 8.4 experimentat Reusit

CERCHEZ M.T. GHEORGHE-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Filologie Limba si literatura germana experimentat 9.9 limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

CEREI I. RAUL SERGIU

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 nivel mediu Reusit

CERESTES G. BOTOND

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara avansat 6.3 limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.5 Geografie 7.45 avansat Respins

CERGHIZAN D.V ADRIANA

    LICEUL DE ARTA TG MURES Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Filosofie 8 experimentat Reusit

CERGHIZAN G ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CERGHIZAN I. ALIN IOAN

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

CERGHIZAN I.I. MADALINA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

CERLINCA C.A. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 9.8 limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Matematica T1 7.6 Informatica T1 intensiv Pascal 8.5 experimentat Reusit

CERNEA I COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.9 nivel mediu Reusit

CERNEA I. ILIE

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T1 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.2 Respins

CERNEA V. ALEXANDRU

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 experimentat Reusit

CERNEI V CRISTINA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 10 experimentat Reusit

CERNIA Z. DUMITRU

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Reusit

CETERAS A. ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Fizica 2.5 experimentat Respins

CETERAS V. DELIA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

CEU I. IOANA-SINZIANA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

CEUSAN A. MARIANA VIOLETA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 avansat Respins

CEUSAN G GABRIELA - ANA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 6.1 Geografie 8.7 avansat Reusit

CEUSAN V. ALINA-ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 9.6 Sociologie 10 experimentat Reusit

CHEBUTIU E.F. DENISA-TAMARA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 avansat Reusit

CHERECHES B.M. ALEXANDRA-MARIA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 5.1 Geografie 8.5 incepator Reusit

CHERECHES D. RUXANDRA MARIA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

CHETAN A. CATALINA - MARIA

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p incepator N/p

CHETAN CAS BUCHIURCA P CORNELIA

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 3.5 Limba engleza Matematica T2 5 Fizica 6.2 Respins

CHETAN CAS FLOREA A. RODICA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.7 Geografie 7.1 nivel mediu Reusit

CHETAN P LARISA MADALINA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 7.1 experimentat Respins

CHETAN V ANAMARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1--B1-- Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

CHICIUDEAN S ADRIANA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Filologie Limba si literatura maghiara nivel mediu 5 limba si literatura romana avansat 2.05 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A1 Istorie 7.3 Geografie 6.8 avansat Respins

CHIFOR A RADU ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

CHIFOR A. SORANA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Geografie 8.4 nivel mediu Respins

CHIFOR O.A. ADRIANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

CHILUT D. SORINA - LACRAMIOARA

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 avansat Reusit

CHILUT D.T. MARIA ANDREEA

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 incepator Reusit

CHILUTI M ADRIANA - VALERIA

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

CHILUTI T CATALIN - IULIAN

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Reusit

CHINDEA A. ALEXANDRA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

CHIOREAN A MARIUS-AUGUSTIN

    GRUP SCOLAR IERNUT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

CHIOREAN A. DORIN

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.6 incepator Respins

CHIOREAN E EMIL-SILVIU

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6.65 nivel mediu Respins

CHIOREAN I IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CHIOREAN M. FLAVIUS - MIHAI

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Fizica 6.55 nivel mediu Reusit

CHIOREAN P. ALINA MARIA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.85 Geografie 9.8 experimentat Reusit

CHIOREAN P.D. PETRU VIOREL

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Fizica 6.75 avansat Respins

CHIOREAN P.P. DANIEL-PETRU

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician electronist
    Limba si literatura romana 3.15 Limba engleza Matematica T2 9 Biologie vegetala si animala T1 2.8 incepator Respins

CHIOREAN S ALIN-SORIN

    GRUP SCOLAR IERNUT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

CHIOREAN T TEODORA CORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 10 experimentat Reusit

CHIOREAN V. PAUL-VASILE

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.35 Chimie organica T1 Nivel I 7 experimentat Reusit

CHIRILA E. SABIN-MIHAI

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 1.55 Fizica 2.7 experimentat Respins

CHIRILA S. BEATA

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.5 Geografie 7.5 avansat Reusit

CHIRILA V.L. LUMINITA-ALISA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

CHIRITA T. CYNTHIA

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Respins

CHIRPELEAN R.ST. RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.5 experimentat Reusit

CHIRTES A. ANETA - SINZIANA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T1 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.2 incepator Respins

CHIRTES C VASILE RAZVAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.6 Geografie 3 nivel mediu Respins

CHIRTES C.N. COSTINA LOREDANA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A1-B1-A1 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 nivel mediu Respins

CHIRTES D. DANIELA-MARIA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 2.95 Geografie 8.8 nivel mediu Respins

CHIRTES D. DELIA-ELISA-TEODORA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 Respins

CHIRTES E. ELENA-OLGA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 incepator Respins

CHIRTES I IOAN-ILIE

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T1 4.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Respins

CHIRTES I IONUT-VALENTIN

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.15 avansat Respins

CHIRTES I. IOANA - ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 8.9 experimentat Reusit

CHIRTES I.D. FLORINA-NICULINA

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.25 Fizica 1.6 avansat Respins

CHIRTES N BIANCA ELEONORA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Reusit

CHIRTES P RALUCA-PAULA

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8 Geografie 8.5 avansat Reusit

CHIRTES T. RAOUL ADRIAN

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza N/p Istorie 7 Geografie 7 avansat N/p

CHIRTES V RAZVAN-PETRU

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.45 experimentat Respins

CHIS I.Z. RADU-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.35 experimentat Respins

CHIS V COSMIN ANDREI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

CHISALITA I DORA ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.7 Chimie organica T1 Nivel I 9.45 experimentat Reusit

CIBI P PAUL-IONUT

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

CICEO V.A. VASILE-SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T1 9.55 Fizica 9.8 experimentat Reusit

CIF T. AURELIAN - NECOLAE

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 incepator Respins

CIMPEAN C. ROBERT

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.45 Geografie 6.3 avansat Reusit

CIMPEAN D. ALINA-ELENA

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 6.7 Geografie 7 avansat Reusit

CIMPEAN E EUGENIA-MARIA

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-B1 Istorie 8.4 Geografie 7 avansat Reusit

CIMPEAN I ANA-MARIA

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 9.15 experimentat Reusit

CIMPEAN I PAUL-SABIN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

CIMPEAN S SIMONA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 9.7 experimentat Reusit

CIMPEAN T ADRIAN TEODOR

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

CIMPEAN V VASILE

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5.05 avansat Respins

CIMPIAN AL. ALEXANDRA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 avansat Respins

CINCA G. ANA - FLORINA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza A2-B2-B1-A2-A2 Matematica T1 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5.3 incepator Respins

CINCA G. GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 incepator Respins

CINDEA F FLORINA ILEANA

    GRUP SCOLAR IERNUT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

CINDEA G IOAN

    GRUP SCOLAR IERNUT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza A1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 nivel mediu Respins

CINDEA G MARIA-ANCA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 avansat Respins

CINDEA I IOANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Geografie 8 experimentat Respins

CINDEA T. DORIS-TEODORA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.6 experimentat Reusit

CINTAR L LEHEL

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.05 experimentat Respins

CIOAZA A. ALEXANDRA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 9.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Reusit

CIOBA T. DIANA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

CIOBAN A. AUREL

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 1 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 incepator Respins

CIOBAN I DAN ADRIAN

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 avansat Respins

CIOBANU C.F. LAURA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Reusit

CIOBOTA M. RADU-MARCEL

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.35 Biologie vegetala si animala T1 7.75 experimentat Respins

CIOBOTA V LARISA-BOGDANA

    GRUP SCOLAR IERNUT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

CIOCA G IOANA DANIELA

    GRUP SCOLAR IERNUT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

CIOCA I. MARGARETA-GIANINA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

CIOCHINA O. ALEXANDRA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

CIOLOBOC V FLORIN DANIEL

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.6 experimentat Reusit

CIOLOCA D. IOANA-AMALIA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

CIOLOCA F LARISA-NICULINA

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.85 nivel mediu Respins

CIOLOCA V. ADRIAN-IONUT

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Respins

CIOLOCA V. ANDREI VASILE

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Chimie organica T1 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

CIOLOCA V. ROBERT KRISTOF

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza Matematica T1 5.6 Informatica T2 Pascal 5 experimentat Reusit

CIONC AL. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

CIORBA D. DELIA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Chimie organica T1 Nivel II 7 experimentat Respins

CIORGOVEAN R.S CRISTIAN

    SCOALA DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI TIRNAVENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Fizica 6.2 avansat Respins

CIOROGAR GH FLORIN

    SCOALA DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI TIRNAVENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Fizica 5.3 experimentat Respins

CIOVICA V. RAUL-MARIAN

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

CIPAIAN V MIHAI HOREA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 10 experimentat Reusit

CIPOAN T.I. LUCIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 avansat Respins

CIRSTEA I. ALEXANDRU-MARIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.05 nivel mediu Respins

CISMAS C IOAN

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.7 incepator N/p

CISMAS C. CIPRIAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Reusit

CISMAS D. DRAGOS-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 8.5 Geografie 6.15 experimentat Reusit

CISMAS I. ANCA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 experimentat Respins

CISMAS I. BOGDANA - LUCIANA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba italiana A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.8 Geografie 9.6 experimentat Reusit

CISMAS P NICOLAE-DANIEL

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Instructor animator
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 9.6 avansat Reusit

CIUCA E BOGDAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

CIUCA V.M. VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CIUCHINA - NEMES P.A. TIMEA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara avansat 7.5 limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 nivel mediu Reusit

CIUCHINA C. KRISZTA ORSOLYA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 9.4 Geografie 9 experimentat Reusit

CIUNGAN M MARCEL CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 5.3 Limba engleza Matematica T2 6.85 Fizica 1.9 Respins

CIURAR A. LILIANA - ELENA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

CIURAR D. FLORIN DUMITRU

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 incepator Respins

CIURAR M DAVID MIHALY

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza N/p Istorie 6.8 Geografie 6.8 nivel mediu N/p

CIURAR P. ECATERINA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 9.4 Logica si argumentare 7.6 experimentat Reusit

CIURBA E.A. BIANCA-EMILIA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

CIURBA P.F. SILVIU ILIE

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 3.35 Fizica 6.7 avansat Respins

CIURBA V CATALIN-DUMITRU

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.15 nivel mediu Reusit

CIURCHI E. ANA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Geografie 5 incepator Respins

CIZMAS V COSMIN ALIN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza A2-A2-A1-A2-A1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

CLOSTORFEAN N. LAURA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6 Geografie 6.15 avansat Respins

COASTA L.V. LIVIU DAVID

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

COCAN E.I. RAUL-FLAVIU

    GRUP SCOLAR IERNUT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

COCAN E.N. ANA - LOREDANA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Geografie 9 experimentat Reusit

COCAN V ANA NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 3.7 Chimie organica T1 Nivel II 6.85 experimentat Respins

COCEAN I GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

COCIAN M. ANDREEA-MIRUNA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Istorie 9 Geografie 9.4 experimentat Reusit

COCIAN V. CRISTINA - MONICA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.5 Geografie 10 experimentat Reusit

COCIORAN I IOANA-CLAUDIA

    GRUP SCOLAR IERNUT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.6 experimentat Reusit

COCIS A ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 8.1 experimentat Reusit

COCIS C. MARIA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza Istorie 8.9 Sociologie 10 experimentat Reusit

COCIS I ANAMARIA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 7 experimentat Reusit

COCIS I. IOANA-TEODORA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

COCIS M. LARISA-COSMINA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

COCOARA GH. LARISA-ANDREEA

    LICEUL DE ARTA TG MURES Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza Istorie 7.6 Filosofie 6.2 experimentat Reusit

COCOARA I. ANDREEA - MIA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Geografie 10 avansat Reusit

COCOLOS CAS DINCA V ELENA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 3.95 nivel mediu Respins

COCOLOS GH. ALEXANDRU GHEORGHE

    LICEUL PARTICULAR CONCORD TG. MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.7 Geografie 7.8 experimentat Respins

CODARCEA D. CODRUTA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Geografie 9.1 nivel mediu Reusit

CODARCEA I CATALIN IONUT

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

CODARCEA I CRISTIAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B1-A1-B1-A2 Matematica T2 8.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

CODARCEA N ALEXANDRA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 9.5 experimentat Reusit

CODREA I. ANDREEA

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 6 avansat Reusit

CODREA T.GH. TRAIAN MIHAI

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

COJOCARU V HENRIETTA

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba germana moderna B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.4 Geografie 6.2 experimentat Respins

COJOCNEAN M.C. IOANA - GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.7 Geografie 9.6 experimentat Reusit

COLCER A MARIA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

COLCER N NICOLAE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza A2--A2-A1- Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

COLDEA CAS COVACIU G VIORICA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

COLDEA V LUCIAN

    LICEUL PARTICULAR CONCORD TG. MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.6 experimentat Respins

COLESA I. DANIEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza A2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 1 Fizica N/p avansat N/p

COLTA I. RODICA

    GRUP SCOLAR IERNUT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 incepator Respins

COMAN A. VALENTINA ELENA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.82 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

COMAN C. ALEX-NATANAEL

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Chimie organica T1 Nivel I 7.45 experimentat Reusit

COMAN F.N. DIANA-FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 experimentat Reusit

COMAN I. ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Matematica T1 9 Informatica T2 Pascal 7.7 experimentat Reusit

COMAN M.F. VICTOR-FLORIAN

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Filologie Limba si literatura germana experimentat 9.35 limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Istorie 10 Geografie 6.85 experimentat Reusit

COMAN T. TRIFAN-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 8.7 experimentat Reusit

COMAN V. SERGIU VALER

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 7.75 avansat Reusit

COMAN V. SILVIU

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

CONSTANTIN AL. PAUL

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

CONSTANTIN D. RADU-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.8 Informatica T1 intensiv Pascal 8.2 experimentat Reusit

CONTIU N. LOREDANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 9 Geografie 8.6 experimentat Reusit

COPREAN I ROXANA - ALINA

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba franceza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 10 Geografie 8.5 experimentat Reusit

CORCHES M BOGDAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 3.8 nivel mediu Respins

CORDOS A PETRU IOAN

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 1 nivel mediu Respins

CORDOS P. DANA - ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 10 experimentat Reusit

CORDOS V CLAUDIA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu N/p

CORDOS V MARIAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

CORDUBAN ST. ALIN-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

CORLA GH IOAN NELU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CORMOS I AURELIAN-CLAUDIU

    GRUP SCOLAR IERNUT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 4.25 avansat Respins

CORNEA B. NAZARICA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 experimentat Reusit

CORNEA E. SERGIU - EMILIAN

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 incepator Respins

CORNEA I. IOAN-DANUT

    GRUP SCOLAR IERNUT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

COROBEA C CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

COROIAN V. ALIN-BOGDAN

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

COROS I.N. MINODORA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 8.5 avansat Reusit

COROS NF SONIA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

COROS T. DANIEL

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Reusit

COSARCA I. IONEL MARIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 1.6 avansat Respins

COSMA A. ADRIANA-STELA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

COSMA I.A. ADRIANA - MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Geografie 10 avansat Reusit

COSMA R.C. CRISTINA-CORNELIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.4 experimentat Reusit

COSTA D ANDREEA-GABRIELA

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.15 nivel mediu Reusit

COSTA V. EMILIA-CRINA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A1-B1-A2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 Respins

COSTA V. TANIA-ADINA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 avansat Reusit

COSTACHE D IZABELA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.1 limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.3 experimentat Reusit

COSTACHE I. ANAMARIA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza A2-A2-A1-B1-A2 Matematica T2 6.75 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

COSTAN P. IZABELLA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.4 limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Informatica T2 Pascal 7.4 experimentat Reusit

COSTAN T. TUDOR - VOICU

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

COSTAN V. ANTONIO

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 6.6 experimentat Respins

COSTAS I.C. CRISTINA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 nivel mediu Respins

COSTEA D SERGIU ANDREI

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.85 Geografie 8.6 experimentat Reusit

COSTEA D.S. RADU-STELIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza A2-B1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 3 nivel mediu Respins

COSTEA F. SERGIU-CIPRIAN

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 8.1 Fizica 6.1 experimentat Reusit

COSTEA I.M. ANDREI

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

COSTEA V. RARES

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 6.9 Fizica 8.9 experimentat Reusit

COSTIN D.D OVIDIU SABIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 3.9 nivel mediu Respins

COSTIN G ADRIANA-MONICA

    GRUPUL SCOLAR BAND Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

COSTIN G BIANCA-ANCUTA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

COSTIN G LUCIAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.05 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

COSTIN I. OANA - RALUCA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Geografie 9 experimentat Reusit

COSTIN L OANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

COSTIN M. ALINA ANDREEA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza A2-A2-A1-B2-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.5 avansat Reusit

COTA E ANTONIA

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 7.35 experimentat Respins

COTEA P RODICA-ANISOARA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

COTIRLA I. IOAN - DINU

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Respins

COTIRLAN M. MARINELA - PETRONELA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A1 Matematica T2 6.35 Geografie 10 experimentat Reusit

COTIRNEA I. IULIANA - SIMONA

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 6.1 Geografie 7.2 experimentat Reusit

COTOARA V VLAD-VASILE

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 1.7 incepator Respins

COTOARA V. BIANCA - SONIA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.15 Geografie 10 experimentat Reusit

COTOARBA ST.P. TYMON-STEFAN

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 8.5 limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Informatica T1 intensiv Pascal 7.8 avansat Reusit

COTOI D. ADRIAN TEODOR

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

COTOI D. DINU VLAD

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.85 experimentat Respins

COTOI I. IOAN-NICOLAE

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 3.55 Geografie 8.5 nivel mediu Respins

COTOI M RARES-FLAVIUS

    LICEUL DE ARTA TG MURES Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 8.1 experimentat Reusit

COTOI M. ANDREEA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 9 experimentat Reusit

COTOI N. GABRIEL - VASILE

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 9.6 experimentat Reusit

COTOI S. AMALIA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.8 experimentat Reusit

COTOI T. MARIUS-SEBASTIAN

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Reusit

COTRUT G. SEBASTIAN-ROBERT

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu N/p

COTTA L CLAUDIU-ADRIAN

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-A2-A2-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.65 nivel mediu Respins

COVACI B EUGEN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.35 incepator Respins

COVACI E.P. ALEXANDRU-ADI

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

COVACI I.M. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza Istorie 9 Sociologie 8 avansat Reusit

COVACI M MARIAN - CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara avansat 5.1 limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza A1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 avansat Reusit

COVACI M. CLAUDIU-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

COVACI P PAUL RARES

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-A1-B1-- Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

COVACI S.I. RAUL SORIN

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

COVACI V. OANA-CLAUDIA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

COVRIG C ALEXANDRA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8 experimentat Reusit

COVRIG CAS KIS M. MIHAELA SIDONIA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

COVRIG V. NICULINA AURELIA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 avansat Reusit

COZAC A ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Respins

COZAC E CLAUDIU

    GRUP SCOLAR IERNUT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Respins

COZMA A SAMSON

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

COZMA CASATORITA SFARIAC P. GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 1.8 avansat Respins

COZMA D. PAUL-DANIEL

    GRUP SCOLAR IERNUT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

COZMA L.M. LIGIA - CLAUDIA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba italiana A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.8 experimentat Reusit

COZMA M MARGIT

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 5 limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 7.5 Geografie 7.45 avansat Respins

COZMA M. MIRCEA IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

COZMA V. FLAVIUS ALIN

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

COZMA V. TEODORA IOANA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.7 limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

COZOS D. ANDRA-TIMEA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

CRACIUN C.C. RARES-CALIN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T2 7.1 Chimie organica T1 Nivel II 10 experimentat Reusit

CRACIUN F. SILVIU-FLORIN

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 5.75 avansat Respins

CRACIUN I DAN DORUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

CRACIUN I. LUCIANA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Reusit

CRACIUN I.I JEAN ADRIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A2-B2-A2-B1 Istorie 7.8 Geografie 3.4 nivel mediu Respins

CRACIUN I.I. ANDREEA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 9.5 avansat Reusit

CRACIUN S. VICTOR-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3.1 experimentat Respins

CRACIUN V VASILE-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Respins

CRACIUN V. PAULA-MARIA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.75 Biologie vegetala si animala T1 9.35 experimentat Reusit

CRACIUN V. TIBERIUS-VASILE

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Fizica 6.5 avansat Reusit

CREMENE M DRAGOS-FLORIAN

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

CRET I. ADRIAN BOGDAN

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 9.6 experimentat Reusit

CRET V VIORICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-- Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

CRETA I ROXANA-CRENGUTA

    GRUP SCOLAR IERNUT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 nivel mediu Respins

CRETU R. DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 9.9 Informatica T2 Pascal 9.7 experimentat Reusit

CRIBDILEAN J.T. LAURA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba italiana A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Geografie 9 experimentat Reusit

CRIHAN M.D. LIVIU

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Reusit

CRISAN AL.A. ALEXANDRU ADRIAN

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

CRISAN D SORIN DOREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

CRISAN D. ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

CRISAN D. FLORINA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 incepator Respins

CRISAN D. MIHAI-RAZVAN

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 3 Geografie 8.6 nivel mediu Respins

CRISAN E. CRISTIAN - GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 10 avansat Reusit

CRISAN G DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

CRISAN I. FLORINA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-- Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 incepator Respins

CRISAN I. IONELA-NICULINA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Geografie 8.7 nivel mediu Respins

CRISAN L.O. OVIDIU CRISTIAN

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 avansat Respins

CRISAN M. ANDREEA - MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.75 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7 Geografie 6.5 incepator Reusit

CRISAN V. NINA - CRISTINA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A1--A2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 6.6 incepator Respins

CRISAN Z. MADALINA-LUCRETIA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 nivel mediu Respins

CRISTE I IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Respins

CRISTEA C MIRCEA-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Fizica 6.6 avansat Respins

CRISTEA CASATORITA POPOVICI I MINODORA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 nivel mediu Respins

CRISTEA D DUMITRU DORIN

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

CRISTEA V. MADALINA TEODORA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 avansat Reusit

CRISTUREAN I OZANA

    GRUP SCOLAR IERNUT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Reusit

CROITOR V VALENTINA CODRUTA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 6.6 experimentat Reusit

CSAKI A. IMOLA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.3 limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B1-B2-B2-A1-A1 Istorie 8.5 Geografie 8.15 experimentat Respins

CSAKI Z. MIRELA CRISTINA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

CSALA I. CIPRIAN - IOAN

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 6.1 incepator Respins

CSALOKA E ERNO

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana nivel mediu 6.8 Limba germana moderna B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

CSAPLAR I. GYONGYI

    GRUP SCOLAR IERNUT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba franceza A2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 1.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 incepator Respins

CSASZAR D IZABELLA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara avansat 7.2 limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A1 Matematica T2 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 nivel mediu Respins

CSATLOS A CSILLA IULIA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician designer vestimentar Limba si literatura maghiara experimentat 6.2 limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.65 avansat Respins

CSATLOS A. BLANKA TIMEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 1.3 experimentat Respins

CSATLOS A. LORAND GELLERT

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza Matematica T1 5 Informatica T2 C/C++ 7.45 experimentat Reusit

CSATLOS C. CSABA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Istorie 7.2 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

CSATLOS D. ZSOLT-DEZSO

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Chimie organica T1 Nivel I 6.65 avansat Reusit

CSATLOS N. MARTON-LEVENTE

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 incepator Respins

CSECS S ERZSEBET

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.2 limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

CSECS S. SANDOR

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in automatizari Limba si literatura maghiara experimentat 8.4 limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Fizica 6.4 avansat Respins

CSEGEDI A. ELENA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 avansat Respins

CSEGEDI S ANNA GIZELLA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician desenator pentru constructii si instalatii Limba si literatura maghiara experimentat 6.5 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

CSEGEDI S. SANDOR CSONGOR

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.8 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

CSEGOLDI A ALETTA

    GRUP SCOLAR IERNUT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

CSEGZI A ARPAD-ZSOLT

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T1 1.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Respins

CSEH P. PETER

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.8 avansat Reusit

CSEKE A.CS. ANDREA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 8.4 limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.35 avansat Reusit

CSEKE M ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8 experimentat Reusit

CSERESNYES A. TIMEA-NOEMI

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Coafor stilist Limba si literatura maghiara experimentat 6.15 limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Geografie 5 incepator Respins

CSERESZNYES A. ATTILA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara avansat 8 limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Respins

CSERGEDI A. LEHEL- BOTOND

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.5 limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.1 experimentat Reusit

CSERGO E. TIMEA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.25 limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba germana moderna A2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

CSIBI CAS SCURTU V. MARTA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.1 Geografie 6.3 avansat Respins

CSIBI I. BOROKA

    LICEUL DE ARTA TG MURES Arte plastice si decorative Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Istorie 6.5 Geografie 9.2 experimentat Reusit

CSIBI J SZILARD - ZOLTAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara avansat 5.5 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Fizica 3.25 experimentat Respins

CSIBI J. HAJNAL

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 7.95 experimentat Reusit

CSIBI L.S. ORSOLYA-ANDREA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 6.15 avansat Reusit

CSIBI P PETER

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara experimentat 5.7 limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Fizica 5.3 experimentat Respins

CSIBI S. ILDIKO

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

CSIKI A SZABOLCS ANDREI

    SCOALA DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI TIRNAVENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 3 Fizica 6 experimentat Respins

CSIKI A. LEVENTE-ELEK

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

CSIKI D TIMEA ESZTER

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician chimist de laborator Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.05 nivel mediu Respins

CSIKI G. TUNDE

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 Respins

CSIKI J. KINGA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 2.7 incepator Respins

CSIKI P.G. RAMONA-GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

CSIKI S SZILARD

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Tehnician in activitati de comert Limba si literatura maghiara experimentat 8.5 limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Geografie 6.2 avansat Respins

CSIKI Z. IMOLA

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului Limba si literatura maghiara avansat 5.5 limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.35 Fizica 2.1 nivel mediu Respins

CSILLO S LASZLO

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 7.45 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 8.55 Geografie 7 experimentat Reusit

CSINTA A. ARON-NORBERT

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 6.3 limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 7.8 avansat Reusit

CSIPAN S EMESE-KRISZTINA

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.75 limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba germana moderna B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 2.05 Chimie organica T1 Nivel I 5 experimentat Respins

CSISZER A ANTAL-LEVENTE

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician in constructii si lucrari publice Limba si literatura maghiara nivel mediu 5.05 limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Fizica 2.35 nivel mediu Respins

CSISZER A. ANNAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 5 Limba germana moderna B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 7.45 avansat Reusit

CSISZER G. GYULA

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara nivel mediu 5 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 8.4 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

CSIZMADI S EDITH

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Tehnician in administratie Limba si literatura maghiara experimentat 8.05 limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 9.25 experimentat Reusit

CSIZMADIA J HAJNALKA

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Tehnician in activitati de comert Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana avansat 7.1 Limba germana moderna B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Geografie 6 nivel mediu Respins

CSONTA A. ANDRAS

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.85 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

CSORBAI I. ZSUZSANNA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.75 limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 8 Chimie organica T1 Nivel II 9.2 experimentat Reusit

CSORVASI I. ARNOLD

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.5 limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 10 Fizica 9.75 experimentat Reusit

CUC GH. ANCA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 2.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

CUC I. PAULA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.9 Informatica T2 Pascal 10 experimentat Reusit

CUC V.G. VASILE LUCIAN

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.55 Geografie 9.15 experimentat Respins

CUCERZAN M MARIUS ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B2-- Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.1 incepator Respins

CUCU V. ADELHEID-OLIVIA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Sociologie 10 experimentat Reusit

CUCUIET CAS ROSCA V. LENUTA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.7 nivel mediu Respins

CUCUIET V MIHAELA MARIA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Istorie 6 Geografie 7.1 avansat Reusit

CUDLA V FLORINA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 nivel mediu Respins

CUNDI I.H. ORSOLYA ANDREA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.4 limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 8.4 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

CURELARU I. IONELA-SIMONA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 2.65 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

CURLOV M. MARIUS BOGDAN

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

CURTA I. IULIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

CURTICAPEAN D. ALEXANDRU DORIN

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.8 Biologie vegetala si animala T1 7.15 experimentat Reusit

CURTICAPEAN P. PETRUTA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 avansat Respins

CURTICAPEAN P.L. CALINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Istorie 8.5 Sociologie 9.55 experimentat Reusit

CURTICAPEAN T IOANA MARIETA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 6 avansat Reusit

CZEGO E. ROBERT

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara experimentat 6.2 limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

CZIFRA A ANA - MARIA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Tehnician in administratie Limba si literatura maghiara avansat 7.2 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 6.8 Geografie 8.7 avansat Reusit

CZINEGE A. ROBERT-ATTILA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara nivel mediu 6.4 limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Respins

CZIRJEK J. BOTOND

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 5.6 Informatica T1 intensiv Pascal 7 experimentat Reusit

CZUPOR A. ISTVAN ZALAN

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara avansat 6.6 limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Fizica 7.7 avansat Reusit

DACHIN Z. CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Fizica 3 nivel mediu Respins

DAKO A.I. TIMEA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

DALALAU E LOREDANA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5.3 avansat Respins

DALALAU P. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

DALALAU P. CIPRIAN-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.2 Fizica 6.5 experimentat Respins

DALALAU T ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 nivel mediu Reusit

DALI A. ANDRAS

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 7.4 limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 7.5 experimentat Reusit

DALI C. EMOKE

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.65 limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

DALI F. EMOKE

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in turism Limba si literatura maghiara experimentat 9.6 limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Geografie 6 avansat Respins

DALI I. BOTOND

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 9.45 limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Filosofie 9.6 experimentat Reusit

DALI M. SZILARD

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in automatizari Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza Matematica T2 3 Fizica 6.75 experimentat Respins

DAMBEAN R. SERGIU-VASILE

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.9 Chimie organica T1 Nivel I 5.55 avansat Respins

DAMIAN CASATORITA TOTH I. MONICA

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

DAN A ADRIAN-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.9 nivel mediu Reusit

DAN D. ANETTE

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.5 limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Reusit

DAN F OSZKAR-ADRIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 avansat Respins

DAN F. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Informatica T2 C/C++ 7.9 experimentat Reusit

DAN I LARISA IOANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-- Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DAN I MADALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.6 experimentat Reusit

DAN I. ANDREA MADALINA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

DAN I. LUMINITA - ELENA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 6.6 incepator Respins

DAN L. ADELA DIANA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 avansat Reusit

DAN M FLORIN MARIAN

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.75 nivel mediu Respins

DAN M VLAD-IONUT

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T1 2.6 Informatica T2 Pascal 5.2 experimentat Respins

DAN N VIRGIL DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Respins

DAN N. MIHAI-NELU

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 3 nivel mediu Respins

DAN N.E. ELIZA-NICOLETA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Reusit

DAN O. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Istorie 8.4 Geografie 7.1 avansat Respins

DAN S. BIANCA-SIMIDA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 9.4 Informatica T2 Pascal 9.4 experimentat Reusit

DAN V RARES

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-A1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 9.25 experimentat Reusit

DAN V SIMONA - MARIA

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

DAN V.GH. VASILE ADRIAN

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 avansat Respins

DAN Z. DANIELA ADRIANA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

DANCI N OVIDIU-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 avansat Respins

DANCIU CASATORITA POTOR T LENUTA-ONITA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 nivel mediu Reusit

DANCIU D. DORIN-ILIE

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 8.7 Geografie 7.15 experimentat Reusit

DANCIU N NICOLAE VIRGIL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B2 Istorie 10 Geografie 9.7 avansat Reusit

DANCIU V COSMINA-RUXANDRA

    GRUP SCOLAR IERNUT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.25 nivel mediu Respins

DANIEL G NANDOR

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DANIEL I.CS. MONIKA-KLEOPATRA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 7.4 incepator Respins

DARABAN I. CLAUDIA MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

DARABAN N. MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DARABANT S COSMIN-EMILIAN

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 8.75 experimentat Reusit

DARABONT A. EMOKE - ESZTER

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara experimentat 6.6 limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 6.2 Geografie 8.55 avansat Reusit

DARABONT F. FERENCZ-JOHANN

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie Limba si literatura maghiara avansat 8 limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 5 experimentat Reusit

DARADICS A. ANDRAS ATTILA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

DAROCZI F ATTILA - FERENC

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara avansat 6.25 limba si literatura romana nivel mediu 2.05 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 3.4 Fizica 5 experimentat Respins

DAROSI C KRISTOF CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

DASCAL A SILVIU VALER

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

DASCAL CAS POZDIRCA V MARIA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

DASCAL M.M. CARMEN-LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

DASCAL T.D. DOREL-COSMIN

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

DASCAL V OVIDIU - TRAIAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

DASCAL V. CRINA ALEXANDRA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza B1-B1-A1-B2-B1 Matematica T2 5 Geografie 8 experimentat Reusit

DASCAL V. DANIELA MARIANA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 8.7 Geografie 9 avansat Reusit

DASCALU M FLORIN - BENIAMIN

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 experimentat Reusit

DAVID A CALIN LIVIU

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

DAVID F ATTILA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

DAVID G. MIHALY

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.8 incepator Respins

DAVID GI GHEORGHE SIMION

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 8.8 experimentat Reusit

DAVID GY. PANNA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Informatica T2 Pascal 8.5 experimentat Reusit

DAVID N.V. ANDREA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 9.5 limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.7 experimentat Reusit

DAVID S. STEFAN

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 8 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

DEAC I ALEXANDRA-IONELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza Istorie 9.8 Geografie 9.5 experimentat Reusit

DEAC I. OVIDIU MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DEAC I.V. BIANCA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 8.6 experimentat Reusit

DEAC IM DANIELA MARIA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.05 Geografie 8.5 experimentat Reusit

DEAC L. IONUT LIVIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

DEAC M. DENISA EMANUELA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

DEAC M.GH. CLAUDIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A1-A2-A2-B2 Matematica T2 3.05 Economie 6 avansat Respins

DEAC OM DENISA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 nivel mediu Reusit

DEAC V VASILE

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.25 experimentat Reusit

DEAC V. MARIA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DEAK A. ANDRAS-LEVENTE

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului Limba si literatura maghiara 6.5 limba si literatura romana 2.2 Limba engleza Matematica T2 5.6 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

DEAK A. ATTILA-ROBERT

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in automatizari Limba si literatura maghiara experimentat 8.4 limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Fizica 6 experimentat Reusit

DEAK A. LEVENTE

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in prelucrarea lemnului Limba si literatura maghiara avansat 6.1 limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 6 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.5 avansat Respins

DEAK D. EDIT

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 6.2 avansat Respins

DEAK G. GERGELY-TIBOR

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 8.5 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Istorie 6.05 Geografie 9 avansat Reusit

DEAK G. GYORGY

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.4 limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 8.65 experimentat Reusit

DEAK I. LEVENTE

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Filologie Limba si literatura maghiara 5.1 limba si literatura romana 5 Limba franceza Istorie 6.5 Geografie 8.3 avansat Reusit

DEAK I. ZOLTAN

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara avansat 8.4 limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.4 Geografie 7.8 nivel mediu Respins

DEAK J.L. LIZA

    LICEUL DE ARTA TG MURES Arte plastice si decorative Limba si literatura maghiara experimentat 8.6 limba si literatura romana nivel mediu 7.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.7 Geografie 7.2 experimentat Reusit

DEAK M. JANOS-LORAND

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.45 Fizica 6.5 avansat Respins

DEAK M. KATALIN-ETELKA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 2.35 Geografie 5.05 incepator Respins

DEAK S. LEHEL-SANDOR

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara experimentat 6.85 limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 6.2 Geografie 7.3 avansat Respins

DEBRECENI C EMOKE

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician in chimie industriala Limba si literatura maghiara avansat 6.2 limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

DEBRECENI I JANOS

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician in chimie industriala Limba si literatura maghiara experimentat 5.9 limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.55 incepator Respins

DECEAN V EMANUEL VIOREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DECEAN V MARIUS GABRIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DEE P. ZSUZSANNA - PAULA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.25 Geografie 8.75 experimentat Reusit

DEGAN E. LAURA - CATALINA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 9 Geografie 10 experimentat Reusit

DEGAN R IRINA ANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DEJAN L BERNADETTE NORA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 nivel mediu Respins

DELIMAN M. RADU-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.4 avansat Reusit

DEMENY A. CATALINA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.05 Geografie 10 experimentat Reusit

DEMENY A.G. HELGA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.9 limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 avansat Reusit

DEMENY CS. NOEMI-DELIA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Chimie organica T1 Nivel I 5.55 avansat Reusit

DEMENY L. TILDA-MELINDA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in turism Limba si literatura maghiara experimentat 7.1 limba si literatura romana experimentat 2.65 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Geografie 6 avansat Respins

DEMENY T. BOGLARKA-BEATA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 9.6 limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 10 experimentat Reusit

DEMETER A HUNOR

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 6.5 experimentat Reusit

DEMETER A TUNDIKE

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.7 limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 7.8 nivel mediu Respins

DEMETER A. SZILVESZTER

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.8 limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 6 avansat Respins

DEMETER C. ANDREEA-ROXANA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 6.3 experimentat Respins

DEMETER C.E. ANGELO

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Chimie organica T1 Nivel II 6.85 experimentat Reusit

DEMETER E LEVENTE

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 7.2 experimentat Reusit

DEMETER F. ROBERT

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.6 limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 6.25 experimentat Reusit

DEMETER G. ATTILA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T1 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

DEMETER I NOEMI JUDIT

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician in industria textila Limba si literatura maghiara 5 limba si literatura romana 5.55 Limba engleza Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

DEMETER I. ALBERT - LEVENTE

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T1 1.8 Biologie vegetala si animala T1 4.35 incepator Respins

DEMETER I. JOZSEF - ATTILA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 1.15 Biologie vegetala si animala T1 5.2 incepator Respins

DEMETER J. JANOS

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

DEMETER L LASZLO

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.15 limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DEMETER M.C. EVODIA-EONIKA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 7.8 limba si literatura romana avansat 8.35 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 6.8 avansat Reusit

DEMETER N ELEONORA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Logica si argumentare 8.75 experimentat Reusit

DEMETER S. EVELIN

    LICEUL DE ARTA TG MURES Arte plastice si decorative Limba si literatura maghiara experimentat 9.3 limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.3 experimentat Reusit

DEMETER Z. CLAUDIU ZOLTAN

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T1 7.4 Fizica 6.5 experimentat Reusit

DEMIAN D. ANCA MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

DEMIAN G. LETITIA MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

DEMIAN G. STELA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba franceza B1-A1-A2-- Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

DEMIAN GH. ELENA BIANCA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 7.2 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

DEMIAN I ADELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3 Fizica 6.2 incepator Respins

DEMIAN I. CRISTINA-LAURA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

DENES D. RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 experimentat Reusit

DENES M. IZABELLA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8 experimentat Reusit

DENES ST. DRAGOS-STEFAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.8 Fizica 3.2 avansat Respins

DENESAN I LUCIANA-IRINA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.7 Geografie 7.2 avansat Reusit

DENESAN I. IOAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.95 Fizica 2.4 avansat Respins

DENESAN M.M. IRINA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 5.5 Fizica 6.05 nivel mediu Respins

DENESAN O. ADELINA-CARMEN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 avansat Reusit

DENESAN V. CRISTINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B2 Matematica T1 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 avansat Reusit

DERTA C REMALIAN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T1 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 experimentat Reusit

DERZSI M. MIHAI-ANDREI

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2--B1-- Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DETESAN D. VASILE

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.9 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

DETESAN I.A. ADELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.8 Informatica T1 intensiv Pascal 5 experimentat Reusit

DETESAN V. MARIA - MARINELA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.7 incepator Respins

DEUTSCH N ORSOLYA DALMA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara avansat 5 limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 nivel mediu Respins

DEZSI E SAROLTA

    SCOALA DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI TIRNAVENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.45 nivel mediu Respins

DEZSI E SZABOLCS

    SCOALA DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI TIRNAVENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 5 Fizica 6.4 avansat Respins

DEZSI ZS. RAZVAN-ADRIAN

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 7 experimentat Reusit

DIACU V ION

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A2 Istorie 6.2 Geografie 6 nivel mediu Respins

DICU V. GRUIA DAIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DICU V. VALEAN GHIORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

DICUI AL ALEXANDRU IOAN

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.6 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

DICUI CAS SANPETREAN AL. MARIA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.6 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

DICUI I. ANCA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DILIAN GH. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 nivel mediu Respins

DIMBIAN C. CORNEL - LUCIAN

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.25 Geografie 8.6 experimentat Reusit

DINCA S STEFAN-DOREL

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DINU M. JULIETTA ANDREEA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 experimentat Reusit

DINU M. MARIAN

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu N/p

DITA I. ANAMARIA-ILDIKA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 3.9 experimentat Respins

DITA M. MARCEL

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DOBAI C MONIKA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.4 limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 9.2 Geografie 7.7 experimentat Reusit

DOBAI I. BIANCA-ROXANA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 6.8 Geografie 6.55 experimentat Reusit

DOBAI M EMOKE SZIDONIA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba germana moderna B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 8.6 Geografie 7.9 experimentat Reusit

DOBOS A TIMEA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.25 experimentat Reusit

DOBRE D SILVIU ADRIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 3.2 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

DOBRE E. RALUCA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

DOBREAN C CALIN-FLORIN

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.85 incepator N/p

DOBREAN D. IONELA - DUMITRITA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 9.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.25 Geografie 8.4 experimentat Reusit

DOCOLIN I MANUELA-DORINA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 8.3 experimentat Reusit

DOCZE A ARPAD

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.3 Fizica 7.9 experimentat Reusit

DOICIN M RAUL GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 6.9 avansat Reusit

DOICIN M. PAUL MARCEL

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Respins

DOJA A CIPRIAN-CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

DOLCOS G. ROXANA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 9.1 Geografie 8.25 avansat Reusit

DOLHA I. ALEXANDRA-MADALINA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza A2--A1-- Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

DOLHA I.I. CATALIN IONEL

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Respins

DOLTEA VO RUXANDRA CORALIA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza A1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Logica si argumentare 9.35 experimentat Reusit

DOMAHIDI E. BEATA

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 7.8 limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.2 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DOMAHIDI J. KATALIN NOEMI

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 8.4 limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.45 Geografie 8 experimentat Reusit

DOMBI I IONUT ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B2 Istorie 5 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

DOMBI P PETRU LUCIAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 2.9 experimentat Respins

DOMO A.K. CSABA-ARPAD

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician electromecanic Limba si literatura maghiara avansat 5.8 limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Fizica 3.55 experimentat Respins

DOMOKOS CAS BORDA S CARMEN MARIA

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

DOMOKOS I ANDREA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.25 Logica si argumentare 8.6 nivel mediu Reusit

DOMOKOS I NORBERT ISTVAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DOMOKOS I. ELENA MELINDA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DOMOKOS I. JOZSEF ATTILA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

DOMOKOS K LASZLO KAROLY

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv Limba si literatura maghiara experimentat 7.15 limba si literatura romana experimentat 1.95 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Istorie 7.6 Geografie 5 nivel mediu Respins

DOMOKOS L. LEHEL-LEVENTE

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.95 Chimie organica T1 Nivel I 5.05 avansat Respins

DOMSA GH.H. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 9.5 limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 8 Informatica T1 intensiv Pascal 7.6 experimentat Reusit

DORA I DELIA-EUGENIA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Respins

DORDEA I NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

DORDEA S VOICU-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T1 5.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 5 experimentat Respins

DOROBAT C. CARLA-STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

DOSA A IBOLYA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 8.6 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 7.9 experimentat Reusit

DOSA A. ATTILA-ZSOLT

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Fizica 2 nivel mediu Respins

DOSA E BEATA-KINGA

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Tehnician in activitati de comert Limba si literatura maghiara experimentat 6.05 limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba germana moderna B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Geografie 6 avansat Respins

DOSA T.G. TAMAS

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Reusit

DOSA Z. ARPAD

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 6 Geografie 6.5 avansat Respins

DOZSA L LASZLO-ATTILA

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara experimentat 3.5 limba si literatura romana nivel mediu 2.05 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.25 Fizica 2.35 avansat Respins

DOZSA P PETRA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

DRAGAN CAS LAZAR G. LILIANA SIMONA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

DRAGAN FD DIANA-FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 8.1 experimentat Reusit

DRAGAN I GRIGORE-IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Fizica 5.35 nivel mediu Respins

DRAGAN I IONELA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Logica si argumentare 9.35 avansat Reusit

DRAGHICI G. GABRIEL-RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 6 avansat Respins

DRAGHICI I. BOGDAN-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Filologie Limba si literatura germana avansat 8.75 limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 8.5 Geografie 7 experimentat Reusit

DRAGOMIR A. ALINA-CECILIA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

DRAGOMIR CAS STANCIU I. COSMINA - ADINA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba franceza B2-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

DRAGOMIR D. MADALINA - ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Geografie 8.3 experimentat Reusit

DRAGOMIR G VALENTIN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

DRAGOMIR P. BOGDAN-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

DRAGOMIRESCU S CRINA

    LICEUL DE ARTA TG MURES Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.6 experimentat Reusit

DRAGOS A ANDREEA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

DRAGOS I. BOGDAN-IOAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 9.35 experimentat Reusit

DRAGOTA V MARIUS VALER

    GRUP SCOLAR IERNUT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B1--B2-A1-A2 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 incepator Respins

DREGHICI N LUCIANA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

DREGHICI OS OVIDIU-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Geografie 7.4 experimentat Reusit

DRESNAND R RICHARD - CSABA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara experimentat 5.25 limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Fizica 5.85 experimentat Respins

DRIGHICI A ADRIAN-AUREL

    GRUP SCOLAR IERNUT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1--B2-A1-A2 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 incepator Respins

DUCA A. RAUL BOGDAN

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Respins

DUCA M ANDREEA-MARGARETA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 8.7 limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.35 Geografie 7.1 avansat Reusit

DUCA V ELENA JENICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 9.45 Informatica T2 C/C++ 9.7 experimentat Reusit

DUCIUC N. DANIEL CALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 6 Fizica 6.2 avansat Respins

DUDA M. ANDREI-FILIP

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 9.8 limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 8.5 Chimie organica T1 Nivel II 9.5 experimentat Reusit

DUDAS I. LASZLO

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician de telecomunicatii Limba si literatura maghiara experimentat 6.2 limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5.65 avansat Respins

DUMA A. DAN ADRIAN

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Respins

DUMBRAVA A FLORINA-MARIA

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 8.7 experimentat Reusit

DUMBRAVA G.M. RALUCA

    GRUP SCOLAR IERNUT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

DUMBRAVA I ALINA-MARIANA

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 7.5 Geografie 8.9 experimentat Reusit

DUMBRAVA M MARIA-ANTOANETA

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B2 Istorie 7 Geografie 9.5 experimentat Reusit

DUMBRAVA M STELIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 6.5 avansat Reusit

DUMBRAVAN I. ION OLIMPIU

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B1-B1-A1-B2-B2 Matematica T2 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

DUMITRACHE GH DANUT GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

DUMITRU I. ELENA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

DUNCA I. FLAVIU - BOGDAN

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.2 experimentat Reusit

DUNCA M. ADINA-RALUCA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Respins

DUR CAS POP X MONICA LAURA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 3.8 incepator N/p

DURBACA ST. ANDREEA-SIMINA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza A2-A1-B1-A1-B1 Matematica T2 1.9 Geografie 5.8 avansat Respins

DURLICIOIU A.S. SANDRA CLAUDIA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Reusit

DURLICIOIU V.M. RAZVAN VALENTIN

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Reusit

DUSA I.R. MARIA-MANUELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.2 experimentat Reusit

DUTU D.I. DRAGOS-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.95 Fizica 3.1 avansat Respins

EGETO A.B. PETER

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 6.2 avansat Respins

ELEC A. EMESE

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.6 limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.9 experimentat Reusit

ELEK R.E. JANOS

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.3 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Chimie organica T1 Nivel I 9.55 experimentat Reusit

ELEKES A. ANDREA HENRIETTA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.8 limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

ENEA M ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR IERNUT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 nivel mediu Reusit

ENGI CS BOTOND

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.8 limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.75 Geografie 8.2 avansat Reusit

ENYEDI J. RUTH-ESZTER

    LICEUL DE ARTA TG MURES Arte plastice si decorative Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5 Geografie 7.3 experimentat Reusit

EPIFANOV V.S. DIDONA-VICTORIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 6.6 avansat Reusit

ERCEAN C IULIA LIDIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Chimie organica T1 Nivel II 6.65 avansat Respins

ERCEAN T SABINA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Logica si argumentare 9.9 experimentat Reusit

ERCSE CAS MOLDOVAN A JUTKA-PIROSKA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-B1 Istorie 9.5 Geografie 6.8 avansat Reusit

ERCSE L. BOTOND

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Matematica T1 9.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

ERDO M. ATTILA

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 3.1 experimentat Respins

ERDOS D DENES BARNA

    SCOALA DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI TIRNAVENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

ERKEDI CS CSABA LORAND

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician desenator pentru constructii si instalatii Limba si literatura maghiara avansat 6 limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ERSEK A. ANDREAS ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 7.5 Geografie 7.05 avansat Reusit

ERSEK CS NORBERTH

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician desenator pentru constructii si instalatii Limba si literatura maghiara avansat 7.4 limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

ERSEK M. CSABA-ZSOLT

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 avansat Respins

FABIAN G. IMOLA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.7 limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza Matematica T2 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

FABIAN I. BARNA - JOZSEF

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A1 Matematica T2 5.05 Geografie 7.55 experimentat Respins

FABIAN L ADRIENNE

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.7 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.1 experimentat Reusit

FABIAN S NOEMI-MARIA

    LICEUL DE ARTA TG MURES Arte plastice si decorative Limba si literatura maghiara experimentat 9.7 limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 7.75 experimentat Reusit

FABIAN S. LASZLO

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.9 limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 experimentat Reusit

FAGARAS A IOAN

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5.1 incepator Respins

FAGARAS A. AUREL-CATALIN

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza B1-A1-A1-B1-A1 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

FAGARAS A. OANA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

FAGARAS A. VLADUT-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

FAGARAS I. FLORIN-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

FAGARAS I. IOAN SEBASTIAN

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.4 nivel mediu Respins

FAGARAS I.F. DRAGOS-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

FAGARAS O.M ANTONIO GEORGIAN

    LICEUL DE ARTA TG MURES Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 7.5 experimentat Reusit

FAGARAS V. CAMELIA - VILARETA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.45 Geografie 8.7 experimentat Reusit

FAGARAS V. ROXANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba germana moderna Matematica T1 10 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

FAGARAS V.D. VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

FALATI-DAVID L. BEATA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician designer vestimentar Limba si literatura maghiara experimentat 5 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

FALUVEGI I. LORAND

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician de telecomunicatii Limba si literatura maghiara experimentat 7.05 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

FANARAGIU-KUTI N. ROBERT-TIBOR

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 9.1 avansat Reusit

FANEA E.M. EMANOIL-CATALIN

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba franceza B2--A2-- Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

FARAGO I. SEPTIMIU - CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Geografie 9.4 experimentat Reusit

FARAKAS F FERENC

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza A2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 2.4 experimentat Respins

FARCAS - SZELL I FRANCISKA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Tehnician in administratie Limba si literatura maghiara avansat 6.4 limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.5 Geografie 7.45 avansat Respins

FARCAS A NICOLAE

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.35 nivel mediu Respins

FARCAS A RAZVAN-VASILE

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.15 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.35 experimentat Respins

FARCAS A.D. ALEX-ADRIAN

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.8 Fizica 9.8 experimentat Reusit

FARCAS C.L. CALIN GABRIEL

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Reusit

FARCAS D GABRIEL

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T1 3.3 Informatica T2 Pascal 5.5 experimentat Respins

FARCAS D. BOGDAN - ZAHARIE

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.15 Geografie 9.8 experimentat Reusit

FARCAS D. CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 6.5 incepator Respins

FARCAS D. MADALINA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 8.85 Informatica T1 intensiv Pascal 8.8 experimentat Reusit

FARCAS D. MARIA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2--A2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.15 incepator Respins

FARCAS D.F. FLORIN-VASILE

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A2 Matematica T1 9.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.05 experimentat Reusit

FARCAS DF ROXANA DANA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 6.9 experimentat Reusit

FARCAS E. FLORIN-ZAHARIE

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 Respins

FARCAS E. LEHEL

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

FARCAS E. SERGIU-COSMIN

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

FARCAS I IONUT

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 8.45 experimentat Reusit

FARCAS I RAZVAN-IOAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

FARCAS I. IOANA - MARIANA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 6.85 Geografie 8.3 experimentat Reusit

FARCAS I. IONEL - CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 4.5 incepator Respins

FARCAS I. IONUT ANDREI

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba germana moderna A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Geografie 9.5 experimentat Respins

FARCAS M. VLAD - CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Geografie 9.5 experimentat Reusit

FARCAS N ANAMARIA

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 8 Geografie 8.7 experimentat Reusit

FARCAS N RALUCA-ANDREEA

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B1-B1-B1-B1-A2 Matematica T1 3.3 Biologie vegetala si animala T1 9.15 experimentat Respins

FARCAS N ROXANA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.6 experimentat Reusit

FARCAS P. CODRIN

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Geografie 9.6 experimentat Reusit

FARCAS P.G. ANDRADA - MELANIA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9 Geografie 9.4 experimentat Reusit

FARCAS T RAZVAN IOAN

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 9.3 Geografie 7 experimentat Reusit

FARCAS T. ANCA-ILEANA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba germana moderna B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 9 Geografie 9.4 experimentat Reusit

FARCAS V IRINA ALEXANDRA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Istorie 9.2 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

FARCAS V. LUCRETIA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 incepator Respins

FARCAS V. MADALINA-MARIA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

FARCAS Z.B. ADELINA IOANA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B1-B1-A1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 7.5 avansat Reusit

FARCAU G. MADALINA - CRISTIANA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 5.75 Geografie 7.7 experimentat Reusit

FARCZADI A. ALBERT CSABA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.6 limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.4 Informatica T2 Pascal 8.2 experimentat Reusit

FARCZADI L. ATTILA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in turism Limba si literatura maghiara avansat 9.4 limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba germana moderna A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Geografie 5.7 avansat Respins

FARCZADI P SZABOLCS

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara avansat N/p limba si literatura romana nivel mediu Eliminat din examen Limba germana moderna A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat Eliminat din examen

FARKAS A DALMA TIMEA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Bibliotecar documentarist Limba si literatura maghiara experimentat 9.1 limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 6.4 experimentat Reusit

FARKAS A. ZOLTAN

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician electromecanic Limba si literatura maghiara experimentat 5.9 limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Fizica 5 experimentat Respins

FARKAS F. FERENC

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 8.7 limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Geografie 8.1 experimentat Reusit

FARKAS I. IMELDA - TIMEA

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara experimentat 7.75 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6 Geografie 7.5 avansat Reusit

FARKAS I. JANOS

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.8 limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

FARKAS I. JANOS

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Chimie organica T1 Nivel I 5.05 avansat Respins

FARKAS L IOANA CAMELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 experimentat Reusit

FARKAS N SZABOLCS

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Tehnician in activitati de comert Limba si literatura maghiara experimentat 6.1 limba si literatura romana avansat 1 Limba germana moderna A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Geografie 6.85 experimentat Respins

FARKAS P KINGA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician in chimie industriala Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.7 nivel mediu Respins

FARKAS S. SANDOR

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 7.7 limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.55 Geografie 9.45 experimentat Reusit

FARKAS Z ZOLTAN

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 5.7 limba si literatura romana avansat 1.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 5.65 experimentat Respins

FARKAS ZS.M. IMOLA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.8 limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.5 Informatica T1 intensiv Pascal 8.2 experimentat Reusit

FAT G PAUL-GLIGOR

    GRUP SCOLAR IERNUT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

FAT S SERGIU - CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 avansat Respins

FATOL V. VALENTIN

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2--A2-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.7 incepator Respins

FATU V. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 8.75 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

FAUR C. CORNEL - STEFAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 2.65 nivel mediu Respins

FAUR I. LIGIA-ANCA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.2 experimentat Reusit

FAUR S IOANA-LOREDANA

    GRUP SCOLAR IERNUT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

FAUR S.O. CRISTINA

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Respins

FAZAKAS G ZSOLT

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara avansat 5.8 limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 nivel mediu Respins

FAZAKAS I.L. MATILD-EVELIN

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 7.65 experimentat Reusit

FAZAKAS J. EMESE

    LICEUL DE ARTA TG MURES Arte plastice si decorative Limba si literatura maghiara experimentat 9.5 limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza Istorie 7.6 Geografie 9.1 experimentat Reusit

FAZAKAS V. ISTVAN-ZSOLT

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.8 Informatica T2 Pascal 6.9 experimentat Reusit

FAZEKAS D ARPAD ZOLTAN

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

FECHETE CAS COSMA A MARIA

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

FECHETE D.S. OANA ANDREA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 8.2 Geografie 8 experimentat Reusit

FEHER A. ARON

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.5 Chimie organica T1 Nivel II 8.4 experimentat Reusit

FEHERVARI I. KITTI-ORSOLYA

    LICEUL DE ARTA TG MURES Arte plastice si decorative Limba si literatura maghiara experimentat 9.6 limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.8 experimentat Reusit

FEHERVARI L SZABOLCS

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 5.5 avansat Respins

FEIER A CIPRIAN-MARIUS

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 7.55 experimentat Respins

FEIER AL. ALEXANDRU-CATALIN

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A1-B2-- Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

FEIER CAS GLIGA I. DOINA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.7 incepator Respins

FEIER D DANIEL

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

FEIER D DANIELA-ELENA

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.05 experimentat Reusit

FEIER D. CRINA RALUCA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Respins

FEIER D. IOAN

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.4 Respins

FEIER F.T. IOANA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 incepator Respins

FEIER I ARABELA-IOANA

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

FEIER I DANUT IOAN

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 3.25 Limba engleza Matematica T2 1.35 Fizica 6.1 Respins

FEIER M ANDREI FLAVIU

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Fizica 1.9 avansat Respins

FEIER O.H. LEONTINA CLAUDIA

    GRUP SCOLAR IERNUT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B2 Matematica T1 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 avansat Reusit

FEIER P. ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

FEIER P.D. ALEXANDRA-MARILENA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Geografie 7.1 incepator Respins

FEIER V DANIEL-CLAUDIU

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 5.65 experimentat Reusit

FEIER V. ANDREI MARIAN

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Geografie 9.15 experimentat Reusit

FEIER V.M. ALIN-MARCEL

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2--B1-- Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

FEIER Z ALIN FLORIN

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 1.2 Limba engleza Matematica T2 6.5 Fizica 5.5 Respins

FEIER Z ANISOARA-MARIA

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.15 experimentat Reusit

FEIER Z LILIANA-CERASELA

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 3.4 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Respins

FEJER J JULIA

    LICEUL DE ARTA TG MURES Arte plastice si decorative Limba si literatura maghiara experimentat 7.1 limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.8 Geografie 8.55 experimentat Respins

FEKETE A ALBERT BOTOND

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara avansat 3.75 limba si literatura romana avansat 2.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.45 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

FEKETE A. MELINDA-IZABELLA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

FEKETE A.CS DOROTTYA-HEDI

    LICEUL DE ARTA TG MURES Arte plastice si decorative Limba si literatura maghiara experimentat 9.4 limba si literatura romana avansat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8.65 experimentat Reusit

FEKETE B. BENIAMIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 5.85 nivel mediu Respins

FEKETE D. ERIKA-ERZSEBET

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.5 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

FEKETE I CSABA-LEVENTE

    GRUPUL SCOLAR BAND Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

FEKETE I ILONA ILDIKO

    SCOALA DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI TIRNAVENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 5.2 avansat Respins

FEKETE I. ZSOLT - LORAND

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

FEKETE J. AGOTA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 9.05 avansat Reusit

FEKETE J.E. JENO-ATTILA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara experimentat 5 limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5 Fizica 5.8 nivel mediu Respins

FEKETE O ODON-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Reusit

FEKETE P.I. ORSOLYA-KATALIN

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 9.7 limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza Istorie 8.6 Geografie 9.5 experimentat Reusit

FEKETE S BRIGITTA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Bibliotecar documentarist Limba si literatura maghiara experimentat 6.4 limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 5 experimentat Respins

FEKETE S ERZSEBET

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Tehnician in activitati de comert Limba si literatura maghiara experimentat 6.5 limba si literatura romana avansat 1.4 Limba germana moderna B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Geografie 6.2 avansat Respins

FEKETE V HENRIETTA-VILMA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician in chimie industriala Limba si literatura maghiara experimentat 5.5 limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.6 nivel mediu Respins

FEKETE Z. ALPAR

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Fizica 2.1 nivel mediu Respins

FEKETE Z. LEVENTE

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza N/p Matematica T2 1.4 Fizica 2.3 nivel mediu N/p

FEKETE-GAZSI ZS ZALAN

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 7.9 limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 9.8 experimentat Reusit

FEKETICS A. MARTA-NOEMI

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Coafor stilist Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana nivel mediu 1.55 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Geografie 5.65 nivel mediu Respins

FEKETICS F SZIDONIA-NOEMI

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.35 experimentat Reusit

FELDOREAN I STEFAN

    SCOALA DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI TIRNAVENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Fizica 6.3 avansat Respins

FELEGEAN M.A. MIRCEA-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 7.7 Biologie vegetala si animala T1 8.5 avansat Reusit

FELEI C LORAND ATTILA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 3.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 nivel mediu Respins

FENES IG OCTAVIAN

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 8.6 avansat Reusit

FERENCI B.GIZELLA BELA

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3 Fizica 2.2 avansat Respins

FERENCI B.OLGA BELA

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 1.9 avansat Respins

FERENCZ GY ANNAMARIA

    LICEUL DE ARTA TG MURES Arte plastice si decorative Limba si literatura maghiara experimentat 9.6 limba si literatura romana avansat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.2 experimentat Reusit

FERENCZ I. JULIA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.7 limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 9 Geografie 6 experimentat Reusit

FERENCZ J JENO

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara experimentat 5 limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.9 Fizica 3.6 avansat Respins

FERENCZ Z. REKA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba germana moderna Istorie 8.55 Geografie 9.85 experimentat Reusit

FERENCZI A. SZILARD

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

FERENCZI F. ISTVAN

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

FERENCZI GY. LASZLO

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.4 limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 9 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

FERENCZI Z ZOLTAN

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.9 limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Istorie 8.5 Geografie 7.1 avansat Respins

FERENT .P CLAUDIA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.05 Geografie 6.8 avansat Respins

FEREZAN A. DAN - VASILE

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat N/p

FERTEA I DIANA

    LICEUL DE ARTA TG MURES Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 8 experimentat Reusit

FESTEU CAS NICU X GABRIELA VIORICA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.65 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

FESTEU G LAURENTIU

    GRUP SCOLAR IERNUT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 avansat Respins

FESTEU IS SEPTIMIU

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 8.65 experimentat Reusit

FILEP A EMESE

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6.9 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 1.95 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

FILIMON I GAVRIL

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.7 nivel mediu Respins

FILIP O. PETRA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8 experimentat Reusit

FINNA C ZSOLT

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician in constructii si lucrari publice Limba si literatura maghiara experimentat 5.5 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

FINNA CS.I. ESZTER

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Matematica T2 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

FINNA D. IREN

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in turism Limba si literatura maghiara experimentat 9.4 limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 6.5 experimentat Respins

FINNA T HELGA SZIDONIA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician in industria textila Limba si literatura maghiara nivel mediu 3 limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 1.9 avansat Respins

FINNA T. TAMAS

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in turism Limba si literatura maghiara avansat 9.2 limba si literatura romana nivel mediu 1.55 Limba engleza B2-A1-B2-- Matematica T2 3.4 Geografie 6.25 experimentat Respins

FINTA AL. LEVENTE

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Filologie Limba si literatura maghiara avansat 5.3 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 8 Geografie 7.25 experimentat Reusit

FIORDEAN N. NICOLETA MARIANA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 3.1 Geografie 8.9 experimentat Respins

FISCA C VLAD-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 9.1 Informatica T1 intensiv Pascal 8.4 experimentat Reusit

FISCA N. FLORIN

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 nivel mediu Respins

FISCUTEAN P. BOGDAN

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

FLESAR I IOANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Geografie 5.7 avansat Respins

FLESARIU O ELENA ALEXANDRA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B1 Istorie 9.5 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

FLESERIU V ANA - MARIA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B2 Istorie 8.3 Geografie 6.5 avansat Reusit

FLOARE A DAN-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

FLOARE S. ANDRADA-MARIA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 incepator Respins

FLOREA A AURELIA-ANCUTA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

FLOREA CAS BACALI I ELENA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

FLOREA CAS TANTOS A ELENA-MONICA

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.45 nivel mediu Respins

FLOREA CAS TRIF A RODICA

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

FLOREA D HORATIU-DANUT

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p Limba engleza Matematica T2 7.5 Chimie organica T1 Nivel I N/p nivel mediu N/p

FLOREA D. PAUL-OVIDIU

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

FLOREA D.O. TUDOR-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 9.6 Sociologie 9.8 experimentat Reusit

FLOREA G GABRIEL MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

FLOREA I ARTINIE

    GRUP SCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.8 Geografie 7.25 avansat Respins

FLOREA I. ANA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.45 nivel mediu Respins

FLOREA ND NICOLAE MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 9.2 experimentat Reusit

FLOREA P PETRU OVIDIU

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

FLOREA R. CASIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

FLOREA V. ADRIANA VIORELA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 avansat Respins

FLOREA V. IOAN

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 8.1 nivel mediu Respins

FLOREA VF VALER-OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Reusit

FOALTIN ST. ADRIAN-NICUSOR

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Geografie 5 avansat Respins

FODOR A KATINKA MAGDOLNA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.5 limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B1-B1-A2 Matematica T2 6.55 Chimie organica T1 Nivel II 8.1 experimentat Reusit

FODOR CAS BIRLEAN G CLAUDIA LIVIA

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.1 Fizica 7.3 nivel mediu Reusit

FODOR I. SIMINA-GUDRUN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.05 Geografie 5.2 avansat Respins

FODOR I.A. TIMEA-IUSTINA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 9.8 limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 8.25 nivel mediu Reusit

FODOR L IULIA ALETTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 9.2 Chimie organica T1 Nivel I 8.75 experimentat Reusit

FODOR M EMOKE

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 8.4 limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Istorie 9 Geografie 8.95 experimentat Reusit

FODOR M. KINGA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Coafor stilist Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.95 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

FODOR ST. ZSOLT-ATTILA

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.2 limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.35 Informatica T1 intensiv Pascal 8.75 experimentat Reusit

FOGARASI I SZILARD

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician chimist de laborator Limba si literatura maghiara experimentat 6.55 limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

FOGARASI I ZSOLT

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Fizica 5.3 avansat Respins

FOGARASI I. HAINI-KATALIN

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.7 incepator Respins

FOGARASI I. IOAN-ATTILA

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

FOGARASI J NORBERT-LEHEL

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 5 limba si literatura romana nivel mediu 1.65 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 6.4 experimentat Respins

FOLA P NICOLAE-EUGEN

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Respins

FORAI J TUNDE

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Tehnician in activitati de comert Limba si literatura maghiara experimentat 7.3 limba si literatura romana avansat 1.65 Limba germana moderna B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Geografie 6 experimentat Respins

FORGACI S. VALERIA MIRELA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

FORRAI M. REKA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.3 limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A1 Matematica T1 7.8 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

FRANCU SC SORINA-ADELA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.6 avansat Reusit

FRANDAS I DRAGOS COSMIN

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

FRANDES D ALIN-IOAN

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

FRANDES D. CAMELIA - VERONICA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.1 experimentat Reusit

FRANDES D. MIHAI

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 2.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Respins

FRANDES D.T. TEODORA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 9 experimentat Respins

FRANDES F ANDREEA MARIA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 10 experimentat Reusit

FRANDES F.Z. ADRIAN-FLORIN

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 nivel mediu Respins

FRANDES I MARIA

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 9.4 Geografie 9.5 nivel mediu Reusit

FRANDES I. ALINA-RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

FRANDES V. VASILE-LUCIAN

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

FRANDES V.A. VLADUT-VASILE

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 6.75 experimentat Respins

FRANDES V.D. ALEXANDRA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba germana moderna A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Geografie 8.7 experimentat Respins

FRANDES V.D. DIANA-VALENTINA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba germana moderna A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 7.25 Geografie 9.4 experimentat Reusit

FRANK A. ALFONZ

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie Limba si literatura maghiara avansat 7 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 8 avansat Reusit

FRATEAN M.S. MIHAI-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza Matematica T1 9.9 Informatica T2 Pascal 9.1 experimentat Reusit

FRATILA G. MIHAI

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 avansat Respins

FRATILA V. ANDREI-EMANUEL

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Informatica T1 intensiv Pascal 7.8 avansat Reusit

FRENTI I. OANA MARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B1 Matematica T1 2.4 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Respins

FRICIU G. EMILIAN-ANDREI

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.25 experimentat Reusit

FRICIU O OLIVIU ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 2.8 avansat Respins

FRICIU S. BIANCA IRINA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 9.4 Geografie 7.75 experimentat Reusit

FRINCSAN M. MARIN-ANDREI

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

FRINCU L. LUCIAN-SORIN

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 1.65 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 avansat Respins

FRISAN I SORIN

    LICEUL DE ARTA TG MURES Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 8.7 experimentat Reusit

FRUNDA GY. EDVA-ANNA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.7 experimentat Reusit

FRUNZA A. NADIA - NARCISA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.75 incepator Respins

FRUNZA G DIANA ALEXANDRA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.4 experimentat Reusit

FRUNZA I IOSIF-ATTILA

    GRUP SCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie N/p Geografie N/p avansat N/p

FRUNZA L KINGA-ROZALIA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara avansat 7 limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 8.55 Geografie 6.05 incepator Respins

FRUNZA P. DALMA ZSUZSANNA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 avansat Respins

FUGARETU I. IONUT

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

FULEKI I IOAN-TIBERIU

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 avansat Reusit

FULI R GIANINA GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Istorie 5.3 Logica si argumentare 8.55 avansat Reusit

FULOP - SZABO L. LEVENTE

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere Limba si literatura maghiara avansat 6.35 limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 7.25 incepator Respins

FULOP A. SZABOLCS

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in prelucrarea lemnului Limba si literatura maghiara experimentat 6.5 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

FULOP D DANIEL LORAND

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 3.25 Limba engleza Matematica T2 7.05 Fizica 5.5 Respins

FULOP D. ATTILA

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 6.8 avansat Reusit

FULOP F EMMA-RENATA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 9.05 limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 7.15 Geografie 6.8 experimentat Reusit

FULOP I ERIKA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara avansat 6.3 limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 avansat Respins

FULOP I JULIA - ANGELA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 6.5 avansat Reusit

FULOP I.I. BARNA-ZSOLT

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician electromecanic Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5 experimentat Respins

FULOP J ERIKA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Bibliotecar documentarist Limba si literatura maghiara experimentat 7.7 limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 6.6 experimentat Reusit

FULOP J RUDOLF

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara avansat 6.8 limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

FULOP J. RITA

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in turism Limba si literatura maghiara experimentat 8.4 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 8.1 Geografie 7.5 avansat Reusit

FULOP L ATTILA-SZABOLCS

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Tehnician in activitati de comert Limba si literatura maghiara avansat 2.95 limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba germana moderna B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Geografie 6.3 avansat Respins

FULOP L EMILIA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Coafor stilist Limba si literatura maghiara avansat 5.8 limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.35 Geografie 5 nivel mediu Respins

FULOP L. ADETTA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza B1-B1-A1-B1-B1 Matematica T2 9.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

FULOP M. EVA-MELINDA

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in prelucrarea lemnului Limba si literatura maghiara experimentat 7.45 limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 avansat Respins

FULOP S. TIMEA

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Reusit

FULOP Z ZOLTAN

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Tehnician in administratie Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 8.1 experimentat Reusit

FULOP Z. ZSOLT-ZOLTAN

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.6 limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

FULOP Z.A. SZABOLCS ATTILA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.4 limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 7.5 experimentat Reusit

FURCSA L.B. ZSOLT

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara avansat 7.4 limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.4 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

FURESZES - SZALASI R RUDOLF

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 avansat Respins

FURNEA A.E. MIHAI ADRIAN

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8.55 avansat Reusit

FURNEA I. TUDOR

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 9.8 experimentat Reusit

FURNEA M. ALEXANDRA - LORENA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.95 Geografie 8.7 experimentat Reusit

FURNEA O ANDREEA CRISTINA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 7.45 experimentat Respins

FURNEA P.I. VLAD - IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Geografie 9.6 experimentat Reusit

FUX I MARIANA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza B1-A1-A1-B1-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.85 nivel mediu Respins

FUZESI A. TIMEA GIZELLA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician designer vestimentar Limba si literatura maghiara experimentat 7.05 limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

FUZI M. SZILARD-MIHALY

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 6.35 Geografie 8 avansat Respins

GAAL J CSABA-JOZSEF

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.7 limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza Istorie 7.85 Geografie 7.45 experimentat Reusit

GABOR A. BARNA-ROBERT

    LICEUL DE ARTA TG MURES Arte plastice si decorative Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 9.1 experimentat Reusit

GABOR A. SZILAMER-FERENCZ

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician electromecanic Limba si literatura maghiara experimentat 5.6 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Fizica 2.7 experimentat Respins

GABOR A.SZ. ARON-SZABOLCS

    LICEUL DE ARTA TG MURES Arte plastice si decorative Limba si literatura maghiara experimentat 8.5 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.1 Geografie 8.5 experimentat Reusit

GABOR CAS DRAGICI P. IONELA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

GABOR E. JUDIT

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 7 incepator Respins

GABOR G DIANA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.7 experimentat Reusit

GABOR I. ZSUZSA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3 incepator Respins

GABOR M.O. NOEMI-ERIKA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Coafor stilist Limba si literatura maghiara experimentat 7.75 limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.25 Geografie 7.1 avansat Respins

GABOR R. ROMULUS-DUMITRU

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

GABOR ST. SZILARD BOTOND

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Filologie Limba si literatura maghiara avansat 8.7 limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.5 Geografie 6 avansat Reusit

GABOR V. VASILE

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

GABOR Z ISTVAN-TIVADAR

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician desenator pentru constructii si instalatii Limba si literatura maghiara experimentat 6.1 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

GABOR Z. ZOLTAN - BARNA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

GABOR Z. ZOLTAN-SZILARD

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.6 Fizica 5.25 experimentat Respins

GABOREAN CAS SZABO I. ADRIANA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5.85 nivel mediu Respins

GABOS V. ATTILA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.8 limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.45 experimentat Respins

GABUDEAN T CLAUDIU TANASE

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Fizica 1.6 experimentat Respins

GAGEA V ALINA LIVIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B1 Istorie 5.6 Geografie 6 nivel mediu Reusit

GAGYI A. SANDOR-ZSOLT

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in turism Limba si literatura maghiara avansat 8.9 limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza B2-A1-B2-- Matematica T2 3 Geografie 6.6 avansat Respins

GAINAR G VIORICA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 7.2 avansat Reusit

GAL B. ROBERT

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in turism Limba si literatura maghiara avansat 7.55 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.75 Geografie 6.3 avansat Reusit

GAL C. ANDREEA-MARIA

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 6 Geografie 6 nivel mediu Respins

GAL G. EMESE

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.2 limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 9.6 avansat Reusit

GAL GY MARTA-EMESE

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 9.5 limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Istorie 8.2 Geografie 9.65 experimentat Reusit

GAL I ISTVAN

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara avansat 6.1 limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.2 Fizica 5 experimentat Respins

GAL I. BOGLARKA-PALMA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

GAL J IMOLA MONIKA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician in chimie industriala Limba si literatura maghiara experimentat 5 limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 avansat Respins

GAL J.D. SZILARD

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.3 limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv Pascal 8.65 experimentat Reusit

GAL L SZABOLCS-SZILARD

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara experimentat 3.3 limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 2.65 experimentat Respins

GAL L SZILARD

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.45 avansat Reusit

GAL L.A. JOHANNA - HENRIETTA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.7 Geografie 9.05 avansat Reusit

GAL M ISTVAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara N/p limba si literatura romana 5.55 Limba engleza Matematica T2 7.1 Chimie organica T1 Nivel I 3.15 nivel mediu N/p

GAL M. TIMEA RENATA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 9.3 limba si literatura romana avansat 3.1 Limba italiana A1-A2-A2-A2-A1 Istorie 6.25 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

GAL P SZABOLCS

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 2.5 incepator Respins

GAL PUIAC R RALUCA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B2 Istorie 5.9 Logica si argumentare 8.9 avansat Reusit

GAL S ANDREA NOEMI

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Bibliotecar documentarist Limba si literatura maghiara experimentat 8.4 limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8 experimentat Reusit

GAL S ZOLTAN

    LICEUL DE ARTA TG MURES Arte plastice si decorative Limba si literatura maghiara experimentat 7.9 limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 8.6 experimentat Reusit

GAL S ZOLTAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara experimentat 5 limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Fizica 2.5 experimentat Respins

GALACZ R. ELOD-FERENC

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in turism Limba si literatura maghiara experimentat 8.8 limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Geografie 6 avansat Respins

GALACZI A MONIKA EDIT

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Bibliotecar documentarist Limba si literatura maghiara experimentat 8.7 limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 7.6 experimentat Reusit

GALAMBFALVI F EVELIN-NOEMI

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.1 limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 8.3 experimentat Reusit

GALAMBFALVI G. ANGYALKA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.25 experimentat Reusit

GALATI A DENES-SZILARD

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician electrotehnist Limba si literatura maghiara avansat 7.15 limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.3 Fizica 5.6 nivel mediu Respins

GALATI I. MELINDA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 4.05 nivel mediu Respins

GALEA D.AL. ANDRADA - RALUCA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.75 Geografie 7.65 avansat Respins

GALFI A ARPAD-JOZSEF

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara avansat 8.05 limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 2.6 nivel mediu Respins

GALFI A EMOKE HELEN

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician chimist de laborator Limba si literatura maghiara experimentat 8.3 limba si literatura romana nivel mediu 6.75 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7.9 avansat Reusit

GALFI A.GY. EMOKE

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 9.15 limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 9.15 Geografie 7.5 experimentat Reusit

GALFI I. IOSIF

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T1 1.6 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

GALFI IF BRIGITTA MELINDA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 8.6 limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.1 experimentat Reusit

GALFI J ELOD JANOS

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician chimist de laborator Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

GALFI L. CSONGOR

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului Limba si literatura maghiara experimentat 8.35 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.25 avansat Reusit

GALFI S CSABA ZALAN

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 6.3 limba si literatura romana nivel mediu 4.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 7.95 avansat Respins

GALICZ G. IUDIT

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 nivel mediu Respins

GALIS R. MONICA - IBOLYA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 9.6 avansat Reusit

GALL A. HUBA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in turism Limba si literatura maghiara experimentat 8.8 limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Geografie 6.35 experimentat Respins

GALL I ORSOLYA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.5 limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza Istorie 8.1 Geografie 8.2 avansat Reusit

GALPAL I. KINGA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Istorie 7.3 Geografie 9.25 experimentat Reusit

GANEA B. SEBASTIAN

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.25 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Respins

GANEA M.S. LAURA SORINA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Logica si argumentare 9.9 experimentat Reusit

GANEA P ANDA LAVINIA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 avansat Respins

GANGA A.D. ALEXANDRU-RAUL

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 1.3 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

GANGA E. CAMELIA-EMILIA

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Respins

GANGA I. MELANIA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T1 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GANGA M. ANDREEA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Respins

GANJ D. FLORINA IOANA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5 Geografie 9.05 avansat Reusit

GARTNER A. ANDREAS

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Filologie Limba si literatura germana experimentat 7.2 limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 6 Geografie 6 avansat Respins

GASPAR A. MAGOR

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara avansat 8.8 limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

GASPAR I. NONY

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.2 Geografie 8.2 avansat Reusit

GASPAR M. ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Geografie 3.55 incepator Respins

GASPAR T ALIN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

GASPAR V. MONICA-CODRUTA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Geografie 5.5 incepator Respins

GAVA V. OTILIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

GAVRIL R EDUARD-ALEXANDRU

    LICEUL DE ARTA TG MURES Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 8.3 experimentat Reusit

GAVRILA E. CLAUDIA-MARIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 5 Geografie 7 experimentat Respins

GAVRILA V CECILIA-VALENTINA

    LICEUL DE ARTA TG MURES Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 6.5 experimentat Reusit

GEMES L. ISTVAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.05 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 avansat Respins

GEORGESCU E.I. COSMIN STELIAN

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.15 avansat Respins

GERED M.O. FLORINA

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.55 avansat Reusit

GERENDI L ORSOLYA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.2 limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 6 Psihologie 6.8 nivel mediu Reusit

GERGELY A ALEXANDRU SORIN

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.6 avansat Respins

GERGELY I ROBERT - RICHARD

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara avansat 5.6 limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza A1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Fizica 3.4 experimentat Respins

GERGELY I SUSANA ANICA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 7.4 Geografie 7.2 experimentat Reusit

GERGELY I. EMOKE

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Fizica 1.3 avansat Respins

GERGELY I.D. ROLAND

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 6.6 limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 8.3 avansat Reusit

GERGELY J. RENATA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

GERMAN E. SMARANDA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 6.45 experimentat Reusit

GERMAN I. IOANA VIORICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

GERMAN V. ELENA-MARIA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Geografie 8.8 incepator Respins

GHEJAN S.L. ANDREI - LUCIAN

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 7.9 avansat Reusit

GHEORGHE E.G. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura germana nivel mediu 8.95 limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.6 Informatica T1 intensiv Pascal 8.3 avansat Reusit

GHEORGHE E.M. PAULA-ELENA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8 Chimie organica T1 Nivel I 9.9 experimentat Reusit

GHEORGHE M.G. MARIAN

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza A2--B2-- Matematica T2 1 Geografie N/p nivel mediu N/p

GHEORGHE V. MARIA-GEORGIANA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.95 Geografie 8.6 incepator Respins

GHERASIM G CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 avansat Respins

GHERASIM I MARIUS-CORNEL

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7.6 nivel mediu Respins

GHERBE CAS MICHI L MIRELA

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

GHERBE L PAUL OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

GHERENDI AL. MADALINA RALUCA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 experimentat Respins

GHERENDI P. PINTILIE CORNEL

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

GHERENDI P.C. CORNEL-CATALIN

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2--B1-- Matematica T2 2.55 Fizica 5.15 nivel mediu Respins

GHERENDI V ADINA-ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza Istorie 9.3 Geografie 7.8 experimentat Reusit

GHERENDI V DOREL

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 incepator Respins

GHERENDI V VIOREL

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.1 incepator Respins

GHERENDI V. ROXANA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-B1-A1-B2-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

GHERMAN D. DANIEL

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza A1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

GHERMAN I ALUNITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.9 incepator Respins

GHERMAN I. VALENTIN IOAN

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 3.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.5 avansat Respins

GHERMAN M CATALIN MARIAN

    GRUP SCOLAR IERNUT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B2 Matematica T1 6.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.65 experimentat Reusit

GHERMAN M MIHALY

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara avansat N/p limba si literatura romana avansat 1.35 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

GHERMAN M RAZVAN-MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

GHERMAN P ADRIANA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 9.5 Geografie 7.8 experimentat Reusit

GHERMAN S.I. STELIANA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Istorie 9.4 Geografie 8.1 experimentat Reusit

GHERVASIA V. SERGIU-VICTOR

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 incepator Respins

GHETU I MARIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

GHIDIU D.S. CRISTINA-ANNAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.25 experimentat Reusit

GHIDIU G. LILIANA DANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T1 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GHIDIU I OANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Istorie 8.7 Geografie 9.8 experimentat Reusit

GHIDIU I. ALEXANDRA MARIA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B1-B1-A1-B2-B2 Matematica T1 7.2 Chimie organica T1 Nivel I 8.75 experimentat Reusit

GHIDIU V. PAULA VALENTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GHILAN D. SERGIU-BENIAMIN

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 N/p Fizica 1.4 nivel mediu N/p

GHINCEA V MARIUS

    GRUP SCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 7.5 Geografie 5 avansat Respins

GHIRCA D.M. DIANA - MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza Matematica T2 9.15 Geografie 10 experimentat Reusit

GHIRCA F RAUL-ALBIN

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.05 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

GHIRCA N RARES ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR IERNUT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.75 nivel mediu Respins

GHITA GH.A. BOGDAN-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

GHITU V. ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--B2-- Matematica T2 1.95 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

GIDOFALVI C. TIMEA-ANNA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.7 limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

GIDOFALVI M ENIKO MONIKA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.05 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 6.1 nivel mediu Reusit

GILYEN A LEVENTE

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.9 incepator N/p

GINDILA I CATALIN-ILIE

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Fizica 6.5 avansat Respins

GINDILA M ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

GINGEAN I. DANIEL-IOAN

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

GIOADA R DRAGOS RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

GIRBOVAN I ALEXANDRU NICOLAE

    SCOALA DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI TIRNAVENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Fizica 5.3 experimentat Respins

GISCA V VASILE ANDREI

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.45 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

GIULUSAN A SERBAN-EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.25 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5.6 avansat Respins

GIURGIU V. ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Informatica T2 Pascal 9.4 experimentat Reusit

GLIGA A. ADELA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Chimie organica T1 Nivel II 7.2 experimentat Respins

GLIGA AL. IOANA EMILIA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.65 avansat Respins

GLIGA CASATORITA LUNGU I. FLOAREA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

GLIGA D DUMITRU-IOAN

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 8.2 experimentat Reusit

GLIGA D FLORINA-ANAMARIA

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-B1-A2-A2-B1 Matematica T1 3.4 Informatica T2 Pascal 5 experimentat Respins

GLIGA D LIGIA-LAVINIA

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 5 experimentat Respins

GLIGA D. CLAUDIA-MONICA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 2.15 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

GLIGA D. MARIA-MIHAELA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.2 experimentat Reusit

GLIGA D. VIORICA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1--A2-- Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 incepator Respins

GLIGA G. ADRIAN-MADALIN

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 9 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Reusit

GLIGA I CODRUTA

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.1 nivel mediu Reusit

GLIGA I FLORIN-IONUT

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 6.15 experimentat Respins

GLIGA I FLORINA-ANA

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.75 experimentat Respins

GLIGA I. IOAN

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T1 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.7 incepator Respins

GLIGA I.V. MARIA - ELENA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B2--A1-A1-A1 Matematica T1 1.7 Biologie vegetala si animala T1 6.2 Respins

GLIGA N.E. CRINA-MARIA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

GLIGA P. ELENA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator Eliminat din examen

GLIGA V CRISTIAN-VASILE

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B2 Matematica T1 6.4 Chimie organica T1 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

GLIGA V. FLOAREA - STELA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 Respins

GLIGOR C. GEORGIANA-CATALINA

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura germana avansat 8.8 limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 avansat Reusit

GLIGOR G GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

GLOABA C. ANAMARIA CRISTINA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

GLOGOVETAN N. DRAGOS-NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 9 Geografie 8.2 experimentat Reusit

GNADIG I. EVA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 8.2 limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza Istorie 9 Geografie 8.8 experimentat Reusit

GOCSI S. KINGA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Coafor stilist Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.25 Geografie 5 nivel mediu Respins

GODAN I IOANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Filosofie 8 avansat Reusit

GODER I BRIGITTA VALERIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv Limba si literatura maghiara experimentat 8.3 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

GOGA CT. ALIN-CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

GOGA L. ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 8.85 limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Informatica T1 intensiv Pascal 7.6 avansat Reusit

GOGA T. EUGEN

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.9 nivel mediu Respins

GOGOLAK HRUBECZ Z ZOLTAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 2.7 incepator Respins

GOJMAN S. ANDREA ALINA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.1 experimentat Reusit

GOLEA A MARIUS

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.65 Psihologie 8.5 experimentat Reusit

GOLEA N.E. ALEXANDRU

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 nivel mediu Respins

GOLYA A BEATA-BRIGITTA

    GRUP SCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 avansat Respins

GOLYA M HUBA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 9.1 limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 9.7 experimentat Reusit

GOMBKOTO M. MIHAI

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T1 3.2 Biologie vegetala si animala T1 7.2 Respins

GOMBOS I LEHEL

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician desenator pentru constructii si instalatii Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.3 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Reusit

GOMBOS R BLANKA NOEMI

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Bibliotecar documentarist Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.1 Geografie 6.3 avansat Reusit

GORA P. LARISA-PETRUTA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.1 experimentat Reusit

GORBE-HAINEALA K.ST.P. KAROLY

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician de telecomunicatii Limba si literatura maghiara experimentat 5.4 limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.75 nivel mediu Respins

GORCEA V. VASILE-COSMIN

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

GOREA A CARMEN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Istorie 3.8 Geografie 6.4 incepator Respins

GOREA A. FLORIN - AUGUSTIN

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7 incepator Respins

GOREA D MADALINA RODICA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

GOREA D. NICOLAE CRISTIAN

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

GOREA G. GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 8.9 experimentat Reusit

GOREA H.S. VLAD

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura germana experimentat 7.8 limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 6.6 experimentat Reusit

GOREA I. BOGDAN IONUT

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Geografie 9.4 avansat Reusit

GOREA I. CRISTIAN

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 avansat Respins

GOREA N. FLORIN CRISTIAN

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 avansat Respins

GOREA V ANAMARIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-B2-B2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

GOREA V. VIORELA SIMONA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

GORFI D JANOS - ZSOLT

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara experimentat 5.7 limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 nivel mediu Respins

GRAFFI I. SERGIU IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GRAMA C ANISOARA COSMINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T1 7.1 Informatica T2 C/C++ 8.6 avansat Reusit

GRAMA D. ADELA-FLORINA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza B2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 incepator Respins

GRAMA D.E. DANIEL CATALIN

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

GRAMA E. PAUL VIOLIN

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Fizica 5.75 experimentat Respins

GRAMA G. LEVENTE

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.6 limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Informatica T2 Pascal 5 experimentat Reusit

GRAMA G.I. MARIA-DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura germana experimentat 9.6 limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Istorie 9.8 Geografie 9.6 experimentat Reusit

GRAMA I TUDOR VLADUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.3 Geografie 6 avansat Respins

GRAMA I VASILE

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Respins

GRAMA I. FLAVIA-BIANCA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

GRAMA I. IULIAN-ILIE

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Chimie organica T1 Nivel I 5.05 nivel mediu Respins

GRAMA L. OVIDIU

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 7.65 experimentat Reusit

GRAMA V. ANDREEA-LIANA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Respins

GRAMA V. IOANA-FLORINA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 6.6 Geografie 7.4 experimentat Reusit

GRAUR E. ARNOLD-ZSOLT

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

GRAUR G.C. MARINELA-MARIA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B2--B1-B1-A2 Matematica T2 3.25 Geografie 7.4 incepator Respins

GRAUR I ANDREEA MIHAELA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Instructor animator
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.15 Geografie 8.5 experimentat Reusit

GRAUR R. OVIDIU

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Fizica 7 experimentat Reusit

GRAUR V VASILE CLAUDIU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.5 Geografie 6.1 incepator Respins

GREAB A. MARIA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza Istorie 9.2 Geografie 9 experimentat Reusit

GREAB D. IOANA - DOMNICA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T1 1.7 Biologie vegetala si animala T1 6.2 Respins

GREAB E. MELINTIA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T1 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5 Respins

GREAB I. LIVIA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B1-A2--B1-B1 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 avansat Respins

GREAB I. ROZALIA RODICA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2--A2-A2 Matematica T2 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 avansat Respins

GREBENISAN I. MARIA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 10 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

GREBENISAN M. CARMEN

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 9 experimentat Reusit

GREBENISAN P PETRU-ILIE

    GRUPUL SCOLAR BAND Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B1-A1-A2-- Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

GREC A AUGUSTA CLAUDIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.35 Chimie organica T1 Nivel II 8.85 experimentat Reusit

GREC A FELICIA NICOLETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.35 Chimie organica T1 Nivel II 8.15 experimentat Reusit

GREDINAR F. MONICA ADRIANA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 2.4 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 nivel mediu Respins

GREKUI A ANDREA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Bibliotecar documentarist Limba si literatura maghiara avansat 5 limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.5 Psihologie 6.5 avansat Respins

GREU D BIANCA DORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

GREU V. CAMELIA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

GREZER F. RAUL WOLFGANG

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

GRIGORAS T HORIA - SERBAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 8 Geografie 9.75 experimentat Reusit

GRINDEAN A. SILVIU ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

GRINDEAN V.G. SERGIU

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.7 Geografie 9.1 experimentat Reusit

GROZA I IUSTIAN

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Respins

GROZESCU O. VERONICA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T1 9.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

GRUIA C. TUDOR-PETRU

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza Istorie 9 Geografie 8.5 experimentat Reusit

GUDIU M. RENATA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 6.4 avansat Respins

GUIST I. PAUL-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

GURDEAN D. RAMONA-PAULA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 nivel mediu Reusit

GURDIAN D ANDREI DESIDERIU

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 1.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

GURGHIAN T LOREDANA

    GRUP SCOLAR IERNUT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza A2---B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

GURGHIAN V. CONSTANTIN-RADU

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

GUTIU I. ROXANA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.8 Chimie organica T1 Nivel II 9.55 experimentat Reusit

GYARMATI A GYOPAR - JACINT

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 5.1 limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 7 Geografie 7.5 avansat Reusit

GYARMATI I ROBERT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.05 Chimie organica T1 Nivel II 8.05 experimentat Reusit

GYARMATI Z CSILLA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Tehnician in administratie Limba si literatura maghiara experimentat 6.7 limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Geografie 6.4 experimentat Reusit

GYARMATI-MAGYARI I SZIDONIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5 nivel mediu Respins

GYEPESI A BARNA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara avansat 6.65 limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 nivel mediu Respins

GYEPESI J. IMOLA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

GYEPESI M. NORBERT-ZOLTAN

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician electromecanic Limba si literatura maghiara avansat 6.5 limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Fizica 5 avansat Respins

GYERESI A MIHAY ATTILA

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 2.2 Limba engleza Matematica T2 5.25 Fizica 5.15 Respins

GYERESI CAS HORVATH L. ANNA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

GYERESI F. INGRID-BEATA

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 7.8 limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza A2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.15 Geografie 9.15 avansat Reusit

GYERESI I RAMONA EMESE

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba engleza B2-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

GYERESI O TAMAS

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 7.15 experimentat Reusit

GYONGY E VASILE

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1--A2-A2-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

GYORFI A ERZSEBET

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.8 limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 6.1 experimentat Respins

GYORFI E AKVILA-LEHEL

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Tehnician in activitati de comert Limba si literatura maghiara experimentat 6.4 limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Geografie 6.1 experimentat Respins

GYORFI G IMOLA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Bibliotecar documentarist Limba si literatura maghiara experimentat 9.55 limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 8.05 experimentat Reusit

GYORFI M. ANDREEA-DIANA

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 8.1 incepator Reusit

GYORFI S. JANOS - ATTILA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T1 1.6 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Respins

GYORFY A ROZALIA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

GYORGY A. ZSOMBOR

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician de telecomunicatii Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

GYORGY B. BELA

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

GYORGY E.A. NATALIA-BEATA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8.2 experimentat Reusit

GYORGY I. ANDREA-RENATA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in turism Limba si literatura maghiara experimentat 9.4 limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 8 experimentat Reusit

GYORGY I. ANDREEA-STEFANIA

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza A2-A2-A2-B1-A2 Istorie 7 Geografie 6 incepator Reusit

GYORGY I. IMOLA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

GYORGY I. NOEMI

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 7.6 avansat Reusit

GYORGY J JUDITH

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician in chimie industriala Limba si literatura maghiara experimentat 6.85 limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

GYORGY J. ARNOLD-SZABOLCS

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Fizica 3.2 avansat Respins

GYORGY L. ARNOLD

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician electromecanic Limba si literatura maghiara experimentat 5.6 limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 2.25 experimentat Respins

GYORGY L. JOZSEF

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

GYORGY S ERZSEBET

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Coafor stilist Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.65 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

GYORGY S JOZSEF

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

GYORGY Z. GABRIELLA

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.9 limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 8.65 avansat Reusit

GYORGYI J. ANDREA

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in turism Limba si literatura maghiara experimentat 9.4 limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.65 Geografie 7 avansat Reusit

GYORI L. LASZLO - ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Geografie 9.8 experimentat Reusit

GYORI L. TIMEA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie Limba si literatura maghiara avansat 8.2 limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 6 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

GYULAI A ANA-MARIA

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Istorie 6 Geografie 7 avansat Reusit

GYULAI A ANITA-EVA

    GRUP SCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.4 avansat Respins

GYULAI M MIHAI-FLORIN

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8.5 experimentat Reusit

GYURKA A EVA-EDITH

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.75 Geografie 9 experimentat Respins

HABA I. ARNOLD NORBERT

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.3 nivel mediu Respins

HABA I.AL. ADRIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 avansat Respins

HABA V.AL. PAULA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

HADA L. IRINA

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

HADARAG L PAULA - ANDREEA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Istorie 9.5 Geografie 8.9 experimentat Reusit

HADAREAN S STEFAN-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 9.1 Geografie 7.5 experimentat Respins

HADARIG G DAN-GEORGE-MARIAN

    GRUP SCOLAR IERNUT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 nivel mediu Reusit

HADMAS AT ROXANA MARIA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.45 Geografie 8.5 experimentat Reusit

HADMAS I.V. DANIEL-VIOREL

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

HADNAGY I. TIMEA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.2 limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 6.2 experimentat Reusit

HAGAU N OANA ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

HAGYA S. KINGA-BEATA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.55 limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-B1-A1-B2-B1 Matematica T2 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

HAIDU I. DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-B2-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

HAIDU I. LEVENTE

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului Limba si literatura maghiara avansat 6.7 limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.9 Fizica 5 nivel mediu Respins

HAIDUC E.L. ALEXANDRA-LIVIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.5 Chimie organica T1 Nivel II 9.75 experimentat Reusit

HAJ-OSMAN Z. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

HAJA I RADU-FLORIN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.35 Fizica 5.95 nivel mediu Respins

HAJDO K. NIMROLD-JANOS

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

HAJDO L. SZENDE-ZSUZSANNA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 5 incepator Respins

HAJDU D. RENATA

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.15 limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.15 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

HAJDUCSI J. SZABOLCS

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara experimentat 7.15 limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.05 avansat Respins

HAJNAL L LEVENTE

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Fizica 2.8 avansat Respins

HALATI M.M. CATALIN-MIHAI

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.7 Fizica 10 experimentat Reusit

HALATIU M. RADU-ANANIE

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza Matematica T2 7.7 Geografie 9.5 experimentat Reusit

HALATIU V VASILE-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.8 Chimie organica T1 Nivel II 9.5 experimentat Reusit

HALBES M NICOLETA-ANDRADA

    GRUP SCOLAR IERNUT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2-B1-A1-A2-B1 Matematica T2 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 avansat Reusit

HALMACIU G. GIORGIANA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 7.8 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

HALMACIU GI GHEORGHE-LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.6 Fizica 6.15 nivel mediu Respins

HALMACIU P SILVIU ADRIAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-B1-A2-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

HALMEN I. JOZSEF

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

HAMAR A.B. BEATA-RAKHEL

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.1 limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.1 Fizica 9.6 experimentat Reusit

HAMAR I. NOEMI

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 7.25 limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Istorie 7.1 Geografie 8.85 avansat Reusit

HAMPEL A. ANTAL

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.05 Fizica 1.9 avansat Respins

HAMPEL I. ELOD-NANDOR

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.1 experimentat Reusit

HANCU I. IOANA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Fizica 9 experimentat Reusit

HANCU V. DANIEL VASILE

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

HANCU V.M. IOANA-CASANDRA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

HANES N ANAMARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 incepator Respins

HANG F. VALENTIN FILON

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 9.7 Geografie 6.8 experimentat Reusit

HANG GH. ANDRADA-ALINA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 8.8 Geografie 7.75 experimentat Reusit

HANG L. DIANA LOREDANA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

HANG S. SORIN-VALENTIN

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 8.8 Geografie 7.5 avansat Reusit

HANZI CS.I. CSABA

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 2.5 avansat Respins

HARAI CAS MARTON I. MELINDA IREN

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

HARINKO Z. OANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.3 Geografie 8 nivel mediu Reusit

HARKO A CSABA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.8 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 7.55 Geografie 6.15 nivel mediu Reusit

HAROMSZEKI K. ZOLTAN

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

HARSAN A. IULIA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.15 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

HARSAN A. OLIMPIU-IOAN

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Fizica 5.5 nivel mediu Respins

HARSAN A.P. VALENTINA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

HARSAN C.I. MELANIE-RENATE

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza Matematica T1 9.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

HARSAN E.V. CATALIN IONUT

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.25 Geografie 10 experimentat Reusit

HARSAN F.N. RAMONA - ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 8.8 experimentat Reusit

HARSAN G ROMINA-SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.5 Logica si argumentare 9.25 experimentat Reusit

HARSAN I. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.3 Chimie organica T1 Nivel I 6.45 experimentat Reusit

HARSAN I. IULIAN - IOAN

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

HARSAN I.A. RALUCA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 8.2 Geografie 9.8 experimentat Reusit

HARSAN I.D. SORIN-ADRIAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B2-A2-A1-A2-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

HARSAN M. IULIA-VIORELA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

HARSAN V OANA-RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.1 Chimie organica T1 Nivel II 9.75 experimentat Reusit

HARSAN V. FLOAREA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

HARTAGAN GH IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

HARTMAN S.A. RALUCA-MARIA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B1-B1-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Reusit

HATHAZI M. FRIDA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Coafor stilist Limba si literatura maghiara experimentat 7.1 limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Geografie 5.35 nivel mediu Respins

HAVADTOI A ISTVAN LORAND

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician in constructii si lucrari publice Limba si literatura maghiara avansat 6 limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Fizica 7.1 nivel mediu Respins

HAVATI V.M MIRCEA

    GRUP SCOLAR IERNUT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.05 avansat Respins

HEGEDUS CS ZSOLT BARNA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 3.4 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

HEGEDUS F. FERENCZ-JOZSEF

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.75 Fizica 5.25 avansat Respins

HEGEDUS J CSILLA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

HEGEDUS J DALMA

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6.1 limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Respins

HEGEDUS L. ZSOLT

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.4 limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.2 Informatica T1 intensiv Pascal 8.15 experimentat Reusit

HEGEDUS R MEDA

    GRUP SCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.15 experimentat Respins

HEGHI P. CSILLA-MELINDA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba germana moderna B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

HEGYES I EVA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana nivel mediu 1.55 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Istorie 7.6 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

HEGYI A LORAND

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.2 limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

HEGYI E.A GABRIELLA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Istorie 7 Geografie 8.6 experimentat Respins

HEGYI G. ERIKA-TUNDE

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 5.8 limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.8 experimentat Respins

HEGYI J. JULIA-BEATA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.2 limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 8.2 experimentat Reusit

HEGYI N. ADINA - MARTA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 1.75 Biologie vegetala si animala T1 8.4 Respins

HENER I ROBERT-BOTOND

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza B1--B1-A2-B1 Matematica T2 2.6 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

HENTER G. GYORGY

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Fizica 5 avansat Respins

HENTER GY. EMOKE-NOEMI

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Coafor stilist Limba si literatura maghiara experimentat 7.4 limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.05 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

HENTER L. ZSUZSA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Coafor stilist Limba si literatura maghiara experimentat 6.35 limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Geografie 5.95 nivel mediu Respins

HENTES D.P. VLAD-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza Istorie 7.4 Economie 9.3 experimentat Reusit

HENTES I.O. DAN - IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Geografie 8.7 experimentat Reusit

HENTES T. TEODORA-SIMONA

    GRUP SCOLAR IERNUT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 nivel mediu Respins

HERCHI E. ERNEST

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.85 experimentat Respins

HERES R. RADU-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.45 Chimie organica T1 Nivel I 7.55 experimentat Reusit

HERTUC I. MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A1--A1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

HINTYA N ALEXANDRU IOAN

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

HIRLAV P. GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza Istorie 9.1 Geografie 10 experimentat Reusit

HODOS D DUMITRU-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza A2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

HODOS I. ERVIN CSABA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.4 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

HOFNAR F. MARIA-FLORINA

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8 incepator Reusit

HOGEA C. IULIAN-CORNEL

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A1-B1-- Matematica T2 2.4 Fizica 2.1 nivel mediu Respins

HOGEA T. MADALINA MARIA-VERONICA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 8 experimentat Reusit

HOGYES B. MELANIA VANDA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 8.7 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 9.3 experimentat Reusit

HOPOTA E. ANDREA MIRABELA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

HORGOS I. MARIUS

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T1 1.2 Biologie vegetala si animala T1 6.55 incepator Respins

HORGOS S. IOAN

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T1 1.05 Biologie vegetala si animala T1 6.2 Respins

HORHAT N NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 nivel mediu Reusit

HORNET V IOAN ANDREI

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Fizica 1.9 experimentat Respins

HORSIA P PETRU ANDREI

    SCOALA DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI TIRNAVENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Fizica 7.6 experimentat Reusit

HORVAT I. MIREL-ALIN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.85 experimentat Reusit

HORVATH A.M. ROXANA-SPERANTA

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Filologie Limba si literatura germana nivel mediu 7.8 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.4 Geografie 8.25 incepator Reusit

HORVATH CASATORITA TILI I LAURA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 nivel mediu Reusit

HORVATH J. JENO

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara experimentat 5 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Fizica 5 incepator Respins

HORVATH L. TUNDE

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Matematica T2 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

HORVATH M. HAJNAL

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician de telecomunicatii Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

HOSU A.I. ALEX-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 9.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

HOSU GH. ALEXANDRU

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 avansat Reusit

HOSU GH. RALUCA DANA CODRUTA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.3 Geografie 8.4 experimentat Respins

HOSU P. MARIUS-PETRISOR

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 incepator Respins

HOTA AL. RADU-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

HOTA S. SIMINA - IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba italiana A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 5.6 experimentat Respins

HOZA I. CLAUDIA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Reusit

HREHORET N.D. ADRIAN

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

HRISCA I. ELENA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 nivel mediu Respins

HRISCA L. CRISTINA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu Eliminat din examen

HUDEA C. IOANA-CORNELIA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

HULEA I IONUT LAURENTIU

    GRUP SCOLAR IERNUT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.7 nivel mediu Respins

HULPE A. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

HULPE I IOAN-ADRIAN

    GRUP SCOLAR IERNUT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 8.2 Informatica T2 C/C++ 6.2 experimentat Reusit

HUNDORFEAN M. AMADA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

HURDUCACIU T. TUDOR-MADALIN

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

HURDUGACI I. CLAUDIU

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Geografie 8.2 experimentat Reusit

HURGHIS M MARIUS-FLORIN

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.75 nivel mediu Respins

HUSAC C.E. LARISA IOANA MARIA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

HUSAR E SILVIU SZILARD

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.25 Fizica 2.3 nivel mediu Respins

HUSAR O.C. FLORINA-NASTASIA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza B1-A1-A1-B1-A2 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 incepator Respins

HUSAR V VASILE

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Respins

HUSAR V.A. ANDREI-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.7 Informatica T2 C/C++ 8.05 experimentat Reusit

HUSZAR G GYULA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara avansat 6.9 limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Respins

HUSZAR L LASZLO

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara avansat 6.4 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 avansat Reusit

HUZA A GRETA BEATRIX

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana avansat 8.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 5 avansat Reusit

HUZA G. BIANCA - ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 9.1 Geografie 9.3 experimentat Reusit

HUZA I GABRIEL ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 5.6 Geografie 6 nivel mediu Reusit

HUZA I. CATALIN IONUT

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

HUZA I. IOANA SIMONA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 8.6 experimentat Reusit

HUZA S SIMONA-CODRUTA

    GRUP SCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 8 Geografie 5.6 experimentat Respins

IACOB D. CLAUDIA-ELENA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba franceza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.75 avansat Respins

IACOB F. ADI - MIHAI

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 1.6 Biologie vegetala si animala T1 4.2 incepator Respins

IACOB I.N. CLAUDIU-IONUT

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

IACOB M CSILLA ALETTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 3.4 incepator Respins

IACOB O. CRISTINA-CARMINA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Chimie organica T1 Nivel II 8.6 experimentat Reusit

IACOB S.I. ANDREI-IOAN

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 6.7 Geografie 8.4 experimentat Reusit

IACOB V. MARIA IULIANA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza A2--B1-A2-A1 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 avansat Respins

IACOB V. VALER SORIN

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Istorie 8.1 Geografie 6.95 nivel mediu Reusit

IANCSO S. NOEMI-NICOLETA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.65 experimentat Reusit

IANCU D.S. SILVIU-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

IANCU M. MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 8.95 experimentat Reusit

IANDEK E. SUSANA MIRABELA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B1-B2-A2-B1 Istorie 5.5 Geografie 2.8 nivel mediu Respins

IANOSI I JOZSEF ATTILA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.95 Fizica 2.2 incepator Respins

IANOSI-ANDREEVA-DIMITROVA F FRANCISC

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura germana experimentat 9.6 limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

ICHIM F.I. VLAD-TEODOR

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Reusit

ICLANZAN A ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A2-B1-B1-A1-A1 Istorie 6.7 Geografie 8.4 avansat Reusit

IENEA M.F. IONUT-CIPRIAN

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B2-A1-B2-- Matematica T2 4 Fizica 5.8 nivel mediu Respins

IENEI I ROBERT

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician desenator pentru constructii si instalatii Limba si literatura maghiara experimentat 8.2 limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

IEPURAS _ LARISA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 6.5 Geografie 6.85 nivel mediu Reusit

IEREMIA S BOGDAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Istorie 8.1 Geografie 6.4 experimentat Reusit

IEREMIAS I ISTVAN

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 6.8 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 6.8 nivel mediu Reusit

IERNUTAN I IOAN-ALIN

    GRUP SCOLAR IERNUT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

IFRIM D. ROXANA - VASILICA

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

IGNACZ T CSABA-ZOLTAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 5.4 limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 7.5 avansat Reusit

IGNAT CAS FRICIU AL. RAMONA-ALINA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 6.7 incepator Respins

IGNAT D.M. OANA-DIANA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

IGNAT G. LORAND-CSABA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.55 limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.15 experimentat Reusit

IGNAT I. ROBERT-ATTILA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician de telecomunicatii Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

IGNAT V ANDREEA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Geografie 8.85 avansat Reusit

ILEA A ALEXANDRA LAURA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Respins

ILEA AL. ALEXANDRU

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 experimentat Respins

ILEA I. RAMONA - ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba italiana A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 8.8 experimentat Reusit

ILIES D. DANIEL VIOREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

ILIES G. COSTEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

ILIES V CAMELIA-MARIA

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.75 nivel mediu Reusit

ILIES V.S. ELENA TEODORA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Fizica 8.6 experimentat Reusit

ILINCA R RADU-ALIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A2 Istorie 5.6 Geografie 5.3 avansat Respins

ILLES J.S. DRAGOS-TUDOREL

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 7 nivel mediu Respins

ILLYES G.T. EDINA-EVELYN

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie Limba si literatura maghiara avansat 6.4 limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.55 Filosofie 6 avansat Respins

ILOVAN D DORU NICOLAE

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.15 experimentat Respins

ILOVAN I. CRISTIAN-IULIAN

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Chimie organica T1 Nivel I 9 experimentat Reusit

ILOVAN T. DORU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

ILYES A. TIMEA-ERZSEBET

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.2 limba si literatura romana avansat 5.1 Limba germana moderna B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 8.15 avansat Reusit

ILYES GH ILONA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Filologie Limba si literatura maghiara N/p N/p limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

ILYES GH IREN - ILDIKO

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Filologie Limba si literatura maghiara N/p N/p limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

IMECS Z. HUNOR

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.9 limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.45 Informatica T1 intensiv Pascal 8.05 experimentat Reusit

IMRE G GEZA SZILARD

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician desenator pentru constructii si instalatii Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Reusit

IMREH A ROBERT

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6.05 limba si literatura romana experimentat 5 Limba germana moderna B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 3.3 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Respins

IMREH CS DOROTTYA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv Limba si literatura maghiara experimentat 7.75 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 6.7 nivel mediu Reusit

INCZE CAS BALINT L. ILEANA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 5.2 nivel mediu Reusit

INCZE CS.L. ZOLTAN-LORANT

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.5 limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Informatica T2 Pascal 7.5 experimentat Reusit

INCZE G. MIHALY-GYORGY

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie Limba si literatura maghiara avansat 5 limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.05 Geografie 6.9 avansat Respins

INCZE I LORAND ISTVAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv Limba si literatura maghiara experimentat 6.3 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.6 Geografie 6.4 avansat Reusit

INCZE I. BEATA-MELANIA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 9.65 limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba germana moderna A2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.05 Filosofie 8.4 experimentat Reusit

INCZE J. DALMA-EMOKE

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Coafor stilist Limba si literatura maghiara experimentat 9.3 limba si literatura romana avansat 1.85 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Geografie 6.3 incepator Respins

INCZE K. MELINDA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 nivel mediu Respins

INCZE K.E. EVELYN-REBEKA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 9.3 limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba germana moderna Istorie 9.5 Geografie 9.7 experimentat Reusit

INCZE L ZOLTAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician in constructii si lucrari publice Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.3 Fizica 1.9 avansat Respins

INCZE N.AL. ROBERTH-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 9.2 experimentat Reusit

INDRIES R. PETRU CRISTIAN

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B1-A1-A1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

IOHAN M SERGIU IOAN

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 5.35 Limba engleza Matematica T2 5.85 Fizica 2.2 Respins

IOIA E EMILIAN-FELICIAN

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 6.8 nivel mediu N/p

IOJA I. IOAN DANIEL

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Respins

IOKOB F.E. ENIKO

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.8 limba si literatura romana experimentat 5 Limba germana moderna B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 6.2 avansat Reusit

ION C.D.D. ORIANA-CARMINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

ION C.V MADALINA NICOLETA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 8 Geografie 5.1 nivel mediu Reusit

IONEL V. BIANCA-ANASTASIA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Matematica T2 9.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 avansat Reusit

IONESCU M.C. RAZVAN-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 8 experimentat Reusit

IORDACHE A DIANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba germana moderna Matematica T1 8.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

IORDACHE C CATALIN DAN

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Istorie 8.4 Economie 9.25 experimentat Reusit

IORDAN T ALEXANDRA CAMELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Istorie 7.1 Logica si argumentare 8.75 incepator Reusit

IOSIF I. RAZVAN

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 7.65 experimentat Reusit

IOSIF P. NATALIA VICTORIA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 nivel mediu Respins

IOVAN GH. STEFANIA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Reusit

IRAVA CASATORITA TRIF P TANIA-EUGENIA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 avansat Reusit

IRIMIES P PAVEL VASILE

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Fizica 7.9 experimentat Reusit

ISTFAN A IOAN

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Filologie Limba si literatura maghiara avansat 3 limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie 3.4 avansat Respins

ISTINA GH. GHEORGHE - OVIDIU

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

ISTRATE S. RALUCA-STELUTA

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

ISTRATII V. MARIA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.7 experimentat Reusit

ISTVANFI B.L. NOEMI-MARTA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 8.75 experimentat Reusit

ISZLAI A IZABELLA

    LICEUL DE ARTA TG MURES Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Filosofie 8.2 experimentat Reusit

ISZLAI A. BRIGITTA-PAULA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.15 experimentat Reusit

ISZLAI I LINDA ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

ISZLAI I MELINDA TIMEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 avansat Reusit

ISZLAI J HAJNAL ANDREA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

ISZLAI K. ZOLTAN

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.65 experimentat Reusit

ISZLAI M MIHALY

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara avansat 5 limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 3 Fizica 2.2 experimentat Respins

ISZLAI M. HAJNAL - EMESE

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 1.6 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

ISZLAI S BEATA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.25 limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 8.4 experimentat Reusit

IUGA I DORIN

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 1.2 Fizica 1.6 experimentat Respins

IUHOS Z. DEBORA

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in turism Limba si literatura maghiara experimentat 8.5 limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Geografie 5.45 avansat Reusit

IUORAS ST. DAN - STEFAN

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Geografie 9.05 experimentat Respins

IURIAN S. COSTAN

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Istorie 6.8 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

IURIAN T PAULA-TEODORA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

IUSAN E. RAUL-EUGEN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

IVACSON M ERZSEBET

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.25 limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 9.2 avansat Reusit

IVAN M NICOLETA-MARGARETA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.3 experimentat Reusit

IVAN N. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 experimentat Reusit

IVAN N. MELANIA-DENISA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Chimie organica T1 Nivel II 8.3 experimentat Reusit

JAKAB A TEREZA LAVINIA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 9.55 experimentat Reusit

JAKAB A. ARNOLD

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.35 limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 experimentat Reusit

JAKAB B. JUDIT EMOKE

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului Limba si literatura maghiara nivel mediu 6.2 limba si literatura romana avansat 1.65 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.45 Chimie organica T1 Nivel I 1.4 nivel mediu Respins

JAKAB CAS SZABO A. ERIKA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

JAKAB E LEVENTE

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician electrotehnist Limba si literatura maghiara experimentat 3.6 limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Fizica 2.8 avansat Respins

JAKAB G.L. GABOR-LEVENTE

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.55 Fizica 2.65 avansat Respins

JAKAB J EDUARD

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

JAKAB J ZOLTAN - JANOS

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

JAKAB M. SZILARD

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.5 limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza Matematica T1 7.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.7 experimentat Reusit

JAKAB O ROZA-BEATA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician in chimie industriala Limba si literatura maghiara experimentat 7.25 limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 incepator Respins

JAKO A EVELIN BERNADETT

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Bibliotecar documentarist Limba si literatura maghiara experimentat 9.7 limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 7 experimentat Reusit

JANI I.E. EMOKE ANDREA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-A2-B1 Istorie 5.5 Geografie 6.75 nivel mediu Respins

JANKA E SZABOLCS - ISTVAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara experimentat 5.3 limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.1 experimentat Respins

JANKA KAJZER CS BALAZS

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician chimist de laborator Limba si literatura maghiara experimentat 7.4 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

JANOSI E. ATTILA IMRE

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

JANOSI F FERENCZ-MIHALY

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara experimentat 3.1 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba germana moderna A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.35 avansat Respins

JANOSI G NOEMI

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Bibliotecar documentarist Limba si literatura maghiara experimentat 8.25 limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.65 experimentat Reusit

JANOSI P ERVIN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara avansat 6.5 limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 5 experimentat Respins

JANOSI P. DAVID-TAMAS

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

JANOSI T KINGA-TIMEA

    GRUP SCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 5.3 experimentat Respins

JANOSI Z. ZOLTAN

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare Limba si literatura maghiara avansat 6.15 limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

JEFLEA I.D. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Matematica T1 8.3 Informatica T2 Pascal 9.5 experimentat Reusit

JELER A DARIUS AUGUSTIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 6.8 nivel mediu Reusit

JELER GH.M. GHEORGHE-MARIUS

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

JELER N ALEXANDRA LAURA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Logica si argumentare 8.55 avansat Reusit

JELERIU I. ANDREEA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Istorie 7.8 Geografie 8.75 experimentat Reusit

JELERIU O. IOANA-MARIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.15 Psihologie 5.5 experimentat Respins

JELERU V. ROXANA-MONICA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8.7 experimentat Reusit

JENEI I. ARNOLD ATTILA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.6 limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

JERE L. ADELA-KRISZTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

JEREMIAS I. EVA - ESZTER

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.4 limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.65 avansat Reusit

JIGA D. MARIA-ANDRADA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba germana moderna B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.85 Economie 8.45 avansat Reusit

JIMBOREAN I MARIA-LUCIANA

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 8.85 experimentat Reusit

JIMBU N.D. IOANA-LAURA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

JIVA CHIRILA M ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 6.6 experimentat Respins

JONAS E. SZABOLCS

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Filologie Limba si literatura maghiara 5.5 limba si literatura romana 5 Limba franceza Istorie 7.25 Economie 6 nivel mediu Respins

JOO T EDINA - REKA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Coafor stilist Limba si literatura maghiara experimentat 7.3 limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.25 Geografie 6.05 nivel mediu Reusit

JORS E. ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.55 Geografie 9.6 experimentat Reusit

JORS IS ANDREEA-SORINA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

JOVREA I IOANA

    GRUP SCOLAR IERNUT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

JOZSA M. BEATA

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

JUGANARU D.D. OANA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza Matematica T1 9.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

JURCA M PAUL-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 7 Informatica T1 intensiv Pascal 6.1 experimentat Reusit

JURCA ME EUGENIA GABRIELA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.3 experimentat Reusit

JURCAN L. ANA

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 incepator Respins

KABAI A. SZIDONIA

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.85 Fizica 1.3 avansat Respins

KABAI K ATTILA - LEVENTE

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara avansat 6 limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 5.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.45 nivel mediu Respins

KACSO B. ENIKO

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 7.7 limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba germana moderna B1-A2-B2-B1-A2 Istorie 8.5 Geografie 5.5 avansat Reusit

KACSO C. ERIKA

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in turism Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 6.1 avansat Reusit

KACSO F. RENATA

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in turism Limba si literatura maghiara experimentat 9.2 limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 5.5 avansat Reusit

KACSO G ATTILA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 6.3 limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.45 Geografie 7.2 experimentat Reusit

KACSO P HUNOR LEVENTE

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Filosofie 7.4 avansat Reusit

KADAR A REKA-KATALIN

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 9.75 limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.75 Geografie 9.25 experimentat Reusit

KADAR F. FERENC ATTILA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

KADAR G GHEORGHE

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Istorie 6.75 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

KADAR G. TAMAS

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.35 limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 7.35 experimentat Reusit

KADAR L EVA EMESE

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Fizica 5.5 nivel mediu Respins

KADAR S SAMUEL

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara avansat 5 limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Fizica 5.85 nivel mediu Respins

KAFFAI G GEZA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara experimentat 6.4 limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 1.3 avansat Respins

KAKUCS M. EMESE-JUDIT

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A2-B1 Matematica T2 2.5 Geografie 7.2 avansat Respins

KALI A. ANDREI

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara avansat 5.6 limba si literatura romana avansat 5.1 Limba germana moderna B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

KALI D AGNES TUNDE

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.3 limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Istorie 6.85 Geografie 7 nivel mediu Reusit

KALI D. GABRIELLA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.75 limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.9 experimentat Reusit

KALI I. ABEL-MATYAS

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare Limba si literatura maghiara nivel mediu 5.2 limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

KALLAI A CSABA - ATTILA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara avansat 5.2 limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.45 experimentat Respins

KALLO S ROBERT-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

KALLOS N NORAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Istorie 9.5 Geografie 7.8 experimentat Reusit

KALMAN CS SZIDONIA

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 5.7 limba si literatura romana avansat 1.05 Limba germana moderna A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.7 Geografie 4.1 nivel mediu Respins

KALMAN G GERGELY

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Tehnician in activitati de comert Limba si literatura maghiara experimentat 5 limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

KANCZI B. IULIA

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

KANTOR D. LEVENTE

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.3 incepator Respins

KANTOR I EVA-ENIKO

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 6.4 limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.45 Filosofie 7.1 experimentat Respins

KANTOR L.ZS. GYULA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 10 Fizica 9.7 experimentat Reusit

KAPAS L. IMOLA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza Matematica T1 8.1 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.2 experimentat Reusit

KAPAS ST. ISTVAN-NORBERT

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 3 experimentat Respins

KARACSONYI CS. JOZSEF-LEHEL

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in automatizari Limba si literatura maghiara experimentat 7.4 limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Reusit

KARAKAS A. ARPAD

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.3 incepator Respins

KARDOS A. ORS-TIHAMER

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.5 limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Informatica T1 intensiv C/C++ 6.8 experimentat Reusit

KARDOS CS. ROBERT

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Fizica 9.1 experimentat Reusit

KARDOS I. CSONGOR

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza Istorie 9.6 Geografie 9.3 experimentat Reusit

KAROLY E. CARMELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

KAROLY N. RITA REBECA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T1 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

KASLER V. ROBERT

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician de telecomunicatii Limba si literatura maghiara experimentat 6.3 limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

KASZONI I. ZITA-ANDREA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 8.6 limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Istorie 7.45 Geografie 9.65 experimentat Reusit

KASZONI L. ANITA-RENATA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.6 experimentat Reusit

KASZONI S ROBERT

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara experimentat 5.5 limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5.5 Fizica 2.2 experimentat Respins

KATAI E. SZABOLCS-DAN

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician de telecomunicatii Limba si literatura maghiara experimentat 3.15 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5.9 avansat Respins

KATONA B. IZABELLA

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 6.5 incepator Reusit

KATONA F AMALIA

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

KATONA F TUNDE-MELINDA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Bibliotecar documentarist Limba si literatura maghiara experimentat 8.8 limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.7 Geografie 7.95 experimentat Reusit

KATONA J. IOZSEF

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 3.4 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

KATONA M MATYAS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.25 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Reusit

KATONA M. MIRCEA-BOGDAN

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

KATONA-POPONUT C CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.45 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Reusit

KECSKES F HUNOR FERENC

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician desenator pentru constructii si instalatii Limba si literatura maghiara avansat 5.75 limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

KECSKES-AVED L.D. CSILLA

    LICEUL DE ARTA TG MURES Muzica Limba si literatura maghiara experimentat 7.8 limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 9 experimentat Reusit

KELBEZAN S. ANDREEA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B1-A2-A1-B2 Matematica T2 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.5 avansat Respins

KELEMEN A TIMEA EMOKE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.8 limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.1 Chimie organica T1 Nivel II 6.05 nivel mediu Respins

KELEMEN CS. CSABA

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in automatizari Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba germana moderna A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

KELEMEN D. DOMOKOS-JENO

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in turism Limba si literatura maghiara avansat 6.5 limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

KELEMEN E. ATTILA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

KELEMEN F EMILIA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Coafor stilist Limba si literatura maghiara experimentat 5 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 5 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

KELEMEN GY. ARON

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.6 limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

KELEMEN I ELOD BOTOND

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.85 Fizica 5 incepator Respins

KELEMEN I. MARTON

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.5 limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 experimentat Reusit

KELEMEN J. NIMROD

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 6.25 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.4 avansat Reusit

KELEMEN L. ATTILA-CSABA

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 6.9 Informatica T1 intensiv Pascal 8.75 experimentat Reusit

KELEMEN T SZIDONIA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Bibliotecar documentarist Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana avansat 5 Limba germana moderna B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.8 Geografie 5.8 experimentat Reusit

KELEMEN Z. ZOLTAN ALEX

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.55 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

KELNER F. JUDITH

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba germana moderna A2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 6 Geografie 8.4 avansat Reusit

KEMENES L SANDOR

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 6.3 limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Istorie 7.95 Geografie 7.4 experimentat Reusit

KENDI I. AGOTA MARGIT

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 8.1 avansat Respins

KENESI O. AGNES - KRISZTINA

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.3 limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

KEREKES C ZSOLT

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara experimentat 5.1 limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.75 Fizica 5 avansat Respins

KEREKES I. ERZSEBET-ILDIKO

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara avansat 8 limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 7.2 Geografie 9 avansat Reusit

KEREKES J. NORA-JULIA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.4 limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T1 5.55 Biologie vegetala si animala T1 9 nivel mediu Respins

KEREKES ZS.A. ZSOLT-SZABOLCS

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.35 Informatica T2 Pascal 6.8 experimentat Reusit

KERESO A. IZABELLA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Geografie 5.1 incepator Respins

KERESTELY C. KINGA DALMA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 1.6 Geografie 7.9 avansat Respins

KERESTELY I REBEKA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Bibliotecar documentarist Limba si literatura maghiara experimentat 7.7 limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 7.45 experimentat Reusit

KERESTELY J. SZINDIKE

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Coafor stilist Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2--B1-B1-B2 Matematica T2 2.3 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

KERESZTES CS. CSABA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 5 Limba italiana A2-A2-A2-B1-A2 Istorie 6.55 Geografie 7.75 nivel mediu Reusit

KERESZTES ST. LOREDANA CRISTINA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

KERESZTESI A. ALBERT-ATTILA

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare Limba si literatura maghiara experimentat 5.5 limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

KERESZTESI A. KINGA

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare Limba si literatura maghiara nivel mediu 5.4 limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

KERESZTESI J. ALPAR-BOTOND

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in automatizari Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Fizica 5.45 nivel mediu Respins

KERESZTESI S. VIKTORIA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 9.05 limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba italiana A2-B2-B1-B1-A2 Istorie 7.3 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

KERTESZ F FERENC ALPAR

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 6 nivel mediu Respins

KESZEG A. ERZSEBET

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.5 limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T1 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

KESZEG AL. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

KESZEG G.ST. BRIGITTA ZSUZSANNA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.8 limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 9 Geografie 6 nivel mediu Reusit

KESZEG I ENIKO

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 6.75 nivel mediu Reusit

KESZEG I JANOS

    SCOALA DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI TIRNAVENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 7.3 avansat Respins

KESZEG S EMESE

    SCOALA DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI TIRNAVENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Geografie 5.1 avansat Respins

KESZEG S ERIKA-KATALIN

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Fizica 7.6 nivel mediu Reusit

KESZEG ST.L. JULIA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

KETESDI A. ANDOR

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.2 limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 avansat Reusit

KIBEDI A. SZABOLCS-LORAND

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.7 limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Istorie 5.05 Geografie 7.7 avansat Reusit

KIBEDI E.J. PALMA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

KIBEDI P PETRU

    GRUPUL SCOLAR BAND Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

KIBEDI P PIROSKA

    GRUPUL SCOLAR BAND Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

KILYEN AL TUNDE MARIA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.1 nivel mediu Respins

KILYEN G EVA IZABELLA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician chimist de laborator Limba si literatura maghiara experimentat 5.65 limba si literatura romana nivel mediu 1.95 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

KIMPIAN G KINGA HELGA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Bibliotecar documentarist Limba si literatura maghiara experimentat 7.4 limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 6.45 experimentat Reusit

KINCSES Z ZOLTAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

KINDE E. ANNAMARIA-IZABELLA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

KINET A ANITA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 8.4 limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B1 Istorie 6.5 Geografie 8.7 avansat Reusit

KIRALY JZ ANDREA JULIA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 8.3 limba si literatura romana avansat 5.15 Limba germana moderna B2-B1-A2-A2-A2 Istorie 7.5 Geografie 8.8 experimentat Reusit

KIS F. FRANCISC

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.7 incepator Respins

KIS G ISTVAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara avansat 5 limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

KIS I. ANDREA - IMELDA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.9 Geografie 7 nivel mediu Respins

KIS I. MARGARETTA-ERZSEBET

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 8.3 limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.35 Geografie 7.5 avansat Reusit

KIS J. BALAZS-JOZSEF

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului Limba si literatura maghiara 6 limba si literatura romana N/p Limba engleza Matematica T2 1.7 Fizica 5 avansat N/p

KIS J.A. ATTILA-BOTOND

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 8.8 limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 8.6 avansat Reusit

KIS L. TAMAS

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in automatizari Limba si literatura maghiara experimentat 6.3 limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3 Fizica 5.15 nivel mediu Respins

KIS S SZABOLCS SANDOR

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.65 experimentat Respins

KIS-SZOCS GY KAROLINA

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 8 Limba germana moderna B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 9 experimentat Reusit

KISS A ARNOLD HUNOR

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician chimist de laborator Limba si literatura maghiara experimentat 7.35 limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

KISS A ARPAD

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara avansat 3.5 limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 5.5 avansat Respins

KISS A ERIKA MONICA

    SCOALA DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI TIRNAVENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 5.6 avansat Respins

KISS A MELANIA ILONA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 6.85 limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba germana moderna B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 8.25 Geografie 5.15 experimentat Respins

KISS A TILDA MONIKA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Bibliotecar documentarist Limba si literatura maghiara avansat 6.8 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 6.2 Geografie 5.2 experimentat Respins

KISS AJ EDINA-KAROLINA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 8.25 Geografie 7 experimentat Reusit

KISS AL. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

KISS C JULIA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza B1-A2-A2-A2-B1 Istorie 8.5 Geografie 6.1 avansat Reusit

KISS C. MARGIT ERNA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 avansat Respins

KISS C. NOEMI

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

KISS CS. CSILLA-RENATA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.9 limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza Matematica T2 9.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

KISS E ANNAMARIA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara avansat 6 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.45 Geografie 7.6 avansat Reusit

KISS E ENDRE LEVENTE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba franceza B1--A2-- Matematica T2 3.85 Fizica 5.25 nivel mediu Respins

KISS E. DELINKE

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba engleza B1--B1-A2-A1 Matematica T2 2.5 Geografie 3.2 avansat Respins

KISS G KINGA - KRISZTINA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 6.6 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6 Geografie 3.8 avansat Respins

KISS G.GY. LORAND-ORS

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.65 experimentat Reusit

KISS I ISTVAN

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara avansat N/p limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

KISS I. CSABA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 1.8 nivel mediu Respins

KISS I. JENO

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 1.65 Biologie vegetala si animala T1 6.6 incepator Respins

KISS I. SZILARD-DOMOKOS

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului Limba si literatura maghiara 5 limba si literatura romana 5.65 Limba franceza Matematica T2 6.35 Fizica N/p avansat N/p

KISS I.A. ROBERT - LASZLO

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.5 limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.95 experimentat Reusit

KISS J. ANNAMARIA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.25 Geografie 8.5 experimentat Reusit

KISS J. LEHEL CSABA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.5 nivel mediu Respins

KISS K. KAROLY

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

KISS L LADISLAU

    GRUP SCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

KISS M. MARTA

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara avansat 7.25 limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 6 Geografie 5.2 avansat Respins

KISS M. MELANIA

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara avansat 5 limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

KISS P BOTOND

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.7 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

KISS S ISTVAN ATTILA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 3.1 incepator Respins

KISS S OTTO

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

KISS T TIBOR HUNOR

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

KISS T. ZSOLT - SZILARD

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1.75 Biologie vegetala si animala T1 6.6 Respins

KISS V. HELGA

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in turism Limba si literatura maghiara experimentat 9.3 limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Geografie 8 avansat Reusit

KISS Z.J. ANDREA-BEATA

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.75 limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 5.45 Informatica T1 intensiv Pascal 7.9 experimentat Reusit

KLOCKNER M. CRISTINE

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

KLOSS G. BEATA-ZSUZSANNA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.1 limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

KLOSZ B. ZSUZSANNA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza Matematica T2 9 Fizica 7.7 experimentat Reusit

KOBLOS J EUGEN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Fizica 5.85 nivel mediu Respins

KOCSIS F. CSONGOR - ZSOLT

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 6.15 Limba engleza Matematica T1 8 Biologie vegetala si animala T1 9.9 nivel mediu Reusit

KOCSIS I. CSILLA - IZABELLA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 1.8 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Respins

KOCSIS K ISTVAN KAROLY

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

KOCSIS L CSOBA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.2 Fizica 7 nivel mediu Respins

KOCSIS M. IONEL VLAD

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

KOCSIS R ARTUR REZSO

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara avansat 7 limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.75 Geografie 7.55 experimentat Respins

KODOK M LENKE ESZTER

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician chimist de laborator Limba si literatura maghiara experimentat 9.2 limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza A2-A2-A1-A1-A2 Matematica T2 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.25 nivel mediu Respins

KODORI V DAVID ROBERT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.8 Chimie organica T1 Nivel II 8.35 experimentat Reusit

KOHN A KINGA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician chimist de laborator Limba si literatura maghiara experimentat 8.5 limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.2 avansat Respins

KOHN GH. JULIANNA-EVA

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

KOLCSAR G. AKOS

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

KOLCSAR G. LEVENTE

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

KOLCSAR Z ILDIKO- ORSOLYA

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara experimentat 5 limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba germana moderna B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

KOLOZSVARI B ILONA-TUNDE

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 avansat Reusit

KOLUMBAN T. TIBOR

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie Limba si literatura maghiara avansat 5.6 limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 8 experimentat Respins

KOMANCSIK L BEATA NOEMI

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Bibliotecar documentarist Limba si literatura maghiara avansat 5 limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 5 experimentat Respins

KOMESZ I. ROBERT

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 7.5 avansat Reusit

KOMPO-GAL I.P. TAMAS

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.6 limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

KONCZ A. ALPAR

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara avansat 8.2 limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Respins

KONCZ B SZILARD

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara nivel mediu 3.8 limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Fizica 2.65 nivel mediu Respins

KONCZ J ANNAMARIA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Geografie 5 nivel mediu Respins

KONCZ J. DENES - CSABA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

KONCZ K CSABA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 6.5 limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 nivel mediu Respins

KONCZ K. BEATA-ORSOLYA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 7.6 limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 8.7 avansat Reusit

KONDERT E ILSE-DIETLINDE

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura germana experimentat 9.1 limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9 experimentat Reusit

KONTES I BRIGITTA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Coafor stilist Limba si literatura maghiara avansat 6 limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

KONYVES C ANDREEA-EVELIN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Istorie 10 Geografie 8.2 experimentat Reusit

KORE I. ISTVAN RICHARD

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

KORE J. JOZSEF

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 8.35 limba si literatura romana avansat 4.1 Limba italiana A2-A2-A2-A2-A1 Istorie 6.05 Geografie 9.1 nivel mediu Respins

KORNYA M. ARNOLD-ROLAND

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in turism Limba si literatura maghiara avansat 5 limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza A2--B1-A2-A1 Matematica T2 2.85 Geografie 7.5 avansat Respins

KORODI E MARIA-MELANIA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.45 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-B1-A1-A1 Istorie 7.05 Geografie 6.05 experimentat Reusit

KORODI G GEZA BARNA

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 2.15 Limba engleza Matematica T2 5.35 Fizica 5 Respins

KORODI M.A. ZSOLT ATTILA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.3 limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T1 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

KORODI ST. MARIA OTILIA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

KORPOS ST. ISTVAN CSABA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.4 limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

KOSOVSKI P. PETRU-DANIEL

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.5 experimentat Reusit

KOSS S. MIHAI-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 10 experimentat Reusit

KOSZ S. ILDIKO

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Fizica 2.5 experimentat Respins

KOSZTA L ETELKA LIDIA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Bibliotecar documentarist Limba si literatura maghiara experimentat 8.4 limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 7 Geografie 5 experimentat Respins

KOTO F. ANDREA KATALIN

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 nivel mediu Respins

KOVACS A ATTILA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.4 limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 8.25 avansat Reusit

KOVACS A LASZLO

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara experimentat 6.7 limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Fizica 2.2 avansat Respins

KOVACS A. ILONA-SZINTIA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana experimentat 5 Limba germana moderna B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 7 avansat Reusit

KOVACS A. LEVENTE

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.5 incepator Respins

KOVACS A. MARTA

    GRUP SCOLAR IERNUT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

KOVACS B KATALIN

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Istorie 8 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

KOVACS B.C. ANDRAS-CSABA

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara avansat 5.8 limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.6 nivel mediu Respins

KOVACS D. SZILARD

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.45 limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.85 Informatica T1 intensiv C/C++ 7 experimentat Reusit

KOVACS E. CECILIA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.6 limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Reusit

KOVACS E. ISTVAN

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Geografie 9.2 experimentat Reusit

KOVACS F. BEATA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician designer vestimentar Limba si literatura maghiara experimentat 7.7 limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

KOVACS F. SZABOLCS

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

KOVACS G ADRIENN

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara avansat 8.2 limba si literatura romana avansat 3.5 Limba germana moderna B2-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 3.7 avansat Respins

KOVACS G ATTILA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara avansat 2.3 limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

KOVACS G CECILIA ZSUZSANNA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician in activitati de comert Limba si literatura maghiara 5.25 limba si literatura romana 6.7 Limba engleza Matematica T2 6 Economie 2.1 nivel mediu Respins

KOVACS I NORBERT

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara experimentat 5 limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

KOVACS I. ERIKA

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara experimentat 5.5 limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 6 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

KOVACS I. ZOLTAN

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.55 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza Matematica T1 7.8 Informatica T2 Pascal 6.5 experimentat Reusit

KOVACS J.I. JHONNY-ISTVAN

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician electronist
    Limba si literatura romana 5.75 Limba engleza Matematica T2 6.15 Fizica 2.8 avansat Respins

KOVACS K KATALIN

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 5.5 limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 avansat Respins

KOVACS K TUNDE-ANNAMARIA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician chimist de laborator Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

KOVACS K. JOLAN - SZIDONIA

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.7 Geografie 6 nivel mediu Respins

KOVACS K. ZOLTAN

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.3 limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 experimentat Reusit

KOVACS L GERO

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara 6.5 limba si literatura romana 3.8 Limba engleza Matematica T2 5 Fizica 7.45 avansat Respins

KOVACS L. KINGA

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in turism Limba si literatura maghiara experimentat 9.35 limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.45 Geografie 9.2 experimentat Reusit

KOVACS L. TIMEA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 3.15 Chimie organica T1 Nivel II 5 avansat Respins

KOVACS M CSABA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara avansat 5.3 limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 2.25 avansat Respins

KOVACS M. IZABELA-CLAUDIA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B1-A1-A1-B1-A2 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 incepator Respins

KOVACS T CSABA LEVENTE

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Fizica 1.3 avansat Respins

KOVACS T EDITH-IBOLYA

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara experimentat 5.05 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 5.95 nivel mediu Respins

KOVACS T TIBOR

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara experimentat 5.5 limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B2 Matematica T2 7.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 8 avansat Reusit

KOVACS Z ILDIKO - BEATA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Tehnician in administratie Limba si literatura maghiara experimentat 7.15 limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Geografie 6.9 experimentat Reusit

KOVACS-JANKO I ABEL

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 9.3 limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 9.2 experimentat Reusit

KOVARI S. IRMA-MARIA

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara avansat 6.4 limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.5 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

KOZAK A TUNDE - ROZALIA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara avansat 5.5 limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A1 Istorie 6.9 Geografie 7.1 avansat Respins

KOZAK L ANNAMARIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 avansat Respins

KOZAK L. ERZSEBET

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare Limba si literatura maghiara nivel mediu 5.65 limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.55 avansat Respins

KOZMA CAS NAGY V.ST. ERNA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 6.2 limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Istorie 7.3 Geografie 6.55 nivel mediu Respins

KOZMA I ISTVAN-JENO

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.55 limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

KOZMA J JENO - LORAND

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara experimentat 6.6 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.6 avansat Respins

KOZMA-LUKACS J. MELINDA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

KRAL S SANDOR CSABA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv Limba si literatura maghiara experimentat 8.3 limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 5.7 Geografie 5.1 avansat Reusit

KRAUS M. ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.6 Geografie 8.1 experimentat Reusit

KRECSENSZKI E. KRISZTINA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician de telecomunicatii Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

KRECZ L ZOLTAN

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Filologie Limba si literatura maghiara avansat 7.5 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Istorie 7.05 Geografie 6.7 nivel mediu Reusit

KRISAN D INGRID-TIRTA

    LICEUL TEORETIC MUNTELE DE FOC CAMPENITA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 avansat Reusit

KRISTALY F. FRANCISKA - MARGIT

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.5 limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

KRISTOF A HAJNAL CSILLA

    GRUP SCOLAR IERNUT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 2 incepator Respins

KRISTOF A. EDIT

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 nivel mediu Respins

KRISTOF F. HARMAT-KRISZTINA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza Istorie 9.6 Geografie 9.15 experimentat Reusit

KRISTOF I IMOLA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.6 limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Istorie 8.85 Geografie 6.8 nivel mediu Reusit

KRISTOF L. LASZLO

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician electromecanic Limba si literatura maghiara experimentat 6.45 limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1--B1-- Matematica T2 2.5 Fizica 5 avansat Respins

KRISTOFOLETTI C. BENJAMIN

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Filologie Limba si literatura germana nivel mediu 7.15 limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 6 nivel mediu Respins

KRIZSAN M KATALIN-ERZSEBET

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 6.2 limba si literatura romana avansat 1.8 Limba germana moderna B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 6 Geografie 3.6 avansat Respins

KRIZSAN S. MARIA-BRIGITTA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba italiana A1--A2-A2-A1 Istorie 7.15 Geografie 8.2 nivel mediu Respins

KULCSAR V. ILDIKO-KATALIN

    GRUP SCOLAR IERNUT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

KUN I. TIMEA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 9.45 limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 9.7 experimentat Reusit

KURKI S GYONGYI MELINDA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician in chimie industriala Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.5 avansat Respins

KURTA CS CSABA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician chimist de laborator Limba si literatura maghiara experimentat 6.1 limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1--B1-A2-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

KURTA M HAJNAL

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician in chimie industriala Limba si literatura maghiara 6.7 limba si literatura romana 6.5 Limba engleza Matematica T2 8.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.55 nivel mediu Reusit

KURTA M NOEMI

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician in chimie industriala Limba si literatura maghiara experimentat 7.1 limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.9 avansat Respins

KURTI-CAMPEAN A. COSMIN

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura germana avansat 8.3 limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.25 Informatica T1 intensiv Pascal 7.6 experimentat Reusit

KUSZTOS C KALMAN

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.2 limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 8.7 Geografie 7.6 experimentat Reusit

KUTASI A ERZSEBET

    GRUP SCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba franceza B1-A1-A2-- Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 avansat Respins

KUTI G GYORGY

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician chimist de laborator Limba si literatura maghiara experimentat 5.45 limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

KUTI I. IMRE-LORANT

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie Limba si literatura maghiara avansat 6.6 limba si literatura romana experimentat 5 Limba germana moderna B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 6.4 avansat Reusit

KUTI O ORSOLYA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician in chimie industriala Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 nivel mediu Respins

KUTTESCH GH.E ANDREA

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Filologie Limba si literatura germana experimentat 8.9 limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 8 experimentat Respins

LABANT I. DRAGOS

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 avansat Respins

LABANT M. MIHAELA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.65 avansat Respins

LACAN C. MARIA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

LACAN T. CORNELIA

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 incepator Respins

LACATUS E. MARIA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3 Fizica 3.1 avansat Respins

LACATUS P.V. PAVEL-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.15 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

LACATUS R.L. CRISTIAN SIBIAN

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 1.1 Geografie 6.8 avansat Respins

LACATUSU V. PAUL - GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 10 avansat Reusit

LACKO-PORTIK N. TIMEA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.4 Chimie organica T1 Nivel I 3.85 avansat Respins

LACO A ERZSEBET

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

LACZ T NORBERT-ATTILA

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 5 experimentat Respins

LACZKO I REKA - MARIA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara avansat 7.5 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Istorie 5.8 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

LACZKO S. COSTEL

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 incepator Respins

LADARIU P IONELA-PETRONELA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

LAKATOS C. NELA - ERSILIA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 8.75 Limba italiana A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 5.5 avansat Reusit

LAKATOS GY.L. SZABOLCS

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 experimentat Respins

LAKO L. ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 1.8 Chimie organica T1 Nivel I 5.25 avansat Respins

LAKO L. ENIKO-DALMA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.4 limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 8 experimentat Reusit

LANCE L LIVIA ALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.75 Chimie organica T1 Nivel I 8.8 avansat Reusit

LANGA C. RAZVAN-VLADUT

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Psihologie 6.2 experimentat Reusit

LANTOS S. ALEXANDRU

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.3 experimentat Reusit

LAPADAT I. GABRIEL-IONUT

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Geografie 7.8 experimentat Respins

LAPADAT I. PAULA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

LAPADAT K. MIHAELA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 avansat Respins

LAPOSI M. ERIKA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.05 incepator Respins

LAPOSI M. MAGDOLNA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

LAPOSI S ISTVAN

    LICEUL DE ARTA TG MURES Muzica Limba si literatura maghiara experimentat 6.4 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 8.4 experimentat Reusit

LASLO E.O. ALEXANDRU-ADRIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 2.2 Fizica 2.7 avansat Respins

LASLO GH.I. RAUL DANIEL

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 avansat Respins

LASLO V RENATA-MELINDA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B1--B2-- Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

LASZLO A. ESZTER

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.8 limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

LASZLO A. ILONA-MELINDA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.6 limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 8.5 avansat Reusit

LASZLO A. ZOLTAN - CSABA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

LASZLO B. DELENKE

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare Limba si literatura maghiara experimentat 6.8 limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

LASZLO C GAROFITA MELINDA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-- Matematica T2 3.85 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

LASZLO G EMESE

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Tehnician in activitati de comert Limba si literatura maghiara experimentat 6.9 limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba germana moderna B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

LASZLO I GYULA JANOS

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.75 limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.35 Chimie organica T1 Nivel II 7.55 experimentat Reusit

LASZLO I RAIMOND-ISTVAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 experimentat Respins

LASZLO I RAUL-MADALIN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

LASZLO I. MARIA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B1-B2-A2-A2-B1 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Respins

LASZLO J LORAND

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.5 experimentat Reusit

LASZLO K NOEMI

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.4 limba si literatura romana nivel mediu 4.35 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 7.25 Geografie 8.15 experimentat Respins

LASZLO S. BIANCA-CEZARA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.8 experimentat Reusit

LASZLO Z. KATALIN

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 avansat Respins

LATES I. BIANCA COSMINA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 10 nivel mediu Reusit

LATES V EMILIAN-GRIGORE

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T1 6.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.6 experimentat Reusit

LAURENTIU O. ALINA - ANCA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 9.05 Geografie 7.55 experimentat Reusit

LAURUC V. FLORIN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

LAYBER I. JOHANN-ADORIAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.35 Fizica 2 avansat Respins

LAZAR B. GEORGIANA-STEFANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

LAZAR D. HORATIU-DORIN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 6.1 avansat Reusit

LAZAR E. ROBERT-ANDRAS

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara avansat 5.5 limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B1 Istorie 5.2 Geografie 5 nivel mediu Respins

LAZAR I ADINA ROXANA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Sociologie 8 avansat Reusit

LAZAR I ADRIAN CIPRIAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

LAZAR I IOAN

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza A1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Reusit

LAZAR I. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 8.2 Geografie 7.1 avansat Reusit

LAZAR I. MARIA-SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 10 Informatica T2 Pascal 9.9 experimentat Reusit

LAZAR I.A. NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

LAZAR M.I. ANDREEA-MARIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Economie 5 experimentat Respins

LAZAR N NICOLETA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 5.8 avansat Reusit

LAZAR S. ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

LAZAR S.D. ANA-PETRA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza Matematica T2 10 Chimie organica T1 Nivel II 9.95 experimentat Reusit

LAZAR V. MARIUS

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 experimentat Respins

LAZAR V. SERGIU VASILE

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Fizica 6.7 nivel mediu Respins

LAZARONI L.M. ANCUTA - ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Geografie 8.35 experimentat Respins

LAZURCA M. MARIUS MIHAI

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 8.75 experimentat Respins

LAZURCA V. AMALIA - NADIA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 2.8 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Respins

LEBENITA G BOGDAN - GRIGORE

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 5 avansat Respins

LECHINTAN GH. ANCUTA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Reusit

LECHINTAN T ION IONITA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Reusit

LECHINTAN T. FLORENTINA

    GRUP SCOLAR IERNUT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 nivel mediu Respins

LEGMAN A. OVIDIU SORIN

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 nivel mediu Respins

LEHOCZKI J. RITA

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in turism Limba si literatura maghiara experimentat 6.6 limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.05 Geografie 9 avansat Respins

LENARD D. CORINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

LENARD T PATRICIA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7 Geografie 6.9 avansat Reusit

LENGHER V. PAUL

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 nivel mediu Respins

LENGHER V. PAULA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Geografie 8.5 nivel mediu Respins

LENGYEL A. SZILARD-ROBERT

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara avansat 3.3 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Fizica 6.1 avansat Respins

LENGYEL F KINGA-MELINDA

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Tehnician in activitati de comert Limba si literatura maghiara experimentat 6.2 limba si literatura romana avansat 2.7 Limba germana moderna B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 5 avansat Respins

LENGYEL Z.A. TAMAS-ZOLTAN

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 9.1 limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 8.05 experimentat Reusit

LESCHEIAN I. MIHAI

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.7 incepator Respins

LESZAI G.ZS. GABOR

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician de telecomunicatii Limba si literatura maghiara experimentat 6.5 limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

LEVAI M MARIN

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 nivel mediu Respins

LIBEG CAS CALIN X ALINA MARIA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza A1--A1-A1-A1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

LIHOR N. NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

LINCA A ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Respins

LINCA I. MARIAN IULIAN

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza A2-A2-A1-B1-A2 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 avansat Respins

LIRCA M.V. MIRUNA - CRISTINA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 incepator Respins

LITEAN V VIOREL-SEBASTIAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

LITIU I. ANDREI

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Geografie 8.9 nivel mediu Respins

LIULEA C. IOANA CODRUTA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 8.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Reusit

LIXANDRU D DANIEL-VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 avansat Reusit

LOBONTI F. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1-A1-A1-B1-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Respins

LODBA G AURELIA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A1--A1-A1-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

LOGHIN A.N. SEBASTIAN

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Filologie Limba si literatura germana nivel mediu 8.2 limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 6.6 avansat Reusit

LOKODI I ANDREA - MARIA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Tehnician in administratie Limba si literatura maghiara experimentat 9.5 limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.15 Geografie 9.5 experimentat Reusit

LOKODI M MIHALY

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Istorie 8.4 Geografie 6.3 nivel mediu Reusit

LORICZI M RITA NOEMI

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician in chimie industriala Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

LORINCZ A. ATTILA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1--A2-B1-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

LORINCZ A. BIANCA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

LORINCZ A. KINCSO-ZSOFIA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.55 limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza Matematica T2 9.3 Fizica 9.6 experimentat Reusit

LORINCZ A. LEHEL

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana nivel mediu 7.35 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.2 Geografie 7.57 avansat Reusit

LORINCZ E.H. ANITA

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura germana avansat 8.15 limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.4 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Reusit

LORINCZ F. GORGENIA-ORSOLYA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 8.55 limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba italiana A1-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.55 Geografie 7 avansat Reusit

LORINCZ L. SZABOLCS

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p avansat N/p

LORINCZ M. ANNAMARIA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 incepator Respins

LORINCZI F ROLAND

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.15 limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.25 Geografie 7.1 experimentat Reusit

LORINCZI I. ISTVAN

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.3 limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 9.05 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.2 experimentat Reusit

LORINCZI ST. CRISTINA-IBOLYA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba germana moderna B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 7.2 avansat Reusit

LORINCZI Z. ANNA-KRISZTINA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 7.7 limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8.5 avansat Reusit

LORONCZI D. BEATA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.8 limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 avansat Reusit

LOSONTIU I JANOS-ARTHUR

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 7.7 experimentat Respins

LOTCO I. IONELA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

LOVAS I. LAURA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 2.5 avansat Respins

LOVASZ J BOGLARKA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 8.5 limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 9.3 experimentat Reusit

LOZA I ION MIRCEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--B1-- Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 4 incepator Respins

LUCA C. MARIA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

LUCA CAS VARODI O MARIANA

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

LUCA D. DUMITRU-STEFAN

    GRUP SCOLAR IERNUT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 2.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Respins

LUCA I BOGDAN IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Reusit

LUCA I RAMONA-ILIUTA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 7.4 Sociologie 9.4 avansat Reusit

LUCA I. VALENTIN OVIDIU

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.95 Fizica 6.75 avansat Respins

LUCA N. ANDRADA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 6.25 avansat Reusit

LUCA N. PAUL NICOLAE

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 9 avansat Reusit

LUCA O. IONUT-IULIAN

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Respins

LUCA P DAMARIS

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 3.6 Geografie 6.9 avansat Respins

LUCA P. CRISTIAN-PETRU

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A1-B1-A2 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 incepator Respins

LUCA S. RAZVAN

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2--A2-- Matematica T2 1.3 Chimie organica T1 Nivel I 1.7 avansat Respins

LUCA T. OVIDIU - NICOLAE

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

LUCUTA V. ANDREI-VASILE

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 6.1 Fizica 6.1 avansat Respins

LUIEREAN D. DAN-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 8.1 experimentat Reusit

LUIEREAN G. DAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.25 nivel mediu Respins

LUKA V LEON

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 5.1 experimentat Reusit

LUKACS L. LEHEL-ZSOLT

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician de telecomunicatii Limba si literatura maghiara experimentat 7.35 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

LUKACS M. LEHEL JOZSEF

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului Limba si literatura maghiara 6.95 limba si literatura romana 5.7 Limba engleza Matematica T2 7.3 Fizica 5.1 avansat Reusit

LUKACS S. KATALIN

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 6.4 Geografie 7.3 avansat Reusit

LUKACS T. ERIKA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2--B1-B1-A2 Matematica T2 2.6 Geografie 3.6 avansat Respins

LUKACSI I. ATTILA-LEVENTE

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare Limba si literatura maghiara experimentat 6.15 limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

LUKACSI-TOTH D. ALPAR

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.7 limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.8 experimentat Reusit

LULEA V VASILE-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

LUNCA A ADRIAN-RARES

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Fizica 7.2 avansat Reusit

LUNG D GABRIELA RALUCA

    GRUP SCOLAR IERNUT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

LUNG D. DANUT-LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

LUNG F.D. VERONICA - ELISABETA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 10 Geografie 9.6 experimentat Reusit

LUNG G CRISTIAN-GHEORGHE

    GRUP SCOLAR IERNUT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.55 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 7.1 incepator N/p

LUNG G GEORGETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza A2--B1-- Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

LUNG G. MARIA

    GRUP SCOLAR IERNUT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 avansat Respins

LUNG GH ANDREEA DIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

LUNG GH IOANA CAMELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 5.3 Logica si argumentare 8.45 nivel mediu Reusit

LUNG V BOGDAN IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 7.35 avansat Reusit

LUNGU D CRISTINA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 8.9 avansat Reusit

LUNGU G CRISTIAN-PASCAL

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 5 avansat Respins

LUNGU I. IONEL-DANUT

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 2.85 nivel mediu Respins

LUPEA D. CONSTANTIN-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

LUPEIU P. ROXANA - PETRUTA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 9 Geografie 9.3 experimentat Reusit

LUPU A. NASTASIA-SILVIA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician agronom
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

LUPU G. VASILE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.35 experimentat Respins

LUPU I. FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--A2-A2-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

LUTYAN I. BRIGITTA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.85 experimentat Reusit

MACARIE D.C. ADINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura germana experimentat 9.35 limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.7 Logica si argumentare 8.2 nivel mediu Reusit

MACARIE I. MARIA

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba franceza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3 incepator Respins

MACARIE N MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.05 Fizica 5.5 incepator Respins

MACARIE N. LAVINIA MARIA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 nivel mediu Respins

MACARIE V. MADALINA-ADINA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-A2 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 incepator Respins

MACARIE V. MARIANA-LOREDANA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba franceza B2-B1-B2-B1-A2 Istorie 5.7 Geografie 8.35 experimentat Reusit

MACARIE V. PAUL RADU

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 8.75 experimentat Reusit

MACAVEI V. ALEXANDRU-VASILE

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

MACIUCEANU V. MIHAI

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Reusit

MACLEAN C.E. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Chimie organica T1 Nivel II 2.7 experimentat Respins

MACLEAN C.E. ROXANA-RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 5 avansat Respins

MACOVEI N. NECULAI

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T1 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

MADARAS A. ALBERT

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in prelucrarea lemnului Limba si literatura maghiara experimentat 5 limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

MADARAS A. ARPAD-TAMAS

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba germana moderna Matematica T1 8.15 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.6 experimentat Reusit

MADARAS E. HUNOR

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.2 limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.3 experimentat Reusit

MADARAS J ILONA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.8 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Istorie 8 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

MADARAS K KAROLY

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Filologie Limba si literatura maghiara N/p N/p limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

MAFTEI C RAUL

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A1-A2-B1-A2-B1 Istorie 7 Geografie 6 nivel mediu Reusit

MAGO I. SZIDONIA-BOGLARKA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Coafor stilist Limba si literatura maghiara experimentat 7.85 limba si literatura romana nivel mediu 2.05 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

MAGOS I NOEMI

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Respins

MAGYARI D. PANNA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.8 limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 6.8 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Respins

MAGYARI I. ROBERT-IOAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

MAGYARI L. BLANKA-LAURA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Coafor stilist Limba si literatura maghiara experimentat 7.7 limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.35 Geografie 5 nivel mediu Respins

MAGYARI L. LEVENTE-LAJOS

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Chimie organica T1 Nivel I 3.65 experimentat Respins

MAGYARI P JEFTE-LORAND

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara experimentat 5.8 limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

MAGYARI T. LARISSA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 6.85 experimentat Respins

MAGYARI Z. ZOLTAN

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician electromecanic Limba si literatura maghiara avansat 7.2 limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B1--B1-- Matematica T2 1.8 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

MAGYAROSI A ANDRAS ATTILA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.05 Limba engleza A1--A1-A2-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

MAGYAROSI A JULIA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 9.75 limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza Istorie 9.65 Geografie 8 experimentat Reusit

MAGYAROSI A. EMOKE

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Respins

MAGYAROSI I. IOAN-CASIAN

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

MAGYAROSI L BARNA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 5.1 limba si literatura romana nivel mediu 1.45 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Istorie 7.4 Geografie 7.55 nivel mediu Respins

MAGYAROSI L. NOEMI

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.2 limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.95 Informatica T2 Pascal 6.15 experimentat Reusit

MAGYARY A ARPAD

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

MAIER A. ANCA - CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 9.85 Geografie 9.3 experimentat Reusit

MAIER GH. CRISTINA-ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura germana experimentat 8.45 limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza Matematica T1 6.9 Informatica T1 intensiv Pascal 7.8 experimentat Reusit

MAIER I NICOLETA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9 experimentat Reusit

MAIER I NICOLETA IOANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 8 Logica si argumentare 8.4 avansat Reusit

MAIER I. CRISTINA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.55 experimentat Reusit

MAIER I. VASILE

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MAIER I. VLAD

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 6.2 Fizica 5.65 incepator Respins

MAIER K BRIGITTA-BEATA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 6.3 experimentat Reusit

MAIER L. EVA

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-A2-A1-B2-B2 Matematica T1 5.45 Informatica T1 intensiv Pascal 8.35 experimentat Reusit

MAIER MV IANINA ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 10 Geografie 9.8 experimentat Reusit

MAIER P. ELENA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B1-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

MAIER R.T. TUDOR-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura germana experimentat 8.9 limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 8.7 experimentat Reusit

MAIER T TIBERIU-ALIN

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.05 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Reusit

MAILAT CAS BOITHE G MARIA

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 7 Limba engleza Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 3.8 Respins

MAILAT GH. ESTERA

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

MAILAT P. SABINA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

MAILAT V. ELENA MARIA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 incepator Respins

MAIOR C. ALEXANDRA-MONICA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 7 experimentat Reusit

MAIOR GH. FRANCESCA-LISA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.5 avansat Reusit

MAIOR I. GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 6.8 incepator Respins

MAIOR V. CRISTIAN-ION

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 incepator Respins

MAIUG S LOREDANA-ALINA

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Respins

MAJAY G CRISTIANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

MAJLAT CASATORITA BALAZSY F MARGIT

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Reusit

MAJLATH AL PIROSKA SILVIA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Respins

MAKKAI I. JOZSEF

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 2.85 Biologie vegetala si animala T1 3.6 incepator Respins

MAKKAI V. LASZLO

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

MAKKAY Z. KINGA-MELINDA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 8.25 limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 7.55 experimentat Reusit

MAKO I LIDIA ADINA

    SCOALA DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI TIRNAVENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

MAKSZIM AG EMOKE TUNDE

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Bibliotecar documentarist Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 6.85 experimentat Reusit

MAKSZIN I. GYULA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 1.95 Fizica 2.2 avansat Respins

MALAI CAS MURARIU I LIVIA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

MALANCRAVEAN N. SEBASTIAN-THOMAS

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.55 Biologie vegetala si animala T1 8.3 avansat Respins

MALAVI M ANDREA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician desenator pentru constructii si instalatii Limba si literatura maghiara experimentat 6.4 limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

MALNASI L. BEATA

    LICEUL DE ARTA TG MURES Arte plastice si decorative Limba si literatura maghiara experimentat 9.6 limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 7.6 experimentat Reusit

MALOS A.V. GIORGIAN

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 3.3 Biologie vegetala si animala T1 2.95 experimentat Respins

MALOS V ANDREA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MAN A. ADELA - MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.65 Geografie 8.2 nivel mediu Respins

MAN D. CRISTIAN-LUCIAN

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 2.95 Fizica 4 nivel mediu Respins

MAN E IONUT

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 8 Geografie 8.5 experimentat Respins

MAN I MARIUS-FLORIAN

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.75 nivel mediu Respins

MAN I. ALEXANDRA PAULA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.4 experimentat Reusit

MAN I. HORATIU-VASILE

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Respins

MAN L TUDOR EDUARD

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 5 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

MAN M. EUGEN

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 3.4 incepator Respins

MAN P ANCUTA-NICOLETA

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B2 Istorie 7.2 Geografie 9.1 avansat Reusit

MAN P. BOGDAN-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.9 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Respins

MAN T ANDREEA MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.3 Chimie organica T1 Nivel I 8 avansat Reusit

MAN T. ANDREEA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

MAN T.M. TEODORA-FLOAREA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 6.6 Geografie 7.6 experimentat Reusit

MAN V FLOAREA

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

MAN V IONUT-GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

MAN V MIHAI - CATALIN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Fizica 1.9 incepator Respins

MAN V SEBASTIANA-IOANA

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

MAN V VASILE

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

MAN V VICTOR

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 nivel mediu Respins

MANASTIREAN ST. STEFANIA-IONELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

MANESCU I. ISAURA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.8 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

MANGU M. MARIAN-SORIN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

MANISOR O.I. RUXANDRA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

MANOILA V ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

MANTA A IOANA-OLIMPIA-ROZALIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.5 Geografie 7 experimentat Reusit

MANTARAU M. ION-ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.05 Chimie organica T1 Nivel I 5.1 experimentat Respins

MARC I. OANA ADINA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

MARC I.C. ALEXANDRA - TEODORA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Geografie 9.4 experimentat Reusit

MARC M. ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.95 experimentat Reusit

MARCI-GY A. ANDRAS

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

MARCU G FLAVIUS-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.3 Geografie 7.7 experimentat Respins

MARCU I. IONELA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

MARCU I.S. VLAD

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 experimentat Reusit

MARCU R MADALINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-B2-B1-A2-B1 Istorie 5.2 Geografie 6.4 avansat Respins

MARCU Z NORBERT

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Tehnician in administratie Limba si literatura maghiara avansat 7.5 limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 6.8 avansat Reusit

MARCUS D MARIA TEODORA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

MARCUS I MIRCEA IOACHIM

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 7 Limba engleza Matematica T2 5.6 Fizica 7.8 Reusit

MARCUS I.E. ILIE-CATALIN

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.8 Geografie 8 experimentat Reusit

MARCUS M. ALINA-FLORINA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.2 Geografie 9.2 experimentat Reusit

MARCUS P.F. CATALIN-FLORIN

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 3.9 Geografie 8.7 incepator Respins

MARCUS V. COSMIN

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

MARE E.D. JUDIT-RENATA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 experimentat Respins

MARE I. DANIELA-ANGELA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B2 Istorie 6.3 Geografie 6.65 experimentat Reusit

MARE N SILVINA MARIA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 9.5 Logica si argumentare 8.9 experimentat Reusit

MARGANDAI J SZABOLCS

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Bibliotecar documentarist Limba si literatura maghiara experimentat 7.4 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 7.25 experimentat Reusit

MARGINEAN C REBECA MARIA GEORGIANA

    GRUP SCOLAR IERNUT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

MARGINEAN C. ANDA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 avansat Reusit

MARGINEAN C. GELU-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 avansat Reusit

MARGINEAN C. MARIA-OANA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba germana moderna Matematica T1 10 Informatica T2 Pascal 9.8 experimentat Reusit

MARGINEAN CAS TUSINEAN T MARIA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

MARGINEAN D.M. DIANA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Sociologie 10 experimentat Reusit

MARGINEAN G NAUMI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5.2 incepator Respins

MARGINEAN GH. MARIA - ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.5 experimentat Reusit

MARGINEAN I CARMEN-BIANCA

    GRUPUL SCOLAR BAND Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

MARGINEAN I DAMARIS

    GRUP SCOLAR IERNUT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.2 Chimie anorganica T2 Nivel II 9.05 experimentat Reusit

MARGINEAN I DANA-FELICIA

    GRUPUL SCOLAR BAND Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

MARGINEAN I DANUT VLAD

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A1--B1-A2-A1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

MARGINEAN I FLAVIU-PETRUT

    GRUP SCOLAR IERNUT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2--B1-A2-B1 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Respins

MARGINEAN M ANDREEA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.65 Chimie organica T1 Nivel I 7.95 experimentat Reusit

MARGINEAN P RAZVAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.8 incepator Respins

MARGINEAN S ALIN

    LICEUL DE ARTA TG MURES Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.9 Filosofie 7 experimentat Reusit

MARGINEAN V IULIA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 nivel mediu Respins

MARGINEAN V MARIUS RAZVAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

MARGINEAN V VALER-ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.2 Fizica 8.4 avansat Respins

MARGINEAN V. BOGDAN VIRGIL

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.1 experimentat Reusit

MARGINEAN V. IULIA NATALIA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 nivel mediu Respins

MARGINEAN V. VASILE

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Geografie 5.5 avansat Respins

MARGIT F. TIMEA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Chimie organica T1 Nivel I 6.95 nivel mediu Respins

MARGIT L LEVENTE

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Fizica 2.5 incepator Respins

MARIAN C.S. CRISTIAN - GRIGORE

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.7 Geografie 9.3 experimentat Reusit

MARIAN G CLAUDIA

    GRUP SCOLAR IERNUT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

MARIAN I. IOAN DANIEL

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.6 nivel mediu Respins

MARIAN I. ION RARES

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.8 avansat Respins

MARIAN V. MIRCEA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Respins

MARIN GH. GEORGE-IONUT

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.45 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

MARIS D. MARIA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 4 incepator Respins

MARIUCA AL. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

MARKODI F ORSOLYA DALMA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Fizica 1.4 nivel mediu Respins

MARKOS E SZIDONIA-ANNA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Bibliotecar documentarist Limba si literatura maghiara experimentat 6.3 limba si literatura romana avansat 4.2 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 6.4 experimentat Respins

MARKUS B.J. ANDRAS - ISTVAN

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara avansat 6.45 limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

MARMASH A.N. SAER TIBERIU

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.25 Fizica 9.3 experimentat Reusit

MAROSI A MONIKA-XENIA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 8 experimentat Reusit

MAROSI D. REKA-MELINDA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 8.5 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

MAROSI Z KINGA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Coafor stilist Limba si literatura maghiara experimentat 8.4 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 6 Geografie 7.25 nivel mediu Reusit

MARTIN A BIANCA SABINA

    LICEUL DE ARTA TG MURES Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 7.85 experimentat Reusit

MARTIN M.T. BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Logica si argumentare 9.8 experimentat Reusit

MARTIN ST STEFAN ADRIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 6.8 avansat Reusit

MARTON A MELINDA

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara avansat 2.8 limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba germana moderna B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

MARTON A PAUL

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician in constructii si lucrari publice Limba si literatura maghiara avansat 8 limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba germana moderna A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5 nivel mediu Respins

MARTON A. ANNA-MARIA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza Istorie 7.35 Geografie 9.05 experimentat Reusit

MARTON A. ROLAND

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 8.2 experimentat Reusit

MARTON CAS FARKAS A ENIKO

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.75 nivel mediu Respins

MARTON CS MARIA-MAGDOLNA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 6.3 experimentat Reusit

MARTON I IMRE - LORAND

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Fizica 2.5 experimentat Respins

MARTON I. JANOS-LORAND

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.3 limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 7.7 experimentat Reusit

MARTON I. MAGOR LEVENTE

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician designer vestimentar Limba si literatura maghiara avansat N/p limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

MARTON K.A. TIMEA-ENIKO

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 9.1 limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 7.7 Geografie 8 experimentat Reusit

MARTON L. ARANKA-IMOLA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.3 avansat Reusit

MARTON Z. ZOLTAN ATTILA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.4 limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.7 experimentat Reusit

MARZA I. CODRUTA - SIMONA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.3 Geografie 9.3 experimentat Reusit

MASCA A ALINA ANDREEA

    GRUP SCOLAR IERNUT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba franceza A1--A1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

MASCA A CRISTINA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

MATCA A. MIHAI IOAN

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.15 Chimie organica T1 Nivel II 6.9 experimentat Reusit

MATE A. CSILLA - ANDREA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza Matematica T2 9.2 Geografie 9.6 experimentat Reusit

MATE CS. AKOS

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Matematica T1 9.3 Fizica 9.65 experimentat Reusit

MATE D LEVENTE

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

MATE F FERENCZ - DANIEL

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Tehnician in administratie Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 8.6 experimentat Respins

MATE F. CSILLA-NOEMI

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.1 limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 avansat Reusit

MATE F. MONIKA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 9.2 limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Istorie 6 Geografie 7.7 experimentat Reusit

MATE I IANOS ATTILA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba engleza A2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.85 Fizica 5.85 nivel mediu Respins

MATE I. LASZLO-JANOS

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Chimie organica T1 Nivel I 7.4 experimentat Respins

MATE J AGOTA - SZENDE

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 3.5 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 7.4 Geografie 7.7 avansat Respins

MATE J. KINGA-BRIGITTA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 9.3 limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

MATE M NORBERT SZABOLCS

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv Limba si literatura maghiara experimentat 8.6 limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5.7 avansat Respins

MATEA C CARMEN-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Istorie 8.8 Psihologie 8.7 experimentat Reusit

MATEA F FLORINA-MARCELA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 avansat Respins

MATEA M. ANCA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8 Sociologie 10 experimentat Reusit

MATEAN V RAUL-VASILE

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Logica si argumentare 7.3 avansat Reusit

MATEESCU C.S. ALEXANDRINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 9 experimentat Reusit

MATEFI-SZIGETI CS. IZABELLA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.9 limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba germana moderna A2-A2-B1-A2-A1 Istorie 6.5 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

MATEFY C. CSILLA-ZSUZSANNA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 8.7 limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.15 experimentat Reusit

MATEI A RENATA ALEXANDRA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 9.4 experimentat Reusit

MATEI CAS MANISOR N FLOAREA

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba franceza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

MATEI D. PAUL-GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

MATEI D.T. FLORIN VASILE

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Fizica 5 nivel mediu Respins

MATEI D.V. IONELA GAROFITA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 5 Geografie 5.9 experimentat Respins

MATEI F BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

MATEI G PETRU

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.2 incepator Respins

MATEI I FLAVIUS

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 6.4 experimentat Respins

MATEI I. ALEXANDRA-CARINA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

MATEI I. IULIAN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.45 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

MATEI I. MARIA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.45 incepator Respins

MATEI M. RADU-EMIL

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

MATEI M. RAZVAN MARCEL

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 9 Geografie 7.1 avansat Reusit

MATEI N. HORATIU - NICOLAE

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.3 incepator Respins

MATEI P. DUMITRU-CORNEL

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A1--A1-A1- Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 2.7 avansat Respins

MATEI V. VASILE-IOAN

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.05 Chimie organica T1 Nivel I 7.9 experimentat Respins

MATEICIUC V. EUGEN EMANUEL

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.45 experimentat Respins

MATEIU M. DIANA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 8.9 experimentat Reusit

MATES C. SIMINA-DANIELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.2 incepator Respins

MATES P.N. PAVEL-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.85 Fizica 3 nivel mediu Respins

MATEUT V ANTONIA-ILINCA

    GRUP SCOLAR IERNUT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.95 Chimie anorganica T2 Nivel II 8 experimentat Reusit

MATHE A ATTILA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

MATHE B BARNA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv Limba si literatura maghiara experimentat 8.2 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B2 Istorie 5 Geografie 5.8 avansat Reusit

MATHE E. ALEXE SEBASTIAN

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.3 nivel mediu Respins

MATHE F ZSOLT

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara experimentat 3.85 limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A2 Matematica T2 6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 experimentat Respins

MATHE G DAVID ZOLTAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MATHE J. BARNA

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.5 limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.35 Informatica T1 intensiv Pascal 8.65 experimentat Reusit

MATHE S.L. TIMEA

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in turism Limba si literatura maghiara experimentat 7.4 limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A1 Matematica T2 6 Geografie 8.55 nivel mediu Reusit

MATHE Z. KINGA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie Limba si literatura maghiara avansat 7.2 limba si literatura romana avansat 5.6 Limba germana moderna B1-B2-B1-B1-A2 Istorie 6.2 Geografie 6.8 avansat Reusit

MATIES M. ALEXANDRA-LAURA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T1 4.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 experimentat Respins

MATIES M. ALEXANDRU VASILE

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 5 Geografie 7 avansat Reusit

MATIES M. MIHAIL

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 1 Respins

MATIS CAS BARTHA I MELINDA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.05 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Reusit

MATIS I ADAM-IOSIF

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Reusit

MATTERNA W.H. SILVIU-HEINZ

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura germana nivel mediu 8.7 limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Reusit

MATYAS C KAROLY ATTILA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician desenator pentru constructii si instalatii Limba si literatura maghiara experimentat 5 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MATYAS I. ARTHUR-IOAN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.2 Fizica 6.1 avansat Respins

MATYAS L. HUNOR LASZLO

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 7.1 limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza Istorie 7.3 Geografie 8.35 avansat Reusit

MATYAS M EMESE

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara avansat 5.4 limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Istorie 7.35 Geografie 6.8 avansat Respins

MATYAS M KINGA-NOEMI

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 8.6 limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 8.7 Geografie 9.7 experimentat Reusit

MATYAS M. EMESE CSILLA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 8.6 avansat Reusit

MATYAS P NIMROD

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician in constructii si lucrari publice Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.65 nivel mediu Respins

MATYAS T. BRIGITTA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 9.3 limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.9 experimentat Reusit

MATYUS L MELANIA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara avansat 7.15 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 nivel mediu Reusit

MAXA GH. CARMEN

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Istorie 9.2 Geografie 6.8 avansat Reusit

MAXA GH. DENISA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 9.3 Geografie 7.3 avansat Reusit

MAXIM M ALEXANDRA

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MEDER S SANDOR

    SCOALA DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI TIRNAVENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.05 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

MEDESAN A.R. ADRIANA DANIELA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.5 Sociologie 8.7 avansat Reusit

MEDESAN I EMANUELA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 avansat Reusit

MEDESAN T CRISTIAN-TEODOR

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 avansat Respins

MEGHESAN I. IOANA ALINA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

MELEACA GH LUCIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

MENYHART I.M. CLAUDIU

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.6 avansat Respins

MENYHART I.M. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Geografie 7.1 avansat Respins

MENYHART L. NOEMI

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in turism Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 6.45 avansat Respins

MERA I.D. DANIEL CRISTIAN

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 experimentat Respins

MERA S. OLIVIA-MARIA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba franceza A2-A1-B1-A1- Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 2.85 nivel mediu Respins

MERA V. VLAD - SEBASTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7.4 Geografie 9.6 experimentat Reusit

MERDAR CASATORITA SANTA G. CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

MERDARIU D. ALIN-DANIEL

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 nivel mediu Respins

MERDARIU Z. ZORINA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

MEREUTA E EUGENIA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.25 nivel mediu Reusit

MERKWART C.Z. CSONGOR

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 1.7 avansat Respins

MESAROS I. ALEXANDRA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T1 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

MESAROS V. CORINA VASILICA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 nivel mediu Respins

MESTER V. VASILICA - ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.9 Geografie 10 experimentat Reusit

MESZESI Z. ALIZ-EVELYN

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 9.2 limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza Istorie 9 Geografie 9 experimentat Reusit

MEZEI A JOZSEF

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.75 nivel mediu Respins

MEZO I GYULA

    GRUP SCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 7.4 Geografie 6 avansat Respins

MEZO N. SZILARD

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6.8 limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv Pascal 8.65 experimentat Reusit

MEZOFI I. ROZALIA-KATALIN

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 6.45 limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 7.45 nivel mediu Respins

MICHEU G. KATALIN

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T1 9.8 Informatica T2 Pascal 9.4 experimentat Reusit

MICHI . MINERVA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

MICLEA A MARINELA

    GRUP SCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 9.1 Geografie 6.5 avansat Reusit

MICLEA I. MARIA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.75 nivel mediu Respins

MICLOS CAS MORAR . ADINA CRISTINA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

MICU C. IOAN-FLORIAN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

MICU CAS SABAU N NICULINA MARIA

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.85 Fizica 2.8 avansat Respins

MICU I. MIHAELA - OLIMPIA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.45 Geografie 9.6 experimentat Reusit

MICU V CRISTIAN

    GRUP SCOLAR IERNUT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza A1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 1.6 nivel mediu Respins

MIHAILA M. ION DANIEL

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A2 Istorie 5.5 Geografie 5 nivel mediu Respins

MIHAILAS V. CRISTIAN-MIHAI

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Chimie organica T1 Nivel I 7.05 experimentat Reusit

MIHALACHE V. IOAN

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

MIHALTE G.D. DANA - ANDREEA

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 experimentat Reusit

MIHALUT D DAMIAN-DANUT

    GRUP SCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 9 Geografie 7.9 avansat Reusit

MIHALY A. TAMAS

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician electromecanic Limba si literatura maghiara experimentat 8.5 limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Fizica 2.95 experimentat Respins

MIHALY E. CSONGOR

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.4 limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.2 experimentat Reusit

MIHALY I TAMAS

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 5.3 Geografie 5.55 experimentat Respins

MIHALY I. DAVID

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 7.7 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 9.05 avansat Reusit

MIHALY N. ANA MARIA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 3.85 avansat Respins

MIHALY T. APOR-ORS

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare Limba si literatura maghiara experimentat 5.05 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

MIHALY-DEAK A CIPRIAN COSMIN

    GRUP SCOLAR IERNUT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 2 experimentat Respins

MIHOC M MIHAELA-MARIA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 1.6 experimentat Respins

MIHUT N. NICOLAE

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 nivel mediu Respins

MIKLOS A. RADU-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana experimentat 2.25 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Fizica 2.5 avansat Respins

MIKLOS F. FERENCZ

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 6.1 limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 6.8 avansat Respins

MIKLOS I DALMA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

MIKLOS I KINGA - EMILIA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 5.25 limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 nivel mediu Respins

MIKLOS J NOEMI

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Tehnician in activitati de comert Limba si literatura maghiara experimentat 6.4 limba si literatura romana avansat 2.1 Limba germana moderna B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Geografie 6 nivel mediu Respins

MIKLOS L ZSOLT

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 avansat Respins

MIKO I. ISTVAN

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician de telecomunicatii Limba si literatura maghiara experimentat 6.5 limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

MILASAN I. TEODOR

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 nivel mediu Respins

MILASAN T TEODORA-ROXANA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B1--B2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

MILASAN V ALEXANDRU - CORNEL

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Istorie 9.3 Geografie 6.3 experimentat Reusit

MILASAN V. ANDREEA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B1-A1-A1-B2-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 6.4 incepator Respins

MILASCON D OVIDIU-SIMION

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.65 Fizica 2.2 experimentat Respins

MILESAN I. IONUT

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

MILESAN V. SIMONA ELENA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 avansat Reusit

MINCSOR I. HUNOR-IMRE

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.7 limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 3.65 Informatica T1 intensiv Pascal 6.3 avansat Respins

MINOR F SZABOLCS-OTTO

    GRUP SCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.65 Geografie 5 experimentat Respins

MIRCEA A CARINA LUANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B2 Istorie 6.9 Geografie 6.5 avansat Respins

MIRCEA L. BIANCA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T1 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

MIRCEA M. FLORIN ALIN

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

MIRCEA M. MIHAELA LAURA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.1 nivel mediu Respins

MIRESTEAN E MINEL-ALIN

    GRUPUL SCOLAR BAND Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1-A1-A2-- Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 3.4 incepator Respins

MIRESTEAN I COSMIN-IONUT

    GRUP SCOLAR IERNUT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T1 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 experimentat Reusit

MIREVUT M. MIRCEA CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9 Sociologie 9.55 experimentat Respins

MIRION C BIANCA DIANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Logica si argumentare 9.5 experimentat Reusit

MIRON L.I. CAMELIA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Geografie 6 nivel mediu Respins

MIRON V. DANIEL - VASILE

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 4.4 nivel mediu Respins

MISCU E. AUGUSTIN VALENTIN

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Istorie 7.1 Sociologie 8.9 experimentat Reusit

MIT A. GEORGE-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

MIT E OANA-GIORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.4 Geografie 7.8 experimentat Reusit

MITEA G MARIUS-SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.65 avansat Respins

MITRU F. SORIN

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 nivel mediu Respins

MOCAN A CRISTIAN - CALIN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.4 nivel mediu Respins

MOCAN I ANDREEA-SMARANDA

    GRUP SCOLAR IERNUT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Chimie anorganica T2 Nivel II 5.35 experimentat Reusit

MOCAN T. TEODOR-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 6.1 Geografie 6.8 avansat Respins

MOCANU L RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv C/C++ 5 experimentat Reusit

MOCEAN T. ANDREEA - DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 9.8 Geografie 9.5 experimentat Reusit

MOCIAN V VASILE

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 nivel mediu Respins

MOCO G MAGDOLNA GABRIELLA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician in industria textila Limba si literatura maghiara avansat 6.5 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.85 Fizica 1.9 experimentat Respins

MOGA CASATORITA SANTA V DANIELA-VIOLETA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 nivel mediu Respins

MOGA D LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

MOGA D.C. KRISZTA-MAGDOLNA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 9.4 limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.65 experimentat Reusit

MOGA E. VALENTINA MARIA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

MOGA F LUCIAN

    SCOALA DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI TIRNAVENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.25 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Fizica 7.6 avansat Respins

MOGA I. ADRIANA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.5 Geografie 7.7 experimentat Reusit

MOGA I. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

MOGA IS. SZIDONIA - DALMA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 5.2 avansat Respins

MOGA M OCTAVIAN VLAD

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.6 experimentat Respins

MOGA T FLORINA-ADELA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Respins

MOGA T. ILEANA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 4 incepator Respins

MOGOS P PETRU DANUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

MOISA M. FLORICA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Chimie organica T1 Nivel I 5.1 experimentat Respins

MOISE GH. SILVIU

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura germana nivel mediu 7.85 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T1 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.15 avansat Respins

MOISE I. ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.25 experimentat Reusit

MOISIL E.M. LAURA-EMILIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 8.3 avansat Reusit

MOISIN C. MARIA-CORINA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2--A2-- Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 incepator Respins

MOISIN L.D. ROXANA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Geografie 7.7 nivel mediu Respins

MOISIN M.D. LAVINIA-MIRELA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Chimie organica T1 Nivel II 7 experimentat Reusit

MOLDOVAN A ALEXANDRA CRISTINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-- Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 4.15 nivel mediu Respins

MOLDOVAN A ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.75 experimentat Reusit

MOLDOVAN A ANA CLAUDIA

    GRUP SCOLAR IERNUT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 avansat Respins

MOLDOVAN A MAGDOLNA - ANDREA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 9.5 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

MOLDOVAN A RADU ADRIAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

MOLDOVAN A STEFAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

MOLDOVAN A. ANNAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Matematica T2 8.6 Chimie organica T1 Nivel II 9.45 experimentat Reusit

MOLDOVAN A. AUGUSTIN

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 nivel mediu Respins

MOLDOVAN A. GHEORGHE

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

MOLDOVAN A. OVIDIU-MIHAI

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1--B2-B1-A2 Matematica T2 2.7 Geografie 8.3 incepator Respins

MOLDOVAN A. VASILICA IONELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 4.15 avansat Respins

MOLDOVAN AC DANIEL-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Respins

MOLDOVAN AL. ADELA-DANA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.15 experimentat Reusit

MOLDOVAN AL. ALEXANDRINA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 incepator Respins

MOLDOVAN AL. COSMIN SEBASTIAN

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

MOLDOVAN AL. IONUT-LUCHIAN

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MOLDOVAN C CLAUDIU - CORNEL

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 2.5 incepator Respins

MOLDOVAN C. ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

MOLDOVAN C. CIPRIAN-MARCEL

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Fizica 5 avansat Respins

MOLDOVAN C. CORNEL-SORIN

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

MOLDOVAN C. COSTEL- FLORIN

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

MOLDOVAN C. CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.65 Geografie 8.8 experimentat Reusit

MOLDOVAN C.V. DRAGOS-CALIN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A2 Matematica T1 6.45 Informatica T1 intensiv Pascal 5.5 experimentat Respins

MOLDOVAN CAS HORVATH I VOICA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Invatator - educatoare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza B2--B1-A1-A1 Matematica T3 1.2 Geografie 7.5 avansat Respins

MOLDOVAN CAS LUNGU GH. ROZALIA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza A1-A2-A2-A2-A2 Istorie 9.1 Geografie 5.3 nivel mediu Reusit

MOLDOVAN D ALINA-FLORINA

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 7.25 experimentat Respins

MOLDOVAN D RAUL-ANDREI

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-A2-B1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 8.6 avansat Reusit

MOLDOVAN D RAUL-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 7.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 5.55 experimentat Reusit

MOLDOVAN D. DUMITRU - DANIEL

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MOLDOVAN D. LENUTA - ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

MOLDOVAN D.D. COSMINA-FLORINA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Geografie 8.5 nivel mediu Respins

MOLDOVAN D.H. DORIN - CLAUDIU

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Geografie 9 avansat Respins

MOLDOVAN D.V. ANCA - FLAVIA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.95 Geografie 9.8 experimentat Reusit

MOLDOVAN E CIPRIAN

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.25 avansat Respins

MOLDOVAN E EMIL

    GRUP SCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 7.8 Geografie 3.3 avansat Respins

MOLDOVAN E NORBERT

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 3.05 Limba engleza Matematica T2 6.05 Fizica 5.45 Respins

MOLDOVAN E. ANDREEA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.8 experimentat Reusit

MOLDOVAN E. CORNEL-SABIN

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 7.6 nivel mediu Reusit

MOLDOVAN F. ANA ROXANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

MOLDOVAN F. BRIGITTA TIMEA DELIA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

MOLDOVAN F. CORA-FRANCESCA

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.1 avansat Respins

MOLDOVAN F. FLORIN-ALIN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.5 Geografie 7 experimentat Respins

MOLDOVAN G GEORGE-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR IERNUT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Respins

MOLDOVAN G GHEORGHE CRISTIAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.15 nivel mediu Respins

MOLDOVAN G SERGIU- GRIGORE

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

MOLDOVAN G. GINETA

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 7.7 avansat Reusit

MOLDOVAN G. GRIGORE-CAMI

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 incepator Respins

MOLDOVAN G.I. BIANCA-BRINDUSA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Istorie 8.3 Geografie 10 experimentat Reusit

MOLDOVAN GH. CATALIN LIVIU

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 8.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

MOLDOVAN GH. GEORGE - DAN

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Geografie 9.5 experimentat Reusit

MOLDOVAN GH. GHEORGHE-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 7.5 experimentat Respins

MOLDOVAN H.D. LARISA-ADRIANA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

MOLDOVAN I DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Respins

MOLDOVAN I DELIA RALUCA

    GRUP SCOLAR IERNUT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Respins

MOLDOVAN I HUNOR-JANOS

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 2.4 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

MOLDOVAN I IOAN-CLAUDIU

    GRUP SCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Istorie 6.2 Geografie 7.4 avansat Respins

MOLDOVAN I IOAN-VASILE

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.55 avansat Reusit

MOLDOVAN I IOANA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Reusit

MOLDOVAN I OVIDIU IONUT

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 5.7 avansat Reusit

MOLDOVAN I PETRU

    GRUP SCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 6.65 avansat Respins

MOLDOVAN I RAZVAN-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 9.35 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.3 experimentat Reusit

MOLDOVAN I SERGIU IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

MOLDOVAN I. ALIN-IONUT

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Chimie organica T1 Nivel I 5.35 avansat Respins

MOLDOVAN I. ANAMARIA-IZABELA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 incepator Respins

MOLDOVAN I. BIANCA - TEODORA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

MOLDOVAN I. CLAUDIU IOAN

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

MOLDOVAN I. CRISTINA-LILIANA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

MOLDOVAN I. DANIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza N/p Matematica T2 1.65 Fizica 1.6 experimentat N/p

MOLDOVAN I. EMIL-DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

MOLDOVAN I. HOREA - IOAN

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Geografie 10 experimentat Reusit

MOLDOVAN I. LAURA - NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Geografie 8.9 experimentat Reusit

MOLDOVAN I. MARILENA-ELISABETA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.35 Geografie 8.2 nivel mediu Respins

MOLDOVAN I. ONITA-IOAN

    GRUP SCOLAR IERNUT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 nivel mediu Respins

MOLDOVAN I. RAUL - SORIN

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.05 Psihologie 5.8 avansat Reusit

MOLDOVAN I. VIORICA - IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.3 Geografie 10 experimentat Reusit

MOLDOVAN I. VOICU-ANDREI

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Chimie organica T1 Nivel I 6.8 avansat Respins

MOLDOVAN I.A. ANAMARIA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

MOLDOVAN I.L. SERGIU

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A1-A2-B1-A2 Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.6 nivel mediu Respins

MOLDOVAN J. ORSOLYA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 8.35 avansat Reusit

MOLDOVAN K. HELGA-KRISZTINA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 9.15 experimentat Reusit

MOLDOVAN L TIMEA - GIZELLA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

MOLDOVAN L. MARIA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Chimie organica T1 Nivel I 7.75 avansat Respins

MOLDOVAN M DARIUS

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Respins

MOLDOVAN M MARIA

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

MOLDOVAN M MIRCEA - CRISTIAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 N/p Fizica 2.8 incepator N/p

MOLDOVAN M PATRICIA-CEZARA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura germana experimentat 8.7 limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza Istorie 7.3 Sociologie 9.45 experimentat Reusit

MOLDOVAN M. CODRIN

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MOLDOVAN M. DUMITRU

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 1.45 Limba germana moderna A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

MOLDOVAN M. GABRIEL-BOGDAN

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Chimie organica T1 Nivel I 8.2 experimentat Reusit

MOLDOVAN M.F. ANDREEA-DANIELA

    GRUP SCOLAR IERNUT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 avansat Reusit

MOLDOVAN N ALEXANDRA-ADA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Logica si argumentare 9 avansat Reusit

MOLDOVAN N NICOLAE-SORIN

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.55 avansat Respins

MOLDOVAN N. EMANUELA-RODICA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 incepator Respins

MOLDOVAN N. NELU - CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 9.9 Geografie 10 experimentat Reusit

MOLDOVAN O ALIN

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Fizica 7.6 experimentat Respins

MOLDOVAN O.A. CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.5 Geografie 6.55 experimentat Reusit

MOLDOVAN P ADELA FLORINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza A2--B1-A2-A2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

MOLDOVAN P ANNA-IZABELLA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.6 avansat Reusit

MOLDOVAN P PETRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.1 Logica si argumentare 7.4 nivel mediu Reusit

MOLDOVAN P RUXANDRA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza A2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Reusit

MOLDOVAN P. ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Geografie 9.6 experimentat Reusit

MOLDOVAN P. PETRU-EMIL-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

MOLDOVAN P.M. PETRU-RAZVAN

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

MOLDOVAN P.M. ROXANA VALENTINA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 3.7 avansat Respins

MOLDOVAN S CORNEL CRISTIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 6.1 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

MOLDOVAN S KATALIN-IZABELLA

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 5 experimentat Reusit

MOLDOVAN S. ADINA GEORGETA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p experimentat N/p

MOLDOVAN S. CRISTINA-EVELIN

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 8.3 limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 7.75 avansat Reusit

MOLDOVAN S. DIANA ADELINA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

MOLDOVAN S. SANDOR

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

MOLDOVAN S. SANDOR-ATTILA

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

MOLDOVAN S.I. ANCA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.45 Geografie 9.2 experimentat Reusit

MOLDOVAN S.R SORIN MARIUS

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.8 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

MOLDOVAN T FLORIN-HORATIU

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 7 experimentat Reusit

MOLDOVAN T GEORGIANA MONICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 6 Fizica 5 nivel mediu Reusit

MOLDOVAN T OVIDIU-SORIN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

MOLDOVAN T. ALINA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

MOLDOVAN T. MARIA - MIRABELA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T1 5.35 Biologie vegetala si animala T1 6.35 incepator Respins

MOLDOVAN T. VASILE

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Respins

MOLDOVAN V ALEXANDRA ADRIANA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 2.2 experimentat Respins

MOLDOVAN V GEORGE-ALEXANDRU

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9 experimentat Reusit

MOLDOVAN V IOAN CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Fizica 2.9 avansat Respins

MOLDOVAN V MARIUS-SIMION

    GRUP SCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5.7 avansat Respins

MOLDOVAN V VASILE

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 5 experimentat Reusit

MOLDOVAN V. MARIANA MIHAELA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.8 avansat Respins

MOLDOVAN V. REKA GYONGYIKE

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

MOLDOVAN V. VASILE

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 incepator Respins

MOLDOVAN V. VASILE-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

MOLDOVAN V.I. CRISTINA GABRIELA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 experimentat Reusit

MOLDOVAN V.M. DRAGOS-MIRCEA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5 nivel mediu Respins

MOLDOVAN Z JOZSEF ATTILA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara avansat 5.1 limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Istorie 6.3 Geografie 6.4 avansat Respins

MOLDOVAN Z. PAUL-LEVENTE

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 3.4 avansat Respins

MOLDOVAN Z. TANIA-MARIA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

MOLNAR A ATTILA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara 5.45 limba si literatura romana 5.5 Limba engleza Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 3.65 nivel mediu Respins

MOLNAR A GABRIELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.3 incepator Respins

MOLNAR A NOEMI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Fizica 5.15 incepator Respins

MOLNAR A. ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.55 Geografie 6.3 incepator Respins

MOLNAR A. IMOLA - TUNDE

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 5.2 incepator Respins

MOLNAR B MELINDA - EVA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Coafor stilist Limba si literatura maghiara experimentat 7.3 limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-B1-A2-A1-A2 Matematica T2 5.25 Geografie 7.45 nivel mediu Respins

MOLNAR B. NORBERT - BELA

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in turism Limba si literatura maghiara experimentat 6.95 limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Geografie 7.7 nivel mediu Respins

MOLNAR C CSABA - CRISTIAN - COSMIN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.6 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

MOLNAR CAS HANC F. IOANA-IBOLYA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

MOLNAR E EUGEN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 4.7 incepator Respins

MOLNAR E. GIANINA - MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.7 Geografie 10 experimentat Reusit

MOLNAR G. CRISTINA JULIANNA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 7.45 Geografie 8.4 experimentat Reusit

MOLNAR G. ROBERT-LORAND

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

MOLNAR GH. TEODORA-LUCRETIA

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

MOLNAR I OCTAVIAN

    SCOALA DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI TIRNAVENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 8.05 avansat Reusit

MOLNAR I. ANDREI

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.6 Fizica 5 avansat Respins

MOLNAR I. MARTON - ZSOLT

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in turism Limba si literatura maghiara experimentat 6.75 limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 7.75 nivel mediu Respins

MOLNAR J KATALIN - IMOLA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Filologie Limba si literatura maghiara avansat 5.65 limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 7 nivel mediu Respins

MOLNAR J.L. ATTILA

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara experimentat 6.05 limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.65 Geografie 7 avansat Respins

MOLNAR L HUNOR LASZLO

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 7.65 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba germana moderna B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 6.8 Geografie 8.1 experimentat Reusit

MOLNAR L. ZSOFIA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Matematica T2 9.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

MOLNAR M MARTON FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5.45 incepator Respins

MOLNAR M. MIHALY

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.8 limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

MOLNAR O. EDMOND-ISTVAN

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv Pascal 7.5 avansat Reusit

MOLNAR S ADRIENN

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana avansat 5.5 Limba germana moderna Istorie 6 Geografie 8.15 experimentat Reusit

MOLNAR S ERIKA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Bibliotecar documentarist Limba si literatura maghiara experimentat 9.8 limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.3 experimentat Reusit

MOLNAR S. BOGLARKA-ZSUZSANNA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.6 limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 avansat Reusit

MOLNAR ST. CSILLA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.3 limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

MOLNAR T ANNAMARIA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 6.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3 nivel mediu Respins

MOLNAR V MONIKA

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba germana moderna B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.05 Chimie organica T1 Nivel I 5.25 experimentat Respins

MOLNAR V. TIMEA - ANGELA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

MOLNOS L. SZIDONIA-RENATA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Matematica T2 10 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

MOLONFALEAN I.M. IOAN-ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-A2-B1 Matematica T1 8.45 Informatica T1 intensiv Pascal 6.4 experimentat Reusit

MONOSTORI L. ALEXANDRA ILEANA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.6 Geografie 8.1 avansat Reusit

MORAR A. CRISTIAN TIBERIU

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Fizica 9.35 experimentat Reusit

MORAR A.D. MARIA MADALINA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 avansat Reusit

MORAR AL. ALEXANDRA - ENIKO

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 7.7 Geografie 8.5 experimentat Reusit

MORAR C. GABRIELA ADINA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Respins

MORAR E. DIANA-ROXANA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

MORAR G RODICA

    GRUP SCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 7 avansat Respins

MORAR I MARIUS-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.65 Fizica 5.5 avansat Respins

MORAR I. DANA-IULIA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Psihologie 9.2 nivel mediu Reusit

MORAR L. ELENA - ANDRADA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.6 Geografie 9.6 experimentat Respins

MORAR L.CS. NORBERT-CSABA

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului Limba si literatura maghiara nivel mediu 5.05 limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

MORAR M ADELA MARIA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Psihologie 8.6 experimentat Reusit

MORAR M RAZVAN CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 2 nivel mediu Respins

MORAR M. MADALINA

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 8.5 experimentat Reusit

MORAR N. CLAUDIU-FLAVIUS

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 5 nivel mediu Reusit

MORAR T. ADRIANA-LENUTA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

MORAR T. ALEXANDRA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-- Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 incepator Respins

MORAR V VIRGIL-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 avansat Respins

MORAR V. IOANA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 6.7 experimentat Reusit

MORAREAN V. CAMELIA FLORENTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.85 avansat Respins

MORARIU D. LAURA-NARCISA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 8.5 experimentat Reusit

MORARIU I ADELINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 avansat Reusit

MORARIU S.H. RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza Matematica T1 9.7 Informatica T2 C/C++ 9.6 experimentat Reusit

MOREH A. ARPAD-HUNOR

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara experimentat 7.1 limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5.35 incepator Respins

MOREH L. ZSOLT

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician electromecanic Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1-A1-B2-- Matematica T2 2.4 Fizica 5 nivel mediu Respins

MOREH ZS. ZALAN

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in automatizari Limba si literatura maghiara experimentat 8.6 limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 7.6 nivel mediu Respins

MOROSAN S ANA MARIA

    LICEUL TEORETIC MUNTELE DE FOC CAMPENITA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B1-- Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

MORUTAN T.T. TIBERIU AUGUST

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 6.5 Geografie 9.2 avansat Reusit

MOS M.A. SERGIU

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.8 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

MOSNEAG A.M. DIANA ALINA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Informatica T2 Pascal 8.4 experimentat Reusit

MOSNEAG C.GH. RAZVAN-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

MOSNEAG F PETRU

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.9 Fizica 5.8 experimentat Respins

MOTIU R. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.6 Informatica T1 intensiv Pascal 8.35 experimentat Reusit

MOVILA G. FLORIN MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.55 avansat Respins

MOZES I KINGA IBOLYA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza A2--B1-A2-A1 Matematica T2 6.05 Biologie vegetala si animala T1 6.7 incepator Reusit

MUJ F. FLORINA-IOANA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza A2--A1-B1-A2 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 incepator Respins

MULLER I IOANA-LETITIA-BEATRICE

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.4 Logica si argumentare 5 nivel mediu Respins

MUNTEAN BALEA V DANIEL

    GRUP SCOLAR IERNUT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 incepator Respins

MUNTEAN CV OVIDIU-CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 experimentat Reusit

MUNTEAN D. ANAMARIA - CRINUTA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.2 Geografie 6 experimentat Reusit

MUNTEAN G. CARMEN AURELIA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Istorie N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

MUNTEAN GH. ANDRADA - CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 8.7 Geografie 7.5 experimentat Reusit

MUNTEAN I CRISTIAN ALIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.7 Fizica 5.6 nivel mediu Respins

MUNTEAN I IOAN-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

MUNTEAN I IOANA ANDREEA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Reusit

MUNTEAN I. LOREDAN TONI IONUT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

MUNTEAN I.P. RALUCA ILIUTA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Geografie 7.4 experimentat Respins

MUNTEAN L ILIE-ZAHARIE

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

MUNTEAN M MARIUS

    GRUPUL SCOLAR BAND Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B1-A1-A2-- Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.3 incepator Respins

MUNTEAN N. ALINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.7 experimentat Reusit

MUNTEAN O.I. DIANA CARMEN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

MUNTEAN T TIBOR TOBIAS

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv Limba si literatura maghiara experimentat 6.95 limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.05 Geografie 6.7 nivel mediu Reusit

MUNTEANU A. AURORA-ROXANA

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

MUNTEANU I IOAN-SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 nivel mediu Respins

MUNTEANU I IOANA-CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

MUNTEANU I. FLORIN-VLADUT

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-A1-B2-- Matematica T2 2 Fizica 5 nivel mediu Respins

MUNTEANU T. ALIN CLAUDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MUNTENAS S.M. STEFAN-RARES

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 8.6 experimentat Reusit

MUNTYAN V. MONICA-MELINDA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza A2-A1-A2-A1- Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

MUNZLINGER A MELINDA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Coafor stilist Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Geografie 5 incepator Respins

MUNZLINGER F ISTVAN-FERENC

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara avansat 7.1 limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Istorie 6.35 Geografie 6.25 experimentat Respins

MUNZLINGER F ZOLTAN-GYORGY

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 7.5 experimentat Reusit

MURAR A TUNDE

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 6.1 limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 7.45 nivel mediu Respins

MURAR I MARIUS FLORIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.7 Geografie 6.9 nivel mediu Reusit

MURAR N SEPTIMIU-NICOLAE

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.6 Informatica T2 Pascal 5.5 experimentat Reusit

MURAR P. VICTORIA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 incepator Respins

MURARIU T. ANCA-TEODORA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Respins

MURESAN A. ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Geografie 9.8 experimentat Reusit

MURESAN A.M. FLAVIUS

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura germana avansat 9.15 limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 4.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 avansat Respins

MURESAN AL. ALEXANDRA - MADALINA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 6.7 experimentat Reusit

MURESAN C ANCUTA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 3.4 Geografie 6.3 avansat Respins

MURESAN C. CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.4 Geografie 8.65 experimentat Reusit

MURESAN D. MARIUS-DUMITRU

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

MURESAN D. RAUL

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 experimentat Respins

MURESAN E CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Logica si argumentare 6.5 nivel mediu Reusit

MURESAN F FLORIN CRISTIAN

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

MURESAN G IOAN

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 7.3 Limba engleza Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 3.8 Respins

MURESAN I ADRIANA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 6.4 Geografie 8.1 experimentat Reusit

MURESAN I ROXANA MONICA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 3.4 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

MURESAN I. FLORIN - HORATIU

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

MURESAN I.R FLORINA - CRISTINA

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 6.4 experimentat Reusit

MURESAN L. ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 1.8 incepator Respins

MURESAN S. ANDRADA DANIELA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Reusit

MURESAN S.C. ALIN

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.25 Geografie 1.9 nivel mediu Respins

MURESAN SI ALIN FLAVIUS

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 8.65 experimentat Reusit

MURESAN ST. BEATA

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului Limba si literatura maghiara experimentat 5.65 limba si literatura romana nivel mediu 1.85 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Chimie organica T1 Nivel I 1.6 avansat Respins

MURESAN V SILVIU-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 7.15 Fizica 6.8 experimentat Reusit

MURESAN V. CATALINA - ELEONORA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.6 Geografie 8.1 experimentat Reusit

MURESAN V. VIOREL

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

MURESAN V.C ANDREEA DAIANA

    GRUP SCOLAR IERNUT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B2 Matematica T1 6.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.05 experimentat Reusit

MURESAN Z TEODORA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

MURVAI B. BELA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.9 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

MURZEA F. FLAVIUS-FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 avansat Reusit

MURZEA O.L. IOAN - BOGDAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Fizica 3.3 avansat Respins

MUS D. IOANA-ROXANA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

MUSCA V. VIORICA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba engleza A2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 avansat Respins

MUSKA I ISTVAN - BARNA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 1.6 incepator Respins

MUSTA B. FLORIN-PAUL

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Fizica 5.55 nivel mediu Respins

MUSTEATA I. COSTEL

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

MUSTOCEA M. BOGDAN-PAUL

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 9.6 Fizica 9.4 experimentat Reusit

MUZSI A. SAROLTA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.1 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

MUZUR H LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

NACOVICI S. ARMELLA-BRIGITTA

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului Limba si literatura maghiara experimentat 5.15 limba si literatura romana nivel mediu 1.35 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.35 Chimie organica T1 Nivel I 1.8 avansat Respins

NADASAN I.C. SILVIU-VLAD

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 2.9 Geografie 8.2 nivel mediu Respins

NAGHI A. NICOLIN - ADRIAN

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 incepator Respins

NAGHI N ANAMARIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba franceza B2-B2-A1-B2-B2 Matematica T2 7 Chimie organica T1 Nivel II 8.35 experimentat Reusit

NAGY A EVA - BEATA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.05 limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 nivel mediu Respins

NAGY A. BRIGITTA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.1 limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

NAGY A. ERIKA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

NAGY A. IBOLY GWENDOLIN

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 experimentat Respins

NAGY A.I. ATTILA-ISTVAN

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in gastronomie Limba si literatura maghiara experimentat 5.5 limba si literatura romana nivel mediu 1.15 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.5 avansat Respins

NAGY AL NORBERT-LEVENTE

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 8.6 limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 7.1 experimentat Reusit

NAGY AL. EMOKE

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.4 experimentat Reusit

NAGY B IREN - ILDIKO

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

NAGY B LEILA-TEKLA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 7.1 limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza Istorie 7.1 Geografie 8.6 experimentat Reusit

NAGY B. DELINKA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie Limba si literatura maghiara avansat 6 limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba germana moderna B1-A2-B2-B1-A2 Istorie 7 Geografie 6.7 nivel mediu Reusit

NAGY B. NORBERT-ATTILA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 8.5 limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza Istorie 7.3 Filosofie 7.3 experimentat Reusit

NAGY B.E. TAMAS-BALINT

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.7 limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 7 experimentat Reusit

NAGY C ILDIKO ALETTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.4 limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Chimie organica T1 Nivel II 8.7 experimentat Reusit

NAGY C. ATTILA

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Reusit

NAGY CAS PAL A. IREN

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba franceza A2--A1-A2-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.5 incepator Respins

NAGY CAS SCHILLER P. EDITH

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.3 Geografie 5 nivel mediu Respins

NAGY CASATORITA FULOP A. ERZSEBET

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

NAGY CASATORITA KESZEG I CSILLA-IRENKE

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Reusit

NAGY CS. KRISZTINA KINGA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician designer vestimentar Limba si literatura maghiara avansat 7.4 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-B1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

NAGY D FERENC

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Fizica 2.8 avansat Respins

NAGY D MIHALY

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Fizica 1.9 avansat Respins

NAGY D REKA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 6.5 experimentat Reusit

NAGY D. RENATA

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.45 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

NAGY E ORS

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Fizica 2.2 avansat Respins

NAGY E TIMEA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Bibliotecar documentarist Limba si literatura maghiara experimentat 8.05 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 5.55 experimentat Reusit

NAGY E. ROBERT

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in turism Limba si literatura maghiara avansat 6.4 limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Geografie 6.45 experimentat Respins

NAGY F KINGA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Bibliotecar documentarist Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-A2-A1-A1 Istorie 7.9 Geografie 5.15 experimentat Reusit

NAGY F. ATTILA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 experimentat Respins

NAGY F. FERENC ISTVAN

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--B2-A2-B1 Matematica T2 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Reusit

NAGY F. FERENCZ

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.7 Geografie 5 nivel mediu Respins

NAGY F. LEVENTE

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Respins

NAGY F.F. ANNAMARIA

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.85 nivel mediu Respins

NAGY G ATTILA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 8.55 limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 8.5 experimentat Reusit

NAGY GY JENO BARNA

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara avansat 3 limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 1.3 avansat Respins

NAGY GY. KRISZTINA

    LICEUL DE ARTA TG MURES Muzica Limba si literatura maghiara experimentat 8.8 limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.1 Geografie 7.55 experimentat Reusit

NAGY I ARNOLD JANOS

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

NAGY I ENIKO

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara avansat 6.3 limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 5.7 avansat Reusit

NAGY I IMRE-BARNA

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara experimentat 2.35 limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

NAGY I LORAND

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Tehnician in administratie Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5.6 Geografie 8 avansat Respins

NAGY I. JANOS

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba germana moderna B1--B2-A2-A1 Istorie 8 Geografie 6.25 avansat Reusit

NAGY I. JOZSEF - ATTILA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T1 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

NAGY I. SZILARD

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

NAGY I. ZSOLT - CSABA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T1 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

NAGY J ANDREA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara avansat 7.5 limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 5 experimentat Reusit

NAGY J IMOLA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Tehnician in administratie Limba si literatura maghiara experimentat 7.15 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 6.15 Geografie 8.95 experimentat Reusit

NAGY J PETER-ANDRAS

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 5.3 limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Istorie 7.25 Geografie 7.1 avansat Respins

NAGY J. ANNAMARIA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.45 limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T1 8.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 8 experimentat Reusit

NAGY J. ATTILA-JOZSEF

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.2 Informatica T1 intensiv Pascal 7.8 experimentat Reusit

NAGY J. JOZSEF

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie Limba si literatura maghiara avansat 6.1 limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 6.9 avansat Respins

NAGY J. ROBERT

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

NAGY K ANDREA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.35 limba si literatura romana nivel mediu 1.75 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 nivel mediu Respins

NAGY K EDITH - NOEMI

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.25 limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 5.8 Geografie 5 nivel mediu Reusit

NAGY K KAROLY-SANDOR

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Tehnician in activitati de comert Limba si literatura maghiara avansat 3.8 limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba germana moderna B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 3.9 nivel mediu Respins

NAGY K. KAROLY

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara avansat 5.5 limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.25 Fizica 2.2 avansat Respins

NAGY K.A. CSONGOR ATTILA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 6.5 limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 7.2 experimentat Respins

NAGY L ALBERT CSABA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician desenator pentru constructii si instalatii Limba si literatura maghiara experimentat 6.6 limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 3.4 experimentat Respins

NAGY L BRIGITTA-EMESE

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician chimist de laborator Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.3 experimentat Respins

NAGY L LAJOS LORAND

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician chimist de laborator Limba si literatura maghiara experimentat 9.2 limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A1-A1-B1-A2 Matematica T2 5.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.15 experimentat Reusit

NAGY L. LAJOS-ALPAR

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.2 limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

NAGY L. LAJOS-LORAND

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.9 limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.55 Informatica T1 intensiv Pascal 8.95 experimentat Reusit

NAGY L. SZILARD-BOTOND

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in prelucrarea lemnului Limba si literatura maghiara experimentat 5 limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

NAGY M. ADRIENN BEATA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 9.1 limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 9.85 experimentat Reusit

NAGY M. ANDREA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

NAGY M. ANNA-ROZALIA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician de telecomunicatii Limba si literatura maghiara experimentat 7.45 limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1--A2-A1- Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.55 nivel mediu Respins

NAGY M. SZABOLCS-ISTVAN

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician de telecomunicatii Limba si literatura maghiara experimentat 6.7 limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Reusit

NAGY P NORBERT-CSABA

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.2 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.5 Chimie organica T1 Nivel I 5 experimentat Respins

NAGY P. SANDOR

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T1 2 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

NAGY P. ZSOLT

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 6.5 limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A1 Istorie 6.5 Geografie 6.6 nivel mediu Reusit

NAGY S ISTVAN - ROBERT

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2--A2-A2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.2 experimentat Respins

NAGY S SANDOR-SZILARD

    GRUPUL SCOLAR BAND Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B1-A1-A2--A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

NAGY T. HUNOR-GYORK

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.7 limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza Matematica T1 7.85 Informatica T2 Pascal 9.1 experimentat Reusit

NAGY T.L. MAGDA-RENATA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

NAGY V FLORIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5 avansat Respins

NAGY V. ZSOLT-LEHEL

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 6.2 limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 7.75 avansat Reusit

NAGY Z ORSOLYA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv Limba si literatura maghiara experimentat 9.1 limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 8 Geografie 6.8 nivel mediu Reusit

NAGY Z. NIMROD-NORBERT

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.1 limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

NAGY Z. NORBERT

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare Limba si literatura maghiara experimentat 3.4 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

NAGY Z. ZALAN

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.7 limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Informatica T1 intensiv Pascal 5.35 avansat Reusit

NAGY Z. ZOLTAN

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

NAGY Z. ZOLTAN-LORAND

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.1 Informatica T1 intensiv Pascal 8.65 experimentat Reusit

NAGY ZS. SZIDONIA-BLANKA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 9.8 limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Istorie 7.25 Geografie 9.2 experimentat Reusit

NAGYI A CSABA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara experimentat 6.75 limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Fizica 3 avansat Respins

NAOIAN F ANDREI - FLORIN

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 avansat Respins

NASALEAN A IOAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.45 Informatica T2 C/C++ 9.7 experimentat Reusit

NASALEAN D SERGIU - ANDREI

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

NASCA I SORIN ALIN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 5.4 Geografie 6.1 experimentat Respins

NASCA S STEFAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.054 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

NASCA V. CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Fizica 6.6 experimentat Reusit

NASCA V. MARIA - ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.9 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Geografie 9 experimentat Reusit

NASNEAN P. LAURENTIU PETRU

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

NASTE E. SEBASTIAN-DAN

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza Matematica T1 9.2 Informatica T2 Pascal 9.1 experimentat Reusit

NATEA GH. ANDREI-IOAN

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

NAUT D. DANIEL

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Fizica 2.5 incepator Respins

NAZNAN M LORAND

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Teologie Reformata Limba si literatura maghiara experimentat 9.65 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 6.7 experimentat Reusit

NAZNEAN C. ALEXANDRA SABINA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Reusit

NAZNEAN I. LAURA-CARMEN

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Istorie 7.6 Sociologie 10 experimentat Reusit

NAZNEAN M. MARCEL

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 experimentat Respins

NEACSA O RALUCA OCTAVIA

    GRUP SCOLAR IERNUT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Reusit

NEACSU M.F. FLORINA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Istorie 7.35 Geografie 5 nivel mediu Reusit

NEAG D CONSTANTIN MARIUS

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Fizica 1.9 avansat Respins

NEAG I DANUT BOGDAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 incepator Respins

NEAG I IONUT

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Fizica 2.85 avansat Respins

NEAG V. ANDREI-VASILE

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 8.3 experimentat Reusit

NEAG V. SILVIU

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

NEAGU B. BENIAMIN-AUGUSTIN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 2.7 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

NEAGU B. RUBEN-VALER

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Fizica 1.3 nivel mediu Respins

NEAGU G. ADRIAN IONUT

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Fizica 4 nivel mediu Respins

NEAGU GH ALINA ELENA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

NEAGU I. CALIN MARIAN

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.25 Fizica 4 nivel mediu Respins

NEAGU T RARES CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 6.6 incepator Respins

NEAGU V VIRGINIA

    GRUP SCOLAR IERNUT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 1.9 incepator Respins

NEALCOS I. ALIN - IOAN

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 10 experimentat Reusit

NEAMTIU M. MIRCEA - IOAN

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 experimentat Reusit

NEAMTU A. LUMINITA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5 incepator Respins

NEAMTU S.E. SORINA-ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Geografie 5 avansat Respins

NEATA A. SERGIU ADRIAN

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 8.1 Fizica 9 experimentat Reusit

NEGOVAN I. ION-ANDREI

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

NEGREA AL. OANA-RALUCA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T1 3.9 Biologie vegetala si animala T1 7.25 experimentat Respins

NEGREA CAS DASCAL I VALENTINA VIOLETA

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

NEGREA I ADRIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 8 nivel mediu Reusit

NEGREA I MARIUS

    GRUP SCOLAR IERNUT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 incepator Respins

NEGREA T. COSMIN CALIN

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5 avansat Respins

NEGRILA C. MIHAELA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T1 2 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

NEGRU S.M. VLAD-MUGUREL

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba germana moderna B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8 Geografie 10 avansat Reusit

NEGRU V. ROXANA-LARISA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 5.55 experimentat Reusit

NEGRUSA N. MARIANA NICULINA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba franceza A2-B1-A2-B1-A2 Matematica T2 1.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 experimentat Respins

NEGRUSA T. DELIA TEODORA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.2 avansat Respins

NEMES A RAUL ALEXANDRU

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 8.6 experimentat Reusit

NEMES C ANDRADA-RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.6 Chimie organica T1 Nivel II 9.9 experimentat Reusit

NEMES I CALIN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 2.5 avansat Respins

NEMES I ERZSEBET

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 6.8 limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.4 Geografie 6.55 nivel mediu N/p

NEMES I. ANDREEA-BEATA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Coafor stilist Limba si literatura maghiara experimentat 7.7 limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 3 Geografie 5.55 incepator Respins

NEMES L. MELANIA-MAGDOLNA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba engleza A2-B2-A2-B2-B2 Istorie 5.05 Geografie 6 nivel mediu Respins

NEMES S ADEL

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 experimentat Respins

NEMES S DIANA MADALINA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Chimie organica T1 Nivel II 9.7 experimentat Reusit

NEMES S SAMUEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv Limba si literatura maghiara experimentat 6.25 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 6.3 nivel mediu Reusit

NEMES ST. SANDOR

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.65 nivel mediu Respins

NEMET A. HUBA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.7 limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Fizica 8 experimentat Reusit

NEMET AL. BRIGITTA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 9.25 limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.35 Geografie 9.5 experimentat Reusit

NEMET CAS LASLO X ECATERINA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

NEMET J.R. ANDREA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara avansat 7.35 limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza A2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.3 avansat Respins

NEMETH I. ANDREA-RAMONA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8.9 experimentat Reusit

NEMETH I.V. DANIEL-VIRGIL

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

NEMETH I.V. NOEMI-DELIA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie Limba si literatura maghiara avansat 8.5 limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 7.75 Filosofie 5.7 avansat Reusit

NEMETH L. SZABOLCS-ELOD

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Istorie 8.5 Geografie 9.15 experimentat Reusit

NEMETH S. EMESE-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

NENCIU A. ANTONIA-ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Fizica 2.5 avansat Respins

NENDREAN D ALIN

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

NETEA I. IOANA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 incepator Reusit

NIARADI G MARIA-EVA

    GRUP SCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.15 Geografie 5 avansat Respins

NIARADI G MONICA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.2 Geografie 8.1 avansat Reusit

NICA I. ELENA-MARIA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 1.8 Geografie 5 avansat Respins

NICOARA D IOANA ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5.1 incepator Respins

NICOARA D TATIANA BIANCA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.45 nivel mediu Respins

NICOARA E.I. ANDREEA MARIA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 8.9 Fizica 9.4 experimentat Reusit

NICOARA G. MARIA-ALINA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 incepator Respins

NICOARA I. CORINA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T1 2.25 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Respins

NICOARA M. VIOREL-MARIAN

    GRUP SCOLAR IERNUT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 incepator Respins

NICOARA V. AGNES

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Coafor stilist Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Geografie 5.55 avansat Respins

NICOARA V. BIANCA-SIBIL

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.5 limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.6 experimentat Reusit

NICULA CAS SAVA I MARIA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B2-A2-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 2.6 incepator Respins

NICULICI A.N. MADALIN AURELIAN

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 9 avansat Reusit

NICULICI Z. FLOAREA-BIANCA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza A2--A2-- Matematica T2 1.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 Respins

NIGNEA A. LOREDANA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T1 2.1 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

NILASAN I. ANDREI-VLAD

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 3.2 Biologie vegetala si animala T1 2.3 avansat Respins

NIOMATI F FERENC JOZSEF

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara avansat 3.65 limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.3 experimentat Respins

NISTOR A ALINA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Geografie 8 experimentat Reusit

NISTOR A EVA

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

NISTOR A. SILVIA ANTONIA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.7 Geografie 8 experimentat Reusit

NISTOR C. SABINA-CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 9.85 Geografie 9.8 experimentat Reusit

NISTOR E SERGIU-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 experimentat Reusit

NISTOR I CRISTINA-LIUTA

    GRUP SCOLAR IERNUT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 avansat Reusit

NISTOR I. CLAUDIU DANIEL

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

NISTOR I. CRISTIAN VIOREL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

NISTOR I. FLORINA

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 2.85 avansat Respins

NISTOR I. IOAN-PAUL

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 3.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 nivel mediu Respins

NISTOR M.I. MARIUS - CATALIN

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 9 experimentat Reusit

NISTOR V VASILE EMANUEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 8.4 Logica si argumentare 8.05 nivel mediu Reusit

NISTOR V.S. BOGDAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B2 Matematica T1 3.45 Informatica T2 Pascal 5.5 experimentat Respins

NISZTOR I. LEVENTE

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 6.1 limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 7.3 experimentat Respins

NITA C. ANDREI-CATALIN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 8.55 avansat Respins

NITU C. BIANCA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 8.85 avansat Respins

NITU G IOAN MARCEL

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 1.7 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 experimentat Respins

NITU V. DORIN - NICOLAE

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.15 Geografie 8.45 avansat Respins

NOAGHI T ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara nivel mediu 5.4 limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba germana moderna A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Fizica 3.3 nivel mediu Respins

NOAGHIU I. ANDREI-IOAN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Reusit

NOGHI C.S. BIANCA-LOREDANA

    GRUP SCOLAR IERNUT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

NOTAR D. CLAUDIA ILEANA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 8.6 avansat Reusit

NOTAR-PASCU C. CIPRIAN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

NOVAC A HAROLD

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.5 limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 7 experimentat Respins

NOVAC C CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

NOVAC V RAUL COSMIN

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.05 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

NOVAK V CSABA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv Limba si literatura maghiara experimentat 7.15 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 3.5 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

NUTA GH. FLORINA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.5 avansat Reusit

NYARADI A. ZSUZSANNA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 10 experimentat Reusit

NYARADI K. EMESE-MELINDA

    LICEUL DE ARTA TG MURES Arte plastice si decorative Limba si literatura maghiara experimentat 8.75 limba si literatura romana avansat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 7 experimentat Reusit

NYARADI L JUDIT

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.75 limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 7.1 experimentat Reusit

NYARADI L REKA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.6 limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 6.3 experimentat Reusit

NYIRI F. ERZSEBET

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.45 nivel mediu Respins

NYULAS I JANOS-JOZSEF

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.85 experimentat Respins

NYULAS I. NORBERT

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.7 limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 9.65 experimentat Reusit

NYULAS K. DOROTTYA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza Matematica T2 9.4 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

OAIDA M. MARCELA

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Istorie 8.7 Geografie 8 avansat Reusit

OANA A.I. DIANA-BEATRIX

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.5 experimentat Reusit

OANES I ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Logica si argumentare 8.65 experimentat Reusit

OBER C ADRIAN CLAUDIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 9 Logica si argumentare 8.4 experimentat Reusit

OBER L LIDIA VIORICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.6 nivel mediu Reusit

OBREJA D.I. ANAMARIA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 incepator Respins

OBREJA I IOAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba franceza B1-A1-A2--A1 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.6 avansat Respins

OBREJA I. IOANA SIMONA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 experimentat Respins

OBREJA P. IOAN

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 Respins

OBREJA T. SORIN-BOGDAN

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 3 avansat Respins

OGLEJA T BOGDAN MARCIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Istorie 3.8 Geografie 6 nivel mediu Respins

OGNEAN F VLAD

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.6 Chimie organica T1 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

OGNEAN V. VASILE-FLORIN

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 2.65 nivel mediu Respins

OGREAN D.M. CARMEN DANIELA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 2.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 avansat Respins

OGREAN I OVIDIU MAXIM

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba franceza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

OGREAN I. ADRIAN IONUT

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 1.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.65 avansat Respins

OGREAN I. CLAUDIA - IUDITA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba germana moderna A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.8 Geografie 9.9 experimentat Reusit

OLA C MONIKA GIZELLA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

OLA I. DIANA-RUXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba franceza Istorie 9 Geografie 9.6 experimentat Reusit

OLA T. NICOLINA-LUCRETIA

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.35 nivel mediu Respins

OLAH Z. CSANAD

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.25 limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Reusit

OLAR C CORNEL MARCEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

OLAR E. EMANOIL FLAVIUS

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.85 Chimie organica T1 Nivel II 6.4 experimentat Respins

OLAR T. MARIA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.25 experimentat Reusit

OLARIU G. CRISTINA - ADRIANA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 8 Geografie 8.65 experimentat Reusit

OLARIU-ARITON I RALUCA-BEATRISA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 avansat Reusit

OLARU C. FLORINA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Sociologie 10 avansat Reusit

OLARU HALASZ I IOAN DAN

    LICEUL PARTICULAR CONCORD TG. MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza A2--A1-B1-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 7.1 avansat Reusit

OLOGEANU M. DAMARIS-IRINA

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Filologie Limba si literatura germana experimentat 9.2 limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Istorie 9 Geografie 9 experimentat Reusit

OLTEAN A CRISTINA LOREDANA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.5 Logica si argumentare 7.6 avansat Reusit

OLTEAN A MIHAI

    GRUP SCOLAR IERNUT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 nivel mediu Respins

OLTEAN A OCTAVIAN CALIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.9 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

OLTEAN A. AUREL

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 1.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Respins

OLTEAN A. MARTA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 8.35 limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 8.35 experimentat Reusit

OLTEAN A.S. CRISTINA-ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

OLTEAN CASATORITA MARCU T AURORA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba franceza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Respins

OLTEAN D DAN

    LICEUL DE ARTA TG MURES Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 8.4 experimentat Reusit

OLTEAN D. MADALINA - DIANA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 8 Geografie 7.3 experimentat Reusit

OLTEAN E. MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 avansat Reusit

OLTEAN G. DRAGOS-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

OLTEAN GH. IOAN

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

OLTEAN I ADINA BIANCA TEODORA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

OLTEAN I DRAGOS VIOREL

    GRUP SCOLAR IERNUT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 nivel mediu Respins

OLTEAN I EMILIA MIRELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B2-B2-A1-- Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Reusit

OLTEAN I IOANA-ZAMFIRA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba franceza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 avansat Respins

OLTEAN I MIREL IONEL

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 1.8 Limba engleza Matematica T2 5 Fizica 5.5 Respins

OLTEAN I PAUL-ANDREI

    GRUP SCOLAR IERNUT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 2.3 nivel mediu Respins

OLTEAN I TUDOR ADRIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

OLTEAN I. ANCUTA-MANUELA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 8.2 experimentat Reusit

OLTEAN I. TANIA-CATALINA

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

OLTEAN I. VIOREL

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician electrician/electronist auto
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A1-A2-A1- Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

OLTEAN M MIRON-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 6.2 Biologie vegetala si animala T1 8.35 experimentat Reusit

OLTEAN P. PETER-ZSOLT

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 6.3 Fizica 5.5 incepator Respins

OLTEAN ST ANCUTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

OLTEAN V OANA-ROXANA

    GRUP SCOLAR IERNUT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Reusit

OLTEAN V RAUL - IONEL

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 2.5 avansat Respins

OLTEAN V VASILE FLORIN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

OLTEAN V.D ANDREI DAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.25 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

OLTEAN ZSIGOVSZKI C CSABA CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 1.6 avansat Respins

OLTEANU D RADU BOGDAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

OLTYAN B. TIMEA- EMESE

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 7 nivel mediu Respins

ONEA C. CONSTANTIN-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ONEA Z. ZOSIM-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.75 Fizica 3.35 avansat Respins

ONETIU M. ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba germana moderna B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.55 avansat Reusit

ONETIU M. LAURA - ROXANA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Geografie 6.8 avansat Respins

ONIGOAIE R. CRISTIAN-ROBERT

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Fizica 5.5 avansat Respins

ONISOR I. IOAN - ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 4.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.05 Geografie 7 experimentat Respins

ONISOR O.H. MARIA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

ONITA I CAMELIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

ONITA O ANDREEA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.55 Chimie organica T1 Nivel II 6.55 nivel mediu Reusit

ONOFREI M. ALINA LAURA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 avansat Reusit

ONU M ALEXANDRA-OANA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.5 experimentat Reusit

OPINCARU AL BIANCA MELANIA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

OPRA S.H. JOZSEF

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare Limba si literatura maghiara experimentat 6.7 limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 7.15 experimentat Respins

OPREA AL ANDREEA CRINA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.8 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

OPREA CAS BOTA . ANISOARA AURORA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

OPREA D. ANDREEA IOANA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 avansat Respins

OPREA E PAUL TIBERIU

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Fizica 7.5 avansat Reusit

OPREA F. FLORIN

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 7.8 experimentat Reusit

OPREA G BEATRICE-FLORINA

    LICEUL DE ARTA TG MURES Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7.75 Geografie 6.9 experimentat Reusit

OPREA I. MADALINA

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Filologie Limba si literatura germana nivel mediu 8.2 limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 6.9 avansat Reusit

OPREA I.S. ILEANA-TEODORA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Chimie organica T1 Nivel I 9.3 experimentat Reusit

OPREA L. PAUL GHEORGHE

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

OPREA M MARIN-CALIN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

OPREA N.V. VALER-AURELIAN

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

OPREA P.I. ORSOLYA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

OPREA S TEODOR-EMIL

    GRUP SCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5.1 avansat Respins

OPREA S. ADRIANA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba italiana A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 7.3 experimentat Reusit

OPREA V. ALEXANDRU RARES

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-A2-A2-B1 Matematica T2 1.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 avansat Respins

OPREA V. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 avansat Reusit

OPREAN C ANDRADA

    LICEUL DE ARTA TG MURES Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.3 experimentat Reusit

OPRICA M.S. DRAGOS-VASILE

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza Matematica T1 10 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.15 experimentat Reusit

OPRIS A LEVENTE

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p Limba engleza Matematica T2 N/p Fizica 1.3 N/p

OPRIS M.A. LUCIAN-MIHAI

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

OPRISAN V ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 9 experimentat Reusit

ORBAN A. SZILARD-LEVENTE

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Chimie organica T1 Nivel I 3.45 avansat Respins

ORBAN B. BELA-BALAZS

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in prelucrarea lemnului Limba si literatura maghiara experimentat 7.2 limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

ORBAN D. IZABELLA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 1.7 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Respins

ORBAN E.CS. JULIA

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara avansat 9 limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-B1-- Matematica T2 5.6 Geografie 9.3 experimentat Reusit

ORBAN G ERZSEBET

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.55 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.2 Geografie 7 nivel mediu Respins

ORBAN G. ANNAMARIA

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in turism Limba si literatura maghiara experimentat 8.3 limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.05 Geografie 8 avansat Respins

ORBAN I BRIGITTA DELENKE

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara avansat 6.2 limba si literatura romana nivel mediu 1.1 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 nivel mediu Respins

ORBAN L ZSOLT

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara experimentat 5 limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Fizica 2.8 experimentat Respins

ORBAN L. BELA-ERVIN

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Fizica 7 incepator Respins

ORBAN P. ADEL-BEATA

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului Limba si literatura maghiara avansat 6.4 limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Fizica 1.6 experimentat Respins

ORBAN V. VILMA-ANNA

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 3.4 Geografie 7.95 nivel mediu Respins

ORBAN Z. HUNOR

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.4 Informatica T1 intensiv Pascal 8.15 experimentat Reusit

ORDOG A HANGA-JULIA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician in chimie industriala Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.8 avansat Respins

ORDOG A. LEVENTE

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T1 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

ORDOG J LEVENTE-ZOLTAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician in constructii si lucrari publice Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Fizica 2.2 incepator Respins

ORDOG R. ROBERT-LEHEL

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in turism Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Geografie 7 avansat Respins

ORDOG Z. KINGA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in turism Limba si literatura maghiara experimentat 7.3 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.8 Geografie 7.7 experimentat Respins

ORGA I SEBASTIAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

ORGA O ONORIU-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.05 avansat Respins

ORGA V VALENTINA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 avansat Reusit

ORLANDEA I. COSMIN-IOAN

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 8.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 experimentat Reusit

ORLANDEA I. MADALINA-LIGIA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-A2-B1 Istorie 7.8 Sociologie 9.2 experimentat Reusit

ORMENISAN AE ALEXANDRA CATALINA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 10 experimentat Reusit

ORMENISAN CASATORITA MOLDOVAN AL. LENUTA

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

ORMENISAN E OANA-ISABELLA

    LICEUL DE ARTA TG MURES Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.7 Geografie 8.2 experimentat Reusit

ORMENISAN G. SERGIU NICOLAE

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.1 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

ORMENISAN V VASILE IULIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.5 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

ORMENISAN V. SILVIU - OLIMPIU

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.85 Geografie 9.8 experimentat Reusit

ORMENISAN Z.T. LAURA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2--A1-B1-A2 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 incepator Respins

OROIAN A ALEXANDRA LENUTA

    GRUP SCOLAR IERNUT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.65 Fizica 5.65 avansat Reusit

OROIAN A ANCA-RALUCA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

OROIAN A. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 8.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

OROIAN E. CRISTIAN-VASILE

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Geografie 5.5 avansat Respins

OROIAN I. CRISTINA-LIA

    GRUP SCOLAR IERNUT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 incepator Respins

OROIAN M MIHAI-LICIAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 1.9 nivel mediu Respins

OROIAN M.A IOAN CALIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Istorie 5.6 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

OROIAN V. MADALINA-LAVINIA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.8 avansat Respins

OROIANU V. SUSANA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza A2-A2-A1-B1-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.7 incepator Respins

OROSAN I MIHAELA VERONICA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.7 Chimie organica T1 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

OROSAN P DANUT EUGEN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.7 Informatica T2 C/C++ 10 experimentat Reusit

OROSFOIAN I IOAN MARCEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

OROSFOIAN P. SILVIU IRIMIE

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 experimentat Respins

OROSZ L MELANIA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

ORSI V. MELINDA

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Teologie Romano-Catolica Limba si literatura maghiara experimentat 9.6 limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.85 experimentat Reusit

ORZA A ALEXANDRU LEONTIN

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Fizica 1.3 avansat N/p

ORZA P. ANDRADA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

OSAN V LAURA CRISTINA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 9.2 experimentat Reusit

OSVATH B IMOLA DALMA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara avansat 6.8 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 6.1 experimentat Respins

OTEL I MONICA - RAMONA

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba franceza B1-B1-A1-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 5 avansat Respins

OTELEA N. CONSTANTINA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T1 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

OTGON M MARIUS

    LICEUL PARTICULAR CONCORD TG. MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 7.8 avansat Reusit

OTVES CS. ATTILA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician de telecomunicatii Limba si literatura maghiara experimentat 7.1 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

OTVES V.D. DAN-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 experimentat Respins

OTVOS AL. ALEXANDRU-ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 5.7 limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

OTVOS K MARIA GHIZELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.7 Chimie organica T1 Nivel II 7.8 nivel mediu Reusit

OTVOS L. COSMIN-ADRIAN

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

OTVOS M MIHALY

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 1.9 avansat Respins

OZSVATH F LIDIA-ARANKA

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.3 limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

OZSVATH F SZABOLCS

    SCOALA DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI TIRNAVENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 7.8 experimentat Respins

OZSVATH I. KRISZTINA-BEATA

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 8.8 limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Geografie 9.4 experimentat Reusit

OZSVATH I. TIMEA ERZSEBET

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Istorie 6.2 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

OZSVATH M KATALIN-IZABELA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.1 limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Istorie 6.45 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

PACURAR AL. MADALINA NELICA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician veterinar pentru animale de companie
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

PACURAR F. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Fizica 6 experimentat Respins

PACURAR I. SERGIU - IOAN

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

PADAR A. ERIKA-AGNES

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Coafor stilist Limba si literatura maghiara avansat 5.3 limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B2-A2-B2-A1- Matematica T2 1.7 Geografie 5.05 avansat Respins

PADURARIU M.M. VLAD-ALEX

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Fizica 2.8 experimentat Respins

PADUREAN G. IOSIF-CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician in industria sticlei si ceramicii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

PADUREAN I. BENIAMIN

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

PADUREAN I. IOANA - ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 8.4 Geografie 9 experimentat Reusit

PAGLISAN I. LASZLO-ZOLTAN

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in automatizari Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

PAIS AL. ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.3 Geografie 9.5 experimentat Reusit

PAIZS AL. ANDREA - NOEMI

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.7 Geografie 9 experimentat Reusit

PAIZS AL. KINGA - TIMEA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.95 Geografie 8.6 experimentat Reusit

PAKO GH ZOLTAN

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana 5.45 Limba franceza Istorie 5.1 Geografie 5.15 nivel mediu Respins

PAKO I AGOTA - RENATA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 8 Geografie 6.5 avansat Reusit

PAKOT I.M. IOANA-ANDREEA

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 9.8 avansat Reusit

PAL I CRISTIAN-IOAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 experimentat Respins

PAL I IMRE - BOTOND

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Geografie 8 nivel mediu Respins

PAL I. ISTVAN-LORAND

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in prelucrarea lemnului Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana experimentat 2.45 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

PAL L. BEATA

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 8.5 Geografie 7.7 avansat Respins

PAL S SANDOR - ATTILA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Coafor stilist Limba si literatura maghiara experimentat 6.85 limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 6.5 Geografie 7.8 nivel mediu Respins

PAL T SZIDONIA

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician desenator pentru constructii si instalatii Limba si literatura maghiara experimentat 8.3 limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 6.95 experimentat Respins

PAL Z BRIGITTA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Tehnician in administratie Limba si literatura maghiara experimentat 9.4 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 9.5 experimentat Reusit

PAL Z. ZSIGMOND - JANOS

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

PALAGHIE M. ALEXANDRA-ANDREEA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.9 Biologie vegetala si animala T1 8.25 experimentat Reusit

PALCAU F.D. FLORIN-ADRIAN

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 3 Geografie 7.7 incepator Respins

PALCU L. MIHAELA ALINA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B2--A2-A2-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 experimentat Respins

PALECIAN M TIMEA BEATRIX

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Istorie 5.6 Geografie 5.2 avansat Respins

PALFI A. ALBERT-LASZLO

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara avansat 5.2 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 8.55 experimentat Reusit

PALKO D. ANAMARIA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

PALKO S. KATALIN

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare Limba si literatura maghiara experimentat 6.2 limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Respins

PALL AL. ZSOLT

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician de telecomunicatii Limba si literatura maghiara experimentat 7.55 limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Reusit

PALL L LASZLO - ATTILA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.65 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.1 Geografie 7.9 nivel mediu Respins

PAMFILIE I. PAUL - SIMION

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 8 Geografie 9.6 experimentat Reusit

PANDREA T. BOGDAN

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Filologie Limba si literatura germana nivel mediu 7.2 limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7 Geografie 6 avansat Reusit

PANGA T CLAUDIU VLAD

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.3 Fizica 1.6 avansat Respins

PANGA T TUDOREL MIHAI

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

PANITI CAS KERESTELY A. ENIKO

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.25 Geografie 5 nivel mediu Respins

PANTEA I AURICA-ANCUTA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 1.7 avansat Respins

PANTEA I IOSIF DANIEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.55 Geografie 7.9 avansat Respins

PANTELIMON F.V. OANA-MARIA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

PANTIS S EMESE MAGDOLNA

    GRUP SCOLAR IERNUT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Respins

PAP A. LORAND-ATTILA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in turism Limba si literatura maghiara avansat 6.2 limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 7.2 avansat Respins

PAP D SZABOLCS

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

PAP F ATTILA

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 5.2 Limba engleza Matematica T2 7.1 Fizica 2.2 Respins

PAP I LASZLO-ISTVAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara experimentat 5.6 limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Fizica 5 experimentat Respins

PAP I. IMRE-GABOR

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in activitati economice Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.4 experimentat Reusit

PAP L. LASZLO

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

PAP S. ZALAN

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 avansat Reusit

PAPOI C. CAROL

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 experimentat Respins

PAPP A ROBERT

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.3 nivel mediu Reusit

PAPP A. ZSOLT

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 7.8 nivel mediu Respins

PAPP CA ATTILA - SANDOR

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara avansat 5 limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Fizica 5 experimentat Respins

PAPP D ZOLTAN-CSABA

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 experimentat Respins

PAPP GH GYORGYI LASZLO

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.15 limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

PAPP GH. LEVENTE

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Tehnician in turism Limba si literatura maghiara experimentat 6.6 limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Geografie 8.4 avansat Respins

PAPP I. SZABOLCS

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba germana moderna A2--B2-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 8.4 nivel mediu Respins

PAPP I. ZITA

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 8.25 limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba germana moderna A2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

PAPP K. ERZSEBET

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Tehnician in turism Limba si literatura maghiara experimentat 8.4 limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 6 Geografie 8.6 experimentat Respins

PAPP P. BERNADETTE-IBOLYA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 incepator Respins

PAPP S. ZOLTAN SANDOR

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 5.9 avansat Respins

PARAIDI K.CS. TEKLA-BOROKA

    LICEUL TEOLOGIC REFORMAT TG MURES Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.4 limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 8.6 experimentat Reusit

PARASCA C CRISTIAN-FANEL

    GRUPUL SCOLAR BAND Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.25 Limba engleza B1-A1-A2-- Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 3.7 incepator Respins

PARASCA S ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR BAND Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 3.3 nivel mediu Respins

PARASCHIV C. CORALIA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

PARAU E EUGEN-RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 7.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

PARDUTIU V. VASILE

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 6 Geografie 8.45 experimentat Reusit

PARLEA CAS HALATIU V.V. VIORICA MARIA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana 3.3 Limba franceza Istorie 5.5 Geografie 5 nivel mediu Respins

PARLEA G ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5.65 nivel mediu Respins

PARTILA A MARIANA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

PARVU V.S. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 nivel mediu Respins

PASC AL. VLAD - ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.95 Geografie 8.8 experimentat Reusit

PASC S.D. DENIS-DORU

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

PASCA A RADU FLORIN

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza B1-B1-A1-B1-B1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

PASCA A. MARIA-ANDRADA

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

PASCA AL. ALEXANDRU VALENTIN

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

PASCA I. TRAIAN-PAUL

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza A2--B1-A2-A1 Matematica T2 2.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 Respins

PASCA P. CALIN

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

PASCA T. IOAN

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T1 2 Biologie vegetala si animala T1 5.3 incepator Respins

PASCALAU S.G. IONELA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 experimentat Reusit

PASCAN P. TEODORA ELENA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.8 avansat Reusit

PASCAN S. SORIN LIVIU

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

PASCAN V.G. MARIA CLAUDIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 3.7 Biologie vegetala si animala T1 7.25 experimentat Respins

PASCANU V. MARGARETA ANCUTA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 8.45 experimentat Reusit

PASCU D DUMITRU-GAVRIL

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

PASCU G.I. GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 3.25 nivel mediu Respins

PASCU I.E. IOANA MIRELA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

PASCU P. ANGELA

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 9.5 avansat Reusit

PASIDEA A. MADALINA ANGELA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Biologie vegetala si animala T1 9.9 avansat Reusit

PASKA C.N. ANITA-PAULA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

PASTINA I. VALERICA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T1 1.45 Biologie vegetala si animala T1 5.4 incepator Respins

PASTOR A OVIDIU-PETRUT

    GRUP SCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.05 Geografie 5 avansat Respins

PASTOR E ROBERT

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 1.55 Limba engleza Matematica T2 7.05 Fizica 1.6 Respins

PASZTOR A. ZSOLT

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.65 experimentat Respins

PASZTOR CS. RENATA-HENRIETTA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 7.25 avansat Respins

PATAKI A ERIKA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.9 Geografie 7.1 experimentat Respins

PATAKI L. TAMAS

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.85 experimentat Reusit

PATAKI-BANDI T.I. TIBERIU FLORIN

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.2 Geografie 7.5 experimentat Respins

PATRANA C.R. CRISTIAN - CORNEL

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 6.7 Geografie 9.1 experimentat Reusit

PATRASCANU S. CRISTINA-GABRIELA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-B1-A2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 Respins

PATRASCU-CHIRPELEAN M ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Istorie 8.7 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

PAVEL G. SILVIU GHEORGHE

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

PAVEL S. RARES STEFAN

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p avansat N/p

PAVEL T VERONICA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B2 Istorie 8 Geografie 8 avansat Reusit

PAVEL T. SIMONA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.05 avansat Respins

PAVEL V RAZVAN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T1 9 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.9 experimentat Reusit

PAZSINT GH. DALMA-GYORGYI

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

PECSI H. TAMAS

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in automatizari Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba germana moderna A2-B1-A2-B1-A2 Matematica T2 5.3 Fizica 8.25 avansat Respins

PELAGHIE G ADINA RUXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-B1-A1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Chimie organica T1 Nivel II 8 nivel mediu Reusit

PENU-SABAU V VICTOR-GHEDEON

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 7.3 avansat Reusit

PEPELEA T SIMONA TEODORA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

PERES A. ATTILA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5 experimentat Respins

PERES G. ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

PERES I. ILONKA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.8 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 incepator Reusit

PERSINARU D. ANDREI

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

PESCAR I. OANA-CARMEN

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Filologie Limba si literatura germana nivel mediu 7.6 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6 Geografie 5.9 nivel mediu Reusit

PESCARU P. PAUL

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.25 Geografie 10 experimentat Reusit

PESCARUS V. CATALIN-IOAN

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

PESCARUS V. VALENTIN-CONSTANTIN

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 incepator Respins

PESCUT ST STEFAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Logica si argumentare 7.9 experimentat Reusit

PETE J BOTOND

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara avansat 6 limba si literatura romana nivel mediu 1.55 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Fizica 5.65 avansat Respins

PETE P PAL - ELOD

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi Limba si literatura maghiara avansat 5.9 limba si literatura romana nivel mediu 1.45 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1 Fizica 5 avansat Respins

PETEAN GH FLORIN MIHAI

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5 avansat Respins

PETER A LEVENTE-ELEMER

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 7.7 avansat Respins

PETER I. JOZSEF

    GRUP SCOLAR DOMOKOS KAZMER SOVATA Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 5.15 limba si literatura romana avansat 5.4 Limba germana moderna A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.5 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

PETER I. ZSOLT

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

PETERFI A EMMA

    GRUP SCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.6 Geografie 6.8 avansat Respins

PETERFI F FERENC SZABOLCS

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician desenator pentru constructii si instalatii Limba si literatura maghiara experimentat 5.9 limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba germana moderna B2--B2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.15 nivel mediu Respins

PETERFI I MARIA ILONA

    SCOALA DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI TIRNAVENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

PETERFI S. SANDOR

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare Limba si literatura maghiara experimentat 7.1 limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 7.15 experimentat Respins

PETERLACEANU ST. MARIUS

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

PETO E IMRE ATTILA

    SCOALA DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI TIRNAVENI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 6 avansat Respins

PETRA A. SIMONA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 1.7 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.9 Respins

PETRA C. NICOLAE

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician electronist
    Limba si literatura romana 5.6 Limba franceza Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 Respins

PETRA D MIRABEL-ANDREI

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Respins

PETRA F SERGIU ANDREI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B2 Istorie 6.9 Geografie 6 nivel mediu Reusit

PETRA I. ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

PETRA I. ROXANA IONELA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 7.3 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

PETRA N. NICOLAE VASILE

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-A1--A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5 incepator Respins

PETRA V DUMITRU-VOICU

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 6.75 avansat Respins

PETRA V. FLORINA-CRISTINA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 Respins

PETRA Z FLORINA ZAMFIRA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 6.05 Geografie 8.5 experimentat Reusit

PETRAS I JOZSEF

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Fizica 1.6 avansat Respins

PETRAS P PETER

    GRUPUL SCOLAR BOCSKAI ISTVAN MIERCUREA NIRAJULUI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii Limba si literatura maghiara N/p limba si literatura romana N/p Limba germana moderna Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

PETRAS V LUCIAN-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 avansat Respins

PETRE-MATIONI G.M. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 9.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

PETREAN I. LIDIA-MANUELA

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 8.1 nivel mediu Reusit

PETRESCU N NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician desenator pentru constructii si instalatii Limba si literatura maghiara experimentat 6.7 limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

PETRIC A. ADRIANA LAURA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 9.1 Geografie 8.2 experimentat Reusit

PETRIC D. DANIELA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 6.3 Geografie 8.2 experimentat Reusit

PETRIC M. RADU - ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Geografie 9.4 experimentat Respins

PETRISOR O. ANDRADA-BIANCA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 7.9 experimentat Reusit

PETRU O.G. AMALIA MARIA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Fizica 9.3 experimentat Reusit

PETRUSEL C.G. BOGDAN

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 3 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Respins

PETRUSEL V. IONUT-VASILE

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

PICUI G. GABRIELA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

PILCA F.M. FLORIN GHEORGHITA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 9.5 experimentat Reusit

PILCA L. ELENA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

PILCA M VASILE CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba franceza A2--B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Fizica 2.2 incepator Respins

PINCA R.I. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura germana experimentat 9.2 limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.8 avansat Reusit

PINTEA A. GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 8 experimentat Reusit

PINTEA C.T TUDOR TRAIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Istorie 7.5 Geografie 6.7 nivel mediu Reusit

PINTEA S. DRAGOS-CATALIN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 7.05 experimentat Reusit

PINTICAN C.O. CRISTIAN CALIN

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B1---A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 4 incepator Respins

PINTICAN I. NARCISA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.6 experimentat Reusit

PINTICAN P. ALEXANDRU-POMPILIU

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 3.7 experimentat Respins

PIRI J JANOS

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Matematica T2 5.3 Fizica N/p N/p

PIRLEA V IULIU-CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Respins

PIRON CAS POGACEAN C ALINA LAURA

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7.9 avansat Reusit

PIROS F GYULA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.75 nivel mediu Respins

PIROSKA A CSABA

    GRUP SCOLAR SF. GHEORGHE SANGEORGIU DE PADURE Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 avansat Reusit

PIROSKA L TEKLA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 6.5 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Filosofie 7.4 experimentat Reusit

PISCUREANU I. ANDREEA - CARLA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 9 Geografie 10 experimentat Reusit

PISTANILA I. CRISTIAN-DANIEL

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

PISTEA I. CRISTIAN-IOAN

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician in industria materialelor de constructii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

PITEA N.E. PAUL-VASILE

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

PIUTOREAN M.V. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Filosofie 6.1 nivel mediu Reusit

PLAIAN CT. CRISTINA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.6 avansat Reusit

PLAIAS CS. SZILARD

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte Sociale Limba si literatura maghiara experimentat 9.25 limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.05 experimentat Reusit

PLATON N. FLORIN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

PLESCACIUC A. DORINA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 1.4 Biologie vegetala si animala T1 7.2 incepator Respins

PLESCAN M. MIHAIL-CRISTIAN

    GRUP SCOLAR IERNUT Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 avansat Respins

POARA A ALEXANDRU STELIAN

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Istorie 5.6 Logica si argumentare 6.1 avansat Respins

POCAN T FLORIN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 6.8 nivel mediu Respins

POCSANTEK L. RICHARD-LASZLO

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--B1-B2-B2 Matematica T2 1.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 incepator Respins

POCZO A MIHAIL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 7.1 nivel mediu Reusit

POCZO S SANDOR

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3 incepator Respins

PODARIU C ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 9.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 7.75 experimentat Reusit

POGACEAN A. PATRICIA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Reusit

POGACEAN CAS POP I. EUGENIA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

POGACEAN D IRAIDA OCTAVIA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Istorie 8.7 Logica si argumentare 7.05 avansat Reusit

POGACEAN G IOAN - VLAD

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Istorie 6.6 Geografie 5.7 avansat Reusit

POGACEAN G. ANA - ANGELA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 2.3 Biologie vegetala si animala T1 4.3 incepator Respins

POGACEAN I IOAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

POGACIAN I. IONELA-SORINA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

POGACIAN M.C. CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 nivel mediu Reusit

POL CAS SILAGHI I LIVIA ANGELA

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 2.1 avansat Respins

POL E. LUCIA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 experimentat Respins

POL GV CRISTINA FLORINA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Instructor animator
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 7.5 experimentat Reusit

POL L SABIN

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica N/p nivel mediu N/p

POL O. SOLOMICA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Reusit

POL T. IOAN

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.7 incepator Respins

POP A ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 5.2 Limba engleza Matematica T2 6.95 Fizica 2.15 Respins

POP A AURELIA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 nivel mediu Respins

POP A BOGDAN CATALIN

    SCOALA DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI TIRNAVENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Fizica 8.5 experimentat Reusit

POP A IOANA - MIRELA

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 7.9 Geografie 5.05 avansat Reusit

POP A IULIA - CRISTIANA

    GRUP SCOLAR SAMUIL MICU SARMASU Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

POP A NICOLAE-IOAN

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Respins

POP A VLAD - PETRU

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Fizica 3.6 nivel mediu Respins

POP A. ALEXANDRU-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Informatica T2 Pascal 9.1 experimentat Reusit

POP A. ANCA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Reusit

POP C. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza --B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

POP C.A. OANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Logica si argumentare 8.85 experimentat Reusit

POP CAS CORDOS I AURELIA - AURICA

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

POP CASATORITA ILEA I. MARIA-VIORICA

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

POP D DUMITRU CLAUDIU

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

POP D NICOLAE-CRISTIAN

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

POP D RARES DAN

    SCOALA DE ARTE SI MESERII CONSTANTIN BRANCUSI TIRNAVENI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 5 avansat Respins

POP D SEBASTIAN FLORIN

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician instalator pentru constructii
    Limba si literatura romana avansat 1.85 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

POP D VLADUT MIHAI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.6 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

POP D. DINA MARIA

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba germana moderna B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

POP D. DUMITRU MARIUS

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.6 experimentat Respins

POP E EMANUELA MIHAELA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 9.35 Chimie organica T1 Nivel I 9.65 experimentat Reusit

POP E. CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.9 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 1.05 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

POP E. CRISTIAN

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

POP E. DANIEL GABRIEL

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.95 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Respins

POP E.T. MARIN TEOFIL

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2--A2-A2-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 4 nivel mediu Respins

POP F. ILEANA AURELIA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza A2-A1-A1-B1-A2 Matematica T2 1.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 nivel mediu Respins

POP F. NORBERT

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.55 limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

POP G IOANA PAULA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.4 avansat Respins

POP G. DANIEL VIOREL

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza A2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.6 Fizica 5 incepator Respins

POP GH. SERGIU - IOAN

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 9 Geografie 9.75 experimentat Reusit

POP I ANDREEA DENISA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 10 avansat Reusit

POP I ANDREEA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Respins

POP I CLAUDIA

    LICEUL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU TG MURES Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.5 Geografie 8 experimentat Reusit

POP I DARIUS IOAN

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.1 nivel mediu Reusit

POP I IOAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE SINCAI TG MURES Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 2 avansat Respins

POP I RAUL IOAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba franceza A2-A2-B2-A2-B1 Istorie 5.8 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

POP I RAZVAN

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.45 nivel mediu Respins

POP I. ANA-MARIA

    GRUP SCOLAR TRAIAN VUIA TG MURES Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.8 Geografie 5.4 avansat Respins

POP I. DORINA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Geografie 8.6 avansat Reusit

POP I. HORATIU-CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.85 Fizica 1.8 avansat Respins

POP I. IONUT

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Fizica 5 incepator Respins

POP I. IONUT-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 8.5 Geografie 8.8 experimentat Reusit

POP I. MARIA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.9 nivel mediu Respins

POP I. VALENTINA IONELA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 nivel mediu Respins

POP I.C IONUT OVIDIU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Istorie 7.3 Geografie 6.3 nivel mediu Reusit

POP I.N. MARIA-NICOLETA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 incepator Respins

POP L DANIEL

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

POP L IOAN

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.75 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

POP L LAVINIA NATALIA

    GRUP SCOLAR EMIL A. DANDEA TG MURES Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A2-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

POP L LIVIU CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.35 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

POP M. ANCA-DORINA

    GRUP SCOLAR LUCIAN BLAGA REGHIN Filologie
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie N/p Geografie N/p experimentat Eliminat din examen

POP M. DORINA - ELENA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 incepator Respins

POP M. GABRIEL

    GRUP SCOLAR PETRU MAIOR REGHIN Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.5 Fizica 5 nivel mediu Respins

POP M.I. DRAGOS

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.5 Informatica T1 intensiv Pascal 5 avansat Respins

POP M.I. MARIUS IOAN

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7 avansat Reusit

POP M.M. CALIN

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Chimie organica T1 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

POP N. FLORIN - VASILE

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 1.05 Biologie vegetala si animala T1 7 incepator Respins

POP N. MADALINA-TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 7 avansat Reusit

POP N.A. NICOLAE - BOGDAN

    GRUP SCOLAR AGRICOL SIGHISOARA Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

POP N.I. CLAUDIA-NICULINA

    COLEGIUL NATIONAL UNIREA TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.3 experimentat Reusit

POP P CRISTIAN-PAUL

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.35 nivel mediu Respins

POP P. ANA - MARIA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.25 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A1 Matematica T1 1.45 Biologie vegetala si animala T1 3.95 incepator Respins

POP P. PUIU IONEL

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL VASILE NETEA DEDA Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

POP S AURELIA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR BAND Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

POP S CLAUDIU CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

POP S SIMONA-OLIVIA

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7.45 nivel mediu Respins

POP S TUDOR GABRIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SZASZ ADALBERT TG MURES Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

POP S. MADALINA-SORINA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

POP S. NICOLETA-SORINA

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

POP S.D. RADU-SORIN

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

POP ST LORAND TIHAMER

    GRUPUL SCOLAR CONSTANTINTIN BRANCUSI TG MURES Tehnician in constructii si lucrari publice Limba si literatura maghiara avansat 6.4 limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 2.35 Fizica 1.8 nivel mediu Respins

POP ST. CLAUDIA CRISTINA

    GRUP SCOLAR AVRAM IANCU TG MURES Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

POP ST. LEHEL - SZILAMER

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 3 Geografie 7.2 avansat Respins

POP V CRISTINA-MARIA

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.2 Informatica T2 Pascal 6.1 experimentat Reusit

POP V REBECA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Chimie organica T1 Nivel II 7.95 avansat Reusit

POP V. MARIA IONELA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 avansat Respins

POP V.E. CRINA - FLORENTINA

    LICEUL TEORETIC EUGEN NICOARA REGHIN Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.1 incepator Respins

POP Z MARIUS-ZAHARIE

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-A2-A2-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

POP Z. PAUL - ZAHARIE

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.35 Geografie 9 experimentat Reusit

POP-PADUREAN N VLAD

    GRUP SCOLAR IERNUT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Respins

POPA AL. ALEXANDRU-MADALIN

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 8 Geografie 6.5 experimentat Reusit

POPA D DORIN

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza B2-B2-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 avansat Reusit

POPA D.O. RAUL-OCTAVIAN

    GRUP SCOLAR GHEORGHE MARINESCU TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A1 Matematica T1 2 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

POPA GH. ADINA - MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9 experimentat Reusit

POPA GH.M. COSMIN-MARCEL

    LICEUL TEORETIC JOSEPH HALTRICH SIGHISOARA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 3.65 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Respins

POPA I IOANA-DIANA

    COLEGIUL TEHNIC TIRNAVENI Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 9.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 avansat Reusit

POPA I. IOANA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIRCEA ELIADE SIGHISOARA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 7.7 experimentat Reusit

POPA I.S. SORIN

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A2-B1-- Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

POPA M MIRCEA CATALIN

    GRUP SCOLAR IERNUT Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

POPA M MIRELA ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR INDUSTRIAL LUDUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Chimie organica T1 Nivel I 9.65 experimentat Reusit

POPA N. GHEORGHE

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

POPA O.F. IOAN RARES

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.05 Fizica 7.6 experimentat Reusit

POPA S. CARMEN CASANDRA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician in agroturism
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 nivel mediu Respins

POPA S. MARGIT

    LICEUL TEORETIC BOLYAI FARKAS TG MURES Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

POPA T DANIEL

    GRUP SCOLAR IERNUT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.45 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

POPA T.S. IOANA SIMONA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Sociologie 9.95 experimentat Reusit

POPA V ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR IERNUT Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza A1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 nivel mediu Reusit

POPA V VASILE-CATALIN

    GRUP SCOLAR IERNUT Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 avansat Respins

POPA V. ALEXANDRA MARIA

    COLEGIUL AGRICOL TRAIAN SAVULESCU TG MURES Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza A2--A1-B1-B2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.1 avansat Respins

POPA V. CORINA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

POPA V. COSMINA-MADALINA

    GRUP SCOLAR IOAN BOJOR REGHIN Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza A2-A1-A1-B2-B1 Matematica T2 2.95 Geografie 7.1 incepator Respins

POPA V. IOAN

    COLEGIUL ECONOMIC TRANSILVANIA TG MURES Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.6 experimentat Reusit

POPESCU G SORIN ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

POPESCU I GEORGE ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR AUREL PERSU TG MURES Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.55 Fizica 1.9 avansat Respins

POPESCU I. CALIN-CATALIN

    GRUPUL SCOLAR ION VLASIU TG MURES Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

POPESCU I. PAUL

    GRUP SCOLAR ELECTROMURES TG MURES Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza A2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 6 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 experimentat Reusit

POPOVICI F. DENISA-SORINA

    GRUPUL SCOLAR DE INDUSTRIE USOARA SIGHISOARA Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza A2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5.5 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

POPOVICI I ALIN-DORIN

    COLEGIUL SILVIC GURGHIU Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 7.55 experimentat Reusit

POPOVICI P BEATRIS

    GRUP SCOLAR AGRICOL DUMBRAVIOARA Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.45 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5.95 avansat Respins

POPOVICI S. ANDREEA IOANA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

POPOVICIU A. LAURA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC ANDREI BARSEANU TIRNAVENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Istorie 7.8 Geografie 7 experimentat Reusit

POPSOR V VIOLETA-GEORGETA

    COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU PAPIU ILARIAN TG MURES Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 9.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 10 experimentat Reusit

POPTAMAS A ALEXANDRU -