Rezultate la Bacalaureat, sesiunea Iunie 2011, judetul Maramures

Friday, 08 July, Year 3 d.Tr. | Author: Mircea Popescu

Aveti dinjos lista cu rezultatele la examenul de Bacalaureat organizat in judetul Maramures, sesiunea de vara 2011, curatata de javascript, flash si alte mizerii.

Greetz Diana Coman, pe-al carei blog poate ca gasiti si CSV-ul complet (212823 rinduri), daca are chef sa-l publice.

ABRAHAM V.M. MIHAI CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 8.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Fizica 5.6 avansat Reusit

ABRIHAM G SABIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

ABRUDAN O PAULA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 9.65 nivel mediu Reusit

ACHIM F FRANCISCA

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

ACHIM G PETER-MICHAEL

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Biologie vegetala si animala T1 8.5 nivel mediu Reusit

ACHIM G. IOANA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Reusit

ACHIM I ALINA-ADELA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

ACHIM I.V. IONUT GRIGORE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 3.8 Geografie 3.4 nivel mediu Respins

ACHIM O COSMINA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

ACHIM S ANDREEA - GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

ACHIM V MARIANA

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 5.05 Geografie 7 avansat Reusit

ACHIM V PAUL VASILE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.1 Geografie 8.45 nivel mediu Reusit

ACHIM V. ANDRADA ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 7.1 Geografie 8.5 experimentat Reusit

ACIUAN V. NICOLAE CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza A2--A2-B1-A2 Matematica T2 3.65 Geografie 6.5 avansat Respins

ADAVIDOAE M. MIHAI-IONUT

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

ADI E. RODICA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 avansat Respins

AERINEI V ALEXANDRA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 8.5 experimentat Reusit

AFTAN I BOGDAN CALIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

AIZERT T.A. NORBERT TIBOR

    LICEUL LOEWEY KLARA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.2 limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba germana moderna B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.85 experimentat Respins

ALB I. ALINA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

ALBISORU G ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza Matematica T1 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 nivel mediu Reusit

ALBU D VICTOR-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 9.85 Informatica T2 Pascal 10 experimentat Reusit

ALBU I AUGUSTIN VASILE

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Istorie 8.45 Geografie 9.55 experimentat Reusit

ALECU S. TOMAS

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Respins

ALEXANDRESCU D CLAUDIU OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR FARCASA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

ALEXE E. FLORIN MARCEL

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza A2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 6.8 incepator Respins

ALMAS T. VLAD TRAIAN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana 6.1 Limba engleza Matematica T2 6.65 Fizica 5 nivel mediu Respins

AMAXIMOAIEI V FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 avansat Reusit

ANANIE M ADINA MARINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.75 Sociologie 9.7 experimentat Reusit

ANANIE R ALIN-VIOREL

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.45 avansat Reusit

ANDOR A DANIELA ANCA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 7.6 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

ANDOR I ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Respins

ANDOR L ANDREEA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 6.2 avansat Reusit

ANDOR V GEORGIANA-ARABELA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

ANDOR V LUCIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Istorie 7.2 Geografie 6.2 incepator Reusit

ANDOR Z.S. ANDREI IOAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 nivel mediu Respins

ANDRAS I IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Respins

ANDRECA F.O. IONUT-ALIN

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Chimie organica T1 Nivel II 8.6 experimentat Reusit

ANDRECA G GRIGORE DAN

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.55 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 2.55 Fizica 5.55 nivel mediu Respins

ANDRECA G. IONUT-TUDOR

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.35 nivel mediu Respins

ANDRECA I. BOGDAN - IOAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza A1--A2-B1-B1 Istorie 4.05 Geografie 3.7 incepator Respins

ANDRECA I. NELU-DANIEL

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

ANDRECA V. CATALIN - MAFTEI

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

ANDREI D.V ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

ANDREIAN M ALIN COSMIN

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 8.8 experimentat Reusit

ANDREICA F.C. FLORINA-AUGUSTINA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

ANDREICA G ARIADNA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Istorie 9.5 Geografie 9.35 experimentat Reusit

ANDREICA G LUIZA EMILIA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.05 avansat Reusit

ANDREICA G. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.25 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7.45 avansat Reusit

ANDREICA G. IOAN ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

ANDREICA I ILIE

    GRUPUL SCOLAR OCNA SUGATAG Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.05 Chimie organica T1 Nivel I 5.05 avansat Respins

ANDREICA I. CRISTINA - IOANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Istorie 6 Geografie 7.2 incepator Respins

ANDREICA I. FLAVIUS-IOAN

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Reusit

ANDREICA I. STEFANIA - COSMINA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Istorie 6.25 Geografie 6 incepator Respins

ANDREICA M ILEANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

ANDREICA V VICTOR-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 9.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 avansat Reusit

ANDREICUT C ANDREEA - SIMONA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.6 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.8 Geografie 3.6 nivel mediu Respins

ANGHELESCU C MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Informatica T2 Pascal 7.65 experimentat Reusit

ANISORAC A. ALEXANDRA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Fizica 7.55 experimentat Reusit

ANISOREAC G LAURENTIU-VASILE

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU FILIPASCU PETROVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Geografie 6.55 nivel mediu Respins

ANISOREAC V IOAN

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare Limba si literatura ucraineana avansat 7.55 limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba rusa B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 7.8 Geografie 5 nivel mediu Respins

ANITAS D MARIUS FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza Istorie 10 Geografie 7.7 experimentat Reusit

ANITAS V CARMEN - VASILICA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Istorie 5.55 Geografie 5.3 avansat Respins

ANUTAC V LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza Matematica T2 9.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

ANUTIAC V VASILE

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica Limba si literatura ucraineana avansat 7.5 limba si literatura romana avansat 3.8 Limba rusa B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 3.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 nivel mediu Respins

APAN D DIANA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.35 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

APAN I. IONITA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza A2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

APJOK I ROBERT

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

APOSTOL I IOAN DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Fizica 5.5 experimentat Respins

APOSTU N MARIA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza A2-B1-A1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

APSAN G. ANDREI-GEORGIAN-PETRU

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

ARBA D.A. ADORJAN ROBERT

    LICEUL LOEWEY KLARA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.5 limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Respins

ARBA G LILIANA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 7.1 experimentat Reusit

ARBA I PETRICA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 7.1 incepator Reusit

ARBA I. IOAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

ARBA I. IONUT-MARIUS

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

ARBA M IOAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A1 Istorie 6.2 Geografie 7.2 incepator Respins

ARBA S. FLORIN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

ARBA V ILEANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.05 Geografie 6.8 incepator Reusit

ARBA V. ANUTA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

ARBA V. CRISTIAN-LICA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

ARDELEAN A NICULINA-ROXANA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

ARDELEAN A. ALEXANDRU GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.6 Fizica 2.5 avansat Respins

ARDELEAN A. ALEXANDRU MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

ARDELEAN C MARCEL VASILE

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

ARDELEAN C.D CLAUDIA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza B2-B1-A2-B1-A2 Matematica T2 7.75 Biologie vegetala si animala T1 9.55 experimentat Reusit

ARDELEAN D BOGDAN

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A1 Istorie 5.1 Geografie 6.8 experimentat Respins

ARDELEAN D IOANA-MARILENA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.75 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.6 avansat Reusit

ARDELEAN D PERSIDA-LIDIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 7 nivel mediu Reusit

ARDELEAN E SILVIA-SELINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba italiana B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Informatica T1 intensiv Pascal 9.2 experimentat Reusit

ARDELEAN F. ANDREA ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.7 Geografie 8.3 experimentat Reusit

ARDELEAN F. MELINDA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

ARDELEAN G IOAN PAUL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba franceza Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

ARDELEAN G. GELU GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.45 avansat Respins

ARDELEAN G. GEORGIANA MARCELA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5.7 Geografie 7.05 experimentat Reusit

ARDELEAN G. PETRU MIHAI

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Respins

ARDELEAN GH MARIA- FLORICA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 8.25 experimentat Reusit

ARDELEAN GHE MARIA ELENA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.7 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

ARDELEAN I DANIELA MARIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Istorie 9.25 Geografie 6 incepator Reusit

ARDELEAN I IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Chimie organica T1 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

ARDELEAN I MADALINA-ELENA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

ARDELEAN I MIHAELA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza B2-B1-A2-B1-B2 Matematica T1 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

ARDELEAN I SILVIU-IONEL

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

ARDELEAN I. IOAN MITICA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Geografie 5.6 avansat Respins

ARDELEAN I. VASILE GRATIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

ARDELEAN L GEORGETA- OANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 6.7 nivel mediu Reusit

ARDELEAN L LEONTIN

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

ARDELEAN M MIHAI-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 6.75 avansat Reusit

ARDELEAN M. ANA-MARIA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T1 6.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.75 experimentat Reusit

ARDELEAN M. FLORIN

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 5.9 nivel mediu Reusit

ARDELEAN N. ANDREEA VASILICA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

ARDELEAN N. ANDREI VASILE

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.25 Fizica 1 nivel mediu Respins

ARDELEAN P ANDREEA MONICA

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B2-A2-B1-B2 Istorie 8.5 Logica si argumentare 9.7 experimentat Reusit

ARDELEAN S. ADRIANA- ILEANA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

ARDELEAN S. KINGA MARIA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Respins

ARDELEAN S. SORIN STEFAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

ARDELEAN V ADINA-TINA-SABRINA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza Matematica T1 9.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.85 experimentat Reusit

ARDELEAN V ANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 5.2 experimentat Reusit

ARDELEAN V MARIA LARISA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 3.95 nivel mediu Respins

ARDELEAN V VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 7.55 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

ARDELEAN V VLAD

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Chimie organica T1 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

ARDELEAN V. ILEANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

ARDELEAN V. ROBERT

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.95 Fizica 2.2 avansat Respins

ARDELEAN V. SIMINA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.65 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

ARDELEANU V ROBERT CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.25 Geografie 5.8 nivel mediu Reusit

ARDELI V VASILE-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Fizica 4.3 avansat Respins

ARDUSADAN I IONUT FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

ARGYELAN S ADRIAN-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

ARIESAN T. PAUL IOAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

ARMAS V CRISTIAN -VASILE

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

ARON R.M. BIANCA - NARCISA

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba franceza A2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

ASUENCEI I. CLAUDIU SEBASTIAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.3 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

ATIES G. IOANA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.7 nivel mediu Respins

ATIM I.M DANIEL MARIN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza A2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

ATIM L VLAD LUCIAN

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 avansat Respins

AUGUSTIN D IOANA-DORINA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Istorie 7.8 Logica si argumentare 9.5 avansat Reusit

AUGUSTIN G ADELA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 9.05 Fizica 9 experimentat Reusit

AUGUSTIN I LUCIAN - VASILE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 7.65 Geografie 7.85 nivel mediu Reusit

AUGUSTIN S ANAMARIA CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

AUGUSTIN V CLAUDIA - LOREDANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

AUR M BOGDAN-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.3 Fizica 6.45 experimentat Reusit

AVERITEI O ALEXANDRU SILVIU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

AVRAM A CRISTIAN RADU

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Fizica 5.1 experimentat Respins

AVRAM D RAZVAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 7.8 experimentat Reusit

AVRAM I JANINA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba franceza B1-A2-A1-A1- Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 9.2 nivel mediu Respins

AVRAM I. ADELINA IOANA MARIA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7 nivel mediu Respins

AVRAM I. ANDREI ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

AVRAM O ALEXANDRA - CRINA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 9.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

AVRAM V IONUT RARES

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.8 Geografie 3.95 nivel mediu Respins

AXENIUC L DUMITRITA ANTONIA DOCHITA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.95 Geografie 7.9 experimentat Reusit

BABA I. IOANA ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Geografie 6.55 experimentat Respins

BABAN D SIMINA-CRISTINA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Reusit

BABAN G. BOGDAN ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.1 experimentat Reusit

BABAN G. SIMONA IOANA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 3 Geografie 7.15 avansat Respins

BABAN I. GEORGEL MARCEL

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana 6.8 Limba franceza Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Reusit

BABAS N.A. FLORINA ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza A2-A1-B1-A1-B1 Matematica T2 1.65 Geografie 5 avansat Respins

BABICI L MIHAELA LAURA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Fizica 7 experimentat Reusit

BABICI S ALEXANDRA EMILIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 7.6 experimentat Reusit

BABICI V ALEXANDRA AIDA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.05 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

BABICIU G. GABRIEL FLAVIU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

BABICIU S. SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 4.35 Geografie 9 nivel mediu Respins

BABINET A. MARIOARA ANCUTA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana 5.9 Limba engleza Matematica T2 5.1 Geografie 5 avansat Respins

BABINET N CASIAN-TEODOR

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare Limba si literatura ucraineana experimentat 7.9 limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba rusa B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 5.45 nivel mediu Reusit

BABIUC D. IOANA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 nivel mediu Reusit

BABIUC V MARIA

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU FILIPASCU PETROVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 4.15 Geografie 6.65 avansat Respins

BABUT I. ANA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 8.8 incepator Respins

BABUT L. FELICIA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.05 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

BABUT P ANA MARIANA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

BABUTIU G FLORINA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba italiana A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Informatica T2 Pascal 9.3 experimentat Reusit

BACHMATCHI D ANUTA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 incepator Respins

BACHMATCHI G MARIA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Geografie 8.9 experimentat Respins

BACIU V VLAD-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

BACSA A. BALINT

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

BACSA F. CSILLA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 4 avansat Respins

BADEA G. VASILE EMIL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Geografie 5 incepator Respins

BADUCA M. ANA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Reusit

BAIAS A. ALEXANDRA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 6.75 avansat Respins

BAIAS M VALER-SABIN

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BAIAS P. PETRISOR VASILE

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

BAIAS V PETRU

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1--B2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 6.25 avansat Respins

BAIC A.A ALEXANDRU-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Informatica T2 Pascal 7.5 experimentat Reusit

BAIC C DARIUS IOAN

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.35 nivel mediu Respins

BAIC G.A. IOAN GABRIEL

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.7 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

BAIDOC C CARMEN MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

BAINTAN D. SILVIU ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Geografie 8.1 experimentat Reusit

BAINTAN L CRISTINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 8.5 Biologie vegetala si animala T1 9.55 experimentat Reusit

BAJNA B ZOLTAN

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.5 limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.2 Filosofie 5 experimentat Reusit

BAKO R ANETT MARIA

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.9 Logica si argumentare 9.6 experimentat Reusit

BAKOS I.S. ALEXANDRA RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 5.1 avansat Respins

BAL I ANDREEA LUCIA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

BALAJ V DIANA RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.1 experimentat Reusit

BALAN D MARCEL ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BALAN D. ALEXANDRU - DUMITREL

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.15 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Geografie 8.7 avansat Respins

BALAN V.F ROMANA ROXANA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 9.3 nivel mediu Respins

BALAS E. BLANKA EMOKE

    LICEUL LOEWEY KLARA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Respins

BALAS V DAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. IOSIF MARTURISITORUL BAIA MARE Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.45 Geografie 6.45 experimentat Reusit

BALAZS A ALEXANDRA-PAULA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 1 Fizica 5.7 avansat Respins

BALAZS I. ROBERT CORIOLAN

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.55 Informatica T1 intensiv Pascal 8.3 experimentat Reusit

BALAZS M. ZOLTAN SANDOR

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.65 Fizica 5 avansat Respins

BALAZS V KINGA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.05 incepator Respins

BALC M THEODORA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.35 Geografie 5.2 experimentat Reusit

BALDOVIN A ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BALEA D. ANUTA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A2 Matematica T2 2.3 Geografie 6.1 avansat Respins

BALEA V. ANUTA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BALEA V. PALAGA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.25 nivel mediu Respins

BALIN G. IOANA SABINA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 2.8 avansat Respins

BALIN I LENUTA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 10 Logica si argumentare 9.3 experimentat Reusit

BALIN P ELENA MARIANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 6.7 nivel mediu Reusit

BALIN S MARIOARA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1--A2-A2-A1 Istorie 6.9 Geografie 7.5 avansat Reusit

BALIN V. RADU - ROMEO

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.25 nivel mediu Respins

BALINT F.R ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Fizica 5 nivel mediu Respins

BALINT P. KLARA BIANCA

    LICEUL LOEWEY KLARA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba germana moderna B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.15 experimentat Reusit

BALLA I TAMAS

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba germana moderna B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Chimie organica T1 Nivel II 8 experimentat Respins

BALLA S NANDOR

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.6 Psihologie 4.6 experimentat Respins

BALMOS R ANCUTA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza A1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Respins

BALOG A.I. DIANA-GIORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Logica si argumentare 9.5 experimentat Reusit

BALOG I ZOLTAN

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara avansat 6.5 limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.6 avansat Reusit

BALOG S. MARIA-DIANA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Reusit

BALOGH I. CAROLINA CORNELIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

BALOGH S.I BERTOLD

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

BALTA M MARIUS REMUS

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 6.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

BALTAN D IOAN-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 5 Fizica 6.1 experimentat Respins

BALTOS M RAZVAN ANDREI

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 8.25 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.95 avansat Respins

BANAURS R.R RADU REMUS

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 3.5 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

BANC N. NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-A1-B1-A2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I N/p avansat N/p

BANCOS M IOANA MARINELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.3 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

BANCOS R ALEXANDRU IONUT

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Istorie 9.7 Geografie 8.45 experimentat Reusit

BANCOS T TRAIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.5 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

BANDI R ROBERT VLAD

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba italiana A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 9.55 Geografie 8.1 experimentat Reusit

BANDREA V MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B1 Istorie 8.05 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

BANIANSCHI V. ROXANA CLAUDIA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Istorie 7.65 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

BANICA A. MARIANA - ANDREEA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2--A2-B1-B1 Istorie 7.35 Geografie 6.6 incepator Reusit

BANTO G.V TAMAS

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

BANU D PAULA-CARLA

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

BANYAI T TIBOR-LORAND

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.25 Psihologie 5 avansat Reusit

BARANYI I IULIAN-DAN

    GRUPUL SCOLAR OCNA SUGATAG Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.15 Chimie organica T1 Nivel I 5.05 experimentat Respins

BARBARIE S. ELISEI

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.65 Geografie 6.45 incepator Respins

BARBOLOVICIU D FLORICA

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Geografie 6.15 avansat Respins

BARBOS A SIMONA VALERIA

    COLEGIUL ECONOMIC PINTEA VITEAZU CAVNIC Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.95 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.15 avansat Reusit

BARBOS I BOGDAN IOAN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.7 Informatica T2 Pascal 6.85 nivel mediu Respins

BARBOS I DANIEL

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.85 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

BARBOS ST. IRINA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Geografie 7.8 Respins

BARBOS V.D VLAD MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie 5.5 avansat Respins

BARBUL M DARIANA ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.6 Informatica T2 Pascal 9.5 experimentat Reusit

BARBUR I ROXANA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.75 Chimie organica T1 Nivel II 6.9 experimentat Reusit

BARBUR R ADRIAN-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana 3.45 Limba engleza Matematica T2 5 Fizica 5 avansat Respins

BARBUS D CRISTINA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza Istorie 5.2 Sociologie 5.8 avansat Reusit

BARBUS D.I. RAUL DORIN GEORGE

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.5 Geografie 9 experimentat Reusit

BARBUS V MARIA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.7 Filosofie 5.2 nivel mediu Respins

BARCAN A. ELVIS-IONUT

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.8 Geografie 5 experimentat Respins

BARCEAN M. MADALINA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

BARDA D DELIA- ILEANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 1.9 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 3.8 Geografie 4.4 nivel mediu Respins

BARDAI V VLADIMIR

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza A2--A2-A2-A1 Matematica T2 5.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.2 nivel mediu Reusit

BARDAWELL M SEIR-RAOUL-MOHAMED

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Fizica 3.4 experimentat Respins

BARKOCZI V.P IANOS ANDRAS

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

BARKOCZI V.P LASZLO PAUL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 1.8 Limba engleza Matematica T2 1.75 Fizica 5.7 nivel mediu Respins

BARLEA P VASILE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 6.9 nivel mediu Reusit

BARNUTIU P VALENTIN ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.6 Geografie 6.1 experimentat Reusit

BARSAN D DANIEL

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

BARSAN I. MARIA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BARSAN N. IULIANA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.35 experimentat Reusit

BARSAUAN I LAURA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.75 experimentat Reusit

BARTHA F. ANA CLEMENTINA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 3.25 avansat Respins

BARTIS I. MADALIN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

BARTOS A CORNEL

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Istorie 6.75 Geografie 5 nivel mediu Respins

BARTOS R. ROXANA ELVIRA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza A2-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 7.1 nivel mediu Reusit

BATCOR V. LENUTA-DANA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 avansat Respins

BATIN A IONUT-GHEORGHDE

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BATIN A LOUISE ALEXANDRU DIETMAR

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-A2-B1-A2 Istorie 6.95 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

BATIN G ILEANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

BATIN M. GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.2 Fizica 3.7 avansat Respins

BATIN S. ADRIAN MARIAN SORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 2 avansat Respins

BAUER M IULIA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

BEDEOAN I RAUL-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.7 experimentat Reusit

BEDEOAN V PETRU

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

BEGAN MICH G. BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 3.3 Limba engleza Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 3.75 experimentat Respins

BEJAN C. PAULA DIANA

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba franceza B2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 9.7 nivel mediu Respins

BEJENARIU A VLAD

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

BEJERA M. MIHAELA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.8 Geografie 8.4 avansat Reusit

BEJERA P. PAUL

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

BEJERA V. ALINA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba franceza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.25 nivel mediu Respins

BEJEREA I. ADRIAN

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 nivel mediu Respins

BEJEREA V. DUMITRU

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Reusit

BEJINARIU I VIRGIL

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BEJINARIU M BOGDAN-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Fizica 2.8 avansat Respins

BEL A EUNICIA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.9 Chimie organica T1 Nivel II 8.4 experimentat Reusit

BEL E RUBEN EMIL

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.35 Fizica 5.15 nivel mediu Respins

BEL G BOGDAN VALER

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 avansat Reusit

BEL V DANIELA

    GRUPUL SCOLAR FARCASA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

BELBE I IULIA MARIA

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Respins

BELENYI A GABRIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.1 Geografie 5.7 avansat Respins

BELLA I.S. NORBERT

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

BENCZE A SZILVIA-BERNADETT

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.5 limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba germana moderna Istorie 7.3 Filosofie 8.55 avansat Reusit

BENCZE S. EDE AKOS

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

BENCZE T HENRIETTA-KRISZTA

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.1 limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A1 Istorie 6.6 Filosofie 6.45 nivel mediu Reusit

BENE D. LOREDANA IOANA

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

BENEA I VLAD

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2--B2-A2-A1 Matematica T2 2.1 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

BENEFALVAN V.I. MARIUS ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba italiana A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

BENTA G GELU RADU

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 experimentat Respins

BENTE G. SORINA SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.1 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Reusit

BENTE I OANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 7.4 experimentat Reusit

BENZAR F FLORICA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba spaniola B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 6.5 experimentat Reusit

BENZAR G. MARIA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BENZAR I ANA

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

BENZAR I STEFAN

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana 4.15 Limba engleza Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.25 nivel mediu Respins

BENZAR I. IOAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Fizica 3.8 avansat Respins

BENZAR V. VASILE

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.2 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 3.4 nivel mediu Respins

BERCEA P MARIA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 avansat Reusit

BERCHES I. CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 5 Limba franceza Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BERCHIS G ELENA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 9.6 Geografie 8.6 incepator Reusit

BERCI D. IOANA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Geografie 8.6 experimentat Respins

BERCI G. ANAMARIA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BERCI I IOAN-PETRU

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 7 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

BERCI I. MARIA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Geografie 6.75 avansat Respins

BERCI R BEATRICE BIANCA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 6 Geografie 7 nivel mediu Reusit

BERCI V FLORICA-MARIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

BERCI V MARIA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Istorie 8.7 Geografie 7.65 avansat Reusit

BERCIU GH FLAVIUS-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 8.2 experimentat Reusit

BERCIU V BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.7 experimentat Respins

BERCIU V CORINA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Informatica T2 Pascal 9.05 experimentat Reusit

BERCSA I. DANIEL ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba rusa A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Fizica 2.5 avansat Respins

BEREAN V DANIEL-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 8.25 avansat Reusit

BERES E EUGEN IUSTIN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza Matematica T2 7.4 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

BERES S.A SANDOR KRISZTIAN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

BERINDAN S.C. MIHAI IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 3.2 Limba engleza Matematica T2 6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.8 incepator Respins

BERINDE GH. DANIEL- VASILE

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 avansat Reusit

BERINDE GHE. MARIOARA LACRIMIOARA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

BERINDE I BENIAMIN FLORIN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 8 Geografie 3.1 incepator Respins

BERINDE I FLOARE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 7.05 Geografie 5.85 incepator Reusit

BERINDE I MANOLE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 9.65 Geografie 7.4 incepator Reusit

BERINDE I. FLORINA GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Geografie 8.05 experimentat Respins

BERINDE M MIHAI-NUTU

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.9 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 8.5 Geografie 8.5 nivel mediu Respins

BERINDE P. IONUT ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

BERINDE V IOAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 8 incepator Respins

BERINDE V LENUTA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Informatica T1 intensiv Pascal 8.5 experimentat Reusit

BERINDE V MARIA

    GRUPUL SCOLAR OCNA SUGATAG Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Geografie 5 nivel mediu Respins

BERINDE V. ANISOARA LENUTA

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 7.6 experimentat Reusit

BERINDEA I GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B2 Istorie 8.5 Geografie 6.8 experimentat Reusit

BERINDEA L. ANISOARA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Geografie 8.1 experimentat Respins

BERTOK L ANNAMARIA

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 nivel mediu Respins

BERTOTI I. IZABELLA GABRIELLA

    LICEUL LOEWEY KLARA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara avansat 9 limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Respins

BESE S MIHAI STELIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.75 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

BEUCA I MARIA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 6.65 nivel mediu Respins

BEUCA I SIMONA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 6.55 avansat Reusit

BEUCA I. MOTREA

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 9.1 nivel mediu Respins

BEUCA M. MIHAI

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza A2--A2-A2-B1 Istorie 5.7 Geografie 5.3 incepator Respins

BEUCA V BENIAMIN

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 6.8 avansat Reusit

BEUCA V. ANA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.9 experimentat Reusit

BICAN E.L ALINA DENISA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 7.8 nivel mediu Respins

BICAZAN A. RAZVAN ALEX

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica 5.4 avansat N/p

BILA V MARIA EUGENIA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 5.6 Sociologie 8.3 nivel mediu Respins

BILAK A. BEATRICE - ELVIRA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-A2-B1-A2 Matematica T2 1.9 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BILAN G. EMANUEL GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.85 Fizica 1 nivel mediu Respins

BILAN M. ALEXA MARIUS

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba rusa A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.05 Fizica 2.8 avansat Respins

BILASCO G ADRIAN GRIGORE

    GRUPUL SCOLAR BORSA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Istorie 9 Geografie 8.8 avansat Reusit

BILASCO G GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU FILIPASCU PETROVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 6.75 Geografie 5 incepator Respins

BILASCO G. RAMONA-IOANA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 avansat Respins

BILASCO I IOAN

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU FILIPASCU PETROVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7 Geografie 3.8 incepator Respins

BILATIU I IOAN ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 experimentat Respins

BILICI G GHEORGHE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 5.6 incepator Respins

BILICI I. IOANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba franceza B2--B2-A1-A1 Istorie 7.15 Geografie 6.05 incepator Respins

BILICI T. ANA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

BILT G GEORGE

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Informatica T2 Pascal 8.05 experimentat Reusit

BILT GH. VASILE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 7.1 Geografie 6.4 incepator Respins

BIRCE I VOICHITA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A2 Istorie 8.3 Geografie 5.3 incepator Respins

BIRDA I OCTAVIAN MIHAI

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Respins

BIRDA V FLORIN VASILE

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Respins

BIRGAU D CORINA MADALINA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana 6.9 Limba engleza Matematica T2 8.25 Geografie 8.8 experimentat Reusit

BIRIS L.M.I RAZVAN-ILIE

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Fizica 9.6 experimentat Reusit

BIRLE C ADRIANA CORNELIA

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Istorie 5.5 Geografie 2.2 avansat Respins

BIRLE C CARMEN MARIA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 7.45 Biologie vegetala si animala T1 8.3 nivel mediu Reusit

BIRLE C DAN ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Informatica T2 Pascal 6.75 experimentat Reusit

BIRLE D DANA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Matematica T1 9.2 Chimie organica T1 Nivel I 10 experimentat Reusit

BIRLE E MADALINA-EMILIA

    LICEUL PENTICOSTAL BAIA MARE Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 6.6 experimentat Reusit

BIRLE G. GEORGIANA LARISA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 3.4 Geografie 8.55 experimentat Respins

BIRLE I. CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Fizica 1.9 incepator Respins

BIRLE I. RAZVAN CATALIN

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Geografie 8 avansat Respins

BIRLE I.D. ALEXANDRU-GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza Matematica T1 8.7 Fizica 9 experimentat Reusit

BIRLE T CATALIN-NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

BIRLE V FLAVIA-BIANCA

    LICEUL PENTICOSTAL BAIA MARE Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 7.8 experimentat Reusit

BIRLE V GABRIEL-IONUT

    LICEUL PENTICOSTAL BAIA MARE Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.15 Geografie 9.25 experimentat Reusit

BIRLE V ROXANA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

BIRLEA V. ADINA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 7.7 avansat Respins

BIRLEA V. STEFAN

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

BIRO A. ALEXANDRA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

BIRO M MARIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 6.75 incepator Reusit

BIROU V. DIANA SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba franceza B2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.65 avansat Respins

BIRSAN I. ANCA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba franceza A2--A1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Geografie 7.6 avansat Respins

BIRSAN V. SAMUEL

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Respins

BIRSAN V.V LARISA PAULA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

BIRTA M ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 avansat Respins

BIRTA M.G. ANDRADA SOFIA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Fizica 2.9 avansat Respins

BIRTOC A MIHAI CRISTIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 5 nivel mediu Respins

BIRTOC CAS ARDELEAN D. ANAMARIA - CRISTINA

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Geografie 9.8 avansat N/p

BIRTOC P GHEORGHE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 8.7 Geografie 8.5 avansat Reusit

BIRTOC V ADELA-DANA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

BISTRISCHI A REKA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Reusit

BITA I. ALEXANDRA GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Chimie organica T1 Nivel I N/p incepator N/p

BITCOR G IOAN IULIAN

    GRUPUL SCOLAR VISEU DE SUS Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 incepator Respins

BIZAU A ILEANA

    GRUPUL SCOLAR OCTAVIAN GOGA ROZAVLEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza N/p Matematica T2 3.4 Geografie 5 nivel mediu N/p

BIZAU D ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.25 Geografie 5 nivel mediu Respins

BIZAU I ILEANA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Reusit

BIZAU I. IOAN

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Geografie 8.5 nivel mediu Respins

BIZAU N. NICOLETA-IULIANA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

BIZAU T SIMINA TEODORA

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 10 experimentat Reusit

BIZAU V ADRIAN-DANUT

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Informatica T2 Pascal 9 experimentat Reusit

BIZAU V. IOAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A2 Istorie 5.8 Geografie 7.7 nivel mediu Respins

BIZO M BIANCA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza Istorie 7.7 Geografie 7 experimentat Reusit

BLAGA I. OANA-DANA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BLAGA M RAUL-LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.6 Fizica 5.45 experimentat Reusit

BLAGA M.V. MARIUS VASILE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

BLAGA V RENATA-ADELA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 8 experimentat Reusit

BLAJ C SEBASTIAN CAROL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 5 experimentat Respins

BLAJ G ALINA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba spaniola B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 7.1 experimentat Reusit

BLAJ N. ELISABETA PAULA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.45 experimentat Respins

BLAJ N. RODICA GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 8.5 experimentat Reusit

BLEDEA A MIHAITA ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC PINTEA VITEAZU CAVNIC Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 avansat Reusit

BLEDEA G AUREL

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A1-A2-B1-A2 Istorie 6.7 Geografie 7 nivel mediu Respins

BLEDEA G. GHEORGHE-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.8 Fizica 2.8 avansat Respins

BLEDEA I ALINA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Respins

BLEDEA I CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 8.55 Chimie organica T1 Nivel II 9.7 avansat Reusit

BLEDEA I. FRANCESCA MARIA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

BLEDEA I. IOAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 2.4 experimentat Respins

BLEDEA I. IONUT BOGDAN

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 8 Fizica 9.5 experimentat Reusit

BLEDEA I. IULIANA - MARIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.8 Geografie 6.2 avansat Reusit

BLEDEA I. NICOLETA BIANCA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

BLEDEA N. MARIOARA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 experimentat Reusit

BLEDEA P. AMALIA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Geografie 7.7 nivel mediu Respins

BLEDEA V ALEXANDRA- MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

BLEDEA V. CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BLEDEA V. GHEORGHE-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

BLENCHE P.S. ELENA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 9.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.85 experimentat Reusit

BLENCHE V.D PAUL DANIEL

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A2 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

BLIDAR A FLAVIU MANUEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 6.8 Geografie 8.25 avansat Reusit

BLIDAR I ALEXANDRA LEONTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

BLIDAR I. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.15 nivel mediu Reusit

BLIDAR I.T. IOAN DANIEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.95 Limba franceza B2-A2-A1-A1-A1 Istorie 5.65 Geografie 5.4 nivel mediu Reusit

BLIDAR V MARIANA CAMELIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.75 Geografie 5.7 incepator Respins

BLIDAR V. DIUTA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

BOB I MAGDALENA-ADRIANA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 9.9 avansat Respins

BOB V. DUMITRU AUREL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

BOBOCEA V. DRAGOS - VASILE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba franceza B2--B1-A1-A1 Istorie 5.9 Geografie 5.2 incepator Respins

BOC I ROXANA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 6 avansat Reusit

BOCA G. REMUS GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 5.15 Limba engleza Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

BOCA M MARCELA-ANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba italiana B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Sociologie 9.15 nivel mediu Reusit

BOCA M. VASILE ANDREI

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.8 Geografie 8.7 experimentat Respins

BOCA N ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Respins

BOCA P MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BOCANESCU M ANDREEA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 8.7 experimentat Reusit

BOCI I DANUT

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza Matematica T2 6 Chimie organica T1 Nivel II 9.5 experimentat Reusit

BOCOCI S. COSMIN-STEFAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.9 nivel mediu Respins

BOCOR D.A MARIUS ADRIAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

BODEA F. ADRIAN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.8 nivel mediu Respins

BODEA G. IOANA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

BODEA I ANAMARIA

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.15 Geografie 8 experimentat Reusit

BODEA I CRISTINA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.3 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.1 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

BODEA N.GH. DORU- NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

BODEA V VALENTINA IOANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.25 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 3.7 nivel mediu Respins

BODI S ANDREEA-ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

BODIS E EMERIC GABOR

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 6.45 Geografie 5 nivel mediu Respins

BODIU N DANIEL-LIVIU

    LICEUL PENTICOSTAL BAIA MARE Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 7 experimentat Reusit

BODNAR V. ANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana 5.25 Limba franceza Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BODNARIUC C RUSNEAC F. MARIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BODNARIUC N NICOLETA-ANA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba rusa B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.95 Fizica 2.5 avansat Respins

BODNARIUC S ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba rusa B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 9.85 experimentat Reusit

BODNARIUC V ALEXANDRU-VICTOR

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba rusa B1--B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

BODNARIUC V ANCA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 4.5 Biologie vegetala si animala T1 5.25 experimentat Respins

BODNARIUC V. VASILE

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba rusa B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Fizica 1 nivel mediu Respins

BODOCEAN L ALIN COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

BODONE M MIHAELA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.25 Geografie N/p avansat N/p

BODONE V GELU VASILE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.4 Geografie 3.7 nivel mediu Respins

BOER M BIANCA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.05 Fizica 2.5 experimentat Respins

BOGA I ILEANA

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Geografie 6.5 avansat Respins

BOGA N AMALIA SIMONA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 7.5 avansat Reusit

BOGA N GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1--B1-A2-B1 Matematica T2 5 Fizica 5 nivel mediu Respins

BOGAR D ECATERINA MARIA

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 9.2 avansat Respins

BOGDAN A GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 8 nivel mediu Reusit

BOGDAN F MARTON-JAKOB

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5.1 Fizica 7.4 avansat Respins

BOGDAN G RAUL VASILE

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B1--B1-A1- Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 4.7 nivel mediu Respins

BOGDAN I. CRISTINA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 6.05 experimentat Respins

BOGDAN I. IONELA

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

BOGDAN N. ALEXANDRA DIANA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 8 Geografie 9.2 avansat Reusit

BOGDAN O RAZVAN VLAD

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.4 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

BOGDAN VLAD S IOANA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BOGJE F IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Fizica 2.2 avansat Respins

BOGOVIT V RAMONA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

BOHAR A. PARASCA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.1 Geografie 5.1 incepator Respins

BOHONI S PATRICK GABOR

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Istorie 10 Geografie 8 experimentat Reusit

BOHORAS FILIMON V ANGELA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 7.6 incepator Respins

BOHOTICI N ANCA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 9 experimentat Reusit

BOICEAN V. ADRIANA-IOANA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 5.95 avansat Respins

BOICIUC I MARIA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba rusa B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3 Fizica 1.6 avansat Respins

BOICIUC I MARIA OXANA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba rusa B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

BOICIUC I MARIAN CRISTIAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. IOSIF MARTURISITORUL BAIA MARE Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza A2-A2-A2-A2-B1 Istorie 8.2 Geografie 7.2 experimentat Reusit

BOICIUC M DANIELA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 6.85 Geografie 8.6 nivel mediu Respins

BOICIUC M FLORIN-COSMIN

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica Limba si literatura ucraineana experimentat 7.35 limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 incepator Respins

BOICIUC N NICU-CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 9.7 experimentat Reusit

BOICIUC S ALEXANDRU-STEFAN

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica Limba si literatura ucraineana experimentat 7.7 limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.85 Informatica T2 Pascal 5.85 experimentat Respins

BOICIUC V CORNEL

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.7 nivel mediu Respins

BOICO G. IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1-A1-A1-A2-A1 Matematica T2 1.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Respins

BOICSUK F. FEDOR IOAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.5 Fizica 2.8 avansat Respins

BOILA I CATALIN-BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Reusit

BOITOR A. CIPRIAN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.55 avansat Respins

BOITOR S.G RAZVAN NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.6 incepator Respins

BOITOR V. BOGDAN VASILE

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1--B1-B2-B1 Matematica T2 9.2 Geografie 9.8 experimentat Reusit

BOITOR Z ARTHUR-BOTOND

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 6.5 limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 nivel mediu Reusit

BOJA I. MIHAI

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BOJE I. IOAN DANUT

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Psihologie 5.9 avansat Reusit

BOJOGA V. STEFAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana 5.5 Limba engleza Matematica T2 5.5 Fizica 3.4 avansat Respins

BOJOR I IONUT

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 7.9 experimentat Reusit

BOJTE J.C TAMAS

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 8.55 Chimie organica T1 Nivel II 9 experimentat Reusit

BOLBOS C CORSIUC V. DOMNITA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T1 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p N/p N/p

BOLCHIS M. CARMEN GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba italiana A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Geografie 5.4 avansat Respins

BOLCHIS N MARIUS

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 6.55 avansat Respins

BOLCHIS V CRISTINA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza A2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

BOLDAN D. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

BOLDAN M GABRIEL ANDREI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 6 avansat Reusit

BOLDAN V. CSABA VASILE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A2 Matematica T2 1.2 Geografie 5 nivel mediu Respins

BOLDIRESCU I ALEXANDR

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Fizica 2.5 avansat Respins

BOLDIS P. DANIELA IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

BOLDIZSAR V. MARIANA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 nivel mediu Respins

BOLOG P MARIUS MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.2 nivel mediu N/p

BOLOGA P IOANA MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 10 avansat Reusit

BOLOHA V VASILE STEFAN CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.7 Geografie 7.45 experimentat Reusit

BOLTYE D ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza Matematica T2 7.95 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

BONAT G GRIGORE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 7.15 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

BONAT S CAMELIA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B1-B1-A1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Respins

BONAT S EMANUEL IOAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 5 experimentat Respins

BONATIU L. FLORIDANA DELIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 5 nivel mediu Respins

BONDEA G MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba spaniola B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 9.2 avansat Reusit

BONTE D DANIELA ANTONELA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 experimentat Reusit

BONTE G GABRIEL MARIUS

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.8 Geografie 6.8 nivel mediu Reusit

BONTOS A. CAMELIA PARASCA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 5.2 incepator Respins

BONTOS C MADALIN NELUTU

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. IOSIF MARTURISITORUL BAIA MARE Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 7.85 Geografie 7.3 avansat Reusit

BONTOS G LIVIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B2 Istorie 7.4 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

BORA G. ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Geografie 6.7 experimentat Reusit

BORA GH. VASILE - DANIEL

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 3.25 incepator Respins

BORA I. ANUTA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

BORA I. OANA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Geografie 5.7 experimentat Reusit

BORA V. IOAN

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 avansat Reusit

BORCA G. MARIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BORCA I MARICUTA-ROZICA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 avansat Reusit

BORCA I. BIANCA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.95 experimentat Reusit

BORCA M VASILE

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Geografie 3.3 nivel mediu Respins

BORDAC S MARIA - STEFANIA

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba franceza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.15 Geografie 7.7 nivel mediu Respins

BORGYOS R.I BIANCA -CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.95 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

BORLAN G. MARIUTA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.25 Fizica 6.5 nivel mediu Reusit

BORODI GH. ADINA-VERONICA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 9.65 experimentat Reusit

BORODI I IOANA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

BORODI I VASILE

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 7.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 10 experimentat Reusit

BOROICA I FLORINA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Geografie 7.65 experimentat Respins

BOROICA I ILEANA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 9 Informatica T1 intensiv C/C++ 10 experimentat Reusit

BOROS A LILIANA-DANIELA

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Geografie 4.1 nivel mediu Respins

BOROS C. CALIN ILIE ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.8 Geografie 9 experimentat Respins

BOROS N NORBERT

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 4.3 nivel mediu Respins

BOROTA D DANIELA

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.5 experimentat Reusit

BOROTA I. VLAD MIRCEA MIHAI

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9 experimentat Reusit

BOROTA M FLORICA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 7.2 Geografie 7.15 incepator Reusit

BOROTA V. DORINA CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

BOROTA V.A. ADRIAN-FLORIN

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba germana moderna B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.2 avansat Respins

BORZ A ALEXANDRA-DUMITRITA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Respins

BORZAN L CATALIN-LIVIU

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.95 Fizica 6.05 experimentat Reusit

BORZAS C.I. ADRIAN ZSOLT

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Fizica 2.3 experimentat Respins

BORZAS C.I. GABRIEL EMIL

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 experimentat Respins

BOT I COSMIN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Fizica 6.1 experimentat Respins

BOT I OANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

BOT S.N. VASILE SORIN

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 7.5 experimentat Reusit

BOT V. ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.85 experimentat Reusit

BOTA A ANDREI CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR VISEU DE SUS Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

BOTA G ANA CRISTINA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 3.8 nivel mediu Respins

BOTA G LAURENTIU-NICUSOR

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba rusa A2--B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BOTA G MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba italiana A1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.75 Geografie 8.3 avansat Reusit

BOTA G.V AUGUSTIN IOAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba franceza A2--A2-A1- Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 incepator N/p

BOTA I CRISTINA-IONELA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 2.45 Limba engleza A2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 1.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

BOTA I. IOAN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.05 Geografie 5.05 experimentat Respins

BOTA I. ION - ILIE

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.35 avansat Respins

BOTA N ANCUTA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3 Geografie 8.2 avansat Respins

BOTA N CRISTINA ANGELA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6 Geografie 4.25 avansat Respins

BOTA T CARMEN-FLORINA

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

BOTA T.E RALUCA LAVINIA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

BOTA V CODRUTA MONICA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba spaniola A2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 6.7 avansat Reusit

BOTA V VASILE ALIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.2 avansat Respins

BOTA V VASILE FLORIN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.45 Geografie 5.95 nivel mediu Respins

BOTA V. GEORGETA - ANUTA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Istorie 5.5 Geografie 5.7 incepator Respins

BOTCA S BERNADETTE

    COLEGIUL ECONOMIC PINTEA VITEAZU CAVNIC Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 6.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.05 avansat Reusit

BOTE V. LARISA ANDRA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BOTH A ANDREEA-MARIOARA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Istorie 9.6 Logica si argumentare 9.3 experimentat Reusit

BOTH F MIHAI GABRIEL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. IOSIF MARTURISITORUL BAIA MARE Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 8.4 Geografie 7.5 avansat Reusit

BOTICI D. DANIEL COSMIN

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 avansat Reusit

BOTICI P. CRISTIAN PETRICA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Fizica 3.7 avansat Respins

BOTIS A ALIN GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

BOTIS C PASCU V. MONICA MARIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BOTIS D.G. OANA MARIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 7.1 incepator Respins

BOTIS I DANUT GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A1--B1-B1-B1 Matematica T2 2.9 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

BOTIS I. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

BOTIS I. ANUTA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Istorie 5.7 Geografie 5.5 incepator Respins

BOTIS M ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.6 Geografie 7 avansat Respins

BOTIS S ANAMARIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.35 Geografie 5 incepator Reusit

BOTIZ A. MARIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie 5 N/p N/p

BOTIZ I SANDRA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-A1-B1-B2-B1 Istorie 8.8 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BOTIZ M. MARIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

BOTIZ N. ILEANA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.8 Geografie 9.3 avansat Reusit

BOTIZ P MONICA LILIANA

    GRUPUL SCOLAR VISEU DE SUS Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.05 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.6 incepator Respins

BOTIZ V ILEANA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba rusa B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

BOTIZ V PETRU

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3 Fizica 1.7 nivel mediu Respins

BOTIZ V. MIHAI

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Istorie 7 Geografie 5 incepator Reusit

BOTIZAN F CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Geografie 9.25 experimentat Respins

BOTIZAN G MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.55 Economie 8.45 avansat Reusit

BOTIZAN G. IOANA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 9 Geografie 9.2 experimentat Reusit

BOTIZAN I. DANUT GRIGORE

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

BOTOC-MALIARCIUC N NICOLAE-ANDREI

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica Limba si literatura ucraineana experimentat 9.4 limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 experimentat Respins

BOTOS E ADRIANA-CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

BOUT A ALEXA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba rusa B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

BOUT N NICOLETA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Istorie 9 Geografie 8.1 nivel mediu Respins

BOZAI DRAGOS V GEORGIAN DANUT

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Istorie 7.5 Geografie 7.5 experimentat Reusit

BOZAI GH. CRISTINA IRINA TITIANA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Geografie 8.2 avansat Respins

BOZAI N SINZIANA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

BOZAI V ALINA

    GRUPUL SCOLAR OCNA SUGATAG Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 3.1 avansat Respins

BOZAI V ANCA

    GRUPUL SCOLAR OCNA SUGATAG Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Geografie 3 nivel mediu Respins

BOZGA D AURELIA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 avansat Reusit

BOZGA D. VLAD CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

BOZGA E CIPRIAN VASILE

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.65 experimentat Reusit

BOZGA I MIHAI DAN

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Fizica 6.8 experimentat Reusit

BOZGA L ANDREI-SORIN

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Fizica 3.25 avansat Respins

BOZGA L GABRIELA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Fizica 3.7 experimentat Respins

BOZGA M LARISA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

BOZGA N. MARIAN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba franceza B1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3 incepator Respins

BOZGA S SIMION

    GRUPUL SCOLAR BORSA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BOZGA V MARIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 6 Geografie 7.5 incepator Reusit

BOZGA V VASILE

    GRUPUL SCOLAR BORSA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BOZGA V VIORELIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 7.5 incepator Respins

BOZGA V. ANCA DORINA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza A2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Reusit

BOZINTAN G BIANCA-NICOLETA

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Fizica 5.15 avansat Reusit

BOZSODI I ROBERT-ERIK

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.4 Fizica 3.6 avansat Respins

BRADEA M LORIN-ALIN

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

BRADEANU V.D. CRISTINA ALINA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

BRADU V PETRU-ELISEI

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 1.75 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Fizica 5.6 avansat Respins

BRADU V ROMULUS-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.7 Fizica 5 nivel mediu Respins

BRAN A ANA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza A1-A1-B1-A2-A2 Istorie 6 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

BRAN E.V. ANDREI VASILE

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 3.4 experimentat Respins

BRAN G. GEORGE BOGDAN

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.75 Geografie 9 experimentat Reusit

BRAN GH. DIANA LOREDANA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Geografie 8.3 experimentat Respins

BRAN R.M CARMEN ANA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 8.8 avansat Reusit

BRANDUSE E CRINUTA EMILIA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B2 Matematica T1 6.9 Informatica T2 Pascal 8.35 experimentat Reusit

BRANDUSE V CRISTINA LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR FARCASA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

BRANIC M. MIHAELA-DIANA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.2 Geografie 5.6 avansat Reusit

BRANZEI V RADU MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.7 Informatica T2 Pascal 8.5 experimentat Reusit

BRAT A. OVIDIU VLAD

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

BREBAN I IOANA RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza A2-B2-A1-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

BREBAN I VLAD-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.35 experimentat Respins

BREBAN N TEODORA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 10 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

BREHAITA I LIDIA -FLORICA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Istorie 3.7 Geografie 2.3 incepator Respins

BREHARU O IOANA MONICA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A2 Istorie 7.5 Geografie 6.25 incepator Reusit

BRENDEA D. IRENA-ISABELLE

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4 avansat Respins

BRENDEA GH. MARIAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Istorie 5.65 Geografie 6.2 incepator Respins

BRENDEA V. PETRU

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Istorie 5.45 Geografie 6 incepator Respins

BRETAN C. IOAN GHEORGHE

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza N/p Matematica T2 5 Geografie 6.1 nivel mediu N/p

BRETAN CAS POP F CAMELIA IULIANA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.05 nivel mediu Respins

BRETAN D RAUL DANUT

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 2.9 Geografie 5.7 avansat Respins

BRETAN P. IOANA DELIA PAULA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba italiana A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 5.6 avansat Respins

BREZIAN I CRISTIAN-IUSTIN

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Respins

BREZOCZKI F CAMELIA MARCELA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5.25 Limba engleza Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.1 incepator Respins

BREZOVSZKY E ARMIN ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Fizica 9.2 experimentat Reusit

BREZOVSZKY E MARLENE-ANDRADA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Reusit

BRI P FLORIN-PETRUT

    LICEUL PENTICOSTAL BAIA MARE Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 6.05 Geografie 7.2 experimentat Reusit

BRINDUSE G CLAUDIA-ANA

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

BRINDUSE G CLAUDIU-TRAIAN

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Respins

BRINDUSE G COSMIN-VLAD

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Respins

BRINDUSE V ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Informatica T1 intensiv Pascal 9.55 experimentat Reusit

BRISC N.C ALEXANDRU- NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T1 8.4 Informatica T2 Pascal 7.7 experimentat Reusit

BROTNEI D. MARIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 6.1 incepator Respins

BROTNEI I DORINA IRINA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.2 experimentat Reusit

BRUMAR I. VASILE

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-B1-A2-A2-A2 Istorie 8.2 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

BRUMAR V ALEXANDRA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 9.6 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

BRUMAR V VASILE

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

BRUMAR V VASILE

    GRUPUL SCOLAR OCTAVIAN GOGA ROZAVLEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-B1-A1-A1-A2 Matematica T2 6.05 Geografie 5 avansat Respins

BUCICA V ANDREEA MARIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

BUCIUMAN G SIMONA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba franceza B1-A2-A1-A1-A1 Matematica T1 1 Biologie vegetala si animala T1 2.45 nivel mediu Respins

BUCIUMAN I ANCUTA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

BUCIUMAN M. MIHAITA RAUL

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Geografie 5.9 experimentat Respins

BUCIUMAN O CATALIN ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

BUCIUMAN O SERGIU IOAN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Informatica T2 Pascal 6.3 experimentat Reusit

BUCIUMAN P BIANCA-CODRUTA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

BUCIUMAN P. OCTAVIANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 6.7 nivel mediu Reusit

BUCIUMAN V DELIA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Reusit

BUCIUMAN V VLAD ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2--A2-A1- Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.8 nivel mediu Respins

BUCIUMAN V. VASILE VLADUT

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

BUCIUMAN V.M ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.2 Biologie vegetala si animala T1 10 avansat Reusit

BUCIUTA I ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.65 Chimie organica T1 Nivel II 9.7 experimentat Reusit

BUCIUTA I RAMONA MELINDA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 9.5 avansat Reusit

BUCIUTA M ANCA TABITA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.6 Chimie organica T1 Nivel I 3.7 experimentat Respins

BUCIUTA T. ANCUTA

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba franceza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 6.95 experimentat Respins

BUCOVSZKI A. ALEXANDRU STELIAN

    LICEUL LOEWEY KLARA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 4.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Respins

BUCSA I MARIA - VIORICA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

BUCSE V. MELANIA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Geografie 8.7 experimentat Reusit

BUCUR G CATALIN-GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-A2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

BUCUR I GHEORGHE-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Fizica 3.95 avansat Respins

BUCURICI D SAMUEL

    LICEUL PENTICOSTAL BAIA MARE Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 6.3 experimentat Respins

BUCURICI I. ANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Istorie 6.1 Geografie 4.5 nivel mediu Respins

BUCURICI ST. MARIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5.35 nivel mediu Respins

BUD A ALEXANDRU ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza A2--B1--A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.8 incepator Respins

BUD A.V. IONUT CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza A1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

BUD F.A ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

BUD G MIRCEA BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba franceza A2--A1--A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.1 incepator Respins

BUD G. GABRIEL VIRGIL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 1.6 avansat Respins

BUD G.A FLAVIU VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Fizica 2 avansat Respins

BUD G.A OVIDIU GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 1.9 experimentat Respins

BUD I ROXANA IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC PINTEA VITEAZU CAVNIC Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.75 avansat Reusit

BUD I. LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 7.4 avansat Respins

BUD I.C IOANA CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Reusit

BUD I.P. ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 avansat Respins

BUD I.Z. NORBERT DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Fizica 2.3 experimentat Respins

BUD L GABRIELA EMANUELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

BUDA D BOGDAN VLAD

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5.9 avansat Respins

BUDA D ROXANA-OANA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

BUDA E ADRIANA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 9.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

BUDA G. ANDRADA ANAMARIA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Geografie 8.8 experimentat Reusit

BUDA I ALEXANDRA MARIA

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.55 experimentat Reusit

BUDA I ANA ADRIANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Istorie 3.05 Geografie 6.4 incepator Respins

BUDA I CATALIN PAUL

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

BUDA I CRISTINA PAULA

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 9.9 Geografie 9.6 experimentat Reusit

BUDA I IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba spaniola B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.35 Geografie 6 avansat Respins

BUDA I IONELA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana 6 Limba franceza Istorie 5 Geografie 7.2 avansat Reusit

BUDA I IONUT

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

BUDA I ROXANA MARIA

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 2.4 incepator Respins

BUDA I VLADUT

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

BUDA I ZAMFIRA-ANAMARIA

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.7 avansat Respins

BUDA I. CRISTIAN MIHAI

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 8.9 experimentat Reusit

BUDA I. SORINA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 5.05 avansat Respins

BUDA L LUCIAN TUDOREL MARIAN

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza A1-A1-A1-A2-A2 Istorie 5.7 Geografie 3.4 incepator Respins

BUDA L.N. MARIA MADALINA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.1 experimentat Reusit

BUDA V IOANA MARIANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 5.3 incepator Reusit

BUDA V MIHAELA VIORELIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.1 nivel mediu Reusit

BUDA V VLAD-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

BUDE A ADRIANA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Fizica 7.2 experimentat Reusit

BUDE D DIANA ALINA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 nivel mediu Reusit

BUDE I NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Fizica 6.8 avansat Reusit

BUDEA A.S. SORIN DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.55 Geografie 7.3 experimentat Respins

BUDISAN V CLAUDIU-VIRGIL

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

BUFTEA D MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 8 Geografie 9.2 avansat Reusit

BUFTEA I IOAN COSMIN

    GRUPUL SCOLAR OCTAVIAN GOGA ROZAVLEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Geografie 5.85 avansat Respins

BUFTEA I MARIA-IOANA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

BUFTEA I. IONUT MARIUS

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

BUGLIOS C CRISTINA-ANAMARIA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Fizica 5.8 experimentat Respins

BUGNARIU E.L. ALEXANDRA MIRELA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana 1.7 Limba engleza Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 4.15 avansat Respins

BUHAI D FLAVIU CADMIEL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2--B2-A2-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

BUHAI D IOSIF-OTNIEL

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Fizica 3.4 experimentat Respins

BUHAI G NICUSO-IONATAN-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

BUHATEL S CAIUS ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 8.45 Informatica T2 Pascal 9.4 avansat Reusit

BUIA G.I NORIS GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

BUIA R.V ANDRA ELENA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Reusit

BUIC A. RAUL ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.1 Geografie 5.05 avansat Respins

BUIE G.V. RAZVAN TUDOR

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1--B1-A1- Matematica T2 3.05 Fizica 2.2 experimentat Respins

BUIE I IOANA-DENISA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Reusit

BUIE I.V SIMINA PAULA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

BUJOR M NADIA GABRIELA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 7 incepator Reusit

BUJOR R DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.4 Chimie organica T1 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

BUJOR S. ADRIANA URSULA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Reusit

BUJU V ALINA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Geografie 8.6 avansat Respins

BUJU V VASILE

    GRUPUL SCOLAR BORSA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Respins

BULICA M IOANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 2.35 Geografie 8 nivel mediu Respins

BULICA P. TEODORA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 7 Geografie 5.1 incepator Reusit

BULZAN S.M SILVIA CORINA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.65 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

BUMBAR D. OANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 3.85 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Respins

BUMBAR G. MARIAN-VASILE

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.45 Biologie vegetala si animala T1 7.15 experimentat Reusit

BUMBAR G. VLAD ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.6 experimentat Reusit

BUMBAR I VASILE

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU FILIPASCU PETROVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

BUMBAR I. ANA - ALINA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Istorie 5.65 Geografie 5.85 N/p N/p

BUMBAR I. IOAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.01 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Istorie 6.9 Geografie 6.3 incepator Reusit

BUMBAR I. MARIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 6.8 incepator Respins

BUMBAR L. MARIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.3 experimentat Respins

BUMBAR L.M. ADINA-MARIA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 8.45 experimentat Reusit

BUMBAR M. IOAN

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba germana moderna B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.1 experimentat Respins

BUMBAR M. VASILE-ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 8.35 experimentat Reusit

BUMBAR P MARIA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba rusa B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.35 Chimie organica T1 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

BUMBAR P PETRU

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

BUMBAR P. VASILE

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 3.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

BUMBAR V MIHAI

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.75 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.6 nivel mediu Respins

BUMBAR V. ALEXANDRA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.2 Geografie 9.4 avansat Reusit

BUMBAR V. IOAN

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba rusa B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

BUMBUC S MARIA

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare Limba si literatura ucraineana avansat 9.05 limba si literatura romana avansat 5.5 Limba rusa B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 9.8 Geografie 5.15 nivel mediu Reusit

BURA A OCTAVIAN OVIDIU

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 7.7 experimentat Reusit

BURA I ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

BURA I. MARIA

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

BURA V.V. ALEXANDRU SABIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Fizica 5.5 experimentat Reusit

BURDE I FLAVIA FLORENTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba spaniola A2-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 5.65 nivel mediu Reusit

BURDETIU C.D. CORNEL FLORIN

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.8 experimentat Reusit

BUREAC I. ANCUTA LAZMINA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

BURIAN M MIHAI MARIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Fizica 2.3 nivel mediu Respins

BURLACU C SABIN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.45 experimentat Respins

BURLACU C. ALEXANDRA CORINA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.3 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Respins

BURLAN C ELENA IULIA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

BURMELEAC I VASILE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 6.6 Geografie 8 nivel mediu Respins

BURNAR D IONELA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR OCTAVIAN GOGA ROZAVLEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B1-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Geografie 5.9 avansat Respins

BURNAR I IOAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. IOSIF MARTURISITORUL BAIA MARE Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 5.8 avansat Reusit

BURNAR T. IOAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.05 Geografie 6.1 incepator Respins

BURNAR T. TOADER

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Istorie 7 Geografie 5.8 incepator Respins

BURUIAN GH. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba franceza A2-A1-A1-B2-B1 Matematica T2 1.1 Geografie 5 nivel mediu Respins

BURZO C AURELIAN

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Fizica 5 avansat Respins

BURZO GH. SULTANICA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

BURZO I MIHAELA MARIA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.9 Geografie 8.3 experimentat Reusit

BURZO I. ZORICA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A1---A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 1.9 avansat Respins

BURZO M VICTORIA MARIA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.55 Fizica 5 experimentat Reusit

BURZO S RALUCA- ANCA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 9.1 Logica si argumentare 9.7 avansat Reusit

BURZO T BOGDANA- IRINA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 8 Informatica T2 Pascal 7.95 experimentat Reusit

BURZO V IONELA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 7.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

BUSTA I. IOAN

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5.35 nivel mediu Respins

BUSTA N FLAVIA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B1-B2-A1-B1-A2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Respins

BUT D.I. GEORGE IOSIF

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Fizica 2.2 experimentat Respins

BUTA I. CAMELIA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Geografie 5.6 avansat Respins

BUTARIU I IOANA MARIA

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Logica si argumentare 9.7 experimentat Reusit

BUTAS V OVIDIU IONUT

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. IOSIF MARTURISITORUL BAIA MARE Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B1-A2-A2-A2-B1 Istorie 6.15 Geografie 5 avansat Respins

BUTCURE L MIHAELA DANUTA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Istorie 5.4 Geografie 6.2 incepator Respins

BUTCURE L PETRU DAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Istorie 3.95 Geografie 5 nivel mediu Respins

BUTEAN D NICOLETA CORNELIA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 avansat Reusit

BUTEAN I. IOANA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

BUTEAN M MARIAN-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

BUTEAN S.R. FLAVIU STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Fizica 5 avansat Respins

BUTEAN V MARIUS-CLAUDIU

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

BUTEANU G MIHAI ANDREI

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.75 experimentat Reusit

BUTKA A DIANA

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.5 limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.15 Chimie organica T1 Nivel II 8 avansat Reusit

BUTUSAN M. RALUCA MARCELA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 5 avansat Respins

BUZILA V OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR FARCASA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.25 nivel mediu Respins

BUZULECIU G ALEXANDRU-COSMIN

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.85 Geografie 7.4 avansat Respins

BUZURA V GEORGIANA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CADAR A. ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

CADAR I PAUL

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T1 2.8 Informatica T2 Pascal 7.5 experimentat Respins

CADAR O ROXANA LARISA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 10 experimentat Reusit

CAIL N ILEANA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba rusa B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 6 nivel mediu Respins

CALAUZ I. ANDREI DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 5.15 nivel mediu Respins

CALAUZ I. DANIELA - ELUTA

    GRUPUL SCOLAR DR. FLORIAN ULMEANU ULMENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 7.9 nivel mediu Respins

CALAUZ M PAUL-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Respins

CALAUZ M. ESTERA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1--A1-B1-B1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.15 avansat Respins

CALAUZ R ALINA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Respins

CALINA G. GEORGIANA DENISA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B1-A2--B2-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

CALOTA C ROXANA ANDRADA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.55 nivel mediu Respins

CALUGARU D LORENA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T1 6.65 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

CAMPAN D IOAN DUMITRU MIRCEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

CAMPAN D. DINA LARISA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 7.7 avansat Respins

CAMPAN D.N. ANCA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 7.75 Geografie 9.4 experimentat Reusit

CAMPAN I CRISTIAN IOAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

CAMPAN R. TINA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.8 avansat Reusit

CAMPEAN D MARIUS-DANIEL

    LICEUL PENTICOSTAL BAIA MARE Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.6 Geografie 7 experimentat Reusit

CAMPEAN I HORIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.5 experimentat Reusit

CAMPIAN A MARIUS-RADU

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CAMPIAN S.V. ANAMARIA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Geografie 5.2 avansat Respins

CANAC N. ANDREEA SILVIA SORINA

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

CANDEA Z ANDREI MIHAI

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.85 Geografie 9 experimentat Reusit

CANIUCA V. MELANIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A2 Istorie 5 Geografie 6.6 incepator Reusit

CANJE I. IONEL GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.15 incepator Respins

CANTA D ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.85 experimentat Reusit

CANTA G.S VLAD STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 7.55 nivel mediu Respins

CAPANGI V. DELIA CONSUELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 5.45 avansat Respins

CAPILNEAN A MIHNEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.2 Chimie organica T1 Nivel I 9.2 experimentat Reusit

CAPLANUS M MIHAI-MARCEL

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

CAPRAR - MICLEA I ANA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

CAPRAR G MIHAELA-RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 9.25 experimentat Reusit

CARABAT F. LAURA MARIA

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Reusit

CARABET D ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.7 Geografie 7.15 nivel mediu Respins

CARASAN V. IOAN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat N/p

CATANUTA R.I. IERONIM

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Istorie 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

CATARGIU N NICOLAE ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

CATLAN V ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 9.75 experimentat Reusit

CATLER V ALINA-AURORA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 5.15 avansat Respins

CATONA T MARILENA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba spaniola B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 6.5 experimentat Reusit

CATRINET G GHEORGHE VASILE

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Reusit

CAUNI M VASILINA

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare Limba si literatura ucraineana avansat 7.8 limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 8.2 Geografie 5.15 incepator Reusit

CAZACU V. ROBERT IOSIF

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

CAZANGIU I. LIVIU

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 6.6 avansat Reusit

CENTEA A.S. ALEXANDRA - DIANA

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B2 Matematica T2 1.9 Geografie 8.1 avansat Respins

CERCHEZ M. ALEXANDRA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza A1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 5.2 Economie 7.2 avansat Reusit

CERNESTEAN G.A. MARIAN ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 5 nivel mediu Respins

CERNESTEAN L MIREL

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Fizica 2.5 avansat Respins

CERNESTEAN S. NICOLETA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.9 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

CETERAS S ALEXANDRA ROXANA

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 7.85 Geografie 8.05 experimentat Reusit

CHASCIAR A. ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

CHEIAUA I ALEXANDRA-IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza Matematica T1 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 experimentat Reusit

CHELARU D. VERONICA CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

CHENDES M MARIUS-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

CHERECHES M ALEXANDRU-FLORIN

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.65 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

CHERECHES M MIHAI TUDOR

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

CHERTITA D DORIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie 5 nivel mediu Respins

CHETA I CRISTIAN VASILE

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Istorie 6 Geografie 6 experimentat Reusit

CHETAN G DANIELA-ELENA

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.45 Geografie 4 nivel mediu Respins

CHEZAN T. LACRAMIOARA- MIROSLAVA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Istorie 6.8 Geografie 7.45 nivel mediu Reusit

CHIDESA D LIDIA

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare Limba si literatura ucraineana experimentat 9.6 limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 5.1 avansat Reusit

CHIFA D VASELENA

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica Limba si literatura ucraineana avansat 7.3 limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba rusa B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 3.95 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 incepator Respins

CHIFA G. MARIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

CHIFA I. MARIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 7.5 incepator Respins

CHIFA S. IOANA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.75 avansat Reusit

CHIFOR GHE NICU VIOREL

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 5 nivel mediu Respins

CHIFOR I FABIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 5.5 avansat Reusit

CHIFOR S ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.45 experimentat Reusit

CHIHAIA A.A ANDREI-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Fizica 10 experimentat Reusit

CHIMSAC I. ANDREI

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 3.7 avansat Respins

CHINA A ROXANA-ADINA

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 4 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

CHINCE I MADALINA-ERICA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

CHINCE I MIHAELA-SMARANDA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.85 experimentat Reusit

CHINDE V ALIN IOAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana 6.2 Limba engleza Istorie N/p Geografie 6.3 experimentat N/p

CHINDRIS C ILEANA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba italiana A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.6 experimentat Reusit

CHINDRIS C TIPLE V. RODICA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CHINDRIS D ILIE IOAN

    GRUPUL SCOLAR VISEU DE SUS Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

CHINDRIS D. ION

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.35 Geografie 9.05 avansat Reusit

CHINDRIS G BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.7 Logica si argumentare 9.5 avansat Reusit

CHINDRIS G EMILIA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Geografie 9 experimentat Reusit

CHINDRIS G FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B1 Istorie 9.4 Geografie 8.2 avansat Reusit

CHINDRIS G ILEANA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 9.05 experimentat Reusit

CHINDRIS G. GRIGORE

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.45 nivel mediu Respins

CHINDRIS I IOANA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Geografie 5 avansat Respins

CHINDRIS I IONUT

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

CHINDRIS I. BOGDAN GHEORGHE

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 9.05 avansat Reusit

CHINDRIS I. PALAGA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

CHINDRIS O. ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Geografie 8 experimentat Respins

CHINDRIS V ANUTA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

CHINDRIS V VASILE

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. IOSIF MARTURISITORUL BAIA MARE Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 3.5 experimentat Respins

CHINDRIS V. ANUTA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 8.8 avansat Reusit

CHINDRIS V. ANUTA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.3 Geografie 5 nivel mediu Respins

CHINDRIS V. VASILE

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Respins

CHINDRIS V. VASILE

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 avansat Respins

CHINTA V.G IULIAN GABRIEL

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Informatica T2 Pascal 8.55 experimentat Reusit

CHIORAN C.N. ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.6 Informatica T2 Pascal 9.5 experimentat Reusit

CHIORAN C.N. BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 9 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

CHIPERI V COSTEL

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Istorie 8.6 Geografie 6.3 incepator Reusit

CHIRA A CAMELIA SIMONA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Istorie 5.35 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

CHIRA A COSMIN PAUL

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 8.6 Geografie 8.2 experimentat Reusit

CHIRA A. IULIA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Geografie 7.6 experimentat Reusit

CHIRA C ALEXA

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-B1-B1-A1-A1 Istorie 5 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

CHIRA G ANDREI VASILE

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 6.05 avansat Reusit

CHIRA G DENISA ILEANA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.3 avansat Reusit

CHIRA G. IOAN EMIL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 2.55 Geografie 9.4 nivel mediu Respins

CHIRA GH MIHAI CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Istorie 3.6 Geografie 3.4 incepator Respins

CHIRA I CRISTINA - RALUCA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A1--A2-B1-B1 Istorie 5.15 Geografie 5 nivel mediu Respins

CHIRA I IOAN

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 4.45 Fizica 6.3 nivel mediu Respins

CHIRA S MARIANA-SANDA

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.45 Geografie 6 avansat Respins

CHIRCU V ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

CHIRIGUT T. RODICA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 2 Geografie 5 nivel mediu Respins

CHIRILA I. ARNOLD ANDREI

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

CHIS D. ILIE MITRUCA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Geografie 5.5 experimentat Respins

CHIS D. MARIA-MADALINA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.8 Geografie 9.5 experimentat Reusit

CHIS G ANUTA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Reusit

CHIS G MARIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 6.2 Geografie 5.25 avansat Respins

CHIS I ADRIAN-DANUT

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 7.5 Geografie 8.5 avansat Reusit

CHIS I ANUTA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 7.2 Geografie 7.9 nivel mediu Respins

CHIS I AUREL-ALEXANDRU

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CHIS I FLOAREA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba italiana A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 8.35 experimentat Reusit

CHIS I FLORIN NELU

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 6.9 experimentat Reusit

CHIS I. ANDREI CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR DR. FLORIAN ULMEANU ULMENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Respins

CHIS I. IOANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1--A2-A1-A2 Istorie 6.45 Geografie 7 incepator Respins

CHIS I. VASILE

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza A2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.5 experimentat Reusit

CHIS T VIORICA DOMNITA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

CHIS V CRISTINA MARIANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.55 Geografie 6.85 incepator Reusit

CHIS V IOANA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-B2-A1-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

CHIS V. MARIA SIMONA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 4 avansat Respins

CHIS V. VASILE TOADER

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Geografie 7.6 experimentat Respins

CHIS-VLAD I. BOGDAN-GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.05 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

CHISS O. DANIEL LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 nivel mediu Respins

CHITAS I VIORICA MARIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 3.9 nivel mediu Respins

CHIUZBAIAN M IOAN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.25 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

CHIUZBAIAN M. MIHAELA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Matematica T2 2.4 Geografie 5.4 avansat Respins

CHIVER S EMANUELA OXANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza Matematica T2 8.35 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

CIACHI E EMERIC RAUL

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

CICEAC D ALINA-DANA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 9.3 Fizica 9 experimentat Reusit

CICEAC G JULIEN MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2--B2-B2-B2 Matematica T2 2.85 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

CICEU C IVASCU G. ILEANA VIORICA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CICEU D CODRUTA MARIA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.2 avansat Reusit

CICEU G DANIEL STEFAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Istorie 5.45 Geografie 7.4 avansat Respins

CICEU I ILEANA

    GRUPUL SCOLAR OCNA SUGATAG Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.1 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Geografie 2.8 nivel mediu Respins

CICEU L CRISTIAN-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.2 experimentat Respins

CICEU P PETRU

    GRUPUL SCOLAR OCNA SUGATAG Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 6.4 incepator Respins

CICEU V. VICTOR BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.2 avansat Respins

CICEU V.P MARIA ANGELICA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 5 nivel mediu Respins

CICIOC I IOAN-GRIGORE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 8.05 nivel mediu Reusit

CICIOC V ALEXANDRU CATALIN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 8.1 experimentat Reusit

CIGAN E. RALUCA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.65 Geografie 8.8 experimentat Reusit

CIMPAN I. FLORENTINA -CRISTINA

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.6 incepator Respins

CIMPAN R. ANDREEA DANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 5.4 avansat Respins

CIMPAN V MIHAELA VIOLETA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.1 Geografie 7.45 avansat Reusit

CIMPEAN I LIDIA

    LICEUL PENTICOSTAL BAIA MARE Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5 Geografie 6.55 experimentat Reusit

CIMPEAN I. MARIUS-IOAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Fizica 3.4 avansat Respins

CIMPEAN NESTEA A. CRISTINA ALINA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.05 Geografie 5 nivel mediu Respins

CIMPEAN R ROXANA

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza Istorie 6.55 Psihologie 9.25 experimentat Reusit

CIN V MIHAI

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare Limba si literatura ucraineana avansat 7.2 limba si literatura romana avansat 3.35 Limba rusa B2-B1-B2-A1-A1 Istorie 9.4 Geografie 5 nivel mediu Respins

CINCAS V. DANUT

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Reusit

CINTA I DIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.4 avansat Reusit

CINTA I.F BOGDAN FLAVIU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

CIOBANU E RAZVAN

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 7.95 experimentat Reusit

CIOBANU I ALEXANDRU VLADUT

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-- Istorie 6 Geografie 5.65 avansat Respins

CIOBANU I ROXANA ELISABETA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 9.1 nivel mediu Respins

CIOBANU N ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.2 Chimie organica T1 Nivel I 9.8 experimentat Reusit

CIOCAN D CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 5.5 Geografie 7.4 experimentat Respins

CIOCAN D. ADRIAN - EMIL

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Fizica 3.9 avansat Respins

CIOCAN G CATALINA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 10 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 avansat Reusit

CIOCAN V. MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba franceza A1--A1-A1-A2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 2.85 avansat Respins

CIOCAS I.F ALEX FLORIN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 2.05 Informatica T2 Pascal 7.65 experimentat Respins

CIOCAS I.F ROBERT CATALIN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

CIOCAS S MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.75 Geografie 5.1 avansat Reusit

CIOCIAN V ALEXANDRA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 7.4 experimentat Reusit

CIOCIRLAN D ANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 5.85 avansat Reusit

CIOCIU I FLORINA CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.55 Informatica T2 Pascal 8.45 experimentat Reusit

CIOCOTISAN G. IONUT MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.55 nivel mediu Respins

CIOCOTISAN I DANIEL IONEL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Informatica T2 Pascal 8.35 experimentat Reusit

CIOCOTISAN M GABRIEL VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

CIOCOTISAN M.D ALEX BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 incepator Respins

CIOCOTISAN T.O. FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.15 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

CIOLPAN C. DANIEL-IOAN

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 nivel mediu Respins

CIOLPAN G. IONUT-MARIAN

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.1 Chimie organica T1 Nivel II 8.6 experimentat Reusit

CIOLPAN V. COZMINA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.75 Biologie vegetala si animala T1 7.55 experimentat Reusit

CIOLTE A PAULA MARINA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

CIOLTE G SEBASTIAN TUDOR

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 6.7 incepator Respins

CIOLTE R SAMUEL

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Reusit

CIOLTE V VLAD-CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

CIOLTE V. EMIL

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p incepator N/p

CIONCA D DELIA RAMONA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T1 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.7 avansat Respins

CIONCA T COSMIN EMANUEL

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6 Geografie 7.45 avansat Reusit

CIONTOS A. ILEANA MARISCA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 2.8 nivel mediu Respins

CIONTOS G ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5.4 incepator Respins

CIONTOS I IOAN

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba franceza A2--A2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

CIONTOS S.E. TIMEA IULIANA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

CIORA I. LENUTA

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba germana moderna A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

CIORAN A DORINA LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 5 nivel mediu Respins

CIORBA A ANDREEA - MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Respins

CIORBA G MARIOARA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.7 Geografie 6.7 incepator Reusit

CIORBA P IOAN AUREL

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Istorie 10 Geografie 8.2 incepator Reusit

CIORCAS I MARIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 7.45 avansat Respins

CIORNEI D ADRIAN-DUMITRU

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica Limba si literatura ucraineana experimentat 7.35 limba si literatura romana avansat 5.55 Limba rusa B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 4.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 nivel mediu Respins

CIORNEI D CLAUDIA CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 7.8 experimentat Reusit

CIORNEI I MIHAELA-CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Respins

CIPOS I LIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 7.35 Geografie 7.35 nivel mediu Reusit

CIRLIGEANU S.C. VLAD IOAN

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

CIRPA C CRISTIAN MARIAN

    GRUPUL SCOLAR BORSA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.65 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

CIRSTINA M DIANA IULIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Chimie organica T1 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

CIRT L LUCICA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 7 Geografie 8 nivel mediu Reusit

CIRT N. RARES CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.7 Psihologie 5 nivel mediu Respins

CIRTIU C CRISTINA RUXANDRA

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Respins

CIRTIU I IOANA-ROXANA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CIRTIU L ALEXANDRU

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 7.5 incepator Reusit

CIRTIU M. RAZVAN MIHAITA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Respins

CIRTIU R MIHAELA-ROMINA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 8.1 experimentat Reusit

CIRTIU S DANIELA CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Istorie 9.8 Sociologie 10 experimentat Reusit

CISMAR V. NICOLAE ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

CIUBAN G. IOAN-GABRIEL

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba germana moderna B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.05 Geografie 8 experimentat Respins

CIUBAN G.C ALINA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.5 Geografie 9 experimentat Respins

CIUBAN GR. MARIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 7.2 Geografie 5 incepator Reusit

CIUBAN I IOAN

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.1 experimentat Reusit

CIUBAN S. SEBASTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8 Geografie 9.4 experimentat Reusit

CIUBANCAN V. GRIGORE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba franceza A1--A1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

CIUBOTARU G GEORGETA- CORINA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A1-A1-A1-A2 Istorie 6.4 Geografie 6.25 nivel mediu Reusit

CIUC G VOICHITA

    GRUPUL SCOLAR OCNA SUGATAG Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.25 Geografie 5 avansat Respins

CIUL C ANDREEA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 5.15 avansat Respins

CIULEANU C. RADU DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza A1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

CIURCAS P. MARIA PETRUTA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CIURDAS CODREA I.F COSMIN IOAN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Respins

CIURDAS G GABRIELA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.65 Geografie 7.8 avansat Reusit

CIURDAS I.R. IOANA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza Matematica T1 8.8 Fizica 8.8 experimentat Reusit

CIURDAS T ANDRADA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Respins

CIURDAS T. ALIN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Respins

CIURDAS T. BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.45 Chimie organica T1 Nivel I 3.45 avansat Respins

CIURDAS Z SAMUEL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Istorie 6.4 Geografie N/p nivel mediu N/p

CIURTE A MIHAI LUCIAN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Respins

CIURTE A VERONICA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba franceza A2--A2-A2-B1 Istorie 5.1 Geografie 4.1 nivel mediu Respins

CIURTE I MIHAITA COSMIN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. IOSIF MARTURISITORUL BAIA MARE Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 9.7 Filosofie 8.5 nivel mediu Reusit

CIURTE I. DALIANA - MANUELA

    GRUPUL SCOLAR DR. FLORIAN ULMEANU ULMENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Respins

CLATESTEANU M MEDEEA ANCA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Sociologie 9.7 experimentat Reusit

CLIPEI D ANA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.5 avansat Reusit

CLONOTCHI E EMIL IOAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

COARDOS I. OLIMPIU IONUT

    GRUPUL SCOLAR DR. FLORIAN ULMEANU ULMENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 8.6 avansat Respins

COBUZ V OANA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Respins

COCEAN V MARIOARA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.25 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

COCERJUC P. PETRU

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Reusit

COCIAN N MADALINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza Matematica T1 7.1 Fizica 7.6 avansat Reusit

CODRE I ANISOARA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

CODRE S DRAGOS EDUARD

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.3 Logica si argumentare 9.1 experimentat Reusit

CODRE V AURICA LILIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana 6 Limba engleza Istorie 5.05 Geografie 3.5 avansat Respins

CODREA D. CATALIN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Fizica 3.7 avansat Respins

CODREA G IOANA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.4 Chimie organica T1 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

CODREA G. FLORIN GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

CODREA G. VALERICA ANGELA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.95 Geografie 7 nivel mediu Reusit

CODREA I OANA-LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 6.15 avansat Respins

CODREA I ROXANA-MARIANA-IUSTINA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.65 Fizica 1.6 avansat Respins

CODREA I. PETRU- VIOREL

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

CODREA M PALAGUTA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 6.25 nivel mediu Reusit

CODREA O CORINA-NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

CODREA P ADRIAN STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.5 Geografie 6.95 experimentat Reusit

CODREA S. MARIA ANCA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7.2 Fizica 2.8 avansat Respins

CODREA V ILEANA-MARIOARA

    GRUPUL SCOLAR OCNA SUGATAG Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Geografie 5 avansat Respins

CODREA V RALUCA-BIANCA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

CODREA V. LIA MARIOARA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

CODREA V. MARIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.8 Geografie 5 avansat Respins

CODREA V. MARIAN CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CODREA V. MELANIA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza A2-B2-B1-B2-B1 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 experimentat Reusit

CODREA V. VASILE

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Fizica 2.2 avansat Respins

CODREAN V RAUL BOGDAN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.95 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

COJAN G CIPRIAN ADELIN

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

COLTA N CODRUTA-MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 8.25 experimentat Reusit

COLTAU I IOAN CALIN

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Logica si argumentare 9.7 experimentat Reusit

COMAN F MIHAELA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

COMAN G GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.1 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

COMAN G GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.15 Geografie 8.8 experimentat Respins

COMAN G GRIGORE ANDREI

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Geografie 8.3 nivel mediu Respins

COMAN G IULIAN ANDREI

    GRUPUL SCOLAR VISEU DE SUS Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 6.9 incepator Respins

COMAN G. ANISOARA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

COMAN G. GRIGORE-COSTAN

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Respins

COMAN G. IOANA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 8.6 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

COMAN GR. GRIGORE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1--A2-A1-A2 Istorie 6.95 Geografie 6.9 incepator Reusit

COMAN I ANCUTA-OANA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.75 Fizica 1.7 experimentat Respins

COMAN I IOAN

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Fizica 3.55 incepator Respins

COMAN I IOAN-SANDU

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.05 Limba engleza A2-A1-B2-A2-B1 Istorie 7 Geografie 6.3 incepator Reusit

COMAN I VASILE

    GRUPUL SCOLAR BORSA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 7.6 nivel mediu Respins

COMAN I. MARIUS TEODOR

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

COMAN I. VASILE

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 nivel mediu Respins

COMAN I.F. ANDREEA SIMONA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Istorie 7.2 Geografie 8.8 avansat Reusit

COMAN M MIRONA MARIANA LENUTA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.15 Geografie 8.5 experimentat Respins

COMAN N IOAN

    GRUPUL SCOLAR BORSA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

COMAN P. CRISTINA-DIANA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 7 avansat Respins

COMAN S ALIN

    GRUPUL SCOLAR BORSA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.2 avansat Reusit

COMAN S. MARIAN-STEFAN

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T1 3.65 Biologie vegetala si animala T1 8.05 experimentat Respins

COMAN T NASTACA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 6.6 avansat Reusit

COMAN T. ANDRA-DIANA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel II 7.9 experimentat Reusit

COMAN T.G. RITTA-CLEOPATRA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 7.3 experimentat Reusit

COMAN V ANUTA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8 Geografie 10 avansat Reusit

COMAN V CLAUDIA CAMELIA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 8.5 nivel mediu Respins

COMAN V MARIA NASTACA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 9.1 avansat Respins

COMAN V VASILE CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR BORSA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

COMAN V. CATALINA-ALINA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.6 nivel mediu Respins

COMAN V. IOAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba franceza B2--B2-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 5.3 incepator Respins

COMAN V. MARIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 5.6 Geografie 5.1 incepator Respins

COMAN V. VASILE

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.7 avansat Reusit

CONALOS T LUMINITA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 experimentat Respins

CONDRAT N IOAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 5.95 avansat Respins

CONDRAT O ANDREEA-FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.7 Geografie 7.9 experimentat Respins

CONDRAT T IOANA-ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR OCTAVIAN GOGA ROZAVLEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Geografie 3.7 nivel mediu Respins

CONDRAT V MARIANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 6.8 Geografie 6.3 nivel mediu Reusit

CONEA V ALEXANDRA MARIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.3 Geografie 5.3 incepator Respins

CONEA V ANDREI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 6 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

CONEA V GEORGE VASILE

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza A2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CONSTANTIN V REBECA-GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Geografie 5.25 nivel mediu Respins

CONTIU V MARIUS VASILE

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

CONTOR D MARIA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza A2--A1-B1-B1 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 5.85 nivel mediu Respins

CONTRAS G VASILE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 6.3 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

COPAIE G MARIA-ALINA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

CORA A. MARIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

CORA D. ANDREI

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Geografie 7 nivel mediu Respins

CORA I. PETRU

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.6 Fizica 4.1 avansat Respins

CORA S. STEFAN

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

CORAN A. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Reusit

CORAN GH. LUCICA SONIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 nivel mediu Reusit

CORAU I. IOAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba franceza B2--B2-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 5.6 incepator Respins

CORDEA C. LARISA ANDRADA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.6 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

CORDEA I ALEXANDRU OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 7.7 nivel mediu Respins

CORDEA T. OANA ANDRADA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 8.6 experimentat Reusit

CORDUNEANU N LUMINITA

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Istorie 9.75 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

CORJUC I ADRIAN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 experimentat Respins

CORJUC I. DAMARIS

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 7.35 avansat Reusit

CORJUC M. ANDREEA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

CORMOS G FLAVIA TEODORA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 8.05 incepator Respins

CORNEA A CRISTIAN GERARD

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 avansat Reusit

CORNEA I ANDREI GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza A1-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.4 Geografie 5.15 nivel mediu Respins

CORNEA S. CORNELIA-VALENTINA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.3 nivel mediu Respins

CORNEA T SAMUEL

    LICEUL PENTICOSTAL BAIA MARE Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 5 experimentat N/p

CORNESCEAN V VASILE-CRISTIAN

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare Limba si literatura ucraineana experimentat 7.4 limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Istorie 6.95 Geografie 3.05 nivel mediu Respins

CORODAN I VLAD IOAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

COROIAN A. FLORENTINA BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

COROIAN D.F MARIUS IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 3.3 avansat Respins

COROIAN D.F VIRGIL FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica 3.1 nivel mediu N/p

COROIAN I.M. BOGDAN ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.5 experimentat Reusit

COROIAN N. IOAN GABRIEL

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-A2 Matematica T2 6.25 Geografie 9.35 experimentat Reusit

COROIAN V ALEX VASILE

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2--B1-A2-A1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

COSA G. ADRIAN-GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

COSA I CRISTINA RALUCA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 6.7 experimentat Reusit

COSA I STEFAN

    GRUPUL SCOLAR OCTAVIAN GOGA ROZAVLEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 1.7 Geografie 6.3 avansat Respins

COSA I VERONICA-MARISCA

    GRUPUL SCOLAR OCTAVIAN GOGA ROZAVLEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-B1-A1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 5.6 avansat Respins

COSA I. IOAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba franceza B2--B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 3.7 incepator Respins

COSA N. ALEXANDRA DINA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.75 Geografie 9.4 experimentat Reusit

COSA V ANCA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.55 experimentat Reusit

COSA V RODICA GEORGIANA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 8.5 avansat Reusit

COSAN I. MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 1.75 Geografie 5 avansat Respins

COSMA C. COSMINA LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

COSMA I VLAD PAUL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T1 8 Informatica T2 Pascal 9.55 experimentat Reusit

COSMA S. ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.6 Geografie 10 experimentat Reusit

COSMA V SIMONA CORINA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 6.3 incepator Reusit

COSTACHE C. BIANCA-RALUCA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 nivel mediu Respins

COSTAN L ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 experimentat Respins

COSTANIUC GH. IOAN - COSMIN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 5.2 incepator Respins

COSTE C ANAMARIA-RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.1 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

COSTE D COSMINA TEREZIA RUJICA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2--B2--A1 Istorie 6.6 Geografie 6.8 experimentat Reusit

COSTE G IOANA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-B1-B1-A2-A1 Matematica T1 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.3 experimentat Respins

COSTE I ANDREI FLORIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

COSTE I DANA IOANA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 8.15 avansat Respins

COSTE I MARIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 6.8 incepator Respins

COSTE I NAOMI IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza Matematica T2 6.7 Biologie vegetala si animala T1 8.15 experimentat Reusit

COSTE M COSMIN NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5.4 Limba engleza Matematica T2 5.4 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

COSTE N MIHAELA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Informatica T2 Pascal 9.4 experimentat Reusit

COSTE N VASILE ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.8 experimentat Respins

COSTEA A AURELIAN - IOAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 7 avansat Respins

COSTEA B VLAD

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.3 avansat Reusit

COSTEA C CRISTINA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.2 Informatica T2 Pascal 7.1 experimentat Reusit

COSTEA D ALEXANDRU- IOAN

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 2.5 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Respins

COSTEA F ROXANA JESSICA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 9.15 experimentat Reusit

COSTEA I ROXANA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Coafor stilist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Geografie 5 avansat Respins

COSTENAR C. ILDIKO

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 2.45 Geografie 5.8 avansat Respins

COSTIN A RADU- IOAN

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.1 experimentat Reusit

COSTIN C TUPITA G. MARIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

COSTIN D SORIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.1 experimentat Respins

COSTIN I ANCUTA EMILIA

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

COSTIN I COSMIN IONUT

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

COSTIN L DANA RODICA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Biologie vegetala si animala T1 9.9 experimentat Reusit

COSTIN M. STEFAN EMANUEL

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.85 Geografie 8 experimentat Reusit

COSTIN P.D. IONUT AUREL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza B1--A1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

COSTIN S.I CRISTIAN SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

COSTIN V ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.1 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

COSTIN V.G.A IONUT ANDREI

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.05 Informatica T2 Pascal 8.7 experimentat Respins

COSTIN V.M. ANDREEA LUANA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 1.85 Geografie 9.6 avansat Respins

COSTIN Z ROXANA - FLAVIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Istorie 7.05 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

COSULEANU P NATALIA - PETRUTA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 5.1 nivel mediu Reusit

COTAN V ANA DANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

COTET A DIANA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba spaniola B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 7 avansat Reusit

COTET C. ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 2.7 nivel mediu Respins

COTET I ANDREI IOAN

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 6.7 avansat Reusit

COTETIU I ANDREEA LACRAMIOARA

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Respins

COTETIU ST.I MADALIN -CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T1 5.4 Informatica T1 intensiv Pascal 9.05 experimentat Reusit

COTOFAN I.M BOGDAN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Informatica T2 Pascal 9.4 experimentat Reusit

COTOFAN V STEFAN AUREL

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 7.25 Geografie 6.7 incepator Respins

COTTA A MARIA ALECSANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 5 avansat Respins

COVACI D. ANGELICA LILIANA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 6.5 avansat Reusit

COVACI G VICTORAS LIVIU GABRIEL

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Muzica
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza A1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 4.3 avansat Respins

COVACI I MARIUS VASILE

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B1--B1--A1 Matematica T2 1.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 incepator Respins

COVACI I. ANDREEA-ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 7.2 avansat Reusit

COVACI I. DOINA-LENUTA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

COVACI I. NUTU ALEXANDRU

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza B1-B2-B2-A2-A2 Matematica T1 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.55 experimentat Reusit

COVACI M. MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba rusa B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.45 Chimie organica T1 Nivel I 3.9 avansat Respins

COVACI P GHEORGHE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 7.6 Geografie 7.4 incepator Reusit

COVACI P MARIAN

    GRUPUL SCOLAR VISEU DE SUS Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

COVACI V IOANA AURICA

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 8.9 avansat Reusit

COVACI V MARIANA-ILEANA

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU FILIPASCU PETROVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 7.8 avansat Respins

COVACI V. ANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B1--A2-A1-A2 Istorie 5.2 Geografie 5 nivel mediu Respins

COVACI V. MARCELA TEODORA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Geografie 7.9 experimentat Reusit

COVACI V. VASILE

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.3 nivel mediu Respins

COVACIU G. AURICA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba franceza A1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

COVACIU P. PETRU DAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

COVIZA P. LAURA-ADELINA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 7.5 experimentat Reusit

COVRIG - BUCIUMAN G GRIGORE NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 1.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 incepator Respins

COZA D ALEXANDRA LARISA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba spaniola B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.85 Logica si argumentare 9.4 experimentat Reusit

COZA I LIVIA EVELINA

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B2 Istorie 6.3 Geografie 5.45 avansat Respins

COZA M. LENUTA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

COZA V CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.5 Chimie organica T1 Nivel II 9.55 experimentat Reusit

COZAC DRULE A. ERIKA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Geografie 3.95 nivel mediu Respins

COZAR I IONUT-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

COZMA D DAN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 6.9 avansat Reusit

COZMA D.I. BIANCA - ANDA

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Geografie 6.1 avansat Respins

COZMA G CARLA ELIDA

    COLEGIUL ECONOMIC PINTEA VITEAZU CAVNIC Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 7.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.6 avansat Reusit

COZMA I. DAVID

    GRUPUL SCOLAR DR. FLORIAN ULMEANU ULMENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 8.95 avansat Respins

COZMA I. MARIANA RALUCA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Geografie 8.05 experimentat Reusit

COZMA M GEORGE-ARNOLD

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

COZMA S. CATALIN SORIN

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.5 Geografie 8.05 experimentat Reusit

COZMA S.D LAURA GEANINA IOANA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.7 Biologie vegetala si animala T1 9.15 experimentat Reusit

COZMA V FLORIN-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B1--B1-A2-B1 Matematica T2 5 Fizica 7.5 avansat Respins

COZMA V. IONUT VASILE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

COZMA Z IZABELLA TUNDE

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza Matematica T1 6.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

COZMUTA A. ADRIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.15 Geografie 8.7 experimentat Reusit

COZMUTA G DOMNITA

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Respins

COZMUTA I. DANIELA CARMEN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

COZNEAC V VASILE ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Fizica 5.7 nivel mediu Respins

CRACIUN G ROXANA IULIANA DENISA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 9.55 nivel mediu Reusit

CRACIUN I CALIN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza B1--A1-A1- Matematica T2 2.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 incepator Respins

CRACIUN I SIMION CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Istorie 7.45 Geografie 6.7 experimentat Reusit

CRACIUN M RAFAEL

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.35 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

CRACIUN M. CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 9.1 avansat Respins

CRACIUN M.V. OVIDIU -ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 9.95 Fizica 10 experimentat Reusit

CRACIUN N. VERONICA MONICA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 1.7 nivel mediu Respins

CRACIUN P PETRE ACHIM

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 6.7 experimentat Respins

CRACIUN S.M VLADUT- DARIUS

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 9.6 Filosofie 9.5 experimentat Reusit

CRACIUN V ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 10 Fizica 8.5 experimentat Reusit

CRACIUN V IONITA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.35 nivel mediu Respins

CRAINIC M. LUMINITA - ANGELA

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

CRAINIC M. ROXANA - CRISTINA

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Geografie 8.3 avansat Respins

CRAINIC V ANDREEA MARIANA

    GRUPUL SCOLAR FARCASA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.25 avansat Respins

CRAINIC V. ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Respins

CRAMAR V. IOAN-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 2.95 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 experimentat Respins

CRASUC G MARIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B1--A2-A2-A1 Istorie 7.6 Geografie 7 incepator Reusit

CRAUCIUC G VALENTINA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU FILIPASCU PETROVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

CREANGA I.A. BRIGITTA ETELCA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 3 nivel mediu Respins

CRECESTEAN I ANCA-MARIA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

CREMENE I. CRISTINEL IONUT

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 9.6 experimentat Reusit

CRET C RALUCA DIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza Istorie 5.7 Geografie 5.6 experimentat Reusit

CRET G IOAN-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Fizica 1.9 experimentat Respins

CRET V. IONUT ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8 experimentat Reusit

CRETAN V. DAN VASILE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.55 Geografie 8.5 avansat Respins

CRISAN A RITA BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 6 Geografie 5 nivel mediu Reusit

CRISAN G GHEORGHE - SORIN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B2 Istorie 7.5 Geografie 5.05 incepator Respins

CRISAN G. MARIUS GEORGE

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8 experimentat Reusit

CRISAN GH FLORIN

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba franceza B1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

CRISAN GH. VLAD-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Matematica T1 10 Informatica T2 Pascal 10 experimentat Reusit

CRISAN I CATALIN GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.1 nivel mediu Respins

CRISAN I IOAN ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR VISEU DE SUS Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

CRISAN O CATALIN RAUL

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.75 Sociologie 9.05 avansat Reusit

CRISAN S DANIELA-DEBORA

    LICEUL PENTICOSTAL BAIA MARE Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.75 Geografie 7.1 experimentat Reusit

CRISAN T DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC PINTEA VITEAZU CAVNIC Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.3 avansat Reusit

CRISAN V GABRIEL-GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.55 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

CRISAN V IOAN CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR FARCASA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 N/p Fizica N/p nivel mediu N/p

CRISAN V LOREDANA CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 experimentat Reusit

CRISAN V SIMONA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.2 avansat Reusit

CRISAN V VASILICA AURELIA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.7 avansat Respins

CRISTE A VALERICA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Istorie 10 Geografie 5 nivel mediu Reusit

CRISTE BLAGA A. MONICA RODICA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 5.6 nivel mediu Reusit

CRISTE G ANDRADA MARCELA

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 9.5 avansat Respins

CRISTE I IOANA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

CRISTE I. ALEXANDRA DIANA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.2 Geografie 9 avansat Respins

CRISTE M OVIDIU ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 8.7 nivel mediu Reusit

CRISTE V CRISTIAN MIHAITA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat Eliminat din examen Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p Eliminat din examen

CRISTEA - NECHITA P MONICA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Fizica 5 avansat Respins

CRISTEA A.I IVETTE - ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

CRISTEA I. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 2.8 avansat Respins

CRISTEA I. MARIUS VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

CRISTIAN D VASILE MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza A2-A1--A1-A1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 8.7 avansat Respins

CRISTIAN GH. RADU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Reusit

CRISTIAN I BIANCA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Reusit

CRISTIAN N ALINA

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 1.3 Geografie 8.5 nivel mediu Respins

CRISTIAN R ADELINA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 2.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.15 experimentat Respins

CSAKI B BALAZS-ROBERT

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.35 limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.5 Chimie organica T1 Nivel II 8.4 experimentat Reusit

CSAPO T TIMEA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.25 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

CSEH A ALEXANDRU - NICOLAE

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 avansat Respins

CSEH I. ATTILA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.35 Geografie 7 avansat Respins

CSEKE F NOEMI IZABELLA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

CSEPREGI I CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 2.2 avansat Respins

CSERNATONI T. TIBOR ADAM

    LICEUL LOEWEY KLARA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.5 limba si literatura romana avansat 3.9 Limba germana moderna A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Respins

CSERVENSZKI C SIMONA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 4 Geografie 9.2 experimentat Respins

CSIGER Z CLAUDIA - MELINDA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 8.55 experimentat Reusit

CSISZAR I. ATTILA-ERIK

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

CSOLTI A. MIHAELA AGAFIA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Geografie 6.5 avansat Respins

CSOLTI A.C. ALEXANDRU DANUT

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Matematica T2 5 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

CSOMA I AGOTA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.05 experimentat Reusit

CSURKA A. EVELIN ERZSEBET

    LICEUL LOEWEY KLARA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba germana moderna A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

CSURKA A. ZSOLT

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 1.2 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

CSURKA T INGRID

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba germana moderna A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

CUC M ALEXANDRA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

CUCEU D NARCISA LAURA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

CUCEU V. DAIANA MARGARETA LUCIA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.6 Geografie 9 experimentat Reusit

CUCICEA D. NETEA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 7.3 avansat Reusit

CUCICEA GH. GHEORGHE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.55 Geografie 6.55 nivel mediu Reusit

CUCICEA N MARIANA

    LICEUL PENTICOSTAL BAIA MARE Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 6.9 experimentat Reusit

CUCUET I. BOGDAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 3.55 avansat Respins

CUCUL P ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.95 Fizica 9.3 experimentat Reusit

CUCULICI G IONUT CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 6 Geografie 6.9 experimentat Respins

CUDRICI P MARCEL IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 7.7 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

CULAC D. CATALIN DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.05 nivel mediu Respins

CULAC P ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

CULCEANU V.GH AURELIAN- VASILE

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 9.45 avansat Respins

CULIC I IOANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 9.3 Informatica T2 Pascal 10 experimentat Reusit

CUPCEA GHE GHEORGHE IOAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 6.25 nivel mediu Respins

CUPSA A MADALIN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 8 Geografie 7.95 experimentat Respins

CUPSA A ROBERT NICUSOR

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.95 avansat Reusit

CUPSA C.V IOANA- CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B1-B1-A2-B1-A2 Istorie 8.7 Logica si argumentare 8.5 experimentat Reusit

CUPSA V BRIGITTA

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.45 Filosofie 7.3 nivel mediu Reusit

CUPSE G. MARIAN GEORGE

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana 5.85 Limba engleza Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

CUPSE I. IOANA CORINA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 8.5 Psihologie 5.35 experimentat Reusit

CUPSE R. RADU RAUL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

CURAC M. MARIA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 8 Geografie 7.3 avansat Reusit

CURAC P. EUDOCHIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A2 Istorie 6.2 Geografie 6.2 nivel mediu Reusit

CURAC S. ANA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba rusa B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.55 experimentat Respins

CURAC V. ILEANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2--A1-B1-A2 Istorie 5.25 Geografie 5.45 avansat Respins

CURE-DAN I.P. RAMONA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 N/p Geografie 6.95 incepator N/p

CURELEAC I. IONELA-MARIANA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 4.15 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Respins

CUREU A DELIA DOMNICA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 avansat Reusit

CUREU O MIRCEA EMANUEL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. IOSIF MARTURISITORUL BAIA MARE Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza N/p Istorie 6.55 Geografie 5.4 avansat N/p

CURTEAN M.R REMUS RAZVAN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T1 7.05 Informatica T2 Pascal 8.75 experimentat Reusit

CURTUIUSAN D ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.1 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

CURTUIUSAN D. DORINEL-ONISIM

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

CUSCO G. CRISTIAN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

CUSCO I.G ANDREI- GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 3 Biologie vegetala si animala T1 9.25 experimentat Respins

CUSCO M GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 1.4 Geografie 5.25 avansat Respins

CUSCO V DUMITRU MIHAI

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.7 Chimie organica T1 Nivel II 8.7 experimentat Reusit

CUTH A. GHEORGHE-ALEX

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.9 Fizica 2.5 avansat Respins

CUTH G ANISOARA-MIHAELA

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica Limba si literatura ucraineana avansat 8.45 limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 3.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.8 experimentat Respins

CUTH I. STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

CUTH V VASILE

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba rusa A2--B1-A2-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Reusit

CUTOI A.D ALEXANDRU DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Respins

CZIFRAC P. VALENTIN-PAUL

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B2--B2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Fizica 2.5 avansat Respins

CZOMPA C RUDOLF-KAROLY

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 6.65 limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T1 1.8 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Respins

CZOMPA E ERNO ZSIGMOND GABOR

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba franceza A2--A1-A2-A1 Matematica T2 3.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.6 incepator Respins

CZOMPA O NORBERT

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 9.2 avansat Respins

CZUMBIL CS KRISZTINA-ANDREA

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba germana moderna Matematica T1 7.8 Fizica 8.5 experimentat Reusit

DABALA I DANIELA-BOBY

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DACHER G. ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 9.3 avansat Reusit

DACHER P DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.4 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

DADU V MIRELA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC PINTEA VITEAZU CAVNIC Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.3 avansat Respins

DALE S EMILIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.35 Geografie 4.1 nivel mediu Respins

DAMIAN I MARIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 6.1 Geografie 6.9 nivel mediu Reusit

DAMIAN M MARIUS GEORGEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.9 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

DAMIAN M.I. NECULAI-CATALIN

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

DAN I ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 8.6 Economie 9.6 experimentat Reusit

DAN I.C. GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza A1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I N/p incepator N/p

DAN V GHITA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.7 experimentat Respins

DAN V IONUT ANDREI

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 1.75 Limba franceza A1--A1-A2-A2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.5 nivel mediu Respins

DANACSKAI I ALEXANDRA IONELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba italiana A2-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 7.65 experimentat Reusit

DANCA P ALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 6.9 nivel mediu Reusit

DANCI A ALEXA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.65 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 9.1 avansat Reusit

DANCI A VIORICA MARIUCA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Respins

DANCI D DUMITRU CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

DANCI D LAURA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.7 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

DANCI D LEONTINA EMILIA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 6.75 nivel mediu Respins

DANCI D SAVA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.8 nivel mediu Respins

DANCI G DANIEL

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 8.2 nivel mediu Respins

DANCI G DANIELA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Geografie 7 nivel mediu Respins

DANCI G GHEORGHE ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR BORSA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 9.4 nivel mediu Reusit

DANCI G MARIANA FLORENTINA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.95 Biologie vegetala si animala T1 8.05 avansat Respins

DANCI G SORIN IOAN

    GRUPUL SCOLAR BORSA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.65 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

DANCI I MARIA MARINELA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.25 Limba engleza B1-B2-B1-B1-A2 Matematica T1 4.15 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Respins

DANCI L ANDREI LIVIU

    GRUPUL SCOLAR BORSA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

DANCI M IOANA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p experimentat N/p

DANCI M MARCEL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Fizica 2 avansat Respins

DANCI P CAMELIA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-B2-B1-B1-A2 Matematica T1 3.9 Biologie vegetala si animala T1 8.1 nivel mediu Respins

DANCI P MARIA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B2-B2-B1-B1-A2 Matematica T2 3.85 Geografie 8.6 experimentat Respins

DANCI POP M MIHAI

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

DANCI S ALINA ILEANA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 4.2 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Respins

DANCI S STEFANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 8 nivel mediu Reusit

DANCI T VASILICA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

DANCI V CATALIN VASILE

    GRUPUL SCOLAR BORSA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Istorie 6.5 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

DANCI V MARIA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-B1-B1-A1-A2 Istorie 5.6 Geografie 6.5 incepator Reusit

DANCI V ROXANA LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 4.2 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Respins

DANCI V VASILE CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.95 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

DANCI V.C PETRICA CSABA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 7.95 nivel mediu Reusit

DANCIU A ALEXANDRA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza A2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 7.9 avansat Reusit

DANCIU A SILVIA IONELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B1 Istorie 9.8 Geografie 9.2 avansat Reusit

DANCIU A. ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Respins

DANCIU A. ALEXANDRUA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 8.45 experimentat Reusit

DANCIU A. ANAMARIA CAMELIA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.85 Geografie 8.65 nivel mediu Respins

DANCIU CAS LAZAR GHE. RENATA EVA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

DANCIU G CRISTIAN-MARCEL

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

DANCIU G GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 2.75 Fizica 5.15 avansat Respins

DANCIU G RICHARD

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 7 experimentat Respins

DANCIU G STEFAN CIPRIAN

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.45 Fizica 5 nivel mediu Respins

DANCIU G.S. ANA - BIANCA

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 avansat Respins

DANCIU I GELU IOAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B1-A1-B1-A1- Istorie 7.85 Geografie 6.55 avansat Reusit

DANCIU I IOAN PRICOP

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.05 Geografie 7.65 nivel mediu Respins

DANCIU I IONUT CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza N/p Istorie 6.25 Geografie 6.9 avansat N/p

DANCIU I MIHAI-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 8.35 experimentat Respins

DANCIU I.A. VLADUT

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1 avansat Respins

DANCIU M AURICA PARASCHIVA

    COLEGIUL ECONOMIC PINTEA VITEAZU CAVNIC Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

DANCIU M.GH. ANCA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Geografie 6.55 nivel mediu Respins

DANCIU P PETRONELA ANCUTA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 3.3 Geografie 6.65 experimentat Respins

DANCIU V MARIA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 2.7 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

DANCIU V. BOGDAN FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 8.2 Geografie 9.45 experimentat Reusit

DANCIU V.D ANA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.6 Chimie organica T1 Nivel II 6.9 avansat Reusit

DANCOS G MARIAN OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 4.1 avansat Respins

DANCS M LENUTA MARCELA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 8.8 avansat Respins

DANCS P MARIUS

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 7.6 nivel mediu Reusit

DANCS V LOREDANA ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.55 Limba engleza B1-B2-B1-B1-A2 Matematica T1 3.6 Biologie vegetala si animala T1 8.3 nivel mediu Respins

DANCUS G. CAMELIA VALERICA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.05 Geografie 6.6 avansat Respins

DANCUS I LAURA-OLIVIA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Reusit

DANI D ALEXANDRA CRISTINA

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.55 Filosofie 5.8 experimentat Reusit

DANIEL S ANDRADA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.5 experimentat Respins

DANILA G.V NICOLETA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 6.05 Psihologie 5 avansat Respins

DANILA M MARIAN MARCEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

DANILICI I LARISA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

DANUT A ALEXANDRA PETRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.25 Filosofie 7.1 experimentat Reusit

DANUT A DIANA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5 nivel mediu Respins

DARABAN A CALIN VASILE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana 1.7 Limba engleza Istorie 6.1 Geografie 6.45 incepator Respins

DARABAN I DANIEL BENIAMIN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Geografie 4.2 nivel mediu Respins

DARAMUS C. IONUT

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Fizica 3.1 avansat Respins

DARIDA A ALEXANDRA-EMILIA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 3 Limba engleza Matematica T2 5 Fizica N/p nivel mediu N/p

DARIDA SM GEORGE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9 avansat Reusit

DARLE I. ANAMARIA DAIANA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.5 experimentat Respins

DAROCZI M TAMAS

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara avansat 5.75 limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

DAROLCZAN T CORINA NICOLETA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.65 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

DAUBNER I RICHARD ELEMER

    COLEGIUL ECONOMIC PINTEA VITEAZU CAVNIC Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.9 Fizica 5 avansat Respins

DAUBNER M ALEXANDRA HELGA

    COLEGIUL ECONOMIC PINTEA VITEAZU CAVNIC Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 7.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.5 avansat Reusit

DAVID G BIANCA IULIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba italiana A2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 8.8 avansat Reusit

DAVID G. LARISA-MARIA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-A1-A1 Istorie 7.5 Geografie 8 experimentat Reusit

DAVID GH. CORNELIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba franceza B2-B2-B2-A1-A1 Istorie 5.25 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

DAVID N. AMALIA NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 8.7 Geografie 9.3 experimentat Reusit

DAVID N.T RALUCA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Istorie 7 Geografie 9.2 avansat Reusit

DAVID P. ANDREEA DANIELA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

DAVID V IOAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 3.35 Geografie 2.5 nivel mediu Respins

DAVID V MIRCEA-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Reusit

DAVIDESCU M ALEXANDRU-CONSTANTIN

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 3.35 experimentat Respins

DEAC B VASILE

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. IOSIF MARTURISITORUL BAIA MARE Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Istorie 9 Geografie 7.5 avansat Reusit

DEAC D CRISTIAN DOREL

    COLEGIUL ECONOMIC PINTEA VITEAZU CAVNIC Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 7.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 avansat Reusit

DEAC D. IOAN

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza A2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 6.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

DEAC G ANA-MARIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Istorie 6.65 Geografie 5.5 nivel mediu Reusit

DEAC G.C. NORBERT-CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.2 experimentat Reusit

DEAC GH. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.55 avansat Reusit

DEAC I IOANA-BOGDANA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.75 Limba franceza B1-A2-B2-A2-A1 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 experimentat Reusit

DEAC I. IOAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba franceza B2-B2-B1-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 5.65 incepator Respins

DEAC P MARIUS IOAN

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

DEAC S IONUT-FANICA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 7.9 experimentat Reusit

DEAC V. CLAUDIU VASILE

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Geografie 8.7 experimentat Reusit

DEAC V. VIOREL LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

DEGERAN V. LIZELOTTE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba italiana A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5.35 Geografie 7.1 avansat Reusit

DEHENES R.P. ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Fizica 6 avansat Respins

DEKET N RAMONA-MALVINA

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare Limba si literatura ucraineana experimentat 9.85 limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.95 Geografie 6.35 experimentat Reusit

DELU V MARIAN

    GRUPUL SCOLAR BORSA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Respins

DEMETER D.B. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

DEMETER M ANDREA - GEORGIANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 5.25 Geografie 5 nivel mediu Respins

DEMETER M PAULA - OANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 3.75 nivel mediu Respins

DEMETER S ISTVAN IMRE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Istorie 6.1 Geografie 8.95 incepator Reusit

DEMETER S ROLAND

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 9.7 avansat Respins

DEMIAN A IOAN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

DEMIAN A PAUL ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Istorie 8.45 Geografie 7.7 experimentat Respins

DEMIAN C. GABRIEL ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

DEMIAN I ION

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU FILIPASCU PETROVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.85 Geografie 7 nivel mediu Respins

DEMIAN L SINZIANA IULIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.45 Geografie 8.3 experimentat Reusit

DEMIAN M.G. IULIANA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza B1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 8.1 nivel mediu Respins

DEMIAN S CATALIN

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.9 Fizica 6.9 experimentat Reusit

DEMIAN S SILVIU DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Fizica 1.8 nivel mediu Respins

DEMIAN S.GHE ANDREI DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 9.7 nivel mediu Respins

DEMIAN V ALEXANDRA VIOLETA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza B1-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 9.6 avansat Reusit

DEMIAN V ALEXANDRU-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza Matematica T1 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

DEMIAN V FLORIN

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba franceza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.8 Fizica 6.4 avansat Respins

DEMIAN V MARIANA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 9.4 Geografie 9.2 avansat Reusit

DEMIAN V MARIOARA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 7.05 Geografie 7 incepator Reusit

DEMIANCIUC I CRISTIAN-IOAN

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare Limba si literatura ucraineana experimentat 8.9 limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 5.75 experimentat Reusit

DENES I ZOLTAN TIBOR

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.4 Geografie 5.4 incepator Respins

DENUT I. CORINA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba italiana A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

DENUT M. RAZVAN

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.75 Geografie 9.7 experimentat Reusit

DERECSKEI C ANITA GRETA

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba germana moderna A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.25 Logica si argumentare 9.6 experimentat Reusit

DERECSKEI C.M. RUDOLF CSABA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

DERECSKEI G. GIORGINA ROVENA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

DEZSI A ZOLTAN

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.5 limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.2 Filosofie 2.7 nivel mediu Respins

DEZSI Z.I. NORBERT ISTVAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.65 avansat Respins

DIACONU E. CATALIN

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.8 Geografie 8 avansat Reusit

DIACONU P CRISTIAN PETRE

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 10 experimentat Reusit

DIALOG M ANA-LIDIA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

DICHISAN O LAVINIA PAULA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Sociologie 8.1 experimentat Reusit

DIMANESCU G SILVIA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.15 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

DIOLOG I MONICA-LARISA

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica Limba si literatura ucraineana experimentat 9.2 limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 experimentat Respins

DJOGOLEA G MARIA-TABITA

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU FILIPASCU PETROVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.75 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Geografie 7.4 avansat Respins

DOBAI C KINGA IMOLA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Istorie 7.1 Geografie 5.2 incepator Respins

DOBI J ARON

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.7 limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Fizica 8 experimentat Reusit

DOBI L PARMINA-CRISTINA

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 8 Limba germana moderna A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.2 Filosofie 6.25 avansat Reusit

DOBOS I. ADRIAN - RAZVAN

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Geografie 7.7 avansat Respins

DOBRA I DAN-MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Fizica 5.1 avansat Respins

DOBRA M PAUL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 5.65 Geografie 6.7 avansat Reusit

DOBRA N NOEMI MARIA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

DOBRE M DIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza Istorie 9.3 Sociologie 9.55 experimentat Reusit

DOBRICAN G ANICA VICTORITA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

DOBRICAN G MARIA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.65 nivel mediu Reusit

DOBRICAN M ADRIAN IOAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza A2-B2-B1-B1-B1 Istorie 9.3 Geografie 7.55 avansat Reusit

DOBRICAN N LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Logica si argumentare 10 avansat Reusit

DOBRICAN V CRISTINA-LACRIMIOARA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza B1--B1-A2-A1 Istorie 6.95 Geografie 7 incepator Reusit

DOBROIU A GABRIEL SILVIU

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Istorie 8.05 Geografie 9.2 nivel mediu Reusit

DOBROTCHI I FLORICA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.35 Limba rusa B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 8.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

DOBROTCHI N MARIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.1 Geografie 6.4 incepator Reusit

DOBROTCHI R PAULA-ALEXANDRA

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare Limba si literatura ucraineana avansat 8.25 limba si literatura romana avansat 5.85 Limba rusa B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 9.7 Geografie 5.6 experimentat Reusit

DOCITA D.S DANIEL IOAN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

DOD R RALUCA EUGENIA

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A1-A1-A1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 3.2 incepator Respins

DOHOTAR G IOAN

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

DOHOTAR G. IOAN-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

DOHOTAR I. ADELINA ALEXANDRA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Istorie 7 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

DOHOTAR V VASILE

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU FILIPASCU PETROVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

DOICAR V. FLORINA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana avansat 4.2 Limba franceza A2-B2-B2-A2-A2 Istorie 6.75 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

DOLCA I ANCA-VIORICA

    GRUPUL SCOLAR OCTAVIAN GOGA ROZAVLEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B1-B1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

DOLCA I IOAN CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR VISEU DE SUS Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Respins

DOLCA I. MARIANA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 experimentat Reusit

DOLCA N. COSMIN IOAN

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.8 experimentat Reusit

DOLCA V. VASILE CLAUDIU

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 1.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 nivel mediu Respins

DOLHA I DANIEL

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 8.9 avansat Respins

DOLHA I. ANDREI SORIN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 5 Fizica 8.05 incepator Reusit

DOLHAI I TIMEA- BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 7.5 Informatica T2 Pascal 5.8 experimentat Reusit

DOMBROVSCHI V. MARIA-ADINA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.2 avansat Respins

DOMIN V PAUL DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza A2--A2-- Matematica T2 1.05 Fizica 2.5 nivel mediu Respins

DOMOKOS I ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

DOMOKOS I. CRISTINA INGRID

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Geografie 5.3 avansat Respins

DOMOKOS S STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1--B1-- Matematica T2 2.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.1 nivel mediu Respins

DOMUTA E. OLIVIA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

DONAT V MARIA

    GRUPUL SCOLAR OCTAVIAN GOGA ROZAVLEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.05 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 6.5 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

DONCA I. FLORENTINA MONICA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.15 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

DORCA I. DANIEL VASILE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza B1--B1-B1-A2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3 nivel mediu Respins

DORCA R DIANA

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Istorie 8 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

DORCA V DORIN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Fizica 3.2 avansat Respins

DORNER C.C LAURA ELISABETA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Geografie 7.5 experimentat Respins

DOROBANTU D IOANA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

DOROBANTU I IONELA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.5 experimentat Reusit

DOROLTAN F ANDRADA-BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Reusit

DOSA V VIRGINICA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.3 nivel mediu Reusit

DRADEAN V. CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Geografie 6.2 experimentat Reusit

DRAGAN A RENATA

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5.25 experimentat Respins

DRAGAN G.N IOANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

DRAGAN I. ERZSEBET

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.85 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 3.05 nivel mediu Respins

DRAGAN V IONUT MARIUS

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 3.8 experimentat Respins

DRAGOI I NICOLETA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 experimentat Respins

DRAGOMIR D INGRID

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Logica si argumentare 9 experimentat Reusit

DRAGOMIR G GHEORGHE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1--B2-A1-A2 Istorie 6 Geografie 6.05 incepator Respins

DRAGOMIR I. ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 7.9 Geografie 9.3 experimentat Reusit

DRAGOMIR I. IONELA LENUTA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana 6.15 Limba franceza Matematica T2 6.1 Geografie 7.25 nivel mediu Reusit

DRAGOMIR I. SILVIU IOAN

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A1 Matematica T2 1.65 Geografie 6.15 avansat Respins

DRAGOMIR T.F FLAVIU DAN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

DRAGOMIR V LIANA CORINA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.15 Geografie 5 incepator Respins

DRAGOS A MARIA ALINA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 5.3 incepator Respins

DRAGOS A. ANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.95 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

DRAGOS A. IONEL GRIGORAS

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 2.35 nivel mediu Respins

DRAGOS ACIUAN A. MARIANA RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba franceza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 5 incepator Respins

DRAGOS D STEFANIA ALEXANDRA

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9 Geografie 7.5 experimentat Reusit

DRAGOS G CRISTIAN VASILE

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

DRAGOS G IONUT

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 7.6 experimentat Reusit

DRAGOS G OTICA EMILIA

    GRUPUL SCOLAR FARCASA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p incepator N/p

DRAGOS I IOANA-SIMONA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.75 nivel mediu Respins

DRAGOS I. IONEL

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 8.4 experimentat Reusit

DRAGOS I. MARIA ANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza A2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.4 Geografie 8.65 avansat Respins

DRAGOS M ALINA CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.6 avansat Respins

DRAGOS N. BOGDAN IOAN

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.2 Geografie 7.1 experimentat Reusit

DRAGOS R CAMELIA ANDREEA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 3.6 avansat Respins

DRAGOS V AUREL MARIUS

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana 7 Limba franceza Matematica T2 1.7 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

DRAGOTA E.A. RARES

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.5 avansat Reusit

DRAGUS A ALEXANDRU

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.25 Geografie 6.2 incepator Respins

DRAGUS I ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DRAGUS I IOAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 6.9 incepator Respins

DRAGUS P IOAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Istorie 5.95 Geografie 6.45 incepator Respins

DRAGUS P. BOGDAN VASILE

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 5.65 Geografie 7.7 experimentat Reusit

DREGAN G. COSMIN - DANIEL

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.65 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 avansat Respins

DRENCZE I ANCUTA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza A2-A2--A2-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

DRENCZE S. GEORGE FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Respins

DRENTEA M PAUL MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.7 Biologie vegetala si animala T1 9.85 experimentat Reusit

DRESAN M MIHAI BOGDAN

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 8.7 Geografie 9 avansat Reusit

DRIMUS M MARIA-CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.8 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.95 experimentat Reusit

DRIMUS T. MARIA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 7.9 avansat Reusit

DRIMUS V CLAUDIA-IMELDA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DROBOS CAS CRACIUN C LILIANA EUGENIA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

DROZD G. IOAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

DROZD I. MARIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2--A2-B1-A2 Istorie 7.85 Geografie 5.6 nivel mediu Reusit

DROZMAN A DERMIN GRIGORE

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 1.95 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 6.8 incepator Respins

DRULE D. CARINA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

DRULEA S.M. CATALIN

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza Matematica T1 9.1 Fizica 8.8 experimentat Reusit

DRUTA A DANIEL

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 7 Geografie 6.4 incepator Reusit

DUBEI N NICOLETA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza A1-A1-B1-A1-A1 Istorie 7.85 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

DUBOVICI I. MIHAELA-MARIANA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.65 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 8.6 experimentat Reusit

DUCIUC V. NICU MARIUS

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 experimentat Respins

DUDAS I. STELIAN-IONUT

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

DULAMITA V COSMINA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Geografie 8 experimentat Respins

DULUTA C PIPAS M. MIHAELA TEODORA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

DUMA E MARIA-IRINA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Chimie organica T1 Nivel I 3.2 incepator Respins

DUMITRACHE M BIANCA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba italiana A1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 5.9 experimentat Reusit

DUMITRANA M. NICULAIE ANTONIU

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.9 Fizica 3.3 experimentat Respins

DUMITRAS I IOANA ALINA BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Reusit

DUMITRAS M CODRUTA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

DUMITREAN A. DANIEL-VASILE

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

DUMITRESCU G ANDREEA LORENA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

DUMITRU C CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Geografie 6.45 avansat Respins

DUMITRU D. MADALINA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.4 Geografie 6.2 avansat Respins

DUMITRU I CRISTINA IONELA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 nivel mediu Reusit

DUMUTA G TUDOR DAN IONITA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.55 Limba franceza A2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

DUMUTA G VLAD CATALIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 5.2 avansat Respins

DUMUTA M ADRIAN VASILE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.85 Geografie 3.75 incepator Respins

DUMUTA M ANDREI VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.7 Fizica 3.1 nivel mediu Respins

DUMUTA V MIHAIL

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.75 Chimie organica T1 Nivel II 9 experimentat Reusit

DUNCA A ESTERA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

DUNCA A.N CATALIN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica 1.6 nivel mediu N/p

DUNCA D DORU

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.75 Biologie vegetala si animala T1 7.05 avansat Respins

DUNCA G ILEANA-VICTORITA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.75 Geografie 5 experimentat Respins

DUNCA G MARIA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-B2-A1-A1 Istorie 8 Geografie 7.8 avansat Reusit

DUNCA G. GAVRILA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Fizica 3.7 experimentat Respins

DUNCA G.N PAULA MIHAELA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Chimie organica T1 Nivel II 9.2 experimentat Reusit

DUNCA GH. ANUTA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2--A2-A1-A2 Istorie 7.6 Geografie 4.1 nivel mediu Respins

DUNCA I GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR OCTAVIAN GOGA ROZAVLEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.25 experimentat Respins

DUNCA I ILEANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B1--B1-B1-A2 Istorie 5.95 Geografie 7.4 incepator Reusit

DUNCA I MARIA

    GRUPUL SCOLAR OCTAVIAN GOGA ROZAVLEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

DUNCA I MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 7 experimentat Reusit

DUNCA I PETRU-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Economie 9.35 experimentat Reusit

DUNCA I. AURICA - MARIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1--A2-B1-A2 Istorie 7.7 Geografie 6.5 incepator Reusit

DUNCA I. MARIA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza A2-A2-B2-B2-B1 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.45 experimentat Reusit

DUNCA I. MARICUTA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 7.2 avansat Reusit

DUNCA I.V. ROXANA-ALEXANDRA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.3 Geografie 6.8 avansat Respins

DUNCA M LEONTIN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

DUNCA M. ALIN MIHAI

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 9 avansat Reusit

DUNCA P. TABITA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7 avansat Reusit

DUNCA P.I. DANIELA-MONICA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 7.4 Geografie 7.4 incepator Reusit

DUNCA S GAVRILA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Istorie 7.05 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

DUNCA S SONIA SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba spaniola B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.85 Geografie 5.1 avansat Reusit

DUNCA S. ILEANA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B2 Matematica T1 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.05 avansat Reusit

DUNCA ST. FLORIN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Istorie 5.8 Geografie 6.5 incepator Respins

DUNCA V GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR OCTAVIAN GOGA ROZAVLEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2.1 Limba engleza B1-B1-A1-A2-A2 Matematica T2 2.6 Geografie 5 experimentat Respins

DUNCA V MARIA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 3.3 Geografie 8.45 nivel mediu Respins

DUNKA V ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 8.15 Geografie 8.25 experimentat Reusit

DURLESCU I. IUSTINA-ANITA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 nivel mediu Reusit

DURUS G IOAN CORNEL

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Istorie 6.2 Geografie 5 nivel mediu Respins

DURUS G MARCELA - GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.1 Geografie 7.55 avansat Respins

DUTCIUC GHE. RAMONA ILEANA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 8.65 Geografie 5.3 nivel mediu Reusit

DZITAC D IOANA

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare Limba si literatura ucraineana avansat 7.55 limba si literatura romana avansat 5.3 Limba rusa B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 8.6 Geografie 5.05 nivel mediu Reusit

DZITAC D. MARIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

DZITAC I. ANA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.1 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

DZITAC I. PARASCA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Reusit

DZTAC I. ANA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Istorie 8.5 Geografie 5.1 avansat Reusit

EBERST O MARIA IOHANNA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza Matematica T1 9.7 Informatica T2 Pascal 9.4 experimentat Reusit

EKKERT M. MELINDA KATALIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.55 Geografie 6.1 experimentat Respins

EMBER V CALIN IONUT

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 2.05 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie 3.8 incepator Respins

ENACHE A ANDREI DAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Fizica 7.2 experimentat Reusit

ENDES V. ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.15 experimentat Reusit

ENE L. GABRIELA FLORICA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.9 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

ENESCU T ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 8.1 Informatica T1 intensiv Pascal 7.8 experimentat Reusit

EPLI M ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 5.25 Filosofie 4.05 nivel mediu Respins

ERASCU D DUMITRU VASILE

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 experimentat Respins

ERDEI I ANCA-NARCISA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.2 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

ERDEI S.T ALEXANDRU VASILE

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Informatica T2 Pascal 7.7 experimentat Reusit

ERNI S HAJNAL ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Respins

ERNSZT V RICHARD

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 5.9 Informatica T2 Pascal 7.15 experimentat Reusit

FABIAN R RAZVAN BOGDAN

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B2 Istorie 8.3 Logica si argumentare 9.05 experimentat Reusit

FAGE S BOGDAN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 4.15 Limba franceza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.7 experimentat Respins

FAGI V RAMONA NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba germana moderna B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.55 Sociologie 7 nivel mediu Reusit

FAJE I. ADRIANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba italiana A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.3 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

FALAUS C ALEXANDRA-MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.25 Fizica 4.3 experimentat Respins

FALCA - CALIN S LUCICA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.75 nivel mediu Reusit

FALCA I IONUT MIHAITA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

FALCUSAN A.R. ILINCA - OANA -SIMINA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2--A1-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 5.8 nivel mediu Reusit

FALCUSAN M OANA MARCELA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 8.7 avansat Reusit

FANATAN V. FLORENTINA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Geografie 3.4 nivel mediu Respins

FANE A. MARIAN OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba italiana A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Geografie N/p incepator N/p

FANE G GEORGETA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba italiana A1-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 5.5 avansat Reusit

FANGLI A DANIELA-MONICA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 7.35 Geografie 5.4 incepator Reusit

FANGLI A. DANIEL NORBERT

    LICEUL LOEWEY KLARA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

FARCAS C COSMIN LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Reusit

FARCAS F VLAD FLORIN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.7 Fizica 5 experimentat Reusit

FARCAS G STEFAN IOAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 7.1 incepator Reusit

FARCAS I PAUL ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.3 experimentat Reusit

FARCAS I SORIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Fizica 2.2 avansat Respins

FARCAS I. NICOLAE ROBERT

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Economie 7.1 experimentat Reusit

FARCASAN V ROXANA TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.85 experimentat Reusit

FARCASANU E EUGEN-CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.75 Informatica T1 intensiv Pascal 9.25 experimentat Reusit

FARCASANU V. GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

FARKAS G GABRIELA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.65 Geografie 5.8 incepator Respins

FARTE M ADRIAN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 9.3 avansat Respins

FAT C GABRIEL ALIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B1--B1-A1- Istorie 5.3 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

FAT G OANA STEFANIA

    COLEGIUL ECONOMIC PINTEA VITEAZU CAVNIC Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 nivel mediu Reusit

FAT I GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

FAT N ALEXANDRA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba spaniola B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.65 Geografie 9.1 experimentat Reusit

FAT N ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 5.9 avansat Reusit

FAT R. ROMINA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza A2-A1-A1-A2-B1 Matematica T2 2.45 Geografie 5 experimentat Respins

FAT-ZAH R DANIELA-MARIA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

FATOL ST.M. LORENA STEFANA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Chimie anorganica T2 Nivel I N/p avansat N/p

FATUL I GABRIEL- VALER

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.85 experimentat Reusit

FATUL I.GH. MARIANA IOANA

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 9.8 avansat Reusit

FATUL T LIVIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 3.8 incepator Respins

FAUR C DIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Istorie 9.4 Geografie 9.4 experimentat Reusit

FAUR V MARIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 7.3 Geografie 5 nivel mediu Reusit

FAZEKAS I ERIKA-CSILLA

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Fizica 5.32 avansat Respins

FECHETE F FLORIN RARES

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.45 avansat Reusit

FECHETE I. IONUT

    GRUPUL SCOLAR DR. FLORIAN ULMEANU ULMENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 7.05 avansat Respins

FEDOR S SANDOR ROLAND

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4 Fizica 5.35 experimentat Respins

FEDOR V.P DIANA- BLANCA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

FEIDI F. VASILE IONICA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Reusit

FEIER G PALAGUTA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1--B1-B1-B2 Istorie 6.7 Geografie 6.8 avansat Reusit

FEIER M. MARCELA - DENISA

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Geografie 8.7 avansat Respins

FEKETE I EMILIA MARIA

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza A2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.9 Geografie 7.2 avansat Reusit

FEKETE I ISTVAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2--B2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 3.1 nivel mediu Respins

FEKETE M MARINA-MADALINA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

FELIC I ALEXANDRA LARISA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.55 Geografie 8.2 avansat Respins

FELKER T. RAUL ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 7.75 Limba engleza Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.25 nivel mediu Reusit

FENESAN S ORIANA

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Istorie 9.05 Filosofie 8.75 experimentat Reusit

FENICS I. BEATA VANDA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.05 Geografie 6.2 experimentat Reusit

FERENCZIK F RAJMUND

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie 6.35 incepator Respins

FERENT G ANA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.05 nivel mediu Reusit

FERENT I IOAN-GRIGORE

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 10 Informatica T1 intensiv Pascal 10 experimentat Reusit

FERESTEAN D DUMITRU DANIEL

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Reusit

FERICEAN S.D. BOGDAN - STEFAN

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 7.8 Geografie 8.9 experimentat Reusit

FERNEZAN D COSMIN - MARIUS

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 3.6 avansat Respins

FERNEZAN E.R. NORBERT EMIL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 2.9 avansat Respins

FERTADI M. MIHAI

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

FETCO F ANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 7.95 Geografie 5 nivel mediu Reusit

FETICO I IVAN

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7 Fizica 7.6 experimentat Reusit

FEZER I. IOANA EMANUELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-A1-A1-B2-B1 Matematica T2 1.75 Geografie 5 experimentat Respins

FILIP A IOAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.9 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 5 nivel mediu Respins

FILIP A MIHAELA NASTASIA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Fizica 7.4 experimentat Reusit

FILIP A. ALEXANDRA MARIA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Sociologie 10 experimentat Reusit

FILIP C LAVINIA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

FILIP D ANA

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Geografie 7.95 avansat Reusit

FILIP G. ANDREEA LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

FILIP G. VIORICA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Geografie 3.2 nivel mediu Respins

FILIP I IONUT NICOLAE

    COLEGIUL ECONOMIC PINTEA VITEAZU CAVNIC Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 9 Chimie anorganica T2 Nivel I 9 avansat Reusit

FILIP I VASILE-TEODOR

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 6 Fizica 3.2 avansat Respins

FILIP I. ANAMARIA IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Geografie 4.65 nivel mediu Respins

FILIP I. IONELA MARIANA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza A2-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 4 Geografie 6.1 experimentat Respins

FILIP I.V. CORINA - ANCUTA

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 8.9 avansat Reusit

FILIP M SONIA BIANCA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

FILIP N. LIVIA NICULINA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Geografie 7.8 experimentat Reusit

FILIP S ALEXANDRA-MELANIA

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 4.25 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 6 Geografie 8 experimentat Respins

FILIP S VASILE LUCA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

FILIP T.I IULIA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Logica si argumentare 10 avansat Reusit

FILIP V DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 8 Fizica 7.15 experimentat Reusit

FILIP V IONEL PAUL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Fizica 1.6 incepator Respins

FILIP V NICOLAE-VIOREL

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba engleza B1--B1-B1-B2 Matematica T2 5 Fizica 3.8 experimentat Respins

FILIP V VALENTIN-IOAN

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.7 experimentat Reusit

FILIP V ZAMFIRA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

FILIP V.M MARIANA LAURA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

FILIPAN E ANDREI RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 3.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

FILIPAN E MIHAELA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

FILIPAN I ANAMARIA-ROZALIA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.45 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

FINATAN V.S GEORGE-GRIGORE

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 9.4 Fizica 9.3 experimentat Reusit

FINTA P. LARISA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Chimie organica T1 Nivel II 8.7 nivel mediu Reusit

FIRA-MLADINESCU A DAVID

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza Matematica T1 7.3 Informatica T2 Pascal 8.75 experimentat Reusit

FIRTEA D.I. PAULA -LORENA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

FIT D MARIUS DAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Istorie 7.1 Geografie 5.2 incepator Respins

FITIGAU V IONITA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza A2-A1-B1-A2-B1 Istorie 7.45 Geografie 5 incepator Reusit

FITIGAU V VASILE-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba franceza A2--A1-B1-B1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

FIZESAN I VOICHITA DANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Istorie 7.5 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

FLONTAS D.I. ADRIAN VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 2.6 avansat Respins

FLONTAS I MADALINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba spaniola B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.45 Sociologie 8.5 avansat Reusit

FLORE V. LARISA BIANCA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.75 Geografie 6.5 experimentat Reusit

FLOREA I IRINA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.3 Geografie 7.35 nivel mediu Respins

FLOREA I LENUTA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.25 Geografie 5.5 nivel mediu Reusit

FLOREA V. MARISCA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

FLOREAN I PAUL IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.65 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.5 nivel mediu Respins

FLOREAN S.S. IOANA ANDREEA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 10 experimentat Reusit

FLORIAN A.I IOAN CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B2--B2-A2-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

FLORIAN D.I. SIMONA FLORICA

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza A1-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

FLORIAN E SINZIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.1 Geografie 9.2 experimentat Reusit

FLORIAN G EUSEFINA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Istorie 6.05 Geografie 3.2 nivel mediu Respins

FLORIAN I ANDREEA IOANA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.5 avansat Reusit

FLORIAN I AUGUSTIN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Istorie 7.05 Geografie 6.85 incepator Reusit

FLORIAN I CIPRIAN - STEFAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5.15 nivel mediu Respins

FLORIAN I SILVIU-VASILE

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6.3 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

FLORIAN N ANDREI

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.65 Fizica 2.8 experimentat Respins

FLORIAN P ELEONORA CRISTINA

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza Istorie 5.2 Logica si argumentare 8.85 avansat Reusit

FLORIAN S. FLORINA MIHAELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 2.85 nivel mediu Respins

FLORIAN S. LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 4.05 nivel mediu Respins

FLORIAN V CLAUDIU-GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 7 Geografie 9.5 experimentat Reusit

FLORUTA R COSMINA - LAVINIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 4.05 nivel mediu Respins

FLUCZAR F ROXANA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.1 Fizica 7.4 avansat Reusit

FLUTAR G CLAUDIA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 3.7 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Respins

FLUTAR G GHEORGHE MARIAN

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 1.95 Fizica 5 nivel mediu Respins

FLUTAR G IOAN ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Fizica 6.3 nivel mediu Respins

FLUTAR GV. GAVRILA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.85 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.9 Geografie 6.1 incepator Respins

FLUTAR N IOANA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 3.75 Geografie 8.1 avansat Respins

FLUTAR P. PAVEL

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 4.35 Biologie vegetala si animala T1 8.05 nivel mediu Respins

FLUTAR V FLAVIUS ANDREI

    GRUPUL SCOLAR BORSA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 9.7 avansat Respins

FOCSA C OANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 9.1 avansat Reusit

FODOR M RENATA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

FODORUT I. CRISTIAN ANDREI

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

FOGHIS C CALIN VIOREL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. IOSIF MARTURISITORUL BAIA MARE Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 6.7 Filosofie 7.2 avansat Respins

FONAI G CORINA-ANDREEA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p avansat N/p

FONAI I IOANA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

FONAI M CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Reusit

FONT V IOAN-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9 experimentat Reusit

FONTA V MARIOARA-LILIANA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Geografie 5 nivel mediu Respins

FONTA V VASILE

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 4.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

FORIS Z EDINA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza A1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Fizica 5 avansat Respins

FRANC C CATALIN DUMITRU

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 5.4 Fizica 5.1 avansat Respins

FREI S CRISTINA

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.25 Geografie 7.5 experimentat Reusit

FRENTIU D DANUSIA GABRIELA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Geografie 6.2 experimentat Respins

FRENTIU I CEZARA PATRICIA

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Istorie 6.9 Logica si argumentare 9.1 experimentat Reusit

FRISTA I ANAMARIA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

FUCI V TAMAS

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Informatica T1 intensiv Pascal 8.15 experimentat Reusit

FUIOR I. GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.8 experimentat Reusit

FUKSZ V EMESE

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.5 limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.35 Filosofie 6.8 avansat Reusit

GABOREAN I ALINA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.7 Chimie organica T1 Nivel II 9.6 experimentat Reusit

GABOREAN V. CODRUTA RALUCA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 6.3 Geografie 5.25 avansat Respins

GADEA V.T DIANA- GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.6 Logica si argumentare 8.2 avansat Reusit

GADJA V VASILE IULIAN

    GRUPUL SCOLAR BORSA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.25 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

GADJEA V. RAMONA ALEXANDRA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.05 experimentat Reusit

GAGEA V VASILE

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 2.4 Geografie 7.9 nivel mediu Respins

GAINA A ALEXANDRU NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.7 Informatica T2 Pascal 9.25 experimentat Reusit

GAJE CAS SERBAN N.I NICOLETA SONIA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Geografie 7.3 avansat Respins

GAJE V CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.35 Geografie 7.35 nivel mediu Respins

GAL M MIHAELA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

GALBEN G. GHEORGHE-DANIEL

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 3.25 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Respins

GAMALAN P. LUMINITA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2--A2-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 5.4 incepator Reusit

GAMPE I VASILE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba franceza N/p Istorie 5.7 Geografie 3.5 incepator N/p

GANEA I. NICOLETA FLORINA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 5.1 avansat Respins

GARDA D MARIA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

GARDA I IONELA-IRINA

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.8 experimentat Respins

GASCU C CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.75 Fizica 5.9 experimentat Reusit

GASPAR E. ANDREI CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician poligraf
    Limba si literatura romana 3.9 Limba engleza Matematica T2 2.5 Fizica 1.9 N/p N/p

GASPARIK CAS BARTOS A IZABELA ELISABETA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Geografie 6.3 avansat Respins

GATI A. BARBARA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.5 Geografie 5 experimentat Respins

GAUREAN V. VERONICA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.45 Geografie 7 avansat Respins

GAURIAN G MIHAI GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 2.95 Fizica 6.3 avansat Respins

GAVAN D ANETA CRISTINA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Istorie 6.3 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

GAVRA I IOANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba italiana A2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 9.1 avansat Reusit

GAVRA I. DINA LIDIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.85 Geografie 5.3 avansat Respins

GAVRILAS N ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 8.7 avansat Respins

GAVRILAS V. ALIN VIOREL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 3.05 nivel mediu Respins

GAVRINCEA N ALEXANDRA - ANCUTA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.8 avansat Respins

GAVRIS D BOGDAN RADU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 6.95 avansat Respins

GAVRIS I MIHAELA IOANA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Chimie organica T1 Nivel II 8.7 experimentat Reusit

GAVRIS I RAZVAN-VALER

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv Pascal 6.1 experimentat Respins

GAVRIS L ANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.65 Geografie 5 incepator Respins

GAVRIS L. SEBASTIAN - MIHAITA

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B1-B1-A2-B1-A2 Matematica T2 2.4 Geografie 8.7 avansat Respins

GAVRIS V MARIUS VALER

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Istorie 7.95 Geografie 5.5 incepator Reusit

GAVRUS G DANIEL IOAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 4.5 nivel mediu Respins

GAZ A. ALEXANDRA GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 7.7 experimentat Reusit

GAZ V. RAMONA STEFANIA

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 7.5 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

GEIGER M FRANZ-IOSEF

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 8.55 avansat Respins

GEIGER M REBECA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Filosofie 6.6 experimentat Reusit

GENCZ G RENATA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

GENG S TAMAS-GERGELY

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.55 limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.15 Filosofie 5 incepator Reusit

GEORGESCU M. MARIUS DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.25 Geografie 7.5 avansat Respins

GEORGIU N IOAN ADRIAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

GERGELY CAS OPOLICIUC E.D. MELINDA ANDREA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1 Geografie 2.5 nivel mediu Respins

GERGELY I. ANDRADA ANITA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

GERGELY N MIKLOS ROBERT

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana 2.3 Limba engleza Istorie 5 Geografie 7.45 nivel mediu Respins

GERHES D MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 10 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.85 experimentat Reusit

GERLAN V VOLODEA-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.15 experimentat Reusit

GHEDUT S. RADUCU SORIN

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.9 experimentat Reusit

GHEORGHESCU R.D ANTONIA DANIELA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza B1-B2-B2-B1-B2 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Respins

GHERASIM A ANDRADA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba italiana A2-A2-B2-B2-B2 Istorie 6.75 Sociologie 8.4 avansat Reusit

GHERASIM G GEORGE MARIUS

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.6 Geografie 6.4 nivel mediu Reusit

GHERASIM V IOAN CRISTIAN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 2 Geografie 7.95 avansat Respins

GHERGHEL A ALEXANDRU IOAN

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Istorie 8.1 Geografie 9.6 experimentat Reusit

GHERGHEL A DANIEL SIMION

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. IOSIF MARTURISITORUL BAIA MARE Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5.3 Geografie 5.1 avansat Respins

GHERGHEL A RAMONA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza A2-B1-A2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 6.85 experimentat Reusit

GHERGHEL C LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Geografie 6 experimentat Reusit

GHERGHEL G VLAD BENIAMIN

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.75 experimentat Reusit

GHERGHEL G. ANAMARIA ESTELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

GHERGHEL G. CORINA

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 7.5 Chimie organica T1 Nivel II 9.2 experimentat Reusit

GHERGHEL GH. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.95 Fizica 3.8 experimentat Respins

GHERGHEL S CRINA SORINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.85 experimentat Reusit

GHERGHEL S. CRINA GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 1.4 Geografie 4.4 incepator Respins

GHERGHEL V ALEXANDRU IONEL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.55 Informatica T1 intensiv Pascal 8.75 experimentat Reusit

GHERGHEL V MARIA EUFRASINA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 8.25 Geografie 6.4 incepator Reusit

GHERGHELAS A RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5.05 experimentat Respins

GHERGHINA V SILVIA

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.25 Fizica 5 experimentat Respins

GHERHES G MARIA

    GRUPUL SCOLAR VISEU DE SUS Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 7.1 nivel mediu Respins

GHERMAN C LAURENTIU

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 9.55 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

GHERMAN C. LUCIAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba franceza A2--B2-B1-B1 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

GHERMAN I IOANA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba spaniola A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 7.45 avansat Reusit

GHERMAN P ADINA-MADALINA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.4 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

GHERMAN S CRISTIAN VASILE

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 9.45 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.8 experimentat Reusit

GHERMAN V ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.2 Geografie 6.95 avansat Respins

GHERMAN V ANISOARA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 7.35 Geografie 5 incepator Respins

GHERMAN V DANIELA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 5 nivel mediu Respins

GHERMAN V. VLADUT VASILE

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9 experimentat Reusit

GHETA I. MARICICA OVIDIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.55 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

GHETA V MADALINA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.45 Geografie 8.2 experimentat Reusit

GHETIE D VLAD MARCEL

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 8.5 avansat Respins

GHETIE M MARIANA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.4 Informatica T2 Pascal 9.5 experimentat Reusit

GHICA M SORIN VIRGIL

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 experimentat Reusit

GHIDIU I ANCA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza Matematica T1 6.8 Informatica T2 Pascal 8.4 experimentat Reusit

GHILVACI I. ANDRADA IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 8.85 experimentat Reusit

GHIMAN C. ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba franceza B1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5 nivel mediu Respins

GHIMAN F BOGDAN CIPRIAN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.4 Geografie 4.6 avansat Respins

GHIMAN V. CLAUDIA ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Geografie 7.3 experimentat Reusit

GHINDA A. ROBERT CRISTIAN

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 experimentat Reusit

GHINDA M. ANDREEA MONICA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

GHIPSE G GHEORGHINA IOZEFINA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 9.7 nivel mediu Respins

GHIRASIN V VASILE ADRIAN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Geografie 8.2 nivel mediu Respins

GHISA M.C ANDREA- MELINDA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 7.3 Informatica T2 Pascal 7.8 experimentat Reusit

GHISA R IOACHIM FLORIN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6 Informatica T2 Pascal 8.9 experimentat Reusit

GHISA T RADUCU

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.6 Geografie 7.8 avansat Reusit

GHISA V.G PAUL ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.05 Fizica 2.2 experimentat Respins

GHISE D IOANA-CRISTINA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.15 avansat Respins

GHISE G PAUL VASILE

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Informatica T2 Pascal 8.5 experimentat Reusit

GHIT V DORIN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 6.5 Chimie organica T1 Nivel II 8.3 experimentat Reusit

GHIT V. IONUT SILVIU

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Geografie 7.3 experimentat Reusit

GHITA G GHEORGHE MARIUS

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 5.25 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

GHITA G.R ADRIAN MIHAITA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba franceza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Reusit

GHITA V ALEXANDRU RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

GHITA V. ANDREEA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 7.2 experimentat Respins

GHITAN A FRANCISCA DANUTA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.05 avansat Respins

GHITIU N NELU NICOLAE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Istorie 8.25 Geografie 6.3 incepator Reusit

GHITIU S SORIN-VLADUT-IONUT

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 nivel mediu Respins

GHITIU V. VLAD ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Geografie 3.85 experimentat Respins

GHIUGAN C SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.25 Informatica T1 intensiv Pascal 9.2 experimentat Reusit

GHIULVESI G. GAVRIL

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba franceza A1-B2-B2-A2-A1 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 4.05 avansat Respins

GHIUR R. ELISA GIULIANA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.05 Geografie 7.7 experimentat Reusit

GHIURCUTA N MARIANA - LILIANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 8 Geografie 6 nivel mediu Reusit

GHIURCUTAN I.R DANIEL RAOUL

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 6.1 nivel mediu Respins

GHIURUTAN D. MADALINA - RALUCA

    GRUPUL SCOLAR DR. FLORIAN ULMEANU ULMENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 8.85 experimentat Reusit

GHIZ M.D MARIN MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B2--B2-A2-B1 Matematica T2 2.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.9 nivel mediu Respins

GIT O GABRIEL IOAN

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Istorie 9.65 Filosofie 9.5 experimentat Reusit

GIT O.S. IULIAN OVIDIU

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 8 Geografie 8.9 avansat Reusit

GIURCA I ESTERA

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.65 Geografie 9.8 experimentat Reusit

GIUREA O PAUL MIHAI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

GIURGI G. IONEL

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

GIURGI V ILEANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.15 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 2.6 nivel mediu Respins

GIURGI V VASILE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 3 nivel mediu Respins

GIURGI V. ALEXANDRU-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.45 Geografie 6.7 experimentat Respins

GIURGIU D ANDREEA- DIANA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9 Logica si argumentare 8.8 avansat Reusit

GIURGIU D IOAN

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

GIURGIU G DANA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

GIURGIU G IOAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 6.3 Geografie 5.5 incepator Respins

GIURGIU L DIANA LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Respins

GIURGIU N ELIZA NICOLETA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 avansat Reusit

GIURGIU S ANDRADA CELIA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Istorie 7.6 Geografie 8.5 avansat Reusit

GLIGA I IOAN ALIN

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.65 Limba franceza N/p Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu N/p

GLIGAN T.S. ANDREI SORIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.15 Fizica 6.3 avansat Respins

GLODEAN G VIOLETA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 10 avansat Reusit

GLODEAN V MARIANA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B1--B2-B1-A2 Matematica T2 1.4 Geografie 8 avansat Respins

GNANDT Z. ROBERT WILHELM

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Reusit

GOCI A. ALEXANDRA-IOANA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.55 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 7.6 Geografie 8.5 experimentat Reusit

GOCI C MARCO-FLAVIUS

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8.85 experimentat Reusit

GODENCIUC I ALINA-NICOLETA

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare Limba si literatura ucraineana experimentat 9.2 limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 5.25 nivel mediu Reusit

GODJA I ILEANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 6.6 incepator Respins

GODJA I IOAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.7 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

GODJA I IOANA - ESTERA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

GODJA I MELANIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 6.95 Geografie 3.7 incepator Respins

GODJA N NICOLETA - MARIANA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

GODJA P IOAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.2 Geografie 7.25 nivel mediu Reusit

GODJA P PETRU

    GRUPUL SCOLAR OCNA SUGATAG Organizator banqueting
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

GODJA P PETRU-FLORIN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.8 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.1 Geografie 7.8 nivel mediu Respins

GODJA V VASILE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-B2-A1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

GODJA V. IOAN VASILE

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.75 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

GODJA V. IONUT DANIEL

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba franceza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.3 avansat Respins

GOG G IOAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana 5.15 Limba engleza Istorie N/p Geografie 7.1 nivel mediu N/p

GOGEA D. ANUTA MIRELA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

GOGOTA I MARIA-CRINA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.15 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

GOGOTA L. VERONICA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2--A2-A2-A1 Istorie 5.1 Geografie 5 incepator Respins

GOGOTA V. GHEORGHE

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A1 Matematica T1 2.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Respins

GOJA C. RADU

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

GOJA S.S SEPTIMIU ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie 8 avansat Reusit

GOLGUT O ALEXANDRA RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 5 avansat Respins

GOLOMAN I.G ANDREEA IOANA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

GOLOMAN N NICOLAE GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 4.05 Fizica 1.6 incepator Respins

GOLOMAN P.GHE NICOLAE VALENTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 6.6 nivel mediu Respins

GOLOMAN V.M NICOLETA MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Istorie 5.3 Geografie 6.4 nivel mediu Reusit

GOTU V ANAMARIA-GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.35 experimentat Reusit

GOVOR A.T. ANDREI RAZVAN

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

GRAB G EMILIA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Reusit

GRAB G GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.15 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Geografie 7.9 avansat Respins

GRAB I ALINA LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.55 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

GRAB V VASILE

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 5 avansat Respins

GRAD G ADRIANA IOANA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 7.4 incepator Reusit

GRAD G. ILEANA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Reusit

GRAD G. MIHAELA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.9 Geografie 6.9 avansat Reusit

GRAD GH. ADRIAN - GHEORGHE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B1--A2-A2-B1 Istorie 6 Geografie 5.7 avansat Respins

GRAD GH. FLORIN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2--A2-B1-B1 Istorie 5.25 Geografie 6.4 incepator Respins

GRAD GR. MARIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 6.55 Geografie 5.9 incepator Respins

GRAD I ILEANA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.35 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.9 nivel mediu Reusit

GRAD I IOAN ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

GRAD I IOAN MARIUS

    GRUPUL SCOLAR VISEU DE SUS Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1--A2-A1-A2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GRAD I MARIA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 9 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

GRAD I. ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.4 incepator Respins

GRAD I. ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.3 incepator Respins

GRAD I. ANDREEA-LETITIA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 8 experimentat Reusit

GRAD I. IOANA-RAMONA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.8 Geografie 8.35 avansat Respins

GRAD I. VASILE - IONUT

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba franceza B1--B1-A1-A1 Istorie 4 Geografie 6.3 incepator Respins

GRAD L. LEONTINA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 nivel mediu Respins

GRAD N MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.25 Geografie 9.1 avansat Reusit

GRAD T. CODRUTA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.45 nivel mediu Respins

GRAD T.D TEODOR DANIEL

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.9 Chimie organica T1 Nivel II 8.6 experimentat Reusit

GRAD V CATALIN

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.25 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

GRAD V. LAURA - BOGDANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Istorie 4.25 Geografie 6.4 incepator Respins

GREC D BOGDAN ONOFREI

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.35 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 3.45 Fizica 5 nivel mediu Respins

GREC D DUMITRU DANIEL

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.55 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

GREC D EMILIA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

GREC G ALEXANDRA LAURA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 6.4 experimentat Respins

GREC G ELENA MARIA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

GREC G GAVRILA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 4 Geografie 7.6 incepator Respins

GREC G MONICA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Respins

GREC I MARIUS IULIAN

    GRUPUL SCOLAR BORSA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 3.8 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Respins

GREC I MIRCEA GRIGORE

    GRUPUL SCOLAR BORSA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.1 experimentat Reusit

GREC T.D LIVIA ELENA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.2 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Respins

GREC V ILEANA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.75 Geografie 8.4 nivel mediu Respins

GREC V VASILICA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.9 Geografie 8.6 incepator Respins

GREC V. MARIUS EUGEN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GREK I LAURA ANISOARA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.05 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Reusit

GRENCNER A RICHARD MARIAN

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 6.85 experimentat Reusit

GRIDJAC G. ANDREEA-GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 7.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.1 experimentat Respins

GRIGOR C SIMION V. ANUTA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba franceza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

GRIGOR D VLADUT-ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Biologie vegetala si animala T1 8.5 avansat Reusit

GRIGOR D.G. EMIL PAUL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.45 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

GRIGOR F. MARIANA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.5 Geografie 8.7 nivel mediu Reusit

GRIGOR G ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

GRIGOR G CRINA-ANCUTA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 6.6 avansat Respins

GRIGOR I ALEXANDRU LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Informatica T2 Pascal 9.6 experimentat Reusit

GRIGOR I. ILIE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1--A2-A2-B1 Istorie 5.1 Geografie 6.5 incepator Respins

GRIGOR I. VASILE

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

GRIGOR L LEONTINA-MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

GRIGOR M. ANUTA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3 Geografie 7.4 experimentat Respins

GRIGOR M. MIHAI

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

GRIGOR M. MIHAI DOREL

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.95 Fizica 1.6 avansat Respins

GRIGOR N NICOLAE - IRIMIE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.5 Geografie 3.3 incepator Respins

GRIGORAS C MONICA LAURA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.95 Geografie 6.8 incepator Respins

GRIGUTA S. ALEXANDRU FLORIN

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

GRIJAC G GABRIELA-MONICA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.4 Geografie 7.3 experimentat Respins

GRIJAC I BOGDAN - IOAN

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

GRIJAC I IOAN-ALEXEI

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba rusa B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 9.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 avansat Reusit

GRIJAC I LARISA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba rusa B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 8.4 avansat Reusit

GRIJUC D. DUMITRU

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba franceza B2--A1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5.5 incepator Respins

GROSAN D.F. IONUT -ALIN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2--A2-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 5.4 nivel mediu Respins

GROSAN G ANAMARIA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.35 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

GROSAN M CALIN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A1-A1-B2-B2 Istorie 6.65 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

GROZA G.V. LOREDANA FLORICA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 7.9 nivel mediu Reusit

GROZA T MADALINA ANDA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 6.95 Geografie 6.6 incepator Reusit

GROZA V ADRIAN VASILE

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 7.95 experimentat Reusit

GRUET I. GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

GRUMAZ M.M. DIANA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba franceza B1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 3.15 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

GRUMAZ V. MARIAN IOAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.25 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

GRUMEZA V CARMEN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba germana moderna Istorie 8.6 Geografie 9.25 experimentat Reusit

GUBINI P MARIA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.55 Geografie 6.6 incepator Respins

GUI T HELGA-MELITA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-A1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

GURZAU V ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat N/p

GURZO E.F VLAD EMIL

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

GURZOU I ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 10 Informatica T2 C/C++ 9.6 experimentat Reusit

GYENE C NOEMI EMESE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 6.45 nivel mediu Reusit

GYORFI I ALEXANDRA LORENA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--A1-A2-A2 Istorie 5.05 Geografie 5 nivel mediu Respins

GYORFI I JUDITH MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 6 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

GYORFI I RAUL ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC PINTEA VITEAZU CAVNIC Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 4.1 Fizica 3.6 avansat Respins

GYORGY A ENIKO-ERIKA

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.5 limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel II 9 avansat Reusit

GYORGY B IUDIT

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Istorie 4 Geografie 6.1 incepator Respins

GYORGY M IANOS-ALBERT

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7 limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 8.6 Filosofie 5.5 avansat Reusit

GYORGY S MELINDA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.75 Geografie 5.5 avansat Reusit

HAGAN S STEFANIA MARIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 5.15 Geografie 4 incepator Respins

HAGAN T GIORGIANA CLAUDIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba germana moderna B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Sociologie 9.55 avansat Reusit

HAIDEMAC I MIRCEA-IOAN

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU FILIPASCU PETROVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

HAIDEMAC V MARIA

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU FILIPASCU PETROVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 3 Geografie 7.8 avansat Respins

HAIDUK G.GH LIGIA - CORINA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 6.4 avansat Reusit

HAISU F PAUL FLORIN

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba franceza B1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Fizica 2.3 nivel mediu Respins

HALASZ C KOSA A. LAURA ANTONELA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

HALASZ O ERIC TAMAS

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 8.65 experimentat Reusit

HAN A FLORICA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 1.5 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.65 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

HAN S ANDREI GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 6 experimentat Reusit

HANDRAU V FLORIN VASILE

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. IOSIF MARTURISITORUL BAIA MARE Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Istorie 5.8 Geografie 5.3 avansat Respins

HANDRO I. NICOLAIE - DUMITRU

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

HANGANU C. ADELINA-ELENA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

HANTIG A VALERIA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 9.15 nivel mediu Reusit

HANTIG I BRIGITTE GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.7 experimentat Reusit

HANTIG I CRINA MONICA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.8 avansat Reusit

HANTIG I CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

HANTIG I ILIE MARIAN

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.3 nivel mediu Respins

HANTIG N NICOARA ILIE

    GRUPUL SCOLAR BORSA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

HANTIG V GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 7.9 nivel mediu Respins

HANTIG V VASILE

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

HARANGI I GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T1 6.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 experimentat Reusit

HARASEM I SASA-MARIUS

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare Limba si literatura ucraineana avansat 7.1 limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba rusa B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.35 Geografie 1.85 incepator Respins

HARBU D. ANDRADA ALINA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.15 Biologie vegetala si animala T1 5.45 nivel mediu Respins

HATOS I.M. LUCIAN SERGIU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Geografie 8.7 avansat Reusit

HATOS V VASILE MIHAI

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. IOSIF MARTURISITORUL BAIA MARE Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 6.1 avansat Respins

HAURELIAC N MARIA

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare Limba si literatura ucraineana experimentat 8.2 limba si literatura romana avansat 5.15 Limba rusa B2-A1-B2-B1-B1 Istorie 9 Geografie 5 nivel mediu Reusit

HAUSI F CODRUTA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

HAVRICS A. SANDOR ATTILA

    LICEUL LOEWEY KLARA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara avansat 6.5 limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.55 experimentat Respins

HAVRINCEA M ALINA-MELANIA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 8 avansat Reusit

HAVRINCEA N.V. CRISTIAN DANIEL

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.1 Geografie 8.5 experimentat Reusit

HAZOTA A ALEXANDRU CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 5 Fizica 5.6 avansat Respins

HAZOTA N. ANCA-NICOLETA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 nivel mediu Respins

HEGHEDUS D DUMITRU

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 5.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.9 nivel mediu Reusit

HENDEA M MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 10 experimentat Reusit

HEPCAL V SANDA IRINA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.1 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

HERBIL I IOAN-MARCEL

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

HERBIL I. IOAN-ANTON

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T1 8.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

HERCZEG Z. BIANCA MARIA

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 6.15 Biologie vegetala si animala T1 9.8 avansat Reusit

HERES C. ROXANA-OANA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Respins

HERES I GAVRIL

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Fizica 3.5 experimentat Respins

HERES V DANIEL-DORIN

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 8.7 experimentat Reusit

HERMAN I IOAN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 experimentat Reusit

HERMAN I MARIANA-CORNELIA

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Geografie 8.2 avansat Reusit

HERMAN I. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.8 Geografie 7 nivel mediu Reusit

HERMAN N LIVIU-CALIN

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.95 Fizica 3.2 avansat Respins

HERMAN N LIVIU-NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1--A2-A2-B1 Matematica T2 3.8 Fizica 3.5 avansat Respins

HERMAN S.G. PAUL CONSTANTIN

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 9 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.8 experimentat Reusit

HERMAN V ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR FARCASA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.4 incepator Respins

HERMAN V.G. FLORICA CRINA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 8 Geografie 5.3 avansat Reusit

HERTA I AURELIA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

HERTEG I IOANA MELANIA

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza A2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.3 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

HIDECUTI P ADREI-PETRE

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Fizica 3.45 experimentat Respins

HIMA P. ANCA-DANIELA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.5 experimentat Reusit

HIRB D DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

HIRB G. MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba franceza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T1 7.2 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.9 experimentat Reusit

HIRB I MARIA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

HITICAS D. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

HITTER-PURCAR R NICOLE

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

HOBAN V MARIUS ANDREI

    GRUPUL SCOLAR FARCASA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.55 Fizica 2.2 experimentat Respins

HOBAN V MIHAELA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Fizica 3.4 nivel mediu Respins

HOBAN V. GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 6 avansat Reusit

HOCA I RENATA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Sociologie 8.6 avansat Reusit

HOCA S.V. MARCEL SORIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 6.4 Geografie 5.95 avansat Respins

HODASZ N GEORGIANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.7 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

HODASZ N NICOLETA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 9 Informatica T2 Pascal 8.65 experimentat Reusit

HODOR C BORODI V. MARISCA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

HODOR T. PAUL

    GRUPUL SCOLAR DR. FLORIAN ULMEANU ULMENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 9.6 avansat Reusit

HODOR V FLAVIU-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-A2-B1 Matematica T2 2.95 Fizica 3.5 nivel mediu Respins

HOFER V ANGELA-MYA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 6 nivel mediu Respins

HOFFER V. ANAMARIA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.6 avansat Respins

HOGYE A. EDUARD ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Reusit

HOJDA G VASILE GIGI

    GRUPUL SCOLAR BORSA Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2-B1-B1-A1-A2 Istorie 8.7 Geografie 7.9 avansat N/p

HOJDA G. IOANA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza B2-B2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.85 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

HOJDA G. MARIA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

HOJDA I CRINA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Reusit

HOJDA I DALINA-RAMONA-MARIA

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

HOJDA I ILEANA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 8.4 avansat Reusit

HOJDA I IOAN

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.2 Fizica 5.1 incepator Respins

HOJDA I LOREDANA-CARMEN

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

HOJDA I. RAULA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-B2-A2-B1-B1 Matematica T2 3 Geografie 7.45 avansat Respins

HOJDA M. ANCA-SOFIA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.7 Geografie 7.4 incepator Reusit

HOJDA N MARIA ANCA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

HOJDA N NELUT DANIEL

    GRUPUL SCOLAR BORSA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 8.8 avansat Reusit

HOJDA R. IOANA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

HOJDA T. IOAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Istorie 5.2 Geografie 5.05 incepator Respins

HOLERGA V VIOREL DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza Matematica T1 7.9 Fizica 8.3 experimentat Reusit

HOLINKA V. ILDIKO EDITH

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1.9 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

HOLOUCIUC N ROMAN-NAZAR

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare Limba si literatura ucraineana experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 6.55 experimentat Reusit

HOMORODAN L CALIN LIVIU

    GRUPUL SCOLAR FARCASA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 6.05 Fizica 7.3 experimentat Reusit

HORA M MIRCEA-RAUL

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

HORDOBAN P ANCA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza A2-A2-B1-B2-B1 Istorie 6.2 Geografie 6.3 experimentat Reusit

HORGE C ALEXANDRA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.2 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

HORGE L ANDRA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba franceza A2-A1-B1-B1-B1 Istorie 7.8 Geografie 5 experimentat Respins

HORGE V RAZVAN VLADUT

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Reusit

HORGOS C. FLORINA ADRIANA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba franceza B1-A2-A1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 9.2 experimentat Reusit

HORGOS I. IUSTINA ANISOARA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 6.65 nivel mediu Respins

HORINCAR D BOGDAN IONUT

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 6.55 nivel mediu Respins

HORINCAR GH. ALINA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

HORINKAR V RAMONA VOICHITA

    GRUPUL SCOLAR FARCASA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p incepator N/p

HORJ G GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 7 Fizica N/p nivel mediu N/p

HORJ I OANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T1 6.5 Biologie vegetala si animala T1 8.5 nivel mediu Reusit

HORJ S CRISTIAN CIPRIAN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 1.9 nivel mediu Respins

HORJ S DANUT

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.7 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

HORJE I DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 7.9 Fizica 8.2 experimentat Reusit

HORJE S. GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.15 nivel mediu Respins

HOROTAN V. VLADUT VASILE

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Psihologie N/p experimentat N/p

HORVAT A EMANUEL ALIN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.75 Geografie 7.85 experimentat Reusit

HORVAT A. ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba italiana A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.15 Geografie 7.4 avansat Respins

HORVAT L MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 10 Informatica T2 Pascal 10 experimentat Reusit

HORVAT T VALER

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.2 avansat Reusit

HORVATH A GERGO

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Logica si argumentare 8.65 experimentat Reusit

HORVATH I IANOS

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.25 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

HORVATH S. IVETT KATALIN

    LICEUL LOEWEY KLARA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara avansat 8.5 limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

HORVATH T VLAD TIBERIU

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 1.7 nivel mediu Respins

HORVATH V FLAVIA FLORICA

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 7.6 Geografie 8.35 experimentat Reusit

HORZS P LAURA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 9.7 avansat Reusit

HOSCISLAUSCHI C EMILIA-SIMONA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

HOSCIUC I CRISTIAN-IOAN

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.15 experimentat Respins

HOSCIUC M. ADRIAN DANIEL

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.35 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

HOSSU D.D BOGDAN RADU

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie N/p avansat N/p

HOSSU F.G. ALIN FLORIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 5.55 avansat Reusit

HOSSU S. ILEANA OLIMPIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.6 avansat Reusit

HOSSU S. MARIANA CORNELIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

HOSU A ALEXANDRU

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 1.5 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.1 Geografie 5.15 avansat Respins

HOSU S FLORIN DANIEL

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.8 Geografie 6.1 incepator Reusit

HOTEA C GOGOTA I. MARIA FELICIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

HOTEA D LIVIA-DIANA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 6.55 avansat Respins

HOTEA D.M. AVRAM GRATIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.35 Limba engleza B2--B1-A2-A1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 8.5 avansat Respins

HOTEA G BOGDAN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.25 avansat Reusit

HOTEA G DANIELA LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba spaniola B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.05 Geografie 5 experimentat Respins

HOTEA I ANCA-FLAVIA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p nivel mediu N/p

HOTEA I ANCA-MARIOARA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza B1--A2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

HOTEA I IOANA-ANCA

    GRUPUL SCOLAR OCNA SUGATAG Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 6.05 Chimie organica T1 Nivel I 5.15 experimentat Reusit

HOTEA I LARISA NICOLETA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 9.1 Geografie 7.6 experimentat Reusit

HOTEA I NASTAFA ANCA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba italiana A2-A1-B1-B2-B2 Istorie 5 Geografie 4.1 avansat Respins

HOTEA I. ALINA GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Geografie 7.5 experimentat Reusit

HOTEA M.G MARIAN RAUL

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 7.65 experimentat Reusit

HOTEA N. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.9 Geografie 6 avansat Reusit

HOTEA R RADU-CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

HOTEA V FLAVIU-DAN

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 7.25 avansat Reusit

HOTEA V VERONICA-LUCICA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.85 experimentat Reusit

HOTEA V.V DENIS

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8 Logica si argumentare 8.8 avansat Reusit

HOTICO G IOANA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 3 nivel mediu Respins

HOTICO G NICOLETA RAMONA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.35 avansat Reusit

HOTICO I CRISTIAN-COSMIN

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

HOTIMA V.M. LORENA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Chimie organica T1 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

HOTYA V. PAULA DIANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.1 Geografie 5 experimentat Respins

HOZA V LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Filosofie 10 experimentat Reusit

HRABKO I. NORBERT

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Fizica 7.25 experimentat Reusit

HRENIUC C MUNTEANU V. LACRAMIOARA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

HREZDAC S AMALIA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 3.35 Geografie 5.1 avansat Respins

HRICSUK V VASILE ALIN

    GRUPUL SCOLAR VISEU DE SUS Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Respins

HRIHORISAN M MIHAI

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica Limba si literatura ucraineana experimentat 7.9 limba si literatura romana avansat 5.6 Limba rusa B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.3 experimentat Respins

HRIOR I ROXANA LILIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba italiana A2-A2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 7.5 experimentat Reusit

HRIOR V ANDREAS -CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.2 experimentat Reusit

HRITAN I.I. IOAN ANDREI

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

HROM C.M VLAD CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 avansat Respins

HULBAR D ROXANA-IOANA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

HULUGEAN I AVRAM

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Istorie 5.95 Geografie 5.4 incepator Respins

HULUGEAN I FLORIAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Istorie 5.55 Geografie 6 nivel mediu Respins

HULUJEAN I ADRIAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 4.35 Geografie 5 incepator Respins

HURDUC GH. ANISOARA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 5 incepator Respins

HURDUCAS E. ANGELA RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

HUSAR I. FLORINA ILEANA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

HUSTI V. VLAD STELIAN

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 6.25 Geografie 9 experimentat Reusit

HUSTI-LUCA M.V. RENATE KATRIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 9.5 avansat Reusit

HUSZAK E REMUS

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Fizica 2.2 avansat Respins

HUSZAK S ALINA ILEANA

    GRUPUL SCOLAR VISEU DE SUS Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 incepator Respins

HUSZTI R RUDOLF DAVID

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 6.6 Geografie 5.9 experimentat Reusit

HUTULEAC G OLGA SIMONA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.5 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

HUZMEZAN E.S. VLAD SEBASTIAN

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.1 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8 Geografie 7.35 nivel mediu Reusit

IACOB A. CLAUDIU - VASILE

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 incepator Respins

IACOB D CLAUDIU VASILE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 2 incepator Respins

IACOB I RODICA LEONTINA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.3 Geografie 8 incepator Reusit

IACOB S.D. OVIDIU IONUT

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba franceza B1-A1-A1-A1- Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 9.7 nivel mediu Respins

IACOS L LAURENTIU HORATIU

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Fizica 8.4 nivel mediu Reusit

IAGAR I. BOGDAN IOAN

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 8 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Reusit

IAGHER C FLORINA DELIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba italiana B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.4 avansat Reusit

IAKAB F. INGRID

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 8.8 experimentat Reusit

IAMANDI T BOGDAN FLORIN

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 8.8 avansat Respins

IAMBOR C ERVIN

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-B2 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

IANCHIS V GAVRILA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.4 Geografie 6.35 incepator Respins

IANKO L. ANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

IANOS V BOGDAN VLAD

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 8.8 Geografie 9.5 avansat Reusit

IANOS-BORZAN A SIMONA FLORICA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Respins

IANOSI L BRENDA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR OCNA SUGATAG Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba franceza A2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Chimie organica T1 Nivel I 5.05 experimentat Reusit

IANOVICI C. MIHAELA DIANA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.2 Geografie 7.7 experimentat Reusit

IENCIU D DENISA CODRUTA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 6 experimentat Reusit

IENEI T.Z. BOGLARKA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.65 nivel mediu Respins

IEPAN I IONUT ANDREI

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.15 Informatica T2 Pascal 6.7 experimentat Reusit

IEPAN M BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.6 experimentat Respins

IEPAN P PERSIDA DORINA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2--B1-A1- Istorie 6.45 Geografie 8.3 avansat Respins

IEREMIAS I DANIELA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Geografie 9.05 nivel mediu Reusit

IERIMA G CRISTIAN-MIHAI

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare Limba si literatura ucraineana experimentat 7.85 limba si literatura romana avansat 6 Limba rusa B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 6.2 experimentat Reusit

IERIMA I ILIE-FLORIN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.15 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

IERIMA M LIVIA-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Fizica 1.9 avansat Respins

IERIMA P GEORGE CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

IERIMA V. ANDREEA DANIELA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A1 Istorie 7.65 Geografie 7.2 avansat Reusit

IFTIME D DANUT-DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU FILIPASCU PETROVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.1 Geografie 6.75 avansat Respins

IGNAT A. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p 5 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat N/p

IGNAT D. RALUCA ELENA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 7.9 Geografie 6.6 avansat Reusit

ILBAN G MARIA

    GRUPUL SCOLAR VISEU DE SUS Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 4 Limba engleza B2--B2--A1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5.6 incepator Respins

ILBAN I ANCUTA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.35 avansat Reusit

ILBAN V ILEANA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

ILCAS P ILEANA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

ILE G. ADRIAN GHITA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

ILE V. IONUT ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Respins

ILEA G. IRINA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

ILEA I FLORIN DANIEL

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.4 experimentat Respins

ILES D ALEXANDRA LIGIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 7.1 experimentat Reusit

ILIA A ALEXANDRA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza Matematica T1 9.25 Fizica 9.6 experimentat Reusit

ILIES A MINERVA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

ILIES G IOAN

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.85 experimentat Reusit

ILIES G. IOANA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Fizica 4 avansat Respins

ILIES I IOANA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 7.45 Geografie 5.7 nivel mediu Reusit

ILIES I RAUL-BOGDAN

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 6.8 experimentat Reusit

ILIES N.O. ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 5.05 avansat Respins

ILIES T IOANA-ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 3.9 incepator Respins

ILIES T. MARIUS CATALIN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.15 Geografie 7.6 experimentat Reusit

ILIES V LIDIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

ILIES V. CATALIN - ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR DR. FLORIAN ULMEANU ULMENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 7.4 nivel mediu Respins

ILIESCU M.M. MARIANA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 nivel mediu N/p

ILIESI I ALINA MARIA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Geografie 9.4 avansat Reusit

ILIS GH. CRISTINA - GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR DR. FLORIAN ULMEANU ULMENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

ILUC V PETRU GABRIEL

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 1.9 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 3.2 Geografie 2.2 incepator Respins

ILUT D OANA DANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba italiana A2-A1-B1-B2-B2 Istorie 7.25 Filosofie 9.6 experimentat Reusit

ILUT F BOGDAN-STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 4.65 Limba engleza A2--B1-B1-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.1 avansat Respins

ILUT M BIANCA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.5 Sociologie 6.5 avansat Reusit

ILUT V MADALINA LORENA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 9.2 nivel mediu Reusit

IMAN D CRISTIAN ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC PINTEA VITEAZU CAVNIC Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.65 avansat Reusit

INCZE M ERIKA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 2.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.65 avansat Respins

INDRE G MARIA IOANA

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

INDRE I RODICA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 4 incepator Respins

INDRE N OVIDIU NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana 6.2 Limba franceza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 9.7 nivel mediu Reusit

INDRE S MIHAELA LIDIA

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 6.1 nivel mediu Reusit

INDRE V EMIL DORIN

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5.7 Limba engleza Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

INDRE V GHEORGHE ION

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 1.1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 2 nivel mediu Respins

INDRECAN A IONUT-VLAD

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

INDRECAN N. NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.95 nivel mediu Respins

IOANES V PETRU-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza A1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

IOANES V RAMONA-ILEANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 6.6 nivel mediu Reusit

IOICALIUC I DANIEL-VASILE

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare Limba si literatura ucraineana experimentat 9.85 limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 7.35 experimentat Reusit

IOJIBAN V.M. MARINA -ALEXANDRA

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

ION M MIHAELA - FLORINA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Istorie 6.15 Geografie 5 nivel mediu Respins

ION N NICOLETA MARIANA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.9 avansat Reusit

IONAC I.V. RAMONA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 avansat Reusit

IONCE G. AUGUSTIN ANDREI

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

IONCE I BENIAMIN-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Reusit

IONCIE G RODICA- AURELIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Istorie 5.25 Geografie 5 nivel mediu Respins

IONESCU G.V. RAMONA TEODORA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 8.1 Geografie 9 nivel mediu Reusit

IONUT G MARIUS VASILE

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 6.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Reusit

IONUT I.T RUBEN CORNEL

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.2 Biologie vegetala si animala T1 9.55 experimentat Reusit

IONUT M.L CIPRIAN MIRCEA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza A2-A1-A2-A1- Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

IONUTAS F BOGDAN FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Informatica T2 Pascal 8.7 experimentat Reusit

IONUTI D.L. ANDREI- SEBASTIAN

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 7 Geografie 8.9 avansat Reusit

IOSIF A. PETRUTA FLORIANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza A2--A2-B1-A2 Matematica T2 1.55 Geografie 5 avansat Respins

IOSIF I CORINA VASILICA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Geografie 8.2 nivel mediu Respins

IOZSA A CATALIN-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Reusit

IRICIUC G. BIANCA SIMONA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.55 Geografie 6.9 avansat Respins

IRIMES A. ALEXANDRU DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician poligraf
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 1.05 Fizica 1.95 nivel mediu Respins

IRIMIES T ADRIAN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Informatica T2 Pascal 6.75 experimentat Reusit

IRIMUS S DANIEL CIPRIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.65 experimentat Respins

IRIMUS V VIRGINIA CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.5 avansat Reusit

IRSIC C HOSCIUC C. TEREZIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

ISAI C. RAMONA- MARIA- CORNELIA

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.15 nivel mediu Respins

ISAIU C. MIHAI DANUT

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5.9 Geografie 5.1 avansat Reusit

ISTOVAN A. FLAVIU DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B2--A1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

ISZLAI G ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

IUGA G ANUTA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Istorie 9.05 Geografie 9 avansat Reusit

IUGA I ANA CLAUDIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 6.4 avansat Respins

IUGA I VASILE

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

IUGA I. IOAN ANDREI

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.3 experimentat Respins

IUGA I. IOANA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 avansat Reusit

IUGA I. MARIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1--A2-A1-A2 Istorie 5.15 Geografie 5 incepator Respins

IUGA I. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza A2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 6.2 experimentat Respins

IUGA I. VLADIANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 nivel mediu Respins

IUGA M BOGDAN GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

IUGA N DUMITRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba engleza B2-B2-A1-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 7.7 nivel mediu Respins

IUGA R IOAN AUGUSTIN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 9.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

IUGA S IOAN BOGDAN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.35 Informatica T2 Pascal 5.55 experimentat Respins

IUGA V. TUDORITA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.8 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

IUHOS G DORINA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.9 Geografie 5.8 incepator Reusit

IURA D CRISTIAN SORIN

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana N/p Limba engleza Matematica T2 6.7 Fizica N/p N/p N/p

IURA I ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba spaniola B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 9.2 experimentat Reusit

IURA I MARIA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5.15 incepator Respins

IURA I. MIHAI

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 2.25 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.35 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

IURA V. ALEXANDRU MARCEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Respins

IURA V. LIDIA MARIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.2 avansat Reusit

IURAC D. ALINA ANISOARA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

IURAC V ILEANA

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU FILIPASCU PETROVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.1 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

IURCA C BONIS P.C. CORNELIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

IURCEA S DANIELA ANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 8.65 experimentat Reusit

IURCEA S IOAN

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare Limba si literatura ucraineana avansat 9.2 limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza A2-B1-B1-B1-A2 Istorie 8 Geografie 6.3 experimentat Respins

IURCUT I ADELA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

IURCUT P LIUBA-ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba rusa B1--B2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.05 incepator Respins

IURCUTI P VASILE-PETRU

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU FILIPASCU PETROVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Geografie 5 nivel mediu Respins

IURICI R.G VERONICA ANCA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 6.05 Chimie organica T1 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

IUSCO G ANUTA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 6.65 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

IUSCO G GAVRILA

    GRUPUL SCOLAR OCTAVIAN GOGA ROZAVLEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 4.1 Geografie 5.6 experimentat Respins

IUSCO I. ANUTA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba franceza A2-A2-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 6.2 experimentat Reusit

IUSCO V. ANUTA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza A2-A2-B2-A2-A1 Istorie 5.8 Geografie 7.1 experimentat Reusit

IUSCU I. IULIANA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba germana moderna B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.6 Geografie 6.7 experimentat Respins

IVANCIUC G GHEORGHE-STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.9 Informatica T1 intensiv C/C++ 10 experimentat Reusit

IVANCIUC P ILEANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 1.85 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A1 Istorie 5.7 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

IVANCIUC V IOANA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A1--A1-B1-B1 Matematica T2 4.3 Geografie 7.35 avansat Respins

IVANCIUC V VASILE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 8.8 Geografie 7.7 incepator Reusit

IVASCO D VASILE

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 8.2 nivel mediu Respins

IVASCO G GAVRILA

    GRUPUL SCOLAR OCTAVIAN GOGA ROZAVLEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 6 Geografie 6.2 experimentat Respins

IVASCO G. PALAGA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Fizica 2.5 avansat Respins

IVASCO V. ANDREI MARIUS

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 8.45 experimentat Reusit

IVASCU G ALINA MARIA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.2 Geografie 8.8 avansat Reusit

IVASCU G DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR BORSA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.7 nivel mediu Reusit

IVASCU G GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5 Fizica 5.2 avansat Respins

IVASCU G IONEL

    GRUPUL SCOLAR BORSA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Respins

IVASCU GH. MARIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

IVASCU GR. GRIGORE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.2 Geografie 6 avansat Respins

IVASCU GR. SOSICA - ILEANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 6.1 Geografie 5 incepator Reusit

IVASCU I SIMION CALIN

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.65 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

IVASCU I. MARIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 7.9 Geografie 5.8 incepator Reusit

IVASCU P PETRU

    GRUPUL SCOLAR BORSA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

IVASCU ST. MARIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.6 Geografie 5 incepator Reusit

IVASCU V VASILE GEORGIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.45 Geografie 6.75 experimentat Respins

IVASCU V. RAUL - TEODOR

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.4 Limba germana moderna A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.05 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

IVEGHES T DANIEL-IONUT

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

JAGO B CSILLA RANKA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Reusit

JELEA M OANA-CORINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.05 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

JENEI A. FABIAN

    LICEUL LOEWEY KLARA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara avansat 7.5 limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba germana moderna B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T1 5.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Respins

JENEI S TIMEA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza A2-B2-A1-B2-B2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

JER V. ANA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.95 avansat Respins

JIGOVEANU C RENATA MELINDA

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

JONAS S ATTILA ISTVAN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

JUGAN I DIANA-IOANA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Respins

JUGAN I MARIA IULIANA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

JUHASZ G GEORGE CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.75 Logica si argumentare 8.5 avansat Reusit

JUHASZ I BIANCA PATRICIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza Istorie 9.75 Geografie 9.6 experimentat Reusit

JULA T ROXANA MONICA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Informatica T1 intensiv Pascal 8.65 experimentat Reusit

JUNIAN S. TIMEA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.8 avansat Reusit

JURCA C IOAN ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Informatica T2 C/C++ 9.9 experimentat Reusit

JUREC D. LIVIU DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 3.15 nivel mediu Respins

JURJ P. IOAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

JURJAN I MARIA CRISTINA

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 6.3 Logica si argumentare 8.85 nivel mediu Reusit

JURJE A ALEXANDRU-CORNEL

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 2.15 Biologie vegetala si animala T1 3.9 avansat Respins

JURJE G DANIEL IOAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Matematica T2 3.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.1 nivel mediu Respins

KADAR G GHEZA - TIBI

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 6.1 avansat Respins

KADAR I IOAN-ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.8 Biologie vegetala si animala T1 7.9 nivel mediu Reusit

KADAR L NORBERT- ANDREI

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.3 Informatica T1 intensiv Pascal 8.55 experimentat Reusit

KADAR M EUGENIA

    LICEUL PARTICULAR HENRI COANDA BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Geografie 3.3 avansat Respins

KADAR V. SZONJA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.3 experimentat Reusit

KADAR-TOTH F MIKLOS

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.9 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.8 Geografie 6.7 incepator Respins

KALLOS I RAYMOND-ROLAND

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.7 limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.1 Fizica 8 experimentat Reusit

KALMAR S. RUDOLF LASZLO

    LICEUL LOEWEY KLARA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba germana moderna A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5.8 Fizica 6.4 experimentat Reusit

KALMAR T ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9 Fizica 8.1 experimentat Reusit

KANTOR C ORSOLYA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

KANTOR C. ANGELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 2.8 nivel mediu N/p

KANTOR G. OVIDIU GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.6 Geografie 7.45 nivel mediu Respins

KANTOR T TIBERIU

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

KARPACS T MANUEL MALVIN

    COLEGIUL ECONOMIC PINTEA VITEAZU CAVNIC Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Reusit

KASA A ZOLTAN GYORGY

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 3.8 Geografie 5.5 incepator Respins

KATLER I.P. BRIGITTA

    LICEUL LOEWEY KLARA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8.5 limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.85 experimentat Reusit

KATOKA A KINGA-MELINDA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.65 avansat Respins

KATONA A.V. OLIMPIA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.2 Geografie 9.45 avansat Reusit

KATONA G BRIGITA-REKA

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.2 limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 avansat Reusit

KEMENYFI E TIMEA-BIANKA

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 8.8 limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.95 Psihologie 6.05 avansat Reusit

KEREKES R TIMEA-AGNES

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.1 limba si literatura romana avansat 6.15 Limba engleza B2-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.85 experimentat Reusit

KERESZTESI A.A PATRIK-ATTILA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 10 nivel mediu Reusit

KIKO L LASZLO-CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.05 Fizica 2.2 avansat Respins

KIM I ROBERT

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.05 Filosofie 5.2 nivel mediu Respins

KIS G DAVID-LAURENTIU

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Fizica 3.2 avansat Respins

KIS I TIMEA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

KISS A RAZVAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B1 Istorie 6 Geografie 8.65 avansat Reusit

KISS C. KAROLY ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

KISS M ERIKA ROXANA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

KISZNER O ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.25 Fizica 5.7 avansat Respins

KOCSI I IZABELLA CRISTINA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.35 Geografie 2.55 nivel mediu Respins

KONOLOS V CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2--B2-B2-B2 Matematica T2 3.35 Geografie 6.5 experimentat Respins

KORKALCSUK R. EDUARD ROBERT

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

KOROLY V ANCUTA-MARISABELA

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare Limba si literatura ucraineana experimentat 8.9 limba si literatura romana avansat 5.6 Limba rusa B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9 Geografie 6.1 nivel mediu Reusit

KORPOS M CARLA-IULIANA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Reusit

KOSA C EDGARD

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9 experimentat Reusit

KOSA I.B. CORNEL

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.35 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

KOSA L. PETRA BERTHA

    LICEUL LOEWEY KLARA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

KOSA T.C TIBOR FERENC

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.05 Fizica 3.35 avansat Respins

KOSZOVAN A RICHARD

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2--B2-A2-A1 Matematica T2 2.75 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

KOSZOVAN P ANDREI

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 3.5 Limba rusa A2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.25 Fizica 2.2 avansat Respins

KOSZOVAN V TAMARA-LUIZA

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare Limba si literatura ucraineana experimentat 9.9 limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 6 experimentat Reusit

KOSZTE L. BIANCA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 6.1 avansat Respins

KOSZTIN D CORNELIA - FLOARE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.1 Geografie 7 nivel mediu Reusit

KOTAI M MELANIA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.25 Geografie 6.3 nivel mediu Reusit

KOTOSZ S SINZIANA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-B2-B1-A2-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 9.1 nivel mediu Reusit

KOTOZ C.A COSMIN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR BORSA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.2 avansat Reusit

KOTOZ D CATALINA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.15 Biologie vegetala si animala T1 9.3 avansat Reusit

KOVACS A ENIKO-EMESE

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

KOVACS C POP A. ALEXANDRA MIRELA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

KOVACS C.G. CRISTIAN NICOLAE

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

KOVACS CS REKA

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.9 limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 6.8 avansat Reusit

KOVACS E.A ARNOLD

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

KOVACS F FRANCISC

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza B2-A1-B1-B1-A2 Istorie 4.1 Geografie 5.4 incepator Respins

KOVACS I. DIANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 9.05 experimentat Reusit

KOVACS I. RENATA - ANDREA

    GRUPUL SCOLAR DR. FLORIAN ULMEANU ULMENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.1 avansat Reusit

KOVACS L CSILLA-NORA

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 7.7 limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.9 Filosofie 6.6 avansat Reusit

KOVACS S ANITA-MONIKA

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 9.65 nivel mediu Reusit

KRAFTSIK C THOMAS CORNEL

    GRUPUL SCOLAR VISEU DE SUS Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba germana moderna B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

KRAUSZ F EMANUEL RAFAEL

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

KREIGER C ANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie 2.8 nivel mediu Respins

KREITER N. VASILE - LUCIAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 5.55 incepator Respins

KREMER G ERVIN

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.1 limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 9.85 avansat Reusit

KRISTOF S STEFAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A2 Istorie 6.2 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

KRUPPA Z AGNES

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9.1 limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-A2-A2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

KUBAS I VASILENA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.95 Limba rusa A2--B2-A2-A2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5.75 incepator Respins

KUCSERIK Z ADELA

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.9 Fizica 5.2 experimentat Respins

KULCSAR I. NOEMI ANDREA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza A2-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 7 Geografie 6.9 avansat Reusit

KULCSAR K CSILLA TUNDE

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 7.5 experimentat Reusit

KULIK T ARPAD-DANIEL

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza Matematica T1 9 Fizica 10 experimentat Reusit

KULIK Z ERICA-RITA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Respins

KUN J JOYSEF ATTILA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana 1.5 Limba franceza Istorie 5.4 Geografie 6.6 incepator Respins

KUN N MARTA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.15 Geografie 6.7 incepator Respins

KURTICSAN P PETRE

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara avansat 6 limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Fizica 5.6 nivel mediu Respins

LABICI I IOAN DANUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.8 Geografie 5 experimentat Respins

LABICI I SIMION

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.6 Geografie 6.2 incepator Respins

LABICI V LUCIA-ANDREEA

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare Limba si literatura ucraineana experimentat 9.55 limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 5 avansat Reusit

LACATIS M. ALEXANDRU

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.6 Geografie 6.6 experimentat Respins

LACATOS A NORBERT

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T1 5.6 Fizica 7.7 nivel mediu Reusit

LACATOS G. CRISTINA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Geografie 3.4 nivel mediu Respins

LACATUS - CULCEAN V VALENTINA SALUSTRICA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 2.6 nivel mediu Respins

LADAR E ADRIANA-LAURA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 7.9 nivel mediu Reusit

LADISLAU S. ISTVAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Fizica 1 avansat Respins

LAJIS R. ARNOLD

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

LAKATOS O WILHELM

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.85 Geografie 7.1 incepator Respins

LAKATOS S CSILLA

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 9 Chimie organica T1 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

LAKATOS T ELVIS LEVENTE

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.15 Limba engleza A1-A1-A2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 3.45 incepator Respins

LAKNER G. MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.75 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.2 Biologie vegetala si animala T1 7.5 incepator Respins

LANG I. IOAN ROBERT

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

LANG S BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza Istorie 9.45 Geografie 9.4 experimentat Reusit

LAPADAT I ROBERT IOSIF

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B2 Istorie 6 Geografie 6.45 avansat Respins

LAPUSAN D. DANIELA ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 7.15 experimentat Reusit

LAPUSAN E ALIN ANDREI

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Fizica 2.3 avansat Respins

LAPUSAN L TOMA COSMIN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

LASZLO E.E. ROXANA MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.85 avansat Respins

LATIS M.I. MARCELA FLORINA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

LATIS V FLORINA-VALERIA

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 7.6 Limba franceza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

LAURAN I IZABELLA-GABRIELLA

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 9.4 limba si literatura romana experimentat 3 Limba germana moderna B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.85 experimentat Respins

LAUREAN V DORIN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.2 Fizica 1.3 experimentat Respins

LAURIUC S NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9 avansat Reusit

LAURIUC S STEFAN-MIHAI

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare Limba si literatura ucraineana experimentat 9.15 limba si literatura romana avansat 5.65 Limba rusa B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 7.55 avansat Reusit

LAVER V. IOAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

LAVRINCSIK A KATALIN- IULIA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 8.25 Geografie 7.35 experimentat Reusit

LAYIS I NORBERT ISTVAN

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza Matematica T1 6.95 Informatica T2 C/C++ 10 experimentat Reusit

LAZA G CALIN DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.6 Geografie 8.05 incepator Reusit

LAZA G MARIUS VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.8 Geografie 7.4 incepator Reusit

LAZA T MADALINA-DENISA

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Respins

LAZAR A ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

LAZAR A ANDREEA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T1 5.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

LAZAR A NICULINA AURELIA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

LAZAR A PATRICIU OLIMPIU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 4.5 experimentat Respins

LAZAR A. IOANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2--A1-A2-A2 Istorie 5.4 Geografie 5 incepator Respins

LAZAR GR. GRIGORE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.7 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

LAZAR I ANDREEA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

LAZAR I CARMEN-LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

LAZAR I CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.9 Fizica 3.6 avansat Respins

LAZAR I ISAI

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.65 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 6.9 incepator Respins

LAZAR I. OTILIA

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

LAZAR M ANISOARA LIDIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba franceza B1--A2-A2-B1 Istorie 5 Geografie 5 avansat Respins

LAZAR N ALEXANDRU NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR VISEU DE SUS Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

LAZAR N IULIA LARISA

    COLEGIUL ECONOMIC PINTEA VITEAZU CAVNIC Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 8.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.7 avansat Reusit

LAZAR N MARIAN MATEI

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 3.45 incepator Respins

LAZAR N REBECA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.1 avansat Reusit

LAZAR O SORIN BOGDAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.35 Geografie 6.75 incepator Respins

LAZAR P.D. IOAN VIOREL

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.9 nivel mediu Reusit

LAZAR R MIRCEA GEORGE FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

LAZAR S CALIN SANDU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 7.8 experimentat Reusit

LAZAR T BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.2 nivel mediu Respins

LAZAR T IONUT FLAVIU

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

LAZAR V ANAMARIA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 8 Geografie 9.8 avansat Reusit

LAZAR V MARIA - RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza Matematica T1 7.4 Fizica 7.8 experimentat Reusit

LAZAR V VALENTIN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba franceza B1--A2--A1 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 nivel mediu Respins

LAZAROI D DUMITRU

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 9.1 avansat Reusit

LAZAROI I FLOAREA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 9 avansat Respins

LAZEA F.T. FLORINA-MIHAELA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

LAZIN M RALUCA ANCUTA

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza Istorie 9.3 Geografie 7.8 experimentat Reusit

LAZIN S SILVIA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 9.1 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

LAZURCA I AUGUSTA - CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.5 avansat Reusit

LEDEZEU I LUCIAN-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1--B1-B2-B2 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 5.9 incepator Respins

LEMAK D. ALEXANDRU-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 2.55 Limba engleza B2--B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Fizica 1.9 avansat Respins

LEMNARIU L.D SARMIS CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 7.7 Geografie 8.65 avansat Reusit

LEMNIAN D.R PAUL RADU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

LENGHEL G ANDRADA DANA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.2 avansat Respins

LENGHEL V MARIUS VLAD

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 4.35 Geografie 6.4 nivel mediu Respins

LENGHEL V. FLORIN - ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR DR. FLORIAN ULMEANU ULMENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana 3.5 Limba franceza Matematica T2 6.85 Biologie vegetala si animala T1 7.9 avansat Respins

LEONTE V AMALIA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Chimie organica T1 Nivel I 8.8 experimentat Reusit

LEORDEAN D.I. ALEXANDRU-IOAN

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 avansat Respins

LEORDEAN I ONUT

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 3.95 Geografie 6.55 experimentat Respins

LEPADATU ST ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.8 Informatica T1 intensiv Pascal 9.4 experimentat Reusit

LES A ANDREEA IULIANA

    COLEGIUL ECONOMIC PINTEA VITEAZU CAVNIC Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza A2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 5.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Reusit

LES E SORINA-DANIELA

    LICEUL PENTICOSTAL BAIA MARE Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.15 Geografie 8.25 experimentat Respins

LES G IOAN GHIRAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Fizica 2.5 avansat Respins

LES I FLAVIU

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.95 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 6.1 incepator Respins

LES I FLORIN MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 8.2 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 9.7 avansat Respins

LES P.I PAUL LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 1.4 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Fizica 5 avansat Respins

LESCAIAN V. ALEXANDRU AUREL

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.4 experimentat Respins

LESCHIAN I DIANA-MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.2 Chimie organica T1 Nivel II 9.3 experimentat Reusit

LESE P ANDREEA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.2 experimentat Reusit

LESNICZKI G. IOAN CALIN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

LEUSCA G. CARMEN

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.3 nivel mediu Respins

LEVA I. ALEXANDRA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

LEVA M. MIRCEA CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-A2-A2-A2 Istorie 7.9 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

LIBOTEAN I ANCA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Istorie 6.3 Geografie 5.95 nivel mediu Respins

LIBOTEAN I ONORICA -PERSIDA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A1-A2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

LIBOTEAN I.G. LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza A2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 8.95 experimentat Reusit

LIBOTEAN S ALEXANDRA-ANAMARIA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 6.25 avansat Respins

LIBOTEAN V.G. OLIMPIU EFREM

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.1 incepator Respins

LIHET G ILEANA

    GRUPUL SCOLAR OCTAVIAN GOGA ROZAVLEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.35 Geografie 6.4 avansat Reusit

LIHET G. FLORIN DANIEL

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Respins

LIHET G. GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Reusit

LIHET G. VASILE FLORIN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.95 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Reusit

LIHET N NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.75 Geografie 6.1 experimentat Respins

LIPCEI V CALIN

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Fizica 1.9 avansat Respins

LIPCEI V MARIA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.85 avansat Reusit

LIPOTCHI C ALINA ANAMARIA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 9.5 avansat Reusit

LOBONT V IONUT DANUT

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 6.4 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

LOBONTIU C MARIAN CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

LOGOS G.I. GHEORGHE

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.6 avansat Respins

LOGOS I. MARIA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 5.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

LOGOS I. VASILE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p incepator N/p

LOGOS M. PARASCA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.35 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Istorie 5.5 Geografie 8 avansat Reusit

LOHAN A.GH. IRIS- EVELYN

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 avansat Reusit

LOHAN P ADRIANA EMESE

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 experimentat Reusit

LOI I ADELA-AURELIA

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 7.45 experimentat Reusit

LOLOS D IULIA- DANA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.7 Biologie vegetala si animala T1 8.9 experimentat Reusit

LONGAVER L ANDRAS-LAJOS

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.5 Fizica 8 experimentat Reusit

LUCA A. IONUT - VLADUT

    GRUPUL SCOLAR DR. FLORIAN ULMEANU ULMENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Respins

LUCA A. LUCIAN AURELIAN

    GRUPUL SCOLAR DR. FLORIAN ULMEANU ULMENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.95 Biologie vegetala si animala T1 9 avansat Reusit

LUCA C BOLOGA G.I. LOREDANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

LUCA C DARIA REBECA

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza A2-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.8 Geografie 9.1 experimentat Reusit

LUCA D SERGIU MIRCEA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Reusit

LUCA E DIANA ROXANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.3 experimentat Reusit

LUCA E. GEORGETA STEFANIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 6.6 Limba italiana A1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

LUCA F.L. MADALINA- CARMEN

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba franceza B2-A2-A2-A2-A2 Istorie 9.55 Logica si argumentare 7.9 experimentat Reusit

LUCA I. IOANA OTILIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.15 Limba italiana A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.2 Geografie 7 avansat Respins

LUCACI I MARIOARA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 5.4 Fizica 2.8 avansat Respins

LUCACI M. MIHAELA LUCICA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba franceza B2-B1-A1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.3 avansat Respins

LUCACI V VLAD ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Filosofie 9.2 experimentat Reusit

LUCACIU A. GHITA IONEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 2.2 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5.55 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

LUCACIU A.M. SERGIU

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.5 Geografie 9 experimentat Reusit

LUCACIU C. CONSTANTIN LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

LUCACIU G MIHAI AUREL

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T1 5.35 Informatica T2 Pascal 7.85 experimentat Reusit

LUCACIU GREDJUC P GABRIEL-EMIL

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Fizica 6.65 experimentat Reusit

LUCACIU N NICOLETA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Logica si argumentare 10 experimentat Reusit

LUCACIU R.M CRISTIAN STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 6.15 nivel mediu Respins

LUCIAN T COSMIN

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.9 Fizica 5 experimentat Respins

LUCINETI G GABRIEL

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5.9 experimentat Respins

LUCUT V MIHAELA PETRINA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 1.8 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A2 Istorie 7.2 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

LUKACS A LAJOS

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Geografie 6.7 avansat Respins

LUKACS A. NOEMI

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.75 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

LUKACS D EUSEBIU

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.8 Geografie 5 nivel mediu Respins

LUNG C. RAZVAN CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.35 Chimie organica T1 Nivel II 10 experimentat Reusit

LUNG I ALEXANDRU

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 6.5 incepator N/p

LUNG V. PETRA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 7.85 experimentat Reusit

LUNG-ILLES I MIHAI IOAN

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.2 Logica si argumentare 9.8 experimentat Reusit

LUP M SILVIA CORINA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B1 Matematica T1 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

LUPAN A ANDREI FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 5.55 avansat Respins

LUPAN C.G IONEL LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

LUPAN G NICU-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.85 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

LUPAN I SEBASTIAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

LUPAN N NICOLETA-NATALIA

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 8.95 experimentat Reusit

LUPAN V.I. RADU

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba franceza B1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Fizica 2.3 avansat Respins

LUPEA V. VASILE ANTON

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana 5.1 Limba engleza Istorie N/p Filosofie 5 nivel mediu N/p

LUPSA M. LUCIANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 9.75 experimentat Reusit

LUPSA V.V. MADALINA- ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.7 experimentat Reusit

LUPSA V.V. TANIA- CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel II 7.9 experimentat Reusit

LUPSAC P ANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 7.3 Geografie 8 nivel mediu Reusit

LUPSE A. MARIAN SANDU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 5.05 incepator Respins

LUPSE I IOIEL-GHEORGHE-CATALIN

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.55 Biologie vegetala si animala T1 5.4 experimentat Respins

LUPSE I OANA-MARINA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B1-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

LUPSE L DANIELA MONICA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Istorie 6.2 Geografie 6.95 incepator Respins

LUPSE N ALEXANDRU VIRGIL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Informatica T2 Pascal 9.25 experimentat Reusit

LUPU C AMALIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza Istorie 9.7 Geografie 9.45 experimentat Reusit

LUPUTAN S ANDREEA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 5 experimentat Reusit

LUPUTAN V.N. GEORGEL - VASILE

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.15 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

LUTAI I. ADRIAN-VASILE

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 2.7 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

LUTAI I.V ROBERT IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba engleza B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 1.6 Fizica 2.3 avansat Respins

MAAK A ANDREEA SILVIA

    COLEGIUL ECONOMIC PINTEA VITEAZU CAVNIC Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 3.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 avansat Respins

MACIOCA I LARISA

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare Limba si literatura ucraineana experimentat 9.45 limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 6.6 experimentat Reusit

MACIOCA I MARIUS BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 7.85 experimentat Reusit

MACIOCA V VASILE

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica Limba si literatura ucraineana experimentat 7.8 limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba rusa B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.2 experimentat Reusit

MADAR I MARUSIA-ROMINA

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica Limba si literatura ucraineana experimentat 9.65 limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.1 experimentat Reusit

MADARAS C. DAIANA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.8 Geografie 9.2 experimentat Reusit

MADARAS D. CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.35 Geografie 8.65 experimentat Reusit

MADARAS D.T CLAUDIU DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 3.05 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

MAGDAS I. IONEL SORIN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 3.8 avansat Respins

MAGDAU G ILIE GAVRILA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MAGDAU G. LENUTA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 3.5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

MAGDAU G. NICOARA

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.75 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 nivel mediu Respins

MAGDAU S MARIA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

MAGDAU V. ION

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 1.45 Geografie 2.9 nivel mediu Respins

MAGHIARI M ADRIAN CORNELIU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.05 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 5.75 nivel mediu Respins

MAGHIARI S ANCUTA LENUTA

    GRUPUL SCOLAR FARCASA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.1 Fizica 2.3 avansat Respins

MAGHIARI S FLORIN IONUT

    GRUPUL SCOLAR FARCASA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

MAGOSS A. GABOR

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.35 Geografie 5.85 avansat Respins

MAGUREAN I.I ELENA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Istorie 5.5 Psihologie 5.25 nivel mediu Respins

MAGUREAN V NICOLAE-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

MAGUREANU I STELIAN -GHEORGHE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 6.5 avansat Respins

MAGUTA V. COSMINA FLORINA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Geografie 8.2 experimentat Reusit

MAGYARI M DANIEL MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

MAHALEAN L.R SORIN CONSTANTIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 5 avansat Respins

MAIDANCIUC A FLORIN MARIN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

MAIER HORVAT-MAIER I. LORENA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MAIOS I. CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.3 incepator Respins

MAIOS I. STEFAN

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.8 experimentat Respins

MALAN I. BENIAMIN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.6 incepator Respins

MALANCA I. CLAUDIU - TUDOREL

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 avansat Respins

MALINA HANTIG A ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR BORSA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 9.7 avansat Reusit

MALINA I MARIA - IRINA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.65 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 10 experimentat Reusit

MAN A ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

MAN C.G. MADALINA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 6.8 experimentat Reusit

MAN G ANDREI

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 4.4 Geografie 7.6 experimentat Respins

MAN I ALEXANDRU-ANTONIO

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Fizica 3.9 experimentat Respins

MAN I DAN-IOAN

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba engleza B2--A2-A2-B1 Matematica T2 5 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

MAN I GRIGORE-MIHAI

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 4.2 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

MAN KIZNER M BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Istorie 8.45 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

MAN N EUGEN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

MAN POP I. FLAVIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Geografie N/p incepator N/p

MANAILA I. MARIA- ELENA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.75 experimentat Reusit

MANAILA V ALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.1 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

MANDRA G VOICHITA

    GRUPUL SCOLAR OCNA SUGATAG Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Geografie 5.35 avansat Respins

MANDRA G. MARIAN GHEORGHE

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.8 avansat Respins

MANEA C. ANAMARIA FLORICA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza A1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MANEA I. IOAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MANOLACHE C BOGDAN IOAN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.05 avansat Respins

MANTA V VASILE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Istorie 8.45 Geografie 8 nivel mediu Reusit

MANTA V. LAURA-IOANA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.05 Geografie 6.8 avansat Reusit

MANU A VASILE CRISTIAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 3.8 incepator Respins

MANU E.V. ALEXANDRA MARIA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

MANU I VICTOR-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1--A2-B1-B2 Matematica T2 3.5 Fizica 3.8 nivel mediu Respins

MANU M ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.55 Economie 8.4 experimentat Reusit

MAR I BOGDAN IONUT

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza A1-A1-A1-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 6 avansat Reusit

MARAN I. VASILE-BOGDAN

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.75 Geografie 7.6 avansat Reusit

MARAN M MIRCEA-ALEXANDRU

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Istorie 6.15 Geografie 8.25 nivel mediu Reusit

MARAN S. MARIANA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MARC F. LOREDANA MIRELA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T1 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5.85 nivel mediu Respins

MARC G LAURA - DANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 1.45 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Istorie 3.65 Geografie 3.4 incepator Respins

MARC I IULIA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-A1-A2-A2-B1 Matematica T2 7.05 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

MARC I. ERIKA TEODORA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.4 Geografie 7.7 experimentat Reusit

MARC I.C. ANDREEA MARIA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 8.7 Sociologie 10 experimentat Reusit

MARC L SERGIU LUCIAN

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 8.2 nivel mediu Reusit

MARC S.G ALEXANDRA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 7.5 nivel mediu Reusit

MARC V. ANDREEA LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 7.6 Biologie vegetala si animala T1 9.55 experimentat Reusit

MARCHIS D VLAD TUDOR

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza Matematica T1 8.3 Informatica T1 intensiv Pascal 10 experimentat Reusit

MARCHIS E MADALINA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.15 Chimie organica T1 Nivel II 6.15 experimentat Reusit

MARCHIS E.V VLADUT EMIL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B2 Matematica T2 3.1 Fizica 2.2 avansat Respins

MARCHIS F. DORA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 8.1 experimentat Reusit

MARCHIS G ALEXANDRU RAZVAN

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

MARCHIS G GABRIELA TEODORA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.1 experimentat Reusit

MARCHIS I ANAMARIA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.65 Geografie 7.7 avansat Respins

MARCHIS I IOAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A1 Istorie 6 Geografie 7 nivel mediu Reusit

MARCHIS V IOAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 5.55 Geografie 6.95 nivel mediu Respins

MARCHIS-MEDAN I IOANA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.9 Fizica 5.8 experimentat Reusit

MARCIUC M. MARCELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

MARCOVICI B. ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Chimie organica T1 Nivel I 5.35 avansat Respins

MARCSUK D DUMITRU-LEON

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

MARCUS A VASILE

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B1--B1-A2-A1 Matematica T2 5.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.8 nivel mediu Reusit

MARCUS S. VLAD SORIN

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Respins

MARCUT C. CRISTINA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-B1-A2-B1-A2 Matematica T2 6.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 avansat Reusit

MARCUT R.I OLIMPIU DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 3.2 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 8.4 avansat N/p

MARE G. ALEXANDRA CRISTINA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 6.9 experimentat Reusit

MARE M MARINA-MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.75 experimentat Reusit

MARE V. MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.65 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Reusit

MARGINAS R.I PAUL VASILE

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.6 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

MARGINAS S. ANCA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.3 Geografie 5 nivel mediu Respins

MARGINAS V CRISTINA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba spaniola A2-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.75 Geografie 6.3 avansat Respins

MARGINAS V. ROXANA LAVINIA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.4 Economie 8.1 experimentat Reusit

MARGINEAN P ILEANA PAULINA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.9 experimentat Reusit

MARGINEAN V. ALEXANDRU SILVIU

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

MARIAN B BIANCA SANDA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba spaniola B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 5.1 Geografie 5 nivel mediu Respins

MARIAN D MIRCEA MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Informatica T2 Pascal 9 experimentat Reusit

MARIAN I IOANA- ELIZA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 6.8 Informatica T2 Pascal 7.6 experimentat Reusit

MARIAN M ANCA PATRICIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.45 Chimie organica T1 Nivel I 9.9 experimentat Reusit

MARIAN S ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 9.3 Informatica T2 Pascal 9.7 experimentat Reusit

MARICEC I RADU

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

MARIES A LIDIA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza A1-A2-A1-B1-B1 Istorie 6.2 Geografie 6.3 avansat Reusit

MARIES A. ALEXANDRU - VICTOR

    GRUPUL SCOLAR DR. FLORIAN ULMEANU ULMENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 4.25 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Respins

MARIES D DAN GHEORGHE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.25 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

MARIES G OVIDIU- ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 8.3 Biologie vegetala si animala T1 9.2 experimentat Reusit

MARIES I ALEXANDRA GIULIA

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 5 nivel mediu Reusit

MARIES I CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 avansat Respins

MARIES I VLADUT DOREL

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 experimentat Respins

MARINA A MARIOARA-LUCIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.65 Geografie 8.25 nivel mediu Reusit

MARINA C PETCAS P. IOANA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Respins

MARINA C ULICI V. MARIOARA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MARINA I IULIA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.85 experimentat Reusit

MARINA I LUCICA-ANUTA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 8.45 Limba franceza B1--A1-B1-B1 Matematica T2 6.55 Geografie 7.3 avansat Reusit

MARINA I RALUCA-DIANA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.35 Chimie organica T1 Nivel I 8.8 experimentat Reusit

MARINA I. MARIUS-IONUT

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MARINA V LILIANA OANA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Geografie 7 avansat Reusit

MARINCA I. NICOLAE CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.3 Geografie 7.15 experimentat Reusit

MARINCA S MIHAELA STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.45 experimentat Reusit

MARINCA V MARIOARA

    COLEGIUL ECONOMIC PINTEA VITEAZU CAVNIC Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 7.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.6 avansat Reusit

MARINCAS I MARIN FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza A1-A1-B2-B1-A2 Matematica T2 1 Fizica 2.2 avansat Respins

MARINCASI V IULIANA NICULINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.55 Geografie 7.45 experimentat Reusit

MARINCAT I GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.7 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

MARINCAT V. BIANCA-MARIA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.4 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Reusit

MARINCAT V. VASILE-BOGDAN

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.2 Limba germana moderna B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Geografie 6 nivel mediu Respins

MARINESCU M VLADUT VASILE

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.1 avansat Respins

MARIS D DUMITRU

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Informatica T2 Pascal 7.35 experimentat Reusit

MARIS D DUMITRUT-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Reusit

MARIS D MARIA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

MARIS G DANIEL

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 6.75 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

MARIS G IOANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Istorie 6.85 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

MARIS G IOANA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Geografie 7.8 experimentat Reusit

MARIS I DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 9.45 experimentat Reusit

MARIS I DANIEL-ILIE

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T1 7.5 Chimie organica T1 Nivel I 9.4 experimentat Reusit

MARIS I MARIA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Reusit

MARIS S IOANA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 3.35 Geografie 7.2 avansat Respins

MARIS S. SANDU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MARIS T TUDOR ANDREI

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.8 avansat Reusit

MARIS V ALEXANDRU-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 4.05 Fizica 5.5 avansat Respins

MARIS V IRINA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.55 Chimie organica T1 Nivel I 3.95 nivel mediu Respins

MARIS V VASILE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Istorie 6.2 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

MARIS V. IOAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.65 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.45 Geografie 6.55 incepator Respins

MARIS V. TITIANA MARIA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba franceza A2-B1-B2-A2-A1 Istorie 6.7 Geografie 7.8 avansat Reusit

MARIS V. VASILE

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Respins

MARIS V. VASILE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 6.7 Geografie 5.1 incepator Respins

MARKUSZ A TEREZIA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 6.85 nivel mediu Reusit

MAROSZ S.D. MIHAI-SEBASTIAN

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5.2 experimentat Reusit

MARTENIUC V. MARIOARA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Istorie 5.2 Geografie 8.3 avansat Reusit

MARTIN A ROBERT-ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.7 experimentat Reusit

MARTIN I SIMION

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

MARTIN M IOAN

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 9 experimentat Reusit

MARTOCEAN C. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.65 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.15 Fizica 2 nivel mediu Respins

MARTOCIAN I FLORENTINA PAULA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Geografie 5 nivel mediu Respins

MARTON D NICOLETA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.5 Geografie 6.9 incepator Reusit

MARTON F RALUCA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-B2-A1-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 8.2 nivel mediu Respins

MARTON I FLORINA

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Geografie 9.2 incepator Respins

MARTON L MIHAITA LIVIU

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 1.2 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 3.35 Geografie 6.1 nivel mediu Respins

MARTON V RODICA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.45 Geografie 8.65 incepator Respins

MARUSCIAC I TUDOR MARCEL

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 2.75 avansat Respins

MARUSCSAK V VICTOR NICOLAE

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. IOSIF MARTURISITORUL BAIA MARE Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 7.3 Filosofie 8.8 nivel mediu Reusit

MARZA V ANISOARA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.4 Geografie 8 avansat Reusit

MASCALIUC I. MARIA FELICIA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Istorie 7 Geografie 8.7 avansat Reusit

MASNITA G. IONELA- LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-B2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 5.6 avansat Respins

MASNITA I. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 7.3 Limba franceza A1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 3.9 incepator Respins

MAT I MARIA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 7.95 nivel mediu Reusit

MATAN A MARIUS VASILE

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.55 nivel mediu Respins

MATCIUC N NICOLAE

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare Limba si literatura ucraineana experimentat 7.2 limba si literatura romana avansat 3.35 Limba rusa B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 5.7 Geografie 5.8 avansat Respins

MATE V ANDREEA DANIELA

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Reusit

MATE Z. DELIA NADIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

MATEAS G IOANA GEORGIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba spaniola B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.1 Sociologie 8.2 avansat Reusit

MATEAS I. ALEXANDRA - SIMONA

    GRUPUL SCOLAR DR. FLORIAN ULMEANU ULMENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.5 avansat Reusit

MATEAS V ALEXANDRU-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

MATEES V DORU CRISTIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.15 avansat Reusit

MATEES V RADU BOGDAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.45 experimentat Reusit

MATEESCU H ADINA LENUTA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.4 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.7 experimentat Reusit

MATEESCU H. MADALINA IRINA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.35 experimentat Reusit

MATEI A MADALIN MANUEL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B1-A2-A1-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

MATEI C ANDREEA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 7.6 experimentat Reusit

MATEI V ROXANA-DELIA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza Matematica T1 8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

MATERNIC Z ANDREI-MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Reusit

MATESAN A.R OANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 9.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

MATESAN I. ANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

MATIAS N RADU

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T1 6.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.5 experimentat Reusit

MATIASCIUC G GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4.3 Limba rusa B1--B1-B1-B1 Matematica T2 2.2 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

MATIASCIUC S ANA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Chimie organica T1 Nivel I 3.55 nivel mediu Respins

MATIES S. SIMION-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

MATRA P. ANIDEEA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba italiana A1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.65 Geografie 7.3 avansat Respins

MATUS V LIVIU

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2--B1-B2-B2 Matematica T2 2.15 Geografie 6.8 avansat Respins

MATYAS E CSILLA-TUNDE

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.5 limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.8 Chimie organica T1 Nivel II 8.2 experimentat Reusit

MATYICSUK N SORIN

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba rusa A2--B2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 2.5 nivel mediu Respins

MAXIM CAS IEUDEAN V.G LOREDANA VIRGINIA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Geografie 8.6 experimentat Respins

MAXIM A VASILE SAMUEL

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza A1-A2-A1-B1-A2 Istorie 5.2 Geografie 5.8 nivel mediu Reusit

MAXIM G ANA-GEORGIANA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 6.3 avansat Respins

MAXIM I. MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 9 avansat Reusit

MAXIM M EMANUEL DAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza Istorie 9.5 Geografie 8.95 experimentat Reusit

MAXIM T DAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.4 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 6 incepator Respins

MAXIM V. GABRIEL FILIP

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 6.5 Geografie 7.2 experimentat Reusit

MAXIN I ROXANA

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B2-B1-A2-B2-B1 Matematica T2 5.9 Chimie organica T1 Nivel II 7.8 experimentat Reusit

MAXIN V CLAUDIU MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 2.6 Fizica 5.6 nivel mediu Respins

MECI I. GEANINA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Geografie 7.5 experimentat Respins

MECLES L MARIANA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.9 Geografie 9.25 experimentat Reusit

MEDAN L. MADALINA IULIA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.3 Geografie 8.85 experimentat Reusit

MEDAN MN MARIANA - GEORGETA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza B2-A1-A2-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

MEDESAN A. ALEXANDRU DUMITRU

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.4 Geografie 8.2 experimentat Reusit

MEHES A DONNA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

MEHES A SONJA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

MELEG V CRISTINA CAROLINA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 5.9 incepator Respins

MELEGA ZS. CORINA ELZA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza A2-B2-A2-B2-B2 Istorie 6.1 Geografie 6.5 avansat Reusit

MENTEL I SABINA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B1 Matematica T1 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

MERCAR I NICOLA IULIA

    COLEGIUL ECONOMIC PINTEA VITEAZU CAVNIC Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.85 avansat Reusit

MERCAS I RAZVAN NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2 Fizica 2.3 nivel mediu Respins

MERCEA V PAUL-MARIO

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 3.1 nivel mediu Respins

MERCI I IONUT MARIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 4.7 nivel mediu Respins

MERCIU D ALEXANDRU- FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza Matematica T1 7 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

MEREUT I ANDRA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza Istorie 9 Geografie 8.7 experimentat Reusit

MERLUSE F GEORGE FLORIN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 7.95 avansat Reusit

MESAROS I IRINA-VOICHITA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba franceza B1--B2-A2-A1 Istorie 5.05 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

MESAROS P. VICTORIA MARIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 avansat Respins

MESAROS V ANUTA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 7.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.25 experimentat Reusit

MESAROS V IOANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba spaniola B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 7.95 experimentat Reusit

MESENSCHI L DANIEL-IOAN

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 4.3 Fizica 5 incepator Respins

MESENSCHI V LIVIU

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5 nivel mediu Respins

MESESAN V. DAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

MESZAROS A NOEMI

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Istorie 7.4 Geografie 6.55 incepator Reusit

METAC P MADALINA PETRUTA LIVIA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B1-A2-A1-A1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

METES D MARIANA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B1-B1-B2-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 6.5 nivel mediu Reusit

METES F.M. VALENTIN LUCIAN

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Geografie 9.65 experimentat Reusit

MEZEI A ANDREI ALEXANDRU

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.45 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 5.75 Geografie 6 nivel mediu Respins

MEZEI G RENATA-TUNDE

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 10 limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba germana moderna Istorie 7.7 Geografie 8.7 experimentat Reusit

MEZEI I IOAN DAN

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.3 experimentat Respins

MIC V ADELA-VASILICA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Informatica T2 Pascal 9.4 experimentat Reusit

MICA I.V. GLORIA-ORHIDEA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.65 experimentat Reusit

MICAS L IOAN GAVRIL

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana 3.8 Limba engleza Istorie 6.2 Geografie 9.1 nivel mediu Respins

MICH G ANCA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 5.1 Geografie 7.1 avansat Reusit

MICH G IOAN-VASILE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 5.8 avansat Respins

MICH T. TEODOR GEORGE

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

MICH V ALEXANDRA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.45 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

MICHNEA C MAGDAU V. DANIELA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 2.3 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 4.35 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MICHNEA G PETRU

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Geografie 8.2 avansat Respins

MICHNEA G. IOAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

MICHNEA I. ILEANA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.8 Chimie organica T1 Nivel I 3.25 nivel mediu Respins

MICHNEA P MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

MICHNEA P MARIUS-ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

MICHNEA T TOADER

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

MICHNEA V OANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza Matematica T2 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 avansat Reusit

MICHNEA V. LIVIU VASILE

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician prelucrari mecanice
    Limba si literatura romana 5.15 Limba engleza Matematica T2 5.95 Chimie organica T1 Nivel I 3.15 avansat Respins

MICLAUS I MARIANA-ADRIANA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 3.45 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 3.65 avansat Respins

MICLAUS L. IONUT LIVIU

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.05 Geografie 9.65 experimentat Respins

MICLAUS L. VASILE CALIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

MICLAUS L.V. ADRIAN DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.25 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 3.6 incepator Respins

MICLAUS V ANA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba italiana A1-A2-A2-B2-B2 Istorie 9 Psihologie 7.7 experimentat Reusit

MICLAUS V DAN NICUSOR

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 6.2 avansat Respins

MICLE G IULIA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 7.55 experimentat Reusit

MICLE I MARIA-MANUELA

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

MICLE I RALUCA IULIA

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.85 Geografie 7.1 experimentat Reusit

MICLE I. ILEANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba franceza B2--A1-A1-A1 Istorie 5.35 Geografie 4.1 incepator Respins

MICLE R DIANA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza Istorie 10 Geografie 8 experimentat Reusit

MICLE S.L STEFANIA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba franceza Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 9.7 avansat Reusit

MICLE V MARCEL-IOAN-DANIEL

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.65 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 7.05 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

MICLEA C GABOREAN I. MARIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MICLEA I IOAN SAMUEL

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 4.2 Geografie 5.3 incepator Respins

MICLEA S.G ALEXANDRU NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 6.6 Limba engleza Matematica T2 5 Fizica 1.3 avansat Respins

MICLOS S.V ADRIAN VASILE

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A1 Matematica T1 5.05 Informatica T2 Pascal 6.45 experimentat Reusit

MICO A RALUCA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B2 Istorie 7.4 Geografie 8.7 experimentat Reusit

MICU A ALEXANDRU IOAN RADU

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Fizica 9.2 experimentat Reusit

MICULA V BEATRICE OANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 experimentat Reusit

MICULAICIUC A ANDREA-NATALIA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba franceza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 9.4 Geografie 8.85 avansat Reusit

MICULAICIUC B EMA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba spaniola B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.1 Logica si argumentare 9.8 avansat Reusit

MICULAICIUC I MILCA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.8 Chimie organica T1 Nivel II 9.4 experimentat Reusit

MICULAICIUC I. ILEANA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza A1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

MICULAICIUC V MARIA-IOANA

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare Limba si literatura ucraineana avansat 8.5 limba si literatura romana avansat 6.5 Limba rusa B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 9.3 Geografie 5.15 nivel mediu Reusit

MICULAS T MONICA ANISOARA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 3.2 N/p N/p

MICULICEAN V VASILE

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU FILIPASCU PETROVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Geografie 7.65 nivel mediu Respins

MICULITI G MONICA IOANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 5.35 nivel mediu Reusit

MIH G. ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 5.75 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.4 nivel mediu Respins

MIH I CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Geografie 8.8 avansat Respins

MIHAI C. GABRIELA NICOLETA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.1 Geografie 9.3 experimentat Reusit

MIHAI G CLAUDIU CODRUT

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.55 nivel mediu Respins

MIHAI G IOAN

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1--B2-A2-A1 Matematica T2 1.6 Fizica 1.9 incepator Respins

MIHAI G. IONUT FLORIN

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 avansat Reusit

MIHAI I. LIVIU CORNEL

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba franceza A2--B2-B1-B1 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MIHAI M. MIHAI-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 2.2 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.2 avansat Respins

MIHAI T. DANIELA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

MIHAI V. DANIEL-VASILE

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 1.1 Limba engleza A2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 3.7 incepator Respins

MIHAILA G GHEORGHE-LUCIAN

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 10 Fizica 7.7 experimentat Reusit

MIHAILA M RAZVAN MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.4 experimentat Reusit

MIHAILA T TEOFIL-EUGEN

    LICEUL PENTICOSTAL BAIA MARE Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 9.25 experimentat Reusit

MIHAIU G CRISTINA GEORGETA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza A2-A1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.25 Geografie 8 avansat Respins

MIHALCA G GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 7.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Reusit

MIHALCA G RALUCA ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Informatica T1 intensiv Pascal 8.8 experimentat Reusit

MIHALCA GHE. MARIOARA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.35 Geografie 8.1 avansat Reusit

MIHALCA I.GH RARES -ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.25 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

MIHALCA S.R. ALEXANDRU GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 5.95 experimentat Respins

MIHALCA V CLAUDIU-VASILE

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU FILIPASCU PETROVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza A2-A2-A2-A2-B1 Matematica T2 2.3 Geografie 6.3 experimentat Respins

MIHALCA V. LUMINITA DANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.25 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

MIHALCICI F.V MIHAI VLAD

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.6 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.9 nivel mediu Respins

MIHALESCU E. RAMONA CAMELIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 1.15 Fizica 2 nivel mediu Respins

MIHALI D CORNEL

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.1 Fizica 5 nivel mediu N/p

MIHALI D FIRUTA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.5 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

MIHALI D MARIANA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-B2-B1-B1-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.9 nivel mediu Reusit

MIHALI D NADIA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.85 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A1 Matematica T2 6.1 Biologie vegetala si animala T1 10 avansat Reusit

MIHALI D TINUTA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B1 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.8 avansat Reusit

MIHALI DANCI P SIMONA SAVA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.9 nivel mediu Respins

MIHALI DANCI S CALINA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.9 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

MIHALI G ANGELA MARIANA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 9.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 9.3 nivel mediu Reusit

MIHALI G CATALINA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 9.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

MIHALI G GAVRILA MARIAN

    GRUPUL SCOLAR BORSA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.8 avansat Reusit

MIHALI G ILEANA GABRIELA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.75 Limba engleza A2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.6 avansat Reusit

MIHALI G VIOLETA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.75 Geografie 7 nivel mediu Respins

MIHALI I ANGELA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.85 avansat Reusit

MIHALI I ILIE

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Respins

MIHALI I ILIE

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

MIHALI I IOAN GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 4 nivel mediu Respins

MIHALI I IONELA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.5 avansat Reusit

MIHALI I.R ION LUCHIAN

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

MIHALI I.V IOAN DANIEL

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.65 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A1 Matematica T2 3.1 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

MIHALI M MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza B2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 4 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

MIHALI M.I IONEL COSMIN

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.3 Limba engleza B1-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 4 Fizica 5.2 avansat Respins

MIHALI N IOANA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

MIHALI N NICOARA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B1-B2-B1-B1-A2 Matematica T1 5.7 Biologie vegetala si animala T1 8.2 nivel mediu Reusit

MIHALI O VIORICA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba spaniola A2-B1-A2-B2-B2 Istorie 8.05 Geografie 6.9 experimentat Reusit

MIHALI P VIORICA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 5.35 Geografie 7.55 avansat Respins

MIHALI P. MIHAELA DORINA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B1-B1-A2-A2-B1 Matematica T2 2.95 Geografie 8 experimentat Respins

MIHALI S CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.5 Limba engleza A2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 2.8 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

MIHALI S PETRICA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 2.5 Fizica 5 nivel mediu Respins

MIHALI S SOFICA STEFANIA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T1 5.2 Biologie vegetala si animala T1 8.6 experimentat Reusit

MIHALI S STEFAN

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.1 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 3.9 Fizica 5.1 incepator Respins

MIHALI S. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 8.95 avansat Reusit

MIHALI STETCU G RAMONA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8 nivel mediu Reusit

MIHALI T GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-A2 Matematica T2 1.9 Fizica 5.2 nivel mediu Respins

MIHALI T TOADER COSMIN

    GRUPUL SCOLAR BORSA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 7.8 avansat Respins

MIHALI TIMIS S ANGELICA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 7.2 nivel mediu Respins

MIHALI V ANA MARIA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Reusit

MIHALI V ANITA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.85 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

MIHALI V DANIELA ILEANA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 3 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

MIHALI V GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Geografie 7.4 avansat Respins

MIHALI V MARINA VALENTINA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B1-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 8.4 avansat Reusit

MIHALI V RAMONA MARIA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.25 Limba engleza B1-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 7 avansat Respins

MIHALI V VASILE

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.15 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

MIHALI V VICTOR

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza A2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

MIHALI V VIOREL GAVRILA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 2.7 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

MIHALI V. MARIA-MARGARETA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 7.1 experimentat Reusit

MIHALI V. NITA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.85 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 7.2 Geografie 6.95 incepator Reusit

MIHALIC A ADELINA IULIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba spaniola B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.7 avansat Reusit

MIHALIK A ADRIAN VLAD

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 6.8 incepator Reusit

MIHALY D BOGDAN DOMITIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza Istorie 6.05 Geografie 6.7 experimentat Reusit

MIHALY N ANDREEA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Psihologie 9.1 experimentat Reusit

MIHALYI L VIOREL

    GRUPUL SCOLAR BORSA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 6.15 Limba engleza Matematica T2 5.8 Biologie vegetala si animala T1 N/p nivel mediu N/p

MIHALYI N DANIEL

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.8 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

MIHNEA V VASILE DAMIAN

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.85 Geografie 7.5 avansat Respins

MIHOLCA I IOAN CLAUDIU

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 3.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.3 experimentat Respins

MIHOLCA I MARIUS IOAN

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

MIHOLCA V ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 7.7 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

MIHOLCA V MARIUS TIBERIU

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 4.3 nivel mediu Respins

MIHUT A MIRCEA IOAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Istorie 6.25 Geografie 5 nivel mediu Respins

MIHUT R ROXANA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana 7.35 Limba engleza Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 9.1 avansat Respins

MIKLOS E IZABELLA KRISZTINA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Istorie 8.45 Geografie 8.5 experimentat Reusit

MILIAN T TEODOR CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR BORSA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

MILITARU _ MANUELA MONICA

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 7.35 nivel mediu Reusit

MILITARU T ANA MARIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.65 Limba engleza B2-A2-A2-B1-B1 Istorie 5 Geografie 5.05 nivel mediu Respins

MINICA R. IOAN MARIAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B2--A2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

MIRCEA S. IOAN NATANAEL

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 3.55 nivel mediu Respins

MIRICA G EUGEN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.85 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

MIRISAN D.V. DORA RALUCA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.4 experimentat Reusit

MIRON N NICOLAE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.15 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.75 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

MIRZA G. IOAN BOGDAN

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9 experimentat Reusit

MIRZA I. IOAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

MIRZA I. MARIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.05 Limba franceza B2--A1-A2-A2 Istorie 6.45 Geografie 6.1 incepator Respins

MIT A.V. IOAN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 9.2 nivel mediu Respins

MIT A.V. NICOLAE PETRU

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 10 Geografie 7.5 avansat Reusit

MIT F GEORGETA EMILIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 2.5 Limba franceza B1-A1-A2-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 5 incepator Respins

MIT G CALINA VIORICA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

MIT G GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 5.85 Fizica 6.4 avansat Respins

MITITI I CLAUDIA MARIA

    GRUPUL SCOLAR OCTAVIAN GOGA ROZAVLEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-A1-A2-A2 Matematica T2 5.45 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

MITRACHE M PAUL

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Reusit

MITRE A. DIANA ANDRADA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.8 Geografie 8.6 experimentat Reusit

MITREA M. MARIAN ADRIAN

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Geografie 3.8 avansat Respins

MITRICA A ADRIANA CLAUDIA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.45 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

MLADIN L IOAN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.45 Geografie 5.15 experimentat Respins

MLESNITE G ANA- MARIA

    GRUPUL SCOLAR VISEU DE SUS Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2--B2--A1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 6.6 nivel mediu Respins

MLESNITE I. SIMONA-LENUTA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

MOCIERNIAC A ANDREEA-MILIANA

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare Limba si literatura ucraineana avansat 7.65 limba si literatura romana avansat 6.95 Limba rusa B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 7 Geografie 5.05 nivel mediu Reusit

MOCIRAN F.A. MARIA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

MOCIRAN I. LARISA - FLORINA

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba germana moderna B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

MOCIRAN M. MARIN FLORIN

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.8 Geografie 9.3 avansat Reusit

MOCIRAN V FLAVIU MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Geografie 8.25 avansat Reusit

MOCSI L GABRIEL-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.7 experimentat Reusit

MODIS A SZILARD TIBOR

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 5 experimentat Respins

MOGA A ALEXANDRU GABRIEL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B2 Matematica T1 9 Informatica T1 intensiv Pascal 9.35 experimentat Reusit

MOGA I SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

MOGE G.S. ALINA IOZEFINA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 6 Fizica 5 nivel mediu Reusit

MOGOS G. MIHAI MADALIN

    GRUPUL SCOLAR DR. FLORIAN ULMEANU ULMENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.9 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 6.35 nivel mediu Respins

MOGOS I BIANCA MADALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba italiana A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Informatica T2 Pascal 9.1 experimentat Reusit

MOGOVAN L. DIANA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 9.5 experimentat Reusit

MOIS C ULICI M. CAMELIA MARIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

MOIS D RALUCA MADALINA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 9.05 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5.5 Chimie organica T1 Nivel II 7.1 experimentat Reusit

MOIS I ANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza A2-A1-A2-A2-B1 Istorie 6.55 Geografie 5.5 nivel mediu Respins

MOIS I ANDREI

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 Eliminat din examen Geografie N/p experimentat Eliminat din examen

MOIS I VASILE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 4.4 Geografie 5.5 incepator Respins

MOIS I. ANAMARIA DENISIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

MOIS P PETRU

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2--B2-B2-B1 Matematica T2 1.3 Fizica 1.9 incepator Respins

MOIS S. STEFANA - MARIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.45 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Respins

MOIS V.G. DANUT ADRIAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 6 Geografie 7.75 avansat Reusit

MOISA L PAUL- IONUT

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 5.6 Informatica T1 intensiv Pascal 8.05 experimentat Reusit

MOISEIAN V MARIUS VASILE

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.25 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Fizica 5.1 nivel mediu Respins

MOJE A. ALEXANDRA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 1.5 Geografie 5 nivel mediu Respins

MOJE V. OTILIA TEREZIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

MOLDAVCIUC G COSMIN-MARIUS-VASILE

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba rusa B1--B1-B1-B1 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 3.95 experimentat Respins

MOLDOVAN A AUREL NICOLAE

    COLEGIUL ECONOMIC PINTEA VITEAZU CAVNIC Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.75 experimentat Respins

MOLDOVAN A LENUTA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Istorie 5.9 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

MOLDOVAN A ROXANA-ANCUTA

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MOLDOVAN F ANDREI FLORIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.15 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 6.2 Geografie 6.95 nivel mediu Respins

MOLDOVAN F CORINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.8 Geografie 8.8 experimentat Reusit

MOLDOVAN F. MARIANA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.9 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9 experimentat Reusit

MOLDOVAN G GHEORGHE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

MOLDOVAN G MARCELA NICOLETA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.2 Geografie 5 incepator Respins

MOLDOVAN G RAZVAN CIPRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.4 Fizica 6.7 experimentat Reusit

MOLDOVAN I ALINA-MARIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza A2--B2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 7.95 nivel mediu Reusit

MOLDOVAN I LIDIA MARIANA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.1 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

MOLDOVAN I PAUL-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

MOLDOVAN I. ANAMARIA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 6.95 nivel mediu Respins

MOLDOVAN I. IONUT OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.45 Geografie 8.45 experimentat Reusit

MOLDOVAN I. OLIVIAN VLADIAN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana 2.1 Limba engleza Matematica T2 5.1 Fizica 5.1 incepator Respins

MOLDOVAN I. VASILE

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 2.45 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5.7 Fizica 3.5 avansat Respins

MOLDOVAN L MARCELA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba franceza B2-A1-A2-B2-B2 Istorie 5.4 Geografie 6.65 incepator Respins

MOLDOVAN M CRISTIAN

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Logica si argumentare 9.05 experimentat Reusit

MOLDOVAN M MARIA SILVIA

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba franceza B2-B1-B1-B1-A2 Matematica T1 5.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6 avansat Reusit

MOLDOVAN M MIHAI IOAN

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.3 nivel mediu Respins

MOLDOVAN M. BOGDAN-IONUT

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 6.35 Geografie 6.9 experimentat Reusit

MOLDOVAN O.L. OANA CAMELIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.35 Chimie organica T1 Nivel II 10 experimentat Reusit

MOLDOVAN P. IOAN VASILE

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 1 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

MOLDOVAN R. OANA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza A2-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Geografie 7 experimentat Respins

MOLDOVAN S LIGIA-BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Reusit

MOLDOVAN S. DUMITRU

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 2.25 Biologie vegetala si animala T1 5.5 incepator Respins

MOLDOVAN V SIMONA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.15 Geografie 9.3 experimentat Respins

MOLDOVAN V VIOREL-NUTU

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 9.2 Fizica 8 experimentat Reusit

MOLDOVAN V.A. CRISTIAN CATALIN

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 3.05 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

MOLNAR A NORBERT

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2--A2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Fizica 5 nivel mediu Respins

MOLNAR A SANDOR

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.7 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.1 experimentat Reusit

MOLNAR I ALEXANDRU-IOSIF

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 6.7 avansat Respins

MOLNAR I KATALIN-BEATA

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba germana moderna B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.85 avansat Reusit

MOLNAR I KRISZTINA EVA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza A2-A1-A2-B1-B1 Istorie 5.05 Geografie 5 incepator Respins

MOLNAR I LAURENTIU NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba franceza B1-B1-A1-B1-B1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

MOLNAR I MIRABELA ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 4 Limba franceza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

MOLNAR I NOEMI EDINA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Respins

MOLNAR M ANDREEA ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.85 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Respins

MOLNAR M MARIAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 5 nivel mediu Respins

MOLNAR M.G. DENISA IOANA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Istorie 6.9 Geografie 8 avansat Reusit

MOLNAR V ANAMARIA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 3.25 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.25 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 avansat Respins

MOLNAR Z IOANA

    GRUPUL SCOLAR OCTAVIAN GOGA ROZAVLEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.45 Geografie 5.05 avansat Respins

MONA GH.M. ESTERA ANCUTA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 3.9 Geografie 8.25 experimentat Respins

MONI I ISTVAN GABOR

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie 6.05 nivel mediu Respins

MORA M. JANOS

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 6.05 Fizica 7.2 experimentat Reusit

MORAR I.S. CIPRIAN DANIEL ZAHARIA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 1.3 avansat Respins

MORAR V MARIA FLORICA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2--B2-B2-B1 Matematica T2 1.95 Geografie 8 nivel mediu Respins

MORAR V TITUS ANDREI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 6.2 nivel mediu Respins

MORARIU A. LARISA IZABELLA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Coafor stilist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Geografie 5 avansat Respins

MOROCILA V ILEANA

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU FILIPASCU PETROVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.7 Geografie 7.2 avansat Respins

MOROCILA V IOAN

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU FILIPASCU PETROVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.1 Geografie 7 avansat Respins

MOROSAN G DANIEL-STEFAN

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU FILIPASCU PETROVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A1 Matematica T2 1.35 Geografie 5.9 nivel mediu Respins

MOROSANU D. ALEXANDRA - SIMINA

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

MOROZ M MIHAELA-CRISTINA

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare Limba si literatura ucraineana experimentat 9.45 limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 6.15 nivel mediu Reusit

MOROZ M. MARIA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba franceza B1-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.45 Geografie 7.6 experimentat Respins

MOROZ P. MIHAI-PETRU

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

MOROZ S SIMINA-MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-B2-A1-B2-B2 Matematica T1 8.25 Chimie organica T1 Nivel I 9.6 experimentat Reusit

MOS D SIMONA-DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Fizica 5.15 experimentat Respins

MOS I IOANA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

MOSICA V. VASILE MARIUS

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Fizica 2.7 avansat Respins

MOSTIS F.V IRINA FRANCISCA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza Matematica T2 5.45 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

MOSUT D.L.I. ANCA COSMINA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 8.45 Geografie 8 avansat Reusit

MOTA T ALEXANDRU-TRAIAN

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 8.8 Informatica T2 Pascal 8.4 experimentat Reusit

MOTICA A.V BOGDAN OVIDIU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

MOTICA D.I. DUMITRU IOAN

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

MOTICA G.I. GHEORGHE NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MOTOC A. STEFANIA

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba franceza B1-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

MOTOC I FLORIN VLAD

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.55 Fizica 8 experimentat Reusit

MOTOC I MADALINA RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba spaniola B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Logica si argumentare 9.1 avansat Reusit

MOTOC S.G. DANUT

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.1 Geografie 7 nivel mediu Reusit

MUGUR V MADALIN VASILE

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MUJ GHE. PETRISOR

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.6 Geografie 6.1 avansat Respins

MUJ V. MARIA-TEODORA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 5.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.8 incepator Respins

MUJDAR I ILEANA-IOANA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 6 Informatica T2 Pascal 5.6 avansat Reusit

MUNTEAN A ANDREEA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Istorie 10 Geografie 9.5 experimentat Reusit

MUNTEAN C DUNCA C. IOANA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

MUNTEAN C STANCA AURORA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 7.05 Chimie organica T1 Nivel I 8.8 nivel mediu Reusit

MUNTEAN G ANDREEA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 8.85 experimentat Reusit

MUNTEAN G LIVIU

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.35 nivel mediu Respins

MUNTEAN G. CLAUDIA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Fizica 3.8 avansat Respins

MUNTEAN I GABRIELA DANIELA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 4.2 Geografie 6.9 incepator Respins

MUNTEAN I ILEANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 7.2 nivel mediu Reusit

MUNTEAN I IONUT VASILE

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 9.05 experimentat Reusit

MUNTEAN I. IOAN EUGEN

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 7.65 Geografie 7.4 experimentat Reusit

MUNTEAN S.D. DENIS - SEBASTIAN

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B2 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.05 nivel mediu Respins

MUNTEAN T. TEODORA ALEXANDRA ANASTASIA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 5.2 Geografie 7.5 experimentat Reusit

MUNTEAN V VASILE

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.4 Biologie vegetala si animala T1 3.2 avansat Respins

MUNTEANU I MIHAI-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Fizica 5.2 experimentat Respins

MUNTEANU L KRISTOF-ADAM

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

MUNTEANU P ANAMARIA FELICIA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza A1--A1-B1-B1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 5.15 nivel mediu Respins

MUNTIANU M. ADRIAN VASILE

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.1 Geografie 8.1 experimentat Reusit

MUNUNAR G. BENIAMIN-ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

MUNUNAR V OANA- MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.85 Informatica T2 C/C++ 7.1 experimentat Reusit

MURA A STEFANIA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Istorie 7.25 Geografie 9 experimentat Reusit

MURARU CIMPIAN G. GEORGETA ANISOARA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba rusa B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.2 Chimie organica T1 Nivel I 5 avansat Respins

MURARU-CIMPIAN G MARIOARA

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare Limba si literatura ucraineana avansat 8.35 limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A2-B1-A2-B1 Istorie 6.05 Geografie 6.2 nivel mediu Reusit

MURESAN A BIANCA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba spaniola B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 5.95 Geografie 5.3 experimentat Reusit

MURESAN A DANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 6.7 Geografie 7.2 incepator Reusit

MURESAN A DIANA LAVINIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8 experimentat Reusit

MURESAN A RAMONA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 3.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 avansat Respins

MURESAN C EVELIN

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.5 Logica si argumentare 8.8 nivel mediu Reusit

MURESAN C MARIANA-ADRIANA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Respins

MURESAN C. MADALINA VERONICA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.9 experimentat Reusit

MURESAN C.G. MELANIA FLORINA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5.65 nivel mediu Respins

MURESAN C.L LIVIU ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.15 Chimie organica T1 Nivel II 6.7 experimentat Reusit

MURESAN CAS BERINDE S DANA BIANCA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.9 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

MURESAN D ANDREEA RAMONA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Respins

MURESAN D DANIELA-OANA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

MURESAN E. SORIN EMIL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p nivel mediu N/p

MURESAN F REKA

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 7.5 limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 9.75 nivel mediu Respins

MURESAN F.S. ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.05 Geografie 6.5 avansat Respins

MURESAN G NICULINA DANIELA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 8.5 experimentat Reusit

MURESAN G. ANDREEA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Reusit

MURESAN G.M ALEXANDRU-CAMIL

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica 7.9 experimentat Reusit

MURESAN I ANICUTA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 8.65 Geografie 6.4 nivel mediu Reusit

MURESAN I DANIEL-EMANUEL

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba franceza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MURESAN I FLOAREA REGHINA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 9.1 nivel mediu Respins

MURESAN I IOAN-FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.35 experimentat Respins

MURESAN I LIDIA-MARIA

    LICEUL PENTICOSTAL BAIA MARE Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 5.15 Geografie 8.3 avansat Reusit

MURESAN I SORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 3.2 nivel mediu Respins

MURESAN I. BIANCA RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6 experimentat Respins

MURESAN I. CALIN MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba franceza N/p Matematica T2 1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 incepator N/p

MURESAN I.V. IOANA SUZANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.4 Geografie 6.6 nivel mediu Reusit

MURESAN L ANDREI

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B2-B2-B1-A2 Matematica T1 9.55 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.8 experimentat Reusit

MURESAN L MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza A2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

MURESAN L.G. ALEXANDRA - FLORINA

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.7 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Geografie 8 avansat Respins

MURESAN M EMILIA-NICULINA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

MURESAN M FLORINEL-MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Reusit

MURESAN M MARIAN

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5.5 Limba engleza Matematica T2 5.35 Fizica 2.2 nivel mediu Respins

MURESAN M MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.5 Fizica 5.15 avansat Respins

MURESAN M PAUL-IONUT

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Fizica 5.17 avansat Respins

MURESAN M. MARIUS - ADRIAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2--B1-A2-A2 Istorie 6.5 Geografie 7.5 nivel mediu Reusit

MURESAN M.N IOAN CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Istorie 6.3 Geografie 7.2 avansat Reusit

MURESAN N NICOLAE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 1.65 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Istorie 5.4 Geografie 7 incepator Respins

MURESAN O RALUCA-ANDRADA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 8.5 nivel mediu Respins

MURESAN P ANDRADA FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 8.6 Biologie vegetala si animala T1 9.85 experimentat Reusit

MURESAN P. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.9 Geografie 6.2 experimentat Reusit

MURESAN P.I IONEL VASILE

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

MURESAN R MADALINA MARIA

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B1-B1-A2-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 8.2 experimentat Reusit

MURESAN R MELINDA-ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 8.6 experimentat Reusit

MURESAN S ANDREI MIHAI

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.4 Geografie 9.8 experimentat Reusit

MURESAN S EMANUEL

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Muzica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A1-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.75 Psihologie 6.2 experimentat Reusit

MURESAN S MARIAN-RADU

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MURESAN S.C ANCUTA RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 4.5 Limba franceza A2-A1--A2-A2 Istorie 6.1 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

MURESAN S.M. SORIN VLAD

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.35 Biologie vegetala si animala T1 6.7 experimentat Reusit

MURESAN T MARCEL TRAIAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 7.15 Geografie 7.95 incepator Respins

MURESAN T.D. MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 N/p incepator N/p

MURESAN T.I VLAD

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.75 Fizica 5.1 avansat Respins

MURESAN V ANDREEA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

MURESAN V CATALIN-IULIAN

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Reusit

MURESAN V DANIEL VALER

    COLEGIUL ECONOMIC PINTEA VITEAZU CAVNIC Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.25 Fizica 5.35 nivel mediu Respins

MURESAN V RAZVAN - VASILE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-B2-B2 Istorie 5.55 Geografie 5 avansat Respins

MURESAN V ROXANA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 6.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.85 experimentat Reusit

MURESAN V. CRISTIAN FORIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Geografie 6.4 experimentat Respins

MURESAN V. MIRCEA DORIN CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 5.25 avansat Respins

MURESAN V.A. GEORGIANA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba engleza B2-A2-A2-B1-A2 Matematica T2 6.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Reusit

MURG S. FLORINA ALINA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 6.15 Limba italiana A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 5 avansat Respins

MUSCAL G. CATALIN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 experimentat Respins

MUSUI G LIDIA

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 6.5 limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 9.85 nivel mediu Respins

MUT N MARIA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Respins

MUT N MIHAI-ANDREI

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Fizica 2.5 incepator Respins

MUTIU M. MIHAELA MELINDA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician metrolog
    Limba si literatura romana avansat 7.15 Limba franceza A2-A2-A1-A2-A2 Matematica T2 2 Chimie organica T1 Nivel I 7.3 nivel mediu Respins

MUTIU N ALEXANDRU HORIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Informatica T1 intensiv Pascal 7.85 experimentat Reusit

MUTIU N ROXANA-MIRELA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T1 7.1 Biologie vegetala si animala T1 8.3 experimentat Reusit

MUTIU V. ANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.35 Geografie 2.4 incepator Respins

NACOS R.P. BRUNO EDUARD

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 8.55 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 6.6 Geografie 7.5 avansat Reusit

NACU C.S IOANA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.3 Chimie organica T1 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

NADHAZI V.V EMANUEL ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.5 Psihologie N/p nivel mediu N/p

NAGHI P GABRIELA ELENA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.4 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.35 Geografie 7.1 incepator Respins

NAGY E ARNOLD

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.4 Fizica 8 experimentat Reusit

NAGY I ISTVAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza A1-A1-B2-A2-A2 Istorie 7 Geografie 5.75 nivel mediu Respins

NAGY L NORBERT STEFAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Fizica 9 experimentat Reusit

NAGY M ANITA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.75 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.4 nivel mediu Respins

NAGY M. AURICA - MARIA

    GRUPUL SCOLAR DR. FLORIAN ULMEANU ULMENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.6 nivel mediu Reusit

NAGY T ERIKA - MAGDALENA

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Respins

NAGY V TIHAMER

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5.2 Fizica 8 experimentat Reusit

NAGY Z MONIKA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Istorie 6.4 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

NAN A. ALINA LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.8 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Reusit

NAN F ANDRADA GEORGIANA

    COLEGIUL ECONOMIC PINTEA VITEAZU CAVNIC Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 avansat Respins

NAN G GABRIEL

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba franceza B1--A2-A2-B1 Istorie 8.5 Geografie 8.8 avansat Reusit

NAN GH ROZALIA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Istorie 7 Geografie 5.15 nivel mediu Reusit

NAN L IOAN

    GRUPUL SCOLAR OCTAVIAN GOGA ROZAVLEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 5.3 experimentat Respins

NAN M. IOAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 1.6 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 5.9 Fizica 2.2 avansat Respins

NAN M. MIHAI STEFAN

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.1 Informatica T1 intensiv Pascal 8.3 experimentat Respins

NAN N. IOANA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 5.7 experimentat Respins

NAN V SIMONA-MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba franceza A2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 8.8 Chimie organica T1 Nivel II 9.9 avansat Reusit

NANESTEAN I. MARIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 6.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 avansat Respins

NARITA D RAMONA ANA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B2-A2-B2-B1-A2 Istorie 8.5 Geografie 9.5 experimentat Reusit

NASTAI A ARTHA ANETA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 8.4 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

NASTAI E RAUL

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 7.9 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Istorie 7.3 Geografie 9.2 avansat Reusit

NASTAI V.A. GEORGEL - VASILE

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

NASTASA I OANA MARIANA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 3.4 Geografie 8.4 avansat Respins

NASTASE I. ALINA MONICA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 6.1 avansat Respins

NASTASIE J. ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

NASUI A. ANDREEA-ANISOARA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

NASUI F.D.I. TUDOR DORIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.85 Geografie 2.6 nivel mediu Respins

NASUI G IULIA STEFANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Istorie 6.05 Geografie 7.1 experimentat Reusit

NASUI G. NADIA-IOANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.4 Chimie organica T1 Nivel II 9 avansat Reusit

NASUI I ANCA- MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.5 Chimie organica T1 Nivel II 9.6 experimentat Reusit

NASUI I. ANDREI-DANIEL

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.7 avansat Reusit

NASUI I. FLOARE-ANISOARA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba franceza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 nivel mediu Reusit

NASUI I. IOAN

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B1-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

NASUI L. OANA-LOREDANA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 7.2 experimentat Reusit

NASUI M. VASILE - BOGDAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.65 Geografie 6.2 incepator Respins

NASUI V. ALEXANDRU FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

NASUI V. SILVIA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T1 7.25 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

NEAG V. VLADUT

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Geografie 7.3 experimentat Respins

NEAGA A. IULIANA

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba franceza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Respins

NEAGOTA V. AURELIAN PETRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.75 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Reusit

NEAMCIUC V MARIUS-VASILE

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica Limba si literatura ucraineana avansat 7.15 limba si literatura romana avansat 2.8 Limba rusa B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 3.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

NEAMT I IONEL-NICUSOR

    LICEUL PENTICOSTAL BAIA MARE Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Istorie 5 Geografie 6.35 avansat Respins

NEAMT S ANAMARIA ELIZA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

NEAMT S BOGDAN-IONEL

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 3.15 avansat Respins

NEBUNELI M ANTONELA-ROBERTA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.75 Geografie 8.8 avansat Respins

NECHITA D.R. NICULINA-CLARITA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.55 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8 nivel mediu Respins

NECHITA G.C. IOAN DUMITRU

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A2 Istorie 5 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

NECHITA I ANDREEA SIMONA

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.35 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 5.9 Geografie 6.6 avansat Reusit

NECHITA I LAURA IOANA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

NECHITA I LIANA IOANA

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 7 experimentat Reusit

NECHITA I PAUL ANDREI

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B2-B1-A2-A2 Istorie 8 Geografie 8.2 experimentat Reusit

NECHITA I PAULA ROXANA OANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Istorie 9.25 Geografie 7.4 experimentat Reusit

NECHITA I VASILE MARIN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 4.5 Geografie 5 incepator Respins

NECHITA I. IONELA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.1 avansat Respins

NECHITA O AFIMIA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba franceza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 2.65 Geografie 6.25 nivel mediu Respins

NECHITA S. AUREL MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6.5 Limba franceza A2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.1 avansat Reusit

NECHITA T DANIEL-COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 6.45 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

NECULA E TUDOR IONUT

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.15 Geografie 6.65 avansat Respins

NEDELCU G MADALINA ANDREEA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 4.3 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.3 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

NEDELEA R RARES

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 7.3 Fizica 5.2 experimentat Reusit

NEGRE A MARIA SANDA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 9 experimentat Reusit

NEGREA A LENUTA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

NEGREA C BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.8 Limba engleza Matematica T1 9.05 Chimie anorganica T2 Nivel I 9.5 experimentat Reusit

NEGREA C BORODI I MARIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 1.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

NEGREA G MARIANA-ANCUTA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B1-B2-B2-B1-A2 Matematica T2 5 Geografie 8 avansat Reusit

NEGREA I ANDREA AGNETA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba spaniola B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.3 Geografie 5 experimentat Respins

NEGREA I MARIUS

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana nivel mediu 7 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Istorie 6 Geografie 7.9 avansat Reusit

NEGREA I RADU- MIHAI

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 7 nivel mediu Respins

NEGREA I. DELIA ANDREEA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 5.95 Geografie 7.5 avansat Reusit

NEMA M LEVENTE MIHALY

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Istorie 7.7 Geografie 8.25 avansat Respins

NEMES A PATRICK

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.5 experimentat Reusit

NEMES A. DAIANA - BEATRICE

    GRUPUL SCOLAR DR. FLORIAN ULMEANU ULMENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Reusit

NEMES D.A MADALINA ROXANA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 7.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.55 experimentat Reusit

NEMES G GAVRIL

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.3 Geografie 8.5 avansat Respins

NEMES G MIRELA-LUCICA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 9.6 experimentat Reusit

NEMES I BOGDAN MIHAI

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Geografie 5.8 nivel mediu Respins

NEMES I PETRU

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 6.15 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

NEMES I. ALEXANDRA MAGDALENA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5.25 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Geografie 7.75 experimentat Respins

NEMES V NASTAFA ILEANA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1--B2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Biologie vegetala si animala T1 3.35 avansat Respins

NEMET C. ANDREA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 9.55 Geografie 9.9 experimentat Reusit

NEMETH I NOEMI MARCELA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 3.4 Geografie 8.6 experimentat Respins

NEMETH I. RAUL

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 2.35 Geografie 8.05 experimentat Respins

NEMZET I. ALEXANDRU-IOAN

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.45 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.8 nivel mediu Respins

NENESTEAN G MARIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 7 Geografie 9 nivel mediu Reusit

NESTE G. COSMIN GHEORGHE

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana 5.8 Limba franceza Matematica T2 5.25 Biologie vegetala si animala T1 2.55 avansat Respins

NICHITA I ADRIANA CAMELIA

    COLEGIUL ECONOMIC PINTEA VITEAZU CAVNIC Tehnician in turism
    Limba si literatura romana 7.25 Limba engleza Matematica T2 3.25 Geografie 6.9 avansat Respins

NICHITA I. NICOLAE IFREM

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5.15 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.9 incepator Reusit

NICOARA G FLAVIU OVIDIU

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Istorie 6.5 Geografie 7.75 nivel mediu Respins

NICOARA G IOAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. IOSIF MARTURISITORUL BAIA MARE Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.35 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 3 avansat Respins

NICOARA I ALEXANDRA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5.15 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.15 avansat Reusit

NICOARA P. DENISA IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5.3 experimentat Respins

NICOLA G RALUCA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Informatica T1 intensiv Pascal 9.5 experimentat Reusit

NICOLAE D DENISA LORENA

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.8 Logica si argumentare 8.75 experimentat Reusit

NICOLAE P. ALEXANDRU MIHAI

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T1 N/p Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu N/p

NICOLESCU V IOANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

NICOREAC A. ROBERT-ARTHUR

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza B2-A1-A1-B1-B2 Matematica T2 5.8 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.05 experimentat Respins

NICORICI I. ILEANA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2-B1-B1-A2-A2 Matematica T2 6.35 Geografie 5.3 experimentat Respins

NICORICI V VASILE

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.35 experimentat Reusit

NICORICI V VASILE

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU FILIPASCU PETROVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

NICULA C.M. CORINA AMALIA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.1 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.2 Sociologie 8.1 experimentat Respins

NINACI S. NORBERT - ISTVAN

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 8.6 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A2 Matematica T2 3.9 Geografie 8.5 experimentat Respins

NISTOR D CRISTIAN-MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

NISTOR G MIRCEA ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR VISEU DE SUS Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6 incepator Respins

NISTOR G. ANDREI

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 9.1 experimentat Reusit

NISTOR I ANCA-DIANA

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 6.9 nivel mediu Reusit

NISTOR I AURORA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Istorie 5 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

NISTOR I MARIA-AMALIA

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU FILIPASCU PETROVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Geografie 6.3 avansat Respins

NISTOR I RAMONA - MIRELA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.9 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

NISTOR I. ANDREI

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.2 experimentat Reusit

NISTOR L LAZAR-IOAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

NISTOR S MADALINA LORENA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T2 8.6 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

NISTOR V CRINA VIORICA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Chimie organica T1 Nivel I 4 experimentat Respins

NISTOR V. IONUT ALIN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 5.75 avansat Respins

NITA S IULIA-ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

NODIS P IOAN

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.35 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Istorie 7.6 Geografie 8 avansat Respins

NODIS V RALUCA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.9 Geografie 10 experimentat Reusit

NOGHI A ANDREI IOAN

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

NOGHI P CARMEN-GABRIELA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 avansat Reusit

NOJE D DORINA-ALEXANDRA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana N/p Limba engleza Matematica T2 5 Fizica N/p avansat N/p

NOLL V BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR VISEU DE SUS Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba germana moderna B1--B2-A1-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 5.2 incepator Respins

NUT M MADALINA MARINA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 7.7 nivel mediu Reusit

NUTIU F. RAZVAN FLORIN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.75 Geografie 7.6 experimentat Reusit

NYERJAK I. ALEXANDRA IULIANA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician in chimie industriala
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 1.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

NYIKORA M. ROMINA SZENDI

    LICEUL LOEWEY KLARA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica Limba si literatura maghiara experimentat 9 limba si literatura romana experimentat 5.51 Limba germana moderna B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T1 5.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.45 experimentat Reusit

NYISZTOR L. LASZLO ROBERT NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.5 Geografie 7.6 experimentat Reusit

OANA A.V. MIHAELA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 8.5 Geografie 9.2 avansat Reusit

OANA I IONELA-CRINA

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba franceza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 8.1 nivel mediu Reusit

OANA T AUGUSTIN-DANUT

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.5 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

OANA V ANDREEA-IOANA

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.5 Geografie 7.4 nivel mediu Respins

OANA V VIORELIA-DANA

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.35 nivel mediu Reusit

OANCEA GH. VIORICA ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 5.3 Geografie 2.2 nivel mediu Respins

OANCEA N. ALINA-LACRIMIOARA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.8 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.1 nivel mediu Respins

OANCEA P. CLAUDIU-IONUT

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 7.8 experimentat Reusit

OANEA N IOANA ECATERINA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Respins

OATES G ILEANA-LUCICA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 3.8 experimentat Respins

OBIS A CRISTINA

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.8 Logica si argumentare 9.15 experimentat Reusit

OGRUTAN R RENATA

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.75 experimentat Reusit

OGRUTAN V. CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba franceza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 6.1 experimentat Reusit

OIEGAS F. BIANCA LAVINIA

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Respins

OLAH - ZAHARIE S NATANAEL

    COLEGIUL ECONOMIC PINTEA VITEAZU CAVNIC Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 avansat Reusit

OLAH A ORSOLYA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 9.6 Chimie organica T1 Nivel II 9.9 experimentat Reusit

OLAR C RALUCA SIMONA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-A2-B1-B1-A2 Matematica T2 3.7 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

OLAR I. MARIOARA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 1.8 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Geografie 3.4 nivel mediu Respins

OLARIU A ANTONIA

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza A2-A1-B2-A2-A1 Istorie 9.7 Geografie 7.8 experimentat Reusit

OLARIU I. OVIDIU MARIAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

OLARU L LIVIU IONEL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba engleza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 2.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.4 nivel mediu Respins

OLTEAN T BIANCA- LAURA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza Matematica T1 9.8 Fizica 10 experimentat Reusit

OLTEANU S CRISTIANA IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC PINTEA VITEAZU CAVNIC Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 7.45 Chimie anorganica T2 Nivel I 9 experimentat Reusit

ONA M ALEXANDRA RALUCA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.55 Geografie 8.65 avansat Reusit

ONCEA P. VASILE

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.25 nivel mediu Respins

ONCIA I. ANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza B2--A1-A2-A2 Istorie 6.45 Geografie 6.4 incepator Reusit

ONEA A ADELA ADRIANA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 8.5 nivel mediu Respins

ONEA V. ANDREI

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Geografie 9.5 avansat Respins

ONESCIUC M. MIHAI

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana nivel mediu 8.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 7 nivel mediu Reusit

ONET D SERGIU

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Biologie vegetala si animala T1 6.9 experimentat Reusit

ONIGA M.A. MIHAI BOGDAN

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B2 Istorie 6.7 Psihologie 6.6 avansat Reusit

ONIJAN V ANAMARIA- MELINDA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 1.95 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.25 Geografie 2.6 avansat Respins

ONODE G OANA SOFICA

    COLEGIUL ECONOMIC PINTEA VITEAZU CAVNIC Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-A2-B2-A1- Matematica T2 6.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.45 avansat Respins

ONT G MIHAI ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza A1-A1-A1-B1-B1 Istorie 6.7 Geografie 3 incepator Respins

ONT L OVIDIU

    GRUPUL SCOLAR FARCASA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p incepator N/p

ONTIU D DAN SEBASTIAN

    GRUPUL SCOLAR FARCASA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p N/p N/p

ONTIU I GEORGEL MARIAN

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza A2-A2-A1-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 5 avansat Reusit

ONTU T SORINA DIANA

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 2.2 nivel mediu Respins

ONUJEC I MIRELA

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU FILIPASCU PETROVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.4 Limba engleza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Geografie 6.7 avansat Respins

ONUSEC G ANAMARIA

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare Limba si literatura ucraineana experimentat 9.35 limba si literatura romana experimentat 4.2 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 6.7 nivel mediu Respins

OPINCARIU V ROBERT-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.8 Fizica 5.3 avansat Respins

OPOLICIUC V.V VASILE EMIL

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

OPREA A PAULA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC PINTEA VITEAZU CAVNIC Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 experimentat Reusit

OPREA D.V DAN ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 7.25 Chimie organica T1 Nivel II 9.4 experimentat Reusit

OPRIS A. ALIN - DORIN

    GRUPUL SCOLAR DR. FLORIAN ULMEANU ULMENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.5 avansat Respins

OPRIS D. DIANA - RAMONA

    GRUPUL SCOLAR DR. FLORIAN ULMEANU ULMENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

OPRIS F RAMONA FLORINA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 6 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

OPRIS G ANUTA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.7 Geografie 8.6 experimentat Respins

OPRIS G. PAUL

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

OPRIS I ANCA-MARIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 6.55 Geografie 8.2 nivel mediu Reusit

OPRIS I IONUT

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2--B2-A2-A1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 4.2 avansat Respins

OPRIS I. GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

OPRIS I. LIVIU IOAN

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Reusit

OPRIS P VALENTIN GAVRILA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.95 experimentat Respins

OPRIS S MARIA-PALAGUTA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.7 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 7.1 nivel mediu Reusit

OPRIS T. IONUT SERGIU

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana 4 Limba engleza Matematica T2 7.4 Fizica 3.3 avansat Respins

OPRIS V MARIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5.8 incepator Respins

OPRIS V PETRU-IONUT

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.85 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

OPRISAN M MIHAI

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.9 Limba rusa B2--B2-B2-B2 Matematica T2 2.05 Geografie 7.6 avansat Respins

ORASANU S ANDRADA CLARA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.4 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

ORAVECZ R ADELA-ROXANA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza A2-A1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.9 Geografie 6.1 experimentat Respins

ORBAN R ANAMARIA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 6.3 avansat Reusit

ORBAN R IULIA ALEXANDRA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

OREAN I. CLAUDIA VIORICA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.55 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 6.05 nivel mediu Respins

OREAN S. LOREDANA GABRIELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba italiana A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Geografie 7 avansat Respins

OREAN S. VIOLETA REGHINA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.75 Biologie vegetala si animala T1 6.4 avansat Respins

OROS A ADRIANA IOANA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.3 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 6.65 Biologie vegetala si animala T1 4.5 nivel mediu Respins

OROS A. CODRUTA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Geografie 7.35 avansat Reusit

OROS G. CRISTIANA ROXANA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 8.9 Geografie 8.8 experimentat Reusit

OROS I BIANCA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 8.8 avansat Respins

OROS I. IONUT

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

OROS S ILISCA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 9.05 avansat Reusit

OROS T DIANA RALUCA

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Arhitectura, arte ambientale si design
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.8 experimentat Reusit

OROS V. MARIAN MIHAI

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.45 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.6 Biologie vegetala si animala T1 3.6 experimentat Respins

OROS V. MARIUS VICTOR

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba franceza A2-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 6.35 Fizica 5.3 nivel mediu Respins

OROS V.A. MARIUS RAUL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.15 experimentat Respins

OROS V.I. TALIDA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.9 Biologie vegetala si animala T1 9.8 experimentat Reusit

OROSZ MOLDOVAN V EDVINA-EVELIN

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.75 Limba engleza B2-B2-B2-A2-B1 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 5.05 experimentat Respins

ORTAN I DELIA ILEANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.6 Geografie 7 incepator Reusit

ORTAN S CALIN IONUT

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.95 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.2 experimentat Reusit

ORZA D ANDREEA MARIA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.1 Geografie 8.5 avansat Respins

ORZA I. ANAMARIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.25 Geografie 8.2 experimentat Reusit

ORZAC D. IOAN

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Geografie 7.7 experimentat Reusit

ORZAC I VASILE

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5.1 Limba franceza Matematica T2 4 Fizica 2.8 nivel mediu Respins

ORZAC I. GHEORGHE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2--B1-B2-B1 Istorie 7.3 Geografie 6.6 incepator Reusit

ORZAC V VASILE

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Respins

OSAN C.G OVIDIU CRISTIAN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

OSAN CAS FARCAS I.V ANAMARIA MIHAELA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 2.85 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

OSAN D ADRIAN-FLORIN

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.7 Geografie 7.7 experimentat Respins

OSAN G CRINA MARIANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 7.85 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

OSAN I CRISTIAN

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B1-B2-A2-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Respins

OSAN I OANA ANCUTA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5.8 avansat Respins

OSAN I RALUCA LIVIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.1 Sociologie 7 avansat Reusit

OSAN I. MIRCEA VALER

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5.05 Limba engleza Matematica T2 5.1 Chimie organica T1 Nivel I 2.3 nivel mediu Respins

OSAN S. STEFAN MIHAI

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 2.6 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 7.2 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

OSAN T ELIZA DORINA

    GRUPUL SCOLAR FARCASA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.85 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Matematica T2 1.05 Fizica 1.3 incepator Respins

OSAN V ANDREI RAUL

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Reusit

OSAN V MIHAELA-ADINA

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 6.5 avansat Respins

PAAL A GEZA

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Filologie Limba si literatura maghiara avansat 6 limba si literatura romana avansat 1.75 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 5.2 Filosofie 2 nivel mediu Respins

PACURAR D IOANA DORINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.25 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.6 experimentat Reusit

PACURAR F.I. CRISTIAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 7 Geografie 5 nivel mediu Respins

PADURET C. STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7.6 avansat Reusit

PAIZOS M.I. GABRIEL - IOAN

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.65 Geografie 5.6 avansat Respins

PAL L. ARNOLD

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 5.55 Fizica 5.4 nivel mediu Respins

PALAGHITA C ALEXANDRA-ELENA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 2.2 Geografie 7.5 experimentat Respins

PALCUS I MARIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza B1--A2-A2-A2 Istorie 6.6 Geografie 8.9 nivel mediu Reusit

PALCUS V ILEANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.75 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Istorie 7.5 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

PALFI R KINGA BEATRIX

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza A2-B1-B1-B2-B1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 8 avansat Respins

PALI A.I. ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 10 experimentat Reusit

PANAS M MARIUS VASILE

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.8 Geografie 7.25 avansat Respins

PANCO C VLONGA V. ELISABETA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

PANKO I. MIHAELA BEATRICE

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.3 Chimie organica T1 Nivel I 2.7 avansat Respins

PANTIRU G. MELANIA - MARIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.4 nivel mediu Respins

PAP CS BRIGITTA

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8.75 limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba germana moderna B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.65 nivel mediu Respins

PAP M ROBERT

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 4.3 Limba germana moderna B2-B1-B2-B2-B1 Istorie 6.85 Geografie 6.4 avansat Respins

PAPADIUC I MARIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9.3 Limba franceza B1--A1-A1-A1 Istorie 6.6 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

PAPAI I.C. MELINDA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 6.3 nivel mediu Respins

PAPP A ANTON CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

PAPP D BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 8.35 Geografie 8.95 experimentat Reusit

PAPP M.M MARIUS DANUT

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 2.2 incepator Respins

PAPP Z ANREEA-ELISABETA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.15 Geografie 9 experimentat Reusit

PARFENE C SERGIU IONEL

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 6 Fizica 6.7 nivel mediu Respins

PASARE I. ROZALIA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 7.3 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Istorie 7.05 Geografie 6.6 nivel mediu Reusit

PASARICA C CRISTIAN-CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 8.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.15 Geografie 6.6 experimentat Reusit

PASCA C FLORIN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 2.8 Limba engleza A2-A1-B2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 6 nivel mediu Respins

PASCA C SIMONA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 8.5 Limba engleza B2--B2-B1-B1 Matematica T2 1.8 Geografie 7.6 experimentat Respins

PASCA D DIANA LARISA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.15 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 5.75 Sociologie 8.55 avansat Reusit

PASCA G CLAUDIU GHEORGHE

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3 Geografie 5.7 avansat Respins

PASCA G DANIEL PAUL

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.3 Biologie vegetala si animala T1 7.9 experimentat Reusit

PASCA G GIGI MARIAN NICU

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.55 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.4 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.1 nivel mediu Respins

PASCA G IOANA GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba franceza B1-A2-B1-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 8.55 avansat Reusit

PASCA G NICOLAE ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 7.4 Chimie organica T1 Nivel II 9 experimentat Reusit

PASCA G. MARIUS GEORGEL

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B1-B1-B1-B2-A2 Matematica T2 8.7 Economie 8.5 experimentat Reusit

PASCA G.F ALEXANDRA OANA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 7.35 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

PASCA G.F. TUDOR RAZVAN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 8.05 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 8.3 experimentat Reusit

PASCA GH. IRINA IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana 7.9 Limba franceza Matematica T2 3.25 Geografie 7.85 nivel mediu Respins

PASCA I ANDREEA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Geografie 6.85 incepator Respins

PASCA I MARIUS-NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.5 Limba engleza B1--A2-B1-B2 Matematica T2 2.9 Fizica 3.8 incepator Respins

PASCA L ADRIAN MIHAI

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 9 avansat Reusit

PASCA L LIVIU IONUT

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 7.8 Psihologie 8.1 experimentat Reusit

PASCA M MADALINA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.65 experimentat Reusit

PASCA M.I LAURENTIU- MARIAN

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T1 7.5 Informatica T2 Pascal 6.55 experimentat Reusit

PASCA O. MARCEL GHERASIM

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.6 Geografie 7.5 experimentat Reusit

PASCA O.I. OVIDIA- IOANA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.25 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9 Fizica 10 avansat Reusit

PASCA P. PAULA DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B1 Matematica T2 7.05 Geografie 7.8 experimentat Reusit

PASCA T. COSMIN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba franceza A2-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 3.9 incepator Respins

PASCA V PAUL - MIRCEA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 6.6 Informatica T2 C/C++ 7.95 experimentat Reusit

PASCA V SIMION VLADUT

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Istorie 7 Geografie 9.8 experimentat Reusit

PASCA V VICTOR-IONUT

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 6.6 Geografie 8.3 incepator Reusit

PASCALAU D MIHAI DAN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 4.05 Fizica 6 experimentat Respins

PASCAN I MARIUS VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

PASCARIU V IOAN MIRCEA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 1.3 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

PASCU G ANA MARISCA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.1 Geografie 7.1 avansat Reusit

PASCU G VASILE

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.65 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

PASCU G. ANA-MARIA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7 Geografie 6.75 experimentat Reusit

PASCU G. VASILE BENIAMIN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.05 Limba engleza B2--B1-B1-B1 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 2.4 avansat Respins

PASCU GH. ANTONIA -MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.85 experimentat Reusit

PASCU GH. MIHAI

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.95 Geografie 6.9 nivel mediu Respins

PASCU I ANCUTA CRINA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Geografie 9.6 avansat Reusit

PASCU I VASILE ANDREI

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1--B2-B2-B2 Matematica T2 6.2 Biologie vegetala si animala T1 3.75 experimentat Respins

PASCU I. CRISTINA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.65 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

PASCU V PAUL DINU VICTOR

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Informatica T1 intensiv Pascal 9.9 experimentat Reusit

PASCU V. GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B2 Matematica T2 7.9 Geografie 8.5 experimentat Reusit

PASCUT L LILIANA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana avansat 2.5 Limba franceza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 1.45 Geografie 9.8 nivel mediu Respins

PASENCIUC I LAVINIA MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba rusa B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.6 experimentat Reusit

PATAI G. TUNDE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician analize produse alimentare
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.2 experimentat Reusit

PATREUS I IOAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.25 Geografie 7.3 nivel mediu Respins

PAUL C VOICHITA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1--B1-B1-B1 Istorie 6.45 Geografie 7.1 nivel mediu Reusit

PAUL E DINU LIVIU

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Geografie N/p N/p N/p

PAUL I. LILIANA ALEXANDRA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.35 Geografie 7.6 avansat Reusit

PAUL P. MARIUTA VOICHITA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B2--B1-A2-A1 Matematica T2 7.75 Geografie 8 avansat Reusit

PAUL V VASILE DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 1.6 Limba franceza A1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.55 Fizica 2.2 incepator Respins

PAUL V. MARIANA - ADRIANA

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 3 Geografie 6.7 avansat Respins

PAUSENIUC M CRISTIAN DAN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 7.35 Geografie 7.65 experimentat Reusit

PAUSENIUC M DANA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.15 Limba spaniola B2-A2-A1-B1-B1 Istorie 5.7 Logica si argumentare 8.1 experimentat Reusit

PAVALUC L NICOLETA MARIA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8 Geografie 9.7 avansat Reusit

PAVALUC N MARIA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.8 experimentat Reusit

PAVALUC O. FELICIA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Geografie 7.8 experimentat Respins

PAVEL A. MARIA MARCELA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 1.85 Biologie vegetala si animala T1 4.35 incepator Respins

PAVEL C DANA ADRIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 7.9 experimentat Reusit

PAVEL D.N MIHAI COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-A1-B1-A1- Matematica T2 6.1 Chimie anorganica T2 Nivel I 7.3 experimentat Reusit

PAVEL O VICTORIA FLORICA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba franceza B1-A1-A2-A2-B1 Istorie 6 Geografie 5.15 incepator Reusit

PAVEL R.I VLAD- DANIEL

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba franceza Matematica T2 8.7 Chimie organica T1 Nivel II 9.35 experimentat Reusit

PECSI F HAJNALKA RITA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.7 Limba franceza B1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 1.9 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

PECURA N NICOLAE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B1 Istorie 7 Geografie 5.95 nivel mediu Reusit

PELION P MARIA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B1-A2 Matematica T1 5.55 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

PENEA V IOANA FLORINA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 1 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 3.4 incepator Respins

PERCEA O.R ALEXANDRA MADALINA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5 incepator Respins

PERNES L SIMONA GABRIELA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.95 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

PEROJUC P PETRU

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica Limba si literatura ucraineana avansat 7.1 limba si literatura romana avansat 5.6 Limba rusa B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T1 4.2 Chimie anorganica T2 Nivel I 4.4 incepator Respins

PERSA A EMIL

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.75 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6 Geografie 7 experimentat Respins

PERSE V OANA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.25 Limba engleza B1-A2-B2-A2-B1 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 9.55 avansat Reusit

PERSE V. LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.55 Geografie 5.4 avansat Respins

PERSEA V CORINA AMALIA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.9 avansat Respins

PERTA C.F VLADIMIR

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.65 Informatica T2 Pascal 9.6 experimentat Reusit

PERTA G IRINA-CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana avansat 7.5 Limba franceza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 7.15 Biologie vegetala si animala T1 3.3 experimentat Respins

PERTA I ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 4.35 Limba engleza B1-A1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.3 Geografie 7.3 avansat Respins

PERTA V ANUTA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.5 experimentat Reusit

PESTEAN I ANDREEA-LAURA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 5.2 experimentat Respins

PESTI I IOAN DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana avansat 2.15 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 3.8 Fizica 2.5 incepator Respins

PETCAS P ANA - ANGELICA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-A1-B1-B1-B1 Istorie 7.15 Geografie 6.15 avansat Reusit

PETEAN S. BIANCA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 8.8 experimentat Reusit

PETER A ALADAR ISTVAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B1-B1-B2-B1-A2 Istorie 7.1 Geografie 7.6 nivel mediu Reusit

PETER A ALEXANDRA GEORGIANA

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba franceza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 8.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.1 experimentat Reusit

PETER D ANDREI-MARIUS

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Istorie 7.65 Geografie 5 nivel mediu Respins

PETER G MARIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 8.25 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 8.4 Geografie 8.3 nivel mediu Reusit

PETER G. GEORGIANA GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.75 Geografie 8 experimentat Reusit

PETER G.I. ILEANA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza A2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 incepator Reusit

PETER I MARIOARA-IOANA

    GRUPUL SCOLAR OCNA SUGATAG Organizator banqueting
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 5.2 avansat Respins

PETKES C. FABIAN CSABA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Fizica N/p experimentat N/p

PETRAN I BIANCA IOANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 6.1 Geografie 6.3 experimentat Reusit

PETRAN I. DOMNICA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Biologie vegetala si animala T1 5.2 incepator Respins

PETRAUS TODEA P IOANA FLORICA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 N/p N/p N/p

PETREAN D.M RADU CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 6.05 avansat Respins

PETREHUS M ALEXANDRA MARINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5.2 avansat Reusit

PETRENCIUC N ALIN-NICOLAE

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.45 Fizica 5.5 nivel mediu Respins

PETRESCU F VLAD SORIN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.3 Informatica T1 intensiv Pascal 8.9 experimentat Reusit

PETRETCHI N GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU FILIPASCU PETROVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 4.15 Geografie 7.6 experimentat Respins

PETRETCHI N VASILE

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU FILIPASCU PETROVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.2 Geografie 6.8 experimentat Respins

PETREUS A. BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 2.1 Biologie vegetala si animala T1 5.95 avansat Respins

PETREUS I ALEXANDRU-IONEL

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 9.3 experimentat Reusit

PETREUS I MARIANA-SILVIA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 8.85 experimentat Reusit

PETREUS I OVIDIU-VASILE

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.35 experimentat Reusit

PETREUS I STEFAN

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B2-B1-A1 Matematica T2 6.85 Fizica 1.9 avansat Respins

PETREUS P IOANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba franceza B1--A2-B1-B2 Istorie 9.7 Geografie 9 nivel mediu Reusit

PETREUS P MARIA-FIRUTA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.65 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 8.65 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 nivel mediu Reusit

PETREUS V. VASILE

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

PETRIC G OANA GHEORGHINA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba franceza B2-B2-A1-B2-B2 Matematica T2 6.75 Biologie vegetala si animala T1 9.5 avansat Reusit

PETRIC I ANDREEA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.45 experimentat Reusit

PETRIC N. MARIA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 9.2 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 8 avansat Reusit

PETRICA I. IOANA DANIELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 3.15 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.2 Fizica 2 avansat Respins

PETRIMAN N MIRELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Logica si argumentare 9.2 avansat Reusit

PETRISOR S.G ANAMARIA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.7 Informatica T2 Pascal 7.3 experimentat Reusit

PETROVAI A ADRIANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.1 Limba engleza N/p Istorie 6.35 Geografie 7.65 avansat N/p

PETROVAI I LARISA-TANIA

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare Limba si literatura ucraineana experimentat 9.75 limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba rusa B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 6.7 avansat Reusit

PETROVAI I MARIOARA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.45 avansat Reusit

PETROVAI P TOADER-MARINEL

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Istorie 6.15 Geografie 8.4 nivel mediu Reusit

PETROVAN D. IOANA LOREDANA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza A2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 8.3 avansat Reusit

PETROVAN G ANCUTA MARIA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 9.7 avansat Respins

PETROVAN G ROXANA FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.2 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 7.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 nivel mediu Reusit

PETROVAN I IOANA CRISTINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.1 avansat Reusit

PETROVAN I.G ALEXANDRU GABRIEL

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 4.15 Limba engleza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 1.6 Biologie vegetala si animala T1 6 nivel mediu Respins

PETROVAN N. OANA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

PETROVAN V. ANA-CRISTINA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 8.8 avansat Reusit

PETRULEA G ALIN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.4 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Istorie 7.3 Geografie 6.2 avansat Respins

PETRUS I GEORGE ALIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-A2-B1-A2-A1 Istorie 5.95 Geografie 3.5 experimentat Respins

PETRUS I VASILE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Istorie 6 Geografie 6.9 incepator Reusit

PETRUSAN I.S MARIAN IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.65 Geografie 6.6 incepator Respins

PETRUSCA V. PAULA ANDREA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba italiana A1-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 7.7 avansat Respins

PETRUSE E. STEFAN

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.15 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7 nivel mediu Respins

PETRUSEL V. VLAD ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.3 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 2.55 incepator Respins

PETRUT G VALENTIN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Istorie 2.55 Geografie 2.4 incepator Respins

PETRUT I IOANA ALINA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.1 Logica si argumentare 9.6 experimentat Reusit

PETRUT L TIMEA ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.1 Geografie 6.3 experimentat Reusit

PETRUT N NICULINA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.2 Limba engleza B1-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 3.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 nivel mediu Respins

PETZ GH. NINA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.8 Limba franceza B2--A1-A1-A1 Istorie 5.45 Geografie 6.3 incepator Respins

PETZ V. ANA - MARIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.15 Geografie 6 nivel mediu Respins

PETZ V. IOAN

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Respins

PIETRAR I. IOAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B2--A1-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 5 incepator Respins

PINCES A. OLGA MIHAELA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza A2-B2-A2-A1-B1 Matematica T2 6.5 Geografie 6.85 experimentat Reusit

PINCIUC M.E ANDRA MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.5 experimentat Reusit

PINOZI S BIANCA RENATA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.8 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 2.35 Geografie 5.1 avansat Respins

PINTE I MADALINA CRISTINA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 9.7 experimentat Reusit

PINTE V.S MONICA CLAUDIA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 2.4 Geografie 8 avansat Respins

PINTEA D. LIGIA ALIDA

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 8.4 experimentat Reusit

PINTEA G ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.2 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 5.3 Fizica 2.7 nivel mediu Respins

PINTEA G IOAN ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.05 Biologie vegetala si animala T1 7 avansat Respins

PINTEA G.M VLADUT VASILE

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 6.8 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Reusit

PINTEA I ALEXANDRA OANA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

PINTEA I IULIA DOCHITA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.8 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

PINTEA R MARIAN VASILE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Istorie 6.2 Geografie 5 nivel mediu Respins

PINTEA R RADU DAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Istorie 6.6 Geografie 5 incepator Respins

PINTEA V. PETRICA IOAN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B1-A2-B1-B2 Matematica T2 2.3 Biologie vegetala si animala T1 5.4 nivel mediu Respins

PINTEA V. VASILE ILIE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.9 Biologie vegetala si animala T1 3.5 avansat Respins

PINTEA V.I RALUCA-ANCA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.1 Geografie 9.2 experimentat Reusit

PINTEAN V GERTRUD BIANCA

    COLEGIUL ECONOMIC PINTEA VITEAZU CAVNIC Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B2 Matematica T2 7.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.9 experimentat Reusit

PIPAS I. CORNELIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 2.9 Limba franceza B1-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 avansat Respins

PIPAS P IOANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Istorie 9.05 Geografie 7.9 nivel mediu Reusit

PIRON G. GHEORGHE FLAVIU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

PISCHIS A.P. GEORGE ADRIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 5 Fizica 2.8 avansat Respins

PISTEN D. STEFAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 1 Limba engleza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 1.9 avansat Respins

PITIRITEAN G MONICA OLIMPIA

    COLEGIUL ECONOMIC PINTEA VITEAZU CAVNIC Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.5 Limba engleza B1--B1-- Matematica T2 3.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 nivel mediu Respins

PITIS A FLORIN

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-A2 Istorie 8 Geografie 8.75 experimentat Reusit

PITIS D IRINA LACRAMIOARA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B1 Istorie 8.15 Geografie 7.8 avansat Reusit

PITIS I ANA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 9.2 Geografie 8.6 nivel mediu Reusit

PITIS I IOAN

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. IOSIF MARTURISITORUL BAIA MARE Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.95 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Istorie 5 Geografie 7.5 nivel mediu Respins

PITIS I OANA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.3 experimentat Reusit

PITIS N ADRIAN PETRISOR

    COLEGIUL ECONOMIC PINTEA VITEAZU CAVNIC Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.4 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A2 Matematica T2 3.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.75 avansat Respins

PITIS N ADRIANA

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1--A2-B1-B1 Matematica T2 3.45 Geografie 7.4 avansat Respins

PITURA D IAROSLAV-ANTONIO

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare Limba si literatura ucraineana experimentat 7 limba si literatura romana experimentat 5.55 Limba rusa B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.3 Geografie 5.95 nivel mediu Reusit

PLAIER N CLAUDIA-MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Istorie 9.3 Geografie 9.6 experimentat Reusit

PLES GR. DOMNICA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba franceza A2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 8.7 avansat Reusit

PLES I ION

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba italiana A1-A1-A2-A1-A1 Istorie 7.15 Geografie 5.1 experimentat Reusit

PLES S IOAN

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.45 Limba engleza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 9.6 Geografie 9.3 experimentat Reusit

PLESA I CALIN-CRISTIAN-IOAN

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza Matematica T2 3.8 Fizica 5.1 experimentat Respins

PLITAN M. FLORIN-VASILE

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana avansat 3.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Fizica 3.7 nivel mediu Respins

PLOSNITA V ALEXANDRU-VALENTIN

    GRUPUL SCOLAR ALEXANDRU FILIPASCU PETROVA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.7 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.4 experimentat Reusit

POBOZSNYI A LORAND ARTUR

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 5.1 Geografie 7.15 experimentat Reusit

POCOL M.V. IOANA MARCELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Respins

PODE A IOAN MATEI

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana 1.2 Limba engleza Matematica T2 5 Fizica 2.2 avansat Respins

PODE I IOAN MARIUS

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 7.85 avansat Reusit

PODE I MADALIN -IOAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Istorie 3.5 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

PODINA A STEFAN

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6.6 avansat Respins

PODINA I ANA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.6 Sociologie 8.5 avansat Reusit

PODINA I DELIA AURELIA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 nivel mediu Respins

PODINA I DORINA FLORICA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 8.5 Sociologie 9.2 avansat Reusit

PODINA I IOAN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 7.4 experimentat Respins

PODINA I MARIANA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 7.1 Geografie 8.6 experimentat Reusit

PODINA P COSMINA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 8.5 avansat Reusit

PODOLYAK A ANDREI ALEXANDRU

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B1-A1-B1-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie 2.7 nivel mediu Respins

PODUT N.GHE IONUT

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 3.9 Fizica 5 avansat Respins

POGACIAS I DANIELA ALEXANDRA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.95 Biologie vegetala si animala T1 8.3 avansat Respins

POHAIDAC C. RADU DORIN

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 8.6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.65 Geografie 8 experimentat Reusit

POIANA S BOGDAN IONEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 1.4 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

POINAR P AURELIA GEORGETA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.85 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.4 experimentat Reusit

POLIANCIUC I IOAN-OVIDIU

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 9.25 experimentat Reusit

POMIAN S.V GRETA- MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 8.25 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

PONDE P RAZVAN - RAUL

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Istorie 5 Geografie 3.8 nivel mediu Respins

PONOREAN A. LAURENTIU - ALEXANDRU

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 2.95 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Matematica T2 1.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

POP CAS HANGANUT S. GHIZELA - GEORGETA

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba engleza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 2.55 Geografie 6.8 nivel mediu Respins

POP . MARIA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba franceza B2--A1-B2-B2 Matematica T2 2.95 Geografie 7.1 experimentat Respins

POP . MONIKA

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 6 limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 2.5 Biologie vegetala si animala T1 9.05 nivel mediu Respins

POP A ALEXANDRU TUDOR

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A1-B2-B1-A2 Istorie 6.8 Geografie 7.1 nivel mediu Respins

POP A ANDREEA RAMONA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 6.55 Chimie organica T1 Nivel II 6.8 experimentat Reusit

POP A ANDREI COSMIN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba franceza B2-A1-A2-B1-B1 Istorie 5.45 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

POP A CLAUDIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.3 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Istorie 4 Geografie 5 nivel mediu Respins

POP A CLAUDIU NICOLAE

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.7 experimentat Reusit

POP A CONSTANTIN-DORU

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

POP A FINEAS RADU

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 5.5 Geografie 6.7 avansat Respins

POP A FLAVIU ADRIAN

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4.25 Limba franceza A2-A1-A1-A1-A1 Istorie 5.55 Geografie 4.1 nivel mediu Respins

POP A FLORIN-DANIEL

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--A2-B1-B2 Matematica T2 3.1 Fizica 5.1 avansat Respins

POP A. ANDREIA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.35 Limba franceza B2-A1-B1-B1-B1 Matematica T2 6.2 Chimie organica T1 Nivel I 5 nivel mediu Respins

POP A. DANIELA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.7 Geografie 8.7 experimentat Reusit

POP A. FLORIN ALEXANDRU

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 3.55 Biologie vegetala si animala T1 6.7 nivel mediu Respins

POP A.A. ANDREEA ALEXANDRA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 8.5 avansat Reusit

POP A.A. SIDUTA - VIORICA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.5 Geografie 6.6 incepator Reusit

POP A.T. DIANA IOANA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 8.8 Geografie 9.2 experimentat Reusit

POP C BOTIS V. ANCUTA MARIANA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana 5 Limba engleza Matematica T2 5.5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 avansat Respins

POP C HORATIU- IONUT

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Matematica T1 8.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

POP C KONKOS A. IOANA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.1 Limba franceza A2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6.9 avansat Respins

POP C RODICA

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare Limba si literatura ucraineana avansat 8 limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 7.2 Geografie 6.2 nivel mediu Reusit

POP C TITE G. MARIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.8 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.15 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

POP C. ALINA CARMEN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana avansat 1.75 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A2 Matematica T2 1 Geografie 3.5 incepator Respins

POP C. AMALIA RALUCA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.2 Limba engleza B2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 1.3 Geografie 3.8 nivel mediu Respins

POP C. CAMELIA ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.9 Geografie 8.9 experimentat Reusit

POP C. CIPRIANA SILVIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

POP C.L. ALINA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana 7.1 Limba engleza Matematica T2 5.8 Geografie 5.45 nivel mediu Reusit

POP COMAN S.A ALEXANDRA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 6.45 Limba engleza B1-B2-B2-B1-A2 Matematica T1 4 Biologie vegetala si animala T1 6.4 nivel mediu Respins

POP D IOANA DANIELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 6.2 experimentat Reusit

POP D LAURENTIU DORIN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--A1-A1- Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.8 incepator Respins

POP D NAOMI

    LICEUL PENTICOSTAL BAIA MARE Teologie Penticostala
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 5.2 Geografie 7.45 experimentat Reusit

POP D RENATA IOANA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 3.75 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 1 Geografie 5 nivel mediu Respins

POP D. DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 7.9 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

POP D.G. ALEXANDRA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Istorie 6 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

POP E DACIAN GEORGE

    GRUPUL SCOLAR FARCASA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A2-A1-B1-A1-A2 Matematica T2 6.55 Fizica 6.5 nivel mediu Reusit

POP E EMIL LEONTIN

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 6.2 Geografie 6.5 experimentat Respins

POP E.G. IONUT MITRUT

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 4.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.5 experimentat Respins

POP E.I. FLORIN VASILE

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 8.95 Geografie 9.5 experimentat Reusit

POP F CRINA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.8 Limba franceza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

POP F GABRIELA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.15 Fizica 9.5 experimentat Reusit

POP G ADRIAN

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 7.6 Chimie organica T1 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

POP G ADRIAN-BOGDAN

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana 8 Limba engleza Matematica T2 5 Fizica 5 nivel mediu Reusit

POP G ADRIANA-DORINA

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza B1--A1-A2-A2 Matematica T2 3.2 Geografie 6.7 avansat Respins

POP G ALINA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba franceza B1-B1-B2-B1-B1 Istorie 8 Geografie 7.5 avansat Reusit

POP G ANA-IOANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B1--B1-A1-A2 Istorie 8.25 Geografie 8.15 nivel mediu Reusit

POP G ANDREI MARIAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B1-A1-B2-B1-A2 Istorie 5.8 Geografie 6.3 nivel mediu Respins

POP G DIANA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Istorie 9.8 Geografie 9.35 experimentat Reusit

POP G GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2--B2-B2-B2 Matematica T2 2.25 Fizica 5.6 experimentat Respins

POP G GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B1--B2-A2-A1 Matematica T2 5.05 Geografie 7.6 experimentat Reusit

POP G GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR OCNA SUGATAG Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 5 Chimie organica T1 Nivel I 5.1 nivel mediu Respins

POP G GHEORGHE-ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.2 Geografie 9.6 experimentat Reusit

POP G GIULIA-ALEXANDRA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 1.1 Biologie vegetala si animala T1 3.6 avansat Respins

POP G GRIGORE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.3 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.8 Geografie 7.7 nivel mediu Reusit

POP G GRIGORE ALEXANDRU

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 3.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 nivel mediu Respins

POP G ILEANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba franceza N/p Istorie N/p Geografie 7.15 nivel mediu N/p

POP G IOANA ILEANA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.2 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 3.35 Fizica 2.2 avansat Respins

POP G LAVINIA-ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.55 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

POP G LIVIA

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.45 Geografie 7.2 avansat Respins

POP G MADALINA LOREDANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba spaniola A2-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.4 Geografie 7.55 experimentat Reusit

POP G MARIA-FLAVIA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 6 experimentat Reusit

POP G MARIOARA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 3.7 Fizica 1.9 avansat Respins

POP G NICU IONUT

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza A1-A1-B1-A2-A2 Istorie 8.15 Geografie 5.8 avansat Reusit

POP G SIMONA

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 N/p Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 N/p incepator N/p

POP G. ALEXANDRA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.05 Limba franceza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 9.1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 nivel mediu Reusit

POP G. ANA - MARIA

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 4.4 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 2.6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.3 nivel mediu Respins

POP G. ANCA-FLORINA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B1-B1 Istorie 8 Geografie 7.8 experimentat Reusit

POP G. ANDREEA CORINA

    GRUPUL SCOLAR DR. FLORIAN ULMEANU ULMENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.15 nivel mediu Respins

POP G. CRISTIAN MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza A2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Respins

POP G. DANIEL - GHEORGHE

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 3.65 Geografie 8.1 experimentat Respins

POP G. GHEORGHE GRIGORE

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.4 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.35 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

POP G. IRINA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.75 Limba franceza B2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.7 avansat Respins

POP G. MARIA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 1.9 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.2 avansat Respins

POP G. MIHAELA CODRUTA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6.65 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5.9 Chimie organica T1 Nivel I 5 nivel mediu Respins

POP G. VIRGIL

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

POP GH FLORINA SILVIA

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 8.8 experimentat Reusit

POP GH RAUL ANDREI

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 7.85 Limba engleza A2-A1-B2-B1-B1 Istorie 6.1 Geografie 6.5 avansat Reusit

POP GH ROXANA-PATRICIA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.15 Limba franceza B1-A1-A1-A1-A1 Istorie 7.1 Geografie 6.3 avansat Reusit

POP GH. GEORGIANA ROBERTA

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Muzica
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B2 Istorie 6 Logica si argumentare 6.6 experimentat Respins

POP I ADRIAN IONEL GHEORGHE

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza A2--A1-A1-A1 Matematica T2 5.5 Chimie anorganica T2 Nivel I 3.1 incepator Respins

POP I ANAMARIA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba franceza Istorie 9.55 Geografie 9.6 experimentat Reusit

POP I ANDREEA LUCIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.45 Limba engleza Istorie 10 Geografie 9.1 experimentat Reusit

POP I ANDREI CRISTIAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.55 Limba engleza B1--B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 2 incepator Respins

POP I ANDREI IONUT

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.5 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

POP I AURELIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2-A1-B1-A1-A2 Istorie 5.1 Geografie 5 incepator Respins

POP I BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba franceza B1-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 1.55 Biologie vegetala si animala T1 5.5 incepator Respins

POP I CASIAN GABRIEL

    SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX SF. IOSIF MARTURISITORUL BAIA MARE Teologie Ortodoxa
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Istorie 8.3 Filosofie 8 experimentat Reusit

POP I CLAUDIA IOANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.55 Limba engleza B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T1 6 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

POP I CONSTANTIN CRISTIAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.4 Geografie 6.3 nivel mediu Reusit

POP I CORINA PETRA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.7 Fizica 7.4 experimentat Reusit

POP I CRISTINA FLORICA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A1 Matematica T2 5.05 Biologie vegetala si animala T1 3.35 experimentat Respins

POP I DIANA MELANIA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 5.7 Limba engleza B1-B1-B1-A2-A2 Istorie 6 Geografie 6.3 nivel mediu Reusit

POP I IOAN ALEXANDRU

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 6.4 Limba engleza A2-B2-B1-A2-A2 Matematica T2 4.1 Biologie vegetala si animala T1 6.2 avansat Respins

POP I IOAN FLORIN

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2--B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Fizica 1.9 experimentat Respins

POP I IOAN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza A2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.2 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

POP I IOANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 4 Limba engleza B2-A1-B1-A2-B1 Istorie 5.2 Geografie 5.85 nivel mediu Respins

POP I IONEL DOREL

    COLEGIUL ECONOMIC PINTEA VITEAZU CAVNIC Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba franceza A2--A2-A1-A2 Matematica T2 1.55 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.8 avansat Respins

POP I LIVIU

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 3.7 Fizica 1.9 avansat Respins

POP I MARIA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.4 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

POP I OANA SORINA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 3.8 Biologie vegetala si animala T1 4.7 avansat Respins

POP I PATRICIA ORNELA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.05 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.4 experimentat Reusit

POP I VASILE

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 7.2 Geografie 7.1 avansat Reusit

POP I VASILE BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR VISEU DE SUS Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana 6.4 Limba engleza Matematica T2 5 Fizica 5.05 nivel mediu Respins

POP I VASILE DAN

    COLEGIUL ECONOMIC PINTEA VITEAZU CAVNIC Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba engleza N/p Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p N/p N/p

POP I VIORELIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba spaniola B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 6.7 Geografie 6.65 nivel mediu Reusit

POP I. ANCA EMILIA

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 7.6 experimentat Reusit

POP I. ANDREEA LILIANA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba franceza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 6 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.1 experimentat Reusit

POP I. CRISTIAN IOAN

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 3.85 Biologie vegetala si animala T1 3.95 nivel mediu Respins

POP I. ILEANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.3 Limba engleza B2--B1-A1-A2 Istorie 6.6 Geografie 5.7 incepator Respins

POP I. IOAN - FLORIN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.95 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7.3 Geografie 6.3 avansat Respins

POP I. IOAN-ADRIAN

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.7 nivel mediu Respins

POP I. IOIEL - MADALIN

    GRUPUL SCOLAR DR. FLORIAN ULMEANU ULMENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 8.2 experimentat Respins

POP I. ION

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 5.85 incepator Respins

POP I. IONELA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 5.2 Limba franceza B2-B1-A2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Geografie 8.1 avansat Respins

POP I. IONELA-ROXANA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.9 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Istorie 9.6 Geografie 8 experimentat Reusit

POP I. IUSTINA ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2--A1-B1-A2 Matematica T2 2.4 Geografie 5.6 avansat Respins

POP I. MARIAN-VASILE

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana 3.1 Limba franceza Istorie 5.5 Geografie 5.3 nivel mediu Respins

POP I.A. ROXANA DANA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana experimentat 7.25 Limba engleza A2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 3.7 Chimie anorganica T2 Nivel I 6.1 avansat Respins

POP I.C. ANDREEA CRISTINA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana nivel mediu N/p Limba franceza B2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu N/p

POP I.M. CARMEN IOANA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana nivel mediu 6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Fizica 5 nivel mediu Respins

POP I.V. BOGDAN GIANINI

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 6.2 Geografie 6.1 avansat Respins

POP L ALEXANDRA LUCIA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 3.65 Limba engleza A2-A1-B1-A2-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Respins

POP L ANCUTA FLORINA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.35 Geografie 5 incepator Respins

POP L ANDREEA MARIANA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba spaniola A2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 7.1 experimentat Reusit

POP L LAVINIA DINA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.5 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.8 Geografie 5.15 incepator Respins

POP L MARIUS IONUT

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 8.4 Informatica T2 Pascal 9.1 experimentat Reusit

POP L MIRUNA CATERINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.55 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.8 experimentat Reusit

POP L OANA LUCIANA

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.4 experimentat Reusit

POP L.M DINA GABRIELA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 4.05 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Respins

POP M ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza A2-A1-B1-B1-A2 Matematica T2 3.75 Biologie vegetala si animala T1 5 avansat Respins

POP M ANCA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 9.1 Geografie 9.45 experimentat Reusit

POP M ANDRADA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba spaniola B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5 Geografie 6.25 avansat Reusit

POP M ANDREEA CLAUDIA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 5 nivel mediu Reusit

POP M CIPRIAN-MIRCEA

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana avansat 4.05 Limba franceza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 3 Biologie vegetala si animala T1 3.95 avansat Respins

POP M DANUT VLADUT

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 8.15 Biologie vegetala si animala T1 7 experimentat Reusit

POP M DORIN MARIN

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Reusit

POP M IOANA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.75 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

POP M MADALINA- FLORINA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Istorie 10 Geografie 9.2 experimentat Reusit

POP M MUGUREL COSMIN

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.15 Geografie 8.15 experimentat Reusit

POP M RAZVAN DANIEL

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B1 Matematica T2 3.4 Fizica 1.9 experimentat Respins

POP M SABINA DORIANA

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 7.9 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.6 Filosofie 9.1 experimentat Reusit

POP M. ANA MARIA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.15 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B1 Matematica T2 6.1 Geografie 9.05 experimentat Reusit

POP M. CALIN NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1 Geografie 5.1 nivel mediu Respins

POP M. NOEMI ILDIKO

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana experimentat 5.35 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 1.45 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

POP M. TANEA - NICOLETA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.6 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Istorie 3.8 Geografie 3.6 incepator Respins

POP M.A ALEXANDRA- ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 10 Geografie 9.8 experimentat Reusit

POP M.GH MIHAI- MARIUS

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 9.4 Fizica 9.5 experimentat Reusit

POP M.I STEFANIA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Istorie 9.7 Geografie 9.8 experimentat Reusit

POP M.L. ALEXANDRU CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba engleza B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T2 3.75 Geografie 8.95 experimentat Respins

POP M.S. MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba engleza Matematica T1 9.1 Fizica 8.4 nivel mediu Reusit

POP N ALEXANDRU NICOLAE

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 7.95 avansat Reusit

POP N ANCA MARIA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

POP N DANIELA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.1 Geografie 5 nivel mediu Respins

POP N GHEORGHE DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana 5.45 Limba engleza Matematica T2 5 Fizica 2.6 nivel mediu Respins

POP N IOAN

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 5.3 Biologie vegetala si animala T1 6.5 incepator Reusit

POP N. RODICA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1.55 Geografie 6.6 avansat Respins

POP O MIHAI-ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician de telecomunicatii
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 1.95 Biologie vegetala si animala T1 4.15 nivel mediu Respins

POP O RAUL MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.6 Limba engleza B2--B1-A1- Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.1 nivel mediu Respins

POP P ADRIANA-NASTAFA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A2 Istorie 7 Geografie 7.15 nivel mediu Reusit

POP P ANDRADA-RALUCA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana 6.5 Limba engleza Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 6.6 experimentat Respins

POP P ARVINTE-COSMIN

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1--B2-A2-A2 Matematica T2 3.8 Geografie 6.5 nivel mediu Respins

POP P DOMNITA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba franceza B2--A1-B1-B1 Istorie 7.5 Geografie 7.3 nivel mediu Reusit

POP P MADALINA VERONICA

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 8.1 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 7.7 experimentat Reusit

POP P MARTA AURICA

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza A2-A1-B2-A1-A1 Istorie 5.7 Geografie 3.3 incepator Respins

POP P PAULINA-GEORGIANA

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.2 Fizica 5.6 experimentat Respins

POP P VASILE

    GRUPUL SCOLAR OCNA SUGATAG Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.75 Limba franceza A2-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5.85 Chimie organica T1 Nivel I 5 experimentat Respins

POP P VASILE-ADRIAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza B1--A1-A2-A2 Istorie 7.1 Geografie 7 nivel mediu Reusit

POP P. DINA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba franceza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 2.25 Geografie 6.6 avansat Respins

POP P. MARIAN

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.95 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.2 Geografie 8.45 experimentat Respins

POP P. PAULA-MIOARA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.7 incepator Respins

POP P. PETRU

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba franceza B1--B1-A2-A2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.8 incepator Respins

POP P.G GHEORGHE MARIAN

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.75 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 7.25 experimentat Reusit

POP R ALEXANDRA ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza A2-A2-B1-B2-B1 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6 avansat Reusit

POP R ALINA ANCA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 7.9 Biologie vegetala si animala T1 8.3 avansat Reusit

POP R MONICA DANIELA

    GRUPUL SCOLAR FARCASA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 1.35 Chimie anorganica T2 Nivel I 1.7 incepator Respins

POP S ALINA MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.4 Limba engleza B2-A1-A2-A2-A2 Istorie 8.05 Geografie 9.4 experimentat Reusit

POP S ANDREEA MARIA

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 6.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7 Logica si argumentare 8.6 avansat Reusit

POP S ANDREEA SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.7 Limba germana moderna B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.05 Geografie 5.05 avansat Reusit

POP S CARINA BIANCA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba spaniola B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 5.5 Logica si argumentare 7.5 avansat Reusit

POP S GABRIEL SIMION

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.65 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.25 Biologie vegetala si animala T1 9.4 experimentat Reusit

POP S IOANA

    GRUPUL SCOLAR OCTAVIAN GOGA ROZAVLEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 1.5 Limba engleza B1-A2-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 5 avansat Respins

POP S IOANA NITA

    GRUPUL SCOLAR VISEU DE SUS Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 6.15 Limba engleza B2--B2--A1 Matematica T2 1.7 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

POP S MARIA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza A2-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 2.4 Biologie vegetala si animala T1 5.6 avansat Respins

POP S OTILIA HELGA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.8 Limba franceza Matematica T2 8.8 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

POP S RALUCA-IOANA

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 8.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 3.45 Biologie vegetala si animala T1 5.8 experimentat Respins

POP S. ALEXANDRA MONICA

    GRUPUL SCOLAR SANITAR BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-A2-B2-B1-A2 Matematica T2 3.25 Biologie vegetala si animala T1 8.8 experimentat Respins

POP S.I ALEXANDRU

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.7 Geografie 9.3 experimentat Reusit

POP S.I. ANDREI CRISTIAN

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.95 Geografie 9.05 experimentat Reusit

POP S.R LIGIA ROXANA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.1 Limba franceza B1-A1-A1-A1- Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 5 experimentat Reusit

POP T AVRAM

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana N/p N/p Limba franceza N/p Istorie N/p Geografie N/p N/p N/p

POP T IOAN BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.15 Geografie 5.2 nivel mediu Respins

POP T MARICICA

    GRUPUL SCOLAR FARCASA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza N/p Matematica T2 2.3 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.8 nivel mediu N/p

POP T TEODOR

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T1 7.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

POP T VLADUT TRAIAN

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7.45 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.55 Biologie vegetala si animala T1 9.3 experimentat Reusit

POP T. MARINELA CAMELIA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.2 Geografie 6 experimentat Respins

POP V ADINEL VALDANO

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba franceza B1-A2-A1-B1-B1 Matematica T2 2.35 Biologie vegetala si animala T1 5.35 avansat Respins

POP V ALEXANDRU NICOLAE

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 4.1 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Matematica T2 3.9 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.7 nivel mediu Respins

POP V ANCA MARIA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6.3 Biologie vegetala si animala T1 9.6 avansat Reusit

POP V ANDREEA CORINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.6 Limba engleza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 7.75 Geografie 6.35 experimentat Reusit

POP V BOGDAN-VASILE

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana 1.2 Limba engleza Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

POP V CRISTINA ALINA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B1 Istorie 8.5 Geografie 7.6 avansat Reusit

POP V DANIEL-IOAN

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1--A2-A1-A1 Matematica T2 3.6 Geografie 5.15 avansat Respins

POP V DANIELA-SIMONA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba germana moderna B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 6.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.7 experimentat Reusit

POP V EMILIA LUMINITA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.85 Limba franceza A1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 6.8 nivel mediu Respins

POP V GIANINA ALINA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 9.1 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 9.8 Geografie 9.45 experimentat Reusit

POP V IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Istorie 9.05 Geografie 9.2 experimentat Reusit

POP V IOANA VERONICA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 7.35 Geografie 5.25 experimentat Reusit

POP V LAURA-LARISA

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 3.7 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 3.3 Geografie 5 avansat Respins

POP V LAVINIA-ILEANA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba engleza B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.4 Geografie 9.25 experimentat Reusit

POP V LAVINIA-LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR TARGU LAPUS Tehnician in activitati de comert
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B1-A1-A1-A2-A2 Matematica T2 1.75 Geografie 3.2 avansat Respins

POP V LEONTIN

    LICEUL TEORETIC IOAN BUTEANU SOMCUTA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba franceza A1-A1-A2-A2-B1 Istorie 6.35 Geografie 3.2 incepator Respins

POP V LIVIU VASILE

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 8.7 Geografie 8.9 experimentat Reusit

POP V MADALINA IRINA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba engleza B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.6 Geografie 8.4 avansat Reusit

POP V MADALINA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6.7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.9 Geografie 9.4 experimentat Respins

POP V MARIA-MAGDALENA

    GRUPUL SCOLAR OCNA SUGATAG Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5.55 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 5 avansat Respins

POP V MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5.45 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 3.05 Fizica 1.9 avansat Respins

POP V MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B1-B1-A2-B2-B2 Istorie 9 Geografie 9.2 avansat Reusit

POP V NICOLETA

    LICEUL TEORETIC EMIL RACOVITA BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.35 Limba franceza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.3 avansat Reusit

POP V PAULA BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 5.05 Limba engleza A1--A2-A1-A1 Matematica T2 2.2 Biologie vegetala si animala T1 3.2 experimentat Respins

POP V RALUCA IOANA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.3 Limba franceza B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 8.2 Geografie 5.9 avansat Reusit

POP V ROLAND

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.75 Limba engleza Matematica T2 3.75 Fizica 5.3 experimentat Respins

POP V SILVIU MIHAI

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.8 Geografie 8.4 experimentat Reusit

POP V VASILE-IOAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Istorie 6 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

POP V VIORELA-IOANA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza A2-B1-B1-B1-B2 Matematica T2 2.15 Fizica 2.2 avansat Respins

POP V ZAMFIR

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.7 Limba franceza A2-A1-A2-A1-A1 Istorie 5.7 Geografie 5 nivel mediu Respins

POP V. ANDREEA LAVINIA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B1-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

POP V. ANDREI VASILE

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 3.05 nivel mediu Respins

POP V. ANISOARA-FLOARE

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 2.45 Geografie 8.35 experimentat Respins

POP V. CADMIEL IOAN

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.35 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 5.3 Geografie 7.7 experimentat Reusit

POP V. CATALINA GABRIELA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.7 Limba franceza B1-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 5.5 Geografie 6.9 experimentat Reusit

POP V. COSMIN - VASILE

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.65 Limba franceza A1-B2-B1-A1-A2 Matematica T2 5 Geografie 7.3 avansat Reusit

POP V. FLOAREA-GABRIELA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 nivel mediu Respins

POP V. GHEORGHE-VASILE

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 5.3 Limba engleza B2-A2-B1-A1-A1 Matematica T1 5.6 Biologie vegetala si animala T1 5.3 avansat Respins

POP V. IOAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.6 Limba engleza A2--A2-A2-A2 Istorie 6 Geografie 5.6 incepator Respins

POP V. IOAN - MIHAI

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba engleza A2--A1-A2-A2 Istorie 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

POP V. IOANA - FLOAREA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza A2--A2-A1-A1 Istorie 5.6 Geografie 5 N/p N/p

POP V. LILIANA CLAUDIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba engleza B2-B1-A2-B2-B2 Matematica T2 7 Biologie vegetala si animala T1 5.1 experimentat Reusit

POP V. MIHAI-CALIN

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 7.8 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 9 Geografie 9.45 experimentat Reusit

POP V. RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Organizator banqueting
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 8.4 experimentat Reusit

POP V.G DANIELA IZABELA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Teologie Greco-Catolica
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba franceza A2--A1-A2-A2 Istorie 6.1 Psihologie 6.55 nivel mediu Respins

POP V.I. IOANA ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba franceza A2-A1-B1-A2-A2 Matematica T2 2 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 nivel mediu Respins

POP Z DIANA ROZALIA

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B1-B1-B1-B1-B1 Istorie 8.3 Geografie 6.1 avansat Reusit

POP Z REMUS MADALIN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.85 Limba franceza B1-A2-B2-A1-A1 Istorie 5.5 Geografie 5.6 nivel mediu Respins

POP Z. VALENTINA - FLORICA

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.4 Limba franceza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 1 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.3 nivel mediu Respins

POP-RUS M. OANA PAULA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7 Geografie 6.45 experimentat Reusit

POPA CAS VIMAN V LILIANA CLAUDIA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana avansat 2 Limba engleza B1-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 5 nivel mediu Respins

POPA J DIANA JEANINA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba italiana A2-A1-B1-B2-B2 Istorie 9 Logica si argumentare 10 avansat Reusit

POPA J MARIA MADALINA

    LICEUL DE ARTA BAIA MARE Arte plastice si decorative
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.55 Logica si argumentare 9.35 experimentat Reusit

POPA L.G. LIVIU-VICTOR

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician operatori roboti industriali
    Limba si literatura romana avansat 5.6 Limba engleza B2-B1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.6 Fizica 7.05 avansat Reusit

POPA S CATELUTA

    GRUPUL SCOLAR GHEORGHE LAZAR BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-A2-A1-A1-A1 Matematica T2 1.7 Fizica 2.3 avansat Respins

POPA-DUMA D DAN TUDOR

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.5 Chimie organica T1 Nivel I 7.4 experimentat Reusit

POPAN D. CIPRIAN ANDREI

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza A2-A1-A2-A2-A1 Matematica T2 1.75 Geografie 5.6 avansat Respins

POPAN G GRIGORITA MIHAELA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.9 Limba spaniola B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 6.9 Geografie 5.6 avansat Reusit

POPAN I CIPRIAN IOAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 5.3 Geografie 6.6 nivel mediu Respins

POPAN I COSMIN

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 3.9 Limba engleza B2--B1-B2-B2 Matematica T2 5.1 Biologie vegetala si animala T1 6.35 avansat Respins

POPAN I CRISTINA-MARIA

    GRUPUL SCOLAR OCTAVIAN GOGA ROZAVLEA Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 2.75 Limba engleza B1-B1-A2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Geografie 5.6 avansat Respins

POPAN I DAN RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI AUTO BAIA SPRIE Tehnician transporturi
    Limba si literatura romana experimentat 2.35 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 N/p Fizica N/p avansat N/p

POPAN M IULIANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.5 Geografie 8.8 nivel mediu Reusit

POPAN T. IOANA - CALINA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B1--B1-B1-B2 Istorie 6.7 Geografie 6.35 incepator Respins

POPAN T. TOADER

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.55 Limba engleza A2--B1-B2-B2 Istorie 5.85 Geografie 6.95 incepator Respins

POPESCU M NADIA MIROSLAVA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.6 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

POPESCU V ANAMARIA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.4 Limba engleza B1-A2-B2-B1-B2 Istorie 8.15 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

POPESCU V.M OVIDIU MARCEL

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 4 Biologie vegetala si animala T1 7.55 nivel mediu Respins

POPITA I IOANA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 8.3 Chimie organica T1 Nivel II 9.8 experimentat Reusit

POPONEA C LADISLAU ANTONIU

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 5.4 Limba engleza B1--B2-B2-B1 Matematica T2 1.9 Fizica 2.2 experimentat Respins

POPOVICI C ALINA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.85 Biologie vegetala si animala T1 8.7 experimentat Reusit

POPOVICI D ANUTA

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare Limba si literatura ucraineana avansat 8.2 limba si literatura romana avansat 5.25 Limba rusa B2-A2-B2-A1-A1 Istorie 7 Geografie 5 nivel mediu Reusit

POPOVICI F. MARIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.9 Limba franceza B1--B1-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.05 nivel mediu Respins

POPOVICI G DOMNITA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.2 Limba franceza A2--A2-A1-A1 Matematica T2 2 Biologie vegetala si animala T1 5.5 nivel mediu Respins

POPOVICI I MADALINA-DANIELA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 5.9 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 3.5 Biologie vegetala si animala T1 5.5 avansat Respins

POPOVICI I. DANIELA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba franceza A2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2.5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.5 avansat Respins

POPOVICI M MARIUS

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana avansat 3.5 Limba rusa B1--B2-B1-B1 Matematica T2 2.75 Fizica 1.9 nivel mediu Respins

POPOVICI M MIHAI

    GRUPUL SCOLAR VISEU DE SUS Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 6.55 Limba engleza B2--B2--A1 Matematica T2 1.9 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

POPOVICI M STEFAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician desenator pentru constructii si instalatii
    Limba si literatura romana avansat 6.05 Limba engleza A2-A2-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 8.7 avansat Reusit

POPOVICI P. IRINA - DANIELA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana avansat 2.35 Limba engleza A2--B1-A1-A1 Istorie 6.4 Geografie 7.35 nivel mediu Respins

POPOVICI V ANA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 6 Limba rusa B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 6.7 avansat Respins

POPOVICI V ANDREEA-RAHELA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 6.5 Limba franceza B1-B2-B1-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 9.2 experimentat Reusit

POPOVICI V PARASCA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.6 Limba rusa B2-B1-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Geografie 7.2 nivel mediu Respins

POPOVICI V. ILEANA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana avansat 6.3 Limba franceza B1-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.2 avansat Respins

POPOVICI V. IOAN

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba franceza B1-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 2.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 4.25 incepator Respins

POPOVICI V. NADIA

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba franceza A2-B1-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Psihologie 7 experimentat Reusit

POPP F.A RAZVAN CATALIN

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana experimentat 7.5 Limba engleza A2-A2-B2-B1-B2 Matematica T2 5.25 Fizica 6.7 experimentat Reusit

POPP I ANCA

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare Limba si literatura ucraineana nivel mediu 7.25 limba si literatura romana avansat 6.85 Limba rusa B2-B2-B2-A1-A1 Istorie 7 Geografie 5.35 nivel mediu Reusit

POPP I. ION - STEFAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba franceza B2--A1-A2-A2 Istorie 7.5 Geografie 7.15 incepator Respins

POPP M. FLORIN-MARIAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 1.9 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.2 nivel mediu Respins

POPP S. SIMION

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.45 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 5.6 Biologie vegetala si animala T1 2.65 nivel mediu Respins

POPP V CLAUDIA LENUTA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana avansat 8.3 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 7.2 Biologie vegetala si animala T1 7.8 experimentat Reusit

PORCEAN G FABIAN-BOGDAN

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 9.1 experimentat Reusit

PORCZA G ARPAD-GYORGY

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.8 Limba engleza A2-A1-A2-B2-B2 Istorie 8.85 Geografie 9.1 avansat Reusit

PORTEKA I ELISABETA-IZABELLA

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician electronist
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.9 Fizica 5.05 experimentat Respins

PORTEKA I.S. VERONICA DELIA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician electrotehnist
    Limba si literatura romana 6.2 Limba engleza Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.5 incepator Respins

PORUTIU A.I ALEXANDRU VASILE

    GRUPUL SCOLAR BORSA Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 6.85 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.2 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 2.7 nivel mediu Respins

PRALEA G. ALIN-NELU

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana experimentat 2.7 Limba engleza B2-A1-A1-B2-B2 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.2 experimentat Respins

PRALEA I ILEANA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician designer vestimentar
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba franceza A2--A1-B1-B1 Matematica T2 3.65 Biologie vegetala si animala T1 5.7 nivel mediu Respins

PRALEA V VOICHITA-MARIANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 7 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Istorie 7.9 Geografie 7.4 nivel mediu Reusit

PRECUP R DIANA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba engleza Matematica T1 6.1 Fizica 5.8 experimentat Reusit

PREDILA M CRISTIAN-DANIEL

    COLEGIUL TEHNIC GEORGE BARITIU BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 6 Biologie vegetala si animala T1 7.5 experimentat Reusit

PREDOIU D ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 9.6 Chimie organica T1 Nivel I 9.7 experimentat Reusit

PRIALA G. IOAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat 2.25 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 2.2 avansat Respins

PRICHICI J FLORIN CONSTANTIN

    GRUPUL SCOLAR VISEU DE SUS Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana avansat 3.6 Limba engleza B2--B2-A1-A1 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 5 incepator Respins

PRICOP D DANA MARIUCA

    GRUPUL SCOLAR BORSA Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 6.45 Biologie vegetala si animala T1 8 experimentat Reusit

PRICOP GHE.A. ALEXANDRA LUCICA

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Coafor stilist
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 2.95 nivel mediu Respins

PRICOP I DIANA-MARIANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B1--B2-A1-A2 Istorie 7.9 Geografie 7.4 incepator Reusit

PRICOP V NICOLETA EVA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3 Limba engleza B1-A1-A2-B2-B2 Istorie 3.55 Geografie 5 nivel mediu Respins

PRIKOP M.G. DANIELA - FLORINA

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba franceza A1-B2-B1-A1-A2 Matematica T2 5.15 Geografie 5.3 avansat Respins

PRINCZ N ADEL RENATA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.1 Limba engleza B2-A1-B1-A2-A2 Istorie 5.05 Geografie 6.8 avansat Respins

PRODANIUC G MARIANA-SIMONA

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare Limba si literatura ucraineana experimentat 8.45 limba si literatura romana avansat 3.25 Limba rusa B2-B1-B2-B1-B1 Istorie 7.6 Geografie 6.35 avansat Respins

PRODANIUC M MIHAELA-ILEANA

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica Limba si literatura ucraineana avansat 7.2 limba si literatura romana experimentat 5.1 Limba engleza B2-B1-B1-B1-B1 Matematica T1 5.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 6 experimentat Respins

PRODANYUK A ALINA-ALEXANDRA

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare Limba si literatura ucraineana experimentat 8.15 limba si literatura romana experimentat 5.5 Limba rusa B2-B2-B2-B1-B2 Istorie 9.45 Geografie 6.1 avansat Reusit

PRUNA G ALEXANDRA ELENA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.2 Fizica 9.2 experimentat Reusit

PTEANCU D. BIANCA-ANDREEA

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 3.6 Biologie vegetala si animala T1 8.6 avansat Respins

PUI V. GHEORGHE

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in prelucrarea lemnului
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.6 Limba engleza B2--A2-A1-A1 Matematica T2 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 2.85 avansat Respins

PURCAR E.V. VLAD EUGEN

    LICEUL TEORETIC PETRU RARES TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 3.6 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Istorie 6 Geografie 6 experimentat Respins

PUSCAS A. ALEXANDRU - CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR DR. FLORIAN ULMEANU ULMENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 5.95 Limba engleza B1-A2-B1-A1-A1 Matematica T2 2.8 Biologie vegetala si animala T1 7.3 experimentat Respins

PUSCAS D ALEXANDRA KARLA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9 Limba engleza Matematica T1 9.7 Informatica T2 Pascal 9.2 experimentat Reusit

PUSCAS G. ANDREEA RODICA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 7.3 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B1 Matematica T2 7.65 Geografie 7.55 experimentat Reusit

PUSCAS I OANA LARISA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Stiinte Sociale
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza Istorie 9.1 Economie 9.7 experimentat Reusit

PUSCAS N LAVINIA MADALINA

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie 9.5 Geografie 8.2 avansat Reusit

PUSCAS N VLADUT

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana avansat 5.35 Limba engleza A2--B2-A1-A1 Matematica T2 1 Fizica 2.8 avansat Respins

PUSCAS V FLORENTINA IOANA

    GRUPUL SCOLAR FARCASA Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba engleza B1-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 N/p Chimie anorganica T2 Nivel I N/p avansat N/p

PUSCASU D CONSTANTIN ALEXANDRU

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Istorie 8 Geografie 8.45 avansat Reusit

PUSOK-BARA A ROBERT

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI ULMENI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.7 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Istorie 6.8 Geografie 7.6 nivel mediu Respins

PUT I IULIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.6 Limba italiana B1-B1-B2-B2-B2 Istorie 8.6 Geografie 9.7 avansat Reusit

PUT Z ANAMARIA

    COLEGIU TEHNIC CARMEN SYLVA BAIA MARE Tehnician in industria textila
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B1-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Fizica N/p experimentat N/p

PUTI L GEORGIANA ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba franceza Matematica T2 10 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.6 experimentat Reusit

PUTI-POP C BLEDEA G. ILEANA-LOREDANA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 2.7 Limba engleza B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 6.5 avansat Respins

RAB L. MARIA LOREDANA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 6.2 Limba engleza A2-B1-A2-B1-B1 Matematica T2 3.35 Geografie 6.45 nivel mediu Respins

RABET V NORBERT VASILE

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in administratie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 5.1 Geografie 8.7 experimentat Reusit

RABLOU I ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T1 6.8 Informatica T2 Pascal 8.6 experimentat Reusit

RACHIS D. CRISTINEL DOREL

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.4 Limba engleza B2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 6.35 Geografie 7.15 avansat Reusit

RACOLTA V OANA MARA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 8.45 Limba spaniola B1-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.5 Psihologie 8.9 avansat Reusit

RACZ G EMANUEL MARIAN

    COLEGIUL ECONOMIC PINTEA VITEAZU CAVNIC Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 7.55 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Matematica T2 5 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.5 avansat Reusit

RACZ I ORSOLYA

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Stiinte ale Naturii Limba si literatura maghiara experimentat 8 limba si literatura romana experimentat 6.05 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 9.85 avansat Reusit

RACZ I. IOAN PAUL

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 8.65 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.4 Geografie 6.8 experimentat Reusit

RAD - VOIVOD L GABRIEL

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Matematica T2 5.7 Geografie 2.3 nivel mediu Respins

RAD A ALEXANDRU - CRISTIAN

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in automatizari
    Limba si literatura romana experimentat 7.2 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 3.7 Chimie organica T1 Nivel I 5 experimentat Respins

RAD D. LOREDANA ANDREEA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 6.9 Geografie 5.6 avansat Reusit

RAD GH. GHEORGHE

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.95 Limba franceza B1-A2-A2-B1-B1 Matematica T1 6 Informatica T1 intensiv Pascal 7.1 experimentat Reusit

RAD I IOAN

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B1--B2-A1-A1 Istorie 6.95 Geografie 7.6 incepator Reusit

RAD I RADU

    GRUPUL SCOLAR VISEU DE SUS Tehnician designer mobila si amenajari interioare
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.6 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 1.8 Biologie vegetala si animala T1 3.5 nivel mediu Respins

RAD I REBECA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana avansat 6.8 Limba engleza B1-A2-B2-A1-A1 Istorie 6.8 Geografie 8.5 nivel mediu Reusit

RAD I. CALIN - RADUCU

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat N/p Limba franceza B2-A1-B2-B1-B1 Matematica T2 N/p Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat N/p

RAD I. GABRIEL - DAN

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana avansat 3.2 Limba germana moderna B1-A1-B2-A2-B1 Matematica T2 1.05 Biologie vegetala si animala T1 2.45 nivel mediu Respins

RAD I. MARIA

    LICEUL TEORETIC BOGDAN VODA VISEU DE SUS Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 6.9 Limba franceza B1-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 2.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 3.8 nivel mediu Respins

RAD I. MIHAI - ANDREI

    GRUP SCOLAR ION IONESCU DE LA BRAD SEINI Tehnician in agricultura
    Limba si literatura romana experimentat 1.85 Limba germana moderna B2-A2-B2-B1-B1 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.15 incepator Respins

RAD I.V IONEL NICUSOR

    LICEUL UCECOM SPIRU HARET BAIA MARE Tehnician in hotelarie
    Limba si literatura romana experimentat 6.1 Limba engleza B2-A2-B2-A1-A1 Matematica T2 5 Geografie 7 nivel mediu Reusit

RAD M. MARIUS BOGDAN

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-A1-B2-A2-A2 Matematica T2 6.7 Geografie 7.95 experimentat Reusit

RAD N SILVIU

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 6.6 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 8.4 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.35 experimentat Reusit

RAD V ANCA-MIHAELA

    GRUPUL SCOLAR OCNA SUGATAG Organizator banqueting
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Matematica T2 2.75 Geografie 5 avansat Respins

RAD V. ILEANA DANA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba engleza B2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 3.35 experimentat Respins

RADU C ANDRADA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 10 Informatica T2 Pascal 9.3 experimentat Reusit

RADU G ANAMARIA

    COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana avansat 5.7 Limba spaniola B2-B2-A2-B2-B2 Istorie 8.5 Geografie 7.15 nivel mediu Reusit

RADU P. ANAMARIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 3.85 Limba engleza B2--B2-A2-A2 Matematica T2 1 Biologie vegetala si animala T1 2.9 avansat Respins

RADUNEATA-POP C CATALIN FLORIN

    LICEUL CU PROGRAM SPORTIV + CLUBUL SPORTIV SCOLAR BAIAMARE Liceu cu program sportiv
    Limba si literatura romana avansat 6.25 Limba engleza B2-B1-B1-B2-B2 Istorie 7 Geografie 8 avansat Reusit

RAHOVAN G. DANUT

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 5 Limba engleza B2--B2-B2-B2 Matematica T2 5.55 Fizica 2.2 avansat Respins

RAHOVAN G. MARIUS-GEORGEL

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician electromecanic
    Limba si literatura romana experimentat 2 Limba engleza B2--B2-B2-B2 Matematica T2 6.45 Fizica 1.9 avansat Respins

RAHOVAN P PETRU

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica Limba si literatura ucraineana avansat 7.6 limba si literatura romana avansat 2.4 Limba rusa B2-B1-B2-A2-A2 Matematica T1 5 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

RAI N ELENA SIMONA

    COLEGIUL ECONOMIC PINTEA VITEAZU CAVNIC Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba franceza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T2 5.35 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 9.8 experimentat Reusit

RAILEANU G VIORICA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.15 Limba engleza B1-A1-B1-A1-A1 Istorie 7.15 Geografie 5 avansat Respins

RAKOS C GRIGOR A. ANACA LENUTA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in instalatii electrice
    Limba si literatura romana nivel mediu 5 Limba franceza B1-A1-A1-B1-B1 Matematica T2 5.55 Fizica 5.8 experimentat Respins

RAMEANTA V. ROXANA MARINELA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 5.05 Limba franceza A2-A1-A1-B1-A2 Matematica T2 1.65 Biologie vegetala si animala T1 3.15 experimentat Respins

RAT I. IOAN

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in turism
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.85 Limba engleza B2-A2-B1-A2-A2 Matematica T2 1.1 Geografie 5 avansat Respins

RAT P. OLIMPIA ANASTASIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in gastronomie
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B1--A2-A2-A2 Matematica T2 1 Geografie 5.9 avansat Respins

RAT V SIMONA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI TARGU LAPUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat Eliminat din examen Limba franceza B1-A2-A2-B2-B2 Istorie N/p Geografie N/p incepator Eliminat din examen

RATI L STEFAN IOAN CODRIN

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8 Limba germana moderna Matematica T1 7.65 Informatica T1 intensiv Pascal 8.4 experimentat Reusit

RATIU L. DANA MONICA

    COLEGIUL ECONOMIC NICOLAE TITULESCU BAIA MARE Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana experimentat 6.55 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 5 Geografie 6 experimentat Respins

RATIU M RAUL - GHEORGHE

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 2.65 Limba franceza A2--A2-A2-A2 Istorie 4.4 Geografie 5 incepator Respins

RATIU P. BIANCA

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician ecolog si protectia calitatii mediului
    Limba si literatura romana experimentat 5.75 Limba engleza A2-A2-B1-B1-B1 Matematica T2 3.1 Biologie vegetala si animala T1 5.05 incepator Respins

RATIU S RAMONA- ANDREEA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 9.4 Limba engleza Matematica T2 5 Biologie vegetala si animala T1 10 experimentat Reusit

RAVAI E EMILIA

    COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE SINCAI BAIA MARE Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 9.5 Limba engleza B1-B2-A2-B2-B2 Matematica T1 5.3 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 7.8 experimentat Reusit

RAVAS GH LAVINIA- MARIA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 9.2 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Istorie 7.9 Geografie 9.3 experimentat Reusit

RECALA I IOAN

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica Limba si literatura ucraineana nivel mediu 7.25 limba si literatura romana avansat 3.75 Limba rusa B2-B2-B2-A1-A1 Matematica T1 2.85 Chimie anorganica T2 Nivel I 5 nivel mediu Respins

RECALO M PETRU

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana nivel mediu 5.5 Limba engleza B1-A1-B2-A1-A1 Istorie 6.35 Geografie 7.8 nivel mediu Reusit

RECALO N. ANA

    LICEUL GEORGE POP DE BASESTI VISEU DE SUS Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 5.95 Limba engleza A2--B1-B1-B1 Istorie 7 Geografie 8.05 incepator Reusit

REDNIC A. ADRIAN

    LICEUL REGELE FERDINAND SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.8 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Matematica T1 5.05 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 8.55 experimentat Reusit

REDNIC C IURA I. ILEANA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 3 Limba engleza B2-A1-B2-A1-A1 Matematica T2 5.15 Biologie vegetala si animala T1 5.2 nivel mediu Respins

REDNIC D MARIUS VLAD

    COLEGIUL TEHNIC C.D. NENITESCU BAIA MARE Tehnician chimist de laborator
    Limba si literatura romana experimentat 9.05 Limba engleza B1-B2-B2-B2-B2 Matematica T2 2.7 Biologie vegetala si animala T1 8.5 experimentat Respins

REDNIC G ANDREI-GHEORGHE-IOAN

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.95 Limba engleza B1-B1-B1-B2-B2 Matematica T1 8.7 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 10 experimentat Reusit

REDNIC G. MARIANA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in silvicultura si exploatari forestiere
    Limba si literatura romana avansat 5 Limba engleza B2-A2-B2-B2-B2 Matematica T2 7.45 Anatomie si fiziologie umana, genetica si ecologie umana T2 5.7 experimentat Reusit

REDNIC I IOANA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Matematica-Informatica
    Limba si literatura romana experimentat 8.5 Limba franceza A2-B2-B1-B2-B2 Matematica T1 6.95 Informatica T1 intensiv C/C++ 8.3 experimentat Reusit

REDNIC I MARIA

    COLEGIUL NATIONAL DRAGOS VODA SIGHETU MARMATIEI Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 7.35 Limba franceza A2-A2-A2-B1-B1 Istorie 8.6 Geografie 9.05 avansat Reusit

REDNIC I NISTOR

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician mecanic pentru intretinere si reparatii
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba engleza B2--B1-A1-A1 Matematica T2 2.75 Fizica 1.6 nivel mediu Respins

REDNIC N MARIUTA-LACRAMIOARA

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in activitati economice
    Limba si literatura romana avansat 7.4 Limba engleza B2-A2-B2-A2-A1 Matematica T2 4.5 Geografie 7.3 avansat Respins

REDNIC P PETRICA-STEFAN-RADU

    GRUPUL SCOLAR PENTRU INDUSTRIE MICA SI SERVICII SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 7.1 Limba engleza B2-A2-B1-A2-B1 Matematica T2 3.6 Geografie 7.4 avansat Respins

REDNIC P. MARIA

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana nivel mediu 3.75 Limba engleza B2--A2-B1-B1 Matematica T2 5.85 Biologie vegetala si animala T1 4 experimentat Respins

REDNIC T. DOREL ADRIAN

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician operator tehnica de calcul
    Limba si literatura romana avansat 6 Limba engleza B2-B1-B2-B2-B2 Matematica T2 6.4 Biologie vegetala si animala T1 5.5 experimentat Respins

REDNIC Z. ROZALIA DELIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician in industria alimentara
    Limba si literatura romana avansat 6.7 Limba engleza A2-A2-A2-A2-A2 Matematica T2 5.9 Biologie vegetala si animala T1 6.5 nivel mediu Reusit

REISFELD R REKA

    LICEUL TEORETIC NEMETH LASZLO BAIA MARE Filologie Limba si literatura maghiara experimentat 9.5 limba si literatura romana experimentat 7.85 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 8.1 Filosofie 5.5 experimentat Reusit

REIZ I. IANOS ROBERT

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 2.75 Limba engleza B1-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.35 Biologie vegetala si animala T1 3.4 avansat Respins

REKALO G ANA

    LICEUL TARAS SEVCENKO SIGHETU MARMATIEI Instructor pentru activitati extrascolare Limba si literatura ucraineana nivel mediu 8.35 limba si literatura romana avansat 4.3 Limba rusa B2-A2-B2-A2-A2 Istorie 8 Geografie 5.7 nivel mediu Respins

REMETAN T CASIANA-NADINA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 9.8 Biologie vegetala si animala T1 9.1 experimentat Reusit

REMETAN T CRISTINA-ALEXANDRA

    COLEGIUL NATIONAL VASILE LUCACIU BAIA MARE Stiinte ale Naturii
    Limba si literatura romana experimentat 7 Limba engleza B2-A1-A1-A1-A1 Matematica T2 9.35 Biologie vegetala si animala T1 9.6 experimentat Reusit

REMETIAN A. DINA MARIA

    COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA BAIA MARE Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana experimentat 5.3 Limba franceza A2-A2-A2-B2-B2 Matematica T2 1.3 Biologie vegetala si animala T1 3.9 nivel mediu Respins

RENCSIK C JAQUELINE

    GRUPUL SCOLAR BORSA Filologie
    Limba si literatura romana experimentat 10 Limba engleza B2-B2-B2-B2-B2 Istorie 9.7 Geografie 8.2 experimentat Reusit

RENTI CAS NAGY S STEFAN RAZVAN

    COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY BAIA MARE Tehnician in constructii si lucrari publice
    Limba si literatura romana 1.65 Limba engleza Matematica T2 1.15 Chimie anorganica T2 Nivel I 5.1 incepator Respins

REPA V. COSMIN VLADUT

    GRUPUL SCOLAR FORESTIER SIGHETU MARMATIEI Tehnician in turism
    Limba si literatura romana experimentat 5.6 Limba engleza B2-B2-B1-B2-B2 Matematica T2 7.2 Geografie 6.7 experimentat Reusit

RESZETAK M.G OCTAVIAN MARIUS

    COLEGIUL TEHNIC AUREL VLAICU BAIA MARE Tehnician proiectant CAD
    Limba si literatura romana avansat 5.1 Limba engleza B2-A2-B1-B2-B2 Matematica T2 3.2 Biologie vegetala si animala T1 5.4 avansat Respins

REZMIVES I. NELU - ANDREI

    GRUPUL SCOLAR DR. FLORIAN ULMEANU ULMENI Tehnician mecatronist
    Limba si literatura romana avansat 3.9 Limba franceza B2-A1-A2-A1-A1 Matematica T2 3.95 Biologie vegetala si animala T1 7.6 nivel mediu Respins

REZMIVES L. VASILE